gvfs master - en to ms translation catalogue (395 entries)

en:  (invalid encoding)
ms:  (pengekodan tidak sah)

en: %s (jailbreak)
ms: %s (dipecah masuk)

en: %s Encrypted
ms: %s Disulitkan

en: %s File System Service
ms: Perkhidmatan Sistem Fail %s

en: %s Possibly Encrypted
ms: %s Berkemungkinan Tersulit

en: %s Volume
ms: Volum %s

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
ms: %s boleh ditanggalkan secara selamat
    Peranti boleh ditanggalkan.

en: %s for %s on %s
ms: %s untuk %s pada %s

en: %s has been unmounted
ms: %s telah dinyahlekap

en: %s on %s
ms: %s pada %s

en: %s on %s%s
ms: %s pada %s%s

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
ms: %s telah dinyahlekap
    Sistem fail telah terputus.

en: %s: %d: Directory or file exists
ms: %s: %d: Fail atau direktori wujud

en: %s: %d: Invalid filename
ms: %s: %d: Nama fail tidak sah

en: %s: %d: No such file or directory
ms: %s: %d: Tiada fail atau direktori sebegitu

en: %s: %d: Not Supported
ms: %s: %d: Tidak Disokong

en: / in %s
ms: / dalam %s

en: / on %s
ms: / pada %s

en: A passphrase is required to access the volume
ms: Satu frasa laluan diperlukan untuk mencapai volum

en: Accessing application icons on device failed
ms: Pencapaian ikon aplikasi pada peranti gagal

en: Accounts are unsupported
ms: Akaun tidak disokong

en: An invalid username was provided.
ms: Nama pengguna tidak sah disediakan.

en: An operation is already pending
ms: Satu operasi masih tertangguh

en: Ancestor directory doesn’t exist
ms: Direktori moyang tidak wujud

en: Apple Filing Protocol Service
ms: Perkhidmatan Protokol Pengisian Apple

en: Apple Mobile Device
ms: Peranti Mudah Alih Apple

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
ms: Peranti Mudah Alih Apple, Dipecah Masuk

en: Audio CD File System Service
ms: Perkhidmatan Sistem Fail CD Audio

en: Audio Disc
ms: Cakera Audio

en: Authentication is required to perform file operations
ms: Pengesahihan diperlukan untuk membuat operasi fail

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
ms: Pengesahihan diperlukan untuk menjalankan daemon gvfsd-admin

en: Automount failed: %s
ms: Auto-lekap gagal: %s

en: Backend currently unmounting
ms: Bahagian belakang buat masa ini dinyahlekapkan

en: Backup file creation failed
ms: Penciptaan fail sandar gagal

en: Backup file creation failed: %s
ms: Penciptaan fail sandar gagal: %s

en: Backups not supported
ms: Sandar tidak disokong

en: Burn
ms: Rakam

en: CD/DVD Creator
ms: Pencipta CD/DVD

en: Cancel
ms: Batal

en: Cancel Login
ms: Batal Daftar masuk

en: Cannot allocate new file to append to
ms: Tidak dapat peruntuk fail baharu yang akan ditambah

en: Cannot create gphoto2 context
ms: Tidak dapat mencipta konteks gphoto2

en: Cannot create gudev client
ms: Tidak dapat mencipta klien gudev

en: Cannot find drive %s
ms: Tidak dapat mencari pemacu %s

en: Cannot get data of file to append to
ms: Tidak dapat fail data untuk ditambahkan

en: Cannot make directory in this location
ms: Tidak dapat membuat direktori dalam lokasi ini

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
ms: Tidak dapat membuka sambungan data. Mungkin dinding api anda menghalangnya?

en: Cannot read file to append to
ms: Tidak dapat membaca fail untuk ditambahkan

en: Cannot write to this location
ms: Tidak dapat menulis ke lokasi ini

en: Can’t copy directory over directory
ms: Tidak dapat menyalin direktori ke atas direktori

en: Can’t copy file over directory
ms: Tidak dapat menyalin fail ke atas direktori

en: Can’t eject file
ms: Tidak dapat melentingkan fail

en: Can’t find metadata file %s
ms: Tidak dapat mencari fail data meta %s

en: Can’t handle version %d of GVfsIcon encoding
ms: Tidak dapat mengendalikan versi %d bagi pengekodan GVfsIcon

en: Can’t merge directories
ms: Tidak dapat menggabungkan direktori

en: Can’t monitor file or directory.
ms: Tidak dapat memantau fail atau direktori.

