gnome-settings-daemon - en to lt translation catalogue (536 entries)

en: %2$s. You have %1$u try left | %2$s. You have %1$u tries left
lt[0]: %2$s Jums liko %1$u bandymas
lt[1]: %2$s Jums liko %1$u bandymai
lt[2]: %2$s Jums liko %1$u bandymų

en: %i hour | %i hours
lt[0]: %i valanda
lt[1]: %i valandos
lt[2]: %i valandų

en: %i minute | %i minutes
lt[0]: %i minutė
lt[1]: %i minutės
lt[2]: %i minučių

en: %s Requires Authentication
lt: %s reikalauja patvirtinti tapatybę

en: %s Stopped
lt: %s sustabdytas

en: %s of UPS backup power remaining
lt: Liko %s NSŠ atsarginės energijos

en: A connected device is low on power
lt: Senka prijungto įrenginio baterija

en: A connected device is low on power (%.0f%%)
lt: Senka prijungto įrenginio baterija (%.0f%%)

en: A connected device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka prijungto įrenginio baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: A connected device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka prijungto įrenginio baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: A dictionary of XSETTINGS to override
lt: XSETTINGS žodynas pakeitimui

en: A list of strings representing the GTK+ modules that will be loaded, usually in addition to conditional and forcibly disabled ones.
lt: Eilučių sąrašas, nurodanti GTK+ modulius, kurie bus pakrauti, dažniausiai papildomai prie sąlyginių ir išoriškai uždraustų.

en: A list of strings representing the GTK+ modules that will not be loaded, even if enabled by default in their configuration.
lt: Eilučių sąrašas, nurodanti GTK+ modulius, kurie nebus pakrauti, net jeigu numatytai įjungti jų konfigūracijoje.

en: A list of strings representing the plugins that are allowed to be loaded (default: “all”). This is only evaluated on startup.
lt: Eilučių sąrašas, reiškiantis įskiepius, kuriuos leidžiama įkelti (numatyta: „all“). Tai įvertinama tik paleidžiant.

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
lt: Spartinimo daugiklis pelės judesiui. Vertė -1 yra sistemos numatytoji.

en: Access denied
lt: Neleista prieiga

en: Action Cancelled
lt: Veiksmas nutrauktas

en: Airplane mode disabled
lt: Skrydžio veiksena išjungta

en: Airplane mode enabled
lt: Skrydžio veiksena įjungta

en: Antialiasing
lt: Glotninimas

en: Application Stopped
lt: Programa sustabdyta

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
lt: NSŠ atsarginės energijos liko maždaug %s (%.0f%%)

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
lt: NSŠ liko maždaug %s energijos (%.0f%%). Prijunkite kompiuterį prie kintamosios srovės, kad būtų išvengta duomenų praradimo.

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
lt: Liko maždaug %s (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
lt: Senka prijungto kompiuterio akumuliatorius

en: Attached computer is low on power
lt: Baigiasi prijungto kompiuterio akumuliatoriaus energija

en: Attached computer is low on power (%.0f%%)
lt: Baigiasi prijungto kompiuterio akumuliatoriaus energija (%.0f%%)

en: Attached computer is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Prijungtas kompiuteris baigia išsikrauti (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Attached computer is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Prijungtas kompiuteris baigia išsikrauti. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Audio device battery low
lt: Senka garso įrenginio baterija

en: Audio device is low on power
lt: Senka garso įrenginio baterija

en: Audio device is low on power (%.0f%%)
lt: Senka garso įrenginio baterija (%.0f%%)

en: Audio device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka garso įrenginio baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Audio device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka garso įrenginio baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Authentication is required to modify the OLED image for a Wacom tablet
lt: Būtina patvirtinti tapatybę norint pakeisti Wacom planšetės OLED ekrano paveikslėlį

en: Authentication is required to modify the laptop brightness
lt: Būtina patvirtinti tapatybę norint pakeisti nešiojamojo kompiuterio ekrano ryškumą

en: Authentication is required to modify the lit LED for a Wacom tablet
lt: Būtina patvirtinti tapatybę norint pakeisti Wacom planšetės LED ekrano ryškumą

en: Automatic hibernation
lt: Automatinis užmigdymas

en: Automatic logout
lt: Automatinis atsijungimas

en: Automatic suspend
lt: Automatinis pristabdymas

en: Automatically enable the "power-saver" profile using power-profiles-daemon if the battery is low.
lt: Automatiškai įjungti „power-saver“ profilį naudojant power-profiles-daemon, jei senka paterija.

en: Battery critically low
lt: Akumuliatoriaus įkrova kritiškai maža

en: Battery is critically low
lt: Akumuliatoriaus energijos lygis kritiškai mažas

en: Battery is low
lt: Senka akumuliatorius

en: Battery low
lt: Senka akumuliatorius

en: Binding
lt: Susiejimas

en: Binding for power button.
lt: Susiejimas įjungimo mygtukui.

en: Binding for the custom binding
lt: Pasirinktinio susiejimo susiejimas

en: Binding for the magnifier to zoom in
lt: Priskyrimas lupai padidinti.

en: Binding for the magnifier to zoom out
lt: Priskyrimas lupai sumažinti.

en: Binding to cycle the screen brightness.
lt: Susiejimas ekrano ryškumui keisti ciklu.

en: Binding to decrease the keyboard brightness.
lt: Susiejimas klaviatūros ryškumui sumažinti.

en: Binding to decrease the screen brightness.
lt: Susiejimas ekrano ryškumui sumažinti.

en: Binding to decrease the text size
lt: Priskyrimas teksto dydžiui sumažinti.

en: Binding to eject an optical disc.
lt: Priskyrimas optiniam diskui išstumti.

en: Binding to hibernate the machine.
lt: Susiejimas kompiuterio užmigdymui.

en: Binding to increase the keyboard brightness.
lt: Susiejimas klaviatūros ryškumui padidinti.

en: Binding to increase the screen brightness.
lt: Susiejimas ekrano ryškumui padidinti.

en: Binding to increase the text size
lt: Priskyrimas teksto dydžiui padidinti.

en: Binding to launch GNOME Settings.
lt: Priskyrimas GNOME nustatymams paleisti.

en: Binding to launch the calculator.
lt: Priskyrimas skaičiuotuvui paleisti.

en: Binding to launch the email client.
lt: Priskyrimas elektroninio pašto programai paleisti.

en: Binding to launch the help browser.
lt: Priskyrimas pagalbos žinynui paleisti.

en: Binding to launch the media player.
lt: Priskyrimas daugialypės terpės grotuvui paleisti.

en: Binding to launch the search tool.
lt: Priskyrimas paieškos priemonei paleisti.

en: Binding to launch the web browser.
lt: Priskyrimas žiniatinklio naršyklei paleisti.

