gnome-disk-utility - en to lt translation catalogue (722 entries)

en: %2.1f%% (%s) of the data on the device “%s” was unreadable and replaced with zeroes in the created disk image file. This typically happens if the medium is scratched or if there is physical damage to the drive
lt: %2.1f%% (%s) duomenų įrenginyje „%s“ buvo neperskaitomi ir pakeisti nuliais sukurtame disko atvaizdyje. Taip dažniausiai atsitinka, jei laikmena yra įbrėžta arba yra fizinis disko pažeidimas

en: %d day | %d days
lt[0]: %d diena
lt[1]: %d dienos
lt[2]: %d dienų

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %d milli-second | %d milli-seconds
lt[0]: %d milisekundė
lt[1]: %d milisekundės
lt[2]: %d milisekundžių

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: %d month | %d months
lt[0]: %d mėnuo
lt[1]: %d mėnesiai
lt[2]: %d mėnesių

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundė
lt[1]: %d sekundės
lt[2]: %d sekundžių

en: %d sector | %d sectors
lt[0]: %d sektorius
lt[1]: %d sektoriai
lt[2]: %d sektoriai

en: %d year | %d years
lt[0]: %d metai
lt[1]: %d metai
lt[2]: %d metų

en: %s (Read-Only)
lt: %s (tik skaitymui)

en: %s ago
lt: prieš %s

en: %s of %s — %s
lt: %s iš %s — %s

en: %s unreadable (replaced with zeroes)
lt: %s neskaitomas (pakeistas nuliais)

en: %s when decompressed
lt: %s, kai atspaustas

en: %s — %s free (%.1f%% full)
lt: %s — %s laisva (%.1f%% užpildyta)

en: %u sample | %u samples
lt[0]: %u mėginys
lt[1]: %u mėginiai
lt[2]: %u mėginių

en: (None)
lt: (Nėra)

en: --format-device must be used together with --block-device
lt: --format-device turi būti naudojama su --block-device

en: --format-device must not be used together with --restore-disk-image
lt: --format-device negali būti naudojamas su --restore-disk-image

en: /etc/crypttab configuration data is malformed
lt: /etc/crypttab konfigūracijos duomenys yra netinkami

en: 10 minutes
lt: 10 minučių

en: 15 minutes
lt: 15 minučių

en: 3 hours
lt: 3 valandos

en: 5 minutes
lt: 5 minutės

en: <b>Tip</b>: If you are planning to recycle, sell or give away your old computer or disk, you should use a more thorough erase type to keep your private information from falling into the wrong hands
lt: <b>Patarimas</b>: Jei planuojate išmesti, parduoti arba atiduoti seną kompiuterio diską, turėtumėt naudoti detalesnį trynimo tipą, siekiant apsaugoti privačią informaciją nuo patekimo į netinkamas rankas

en: <b>WARNING</b>: The Secure Erase command may take a very long time to complete, can’t be canceled and may not work properly with some hardware. In the worst case, your drive may be rendered unusable or your system may crash or lock up. Before proceeding, please read the article about <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> and make sure you understand the risks
lt: <b>ĮSPĖJIMAS</b>: Saugaus trynimo komanda gali ilgai užtrukti, negali būti atšaukta ir gali tinkamai neveikti su kai kuria aparatine įranga. Blogiausiu atveju, jūsų diskas bus paverstas nepanaudojamu arba jūsų sistema nuluš arba pakibs. Prieš tęsdami, paskaitykite šį straipsnį apie <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA saugų trynimą</a> ir įsitikinkite, kad suprantate riziką

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
lt: Failas pavadinimu „%s“ jau yra.  Ar norite jį pakeisti?

en: A filesystem repair is not always possible and can cause data loss. Consider backing it up first in order to use forensic recovery tools that retrieve lost files. The operation may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
lt: Failų sistemą ne visada galima pataisyti ir dėl to galima prarasti duomenis. Pirmiausia pasidarykite atsarginę kopiją, kad būtų galima naudoti žemo lygmens atgavimo įrankius, kurie atkuria prarastus failus. Priklausomai nuo duomenų kiekio šis veiksmas užtrunka ilgiau, ypač jei skaidinys turi daug duomenų.

en: A flag used by the Platform bootloader to determine where the OS should be loaded from. Sometimes the partition with this flag set is referred to as the <i>active</i> partition
lt: Požymis, kurį naudoja platformos įkėlėjas nustatymui, iš kur reikia įkelti OS. Kartais skaidinys su šiuo požymiu yra vadinamas <i>aktyviu</i> skaidiniu.

en: AAM Level
lt: AAM lygmuo

en: APM Level
lt: APM lygmuo

en: ATA Enhanced Secure Erase
lt: ATA patobulintas saugus trynimas

en: ATA Secure Erase
lt: ATA saugus trynimas

en: Access Time
lt: Prieigos laikas

en: Activate selected swap partition
lt: Aktyvinti pažymėtą mainų srities skaidinį

en: Additional partition options
lt: Papildomi skaidinių parametrai

en: Aggressive spin-down may wear out the drive faster than anticipated. Please check the “Start/Stop Count” SMART attribute from time to time
lt: Agresyvus sukimasis gali sudėvėti diską greičiau, nei tikėtasi. Kartas nuo karto patikrinkite SMART atributą „Start/Stop Count“

en: Airflow Temperature
lt: Oro temperatūra

en: Airflow temperature of the drive
lt: Oro įrenginyje temperatūra

en: All Files
lt: Visi failai

en: All data on the disk will be lost but may still be recoverable by data recovery services
lt: Visi duomenys diske bus prarasti, bet dar gali būti atkurti duomenų atkūrimo tarnybų

en: All data on the disk will be overwritten and will likely not be recoverable by data recovery services
lt: Visi duomenys diske bus perrašyti ir greičiausiai bus nebeatkuriami duomenų atkūrimo tarnybų

en: All data on the partition will be lost
lt: Visi skaidinio duomenys bus prarasti

en: All existing data will be lost
lt: Visi esame duomenys bus prarasti

en: Allocating Disk Image
lt: Išskiriamas disko atvaizdis

en: Allow writing to the image
lt: Leisti rašyti į atvaizdį

en: Amount of high current used to spin up the drive
lt: Srovės reikalingos įrenginiui įsukti stiprumas

en: Amplitude of heads trembling (GMR-head) in running mode
lt: Galvučių darbinės vibracijos (GMR-head) amplitudė

en: An easy way to manage your disks
lt: Paprasta būdas tvarkyti diskus

en: An error occurred
lt: Kilo klaida

en: An error occurred when trying to put the drive into standby mode
lt: Kilo klaida bandant užmigdyti diską

en: An error occurred when trying to toggle whether SMART is enabled
lt: Kilo klaida bandant perjungti SMART būseną

en: An error occurred when trying to wake up the drive from standby mode
lt: Kilo klaida bandant pažadinti diską iš užmigimo

en: Application Menu
lt: Programos meniu

en: Apply Advanced Power Management Settings
lt: Pritaikyti sudėtingesnius energijos valdymo nustatymus

en: Apply Automatic Acoustic Management Settings
lt: Pritaikyti automatinio akustinio valdymo nustatymus

en: Apply Standby Timeout Settings
lt: Pritaikyti užmigimo delsos nustatymus

en: Apply Write Cache Settings
lt: Pritaikyti rašymo podėlio nustatymus

en: Approximately %s
lt: Apytiksliai %s

en: Are you sure you want to delete the partition?
lt: Ar tikrai norite pašalinti skaidinį?

en: Are you sure you want to format the disk?
lt: Ar tikrai norite formatuoti diską?

en: Are you sure you want to power off the drives?
lt: Ar tikrai norite išjungti diskus?

en: Are you sure you want to write the disk image to the device?
lt: Ar tikrai norite rašyti disko atvaizdį į įrenginį?

en: Assessment
lt: Įvertinimas

en: At least %s
lt: Mažiausiai %s

en: Attach and mount one or more disk image files.
lt: Prijungti vieną ar daugiau disko atvaizdžių.

en: Attach new _Image…
lt: Prijungti naują _atvaizdį…

en: Attribute
lt: Atributas

en: Auto-clear
lt: Automatinis išvalymas

en: Average Access Time
lt: Vidutinis priėjimo laikas

en: Average Read Rate
lt: Vidutinis skaitymo dažnis

en: Average Write Rate
lt: Vidutinis rašymo dažnis

en: Average efficiency of operations while positioning
lt: Vidutinis operacijų našumas pozicionavimo metu

en: Average efficiency of the disk
lt: Vidutinis disko našumas

en: Backing File
lt: Failas

en: Benchmark
lt: Matuoti

en: Benchmark Settings
lt: Matavimo nustatymai

en: Benchmarking involves measuring the transfer rate on various area of the device as well as measuring how long it takes to seek from one random area to another. Please back up important data before using the write benchmark.
lt: Matavimas įtraukia perdavimo dažnį įvairiose įrenginio vietose, taip pat matavimą, kaip ilgai užtrunka perėjimas iš vienos atsitiktinės vietos į kitą. Pasidarykite svarbių duomenų atsarginę kopiją prieš atlikdami rašymo matavimą.

en: Benchmarking the write-rate of a disk requires exclusive access to the disk (e.g. the disk or its partitions cannot be mounted or in use) and involves reading data and then writing it back. As a result, the contents of the disk is not changed.
    