en: Can’t mount file
ms: Tidak melekapkan fail

en: Can’t move a shared directory into the Trash
ms: Tidak dapat mengalih satu direktori terkongsi ke dalam Tong Sampah

en: Can’t move directory into one of its descendants
ms: Tidak dapat mengalihkan direktori ke dalam salah satu keturunannya

en: Can’t move directory over directory
ms: Tidak dapat mengalih direktori ke atas direktori

en: Can’t move over directory
ms: Tidak dapat mengalih ke atas direktori

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
ms: Tidak dapat mengalih titik kongsi ke dalam satu direktori terkongsi

en: Can’t open directory
ms: Tidak dapat membuka direktori

en: Can’t open mountable file
ms: Tidak dapat membuka fail boleh lekap

en: Can’t poll file
ms: Tidak dapat meninjau fail

en: Can’t recursively copy directory
ms: Tidak dapat menyalin direktori secara rekursif

en: Can’t recursively move directory
ms: Tidak dapat mengalih direktori secara rekursif

en: Can’t rename file, filename already exists
ms: Tidak dapat menamakan semula fail, nama fail sudah wujud

en: Can’t rename volume
ms: Tidak dapat menamakan semula volum

en: Can’t send host identity confirmation
ms: Tidak dapat menghantar pengesahan identiti hos

en: Can’t send password
ms: Tidak dapat menghantar kata laluan

en: Can’t start drive
ms: Tidak dapat memulakan pemacu

en: Can’t stop drive
ms: Tidak dapat menghentikan pemacu

en: Can’t unmount file
ms: Tidak dapat menyahlekap fail

en: Can’t verify the identity of “%s”.
    This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
ms: Tidak dapat mengesahkan identiti "%s".
    Ia berlaku ketika anda mendaftar masuk sesebuah komputer buat pertama kali.
    
    Identiti dihantar oleh komputer jauh ialah "%s". Jika anda mahu benar-benar pasti adalah selamat untuk teruskan, sila hubungi pentadbir sistem.

en: Can’t write to directory
ms: Tidak dapat menulis ke direktori

en: Channel blocked
ms: Saluran disekat

en: Computer
ms: Komputer

en: Connection failed
ms: Sambungan gagal

en: Connection refused by server
ms: Sambungan dinafikan oleh pelayan

en: Connection unexpectedly went down
ms: Sambungan terputus tanpa jangka

en: Could not create request
ms: Tidak boleh mencipta permintaan

en: Could not find an enclosing directory
ms: Tidak dapat mencari direktori tertutup

en: Could not find enclosing mount
ms: Tidak dapat mencari penutup lekap

en: Could not parse response
ms: Tidak dapat menghuraikan respons

en: Couldn’t find matching udev device.
ms: Tidak dapat mencari peranti udev yang sepadan.

en: Couldn’t get stream file descriptor
ms: Tidak memperoleh penerang fail strim

en: Couldn’t load %s on %s
ms: Tidak dapat memuatkan %s pada %s

en: Data connection closed
ms: Sambungan data ditutup

en: Device not found
ms: Peranti tidak ditemui

en: Didn’t get stream file descriptor
ms: Tidak memperoleh penerang fail strim

en: Digital Camera (%s)
ms: Kamera Digital (%s)

en: Directory doesn’t exist
ms: Direktori tidak wujud

en: Directory not empty
ms: Direktori tidak kosong

en: Directory notification not supported
ms: Pemberitahuan direktori tidak disokong

en: Directory “%s” is not empty
ms: Direktori "%s" tidak kosong

en: Documents on %s
ms: Dokumen pada %s

en: Documents on Apple Mobile Device
ms: Dokumen pada Peranti Mudah Alih Apple

en: Don’t start fuse.
ms: Jangan mula mencantum.