en: Binding to lock the screen.
lt: Priskyrimas ekranui užrakinti.

en: Binding to log out.
lt: Priskyrimas atsijungti.

en: Binding to lower the volume with higher precision.
lt: Susiejimas sistemos garsų garsumui sumažinti su didesniu tikslumu.

en: Binding to lower the volume without emitting a sound effect.
lt: Susiejimas sistemos garsų garsumui sumažinti.

en: Binding to lower the volume.
lt: Priskyrimas sistemos garsų garsumui sumažinti.

en: Binding to mute/unmute the microphone.
lt: Priskyrimas mikrofonui nutildyti/atstatyti.

en: Binding to mute/unmute the volume without emitting a sound effect.
lt: Susiejimas sistemos garsams nutildyti/atstatyti be garsinio efekto.

en: Binding to mute/unmute the volume.
lt: Priskyrimas sistemos garsams nutildyti/atstatyti.

en: Binding to open the Home folder.
lt: Priskyrimas namų aplankui atverti.

en: Binding to pause playback.
lt: Priskyrimas grojimui pristabdyti.

en: Binding to raise the volume with higher precision.
lt: Susiejimas garsumui padidinti su didesniu tikslumu.

en: Binding to raise the volume without emitting a sound effect.
lt: Susiejimas garsumui padidinti be garsinio efekto.

en: Binding to raise the volume.
lt: Priskyrimas garsumui padidinti.

en: Binding to show current battery status.
lt: Susiejimas baterijos būsenai parodyti.

en: Binding to show the on-screen keyboard
lt: Priskyrimas klaviatūrai ekrane parodyti.

en: Binding to show the screen magnifier
lt: Priskyrimas lupai parodyti.

en: Binding to skip backward in current track.
lt: Susiejimas grįžimui dabartiniame takelyje.

en: Binding to skip forward in current track.
lt: Susiejimas dabartinio takelio persukimui į priekį

en: Binding to skip to next track.
lt: Priskyrimas pereiti prie kito takelio.

en: Binding to skip to previous track.
lt: Priskyrimas pereiti prie ankstesnio takelio.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
lt: Priskyrimas grojimui pradėti (ar grojimui/pristabdymui perjungti).

en: Binding to start the screen reader
lt: Priskyrimas ekrano skaityklei paleisti.

en: Binding to stop playback.
lt: Priskyrimas grojimui sustabdyti.

en: Binding to suspend the machine.
lt: Susiejimas kompiuterio pristabdymui.

en: Binding to switch the touchpad off.
lt: Susiejimas jutikliniam kilimėliui išjungti.

en: Binding to switch the touchpad on.
lt: Susiejimas jutikliniam kilimėliui įjungti.

en: Binding to toggle airplane mode.
lt: Susiejimas skrydžio veiksenai perjungti.

en: Binding to toggle automatic screen orientation.
lt: Susiejimas ekrano automatinei orientacijai.

en: Binding to toggle bluetooth airplane mode.
lt: Susiejimas bluetooth skrydžio veiksenos perjungimui.

en: Binding to toggle random playback mode in media player.
lt: Susiejimas daugialypės terpės grotuvo atsitiktinei grojimo tvarkai perjungti.

en: Binding to toggle repeat mode in media player.
lt: Susiejimas daugialypės terpės grotuvo kartojimui perjungti.

en: Binding to toggle the interface contrast
lt: Priskyrimas perjungti sąsajos kontrastui.

en: Binding to toggle the keyboard brightness.
lt: Susiejimas klaviatūros ryškumui perjungti.

en: Binding to toggle the touchpad on/off.
lt: Susiejimas jutikliniam kilimėliui įjungti/išjungti.

en: Bluetooth device battery low
lt: Senka Bluetooth įrenginio baterija

en: Bluetooth device is low on power
lt: Senka Bluetooth įrenginio baterija

en: Bluetooth device is low on power (%.0f%%)
lt: Senka Bluetooth įrenginio baterija (%.0f%%)

en: Bluetooth device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka Bluetooth įrenginio baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Bluetooth device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka Bluetooth įrenginio baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Bluetooth disabled
lt: Bluetooth išjungtas

en: Bluetooth enabled
lt: Bluetooth įjungtas

en: Button label for OLED display.
lt: Mygtuko etiketė OLED vaizduokliui.

en: Calculate the sunrise and sunset times automatically, from the current location.
lt: Automatiškai paskaičiuoti saulės kilimo ir nusileidimo laikus pagal dabartinę vietą.

en: Camera battery low
lt: Senka kameros baterija

en: Camera is low on power
lt: Senka kameros baterija

en: Camera is low on power (%.0f%%)
lt: Senka kameros baterija (%.0f%%)

en: Camera is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka kameros baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Camera is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka kameros baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cell phone battery low
lt: Senka mobiliojo telefono akumuliatorius

en: Cell phone is low on power
lt: Baigiasi mobiliojo telefono energija

en: Cell phone is low on power (%.0f%%)
lt: Baigiasi mobiliojo telefono energija (%.0f%%)

en: Cell phone is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Mobilusis telefonas baigia išsikrauti (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Cell phone is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Mobilusis telefonas baigia išsikrauti. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Color
lt: Spalva

en: Color calibration device added
lt: Pridėtas spalvų kalibravimo prietaisas

en: Color calibration device removed
lt: Pašalintas spalvų kalibravimo prietaisas

en: Command
lt: Komanda

en: Command to run when the binding is invoked
lt: Komanda, paleidžiama suaktyvinus susiejimą

en: Configuring new printer
lt: Naujo spausdintuvo konfigūravimas

en: Connected device battery is low
lt: Senka prijungto įrenginio baterija

en: Cover open
lt: Atvertas dangtis

en: Credentials required in order to print
lt: Norint spausdinti, reikalingi prisijungimo duomenys

en: Custom keybindings
lt: Pasirinktiniai klavišų susiejimai

en: Date & Time Settings
lt: Datos ir laiko nustatymai

en: Decrease text size
lt: Sumažinti teksto dydį

en: Delay between repeats in milliseconds.
lt: Delsa tarp pasikartojimų milisekundėmis.

en: Device memory is nearly full. %s was using a lot of memory and was forced to stop.
lt: Įrenginio atmintis beveik pilna. %s naudojo daug atminties ir buvo priverstinai sustabdyta.

en: Device memory is nearly full. An Application that was using a lot of memory and was forced to stop.
lt: Įrenginio atmintis beveik pilna. Programa, kuri naudojo daug atminties, buvo priverstinai sustabdyta.

en: Device memory is nearly full. Virtual Terminal processes were using a lot of memory and were forced to stop.
lt: Įrenginio atmintis beveik pilna. Virtualaus terminalo procesas naudojo daug atminties ir buvo priverstinai sustabdytas.