    If not checked, the write-part of the benchmark will not be done but on the other hand exclusive access to the device is not needed (e.g. the disk or device can be in use).
lt: Disko rašymo dažnio matavimas reikalauja išskirtinės prieigos prie disko (pvz. diskas arba jo skaidiniai negali būti prijungti arba naudojami) bei įtraukia duomenų nuskaitymą ir įrašymą atgal. To pasekoje disko turinys nepakeičiamas.
    
    Jei nepažymėtas, matavimo rašymo dalis nebus vykdoma, tačiau išskirtinė prieiga prie įrenginio nėra būtina (pvz. diskas gali būti naudojamas).

en: Block device is empty
lt: Blokinis įrenginys yra tuščias

en: Btrfs — Copy-on-write Linux Filesystem, for snapshots
lt: Btrfs – kopijavimo rašant Linux failų sistema, momentinėms kopijoms

en: C_hange
lt: _Keisti

en: C_heck Filesystem…
lt: _Tikrinti failų sistemą…

en: C_onfirm Passphrase
lt: _Patvirtinkite slaptažodį

en: Calibration Retry Count
lt: Pakartotinų kalibravimų skaičius

en: Cannot create a new partition. There are already four primary partitions.
lt: Nepavyksta sukurti naujo skaidinio. Jau yra keturi pirminiai skaidiniai.

en: Cannot open “%s” — maybe the volume isn’t mounted?
lt: Nepavyko atverti „%s“ — galbūt tomas neprijungtas?

en: Cannot restore image of size 0
lt: Negalima atstatyti nulinio dydžio disko atvaizdžio

en: Change Filesystem Label
lt: Keisti failų sistemos etiketę

en: Change Pa_ssphrase…
lt: Keisti _slaptafrazę…

en: Change Passphrase
lt: Keisti slaptažodį

en: Changes ownership of the filesystem to your user and group. The recursive mode does also change the ownership of all subdirectories and files, this can lead to destructive results when the filesystem contains a directory structure where ownership should belong to different users (e.g., a system backup or a filesystem that is accessed by multiple users).
lt: Pakeičia failų sistemos nuosavybę į jūsų naudotoją bei grupę. Rekursyvi veiksena taip pat pakeičia visų pakatalogių bei failų nuosavybę, dėl to gali kilti destruktyvių rezultatų, jei failų sistemoje yra katalogų struktūra, kurioje nuosavybė turi priklausyti skirtingiems naudotojams (pvz. sistemos atsarginė kopija arba failų sistema, naudojama kelių naudotojų).

en: Changing the passphrase for this device, will also update the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file
lt: Keičiamas įrenginio slaptažodis, taip pat bus atnaujintas slaptaždis, nurodytas faile <i>/etc/crypttab</i>

en: Check this box to see the passphrases entered above
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite matyti įvestus slaptažodžius

en: Click to force re-reading SMART data from the hard disk
lt: Spauskite priverstiniam SMART duomenų pakartotiniam nuskaitymui iš disko

en: Click to start a SMART self-test
lt: Spauskite SMART pasitikrinimui pradėti

en: Click to stop the SMART self-test currently in progress
lt: Spauskite vykdomam SMART pasitikrinimui stabdyti

en: Click to toggle whether SMART is enabled for the hard disk
lt: Spauskite SMART veikimui kietajam diskui perjungti

en: Close
lt: Užverti

en: Closing now stops the running jobs and leads to a corrupt result.
lt: Užvėrus dabar visi vykdomi darbai bus nutraukti ir sugadins rezultatą.

en: Compatible with all systems and devices
lt: Suderinamas su visomis sistemomis ir įrenginiais

en: Compatible with modern systems and hard disks > 2TB
lt: Suderinamas su moderniomis sistemomis ir > 2TB kietaisiais diskais

en: Confirm Check
lt: Patvirtinkite tikrinimą

en: Confirm Details
lt: Patvirtinkite informaciją

en: Confirm Repair
lt: Patvirtinkite taisymą

en: Confirm Taking Ownership
lt: Patvirtinti nuosavybės perėmimą

en: Confirm passphrase entered above
lt: Patvirtinkite aukščiau įvestą slaptažodį

en: Confirm the details of the current volume before proceeding.
lt: Patvirtinkite dabartinio tomo duomenis prieš tęsdami

en: Connected to another seat
lt: Prisijungta prie kitos vietos

en: Contents
lt: Turinys

en: Copyright © 2008-2013 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2008-2013 David Zeuthen
    Copyright © 2009-2017 The GNOME Project
lt: Autorių teisės © 2008-2013 Red Hat, Inc.
    Autorių teisės © 2008-2013 David Zeuthen
    Autorių teisės © 2009-2017 The GNOME Project

en: Count of remapped sectors. When the hard drive finds a read/write/verification error, it marks the sector as “reallocated” and transfers data to a special reserved area (spare area)
lt: Perkeltų (remapped) sektorių skaičius. Kai diske randama skaitymo/rašymo/patikros klaidų, sektoriai pažymimi kaip perkelti (reallocated) ir duomenys perkeliami į specialią rezervinę zoną (spare area).

en: Cre_ate
lt: Su_kurti

en: Create Disk Image
lt: Sukurti disko atvaizdį

en: Create Partition
lt: Sukurti skaidinį

en: Create partition in unallocated space
lt: Sukurti skaidinį nepaskirstytoji vietoje

en: Creating Disk Image
lt: Kuriamas disko atvaizdį

en: Curr_ent Passphrase
lt: _Dabartinis slaptažodis

en: Current Pending Sector Count
lt: Dabartinis laukiančių sektorių skaičius

en: Current Size
lt: Dabartinis dydis

en: Current internal temperature of the drive
lt: Dabartinė įrenginio vidaus temperatūra

en: Custom Format
lt: Pasirinktinis formatas

en: DISK IS LIKELY TO FAIL SOON
lt: DISKAS GREIČIAUSIAI TUOJ NUSTOS VEIKTI

en: Data Address Mark Errors
lt: Data Address Mark klaidos

en: Data stored in the volume will only be accessible with the correct password. Be careful not to forget it.
lt: Duomenys, saugomi tome, bus pasiekiami tik įvedus teisingą slaptažodį. Nepamirškite jo.

en: Deactivate selected swap partition
lt: Išjungti pažymėtą mainų srities skaidinį

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs
lt: Numatyta vieta disko atvaizdžių kūrimo/atkūrimo dialogams

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs. If blank the ~/Documents folder is used.
lt: Numatyta vieta disko atvaizdžių kūrimo/atkūrimo dialogams. Jei tuščia, naudojamas aplankas ~/Dokumentai.

en: Delete selected partition
lt: Ištrinti pažymėtą skaidinį

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Detach loop device after unmount action
lt: Atjungti ciklinį įrenginį po atjungimo veiksmo

en: Detach this loop device
lt: Atjungti šį ciklinį įrenginį

en: Device
lt: Įrenginys

en: Device is size 0
lt: Įrenginio dydis yra 0

en: Disable Write Cache
lt: Išjungti rašymo podėlį

en: Disk Drives
lt: Diskai

en: Disk Image Mounter
lt: Disko atvaizdžio prijungėjas

en: Disk Image Writer
lt: Disko atvaizdžio rašytojas

en: Disk Image of %s (%s).img
lt: Disko atvaizdis  %s (%s).img

en: Disk Images (*.img, *.img.xz, *.iso)
lt: Diskų atvaizdžiai (*.img, *.img.xz, *.iso)

en: Disk Images (*.img, *.iso)
lt: Diskų atvaizdžiai (*.img, *.iso)

en: Disk Shift
lt: Disko veleno poslinkis

en: Disk image copying complete
lt: Disko atvaizdžio kopijavimas baigtas

en: Disk image read error
lt: Disko atvaizdžio skaitymo klaida

en: Disk is OK
lt: Diskas tvarkoje

en: Disk is OK, one attribute failed in the past | Disk is OK, %d attributes failed in the past
lt[0]: Diskas tvarkoje, %d atributas nepavyko praeityje
lt[1]: Diskas tvarkoje, %d atributai nepavyko praeityje
lt[2]: Diskas tvarkoje, %d atributų nepavyko praeityje

en: Disk is OK, one bad sector | Disk is OK, %d bad sectors
lt[0]: Diskas tvarkoje, %d blogas sektorius
lt[1]: Diskas tvarkoje, %d blogi sektoriai
lt[2]: Diskas tvarkoje, %d blogų sektorių

en: Disk is OK, one failing attribute is failing | Disk is OK, %d attributes are failing
lt[0]: Diskas tvarkoje, %d klaidos atributas žymimas
lt[1]: Diskas tvarkoje, %d klaidos atributai žymimas
lt[2]: Diskas tvarkoje, %d klaidos atributų žymima

en: Disk management utility for GNOME
lt: Diskų tvarkymo įrankis GNOME aplinkai

en: Disk or Device
lt: Diskas arba įrenginys

en: Disks
lt: Diskai

en: Disks provides an easy way to inspect, format, partition, and configure disks and block devices.
lt: Diskai suteikia paprastą būdą tikrinti, formatuoti, skaidyti skaidiniai bei konfigūruoti diskus bei blokinius įrenginius.