en: Drive %s does not contain audio files
ms: Pacu %s tidak mengandungi fail audio

en: Eject Anyway
ms: Lenting Jua

en: Empty response
ms: Respons kosong

en: Enable debug output.
ms: Benarkan output nyahpepijat.

en: Encryption passphrase for %s
ms: Penyulitan frasa laluan untuk %s

en: End of stream
ms: Penghujung strim

en: Enter a passphrase to unlock the volume
    The passphrase is needed to access encrypted data on %s.
ms: Masukkan frasa laluan untuk menyahkunci volum
    Frasa laluan perlu capai data tersulit dalam %s.

en: Enter a passphrase to unlock the volume
    The volume %s might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
ms: Masukkan satu frasa laluan untuk menyahkunci volum
    Volum %s mungkin volum VeraCrypt kerana ia mengandungi data rawak.

en: Enter passphrase for secure key for %s
ms: Masukkan frasa laluan untuk kunci selamat %s

en: Enter passphrase for secure key for %s on %s
ms: Masukkan frasa laluan untuk kunci selamat %s pada %s

en: Enter password for %s
ms: Masukkan kata laluan untuk %s

en: Enter password for %s on %s
ms: Masukkan kata laluan untuk %s pada %s

en: Enter your name and password for the server “%s”.
ms: Masukkan kata laluan anda untuk pelayan "%s".

en: Enter your password for the server “%s”.
ms: Masukkan kata laluan anda untuk pelayan "%s".

en: Error creating backup file: %s
ms: Ralat mencipta fail sandar: %s

en: Error creating camera
ms: Ralat mencipta kamera

en: Error creating directory
ms: Ralat mencipta direktori

en: Error creating file object
ms: Ralat mencipta objek fail

en: Error deleting directory
ms: Ralat memadam direktori

en: Error deleting file
ms: Ralat memadam fail

en: Error deleting file: %s
ms: Ralat memadam fail: %s

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
ms: Ralat memadam frasa laluan tidak sah dari gelang kunci (%s)

en: Error from “paranoia” on drive %s
ms: Ralat dari "paranoia" dalam pemacu %s

en: Error getting data from file
ms: Ralat mendapatkan data dari fail

en: Error getting device information
ms: Ralat mendapatkan maklumat

en: Error getting file
ms: Ralat mendapatkan fail

en: Error in stream protocol: %s
ms: Ralat dalam protokol strim: %s

en: Error initializing Avahi resolver
ms: Ralat mengawalkan pelearai Avahi

en: Error initializing Avahi: %s
ms: Ralat mengawalkan Avahi: %s

en: Error initializing camera
ms: Ralat mengawalkan kamera

en: Error loading device information
ms: Ralat memuatkan maklumat peranti

en: Error looking up device information
ms: Ralat mencari maklumat peranti

en: Error moving file: %s
ms: Ralat mengalih fail: %s

en: Error occurred when validating the certificate.
ms: Ralat ketika mengesahkan sijil.

en: Error removing target file: %s
ms: Ralat membuang fail sasaran: %s

en: Error renaming directory
ms: Ralat menamakan semula direktori

en: Error renaming file
ms: Ralat menamakan semula fail

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
ms: Ralat meleraikan "%s" perkhidmatan "%s" pada domain "%s"

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
ms: Ralat meleraikan "%s" perkhidmatan "%s" pada domain "%s". Satu atau lebih rekod TXT telah hilang. Kuci diperlukan: "%s".

en: Error seeking in stream
ms: Ralat menjangkau dalam strim

en: Error seeking in stream on camera %s
ms: Ralat menjangkau strim pada kamera %s

en: Error seeking in stream on drive %s
ms: Ralat menjangkau strim dalam pemacu %s

en: Error setting file metadata: %s
ms: Ralat menetapkan fail data meta: %s

en: Error setting up camera communications port
ms: Ralat menetapkan port komunikasi kamera

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
ms: Ralat menyimpan frasa laluan dalam gelang kunci (%s)

en: Error while getting mount info: %s
ms: Ralat ketika mendapatkan maklumat lekap: %s

en: Error writing file
ms: Ralat menulis fail

en: Error: %s
ms: Ralat: %s

en: Failed to create active FTP connection.
ms: Gagal mencipta sambungan FTP aktif.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
ms: Gagal mencipta sambungan FTP aktif. Mungkin penghala anda tidak menyokongnya?

