rhythmbox - en to lt translation catalogue (918 entries)

en:     * 10% of your Magnatune membership fees goes to Rhythmbox/GNOME - it's worth joining
lt:     * 10% jūsų Magnatune narystės mokesčio atitenka Rhythmbox/GNOME – verta prisijungti

en:     * All albums and artists hand-picked
lt:     * Visi albumai ir atlikėjai yra atrenkami žmogaus

en:     * Free listening of all songs
lt:     * Nemokamas visų dainų klausymasis

en:     * Open-Source friendly file formats: MP3s and WAVs, but also OGG and FLAC files.
lt:     * Atvirojo kodo įrangai palankūs formatai: MP3 ir WAV, o taip pat OGG ir FLAC failai.

en:     * Paid members get totally unlimited downloading of the entire catalog (no other service allows that)
lt:     * Mokantiems nariams suteikiama teisė atsisiųsti neribotą kiekį muzikos iš viso katalogo (jokia kita paslauga neteikia tokios galimybės)

en: $10 US (better than average)
lt: $10 US (geriau negu vidutiniškai)

en: $12 US (generous)
lt: $12 US (dosnu)

en: $15 US (VERY generous!)
lt: $15 US (LABAI dosnu!)

en: $18 US (We love you!)
lt: $18 US (Mes jus mylime!)

en: $8 US (typical)
lt: $8 US (įprasta)

en: %a %I:%M %p
lt: %a %H:%M

en: %b %d %I:%M %p
lt: %b %d %H:%M

en: %b %d %Y
lt: %Y %b %d

en: %d (%d) | All %d (%d)
lt[0]: Visas %d (%d)
lt[1]: Visi %d (%d)
lt[2]: Visi %d (%d)

en: %d Star | %d Stars
lt[0]: %d žvaigždutė
lt[1]: %d žvaigždutės
lt[2]: %d žvaigždučių

en: %d album (%d) | All %d albums (%d)
lt[0]: %d albumas (%d)
lt[1]: Visi %d albumai (%d)
lt[2]: Visi %d albumų (%d)

en: %d artist (%d) | All %d artists (%d)
lt[0]: %d atlikėjas (%d)
lt[1]: Visi %d atlikėjai (%d)
lt[2]: Visi %d atlikėjų (%d)

en: %d episode | %d episodes
lt[0]: %d epizodas
lt[1]: %d epizodai
lt[2]: %d epizodų

en: %d feed | %d feeds
lt[0]: %d kanalas
lt[1]: %d kanalai
lt[2]: %d kanalų

en: %d file cannot be transferred as it must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available | %d files cannot be transferred as they must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available
lt[0]: %d failas negali būti perkeltas, kadangi jis turi būti konvertuotas į įrenginio palaikomą formatą, tačiau nėra tinkamų kodavimo profilių
lt[1]: %d failai negali būti perkelti, kadangi jie turi būti konvertuoti į įrenginio palaikomą formatą, tačiau nėra tinkamų kodavimo profilių
lt[2]: %d failų negali būti perkelti, kadangi jie turi būti konvertuoti į įrenginio palaikomą formatą, tačiau nėra tinkamų kodavimo profilių

en: %d genre (%d) | All %d genres (%d)
lt[0]: %d žanras (%d)
lt[1]: Visi %d žanrai (%d)
lt[2]: Visi %d žanrų (%d)

en: %d import error | %d import errors
lt[0]: %d importavimo klaida
lt[1]: %d importavimo klaidos
lt[2]: %d importavimo klaidų

en: %d missing file | %d missing files
lt[0]: %d trūkstamas failas
lt[1]: %d trūkstami failai
lt[2]: %d trūkstamų failų

en: %d of %d
lt: %d iš %d

en: %d song | %d songs
lt[0]: %d daina
lt[1]: %d dainos
lt[2]: %d dainų

en: %d station | %d stations
lt[0]: %d stotis
lt[1]: %d stotys
lt[2]: %d stočių

en: %d:%02d of %d:%02d
lt: %d:%02d iš %d:%02d

en: %d:%02d of %d:%02d remaining
lt: liko %d:%02d iš %d:%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d
lt: %d:%02d:%02d iš %d:%02d:%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d remaining
lt: liko %d:%02d:%02d iš %d:%02d:%02d

en: %ld day | %ld days
lt[0]: %ld diena
lt[1]: %ld dienos
lt[2]: %ld dienų

en: %ld hour | %ld hours
lt[0]: %ld valanda
lt[1]: %ld valandos
lt[2]: %ld valandų

en: %ld minute | %ld minutes
lt[0]: %ld minutė
lt[1]: %ld minutės
lt[2]: %ld minučių

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lt: %s
    Norėdami pamatyti visą galimų komandų eilutės parametrų sąrašą, paleiskite „%s --help“.

en: %s (%d track) | %s (%d tracks)
lt[0]: %s (%d takelis)
lt[1]: %s (%d takeliai)
lt[2]: %s (%d takelių)

en: %s (Paused)
lt: %s (Pristabdyta)

en: %s Fan Radio
lt: %s gerbėjų radijas

en: %s Group Radio
lt: %s grupės radijas

en: %s Properties
lt: %s savybės

en: %s Radio
lt: %s radijas

en: %s Sync Settings
lt: %s nustatymų sinchronizavimas

en: %s Tag Radio
lt: %s žymos radijas

en: %s and %s
lt: %s ir %s

en: %s no longer supports this type of station
lt: %s nebepalaiko šio tipo stočių

en: %s plays
lt: %s perklausų

en: %s's Library
lt: %s fonoteka

en: %s's Loved Tracks
lt: %s mėgstami kūriniai

en: %s's Mix Radio
lt: %s mišrusis radijas

en: %s's Music
lt: %s muzika

en: %s's Neighbourhood
lt: %s kaimynai

en: %s's Recommended Radio
lt: %s rekomenduojamas radijas

en: %s, %s and %s
lt: %s, %s ir %s

en: %s. Would you like to add the podcast feed anyway?
lt: %s. Ar vis tiek norite pridėti tinklalaidžių kanalą?

en: %tt by %ta
lt: %tt atliekamas %ta

en: %tt by %ta from %at
lt: %tt atliekamas %ta iš %at

en: %tt from %ta
lt: %tt iš %at

en: <Invalid unicode>
lt: <Klaidingas unikodas>

en: A sample plugin in C with no features
lt: C kalba parašyto įskiepio, neatliekančio jokių funkcijų, pavyzdys

en: A sample plugin in Python with no features
lt: Python kalba parašyto įskiepio, neatliekančio jokių funkcijų, pavyzdys

en: A sample plugin in Vala with no features
lt: Vala kalba parašyto įskiepio, neatliekančio jokių funkcijų, pavyzdys

en: A_dd if any criteria are matched
lt: Pri_dėti, jeigu tiks bent vienas kriterijus

en: A_lbum
lt: A_lbumas

en: A_lbum:
lt: A_lbumas:

en: Access key:
lt: Prieigos raktas:

en: Activate the source matching the specified URI
lt: Suaktyvinti šaltinį, atitinkantį nurodytą URI

en: Add
lt: Įdėti

en: Add Remote
lt: Pridėti nuotolinio valdymo prietaisą

en: Add specified tracks to the play queue
lt: Įdėti nurodytas dainas į grojimo eilę

en: Add to New Playlist
lt: Įdėti į naują grojaraštį

en: Add to Play Queue
lt: Įdėti į grojimo eilę

en: Add to Playlist
lt: Įdėti į grojaraštį

en: Add to Queue
lt: Įdėti į grojimo eilę

en: Added files:
lt: Pridėti failai:

en: Adding tracks to the library
lt: Takeliai pridedami į fonoteką

en: Additional GStreamer plugins are required to play this file: %s
lt: Norint klausytis šio failo, reikia papildomų GStreamer įskepių: %s

en: Additional software is required to convert %d file into a format supported by the target device:
    %s | Additional software is required to convert %d files into a format supported by the target device:
    %s
lt[0]: Reikia papildomos programinės įrangos norint konvertuoti %d failą į įrenginio palaikomą formatą:
    %s
lt[1]: Reikia papildomos programinės įrangos norint konvertuoti %d failus į įrenginio palaikomą formatą:
    %s
lt[2]: Reikia papildomos programinės įrangos norint konvertuoti %d failų į įrenginio palaikomą formatą:
    %s

en: Additional software is required to encode media in your preferred format:
    %s
lt: Reikia papildomos programinės įrangos, norint koduoti jūsų pasirinktu formatu:
    %s

en: Additional software is required to play some of these files.
lt: Reikia papildomos programinės įrangos norint groti kai kuriuos iš šių failų.

