gnome-disk-utility - en to lv translation catalogue (720 entries)

en: %2.1f%% (%s) of the data on the device “%s” was unreadable and replaced with zeroes in the created disk image file. This typically happens if the medium is scratched or if there is physical damage to the drive
lv: %2.1f%% (%s) no datiem uz ierīces “%s” nebija nolasāmi un tika aizvietoti ar nullēm izveidotajā diska attēla datnē. Tas parasti notiek, ja datu nesējs ir saskrāpēts vai arī ir fiziski dziņa bojājumi.

en: %d day | %d days
lv[0]: %d diena
lv[1]: %d dienas
lv[2]: %d dienu

en: %d hour | %d hours
lv[0]: %d stunda
lv[1]: %d stundas
lv[2]: %d stundu

en: %d milli-second | %d milli-seconds
lv[0]: %d milisekunde
lv[1]: %d milisekundes
lv[2]: %d milisekunžu

en: %d minute | %d minutes
lv[0]: %d minūte
lv[1]: %d minūtes
lv[2]: %d minūšu

en: %d month | %d months
lv[0]: %d mēnesis
lv[1]: %d mēneši
lv[2]: %d mēnešu

en: %d second | %d seconds
lv[0]: %d sekunde
lv[1]: %d sekundes
lv[2]: %d sekunžu

en: %d sector | %d sectors
lv[0]: %d sektors
lv[1]: %d sektori
lv[2]: %d sektoru

en: %d year | %d years
lv[0]: %d gads
lv[1]: %d gadi
lv[2]: %d gadu

en: %s (Read-Only)
lv: %s (tikai lasāms)

en: %s ago
lv: %s atpakaļ

en: %s of %s — %s
lv: %s no %s — %s

en: %s unreadable (replaced with zeroes)
lv: %s nav lasāms (tiek aizvietots ar nullēm)

en: %s when decompressed
lv: %s, kad atspiests

en: %s — %s free (%.1f%% full)
lv: %s — %s brīvs (%.1f%% aizņemts)

en: %u sample | %u samples
lv[0]: %u nolase
lv[1]: %u nolases
lv[2]: %u nolašu

en: (None)
lv: (Nekas)

en: --format-device must be used together with --block-device
lv: --format-device jāizmanto kopā ar --block-device

en: --format-device must not be used together with --restore-disk-image
lv: --format-device nevar izmantot kopā ar --restore-disk-image

en: /etc/crypttab configuration data is malformed
lv: /etc/crypttab konfigurācijas dati ir slikti formatēti

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 15 minutes
lv: 15 minūtes

en: 3 hours
lv: 3 stundas

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: <b>Tip</b>: If you are planning to recycle, sell or give away your old computer or disk, you should use a more thorough erase type to keep your private information from falling into the wrong hands
lv: <b>Padoms</b>: Ja jūs plānojat nodot atkritumos pārstrādāšanai, pārdot vai atdot jūsu veco datoru vai disku, jums vajadzētu izmantot daudz rūpīgāku dzēšanas paņēmienu, lai jūsu privātā informācija nenokļūtu nepareizajās rokās

en: <b>WARNING</b>: The Secure Erase command may take a very long time to complete, can’t be canceled and may not work properly with some hardware. In the worst case, your drive may be rendered unusable or your system may crash or lock up. Before proceeding, please read the article about <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> and make sure you understand the risks
lv: <b>BRĪDINĀJUMS</b>: Drošās dzēšanas (Secure Erase) komandas darbības pabeigšanai varētu būt nepieciešams ļoti ilgs laiks, tā nevar tikt atcelta un tā varētu nestrādāt korekti ar daļu no aparatūras. Sliktākajā gadījumā jūsu dzinis varētu tikt padarīts nelietojams, vai arī jūsu sistēma var avarēt un bloķēties. Pirms turpināt, lūdzu, izlasiet rakstu par <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> un pārliecinieties, ka jūs saprotat risku, kas saistīts ar doto darbību.

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
lv: Datne ar nosaukumu “%s” jau eksistē. Vai jūs vēlaties to aizvietot?

en: A filesystem repair is not always possible and can cause data loss. Consider backing it up first in order to use forensic recovery tools that retrieve lost files. The operation may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
lv: Datņu sistēmas salabošana ne vienmēr ir iespējama un var beigties ar datu zaudēšanu. Darbība var aizņemt daudz laika, it īpaši, ja nodalījums satur daudz datu.

en: A flag used by the Platform bootloader to determine where the OS should be loaded from. Sometimes the partition with this flag set is referred to as the <i>active</i> partition
lv: Karogs, ko izmanto platformas ielādētājs, lai noteiktu, no kurienes OS ir jāielādē. Dažreiz nodalījums ar šo karogu tiek apzīmēts kā <i>aktīvais</i> nodalījums.

en: AAM Level
lv: AAM līmenis

en: APM Level
lv: APM līmenis

en: Access Time
lv: Piekļuves laiks

en: Activate selected swap partition
lv: Aktivizēt izvēlēto maiņvietas nodalījumu

en: Additional partition options
lv: Papildu opcijas nodalījumam

en: Aggressive spin-down may wear out the drive faster than anticipated. Please check the “Start/Stop Count” SMART attribute from time to time
lv: Agresīva ātruma samazināšana var nolietot jūsu dzini ātrāk nekā gaidīts. Lūdzu, ik pa laikam pārbaudiet “Palaišanās/apstāšanās skaits” SMART atribūtu.

en: Airflow Temperature
lv: Gaisa plūsmas temperatūra

en: Airflow temperature of the drive
lv: Diska gaisa plūsmas temperatūra

en: All Files
lv: Visas datnes

en: All data on the disk will be lost but may still be recoverable by data recovery services
lv: Visi dati diskā tiks zaudēti, bet tie varētu būt atjaunojami ar datu atjaunošanas servisu palīdzību

en: All data on the disk will be overwritten and will likely not be recoverable by data recovery services
lv: Visi dati diskā tiks pārrakstīti, un, visticamāk, tie nebūs atjaunojami ar datu atjaunošanas servisu palīdzību

en: All data on the partition will be lost
lv: Visi dati šajā nodalījumā tiks zaudēti

en: All existing data will be lost
lv: Visi esošie dati tiks zaudēti

en: Allocating Disk Image
lv: Piešķir diska attēlu

en: Allow writing to the image
lv: Atļaut rakstīt attēlu

en: Amount of high current used to spin up the drive
lv: Augstās strāvas apjoms, kas tiek izmantots disku iegriešanai

en: Amplitude of heads trembling (GMR-head) in running mode
lv: Galviņu trīcēšanas amplitūda darbošanās režīmā

en: An error occurred
lv: Gadījās kļūda

en: An error occurred when trying to put the drive into standby mode
lv: Notika kļūda, mēģinot iestatīt dzini gaidstāves režīmā

en: An error occurred when trying to toggle whether SMART is enabled
lv: Notika kļūda, mēģinot pārslēgt SMART novērošanu

en: An error occurred when trying to wake up the drive from standby mode
lv: Notika kļūda, mēģinot pamodināt dzini no gaidstāves režīma

en: Application Menu
lv: Lietotņu izvēlne

en: Apply Advanced Power Management Settings
lv: Pielietot papildu barošanas pārvaldības (APM) iestatījumus

en: Apply Automatic Acoustic Management Settings
lv: Pielietot automātiskās akustiskās pārvaldības (AAM) iestatījumus

en: Apply Standby Timeout Settings
lv: Pielietot gaidstāves noildzes iestatījumus

en: Apply Write Cache Settings
lv: Pielietot rakstīšanas keša iestatījumus

en: Approximately %s
lv: Apmēram %s

en: Are you sure you want to delete the partition?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst nodalījumu?

en: Are you sure you want to format the disk?
lv: Vai tiešām vēlaties formatēt disku?

en: Are you sure you want to power off the drives?
lv: Vai tiešām vēlaties izslēgt diskus?

en: Are you sure you want to write the disk image to the device?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties rakstīt diska attēlu šajā ierīcē?

en: Assessment
lv: Novērtējums

en: At least %s
lv: Vismaz %s

en: Attach and mount one or more disk image files.
lv: Pievieno un montē vienu vai vairākas disku attēlu datnes.

en: Attach new _Image…
lv: Pievienot jaunu _attēlu…

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Auto-clear
lv: Automātiski attīrīts

en: Average Access Time
lv: Vidējais piekļuves laiks

en: Average Read Rate
lv: Vidējais lasīšanas ātrums

en: Average Write Rate
lv: Vidējais rakstīšanas ātrums

en: Average efficiency of operations while positioning
lv: Vidējā darbību efektivitāte, kamēr pozicionē galviņu

en: Average efficiency of the disk
lv: Vidējā diska efektivitāte

en: Backing File
lv: Atbalstošā datne

en: Benchmark
lv: Veiktspēja

en: Benchmark Settings
lv: Veiktspējas iestatījumi

en: Benchmarking involves measuring the transfer rate on various area of the device as well as measuring how long it takes to seek from one random area to another. Please back up important data before using the write benchmark.
lv: Veiktspējas mērīšana iekļauj pārraides ātrumu mērīšanu dažādās ierīces posmos, kā arī tiek veikti mērijumi cik ilgi prasa pāriešana no viena gadījuma posma uz citu. Lūdzu, izveidojiet svarīgu datu rezerves kopijas pirms veicat rakstīšanas veiktspējas mērījumus.

en: Benchmarking the write-rate of a disk requires exclusive access to the disk (e.g. the disk or its partitions cannot be mounted or in use) and involves reading data and then writing it back. As a result, the contents of the disk is not changed.
    