en: Dim the screen after a period of inactivity
lt: Pritemdyti ekrano po neaktyvaus laikotarpio

en: Disable touchpad while typing
lt: Išjungti jutiklinį kilimėlį spausdinimo metu

en: Disk Space
lt: Vieta diske

en: Distance before a drag is started.
lt: Atstumas prieš pradedant tempimą.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
lt: Atstumas pikseliais, kurį žymikilis turi nukeliauti prieš aktyvinant spartinamą pelės judesį. Vertė -1 yra sistemos numatytoji.

en: Door open
lt: Atvertos durys

en: Double click time
lt: Dvigubo paspaudimo laikas

en: Drag threshold
lt: Tempimo slenkstis

en: Either one of your existing devices has been reconnected or a new one has been plugged in. If you did not do it, check your system for any suspicious device.
lt: Arba jūsų klaviatūra prisijungė iš naujo, arba buvo prijungta nauja. Jei to nedarėte, patikrinkite savo kompiuterį, ar nėra įtartinų įrenginių.

en: Eject
lt: Išstumti

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Enable horizontal scrolling
lt: Įjungti horizontalų slinkimą

en: Enable mouse clicks with touchpad
lt: Įjungti pelės spustelėjimus naudojant jutiklinį kilimėlį

en: Enable power-saver profile when battery is low
lt: Įjungti energijos taupymo profilį, kai senka baterija

en: Enable the ALS sensor
lt: Įjungti dienos šviesos jutiklį

en: Enable this to move the cursor when the user touches the tablet.
lt: Įjunkite šį, kad žymeklis būtų judinamas kai naudotojas liečia planšetinį kompiuterį.

en: Enable this to restrict the Wacom tablet area to match the aspect ratio of the output.
lt: Įjunkite, jei norite, kad Wacom planšetės sritis atitiktų išvesties proporcijas.

en: Enable this to set the tablet to absolute mode.
lt: Įjunkite, jei norite, kad planšetė būtų absoliučiojoje veiksenoje.

en: Enable touchpad
lt: Įjungti jutiklinį kilimėlį

en: Enables middle mouse button emulation through simultaneous left and right button click.
lt: Įjungia vidurinio pelės klavišo emuliavimą per vienalaikį kairiojo ir dešiniojo klavišų paspaudimą.

en: Enter PIN to unlock your SIM card
lt: Įveskite PIN kodą SIM kortelės atrakinimui

en: Enter PUK to unlock your SIM card
lt: Įveskite PUK kodą SIM kortelės atrakinimui

en: Enter a New PIN to unlock your SIM card
lt: Įveskite naują PIN kodą SIM kortelės atrakinimui

en: Examine
lt: Ištirti

en: File name of the bell sound to be played.
lt: Failo pavadinimas grojamam skambučio failui.

en: Free percentage notify threshold
lt: Laisvos vietos nuošimčių pranešimo slenkstis

en: Free space notify threshold
lt: Laisvos vietos pranešimo slenkstis

en: GNOME Settings Daemon Color Plugin
lt: GNOME nustatymų tarnybos spalvos įskiepis

en: Game controller battery low
lt: Senka žaidimų valdiklio baterija

en: Game controller is low on power
lt: Senka žaidimų valdiklio baterija

en: Game controller is low on power (%.0f%%)
lt: Senka žaidimų valdiklio baterija (%.0f%%)

en: Game controller is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka žaidimų valdiklio baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Game controller is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka žaidimų valdiklio baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Hardware Airplane Mode
lt: Aparatinė skrydžio veiksena

en: Headphones are low on power
lt: Senka ausinių baterija

en: Headphones are low on power (%.0f%%)
lt: Senka ausinių baterija (%.0f%%)

en: Headphones are very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka ausinių baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Headphones are very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka ausinių baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Headphones battery low
lt: Senka ausinių baterija

en: Headset battery low
lt: Senka ausinių baterija

en: Headset is low on power
lt: Senka ausinių baterija

en: Headset is low on power (%.0f%%)
lt: Senka ausinių baterija (%.0f%%)

en: Headset is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka ausinių baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Headset is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka ausinių baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Hibernate button
lt: Užmigdymo mygtukas

en: Hibernating soon unless plugged in.
lt: Kompiuteris labai greitai bus užmigdytas, nebent prijungsite jį prie srovės šaltinio.

en: Hinting
lt: Taškinė korekcija

en: Home folder
lt: Namų aplankas

en: If the ambient light sensor functionality is enabled.
lt: Ar dienos šviesos jutiklio veiksena yra įjungta.

en: If the night light mode is enabled
lt: Jei naktinio apšvietimo veiksena yra įjungta

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle.
lt: Ar pritemdyti ekraną ir sutaupyti energijos, kai kompiuteris nenaudojamas.

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: Incorrect password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: Increase text size
lt: Padidinti teksto dydį

en: Initial Key Repeat Delay
lt: Pradinio klavišo delsa

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
lt: Pradinio klavišo pasikartojimo delsa milisekundėmis.

en: Key Repeat Interval
lt: Klavišų pasikartojimo intervalas

en: Key combination for the custom action
lt: Pasirinktinio veiksmo klavišų kombinacija

en: Key combinations for a touchring or touchstrip custom action
lt: Klavišų kombinacijos liečiamo ratelio ar juostelių pasirinktiniam veiksmui

en: Keyboard Bell Custom Filename
lt: Klaviatūros skambučio failo pavadinimas

en: Keyboard battery low
lt: Senka klaviatūros energija

en: Keyboard brightness down
lt: Sumažinti klaviatūros ryškumą

en: Keyboard brightness toggle
lt: Perjungti klaviatūros ryškumą

en: Keyboard brightness up
lt: Padidinti klaviatūros ryškumą

en: Label will be rendered to OLED display belonging to the button
lt: Etiketė bus piešiama OLED vaizduokliui, priklausančiam mygtukui

en: Launch calculator
lt: Paleisti skaičiuotuvą

en: Launch email client
lt: Paleisti elektroninio pašto programą

en: Launch help browser
lt: Paleisti žinyno naršyklę

en: Launch media player
lt: Paleisti daugialypės terpės grotuvą

en: Launch settings
lt: Paleidimo nustatymai

en: Launch web browser
lt: Paleisti žiniatinklio naršyklę

en: Length of a double click in milliseconds.
lt: Dvigubo paspaudimo trukmė milisekundėmis.

en: Lid has been closed
lt: Ekranas buvo užvožtas

en: Lid has been opened
lt: Ekranas buvo atvožtas

en: List of custom keybindings
lt: Pasirinktinių klavišų susiejimų sąrašas

en: List of explicitly disabled GTK+ modules
lt: Išreikštinai išjungtų GTK+ modulių

en: List of explicitly enabled GTK+ modules
lt: Išreikštinai įjungtų GTK+ modulių

en: List of plugins that are allowed to be loaded
lt: Leidžiamų įkelti įskiepių sąrašas