en: Adds support to Rhythmbox for playing and purchasing from the Magnatune online music store
lt: Įgalina klausytis ir pirkti muziką internetinėje „Magnatune“ muzikos parduotuvėje naudojant programą Rhythmbox

en: Advanced
lt: Tikslesnės

en: After you press OK, Rhythmbox will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in the file %s, it will use the default password ('rhythmbox').
lt: Kai spustelėsite „Gerai“, Rhythmbox lauks, kol prisijungsite prie jos per winpdb arba rpdb2. Jei faile %s nenustatytas derintuvės slaptažodis, bus naudojamas numatytasis slaptažodis („rhythmbox“).

en: Albu_m sort order:
lt: Albumų _rikiavimo tvarka:

en: Albu_m:
lt: A_lbumas:

en: Album
lt: Albumas

en: Album (ideal loudness for all tracks)
lt: Albumas (idealus garsumas visiems takeliams)

en: Album Art
lt: Albumų viršeliai

en: Album a_rtist sort order:
lt: Atlikėjų _rikiavimo tvarka:

en: Album a_rtist:
lt: Albumo atli_kėjas:

en: Albums
lt: Albumai

en: Alert Buttons
lt: Įspėjimo mygtukai

en: Alert Type
lt: Įspėjimo tipas

en: All
lt: Visi

en: All Files
lt: Visi failai

en: All Music
lt: Visa muzika

en: All Tracks
lt: Visus takeliai

en: An error occurred while trying to authorize the download.
    The Magnatune server returned:
    %s
lt: Klaida bandant nustatyti tapatybę atsisiuntimui.
    „Magnatune“ serverio atsakas:
    %s

en: An error occurred while trying to download the album.
    The error text is:
    %s
lt: Klaida bandant atsisiųsti albumą.
    Klaidos tekstas yra:
    %s

en: Android devices
lt: Android įrenginiai

en: April (04)
lt: Balandis (04)

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Artist (Album) - Number - Title
lt: Atlikėjas (Albumas) - Numeris - Pavadinimas

en: Artist - Album
lt: Atlikėjas - Albumas

en: Artist - Number - Title
lt: Atlikėjas - Numeris - Pavadinimas

en: Artist - Title
lt: Atlikėjas - Pavadinimas

en: Artist Info
lt: Atlikėjo informacija

en: Artist s_ort order:
lt: Atlikėjų _rikiavimo tvarka:

en: Artist/Album
lt: Atlikėjas/Albumas

en: Artist/Artist - Album
lt: Atlikėjas/Atlikėjas - Albumas

en: Artist/Artist - Album/Artist (Album) - 01 - Title.ogg
lt: Atlikėjas/Atlikėjas - Albumas/Atlikėjas (Albumas) - 01 - Pavadinimas.ogg

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: Audio CD Player
lt: Garso CD grotuvas

en: Audio CD Recorder
lt: Garso CD įrašymo įrenginys

en: Audio formats:
lt: Garso formatai:

en: Audio;Song;MP3;CD;Podcast;MTP;iPod;Playlist;Last.fm;UPnP;DLNA;Radio;
lt: Garsas;Daina;MP3;CD;Tinklalaidė;MTP;iPod;Grojaraštis;Last.fm;UpnP;DLNA;Radijas;

en: August (08)
lt: Rugpjūtis (08)

en: Authentication error
lt: Tapatybės patvirtinimo klaida

en: Authentication error. Please try logging in again.
lt: Tapatybės patvirtinimo klaida. Pamėginkite prisijungti iš naujo.

en: Author
lt: Autorius

en: Author:
lt: Autorius:

en: Available
lt: Prieinami

en: Ban
lt: Blokuoti

en: Basic
lt: Pagrindinės

en: Bitrate:
lt: Bitų dažnis:

en: Browse
lt: Naršyti

en: Browse and play sounds from SoundCloud®
lt: Naršyti ir groti garsus iš SoundCloud®

en: Browse this Album
lt: Naršyti šį albumą

en: Browse this Artist
lt: Naršyti šį atlikėją

en: Browse this Genre
lt: Naršyti šį žanrą

en: Browse various local and Internet media sources
lt: Naršyti įvairius vietinius ir internetinius muzikos šaltinius

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Browser Views
lt: Naršyklės rodiniai

en: Buffering
lt: Buferiuojama

en: By extension
lt: Pagal plėtinį

en: C_omment
lt: K_omentaras

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Download
lt: Nutraukti parsiuntimą

en: Cannot get free space at %s: %s
lt: Nepavyko gauti %s laisvos vietos: %s

en: Check for _new episodes:
lt: Ieškoti _naujų epizodų:

en: Check if Rhythmbox is already running
lt: Patikrinti, ar Rhythmbox jau veikia

en: Choose Library Location
lt: Pasirinkite fonotekos vietą

en: Choose lyrics folder...
lt: Pasirinkite dainų žodžių aplanką...

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear Play Queue
lt: Išvalyti grojimo eilę

en: Clear the search text
lt: Išvalyti paieškos tekstą

en: Clock is not set correctly
lt: Laikrodis nustatytas neteisingai

en: Close
lt: Užverti

en: Comm_ent:
lt: _Komentaras:

en: Comment
lt: Komentaras

en: Composer
lt: Kompozitorius

en: Connect to DAAP share...
lt: Prisijungti prie DAAP viešinio...

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Connecting to music share
lt: Jungiamasi prie muzikos viešinio

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: Connection error. Please try logging in again.
lt: Ryšio klaida. Pamėginkite prisijungti iš naujo.

en: Constant bit rate
lt: Pastovus bitų dažnis

en: Constrained Variable bit rate
lt: Apribotas kintamas bitų dažnis

en: Contents after sync
lt: Turinys po sinchronizavimo

en: Context Pane
lt: Konteksto polangis

en: Contributors:
lt: Bendraautoriai:

en: Control Rhythmbox from a web browser
lt: Valdykite Rhythmbox naudodami žiniatinklio naršyklę

en: Control Rhythmbox using an infrared remote control
lt: Valdykite Rhythmbox naudodami infraraudonųjų spindulių nuotolinį valdymą

en: Control Rhythmbox using key shortcuts
lt: Valdykite Rhythmbox naudodami klavišų susiejimus

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy files that are outside the music library
lt: Kopijuoti failus, kurie yra ne muzikos fonotekoje

en: Copying tracks to the library
lt: Takeliai kopijuojami į fonoteką

en: Copyright:
lt: Aut. teisės:

en: Could not connect to shared music
lt: Nepavyko prisijungti prie viešinamos muzikos

en: Could not create a GStreamer sink element to write to %s
lt: Nepavyko sukurti GStreamer „sink“ elemento rašyti į %s

en: Could not create a temporary file to write to: %s
lt: Nepavyko sukurti laikino failo rašyui: %s

en: Could not find a GStreamer CD source plugin
lt: Nepavyko rasti GStreamer CD šaltinio įskiepio

en: Could not find this album on MusicBrainz.
lt: Nepavyko rasti šio albumo „MusicBrainz“ duombazėje.

en: Could not load the music database:
lt: Nepavyko įkelti muzikos duomenų bazės:

en: Could not pair with this Remote
lt: Nepavyko susijungti su šiuo nuotolinio valdymo prietaisu

en: Could not pair with this Remote.
lt: Nepavyko susijungti su šiuo nuotolinio valdymo prietaisu.

en: Could not read the CD device.
lt: Nepavyko gauti priėjimo prie CD įrenginio.

en: Could not search MusicBrainz for album details.
lt: Nepavyko MusicBrainz ieškoti albumo detalių.

en: Couldn't access %s: %s
lt: Nepavyko pasiekti %s: %s

en: Couldn't display help
lt: Nepavyko parodyti žinyno

en: Couldn't download album
lt: Nepavyko parsiųsti albumo

en: Couldn't read playlist
lt: Nepavyko perskaityti grojaraščio

en: Couldn't save playlist
lt: Nepavyko įrašyti grojaraščio

en: Couldn't start playback
lt: Nepavyko paleisti grojimo

en: Couldn't stop playback
lt: Nepavyko sustabdyti grojimo

en: Cover art search
lt: Albumų viršelių paieška

en: Create Audio CD...
lt: Sukurti garso CD...

en: Create Automatic Playlist
lt: Sukurti automatinį grojaraštį

en: Create Station
lt: Sukurti stotį

en: Create a Radio Station
lt: Sukurti radijo stotį

en: Create automatically updating playlist where:
lt: Sukurti automatiškai atsinaujinantį grojaraštį, kur:

en: Crossfade Duration (Seconds)
lt: Sklandžiojo perėjimo trukmė (sekundėmis)

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: Current contents
lt: Esamas turinys

en: Current song is not seekable
lt: Šios dainos prasukti negalima

en: Cut
lt: Iškirpti

en: DAAP Music Sharing
lt: DAAP muzikos viešinimas

en: D_eselect All
lt: Nepasirinkti jokių

en: Da_te added
lt: Ka_da pridėta

en: Dark Lyrics (darklyrics.com)
lt: „Dark Lyrics“ (darklyrics.com)

en: Database version:
lt: Duomenų bazės versija:

en: Date
lt: Data

en: Date Added
lt: Pridėjimo data

en: Date added:
lt: Pridėjimo data:

en: Date:
lt: Data:

en: December (12)
lt: Gruodis (12)

en: Decrease the playback volume
lt: Sumažinti grojimo garsumą

en: Default settings
lt: Numatytieji nustatymai

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Podcast Feed
lt: Ištrinti tinklalaidžių kanalą

en: Delete _Episode Only
lt: Ištrinti tik _epizodą

en: Delete _Feed Only
lt: Ištrinti tik _kanalą

en: Delete the podcast episode and downloaded file?
lt: Ištrinti tinklalaidės epizodą ir atsiųstą failą?

en: Delete the podcast feed and downloaded files?
lt: Ištrinti tinklalaidžių kanalą ir atsiųstus failus?

