gnome-settings-daemon 4.0 - en to nb translation catalogue (346 entries)

en: %2$s. You have %1$u try left | %2$s. You have %1$u tries left
nb[0]: %2$s. Du har %1$u forsøk igjen
nb[1]: %2$s. Du har %1$u forsøk igjen

en: %i hour | %i hours
nb[0]: %i time
nb[1]: %i timer

en: %i minute | %i minutes
nb[0]: %i minutt
nb[1]: %i minutter

en: %s Requires Authentication
nb: %s krever autentisering

en: %s of UPS backup power remaining
nb: %s UPS reservestrøm gjenstår

en: Access denied
nb: Tilgang nektet

en: Action Cancelled
nb: Handling avbrutt

en: Airplane mode disabled
nb: Flymodus slått av

en: Airplane mode enabled
nb: Flymodus slått på

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
nb: Omtrent %s gjenværende reservestrøm på UPS (%.0f%%)

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
nb: Omtrent %s gjenværende UPS-strøm (%.0f%%). Gjenopprett strømtilkobling til din datamaskin for å unngå å tape data.

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
nb: Omtrent %s gjenstår (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
nb: Batteri i tilkoblet datamaskin har lav kapasitet

en: Attached computer is low in power
nb: Tilkoblet datamaskin har lite strøm

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
nb: Tilkoblet datamaskin har lite strøm (%.0f%%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nb: Tilkoblet datamaskin har meget lite strøm (%.0f%%). Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Attached computer is very low in power. The device will soon shutdown if not charged.
nb: Tilkoblet datamaskin har meget lite strøm. Enheten vil snart slås av hvis den ikke lades.

en: Authentication is required to modify the OLED image for a Wacom tablet
nb: Autentisering kreves for å endre OLED-bilde for et Wacom-tegnebrett

en: Authentication is required to modify the laptop brightness
nb: Autentisering kreves for å endre lysstyrke på datamaskinen

en: Authentication is required to modify the lit LED for a Wacom tablet
nb: Autentisering kreves for å endre opplyst LED for et Wacom-tegnebrett

en: Automatic hibernation
nb: Automatisk dvalemodus

en: Automatic logout
nb: Automatisk utlogging

en: Automatic suspend
nb: Automatisk hvilemodus

en: Battery critically low
nb: Batteri har kritisk lav kapasitet

en: Battery is critically low
nb: Batteri har kritisk lav kapasitet

en: Battery is low
nb: Batteri har lav kapasitet

en: Battery low
nb: Batteri har lav kapasitet

en: Binding for power button.
nb: Binding for strømknappen.

en: Binding for the custom binding
nb: Binding for egendefinert binding

en: Binding for the magnifier to zoom in
nb: Binding for å zoome inn med forstørrelsesglass

en: Binding for the magnifier to zoom out
nb: Binding for å zoome ut med forstørrelsesglass

en: Binding to copy a screenshot of a window to clipboard.
nb: Binding for å kopiere et skjermdump av et vindu til utklippstavlen.

en: Binding to copy a screenshot of an area to clipboard.
nb: Binding for å kopiere et skjermdump av et område til utklippstavlen.

en: Binding to copy a screenshot to clipboard.
nb: Binding for å kopiere et skjermdump til utklippstavlen.

en: Binding to decrease the screen brightness.
nb: Binding for å minske lysstyrken på skjermen.

en: Binding to decrease the text size
nb: Binding for å minske tekststørrelsen

en: Binding to eject an optical disc.
nb: Binding for å løse ut en optisk plate.

en: Binding to hibernate the machine.
nb: Binding for å sette maskinen i dvalemodus.

en: Binding to increase the screen brightness.
nb: Binding for å øke lysstyrken på skjermen.

en: Binding to increase the text size
nb: Binding for å øke tekststørrelsen

en: Binding to launch GNOME Settings.
nb: Binding for å starte GNOME-innstillinger.