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Low Disk Space
lt: Baigiasi vieta diske

en: Low Disk Space on “%s”
lt: Baigiasi vieta diske „%s“

en: Magnifier zoom in
lt: Lūpos mastelio didinimas

en: Magnifier zoom out
lt: Lūpos mastelio mažinimas

en: Marker supply low
lt: Silpnas spalvos tiekimas

en: Media player battery low
lt: Senka grotuvo akumuliatorius

en: Media player is low on power
lt: Baigiasi grotuvo energija

en: Media player is low on power (%.0f%%)
lt: Baigiasi grotuvo energija (%.0f%%)

en: Media player is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Grotuvas baigia išsikrauti (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Media player is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Grotuvas baigia išsikrauti. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Microphone mute/unmute
lt: Mikrofono nutildymas/atstatymas

en: Middle button emulation
lt: Vidurinio klavišo emuliavimas

en: Minimum notify period for repeated warnings
lt: Mažiausias pranešimų periodas kartojamiems įspėjimams

en: Missing printer driver
lt: Trūksta spausdintuvo tvarkyklės

en: Modify the OLED image for a Wacom tablet
lt: Pakeisti Wacom planšetės OLED paveikslėlį

en: Modify the laptop brightness
lt: Keisti nešiojamojo kompiuterio ekrano ryškumą

en: Modify the lit LED for a Wacom tablet
lt: Pakeisti Wacom planšetės LED ekrano ryškumą

en: Motion Threshold
lt: Judesio slenkstis

en: Mount paths to ignore
lt: Nepaisytini prijungimo keliai

en: Mouse battery low
lt: Senka pelės baterija

en: Mouse button orientation
lt: Pelės klavišų orientacija

en: Mouse wheel emulation button. 0 to disable the feature.
lt: Pelės ratuko emuliavimo mygtukas. 0 šios savybės išjungimui.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name of the custom binding
lt: Pasirinktinio susiejimo pavadinimas

en: Natural scrolling
lt: Natūrali slinktis

en: New PIN for SIM
lt: Naujas PIN kodas SIM kortelei

en: New USB device
lt: Naujas USB įrenginys

en: New device detected
lt: Aptiktas naujas įrenginys

en: New device has been detected while the session was not locked. If you did not plug anything, check your system for any suspicious device.
lt: Naujas įrenginys buvo aptiktas, kol seansas nebuvo užrakintas. Jei nieko neįkišote, patikrinkite savo kompiuterį, ar nėra įtartinų įrenginių.

en: New device has been detected while you were away. It has been blocked because the USB protection is active.
lt: Naujas įrenginys buvo aptiktas, kol jūsų nebuvo. Jis buvo užblokuotas, kadangi įjungta USB apsauga.

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
lt: Kol jūsų nebuvo, aptiktas naujas įrenginys. Atjunkite ir vėl jį prijunkite, jei norite naudotis juo.

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: Night light mode changes the color temperature of your display when the sun has gone down or at preset times.
lt: Naktinio apšvietimo veiksena keičia jūsų vaizduoklio spalvų temperatūrą saulei nusileidus arba nustatytais laikas.

en: No connection to phone
lt: Nėra ryšio su telefonu

en: No driver for this printer.
lt: Nėra tvarkyklės šiam spausdintuvui.

en: No printer driver for %s.
lt: Nėra spausdintuvo %s tvarkyklės.

en: Not connected?
lt: Neprijungtas?

en: On AC power
lt: Naudojant kintamosios srovės šaltinį

en: On battery power
lt: Naudojant baterijos energiją

en: On which connections the service is enabled
lt: Kuriems ryšiam įjungiama tarnyba

en: Operation not allowed
lt: Veiksmas neleidžiamas

en: Operation not supported
lt: Veiksmas nepalaikomas

en: Out of a marker supply
lt: Baigėsi spalvos tiekimas

en: Out of paper
lt: Baigėsi popierius

en: PDA battery low
lt: Senka delninuko akumuliatorius

en: PDA is low on power
lt: Baigiasi delninuko energija

en: PDA is low on power (%.0f%%)
lt: Baigiasi delninuko energija (%.0f%%)

en: PDA is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Delninukas baigia išsikrauti (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: PDA is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Delninukas baigia išsikrauti. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Paper low
lt: Baigiasi popierius

en: Pause playback
lt: Pristabdyti grojimą

en: Pen battery low
lt: Senka pieštuko baterija

en: Pen is low on power
lt: Senka pieštuko baterija

en: Pen is low on power (%.0f%%)
lt: Senka pieštuko baterija (%.0f%%)

en: Pen is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka pieštuko baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Pen is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka pieštuko baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
lt: Laisvos vietos nuošimčių slenkstis pradiniam įspėjimui apie vietos trūkumą diske. Jei laisvos vietos bus mažiau negu nurodyta, bus parodytas įspėjimas.

en: Phone failure
lt: Telefono klaida

en: Play (or play/pause)
lt: Groti (arba groti/pauzė)

en: Please provide a new PIN for SIM card %s
lt: Pateikite naują PIN kodą SIM kortelei %s

en: Please provide the PIN for SIM card %s
lt: Pateikite SIM kortelės %s PIN kodą

en: Please provide the PUK for SIM card %s
lt: Pateikite SIM kortelės %s PUK kodą

en: Please wait…
lt: Palaukite…

en: Possible values are “on”, “off”, and “custom”.
lt: Galimos vertės yra „on“, „off“ bei „custom“.

en: Power
lt: Energija

en: Power button
lt: Įjungimo mygtukas

en: Power button action
lt: Įjungimo mygtuko veiksmas

en: Precise volume down
lt: Tikslus garso sumažinimas

en: Precise volume up
lt: Tikslus garso padidinimas

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Printer added
lt: Spausdintuvas pridėtas

en: Printer battery low
lt: Senka spausdintuvo baterija

en: Printer configuration error
lt: Spausdintuvo konfigūracijos klaida

en: Printer error
lt: Spausdintuvo klaida

en: Printer is low on power
lt: Senka spausdintuvo baterija

en: Printer is low on power (%.0f%%)
lt: Senka spausdintuvo baterija (%.0f%%)

en: Printer is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka spausdintuvo baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Printer is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka spausdintuvo baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Printer off-line
lt: Spausdintuvas nepasiekiamas

en: Printer report
lt: Spausdintuvo ataskaita

en: Printer warning
lt: Spausdintuvo perspėjimas

en: Printer “%s” has no toner left.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigėsi dažai.

en: Printer “%s” is currently off-line.
lt: Spausdintuvas „%s“ nepasiekiamas.

