gnome-software master - en to lt translation catalogue (934 entries)

en:  and
lt:  ir

en: %d day ago | %d days ago
lt[0]: prieš %d dieną
lt[1]: prieš %d dienas
lt[2]: prieš %d dienų

en: %d hour ago | %d hours ago
lt[0]: prieš %d valandą
lt[1]: prieš %d valandas
lt[2]: prieš %d valandų

en: %d minute ago | %d minutes ago
lt[0]: prieš %d minutę
lt[1]: prieš %d minutes
lt[2]: prieš %d minučių

en: %d month ago | %d months ago
lt[0]: prieš %d mėnesį
lt[1]: prieš %d mėnesius
lt[2]: prieš %d mėnesių

en: %d week ago | %d weeks ago
lt[0]: prieš %d savaitę
lt[1]: prieš %d savaites
lt[2]: prieš %d savaičių

en: %d year ago | %d years ago
lt[0]: prieš %d metus
lt[1]: prieš %d metus
lt[2]: prieš %d metų

en: %e %B %Y
lt: %Y %e %B

en: %s %s Available
lt: Dabar prieinama %s %s

en: %s %s is no longer supported.
lt: %s %s daugiau nebepalaikoma.

en: %s (Installed)
lt: %s (įdiegta)

en: %s (Installing)
lt: %s (diegiama)

en: %s (Removing)
lt: %s (šalinama)

en: %s Available
lt: Prieinama %s

en: %s BMC Update
lt: %s BMC atnaujinimas

en: %s Battery Update
lt: %s baterijos atnaujinimas

en: %s CPU Microcode Update
lt: %s CPU mikrokodo atnaujinimas

en: %s Camera Update
lt: %s kameros atnaujinimas

en: %s Configuration Update
lt: %s konfigūracijos atnaujinimas

en: %s Consumer ME Update
lt: %s naudotojo ME atnaujinimas

en: %s Controller Update
lt: %s valdiklio atnaujinimas

en: %s Corporate ME Update
lt: %s korporacijos ME atnaujinimas

en: %s Device Update
lt: %s įrenginio atnaujinimas

en: %s Display Update
lt: %s vaizduoklio atnaujinimas

en: %s Embedded Controller Update
lt: %s integruoto valdiklio atnaujinimas

en: %s Keyboard Update
lt: %s klaviatūros atnaujinimas

en: %s ME Update
lt: %s ME atnaujinimas

en: %s Mouse Update
lt: %s pelės atnaujinimas

en: %s Network Interface Update
lt: %s tinklo sąsajos atnaujinimas

en: %s Storage Controller Update
lt: %s saugyklos valdiklio atnaujinimas

en: %s System Update
lt: %s sistemos atnaujinimas

en: %s TPM Update
lt: %s TPM atnaujinimas

en: %s Thunderbolt Controller Update
lt: %s Thunderbolt valdiklio atnaujinimas

en: %s Touchpad Update
lt: %s jutiklinio kilimėlio atnaujinimas

en: %s USB Receiver Update
lt: %s USB imtuvo atnaujinimas

en: %s and %s have been updated.
lt: %s ir %s buvo atnaujintos.

en: %s and %s installed | %s and %s installed
lt[0]: Įdiegta: %s ir %s
lt[1]: Įdiegta: %s ir %s
lt[2]: Įdiegta: %s ir %s

en: %s file format
lt: %s failo formatas

en: %s has been updated.
lt: %s buvo atnaujinta.

en: %s is designed, developed, and translated by an international community of volunteers.
    
    This means that while it’s not yet available in your language, you can get involved and help translate it yourself.
lt: %s kuria ir verčia tarptautinė pagalbininkų bendruomenė.
    
    Todėl, nors vis dar neprieinama jūsų kalba, galite prisidėti ir padėti ją išversti.

en: %s is not <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Free_and_open-source_software">free and open source software</a>, and is provided by “%s”.
lt: %s nėra <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Free_and_open-source_software">laisva ir atviro kodo programinė įranga</a>, o ją tiekia „%s“.

en: %s is not available.
lt: %s neprieinama.

en: %s is now installed
lt: %s dabar įdiegta

en: %s is potentially unsafe
lt: %s yra galimai nesaugi

en: %s is provided by “%s”.
lt: %s tiekia „%s“.

en: %s is requesting additional file format support.
lt: %s prašo papildomo failo formato palaikymo.

en: %s is requesting additional fonts.
lt: %s prašo papildomų šriftų.

en: %s is requesting additional multimedia codecs.
lt: %s prašo papildomų daugialypės terpės kodekų.

en: %s is requesting additional packages.
lt: %s prašo papildomų paketų.

en: %s is requesting additional printer drivers.
lt: %s prašo papildomų spausdintuvo tvarkyklių.

en: %s is safe
lt: %s yra saugi

en: %s is suitable for %s
lt: %s yra tinkama %s

en: %s is suitable for adults
lt: %s yra tinkama suaugusiems

en: %s is suitable for everyone
lt: %s yra tinkama visiems

en: %s is suitable for teenagers
lt: %s yra tinkama paaugliams

en: %s is suitable for toddlers
lt: %s yra tinkama kūdikiams

en: %s is suitable for young children
lt: %s yra tinkama mažiems vaikams

en: %s is unsafe
lt: %s yra nesaugi

en: %s not found
lt: %s nerasta

en: %s of %s downloaded
lt: Atsisiųsta %s iš %s

en: %s probably works on this device
lt: %s greičiausiai veiktų šiame įrenginyje

en: %s update with new features and fixes.
lt: %s atnaujinimas su naujomis ypatybėmis ir taisymais.

en: %s will be uninstalled, and you will have to install it to use it again.
lt: %s bus pašalinta, norint naudotis, reikės vėl įdiegti.

en: %s will not work on this device
lt: %s neveiktų šiame įrenginyje

en: %s will not work properly on this device
lt: %s neveiktų tvarkingai šiame įrenginyje

en: %s works on this device
lt: %s veiktų šiame įrenginyje

en: %u Application Updated | %u Applications Updated
lt[0]: %u programa atnaujinta
lt[1]: %u programos atnaujintos
lt[2]: %u programų atnaujinta

en: %u Application Updated — Restart Required | %u Applications Updated — Restart Required
lt[0]: %u programa atnaujinta – reikia paleisti iš naujo
lt[1]: %u programos atnaujintos – reikia paleisti iš naujo
lt[2]: %u programų atnaujinta – reikia paleisti iš naujo

en: %u add-on | %u add-ons
lt[0]: %u priedas
lt[1]: %u priedai
lt[2]: %u priedų

en: %u add-on installed | %u add-ons installed
lt[0]: Įdiegtas %u priedas
lt[1]: Įdiegti %u priedai
lt[2]: Įdiegta %u priedų

en: %u application | %u applications
lt[0]: %u programa
lt[1]: %u programos
lt[2]: %u programų

en: %u application installed | %u applications installed
lt[0]: Įdiegta %u programa
lt[1]: Įdiegtos %u programos
lt[2]: Įdiegta %u programų

en: %u application requires a restart. | %u applications require a restart.
lt[0]: Reikia iš naujo paleisti %u programą
lt[1]: Reikia iš naujo paleisti %u programas
lt[2]: Reikia iš naujo paleisti %u programų

en: %u more match | %u more matches
lt[0]: dar %u atitikmuo
lt[1]: dar %u atitikmenys
lt[2]: dar %u atitikmenų

en: %u review total | %u reviews total
lt[0]: Iš viso %u apžvalga
lt[1]: Iš viso %u apžvalgos
lt[2]: Iš viso %u apžvalgų

en: %u%% downloaded
lt: Atsisiųsta %u%%

en: A list of URLs pointing to appstream files that will be downloaded into an swcatalog folder
lt: Sąrašas URL, nurodančių appstream failus, kurie bus atsisiųsti į jūsų swcatalog aplanką

en: A list of compatible projects
lt: Suderinamų projektų sąrašas

en: A list of official repositories that should be considered free software
lt: Oficialių šaltinių, kurie neturėtų būti laikomi laisvąja programine įranga, sąrašas

en: A list of official repositories that should not be considered 3rd party
lt: Oficialių šaltinių, kurie neturėtų būti laikomi trečiosiomis šalimis, sąrašas

en: A list of required repositories that cannot be disabled or removed
lt: Būtinų šaltinių, kurių negalima pašalinti, sąrašas

en: A major upgrade, with new features and added polish.
lt: Esminis atnaujinimas su naujomis ypatybėmis ir pridėtomis įmantrybėmis.

en: A new version of %s is available to install
lt: Nauja %s versija yra prieinama diegimui

en: A nice way to manage the software on your system.
lt: Gražus būdas tvarkyti sistemos programinę įrangą.

en: A restart is required for it to take effect. | A restart is required for them to take effect.
lt[0]: Reikia paleisti iš naujo, kad jis įsigaliotų.
lt[1]: Reikia paleisti iš naujo, kad jie įsigaliotų.
lt[2]: Reikia paleisti iš naujo, kad jie įsigaliotų.

en: A restart is required for the changes to take effect.
lt: Reikia paleisti iš naujo, kad pakeitimai įsigaliotų.

en: A snap is a universal Linux package
lt: Snap yra universalus Linux paketas

en: A string storing the gnome-online-account id used to login
lt: Simboliu eilutė, sauganti gnome-online-account id, naudojamą prisijungimui

en: AC power is required
lt: Būtinas kintamosios srovės šaltinis

en: About Software
lt: Apie programinę įrangą

en: Adaptive
lt: Adaptyvi

en: Add, remove or update software on this computer
lt: Pridėti, šalinti arba atnaujinti šio kompiuterio programinę įrangą

en: Add-ons
lt: Priedai

en: Adding this software repository will give you access to additional software and upgrades.
lt: Šio programinės įrangos šaltinio pridėjimas suteiks jums priėjimą prie papildomos programinės įrangos ir atnaujinimų.

en: Additional Fonts Required
lt: Reikalingi papildomi šriftai

en: Additional MIME Types Required
lt: Reikalingas papildomas MIME tipas

en: Additional Multimedia Codecs Required
lt: Reikalingi papildomi daugialypės terpės kodekai

en: Additional Packages Required
lt: Reikalingi papildomi paketai

en: Additional Printer Drivers Required
lt: Reikalingos papildomos spausdintuvo tvarkyklės

en: Additional repositories from selected third parties — %s.
lt: Papildomos saugyklos iš pažymėtų trečiųjų šalių – %s.