en: Display _Name
lt: Rodomas _pavadinimas

en: Don’t overwrite existing data
lt: Neperrašyti esamų duomenų

en: Drive Options
lt: Disko parametrai

en: Drive S_ettings…
lt: Disko _nustatymai…

en: Drive Settings
lt: Disko nustatymai

en: Drive’s seek performance during offline operations
lt: Disko „Seek offline“ operacijų našumas

en: Edit Encr_yption Options…
lt: Taisyti _šifravimo parametrus…

en: Edit Partition
lt: Keisti skaidinį

en: Edit _Filesystem…
lt: Keisti _failų sistemą…

en: Edit _Mount Options…
lt: Keisti pri_jungimo parametrus…

en: Eject this disk
lt: Išstumti šį diską

en: Empty
lt: Tuščias

en: Enable Write Cache
lt: Įjungti rašymo podėlį

en: Enable _recursive mode
lt: Įjungti _rekursyvią veikseną

en: Encryption Options
lt: Šifravimo parametrai

en: Endurance Remaining
lt: Likusių galimų trynimų skaičius lyginant su teoriniu 100 000 maksimumu.

en: Enter Standby After
lt: Užmigti po

en: Enter current passphrase used to protect the data
lt: Įveskite dabartinį slaptažodį duomenų apsaugai

en: Enter new passphrase used to protect the data
lt: Įveskite naują duomenų apsaugos slaptažodį

en: Enter passphrase to unlock
lt: Įveskite slaptažodį atrakinimui

en: Enter passphrase used to protect the data
lt: Įveskite duomenų apsaugos slaptažodį

en: Erase Multiple Disks
lt: Ištrinti kelis diskus

en: Erase _Type
lt: Išvalymo _tipas

en: Error aborting SMART self-test
lt: Klaida atšaukiant SMART pasitikrinimą

en: Error adding /etc/crypttab entry
lt: Klaida pridedant /etc/crypttab įrašą

en: Error adding new /etc/fstab entry
lt: Klaida pridedant naują /etc/fstab įrašą

en: Error allocating space for disk image file:
lt: Klaida išskiriant vietą disko atvaizdžio failui:

en: Error attaching disk image
lt: Disko atvaizdžio prikabinimo klaida

en: Error attaching disk image: %s (%s, %d)
lt: Disko atvaizdžio prikabinimo klaida: %s (%s, %d)

en: Error canceling job
lt: Klaida atšaukiant darbą

en: Error changing passphrase
lt: Klaida keičiant slaptažodį

en: Error connecting to udisks daemon: %s (%s, %d)
lt: Klaida jungiantis prie udisks tarnybos: %s (%s, %d)

en: Error creating disk image
lt: Klaida kuriant disko atvaizdį

en: Error creating partition
lt: Skaidinio kūrimo klaida

en: Error deleting loop device
lt: Klaida šalinant ciklinį įrenginį

en: Error deleting partition
lt: Skaidinio trynimo klaida

en: Error determining size of device:
lt: Klaida nustatant įrenginio dydį:

en: Error determining size of file
lt: Failo dydžio nustatymo klaida

en: Error disabling autoclear for loop device
lt: Klaida išjungiant automatinį išvalymą cikliniame įrenginyje

en: Error ejecting media
lt: Laikmenos išstūmimo klaida

en: Error formatting disk
lt: Disko formatavimo klaida

en: Error formatting volume
lt: Klaida sužymint tomą

en: Error locking device
lt: Klaida užrakinant įrenginį

en: Error looking up block device for %s
lt: Klaida ieškant %s blokinio įrenginio

en: Error mounting filesystem
lt: Klaida prijungiant failų sistemą

en: Error mounting filesystem to calculate minimum size
lt: Klaida prijungiant failų sistemą minimalaus dydžio apskaičiavimui

en: Error mounting the filesystem
lt: Klaida atjungiant failų sistemą

en: Error opening %s: %s
lt: Klaida atveriant %s: %s

en: Error opening file for reading
lt: Klaida atveriant failą skaitymui

en: Error opening file for writing
lt: Klaida atveriant failą rašymui

en: Error opening “%s”: %m
lt: Klaida atveriant „%s“: %m

en: Error powering off drive
lt: Klaida išjungiant diską

en: Error refreshing SMART data
lt: Klaida atnaujinant SMART duomenis

en: Error removing /etc/crypttab entry
lt: Klaida šalinant /etc/crypttab įrašą

en: Error removing old /etc/fstab entry
lt: Klaida pašalinant seną /etc/fstab įrašą

en: Error repairing filesystem
lt: Klaida taisant failų sistemą

en: Error repairing filesystem after resize
lt: Klaida taisant failų sistemą po dydžio pakeitimo

en: Error resizing filesystem
lt: Klaida keičiant failų sistemos dydį

en: Error resizing partition
lt: Klaida keičiant skaidinio dydį

en: Error restoring disk image
lt: Klaida atkuriant disko atvaizdį

en: Error retrieving configuration data
lt: Klaida gaunant konfigūracijos duomenis

en: Error setting autoclear flag
lt: Automatinio išvalymo požymio nustatymo klaida

en: Error setting configuration
lt: Klaida nustatant konfigūraciją

en: Error setting label
lt: Klaida nustatant užrašą

en: Error setting partition flags
lt: Skaidinio požymių nustatymo klaida

en: Error setting partition name
lt: Skaidinio pavadinimo nustatymo klaida

en: Error setting partition type
lt: Skaidinio tipo nustatymo klaida

en: Error starting SMART self-test
lt: Klaida pradedant SMART pasitikrinimą

en: Error starting swap
lt: Klaida paleidžiant mainų sritį

en: Error stopping swap
lt: Klaida stabdant mainų sritį

en: Error unlocking device
lt: Klaida atrakinant įrenginį

en: Error unmounting filesystem
lt: Klaida atjungiant failų sistemą

en: Error updating /etc/crypttab
lt: Klaida atnaujinant /etc/crypttab

en: Error updating /etc/crypttab entry
lt: Klaida atnaujinant /etc/crypttab įrašą

en: Error updating /etc/fstab entry
lt: Klaida atnaujinant /etc/fstab įrašą

en: Error while checking filesystem
lt: Klaida tikrinant failų sistemą

en: Error while repairing filesystem
lt: Klaida taisant failų sistemą

en: Error while taking filesystem ownership
lt: Klaida perimant failų sistemą

en: Error writing file
lt: Klaida rašant į failą

en: Extended Partition
lt: Išplėstasis skaidinys

en: Extended Partitions can contain Logical Partitions
lt: Išplėstieji skaidiniai gali turėti loginių skaidinių

en: F2FS — Flash Storage Linux Filesystem
lt: F2FS – Flash saugyklos Linux failų sistema

en: FAILING
lt: GENDA

en: Failed in the past
lt: Būta problemų

en: File does not appear to be XZ compressed
lt: Neatrodo, kad failas yra suspaustas naudojant XZ

en: Filesystem %s on %s could not be repaired.
lt: Failų sistema %s diske %s negalėjo būti pataisyta

en: Filesystem %s on %s has been repaired.
lt: Failų sistema %s diske %s buvo pataisyta

en: Filesystem %s on %s is undamaged.
lt: Failų sistema %s diske %s nėra sugadinta.

en: Filesystem %s on %s needs repairing.
lt: Failų sistemą %s diske %s reikia taisyti.

