rygel master - en to ms translation catalogue (298 entries)

en:  must be 1
ms:  mesti 1

en: @REALNAME@’s media
ms: Media @REALNAME@

en: @id must be set to "" in CreateObject call
ms: @id mesti ditetapkan pada "" dalam panggilan CreateObject

en: A module named %s is already loaded
ms: Satu modul bernama %s sudah dimuatkan

en: Action Failed
ms: Tindakan Gagal

en: Add a directory to the list of shared directories
ms: Tambah satu direktori kepada senarai direktori terkongsi

en: Add a network interface Rygel should serve files on
ms: Tambah satu antara muka rangkaian yang Rygel patut layani fail-fail di dalamnya

en: Add network interface
ms: Tambah antara muka rangkaian

en: Add shared directory
ms: Tambah direktori terkongsi

en: Albums
ms: Album

en: All
ms: Semua

en: Another instance of Rygel is already running. Not starting.
ms: Ada tika Rygel yang lain sudah dijalankan. Tidak dimulakan.

en: Artist
ms: Artis

en: Artists
ms: Artis

en: Bad URI: %s
ms: URI tidak elok: %s

en: Bad current tag value.
ms: Nilai tag semasa tidak elok.

en: Bad new tag value.
ms: Nilai tag baharu tidak elok.

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
ms: Hanya boleh proses MediaObjects berasaskan-fail (MediaFileItems)

en: Cannot browse children on item
ms: Tidak dapat melayari anak dalam item

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
ms: Tidak dapat cipta objek kelas "%s": Tidak disokong

en: Cannot create references to containers
ms: Tidak dapat mencipta rujukan ke bekas

en: Cannot create restricted item
ms: Tidak dapat mencipta item terlarang

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
ms: Tidak dapat menjalankan tindakan "NSLookup": Nama Hos kosong

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
ms: Tidak dapat menjalankan tindakan "Ping": Hos kosong

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
ms: Tidak dapat menjalankan tindakan "Traceroute": Hos kosong

en: Cannot upgrade from version %d
ms: Tidak dapat menatar dari versi %d

en: Can’t add containers in %s
ms: Tidak dapat menambah bekas dalam %s

en: Can’t create items in %s
ms: Tidak dapat mencipta item dalam %s

en: Can’t process URI %s with protocol %s
ms: Tidak dapat memproses URI %s dengan protokol %s

en: Can’t remove containers in %s
ms: Tidak dapat membuang bekas dalam %s

en: Can’t remove items in %s
ms: Tidak dapat membuang item dalam %s

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
ms: Senarai pasangan domain:level diasingkan dengan tanda-koma. sila rujuk rygel(1) untuk perincian

en: Comments not allowed in XML
ms: Ulasan tidak dibenarkan dalam XML

en: ContainerID missing
ms: ContainerID hilang

en: Could not create GStreamer player
ms: Tidak dapat mencipta pemain GStreamer

en: Could not create GstElement for URI %s
ms: Tidak dapat mencipta GstElement untuk URI %s

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
ms: Tidak dapat mencipta satu konfigurasi transcoder. Pemasangan GStreamer anda mungkin kehilangan sebuah pemalam

en: Could not determine protocol for %s
ms: Tidak dapat menentukan protokol untuk %s

en: Could not determine protocol for URI %s
ms: Tidak dapat menentukan protokol untuk URI %s

en: Could not find object %d in cache
ms: Tidak dapat mencari objek %d di dalam cache

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
ms: Tidak dapat cari objek %s atau induknya. Pangkalan data tidak konsisten

en: Could not load plugin: %s
ms: Tidak dapat memuatkan pemalam: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
ms: Tidak dapat melanggan ke isyarat Penjejak: %s

en: Couldn’t create data source for %s
ms: Tidak dapat mencipta sumber data untuk %s

en: DLNA profile “%s” not supported
ms: Profil DLNA "%s" tidak disokong

en: Database upgrade failed: %s
ms: Penataran pangkalan data mengalami kegagalan: %s

en: Disable plugin
ms: Lumpuhkan pemalam

en: Disable transcoding
ms: Lumpuhkan transcoding

en: Disallow deletion
ms: Jangan benarkan pemadaman

en: Disallow upload
ms: Jangan benarkan muat naik

en: Display version number
ms: Papar nombor versi

en: Engine Path
ms: Laluan Enjin

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
ms: Ralat ketika mencipta proksi D-Bus untuk ACL: %s

en: Error fetching object “%s” from database: %s
ms: Ralat mendapatkan objek "%s" dari pangkalan data: %s