en: Binding to launch the calculator.
nb: Binding for å starte kalkulator.

en: Binding to launch the email client.
nb: Binding for å starte e-postklient.

en: Binding to launch the help browser.
nb: Binding for å starte hjelpleser.

en: Binding to launch the media player.
nb: Binding for å starte mediespiller.

en: Binding to launch the search tool.
nb: Binding for å starte søkeverktøy.

en: Binding to launch the web browser.
nb: Binding for å starte nettleser.

en: Binding to lock the screen.
nb: Binding for å låse skjermen.

en: Binding to log out.
nb: Binding for å logge ut.

en: Binding to lower the volume with higher precision.
nb: Binding for å senke volumet med høyere presisjon.

en: Binding to lower the volume without emitting a sound effect.
nb: Binding for å senke volumet uten å bruke en lydeffekt.

en: Binding to lower the volume.
nb: Binding for å senke volumet.

en: Binding to mute/unmute the microphone.
nb: Binding for å slå av/på mikrofonen.

en: Binding to mute/unmute the volume.
nb: Binding for å slå av/på volumet.

en: Binding to open the Home folder.
nb: Binding for å åpne hjemmemappen.

en: Binding to pause playback.
nb: Binding for å sette avspilling på pause.

en: Binding to raise the volume with higher precision.
nb: Binding for å øke volumet med høyere presisjon.

en: Binding to raise the volume without emitting a sound effect.
nb: Binding for å øke volumet uten lydeffekt.

en: Binding to raise the volume.
nb: Binding for å øke volumet.

en: Binding to record a short video of the screen
nb: Binding for å ta opp en kort video av skjermen

en: Binding to show the on-screen keyboard
nb: Binding for å vise tastatur på skjermen.

en: Binding to show the screen magnifier
nb: Binding for å vise forstørrelsesglass

en: Binding to skip backward in current track.
nb: Binding for å hoppe bakover i aktivt spor.

en: Binding to skip to next track.
nb: Binding for å hoppe til neste spor.

en: Binding to skip to previous track.
nb: Binding for å hoppe til forrige spor.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
nb: Binding for å starte avspilling (eller bytte mellom avspilling/pause).

en: Binding to start the screen reader
nb: Binding for å slå på skjermleser

en: Binding to stop playback.
nb: Binding for å stoppe avspilling.

en: Binding to suspend the machine.
nb: Binding for å sette maskinen i hvilemodus.

en: Binding to switch the touchpad off.
nb: Binding for å slå av musplaten.

en: Binding to switch the touchpad on.
nb: Binding for å slå på musplaten.

en: Binding to take a screenshot of a window.
nb: Binding for å ta et skjermdump av et vindu.

en: Binding to take a screenshot of an area.
nb: Binding for å ta et skjermdump av et område.

en: Binding to take a screenshot.
nb: Binding for å ta et skjermdump.

en: Binding to toggle the interface contrast
nb: Binding for å slå av/på kontrast i brukergrensesnittet

en: Binding to toggle the touchpad on/off.
nb: Binding for å slå av/på musplaten.

en: Bluetooth disabled
nb: Bluetooth slått av

en: Bluetooth enabled
nb: Bluetooth slått på

en: Button label for OLED display.
nb: Knappeetikett for OLED-skjerm.

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Cell phone battery low
nb: Batteri i mobiltelefon har lav kapasitet

en: Cell phone is low in power
nb: Mobiltelefon har lite strøm

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
nb: Mobiltelefon har lite strøm (%.0f%%)

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nb: Mobiltelefonen har meget lite strøm (%.0f%%). Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Cell phone is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
nb: Mobiltelefonen har meget lite strøm. Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Color
nb: Farger

en: Color calibration device added
nb: Enhet for kalibrering av farger ble lagt til

en: Color calibration device removed
nb: Enhet for kalibrering av farger ble fjernet

en: Command
nb: Kommando

en: Command to run when the binding is invoked
nb: Kommando som skal kjøres når bindingen aktiveres