en: Additions
lt: Pridedama

en: Adultery
lt: Tik suaugusiems

en: Advertising
lt: Reklamos

en: Age Rating
lt: Amžiaus įvertinimas

[ctx: Age rating]
en: All
lt: Visiems

en: Alcohol
lt: Alkoholis

en: All Reviews
lt: Visi atsiliepimai

en: All applications from %s will be uninstalled, and you will have to re-install the repository to use them again.
lt: Visos programos iš %s bus pašalintos ir turėsite vėl įdiegti saugyklą, jei norite jomis naudotis.

en: Allow access to the Software Repositories dialog
lt: Leisti prieigą prie programinės įrangos šaltinių dialogo

en: An application
lt: Programa

en: An application has been removed | Applications have been removed
lt[0]: Programa buvo pašalinta
lt[1]: Programos buvo pašalintos
lt[2]: Programos buvo pašalintos

en: An important operating system update failed to be installed.
lt: Nepavyko įdiegti svarbaus operacinės sistemos atnaujinimo.

en: An important operating system update has been installed. | Important operating system updates have been installed.
lt[0]: Buvo įdiegtas svarbus operacinės sistemos atnaujinimas.
lt[1]: Buvo įdiegti svarbūs operacinės sistemos atnaujinimai.
lt[2]: Buvo įdiegti svarbūs operacinės sistemos atnaujinimai.

en: An important software update is ready to be installed.
lt: Svarbus programinės įrangos atnaujinimas paruoštas diegimui.

en: An update has been installed | Updates have been installed
lt[0]: Atnaujinimas buvo įdiegtas
lt[1]: Atnaujinimai buvo įdiegti
lt[2]: Atnaujinimai buvo įdiegti

en: App developer is verified
lt: Programos kūrėjas yra patikrintas

en: App is fully sandboxed
lt: Ši programa yra visiškai izoliuota.

en: Application Data
lt: Programos duomenys

en: Application Updates
lt: Programos atnaujinimai

en: Application is ready to be used.
lt: Programa pasiruošusi naudojimui.

en: Application isn’t sandboxed but the distribution has checked that it is not malicious
lt: Programa nėra apribota, bet distribucija patikrino, kad ji nekenksminga

en: Applications
lt: Programos

[ctx: Apps to be updated]
en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Arbitrary Permissions
lt: Papildomi leidimai

en: Are you sure you want to remove the %s repository?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %s saugyklą?

en: Are you sure you want to uninstall %s?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %s?

en: Audio Chat Between Users
lt: Pokalbiai balsu tarp naudotojų

en: Auditable Code
lt: Audituojamas kodas

en: Auditable code
lt: Audituojamas kodas

en: Automatic Update Notifications
lt: Automatinių atnaujinimų pranešimai

en: Automatic Updates
lt: Automatiniai atnaujinimai

en: Automatic Updates Paused
lt: Automatiniai atnaujinimai pristabdyti

en: Automatically download and install updates
lt: Automatiškai atsisiųsti ir įdiegti atnaujinimus

en: Available fonts for the %s script | Available fonts for the %s scripts
lt[0]: Galimi šriftai %s scenarijui
lt[1]: Galimi šriftai %s scenarijams
lt[2]: Galimi šriftai %s scenarijų

en: Available software for %s | Available software for %s
lt[0]: %s prieinama programinė įranga
lt[1]: %s prieinama programinė įranga
lt[2]: %s prieinama programinė įranga

en: Cache Data
lt: Podėlio duomenys

en: Cache and data usage unknown
lt: Podėlio ir duomenų naudojimas nežinomas

en: Cached data can be cleared from the <a href="dummy">_application settings</a>.
lt: Podėlio duomenys gali būti išvalyti naudojant <a href="dummy">progr_amos nustatymus</a>.

en: Can access D-Bus services on the session bus
lt: Gali pasiekti D-Bus tarnybas seanso magistralėje

en: Can access D-Bus services on the system bus
lt: Gali pasiekti D-Bus tarnybas sisteminėje magistralėje

en: Can access and change user settings
lt: Gali pasiekti bei keisti naudotojo nustatymus

en: Can access arbitrary files
lt: Gali pasiekti visus failus

en: Can access devices such as webcams or gaming controllers
lt: Gali pasiekti tokius įrenginius kaip internetinė kamera ar žaidimų valdikliai

en: Can access hardware devices
lt: Gali pasiekti sistemos įrenginius

en: Can access system device files
lt: Gali pasiekti sistemos įrenginių failus

en: Can access the internet
lt: Gali pasiekti internetą

en: Can acquire arbitrary permissions
lt: Gali gauti papildomų leidimų

en: Can communicate over the network
lt: Gali komunikuoti per tinklą

en: Can escape the sandbox and circumvent any other restrictions
lt: Gali išeiti iš dėžės ir apeiti kitus ribojimus

en: Can read all data in the directory
lt: Gali skaityti visus duomenis aplanke

en: Can read all data in your downloads directory
lt: Gali skaityti jūsų atsiuntimus

en: Can read all data in your home directory
lt: Gali skaityti visus jūsų namų aplanko duomenis

en: Can read all data on the file system
lt: Gali skaityti visus duomenis failų sistemoje

en: Can read all your data
lt: Gali skaityti visus jūsų duomenis

en: Can read and write all data in the directory
lt: Gali rašyti ir skaityti visus jūsų namų aplanko duomenis

en: Can read and write all data in your downloads directory
lt: Gali skaityti ir rašyti visus jūsų atsisiuntimus

en: Can read and write all data in your home directory
lt: Gali rašyti ir skaityti visus jūsų namų aplanko duomenis

en: Can read and write all data on the file system
lt: Gali skaityti bei rašyti duomenis failų sistemoje

en: Can read your downloads
lt: Gali skaityti jūsų atsiuntimus

en: Can read/write all your data
lt: Gali rašyti ir skaityti visus jūsų duomenis

en: Can read/write your downloads
lt: Gali skaityti ir rašyti visus jūsų atsisiuntimus

en: Can request data from session services
lt: Gali prašyti duomenų iš seanso tarnybų

en: Can request data from system services
lt: Gali prašyti duomenų iš sistemos tarnybų

en: Can view and change any settings
lt: Gali rodyti bei keisti bet kokius nustatymus

en: Can view files
lt: Gali rodyti failus

en: Can view, edit and create files
lt: Gali rodyti, redaguoti arba sukurti failus

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cannot access devices such as webcams or gaming controllers
lt: Negali pasiekti tokius įrenginių kaip internetinė kamera ar žaidimų valdikliai

en: Cannot access the file system at all
lt: Išvis negali pasiekti failų sistemos

en: Cannot access the internet
lt: Negali pasiekti interneto

en: Cannot be used on a large screen
lt: Negali būti naudojama dideliuose ekranuose

en: Cannot be used on a small screen
lt: Neveikia mažuose ekranuose

en: Cannot be used with a keyboard
lt: Negali būti naudojama su klaviatūra

en: Cannot be used with a mouse or pointing device
lt: Negali būti naudojama pele ar rodomuoju įrenginiu

en: Cannot be used with a touchscreen
lt: Negali būti naudojama liečiamuoju ekranu

en: Cartoon Violence
lt: Animacinis smurtas

[ctx: Category]
en: All
lt: Visos

en: Charges May Apply
lt: Tai gali kainuoti

en: Chat Between Users
lt: Pokalbiai tarp naudotojų

en: Check _Anyway
lt: _Vistiek tikrinti

en: Check for updates
lt: Tikrinti, ar yra atnaujinimų

en: Check that you trust the vendor, as the application isn’t sandboxed
lt: Įsitikinkite, kad pasitikite tiekėju, nes programa nėra apribota

en: Checking for updates when using mobile broadband could cause you to incur charges.
lt: Atnaujinimų tikrinimas naudojant mobilųjį plačiajuostį ryšį gali kainuoti.

en: Checking for updates while using mobile broadband could cause you to incur charges.
lt: Atnaujinimų tikrinimas naudojant mobilų plačiajuostį ryšį gali kainuoti.

en: Choose an application:
lt: Pasirinkite programą:

en: Choosing a larger value will mean less round-trips to the remote server but updates to the screenshots may take longer to show to the user. A value of 0 means to never check the server if the image already exists in the cache.
lt: Pasirinkus didesnę vertę bus mažiau užklausų nutolusiam serveriui, bet atnaujinimų parodymas naudotojui gali ilgiau užtrukti. Vertė 0 reiškia, kad serveris niekada nebus tikrinamas, jei paveikslėlis yra podėlyje.

en: Codecs
lt: Kodekai

en: Codecs page
lt: Kodekų puslapis

en: Community Built
lt: Bendruomenės kūrinys

en: Contact Details
lt: Kontaktinė informacija

en: Contains no age-inappropriate content
lt: Programa neturi netinkamo turinio

en: Contribute _Translations
lt: Prisidėti prie _vertimo

en: Copyright © 2016–2022 GNOME Software contributors
lt: Autorių teisės saugomos © 2016–2022 GNOME Programinės įrangos pagalbininkai

en: Could not create cache
lt: Nepavyko sukurti podėlio

en: Create
lt: Kūrimas

en: Critical Software Update Ready to Install
lt: Kritinis programinės įrangos atnaujinimas paruoštas diegimui

en: Critical Software Updates Available to Download
lt: Galima atsisiųsti kritinis programinės įrangos atnaujinimą

en: Data created by you in the application
lt: Jūsų sukurti duomenys programoje

en: Data needed for the application to run
lt: Programos vykdymui reikalingi duomenys

en: Desecration
lt: Šventvagystės

en: Desktop Not Supported
lt: Darbalaukis nepalaikomas

en: Desktop Only
lt: Tik darbalaukiui

en: Desktop Support
lt: Darbalaukio palaikymas

en: Desktop Support Unknown
lt: Darbalaukio palaikymas nežinomas

en: Desktop folder
lt: Darbastalio aplankas

en: Desktop subfolder %s
lt: Darbastalio poaplankis %s

en: Detailed errors from the package manager follow:
lt: Detalios klaidos iš paketų tvarkytuvės:

en: Details
lt: Detali informacija

en: Details page
lt: Detalių puslapis

en: Details panel
lt: Detalių skydelis

en: Develop
lt: Programavimas

en: Device Access
lt: Įrenginių prieiga

en: Device Firmware
lt: Įrenginio aparatinė programinė įranga

en: Device cannot be used during update.
lt: Atnaujinimo metu įrenginio naudoti negalima.