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
ms: Gagal melentingkan media; satu atau lebih volum dalam media masih sibuk.

en: Failed to get file list
ms: Gagal mendapatkan senarai fail

en: Failed to get folder list
ms: Gagal memperoleh senarai folder

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
ms: Gagal mendapatkan org.gnome.OnlineAccounts.Files untuk %s

en: Failed to mount Windows share: %s
ms: Gagal melekap perkongsian WIndows: %s

en: Failed to retrieve share list from server: %s
ms: Gagal memperoleh senarai kongsi dari pelayan: %s

en: Failure
ms: Gagal

en: File Sharing
ms: Perkongsian Fail

en: File System
ms: Sistem Fail

en: File doesn’t exist
ms: Fail tidak wujud

en: File exists
ms: Fail telah wujud

en: File is directory
ms: Fail merupakan direktori

en: File is locked by another user
ms: Fail dikunci oleh pengguna lain

en: File is not a regular file
ms: Fail bukan sebuah fail nalar

en: File is not open for read access
ms: Fail tidak dibuka untuk capaian baca

en: File is not open for write access
ms: Fail tidak dibuka untuk capaian tulis

en: File length changed during transfer
ms: Panjang fail berubah semasa pemindahan

en: File not found
ms: Fail tidak ditemui

en: File system is busy
ms: Sistem fail sibuk

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
ms[0]: Sistem fail sibuk: %d fail terbuka
ms[1]: Sistem fail sibuk: %d fail terbuka

en: Filename contains invalid characters.
ms: Nama fail mengandungi aksara tidak sah.

en: Filesystem is read-only
ms: Sistem fail adalah baca-sahaja

en: GVFS Daemon
ms: Daemon GVFS

en: GVFS Metadata Daemon
ms: Daemon Data Meta GVFS

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
ms: Pemantau Volum UDisks2 GVfs

en: Generic libmtp error
ms: Ralat libmtp generik

en: Got EOS
ms: Dapat EOS

en: Got error “%s” from server
ms: Dapat ralat "%s" daripada pelayan

en: Got unexpected end of stream
ms: Dapat penghujung strim tidak jangka

en: Got unknown error code %d from server
ms: Dapat kod ralat %d yang tidak diketahui dari pelayan

en: HTTP Client Error: %s
ms: Ralat Klien Pelayan HTML: %s

en: HTTP Error: %s
ms: Ralat HTTP: %s

en: Host closed connection
ms: Hos menutup sambungan

en: Host key verification failed
ms: Pengesahan kunci hos gagal

en: Hostname not known
ms: Nama hos tidak diketahui

en: Identification not found.
ms: Pengenalan tidak ditemui.

en: Insufficient permissions
ms: Keizinan tidak mencukupi

en: Internal Apple File Control error
ms: Ralat Kawalan Fail Apple Dalaman

en: Internal Error (%s)
ms: Ralat Dalaman (%s)

en: Internal error: %s
ms: Ralat dalaman: %s

en: Internal error: Unknown Error
ms: Ralat dalaman: Ralat tidak diketahui

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
ms: Lokasi AFC tidak sah: mestilah dalam bentuk afc://uuid:port-number

en: Invalid Apple File Control data received
ms: Data Kawalan Fail Apple yang tidak sah diterima

en: Invalid attribute type
ms: Jenis atribut tidak sah

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
ms: Jenis atribut tidak sah (uint32 dijangka)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
ms: Jenis atribut tidak sah (dijangka uint64)