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
nb: Datamaskinen vil gå i dvalemodus meget snart med mindre den kobles til.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
nb: Datamaskinen vil slås av meget snart med mindre den kobles til.

en: Computer will suspend very soon because of inactivity.
nb: Datamaskinen vil gå i hvilemodus meget snart pga inaktivitet.

en: Configuring new printer
nb: Konfigurerer ny skriver

en: Copy a screenshot of a window to clipboard
nb: Kopier et skjermdump av et vindu til utklippstavlen

en: Copy a screenshot of an area to clipboard
nb: Kopier et skjermdump av et område til utklippstavlen

en: Copy a screenshot to clipboard
nb: Kopier et skjermdump til utklippstavlen

en: Cover open
nb: Lokket er åpent

en: Credentials required in order to print
nb: Påloggingsinformasjon for å skrive ut

en: Custom keybindings
nb: Egendefinerte tastaturbindinger

en: Date & Time Settings
nb: Innstillinger for dato og klokkeslett

en: Decrease text size
nb: Mindre tekststørrelse

en: Delay between repeats in milliseconds.
nb: Pause mellom gjentakelse i millisekunder.

en: Disk Space
nb: Diskplass

en: Distance before a drag is started.
nb: Avstand før dra-operasjon startes.

en: Door open
nb: Dør åpen

en: Double click time
nb: Tid for dobbeltklikk

en: Drag threshold
nb: Terskel for dra-operasjon

en: Either one of your existing devices has been reconnected or a new one has been plugged in. If you did not do it, check your system for any suspicious device.
nb: Enten har en av de eksisterende enhetene blitt koblet til på nytt eller så har en ny enhet blitt koblet til. Hvis du ikke gjorde dette bør du sjekke systemet for en mistenkelig enhet.

en: Eject
nb: Løs ut

en: Empty Trash
nb: Tøm papirkurv

en: Enable this to restrict the Wacom tablet area to match the aspect ratio of the output.
nb: Slå på dette for å begrense området for tegnebrettet til høyde-/breddeforholdet på skjermen.

en: Enable this to set the tablet to absolute mode.
nb: Slå på dette for å sette tegnebrettet til absolutt modus.

en: Enable touchpad
nb: Slå på musplate

en: Enter PIN to unlock your SIM card
nb: Oppgi PIN for å låse opp SIM-kortet

en: Enter PUK to unlock your SIM card
nb: Oppgi PUK for å låse opp SIM-kortet

en: Enter a New PIN to unlock your SIM card
nb: Oppgi en ny PIN for å låse opp SIM-kortet

en: Examine
nb: Undersøk

en: Free percentage notify threshold
nb: Terskel for varsling av ledig plass

en: Free space notify threshold
nb: Terskel varsling om ledig plass

en: GNOME Settings Daemon Color Plugin
nb: Fargetillegg for GNOME konfigurasjonstjeneste

en: Hardware Airplane Mode
nb: Flymodus i maskinvare

en: Hibernate button
nb: Knapp for dvalemodus

en: Home folder
nb: Hjemmemappe

en: Ignore
nb: Overse

en: Incorrect password
nb: Feil passord

en: Increase text size
nb: Større tekststørrelse

en: Initial Key Repeat Delay
nb: Pause for repetisjon av tastetrykk

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
nb: Pause for repetisjon av tastetrykk i millisekunder.

en: Key Repeat Interval
nb: Tastaturgjentakelsesintervall

en: Key combination for the custom action
nb: Tastekombinasjon for egendefinert handling

en: Key combinations for a touchring or touchstrip custom action
nb: Tastekombinasjoner for en egendefinert handling for en berøringsring eller berøringsstripe

en: Keyboard battery low
nb: Batteri i tastatur har lav kapasitet

en: Laptop battery critically low
nb: Batteri på bærbar har kritisk lav kapasitet

en: Laptop battery low
nb: Batteri på bærbar har lite strøm

en: Launch calculator
nb: Start kalkulator

en: Launch email client
nb: Start e-postklient

en: Launch help browser
nb: Start hjelpleser

en: Launch media player
nb: Start medieavspiller

en: Launch settings
nb: Innstillinger for oppstart

en: Launch web browser
nb: Start nettleser

en: Length of a double click in milliseconds.
nb: Lengde på dobbeltklikk i millisekunder.