en: Filesystem _Type
lt: Failų sistemos _tipas

en: Filesystem damaged
lt: Failų sistema sugadinta

en: Filesystem intact
lt: Failų sistema vientisa

en: Fit to size
lt: Pritaikyti dydį

en: Flags
lt: Požymiai

en: Flying Height
lt: Atstumas tarp skaitomo disko ir galvutės

en: For example: “Angela’s Files” or “Backup”.
lt: Pavyzdžiui „Mano failai“ arba „Atsarginiai duomenys“

en: For use with _Windows (NTFS)
lt: Naudojimui su _Windows (NTFS)

en: For use with all _systems and devices (FAT)
lt: _Suderinamas su visomis sistemomis ir įrenginiais (FAT)

en: Form_at
lt: Form_atuoti

en: Format Disk
lt: Formatuoti diską

en: Format Volume
lt: Formatuoti tomą

en: Format _Disk…
lt: Formatuoti _diską…

en: Format _Partition…
lt: Formatuoti _skaidinį…

en: Format selected device
lt: Formatuoti pasirinktą įrenginį

en: Free Space _Following
lt: Liko laisvos vietos _pabaigoje

en: Frequency of errors while positioning
lt: Klaidų pozicionuojant dažnis

en: Frequency of errors while reading from the disk
lt: Skaitant diską atsirandančių programinių klaidų dažnis

en: Frequency of errors while reading raw data from the disk. A non-zero value indicates a problem with either the disk surface or read/write heads
lt: Neapdorotų duomenų skaitymo klaidų dažnis. Jei tokių klaidų yra, galima manyti, kad yra disko paviršiaus arba skaitymo / rašymo galvučių problemų

en: Frequency of mistakes as a result of impact loads
lt: Klaidų, kurios atsiranda nuo smūginių apkrovų skaičius

en: G-sense Error Rate
lt: Klaidų atsirandančių dėl smūginio poveikio skaičius

en: GMR Head Amplitude
lt: Galvučių vibracijos amplitudė

en: General time for loading in a drive
lt: Bendras įrenginio įkrovimo laikas

en: Go back to main view
lt: Grįžti į pagrindinį rodinį

en: Hardware ECC Recovered
lt: Aparatiškai ištaisytų ECC klaidų sk.

en: Head Flying Hours
lt: Galvučių pozicionavimo laikas

en: Height of heads above the disk surface
lt: Atstumas nuo galvučių iki disko paviršiaus

en: Hide from _Firmware
lt: Slėpti nuo programinės _aparatinės įrangos

en: High Fly Writes
lt: „High Fly“ rašymai

en: I_dentify As
lt: I_dentifikuoti kaip

en: Icon Na_me
lt: Piktogramos _pavadinimas

en: If checked, additional authorization is required to mount the device [x-udisks-auth]
lt: Jei nustatyta, bus reikalaujama papildomo tapatybės patvirtinimo įrenginio prijungimui [x-udisks-auth]

en: If checked, additional authorization is required to unlock the device [x-udisks-auth]
lt: Jei pažymėta, įrenginio atrakinimui reikalaujama papildomo tapatybės patvirtinimo [x-udisks-auth]

en: If checked, the device is always shown in the user interface no matter what its directory is [x-gvfs-show]
lt: Jei nustatyta, įrenginys bus visada rodomas naudotojo sąsajoje, nepriklausomai nuo jo katalogo [x-gvfs-show]

en: If checked, the device will be mounted at system startup [!noauto]
lt: Jei pažymėta, įrenginys bus prijungtas sistemos paleidimo metu [!noauto]

en: If checked, the device will be unlocked at system startup [!noauto]
lt: Jei pažymėta, įrenginys bus atrakintas sistemos starto metu [!noauto]

en: If checked, the loop device will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying file to be modified
lt: Jei nustatyta, ciklinis įrenginys bus tik skaitymui. Tai naudinga, jei nenorite, kad failas būtų pakeistas

en: If checked, the mount will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying disk image to be modified
lt: Jei pažymėta, prijungimas bus tik skaitymui. Tai naudinga, jei nenorite, kad disko atvaizdis būtų pakeistas

en: If set, the VeraCrypt PIM (Personal Iterations Multiplier) numeric value to use for this volume.
lt: Jei nustatyta, VeraCrypt PIM (asmeninių naudojimų daugiklio) skaitinė vertė, naudotina šiam tomui.

en: If set, the name of the icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-icon=]
lt: Jei nustatyta, piktogramos pavadinimas, naudojamas įrenginiui naudotojo sąsajoje [x-gvfs-icon=]

en: If set, the name of the symbolic icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-symbolic-icon=]
lt: Jei nustatyta, simbolinės piktogramos pavadinimas, naudojamas įrenginiui naudotojo sąsajoje [x-gvfs-symbolic-icon=]

en: If set, the name to use for the device in the user interface [x-gvfs-name=]
lt: Jei nustatyta, vardas, naudojamas įrenginiui naudotojo sąsajoje [x-gvfs-name=]

en: If specified
lt: Jei nurodyta

en: Ignored, kept for compatibility
lt: Nepaisomas, paliktas suderinamumui

en: Image Size
lt: Atvaizdžio dydis

en: Image _Size
lt: Atvaizdžio _dydis

en: Image to Restore
lt: Atvaizdis atstatymui

en: In case that the default options do not fit your needs select one of the following filesystems. Be aware of the technical differences and do research about your use case.
lt: Jei numatytieji parametrai neatitinka jūsų poreikių, pasirinkite vieną iš šių failų sistemų. Žinokite jų techninius skirtumus ir patyrinėkite kiekvieną jų pagal savo poreikius.

en: Indicates that EFI firmware should ignore the content of the partition and not try to read from it
lt: Nurodo, kad EFI programinė aparatinė įranga turėtų nepaisyti skaidinio turinio ir nebandyti skaityti iš jo

en: Instead of unlocking this volume, attempt to unlock a secondary volume hidden inside.
lt: Užuot atrakinus šį tomą bandyti atrakinti jame paslėptą antrinį tomą.

en: Internal error
lt: Vidinė klaida

en: Invalid PIM
lt: Netinkamas PIM

en: Invalid compressed data
lt: Netinkami suspausti duomenys

en: Job
lt: Darbas

en: Last Benchmarked
lt: Paskutinis matavimas

en: Legacy BIOS _Bootable
lt: Senas BIOS _paleistinas

en: Linux Swap Partition
lt: Linux mainų srities skaidinys

en: Load Friction
lt: Išėjimo iš parkavimo srities trintis

en: Load on drive caused by friction in mechanical parts of the store
lt: Įrenginio apkrova, sukelta mechaninių dalių trinties

en: Load-in Time
lt: Laikas, per kurį disko galvutės pereina iš parkavimo į darbinę poziciją

en: Load/Unload Cycle Count
lt: Disko galvučių parkavimo ir pozicionavimo į darbinę padėtį ciklų kiekis

en: Load/Unload Retry Count
lt: Bandymų parkuotis arba išėjimų iš parkavimo būsenos, skaičius

en: Loaded Hours
lt: Magnetinių galvučių darbo laikas

en: Loading on drive caused by numerous recurrences of operations, like reading, recording, positioning of heads, etc
lt: Įrenginio apkrova, sukelta pasikartojančių operacijų tokių kaip skaitymas, rašymas, galvučių pozicionavimas ir pn.

en: Location
lt: Vieta

en: Lock selected encrypted partition
lt: Užrakinti pažymėtą šifruotą skaidinį

en: Loop device is empty
lt: Ciklinis įrenginys yra tuščias

en: Loud (Fast)
lt: Garsus (greitas)

en: Manage Drives and Media
lt: Valdyti įrenginius ir laikmenas

en: Margin of a channel while reading data.
lt: Duomenų skaitymo kanalo atsarga. (Margin of a channel while reading data.)

en: Matches any device with the given label
lt: Atitinka bet kurį įrenginį su pateikta etikete

en: Matches partition %u of any device connected at the given port or address
lt: Atitinka skaidinį %u bet kuriame įrenginyje, prijungtame pateiktame prievade ar adrese

en: Matches partition %u of the device with the given vital product data
lt: Atitinka skaidinį %u įrenginyje su pateiktais produkto duomenimis

en: Matches the device with the given UUID
lt: Atitinka įrenginį su pateiktu UUID

en: Matches the given device
lt: Atitinka nurodytą įrenginį

en: Matches the whole disk of any device connected at the given port or address
lt: Atitinka visą diską bet kuriame įrenginyje, prijungtame pateiktame prievade ar adrese

en: Matches the whole disk of the device with the given vital product data
lt: Atitinka visą diską įrenginys su pateiktais produkto duomenimis

en: Media
lt: Laikmena

en: Minimal Size
lt: Mažiausias dydis

en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
lt: Maišykite didžiąsias bei mažąsias raides ir pabandykite naudoti skaičių.

