seahorse master - en to lt translation catalogue (532 entries)

en: %s (%d bit)
lt: %s (%d bitų)

en: %s — Private key
lt: %s – Privatus raktas

en: %s — Public key
lt: %s – Viešas raktas

en: (Unknown)
lt: (nežinoma)

en: (Unreadable Secure Shell Key)
lt: (Nenuskaitomas saugaus prisijungimo (SSH) raktas)

en: (and %d other) | (and %d others)
lt[0]: (ir dar %d)
lt[1]: (ir dar %d)
lt[2]: (ir dar %d)

en: (unknown)
lt: (nežinomas)

en: 1024 bits
lt: 1024 bitai

en: 256 bits
lt: 256 bitai

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
lt[0]: <b>%d raktas pasirinktas sinchronizavimui</b>
lt[1]: <b>%d raktai pasirinkti sinchronizavimui</b>
lt[2]: <b>%d raktų pasirinkta sinchronizavimui</b>

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d × %d pixels.
lt: <big><b>Ši nuotrauka per didelė</b></big>
    Rakto faile esančios nuotraukos rekomenduojamas dydis yra %d x %d pikselių.

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
lt: <i>Nerūpestingai:</i> reiškia, jog atsakingai nepatikrinote, kad raktas priklauso čia minimam asmeniui. Pavyzdžiui, jei rakto atspaudas Jums buvo pasakytas telefonu.

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
lt: <i>Netikrinau:</i> reiškia, jog tikite, kad raktas priklauso čia minimam asmeniui, tačiau negalite patikrinti arba netikrinote, kad tikrai taip yra.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
lt: <i>Labai atidžiai:</i> Pasirinkite tik tada, jei esate visiškai tikri, kad raktas yra nesuklastotas.

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
lt: PGP raktas leidžia šifruoti el. laiškus ar failus kitiems žmonėms.

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to other computers.
lt: Saugaus prisijungimo (SSH) raktas skirtas saugiai prisijungti prie patikimų kompiuterių.

en: A keyring that is automatically unlocked on login
lt: Raktinė, kuri yra automatiškai atrakinama prisijungiant

en: A keyring used to store passwords
lt: Raktinė slaptažodžiams saugoti

en: Access a network share or resource
lt: Pasiekti tinkle paviešintą aplanką ar resursą

en: Access a website
lt: Pasiekti interneto svetainę

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Key Server
lt: Pridėti raktų serverį

en: Add Password
lt: Pridėti slaptažodį

en: Add User ID
lt: Įdėti naudotojo ID

en: Add a new key or item
lt: Pridėti naują raktą ar elementą

en: Add a photo to this key
lt: Prie šio rakto pridėti nuotrauką

en: Add keyserver
lt: Pridėti raktų serverį

en: Add new items
lt: Pridėti naujų elementų

en: Add password keyring
lt: Pridėti slaptažodžių raktinę

en: Add subkey to %s
lt: Pridėti antrinį raktą prie „%s“

en: Add user ID
lt: Pridėti naudotojo ID

en: Add user ID to %s
lt: Įdėti naudotojo ID į %s

en: Algorithm
lt: Algoritmas

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: All JPEG files
lt: Visi JPEG failai

en: All files
lt: Visi failai

en: All image files
lt: Visi vaizdo failai

en: All key files
lt: Visi raktų failai

en: Allows accessing this computer remotely
lt: Leidžia pasiekti šį kompiuterį nuotoliniu būdu

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
lt[0]: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti %d slaptažodį?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti %d slaptažodžius?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti %d slaptažodžių?

en: Are you sure you want to delete %u secure shell key? | Are you sure you want to delete %u secure shell keys?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti %u saugaus apvalkalo raktą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti %u saugaus apvalkalo raktus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti %u saugaus apvalkalo raktų?

en: Are you sure you want to delete the password keyring “%s”?
lt: Ar tikrai norite pašalinti slaptažodžių raktinę „%s“?

en: Are you sure you want to delete the password “%s”?
lt: Ar tikrai norite pašalinti slaptažodį „%s“?

en: Are you sure you want to delete the secure shell key “%s”?
lt: Ar tikrai norite pašalinti saugaus apvalkalo raktą „%s“?

en: Are you sure you want to permanently delete %d certificate? | Are you sure you want to permanently delete %d certificates?
lt[0]: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti %d liudijimą?
lt[1]: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti %d liudijimus?
lt[2]: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti %d liudijimų?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
lt[0]: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti %d raktą?
lt[1]: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti %d raktus?
lt[2]: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti %d raktų?

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti %s?

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %s?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti antrinį raktą %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the “%s” user ID?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai pašalinti „%s“ naudotojo ID?