en: Lid has been closed
nb: Lokket ble lukket

en: Lid has been opened
nb: Lokket ble åpnet

en: List of custom keybindings
nb: Liste med egendefinerte tastaturbindinger

en: List of explicitly disabled GTK+ modules
nb: Liste med GTK+-moduler som er eksplisitt slått av

en: List of explicitly enabled GTK+ modules
nb: Liste med GTK+-moduler som er eksplisitt slått på

en: List of plugins that are allowed to be loaded
nb: Liste med tillegg som er tillatt å laste

en: Lock screen
nb: Lås skjerm

en: Log out
nb: Logg ut

en: Low Disk Space
nb: Lite diskplass

en: Low Disk Space on “%s”
nb: Lite diskplass på «%s»

en: Magnifier zoom in
nb: Zoom inn med forstørrelsesglass

en: Magnifier zoom out
nb: Zoom ut med forstørrelsesglass

en: Marker supply low
nb: Lite farge

en: Media player battery low
nb: Batteri i mediespiller har lav kapasitet

en: Media player is low in power
nb: Mediespiller har lite strøm

en: Media player is low in power (%.0f%%)
nb: Mediespiller har lite strøm (%.0f%%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nb: Mediespiller har meget lite strøm (%.0f%%). Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Media player is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
nb: Mediespiller har meget lite strøm. Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Microphone mute/unmute
nb: Slå av/på mikrofon

en: Middle button emulation
nb: Emulering av midtre knapp

en: Minimum notify period for repeated warnings
nb: Minste varslingsperiode for gjentatte advarsler

en: Missing printer driver
nb: Mangler skriverdriver

en: Modify the OLED image for a Wacom tablet
nb: Endre OLED-bilde for et Wacom-tegnebrett

en: Modify the laptop brightness
nb: Endre lysstyrke på datamaskinen

en: Modify the lit LED for a Wacom tablet
nb: Endre opplyst LED for et Wacom-tegnebrett

en: Motion Threshold
nb: Terskel for bevegelse

en: Mount paths to ignore
nb: Monteringsstier som skal ignoreres

en: Mouse battery low
nb: Mus har lite strøm

en: Mouse button orientation
nb: Orientering for musknapp

en: Name
nb: Navn

en: Name of the custom binding
nb: Navn på egendefinert binding

en: Natural scrolling
nb: Naturlig rulling

en: New PIN for SIM
nb: Ny PIN for SIM

en: New USB device
nb: Ny USB-enhet

en: New device detected
nb: Ny enhet funnet

en: New device has been detected while the session was not locked. If you did not plug anything, check your system for any suspicious device.
nb: En ny enhet ble oppdaget mens sesjonen ikke var låst. Hvis du ikke plugget inn noe bør du sjekke systemet for en mistenkelig enhet.

en: New device has been detected while you were away. It has been blocked because the USB protection is active.
nb: Ny enhet har blitt gjenkjent mens du var borte. Den er blokkert fordi USB-beskyttelse er slått på.

