gnome-control-center - en to my translation catalogue (358 entries)

en: "%s" does not appear to be a valid theme.
my: "%s" ကမှန်ကန်တဲ့အမြင်အဆင်မဟုတ်လောက်ဘူး

en: %d %s by %d %s
my: %d %s အရ %d %s

en: %s must be a directory
my: %s  သည်ဖိုင်လမ်းညွှန်ဖြစ်နိုင်သည်

en: - GNOME Keyboard Preferences
my: GNOME ကီးဘုတ်လိုလားချက်များ

en: <Unknown Action>
my: <အမည်မသိလုပ်ဆောင်ချက်>

en: <b>%s</b>
    %s
    Folder: %s
my: <b>%s</b>
    %s
    ဖိုင်တွဲ: %s

en: <b>%s</b>
    %s, %s
    Folder: %s
my: <b>%s</b>
    %s, %s
    ဖိုင်တွဲ: %s

en: <b>Di_rect internet connection</b>
my: <b>_R အင်တာနက်ကိုတိုက်ရိုက်ချိတ်ခြင်း</b>

en: <b>Open %s</b>
my: <b>%s ကိုဖွင့်ရန်</b>

en: <b>Open</b>
my: <b>ဖွင့်ရန်</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
my: <b>_A ကြားခံကိုအလိုအလျောက်သတ်မှတ်ခြင်း</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
my: _M စိတ်ကြိုက်ကြားခံသတ်မှတ်ခြင်း

en: <b>_Use authentication</b>
my: <b>_U အသိအမှတ်ပြုခြင်း</b>

en: A system error has occurred
my: စနစ်ပိုင်းဆိုင်ရာအမှားဖြစ်သွားသည်

en: A_ddress:
my: လိပ်စာ

en: A_ssistant:
my: လက်ထောက်

en: About %s
my: %s အကြောင်း

en: About Me
my: ကျွန်တော့်အကြောင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Add Wallpaper
my: နောက်ခံပုံထည့်

en: Add to Favorites
my: နှစ်သက်မှုအဖြစ်ထည့်ပါ

en: Add to Startup Programs
my: ကနဉီးအပ္ပလီကေးရှင်းသို့ထည့်ပါ

en: Address
my: နေရပ်လိပ်စာ

en: Alert Buttons
my: အချက်ပေးခလုတ်များ

en: Alert Type
my: အချက်ပေးအမျိုးအစား

en: All Files
my: ဖိုင်အားလုံး

en: All files
my: ဖိုင်အားလုံး

en: An internal error occured
my: စနစ်ပိုင်းဆိုင်ရာအမှားဖြစ်ပွားသည်

en: Appearance Preferences
my: ပုံပန်းသွင်ပြင် လိုလားချက်

en: Apply Background
my: နောက်ခံပုံသတ်မှတ်

en: Apply Font
my: ဖောင့်ကိုသုံးပါ

en: Apply New Theme
my: အမြင်အဆင်အသစ်ကို အသုံးချ

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
my: "%s" ကိုဖျက်ပစ်တော့မှာလား

en: Assign shortcut keys to commands
my: ကွန်မန်းသို့အမြန်ခလုတ်များကို ထည့်သွင်းပါ

