evolution 1.3.5 - en to mn translation catalogue (980 entries)

en:  (Completed
mn: (Дууссан

en:  and
mn:  ба

en:  to
mn: -д

en: % Complete
mn: % гүйцэтгэгдсэн

en: %a %l:%M %p
mn: %a %H:%M

en: %b %d %Y
mn: %Y %b %d.

en: %b %d %l:%M %p
mn: %d. %b %H:%M

en: %l:%M %p
mn: %H:%M

en: %sEnter password for %s (user %s)
mn: %s %s-н нууц үгийг оруулах (%s хэрэглэгч)

en: (Ascending)
mn: (Өсөхөөр)

en: (Descending)
mn: (Буурахаар)

en: (none)
mn: (алга)

en: 05 minutes
mn: 05 минут

en: 10 minutes
mn: 10 минут

en: 10th
mn: 10

en: 11th
mn: 11

en: 12th
mn: 12

en: 13th
mn: 13

en: 14th
mn: 14

en: 15 minutes
mn: 15 минту

en: 15th
mn: 15

en: 16th
mn: 16

en: 17th
mn: 17

en: 18th
mn: 18

en: 19th
mn: 19

en: 1st
mn: 1

en: 20th
mn: 20

en: 21st
mn: 21

en: 22nd
mn: 22

en: 23rd
mn: 23

en: 24th
mn: 24

en: 25th
mn: 25

en: 26th
mn: 26

en: 27th
mn: 27

en: 28th
mn: 28

en: 29th
mn: 29

en: 2nd
mn: 2

en: 30 minutes
mn: 30 минут

en: 30th
mn: 30

en: 31st
mn: 31

en: 3rd
mn: 3

en: 4th
mn: 4

en: 5th
mn: 5

en: 60 minutes
mn: 60 минут

en: 6th
mn: 6

en: 7th
mn: 7

en: 8th
mn: 8

en: 9th
mn: 9

en: <b>Task List</b>
mn: <b>Үүргийн жагсаалт</b>

en: A_dd
mn: _Нэмэх

en: A_ll day event
mn: Бүх өдрийн ажлууд

en: Accept
mn: Зөвшөөрөх

en: Accepted
mn: Зөвшөөрөгдсөн

en: Accessing LDAP Server anonymously
mn: LDAP серверт нэргүй хэрэглэгчээр хандаж байна

en: Active Connections
mn: Идэвхитэй холболтууд

en: Add New Calendar
mn: Шинэ хуанли нэмэх

en: Add New Task List
mn: Шинэ үүргийн жагсаалт нэмэх

en: Add a Column...
mn: Багана нэмэх...

en: Add a column...
mn: Багана нэмэх...

en: Address
mn: Хаяг

en: Address _2:
mn: Хаяг _2:

en: Addressbook
mn: Хаягийн дэвтэр

en: Addressbook...
mn: Хаягийн дэвтэр...

en: Afghanistan
mn: Афганистан

en: Albania
mn: Албани

en: Algeria
mn: Алжир

en: Alignment
mn: Зэрэгцүүлэлт

en: Allow newlines
mn: Шинэ мөр зөвшөөрөх

en: Alternating Row Colors
mn: Солигдмол мөрийн өнгө

en: Always
mn: Үргэлж

en: Always Search
mn: Үргэлж хайх

en: Always search
mn: Үргэлж хайх

en: American Samoa
mn: Америкийн Самоа

en: An attachment to add.
mn: Нэмэх хавсралт.

en: An organizer is required.
mn: Зохион байгуулагч шаардлагатай.

en: Anchor
mn: Анчор

en: Andorra
mn: Андорра

en: Angola
mn: Ангола

en: Anonymously
mn: Хэн нэгэнээр

en: Antarctica
mn: Антарктид

en: Antigua And Barbuda
mn: Антигуа ба Барбуд

en: Appointment
mn: Уулзалт

en: April
mn: 4-р сар

en: Argentina
mn: Аргетин

en: Armenia
mn: Армени

en: Aruba
mn: Аруб

en: As _Sent Folder
mn: _Илгээгдсэн хавтсаар

en: Ascending
mn: Өсөхөөр

en: Asia/Dubai
mn: Ази/Дубай

en: Asia/Dushanbe
mn: Ази/Душанбэ

en: Asia/Gaza
mn: Ази/Газа

en: Asia/Harbin
mn: Ази/Харбин

en: Asia/Hong_Kong
mn: Ази/Хонг_Конг

en: Asia/Hovd
mn: Ази/Ховд

en: Asia/Irkutsk
mn: Ази/Эрхүү

en: Asia/Istanbul
mn: Ази/Истанбул

en: Asia/Jakarta
mn: Ази/Жакарта

en: Asia/Jerusalem
mn: Ази/Ерусалим

en: Asia/Kabul
mn: Ази/Кабул

en: Asia/Kamchatka
mn: Ази/Камчатка

en: Asia/Karachi
mn: Ази/Карачи

en: Asia/Krasnoyarsk
mn: Ази/Краснрярск

en: Asia/Kuala_Lumpur
mn: Ази/Куала_Лампур

en: Asia/Macao
mn: Ази/Макао

en: Asia/Manila
mn: Ази/Манила

en: Asia/Omsk
mn: Ази/Омск

en: Asia/Pyongyang
mn: Ази/Пхеньян

en: Asia/Qatar
mn: Ази/Катар

en: Asia/Saigon
mn: Ази/Сайгон

en: Asia/Samarkand
mn: Ази/Самарканд

en: Asia/Seoul
mn: Ази/Сөүл

en: Asia/Shanghai
mn: Ази/Шанхай

en: Asia/Singapore
mn: Ази/Сингапур

en: Asia/Taipei
mn: Ази/Тайпэй

en: Asia/Tashkent
mn: Ази/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
mn: Ази/Тбилис