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Disable Repository?
lt: Išjungti saugyklą?

en: Discrimination
lt: Diskriminacija

[ctx: Distribution name]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Documents folder
lt: Dokumentų aplankas

en: Documents subfolder %s
lt: Dokumentų poaplankis %s

en: Does not include ads or monetary transactions
lt: Nėra reklamų ar piniginių tranzakcijų

en: Does not include references to drugs
lt: Nėra nuorodų į narkotikus

en: Does not include sex or nudity
lt: Nėra sekso ar nuogybių

en: Does not include swearing, profanity, and other kinds of strong language
lt: Nėra keiksmažodžių ar kito pobūdžio nepadorios kalbos

en: Does not include uncontrolled chat functionality
lt: Nėra neprižiūrimo pokalbių funkcionalumas

en: Does not include violence
lt: Nėra smurto

en: Doesn’t support your current screen size
lt: Nepalaiko jūsų dabartinio ekrano dydžio

en: Don’t Warn Again
lt: Daugiau neperspėti

en: Don’t like it
lt: Nepatinka

en: Downgrades
lt: Grąžinama senesnė versija

en: Download Folder Read Access
lt: Atsisiuntimų aplanko skaitymo prieiga

en: Download Folder Read/Write Access
lt: Atsisiuntimų aplanko skaitymo/rašymo prieiga

en: Download Size
lt: Atsisiuntimo dydis

en: Download Unsigned Software?
lt: Atsisiųsti nepasirašytą programinę įrangą?

[ctx: Download size]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Downloading
lt: Atsisiunčiama

en: Downloading extra metadata files…
lt: Atsisiunčiami papildomi metaduomenų failai…

en: Downloading featured images…
lt: Atsisiunčiami siūlomų programų paveikslėliai…

en: Downloading software catalog
lt: Atsisiunčiamas programinės įrangos katalogas

en: Downloading upgrade information…
lt: Atsisiunčiami atnaujinimo informacija…

en: Downloading…
lt: Atsisiunčiama…

en: Downloads and installs software updates in the background, when possible.
lt: Atsisiunčia ir įdiegia atnaujinimus fone, kai galima.

en: Downloads folder
lt: Atsisiuntimų aplankas

en: Drugs
lt: Narkotikai

en: EOS update service could not fetch and apply the update.
lt: EOS atnaujinimo tarnybai nepavyko gauti ir pritaikyti atnaujinimo.

en: Editor’s Choice
lt: Redaktoriaus pasirinkimai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable New Repositories
lt: Įjungti naujas saugyklas

en: Enable Third Party Software Repositories?
lt: Įjungti trečių šalių programinės įrangos šaltinius?

en: Enable Third-Party Software Repository?
lt: Įjungti trečių šalių programinės įrangos šaltinį?

en: Enable and Install
lt: Įjungti ir įdiegti

en: Error
lt: Klaida

en: Examine Disk
lt: Tikrinti diską

en: Explore
lt: Naršyti

en: FILENAME
lt: FAILOPAVADINIMAS

en: Failed To Update
lt: Nepavyko atnaujinti

en: Failed to add to install for addon ‘%s’: %s
lt: Nepavyko pridėti prie diegimo priedo „%s“: %s

en: Failed to add to uninstall for addon ‘%s’: %s
lt: Nepavyko pridėti prie šalinimo priedo „%s“: %s

en: Failed to find any search results: %s
lt: Nepavyko rasti jokių rezultatų: %s

en: Failed to find requested software
lt: Nepavyko rasti prašomos programinės įrangos

en: Failed to install file: authentication failed
lt: Nepavyko įdiegti failo: nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Failed to install file: not supported
lt: Nepavyko įdiegti failo: nepalaikoma

en: Failed to install: authentication failed
lt: Nepavyko įdiegti: nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Failed to install: not supported
lt: Nepavyko įdiegti: nepalaikoma

en: Failed to load image
lt: Nepavyko įkelti paveikslėlio

en: Failed to move: %s
lt: Nepavyko perkelti: %s

en: Failed to parse command line arguments
lt: Nepavyko perskaityti komandų eilutės argumentų

en: Failed to refine addon ‘%s’: %s
lt: Nepavyko patikslinti priedo „%s“: %s

en: Failed to validate content type: %s
lt: Nepavyko patikrinti turinio tipo: %s

en: Fantasy Violence
lt: Fantastinis smurtas

en: Featured
lt: Siūlomos

en: Featured Apps List
lt: Siūlomų programų sąrašas

en: Fedora Third Party Repositories
lt: Fedora trečiųjų šalių saugyklos

en: File system
lt: Failų sistema

en: Filesystem access to %s
lt: Failų sistemos prieiga prie %s

en: Filter applications based on the default branch set for the remote
lt: Filtruoti programas pagal numatytąją šaką, nustatytą nutolusiam kompiuteriui

en: Find Out _More
lt: Sužinokite _daugiau…

en: Find in Software
lt: Rasti programinėje įrangoje

en: Find what data is sent in our <a href="https://odrs.gnome.org/privacy">privacy policy</a>. The full name attached to your account will be shown publicly.
lt: Mūsų siunčiamus duomenis sužinosite perskaitę mūsų <a href="https://odrs.gnome.org/privacy">privatumo politiką</a>. Su jūsų paskyra susietas pilnas vardas bus rodomas viešai.

en: Firmware
lt: Įrenginio aparatinė programinė įranga

en: Firmware Upgrade Support
lt: Programinės aparatinės įrangos naujinimo palaikymas

en: Flatpak Support
lt: Flatpak palaikymas

en: Flatpak is a framework for desktop applications on Linux
lt: Flatpak yra karkasas, skirtas darbalaukio programoms Linux sistemose

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Full File System Read Access
lt: Visos failų sistemos skaitymo prieiga

en: Full File System Read/Write Access
lt: Visa failų sistemos skaitymo/rašymo prieiga

en: GNOME Software AppStream system-wide installer
lt: GNOME Programinės įrangos AppStream sisteminė diegtuvė

en: GNOME Web
lt: GNOME Žiniatinklis

en: Gambling
lt: Azartiniai lošimai

en: Gamepad Needed
lt: Reikia žaidimų valdiklio

en: Gamepad Required
lt: Reikia žaidimų valdiklio

en: Gamepad Support
lt: Žaidimų valdiklio palaikymas

en: General system updates, such as security or bug fixes, and performance improvements.
lt: Bendri sistemos atnaujinimai, tokie kaip saugumo ar klaidų taisymai, našumo pagerinimai.

en: Getting flatpak metadata for %s…
lt: Gaunami %s flatpak metaduomenys…

en: Give a short summary of your review, for example: “Great app, would recommend”.
lt: Pateikite trumpą savo atsiliepimo aprašą, pavyzdžiui: "Puiki programa, rekomenduoju".

en: Go back
lt: Grįžti atgal

en: Go online to check for updates.
lt: Prisijungti ir tikrinti, ar yra atnaujinimų

en: Hardware Drivers
lt: Aparatūros tvarkyklės

en: Hardware Support
lt: Aparatinės įrangos palaikymas

en: Has network access
lt: Turi tinklo prieigą

en: Hate it
lt: Šlamštas

[ctx: Header bar button for list of apps to be updated]
en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Help Translate %s
lt: Padėkite išversti %s

en: Help _Translate
lt: Padėti iš_versti

en: Home Folder Read Access
lt: Namų aplanko skaitymo prieiga

en: Home Folder Read/Write Access
lt: Namų aplanko skaitymo/rašymo prieiga

en: Home folder
lt: Namų aplankas

en: Home subfolder %s
lt: Namų aplankas %s

en: Homosexuality
lt: Homoseksualumas

en: Host system configuration from /etc
lt: Pagrindinės sistemos konfigūracija iš /etc

en: Host system folders
lt: Pagrindinės sistemos aplankai

en: How to contribute missing information
lt: Kai pridėti trūkstamą informaciją

en: Human Remains
lt: Žmonių likučiai

en: Identifying Information
lt: Indentifikacinė informacija

en: If disabled, GNOME Software will hide the updates panel, not perform any automatic updates actions or prompt for upgrades.
lt: Jei išjungta, GNOME Programinė įranga paslėps atnaujinimų skydelį ir nevykdys automatinio atnaujinimo veiksmų.

en: If enabled, GNOME Software automatically downloads software updates in the background, also installing ones that do not require a reboot.
lt: Jei įjungta, GNOME Programinė įranga automatiškai fone atsisiunčia atnaujinimus, taip pat įdiegia tuos, kuriems nereikia iš naujo paleisti sistemos.

en: If enabled, GNOME Software automatically refreshes in the background even when using a metered connection (eventually downloading some metadata, checking for updates, etc., which may incur in costs for the user).
lt: Jei įjungta, GNOME Programinė įranga automatiškai atnaujinama fone net esant prisijungus prie matuojamo ryšio (galiausiai atsisiųsdama kai kuriuos metaduomenis, tikrina atnaujinimus ir t. t., dėl ko gali būti išlaidų naudotojui).

en: If enabled, GNOME Software notifies the user about updates that happened whilst the user was idle.
lt: Jei įjungta, GNOME Programinės įranga praneša naudotojai apie atnaujinimus, kurie vyko jam nedirbant.

en: Important: critical software updates are waiting.
lt: Svarbu: kritiniai programinės įrangos atnaujinimai laukia.

en: In Progress
lt: Vykdoma

en: Inappropriate Humor
lt: Netinkamas humoras

en: Includes %s of cache
lt: Įskaitant %s podėlio

en: Includes %s of data
lt: Įskaitant %s duomenų

en: Includes %s of data and %s of cache
lt: Įskaitant %s duomenų ir %s podėlio.

en: Includes %s, %s and %s.
lt: Įskaitant %s, %s bei %s.

en: Incompatible Software
lt: Nesuderinama programinė įranga

en: Information about %s, as well as options for how to get a codec that can play this format might be found %s.
lt: Informaciją apie %s, taip pat kaip gauti kodeką, kuris gali groti šį formatą, galite rasti tinklalapyje %s.

en: Information about %s, as well as options for how to get a driver that supports this printer might be found %s.
lt: Informaciją apie %s, taip pat kaip gauti tvarkyklę, kuri palaiko šį spausdintuvą, galite rasti tinklalapyje %s.

en: Information about %s, as well as options for how to get additional Plasma resources might be found %s.
lt: Informaciją apie %s, taip pat kaip gauti papildomus Plasma išteklius, galite rasti tinklalapyje %s.

en: Information about %s, as well as options for how to get additional fonts might be found %s.
lt: Informaciją apie %s, taip pat kaip gauti papildomus šriftus, galite rasti tinklalapyje %s.

en: Information about %s, as well as options for how to get an application that can support this format might be found %s.
lt: Informaciją apie %s, taip pat kaip gauti programą, kuri gali palaikyti šį formatą, galite rasti tinklalapyje %s.

en: Information about %s, as well as options for how to get missing applications might be found %s.
lt: Informaciją apie %s, taip pat kaip gauti trūkstamas programas, galite rasti tinklalapyje %s.