en: Model
lt: Modelis

en: Mount Disk Images
lt: Prijungti disko atvaizdį

en: Mount Opt_ions
lt: Prijungimo parametra_i

en: Mount Options
lt: Prijungimo parametrai

en: Mount _Point
lt: _Prijungimo taškas

en: Mount at system _startup
lt: _Prijungti sistemos paleidimo metu

en: Mount selected partition
lt: Prijungti pažymėtą skaidinį

en: N/A
lt: N/D

en: N_ext
lt: _Kitas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Need more input
lt: Reikia daugiau įvesties

en: Never
lt: Niekada

en: New Disk Image
lt: Naujas disko atvaizdis

en: New _Passphrase
lt: _Naujas slaptažodis

en: No Device Selected
lt: Nepasirinktas įrenginys

en: No Filesystem
lt: Nėra failų sistemos

en: No Media
lt: Nėra laikmenos

en: No description for attribute %d
lt: Nėra aprašymo atributui %d

en: No partitioning
lt: Be skaidinių

en: None
lt: Nėra

en: Normalized
lt: Normalizuotas

en: Not enough memory
lt: Nepakanka atminties

en: Number of CRC errors during UDMA mode
lt: CRC klaidų skaičius dirbant UDMA veiksena

en: Number of Data Address Mark (DAM) errors (or) vendor-specific
lt: Data Address Mark (DAM)  (arba) gamintojo nurodytų  klaidų skaičius

en: Number of ECC errors
lt: ECC klaidų skaičius

en: Number of ECC on-the-fly errors
lt: ECC on-the-fly klaidų skaičius

en: Number of S_amples
lt: Mėginių skaičius

en: Number of Sampl_es
lt: Mėginių skaičius

en: Number of Thermal Asperity Rate errors
lt: Terminio atšiaurumo klaidų skaičius. (Thermal Asperity Rate errors)

en: Number of attempts to calibrate the device
lt: Įrenginio kalibravimo bandymų skaičius

en: Number of available reserved blocks as a percentage of the total number of reserved blocks
lt: Rezervavimui prieinamų blokų procentinė išraiška nuo visų galimų rezervavimo blokų skaičiaus

en: Number of buzz routines to spin up the drive
lt: Bandymų įsukti diską skaičius

en: Number of cycles into landing zone position
lt: Pozicionavimo į pradinę (landing zone) padėtį ciklų skaičius

en: Number of errors as a result of impact loads as detected by a shock sensor
lt: Skaičius klaidų, atsiradusių kaip  fizinių apkrovų, aptiktų smūgių detektoriumi, pasekmė.

en: Number of errors corrected by software ECC
lt: Programiškai pataisytų ECC  klaidų skaičius

en: Number of errors that could not be recovered using hardware ECC
lt: Klaidų, kurių nepavyksta ištaisyti aparatinėmis ECC priemonėmis, skaičius

en: Number of errors while reading from a disk
lt: Disko skaitymo klaidų skaičius

en: Number of errors while writing to disk (or) multi-zone error rate (or) flying-height
lt: Rašymo į diską klaidų skaičius (arba) multi-zone klaidos (arba) flying-height klaidos

en: Number of hours elapsed in the power-on state
lt: Valandų, praleistų įjungimo būsenoje skaičius

en: Number of hours in general operational state
lt: Bendras disko darbo laikas

en: Number of off-track errors
lt: off-track klaidų skaičius

en: Number of physical erase cycles completed on the drive as a percentage of the maximum physical erase cycles the drive supports
lt: Sėkmingų trynimų ciklų skaičius įrenginyje kaip procentinė išraiška visų galimų trynimų skaičiui, kurį palaiko įrenginys.

en: Number of power-off or emergency retract cycles
lt: Kiek kartų teko grąžinti galvutes į pradžią dėl avarinio įtampos išjungimo.

en: Number of power-off retract events
lt: Galvutės sugrįžimų į pradinę padėtį be įtampos išjungimo, skaičius. (Power-off retract)

en: Number of power-on events
lt: Įjungimų skaičius

en: Number of remapping operations. The raw value of this attribute shows the total number of (successful and unsuccessful) attempts to transfer data from reallocated sectors to a spare area
lt: Perskirstymo operacijų skaičius. Šis atributas parodo bendrą (sėkmingų ir nesėkmingų) bandymų perkelti duomenis į atsarginę disko vietą, skaičių.

en: Number of retry attempts to spin up
lt: Pakartotinų bandymų įsisukti skaičius

en: Number of samples. Bigger number produces a more accurate picture of access time patterns but takes more time.
lt: Mėginių skaičius. Didesnis skaičius sudaro tikslesnį prieigos laiko požymių vaizdą, bet ilgiau užtrunka.

en: Number of samples. Bigger number produces more smooth graphs but the benchmark will take more time.
lt: Mėginių skaičius. Didesnis skaičius sukuria tolygesnius grafikus, bet matavimas ilgiau užtrunka.

en: Number of sectors waiting to be remapped. If the sector waiting to be remapped is subsequently written or read successfully, this value is decreased and the sector is not remapped. Read errors on the sector will not remap the sector, it will only be remapped on a failed write attempt
lt: Laukiančių perkėlimo sektorių skaičius. Jei laukiantis perkėlimo sektorius vėliau sėkmingai įrašomas ir perskaitomas, šis parametras mažėja, o sektorius neperkeliamas. Skaitymo klaidos neiššaukia sektoriaus perkėlimo, bet jei atsitinka rašymo klaida, sektorius perkeliamas.

en: Number of spindle start/stop cycles
lt: Veleno įsisukimo / sustojimo ciklų skaičius

en: Number of times a recording head is flying outside its normal operating range
lt: Kiek kartų rašanti disko galvutė buvo virš savo normalaus judėjimo aukščio ribų

en: Number of uncorrectable ECC errors
lt: Nepataisomų ECC klaidų skaičius

en: OK
lt: Gerai

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Offline Seek Performance
lt: Offline Seek našumas

en: Old-Age
lt: Senas

en: Online
lt: Prisijungęs

en: Only the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file will be changed. To change the on-disk passphrase, use <i>Change Passphrase…</i>
lt: Tik slaptažodis nurodytas faile <i>/etc/crypttab</i> bus pakeistas. Slaptažodžiui diske pakeisti, naudokite <i>Pakeisti slaptažodį...</i>

en: Opt_ions
lt: Parametra_i

en: Options to use when unlocking the device
lt: Parametrai, naudotini atrakinant įrenginį

en: Other Devices
lt: Kiti įrenginiai

en: Overall Assessment
lt: Bendras įvertinimas

en: Overwrite existing data with zeroes
lt: Perrašyti esamus duomenis nuliais

en: Overwrites existing data, but takes longer.
lt: Perrašo esamus duomenis, bet užtrunka ilgiau.

en: Partition Type
lt: Skaidinio tipas

en: Partition _Size
lt: _Skaidinio dydis

en: Partitioning
lt: Skaidiniai

en: Passphrase File
lt: Slaptažodžių failas

en: Passphrase of the device or empty to request from user when setting up the device
lt: Įrenginio slaptažodis arba tuščia, kad, nustatant įrenginį, būtų užklausta naudotojo

[ctx: Password strength]
en: Fair
lt: Pakankamas

[ctx: Password strength]
en: Good
lt: Geras

[ctx: Password strength]
en: Strong
lt: Stiprus

[ctx: Password strength]
en: Weak
lt: Silpnas

en: Perform Better
lt: Vykdyti geriau

en: Perform _write-benchmark
lt: Vykdyti _rašymo matavimą

en: Performance is increased by enabling write caching, but leaves the system susceptible to data loss in the event of a power failure
lt: Įjungiant rašymo podėlį padidinamas našumas, bet tai padaro sistemą imlią duomenų praradimams dingus elektrai

en: Power Cycle Count
lt: Įjungimo/išjungimo ciklų kiekis

en: Power off this disk
lt: Išjungti šį diską

en: Power-On Hours
lt: Kiek valandų įjungtas

en: Power-off Retract Count
lt: Galvučių grįžimų į pradinę padėtį skaičius išjungiant (Power-off Retract Count).

en: Powered On
lt: Įjungta

en: Pre-Fail
lt: Prieš sugedimą

en: Quantity efforts of the rotating moment of a drive
lt: Bandymų kompensuoti įrenginio sukimo momentą skaičius

en: Quick
lt: Greitas

en: Quiet (Slow)
lt: Tylus (lėtas)

en: Read Channel Margin
lt: Skaitymo kanalo atsarga (Read Channel Margin)

en: Read Error Rate
lt: Skaitymo klaidų dažnis

en: Read Error Retry Rate
lt: Skaitymo klaidų kartojimosi dažnis

en: Reallocated Sector Count
lt: Perkeltų sektorių skaičius

en: Reallocation Count
lt: Perkėlimų skaičius

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Rep_air Filesystem…
lt: T_aisyti failų sistemą…

en: Repair failed
lt: Pataisyti nepavyko

en: Repair successful
lt: Taisymas sėkmingas

en: Reported Uncorrectable Errors
lt: Nepataisomų klaidų skaičius

en: Require additional authori_zation to mount
lt: Reikalauti papildomo _tapatybės patvirtinimo prijungimui

en: Require additional authori_zation to unlock
lt: Reikalauti papildomo _tapatybės patvirtinimo atrakinimui

en: Resi_ze…
lt: Keisti _dydį…

en: Resize Volume
lt: Keisti tomo dydį

en: Resizing a filesystem can lead to data loss. You are advised to backup your data before. The resize operation will take longer if a lot of data has to be moved. The minimal size is calculated according to the current content. Keep additional free space for the filesystem to work fast and reliably.
lt: Keičiant failų sistemos dydį galima prarasti duomenis. Rekomenduojama prieš tai pasidaryti atsarginę duomenų kopiją. Dydžio keitimas užtruks, jei reikės perkelti daug duomenų. Mažiausias dydis yra paskaičiuojamas pagal dabartinį turinį. Palikite papildomos vietos, kad failų sistema veiktų greitai ir patikimai.