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
ms: Ralat daripada bekas “%s” ketika cuba mencari objek anak "%s" yang baharu ditambah di dalamnya: %s

en: Error from pipeline %s: %s
ms: Ralat daripada talian paip %s: %s

en: Error getting all values for “%s”: %s
ms: Ralat ketika memperoleh semua nilai untuk "%s": %s

en: Error getting item count under category “%s”: %s
ms: Ralat ketika memperoleh kiraan item di bawah kategori
     "%s": %s

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
ms: Ralat menyenaraikan kandungan folder "%s": %s

en: Error removing object from database: %s
ms: Ralat membuang objek dari pangkalan data: %s

en: Error while opening SQLite database %s: %s
ms: Ralat ketika membuka pangkalan data SQLite %s: %s

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
ms: Penyedia luar %s tidak menyediakan sifat mandatori "%s"

en: Failed to access resource at %s: %s
ms: Gagal mencapai sumber pada %s: %s

en: Failed to add %s to file blacklist: %s
ms: Gagal menambah %s ke senarai hitam fail: %s

en: Failed to add album art for %s: %s
ms: Gagal menambah seni album untuk %s: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
ms: Gagal menambah item dengan ID %s: %s

en: Failed to add object: %s
ms: Gagal menambah objek: %s

en: Failed to browse “%s”: %s
ms: Gagal melayari "%s": %s

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
ms: Gagal membina URI untuk folder "%s": %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
ms: Gagal mencipta sumber data GStreamer untuk %s: %s

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
ms: Gagal mencipta RootDevice untuk %s. Sebab: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
ms: Gagal mencipta sambungan Penjejak: %s

en: Failed to create a Tracker connection: %s
ms: Gagal mencipta satu sambungan Penjejak: %s

en: Failed to create database schema: %s
ms: Gagal mencipta skema pangkalan data: %s

en: Failed to create indices: %s
ms: Gagal mencipta indeks: %s

en: Failed to create item under “%s”: %s
ms: Gagal mencipta item di bawah "%s": %s

en: Failed to create media art extractor: %s
ms: Gagal mencipta pengekstrak seni media: %s

en: Failed to create object under “%s”: %s
ms: Gagal mencipta objek di bawah "%s": %s

en: Failed to create pipeline
ms: Gagal mencipta talian paip

en: Failed to create preferences dialog: %s
ms: Gagal mencipta dialog keutamaan: %s

en: Failed to create root device factory: %s
ms: Gagal mencipta kilang peranti root: %s

en: Failed to destroy object “%s”: %s
ms: Gagal musnahkan objek "%s": %s

en: Failed to discover URI %s: %s
ms: Gagal menemui URI %s: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
ms: Gagal menyebut folder "%s": %s

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
ms: Gagal mencari fungsi titik masukan "%s" dalam "%s": %s

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
ms: Gagal mencari binari lsdvd dalam laluan. Pengekstrakan DVD tidak akan tersedia

en: Failed to find media art for %s: %s
ms: Gagal mencari seni media untuk %s: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
ms: Gagal memaksa indeks semula untuk membaiki pangkalan data: %s

en: Failed to generate playlist
ms: Gagal menjana senarai main

en: Failed to get MAC address for %s: %s
ms: Gagal mendapatkan alamat MAC untuk %s: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
ms: Gagal memperoleh sambungan Penjejak: %s

en: Failed to get a socket: %s
ms: Gagal mendapatkan satu soket: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
ms: Gagal mendapatkan kiraan anak bagi bekas pertanyaan: %s

en: Failed to get child count: %s
ms: Gagal mendapatkan kiraan anak: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
ms: Gagal mendapatkan anak bagi bekas %s: %s