en: Input Sources
lt: Įvesties šaltiniai

en: Insecure Dependencies
lt: Nesaugios priklausomybės

en: Install
lt: Įdiegti

en: Install Third-Party Software?
lt: Įdiegti trečių šalių programinę įrangą?

en: Install Unsigned Software?
lt: Įdiegti nepasirašytą programinę įrangą?

en: Install an appstream file into a system location
lt: Įdiegti appstream failą į sisteminę vietą

en: Install and update apps
lt: Įdiegti ir atnaujinti programas

en: Install bundled applications for all users on the system where possible
lt: Kai tik įmanoma, įdiegti supakuotas programas visiems sistemos naudotojams

en: Install selected software on the system
lt: Įdiegti pažymėtą programinę įrangą sistemoje

en: Install the AppStream files to a system-wide location for all users. If false, files are installed in non-standard $XDG_DATA_HOME/swcatalog/xml directory
lt: Įdiegti AppStream failą į sisteminę vietą visiems naudotojams. Jei neigiama, failai yra diegiami nestandartiniame aplanke $XDG_DATA_HOME/swcatalog/xml

en: Install the application (using application ID)
lt: Įdiegti programą (naudojant programos ID)

en: Installed Size
lt: Dydis įdiegus

en: Installed Updates
lt: Įdiegti atnaujinimai

en: Installed on %s
lt: Įdiegta %s

en: Installed page
lt: Įdiegtų puslapis

en: Installed panel
lt: Įdiegtų skydelis

en: Installing
lt: Diegiama

en: Installing an appstream file into a system location
lt: Diegiamas appstream failas į sisteminę vietą

en: Installs any pending updates in the background
lt: Įdiegia paruoštus atnaujinimus fone

en: Install…
lt: Įdiegti…

en: Integrated Firmware
lt: Integruota aparatinė programinė įranga

en: Internet access is required to check for updates.
lt: Atnaujinimų tikrinimui reikalingas tinklo ryšys.

en: Internet access was required but wasn’t available. Please make sure that you have internet access and try again.
lt: Buvo būtinas tinklo ryšys, bet jis neprieinamas. Patikrinkite, ar yra interneto ryšys ir bandykite dar kartą.

en: It is recommended that you upgrade to a more recent version.
lt: Rekomenduojama dabar atsinaujinti į paskutinę versiją.

en: It may be illegal to install or use %s in some countries.
lt: Kai kuriose šalyse gali būti nelegalu naudoti %s.

en: It may be illegal to install or use this codec in some countries.
lt: Kai kuriose šalyse įdiegti ar naudoti kodeką gali būti nelegalu.

en: It’s OK
lt: Gera

en: Just now
lt: Ką tik

en: Keyboard Not Supported
lt: Nepalaiko klaviatūros

en: Keyboard Required
lt: Būtina klaviatūra

en: Keyboard Support
lt: Klaviatūros palaikymas

en: Keyboard Support Unknown
lt: Klaviatūros palaikymas nežinomas

en: Language Packs
lt: Kalbų paketai

en: Last checked: %s
lt: Paskutinį kartą tikrinta: %s

en: Launch
lt: Paleisti

en: Learn
lt: Mokslas

en: Learn about the new version
lt: Sužinokite apie naujausią versiją

en: Legacy Windowing System
lt: Sena langų sistema

en: Legacy display system
lt: Pasenusi vaizduoklio sistema

en: License
lt: Licencija

en: Like it
lt: Patinka

[ctx: List of installed apps]
en: Installed
lt: Įdiegta

en: Loading Updates…
lt: Įkeliami atnaujinimai…

en: Loading application details…
lt: Įkeliamos programų detalės…

en: Loading page
lt: Įkeliamas puslapis

en: Local file
lt: Vietinis failas

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Location Sharing
lt: Dalinimasis vieta

en: Login Required
lt: Reikia prisijungti

en: Login required remote %s (realm %s)
lt: Reikalingas nuotolinis prisijungimas %s (sritis %s)

en: Love it
lt: Nuostabi

en: MODE
lt: VEIKSENA

en: Meh
lt: Šiaip sau

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Codecs
lt: Kodekai

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Fonts
lt: Šriftai

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Hardware Drivers
lt: Aparatūros tvarkyklės

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Input Sources
lt: Įvesties šaltiniai

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Language Packs
lt: Kalbų paketai

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Localization
lt: Lokalizacija

[ctx: Menu of Art]
en: Art
lt: Meno

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: All
lt: Visos

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Audio Creation & Editing
lt: Garso kūrimo ir redagavimo

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Featured
lt: Siūlomos

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Music Players
lt: Muzikos grotuvai

[ctx: Menu of Communication & News]
en: All
lt: Visos

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Chat
lt: Pokalbiai

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Featured
lt: Siūlomos

[ctx: Menu of Communication & News]
en: News
lt: Naujienos

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Web Browsers
lt: Žiniatinklio naršyklės

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: All
lt: Visos

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: Debuggers
lt: Derintuvės

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: Featured
lt: Siūlomos

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: IDEs
lt: Integruotos aplinkos

[ctx: Menu of Education & Science]
en: All
lt: Visos

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Artificial Intelligence
lt: Dirbtinis intelektas

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Astronomy
lt: Astronomija

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Chemistry
lt: Chemija

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Featured
lt: Siūlomos

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Languages
lt: Kalbos

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Math
lt: Matematika

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Robotics
lt: Robotika

[ctx: Menu of Games]
en: Action
lt: Veiksmo

[ctx: Menu of Games]
en: Adventure
lt: Nuotykių

[ctx: Menu of Games]
en: Arcade
lt: Arkada

[ctx: Menu of Games]
en: Blocks
lt: Blokai

[ctx: Menu of Games]
en: Board
lt: Stalo

[ctx: Menu of Games]
en: Card
lt: Kortų

[ctx: Menu of Games]
en: Emulators
lt: Emuliatoriai

[ctx: Menu of Games]
en: Kids
lt: Vaikams

[ctx: Menu of Games]
en: Logic
lt: Logika

[ctx: Menu of Games]
en: Role Playing
lt: Rolių

[ctx: Menu of Games]
en: Sports
lt: Sportas

[ctx: Menu of Games]
en: Strategy
lt: Strategija

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: 3D Graphics
lt: 3D grafika

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: All
lt: Visos

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Featured
lt: Siūlomos

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Photography
lt: Fotografija

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Scanning
lt: Skenavimas

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Vector Graphics
lt: Vektorinė grafika

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Viewers
lt: Žiūryklės

[ctx: Menu of Productivity]
en: All
lt: Visos

[ctx: Menu of Productivity]
en: Calendar
lt: Kalendoriai

[ctx: Menu of Productivity]
en: Database
lt: Duomenų bazės

[ctx: Menu of Productivity]
en: Featured
lt: Siūlomos

[ctx: Menu of Productivity]
en: Finance
lt: Finansų

[ctx: Menu of Productivity]
en: Word Processor
lt: Teksto procesoriai

[ctx: Menu of Reference]
en: Biography
lt: Biografija

[ctx: Menu of Reference]
en: Comics
lt: Komiksai

[ctx: Menu of Reference]
en: Fiction
lt: Veiksmo

[ctx: Menu of Reference]
en: Health
lt: Sveikata

[ctx: Menu of Reference]
en: History
lt: Istorija

[ctx: Menu of Reference]
en: Lifestyle
lt: Gyvenimo būdas

[ctx: Menu of Reference]
en: Politics
lt: Politika

[ctx: Menu of Reference]
en: Sports
lt: Sportas

[ctx: Menu of Utilities]
en: Text Editors
lt: Tekstų redaktoriai

en: Mobile Not Supported
lt: Mobilieji nepalaikomi

en: Mobile Only
lt: Tik mobiliems įrenginiams

en: Mobile Support
lt: Mobiliųjų palaikymas

en: Mobile Support Unknown
lt: Mobiliųjų palaikymas nežinomas

en: Moderate page
lt: Moderuoti puslapį

en: Money
lt: Pinigai

en: More Information
lt: Daugiau informacijos

en: Mouse Not Supported
lt: Pelė nepalaikoma

en: Mouse Required
lt: Būtina pelė

en: Mouse Support
lt: Pelės palaikymas

en: Mouse Support Unknown
lt: Pelės palaikymas nežinomas

en: Music folder
lt: Muzikos aplankas

en: Music subfolder %s
lt: Muzikos poaplankis %s

en: Narcotics
lt: Narkotikai

en: Needs %s of additional system downloads
lt: Reikia %s papildomų sisteminių atsisiuntimų

en: Needs an unknown size of additional system downloads
lt: Reikia nežinomo dydžio papildomų sisteminių atsisiuntimų

en: Needs no additional system downloads
lt: Nereikia jokių papildomų sisteminių atsisiuntimų

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Access
lt: Tinklo prieigą

en: Network Settings
lt: Tinklo nustatymai

en: New & Updated
lt: Nauja ir atnaujinta

en: New in Version %s
lt: Nauja versijoje %s

en: Next
lt: Kitas

en: Next Screenshot
lt: Kita ekrano nuotrauka

en: No
lt: Ne

en: No Application Data Found
lt: Nerasto programos duomenų

en: No Application Found
lt: Nerasta programų

en: No Connection
lt: Nėra ryšio

en: No Device Access
lt: Nėra įrenginių prieigos

en: No File System Access
lt: Nėra failų sistemos prieigos

en: No Metadata
lt: Nėra metaduomenų

en: No Network
lt: Nėra tinklo

en: No Network Access
lt: Nėra tinklo prieigos

en: No Permissions
lt: Nėra leidimų

en: No Plasma resources are available for %s support.
lt: Nėra Plasma išteklių %s palaikymui.

en: No Repositories
lt: Nėra saugyklų

en: No Reviews
lt: Nėra atsiliepimų

en: No Software Repository Included
lt: Neįtrauktas programinės įrangos šaltinis

en: No Updates Installed
lt: Nėra įdiegtų atnaujinimų

en: No addon codecs are available for the %s format.
lt: Nėra papildomų kodekų %s formatui.

en: No age rating information available
lt: Nėra prieinamos amžiaus informacijos

en: No applications are available for %s support.
lt: Nėra programų %s palaikymui.

en: No applications are available that provide the file %s.
lt: Nėra programų, kurios pateikia failą %s.

en: No details for this release
lt: Nėra informacijos šiam leidimui

en: No fonts are available for the %s script support.
lt: Nėra šriftų %s scenarijaus palaikymui.