en: Invalid credentials for %s
ms: Kelayakan untuk %s tidak sah

en: Invalid dbus message
ms: Mesej dbus tidak sah

en: Invalid file info format
ms: Format maklumat fail tidak sah

en: Invalid filename
ms: Nama fail tidak sah

en: Invalid filename %s
ms: Nama fail %s tidak sah

en: Invalid mount spec
ms: Spesifikasi lekap tidak sah

en: Invalid reply
ms: Balas tidak sah

en: Invalid reply received
ms: Balas tidak sah diterima

en: Invalid return value from %s
ms: Nilai dikembalikan tidak sah daripada %s

en: Items in the trash may not be modified
ms: Item didalam tong sampah tidak boleh diubah suai

en: Listing applications installed on device failed
ms: Penyenaraian aplikasi terpasang dalam peranti gagal

en: Local Network
ms: Rangkaian Setempat

en: Location is already mounted
ms: Lokasi sudah dilekapkan

en: Location is not mountable
ms: Lokasi tidak boleh lekap

en: Lockdown Error: Invalid Argument
ms: Ralat Lockdown: Argumen Tidak Sah

en: Log In Anyway
ms: Daftar Masuk Jua

en: Login dialog cancelled
ms: Dialog daftar masuk dibatalkan

en: Main daemon for GVFS
ms: Daemon utama untuk GVFS

en: Malformed DNS-SD encoded_triple “%s”
ms: "%s" encoded_triple DNSSD telah cacat

en: Malformed icon identifier “%s”
ms: Pengecam ikon "%s" telah cacat

en: Malformed input data for GVfsIcon
ms: Data input cacat bagi GVSIcon

en: Metadata daemon for GVFS
ms: Daemon data meta untuk GVFS

en: Mount point does not exist
ms: Titik lekap tidak wujud

en: Name already exists
ms: Nama telah wujud

en: Network
ms: Rangkaian

en: Network Location Monitor
ms: Pemantau Lokasi Rangkaian

en: New name too long
ms: Nama baharu terlalu panjang

en: No
ms: Tidak

en: No MTP devices found
ms: Tiada peranti MTP ditemui

en: No camera specified
ms: Tiada kamera dinyatakan

en: No device specified
ms: Tiada peranti dinyatakan

en: No drive specified
ms: Tiada pacu dinyatakan

en: No hostname specified
ms: Tiada nama hos dinyatakan

en: No medium in the drive
ms: Tiada media di dalam pemacu

en: No mount type specified
ms: Tiada jenis lekap ditentukan

en: No outstanding mount operation
ms: Tiada operasi lekap yang belum selesai

en: No route to host
ms: Tiada hala untuk hos

en: No space left on server
ms: Tidak ada ruang lagi dalam pelayan

en: No such file
ms: Tiada fail sebegitu

en: No such file %s on drive %s
ms: Tiada fail %s sebegitu pada pemacu %s

en: No such file or directory
ms: Tiada fail atau direktori sebegitu

en: No thumbnail for entity “%s”
ms: Tiada lakaran kenit untuk entiti "%s"

en: No volume specified
ms: Tiada volum dinyatakan

en: Not a WebDAV enabled share
ms: Bukan satu perkongsian yang dibenarkan WebDAV

en: Not a directory
ms: Bukan sebuah direktori

en: Not a mountable file
ms: Bukan satu fail boleh lekap

en: Not a regular file
ms: Bukan sebuah fail nalar

en: Not enough space on volume
ms: Ruang dalam volum tidak mencukupi

en: Not supported (not same directory)
ms: Tidak disokong (tidak berada dalam direktori yang sama)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
ms: Tidak disokong (sumber merupakan direktori, tetapi destinasi adalah fail sedia ada)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
ms: Tidak disokong (sumber merupakan direktori, destinasi adalah alat direktori juga)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
ms: Tidak disokong (sumber merupakan fail, destinasi adalah direktori)

en: Object being moved doesn’t exist
ms: Objek yang sedang dialih tidak wujud

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
ms: Objek yang dialih telah ditanda sebagai tidak boleh dinamakan semula (RenameInhibit)

en: Object with that name already exists
ms: Objek dengan nama tersebut sudah wujud

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
ms: Satu atau lebih program sedang menghalang operasi nyahlekap.