en: Asia/Tehran
mn: Ази/Тегеран

en: Asia/Tokyo
mn: Ази/Токио

en: Asia/Ulaanbaatar
mn: Ази/Улаанбаатар

en: Asia/Yakutsk
mn: Ази/Якуцк

en: Asia/Yekaterinburg
mn: Ази/Екатеринбург

en: Assistant
mn: Туслах

en: Assistant Phone
mn: Туслахын утас

en: Attach
mn: Хавсаргах

en: Attach a file
mn: Файлыг хавсаргах

en: August
mn: 8-р сар

en: Australia
mn: Австрали

en: Austria
mn: Австри

en: Authentication Failed
mn: Баталгаажуулж чадсангүй

en: Authentication Required
mn: Баталгаажуулах хэрэгтэй

en: Autocompletion
mn: Автоматаар гүйцээх

en: Azerbaijan
mn: Азарбажани

en: BG Color Column
mn: Дэвсгэр өнгөний багана

en: Bad Free/Busy Message
mn: Буруу чөлөөтэй/завгүй мэдээлэл

en: Bahamas
mn: Багамийн арлууд

en: Bahrain
mn: Бахрейн

en: Baltic
mn: Балтын

en: Bangladesh
mn: Бангладеш

en: Barbados
mn: Барбадос

en: Basic
mn: Энгийн

en: Belarus
mn: Беларус

en: Belgium
mn: Белги

en: Belize
mn: Белиз

en: Benin
mn: Бенин

en: Bermuda
mn: Бермуд

en: Best Fit
mn: Хамгийн тохиромжтой

en: Bhutan
mn: Бутан

en: Body
mn: Их бие

en: Bold
mn: Бүдүүн

en: Bold Column
mn: Бүдүүн багана

en: Bolivia
mn: Боливи

en: Book
mn: Дэвтэр

en: Bosnia And Herzegowina
mn: Босни герцоговини

en: Botswana
mn: Ботсван

en: Bottom:
mn: Доод:

en: Brazil
mn: Бразиль

en: Break characters
mn: Тэмдэгт таслалт

en: British Indian Ocean Territory
mn: Энэтхэг тэнгисийн Британийн бүс

en: Brunei Darussalam
mn: Бруней

en: Bulgaria
mn: Болгари

en: Burundi
mn: Бурунди

en: Business Fax
mn: Ажлын факс

en: Business Phone
mn: Ажлын утас

en: Business Phone 2
mn: Ажлын утас 2

en: Busy
mn: Завгүй

en: By S_tatus
mn: _Байдлаар

en: By Se_nder
mn: _Илгээгчээр

en: By Su_bject
mn: _Гарчигаар

en: By _Company
mn: _Компаниар

en: C_alendar:
mn: _Хуанли:

en: C_lose
mn: _Хаах

en: C_ut
mn: Х_ачлах

en: Calendar
mn: Хуанли

en: Calendar Group
mn: Хуанлийн бүлэг

en: Calendar Location
mn: Хуанлийн байршил

en: Calendar Name
mn: Хуанлийн нэр

en: Calendar and Tasks
mn: Хуанли ба үүрэг

en: Calendar and Tasks Settings
mn: Хуанли болон үүргүүдийн тохируулга

en: Calendar information
mn: Хуанлийн мэдээлэл

en: Calendars
mn: Хуанлинууд

en: Callback Phone
mn: Эргуулж залгах утас

en: Cambodia
mn: Камбож

en: Cameroon
mn: Камерун

en: Can not open file
mn: Файлыг нээх чадахгүй

en: Canada
mn: Канад

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Cancelled
mn: Цуцлагдсан

en: Car Phone
mn: Машины утас

en: Card View
mn: Картын үзэмж

en: Categories
mn: Ангилалууд

en: Cayman Islands
mn: Кайманы арлууд

en: Central African Republic
mn: Төв Африкийн Бүгд Найрамдах Улс

en: Central European
mn: Төв европ

en: Certificate
mn: Батламж

en: Certificate Name
mn: Батламжийн нэр

en: Certificate details
mn: Батламжийн дэлгэрэнгүй

en: Certificates
mn: Батламж

en: Chad
mn: Чад

en: Change Evolution's settings
mn: Эволюшины тохиргоонуудыг солих

en: Changed
mn: Өөрчлөгдсөн

en: Character Encoding
mn: Тэмдэгтийн кодчилол

en: Chile
mn: Чиль

en: China
mn: Хятад

en: Chinese
mn: Хятад

en: Christmas Island
mn: Зул сарын арал

en: Ci_ty:
mn: Х_от:

en: Click "Import" to begin importing the file into Evolution.
mn: Эволюшинд файл оруулж эхлэхийн тулд "Оруулах" товчийг товш

en: Clip Height
mn: Clip-өндөр

en: Clip Width
mn: Clip-өргөн

en: Close
mn: Хаах

en: Close the current file
mn: Энэ файлыг хаах

en: Close this window
mn: Энэ цонхыг хаах

en: Cocos (Keeling) Islands
mn: Кокосын арлууд

en: Colombia
mn: Колумб

en: Color Column
mn: Өнгөт багана

en: Comment contains
mn: Тайлбарт агуулагдаж байна

en: Common Name
mn: Ерөнхий нэр

en: Comoros
mn: Коморск

en: Company Phone
mn: Компанийн утас

en: Complete
mn: Дууссан

en: Completed
mn: Дууссан

en: Completed
mn: Дууссан

en: Compose _New Message
mn: _Шинэ зурвас зохиох

en: Congo
mn: Конго

en: Contact
mn: Холбоо

en: Contact Editor
mn: Холбооны засварлагч

en: Contact _List
mn: Холбооны жагсаалт

en: Contact not found
mn: Холбоо олдсонгүй

en: Contacts
mn: Холбоонууд

en: Content type of the attachment.
mn: Хавсралтын агууллагын төрөл.

en: Cook Islands
mn: Кукийн арлууд

en: Copy
mn: Хуулах

en: Copy contact to
mn: Холбоог хуулах

en: Copy contacts to
mn: Холбоонуудыг хуулах

en: Copy selected text to the clipboard
mn: Тэмдэглэгдсэн текстийг клипборд руу хуулах

en: Copy the selection
mn: Тэмдэглэснийг хуулах

en: Copy to Folder...
mn: Хавтас руу хуулах...