en: Failed to get log level from configuration: %s
ms: Gagal mendapatkan aras log dari konfigurasi: %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
ms: Gagal memperoleh URI bagi "%s": %s

en: Failed to get reset token
ms: Gagal mendapatkan token tetap semula

en: Failed to get update IDs: %s
ms: Gagal mendapatkan ID kemas kini: %s

en: Failed to get whether URI %s is blacklisted: %s
ms: Gagal memperoleh sama ada URI %s telah disenarai hitam: %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
ms: Gagal memperoleh sama ada item %s telah diawasi: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
ms: Gagal menghentikan proses dengan baik. Guna KILL

en: Failed to harvest file %s: %s
ms: Gagal menuai fail %s: %s

en: Failed to import file from %s: %s
ms: Gagal mengimport fail %s: %s

en: Failed to link %s to %s
ms: Gagal pautkan %s ke %s

en: Failed to link pad %s to %s
ms: Gagal pautkan pad %s ke %s

en: Failed to load module from path “%s”: %s
ms: Gagal memuatkan modul dari laluan "%s": %s

en: Failed to load plugin %s: %s
ms: Gagal memuatkan pemalam %s: %s

en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
ms: Gagal memuatkan konfigurasi pengguna dari fail "%s": %s

en: Failed to load user configuration: %s
ms: Gagal memuatkan konfigurasi pengguna: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
ms: Gagal menanda item %s sebagai diawasi (%d): %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
ms: Gagal memantau fail %s — %s

en: Failed to move dotfile %s: %s
ms: Gagal mengalih dotfile %s: %s

en: Failed to open plugins folder: “%s”
ms: Gagal membuka folder pemalam: "%s"

en: Failed to parse commandline args: %s
ms: Gagal menghurai arg commandline: %s

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
ms: Gagal mengekalkan ServiceResetToken: %s

en: Failed to query ACL: %s
ms: Gagal menanya ACL: %s

en: Failed to query content type for “%s”
ms: Gagal menanya jenis kandungan bagi "%s"

en: Failed to query database: %s
ms: Gagal menanya pangkalan data: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
ms: Gagal menanya maklumat sebuah fail %s: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
ms: Gagal membaca output ralat daripada %s: %s

en: Failed to read from pipe: %s
ms: Gagal membaca dari paip: %s

en: Failed to read standard output from %s: %s
ms: Gagal membaca output piawai daripada %s: %s

en: Failed to remove entry: %s
ms: Gagal membuang masukan: %s

en: Failed to remove file %s: %s
ms: Gagal membuang fail %s: %s

en: Failed to remove object: %s
ms: Gagal membuang objek: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
ms: Gagal membuang folder maya: %s

en: Failed to roll back transaction: %s
ms: Gagal menggulung balik transaksi: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
ms: Gagal menyimpan data konfigurasi ke dalam fail "%s": %s

en: Failed to save object: %s
ms: Gagal menyimpan objek: %s

en: Failed to search in “%s”: %s
ms: Gagal menggelintar di dalam "%s": %s

en: Failed to seek
ms: Gagal menjangkau

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
ms: Gagal menjangkau ke ofset %lld:%lld

en: Failed to send command to child: %s
ms: Gagal menghantar perintah kepada anak: %s

en: Failed to send error to parent: %s
ms: Gagal menghantar ralat kepada induk: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
ms: Gagal menetapkan UIList bagi fail %s — %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
ms: Gagal menetapkan senarai UI awalan untuk fail %s — %s

en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
ms: Gagal menetapkan pemantau fail untuk %s: %s

en: Failed to shut down other Rygel instance: %s
ms: Gagal matikan tika Rygel yang lain: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
ms: Gagal memulakan perkhidmatan Rygel: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
ms: Gagal memulakan perkhidmatan Penjejak: %s. Pemalam dilumpuhkan.