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią nuotrauką iš rakto?

en: Armored PGP keys
lt: Apsaugoti PGP raktai

en: Authenticate
lt: Patvirtinti tapatybę

en: Auto publish keys
lt: Automatiškai paskelbti raktus

en: Auto retrieve keys
lt: Automatiškai gauti raktus

en: Automatically retrieve keys from _key servers
lt: Automatiškai parsiųsti raktus iš _raktų serverių

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
lt: Automatiškai sinchronizuoti pa_keistus raktus su raktų serveriais

en: Back
lt: Grįžti

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
lt: Pasirašydami Jūs parodote savo pasitikėjimą, kad šis raktas priklauso:

en: C_hange
lt: _Keisti

en: C_reate
lt: _Sukurti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cannot delete
lt: Nepavyko pašalinti

en: Can’t import key
lt: Nepavyko importuoti rakto

en: Certificate
lt: Liudijimas

en: Certificate request
lt: Liudijimo užklausa

en: Certificates
lt: Liudijimai

en: Certificates (DER encoded)
lt: Liudijimai (DER koduoti)

en: Certify
lt: Liudyti

en: Change Passphrase
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Change _Passphrase
lt: Pakeisti _slaptažodį

en: Change _Password
lt: Pakeisti sla_ptažodį

en: Change _passphrase
lt: Pakeisti _slaptafrazę

en: Change expiration date
lt: Keisti galiojimo datą

en: Change expiry date
lt: Keisti galiojimo datą

en: Change password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Choose Photo to Add to Key
lt: Pasirinkite nuotrauką pridėti prie rakto

en: Clipboard text
lt: Iškarpinės tekstas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Compromised
lt: Nebesaugus

en: Con_firm Passphrase:
lt: _Patvirtinkite slaptažodį:

en: Configure Key for Secure Shell…
lt: Konfigūruoti saugaus apvalkalo raktą…

en: Configuring Secure Shell Keys…
lt: Konfigūruojami saugaus apvalkalo raktai…

en: Confirm new passphrase
lt: Patvirtinkite naująjį slaptažodį

en: Confirm:
lt: Patvirtink:

en: Connecting to: %s
lt: Jungiamasi prie: %s

en: Contributions:
lt: Padėkos:

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy public key to clipboard
lt: Kopijuoti raktą į iškarpinę

en: Copy secret
lt: Kopijuoti paslaptį

en: Couldn’t add item
lt: Nepavyko pridėti elemento

en: Couldn’t add keyring
lt: Nepavyko pridėti raktinės

en: Couldn’t add photo
lt: Nepavyko pridėti nuotraukos

en: Couldn’t add user ID
lt: Nepavyko pridėti naudotojo ID

en: Couldn’t change authorization for key.
lt: Nepavyko pakeisti leidimų šiam raktui.

en: Couldn’t change expiry date
lt: Nepavyko pakeisti galiojimo pabaigos datos

en: Couldn’t change keyring password
lt: Nepavyko pakeisti raktinės slaptažodžio

en: Couldn’t change passphrase for key.
lt: Nepavyko pakeisti slaptafrazės šiam raktui.

en: Couldn’t change password.
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio.

en: Couldn’t change primary photo
lt: Nepavyko pakeisti pirminės nuotraukos

en: Couldn’t change primary user ID
lt: Nepavyko pakeisti pirminio vartotojo ID

en: Couldn’t communicate with %s: %s
lt: Nepavyko susisiekti su %s: %s

en: Couldn’t communicate with server “%s”: %s
lt: Nepavyko susisiekti su serveriu „%s“: %s

en: Couldn’t configure Secure Shell keys on remote computer.
lt: Nepavyko sukonfigūruoti saugaus apvalkalo raktų nutolusiame kompiuteryje.

en: Couldn’t create certificate request
lt: Nepavyko sukurti liudijimo užklausos

en: Couldn’t delete
lt: Nepavyko pašalinti

en: Couldn’t delete photo
lt: Nepavyko pašalinti nuotraukos

en: Couldn’t delete subkey
lt: Nepavyko pašalinti antrinio rakto

en: Couldn’t delete user ID
lt: Nepavyko pašalinti naudotojo ID

en: Couldn’t export data
lt: Nepavyko eksportuoti duomenų

en: Couldn’t export key
lt: Nepavyko eksportuoti rakto

en: Couldn’t export keys
lt: Nepavyko eksportuoti raktų

en: Couldn’t generate PGP key
lt: Nepavyko sugeneruoti PGP rakto

en: Couldn’t generate Secure Shell key
lt: Nepavyko sukurti saugaus apvalkalo rakto

en: Couldn’t generate private key
lt: Nepavyko sugeneruoti privataus rakto

en: Couldn’t import key: %s
lt: Nepavyko importuoti rakto: %s

en: Couldn’t load newly generated Secure Shell key
lt: Nepavyko įkelti naujai sugeneruoto saugaus apvalkalo rakto

en: Couldn’t lock
lt: Nepavyko užrakinti

en: Couldn’t prepare photo
lt: Nepavyko paruošti nuotraukos

en: Couldn’t publish keys to server
lt: Nepavyko nusiųsti raktų į serverį

en: Couldn’t rename key.
lt: Nepavyko pervadinti rakto.

en: Couldn’t resolve address %s
lt: Nepavyko rasti adreso %s

en: Couldn’t retrieve keys from server: %s
lt: Nepavyko gauti raktų iš serverio: %s

en: Couldn’t revoke subkey
lt: Antrinio rakto nepavyko paskelbti negaliojančiu

en: Couldn’t save certificate request
lt: Nepavyko įrašyti liudijimo užklausos

en: Couldn’t set default keyring
lt: Nepavyko nustatyti numatytosios raktinės

en: Couldn’t set description.
lt: Nepavyko pakeisti aprašymo.