en: Costa Rica
mn: Коста Рика

en: Cote d'Ivoire
mn: Кот-д'Ивуар

en: Could not load addressbook
mn: Хаягийн дэвтрийг ачааллаж чадсангүй

en: Countr_y:
mn: _Улс:

en: Create a new appointment
mn: Шинэ зориулалт үүсгэх

en: Create a new calendar
mn: Шинэ хуанли үүсгэх

en: Create a new contact
mn: Шинэ холбоо үүсгэх

en: Create a new contact "%s"
mn: Шинэ "%s" данс нээх

en: Create a new contact list
mn: Шинэ холбооны жагсаалт үүсгэх

en: Create a new meeting request
mn: Шинэ уулзалтын хүсэлт үүсгэх

en: Critical
mn: Ноцтой

en: Croatia
mn: Хорват

en: Cu_t
mn: Х_айчлах

en: Cuba
mn: Куб

en: Current View
mn: Одоогийн үзэмж

en: Cursor Column
mn: Түүчээ-багана

en: Cursor Mode
mn: Түүчээний горим

en: Cursor Row
mn: Түүчээ-мөр

en: Cursor mode
mn: Түүчэээ-горим

en: Cursor position
mn: Түүчээний байрлал

en: Custom View
mn: Хэрэглэгчийн тод. харагдац

en: Customize Current View
mn: Идэвхитэй харагдац тааруулах

en: Customize Current View...
mn: Идэвхитэй харагдац тааруулах...

en: Cut
mn: Хайчлах

en: Cut selected text to the clipboard
mn: Тэмдэглэгдсэн текстийг клипборд руу хайчлах

en: Cut the selection
mn: Тэмдэглэснийг хайчлах

en: Cyprus
mn: Кипр

en: Cyrillic
mn: Кирилл

en: Czech Republic
mn: Чехи

en: Date/Time
mn: Он сар өдөр/цаг

en: Date:
mn: Он сар өдөр:

en: Day
mn: Өдөр

en: Day View
mn: Өрдийг үзэмж

en: Day _ends:
mn: Өдөр _дуусна:

en: Days
mn: Өдөр

en: December
mn: 12-р сар

en: Decrease the text size
mn: Текстийн хэмжээг хорогдуулах

en: Define Views...
mn: Үзэмжүүд тодорхойлох...

en: Delete
mn: Устгах

en: Delete all but signature
mn: Бүх гарын үсгийг устгах

en: Delete selected contacts
mn: Тэмдэглэгдсэн холбоонуудыг устгах

en: Deleting selected objects...
mn: Тэмдэглэгдсэн обьектуудыг устгаж байна...

en: Denmark
mn: Дани

en: Descending
mn: Буурахаар

en: Description
mn: Тайлбарлалт

en: Description contains
mn: Тайлбарт агуулагдаж байна

en: Description:
mn: Тайлбар:

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Dimensions:
mn: Хэмжээсүүд:

en: Display the next important message
mn: Дараагийн чухал зурвасыг үзүүл

en: Display the next message
mn: Дараагийн зурвасыг үзүүл

en: Display the next unread message
mn: Дараагийн уншаагүй зурвасыг үзүүл

en: Display the previous important message
mn: Өмнөх чухал зурвасыг үзүүл

en: Display the previous message
mn: Өмнөх зурвасыг үзүүл

en: Display the previous unread message
mn: Өмнөх уншаагүй зурвасыг үзүүл

en: Djibouti
mn: Джибути

en: DnD code
mn: DnD код

en: Dominica
mn: Доминик

en: Dominican Republic
mn: Доменикийн Бүгд Найрамдах Улс

en: Draw background
mn: Дэвсгэр зурах

en: Draw borders
mn: Хүрээ зурах

en: Draw button
mn: Товч зурах

en: Draw focus
mn: Хараа зурах

en: Draw lines and +/- expanders.
mn: Шугамууд ба +/--задлагч харуулах.

en: E-Mail Address
mn: Ц-шуудангийн хаяг

en: E-_mail:
mn: _Ц-шуудан:

en: ETree table adapter
mn: Eмод хүснэгтийн адаптер

en: Ecuador
mn: Экуадор

en: Edit
mn: Засварлах

en: Editable
mn: Засварлагдах

en: Egypt
mn: Египед

en: El Salvador
mn: Эль Сальвадор

en: Ellipsis
mn: Эллипс

en: Email
mn: Ц-шуудан

en: Email 2
mn: Ц--шуудан 2

en: Email 3
mn: Ц--шуудан 3

en: Email begins with
mn: Ц-шуудангийн эхний үсэг

en: Empty _Trash
mn: Хогны сав _хоослох

en: End date is wrong
mn: Төгсөх өдөр буруу байна

en: End time is wrong
mn: Төгсөх цаг буруу байна

en: Enter the character set to use
mn: Ашиглах тэмдэгтийн тохиргоог оруул

en: Equatorial Guinea
mn: Экваторын Гвиней

en: Eritrea
mn: Эритрея

en: Error adding contact
mn: Холбоо нэмэхэд алдаа гарлаа

en: Error adding list
mn: Жагсаалтыг нэмэхэд алдаа гарлаа

en: Error modifying contact
mn: Холбоог өөрчлөхөд алдаа гарлаа

en: Error modifying list
mn: Жагсаалтыг өөрчлөхөд алдаа гарлаа

en: Error removing contact
mn: Холбоог устгахад алдаа гарлаа

en: Error removing list
mn: Жагсаалтыг устгахад алдаа гарлаа

en: Estonia
mn: Эстони

en: Ethiopia
mn: Этиоп

en: Europe/Amsterdam
mn: Европ/Амстердам

en: Europe/Andorra
mn: Европ/Андора

en: Europe/Belgrade
mn: Европ/Белград

en: Europe/Berlin
mn: Европ/Берлин

en: Europe/Brussels
mn: Европ/Брюсель

en: Europe/Budapest
mn: Европ/Будапешт

en: Europe/Dublin
mn: Европ/Даблин

en: Europe/Helsinki
mn: Европ/Хельсинк

en: Europe/Istanbul
mn: Европ/Истанбул

en: Europe/Kaliningrad
mn: Европ/Калининград

en: Europe/Kiev
mn: Европ/Киев

en: Europe/Lisbon
mn: Европ/Лисабон

en: Europe/London
mn: Европ/Лондон

en: Europe/Luxembourg
mn: Европ/Люксенбург

en: Europe/Madrid
mn: Европ/Мадрид

en: Europe/Malta
mn: Европ/Мальта

en: Europe/Minsk
mn: Европ/Минск

en: Europe/Monaco
mn: Европ/Монако

en: Europe/Moscow
mn: Европ/Москва

en: Europe/Oslo
mn: Европ/Осло

en: Europe/Paris
mn: Европ/Парис

en: Europe/Prague
mn: Европ/Праг

en: Europe/Rome
mn: Европ/Ром

en: Europe/Samara
mn: Европ/Самара

en: Europe/San_Marino
mn: Европ/Сан_марино

en: Europe/Sofia
mn: Европ/София

en: Europe/Stockholm
mn: Европ/Стоколм

en: Europe/Vatican
mn: Европ/Ватикан

en: Europe/Vienna
mn: Европ/Виена

en: Europe/Warsaw
mn: Европ/Варшав

en: Europe/Zurich
mn: Европ/Цюрих

en: Event Processor
mn: Тохиолдол боловсруулагч

en: Every
mn: Бүх

en: Evolution
mn: Эволюшин

en: Evolution Addressbook
mn: Эвелюшин хаягийн дэвтэр

en: Evolution Addressbook address viewer
mn: Эвелюшин хаягийн дэвтрийн хаяг үзүүлэгч