en: Resizing not ready
lt: Dydžio keitimui nepasirengta

en: Restore Disk Image
lt: Atkurti disko atvaizdį

en: Restore disk image
lt: Atkurti disko atvaizdį

en: Restoring Disk Image
lt: Atkuriamas disko atvaizdis

en: Retrieving DVD keys
lt: Gaunami DVD raktai

en: Run Out Cancel
lt: ECC klaidų skaičius

en: SELF-TEST FAILED
lt: PASITIKRINIMAS NEPAVYKO

en: SMART Data & Self-Tests
lt: SMART duomenys ir testai...

en: SMART _Attributes
lt: SMART _atributai

en: SMART is not enabled
lt: SMART išjungtas

en: SMART is not supported
lt: SMART technologija nepalaikoma

en: S_etting
lt: _Nustatymas

en: S_tandby Now
lt: _Užmigti dabar

en: S_ymbolic Icon Name
lt: S_imbolinės piktogramos pavadinimas

en: Sample S_ize (MiB)
lt: Mėginio dydis (MiB)

en: Sample Size
lt: Mėginio dydis

en: Save Power
lt: Tausoti energiją

en: Save in _Folder
lt: Įrašyti _aplanke

en: Seek Error Rate
lt: Ieškos pozicionavimo klaidų skaičius

en: Seek Timer Performance
lt: Vidutinis galvutės pozicionavimo efektyvumas

en: Select Disk Image to Attach
lt: Pasirinkite disko atvaizdį prikabinimui

en: Select Disk Image to Restore
lt: Pasirinkite atstatomą disko atvaizdį

en: Select Disk Image(s) to Mount
lt: Pasirinkite disko atvaizdį(-ius) prijungimui

en: Select a Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Select a Keyfile
lt: Pasirinkite raktų failą

en: Select a device to manage.
lt: Pasirinkite tvarkomą įrenginį.

en: Select a keyfile to unlock this volume
lt: Pasirinkite rakto failą tomui atrakinti

en: Select device
lt: Pasirinkite įrenginį

en: Self-assessment
lt: Įsivertinimas

en: Self-test Result
lt: Pasitikrinimo rezultatas

en: Self-test in progress
lt: Vyksta pasitikrinimas

en: Serial Number
lt: Serijos numeris

en: Set Password
lt: Nustatyti slaptažodį

en: Set options to unlock
lt: Nustatyti atrakinimo parametrus

en: Set up _read-only loop device
lt: Nustatyti įrenginį _tik skaitymui

en: Set up _read-only mount
lt: Nustatyti prijungimą _tik skaitymui

en: Sh_ow Password
lt: _Rodyti slaptažodžius

en: Shift of disk is possible as a result of strong shock loading in the store, as a result of falling (or) temperature
lt: Disko veleno poslinkis atsiradęs dažniausiai dėl stipraus fizinio arba terminio smūgio

en: Sho_w Passphrases
lt: Rodyti slaptažodžius

en: Sho_w in user interface
lt: Rodyti naudotojo _sąsajoje

en: Sho_w passphrase
lt: _Rodyti slaptažodį

en: Size
lt: Dydis

en: Slow
lt: Lėtas

en: Soft ECC correction
lt: Programinė ECC klaidų korekcija

en: Soft Read Error Rate
lt: Neištaisytos skaitymo klaidos, apie kurias informuota operacinė sistema.

en: Soft read error rate
lt: Skaitymo klaidų, atsiradusių dėl programinės įrangos kaltės, skaičius

en: Source
lt: Šaltinis

en: Spin Buzz
lt: Bandymų įsukti diską skaičius

en: Spin High Current
lt: Srovės, reikalingos įrenginiui įsukti, stiprumas

en: Spinup Retry Count
lt: Įsisukimo kartojimų skaičius

en: Spinup Time
lt: Įsisukimo laikas

en: Start/Stop Count
lt: Kiek kartų įjungtas / išjungtas

en: Stop running jobs?
lt: Stabdyti vykdomus darbus?

en: Switch off <i>User Session Defaults</i> to manage encryption options and passphrase for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/crypttab</b> file
lt: Išjungti <i>naudotojo seanso numatytuosius</i> įrenginio šifravimo parametrams ir slaptažodžiui tvarkyti. Šie parametrai atitinka įrašus faile <b>/etc/crypttab</b>

en: Switch off <i>User Session Defaults</i> to manage mount point and mount options for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/fstab</b> file
lt: Išjungti <i>naudotojo seanso numatytuosius</i> įrenginio prijungimo taškui ir prijungimo parametrams tvarkyti. Šie parametrai atitinka įrašus faile <b>/etc/fstab</b>

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Temperature of the drive
lt: Įrenginio temperatūra

en: The <b>special device file</b> — use symlinks in the <b>/dev/disk</b> hierarchy to control the scope of the entry
lt: <b>Specialaus įrenginio failas</b> — naudoti simbolines nuorodas iš <b>/dev/disk</b> hierarchijos įrašo apimčiai valdyti

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: The amount of data read during the lifetime of the disk
lt: Duomenų kiekis, nuskaitytas per visą disko naudojimo laiką

en: The amount of data written during the lifetime of the disk
lt: Duomenų kiekis, įrašytas per visą disko naudojimo laiką

en: The check may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
lt: Tikrinimas gali ilgai užtrukti, ypač jei skaidinyje yra daug duomenų.

en: The difference to the previous partition size
lt: Skirtumas nuo ankstesnio skaidinio dydžio

en: The directory to mount the device in
lt: Katalogas, prie kurio prijungti įrenginį

en: The disk image is %s bigger than the target device
lt: Disko atvaizdis yra %s didesnis nei paskirties įrenginys

en: The disk image is %s smaller than the target device
lt: Disko atvaizdis yra %s mažesnis nei paskirties įrenginys

en: The encryption passphrase was retrieved from the keyring
lt: Šifravimo slaptažodis buvo gautas iš raktinės

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
lt: Failas jau yra kataloge „%s“.  Jo pakeitimas perrašys turinį.

en: The filesystem type to use
lt: Naudotinas failų sistemos tipas

en: The free space following the partition
lt: Laisva vieta po skaidinio

en: The label matches the existing label
lt: Užrašas sutampa su esamu

en: The mount options stored in the <b>/etc/fstab</b> file
lt: Prijungimo parametrai saugomi <b>/etc/fstab</b> faile

en: The name to use for the filesystem. This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the /dev/disk/by-label directory.
lt: Pavadinimas, naudojamas failų sistemoje. Tai naudinga, jei norite kreiptis į įrenginį per simbolinę nuorodą kataloge /dev/disk/by-label.

en: The name to use for the unlocked device — the device is set up as the name prefixed with <b>/dev/mapper</b>/
lt: Atrakinto įrenginio vardas — įrenginys yra nustatomas kaip vardas, prasidedantis <b>/dev/mapper/</b>

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample.
lt: Kiek MiB (1048576 baitai) nuskaityti/įrašyti kiekvienu mėginiu.

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample. Big sample sizes tend to produce more accurate benchmarks at the cost of the benchmark taking more time.
lt: MiB skaičius (1048576 baitų), kurį perskaityti/įrašyti kiekvienu mėginiu. Dideli mėginių dydžiai sukuria tikslesnius matavimus, tačiau pats matavimas ilgiau užtrunka.

en: The number of samples the benchmark will do for the access time test.
lt: Kiek mėginių bus atlikta kiekvienu prieigos testu.

en: The number of samples the benchmark will include for the read/write test.
lt: Kiek mėginių bus skaitymo/rašymo teste.

en: The partition name (up to 36 unicode characters). This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the <b>/dev/disk/by-partlabel</b> directory
lt: Skaidinio pavadinimas (iki 36 unikodo simbolių). Tai naudinga, jei norite kreiptis į įrenginį per simbolinę nuorodą kataloge <b>/dev/disk/by-partlabel</b>

en: The partition type as a 8-bit unsigned integer
lt: Skaidinio tipas yra 8 bitų sveikas skaičius be ženklo

en: The partition type represented as a 32-bit <i>GUID</i>
lt: Skaidinio tipas yra atvaizduojamas kaip 32 bitų <i>GUID</i>

en: The passphrase matches the existing passphrase
lt: Slaptafrazė sutampa su esama slaptafraze

en: The passphrases do not match
lt: Slaptafrazės nesutampa

en: The passwords do not match
lt: Slaptažodžiai nesutampa

en: The size of the image to create
lt: Kuriamo atvaizdžio dydis

en: The size of the partition to create
lt: Kuriamo skaidinio dydis

en: The special device file — use symlinks in the /dev/disk hierarchy to control the scope of the entry
lt: Specialaus įrenginio failas — naudoti simbolines nuorodas iš /dev/disk hierarchijos įrašo apimčiai valdyti

en: The strength of the passphrase
lt: Slaptažodžio stiprumas

en: The system may not work correctly if this entry is modified or removed.
lt: Sistema gali neveikti tinkamai, jei šis įrašas bus pakeistas arba pašalintas.