    If not checked, the write-part of the benchmark will not be done but on the other hand exclusive access to the device is not needed (e.g. the disk or device can be in use).
lv: Rakstīšanas ātruma veiktspējas mērījumu veikšanai ir nepieciešama tieša piekļuve diskam (t.i. disks vai tā nodalījumi nevar būt montēti vai citādāk izmantoti), tas iekļauj datu lasīšanu un rakstīšanu atpakaļ. Rezultātā diska saturs netiks mainīts.
    
    Ja tas nav atzīmēts, veiktspējas mērījumu rakstīšanas daļa netiks izpildīta, tajā pašā laikā tas nozīmē, ka tiešā piekļuve diskam nav nepieciešama (disku vai ierīci var izmantot).

en: Block device is empty
lv: Bloka ierīce ir tukša

en: Btrfs — Copy-on-write Linux Filesystem, for snapshots
lv: Btrfs — “kopē tikai rakstot” Linux datņu sistēma, momentuzņēmumiem

en: C_hange
lv: _Mainīt

en: C_heck Filesystem…
lv: Pārbaudīt _datņu sistēmu…

en: C_onfirm Passphrase
lv: _Apstipriniet paroli

en: Calibration Retry Count
lv: Kalibrācijas atkārtotu mēģinājumu skaits

en: Cannot create a new partition. There are already four primary partitions.
lv: Nevar izveidot jaunu nodalījumu. Te jau ir četri primārie nodalījumi.

en: Cannot open “%s” — maybe the volume isn’t mounted?
lv: Nevar atvērt “%s” — varbūt sējums nav piemontēts?

en: Cannot restore image of size 0
lv: Nevar atjaunot attēlu ar izmēru 0

en: Change Filesystem Label
lv: Mainīt datņu sistēmas etiķeti

en: Change Pa_ssphrase…
lv: _Mainīt paroli…

en: Change Passphrase
lv: Mainīt paroli

en: Changes ownership of the filesystem to your user and group. The recursive mode does also change the ownership of all subdirectories and files, this can lead to destructive results when the filesystem contains a directory structure where ownership should belong to different users (e.g., a system backup or a filesystem that is accessed by multiple users).
lv: Piešķir datņu sistēmas īpašumtiesības jūsu lietotājam un grupai. Rekursīvais režīms ļauj piešķirt vadību pār visām apakšdirektorijām un datnēm, kas var radīt destruktīvus rezultātus, ja datņu sistēmā ir direktoriju struktūra, kur īpašumtiesības pieder citiem lietotājiem (piemēram, sistēmas dublējumiem vai datiem, kam piekļūst vairāki lietotāji).

en: Changing the passphrase for this device, will also update the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file
lv: Mainot paroli šai ierīcei, tiks atjaunināta parole, kas norādīta <i>/etc/crypttab</i> datnē.

en: Check this box to see the passphrases entered above
lv: Atķeksējiet šo kastīti, lai redzētu augstāk ievadītās paroles

en: Click to force re-reading SMART data from the hard disk
lv: Spiediet, lai piespiestu atkārtotu SMART datu nolasīšanu no cietā diska

en: Click to start a SMART self-test
lv: Spiediet, lai sāktu SMART paštestu

en: Click to stop the SMART self-test currently in progress
lv: Spiediet, lai apturētu pašlaik notiekošo SMART paštestu

en: Click to toggle whether SMART is enabled for the hard disk
lv: Spiediet, lai pārslēgtu, vai cietajam diskam ir aktivēts SMART

en: Close
lv: Aizvērt

en: Closing now stops the running jobs and leads to a corrupt result.
lv: Aizvēršana tagad apturēs palaistos procesus un var novest līdz sabojātiem rezultātiem.

en: Compatible with all systems and devices
lv: Savietojams ar visām sistēmām un ierīcēm

en: Compatible with modern systems and hard disks > 2TB
lv: Savietojams ar modernām sistēmām un cietajiem diskiem, lielākiem par 2TB

en: Confirm Check
lv: Apstiprināt pārbaudi

en: Confirm Details
lv: Apstiprināt informāciju

en: Confirm Repair
lv: Apstiprināt labošanu

en: Confirm Taking Ownership
lv: Apstiprināt īpašumtiesību pārņemšanu

en: Confirm passphrase entered above
lv: Apstiprināt augstāk ievadīto paroli

en: Confirm the details of the current volume before proceeding.
lv: Pirms turpināt, apstipriniet pašreizējā sējuma informāciju.

en: Connected to another seat
lv: Savienots ar citu sēdvietu

en: Contents
lv: Saturs

en: Copyright © 2008-2013 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2008-2013 David Zeuthen
    Copyright © 2009-2017 The GNOME Project
lv: Autortiesības © 2008. – 2013. gads Red Hat, Inc.
    Autortiesības © 2008. – 2013. gads David Zeuthen
    Autortiesības © 2009. – 2017. gads GNOME projekts

en: Count of remapped sectors. When the hard drive finds a read/write/verification error, it marks the sector as “reallocated” and transfers data to a special reserved area (spare area)
lv: Sektoru skaits, kuriem mainīta adrese. Kad cietais disks atrod lasīšanas/rakstīšanas/verifikācijas kļūdu, tas atzīmē sektoru kā "reallocated" (pārdalīts) un pārsūta datus uz rezervētu vietu (rezerves laukums)

en: Cre_ate
lv: Iz_veidot

en: Create Disk Image
lv: Izveidot diska attēlu

en: Create Partition
lv: Izveidot nodalījumu

en: Create partition in unallocated space
lv: Izveidot nodalījumu neizmantotajā apgabalā

en: Creating Disk Image
lv: Izveido diska attēlu

en: Curr_ent Passphrase
lv: Pašrei_zējā parole

en: Current Pending Sector Count
lv: Pašlaik gaidošo sektoru skaits

en: Current Size
lv: Pašreizējais izmērs

en: Current internal temperature of the drive
lv: Cietā diska iekšienē esošā temperatūra

en: Custom Format
lv: Pielāgota formatēšana

en: DISK IS LIKELY TO FAIL SOON
lv: DISKS VISTICAMĀK DRĪZ AVARĒS

en: Data Address Mark Errors
lv: Datu adrešu atzīmes kļūda

en: Data stored in the volume will only be accessible with the correct password. Be careful not to forget it.
lv: Sējumā saglabātie dati būs pieejami tikai ar pareizu paroli. Mēģiniet to neaizmirst.

en: Deactivate selected swap partition
lv: Deaktivizēt izvēlēto maiņvietas nodalījumu

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs
lv: Noklusētā atrašanās vieta 'Izveidot/Atjaunot diska attēlu' dialoglodziņiem

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs. If blank the ~/Documents folder is used.
lv: Noklusētā atrašanās vieta 'Izveidot/Atjaunot diska attēlu' dialoglodziņiem. Ja tukšs, tiks izmantota ~/Dokumenti mape.

en: Delete selected partition
lv: Dzēst izvēlēto nodalījumu

en: Destination
lv: Mērķis

en: Detach loop device after unmount action
lv: Atvienot cilpas ierīci pēc atmontēšanas darbības

en: Detach this loop device
lv: Atvienot šo cikla ierīci

en: Device
lv: Ierīce

en: Device is size 0
lv: Ierīces izmērs ir 0

en: Disable Write Cache
lv: Deaktivēt rakstīšanas kešatmiņu

en: Disk Drives
lv: Disku dziņi

en: Disk Image Mounter
lv: Disku attēlu montētājs

en: Disk Image Writer
lv: Disku attēlu rakstītājs

en: Disk Image of %s (%s).img
lv: Diska attēls %s (%s).img

en: Disk Images (*.img, *.img.xz, *.iso)
lv: Disku attēli (*.img, *.img.xz, *.iso)

en: Disk Images (*.img, *.iso)
lv: Disku attēli (*.img, *.iso)

en: Disk Shift
lv: Diska nobīde

en: Disk image copying complete
lv: Disku attēla kopēšana ir pabeigta

en: Disk image read error
lv: Diska attēla lasīšanas kļūda

en: Disk is OK
lv: Diski ir kārtībā

en: Disk is OK, one attribute failed in the past | Disk is OK, %d attributes failed in the past
lv[0]: Disks ir kārtībā, %d atribūts ir avarējis pagātnē
lv[1]: Disks ir kārtībā, %d atribūti ir avarējuši pagātnē
lv[2]: Disks ir kārtībā, %d atribūtu ir avarējuši pagātnē

en: Disk is OK, one bad sector | Disk is OK, %d bad sectors
lv[0]: Disks ir kārtībā, tam ir %d bojāts sektors
lv[1]: Disks ir kārtībā, tam ir %d bojāti sektori
lv[2]: Disks ir kārtībā, tam ir %d bojātu sektoru

en: Disk is OK, one failing attribute is failing | Disk is OK, %d attributes are failing
lv[0]: Disks ir kārtībā, %d atribūts ir avarējis
lv[1]: Disks ir kārtībā, %d atribūti ir avarējuši
lv[2]: Disks ir kārtībā, %d atribūtu ir avarējuši

en: Disk management utility for GNOME
lv: GNOME disku pārvaldīšanas utilītprogramma

en: Disk or Device
lv: Disks vai ierīce

en: Disks
lv: Diski

en: Disks provides an easy way to inspect, format, partition, and configure disks and block devices.
lv: Diski piedāvā vienkāršu veidu, kā izpētīt, formatēt, sadalīt un konfigurēt diskus un bloka ierīces.