en: Evolution Addressbook component
mn: Эвелюшин хаягийн дэвтрийн бүрэлдэхүүн хэсэг

en: Evolution Import Assistant
mn: Эволюшин оруулах туслагч

en: Evolution Setup Assistant
mn: Эволюшин тохируулагч туслах

en: Evolution folder settings configuration control
mn: Эволюшин хавтасны тохируулгын тохиргууны удирдлага

en: Exit the program
mn: Програмаас гарах

en: Expander Size
mn: Задлагчийн хэмжээ

en: Extensions
mn: Өргөтгөлүүд

en: F_older
mn: _Хавтас

en: F_ont...
mn: Шрифт...

en: Factory
mn: Үйлдвэр

en: Failed to authenticate.
mn: Баталгаажуулалт хийж чадсангүй.

en: Falkland Islands
mn: Фолклендын арлууд

en: Family Name
mn: Овог

en: Faroe Islands
mn: Фарерын арлууд

en: February
mn: 2-р сар

en: Fiji
mn: Фиджи

en: Fill clip rectangle
mn: Clip-тэгш өнцөгт дүүргэх

en: Fill color
mn: Дүүргэх өнгө

en: Fill stipple
mn: Цэглэн дүүргэх

en: Find _Now
mn: Одоо _ол

en: Finland
mn: Финлянд

en: Focused Column
mn: Хараалсан багана

en: Fonts
mn: Шрифтүүд

en: Fontset
mn: Бичгийн олонлог

en: Footer:
mn: Хөл хэсэг:

en: For_mat
mn: Хэл_бэр

en: Forget _Passwords
mn: Нууц үгээ _мартсан

en: Format
mn: Хэлбэр

en: Format Columns...
mn: Багана хэлбэржүүлэх...

en: Fr
mn: Ба

en: France
mn: Франц

en: Free
mn: Чөлөөтэй

en: Free/Busy Information
mn: Чөлөөтэй/завгүй мэдээлэл

en: Free/Busy Reply
mn: Чөлөөтэй/завгүй хариу

en: Free/Busy Request
mn: Чөлөөтэй/завгүй хүсэлт

en: Free/Busy information
mn: Чөлөөтэй/завгүй мэдээлэл

en: French Guiana
mn: Франц гвиана

en: French Polynesia
mn: Францын Полинези

en: French Southern Territories
mn: Францын өмнөд бүс нутаг

en: Friday
mn: Баасан

en: Frozen
mn: Хөлдөөсөн

en: Full Address
mn: Бүрэн хаяг

en: Full Header
mn: Бүтэн толгой

en: Full Name
mn: Бүтэн нэр

en: Full _Name...
mn: Бүтэн _нэр...

en: GDK fill color
mn: GDK-дүүргэх өнгө

en: Gabon
mn: Габон

en: Gambia
mn: Гамби

en: General
mn: Ерөнхий

en: Georgia
mn: Гурж

en: Germany
mn: Герман

en: Ghana
mn: Гана

en: Gibraltar
mn: Гибралтар

en: Given Name
mn: Оноосон нэр

en: Go back
mn: Буцах

en: Go forward
mn: Урагшлах

en: Greece
mn: Грек

en: Greek
mn: Грек

en: Greenland
mn: Гренланди

en: Grenada
mn: Гренада

en: Group
mn: Бүлэг

en: Group By Box
mn: Тэнхэмээр бүлэглэх

en: Group By This Field
mn: Энэ талбараар бүлэглэх

en: Guadeloupe
mn: Гваделупа

en: Guam
mn: Гуам

en: Guatemala
mn: Гватемал

en: Guinea
mn: Гвиней

en: Guinea-bissau
mn: Гвиней-Бисау

en: Guyana
mn: Гайана

en: HT_ML
mn: Х_ТМЛ

en: H_TML
mn: Х_ТМЛ

en: Haiti
mn: Гаити

en: Handle Popup
mn: Handle-Popup

en: Has Cursor
mn: Курсортой

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Header/Footer
mn: Толгой/Хөл хэсэг

en: Hebrew
mn: Эртний еврей

en: Height
mn: Өндөр

en: Height:
mn: Өндөр:

en: High
mn: Өндөр

en: Holy See
mn: Ватикан

en: Home
mn: Гэрийн

en: Home Fax
mn: Гэрийн факс

en: Home Phone
mn: Гэрийн утас 1

en: Home Phone 2
mn: Гэрийн утас 2

en: Home page
mn: Вэб хуудас

en: Honduras
mn: Гондурас

en: Hong Kong
mn: Хонг Конг

en: Horizontal Draw Grid
mn: Хэвтээ дүрслэгдэх хүснэгт

en: Hours
mn: Цаг

en: Hungary
mn: Унгар

en: IM Context
mn: EM-хам текст

en: ISDN Phone
mn: ISDN утас

en: Iceland
mn: Арал

en: Import
mn: Оруулах

en: Import data from other programs
mn: Бусад програмуудаас өгөгдөл оруулах

en: In Progress
mn: Явж байна

en: Include:
mn: Агуулах:

en: Increase the text size
mn: Текстийн хэмжээг нэмэгдүүлэх

en: India
mn: Энэтхэг

en: Indonesia
mn: Индонез

en: Input File
mn: Оролтын файл

en: Input Methods
mn: Оруулах аргууд

en: Ireland
mn: Ирланд

en: Is New List
mn: Шинэ жагсаалт

en: Israel
mn: Израйл

en: Italy
mn: Итали

en: Item sent!
mn: Илгээгдсэн!