en: No information regarding advertising of any kind
lt: Nėra informacijos apie jokio pobūdžio reklamas

en: No information regarding bloodshed
lt: Nėra informacijos apie kraują

en: No information regarding cartoon violence
lt: Nėra informacijos apie animacinį smurtą

en: No information regarding discriminatory language of any kind
lt: Nėra informacijos apie bet kokio pobūdžio diskriminuojančią kalbą

en: No information regarding fantasy violence
lt: Nėra informacijos apie fantastinį smurtą

en: No information regarding gambling of any kind
lt: Nėra informacijos apie jokio pobūdžio azartinius lošimus

en: No information regarding inappropriate humor
lt: Nėra informacijos apie netinkamą humorą

en: No information regarding nudity of any sort
lt: Nėra informacijos apie bet kokio pavidalo nuogumą

en: No information regarding profanity of any kind
lt: Nėra informacijos apie keiksmažodžius

en: No information regarding realistic violence
lt: Nėra informacijos apie realistinį smurtą

en: No information regarding references to adultery
lt: Nėra informacijos apie nuorodas į turinį suaugusiems

en: No information regarding references to alcohol
lt: Nėra informacijos apie nuorodas į alkoholį

en: No information regarding references to desecration
lt: Nėra informacijos apie nuorodas į išniekinimą

en: No information regarding references to homosexuality
lt: Nėra informacijos apie nuorodas į homoseksualumą

en: No information regarding references to illicit drugs
lt: Nėra informacijos apie nuorodas į neteisėtus narkotikus

en: No information regarding references to or depictions of sexual nature
lt: Nėra informacijos apie nuorodas į arba seksualinio pobūdžio atvaizdavimus

en: No information regarding references to prostitution
lt: Nėra informacijos apie nuorodas į prostituciją

en: No information regarding references to slavery
lt: Nėra informacijos apie nuorodas į vergiją

en: No information regarding references to tobacco products
lt: Nėra informacijos apie nuorodas į tabako produktus

en: No information regarding sexual violence
lt: Nėra informacijos apie seksualinį smurtą

en: No information regarding sexualized characters
lt: Nėra informacijos apie seksualizuotus veikėjus

en: No information regarding sharing of physical location with other users
lt: Nėra informacijos apie dalinimąsi savo fizine buvimo vieta su kitais naudotojais

en: No information regarding sharing of social network usernames or email addresses
lt: Nėra informacijos apie dalinimąsi socialinių tinklų naudotojų vardais ar el. pašto adresais

en: No information regarding sharing of user information with third parties
lt: Nėra informacijos apie dalinimosi naudotojo informacija su trečiosiomis šalimis

en: No information regarding the ability to spend money
lt: Nėra informacijos apie galimybės išleisti pinigus

en: No information regarding visible dead human remains
lt: Nėra informacijos apie matomus mirusių žmonių palaikus

en: No information regarding ways to chat with other users
lt: Nėra informacijos apie galimybę susirašinėti su kitais žaidėjais

en: No information regarding ways to talk with other users
lt: Nėra informacijos apie galimybę kalbėti su kitais žaidėjais

en: No permissions
lt: Nėra leidimų

en: No printer drivers are available for %s.
lt: Nėra %s prieinamų spausdintuvo tvarkyklių.

en: No reviews were found for this application.
lt: Šiai programai nėra atsiliepimų.

en: No screenshot provided
lt: Nepateikta ekrano nuotrauka

en: No update description available.
lt: Nėra prieinamo atnaujinimo aprašo.

en: Non-free applications show a warning dialog before install
lt: Nelaisvos programos prieš įdiegimą rodo įspėjimo dialogą

en: None
lt: Nėra

en: Not Now
lt: Ne dabar

en: Not enough disk space — free up some space and try again
lt: Nepakanka disko vietos – atlaisvinkite vietos ir bandykite vėl

en: Not enough information to know if keyboards are supported
lt: Nepakanka informacijos apie klaviatūros palaikymą

en: Not enough information to know if large screens are supported
lt: Nepakanka informacijos apie didelių ekranų palaikymą

en: Not enough information to know if mice or pointing devices are supported
lt: Nepakanka informacijos apie pelės ar rodomojo įrenginio palaikymą

en: Not enough information to know if small screens are supported
lt: Nepakanka informacijos apie mažų ekranų palaikymą

en: Not enough information to know if touchscreens are supported
lt: Nepakanka informacijos apie liečiamojo ekrano palaikymą

en: Notify the user about software updated in the background
lt: Pranešti naudotojui apie programinės įrangos atnaujinimą fone

en: Nudity
lt: Nuogybės

en: Offer upgrades for pre-releases
lt: Siūlyti atnaujinimus į negalutines versijas

en: Once reported, a review will be hidden until it has been checked by an administrator.
lt: Pranešus, atsiliepimas bus paslėptas tol, kol jo nepatikrins administratorius.

en: Only use software repositories that you trust.
lt: Naudoti tik patikimą programinę įrangą.

en: Only works on a large screen
lt: Veikia tik dideliuose ekranuose

en: Only works on a small screen
lt: Veikia tik mažuose ekranuose

en: Open Network _Settings
lt: Atverti tinklo _nustatymus

en: Open a local package file
lt: Atverti vietinį paketo failą

en: Operating System (OSTree)
lt: Operacinė sistema (OSTree)

en: Operating System Updates Unavailable
lt: Yra programinės įrangos atnaujinimų

en: Other
lt: Kita

en: Other Apps by %s
lt: Kitos %s programos

en: Other Categories
lt: Kitos kategorijos

en: Other Software
lt: Kita programinė įranga

en: Outdated SDK version
lt: Pasenusi SDK versija

en: Overview page
lt: Apžvalgos puslapis

en: Overview panel
lt: Apžvalgos skydelis

en: Package
lt: Paketas

en: Packages
lt: Paketai

[ctx: Packages to be updated during a system upgrade]
en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Pending
lt: Laukia

en: Pending install
lt: Laukia diegimo

en: Pending installation…
lt: Laukia diegimo…

en: Pending remove
lt: Laukia pašalinimo

en: Pending update…
lt: Laukia atnaujinimo…

en: Picks from the Web
lt: Pasirinkimai iš žiniatinklio

en: Pictures folder
lt: Paveikslėlių aplankas

en: Pictures subfolder %s
lt: Paveikslėlių poaplankis %s

en: Play
lt: Grotuvai

en: Please check for software updates.
lt: Patikrinkite, ar yra atnaujinimų.

en: Please choose a star rating
lt: Prašome pasirinkti įvertinimą žvaigždutėmis

en: Please download waiting software updates.
lt: Atsisiųskite laukiančius programinės įrangos atnaujinimus.

en: Please enter a number from 1 to %u:
lt: Įveskite skaičių nuo 1 iki %u:

en: Please restart the application.
lt: Paleiskite programą iš naujo.

en: Please take more time writing the review
lt: Prašome atsiliepimo rašymui skirti daugiau laiko

en: Post Review
lt: Siųsti atsiliepimą

en: Potentially Unsafe
lt: Galimai nesaugi

en: Prefer local file sources to AppStream
lt: Teikti pirmenybę vietiniams failų šaltiniams vietoj AppStream

en: Prepare %s
lt: Paruošiama %s

en: Preparing…
lt: Ruošiama…

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Previous Screenshot
lt: Ankstesnė ekrano nuotrauka

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Priority order of packaging formats to prefer, with more important formats listed first. An empty array means the default order. Omitted formats are assumed to be listed last. Example packaging formats are: deb, flatpak, rpm, snap.
lt: Pageidaujamų paketų formatų prioritetinis sąrašas, svarbiausi pradžioje. Tuščias masyvas reiškia numatytąją tvarką. Praleisti formatai laikomi esančiais sąrašo pabaigoje. Formatų pavyzdžiai: deb, flatpak, rpm, snap.

en: Probably requires a keyboard or mouse
lt: Greičiausiai reikalauja klaviatūros arba pelės

en: Profanity
lt: Smurtinė kalba

en: Project _Website
lt: Projekto _tinklalapis

en: Proprietary
lt: Nuosavybinė

en: Proprietary Code
lt: Nuosavybinis kodas

en: Proprietary code
lt: Nuosavybinis kodas

en: Prostitution
lt: Prostitucija

en: Provided by a third party
lt: Peržiūrėta trečiosios šalies

en: Provides access to additional software from %s. Some proprietary software is included.
lt: Pateikia prieiga prie papildomos programinės įrangos iš %s. Įtraukia nuosavybinę programinę įrangą.

en: Provides support for firmware upgrades
lt: Pateikia palaikymą, skirtą programinės aparatinės įrangos naujinimams

en: Public Share folder
lt: Viešinių aplankas

en: Public Share subfolder %s
lt: Viešinių poaplankis %s

en: Purchasing
lt: Pirkimas

en: Quit the running instance
lt: Išeiti iš veikiančio vieneto

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Realistic Violence
lt: Tikroviškas smurtas

en: Recently installed updates are available to review
lt: Galima parašyti atsiliepimą apie neseniai įdiegtus atnaujinimus

en: Remember to back up data and files before upgrading.
lt: Prieš atnaujinant pasidarykite savo duomenų ir failų atsarginę kopiją.

en: Remote “%s” doesn't allow install of “%s”, possibly due to its filter. Remove the filter and repeat the install. Detailed error: %s
lt: Nuotolinis „%s“ neleidžia diegti „%s“, galimai dėl jo filtro. Pašalinkite filtrą ir pakartokite diegimą. Detali klaida: %s

en: Removals
lt: Šalinama

en: Remove Repository?
lt: Pašalinti saugyklą?

en: Remove…
lt: Šalinti…

en: Removing
lt: Šalinama

en: Removing…
lt: Šalinama…

en: Renamed from %s
lt: Pervadinta iš %s

en: Report
lt: Pranešti

en: Report Review?
lt: Pranešti apie atsiliepimą?

en: Report…
lt: Pranešti…

en: Requested software not found
lt: Prašoma programinė įranga nerasta

en: Required Dependencies
lt: Būtinos priklausomybės

en: Requires Restart
lt: Reikia perleisti

en: Requires a gamepad
lt: Žaidimui reikalauja žaidimų valdiklio

en: Requires a gamepad to play
lt: Žaidimui reikalauja žaidimų valdiklio

en: Requires a keyboard
lt: Reikalauja klaviatūros

en: Requires a large screen
lt: Reikalauja didelio ekrano

en: Requires a mouse
lt: Reikalauja pelės

en: Requires a mouse or pointing device
lt: Reikalauja pelės ar rodomojo įrenginio

en: Requires a small screen
lt: Reikalauja mažo ekrano

en: Requires a touchscreen
lt: Reikalauja liečiamojo ekrano

en: Requires additional permissions
lt: Reikia papildomų leidimų

en: Requires restart to finish install
lt: Diegimo užbaigimui reikia perleisti

en: Requires restart to finish remove
lt: Pašalinimo užbaigimui reikia perleisti

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Restart & Update
lt: Perleisti ir atnaujinti

en: Restart Now
lt: Paleisti dabar

en: Reviewed by your distribution
lt: Peržiūrėta jūsų distribucijos

[ctx: Reviewer name]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Reviews
lt: Atsiliepimai

en: Reviews with karma less than this number will not be shown.
lt: Atsiliepimai su mažesne nei ši karma nebus rodomi.