en: Operation failed
ms: Operasi gagal

en: Operation not supported
ms: Operasi tidak disokong

en: Operation not supported by backend
ms: Operasi tidak disokong oleh bahagian belakang

en: Operation not supported, files on different mounts
ms: Operasi tidak disokong, fail berada pada lekap berbeza

en: Operation was cancelled
ms: Operasi telah dibatalkan

en: Page type unknown
ms: Jenis halaman tidak diketahui

en: Password dialog cancelled
ms: Dialog kata laluan dibatalkan

en: Password required for %s
ms: Kata laluan diperlukan %s

en: Password required for share %s on %s
ms: Kata laluan diperlukan untuk berkongsi %s pada %s

en: Perform file operations
ms: Buat operasi fail

en: Permission denied
ms: Keizinan dinafikan

en: Permission denied.
ms: Keizinan dinafikan.

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
ms: Keizinan dinafikan: Mungkin hos tidak diizinkan atau port khusus diperlukan

en: Please enter proxy password
ms: Sila masukkan kata laluan proksi

en: Protocol error
ms: Ralat protokol

en: Range lock conflict exists
ms: Konflik julat kunci wujud

en: Recent
ms: Baru-baru ini

en: Remote Login
ms: Daftar Masuk Jauh

en: Replace old daemon.
ms: Ganti daemon lama.

en: Response invalid
ms: Respons tidak sah

en: Seek not supported on stream
ms: Jangkau tidak disokong pada strim

en: Server doesn’t support the FPCopyFile operation
ms: Pelayan tidak menyokong operasi FPCopyFile

en: Show program version.
ms: Tunjuk versi program.

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
ms: Fail sumber dan/atau direktori destinasi tidak wujud

en: Source file is a directory
ms: Fail sumber merupakan direktori

en: Symlinks not supported by backend
ms: Symlink tidak disokong oleh bahagian belakang

en: Target directory already exists
ms: Direktori sasaran sudah wujud

en: Target file already exists
ms: Fail sasaran sudah wujud

en: Target file exists
ms: Fail sasaran sudah wujud

en: Target file is a directory
ms: Fail sasaran adalah direktori

en: Target file is not a regular file
ms: Fail sasaran bukan fail nalar

en: Target file is open
ms: Fail sasaran telah dibuka

en: Target is a directory
ms: Sasaran adalah sebuah direktori

en: Target object doesn’t exist
ms: Objek sasaran tidak wujud

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
ms: Objek sasaran tidak ditanda sebagai tidak boleh padam (DeleteInhibit)

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
ms: Objek sasaran tidak ditanda sebagai tidak boleh dinamakan semula (RenameInhibit)

en: Target object is not a directory
ms: Objek sasaran bukanlah direktori

en: The FTP server is busy. Try again later
ms: Pelayan FTP sibuk. Cuba lagi kemudian

en: The certificate does not match the identity of the site.
ms: Sijil tidak sepadan dengan identiti tapak.

en: The certificate has been revoked.
ms: Sijil telah ditarik balik.

en: The certificate has expired.
ms: Sijil sudah tamat tempoh.

en: The certificate’s activation time is in the future.
ms: Masa pengaktifan sijil masih di masa hadapan.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
ms: Algoritma sijil dianggap tidak selamat.

en: The command is not supported by the server.
ms: Perintah tidak disokong oleh pelayan.

en: The connection is closed
ms: Sambungan telah ditutup

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
ms: Sambungan ditutup (SSH proses yang mendasarinya keluar)

en: The connection is not opened
ms: Sambungan tidak terbuka

en: The connection was interrupted
ms: Sambungan telah disampuk

en: The device did not respond
ms: Peranti tidak memberi respons

en: The device is password protected
ms: Peranti dilindungi kata laluan

en: The device “%s” is locked. Enter the passcode on the device and click “Try again”.
ms: Peranti "%s" telah dikunci. Masukkan kod laluan pada peranti dan klik "Cuba lagi".

en: The device “%s” is not trusted yet. Select “Trust” on the device and click “Try again”.
ms: Peranti “%s” tidak dipercayai lagi. Pilih “Percaya” pada peranti dan klik “Cuba lagi”.