en: Authenticated!
my: အသိအမှတ်ပြုသည်

en: Autoconfiguration _URL:
my: _U အလိုအလျောက် URL သတ်မှတ်ခြင်း

en: Background
my: နောက်ခံပုံ

en: By _country
my: _C နိုင်ငံအရ

en: By _language
my: _L ဘာသာစကားအရ

en: C_ity:
my: မြို့

en: C_olors:
my: _O အရောင်

en: C_ommand:
my: _O ကွန်မန်း

en: C_ompany:
my: ကုမ္မဏီ

en: C_reate
my: _R ထည့်သွင်း

en: C_ustomize...
my: _U စိတ်ကြိုက်

en: Cannot install theme
my: အမြင်အဆင်ကိုသွင်းမရပါ

en: Center
my: ဗဟို

en: Change Passwo_rd...
my: စကားဝှက်ပြောင်းရန်

en: Change pa_ssword
my: _S စကားဝှက်ကိုပြောင်း

en: Change password
my: စကားဝှက်ပြောင်းပါ

en: Change your password
my: စကားဝှက်ပြောင်းခြင်း

en: Checking password...
my: စကားဝှက်ကို စစ်နေသည်

en: Choose a Keyboard Model
my: ကီးဘုတ်အမျိုးအစားရွေးပါ

en: Ci_ty:
my: _T မြို့

en: Click <b>Change password</b> to change your password.
my: စကားဝှက်အသစ်ပြောင်းရန်  <b>စကားဝှက်ပြောင်း</b>ကိုနှိပ်ပါ

en: Co_mmand:
my: _M ကွန်မန်း

en: Co_untry:
my: _U နိုင်ငံ

en: Colors
my: အရောင်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Control Center
my: ထိန်းချုပ်ခန်း

en: Copying '%s'
my: '%s' ကိုကူးယူခြင်း

en: Copying file: %u of %u
my: ဖိုင်ကူးယူခြင်း  %u ၏ %u

en: Copying files
my: ဖိုင်များကိုကူးယူခြင်း

en: Copyright:
my: မူပိုင်ခွင့်

en: Cou_ntry:
my: _N  နိုင်ငံ

en: Could not access '%s' device
my: ဒရိုက်ဗ် '%s' ကိုဝင်လို့မရပါ

en: Could not access any fingerprint readers
my: လက်ဗွေမှတ်ကရိယာကိုအသုံးမပြုနိုင်ပါ

en: Could not open %s/%s: %s
my: %s/%s: %s ကိုဖွင့်မရပါ

en: Could not rename %s to %s: %s
my: %s to %s: %s အမည်ပြောင်းမရပါ

en: Could not start finger capture on '%s' device
my: ဒရိုက်ဗ် '%s'မှာလက်ဗွေမှတ်ခြင်းကိုမလုပ်ဆောင်နိုင်ပါ

en: Create New Location
my: နေရာအသစ်ထည့်

en: Current URI index
my: လက်ရှိ URI အမှတ်

en: Current URI index - starts from 1
my: လက်ရှိ URI အမှတ် - ၁ မှ အစပြုသည်

en: Current _password:
my: လက်ရှိစကားဝှက်

en: Current network location
my: လက်ရှိကွန်ရက်တည်နေရာ

en: Custom
my: စိတ်ကြိုက်

en: Custom Shortcut
my: စိတ်ကြိုက်အမြန်ခလုတ်

en: Custom Shortcuts
my: စိတ်ကြိုက အမြန်ခလုတ်

en: Customize Theme
my: စိတ်ကြိုက် အမြင်အဆင်

en: Customize the look of the desktop
my: အလုပ်ခုံမြင်ကွင်းကိုစိတ်ကြိုက်သတ်မှတ်

en: D_elay:
my: _E ကြာချိန်

en: D_etails...
my: _E အသေးစိတ်

en: D_ouble click:
my: _O နှစ်ချက်နှိပ်

en: Default
my: မူလပုံစံ

en: Default Pointer - Current
my: မူလညွှန်ပြသကေင်္တ - လက်ရှီ

en: Delete
my: ဖျက်ပစ်ပါ

en: Delete registered fingerprints?
my: မှတ်ပုံတင်ထားသည့်လက်ဗွေမှတ်စနစ်ကိုဖျက်သိမ်း

en: Des_ktop font:
my: _K အလုပ်ခုံဖောင့်

en: Description:
my: အကြောင်းအရာ

en: Desktop
my: အလုပ်ခုံ

en: Disable _Fingerprint Login...
my: _F လက်ဗွေစနစ်ဖြင့်ဝင်ရောက်မှုကိုပယ်ဖျက်

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
my: အသုံးပြုရန်မှတ်ပုံတင်ထားသည့် လက်ဗွေကိုဖျက်ပစ်မလား ဖျက်မယ်ဆိုရင် လက်ဗွေစနစ်ဖြင်မဝင်ရောက်နိုင်တော့ပါ