en: Printer “%s” is low on a marker supply.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigiasi spalvos tiekimas.

en: Printer “%s” is low on paper.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigiasi popierius.

en: Printer “%s” is low on toner.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigiasi dažai.

en: Printer “%s” is out of a marker supply.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigėsi spalvos tiekimas.

en: Printer “%s” is out of paper.
lt: Spausdintuvui „%s“ baigėsi popierius.

en: Printer “%s” may not be connected.
lt: Spausdintuvas „%s“ gali būti neprijungtas.

en: Printer “%s”: “%s”.
lt: Spausdintuvas „%s“: „%s“.

en: Printers
lt: Spausdintuvai

en: Quiet volume down
lt: Tylaus garso sumažinimas

en: Quiet volume mute/unmute
lt: Garso nutildymas/grąžinimas

en: Quiet volume up
lt: Tylaus garso padidinimas

en: RGBA order
lt: RGBA tvarka

en: Recalibrate now
lt: Per-kalibruoti dabar

en: Recalibration required
lt: Reikia per-kalibruoti

en: Reconnect USB device
lt: Iš naujo prijungtas USB įrenginys

en: Remember NumLock state
lt: Įsiminti NumLock būseną

en: Remote battery low
lt: Senka nuotolinė baterija

en: Remote is low on power
lt: Senka nuotolinė baterija

en: Remote is low on power (%.0f%%)
lt: Senka nuotolinė baterija (%.0f%%)

en: Remote is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka nuotolinė baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Remote is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka nuotolinė baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: SIM PIN required
lt: Būtinas SIM kortelės PIN

en: SIM PIN2 required
lt: Būtinas SIM kortelės PIN2

en: SIM PUK required
lt: Būtinas SIM kortelės PUK

en: SIM PUK2 required
lt: Būtinas SIM kortelės PUK2

en: SIM busy
lt: SIM kortelė užimta

en: SIM failure
lt: SIM kortelės klaida

en: SIM not inserted
lt: SIM kortelė neįdėta

en: SIM wrong
lt: Neteisinga SIM kortelė

en: Scanner battery low
lt: Senka skenerio baterija

en: Scanner is low on power
lt: Senka skenerio baterija

en: Scanner is low on power (%.0f%%)
lt: Senka skenerio baterija (%.0f%%)

en: Scanner is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka skenerio baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Scanner is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka skenerio baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Screen brightness cycle
lt: Ekrano ryškumo ciklas

en: Screen brightness down
lt: Sumažinti ekrano ryškumą

en: Screen brightness up
lt: Padidinti ekrano ryškumą

en: Search
lt: Ieškoti

en: Select the touchpad scroll method
lt: Pasirinkite jutiklinio kilimėlio slinkties metodą

en: Select the touchpad scroll method. Supported values are: “disabled”, “edge-scrolling”, “two-finger-scrolling”.
lt: Pasirinkite jutiklinio kilimėlio slinkties metodą. Galimos vertės: „disabled“, „edge-scrolling“, „two-finger-scrolling“.

en: Set
lt: Nustatyti

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
lt: Nustatykite teigiamą, jei kartais rašydami tekstą netyčia kliudote jutiklinį kilimėlį.

en: Set this to TRUE to allow horizontal scrolling by the same method selected with the scroll_method key.
lt: Nustatykite teigiamą, jei norite leisti horizontalią slinktį tuo pačiu metodu, kaip ir scroll_method rakte.

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
lt: Nustatykite teigiamą, jei norite atlikti spragtelėjimus trumpai paliesdami jutiklinį kilimėlį.

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
lt: Nustatykite teigiamą, jei norite įjungti visas paliesties lenteles.

en: Set this to TRUE to enable natural (reverse) scrolling for touchpads.
lt: Nustatykite teigiamą, jei norite įjungti natūralią (apverstą) slinktį jutikliniams kilimėliams.

en: Set this to one of “none”, “lock-screen”, or “force-logout”. The action will get performed when the smartcard used for log in is removed.
lt: Galimos reikšmės: „none“, „lock-screen“ ir „force-logout“. Šis veiksmas bus vykdomas išėmus prisijungimui naudojamą lustinę kortelę.

en: Set this to the logical button mapping.
lt: Nustatykite loginiam mygtukų susiejimui.

en: Set this to the pressure value at which a stylus click event is generated.
lt: Nustatykite spaudimo reikšmę, kada adatėlės paspaudimo įvykis yra generuojamas.

en: Set this to the pressure value at which an eraser click event is generated.
lt: Nustatykite spaudimo reikšmę, kada trintuko paspaudimo įvykis yra generuojamas.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the area usable by the tools.
lt: Nustatykite į įrankių naudojamos srities x1, y1 ir x2, y2.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the eraser.
lt: Nustatykite į x1, y1 ir x2, y2 spaudimo kreivėje, taikomą trintukui.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the stylus.
lt: Nustatykite į x1, y1 ir x2, y2 spaudimo kreivėje, taikomą adatėlei.

en: Set this to “none”, “cw” for 90 degree clockwise, “half” for 180 degree, and “ccw” for 90 degree counterclockwise.
lt: Nustatykite į „none“, „cw“ 90-iai laipsnių pagal laikrodžio rodyklę, „half“ 180 laipsnių kampui ir „ccw“ 90 laipsnių prieš laikrodžio rodyklę.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Show battery status
lt: Rodyti baterijos būseną

en: Shutting down soon unless plugged in.
lt: Kompiuteris labai greitai bus išjungtas, nebent prijungsite jį prie srovės šaltinio.

en: Single Click
lt: Viengubas paspaudimas

en: Size of the volume step for each volume change
lt: Garso žingsnio dydis kiekvienam garsumo pakeitimui

en: Size of volume step
lt: Garso žingsnio dydis

en: Skip backward in current track
lt: Grįžti atgal dabartiniame takelyje

en: Skip forward in current track
lt: Persukti dabartinį takelį į priekį

en: Sleep timeout computer when on AC
lt: Užmigti po nurodyto laiko naudojant srovės šaltinį

en: Sleep timeout computer when on battery
lt: Po kiek laiko užmigdyti kompiuterį naudojant bateriją

en: Smartcard removal action
lt: Lustinės kortelės išėmimo veiksmas

en: Speaker battery low
lt: Senka garsiakalbio baterija

en: Speaker is low on power
lt: Senka garsiakalbio baterija

en: Speaker is low on power (%.0f%%)
lt: Senka garsiakalbio baterija (%.0f%%)

en: Speaker is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka garsiakalbio baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Speaker is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka garsiakalbio baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
lt: Nurodykite skirsnių kelius, kuriuose laisvos vietos trūkumas turėtų būti ignoruojamas.

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
lt: Nurodykite laiką minutėmis. Tolesni pranešimai skirsniui bus rodomi ne dažniau kaip tokiu periodu.