en: Failed to stop Rygel service: %s
ms: Gagal menghentikan perkhidmatan Rygel: %s

en: Failed to update object “%s”: %s
ms: Gagal mengemas kini objek "%s": %s

en: Failed to write modified description to %s
ms: Gagal menulis keterangan diubah suai kepada %s

en: Files & Folders
ms: Fail & Folder

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
ms: Bendera tidak boleh ditetapkan telah ditemui dalam “dlnaManaged”

en: GStreamer Player
ms: Pemain GStreamer

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
ms: Unsur GStreamer “dvdreadsrc” tidak ditemui. Sokongan DVD tidak berfungsi

en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
ms: Jenis HTTPSeekRequest %s tidak disokong

en: Illegal MIME-type
ms: Jenis-MIME haram

en: Illegal seek target
ms: Sasaran jangkau tidak sah

en: Incompatible schema… cannot proceed
ms: Skema tidak serasi... tidak dapat diteruskan

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
ms: Pangkalan data tidak konsisten: item %s tidak mempunyai induk %s

en: Invalid Arguments
ms: Argumen Tidak Sah

en: Invalid Channel
ms: Saluran Tidak Sah

en: Invalid InstanceID
ms: InstanceID tidak sah

en: Invalid Name
ms: Nama Tidak Sah

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
ms: Permintaan Tidak Sah (hanya GET dan HEAD disokong)

en: Invalid Test State “%s”
ms: Keadaan Ujian "%s" tidak sah

en: Invalid UI filter: %s
ms: Penapis UI tidak sah: %s

en: Invalid URI without prefix: %s
ms: URI tidak sah tanpa awalan: %s

en: Invalid URI “%s”
ms: URI "%s" tidak sah

en: Invalid argument
ms: Argumen tidak sah

en: Invalid command received, ignoring
ms: Perintah tidak sah diterima, abaikan

en: Invalid connection reference
ms: Rujukan sambungan tidak sah

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
ms: Pangkalan data tidak sah, tidak dapat menanya jadual sqlite_master: %s

en: Invalid date format: %s
ms: Format tarikh tidak sah: %s

en: Invalid date: %s
ms: Tarikh tidak sah: %s

en: Invalid number of arguments
ms: Bilangan argumen tidak sah

en: Invalid range
ms: Jangkauan tidak sah

en: Invalid search criteria given
ms: Kriteria gelintar yang diberi tidak sah

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
ms: upnp:class tidak sah telah diberi dalam CreateObject

en: MAC and network type querying not implemented
ms: Pertanyaan jenis rangkaian dan MAC belum dilaksanakan lagi

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
ms: Antara muka MPRIS pada %s adalah baca-sahaja. Diabaikan.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
ms: MediaEngine.init tidak dipanggil. Tidak dapat diteruskan.

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
ms: Pengubahsuaian data meta objek %s merupakan anak daripada objek terlarang %s tidak dibenarkan

en: Metadata modification of object %s not allowed
ms: Pengubahsuaian data meta objek %s tidak dibenarkan

en: Missing ContainerID argument
ms: Argumen ContainerID hilang

en: Missing filter
ms: Penapis hilang

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
ms: Modul "%s" tidak dapat bersambung dengan bas sesi D-Bus. Diabaikan…

en: Music
ms: Muzik

en: Network Interfaces
ms: Antara Muka Rangkaian

en: Networks:
ms: Rangkaian:

en: New plugin “%s” available
ms: Pemalam baharu "%s" sudah tersedia

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
ms: Tiada dasar jatuh-balik ACL ditemui. Menggunakan "allow"

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
ms: Tiada dasar jatuh-balik ACL ditemui. Menggunakan "deny"

en: No D-Bus thumbnailer available
ms: Tiada Imej kenit D-Bus tersedia

en: No D-Bus thumbnailer service available
ms: Tiada perkhidmatan imej kenit D-Bus yang tersedia

en: No Such Test
ms: Tiada Ujian Sebegitu

en: No media engine found.
ms: Tiada enjin media ditemui.