en: Couldn’t sign key
lt: Nepavyko pasirašyti rakto

en: Couldn’t unlock
lt: Nepavyko atrakinti

en: Couldn’t unlock keyring
lt: Nepavyko atrakinti raktinės

en: Create
lt: Sukurti

en: Create a certificate request file for this key
lt: Sukurti liudijimo užklausos failą šiam raktui

en: Create a certificate request file.
lt: Sukurti liudijimo užklausos failą.

en: Create a new private key
lt: Sukurti naują privatų raktą

en: Create the new user ID
lt: Sukurti naują naudotojo ID

en: Created
lt: Sukurtas

en: Created on
lt: Sukurta

en: Creating Secure Shell Key
lt: Kuriamas saugaus prisijungimo (SSH) raktas

en: Custom
lt: Kitoks

en: DSA (sign only)
lt: DSA (tik pasirašymui)

en: Data to be imported
lt: Duomenys importavimui

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
lt: Iššifravimas nepavyko. Greičiausiai neturite iššifravimo rakto.

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Delete Password
lt: Ištrinti slaptažodį

en: Delete subkey
lt: Ištrinti antrinį raktą

en: Delete this certificate or key
lt: Pašalinti šį liudijimą ar raktą

en: Description
lt: Aprašymas

en: Details
lt: Detalės

en: Double click on a key to inspect it, or click the import button to import it into your local keyring.
lt: Dukart paspauskite virš rakto jam peržiūrėti arba spauskite mygtuką importavimui į vietinę raktinę.

en: Dropped text
lt: Įrašytas tekstas

en: E_xpiration Date
lt: _Galiojimo pabaigos data

en: ElGamal (encrypt only)
lt: ElGamal (tik šifravimui)

en: Encrypt
lt: Šifruoti

en: Encryption _Type
lt: Šifravimo _tipas

en: Encryption key password
lt: Šifravimo rakto slaptažodis

en: Enter Key Passphrase
lt: Įveskite rakto slaptažodį

en: Enter PIN or password for: %s
lt: Įveskite slaptažodį arba PIN: %s

en: Enter new passphrase
lt: Įveskite naują slaptažodį

en: Enter new passphrase for “%s”
lt: Įveskite naują rakto „%s“ slaptafrazę

en: Enter passphrase
lt: Įveskite slaptažodį

en: Enter passphrase for “%s”
lt: Įveskite rakto „%s“ slaptafrazę

en: Enter the date directly
lt: Įveskite datą tiesiogiai

en: Enter the new passphrase again: %s
lt: Dar kartą įveskite naująjį slaptažodį: %s

en: Enter the new passphrase for: %s
lt: Įveskite naująjį rakto „%s“ slaptažodį:

en: Enter the old passphrase for: %s
lt: Įveskite senąjį rakto „%s“ slaptažodį:

en: Enter the passphrase for your new key twice.
lt: Dukart įveskite naujojo rakto slaptažodį.

en: Enter your Secure Shell passphrase:
lt: Saugaus prisijungimo (SSH) slaptažodis:

en: Error changing password
lt: Klaida trinant slaptažodį

en: Error deleting the SSH key.
lt: Klaida trinant SSH raktą.

en: Error deleting the password.
lt: Klaida trinant slaptažodį.

en: Expiration Date
lt: Galioja iki

en: Expires
lt: Galiojimas baigiasi

[ctx: Expires]
en: Never
lt: Niekada

en: Expiry: %s
lt: Galioja iki: %s

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export _public key
lt: _Eksportuoti viešą raktą

en: Export _secret key
lt: _Eksportuoti slaptą raktą

en: Export the certificate
lt: Eksportuoti liudijimą

en: Exporting data
lt: Eksportuojami duomenys

en: Export…
lt: Eksportuoti…

en: Failed to export certificate
lt: Nepavyko eksportuoti liudijimo.

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter items:
lt: Filtruoti elementus:

en: Filter which items to show. If empty, show all items, if “personal” show personal keys, if “trusted” show trusted.
lt: Filtruoti, kurie elementai rodomi. Jei tuščia, rodomi visi elementai, jei „personal“, rodomi asmeniniai raktai, jei „trusted“, rodomi elementai, kuriais pasitikima.

en: Find Remote Keys
lt: Ieškoti raktų internete

en: Fingerprint
lt: Atspaudas

en: Full _Name
lt: _Vardas ir pavardė

en: GNOME Online Accounts password
lt: Gnome Online Accounts slaptažodis

en: GNOME Web password
lt: Gnome Žiniatinklio slaptažodis

en: GPG key
lt: PGP raktas

en: Generate a new key
lt: Sukurti naują raktą

en: Generate a new subkey
lt: Sukurti naują antrinį raktą

en: Generating key
lt: Kuriamas raktas

en: Give a trust level to the owner of this key
lt: Suteikti šio rakto savininkui pasitikėjimo lygį

en: GnuPG keys
lt: GnuPG raktai

en: GnuPG: default keyring directory
lt: GnuPG: numatytasis raktinės aplankas

en: Go to next photo
lt: Eiti prie kitos nuotraukos

en: Go to previous photo
lt: Eiti prie ankstesnės nuotraukos

en: Google Chrome password
lt: Google Chrome slaptažodis

en: HTTP Key Server
lt: HTTP Raktų serveris

en: HTTPS Key Server
lt: HTTPS Raktų serveris

en: Height (in pixels) of the window.
lt: Lango aukštis pikseliais

en: Height of the window
lt: Lango aukštis

en: Host:
lt: Serverio adresas:

en: How carefully have you checked this key?
lt: Kaip atidžiai Jūs tikrinote šį raktą?