en: Documents
my: စာတမ်းများ

en: Done!
my: ပြီးဆုံး

en: Email
my: အီးမေးလ်

en: Enable Fingerprint Login
my: လက်ဗွေမှတ်စနစ်ဖြင့်ဝင်ရောက်ခြင်းကိုအသုံးပြုပါ

en: Enable _Fingerprint Login...
my: လက်ဗွေစနစ်ဖြင့်ဝင်ရောက်မှုကိုအသုံးပြု

en: Failed to create temporary directory
my: ယာယီဖိုင်လမ်းညွှန်တည်ဆောက်၍မရပါ

en: File '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
my: ဖိုင် '%s' ကရှိပြီးသားဖြစ်သည် အစားထိုးယူမလား

en: File System
my: ဖိုင်စနစ်

en: Filter
my: စစ်ထုတ်ရန်

en: Find Now
my: ရှာဖွေပါ

en: Font Rendering Details
my: ဖောင့် အသေးစိတ်ပုံဖော်မှု

en: Font Viewer
my: ဖောင့်ကြည့်ရန်

en: Font may be too large
my: ဖောင့်အရွယ်အစားကြီးလွန်းသည်

en: Font size (default: 64)
my: ဖောင့်အရွယ်အစား (ပုံသေ ၆၄)

en: Fonts
my: စာလုံးပုံစံများ

en: From URI
my: URI မှတဆင့်

en: Full Name
my: အမည်အပြည့်အစုံ

en: GNOME Theme %s correctly installed
my: GNOME အမြင်အဆင် %s  ကို မှန်ကန်စွာသွင်းပြီးပြီ

en: General
my: အထွေထွေရေးရာ

en: Get more backgrounds online
my: အင်တာနက်မှ နောက်ခံများကိုဆွဲယူ

en: Get more themes online
my: အင်တာနက်မှ အမြင်အဆင်များကိုဆွဲယူ

en: Gnome Theme Package
my: Gnome အမြင်အဆင်ပက်ကေ့

en: HTTP Proxy Details
my: HTTP ကြားခံအသေးစိတ်

en: H_TTP proxy:
my: _T HTTP ကြားခံ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Hom_e:
my: _E အိမ်ဖုန်း

en: Home
my: အိမ်လိပ်စာ

en: I_nstall Font
my: _N ဖောင့်သွင်းရန်

en: Icons
my: ပုံသကင်္တများ

en: Icons only
my: ပုံသကင်္တများသာ

en: If you delete an item, it is permanently lost.
my: ဖျက်မယ်ဆိုရင် ပြန်မရနိုင်တော့ဘူးနော်

en: Ignore Host List
my: အသုံးမပြုသည့် အခြေစိုက်စာရင်း

en: Ignored Hosts
my: အသုံးမပြုသည့် အခြေစိုက်များ

en: Images
my: ပုံများ

en: Install Failed
my: သွင်းယူခြင်းမပြီးဆုံးပါ

en: Installation for theme "%s" failed.
my: အမြင်အဆင်  "%s" ကိုသွင်းယူခြင်းမပြီးမြောက်ပါ

en: Installed
my: သွင်းယူမှုပြီးဆုံးပြီ

en: Installs themes packages for various parts of the desktop
my: အလုပ်ခုံ အစိတ်အပိုင်းများအတွက် အမြင်အဆင်ပက်ကေ့များကိုသွင်းပါ