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
ms: Tiada objek dalam DIDL-Lite dari klien: "%s"

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
ms[0]: Tiada pemalam ditemui dalam tempoh %d saat; menarik diri…
ms[1]: Tiada pemalam ditemui dalam tempoh %d saat; menarik diri…

en: No subtitle available
ms: Tiada sari kata tersedia

en: No such container
ms: Tiada bekas sebegitu

en: No such file transfer
ms: Tiada pemindahan fail sebegitu

en: No such object
ms: Tiada objek sebegitu

en: No thumbnail available
ms: Tiada imej kenit tersedia

en: No thumbnail available. Generation requested.
ms: Tiada imej kenit tersedia. Penjanaan dipinta.

en: No thumbnailer available: %s
ms: Tiada imej kenit tersedia: %s

en: No value available
ms: Tiada nilai tersedia

en: No value available for “%s/%s”
ms: Tiada nilai tersedia untuk "%s/%s"

en: No value available for “%s”
ms: Tiada nilai tersedia untuk "%s"

en: No value set for “%s/enabled”
ms: Tiad nilai ditetapkan untuk "%s/enabled"

en: No value set for “%s/title”
ms: Tiada nilai ditetapkan untuk "%s/title"

en: No writable URI for %s available
ms: Tiada URI boleh tulis untuk %s yang tersedia

en: Not Applicable
ms: Tidak Boleh Laksana

en: Not found
ms: Tidak ditemui

en: Not implemented
ms: Tidak dilaksanakan lagi

en: Not supported
ms: Tidak disokong

en: Object ID missing
ms: ID Objek hilang

en: Object creation in %s not allowed
ms: Penciptaan objek dalam %s tidak dibenarkan

en: Object is missing the @restricted attribute
ms: Objek hilang iaitu atribut @restricted

en: Object removal from %s not allowed
ms: Pembuangan objek daripada %s tidak dibenarkan

en: ObjectID argument missing
ms: Argumen ObjectID hilang

en: Only byte-based seek supported
ms: Hanya jangkau berasaskan-bait disokong

en: Parameter count mismatch.
ms: Kiraan parameter tidak sepadan.

en: Pictures
ms: Gambar

en: Play mode not supported
ms: Mod main tidak disokong

en: Play speed not supported
ms: Kelajuan main tidak disokong

en: Playlists
ms: Senarai Main

en: Playspeed not supported
ms: Playspeed tidak disokong

en: Plugin Path
ms: Laluan Pemalam

en: Plugin module %s does not exist
ms: Modul pemalam %s tidak wujud

en: Problem parsing playlist: %s
ms: Masalah menghurai senarai main: %s

en: Process check_async failed: %s
ms: Proses check_async mengalami kegagalan: %s

en: Process died while handling URI %s
ms: Proses mati ketika mengendalikan URI %s

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
ms: Menolak data ke dalam item bukan-kosong "%s" tidak dibenarkan

en: Read from child failed: %s
ms: Pembacaan daripada anak mengalami kegagalan: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
ms: Terima respons berbentuk-teruk  %s daripada anak…

en: Received invalid string from child: %s
ms: Terima rentetan tidak sah daripada anak: %s

en: Removal of object %s not allowed
ms: Pembuangan objek %s tidak dibenarkan

en: Remove a directory from the list of shared directories
ms: Buang satu direktori dari senarai direktori terkongsi

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
ms: Buang satu antara muka rangkaian yang Rygel patut tidak layani lagi fail-fail di dalamnya

en: Remove network interface
ms: Buang antara muka rangkaian

en: Remove shared directory
ms: Buang direktori terkongsi

en: Replace currently running instance of Rygel
ms: Ganti tika semasa yang berjalan bagi Rygel

en: Requested item “%s” not found
ms: Item “%s” yang dipinta tidak ditemui

en: Required element %s missing
ms: Unsur %s yang diperlukan telah hilang

en: Resource not found
ms: Sumber tidak ditemui

en: Rygel Preferences
ms: Keutamaan Rygel

en: Rygel v%s starting…
ms: Rygel v%s dimulakan…

en: Seek mode not supported
ms: Mod jangkau tidak disokong

en: Seeking not supported
ms: Jangkauan tidak disokong

en: Select folders
ms: Pilih folder

en: Set plugin options
ms: Tetapkan pilihan pemalam

en: Set plugin titles
ms: Tetapkan tajuk pemalam

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
ms: Penetapan sub-proses pengekstrakan mengalami kegagalan: %s