en: Jamaica
mn: Ямайка

en: January
mn: 1р сар

en: Japan
mn: Япон

en: Japanese
mn: Япон

en: Job Title
mn: Албан тушаал

en: Jordan
mn: Йордан

en: Journal
mn: Сэтгүүл

en: July
mn: 7-р сар

en: June
mn: 6-р сар

en: Justification
mn: Зэрэгцүүлэлт

en: Kazakhstan
mn: Казакстан

en: Kenya
mn: Кени

en: Kiribati
mn: Кирибати

en: Korea, Republic Of
mn: БНСУ

en: Korean
mn: Солонгос

en: Kuwait
mn: Кувейт

en: Kyrgyzstan
mn: Киргистан

en: Landscape
mn: Хэвтээ

en: Language
mn: Хэл

en: Laos
mn: Лаос

en: Latvia
mn: Латви

en: Lebanon
mn: Ливан

en: Left:
mn: Зүүн:

en: Length Threshold
mn: Уртын хязгаар

en: Lesotho
mn: Лесото

en: Liberia
mn: Либери

en: Liechtenstein
mn: Лихтенштейн

en: Line wrap
mn: Мөр таслалт

en: List
mn: Жагсаалт

en: List Members
mn: Гишүүдийг жагсаах

en: Lithuania
mn: Литва

en: Loading Calendar
mn: Хуанлийг ачааллаж байна

en: Loading calendar...
mn: Хуанлийг ачааллаж байна...

en: Location:
mn: Байршил:

en: Low
mn: Бага

en: Luxembourg
mn: Люксембург

en: MD5 Fingerprint
mn: MD5 хурууны хээ

en: M_eeting
mn: Уул_залт

en: Macedonia
mn: Македони

en: Madagascar
mn: Мадагаскар

en: Malawi
mn: Малави

en: Malaysia
mn: Малайз

en: Maldives
mn: Мальдивын арлууд

en: Mali
mn: Мали

en: Malta
mn: Мальта

en: Manager
mn: Зохион байгуулагч

en: March
mn: 3-р сар

en: Margins
mn: Захын зайнууд

en: Mark the selected message(s) as having been read
mn: Тэмдэглэгдсэн зурвасуудыг уншигдсан гэж тэмдэглэ

en: Mark the selected message(s) as important
mn: Тэмдэглэгдсэн зурвасуудыг чухал гэж тэмдэглэ

en: Mark the selected message(s) as not having been read
mn: Тэмдэглэгдсэн зурвасуудыг уншигдаагүй гэж тэмдэглэ

en: Mark the selected message(s) as unimportant
mn: Тэмдэглэгдсэн зурвасуудыг чухал бус гэж тэмдэглэ

en: Mark the selected messages for deletion
mn: Тэмдэглэгдсэн зурвасуудыг устгахаар тэмдэглэ

en: Marshall Islands
mn: Маршалын арлууд

en: Martinique
mn: Мартиник

en: Mauritania
mn: Мавритани

en: Mauritius
mn: Маврик

en: Max lines
mn: Х/И Мөр

en: May
mn: 5-р сар

en: Member
mn: Гишүүн

en: Members
mn: Гишүүд

en: Merge E-Mail Address
mn: Ц-шуудангийн хаягийг нийлүүлэх

en: Message
mn: Зурвас

en: Mexico
mn: Мексик

en: Micronesia
mn: Микронези

en: Minimum Width
mn: Х/Б Өргөн

en: Minimum width
mn: Х/Б өргөн

en: Minutes
mn: Минут

en: Mo
mn: Да

en: Mobile Phone
mn: Гар утас

en: Model
mn: Загвар

en: Moldova, Republic Of
mn: Молдав

en: Monaco
mn: Монако

en: Monday
mn: Даваа

en: Mongolia
mn: Монгол

en: Month
mn: Сар

en: Month View
mn: Сарын  үзэмж

en: Morocco
mn: Морокко

en: Move
mn: Зөөх

en: Move contact to
mn: Холбоог зөөх

en: Move contacts to
mn: Холбоонуудыг зөөх

en: Move selected message(s) to another folder
mn: Тэмдэглэгдсэн зурвасуудыг өөр хавтас руу зөө

en: Move to Folder...
mn: Хавтас руу зөөх...

en: Mozambique
mn: Мозамбик

en: Myanmar
mn: Мьянма

en: NUMBER
mn: ДУГААР

en: Name
mn: Нэр

en: Name begins with
mn: Нэрний эхний үсэг

en: Namibia
mn: Намиби

en: Nauru
mn: Науру

en: Nepal
mn: Непал

en: Netherlands
mn: Нидерланд

en: Netherlands Antilles
mn: Нидерландын Антилын арлууд

en: Never
mn: Хэзээ ч

en: New
mn: Шинэ

en: New Caledonia
mn: Шинэ Каледони

en: New Calendar
mn: Шинэ хуанли

en: New Contact
mn: Шинэ холбоо

en: New Contact List
mn: Шинэ холбооны жагсаалт

en: New Contact List...
mn: Шинэ холбооны жагсаалт...

en: New Contact...
mn: Шинэ холбоо...

en: New Contact:
mn: Шинэ холбоо:

en: New Meeting
mn: Шинэ уулзалт

en: New Task
mn: Шинэ үүрэг

en: New Zealand
mn: Шинэ зеланд

en: New _Appointment...
mn: Шинэ _уулзалт...

en: New all day appointment
mn: Бүтэн өдрийн шинэ зориулалт

en: New appointment
mn: Шинэ зориулалт

en: New calendar
mn: Шинэ хуанли

en: New meeting
mn: Шинэ уулзалт

en: Next
mn: Дараагийн

en: Next _Important Message
mn: Дараагийн _чухал мэдээлэл

en: Next _Unread Message
mn: Дараагийн _уншигдаагүй мэдээлэл

en: Nicaragua
mn: Никарагуа

en: Nickname
mn: Хоч

en: Niger
mn: Негр

en: Nigeria
mn: Нигер

en: No
mn: Үгүй

en: No Information
mn: Мэдээлэл алга

en: No contacts
mn: Холбоо алга

en: No description available.
mn: Тайлбар алга.