en: Instant Messaging
my: အင်တာနက်ဆက်သွယ်မှု

en: Instant Messenger
my: စကားပြောပရိုဂရမ်

en: Internet
my: အင်တာနက်

en: Job
my: အလုပ်အကိုင်

en: Keep Current Theme
my: လက်ရှိအမြင်အဆင်ကိုသိမ်းထား

en: Keyboard
my: ကီးဘုတ်

en: Keyboard Layout Options
my: ကီးဘုတ်လက်ကွက်ရွေးချယ်ရန်

en: Keyboard Preferences
my: ကီးဘုတ်လိုလားချက်

en: Keyboard Shortcuts
my: ကီးဘုတ် အမြန်ခလုတ်

en: Keyboard _model:
my: ကီးဘုတ်အမျိုးအစား

en: Layouts
my: လက်ကွက်

en: Left
my: ဘယ်ဘက်

en: List of keyboard layouts selected for usage
my: အသုံးပြုရန်အတွက် ကီးဘုတ်လက်ကွက်စာရင်း

en: Location already exists
my: တည်နေရာသတ်မှတ်ထားပြီး

en: Location:
my: တည်နေရာ

en: Make Default
my: မူလတိုင်းသတ်မှတ်

en: Maximize
my: အကျယ်ချဲ့

en: Maximize Horizontally
my: အလျားလိုက်အကျယ်ချဲ့

en: Maximize Vertically
my: ဒေါင်လိုက်အကျယ်ချဲ့

en: Minimize
my: ဖျောက်ထား

en: Models
my: အမျိုးအစားများ

en: Monitor
my: မော်နီတာ

en: Monitor Preferences
my: မော်နီတာဆိုင်ရာလိုလားချက်

en: Monitors
my: မော်နီတာ

en: Mouse
my: မောက်(စ်)

en: Mouse Preferences
my: မောက်(စ်)လိုလားချက်

en: Move _Down
my: _D အောက်

en: Move _Up
my: _U အပေါ်

en: Move the selected keyboard layout down in the list
my: စာရင်းထဲမှ ကီးဘုတ်ပုံစံကို အောက်သို့ချပါ

en: Move the selected keyboard layout up in the list
my: စာရင်းထဲမှ ကီးဘုတ်ပုံစံကို အပေါ်သို့တင်ပါ

en: Move to Trash
my: အမှိုက်ပုံးထဲထည့်ပါ

en: Multimedia
my: မာတီမီဒီယာ

en: Name:
my: အမည်

en: Network Proxy
my: ကွန်ရက် ကြားခံ

en: Network Proxy Preferences
my: နက်ဝက် ကြားခံလိုလားချက် သတ်မှတ်ရန်

en: Network Servers
my: ကွန်ရက်ဆာဗာများ

en: New Document
my: စာတမ်းအသစ်ယူ

en: New Location...
my: တည်နေရာအသစ်

en: New themes have been successfully installed.
my: အမြင်အဆင်အသစ်ကို မှန်ကန်စွာသွင်းပြီးပြီ

en: No Desktop Background
my: အလုပ်ခုံနောက်ခံမရှိပါ

en: No Image
my: ပုံမရှိပါ

en: No matches found.
my: တူညီသည့်အရာမတွေ့ပါ

en: No theme file location specified to install
my: သွင်းယူရန်သတ်မှတ်ပေးသောလမ်းကြောင်းတွင် အမြင်အဆင်ဖိုင်များကိုမတွေ့ပါ

en: None
my: မသတ်မှတ်ထား

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Off
my: ပိတ်

en: On
my: ဖွင့်

en: Open with "%s"
my: "%s" နှင့်ဖွင့်ရန်

en: Open with Default Application
my: မူရင်းအပ္ပလီကေးရှင်းနှင့်ဖွင့်ရန်

en: Other
my: အခြား

en: Overwrite _All
my: _A အားလုံးအစားထိုးပါ

en: Panel icon
my: ဘားတန်းပုံသကင်္တ

en: Personal Info
my: ကိုယ်ရေးရာဇဝင်

en: Please contact your system administrator for help.
my: အကူအညီအတွက် စနစ်ပိုင်းဆိုင်ရာခန့်ခဲ့သူနဲ့ဆက်သွယ်ပါ