en: The total number of uncorrectable errors when reading/writing a sector. A rise in the value of this attribute indicates defects of the disk surface and/or problems in the mechanical subsystem
lt: Bendras nepataisomų sektoriaus rašymo/skaitymo klaidų skaičius. Šio parametro didėjimas rodo disko paviršiaus defektus ir/arba disko mechanikos problemas.

en: The utility %s is missing.
lt: Trūksta priemonės %s

en: Thermal Asperity Rate
lt: Terminio atšiaurumo klaidų skaičius (Thermal Asperity Rate)

en: This filesystem will be automatically unmounted prior to any changes.
lt: Failų sistema bus automatiškai atjungta prie atliekant pakeitimus.

en: This is equivalent to Master Boot Record <i>bootable</i> flag. It is normally only used for GPT partitions on MBR systems
lt: Tai yra tas pats, kas ir pagrindinio paleidimo įrašo (MBR) <i>įkėlimo</i> požymis. Tai, įprastai, naudojama tik GPT skaidiniams MBR sistemose

en: This is the last primary partition that can be created.
lt: Tai paskutinis pirminis skaidinys, kurį galima sukurti.

en: This operation will prepare the system for the following drives to be powered down and removed.
lt: Šis veiksmas paruoš sistemą šių diskų pašalinimui ir išjungimui.

en: This volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
lt: Šis tomas gali būti VeraCrypt tomas, kadangi jame yra atsitiktinių duomenų.

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Threshold exceeded
lt: Peržengtas slenkstis

en: Threshold not exceeded
lt: Slenkstis neperliptas

en: Throughput Performance
lt: Bendras disko našumas

en: Time needed to spin up the disk
lt: Laikas, per kurį diskas įsisuka iki darbinio greičio

en: Time while head is positioning
lt: Galvutės pozicionavimo laikas

en: To enable or disable the write test.
lt: Įjungti arba išjungti rašymo testą.

en: Torque Amplification Count
lt: Bandymų kompensuoti sukimo momentą skaičius

en: Total LBAs Read
lt: Iš viso nuskaityta LBA

en: Total LBAs Written
lt: Iš viso įrašyta LBA

en: Total number of load cycles
lt: Galvučių įkėlimų į darbinę zoną  (load cycles) skaičius

en: Transfer Rate
lt: Perdavimo dažnis

en: Turn on to configure AAM at startup and when the disk is connected
lt: Įjunkite AAM nustatyti paleidžiant ir kai diskas yra prijungtas

en: Turn on to configure APM at startup and when the disk is connected
lt: Įjunkite APM nustatyti paleidžiant ir kai diskas yra prijungtas

en: Turn on to configure Standby Timeout at startup and when the disk is connected
lt: Įjunkite miegojimo laikotarpiui nustatyti paleidžiant ir kai diskas yra prijungtas

en: Turn on to configure Write Cache setting at startup and when the disk is connected
lt: Įjunkite rašymo podėliui nustatyti paleidžiant, ir kai diskas yra prijungtas

en: Type
lt: Tipas

en: UDF — Universal Disk Format, for removable devices on many systems
lt: UDF – Universalus disko formatas išimamiems įrenginiams daugelyje sistemų

en: UDMA CRC Error Rate
lt: UDMA CRC klaidų dažnis

en: Unallocated Space
lt: Nepriskirta vieta

en: Uncorrectable ECC Count
lt: Nepataisomų ECC klaidų skaičius

en: Uncorrectable Sector Count
lt: Nepataisomų sektorių skaičius

en: Unlock an encrypted Windows system partition or drive.
lt: Atrakinti šifruotą Windows sistemos skaidinį ar diską.

en: Unlock selected encrypted partition
lt: Atrakinti pažymėtą šifruotą skaidinį

en: Unmount selected partition
lt: Atjungti pažymėtą skaidinį

en: Unnamed (%s).img
lt: Nepavadintas (%s).img

en: Unrecoverable read errors while creating disk image
lt: Neatstatomos skaitymo klaidos kuriant disko atvaizdį

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Us_er Session Defaults
lt: N_audotojo seanso numatytieji

en: Used
lt: Naudojamas

en: Used to indicate that the partition and its contents are required for the OS/Platform to function. Special care should be taken to not delete or overwrite the contents
lt: Naudojamas nurodyti, kad skaidinys ir jo turinys yra būtini OS/Platformos funkcijai. Reikia būti atsargiam ir neištrinti ir neperrašyti turinio

en: Using Disks, you can view SMART data, manage devices, benchmark physical disks, and image USB sticks.
lt: Naudodami diskus galite matyti SMART duomenis, tvarkyti RAID įrenginius, matuoti fizinius diskus bei kurti USB laikmenų atvaizdžius.

en: Value
lt: Reikšmė

en: Vendor Recommended
lt: Rekomenduojamas tiekėjas

en: View, modify and configure disks and media
lt: Rodyti, keisti ir tvarkyti diskus bei laikmenas

en: Volume
lt: Tomas

en: Volume _Name
lt: Tomo _pavadinimas

en: Volume type
lt: Tomo tipas

en: Volumes Grid
lt: _Tomų tinklelis

en: Waited too long for the filesystem
lt: Per ilgai laukta failų sistemos

en: Warning: all data on the volume will be lost
lt: Įspėjimas: visi tomo duomenys bus prarasti

en: Will be created
lt: Bus sukurtas

en: Will be deleted
lt: Bus ištrinta

en: Windows _system
lt: Windows _sistema

en: World Wide Name
lt: Pasaulinis pavadinimas

en: Worst
lt: Blogiausias

en: Wr_ite Cache
lt: _Rašymo podėlis

en: Write Disk Images to Devices
lt: Įrašyti diskų atvaizdžius į įrenginius

en: Write Error Rate
lt: Rašymo klaidų dažnis

en: XFS — Linux Filesystem
lt: XFS – Linux failų sistema

en: _Abort Benchmark
lt: _Atšaukti matavimą

en: _About Disks
lt: _Apie diskus

en: _Attach
lt: _Prikabinti

en: _Attach Disk Image… (.iso, .img)
lt: Pri_jungti disko _atvaizdį… (.iso, .img)

en: _Benchmark Disk…
lt: _Matuoti diską…

en: _Benchmark Partition…
lt: _Matuoti skaidinį…

en: _Bootable
lt: _Paleistinas

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Confirm
lt: _Patvirtinkite

en: _Conveyance
lt: _Perdavimas

en: _Create Disk Image…
lt: Su_kurti disko atvaizdį…

en: _Create Partition Image…
lt: Su_kurti skaidinio atvaizdį…

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: _Delete Disk Image File
lt: Iš_trinti disko atvaizdžio failą

en: _Destination
lt: _Paskirtis

en: _Difference
lt: _Skirtumas

en: _Edit Partition…
lt: K_eisti skaidinį…

en: _Erase
lt: _Išvalyti

en: _Erase…
lt: _Išvalyti...

en: _Extended
lt: _Išplėstas

en: _Format
lt: _Sužymėti

en: _Format…
lt: _Formatuoti...

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Hidden
lt: _Paslėptas

en: _Image to Restore
lt: Atva_izdys atstatymui

en: _Internal disk for use with Linux systems only (Ext4)
lt: _Vidinis diskas, naudojamas tik su Linux sistemomis (Ext4)

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _Keyfiles
lt: Ra_ktų failai

en: _Label
lt: _Etiketė

en: _Mount
lt: _Prijungti

en: _Name
lt: _Pavadinimas

en: _New Disk Image…
lt: _Naujas disko atvaizdis…

en: _Other
lt: _Kita

en: _Partitioning
lt: _Skaidiniai

en: _Passphrase
lt: _Slaptažodis

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: _Password protect volume (LUKS)
lt: A_psaugoti tomą slaptažodžių (LUKS)

en: _Power Off
lt: Iš_jungti

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: _Resize
lt: _Keisti dydį

en: _Restore
lt: _Atstatyti

en: _Restore Disk Image…
lt: _Atkurti disko atvaizdį…

en: _Restore Partition Image…
lt: _Atkurti disko atvaizdį…

en: _SMART Data & Self-Tests…
lt: _SMART duomenys ir pasitikrinimo testai…

en: _Short
lt: _Trumpas

en: _Standby
lt: _Užmigti dabar

en: _Start Benchmarking…
lt: P_radėti matavimą...

en: _Start Benchmark…
lt: P_radėti matavimą...

en: _Start Creating…
lt: P_radėti kurti...

en: _Start Restoring…
lt: _Pradėti atstatymą...

en: _Start Self-test
lt: _Pradėti pasitikrinimą

en: _Stop Self-test
lt: _Baigti pasitikrinimą

en: _System Partition
lt: _Sisteminis skaidinys

en: _Take Ownership…
lt: _Perimti nuosavybę…

en: _Type
lt: _Tipas

en: _Unlock
lt: _Atrakinti

en: _Unlock at system startup
lt: _Atrakinti sistemos starto metu

en: _Volumes
lt: _Tomai

en: _Wake-Up from Standby
lt: Pa_busti iš užmigimo

[ctx: aam-level]
en: 0 (Disabled)
lt: 0 (Išjungta)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down not permitted)
lt: %d (atsisukimas neleidžiamas)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down permitted)
lt: %d (atsisukimas leidžiamas)

[ctx: apm-level]
en: 255 (Disabled)
lt: 255 (Išjungta)

[ctx: benchmark-access-time]
en: %.2f msec
lt: %.1f mili sek.