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
nb: En ny enhet ble funnet mens du var borte. Vennligst koble fra og til enheten for å bruke den.

en: Next track
nb: Neste spor

en: No connection to phone
nb: Ingen tilkobling til telefon

en: No driver for this printer.
nb: Ingen driver for denne skriveren.

en: No printer driver for %s.
nb: Ingen skriverdriver for %s.

en: Not connected?
nb: Ikke koblet til?

en: On AC power
nb: På nettstrøm

en: On battery power
nb: På batteristrøm

en: Operation not allowed
nb: Operatsjonen er ikke tillatt

en: Operation not supported
nb: Operasjonen er ikke støttet

en: Out of a marker supply
nb: Ikke mer farge

en: Out of paper
nb: Ikke mer papir

en: PDA battery low
nb: Batteri i PDA har lav kapasitet

en: PDA is low in power
nb: PDA har lite strøm

en: PDA is low in power (%.0f%%)
nb: PDA har lite strøm (%.0f%%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nb: PDA har meget lite strøm (%.0f%%). Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: PDA is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
nb: PDA har meget lite strøm. Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Paper low
nb: Lite papir

en: Pause playback
nb: Pause avspilling

en: Phone failure
nb: Feil med telefon

en: Play (or play/pause)
nb: Spill av (eller spill av/pause)

en: Please provide a new PIN for SIM card %s
nb: Oppgi en ny PIN for SIM-kort %s

en: Please provide the PIN for SIM card %s
nb: Oppgi PIN for SIM-kort %s

en: Please provide the PUK for SIM card %s
nb: Oppgi PUK for SIM-kort %s

en: Please wait…
nb: Vennligst vent …

en: Power
nb: Strøm

en: Power button
nb: Strømknapp

en: Power button action
nb: Handling for strømknapp

en: Precise volume down
nb: Presis volum ned

en: Precise volume up
nb: Presis volum opp

en: Previous track
nb: Forrige spor

en: Printer added
nb: Skriver lagt til

en: Printer configuration error
nb: Feil med konfigurasjon av skriver

en: Printer error
nb: Feil med skriver

en: Printer off-line
nb: Skriver frakoblet

en: Printer report
nb: Skriverrapport

en: Printer warning
nb: Skriveradvarsel

en: Printer “%s” has no toner left.
nb: Skriver «%s» har ikke mer toner.

en: Printer “%s” is currently off-line.
nb: Skriver «%s» er ikke tilkoblet.

en: Printer “%s” is low on a marker supply.
nb: Skriver «%s» har lite farge.

en: Printer “%s” is low on paper.
nb: Skriver «%s» har lite papir.

en: Printer “%s” is low on toner.
nb: Skriver «%s» har lite toner.

en: Printer “%s” is out of a marker supply.
nb: Skriver «%s» har ikke mer farge.

en: Printer “%s” is out of paper.
nb: Skriver «%s» har ikke mer papir.

en: Printer “%s” may not be connected.
nb: Skriver «%s» er kanskje ikke koblet til.

en: Printer “%s”: “%s”.
nb: Skriver «%s»: «%s».

en: Printers
nb: Skrivere

en: Quiet volume down
nb: Demp volum stille

en: Quiet volume mute/unmute
nb: Slå av/på volumet stille

en: Quiet volume up
nb: Stille volum opp

en: RF kill
nb: RF-kill

en: RGBA order
nb: RGBA-rekkefølge

en: Recalibrate now
nb: Kalibrer på nytt nå

en: Recalibration required
nb: Ny kalibrering kreves

en: Reconnect USB device
nb: Koble til USB-enhet på nytt

en: Record a short video of the screen
nb: Ta opp en kort video av skjermen

en: Remember NumLock state
nb: Husk tilstand for NumLock

en: SIM PIN required
nb: SIM PIN kreves

en: SIM PIN2 required
nb: SIM PIN2 kreves

en: SIM PUK required
nb: SIM PUK kreves

en: SIM PUK2 required
nb: SIM PUK2 kreves

en: SIM busy
nb: SIM er opptatt

en: SIM failure
nb: SIM-feil

en: SIM not inserted
nb: SIM er ikke satt inn

en: SIM wrong
nb: Feil SIM

en: Screen brightness down
nb: Lysstyrke ned

en: Screen brightness up
nb: Lysstyrke opp

en: Screencast from %d %t.webm
nb: Skjermvideo fra %d %t.webm

en: Screenshot from %s
nb: Skjermdump fra %s

en: Search
nb: Søk

en: Set
nb: Sett

en: Settings
nb: Innstillinger

en: Show battery status
nb: Vis batteristatus

en: Single Click
nb: Enkeltklikk

en: Size of volume step
nb: Størrelse på steg for volum

en: Skip backward in current track
nb: Gå bakover i dette sporet

en: Smartcard removal action
nb: Handling når smartkort fjernes

en: Stop playback
nb: Stopp avspilling

en: Subsequent free space percentage notify threshold
nb: Terskel for ny varsling av ledig plass