en: Please select an image.
my: ပုံကိုရွေးချယ်ပေးပါ

en: Please type your password again in the <b>Retype new password</b> field.
my: <b>စကားဝှက်ပြန်ရိုက်ရန်</b>နေရာတွင် စကားဝှက်ကိုပြန်ရိုက်ထည့်ပေးပါ

en: Please type your password in the <b>New password</b> field.
my: <b>စကားဝှက်အသစ်</b> ရိုက်ရန်နေရာတွင် စကားဝှက်ကိုရိုက်ထည့်ပေးပါ

en: Pointer
my: ပွိုင့်တာ

en: Pointer Speed
my: ပွိုင့်တာ အမြန်နှုန်း

en: Port:
my: ဆက်သွယ်ပေါက်

en: Preferences
my: လိုလားချက်

en: Preferred Applications
my: ပိုကြိုက်ဆော့ဝဲများ

en: Preview fonts
my: ဖောင့်နမူနာကြည့်

en: Preview:
my: နမူနာ

en: Print a diagram of the selected keyboard layout
my: ရွေးချယ်သည့် ကီးဘုတ်လက်ကွက်ပုံစံကို ပုံနှိပ်ပါ

en: Proxy Configuration
my: ကြားခံ သတ်မှတ်ခြင်း

en: Remove from Favorites
my: နှစ်သက်မှုအဖြစ်မှပယ်ဖျက်ပါ

en: Remove from Startup Programs
my: ကနဉီးအပ္ပလီကေးရှင်းမှဖယ်ထုတ်ပါ

en: Remove from System Items
my: စနစ်ပိုင်းဆိုင်ရာမှ ဖယ်ထုတ်ပါ

en: Remove from recent menu
my: လက်တလောမီနူးမှဖယ်ထုတ်ပါ

en: Remove the selected keyboard layout from the list
my: ရွေးချယ်လိုက်သည့် ကီးဘုတ်လက်ကွက်ကိုစာရင်းမှဖယ်ထုတ်ပါ

en: Rename...
my: အမည်ပြောင်းရန်

en: Rendering
my: ပုံဖော်ခြင်း

en: Reset to De_faults
my: _F မူလတိုင်းပြန်သတ်မှတ်

en: Rhythmbox Music Player
my:  Rhythmbox သီချင်းဖွင့်စက်

en: Right
my: ညာဘက်

en: Right index finger
my: ညာလက်ညှိုး

en: Right little finger
my: ညာလက်သန်း

en: Right middle finger
my: ညာလက်ခလယ်

en: Right ring finger
my: ညာလက်သူကြွယ်

en: Right thumb
my: ညာလက်မ

en: Run at st_art
my: _A အစပြုပြုချင်း ဖွင့်ပါ

en: Run in t_erminal
my: _E တာမီနယ်တွင်ဖွင့်ပါ

en: SIZE
my: အရွယ်အစား

en: S_ocks host:
my: _O Socks အခြေစိုက်ရာ

en: S_peed:
my: _P အမြန်နှုန်း

en: Save Theme As...
my: အမြင်အဆင် ပြောင်းသိမ်းရန်

en: Save _As...
my: _A ပြောင်းသိမ်းရန်...

en: Save _background image
my: _B နောက်ခံပုံအားသိမ်းရန်

en: Scale
my: စကေး

en: SeaMonkey Mail
my: SeaMonkey အီးမေးလ်

en: Search
my: ရှာဖွေရန်

en: Seco_ndary click:
my: _N

en: Select Image
my: ပုံရွေးပါ

en: Select Theme
my: အမြင်အဆင်ကိုရွေးပါ

en: Select a keyboard layout to be added to the list
my: စာရင်းထဲသို့ထည့်ရန် ကီးဘုတ်လက်ကွက်ကိုရွေးပါ