en: How others will see this signature:
lt: Kaip kiti matys šį parašą:

en: I believe “%s” is the owner of this key
lt: Atrodo „%s“ yra šio rakto savininkas

en: I can _revoke this signature at a later date.
lt: Aš pasilieku teisę šį parašą paskelbti ne_galiojančiu.

en: I no longer trust that “%s” owns this key
lt: Nebepasitikiu, kad šis raktas priklauso „%s“

en: I trust signatures from this key on other keys
lt: Aš pasitikiu šio rakto parašu kituose raktuose

en: I understand that all items will be permanently deleted.
lt: Aš suprantu, kad visi elementai bus negrįžtamai ištrinti.

en: I understand that this key will be permanently deleted.
lt: Aš suprantu, kad šis raktas bus negrįžtamai ištrintas.

en: I understand that this secret key will be permanently deleted.
lt: Aš suprantu, kad šis slaptas raktas bus negrįžtamai ištrintas.

en: IM account password for
lt: IM paskyros slaptažodis skirtas

en: If key never expires
lt: Jei rakto galiojimas niekada nesibaigia

en: If there is a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your new key.
lt: Jei turite kompiuterį, prie kurio jungsitės naudodami šį raktą, dabar galite nustatyti, kad šis kompiuteris atpažintų Jūsų raktą.

en: Import
lt: Importuoti

en: Import Key
lt: Importuoti raktą

en: Import failed
lt: Nepavyko importuoti

en: Import from file…
lt: Importuoti iš failo…

en: Importing data
lt: Importuojami duomenys

en: Importing key. Enter passphrase
lt: Importuojamas raktas. Įveskite slaptažodį

en: Importing key: %s
lt: Importuojamas raktas: %s

en: Instant messaging password
lt: Momentinių pranešimų slaptažodis

en: Invalid URI: %s
lt: Netinkamas URI: %s

en: Invalid expiry date
lt: Netinkama galiojimo data

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
lt: Netinkami rakto duomenys (trūksta UID). To priežastis gali būti kompiuteris, kuriame data nustatyta ateityje, arba trūkstamas auto-parašas.

en: Item Properties
lt: Elemento savybės

en: Key
lt: Raktas

en: Key Co_mment
lt: Rakto ko_mentaras

en: Key Data
lt: Rakto informacija

en: Key ID
lt: Rakto ID

en: Key Length
lt: Rakto ilgis

en: Key Name
lt: Rakto vardas

en: Key Server Type:
lt: Raktų serverio tipas:

en: Key Synchronization
lt: Raktų sinchronizacija

en: Key _Length
lt: Rakto _ilgis

en: Key _Strength (bits)
lt: Rakto _stiprumas (bitais)

en: Key _Strength (bits):
lt: Rakto _stiprumas (bitais):

en: Key _Type
lt: Rakto _tipas

en: Key _Type:
lt: Rakto _tipas:

en: Key has been compromised
lt: Raktas tapo nebesaugus

en: Key has been superseded
lt: Raktas buvo pakeistas naujesniu

en: Key import succeeded
lt: Sėkmingai importuotas raktas

en: Key is no longer used
lt: Raktas nebenaudojamas

en: Key storage password
lt: Raktų saugyklos slaptažodis

en: Keyring is locked
lt: Raktinė yra užrakinta

en: Keyring password
lt: Raktinės slaptažodis

en: Keyring properties
lt: Raktinės savybės

en: Keys
lt: Raktai

en: Keys used to connect securely to other computers
lt: Raktai, naudojami saugiam prisijungimui prie kitų kompiuterių

en: Keyservers
lt: Raktų serveriai

en: LDAP Key Server
lt: LDAP Raktų serveris

[ctx: Label]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Label:
lt: Žyma:

en: Last key server search pattern
lt: Paskutinės rakto paieškos šablonas

en: Last key servers used
lt: Paskutiniai naudoti raktų serveriai

en: Length of Key
lt: Rakto ilgis

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
lt[0]: Įkeltas %d raktas
lt[1]: Įkelti %d raktai
lt[2]: Įkelta %d raktų

en: Location
lt: Vieta

en: Login
lt: Prisijungimo vardas

en: Make _primary
lt: Padaryti pirminiu

en: Make this photo the primary photo
lt: Šią nuotrauką padaryti pirmine

en: Manage your passwords and encryption keys
lt: Tvarkyti Jūsų slaptažodžius ir šifravimo raktus

en: Multiple Keys
lt: Keli raktai

en: Must be at least 5 characters long
lt: Turi būti bent 5 simbolių ilgio

en: Name
lt: Vardas

en: Name (CN):
lt: Pavadinimas (CN):

en: Name must be at least 5 characters long.
lt: Pavadinimas turi būti bent 5 simbolių ilgio.