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Details
lt: Išsamiau

en: Device _name:
lt: Įrenginio _pavadinimas:

en: Device node:
lt: Įrenginio mazgas:

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Digital Audio Player
lt: Skaitmeninis garso grotuvas

en: Disable loading of plugins
lt: Išjungti įskiepių įkėlimą

en: Disable repeat playback order
lt: Išjungti kartojamą grojimo tvarką

en: Disable shuffle playback order
lt: Išjungti maišytą grojimo tvarką

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Do not register the shell
lt: Neregistruoti apvalkalo

en: Do not update the library with file changes
lt: Neatnaujinti fonotekos esant failų pakeitimų

en: Do you want to initialize your iPod?
lt: Ar norite inicijuoti „iPod“ įrenginį?

en: Don't present an existing Rhythmbox window
lt: Neparodyti egzistuojančio Rhythmbox lango

en: Don't save any data permanently (implies --no-registration)
lt: Neįrašyti jokių duomenų (numatomas parametras --no-registration)

en: Don't start a new instance of Rhythmbox
lt: Nepaleisti dar vienos Rhythmbox kopijos

en: Don't sync
lt: Nesinchronizuoti

en: Download
lt: Atsiųsti

en: Download Album
lt: Atsiųsti albumą

en: Download Episode
lt: Parsisiųsti epizodą

en: Download Error
lt: Atsisiuntimo klaida

en: Download location:
lt: Atsiuntimo vieta:

en: Downloaded
lt: Atsiųsti

en: Downloading from Magnatune
lt: Parsiunčiama iš Magnatune

en: Downloading podcast
lt: Atsiunčiama tinklalaidė

en: Drop artwork here
lt: Vilkite viršelių paveikslėlius čia

en: Duplicate Audio CD...
lt: Kopijuoti garso CD...

en: Duration:
lt: Trukmė:

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit Automatic Playlist
lt: Taisyti automatinį grojaraštį

en: Eject
lt: Išstumti

en: Empty file
lt: Tuščias failas

en: Empty the play queue before adding new tracks
lt: Prieš įdedant naujus takelius išvalyti grojimo eilę

en: Enable debug output
lt: Įjungti derinimo išvestį

en: Enable debug output matching a specified string
lt: Įjungti derinimo išvestį atitinkančią nurodytą užrašą

en: Enable repeat playback order
lt: Įjungti kartojamą grojimo tvarką

en: Enable shuffle playback order
lt: Įjungti maišytą grojimo tvarką

en: Episodes
lt: Epizodai

en: Error
lt: Klaida

en: Error in podcast
lt: Tinklalaidės klaida

en: Error message
lt: Klaidos pranešimas

en: Error mounting Android device
lt: Klaida prijungiant Android įrenginį

en: Error transferring track
lt: Klaida perkeliant takelį

en: Error tuning station: %i - %s
lt: Klaida nustatant stotį: %i – %s

en: Error tuning station: invalid response
lt: Klaida nustatant stotį: netinkamas atsakas

en: Error tuning station: no response
lt: Klaida nustatant stotį: nėra atsako

en: Error tuning station: unexpected response
lt: Klaida nustatant stotį: netikėtas atsakas

en: Error while saving song information
lt: Klaida įrašant dainos informaciją

en: Every day
lt: Kasdien

en: Every hour
lt: Kas valandą

en: Every week
lt: Kas savaitę

en: Examining files
lt: Nagrinėjami failai

en: Example Path:
lt: Pavyzdinis kelias:

en: Extract
lt: Įrašyti

en: FM Radio
lt: FM radijas

en: F_older hierarchy:
lt: Aplankų _hierarchija:

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Failed to create %s element; check your GStreamer installation
lt: Nepavyko sukurti %s elemento; patikrinkite GStreamer įdiegimą

en: Failed to create GStreamer element; check your installation
lt: Nepavyko sukurti GStreamer elemento; patikrinkite įdiegimą

en: Failed to create GStreamer pipeline to play %s
lt: Nepavyko sukurti GStreamer konvejerio, reikalingo atkurti %s

en: Failed to create a source element; check your installation
lt: Nepavyko sukurti šaltinio elemento; patikrinkite įdiegimą

en: Failed to create audio output element; check your installation
lt: Nepavyko sukurti garso išvesties elemento; patikrinkite įdiegimą

en: Failed to create playbin element; check your GStreamer installation
lt: Nepavyko sukurti playbin elemento; patikrinkite GStreamer įdiegtį

en: Failed to create the 'decodebin' element; check your GStreamer installation
lt: Nepavyko sukurti „decodebin“ elemento; patikrinkite GStreamer įdiegtį

en: Failed to create the 'giostreamsink' element; check your GStreamer installation
lt: Nepavyko sukurti „giostreamsink“ elemento; patikrinkite GStreamer įdiegimą

en: Failed to create the player: %s
lt: Nepavyko sukurti grotuvo: %s

en: Failed to link GStreamer pipeline; check your installation
lt: Nepavyko susieti GStreamer konvejerio; patikrinkite įdiegimą

en: Failed to link new stream into GStreamer pipeline
lt: Nepavyko susieti naujo srauto su GStreamer konvejeriu

en: Failed to open output device
lt: Nepavyko atverti išvesties įrenginio

en: Failed to open output device: %s
lt: Nepavyko atverti išvesties įrenginio: %s

en: Failed to start new stream
lt: Nepavyko paleisti naujo srauto

en: February (02)
lt: Vasaris (02)

en: Feed
lt: Kanalas

en: Feed:
lt: Kanalas:

en: Fetch album covers from the Internet
lt: Atsiųsti albumų viršelius iš interneto

en: Fetch more tracks
lt: Gauti daugiau takelių

en: Fetch song lyrics from the Internet
lt: Atsiųsti dainų žodžius iš interneto

en: File corrupted during write
lt: Failas rašymo metu sugadintas

en: File name:
lt: Failo vardas:

en: File size:
lt: Failo dydis:

en: Find out about Magnatune at
lt: Sužinokite apie „Magnatune“ adresu

en: Finished downloading podcast
lt: Tinklalaidė atsiųsta

en: Firmware version:
lt: Programinės aparatinės įrangos versija:

en: Follow Playing Track
lt: Sekti grojamą takelį

en: Forget known Remotes
lt: Pamiršti žinomus nuotolinio valdymo prietaisus

en: Former Maintainers:
lt: Ankstesnieji prižiūrėtojai:

en: Frequency of radio station
lt: Radijo stoties dažnis

en: G_enres, artists and albums
lt: Ža_nrai, atlikėjai ir albumai

en: General
lt: Pagrindiniai

en: Genre
lt: Žanras

en: Genres
lt: Žanrai

en: Get an account at
lt: Gaukite paskyrą

en: Grilo media browser
lt: „Grilo“ daugialypės terpės naršyklė

en: H_ide
lt: _Slėpti

en: Help!
lt: Kitoks pasaulis

en: Hide all tracks
lt: Paslėpti visus takelius

en: Host:port of DAAP share:
lt: DAAP viešinio kompiuteris:prievadas:

en: I don't have a Magnatune account
lt: Neturiu „Magnatune“ paskyros

en: I have a download account
lt: Turiu atsisiuntimo paskyrą

en: I have a streaming account
lt: Turiu transliavimo paskyrą

en: IM Status
lt: Pokalbių būsena

en: If you choose to delete the episode and file, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the episode but keep the downloaded file by choosing to delete the episode only.
lt: Jei parinksite ištrinti šį epizodą ir failą, jie bus visam laikui prarasti. Turėkite omenyje, kad galite ištrinti šį epizodą, bet atsiųstą failą galite pasilikti, tereikia pasirinkti ištrinti tik patį epizodą.