en: Select finger
my: လက်ချောင်းရွေးပါ

en: Select your default applications
my: ပုံသေသုံးအပ္ပလီကေးရှင်းများရွေးပါ

en: Select your photo
my: ဓာတ်ပုံရွေးပါ

en: Send To...
my: ပို့ရန်

en: Set your keyboard preferences
my: ကီးဘုတ်အစီအမံများကိုသတ်မှတ်

en: Set your mouse preferences
my: မောက်(စ်)လိုလားချက်များကို သတ်မှတ်ပါ

en: Set your network proxy preferences
my: ကွန်ရက် ကြားခံလိုလားချက်ကိုသတ်မှတ်

en: Set your personal information
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များကိုသတ်မှတ်ပါ

en: Set your window properties
my: ဝင်းဒိုးဆိုင်ရာ ဂုဏ်သတ္တိများသတ်မှတ်ပါ

en: Shortcut
my: အမြန်ခလုတ်

en: Show more _details
my: အသေးစိတ်ကြည့်ရန်

en: Size:
my: အရွယ်အစား

en: Sound
my: အသံ

en: State/Pro_vince:
my: _V ပြည်နယ်/စီရင်စု

en: Style:
my: ပုံစံ

en: System
my: စနစ်ဆိုင်ရာ

en: System error: %s.
my: စနစ်ပိုင်းဆိုင်ရာအမှား : %s.

en: TEXT
my: စာသား

en: Telephone
my: တယ်လီဖုန်းနံပါတ်

en: Text
my: စာသား

en: Text only
my: စာသားသာ

en: That password was incorrect.
my: စကားဝှက်မှားနေသည်

en: The GNOME configuration tool
my:  GNOME ခန့်ခွဲမှုကရိယာ

en: The buttons shown in the alert dialog
my: အချက်ပေးဖောင်တွင်ပြမည့်ခလုတ်များ

en: The device is already in use.
my: ဤဒရိုက်ဗ်ကိုအသုံးပြုထားသည်

en: The location already exists.
my: တည်နေရာကိုထည့်သွင်းပြီသားဖြစ်သည်

en: The new password has already been used recently.
my: စကားဝှက်အသစ်က လက်တလောအသုံးပြုထားပြီးဖြစ်သည်

en: The new password must contain numeric or special character(s).
my: စကားဝှက်မှာ ဂဏန်းများနှင့် အထူးပြုအက္ခရာများပါဝင်ရမည်

en: The old and new passwords are the same.
my: စကားဝှက်အဟောင်းနှင် အသစ်တူညီနေသည်

en: The old and new passwords are too similar.
my: စကားဝှက်အဟောင်းနှင့်အသစ်ပေးတဲ့စကားဝှက်တူနေသည်

en: The password is too short.
my: စကားဝှက်တိုလွန်းသည်

en: The password is too simple.
my: စကားဝှက်ကအရမ်းလွယ်လွန်းသည်

en: The theme "%s" has been installed.
my: အမြင်အဆင်  "%s" ကိုသွင်းယူခြင်းပြီးဆုံးပြီ

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
my: အမြင်အဆင်က ရှိပြီးသားဖြစ်သည် အစားထိုးပြီးအသုံးပြုမလား

en: The two passwords are not equal.
my: စကားဝှက်နှစ်လုံးတူညီမှုမရှိပါ

en: The type of alert
my: အချက်ပေးပုံစံ

en: Theme
my: အမြင်အဆင်

en: Theme Installer
my: အမြင်အဆင်သွင်းယူရန်

en: Theme Packages
my: အမြင်အဆင်ပက်ကေ့များ

en: Theme cannot be deleted
my: အမြင်အဆင်ကိုဖျက်လို့မရပါ

en: Theme name must be present
my: အမြင်အဆင်အမည် ပေးရမည်

en: There was a problem while extracting the theme.
my: အမြင်အဆင်ကိုဖြည်ချနေစဉ်အမှားဖြစ်သွားသည်