en: Display _Name
lv: Attēlojamais _nosaukums

en: Don’t overwrite existing data
lv: Nepārrakstīt esošos datus

en: Drive Options
lv: Dziņa opcijas

en: Drive S_ettings…
lv: Dziņa i_estatījumi…

en: Drive Settings
lv: Dziņa iestatījumi

en: Drive’s seek performance during offline operations
lv: Diska meklēšanas veiktspēja veicot nesaistes darbības

en: Edit Encr_yption Options…
lv: Mainīt š_ifrēšanas opcijas…

en: Edit Partition
lv: Rediģēt nodalījumu

en: Edit _Filesystem…
lv: Rediģēt _datņu sistēmu…

en: Edit _Mount Options…
lv: Mainīt _montēšanas opcijas…

en: Eject this disk
lv: Izgrūst šo disku

en: Empty
lv: Tukšs

en: Enable Write Cache
lv: Aktivēt rakstīšanas kešatmiņu

en: Enable _recursive mode
lv: Ieslēgt _rekursīvo režīmu

en: Encryption Options
lv: Šifrēšanas opcijas

en: Endurance Remaining
lv: Atlikusī izturība

en: Enter Standby After
lv: Sākt gaidstāvi pēc

en: Enter current passphrase used to protect the data
lv: Ievadiet pašreizējo paroli, kas tiek izmantota datu aizsardzībai

en: Enter new passphrase used to protect the data
lv: Ievadiet jauno paroli datu aizsardzībai

en: Enter passphrase to unlock
lv: Ievadiet paroli, lai atslēgtu

en: Enter passphrase used to protect the data
lv: Ievadiet paroli, ar kuru aizsargāt datus

en: Erase Multiple Disks
lv: Dzēst vairākus diskus

en: Erase _Type
lv: Dzēst _tipu

en: Error aborting SMART self-test
lv: Kļūda, pārtraucot SMART paštestu

en: Error adding /etc/crypttab entry
lv: Kļūda, pievienojot /etc/crypttab ierakstu

en: Error adding new /etc/fstab entry
lv: Kļūda, pievienojot jaunu /etc/fstab ierakstu

en: Error allocating space for disk image file:
lv: Kļūda, piešķirot vietu diska attēla datnei:

en: Error attaching disk image
lv: Kļūda, pievienojot diska attēlu

en: Error attaching disk image: %s (%s, %d)
lv: Kļūda, pievienojot diska attēlu: %s (%s, %d)

en: Error canceling job
lv: Kļūda, atceļot darbu

en: Error changing passphrase
lv: Kļūda, mainot paroli

en: Error connecting to udisks daemon: %s (%s, %d)
lv: Kļūda, savienojoties ar udisks dēmonu: %s (%s, %d)

en: Error creating disk image
lv: Kļūda, veidojot diska attēlu

en: Error creating partition
lv: Kļūda, veidojot nodalījumu

en: Error deleting loop device
lv: Kļūda, dzēšot cikla ierīci

en: Error deleting partition
lv: Kļūda, dzēšot nodalījumu

en: Error determining size of device:
lv: Kļūda, nosakot ierīces izmēru:

en: Error determining size of file
lv: Kļūda, nosakot datnes izmēru

en: Error disabling autoclear for loop device
lv: Kļūda, izslēdzot automātisko attīrīšanu cikla ierīcei

en: Error ejecting media
lv: Kļūda, izgrūžot datu nesēju

en: Error formatting disk
lv: Kļūda, formatējot disku

en: Error formatting volume
lv: Kļūda, formatējot sējumu

en: Error locking device
lv: Kļūda, bloķējot ierīci

en: Error looking up block device for %s
lv: Kļūda, uzmeklējot %s bloka ierīci

en: Error mounting filesystem
lv: Kļūda, montējot datņu sistēmu

en: Error mounting filesystem to calculate minimum size
lv: Kļūda, montējot datņu sistēmu, lai aprēķinātu minimālo izmēru

en: Error mounting the filesystem
lv: Kļūda, montējot datņu sistēmu

en: Error opening %s: %s
lv: Kļūda, atverot %s — %s

en: Error opening file for reading
lv: Kļūda, atverot datni lasīšanai

en: Error opening file for writing
lv: Kļūda, atverot datni rakstīšanai

en: Error opening “%s”: %m
lv: Kļūda, atverot “%s” — %m

en: Error powering off drive
lv: Kļūda, izslēdzot ierīci

en: Error refreshing SMART data
lv: Kļūda, atjauninot SMART datus

en: Error removing /etc/crypttab entry
lv: Kļūda, izņemot /etc/crypttab ierakstu

en: Error removing old /etc/fstab entry
lv: Kļūda, izņemot veco /etc/fstab ierakstu

en: Error repairing filesystem
lv: Kļūda, labojot datņu sistēmu

en: Error repairing filesystem after resize
lv: Kļūda, labojot datņu sistēmu pēc izmēra mainīšanas

en: Error resizing filesystem
lv: Kļūda mainot datņu sistēmas izmēru

en: Error resizing partition
lv: Kļūda, mainot nodalījuma izmēru

en: Error restoring disk image
lv: Kļūda, atjaunojot diska attēlu

en: Error retrieving configuration data
lv: Kļūda, iegūstot konfigurācijas datus

en: Error setting autoclear flag
lv: Kļūda, iestatot automātiskās attīrīšanas karogu

en: Error setting configuration
lv: Kļūda, iestatot konfigurāciju

en: Error setting label
lv: Kļūda, iestatot etiķeti

en: Error setting partition flags
lv: Kļūda, iestatot nodalījuma karogus

en: Error setting partition name
lv: Kļūda, iestatot nodalījuma nosaukumu

en: Error setting partition type
lv: Kļūda, iestatot nodalījuma tipu

en: Error starting SMART self-test
lv: Kļūda, sākot SMART paštestu

en: Error starting swap
lv: Kļūda, palaižot maiņvietu

en: Error stopping swap
lv: Kļūda, apturot maiņvietu

en: Error unlocking device
lv: Kļūda, atbloķējot ierīci

en: Error unmounting filesystem
lv: Kļūda, atmontējot datņu sistēmu

en: Error updating /etc/crypttab
lv: Kļūda, atjauninot /etc/crypttab

en: Error updating /etc/crypttab entry
lv: Kļūda, atjauninot /etc/crypttab ierakstu

en: Error updating /etc/fstab entry
lv: Kļūda, atjauninot /etc/fstab ierakstu

en: Error while checking filesystem
lv: Kļūda, pārbaudot datņu sistēmu

en: Error while repairing filesystem
lv: Kļūda, labojot datņu sistēmu

en: Error while taking filesystem ownership
lv: Kļūda, pārņemot datņu sistēmas īpašumtiesības

en: Error writing file
lv: Kļūda, rakstot datnē

en: Extended Partition
lv: Paplašinātais nodalījums

en: Extended Partitions can contain Logical Partitions
lv: Paplašinātais nodalījums var saturēt loģiskos nodalījumus

en: F2FS — Flash Storage Linux Filesystem
lv: F2FS — zibatmiņas Linux datņu sistēma

en: FAILING
lv: AVARĒ

en: Failed in the past
lv: Ir avarējis iepriekš

en: File does not appear to be XZ compressed
lv: Šķiet, ka datne nav saspiesta ar XZ

en: Filesystem %s on %s could not be repaired.
lv: Datņu sistēmu %s uz %s nevarēja salabot.

en: Filesystem %s on %s has been repaired.
lv: Datņu sistēma %s uz %s ir salabota.

en: Filesystem %s on %s is undamaged.
lv: Datņu sistēma %s uz %s nav bojāta.

en: Filesystem %s on %s needs repairing.
lv: Datņu sistēmu %s uz %s vajag salabot.

en: Filesystem _Type
lv: Datņu sistēmas _tips

en: Filesystem damaged
lv: Datņu sistēma ir bojāta

en: Filesystem intact
lv: Datņu sistēmas ir neskarta

en: Fit to size
lv: Ietilpināt izmērā

en: Flags
lv: Karodziņi

en: Flying Height
lv: Lidošanas augstums

en: For example: “Angela’s Files” or “Backup”.
lv: Piemēram — “Mani dati” vai “Dublējumi”.