en: If you choose to delete the feed and files, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the feed but keep the downloaded files by choosing to delete the feed only.
lt: Jeigu pasirinksite ištrinti kanalus ir failus, jie bus negrįžtamai prarasti. Turėkite omenyje, kad galite ištrinti kanalą, bet atsiųstus failus pasilikti, Jums tereikia pasirinkti ištrinti tik kanalą.

en: Image/label border
lt: Paveikslėlio / etiketės rėmelis

en: Import
lt: Importuoti

en: Import %d listed track | Import %d listed tracks
lt[0]: Importuoti %d išvardintą takelį
lt[1]: Importuoti %d išvardintus takelius
lt[2]: Importuoti %d išvardintų takelių

en: Import %d selected track | Import %d selected tracks
lt[0]: Importuoti %d pasirinktą takelį
lt[1]: Importuoti %d pasirinktus takelius
lt[2]: Importuoti %d pasirinktų takelių

en: Import Errors
lt: Importavimo klaidos

en: Increase the playback volume
lt: Padidinti grojimo garsumą

en: Inform Zeitgeist about your activity
lt: Pranešti „Zeitgeist“ tarnybai apie jūsų veiklą

en: Information
lt: Informacija

en: Inhibit Power Manager from suspending the machine while playing
lt: Neleisti Energijos tvarkytuvei pristabdyti kompiuterio, kai grojama muzika

en: Install Additional Software
lt: Įdiegti papildomą programinę įrangą

en: Interactive python console
lt: Interaktyvi python konsolė

en: Internet Radio
lt: Interneto radijas

en: Invalid URL
lt: Netinkamas URL

en: Invalid property type %s for property %s
lt: Nežinomas savybės tipas %s savybei %s

en: Invalid station URL
lt: Netinkamas stoties URL

en: January (01)
lt: Sausis (01)

en: July (07)
lt: Liepa (07)

en: Jump to next song
lt: Peršokti prie kitos dainos

en: Jump to previous song
lt: Peršokti prie ankstesnės dainos

en: June (06)
lt: Birželis (06)

en: L_ocation:
lt: A_dresas:

en: Language:
lt: Kalba:

en: Last Played
lt: Vėliausiai grota

en: Last Seen
lt: Vėliausiai matyta

en: Last episode:
lt: Paskutinis epizodas:

en: Last played:
lt: Vėliausiai klausyta:

en: Last submission time:
lt: Paskutinės publikacijos laikas:

en: Last updated:
lt: Vėliausiai atnaujinta:

en: Launch web remote control
lt: Paleisti žiniatinklio nuotolinį valdymą

en: Learn more about ReplayGain
lt: Sužinokite daugiau apie ReplayGain

en: Library
lt: Fonoteka

en: Library Location
lt: Fonotekos vieta

en: Library Structure
lt: Fonotekos struktūra

en: Library _name:
lt: Fonotekos _pavadinimas:

en: Library of User:
lt: Naudotojo fonoteka:

en: Linear
lt: Linijinis

en: Linear looping
lt: Linijinis ciklas

en: Linear, removing entries once played
lt: Linijinis, šalinant klausytas dainas

en: Links
lt: Saitai

en: Listen to _Similar Artists Radio
lt: Klausyti _panašių atlikėjų radijo

en: Listen to _Top Fans Radio
lt: Klausyti _didžiausių fanų radijo

en: Listened by Group:
lt: Klausoma grupės:

en: Listening port:
lt: Klausomasi prievado:

en: Lo_cation
lt: _Vieta

en: Load Playlist
lt: Įkelti grojaraštį

en: Loading Magnatune catalog
lt: Įkeliamas „Magnatune“ katalogas

en: Loading biography for %s
lt: Įkeliama %s biografija

en: Loading lyrics for %s by %s
lt: Įkeliami %s, kurią atlieka %s, žodžiai

en: Loading top albums for %s
lt: Įkeliami populiariausi %s albumai

en: Location
lt: Vieta

en: Location:
lt: Vieta:

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Logging in
lt: Jungiamasi

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Lossless
lt: Nenuostolingas

en: Love
lt: Patinka

en: Loved Tracks
lt: Mėgiami takeliai

en: Lyrics
lt: Dainos žodžiai

en: Lyrics Folder
lt: Dainų žodžių aplankas

en: Lyrics not found
lt: Dainos žodžių nerasta

en: MPEG Version 3.0 URL
lt: MPEG versijos 3.0 URL

en: MPRIS D-Bus interface
lt: MPRIS D-Bus sąsaja

en: Magnatune
lt: „Magnatune“

en: Magnatune Information
lt: „Magnatune“ informacija

en: Magnatune Store
lt: „Magnatune“ parduotuvė

en: Magnatune is an online record label that is not evil.
lt: „Magnatune“ yra nepiktybinė interneto įrašų kompanija.

en: Magnatune online music store
lt: Muzikos parduotuvė internete „Magnatune“

en: Maintainers:
lt: Prižiūrėtojai:

en: Manually
lt: Rankiniu būdu

en: Manufacturer:
lt: Gamintojas:

en: March (03)
lt: Kovas (03)

en: May (05)
lt: Gegužė (05)

en: Media Player
lt: Muzikos grotuvas

en: Media Player Keys
lt: Muzikos grotuvo klavišai

en: Media Player Properties
lt: Muzikos grotuvo savybės

en: Media player device error
lt: Muzikos grotuvo įrenginio klaida

en: MediaServer2 D-Bus interface
lt: MediaServer2 D-Bus sąsaja

en: Minutes
lt: min.

en: Missing Files
lt: Trūkstami failai

en: Mix Radio for User:
lt: Mišrusis naudotojo radijas:

en: Model:
lt: Modelis:

en: Mount point:
lt: Prijungimo vieta:

en: Multiple Song Properties
lt: Kelių dainų savybės

en: Multiple locations set
lt: Nurodyta keletas vietų

en: Music
lt: Muzika

en: Music Player
lt: Muzikos grotuvas

en: Music management and playback software for GNOME.
lt: Muzikos tvarkymo ir grojimo programa, skirta GNOME darbo aplinkai.

en: Musicbrainz server error
lt: Musicbrainz serverio klaida

en: My Library
lt: Mano fonoteka

en: My Neighbourhood
lt: Mano kaimynai

en: My Recommendations
lt: Mano rekomendacijos

en: My Top Rated
lt: Geriausiai mano įvertinta

en: Neighbourhood of User:
lt: Naudotojo kaimynai:

en: Never
lt: Niekada

en: New
lt: Naujas

en: New DAAP share
lt: Naujas DAAP viešinys

en: New Downloads
lt: Nauji atsiuntimai

en: New Episodes
lt: Nauji epizodai

en: New FM Radio Station
lt: Nauja FM radijo stotis

en: New Internet Radio Station
lt: Nauja interneto radijo stotis

en: New Playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: New Playlist on %s
lt: Naujas %s grojaraštis

en: New Podcast Feed...
lt: Naujas tinklalaidžių kanalas...

en: New _Automatic Playlist
lt: Naujas _automatinis grojaraštis

en: New playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: New updates available from
lt: Čia yra prieinami atnaujinimai

en: Next
lt: Kita

en: No Stars
lt: Be žvaigždučių

en: No artist specified.
lt: Nenurodytas atlikėjas.

en: No information available
lt: Neprieinama informacija

en: No lyrics found
lt: Dainos žodžių nerasta

en: No next song
lt: Nėra kitos dainos

en: No previous song
lt: Nėra ankstesnės dainos

en: No registered source can handle URI %s
lt: Joks registruotas šaltinis negali apdoroti URI %s

en: No registered source matches URI %s
lt: Joks registruotas šaltinis neatitinka URI %s

en: No space left on MTP device
lt: Neliko vietos MTP įrenginyje

en: No storage areas found on this device. You may need to unlock it and enable MTP.
lt: Šiame įrenginyje nerasta saugyklos vietų. Gali reikėti jį atrakinti bei įjungti MTP.