en: There was an error displaying help: %s
my:  %s အကူအညီကိုဖော်ပြစဉ်အမှားဖြစ်ပွားသည်

en: There was an error installing the selected file
my: ရွေးထားသည့်ဖိုင်ကိုသွင်းနေစဉ်အမှားဖြစ်သွားသည်

en: Titlebar Action
my: ခေါင်းစီးဘားတန်းလုပ်ဆောင်မှု

en: To URI
my: URI သို့

en: To change your password, enter your current password in the field below and click <b>Authenticate</b>.
    After you have authenticated, enter your new password, retype it for verification and click <b>Change password</b>.
my: စကားဝှက်ကိုပြောင်းရန် စကားဝှက်ကို အောက်တွင်မြင်ရသည့် စကားဝှက်များရိုက်ရန် နေရာတွင်ရိုက်၍ <b>အသိအမှတ်ပြု</b>  ဆိုသည့်ခလုတ်ကိုနှိပ်ပါ

en: Today %l:%M %p
my: ယနေ့ %l:%M %p

en: Too many custom shortcuts
my: စိတ်ကြိုက်အမြန်ခလုတ်များ များလွန်းသည်

en: Total URIs
my: URIs စုစုပေါင်း

en: Total number of URIs
my: URIs အာလုံးပေါင်းအရေအတွက်

en: Type:
my: အမျိုးအစား

en: U_sername:
my: _S အသုံးပြုအမည်

en: Unable to launch %s: %s
my:  %s: %s ကိုဖွင့်မရဘူး

en: Unable to open address book
my: လိပ်စာစာရင်းကိုဖွင့်၍မရပါ

en: Uninstall
my: ဖယ်ထုတ်

en: Unknown
my: အမည်မဲ့

en: Upgrade
my: မွမ်းမံ/အဆင်မြှင့်

en: Use previous font
my: အရင်ဖောင့်ပြန်သုံး

en: Use selected font
my: ရွေးထားသည့်ဖောင့်ကိုသုံးမည်

en: User name:
my: အသုံးပြုမည့်အမည်

en: Vendors
my: ထုတ်လုပ်သူ

en: Version:
my: ဗာရှင်း

en: Video Player
my: ရုပ်ရှင်ဖွင့်စက်

en: Visual
my: ပုံသွင်ပြင်

en: Web
my: ဝဘ်

en: Web _log:
my: _L ဝဘ်မှတ်သားချက်

en: White Pointer
my: အဖြူရောင် ညွှန်ပြသကေင်္တ

en: White Pointer - Current
my: အဖြူရောင်ညွှန်ပြသကေင်္တ - လက်ရှီ

en: Window Preferences
my: ဝင်ဒိုးလိုလားချက်များ

en: Windows
my: ဝင်းဒိုး

en: Wor_k:
my: _K အလုပ်ဖုန်း

en: Work
my: အလုပ်အကိုင်

en: Work _fax:
my: ရုံး၏ ဖက်(စ်)

en: Would you like to apply it now, or keep your current theme?
my: အမြင်အဆင်အသစ်ကိုသုံးမလား(သို့)အခုအမြင်အဆင်ပဲဆက်သုံးမလား

en: Would you like to delete this theme?
my: အခုအမြင်အဆင်ကိုဖျက်ပစ်တော့မည်လား

en: Yesterday %l:%M %p
my: မနေ့က  %l:%M %p

en: You are not allowed to access the device. Contact your system administrator.
my: ဒရိုက်ဗ်သို့ဝင်ရောက်ခွင့်မရှိပါ စနစ်ပိုင်းခန့်ခွဲသူကိုဆက်သွယ်ပါ

en: Your password has been changed since you initially authenticated! Please re-authenticate.
my: စကားဝှက်ပထမအကြီမ်အသိအမှတ်ပြုစဉ်ကတည်းကပြောင်းသွားပြီ ပြန်အသိအမှတ်ပြုခြင်းလုပ်ဆောင်ပါ