en: Shared media
ms: Memo terkongsi

en: Shut down remote Rygel reference
ms: Matikan rujukan Rygel jauh

en: Shutting down remote Rygel instance
ms: Matikan tika rujukan Rygel jauh

en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
ms: Melangkau URI %s; pengekstrakan sepenuhnya gagal: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
ms: Melangkau medan isih tidak disokong: %s

en: Speed not supported
ms: Kelajuan tidak disokong

en: State “%s” Precludes Cancel
ms: Keadaan "%s" Menghalang Pembatalan

en: Successfully destroyed object “%s”
ms: Berjaya musnahkan objek "%s"

en: Successfully updated object “%s”
ms: Berjaya mengemas kini objek "%s"

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
ms: Versi "%d" bagi pangkalan data dikesan adalah lebih baharu berbanding versi "%d" yang kami sokong

en: Thumbnailing not supported
ms: Penghasilan imej kenit tidak disokong

en: Title %d
ms: Tajuk %d

en: Titles
ms: Tajuk

en: Transition not available
ms: Peralihan tidak tersedia

en: Tried to change read-only property.
ms: Cuba mengubah sifat baca-sahaja.

en: Tried to delete required tag.
ms: Cuba memadam tag yang diperlukan.

en: UPnP class “%s” not supported
ms: Kelas UPnP "%s" tidak disokong

en: UPnP/DLNA Preferences
ms: Keutamaan UPnP/DLNA

en: UPnP/DLNA Services
ms: Perkhidmatan UPnP/DLNA

en: URI “%s” invalid for importing contents to
ms: URI "%s" tidak sah untuk mengimport kandungan

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
ms: Tidak boleh menghurai data Ikon — nod tidak dijangka: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
ms: Tidak boleh menghurai data Protokol — atribut tidak dijangka: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
ms: Tidak boleh menghurai data Protokol — nod tidak dijangka: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
ms: Tidak boleh menghurai data UI — nod tidak dijangka: %s

en: Unable to parse UI list file %s
ms: Tidak boleh menghurai fail senarai UI %s

en: Unable to parse device profile data: %s
ms: Tidak boleh menghurai data profil peranti: %s

en: Unknown
ms: Tidak Diketahui

en: Unknown MediaContainer resource: %s
ms: Sumber MediaContainer tidak diketahui: %s

en: Unknown error.
ms: Ralat tidak diketahui.

en: Unsupported seek type
ms: Jenis jangkau tidak disokong

en: Unsupported type %s
ms: Jenis %s tidak disokong

en: Use configuration file instead of user configuration
ms: Guna fail konfigurasi selain dari konfigurasi pengguna

en: Value of “%s” out of range
ms: Niai "%s" di luar jangkauan

en: Videos
ms: Video

en: Warning from pipeline %s: %s
ms: Amaran daripada talian paip %s: %s

en: Will not monitor file changes
ms: Tidak akan memantau perubahan fail

en: Wrong Test Type
ms: Jenis Ujian Salah

en: Year
ms: Tahun

en: Years
ms: Tahun

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
ms: Pemasangan GStreamer anda nampaknya tiada unsur "playbin". Perlaksanaan penerap GStreamer Rygel tidak dapat berfungsi tanpanya

en: [Plugin] group not found
ms: Kumpulan [Pemalam] tidak ditemui

en: _Share media through DLNA
ms: _Kongsi media melalui DLNA

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
ms: dc:title tidak boleh kosong dalam panggilan CreateObject

en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
ms: pelayanmedia;penerapmedia;kongsi;audio;video;gambar;

en: upnp:class not supported in %s
ms: upnp:class tidak disokong dalam %s

en: upnp:createClass value not supported
ms: Nilai upnp:createClass tidak disokong

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
ms: — helper binari untuk Rygel mengekstrak data meta

en: “%s” harvested
ms: "%s" dituai

en: “ContainerID” agument missing.
ms: Argumen "ContainerID" hilang.

en: “Elements” argument missing.
ms: Argumen "Elements" hilang.

en: “ObjectID” argument missing.
ms: Argumen “ObjectID” hilang.