en: Not Downloaded
lt: Neatsiųsta

en: Not Playing
lt: Negrojama

en: Not currently playing
lt: Šiuo metu negroja

en: Not enough content to play station
lt: Nepakanka turinio stočiai transliuoti

en: Not enough space in %s
lt: Nepakanka vietos įrenginyje %s

en: Not found
lt: Nerasta

en: Not playing
lt: Negroja

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Notification popups
lt: Iššokantys pranešimai

en: November (11)
lt: Lapkritis (11)

en: Now Playing
lt: Dabar grojama

en: Now playing: %s %s
lt: Dabar grojama: %s %s

en: Number - Title
lt: Numeris - Pavadinimas

en: Number. Artist - Title
lt: Numeris. Atlikėjas - Pavadinimas

en: OK
lt: Gerai

en: October (10)
lt: Spalis (10)

en: On the desktop
lt: Darbalaukyje

en: Only showing %d result | Only showing %d results
lt[0]: Rodomas tik %d rezultatas
lt[1]: Rodomi tik %d rezultatai
lt[2]: Rodoma tik %d rezultatų

en: Other
lt: Kiti

en: P_arty Mode
lt: V_akarėlio veiksena

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Path for database file to use
lt: Duomenų bazės failo kelias

en: Path for playlists file to use
lt: Naudotino grojaraščių failo kelias

en: Pause
lt: Pauzė

en: Pause playback
lt: Pristabdyti grojimą

en: Pause playback if currently playing
lt: Pristabdyti grojimą, jei dabar grojama

en: Paused
lt: Pristabdytas

en: Play
lt: Groti

en: Play Count
lt: Perklausų skaičius

en: Play Queue
lt: Grojimo eilė

en: Play Queue in Side Pane
lt: Grojimo eilė šoniniame polangyje

en: Play a specified URI, importing it if necessary
lt: Groti nurodytą URI, jei reikia, importuojant

en: Play and organize your music collection
lt: Valdykite ir klausykitės savo muzikos kolekcijos

en: Play count:
lt: Perklausų skaičius:

en: Play from the source matching the specified URI
lt: Groti iš šaltinio, atitinkančio nurodytą URI

en: Playback
lt: Grojimas

en: Playback Error
lt: Grojimo klaida

en: Playback position not available
lt: Grojimo pozicija neprieinama

en: Playback volume is %f.
lt: Grojimo garsumas – %f.

en: Player Backend
lt: Grotuvo posistemė

en: Playing
lt: Grojama

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Playlist %s already exists
lt: Grojaraštis %s jau egzistuoja

en: Playlist %s is an automatic playlist
lt: Grojaraštis %s yra automatinis grojaraštis

en: Playlist format
lt: Grojaraščio formatas

en: Playlist was empty
lt: Grojaraštis buvo tuščias

en: Playlists
lt: Grojaraštis

en: Playlists:
lt: Grojaraščiai:

en: Please enter the passcode displayed on your device.
lt: Įveskite savo prietaise rodomą prieigos kodą.

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Podcast
lt: Tinklalaidės

en: Podcast Downloads
lt: Tinklalaidžių parsiuntimai

en: Podcast Error
lt: Tinklalaidės klaida

en: Podcasts
lt: Tinklalaidės

en: Podcasts:
lt: Tinklalaidės:

en: Portable Players
lt: Nešiojamieji grotuvai

en: Portable Players - MTP
lt: Nešiojamieji grotuvai – MTP

en: Portable Players - iPod
lt: Nešiojamieji grotuvai – „iPod“

en: Power Manager
lt: Energijos tvarkytuvė

en: Pr_operties
lt: _Savybės

en: Preferred audio _format:
lt: Pageidaujamas garso _formatas:

en: Preferred format
lt: Pageidaujamas formatas

en: Press 'h' for help.
lt: Spauskite „h“ žinynui gauti.

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Print formatted details of the song
lt: Rodyti suformuotą dainos informaciją

en: Print the current playback volume
lt: Rodyti dabartinį grojimo garsumą

en: Print the title and artist of the playing song
lt: Rodyti grojamos dainos pavadinimą ir atlikėją

en: Properties
lt: Savybės

en: Provides an implementation of the MPRIS D-Bus interface specification
lt: Suteikia MPRIS D-Bus sąsajos specifikacijos realizaciją

en: Provides an implementation of the MediaServer2 D-Bus interface specification
lt: Suteikia MediaServer2 D-Bus sąsajos specifikacijos realizaciją

en: Python Console
lt: Python konsolė

en: Python Debugger
lt: Python derinimo programa

en: Python Sample Plugin
lt: Python įskiepio pavyzdys

en: Python Source
lt: Python šaltinis

en: Quality
lt: Kokybė

en: Queued tracks:
lt: Takeliai eilėje:

en: Quit Rhythmbox
lt: Išeiti iš Rhythmbox

en: Radio
lt: Radijas

en: Radio (equal loudness for all tracks)
lt: Radijas (vienodas garsumas visiems takeliams)

en: Random by rating
lt: Atsitiktinai pagal įvertinimą

en: Random by time since last play
lt: Atsitiktinai pagal laiką nuo paskutinio grojimo

en: Random by time since last play and rating
lt: Atsitiktinai pagal įvertinimą ir laiką nuo paskutinio grojimo

en: Random with equal weights
lt: Atsitiktiniai su vienodu svoriu

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Recently Added
lt: Neseniai pridėta

en: Recently Listened Tracks
lt: Neseniai klausyti takeliai

en: Recently Played
lt: Neseniai klausyta

en: Recommendations
lt: Rekomendacijos

en: Recommendations for User:
lt: Rekomendacijos naudotojui:

en: Record audio CDs from playlists and duplicate audio CDs
lt: Įrašyti garso CD iš grojaraščių ir kopijuoti garso CD

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Remotes
lt: Nuotolinio valdymo prietaisai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove from Play Queue
lt: Pašalinti iš grojimo eilės

en: Remove from Playlist
lt: Pašalinti iš grojaraščio

en: Removed files:
lt: Pašalinti failai:

en: Replace _All
lt: Perrašyti _visus

en: ReplayGain GStreamer plugins not available
lt: Nėra „ReplayGain“ GStreamer įskiepių

en: ReplayGain _mode:
lt: ReplayGain _veiksena:

en: ReplayGain preferences
lt: ReplayGain nuostatos

en: Request failed
lt: Užklausa nepavyko

en: Require _password:
lt: Reikalingas _slaptažodis:

en: Resume playback if currently paused
lt: Tęsti grojimą, jei dabar pristabdyta

en: Retrieving songs from music share
lt: Gaunamos dainos iš muzikos viešinio

en: Rhythmbox Music Player
lt: Muzikos grotuvas „Rhythmbox“

en: Rhythmbox Preferences
lt: Rhythmbox nuostatos

en: Rhythmbox Website
lt: Rhythmbox tinklalapis

en: Rhythmbox could not duplicate the disc
lt: Rhythmbox nepavyko sukurti disko kopijos

en: Rhythmbox could not record the audio disc
lt: Rhythmbox nepavyko įrašyti garso disko

en: Rhythmbox could not understand the Magnatune catalog, please file a bug.
lt: Rhythmbox neatpažino „Magnatune“ katalogo, praneškite apie programos klaidą.

en: Rhythmbox has detected a device that is probably an uninitialized or corrupted iPod. It must be initialized before Rhythmbox can use it, but this will destroy any song metadata already present. If you wish Rhythmbox to initialize the iPod, please fill in the information below. If the device is not an iPod, or you do not wish to initialize it, please click cancel.
lt: Rhythmbox aptiko įrenginį, kuris veikiausiai yra neinicijuotas ar sugadintas „iPod“. Idant Rhythmbox galėtų jį naudoti, reikia iš pradžių jį inicijuoti, tačiau tokiu būdu neteksite visų jame esančių dainų metaduomenų. Jei pageidaujate, kad Rhythmbox inicijuotų „iPod“, nurodykite žemiau reikiamą informaciją. Jei tai ne „iPod“ įrenginys arba nenorite jo inicijuoti, spustelėkite mygtuką „Atšaukti“.

en: Rhythmbox is Free software, based on GTK+ and GStreamer, and is extensible via plugins written in Python or C.
lt: Rhythmbox yra laisva programinė įranga, sukurta GTK+ ir GStreamer pagrindu, bei yra plečiama įskiepiais, parašytais Python arba C kalbomis.

en: Rhythmbox is a music management application, designed to work well under the GNOME desktop. In addition to music stored on your computer, it supports network shares, podcasts, radio streams, portable music devices (including phones), and internet music services such as Last.fm and Magnatune.
lt: Rhythmbox yra muzikos tvarkymo programa, sukurta taip, kad gerai veiktų GNOME darbalaukyje. Be jūsų kompiuteryje esančios muzikos ji palaiko tinklo viešinius, tiklalaides, radijo srautus, nešiojamus muzikos įrenginius (įskaitant telefonus) bei internetines muzikos tarnybas, tokias kaip Last.fm ir Magnatune.

en: Rhythmbox is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
lt: Rhythmbox yra platinama tikintis, kad jis bus naudingaa, bet
    BE JOKIŲ GARANTIJŲ; netgi be numanomų PARDAVIMO arba TINKAMUMO
    TAM TIKRAM TIKSLUI garantijų. Dėl išsamesnės informacijos
    žiūrėkite GNU Bendrąją viešąją licenciją.

en: Rhythmbox is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
lt: Rhythmbox yra laisva programinė įranga; galite ją platinti ir/ar
    modifikuoti GNU Bendrosios viešosios licencijos sąlygomis, paskelbtomis
    Free Software Foundation organizacijos; 2-osios arba
    (savo nuožiūra) bet kurios vėlesnės licencijos versijos sąlygomis.