en: Run popular web applications in a browser
lt: Vykdyti populiarias žiniatinklio programas naršyklėje

en: SEARCH
lt: IEŠKOTI

en: Safe
lt: Saugi

en: Safety
lt: Saugumas

en: Sandbox escape
lt: Išėjimas iš dėžės

en: Screen Size Mismatch
lt: Ekrano dydžio neatitikimas

en: Screenshot
lt: Ekrano nuotrauka

en: Screenshot not available
lt: Ekrano nuotrauka neprieinama

en: Screenshot not found
lt: Ekrano nuotrauka nerasta

en: Screenshot not valid
lt: Ekrano nuotrauka netinkama

en: Screenshot size not found
lt: Ekrano nuotraukos dydis nerastas

en: Search
lt: Paieška

en: Search for Apps
lt: Ieškoti programų

en: Search for applications
lt: Ieškoti programų

en: Search page
lt: Paieškos puslapis

en: Selected add-ons will be installed with the application.
lt: Pasirinkti priedai bus įdiegti su programa.

en: Session Services
lt: Seanso tarnybos

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Sexual Themes
lt: Seksualinės temos

en: Sexual Violence
lt: Seksualinis smurtas

en: Sexualized Characters
lt: Išreikšto seksualumo veikėjai

en: Shared system components required by this application
lt: Bendri sistemos komponentai, kurių reikia šiai programai

en: Show Details
lt: Rodyti detalią informaciją

en: Show a local metainfo or appdata file
lt: Rodyti vietinę meta informaciją arba appdata failą

en: Show application details (using application ID)
lt: Rodyti programas detalią informaciją (naudojant programos ID)

en: Show application details (using package name)
lt: Rodyti programas detalią informaciją (naudojant paketo pavadinimą)

en: Show notifications when updates have been automatically installed.
lt: Rodyti pranešimus automatiškai įdiegus atnaujinimus.

en: Show some UI elements informing the user that an app is non-free
lt: Rodyti sąsajos elementus, pranešančius, kad programa yra nelaisva

en: Show star ratings next to applications
lt: Šalia programų rodyti jų įvertinimą žvaigždutėmis

en: Show the installed size for apps in the list of installed applications
lt: Rodyti įdiegtų programų dydį įdiegtų programų sąraše

en: Show update preferences
lt: Rodyti atnaujinimų nustatymus

en: Show verbose debugging information
lt: Rodyti išsamią derinimo informaciją

en: Show version number
lt: Rodyti versijos numerį

[ctx: Single app]
en: Installed
lt: Įdiegta

en: Size is unknown
lt: Dydis nežinomas

en: Slavery
lt: Vergovė

en: Snap Store
lt: Snap parduotuvė

en: Snap Support
lt: Snap palaikymas

en: Social
lt: Socializacija

en: Socialize
lt: Socializacija

en: Software
lt: Programinė įranga

en: Software Install
lt: Programinės įrangos diegimas

en: Software Repositories
lt: Programinės įrangos šaltiniai

en: Software Repository Identified
lt: Programinės įrangos šaltinis identifikuotas

en: Software Repository Included
lt: Įtrauktas programinė įrangos šaltinis

en: Software Update Installed | Software Updates Installed
lt[0]: Programinės įrangos atnaujinimas įdiegtas
lt[1]: Programinės įrangos atnaujinimai įdiegti
lt[2]: Programinės įrangos atnaujinimai įdiegti

en: Software Updates Are Out of Date
lt: Programinės įrangos atnaujinimai yra pasenę

en: Software Updates Available to Download
lt: Galima atsisiųsti programinės įrangos atnaujinimų

en: Software Updates Failed
lt: Nepavyko įdiegti atnaujinimų

en: Software Updates Ready to Install
lt: Programinės įrangos atnaujinimai paruošti diegimui

en: Software Upgrade Available
lt: Yra programinės įrangos atnaujinimas

en: Software allows you to find and install new applications and system extensions and remove existing installed applications.
lt: Programinė įranga leidžia jums rasti ir įdiegti naujos programas bei sistemos plėtinius, taip pat pašalinti įdiegtas programas.

en: Software developer is verified
lt: Programos kūrėjas yra patikrintas

en: Software needs to be restarted to use new plugins.
lt: Reikia perleisti Programinę įrangą norint naudoti naujus įskiepius.

en: Software no longer supported
lt: Programinė įranga daugiau nebepalaikoma

en: Software or its dependencies are no longer supported and may be insecure
lt: Programinė įranga arba jos priklausomybės nebepalaikomos ir gali būti nesaugios

en: Software showcases featured and popular applications with useful descriptions and multiple screenshots per application. Applications can be found either through browsing the list of categories or by searching. It also allows you to update your system using an offline update.
lt: Programinė įranga parodo siūlomas bei populiarias programas su naudingais aprašymais bei kelios ekrano nuotraukomis kiekvienai programai. Programas galima rasti naršant po kategorijų sąrašą arba ieškant. Taip pat galima atnaujinti sistemą naudojant atnaujinimą atsijungus.

en: Software that has been installed from “%s” will cease to receive updates.
lt: Programinė įranga, kuri buvo įdiegta iš „%s“, nebegaus atnaujinimų.

en: Software that is to be installed is not signed. It will not be possible to verify the origin of updates to this software, or whether updates have been tampered with.
lt: Diegiama programinė įranga nepasirašyta. Nebus galima patikrinti šios programinės įrangos atnaujinimų šaltinio ar atnaujinimų integralumo.

en: Software updates are waiting and ready to be installed.
lt: Programinės įrangos atnaujinimai laukia diegimo.

en: Some of the currently installed software is not compatible with %s. If you continue, the following will be automatically removed during the upgrade:
lt: Dalis šiuo metu įdiegtos programinės įrangos nėra suderinama su %s. Jei tęsite, šie paketai bus automatiškai pašalinti atnaujinant:

en: Sorry! There are no details for that application.
lt: Atsiprašome! Apie šią programą nėra informacijos.

en: Sorry, something went wrong
lt: Atleiskite, atsitiko kažkas negero

en: Source
lt: Šaltinis

en: Source: %s
lt: Šaltinis: %s

en: Start up mode: either ‘updates’, ‘updated’, ‘installed’ or ‘overview’
lt: Paleidimo veiksena: viena iš „updates“, „updated“, „installed“ arba „overview“

en: Starting up…
lt: Paleidžiama…

en: Storage
lt: Saugykla

en: Strong Language
lt: Nepadori kalba

en: Summary
lt: Santrauka

en: Supports being used on a large screen
lt: Palaiko naudojimą dideliuose ekranuose

en: Supports being used on a small screen
lt: Veikia mažuose ekranuose

en: Supports gamepads
lt: Palaiko žaidimų valdiklius

en: Supports keyboards
lt: Palaiko klaviatūrą

en: Supports mice and pointing devices
lt: Palaiko pelę ir rodomuosius įrenginius

en: Supports touchscreens
lt: Palaiko liečiamąjį ekraną

en: System Applications
lt: Sisteminės programos

en: System Installation
lt: Sistemos diegimas

en: System Services
lt: Sistemos tarnybos

en: System Updates
lt: Sistemos atnaujinimai

en: System Upgrade Complete
lt: Sistemos esminis atnaujinimas baigtas

en: System folder %s
lt: Sistemos aplankas %s

en: System updates are now installed
lt: Sistemos atnaujinimai dabar įdiegti

en: Templates folder
lt: Šablonų aplankas

en: Templates subfolder %s
lt: Šablonų poaplankis %s

en: Temporary cached data
lt: Laikini podėlio duomenys

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: The URI that explains nonfree and proprietary software
lt: URI, kuris paaiškina ne laisvą ir nuosavybinę programinę įrangą

en: The age in seconds to verify the upstream screenshot is still valid
lt: Amžius sekundėmis kada tikrinama, ar ekrano nuotrauka vis dar tinkama

en: The application itself
lt: Pati programa

en: The battery level is too low
lt: Akumuliatorius per daug išsikrovęs

en: The current network is metered. Metered connections have data limits or charges associated with them. To save data, automatic updates have therefore been paused.
    
    Automatic updates will be resumed when an un­metered network becomes available. Until then, it is still possible to manually install updates.
    
    Alternatively, if the current network has been in­correctly identified as being metered, this setting can be changed.
lt: Dabartinis tinklas yra matuojamas. Matuojami ryšiai turi duomenų ribas ir su jomis susijusias kainas. Siekiant apriboti duomenų naudojimą, automatiniai atnaujinimai buvo pristabdyti.
    
    Automatiniai atnaujinimai bus pratęsti, kai nematuojamas ryšys taps prieinamas. Iki tol galima įdiegti atnaujinimus rankiniu būdu.
    