en: Ne_ver Expires
lt: _Niekada nesibaigia

en: Network Credentials
lt: Tinklo prisijungimo duomenys

en: Network Manager secret
lt: Tinklo tvarkytuvės paslaptis

en: Network connection secret
lt: Tinklo ryšio paslaptis

en: Network password
lt: Tinklo slaptažodis

en: Never E_xpires
lt: Niekada _nesibaigia

en: Never expires
lt: Niekada nenustoja galioti

en: New Key Passphrase
lt: Naujasis rakto slaptažodis

en: New Keyring Name:
lt: Naujos raktinės vardas:

en: New PGP key
lt: Naujas PGP raktas

en: New Secure Shell Key
lt: Naujas saugaus prisijungimo (SSH) raktas

en: New _Passphrase:
lt: Naujas slaptažodis:

en: New private key
lt: Naujas privatus raktas

en: No keys usable for signing
lt: Nėra pasirašymui tinkamų raktų

en: No longer in use.
lt: Nebenaudojamas

en: No private key file is available for this key.
lt: Šiam raktui nėra privataus rakto failo.

en: No public key file is available for this key.
lt: Šiam raktui nėra viešo rakto failo.

en: No reason
lt: Nepateikta priežastis

en: No reason for revoking key
lt: Nepateikta priežastis paskelbti raktą negaliojančiu

en: No signatures available
lt: Nėra parašų

en: None: Don’t publish keys
lt: Nėra: nesiųsti raktų niekur

en: Not Used
lt: Nenaudojamas

en: Old Key Passphrase
lt: Senasis rakto slaptažodis

en: Only display the signatures of people I trust
lt: Pateikti tik žmonių, kuriais pasitikiu, parašus

en: Only trusted
lt: Tik patikimi

en: OpenSSH keys
lt: OpenSSH raktai

en: Optional comment describing key
lt: Komentaras, aprašantis raktą (neprivalomas)

en: Optional description of revocation
lt: Neprivalomas rakto paskelbimo negaliojančiu aprašymas

en: Optional email address
lt: El. pašto adresas (neprivalomas)

en: Override owner trust
lt: Nustatyti pasitikėjimą savininku

en: Owner trust
lt: Pasitikėjimas savininku

en: PEM encoded request
lt: PEM koduota užklausa

en: PGP Keys
lt: PGP raktai

en: PGP key
lt: PGP raktas

en: PGP keys
lt: PGP raktai

en: PGP keys are for encrypting email or files
lt: PGP raktai, skirti laiškų bei failų šifravimui

en: Passphrase
lt: Slaptažodis

en: Passphrase for New PGP Key
lt: Naujojo PGP rakto slaptažodis

en: Passphrase for New Secure Shell Key
lt: Naujojo saugaus prisijungimo (SSH) rakto slaptažodis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password keyring
lt: Slaptažodžių raktinė

en: Password or Secret
lt: Slaptažodis ar paslaptis

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Passwords
lt: Slaptažodžiai

en: Passwords and Keys
lt: Slaptažodžiai ir raktai

en: Passwords and Keys is a GNOME application for managing encryption keys.
lt: Slaptažodžiai ir raktai yra GNOME programa šifravimo raktų tvarkymui.

en: Personal PGP key
lt: Asmeninis PGP raktas

en: Personal SSH key
lt: Asmeninis SSH raktas

en: Personal certificate
lt: Asmeninis liudijimas

en: Personal certificate and key
lt: Asmeniniai liudijimas ir raktas

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
lt: Prašome pasirinkti naujosios raktinės vardą. Jūsų bus paprašyta įvesti atrakinimo slaptažodį.

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Private key
lt: Privatus raktas

en: Properties
lt: Savybės

en: Public Key
lt: Viešas raktas

en: Public SSH keys
lt: Viešas SSH raktas

en: Publish keys to this key server
lt: Nusiųsti raktus į raktų serverį

en: RSA (encrypt only)
lt: RSA (tik šifravimui)

en: RSA (sign only)
lt: RSA (tik pasirašymui)

en: Re_voke
lt: Paskelbti _negaliojančiu

en: Reason for revoking the key
lt: Rakto paskelbimo negaliojančiu priežastis

en: Remote Host Password
lt: Nuotolinio kompiuterio slaptažodis

en: Remote access
lt: Nuotolinė prieiga

en: Remote keys
lt: Nuotoliniai raktai

en: Remote keys containing “%s”
lt: Nuotoliniai raktai, turintys „%s“

en: Remove this photo from this key
lt: Pašalinti šią nuotrauką iš rakto

en: Request Certificate
lt: Prašyti liudijimo

en: Resolving server address: %s
lt: Ieškoma serverio adreso: %s

en: Retrieving data
lt: Gaunami duomenys

en: Revoke
lt: Paskelbti negaliojančiu

en: Revoke key
lt: Raktą paskelbti negaliojančiu

en: Revoke key signature
lt: Atšaukti rakto parašą

en: Revoke subkey
lt: Atšaukti antrinį raktą

en: Revoke: %s
lt: Paskelbti negaliojančiu: %s

en: SSH Key
lt: SSH raktas

en: SSH Key Properties
lt: SSH rakto savybės

en: SSH key
lt: SSH raktas

en: Safely store a password or secret
lt: Saugiai įsiminti slaptažodį ar paslaptį

en: Save
lt: Įrašyti

en: Save certificate request
lt: Įrašyti liudijimo užklausą

en: Save changes for this item?
lt: Įrašyti šio elemento pakeitimus?