en: S_kip All
lt: _Praleisti visus

en: S_ubmit Album
lt: _Siųsti albumą

en: Sample Plugin
lt: Įskiepio pavyzdys

en: Save Playlist
lt: Įrašyti grojaraštį

en: Scanning
lt: Skaitoma

en: Scanning %s
lt: Skaitoma %s

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search albums
lt: Ieškoti albumų

en: Search all fields
lt: Ieškoti visur

en: Search artists
lt: Ieškoti atlikėjų

en: Search composers
lt: Ieškoti kompozitorių

en: Search engines
lt: Paieškos sistemos

en: Search for podcasts in the iTunes Store, or enter a podcast feed URL.
    Subscribe to podcasts to download new episodes as they are published.
lt: Ieškokite tinklalaidžių „iTunes“ parduotuvėje arba įveskite tinklalaidžių kanalo URL.
    Užsisakykite naujus tinklalaidžių epizodus, norėdami juos atsisiųsti, vos tik jie paskelbiami.

en: Search genres
lt: Ieškoti žanrų

en: Search podcast episodes
lt: Ieškoti tinklalaidžių epizodų

en: Search podcast feeds
lt: Ieškoti tinklalaidžių kanalų

en: Search sets
lt: Ieškoti rinkinių

en: Search sets on SoundCloud
lt: Ieškoti rinkinių SoundCloud

en: Search titles
lt: Ieškoti pavadinimų

en: Search tracks
lt: Ieškoti takelių

en: Search tracks on SoundCloud
lt: Ieškoti takelių SoundCloud

en: Search users
lt: Ieškoti naudotojų

en: Search users on SoundCloud
lt: Ieškoti naudotojų SoundCloud

en: Search your internet radio stations
lt: Ieškoti jūsų internetinių radijo stočių

en: Searching for lyrics...
lt: Ieškoma žodžių...

en: Seek in current track
lt: Ieškoti dabartiniame takelyje

en: Seeked to %s
lt: Pereita į %s

en: Select Folder For Podcasts
lt: Pasirinkite aplanką tinklalaidėms

en: Select _All
lt: Pasirinkti _visas

en: Select a location containing music to add to your library:
lt: Pasirinkite vietą su muzika pridėjimui į jūsų fonoteką:

en: Select new artwork
lt: Pasirinkite naują viršelį

en: Select playlist format:
lt: Pasirinkite grojaraščio formatą:

en: Select the search type
lt: Pasirinkite paieškos tipą

en: Select the source matching the specified URI
lt: Pasirinkti šaltinį, atitinkantį nurodytą URI

en: Select tracks to be extracted
lt: Pažymėkite įrašytinus takelius

en: September (09)
lt: Rugsėjis (09)

en: Serial number:
lt: Serijos numeris:

en: Set the playback volume
lt: Nustatyti grojimo garsumą

en: Set the rating of the current song
lt: Nustatyti dabartinės dainos įvertinimą

en: Share music and play shared music on your local network
lt: Viešinkite muziką vietiniame tinkle ir jos iš ten klausykitės

en: Shared
lt: Bendra

en: Sharing
lt: Dalinimasis

en: Shoutcast playlist
lt: Shoutcast grojaraštis

en: Show %s
lt: Rodyti %s

en: Show all tracks
lt: Rodyti visus takelius

en: Show information related to the currently playing artist and song.
lt: Rodyti informaciją, susijusią su dabar grojančiu atlikėju ir daina.

en: Show more _details
lt: Rodyti daugiau _informacijos

en: Show the version of the program
lt: Parodyti programos versiją

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Shuffle Play Queue
lt: Maišyti grojimo eilę

en: Side Pane
lt: Šoninis polangis

en: Similar to Artist:
lt: Panašu į atlikėją:

en: Song Lyrics
lt: Dainų žodžiai

en: Song Position Slider
lt: Dainos padėties slankiklis

en: Song Properties
lt: Dainos savybės

en: Sorting
lt: Rikiavimas

en: SoundCloud Sets
lt: SoundCloud rinkiniai

en: SoundCloud Users
lt: SoundCloud naudotojai

en: Source to activate
lt: Suaktyvintinas šaltinis

en: Source to play from
lt: Šaltinis, iš kurio groti

en: Source to select
lt: Pasirinkti šaltinį

en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Start interactive mode
lt: Pradėti interaktyvią veikseną

en: Start playback
lt: Pradėti grojimą

en: Status
lt: Būsena

en: Status:
lt: Būsena:

en: Stop playback
lt: Sustabdyti grojimą

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: Stream error
lt: Srauto klaida

en: Submission statistics
lt: Pateikimo statistika

en: Submit listening data
lt: Pateikti klausymo duomenis

en: Submit your listens to ListenBrainz
lt: Pateikite savo perklausymus ListenBrainz

en: Submits song information to Last.fm and plays Last.fm radio streams
lt: Skelbia dainų informaciją Last.fm ir leidžia klausyti Last.fm radijo

en: Subscribe
lt: Užsisakyti

en: Support for Android 4.0+ devices (via MTP)
lt: Palaikyti Android 4.0+ įrenginius (per MTP)

en: Support for Apple iPod devices (show the content, play from device)
lt: „Apple“ „iPod“ įrenginių palaikymas (rodyti turinį, groti iš įrenginio)

en: Support for FM radio broadcasting services
lt: FM radijo transliavimo paslaugos

en: Support for MTP devices (show the content, transfer, play from device)
lt: MTP įrenginių palaikymas (rodyti turinį, perkelti, groti iš įrenginio)

en: Support for broadcasting services transmitted via the Internet
lt: Transliavimo internetu paslaugų palaikymas

en: Support for generic audio player devices (plus PSP and Nokia 770)
lt: Bendrųjų garso grotuvų (taip pat „PSP“ ir „Nokia 770“) palaikymas

en: Support for playing of audio CDs as music source
lt: Garso CD atkūrimo kaip muzikos šaltinio palaikymas

en: Sync
lt: Sinchronizuoti

en: Sync Preferences
lt: Sinchronizuoti nuostatas

en: Sync Preview
lt: Sinchronizuoti peržiūrą

en: Sync with the device
lt: Sinchronizuoti su įrenginiu

en: Syncing tracks to %s
lt: Takeliai sinchronizuojami su %s

en: System
lt: Sistema

en: TerraBrasil (terra.com.br)
lt: „TerraBrasil“ (terra.com.br)

en: The Beatles
lt: Foje

en: The GStreamer elements required for ReplayGain processing are not available. The missing elements are: %s
lt: Nerasta „GStreamer“ elementų, reikalingų „ReplayGain“ duomenims apdoroti.
    Nerasta šių elementų: %s

en: The URL "%s" has already been added as a radio station. If this is a podcast feed, please remove the radio station.
lt: URL „%s“ jau pridėtas kaip radijo stotis. Jei tai tinklalaidžių kanalas, pašalinkite šią radijo stotį.

en: The URL "%s" is not valid, please check it.
lt: URL „%s“ yra netinkamas, patikrinkite jį.

en: The URL '%s' does not appear to be a podcast feed. It may be the wrong URL, or the feed may be broken. Would you like Rhythmbox to attempt to use it anyway?
lt: URL „%s“ nėra tinklalaidžių kanalas. Tai gali būti neteisingas URL, arba kanalas gali būti sugadintas. Ar norite, kad Rhythmbox vis tiek pabandytų jį naudoti?

en: The buttons shown in the alert dialog
lt: Mygtukai, rodomi įspėjimo dialoge

en: The database was created by a later version of Rhythmbox.  This version of Rhythmbox cannot read the database.
lt: Ši duomenų bazė buvo sukurta naudojant naujesnę Rhythmbox versiją. Dabartinė Rhythmbox versija negali perskaityti šios duomenų bazės.

en: The feed does not contain any downloadable items
lt: Sklaidos kanale nėra atsiųstinų elementų

en: The file "%s" already exists. Do you want to replace it?
lt: Failas „%s“ jau yra. Ar norite jį perrašyti?

en: The location you have selected is on the device %s.
lt: Jūsų pasirinkta vieta yra įrenginyje %s.

en: The music share '%s' requires a password to connect
lt: Norint prisijungti prie muzikos viešinio „%s“ reikia slaptažodžio

en: The playlist file may be in an unknown format or corrupted.
lt: Grojaraščio failas gali būti sugadintas arba nežinomo formato.

en: The type of alert
lt: Įspėjimo tipas

en: There is not enough space on the device to transfer the selected music, playlists and podcasts.
lt: Įrenginyje nėra pakankamai laisvos vietos norint perkelti pasirinktą muziką, grojaraščius ir tinklalaides.

en: There was a problem adding this podcast: %s.  Please verify the URL: %s
lt: Pridedant šią tinklalaidę iškilo klaida: %s. Patikrinkite šį URL: %s

en: This disc matches multiple albums. Select the correct album.
lt: Diskas atitinka kelis albumus. Pasirinkite teisingą albumą.