en: For use with _Windows (NTFS)
lv: Izmantošanai ar _Windows (NTFS)

en: For use with all _systems and devices (FAT)
lv: Izmantošanai ar visām _sistēmām un ierīcēm (FAT)

en: Form_at
lv: Form_atēt

en: Format Disk
lv: Formatēt disku

en: Format Volume
lv: Formatēt sējumu

en: Format _Disk…
lv: Formatēt _disku…

en: Format _Partition…
lv: Formatēt _nodalījumu…

en: Format selected device
lv: Formatēt izvēlēto ierīci

en: Free Space _Following
lv: Brīvā diska vieta _pēc

en: Frequency of errors while positioning
lv: Kļūdu biežums, kad pozicionē galviņu

en: Frequency of errors while reading from the disk
lv: Kļūdu biežums diska lasīšanas laikā

en: Frequency of errors while reading raw data from the disk. A non-zero value indicates a problem with either the disk surface or read/write heads
lv: Kļūdu biežums, kad no diska lasa jēlus datus. Ne nulles vērtība norāda, ka ir problēma ar diska virsmu vai lasīšanas/rakstīšanas galviņām

en: Frequency of mistakes as a result of impact loads
lv: Kļūdu biežums, kas veidojas trieciena slodzes rezultātā

en: G-sense Error Rate
lv: G-sense kļūdu biežums

en: GMR Head Amplitude
lv: GMR galvas amplitūda

en: General time for loading in a drive
lv: Laiks diska ielādei

en: Go back to main view
lv: Atgriezties pie galvenā skata

en: Good Block Rate
lv: Labo bloku biežums

en: Hardware ECC Recovered
lv: Aparatūras ECC atgūtie

en: Head Flying Hours
lv: Galvas pārvietošanās stundas

en: Height of heads above the disk surface
lv: Augstums, kādā galviņa lido virs diska virsmas

en: Hide from _Firmware
lv: Slēpt no _aparātprogrammatūras

en: High Fly Writes
lv: Augstā lidojuma rakstīšana

en: I_dentify As
lv: I_dentificēt kā

en: Icon Na_me
lv: Ikonas _nosaukums

en: If checked, additional authorization is required to mount the device [x-udisks-auth]
lv: Ja atzīmēts, papildus autorizācija ir nepieciešama, lai piemontētu ierīci [x-udisks-auth]

en: If checked, additional authorization is required to unlock the device [x-udisks-auth]
lv: Ja atzīmēts, papildus autorizācija ir nepieciešama, lai piemontētu ierīci [x-udisks-auth]

en: If checked, the device is always shown in the user interface no matter what its directory is [x-gvfs-show]
lv: Ja atzīmēts, ierīce tiek vienmēr rādīta lietotāja saskarnē neatkarīgi no tā kāda tās direktorija ir [x-gvfs-show]

en: If checked, the device will be mounted at system startup [!noauto]
lv: Ja atzīmēts, ierīce tiks montēta pie sistēmas starta [!noauto]

en: If checked, the device will be unlocked at system startup [!noauto]
lv: Ja atzīmēts, ierīce tiks atslēgta pie sistēmas starta [!noauto]

en: If checked, the loop device will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying file to be modified
lv: Ja atzīmēts, cikla ierīce būs tikai lasāma. Tas ir noderīgi tad, ja jūs nevēlaties piesaistīto datni mainīt.

en: If checked, the mount will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying disk image to be modified
lv: Ja atzīmēts, montējums būs tikai lasāms. Tas ir noderīgi tad, ja jūs nevēlaties piesaistīto diska attēlu mainīt.

en: If set, the VeraCrypt PIM (Personal Iterations Multiplier) numeric value to use for this volume.
lv: Ja iestatīts, VeraCrypt PIM (personīgo iterāciju multiplikators) skaitliskā vērtība, ko izmantot šim sējumam.

en: If set, the name of the icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-icon=]
lv: Ja iestatīts, tas ir ikonas nosaukums, ko izmantot ierīcei lietotāja saskarnē [x-gvfs-icon=]

en: If set, the name of the symbolic icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-symbolic-icon=]
lv: Ja iestatīts, tas ir simboliskās ikonas nosaukums, ko izmantot ierīcei lietotāja saskarnē [x-gvfs-symbolic-icon=]

en: If set, the name to use for the device in the user interface [x-gvfs-name=]
lv: Ja iestatīts, tas ir nosaukums ierīcei lietotāja saskarnē [x-gvfs-name=]

en: If specified
lv: Ja ir norādīts

en: Ignored, kept for compatibility
lv: Ignorēts — atstāts savietojamībai

en: Image Size
lv: Attēla izmērs

en: Image _Size
lv: Attēla izmēr_s

en: Image to Restore
lv: Attēls, ko atjaunot

en: In case that the default options do not fit your needs select one of the following filesystems. Be aware of the technical differences and do research about your use case.
lv: Ja noklusējuma opcijas neatbilst jūsu vajadzībām, izvēlieties kādu no sekojošajām datņu sistēmām. Ņemiet vērā tehniskās atšķirības un izpētiet, kādos apstākļos jūs to izmantosiet.

en: Indicates that EFI firmware should ignore the content of the partition and not try to read from it
lv: Norāda, ka EFI aparātprogrammatūrai vajadzētu ignorēt nodalījumu saturu un nevajadzētu mēģināt no tā lasīt

en: Instead of unlocking this volume, attempt to unlock a secondary volume hidden inside.
lv: Tā vietā, lai atslēgtu šo sējumu, mēģināt atslēgt iekšā paslēptu sekundāro sējumu.

en: Internal error
lv: Iekšēja kļūda

en: Invalid PIM
lv: Nederīgs PIM

en: Invalid compressed data
lv: Nederīgi saspiestie dati

en: Job
lv: Darbs

en: Last Benchmarked
lv: Pēdējais veiktspējas mērījums

en: Legacy BIOS _Bootable
lv: _Palaižams ar mantoto BIOS

en: Linux Swap Partition
lv: Linux maiņvietas nodalījums

en: Load Friction
lv: Slodzes berze

en: Load on drive caused by friction in mechanical parts of the store
lv: Slodze uz cieto disku, ko izraisa mehānisko daļu berze

en: Load-in Time
lv: Ielādes laiks

en: Load/Unload Cycle Count
lv: Uzlikšanas/noņemšanas ciklu skaits

en: Load/Unload Retry Count
lv: Ielādes/izlādes mēģinājumu skaits

en: Loaded Hours
lv: Ielādētās stundas

en: Loading on drive caused by numerous recurrences of operations, like reading, recording, positioning of heads, etc
lv: Ielāde uz diska, kuru izraisa vairākas atkārtotas darbības, piemēram, lasīšana, rakstīšana, galviņu novietošana u.t.t.

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Lock selected encrypted partition
lv: Bloķēt izvēlēto šifrēto nodalījumu

en: Loop device is empty
lv: Cikla ierīce ir aizņemta

en: Loud (Fast)
lv: Skaļš (ātrs)

en: Manage Drives and Media
lv: Pārvaldīt dziņus un datu nesējus

en: Margin of a channel while reading data.
lv: Lasīšanas kanāla izmērs, lasot datus.

en: Matches any device with the given label
lv: Atbilst jebkurai ierīcei ar doto etiķeti

en: Matches partition %u of any device connected at the given port or address
lv: Atbilst sadaļai %u jebkurai ierīcei, kas ir savienota dotajā portā vai adresē

en: Matches partition %u of the device with the given vital product data
lv: Atbilst sadaļai %u ierīcei ar dotajiem svarīgajiem produkta datiem

en: Matches the device with the given UUID
lv: Atbilst ierīcei ar doto UUID

en: Matches the given device
lv: Atbilst dotajai ierīcei

en: Matches the whole disk of any device connected at the given port or address
lv: Atbilst visam diskam jebkurai ierīcei, kas ir savienota dotajā portā vai adresē

en: Matches the whole disk of the device with the given vital product data
lv: Atbilst visam diskam ierīcei ar dotajiem svarīgajiem produkta datiem

en: Media
lv: Datu nesējs

en: Minimal Size
lv: Minimālais izmērs

en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
lv: Jauciet kopā mazos un lielos burtus, kā arī mēģiniet izmantot kādus skaitļus.