en: The file does not exist or isn’t an audio track
ms: Fail tidak wujud atau bukanlah sebuah trek audio

en: The file is not a directory
ms: Fail bukanlah satu direktori

en: The file was externally modified
ms: Fail telah diubah suai secara dalaman

en: The given drive was not found
ms: Pemacu yang diberi tidak ditemui

en: The given mount was not found
ms: Lekap yang diberi tidak ditemui

en: The given volume was not found
ms: Volum yang diberi tidak ditemui

en: The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
ms: Kunci hos untuk “%s” berlainan dari kunci untuk alamat IP “%s”
    Jika anda mahu pastikan sama ada selamat diteruskan, hubungi pentadbir sistem.

en: The password prompt was cancelled.
ms: Makluman kata laluan telah dibatalkan.

en: The recent folder may not be deleted
ms: Folder baru-baru ini tidak boleh dipadamkan

en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
ms[0]: Pelayan tidak menyokong kata laluan lebih panjang dari %d aksara.
ms[1]: Pelayan tidak menyokong kata laluan lebih panjang dari %d aksara.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
ms: Pelayan "%s" tidak menyokong capaian awanama.

en: The signing certificate authority is not known.
ms: Autoriti sijil menandatangani tidak diketahui.

en: The site’s identity can’t be verified:%s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
ms: Identiti tapak tidak dapat disahkan:%s
    
    %s
    
    Anda pasti mahu teruskan?

en: The specified location is not mounted
ms: Lokasi yang dinyatakan tidak terlekap

en: The specified location is not supported
ms: Lokasi yang dinyatakan tidak disokong

en: The trash folder may not be deleted
ms: Folder tong sampah tidak boleh dipadamkan

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
ms: Peranti nyahkunci tidak mempunyai sistem fail yang dikenali padanya

en: The user has not trusted this computer
ms: Pengguna tidak mempercayai komputer ini

en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
ms: Had masa meleraikan "%s" perkhidmatan "%s" pada domain "%s" telah tamat

en: Timed out running command-line “%s”
ms: Had masa menjalankan baris-perintah "%s" telah tamat

en: Timed out when logging in
ms: Masa tamat semasa mendaftar masuk

en: Too many authentication failures
ms: Terlalu banyak pengesahihan yang gagal

en: Too many files open
ms: Terlalu banyak fail terbuka

en: Trash
ms: Tong Sampah

en: Truncate not supported on stream
ms: Pangkas tidak disokong pada strim

en: Try again
ms: Cuba lagi

en: Try “%s --help” for more information.
ms: Cuba “%s --help” untuk maklumat lanjut.

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
ms: Tidak dapat peruntuk ingatan ketika mengesan peranti MTP

en: Unable to connect
ms: Tidak boleh menyambung

en: Unable to connect to MTP device
ms: Tidak boleh sambung ke peranti MTP

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
ms: Tidak boleh bersambung ke pelayan '%s" dengan kata laluan diberikan.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
ms: Tidak boleh bersambung ke pelayan "%s". Masalah komunikasi berlaku.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
ms: Tidak boleh bersambung ke pelayan "%s". Tiada mekanisma pengesahihan yang sesuai ditemui.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
ms: Tidak boleh bersambung ke pelayan "%s". Pelayan tidak menyokong versi AFP 3.0 atau yang terkemudian.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
ms: Tidak boleh bersambung ke pelayan. Masalah komunikasi telah berlaku.

en: Unable to create temporary directory
ms: Tidak boleh mencipta direktori sementara

en: Unable to create temporary file
ms: Tidak boleh mencipta fail sementara

en: Unable to create temporary file (%s)
ms: Tidak boleh mencipta fail sementara (%s)

en: Unable to disconnect from the server.
ms: Tidak boleh putuskan daripada pelayan.

en: Unable to find supported SSH command
ms: Tida boleh mencari perintah SSH yang disokong

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
ms: Tidak boleh mendaftar masuk ke pelayan '%s" dengan kata laluan diberikan.