en: This information is only available to Last.fm users. Ensure the Last.fm plugin is enabled, select Last.fm in the side pane, and log in.
lt: Ši informacija prieinama tik last.fm naudotojams. Įsitikinkite, kad įjungtas Last.fm įskiepis, šoniniame polangyje pasirinkite Last.fm ir prisijunkite.

en: This station is only available to %s subscribers
lt: Ši stotis prieinama tik %s prenumeratoriams

en: This version of Rhythmbox has been banned.
lt: Ši Rhythmbox versija yra užblokuota.

en: Ti_me
lt: _Laikas

en: Ticket To Ride
lt: Laužo šviesa

en: Time
lt: Laikas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: To submit your listens to ListenBrainz, enter your ListenBrainz user token below. You can see your user token in your <a href="https://listenbrainz.org/profile/">user profile</a>.
lt: Norėdami patekti savo perklausas ListenBrainz, žemiau įveskite savo ListenBrainz naudotojo leksemą. Savo naudotojo leksemą galite pamatyti <a href="https://listenbrainz.org/profile/">naudotojo profilyje</a>.

en: Today %I:%M %p
lt: Šiandien %H:%M

en: Toggle play/pause mode
lt: Perjungti grojimo / pauzės veikseną

en: Too many symlinks
lt: Per daug simbolinių nuorodų

en: Top Artists
lt: Mėgiamiausi atlikėjai

en: Top Fans of Artist:
lt: Didžiausi atlikėjo gerbėjai:

en: Top Tracks
lt: Mėgiamiausi takeliai

en: Top albums by %s
lt: Populiariausi %s albumai

en: Track
lt: Takelis

en: Track %u
lt: Takelis %u

en: Track _number
lt: Takelio _numeris

en: Track _number:
lt: Takelio _numeris:

en: Track list not available
lt: Takelių sąrašas neprieinamas

en: Track submission failed too many times
lt: Publikuoti takelių nepavyko per daug kartų

en: Tracks Loved by User:
lt: Naudotojo mėgiami takeliai:

en: Tracks Tagged with:
lt: Takeliai su žyma:

en: Tracks submitted:
lt: Publikuoti takeliai:

en: Tracks:
lt: Takeliai:

en: Transcode lossless files into this format
lt: Perkoduoti failus su praradimais į šį formatą

en: Transferring tracks to %s
lt: Takeliai perkeliami į %s

en: Type:
lt: Tipas:

en: URI to play
lt: Grotinas URI

en: URL already added
lt: URL jau pridėtas

en: URL of internet radio station:
lt: Interneto radijo stoties URL:

en: Unable to build an audio track list
lt: Nepavyko sudaryti garso takelių sąrašo

en: Unable to change station URI to %s, as that station already exists
lt: Nepavyko pakeisti stoties URI į %s, nes ta stotis jau egzistuoja

en: Unable to change station property
lt: Nepavyko pakeisti stoties savybės

en: Unable to check file type: %s
lt: Nepavyko patikrinti failo tipo: %s

en: Unable to connect to Musicbrainz server
lt: Nepavyko prisijungti prie Musicbrainz serverio

en: Unable to copy file from MTP device: %s
lt: Nepavyko nukopijuoti failo iš MTP įrenginio: %s

en: Unable to create audio CD project
lt: Nepavyko sukurti garso CD projekto

en: Unable to eject
lt: Nepavyko išstumti

en: Unable to initialize new iPod
lt: Nepavyko inicijuoti naujo „iPod“ įrenginio

en: Unable to load catalog
lt: Nepavyko įkelti katalogo

en: Unable to load the feed. Check your network connection.
lt: Nepavyko įkelti kanalo turinio. Patikrinkite tinklo ryšį.

en: Unable to open temporary file: %s
lt: Nepavyko atverti laikinojo failo: %s

en: Unable to open the %s %s device
lt: Nepavyko atverti įrenginio %s %s

en: Unable to parse the feed contents
lt: Nepavyko perskaityti kanalo turinio

en: Unable to retrieve album information:
lt: Nepavyko gauti albumo informacijos:

en: Unable to retrieve artist information:
lt: Nepavyko gauti atlikėjo informacijos:

en: Unable to search for podcasts. Check your network connection.
lt: Nepavyko ieškoti tinklalaidžių. Patikrinkite tinklo ryšį.

en: Unable to send file to MTP device: %s
lt: Nepavyko nusiųsti failo į MTP įrenginį: %s

en: Unable to transfer tracks
lt: Nepavyko perkelti takelių

en: Unable to unmount
lt: Nepavyko atsieti

en: Unable to write audio project
lt: Nepavyko įrašyti garso projekto

en: Unable to write audio project file %s: %s
lt: Nepavyko įrašyti garso projekto failo %s: %s

en: Unable to write tags to this file as it contains multiple streams
lt: Negalima rašyti žymų į šį failą, kadangi jame yra keletas srautų

en: Unable to write tags to this file as it is not encoded in a supported format
lt: Negalima rašyti žymų į šį failą, kadangi jis nėra koduotas palaikomu formatu

en: Unexpected end of stream!
lt: Netikėta srauto pabaiga!

en: Unexpected file type: %s
lt: Netikėtas failo tipas: %s

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown file name
lt: Nežinomas failo pavadinimas

en: Unknown location
lt: Nežinoma vieta

en: Unknown playback state: %s
lt: Nežinomas grojimo būsena: %s

en: Unknown playlist: %s
lt: Nežinomas grojaraštis: %s

en: Unknown property %s
lt: Nežinoma savybė %s

en: Unknown song URI: %s
lt: Nežinomas dainos URI: %s

en: Unnamed playlist
lt: Nepavadintas grojaraštis

en: Unsupported file extension given.
lt: Pateiktas nepalaikomas failo plėtinys.

en: Untitled Playlist
lt: Nepavadintas grojaraštis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update All Feeds
lt: Atnaujinti visus kanalus

en: Update Podcast Feed
lt: Atnaujinti tinklalaidžių kanalą

en: Updates IM status according to the current song (works with Empathy and Pidgin)
lt: Atnaujina tikralaikių pokalbių būseną atsižvelgiant į dabartinę dainą (veikia su Empathy ir Pidgin)

en: Use ReplayGain to provide a consistent playback volume
lt: Naudoti ReplayGain norint tolygaus grojimo garsumo

en: User token:
lt: Naudotojo leksema:

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: V - Increase volume
lt: V - padidinti garsumą

en: Vala Sample Plugin
lt: Vala įskiepio pavyzdys

en: Variable bit rate
lt: Kintamas bitų dažnis

en: View '%(container)s' on SoundCloud
lt: Rodyti „%(container)s“ SoundCloud

en: View '%(title)s' on SoundCloud
lt: Rodyti „%(title)s“ SoundCloud

en: View All
lt: Rodyti visus

en: View your profile
lt: Rodyti jūsų profilį

en: Visible Columns
lt: Matomi stulpeliai

en: Volume is now %.02f
lt: Garsumas dabar %.02f

en: Volume usage
lt: Garso naudojimas

en: W_ith faster tempo tracks first
lt: _Pradžioje greitesni takeliai

en: W_ith longer tracks first
lt: _Pradžioje ilgesni takeliai

en: W_ith more highly rated tracks first
lt: _Pradžioje takeliai su geresniu įvertinimu

en: W_ith more often played songs first
lt: _Pradžioje dažniau klausytos dainos

en: W_ith more recently added tracks first
lt: _Pradžioje vėliausiai pridėti takeliai

en: W_ith more recently played tracks first
lt: _Pradžioje vėliausiai klausyti takeliai

en: W_ith newer tracks first
lt: _Pradžioje naujesni takeliai

en: Waiting
lt: Laukiama

en: Waiting for authentication...
lt: Laukiama tapatybės patvirtinimo...

en: Web remote control
lt: Žiniatinklio nuotolinis valdymas

en: Web remote control preferences
lt: Žiniatinklio nuotolinio valdymo nustatymai

en: Which Audioscrobbler services do you wish to use?
lt: Kuriomis „Audioscrobbler“ paslaugomis norite naudotis?