en: Model
lv: Modelis

en: Mount Disk Images
lv: Montē diska attēlus

en: Mount Opt_ions
lv: Montēšanas opc_ijas

en: Mount Options
lv: Montēšanas opcijas

en: Mount _Point
lv: Montēšanas _punkts

en: Mount at system _startup
lv: Montēt pie sistēmas _starta

en: Mount selected partition
lv: Montēt izvēlēto nodalījumu

en: N/A
lv: N/P

en: N_ext
lv: Nā_kamais

en: Name
lv: Nosaukums

en: Need more input
lv: Vajag vairāk ievades

en: Never
lv: Nekad

en: New Disk Image
lv: Jauns diska attēls

en: New _Passphrase
lv: Jau_nā parole

en: No Device Selected
lv: Neviena ierīce nav izvēlēta

en: No Filesystem
lv: Bez datņu sistēmas

en: No Media
lv: Nav datu nesēja

en: No description for attribute %d
lv: Nav apraksta atribūtam %d

en: No partitioning
lv: Nav nodalījumu

en: None
lv: Neviens

en: Normalized
lv: Normalizēti

en: Not enough memory
lv: Nepietiek atmiņas

en: Number of CRC errors during UDMA mode
lv: CRC kļūdu skaits UDMA režīmā

en: Number of Data Address Mark (DAM) errors (or) vendor-specific
lv: Datu adrešu atzīmju (DAM) kļūdu skaits (vai) ražotājam specifisks

en: Number of ECC errors
lv: ECC kļūdu skaits

en: Number of ECC on-the-fly errors
lv: ECC uz vietas izlaboto kļūdu skaits

en: Number of S_amples
lv: Nolašu skaits

en: Number of Sampl_es
lv: Nolašu _skaits

en: Number of Thermal Asperity Rate errors
lv: "Termiskās neregularitāšu biežuma" kļūdu skaits

en: Number of attempts to calibrate the device
lv: Ierīces kalibrēšanas mēģinājumu skaits

en: Number of available reserved blocks as a percentage of the total number of reserved blocks
lv: Pieejamo rezervēto bloku skaits kā procentuālā daļa no kopējā rezervēto bloku skaita

en: Number of buzz routines to spin up the drive
lv: Buzz rutīnu skaits, lai iegrieztu cieto disku

en: Number of cycles into landing zone position
lv: Ciklu skaits, kad galviņa ir nolaišanās zonas pozīcijā

en: Number of errors as a result of impact loads as detected by a shock sensor
lv: Kļūdu skaits, kam par iemeslu ir šoka sensora uztvertās ielāžu sadursmes

en: Number of errors corrected by software ECC
lv: Kļūdu skaits, kas ir izlabots ar programmatisko ECC

en: Number of errors that could not be recovered using hardware ECC
lv: Kļūdu skaits, kuras nevar salabot, izmantojot aparatūras ECC

en: Number of errors while reading from a disk
lv: Kļūdu skaits diska lasīšanas laikā

en: Number of errors while writing to disk (or) multi-zone error rate (or) flying-height
lv: Kļūdu skaits rakstot diskā (vai) vairāku zonu kļūdu biežums (vai) lidošanas augstums

en: Number of hours elapsed in the power-on state
lv: Stundu skaits, kas pavadīts ieslēgtā stāvoklī

en: Number of hours in general operational state
lv: Stundu skaits pamata operacionālajā stāvoklī

en: Number of off-track errors
lv: "Nobīde no ceļa" kļūdu skaits

en: Number of physical erase cycles completed on the drive as a percentage of the maximum physical erase cycles the drive supports
lv: Izpildīto fizisko dzēšanas ciklu skaits uz diska kā procentuālā vērtība no maksimālajiem fiziskās dzēšanas cikliem, ko atbalsta disks.

en: Number of power-off or emergency retract cycles
lv: Ārkārtas galviņas atraušanas skaits, izslēdzoties

en: Number of power-off retract events
lv: Atslēgšanās atsaukumu notikumu skaits

en: Number of power-on events
lv: Ieslēgšanu skaits

en: Number of remapping operations. The raw value of this attribute shows the total number of (successful and unsuccessful) attempts to transfer data from reallocated sectors to a spare area
lv: Pārdalīšanas darbību skaits. Šī atribūta vērtība rāda kopējo (veiksmīgo un neveiksmīgo) mēģinājumu, pārsūtīt datus no pārdalītajiem sektoriem uz rezerves laukumu, skaitu

en: Number of retry attempts to spin up
lv: Disku platīšu iegriešanas atkārtotu mēģinājumu skaits

en: Number of samples. Bigger number produces a more accurate picture of access time patterns but takes more time.
lv: Nolašu skaits. Lielāks skaits dod precīzāku ainu par piekļuves laika raksturīpašībām, bet šāda pārbaude prasa vairāk laika.

en: Number of samples. Bigger number produces more smooth graphs but the benchmark will take more time.
lv: Nolašu skaits. Lielāks to skaits rada precīzāku veiktspējas grafisko attēlojumu, taču tad testi aizņem vairāk laika.

en: Number of sectors waiting to be remapped. If the sector waiting to be remapped is subsequently written or read successfully, this value is decreased and the sector is not remapped. Read errors on the sector will not remap the sector, it will only be remapped on a failed write attempt
lv: Sektoru skaits, kuri gaida pārlikšanu. Ja sektorā, kurš gaida pārcelšanu, ar laiku veiksmīgi notiek rakstīšana, vai lasīšana, šī vērtība samazinās un sektors netiek pārcelts. Lasīšanas kļūdas sektorā neizraisīs pārcelšanu, tā notiks tikai tad, ja neizdosies ierakstīt

en: Number of spindle start/stop cycles
lv: Vārpstas palaišanās/apstāšanās ciklu skaits

en: Number of times a recording head is flying outside its normal operating range
lv: Reižu skaits, kad rakstīšanas galviņa ir izlidojusi ārpus normālās darbības apgabala

en: Number of uncorrectable ECC errors
lv: Nelabojamu ECC kļūdu skaits

en: OK
lv: Labi

en: Offline
lv: Nesaistē

en: Offline Seek Performance
lv: Nesaistes meklēšanas veiktspēja

en: Old-Age
lv: Vecums

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Only the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file will be changed. To change the on-disk passphrase, use <i>Change Passphrase…</i>
lv: Tiks mainīta tikai parole, kas norādīta <i>/etc/crypttab</i> datnē. Lai mainītu paša diska paroli, izmantojiet <i>Mainīt paroli</i>

en: Opt_ions
lv: Opc_ijas

en: Options to use when unlocking the device
lv: Kādas opcijas izmantot pie ierīces atslēgšanas

en: Other Devices
lv: Citas ierīces

en: Overall Assessment
lv: Kopējais novērtējums

en: Overwrite existing data with zeroes
lv: Pārrakstīt esošos datus ar nullēm

en: Overwrites existing data, but takes longer.
lv: Pārraksta esošos datus, bet tas aizņem vairāk laika.

en: Partition Type
lv: Nodalījuma tips

en: Partition _Size
lv: Nodalījuma _izmērs

en: Partitioning
lv: Nodalīšana

en: Passphrase File
lv: Paroles datne

en: Passphrase of the device or empty to request from user when setting up the device
lv: Ierīces parole, vai ja tukša, pieprasījums lietotājam ievadīt to iestatot ierīci.

[ctx: Password strength]
en: Fair
lv: Pietiekama

[ctx: Password strength]
en: Good
lv: Laba

[ctx: Password strength]
en: Strong
lv: Stipra

[ctx: Password strength]
en: Weak
lv: Vāja

en: Perform Better
lv: Labāka izpilde

en: Perform _write-benchmark
lv: Veikt _rakstīšanas veiktspējas mērījumus

en: Performance is increased by enabling write caching, but leaves the system susceptible to data loss in the event of a power failure
lv: Aktivējot rakstīšanas kešatmiņu, veiktspēja tiks palielināta, bet tas rada risku, ka elektrības pazušanas gadījumā pazudīs dati

en: Power Cycle Count
lv: Ieslēgšanu skaits

en: Power off this disk
lv: Izslēgt šo disku

en: Power-On Hours
lv: Darbojas stundas

en: Power-off Retract Count
lv: Izslēgšanās atraušanu skaits

en: Powered On
lv: Ieslēgts

en: Pre-Fail
lv: Pirms-avārijas

en: Quantity efforts of the rotating moment of a drive
lv: Mēģinājumu skaits diska rotācijas momentā

en: Quick
lv: Ātri

en: Quiet (Slow)
lv: Kluss (lēns)

en: Read Channel Margin
lv: Lasīšanas kanāla izmērs

en: Read Error Rate
lv: Lasīšanas kļūdu biežums

en: Read Error Retry Rate
lv: Lasīšanas kļūdu atkārtotu mēģinājumu biežums

en: Reallocated Sector Count
lv: Pārvietoto sektoru skaits

en: Reallocation Count
lv: Pārvietošanas skaits

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Rep_air Filesystem…
lv: S_alabot datņu sistēmu…

en: Repair failed
lv: Neizdevās salabot

en: Repair successful
lv: Labošana bija veiksmīga

en: Reported Uncorrectable Errors
lv: Ziņotās nelabojamās kļūdas

en: Require additional authori_zation to mount
lv: Pieprasa papildus autori_zāciju, lai piemontētu

en: Require additional authori_zation to unlock
lv: Pieprasa papildus autori_zāciju, lai atslēgtu

en: Resi_ze…
lv: Mainīt i_zmēru…

en: Resize Volume
lv: Mainīt sējuma izmēru

en: Resizing a filesystem can lead to data loss. You are advised to backup your data before. The resize operation will take longer if a lot of data has to be moved. The minimal size is calculated according to the current content. Keep additional free space for the filesystem to work fast and reliably.
lv: Datņu sistēmas izmēra mainīšana var beigties ar datu zaudēšanu. Ieteicams izveidot jūsu datu rezerves kopiju. Izmēra maiņas operācija aizņems vairāk laika, ja ir jāpārvieto daudz datu. Minimālo izmēru nosaka no pašreizējā sastāva. Turiet papildu brīvas vietas uz datņu sistēmas, lai darbs noritētu ātrāk un uzticamāk.