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
lt: Nurodykite kiekį gigabaitais. Jei laisvos vietos skaičius didesnis, pranešimas nebus rodomas.

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
lt: Nurodykite procentais, kiek turi sumažėti laisva disko vieta prieš parodant tolesnį įspėjimą.

en: Static binding for power button.
lt: Statinis susiejimas energijos mygtukui.

en: Static binding to cycle the screen brightness.
lt: Statinis susiejimas ekranui užrakinti.

en: Static binding to decrease the keyboard brightness.
lt: Statinis susiejimas teksto dydžiui sumažinti.

en: Static binding to decrease the screen brightness.
lt: Statinis susiejimas teksto dydžiui sumažinti.

en: Static binding to eject an optical disc.
lt: Statinis susiejimas optiniam diskui išstumti.

en: Static binding to hibernate the machine.
lt: Statinis susiejimas mikrofonui nutildyti/atstatyti.

en: Static binding to increase the keyboard brightness.
lt: Statinis susiejimas teksto dydžiui padidinti.

en: Static binding to increase the screen brightness.
lt: Statinis susiejimas teksto dydžiui padidinti.

en: Static binding to launch GNOME Settings.
lt: Statinis susiejimas GNOME nustatymams paleisti.

en: Static binding to launch the calculator.
lt: Statinis susiejimas skaičiuotuvui paleisti.

en: Static binding to launch the email client.
lt: Statinis susiejimas elektroninio pašto programai paleisti.

en: Static binding to launch the media player.
lt: Statinis susiejimas daugialypės terpės grotuvui paleisti.

en: Static binding to launch the search tool.
lt: Statinis susiejimas paieškos priemonei paleisti.

en: Static binding to launch the web browser.
lt: Statinis susiejimas žiniatinklio naršyklei paleisti.

en: Static binding to lock the screen.
lt: Statinis susiejimas ekranui užrakinti.

en: Static binding to lower the volume with higher precision.
lt: Statinis susiejimas sistemos garsų garsumui sumažinti.

en: Static binding to lower the volume without emitting a sound effect.
lt: Statinis susiejimas garsui sumažinti be garsinio efekto.

en: Static binding to lower the volume.
lt: Statinis susiejimas sistemos garsų garsumui sumažinti.

en: Static binding to mute/unmute the microphone.
lt: Statinis susiejimas mikrofonui nutildyti/atstatyti.

en: Static binding to mute/unmute the volume.
lt: Statinis susiejimas sistemos garsams nutildyti/atstatyti.

en: Static binding to open the Home folder.
lt: Statinis susiejimas namų aplankui atverti.

en: Static binding to pause playback.
lt: Statinis susiejimas grojimui pristabdyti.

en: Static binding to raise the volume with higher precision.
lt: Statinis susiejimas garsumui padidinti.

en: Static binding to raise the volume without emitting a sound effect.
lt: Statinis susiejimas garsumui padidinti be garinio efekto.

en: Static binding to raise the volume.
lt: Statinis susiejimas garsumui padidinti.

en: Static binding to show current battery status.
lt: Statinis susiejimas dabartinei baterijos būsenai parodyti.

en: Static binding to skip backward in current track.
lt: Statinis susiejimas pereiti prie kito takelio.

en: Static binding to skip forward in current track.
lt: Statinis susiejimas perėjimui prie kito takelio.

en: Static binding to skip to next track.
lt: Statinis susiejimas pereijimui prie kito takelio.

en: Static binding to skip to previous track.
lt: Statinis susiejimas pereiti prie ankstesnio takelio.

en: Static binding to start playback (or toggle play/pause).
lt: Statinis susiejimas grojimui pradėti (ar grojimui/pristabdymui perjungti).

en: Static binding to stop playback.
lt: Statinis susiejimas grojimui sustabdyti.

en: Static binding to suspend the machine.
lt: Statinis susiejimas mikrofonui nutildyti/atstatyti.

en: Static binding to switch the touchpad off.
lt: Statinis susiejimas jutikliniam kilimėliui išjungti.

en: Static binding to switch the touchpad on.
lt: Statinis susiejimas jutikliniam kilimėliui įjungti.

en: Static binding to toggle airplane mode.
lt: Statinis susiejimas skrydžio veiksenai perjungti.

en: Static binding to toggle automatic screen orientation.
lt: Statinis susiejimas automatinei ekrano orientacijai perjungti.

en: Static binding to toggle bluetooth airplane mode.
lt: Statinis susiejimas bluetooth skrydžio veiksenai perjungti.

en: Static binding to toggle random playback mode in media player.
lt: Statinis susiejimas daugialypės terpės grotuvui paleisti.

en: Static binding to toggle repeat mode in media player.
lt: Statinis susiejimas daugialypės terpės grotuvui paleisti.

en: Static binding to toggle the keyboard brightness.
lt: Statinis susiejimas klaviatūros ryškumui perjungti.

en: Static binding to toggle the touchpad on/off.
lt: Statinis susiejimas perjungti sąsajos kontrastui.

en: Stop playback
lt: Sustabdyti grojimą

en: Subsequent free space percentage notify threshold
lt: Tolesnė laisvos vietos nuošimčių pranešimo riba

en: Suspend button
lt: Pristabdymo mygtukas

en: Suspending soon because of inactivity.
lt: Netrukus kompiuteris bus pristabdytas dėl neaktyvumo.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice with “left”, “right” for right-handed, “mouse” to follow the mouse setting.
lt: Sukeisti kairį ir dešinį pelės mygtukus kairiarankei pelei su „left“, „right“ nustato dešiniarankę, „mouse“ sutapimui su pelės nustatymu.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
lt: Sukeisti kairįjį ir dešinįjį pelės mygtukus kairiarankei pelei.

en: Switch touchpad off
lt: Išjungti jutiklinis kilimėlis

en: Switch touchpad on
lt: Įjungti jutiklinis kilimėlis

en: Tablet battery low
lt: Senka planšetinio kompiuterio akumuliatorius

en: Tablet is low on power
lt: Baigiasi planšetinio kompiuterio energija

en: Tablet is low on power (%.0f%%)
lt: Baigiasi planšetinio kompiuterio energija (%.0f%%)

en: Tablet is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Planšetinis kompiuteris baigia išsikrauti (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Tablet is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Planšetinis kompiuteris baigia išsikrauti. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Temperature of the display when enabled
lt: Vaizduoklio temperatūra, kai įjungta

en: The action to take when the system power button is pressed. This action is hard-coded (and the setting ignored) on virtual machines (power off) and tablets (suspend).
lt: Kokį veiksmą vykdyti, kai paspaudžiamas įjungimo mygtukas. Šis veiksmas yra nustatytas (o nustatymo nepaisoma) virtualiose mašinose (išjungti) bei planšetiniuose kompiuteriuose (užmigdyti).