[ctx: benchmark-updated]
en: %s (%s ago)
lt: %s (prieš %s)

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring access time (%2.1f%% complete)…
lt: Matuojamas prieigos laikas (užbaigta %2.1f%%)...

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring transfer rate (%2.1f%% complete)…
lt: Matuojamas perdavimo greitis (užbaigta %2.1f%%)...

[ctx: benchmark-updated]
en: No benchmark data available
lt: Nėra matavimų duomenų

[ctx: benchmark-updated]
en: Opening Device…
lt: Atveriamas įrenginys...

[ctx: benchmarking]
en: An error occurred
lt: Kilo klaida

[ctx: benchmarking]
en: Error getting page size: %m
lt: Klaida gaunant puslapio dydį: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error getting size of device: %m
lt: Klaida nustatant įrenginio dydį: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %lld bytes from offset %lld
lt: Klaida iš anksto nuskaitant %lld baitų iš poslinkio %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %s from offset %s
lt: Klaida skaitant %s iš poslinkio %s

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %lld bytes from offset %lld
lt: Klaida nuskaitant %lld baitų iš poslinkio %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %s from offset %s
lt: Klaida skaitant %s iš poslinkio %s

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld
lt: Klaida slenkant į poslinkį %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld: %m
lt: Klaida slenkant į poslinkį %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %s
lt: Klaida slenkant į poslinkį %s

[ctx: benchmarking]
en: Error syncing (at offset %lld): %m
lt: Klaida sinchronizuojant (poslinkyje %lld): %m

[ctx: benchmarking]
en: Error writing %lld bytes at offset %lld: %m
lt: Klaida rašant %lld baitų poslinkyje %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Expected to write %lld bytes, only wrote %lld: %m
lt: Tikėtasi įrašyti %lld baitų, bet įrašyta tik %lld: %m

en: bytes
lt: baitai

[ctx: confirmation-list-of-devices]
en: Affected Devices
lt: Paveikti įrenginiai

[ctx: create-inhibit-message]
en: Benchmarking device
lt: Matuoti įrenginį

[ctx: create-inhibit-message]
en: Copying device to disk image
lt: Duomenys kopijuojami į disko atvaizdį

en: disk;drive;volume;harddisk;hdd;disc;cdrom;dvd;partition;iso;image;backup;restore;benchmark;raid;luks;encryption;S.M.A.R.T.;smart;
lt: diskas;laikmena;tomas;kietasis diskas;hdd;cdrom;dvd;skaidinys;iso;atvaizdis;atsarginė kopija;atkurimas;matavimas;raid;luks;šifravimas;S.M.A.R.T.;smart;

[ctx: duration]
en: Less than a minute
lt: Mažiau nei minutė

[ctx: duration-day-to-month]
en: %s and %s
lt: %s ir %s

[ctx: duration-hour-to-day]
en: %s and %s
lt: %s ir %s

[ctx: duration-minute-to-hour]
en: %s and %s
lt: %s ir %s

[ctx: duration-months-to-year]
en: %s and %s
lt: %s ir %s

[ctx: duration-year-to-inf]
en: %s, %s and %s
lt: %s, %s ir %s

en: exFAT — Flash Storage Windows Filesystem, used on SDXC cards
lt: exFAT – Flash saugyklos Windows failų sistema, naudojama SDXC kortelėse

en: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (built against %d.%d.%d)
lt: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (sukurta naudojant %d.%d.%d)

[ctx: job-remaining]
en: %s remaining
lt: liko %s

[ctx: job-remaining-with-rate]
en: %s remaining (%s/sec)
lt: liko %s (%s/s)

[ctx: notify-smart]
en: A hard disk is likely to fail soon.
lt: Kietasis diskas greičiausiai netrukus nustos veikti.

[ctx: notify-smart]
en: Examine
lt: Patikrinti

[ctx: notify-smart]
en: Hard Disk Problems Detected
lt: Aptikta kietojo disko problemų

[ctx: partition type]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: partitioning]
en: Unknown (%s)
lt: Nežinoma (%s)

[ctx: restore-inhibit-message]
en: Copying disk image to device
lt: Disko atvaizdis kopijuojamas į įrenginį

[ctx: shortcut window]
en: Attach an existing disk image
lt: Prikabinti esamą disko atvaizdį

[ctx: shortcut window]
en: Create a new empty disk image
lt: Sukurti naują tuščią disko atvaizdį

[ctx: shortcut window]
en: Disks
lt: Diskai

[ctx: shortcut window]
en: Drive
lt: Diskas

[ctx: shortcut window]
en: Drive settings
lt: Disko nustatymai

[ctx: shortcut window]
en: Format the drive
lt: Formatuoti diską

[ctx: shortcut window]
en: Format the selected volume
lt: Formatuoti pasirinktą tomą

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Bendra

[ctx: shortcut window]
en: Help
lt: Žinynas

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Open the application menu
lt: Atverti programos meniu

[ctx: shortcut window]
en: Open the drive menu
lt: Atverti disko meniu

[ctx: shortcut window]
en: Open the volume menu
lt: Atverti tomo meniu

[ctx: shortcut window]
en: Partition
lt: Skaidinys

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Restore an image to the disk
lt: Atkurti atvaizdį diske

[ctx: shortcut window]
en: SMART data
lt: SMART duomenys

[ctx: shortcut window]
en: Unselect current disk
lt: Atžymėti dabartinį diską

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test completed successfully
lt: Paskutinis pasitikrinimo testas baigtas sėkmingai

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test did not complete
lt: Paskutinis pasitikrinimo testas nebaigtas

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed
lt: Paskutinis pasitikrinimo testas nepavyko

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (electrical)
lt: Paskutinis pasitikrinimo testas nepavyko (elektrinis)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (handling)
lt: Paskutinis pasitikrinimo testas nepavyko (apdorojimas)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (read)
lt: Paskutinis pasitikrinimo testas nepavyko (skaitymas)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (servo)
lt: Paskutinis pasitikrinimo testas nepavyko (valdymas)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was aborted
lt: Paskutinis pasitikrinimo testas buvo atšauktas

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was interrupted
lt: Paskutinis pasitikrinimo testas buvo pertrauktas

[ctx: smart-self-test-result]
en: Self-test in progress — %d%% remaining
lt: Vyksta pasitikrinimas — liko %d%%

[ctx: smart-self-test-result]
en: Unknown (%s)
lt: Nežinoma (%s)

[ctx: standby-value]
en: Never
lt: Niekas

[ctx: standby-value]
en: Reserved
lt: Rezervuotas

[ctx: standby-value]
en: Vendor-defined
lt: Tiekėjo apibrėžtas

[ctx: volume-content-crypto]
en: Locked
lt: Užrakintas

[ctx: volume-content-crypto]
en: Unlocked
lt: Atrakintas

[ctx: volume-content-fs]
en: Filesystem Root
lt: Failų sistemos šaknis

[ctx: volume-content-fs]
en: Mounted at %s
lt: Prijungta taške %s

[ctx: volume-content-fs]
en: Not Mounted
lt: Neprijungtas

[ctx: volume-content-swap]
en: Active
lt: Aktyvus

[ctx: volume-content-swap]
en: Not Active
lt: Neaktyvus

[ctx: volume-contents-msdos-ext]
en: Extended Partition
lt: Išplėstasis skaidinys

[ctx: volume-grid]
en: Extended Partition
lt: Išplėstasis skaidinys

[ctx: volume-grid]
en: Filesystem
lt: Failų sistema

[ctx: volume-grid]
en: Free Space
lt: Laisva vieta

[ctx: volume-grid]
en: Partition %u
lt: Skaidinys %u

[ctx: volume-grid]
en: Partition %u: %s
lt: Skaidinys %u: %s

[ctx: volume-grid]
en: Swap
lt: Mainų sritis

en: ← Spindown
lt: ← Atsisukimas