en: Resizing not ready
lv: Izmēra mainīšana nav gatava

en: Restore Disk Image
lv: Atjaunot diska attēlu

en: Restore disk image
lv: Atjaunot diska attēlu

en: Restoring Disk Image
lv: Atjauno diska attēlu

en: Retrieving DVD keys
lv: Iegūst DVD atslēgas

en: Run Out Cancel
lv: Ieskrējiena atcelšana

en: SELF-TEST FAILED
lv: PAŠTESTS NEIZDEVĀS

en: SMART Data & Self-Tests
lv: SMART dati un paštesti

en: SMART _Attributes
lv: SMART _atribūti

en: SMART is not enabled
lv: SMART nav aktivizēts

en: SMART is not supported
lv: SMART nav atbalstīts

en: S_etting
lv: Ie_statījums

en: S_tandby Now
lv: Gaidstāvēt _tagad

en: S_ymbolic Icon Name
lv: Simboliskās _ikonas nosaukums

en: Sample S_ize (MiB)
lv: Nolašu izmērs (MiB)

en: Sample Size
lv: Nolases izmērs

en: Save Power
lv: Taupīt enerģiju

en: Save in _Folder
lv: Saglabāt _mapē

en: Seek Error Rate
lv: Meklēšanas kļūdu biežums

en: Seek Timer Performance
lv: Meklēšanas taimera veiktspēja

en: Select Disk Image to Attach
lv: Izvēlieties diska attēlu, ko pievienot

en: Select Disk Image to Restore
lv: Izvēlieties diska attēlu, ko atjaunot

en: Select Disk Image(s) to Mount
lv: Izvēlieties diska attēlu(-s), ko piemontēt

en: Select a Folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Select a Keyfile
lv: Izvēlieties atslēgdatni

en: Select a device to manage.
lv: Izvēlieties ierīci, kuru pārvaldīt.

en: Select a keyfile to unlock this volume
lv: Izvēlieties atslēgdatni, lai atslēgtu šo sējumu

en: Select device
lv: Izvēlieties ierīci

en: Self-assessment
lv: Pašnovērtējums

en: Self-test Result
lv: Paštesta rezultāts

en: Self-test in progress
lv: Tiek veikts paštests

en: Serial Number
lv: Sērijas numurs

en: Set Password
lv: Iestatīt paroli

en: Set options to unlock
lv: Iestatīt opcijas, lai atbloķētu

en: Set up _read-only loop device
lv: Iestatīt _tikai lasāmo cikla ierīci

en: Set up _read-only mount
lv: Iestatīt _tikai lasāmo montējumu

en: Sh_ow Password
lv: Rādīt par_oli

en: Shift of disk is possible as a result of strong shock loading in the store, as a result of falling (or) temperature
lv: Diska nobīde var gadīties dēļ kritiena trieciena (vai) temperatūras

en: Sho_w Passphrases
lv: _Rādīt paroles

en: Sho_w in user interface
lv: _Rādīt lietotāja saskarnē

en: Sho_w passphrase
lv: Rādīt _paroli

en: Size
lv: Izmērs

en: Slow
lv: Lēni

en: Soft ECC correction
lv: Programmatiskā ECC labošana

en: Soft Read Error Rate
lv: Programmatisko lasīšanas kļūdu biežums

en: Soft read error rate
lv: Programmatisko lasīšanas kļūdu biežums

en: Source
lv: Avots

en: Spin Buzz
lv: Iegriešanas Buzz

en: Spin High Current
lv: Iegriešanas augstā strāva

en: Spinup Retry Count
lv: Iegriešanas atkārtotu mēģinājumu skaits

en: Spinup Time
lv: Iegriešanas laiks

en: Start/Stop Count
lv: Palaišanās/apstāšanās skaits

en: Stop running jobs?
lv: Apturēt palaistos uzdevumus?

en: Switch off <i>User Session Defaults</i> to manage encryption options and passphrase for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/crypttab</b> file
lv: Izslēdziet <i>Lietotāja sesijas noklusējumi</i>, lai pārvaldītu ierīces šifrēšanas opcijas un paroli. Opcijas atbilst ierakstam <b>/etc/fstab</b> datnē.

en: Switch off <i>User Session Defaults</i> to manage mount point and mount options for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/fstab</b> file
lv: Izslēdziet <i>Lietotāja sesijas noklusējumi</i>, lai pārvaldītu ierīces montēšanas punktu un opcijas. Opcijas atbilst ierakstam <b>/etc/fstab</b> datnē.

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Temperature of the drive
lv: Diska temperatūra

en: The <b>special device file</b> — use symlinks in the <b>/dev/disk</b> hierarchy to control the scope of the entry
lv: <b>Speciāla ierīces datne</b> — izmantojiet simboliskās saites <b>/dev/disk</b> hierarhijā, lai kontrolētu ieraksta mērogu

en: The GNOME Project
lv: GNOME projekts

en: The amount of data read during the lifetime of the disk
lv: Diska dzīves laikā nolasīto datu apjoms

en: The amount of data written during the lifetime of the disk
lv: Diska dzīves laikā ierakstīto datu apjoms

en: The check may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
lv: Pārbaude var aizņemt daudz laika, it īpaši ja nodalījums satur daudz datu.

en: The difference to the previous partition size
lv: Starpība no iepriekšējā nodalījuma izmēra.

en: The directory to mount the device in
lv: Direktorija, pie kuras montēt ierīci

en: The disk image is %s bigger than the target device
lv: Diska attēls ir par %s lielāks nekā mērķa ierīce

en: The disk image is %s smaller than the target device
lv: Diska attēls ir par %s mazāks nekā mērķa ierīce

en: The encryption passphrase was retrieved from the keyring
lv: Šifrēšanas parole tika iegūta no saišķa

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
lv: Datne jau eksistē “%s”. Aizvietojot tiks pārrakstīts tās saturs.

en: The filesystem type to use
lv: Datņu sistēmas tips, ko izmantot

en: The free space following the partition
lv: Brīvā diska vieta pēc nodalījuma

en: The label matches the existing label
lv: Etiķete sakrīt ar esošo etiķeti

en: The mount options stored in the <b>/etc/fstab</b> file
lv: Montēšanas opcijas, kas tiek glabātas <b>/etc/fstab</b> datnē

en: The name to use for the filesystem. This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the /dev/disk/by-label directory.
lv: Datņu sistēmas nosaukums, kuru izmantot. Tas ir noderīgi, ja jūs vēlaties piekļūt ierīcei caur simbolisko saiti /dev/disk/by-label direktorijā.

en: The name to use for the unlocked device — the device is set up as the name prefixed with <b>/dev/mapper</b>/
lv: Nosaukums, ko izmantot neatslēgtai ierīcei — ierīce ir iestatīta kā nosaukums ar prefiksu <b>/dev/mapper</b>/

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample.
lv: MiB (1048576 baiti) skaits, kas tiks rakstīti/lasīti katram paraugam.

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample. Big sample sizes tend to produce more accurate benchmarks at the cost of the benchmark taking more time.
lv: Megabaitu (MiB) skaits (1048576 baiti), ko lasīt/rakstīt pie katras nolases. Lieli nolašu izmēri dod precīzāku veiktspējas novērtējumu, taču tad veicamie testi aizņem vairāk laika.

en: The number of samples the benchmark will do for the access time test.
lv: Paraugu skaits, ko veiktspējas testos izmantos, lai mērītu piekļuves laiku.

en: The number of samples the benchmark will include for the read/write test.
lv: Paraugu skaits, kas tiks iekļauti lasīšanas/rakstīšanas veiktspējas testā.

en: The partition name (up to 36 unicode characters). This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the <b>/dev/disk/by-partlabel</b> directory
lv: Nodalījuma nosaukums (līdz 36 Unicode rakstzīmēm). Tas ir noderīgi, ja jūs vēlaties piekļūt ierīcei caur simbolisko saiti <b>/dev/disk/by-partlabel</b> direktorijā

en: The partition type as a 8-bit unsigned integer
lv: Nodalījuma tips kā 8 bitu nenegatīvs veselais skaitlis

en: The partition type represented as a 32-bit <i>GUID</i>
lv: Nodalījuma tips, norādīts kā 32 bitu <i>GUID</i>

en: The passphrase matches the existing passphrase
lv: Parole sakrīt ar esošo paroli

en: The passphrases do not match
lv: Paroles nesakrīt

en: The passwords do not match
lv: Paroles nesakrīt

en: The size of the image to create
lv: Veidojamā attēla izmērs

en: The size of the partition to create
lv: Veidojamā nodalījuma izmērs

en: The special device file — use symlinks in the /dev/disk hierarchy to control the scope of the entry
lv: Speciāla ierīces datne — izmantojiet simboliskās saites /dev/disk hierarhijā, lai kontrolētu ieraksta mērogu

en: The strength of the passphrase
lv: Paroles stiprums

en: The system may not work correctly if this entry is modified or removed.
lv: Sistēma varētu nestrādāt korekti, ja šis ieraksts tiks mainīts vai izņemts.