en: Unable to move metadata keys
ms: Tidak boleh mengalih kunci data meta

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
ms: Tidak boleh membuka peranti MTP “%03u,%03u”

en: Unable to open source file for reading
ms: Tidak boleh membuka fail sumber untuk pembacaan

en: Unable to remove metadata keys
ms: Tidak boleh membuang kunci data meta

en: Unable to set metadata key
ms: Tidak boleh menetapkan kunci data meta

en: Unable to spawn SSH program
ms: Tidak boleh hasilkan program SSH

en: Unable to spawn SSH program: %s
ms: Tidak boleh hasilkan program SSH: %s

en: Unable to unset metadata key
ms: Tidak boleh menyahtetapkan kunci data meta

en: Unexpected end of stream
ms: Penghujung strim luar jangka

en: Unexpected reply from server
ms: Balas tidak jangka daripada pelayan

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
ms: Ralat Kawalan Fail Apple Tidak Boleh Dikendalikan (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
ms: Ralat Lockdown tidak boleh-kendali (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
ms: Ralat libimobiledevice tidak boleh-kendali (%d)

en: Unknown error.
ms: Ralat tidak diketahui.

en: Unknown reason
ms: Sebab tidak diketahui

en: Unmount Anyway
ms: Nyahlekap Jua

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
ms: Menyahlekapkan %s
    Terputus daripada sistem fail.

en: Unmounting %s
    Please wait
ms: Menyahlekapkan %s
    Tunggu sebentar

en: Unnamed Drive
ms: Pemacu Tidak Bernama

en: Unnamed Drive (%s)
ms: Pemacu Tidak Bernama (%s)

en: Unsupported authentication method for %s
ms: Kaedah pengesahihan untuk %s tidak disokong

en: Unsupported network protocol
ms: Protokol rangkaian tidak disokong

en: Unsupported seek type
ms: Jenis jangkau tidak disokong

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
ms: Penggunaan: %s --spawner dbus-id object_path

en: Usage: %s key=value key=value …
ms: Penggunaan: %s key=value key=value …

en: User refused to trust this computer
ms: Pengguna tidak mempercayai komputer ini

en: Value out of range, sftp only supports 32bit timestamps
ms: Nilai di luar julat, sftp hanya menyokong setem masa 32bit

en: Volume
ms: Volum

en: Volume doesn’t exist
ms: Volum tidak wujud

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
ms: Volum sibuk
    Satu atau lebih aplikasi yang menyebabkan volum sibuk.

en: Volume is flat and doesn’t support directories
ms: Volum adalah rata dan tidak menyokong direktori

en: Volume is read-only
ms: Volum adalah baca-sahaja

en: WebDAV share
ms: Perkongsian WebDAV

en: Windows Network
ms: Rangkaian Windows

en: Windows Network File System Service
ms: Perkhidmatan Sistem Fail Rangkaian Windows

en: Windows Shares File System Service
ms: Perkhidmatan Sistem Fail Perkongsian Windows

en: Windows shares on %s
ms: Perkongsian Windows pada %s

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
ms: Menulis data ke %s
    Peranti sepatutnya tidak ditanggalkan.

en: Yes
ms: Ya

en: Your password has expired.
ms: Kata laluan anda sudah luput.

en: Your password needs to be changed.
ms: Kata laluan anda perlu diubah.

en: can’t get metadata proxy
ms: tidak memperoleh proksi data meta

en: can’t open metadata tree
ms: tidak dapat buka pepohon data meta

en: cdda mount on %s
ms: lekapan cdda pada %s

en: error starting mount daemon
ms: ralat ketika memulakan daemon lekap

en: gphoto2 mount on %s
ms: gphoto2 dilekap pada %s

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
ms: Ralat libimobiledevice: Argumen Tidak Sah

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
ms: Ralat libimobiledevice: Tiada peranti ditemui. Pastikan usbmuxd ditetapkan dengan betul.

en: libmtp error: %s
ms: ralat libmtp: %s

en: mountpoint for %s already running
ms: titik lekap untuk %s sudah dijalankan

en: values must be string or list of strings
ms: nilai mestilah rentetan atau senarai rentetan