en: Saved password or login
lt: Išsaugotas slaptažodis ar prisijungimo vardas

en: Seahorse Project Homepage
lt: Seahorse projekto tinklalapis

en: Search for a key or password
lt: Ieškoti raktų raktų ar slaptažodžių

en: Search was not specific enough. Server “%s” found too many keys.
lt: Paieška buvo labai nekonkreti. Serveris „%s“ rado per daug raktų.

en: Secret SSH keys
lt: Slaptas SSH raktas

en: Secure Shell
lt: Saugus prisijungimas

en: Secure Shell Key
lt: Saugaus prisijungimo (SSH) raktas

en: Secure Shell key
lt: Saugaus apvalkalo raktas

en: Select the date from a calendar
lt: Pasirinkite iš kalendoriaus datą

en: Sending data
lt: Siunčiami duomenys

en: Server
lt: Serveris

en: Set Up
lt: Nustatyti

en: Set Up Computer for SSH Connection
lt: Nustatyti kitą kompiuterį saugiam (SSH) prisijungimui

en: Set as default
lt: Padaryti numatytąja

en: Show _trusted
lt: Rodyti _patikimus

en: Show an_y
lt: Rodyti _visus

en: Show expiry column
lt: Rodyti galiojimo pabaigos stulpelį

en: Show keyrings sidebar
lt: Rodyti raktinių šoninę juostą

en: Show keyrings sidebar in Seahorse.
lt: Rodyti šoninį polangį su raktinėmis.

en: Show p_ersonal
lt: Rodyti _asmeninius

en: Show trust column
lt: Rodyti pasitikėjimo stulpelį

en: Show type column
lt: Rodyti tipo stulpelį

en: Show validity column
lt: Rodyti galiojimo stulpelį.

en: Show/Hide password
lt: Rodyti/slėpti slaptažodį

en: Sign
lt: Pasirašyti

en: Sign Key
lt: Pasirašyti raktą

en: Sign key
lt: Pasirašyti raktą

en: Sign key as:
lt: Pasirašyti raktą kaip:

en: Signature trust
lt: Pasitikėjimas parašou

en: Signatures
lt: Parašai

en: Specify the column to sort the Seahorse key manager main window by. Columns are: “name”, “id”, “validity”, “expires”, “trust”, and “type”. Put a “-” in front of the column name to sort in descending order.
lt: Nurodo, pagal kurį stulpelį rikiuoti raktų tvarkyklėje. Stulpeliai yra „name“, „id“, „validity“, „expires“, „trust“ ir „type“. Prieš stulpelio pavadinimą padėkite „-“, jei norite rikiuoti mažėjimo tvarka.

en: Stored at:
lt: Saugojimo vieta:

en: Stored note
lt: Saugojama pastaba

en: Stored personal passwords, credentials and secrets
lt: Saugomi asmeniniai slaptažodžiai, įgaliojimai ir paslaptys

en: Subkey %d of %s
lt: Antrinis raktas %d priklausąs %s

en: Subkey has expired
lt: Antrinio rakto galiojimas baigėsi

en: Subkey is disabled
lt: Antrinis raktas išjungtas

en: Subkey was revoked
lt: Antrinis raktas paskelbtas negaliojančiu

en: Subkeys
lt: Antriniai raktai

en: Superseded
lt: Pakeistas naujesniu

en: Sync Keys
lt: Sinchronizuoti raktus

en: Synchronizing keys…
lt: Sinchronizuojami raktai…

en: Telepathy password
lt: Telepathy slaptažodis

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: The URIs of the keyrings chosen in the sidebar.
lt: Šoninėje juostoje pasirinktų raktinių URI.

en: The column to sort the Seahorse keys by
lt: Stulpelis, pagal kurį rikiuoti raktus

en: The common name (CN) placed in the certificate request.
lt: Bendras vardas (CN) patalpintas liudijimo užklausoje.

en: The default width of the side pane.
lt: Numatytasis šoninio polangio plotis.

en: The expiry date must be in the future
lt: Galiojimo data turi būti ateityje

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format.
lt: Failo nepavyko įkelti. Galbūt formatas yra netinkamas

en: The host name or address of the server.
lt: Serverio kompiuterio vardas arba adresas.