en: No grouping
mn: Бүлэглэхгүй

en: No summary
mn: Дүгнэлт алга

en: None
mn: Алга

en: Norfolk Island
mn: Норфолкын арлууд

en: Normal
mn: Хэвийн

en: Norway
mn: Норвеги

en: Not Critical
mn: Ноцтой бус

en: Not Started
mn: Эхлээгүй

en: Not sorted
mn: Эрэмбэлэхгүй

en: Note
mn: Тэмдэглэл

en: November
mn: 11-р сар

en: Now
mn: Одоо

en: Number of columns:
mn: Багануудын тоо:

en: OK
mn: За

en: OUTPUTFILE
mn: ГАРАЛТЫН ФАЙЛ

en: October
mn: 10-р сар

en: Office
mn: Офис

en: Oman
mn: Оман

en: On LDAP Servers
mn: LDAP серверүүдэд

en: On The Web
mn: Вэб дээр

en: On This Computer
mn: Энэ компьютер дээр

en: One
mn: Нэг

en: Open
mn: Нээх

en: Open _Web Page
mn: _Вэб хуудас нээх

en: Open a file
mn: Файлыг нээх

en: Open the selected message in a new window
mn: Тэмдэглэгдсэн зурвасыг шинэ цонхонд нээх

en: Organization
mn: Байгууллага

en: Organization (O)
mn: Байгууллага (Б)

en: Organizational Unit (OU)
mn: Байгууллагын нэгжм (БН)

en: Organizer:
mn: Зохион байгуулагч:

en: Orientation
mn: Хандлага

en: Other
mn: Бусад

en: Other Date
mn: Бусад өдрүүд

en: Other Fax
mn: Бусад факс

en: Other Phone
mn: Бусад утас

en: Other error
mn: Бусад алдаа

en: Other...
mn: Бусад...

en: Out of Office
mn: Ажлын байрандаа байхгүй

en: Overwrite
mn: Дарж бичих

en: PGP Encrypt
mn: ПЖП шифр

en: PGP Sign
mn: ПЖП тэмдэг

en: P_revious Unread Message
mn: _Өмнөх уншаагүй зурвас

en: Page
mn: Хуудас

en: Page Setup:
mn: Цаасны тохиргоо:

en: Pager
mn: Пэйжер

en: Pakistan
mn: Пакистан

en: Palau
mn: Палау

en: Palestinian Territory
mn: Палестин

en: Panama
mn: Панама

en: Paper
mn: Цаас

en: Paraguay
mn: Парагуай

en: Paste
mn: Буулгах

en: Paste text from the clipboard
mn: Клипбордоос текстийг буулгах

en: Paste the clipboard
mn: Клипбордыг буулгах

en: Permission denied
mn: Зөвшөөрөгдөөгүй

en: Personal
mn: Хувийн

en: Peru
mn: Перу

en: Philippines
mn: Пилиппин

en: Play a sound
mn: Дуу тоглуул

en: Poland
mn: Польш

en: Portrait
mn: Босоо

en: Portugal
mn: Португаль

en: Pr_evious Important Message
mn: Ө_мнөх чухал зурвас

en: Preview the message to be printed
mn: Хэвлэх мэдээллийн өмнөх үзэмж

en: Preview:
mn: Өмнөх үзэмж:

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Primary Email
mn: Анхдагч ц-шуудан

en: Primary Phone
mn: Анхдагч утас

en: Print
mn: Хэвлэх

en: Print Pre_view
mn: Өмнөх _үзэмжийг хэвлэх

en: Print contact
mn: Холбоог хэвлэх

en: Print contacts
mn: Холбоонуудыг хэвлэх

en: Print selected contacts
mn: Тэмдэглэгдсэн холбоонуудыг хэвлэх

en: Print this calendar
mn: Энэ хуанлийг хэвлэх

en: Print this message
mn: Энэ мэдээллийг хэвлэх

en: Priority
mn: Давуу эрх

en: Private
mn: Хувийн

en: Properties...
mn: Шинжүүд:

en: Public
mn: Нийтийн

en: Puerto Rico
mn: Пуэрто Рико

en: Purposes
mn: Зориулалтууд

en: Qatar
mn: Катар

en: Query
mn: Хүсэлт

en: Radio
mn: Радио

en: Re_direct
mn: Ахин _чиглүүлэх

en: Refresh
mn: Ахин шинэчлэх

en: Removal Complete
mn: Устгалт дууслаа

en: Remove
mn: Устгах

en: Remove This Column
mn: Энэ баганыг устгах

en: Retro Look
mn: Retro-Look

en: Reunion
mn: Реюньон

en: Right:
mn: Баруун:

en: Role
mn: Үүрэг

en: Romania
mn: Румынь

en: Room
mn: Өрөө

en: Run a program
mn: Програм ажиллуул

en: Russian Federation
mn: ОХУ

en: Rwanda
mn: Руанда

en: SHA1 Fingerprint
mn: SHA1 хуоууны хээ

en: SSL Client Certificate
mn: SSL харилцагчийн батламж

en: SSL Server Certificate
mn: SSL серверийн батламж

en: S_un
mn: Н_ям

en: Sa
mn: Бя

en: Saint Kitts And Nevis
mn: Гэгээн Китс ба Невис

en: Saint Lucia
mn: Санта лучиа

en: Samoa
mn: Самоа

en: San Marino
mn: Сан марино

en: Saturday
mn: Бямба

en: Saudi Arabia
mn: Саудийн араб

en: Save
mn: Хадгалах

en: Save As
mn: Нэрээр хадгалах

en: Save Custom View
mn: Хэрэглэгчийн тод. харагдац хадгалах

en: Save Search
mn: Хайлтыг хадгалах

en: Save _As...
mn: _Нэрээр хадгалах

en: Save _Draft
mn: _Нооргийг хадгалах

en: Save and Close
mn: Хадгалаад хаах

en: Save and _Close
mn: Хадгалаах _хаах

en: Save as...
mn: Нэрээр хадгалах...

en: Save in addressbook
mn: Хаягийн дэвтэрт хадгалах

en: Save in folder...
mn: Хавтсанд хадгалах...