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
lt: Rėmelio aplink etiketę ar paveikslėlį plotis įspėjimo dialoge

en: WinampCN (www.winampcn.com)
lt: „WinampCN“ (www.winampcn.com)

en: XML Shareable Playlist Format
lt: XML bendrinamų grojaraščių formatas

en: Year
lt: Metai

en: Yesterday %I:%M %p
lt: Vakar %H:%M

en: You are not currently logged in.
lt: Šiuo metu esate neprisijungę.

en: You can access the main window through the 'shell' variable :
lt: Pagrindinį langą galite pasiekti per „shell“ kintamąjį:

en: You can find more information at
lt: Daugiau informacijos galite rasti adresu

en: You can improve the MusicBrainz database by adding this album.
lt: Galite papildyti „MusicBrainz“ duomenų bazę pridėdami šį albumą.

en: You can now control Rhythmbox through your Remote
lt: Dabar galite valdyti Rhythmbox naudodamiesi nuotolinio valdymo įrenginiu

en: You have not selected any music, playlists, or podcasts to transfer to this device.
lt: Nepasirinkote jokios muzikos, grojaraščio ar tinklalaidės, perkeltinos į šį įrenginį.

en: You must have a library location set to download an album.
lt: Norėdami parsiųsti albumą, turite nurodyti fonotekos vietą.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with Rhythmbox; if not, write to the Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
lt: Jūs turėjote gauti GNU Bendrosios viešosios licencijos kopiją kartu su
    Rhythmbox; jeigu negavote, rašykite Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA

en: Zeitgeist
lt: „Zeitgeist“

en: [%te of %td]
lt: [%te iš %td]

en: _About Rhythmbox
lt: _Apie Rhythmbox

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Apply compression to prevent clipping
lt: _Glaudinti siekiant išvengti signalų nukarpymo

en: _Artist
lt: _Atlikėjas

en: _Artist sort order:
lt: Atlikėjų _rikiavimo tvarka:

en: _Artist:
lt: Atli_kėjas:

en: _Artists and albums
lt: _Atlikėjai ir albumai

en: _Back
lt: _Atgal

en: _Browse
lt: _Naršyti

en: _Browse...
lt: _Naršyti...

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Cancel the transfer
lt: _Atsisakyti perkėlimo

en: _Check for New Devices
lt: _Ieškoti naujų įrenginių

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Composer
lt: _Kompozitorius

en: _Composer sort order:
lt: _Kompozitorių rikiavimo tvarka:

en: _Composer:
lt: _Kompozitorius:

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Crossfade between tracks
lt: _Sklandžiai pereiti tarp takelių

en: _Delete Episode And File
lt: _Ištrinti epizodą ir failą

en: _Delete Feed And Files
lt: _Ištrinti kanalą ir failus

en: _Disc number:
lt: _Disko numeris:

en: _Disc:
lt: _Diskas:

en: _Download location:
lt: _Atsiuntimo vieta:

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Edit...
lt: _Taisyti...

en: _Fetch
lt: _Parsiųsti

en: _File name:
lt: _Failo pavadinimas:

en: _Forward
lt: _Pirmyn

en: _Genre
lt: Žan_ras

en: _Genre:
lt: Ž_anras:

en: _Genres and artists
lt: Ža_nrai ir atlikėjai

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _In decreasing order
lt: _Mažėjančia tvarka

en: _In reverse alphabetical order
lt: _Atvirkštine abėcelės tvarka

en: _Initialize
lt: _Inicijuoti

en: _Install
lt: _Įdiegti

en: _Install additional software required to use this format
lt: _Įdiegti papildomą programinę įrangą, reikalingą norint naudoti šį formatą

en: _Last played
lt: _Vėliausiai klausyta

en: _Limit to:
lt: _Riboti iki:

en: _Load from File
lt: Įke_lti iš failo

en: _Look for touch Remotes
lt: _Ieškoti jutiklinių nuotolinio valdymo prietaisų

en: _Model:
lt: _Modelis:

en: _Move to Trash
lt: _Perkelti į šiukšlinę

en: _Music files are placed in:
lt: _Muzikos failai yra:

en: _Name:
lt: _Vardas:

en: _New
lt: _Naujas

en: _New Playlist
lt: _Naujas grojaraštis

en: _No
lt: _Ne

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Play count
lt: _Perklausų skaičius

en: _Pre-amp:
lt: _Pirminis stiprintuvas:

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Preferred format:
lt: _Pageidaujamas formatas:

en: _Properties
lt: _Savybės

en: _Quality
lt: _Kokybė

en: _Queue All Tracks
lt: _Padėti į eilę visus takelius

en: _Rating
lt: Įvertinima_s

en: _Rating:
lt: Įve_rtinimas:

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Rename
lt: _Pervadinti

en: _Replace
lt: Pe_rrašyti

en: _Retry
lt: _Bandyti dar

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Save to File...
lt: Į_rašyti į failą...

en: _Search again
lt: _Ieškoti dar kartą

en: _Search:
lt: I_eškoti:

en: _Select
lt: _Pasirinkti

en: _Share my music
lt: _Viešinti mano muziką

en: _Shuffle Playlist
lt: _Maišyti grojaraštį

en: _Skip
lt: Pralei_sti

en: _Skip these files
lt: P_raleisti šiuos failus

en: _Title:
lt: _Pavadinimas:

en: _Tools
lt: Įr_ankiai

en: _Track count:
lt: _Takelių skaičius:

en: _View
lt: _Rodymas

en: _View on %s
lt: _Rodyti %s svetainėje

en: _Watch my library for new files
lt: _Ieškoti naujų failų fonotekoje

en: _When sorted by:
lt: _Kai rikiuojama pagal:

en: _Year
lt: _Metai

en: _Year:
lt: M_etai:

en: _Yes
lt: _Taip

en: after
lt: po

en: at least
lt: mažiausiai

en: at most
lt: daugiausiai

en: before
lt: prieš

en: by
lt: atlieka

en: by <i>%s</i>
lt: atliekama <i>%s</i>

en: contains
lt: susideda iš

en: days
lt: dienas

en: does not contain
lt: nesusideda iš

en: ends with
lt: baigiasi

en: equals
lt: lygus

en: from
lt: iš

en: from <i>%s</i>
lt: iš <i>%s</i>

en: h/? - Help
lt: h/? - žinynas

en: hours
lt: valandas

en: iPod _name:
lt: „iPod“ _pavadinimas:

en: iPod detected
lt: iPod aptiktas

en: in
lt: laikotarpiu

en: in the last
lt: per paskutines

en: invalid unicode in error message
lt: netinkamas unikodas klaidos pranešime

en: n - Next track
lt: n - kitas takelis

en: not equal to
lt: nelygus

en: not in
lt: ne laikotarpiu

en: not in the last
lt: ne per paskutines

en: of
lt: iš

en: p - Previous track
lt: p - ankstesnis takelis

en: q - Quit
lt: q - išeiti

[ctx: query-criteria]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: query-criteria]
en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

[ctx: query-criteria]
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: query-criteria]
en: Beats Per Minute
lt: Taktų per minutę (BPM)

[ctx: query-criteria]
en: Bitrate
lt: Bitų dažnis

[ctx: query-criteria]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: query-criteria]
en: Composer
lt: Kompozitorius

[ctx: query-criteria]
en: Disc Number
lt: Disko numeris

[ctx: query-criteria]
en: Duration
lt: Trukmė

[ctx: query-criteria]
en: Genre
lt: Žanras

[ctx: query-criteria]
en: Path
lt: Kelias

[ctx: query-criteria]
en: Play Count
lt: Grojimų kiekis

[ctx: query-criteria]
en: Rating
lt: Įvertinimas

[ctx: query-criteria]
en: Time Added to Library
lt: Kada įtraukta į fonoteką

[ctx: query-criteria]
en: Time of Last Play
lt: Vėliausiai grota

[ctx: query-criteria]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: query-criteria]
en: Track Number
lt: Takelio numeris

[ctx: query-criteria]
en: Year
lt: Metai

[ctx: query-sort]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: query-sort]
en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

[ctx: query-sort]
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: query-sort]
en: Beats Per Minute
lt: Taktų per minutę (BPM)

[ctx: query-sort]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: query-sort]
en: Composer
lt: Kompozitorius

[ctx: query-sort]
en: Date Added
lt: Pridėjimo data

[ctx: query-sort]
en: Duration
lt: Trukmė

[ctx: query-sort]
en: Genre
lt: Žanras

[ctx: query-sort]
en: Last Played
lt: Vėliausiai grota

[ctx: query-sort]
en: Play Count
lt: Grojimų kiekis

[ctx: query-sort]
en: Rating
lt: Įvertinimas

[ctx: query-sort]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: query-sort]
en: Track Number
lt: Takelio numeris

[ctx: query-sort]
en: Year
lt: Metai

en: s - Show playing track details
lt: s - rodyti grojamo takelio informaciją

en: seconds
lt: sekundes

en: songs
lt: dainos

en: space - Play/pause
lt: tarpas - groti/pristabdyti

en: starts with
lt: prasideda

en: v - Decrease volume
lt: v - sumažinti garsumą

en: weeks
lt: savaites

en: ♫ %(artist)s - %(album)s ♫
lt: ♫ %(artist)s – %(album)s ♫

en: ♫ %(artist)s - %(title)s ♫
lt: ♫ %(artist)s – %(title)s ♫

en: ♫ Listening to music... ♫
lt: ♫ Klausomasi muzikos... ♫