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep. A value of 0 means never.
lt: Esant nenaudojamam kompiuteriui naudojant srovės šaltinį, kiek laiko sekundėmis palaukti prieš užmiegant. 0 reiškia niekada.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep. A value of 0 means never.
lt: Kai kompiuteris nenaudojamas ir naudojama baterijos energija, po kiek sekundžių jį užmigdyti. 0 reiškia niekada.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
lt: Akumuliatoriaus įkrova yra žemiau kritinio lygio ir šis kompiuteris tuoj bus užmigdytas.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
lt: Akumuliatoriaus įkrova yra žemiau kritinio lygio ir šis kompiuteris tuoj bus išjungtas.

en: The brightness of the screen when idle
lt: Ekrano ryškumas, kai nenaudojama

en: The cover is open on printer “%s”.
lt: Atvertas spausdintuvo „%s“ dangtis.

en: The display “%s” should be recalibrated soon.
lt: Vaizduoklis „%s“ greitai turėtų būti perkalibruotas.

en: The door is open on printer “%s”.
lt: Atvertos spausdintuvo „%s“ durys.

en: The duration a display profile is valid
lt: Kiek laiko ekrano profilis yra tinkamas

en: The duration a printer profile is valid
lt: Laikas, kurį spausdintuvo profilis yra tinkamas

en: The end time
lt: Pabaigos laikas

en: The keyboard shortcut generated when the button is pressed for custom actions.
lt: Klavišų susiejimas, sukuriamas paspaudus pasirinktinių veiksmų mygtuką.

en: The keyboard shortcuts generated when a touchring or touchstrip is used for custom actions (up followed by down).
lt: Klavišų susiejimai, sukuriami pasirinktiniams veiksmams naudojant lietimo žiedą arba lietimo juostelę (į viršų, tada į apačią).

en: The last detected position
lt: Paskutinė aptikta padėtis

en: The list of NetworkManager connections (each one represented with its UUID) on which this service is enabled and started.
lt: NetworkManager ryšių sąrašas (kiekvienas pateikiamas su savo UUID), kuriems yra paleidžiama ši tarnyba.

en: The new inserted device has been blocked because the USB protection is active.
lt: Naujas prijungtas įrenginys buvo blokuotas, kadangi įjungta USB apsauga.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to “rgba”. Possible values are: “rgb” for red on left (most common), “bgr” for blue on left, “vrgb” for red on top, “vbgr” for red on bottom.
lt: Popikselinių elementų tvarka skystųjų kristalų ekrane; naudojama tik tada, kai glodinimo vertė yra „rgba“. Galimos vertės: „rgb“ – raudona kairėje (dažniausiai pasitaikantis tipas), „bgr“ – mėlyna kairėje, „vrgb“ – raudona viršuje, ir „vbgr“ – raudona apačioje.

en: The printer “%s” should be recalibrated soon.
lt: Spausdintuvas „%s“ greitai turėtų būti perkalibruotas.

en: The start time
lt: Pradžios laikas

en: The type of action triggered by the button being pressed.
lt: Paspausto mygtuko suaktyvinamo veiksmo tipas.

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no antialiasing, “grayscale” for standard grayscale antialiasing, and “rgba” for subpixel antialiasing (LCD screens only).
lt: Glodinimo tipas naudojamas atvaizduojant šriftus. Galimos vertės: „none“ – neglodinti, „grayscale“ – standartinis glodinimas, „rgba“ – popikselinis glotninimas (tik skystųjų kristalų vaizduokliams).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no hinting and “slight” for fitting only to the Y-axis like Microsoft’s ClearType, DirectWrite and Adobe’s proprietary font rendering engine. Ignores native hinting within the font, generates hints algorithmically. Used on Ubuntu by default. Recommended. The meaning of “medium” and “full” depends on the font format (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) and the installed version of FreeType. They usually try to fit glyphs to both the X and the Y axis (except for .otf: Y-only). This can lead to distortion and/or inconsistent rendering depending on the quality of the font, the font format and the state of FreeType’s font engines.
lt: Taškinė korekcija, kuri bus naudojama atvaizduojant šriftus. Galimos vertės yra: „none“ jokiai taškinei korekcijai ir „slight“ talpinimui tik į Y-ašį, kaip tai daro Microsoft ClearType, DirectWrite ir Adobe nuosavybiniai šriftų atvaizdavimo moduliai. Nepaiso savos taškinės korekcijos šrifto viduje, algoritmiškai kuria taškines korekcijas. Numatytai naudojama Ubuntu sistemose. Rekomenduojama. „medium“ ir „full“ reikšmės priklauso nuo šrifto formato (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) ir įdiegtos FreeType versijos. Jos dažniausiai bando patalpinti simbolinius ženklus į abi X ir Y ašis (išskyrus .otf: tik Y ašį). Tai, priklausomai nuo šrifto, šrifto formato ir FreeType šrifto modulių būsenos, gali privesti prie iškreipimų ir/arba prieštaringo atvaizdavimo.

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
lt: Kokio tipo užmigimą naudoti, kai kompiuteris nenaudojamas.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.
lt: Tome „%s“ liko tik %s vietos.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
lt: Tome „%s“ liko tik %s vietos. Galite atlaisvinti šiek tiek vietos išvalydami šiukšlinę.

en: There is a missing print filter for printer “%s”.
lt: Trūksta spausdinimo filtro spausdintuvui „%s“.

en: There is a problem on printer “%s”.
lt: Yra problema spausdintuve „%s“.

en: This computer has only %s disk space remaining.
lt: Kompiuteryje liko tik %s vietos.

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
lt: Kompiuteryje liko tik %s vietos diske. Galite atlaisvinti šiek tiek vietos išvalydami šiukšlinę.

en: This dictionary maps XSETTINGS names to overrides values. The values must be either strings, signed int32s or (in the case of colors), 4-tuples of uint16 (red, green, blue, alpha; 65535 is fully opaque).
lt: Žodynas, susiejantis su XSETTINGS vardais verčių pakeitimui. Vertės turi būti simbolių eilutės, sveiki 32 bitų skaičiai arba (spalvoms) 4-junginiai su 16 bitų sveikais neneigiamais skaičiais (raudona, žalia, mėlyna, alfa; 65535 reiškia visiškai permatomą).