en: Save the current file
mn: Энэ файлыг хадгалах

en: Save the current file with a different name
mn: Энэ файлыг өөр нэрээр хадгалах

en: Save the message in a specified folder
mn: Мэдээллийг хавтсанд хадгалах

en: Search Editor
mn: Хайлтын засварлагч

en: Searching
mn: Хайж байна

en: Select All
mn: Бүгдийг тэмдэглэх

en: Select _All
mn: Бүгдийг _тэмдэглэх

en: Select a Time Zone
mn: Цагийн бүсээ сонго

en: Select all contacts
mn: Бүх холбоонуудыг тэмдэглэх

en: Select all text
mn: Бүх текстийг тэмдэглэх

en: Select all visible messages
mn: Бүх харагддаг зурвасуудыг тэмдэглэ

en: Select an Action
mn: Үйлдлээ тэмдэглэх

en: Selected
mn: Тэмдэглэгдсэн

en: Selected Column
mn: Тэмдэглэсэн багана

en: Selection Mode
mn: Тэмдэглээний горим

en: Selection model
mn: Тэмдэгдэх загвар

en: Send
mn: Илгээх

en: Send / Receive
mn: Илгээх/Хүлээн авах

en: Send Free/Busy Information
mn: Чөлөөтэй/завгүй мэдээллүүдийг илгээх

en: Send Latest Information
mn: Сүүлийн мэдээллүүдийг илгээх

en: Send To:
mn: Илгээх этгээд:

en: Send an email
mn: Ц-захиа илгээх

en: Send the mail in HTML format
mn: ХТМЛ хэлбэрээр захиа илгээх

en: Send this message
mn: Энэ зурвасыг илгээх

en: Senegal
mn: Сенегал

en: September
mn: 9-р сар

en: Serial Number
mn: Серийн дугаар

en: Server Message:
mn: Серверийн мэдээлэл:

en: Seychelles
mn: Сейшелийн арлууд

en: Sh_ow Hidden Messages
mn: _Нуугдмал зурвасуудыг харуул

en: Show as list
mn: Жагсаалтаар харуулах

en: Show one day
mn: Нэг өдрийг хадгалах

en: Show one month
mn: Нэг сарыг харуулах

en: Show one week
mn: Нэг долоо хоногийг харуулах

en: Show the working week
mn: Ажлын долоо хоногийг харуулах

en: Sierra Leone
mn: Сьерра-Леоне

en: Sign this message with your PGP key
mn: Мэдээллийг таны ПЖП түлхүүрээр тэмдэглэх

en: Signing
mn: Тэмдэглэж байна

en: Simplified
mn: Хялбаршмал

en: Singapore
mn: Сингапур

en: Size of the expander arrow
mn: Задлагчийн сумын хэмжээ

en: Size:
mn: Хэмжээ:

en: Slovakia
mn: Словак

en: Slovenia
mn: Словени

en: Solomon Islands
mn: Соломоны арлууд

en: Somalia
mn: Сомали

en: Sort Ascending
mn: Өсөхөөр эрэмбэлэх

en: Sort Descending
mn: Буурахаар эрэмбэлэх

en: Sort Info
mn: Мэд. эрэмбэлэх

en: Sorter
mn: Эрэмбэлэгч

en: Source
mn: Эх үүсвэр

en: Source Book
mn: Эх дэвтэр

en: South Africa
mn: Өмнөд африк

en: Spain
mn: Испани

en: Spouse
mn: Гэргий

en: Sri Lanka
mn: Шриланк

en: Start date is wrong
mn: Эхлэх өдөр буруу байна

en: Start on a new page
mn: Шинэ хуудсанд эхлэх

en: Start time is wrong
mn: Эхлэх цаг буруу байна

en: State
mn: Төлөв

en: Status
mn: Төлөв

en: Stop
mn: Зогсоох

en: Stop Loading
mn: Ачааллахыг зогсоох

en: Strikeout
mn: Дарсан

en: Strikeout Column
mn: Дарсан багана

en: Style name:
mn: Загварын нэр:

en: Su
mn: Ня

en: Sub
mn: Дэд

en: Submit Bug Report
mn: Цохын тухай мэдээлэх

en: Submit _Bug Report
mn: _Цохын тухай мэдээлэх

en: Success
mn: Амжилттай

en: Sudan
mn: Судан

en: Summary
mn: Дүгнэлт

en: Summary contains
mn: Дүгнэлтэд агуулагдаж байна

en: Summary:
mn: Нийт:

en: Sunday
mn: Ням

en: Supported Search Bases
mn: Дэмжигдсэн хайлтын сууриуд

en: Suriname
mn: Суринам

en: Swaziland
mn: Свазиленд

en: Sweden
mn: Швед

en: Switzerland
mn: Швицари

en: T_hu
mn: Пү_р

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Taiwan
mn: Тайвань

en: Tajikistan
mn: Тажикистан

en: Tanzania, United Republic Of
mn: Танзани

en: Task List Group
mn: Үүргийн жагсаалтын бүлэг

en: Task List Name
mn: Үүргийн жагсаалтын нэр

en: Tasks
mn: Үүргүүд

en: Telex
mn: Телекс

en: Text
mn: Текст

en: Text height
mn: Текстийн өндөр

en: Text width
mn: Текстийн өргөн

en: Th
mn: Пү

en: Thailand
mn: Тайланд

en: The date must be entered in the format: 
    
    %s
mn: Он сар өдрийг ийм хэлбэртэйгээр оруулсан байх ёстой: 
    
    %s

en: The percent value must be between 0 and 100, inclusive
mn: Хувийн утга 0-с 100-н хооронд байх ёстой

en: The time must be in the format: %s
mn: Цаг ийм хэлбэртэй байх ёстой: %s

en: Then By
mn: Дараа нь

en: This query did not complete successfully.
mn: Энэ хүсэлт амжилттай дууссангүй.

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Time _zone:
mn: Цагийн _бүс:

en: Time format:
mn: Цагийн хэлбэр:

en: Today
mn: Өнөөдөр

en: Today %l:%M %p
mn: Өнөөдөр %H:%M

en: Togo
mn: Того

en: Tokelau
mn: Токелау

en: Tonga
mn: Тонга

en: Top:
mn: Дээд:

en: Traditional
mn: Уламжлалт

en: Tree
mn: Мод

en: Tu
mn: Мя

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Tunisia
mn: Тунис

en: Turkey
mn: Турк

en: Turkish
mn: Турк

en: Turkmenistan
mn: Туркменистан

en: Tuvalu
mn: Тувалу

en: Type
mn: Төрөл

en: Type:
mn: Төрөл:

en: Uganda
mn: Уганда

en: Ukraine
mn: Украйн

en: Ukrainian
mn: Украйн

en: Undefined
mn: Зарлагдаагүй

en: Underline Column
mn: Доогуур нь зурсан багана

en: Unicode
mn: Юникод

en: Uniform row height
mn: Жигдэрсэн мөрийн өндөр

en: Unit
mn: Нэгж

en: United Arab Emirates
mn: Арабын нэгдсэн Эмират

en: United Kingdom
mn: Их Британи

en: United States
mn: Нэгдсэн улсууд

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Unknown character set: %s
mn: Үл мэдэгдэх тэмдэгтийн тохиргоо: %s