en: Your password has been changed.
my: စကားဝှက်ကိုပြောင်းပြီးပြီ

en: _Add...
my: _A ထည့်ရန်

en: _Address:
my: _A လိပ်စာ

en: _Application font:
my: _A အပ္ပလီကေးရှင်းဖောင့်

en: _Authenticate
my: _A အသိအမှတ်ပြု

en: _Country:
my: _C နိုင်ငံ

en: _Delete Fingerprints
my: _D လက်ဗွေမှတ်စနစ်ကိုဖျက်သိမ်း

en: _Delete Location
my: _D တည်နေရာကိုဖျက်

en: _Department:
my: _D ဌာန

en: _Description:
my: _D အကြောင်းအရာများ

en: _Details
my: _D အသေးစိတ်

en: _Detect monitors
my: _D မော်နီတာကိုမှတ်ယူ

en: _Disabled
my: _D အသုံးမပြု

en: _Document font:
my: _D စာတမ်းဖောင့်

en: _Double-click titlebar to perform this action:
my: _D အခုလုပ်ဆောင်မှုကိုပြုလုပ်ရန် ခေါင်းစဉ်ဘားတန်းကို နှစ်ချက်နှိပ်ပါ

en: _FTP proxy:
my: _FTP ကြားခံ

en: _Home page:
my: _H အင်တာနက်စာမျက်နှာ

en: _Install...
my: _I သွင်းရန်

en: _Language:
my: _L ဘာသာစကား

en: _Location name:
my: _L တည်နေရာ

en: _Manager:
my: _M မန်နေဂျာ

en: _Mobile:
my: _M မိုဘိုင်းဖုန်း

en: _Models:
my: _M အမျိုးအစား

en: _Name:
my: _N အမည်

en: _New password:
my: _N စကားဝှက်အသစ်

en: _None
my: _N မသတ်မှတ်ထား

en: _Options...
my: _O ရွေးချယ်စရာများ

en: _Overwrite
my: _O ထပ်ရေးသည်

en: _Password:
my: _P စကားဝှက်

en: _Postpone Break
my: _P ရွှေ့ဆိုင်း

en: _Preferred Applications
my: _P ပိုကြိုက်အပ္ပလီကေးရှင်း

en: _Profession:
my: _P ကျွမ်းကျင်မှု/စိတ်ဝင်စားမှု

en: _Retype new password:
my: _R စကားဝှက်ကိုပြန်ရိုက်ရန်

en: _Secure HTTP proxy:
my: _S HTTPs ကြားခံ

en: _Select
my: _S ရွေးချယ်ပါ

en: _Show monitors in panel
my: _S မော်နီတာကိုဘာတန်းတွင်ဖော်ပြပါ

en: _Single click:
my: _S တစ်ချက်နှိပ်

en: _Size:
my: _S အရွယ်အစား

en: _Skip
my: _S ကျော်ပါ

en: _Speed:
my: _S အမြန်နှုန်း

en: _State/Province:
my: _S ပြည်နယ်/စီရင်စု

en: _Style:
my: _S ပုံစံ

en: _Timeout:
my: _T ကြာချိန်

en: _Title:
my: _T ခေါင်းစဉ်

en: _Use the same proxy for all protocols
my: _U ပရိုတိုကောအားလုံးအတွက် ကြားခံ တစ်မျိုးသာသုံးမည်

en: _Vendors:
my: _V ထုတ်လုပ်သူ

en: _Window title font:
my: _W ဝင်ဒိုးခေါင်းစဉ်စာသား

en: _Windows:
my: _W ဝင်ဒိုး

en: _Work:
my: _W အလုပ်

en: filename
my: ဖိုင်အမည်

en: minutes
my: မိနစ်

en: pixel | pixels
my[0]: ပစ်ဇယ်

en: seconds
my: စက္ကန့်