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle.
lt: Tai yra nešiojamo kompiuterio ekrano ryškumas, kai seansas yra neaktyvus.

en: This is the number of days after which the display color profile is considered invalid.
lt: Tai yra dienų skaičius, po kurio vaizduoklio spalvų profilis laikomas netinkamu.

en: This is the number of days after which the printer color profile is considered invalid.
lt: Tai yra dienų skaičius, po kurio spausdintuvo spalvų profilis laikomas netinkamu.

en: This temperature in Kelvin is used to modify the screen tones when night light mode is enabled. Higher values are bluer, lower redder.
lt: Ši Kelvino sistemos temperatūra yra naudojama ekrano tonams pakeisti įjungus naktinį apšvietimą. Aukštesnės vertės yra mėlynesnės, žemesnės – raudonesnės.

en: Time Zone Updated to %s (%s)
lt: Laiko juosta atnaujinta į %s (%s)

en: Toggle automatic screen orientation
lt: Perjungti automatinę ekranų orientaciją

en: Toggle contrast
lt: Perjungti kontrastą

en: Toggle magnifier
lt: Įjungti/išjungti lupą

en: Toggle on-screen keyboard
lt: Naudoti klaviatūrą ekrane

en: Toggle random playback mode
lt: Perjungti atsitiktinio grojimo veikseną

en: Toggle repeat playback mode
lt: Perjungti grojimo veikseną

en: Toggle screen reader
lt: Jungti ekrano _skaityklę

en: Toggle touchpad on/off
lt: Jutiklinis kilimėlis įjungimas/išjungimas

en: Toner empty
lt: Nebėra dažų

en: Toner low
lt: Baigiasi dažai

en: Touchpad battery low
lt: Senka jutiklinio kilimėlio baterija

en: Touchpad button orientation
lt: Jutiklinio kilimėlio klavišų orientacija

en: Touchpad is low on power
lt: Senka jutiklinio kilimėlio baterija

en: Touchpad is low on power (%.0f%%)
lt: Senka jutiklinio kilimėlio baterija (%.0f%%)

en: Touchpad is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka jutiklinio kilimėlio baterija (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Touchpad is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
lt: Senka jutiklinio kilimėlio baterija. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: UPS Discharging
lt: NSŠ iškraunamas

en: UPS critically low
lt: NSŠ įkrovos lygis kritiškai mažas

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
lt: NSŠ įkrova yra žemiau kritinės ribos ir šis kompiuteris tuoj bus užmigdytas.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
lt: NSŠ įkrova yra žemiau kritinės ribos ir šis kompiuteris tuoj bus išsijungtas.

en: UPS low
lt: Senka NSŠ

en: USB Protection
lt: USB apsauga

en: USB device blocked
lt: USB įrenginys užblokuotas

en: Unknown Error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown amount of UPS backup power remaining
lt: Liko nežinomas NSŠ atsarginės energijos kiekis

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown time
lt: Nežinomas laikas

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Unlock SIM card
lt: Atrakinti SIM kortelę

en: Use the sunrise and sunset
lt: Naudoti saulės pakilimą ir nusileidimą

en: User was not logged in with smartcard.
lt: Naudotojas neprisijungė išmaniąją kortele.

en: Virtual Terminal Stopped
lt: Virtualus terminalas sustabdytas

en: Volume down
lt: Sumažinti garsumą

en: Volume mute/unmute
lt: Garso nutildymas/grąžinimas

en: Volume up
lt: Padidinti garsumą

en: Wacom button action type
lt: Wacom mygtuko veiksmo tipas

en: Wacom eraser button mapping
lt: Wacom trintuko mygtukų susiejimas

en: Wacom eraser pressure curve
lt: Wacom trintuko spaudimo kreivė

en: Wacom eraser pressure threshold
lt: Wacom trintuko spaudimo slenkstis

en: Wacom stylus absolute mode
lt: Wacom adatėlės absoliuti veiksena

en: Wacom stylus button mapping
lt: Wacom adatėlės mygtukų susiejimas

en: Wacom stylus pressure curve
lt: Wacom adatėlės spaudimo kreivė

en: Wacom stylus pressure threshold
lt: Wacom adatėlės spaudimo slenkstis

en: Wacom tablet area
lt: Wacom planšetės sritis

en: Wacom tablet aspect ratio
lt: Wacom planšetės proporcijos

en: Wacom tablet rotation
lt: Wacom planšetinio kompiuterio pasukimas

en: Wacom touch feature
lt: Wacom lietimo savybė

en: When location services are available this represents the last detected location. The default value is an invalid value to ensure it is always updated at startup.
lt: Kai vietos tarnybos yra prieinamos, šį vertė nusako paskutinę aptiktą vietą. Numatytoji vertė yra netinkama vertė, taip užtikrinant, kad paleidimo metu ji yra visada atnaujinama.

en: When set to true, GNOME will remember the state of the NumLock LED between sessions.
lt: Kai nustatyta teigiama, GNOME įsimins NumLock būseną tarp seansų.

en: When “night-light-schedule-automatic” is disabled, use this end time in hours from midnight.
lt: Kai „night-light-schedule-automatic“ yra išjungta, naudoti šį pabaigos laiką valandomis nuo vidurnakčio.

en: When “night-light-schedule-automatic” is disabled, use this start time in hours from midnight.
lt: Kai „night-light-schedule-automatic“ išjungta, naudoti šį pradžios laiką valandomis nuo vidurnakčio.

en: Whether the tablet’s orientation is locked, or rotated automatically.
lt: Ar planšetinio kompiuterio orientacija yra fiksuota, ar automatiškai pasukama.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
lt: Hibernuoti, užmigdyti ar nieko nedaryti, kai neaktyvus

en: Wireless keyboard is low on power
lt: Baigiasi belaidės klaviatūros energija

en: Wireless keyboard is low on power (%.0f%%)
lt: Baigiasi belaidės klaviatūros energija (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Belaidė klaviatūra baigia išsikrauti (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Wireless keyboard is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Belaidė klaviatūra baigia išsikrauti. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Wireless mouse is low on power
lt: Baigiasi belaidės pelės energija

en: Wireless mouse is low on power (%.0f%%)
lt: Baigiasi belaidės pelės energija (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Belaidė pelė baigia išsikrauti (%.0f%%). Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: Wireless mouse is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
lt: Belaidė pelė baigia išsikrauti. Įrenginys tuoj nustos veikti, nebent bus įkrautas.

en: You have %u try left | You have %u tries left
lt[0]: Jums liko %1$u bandymas
lt[1]: Jums liko %1$u bandymai
lt[2]: Jums liko %1$u bandymų

en: You will soon log out because of inactivity.
lt: Netrukus būsite atjungtas dėl neaktyvumo.

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių

[ctx: print job]
en: “%s” on %s
lt: „%s“ spausdintuve %s

[ctx: print job state]
en: Printing
lt: Spausdinimas

[ctx: print job state]
en: Printing aborted
lt: Spausdinimas nutrauktas

[ctx: print job state]
en: Printing canceled
lt: Spausdinimo atsisakyta

[ctx: print job state]
en: Printing completed
lt: Spausdinimas baigtas

[ctx: print job state]
en: Printing stopped
lt: Spausdinimas sustabdytas