en: Unknown error
mn: Үл мэдэгдэх алдаа

en: Unmatched
mn: Тохироогүй

en: Unselected Column
mn: Тэмдэгдлээгүй багана

en: Unsort
mn: Эрэмбэлэхгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Updated
mn: Шинэчлэгдсэн

en: Uruguay
mn: Уругуай

en: Use click to add
mn: Нэмэхдээ товшилт хэрэглэх

en: Use ellipsis
mn: Эллипс хэрэглэх

en: Using email address
mn: Ц-шуудангийн хаяг ашиглан

en: Uzbekistan
mn: Узбекистан

en: Vanuatu
mn: Вануату

en: Venezuela
mn: Венесуэль

en: Version
mn: Хувилбар

en: Version 1
mn: Хувилбар 1

en: Version 2
mn: Хувилбар 2

en: Version 3
mn: Хувилбар 3

en: Vertical Draw Grid
mn: Босоо дүрслэгдэх хүснэгт

en: Viet Nam
mn: Вьетнам

en: View
mn: Үзэмж

en: Visual
mn: Визуал

en: W_eek View
mn: _Долоо хоногийн үзэмж

en: W_eek starts:
mn: _Долоо хоног эхлэнэ:

en: Warning
mn: Анхааруулга

en: We
mn: Лх

en: Web Site
mn: Вэб сайт

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Week
mn: Долоо хоног

en: Week View
mn: Долоо хоногийн үзэмж

en: Welcome
mn: Тавтай морил

en: Western European
mn: Баруун европ

en: Whenever Possible
mn: Хэзээ ч боломжтой

en: Width
mn: Өргөн

en: Width:
mn: Өргөн:

en: Work
mn: Ажилын

en: Work Week
mn: Ажлын долоо хоног

en: Work Week View
mn: Ажлын долоо хоногийн үзэмж

en: Work days:
mn: Ажлын өдрүүд:

en: X Offset
mn: X-оффсет

en: Y Offset
mn: Y-оффсет

en: Yemen
mn: Емен

en: Yes
mn: Тийм

en: Yes. (Complex Recurrence)
mn: Тийм.

en: Yesterday %l:%M %p
mn: Өчигдөр %H:%M

en: Zambia
mn: Замби

en: Zimbabwe
mn: Зимбаб

en: _12 hour (AM/PM)
mn: _12 цаг (AM/PM)

en: _24 hour
mn: _24 цаг

en: _Add
mn: _Нэмэх

en: _Address:
mn: _Хаяг:

en: _Appointment
mn: _Зориулалт

en: _Attachment...
mn: _Хавсралт...

en: _Clear
mn: _Цэвэрлэх

en: _Close
mn: _Хаах

en: _Contact
mn: _Холбоо

en: _Copy
mn: _Хуулах

en: _Copy to Folder
mn: _Хавтас руу хуулах

en: _Current View
mn: _Одоогийн үзэмж

en: _Day View
mn: _Өдрийн үзэмж

en: _Day begins:
mn: _Өдөр эхлэнэ:

en: _Delete
mn: _Устгах

en: _Download limit:
mn: _Татаж авах хязгаар:

en: _Edit
mn: _Засварлах

en: _Edit Saved Searches...
mn: Хадгалагдсан хайлтуудыг засварлах...

en: _End time:
mn: _Дуусах цаг:

en: _File
mn: _Файл

en: _Find Now
mn: _Одоо ол

en: _First:
mn: _Өөрийн:

en: _Folder Name:
mn: Ха_втасны нэр:

en: _Font...
mn: _Фонт...

en: _Fri
mn: _Баа

en: _Full Name:
mn: _Бүтэн нэр:

en: _Go To
mn: _Очих

en: _Help
mn: _Тусламж

en: _Import...
mn: _Оруулах...

en: _Insert
mn: _Оруулах...

en: _Last:
mn: _Эцгийн:

en: _List name:
mn: _Жагсаалтын нэр:

en: _Messages
mn: _Мэдээлэл

en: _Mon
mn: _Дав

en: _Month View
mn: _Сарын үзэмж

en: _Move to Folder
mn: _Хавтас руу зөөх

en: _New
mn: _Шинэ

en: _Next Message
mn: _Дараагийн зурвас

en: _Open
mn: _Нээх

en: _Open...
mn: _Нээх...

en: _PO Box:
mn: _Шуудангийн хайрцаг:

en: _Paste
mn: _Буулгах

en: _Phone List
mn: _Утасны жагсаалт

en: _Previous Message
mn: _Өмнөх зурвас

en: _Print...
mn: _Хэвлэх...

en: _Priority:
mn: _Давуу эрх:

en: _Remove
mn: _Устгах

en: _Sat
mn: _Бям

en: _Save
mn: _Хадгалах

en: _Save As...
mn: _Нэрээр хадгалах...

en: _Save Search...
mn: _Хайлтыг хадгалах:..

en: _Search
mn: _Хайх

en: _Security
mn: _Аюулгүй байдал

en: _Send / Receive
mn: _Илгээх/хүлээж авах

en: _Start time:
mn: _Эхлэх цаг:

en: _State/Province:
mn: _Муж/Аймаг:

en: _Status:
mn: _Байдал:

en: _Tasks
mn: _

en: _Time divisions:
mn: _Цагийн хуваалт:

en: _Tue
mn: _Мяг

en: _Wed
mn: _Лха

en: _Work Week View
mn: _Ажлын долоо хоногийн үзэмж

en: _ZIP Code:
mn: Зип код:

en: after
mn: дараа

en: before
mn: өмнө

en: cards
mn: картууд

en: color
mn: өнгө

en: day
mn: өдөр

en: day(s)
mn: өдөр(үүд)

en: days
mn: өдрүүд

en: dialog1
mn: Диалог 1

en: first
mn: эхний

en: for
mn: -д

en: forever
mn: үүрд

en: fourth
mn: 4 дэх

en: hour(s)
mn: цаг

en: hours
mn: цаг

en: invalid time
mn: алдаатай цаг

en: last
mn: сүүлийн

en: list
mn: жагсаах

en: minute(s)
mn: минут

en: minutes
mn: минут

en: month(s)
mn: сар

en: second
mn: 2 дахь

en: third
mn: 3 дахь

en: until
mn: болтол

en: week(s)
mn: долоо хоног

en: year(s)
mn: жил