en: The total number of uncorrectable errors when reading/writing a sector. A rise in the value of this attribute indicates defects of the disk surface and/or problems in the mechanical subsystem
lv: Kopējais nelabojamo kļūdu skaits, kamēr raksta/lasa sektoru. Šīs vērtības palielināšanās norāda, ka uz diska virsmas ir defekt vai ir problēmas ar mehānisko apakšsistēmu

en: The utility %s is missing.
lv: Nav utilītprogrammas %s.

en: Thermal Asperity Rate
lv: Termiskās neregularitāšu biežums

en: This filesystem will be automatically unmounted prior to any changes.
lv: Šī datņu sistēma tiks automātiski atmontēta pirms jebkādām izmaiņām.

en: This is equivalent to Master Boot Record <i>bootable</i> flag. It is normally only used for GPT partitions on MBR systems
lv: Tas ir līdzvērtīgs pamatpalaišanas ieraksta (MBR) <i>bootable (palaižams)</i> karogam. Šis tiek parasti izmantots tikai GPT nodalījumiem MBR sistēmās.

en: This is the last primary partition that can be created.
lv: Šis ir pēdējais primārais nodalījums, kas var tikt izveidots.

en: This operation will prepare the system for the following drives to be powered down and removed.
lv: Šī darbība sagatavos sistēmu, lai varētu izslēgt un izņemt sekojošas ierīces.

en: This volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
lv: Šis sējums varētu būt šifrēts VeraCrypt sējums, jo tas satur nejaušus datus.

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Threshold exceeded
lv: Slieksnis pārsniegts

en: Threshold not exceeded
lv: Slieksnis nav pārsniegts

en: Throughput Performance
lv: Caurlaidspēja

en: Time needed to spin up the disk
lv: Laiks, kas nepieciešams, lai disks iegrieztos

en: Time while head is positioning
lv: Laiks, kamēr galva tiek novietota

en: To enable or disable the write test.
lv: Ieslēgt vai izslēgt rakstīšanas testu.

en: Torque Amplification Count
lv: Momenta pastiprināšanas skaits

en: Total LBAs Read
lv: Kopā nolasītie LBA

en: Total LBAs Written
lv: Kopā ierakstītie LBA

en: Total number of load cycles
lv: Kopējas ielāžu ciklu skaits

en: Transfer Rate
lv: Pārraides ātrums

en: Turn on to configure AAM at startup and when the disk is connected
lv: Ieslēgt, lai konfigurētu startēšanās AAM, kad tiek pievienots disks

en: Turn on to configure APM at startup and when the disk is connected
lv: Ieslēgt, lai konfigurētu startēšanās APM, kad tiek pievienots disks

en: Turn on to configure Standby Timeout at startup and when the disk is connected
lv: Ieslēgt, lai konfigurētu startēšanās gaidstāves noildzi, kad tiek pievienots disks

en: Turn on to configure Write Cache setting at startup and when the disk is connected
lv: Ieslēgt, lai konfigurētu startēšanās rakstīšanas kešatmiņas iestatījumu, kad tiek pievienots disks

en: Type
lv: Tips

en: UDF — Universal Disk Format, for removable devices on many systems
lv: UDF — universāls diska formāts, noņemamām ierīcēm uz daudzām sistēmām

en: UDMA CRC Error Rate
lv: UDMA CRC kļūdu biežums

en: Unallocated Space
lv: Neiedalītā vieta

en: Uncorrectable ECC Count
lv: Nelabojamo ECC Skaits

en: Uncorrectable Sector Count
lv: Nelabojamo sektoru skaits

en: Unlock an encrypted Windows system partition or drive.
lv: Atbloķēt šifrētu Windows sistēmas nodalījumu vai dzini.

en: Unlock selected encrypted partition
lv: Atbloķēt izvēlēto šifrēto nodalījumu

en: Unmount selected partition
lv: Atmontēt izvēlēto nodalījumu

en: Unnamed (%s).img
lv: Nenosaukts (%s).img

en: Unrecoverable read errors while creating disk image
lv: Gadījās neatgriezeniska lasīšanas kļūda, veidojot diska attēlu

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Updates
lv: Atjauninājumi

en: Us_er Session Defaults
lv: Li_etotāja sesijas noklusējumi

en: Used
lv: Izmantots

en: Used to indicate that the partition and its contents are required for the OS/Platform to function. Special care should be taken to not delete or overwrite the contents
lv: Tiek izmantots, lai norādītu ka nodalījums un tā saturs ir nepieciešams OS/platformai, lai funkcionētu. Ir jāuzmanās, lai neizdzēstu vai nepārrakstītu tās saturu.

en: Using Disks, you can view SMART data, manage devices, benchmark physical disks, and image USB sticks.
lv: Izmantojot “Diskus”, jūs varat skatīt SMART datus, pārvaldīt ierīces, pārbaudīt veiktspēju un veidot USB atmiņas attēlus.

en: Value
lv: Vērtība

en: Vendor Recommended
lv: Ražotāja ieteiktais

en: View, modify and configure disks and media
lv: Skatīt, mainīt un konfigurēt diskus un datu nesējus

en: Volume
lv: Sējums

en: Volume _Name
lv: Sējuma _nosaukums

en: Volume type
lv: Sējuma tips

en: Volumes Grid
lv: Sējumu režģis

en: Waited too long for the filesystem
lv: Pārāk ilgi gaidīja uz datņu sistēmu

en: Warning: all data on the volume will be lost
lv: Brīdinājums: visi dati šajā sējumā tiks zaudēti

en: Will be created
lv: Tiks izveidots

en: Will be deleted
lv: Tiks dzēsts

en: Windows _system
lv: Windows _sistēma

en: World Wide Name
lv: Plaši zināms nosaukums

en: Worst
lv: Sliktākā

en: Wr_ite Cache
lv: Rakstīšanas kešatm_iņa

en: Write Disk Images to Devices
lv: Raksta diska attēlu uz ierīcēm

en: Write Error Rate
lv: Rakstīšanas kļūdu biežums

en: XFS — Linux Filesystem
lv: XFS — Linux datņu sistēma

en: _Abort Benchmark
lv: _Pārtraukt mērīt veiktspēju

en: _About Disks
lv: P_ar diskiem

en: _Attach
lv: _Pievienot

en: _Attach Disk Image… (.iso, .img)
lv: Pievienot diska _attēlu… (.iso, .img)

en: _Benchmark Disk…
lv: _Mērīt diska veiktspēju…

en: _Benchmark Partition…
lv: _Mērīt nodalījuma veiktspēju…

en: _Bootable
lv: _Palaižams

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Confirm
lv: _Apstiprināt

en: _Conveyance
lv: _Transports

en: _Create Disk Image…
lv: _Izveidot diska attēlu…

en: _Create Partition Image…
lv: _Izveidot nodalījuma attēlu…

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Delete Disk Image File
lv: _Dzēst diska attēla datni

en: _Destination
lv: _Mērķis

en: _Difference
lv: _Starpība

en: _Edit Partition…
lv: R_ediģēt nodalījumu…

en: _Erase
lv: _Dzēst

en: _Erase…
lv: _Dzēst…

en: _Extended
lv: _Paplašināts

en: _Format
lv: _Formatēt

en: _Format…
lv: _Formatēt…

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Hidden
lv: _Slēpts

en: _Image to Restore
lv: _Attēlu, ko atjaunot

en: _Internal disk for use with Linux systems only (Ext4)
lv: _Iekšējais disks, ko izmanto tikai Linux sistēma (Ext4)

en: _Keyboard Shortcuts
lv: _Tastatūras īsinājumtaustiņi

en: _Keyfiles
lv: _Atslēgdatnes

en: _Label
lv: _Etiķete

en: _Mount
lv: _Montēt

en: _Name
lv: _Nosaukums

en: _New Disk Image…
lv: Jau_ns diska attēls…

en: _Other
lv: _Cits

en: _Partitioning
lv: _Nodalīšana

en: _Passphrase
lv: _Parole

en: _Password
lv: _Parole

en: _Password protect volume (LUKS)
lv: Ar _paroli aizsargāts sējums (LUKS)

en: _Power Off
lv: _Izslēgt

en: _Previous
lv: Ie_priekšējais

en: _Replace
lv: _Aizvietot

en: _Resize
lv: Mainīt izmē_ru

en: _Restore
lv: _Atjaunot

en: _Restore Disk Image…
lv: _Atjaunot diska attēlu…

en: _Restore Partition Image…
lv: _Atjaunot nodalījuma attēlu…

en: _SMART Data & Self-Tests…
lv: _SMART dati un testi…

en: _Short
lv: Ī_ss

en: _Standby
lv: Gaid_stāve

en: _Start Benchmarking…
lv: _Sākt mērīt veiktspēju…

en: _Start Benchmark…
lv: _Sākt mērīt veiktspēju

en: _Start Creating…
lv: _Sākt veidot…

en: _Start Restoring…
lv: _Sākt atjaunošanu…

en: _Start Self-test
lv: _Sākt pašttestu

en: _Stop Self-test
lv: _Apturēt paštestu

en: _System Partition
lv: _Sistēmas nodalījums

en: _Take Ownership…
lv: Pārņemt īpašum_tiesības…

en: _Type
lv: _Tips

en: _Unlock
lv: _Atbloķēt

en: _Unlock at system startup
lv: _Atslēgt pie sistēmas starta

en: _Volumes
lv: _Sējumi

en: _Wake-Up from Standby
lv: _Pamodināt no gaidstāves

[ctx: aam-level]
en: 0 (Disabled)
lv: 0 (Atslēgts)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down not permitted)
lv: %d (Griezstāje nav atļauja)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down permitted)
lv: %d (Griezstāje atļauta)