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
lt: Raktų serveris, kuriame paskelbti PGP raktus. Palikti tuščia, jei nenorima skelbti PGP raktų.

en: The keyrings chosen
lt: Pasirinktos raktinės

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
lt: Paskutinis raktų serveris, kuriame vykdyta paieška, arba tuščia visiems raktų serveriams.

en: The last search pattern searched for against a key server.
lt: Paskutinės rakto paieškos šablonas raktų serveriui.

en: The operation was cancelled
lt: Veiksmas atšauktas

en: The owner of the key revoked the key. It should no longer be used.
lt: Rakto savininkas raktą paskelbė negaliojančiu. Jis nebegali būti naudojamas.

en: The port to access the server on.
lt: Prievadas, kuriuo serveris yra pasiekiamas.

en: The search for keys failed.
lt: Raktų paieška nepavyko.

en: This collection seems to be empty
lt: Atrodo, ši kolekcija yra tuščia

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
lt: Tai ne paveikslėlio failas, arba nežinomas paveikslėlio failas. Bandykite naudoti JPEG paveikslėlį.

en: This key expired on %s
lt: Šio rakto galiojimo laikas baigėsi %s

en: This key was already signed by
    “%s”
lt: Šį raktą jau pasirašė
    „%s“

en: This subkey can be used for authentication
lt: Šis antrinis raktas gali būti naudojimas tapatybės atvirtinimui

en: This subkey can be used for encryption
lt: Šis antrinis raktas gali būti naudojimas šifravimui

en: This subkey can be used to create certificates
lt: Šis antrinis raktas gali būti naudojamas liudijimams kurti

en: This subkey can be used to create data signatures
lt: Šis antrinis raktas gali būti naudojamas duomenų parašams kurti

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
lt: Tris kartus įvedėte neteisingą slaptažodį. Bandykite dar kartą.

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
lt: Kitų asmenų raktus galite rasti internete. Paskui galėsite pasirinkti, kuriuos iš rastų raktų norėsite importuoti į Jūsų vietinę raktinę.

en: This will publish the keys in your key ring so they’re available for others to use. You’ll also get any changes others have made since you received their keys.
lt: Jūsų raktinėje esančių raktų viešosios dalys bus nusiųstos į viešą raktų serverį, kad tuos raktus galėtų naudoti kiti. Taipogi gausite raktų atnaujinimus, kuriuos kiti žmonės padarė po paskutinio raktų gavimo.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
lt: Bus parsiųsti raktų atnaujinimai, kuriuos kiti žmonės padarė po paskutinio raktų gavimo. Nebuvo nurodytas joks raktų serveris nusiuntimui, taigi Jūsų sukurti nauji raktai bei raktų pakeitimai nebus prieinami kitiems.

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
lt: Norėdami naudoti saugaus prisijungimo (SSH) raktą jungimuisi prie kito kompiuterio, privalote turėti paskyrą šiame kompiuteryje.

en: Trust
lt: Pasitikėjimas

en: Type
lt: Tipas

en: Unable to change trust
lt: Nepavyko pakeisti pasitikėjimo reikšmės

en: Unavailable
lt: Negalimas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown date
lt: Nežinoma data

en: Unknown key type!
lt: Nežinomas rakto tipas!

en: Unknown type
lt: Nežinomas tipas

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Unlocks a PGP key
lt: Atrakina PGP raktą

en: Unlocks a Secure Shell key
lt: Atrakina saugaus prisijungimo (SSH) raktą

en: Unnamed
lt: Nepavadintas

en: Unnamed private key
lt: Nepavadintas privatus raktas

en: Usages
lt: Naudojimai

en: Use
lt: Naudoti

en: Used to access other computers
lt: Naudotas prisijungti prie kitų kompiuterių

en: Used to encrypt emails and files
lt: Naudojamas laiškų bei failų šifravimui

en: Used to request a certificate
lt: Naudojamas prašyti liudijimo.

en: Used to store application and network passwords
lt: Naudojama programų ir tinklo slaptažodžių saugojimui

en: User IDs
lt: Naudotojų ID

[ctx: Validity]
en: Disabled
lt: Išjungtas

[ctx: Validity]
en: Full
lt: Pilnas

[ctx: Validity]
en: Fully
lt: Pilnai

[ctx: Validity]
en: Marginal
lt: Dalinis

[ctx: Validity]
en: Marginally
lt: Dalinai

[ctx: Validity]
en: Never
lt: Niekada

[ctx: Validity]
en: Revoked
lt: Paskelbtas negaliojančiu

[ctx: Validity]
en: Ultimate
lt: Visiškas

[ctx: Validity]
en: Ultimately
lt: Visiškai

[ctx: Validity]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Version of this application
lt: Šios programos versija

en: When creating a key we need to generate a lot of
    random data and we need you to help. It’s a good
    idea to perform some other action like typing on
    the keyboard, moving the mouse, using applications.
    This gives the system the random data that it needs.
lt: Kuriant raktą reikia sugeneruoti daug atsitiktinių
    duomenų ir mums reikia jūsų pagalbos. Labai
    padėtų, jei atliktumėte Kokių veiksmų, pvz. spausdintumėt
    klaviatūra, judintumėt pelę, naudotumėtės programomis.
    Tai suteikia sistemai reikiamų atsitiktinių duomenų.

en: Where to search:
lt: Kur ieškoti:

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
lt: Ar automatiškai parsiųsti raktus iš raktų serverių.