    Taip pat, jei dabartinis tinklas buvo neteisingai identifikuotas kaip matuojamas, šį nustatymą galima pakeisti.

en: The description is too long
lt: Aprašas pernelyg ilgas

en: The description is too short
lt: Aprašas pernelyg trumpas

en: The developer of this app has been verified to be who they say they are
lt: Šios programos kūrėjas buvo patikrintas

en: The kind of interaction expected for this action: either ‘none’, ‘notify’, or ‘full’
lt: Tikimosi interaktyvumo šiam veiksmui: „none“, „notify“ arba „full“

en: The last timestamp when the system was online and got any updates
lt: Paskutinė laiko žyma, kai sistema buvo įjungta ir atnaujinta

en: The last update check timestamp
lt: Paskutinio atnaujinimų patikrinimo laiko žyma

en: The last update notification timestamp
lt: Paskutinio pranešimo apie atnaujinimą laiko žyma

en: The last update timestamp
lt: Paskutinio atnaujinimo laiko žyma

en: The last upgrade notification timestamp
lt: Paskutinio pranešimo apie atnaujinimą laiko žyma

en: The licence URL to use when an application should be considered free software
lt: Licencijos URL, naudojamas, kai programa neturi būti laikoma laisva programine įranga

en: The minimum karma score for reviews
lt: Mažiausias atsiliepimų karmos įvertis

en: The server to use for application reviews
lt: Programų atsiliepimams naudojamas serveris

en: The source code is not public, so it cannot be independently audited and might be unsafe
lt: Programos kodas nėra viešas, todėl ji negali būti nepriklausomai audituota bei gali būti nesaugi

en: The source code is public and can be independently audited, which makes the app more likely to be safe
lt: Programos kodas yra viešas ir gali būti nepriklausomai audituotas, todėl programa yra tikėtinai saugi

en: The summary is too long
lt: Santrauka pernelyg ilga

en: The summary is too short
lt: Santrauka pernelyg trumpa

en: The system was already up to date.
lt: Sistema jau buvo atnaujinta.

en: The timestamp of the first security update, cleared after update
lt: Pirmojo saugos atnaujinimo laiko žyma, išvaloma po atnaujinimo

en: The update details
lt: Atnaujinimo detalės

en: The update was cancelled.
lt: Atnaujinimas buvo nutrauktas.

en: There are no reviews to moderate
lt: Nėra atsiliepimų, kuriuos moderuoti

en: There wasn’t enough disk space. Please free up some space and try again.
lt: Nepakanka disko vietos. Atlaisvinkite vietos ir bandykite vėl.

en: There were security issues with the update. Please consult your software provider for more details.
lt: Atnaujinant kilo saugumo problemų. Pasikonsultuokite su programinės įrangos tiekėju.

en: These repositories supplement the default software provided by %s.
lt: Šie šaltiniai papildo numatytąjį %s pateiktą šaltinį.

en: This application can only be used when there is an active internet connection.
lt: Šią programą galima naudoti tik esant aktyviam interneto ryšiui.

en: This application does not include a software repository. It will not be updated with new versions.
lt: Ši programa neturi programinės įrangos šaltinio. Ji nebus atnaujinama į naujas versijas.

en: This application includes a software repository which provides updates, as well as access to other software.
lt: Ši programa įtraukia programinės įrangos šaltinį, kuris pateikia atnaujinimus, taip pat leidžia prieiti prie kitos programinės įrangos.

en: This could take a while.
lt: Tai gali užtrukti.

en: This is a list of compatible projects we should show such as GNOME, KDE and XFCE.
lt: Tai yra suderinamų projektų, tokių kaip GNOME, KDE ir XFCE, kuriuos mes turėtume rodyti, sąrašas.

en: This means that it does not receive security updates.
lt: Tai reiškia, kad daugiau nebegausite saugumo spragų taisymų.

en: This program can only be used by the root user
lt: Šią programą gali naudoti tik root naudotojas

en: This software doesn’t provide any links to a website, code repository or issue tracker.
lt: Ši programinė įranga nepateikia nuorodų į tinklalapį, kodo saugyklą ar klaidų sistemą.

en: This software is already provided by your distribution and should not be replaced.
lt: Šią programinę įrangą jau pateikia jūsų distribucija ir jos nereikėtų pakeisti.

en: This software is developed in the open by a community of volunteers, and released under the %s license.
    
    You can contribute and help make it even better.
lt: Šią programinę įrangą sukūrė atvira pagalbininkų bendruomenė ir išleido pagal %s licenciją.
    
    Galite prisidėti ir ją pagerinti.

en: This software is developed in the open by a community of volunteers, and released under the <a href="%s">%s license</a>.
    
    You can contribute and help make it even better.
lt: Šią programinę įrangą sukūrė atvira pagalbininkų bendruomenė ir išleido pagal <a href="%s">%s licenciją</a>.
    
    Galite prisidėti ir ją pagerinti.

en: This software is not available in your language and will appear in US English.
lt: Ši programinė įranga neprieinama jūsų kalba ir bus JAV anglų kalba

en: This software is not developed in the open, so only its developers know how it works. It may be insecure in ways that are hard to detect, and it may change without oversight.
    
    You may not be able to contribute to this software.
lt: Ši programinė įranga nėra kuriama atvirai, tad tik jos kūrėjai žino, kaip ji veikia. Jos naudojimui gali būti taikomi ribojimai ir gali būti sunkiau pasakyti, ar programinė įranga yra nesaugi.
    
    Galite negalėti prisidėti ar įtakoti šios programinės įrangos kūrimą.

en: This software repository must be enabled to continue installation.
lt: Šį programinės įrangos šaltinį reikia įjungti prieš tęsiant diegimą.

en: To avoid charges and network caps, software updates are not automatically downloaded on mobile or metered connections.
lt: Vengiant išlaidų ir tinklo ribojimų, automatiniai atnaujinimai yra išjungti esant prisijungus prie mobilaus ar matuojamo ryšio.

en: Tobacco
lt: Tabakas

en: Touchscreen Not Supported
lt: Nepalaiko liečiamojo ekrano

en: Touchscreen Required
lt: Reikia liečiamojo ekrano

en: Touchscreen Support
lt: Liečiamojo ekrano palaikymas

en: Touchscreen Support Unknown
lt: Liečiamojo ekrano palaikymas nežinomas

en: Translations
lt: Vertimai

en: Turn on new repositories when they are added.
lt: Įjungti naujas saugyklas, kai jos pridedamos.

en: Unable to Find Requested Software
lt: Nepavyko rasti prašomos programinės įrangos

en: Unable to contact %s
lt: Nepavyko susisiekti su %s

en: Unable to download firmware updates from %s
lt: Nepavyksta atsisiųsti aparatinės programinės įrangos atnaujinimų iš %s

en: Unable to download updates
lt: Nepavyksta atsisiųsti atnaujinimų

en: Unable to download updates from %s
lt: Nepavyksta atsisiųsti atnaujinimų iš %s

en: Unable to download updates from %s: not enough disk space
lt: Nepavyksta atsisiųsti atnaujinimų iš %s: nepakanka disko vietos

en: Unable to download updates: authentication was invalid
lt: Nepavyksta atsisiųsti atnaujinimų: nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Unable to download updates: authentication was required
lt: Nepavyksta atsisiųsti atnaujinimų: reikia patvirtinti tapatybę

en: Unable to download updates: internet access was required but wasn’t available
lt: Nepavyksta atsisiųsti atnaujinimų: buvo reikalinga interneto prieiga, bet nebuvo prieinama

en: Unable to download updates: not enough disk space
lt: Nepavyksta atsisiųsti atnaujinimų: nepakanka disko vietos

en: Unable to download updates: you do not have permission to install software
lt: Nepavyksta atsisiųsti atnaujinimų: neturite leidimo įdiegti programinę įrangą

en: Unable to find the %s requested by %s. Please see %s for more information. | Unable to find the %s requested by %s. Please see %s for more information.
lt[0]: Nepavyko rasti %s, prašomo %s. Daugiau informacijos rasite %s.
lt[1]: Nepavyko rasti %s, prašomo %s. Daugiau informacijos rasite %s.
lt[2]: Nepavyko rasti %s, prašomo %s. Daugiau informacijos rasite %s.

en: Unable to find the %s you were searching for. Please see %s for more information. | Unable to find the %s you were searching for. Please see %s for more information.
lt[0]: Unable to find the %s you were searching for. Please see %s for more information.
lt[1]: Deja, jūsų ieškomų %s nepavyko rasti. Daugiau informacijos rasite %s.
lt[2]: Deja, jūsų ieškomų %s nepavyko rasti. Daugiau informacijos rasite %s.

en: Unable to find “%s”
lt: Nepavyko rasti „%s“

en: Unable to get list of updates
lt: Nepavyko gauti atnaujinimų sąrašo

en: Unable to install %s
lt: Nepavyko įdiegti %s

en: Unable to install %s as download failed
lt: Nepavyko įdiegti %s, nes nepavyko atsisiųsti

en: Unable to install %s as download failed from %s
lt: Nepavyko įdiegti %s, nes nepavyko atsisiųsti iš %s

en: Unable to install %s as not supported
lt: Nepavyko įdiegti %s nes nepalaikoma

en: Unable to install %s as runtime %s not available
lt: Nepavyko įdiegti %s nes vykdymo aplinka %s nėra prieinama

en: Unable to install %s: AC power is required
lt: Nepavyko įdiegti %s: būtinas kintamosios srovės šaltinis

en: Unable to install %s: The battery level is too low
lt: Nepavyko įdiegti %s: akumuliatorius per daug išsikrovęs

en: Unable to install %s: authentication was invalid
lt: Nepavyko įdiegti %s: nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Unable to install %s: authentication was required
lt: Nepavyko įdiegti %s: būtina patvirtinti tapatybę

en: Unable to install %s: not enough disk space
lt: Nepavyko įdiegti %s: nepakanka disko vietos

en: Unable to install %s: you do not have permission to install software
lt: Nepavyko įdiegti %s: neturite leidimo diegti programinę įrangą

en: Unable to install updates
lt: Nepavyko įdiegti atnaujinimų

en: Unable to install updates as download failed
lt: Nepavyko įdiegti atnaujinimų, nes nepavyko atsisiųsti

en: Unable to install updates from %s as download failed
lt: Nepavyko įdiegti atnaujinimų iš %s, nes nepavyko atsisiųsti

en: Unable to install updates: AC power is required
lt: Nepavyko įdiegti atnaujinimų: būtinas kintamosios srovės šaltinis

en: Unable to install updates: The battery level is too low
lt: Nepavyko įdiegti atnaujinimų: akumuliatorius per daug išsikrovęs

en: Unable to install updates: authentication was invalid
lt: Nepavyko įdiegti atnaujinimų: nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Unable to install updates: authentication was required
lt: Nepavyko įdiegti atnaujinimų: būtina patvirtinti tapatybę

en: Unable to install updates: not enough disk space
lt: Nepavyko įdiegti atnaujinimų: nepakanka disko vietos

en: Unable to install updates: you do not have permission to update software
lt: Nepavyko atnaujinti atnaujinimų: neturite leidimo atnaujinti programinę įrangą

en: Unable to install: internet access was required but wasn’t available
lt: Nepavyko įdiegti: buvo būtina interneto prieiga, bet jos nebuvo

en: Unable to install: the application has an invalid format
lt: Nepavyko įdiegti: programa yra netinkamo formato

en: Unable to launch %s: %s is not installed
lt: Nepavyko paleisti %s: %s neįdiegta

en: Unable to remove %s
lt: Nepavyko pašalinti %s

en: Unable to remove %s: AC power is required
lt: Nepavyko pašalinti %s: būtinas kintamosios srovės šaltinis

en: Unable to remove %s: The battery level is too low
lt: Nepavyko pašalinti %s: akumuliatorius per daug išsikrovęs

en: Unable to remove %s: authentication was invalid
lt: Nepavyko pašalinti %s: nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Unable to remove %s: authentication was required
lt: Nepavyko pašalinti %s: būtina patvirtinti tapatybę