[ctx: apm-level]
en: 255 (Disabled)
lv: 255 (Atslēgts)

[ctx: benchmark-access-time]
en: %.2f msec
lv: %.2f milisekunde

[ctx: benchmark-updated]
en: %s (%s ago)
lv: %s (pirms %s)

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring access time (%2.1f%% complete)…
lv: Mēra piekļuves laiku (%2.1f%% pabeigts)…

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring transfer rate (%2.1f%% complete)…
lv: Mēra pārraides ātrumu (%2.1f%% pabeigts)…

[ctx: benchmark-updated]
en: No benchmark data available
lv: Nav pieejami veiktspējas dati

[ctx: benchmark-updated]
en: Opening Device…
lv: Atver ierīci…

[ctx: benchmarking]
en: An error occurred
lv: Gadījās kļūda

[ctx: benchmarking]
en: Error getting page size: %m
lv: Kļūda, nosakot lapas izmēru: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error getting size of device: %m
lv: Kļūda, nosakot ierīces izmēru: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %lld bytes from offset %lld
lv: Kļūda, priekšlasot %lld baitus no nobīdes %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %s from offset %s
lv: Kļūda, priekšlasot %s no nobīdes %s

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %lld bytes from offset %lld
lv: Kļūda, lasot %lld baitus no nobīdes %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %s from offset %s
lv: Kļūda, lasot %s no nobīdes %s

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld
lv: Kļūda, pozicionējoties uz nobīdi %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld: %m
lv: Kļūda, pozicionējoties uz nobīdi %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %s
lv: Kļūda, pozicionējoties uz nobīdi %s

[ctx: benchmarking]
en: Error syncing (at offset %lld): %m
lv: Kļūda, sinhronizējot (pie nobīdes %lld): %m

[ctx: benchmarking]
en: Error writing %lld bytes at offset %lld: %m
lv: Kļūda, rakstot %lld baitus no nobīdes %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Expected to write %lld bytes, only wrote %lld: %m
lv: Domāts ierakstīt %lld baiti, bet ierakstīja tikai %lld: %m

en: bytes
lv: baiti

[ctx: confirmation-list-of-devices]
en: Affected Devices
lv: Ietekmētās ierīces

[ctx: create-inhibit-message]
en: Benchmarking device
lv: Veiktspējas ierīce

[ctx: create-inhibit-message]
en: Copying device to disk image
lv: Kopē ierīci uz diska attēlu

en: disk;drive;volume;harddisk;hdd;disc;cdrom;dvd;partition;iso;image;backup;restore;benchmark;raid;luks;encryption;S.M.A.R.T.;smart;
lv: disks;dzinis;sējums;cietais disks;hdd;kompaktdisks;cdrom;dvd;iso;attēls;dublējums;atjaunot;etalonuzdevums;raid;luks;šifrēšana;S.M.A.R.T.;smart;

[ctx: duration]
en: Less than a minute
lv: Mazāk kā minūte

[ctx: duration-day-to-month]
en: %s and %s
lv: %s un %s

[ctx: duration-hour-to-day]
en: %s and %s
lv: %s un %s

[ctx: duration-minute-to-hour]
en: %s and %s
lv: %s un %s

[ctx: duration-months-to-year]
en: %s and %s
lv: %s un %s

[ctx: duration-year-to-inf]
en: %s, %s and %s
lv: %s, %s un %s

en: exFAT — Flash Storage Windows Filesystem, used on SDXC cards
lv: exFAT — zibatmiņas Windows datņu sistēma, izmanto SDXC kartēs

en: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (built against %d.%d.%d)
lv: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (būvēts pret %d.%d.%d)

[ctx: job-remaining]
en: %s remaining
lv: %s atlikuši

[ctx: job-remaining-with-rate]
en: %s remaining (%s/sec)
lv: %s atlikuši (%s/sec)

[ctx: notify-smart]
en: A hard disk is likely to fail soon.
lv: Iespējams, ka cietais disks drīz avarēs.

[ctx: notify-smart]
en: Examine
lv: Izpētīt

[ctx: notify-smart]
en: Hard Disk Problems Detected
lv: Konstatētas problēmas ar cieto disku

[ctx: partition type]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: partitioning]
en: Unknown (%s)
lv: Nezināms (%s)

[ctx: restore-inhibit-message]
en: Copying disk image to device
lv: Kopē diska attēlu uz ierīci

[ctx: shortcut window]
en: Attach an existing disk image
lv: Pievienot esošu diska attēlu

[ctx: shortcut window]
en: Create a new empty disk image
lv: Izveidot jaunu tukša diska attēlu

[ctx: shortcut window]
en: Disks
lv: Diski

[ctx: shortcut window]
en: Drive
lv: Dzinis

[ctx: shortcut window]
en: Drive settings
lv: Dziņa iestatījumi

[ctx: shortcut window]
en: Format the drive
lv: Formatēt dzini

[ctx: shortcut window]
en: Format the selected volume
lv: Formatēt izvēlēto sējumu

[ctx: shortcut window]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: shortcut window]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņi

[ctx: shortcut window]
en: Open the application menu
lv: Atvērt lietotnes izvēlni

[ctx: shortcut window]
en: Open the drive menu
lv: Atvērt dziņu izvēlni

[ctx: shortcut window]
en: Open the volume menu
lv: Atvērt sējuma vietu

[ctx: shortcut window]
en: Partition
lv: Nodalījums

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: shortcut window]
en: Restore an image to the disk
lv: Atjaunot attēlu no diska

[ctx: shortcut window]
en: SMART data
lv: SMART dati

[ctx: shortcut window]
en: Unselect current disk
lv: Neizvēlēties pašreizējo disku

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test completed successfully
lv: Pēdējais paštests veikts veiksmīgi

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test did not complete
lv: Pēdējais paštests netika pabeigts

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed
lv: Pēdējais paštests neizdevās

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (electrical)
lv: Pēdējais paštests neizdevās (elektriskā apakšsistēma)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (handling)
lv: Pēdējais paštests neizdevās (fiziski bojājumi)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (read)
lv: Pēdējais paštests neizdevās (lasīšanas apakšsistēma)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (servo)
lv: Pēdējais paštests neizdevās (servo motors)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was aborted
lv: Pēdējais paštests tika pārtraukts

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was interrupted
lv: Pēdējais paštests tika izjaukts

[ctx: smart-self-test-result]
en: Self-test in progress — %d%% remaining
lv: Tiek veikts paštests - atlicis %d%%

[ctx: smart-self-test-result]
en: Unknown (%s)
lv: Nezināms (%s)

[ctx: standby-value]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: standby-value]
en: Reserved
lv: Rezervēts

[ctx: standby-value]
en: Vendor-defined
lv: Ražotāja noteikts

[ctx: volume-content-crypto]
en: Locked
lv: Bloķēts

[ctx: volume-content-crypto]
en: Unlocked
lv: Atbloķēts

[ctx: volume-content-fs]
en: Filesystem Root
lv: Datņu sistēmas sakne

[ctx: volume-content-fs]
en: Mounted at %s
lv: Montēts pie %s

[ctx: volume-content-fs]
en: Not Mounted
lv: Nav montēts

[ctx: volume-content-swap]
en: Active
lv: Aktīvs

[ctx: volume-content-swap]
en: Not Active
lv: Nav aktīvs

[ctx: volume-contents-msdos-ext]
en: Extended Partition
lv: Paplašinātais nodalījums

[ctx: volume-grid]
en: Extended Partition
lv: Paplašinātais nodalījums

[ctx: volume-grid]
en: Filesystem
lv: Datņu sistēma

[ctx: volume-grid]
en: Free Space
lv: Brīvā vieta

[ctx: volume-grid]
en: Partition %u
lv: Nodalījums %u

[ctx: volume-grid]
en: Partition %u: %s
lv: Nodalījums %u: %s

[ctx: volume-grid]
en: Swap
lv: Maiņvieta

en: ← Spindown
lv: ← Griezstāje