en: Whether or not modified keys should be automatically published.
lt: Ar pakeisti raktai turi būti automatiškai paskelbti.

en: Which items to show
lt: Kuriuos elementus rodyti

en: Wi-Fi password
lt: Wi-Fi slaptažodis

en: Width (in pixels) of the window.
lt: Lango plotis pikseliais.

en: Width of the side pane
lt: Šoninio polangio plotis

en: Width of the window
lt: Lango plotis

en: With Passwords and Keys you can create and manage PGP keys, create and manage SSH keys, publish and retrieve keys from key servers, cache your passphrase so you don’t have to keep typing it and backup your keys and keyring.
lt: Su slaptažodžiais ir raktais galite sukurti bei tvarkyti PGP ir SSH raktus, paskelbti ir gauti raktus iš raktų serverių, įrašyti savo slaptažodį, kad nebereikėtų jo rašyti, bei padaryti atsargines savo raktų bei raktinių kopijas.

en: Wrong passphrase.
lt: Neteisingas slaptažodis.

en: Wrong password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: X.509 certificates and related keys
lt: X.509 liudijimai ir susiję raktai

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
lt: Rakto savininko tapatybei patvirtinti, reiktų naudotis sunkiai suklastojamu asmens tapatybę įrodančiu dokumentu su nuotrauka (pvz. pasu). El. pašto adreso patikrinimui, reiktų nurodytu adresu parašyti šiuo raktu užšifruotą laišką ir iššifruotą gauti atgal.

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
lt: Jūs neturite asmeninių PGP raktų, kuriuos galėtume panaudoti nustatant jūsų pasitikėjimą šiuo raktu.

en: Your email address, or a reminder of what this key is for.
lt: Jūsų el. pašto adresas ar kita užuomina šio rakto paskirties priminimui.

en: Your trust of this key
lt: Jūsų pasitikėjimas šiuo raktu

en: _About Passwords and Keys
lt: _Apie slaptažodžius ir raktus

en: _Add subkey
lt: Pridėti antrinį raktą

en: _Advanced key options
lt: _Papildomi rakto parametrai

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Casually
lt: _Nerūpestingai

en: _Comment
lt: _Komentaras

en: _Delete
lt: Pa_šalinti

en: _Delete SSH Key
lt: Iš_trinti SSH raktą

en: _Description
lt: Pa_aiškinimas

en: _Description:
lt: Pa_aiškinimas:

en: _Don’t Resize
lt: _Nekeisti dydžio

en: _Email Address
lt: _El. pašto adresas

en: _Export
lt: _Eksportuoti

en: _Find remote keys…
lt: _Ieškoti nuotolinių raktų…

en: _Generate
lt: _Generuoti

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Import
lt: _Importuoti

en: _Key Servers
lt: _Raktų serveriai

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _Keyring:
lt: _Raktinė:

en: _Lock
lt: _Užrakinti

en: _Login name:
lt: _Prisijungimo vardas:

en: _Never expires
lt: _Niekada nenustoja galioti

en: _Not at all
lt: Ne_tikrinau

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Others may not see this signature
lt: _Kiti negalės šio parašo matyti

en: _Password:
lt: _Slaptažodis:

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Properties
lt: _Savybės

en: _Publish keys to:
lt: Nu_siųsti raktus į:

en: _Reason:
lt: _Priežastis:

en: _Resize
lt: Pa_keisti dydį

en: _Revoke
lt: _Atšaukti

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Search
lt: _Ieškoti

en: _Search for keys containing:
lt: _Ieškoti raktų, turinčių:

en: _Server address:
lt: _Serverio adresas:

en: _Set as default
lt: Padaryti _numatytuoju

en: _Sign
lt: _Pasirašyti

en: _Sign key
lt: Pa_sirašyti raktą

en: _Signer:
lt: _Pasirašantysis:

en: _Sync
lt: _Sinchronizuoti

en: _Sync and publish keys…
lt: _Sinchronizuoti bei nusiųsti raktus…

en: _Unlock
lt: _Atrakinti

en: _Very Carefully
lt: _Labai atidžiai

en: eg: fileserver.example.com:port
lt: pvz.: failųserveris.pavyzdys.lt:prievadas

en: initial temporary item
lt: pradinis laikinasis elementas

en: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;
lt: raktinė;šifravimas;saugumas;pasirašyti;ssh;gpg;pgp;

[ctx: name-of-ssh-key]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
lt: Sukurti naują elementą

[ctx: shortcut window]
en: Help
lt: Žinynas

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
lt: Importuoti elementą iš failo…

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
lt: Judėjimas

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
lt: Atverti meniu

[ctx: shortcut window]
en: Overview
lt: Apžvalga

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: shortcut window]
en: Select next keyring
lt: Pažymėti kitą raktinę

[ctx: shortcut window]
en: Select previous keyring
lt: Pažymėti ankstesnę raktinę

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
lt: Trumpinių sąrašas

[ctx: shortcut window]
en: Show keyring contents (on small screens)
lt: Rodyti raktinės turinį (mažuose ekranuose)

[ctx: shortcut window]
en: Show sidebar (on small screens)
lt: Rodyti šoninę juostą (mažuose ekranuose)