en: Unable to remove %s: you do not have permission to remove software
lt: Nepavyko pašalinti %s: neturite leidimo pašalinti programinę įrangą

en: Unable to update %s
lt: Nepavyko atnaujinti %s

en: Unable to update %s as download failed
lt: Nepavyko atnaujinti %s, nes nepavyko atsisiųsti

en: Unable to update %s from %s as download failed
lt: Nepavyko atnaujinti %s iš %s, nes nepavyko atsisiųsti

en: Unable to update %s: AC power is required
lt: Nepavyko atnaujinti %s: būtinas kintamosios srovės šaltinis

en: Unable to update %s: The battery level is too low
lt: Nepavyko atnaujinti %s: akumuliatorius per daug išsikrovęs

en: Unable to update %s: authentication was invalid
lt: Nepavyko atnaujinti %s: nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Unable to update %s: authentication was required
lt: Nepavyko atnaujinti %s: būtina patvirtinti tapatybę

en: Unable to update %s: not enough disk space
lt: Nepavyko atnaujinti %s: nepakanka disko vietos

en: Unable to update %s: you do not have permission to update software
lt: Nepavyko atnaujinti %s: neturite leidimo atnaujinti programinę įrangą

en: Unable to update: internet access was required but wasn’t available
lt: Nepavyko atnaujinti: buvo reikalinga interneto prieiga, bet nebuvo prieinama

en: Unable to upgrade to %s
lt: Nepavyko iš esmės atnaujinti į %s

en: Unable to upgrade to %s as download failed
lt: Nepavyko iš esmės atnaujinti %s, nes nepavyko atsisiųsti

en: Unable to upgrade to %s from %s
lt: Nepavyko iš esmės atnaujinti %s iš %s

en: Unable to upgrade to %s: AC power is required
lt: Nepavyko iš esmės atnaujinti į %s: būtinas kintamosios srovės šaltinis

en: Unable to upgrade to %s: The battery level is too low
lt: Nepavyko iš esmės atnaujinti į %s: akumuliatorius per daug išsikrovęs

en: Unable to upgrade to %s: authentication was invalid
lt: Nepavyko iš esmės atnaujinti į %s: nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Unable to upgrade to %s: authentication was required
lt: Nepavyko iš esmės atnaujinti į %s: būtina patvirtinti tapatybę

en: Unable to upgrade to %s: internet access was required but wasn’t available
lt: Nepavyko iš esmės atnaujinti į %s: buvo reikalinga interneto prieiga, bet nebuvo prieinama

en: Unable to upgrade to %s: not enough disk space
lt: Nepavyko iš esmės atnaujinti į %s: nepakanka disko vietos

en: Unable to upgrade to %s: you do not have permission to upgrade
lt: Nepavyko iš esmės atnaujinti į %s: neturite leidimo atnaujinti

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Uninstall the application (using application ID)
lt: Pašalinti programą (naudojant programos ID)

en: Uninstalling
lt: Šalinama

en: Uninstalling…
lt: Šalinama…

en: Unknown source
lt: Nežinomas šaltinis

en: Unsafe
lt: Nesaugi

en: Unsigned updates are available. Without a signature, it is not possible to verify the origin of the update, or whether it has been tampered with.
lt: Yra nepasirašytų atnaujinimų. Be parašo neįmanoma patikrinti atnaujinimo šaltinio ar jo integralumo.

en: Unsigned updates are available. Without a signature, it is not possible to verify the origin of the update, or whether it has been tampered with. Software updates will be disabled until unsigned updates are either removed or updated.
lt: Yra nepasirašytų atnaujinimų. Be parašo neįmanoma patikrinti atnaujinimo šaltinio ar jo integralumo. Programinės įrangos atnaujinimai bus išjungti iki nepasirašyti atnaujinimai bus pašalinti arba atnaujinti.

en: Up to Date
lt: Naujausia

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update All
lt: Atnaujinti viską

en: Update Details
lt: Atnaujinimo detalės

en: Update Preferences
lt: Atnaujinimų nustatymai

en: Update Unsigned Software?
lt: Atnaujinti nepasirašytą programinę įrangą

en: Updates are automatically managed.
lt: Atnaujinimai tvarkomi automatiškai.

en: Updates page
lt: Atnaujinimų puslapis

en: Updates panel
lt: Atnaujinimų skydelis

en: Updates;Upgrade;Sources;Repositories;Preferences;Install;Uninstall;Program;Software;App;Store;
lt: Atnaujinimai;Šaltiniai;Saugyklos;Nuostatos;Įdiegti;Išdiegti;Programa;Programinė;Įranga;

en: Upgrade for the latest features, performance and stability improvements.
lt: Atnaujinkite ir gaukite naujausias savybes bei patobulinimus.

en: Upgrade to continue receiving security updates.
lt: Atnaujinkite, jei norite toliau gauti saugumo spragų taisymus.

en: Use Mobile Data?
lt: Naudoti mobiliuosius duomenis?

en: User
lt: Naudotojas

en: User Data
lt: Naudotojo duomenys

en: User Installation
lt: Naudotojo diegimas

en: User Settings
lt: Naudotojo nustatymai

en: User cache folder
lt: Naudotojo podėlio aplankas

en: User cache subfolder %s
lt: Naudotojo podėlio poaplankis %s

en: User configuration folder
lt: Naudotojo konfigūracijos aplankas

en: User configuration subfolder %s
lt: Naudotojo konfigūracijos poaplankis %s

en: User data folder
lt: Naudotojo duomenų aplankas

en: User data subfolder %s
lt: Naudotojo duomenų poaplankis %s

en: User declined installation
lt: Naudotojas neleido įdiegti

en: User runtime folder
lt: Naudotojo vykdymo aplinkos aplankas

en: User runtime subfolder %s
lt: Naudotojo vykdymo aplinkos poaplankis %s

en: Uses Session Services
lt: Naudoja seanso tarnybas

en: Uses System Services
lt: Naudoja sistemos tarnybas

en: Uses a legacy windowing system
lt: Naudoja seną langų sistemą

en: Uses an old, insecure display system
lt: Naudoja seną, nesaugią vaizduoklio sistemą

en: Uses session services
lt: Naudoja seanso tarnybas

en: Uses system services
lt: Naudoja sistemos tarnybas

en: Version %s
lt: Versija %s

en: Version History
lt: Versijos istorija

en: Videos folder
lt: Vaizdo įrašų aplankas

en: Videos subfolder %s
lt: Vaizdo įrašų poaplankis %s

en: Violence
lt: Smurtas

en: Violence Depicting Bloodshed
lt: Smurtas su kraujo praliejimu

en: Visit Website
lt: Aplankyti tinklalapį

en: Was this review useful to you?
lt: Ar šis atsiliepimas buvo jums naudingas?

en: Web Applications
lt: Internetinės programos

en: Web Apps Support
lt: Žiniatinklio programų palaikymas

en: Welcome to %s %s!
lt: Sveiki pradėję naudoti %s %s!

en: We’re sorry: the update failed to install. Please wait for another update and try again. If the problem persists, contact your software provider.
lt: Atsiprašome, atnaujinimo nepavyko įdiegti. Palaukite kito atnaujinimo ir bandykite vėl. Jei problema išliks, kreipkitės į programinės įrangos tiekėją.

en: What do you think of the app? Try to give reasons for your views.
lt: Ką manote apie šią programą? Pasistenkite pateikti savo nuomonės priežastis.

en: When non-free applications are installed a warning dialog can be shown. This controls if that dialog is suppressed.
lt: Kai yra įdiegiamos nelaisvos programos, gali būti rodomas įspėjimo dialogas. Šis nustatymas nurodo, ar šis dialogas bus nuslopinamas.

en: Whether it’s the very first run of GNOME Software
lt: Ar tai yra pirmasis GNOME Programinės įrangos paleidimas

en: Whether to automatically refresh when on a metered connection
lt: Ar atsisiųsti atnaujinimus automatiškai esant prisijungus prie skaičiuojamo ryšio

en: Whether to manage updates and upgrades in GNOME Software
lt: Ar tvarkyti atnaujinimus GNOME Programinėje įrangoje

en: Work
lt: Darbas

en: Works on desktops and laptops
lt: Veikia darbalaukiuose ir planšetėse

en: Works on phones, tablets and desktops
lt: Veikia telefonuose, planšetėse ir darbalaukiuose

en: Yes
lt: Taip

en: You can report reviews for abusive, rude, or discriminatory behavior.
lt: Jūs galite pranešti apie įžeidžiančius, nepadorius ir diskriminacinio pobūdžio atsiliepimus.

en: You need internet access to write a review
lt: Norėdami parašyti atsiliepimą turite prisijungti prie interneto

en: You need to specify exactly one filename
lt: Reikia nurodyti vienintelį failą

en: Your operating system is no longer supported.
lt: Jūsų operacinė sistema nebepalaikoma.

en: _Accept
lt: _Priimti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Check Anyway
lt: _Vistiek tikrinti

en: _Continue
lt: _Tęsti

en: _Disable
lt: Iš_jungti

en: _Donate
lt: _Paremti

en: _Download
lt: _Atsisiųsti

en: _Get Involved
lt: _Prisidėti

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Install
lt: Į_diegti

en: _Install…
lt: Į_diegti…

en: _Learn More
lt: _Sužinoti daugiau

en: _Login
lt: _Prisijungti

en: _Network Settings
lt: Tinklo _nustatymai

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: _Post
lt: S_iųsti

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Report an Issue
lt: P_ranešti apie klaidą

en: _Restart
lt: Pe_rleisti

en: _Restart & Upgrade
lt: Pe_rleisti ir įdiegti

en: _Show Less
lt: _Rodyti mažiau

en: _Show More
lt: _Rodyti daugiau

en: _Software Repositories
lt: _Programinės įrangos šaltiniai

en: _Translation Website
lt: _Vertimų tinklalapis

en: _Uninstall
lt: _Pašalinti

en: _Update
lt: _Atnaujinti

en: _Update Preferences
lt: _Atnaujinimų nustatymai

en: _User
lt: Na_udotojas

en: _Write Review
lt: Raš_yti atsiliepimą

[ctx: app review]
en: Review
lt: Atsiliepimas

en: more information
lt: daugiau informacijos

en: on the website
lt: žiniatinklyje

en: out of 5 stars
lt: iš 5 žvaigždučių

en: selected external sources
lt: pasirinkti išoriniai šaltiniai

en: the documentation
lt: dokumentacija

en: the operating system
lt: operacinė sistema

[ctx: updates]
en: Review
lt: Peržiūrėti

en: “%s”
lt: „%s“