en: Suspend button
nb: Knapp for hvilemodus

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
nb: Bytt venstre og høyre musknapper for venstrehendt mus.

en: Switch touchpad off
nb: Slå av musplate

en: Switch touchpad on
nb: Slå på musplate

en: Tablet battery low
nb: Batteri i nettbrett har lav kapasitet

en: Tablet is low in power
nb: Nettbrett har lite strøm

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
nb: Nettbrett har lite strøm (%.0f%%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nb: Nettbrett har meget lite strøm (%.0f%%). Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Tablet is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
nb: Nettbrett har meget lite strøm. Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Take a screenshot
nb: Ta et skjermdump

en: Take a screenshot of a window
nb: Ta et skjermdump av et vindu

en: Take a screenshot of an area
nb: Ta et skjermdump av et område

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
nb: Batteriet er under kritisk nivå og denne datamaskinen er i ferd med å gå i dvalemodus.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
nb: Batteriet er under kritisk nivå og denne datamaskinen er i ferd med å slås av.

en: The cover is open on printer “%s”.
nb: Lokket er åpent på skriver «%s».

en: The display “%s” should be recalibrated soon.
nb: Skjermen «%s» bør kalibreres på nytt snart.

en: The door is open on printer “%s”.
nb: Døren er åpen på skriver «%s».

en: The duration a display profile is valid
nb: Hvor lenge en skjermprofil er gyldig

en: The duration a printer profile is valid
nb: Hvor lenge en skriverprofil er gyldig

en: The end time
nb: Sluttid

en: The keyboard shortcut generated when the button is pressed for custom actions.
nb: Tastatursnarvei som genereres når knappen trykkes ned for egendefinerte handlinger.

en: The keyboard shortcuts generated when a touchring or touchstrip is used for custom actions (up followed by down).
nb: Tastatursnarveier som genereres når en berøringsring eller berøringsstripe brukes for egendefinerte handlinger (opp etterfulgt av ned).

en: The last detected position
nb: Sist gjenkjente posisjon

en: The new inserted device has been blocked because the USB protection is active.
nb: Den nylig insatte enheten har blitt blokkert fordi USB-beskyttelse er aktiv.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to “rgba”. Possible values are: “rgb” for red on left (most common), “bgr” for blue on left, “vrgb” for red on top, “vbgr” for red on bottom.
nb: Rekkefølge for underpikselelementer på en LCD-skjerm; brukes kun når utjevning er satt til «rgba». Mulige verdier er «rgb» for rød til venstre (mest vanlig), «bgr» for blå til venstre, «vrgb» for rød øverst, «vbgr» for rød nederst.

en: The printer “%s” should be recalibrated soon.
nb: Skriver «%s» bør kalibreres på nytt snart.

en: The start time
nb: Starttid

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no antialiasing, “grayscale” for standard grayscale antialiasing, and “rgba” for subpixel antialiasing (LCD screens only).
nb: Type utjevning som skal brukes ved tegning av skrifter. Mulige verdier er: «none» for ingen utjevning, «grayscale» for vanlig gråtoneutjevning og «rgba» for underpikselutjevning (kun LCD-skjermer).

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.
nb: Volumet «%s» har kun %s gjenværende plass.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
nb: Volumet «%s» har kun %s gjenværende plass. Du kan frigjøre plass ved å tømme papirkurven.

en: There is a missing print filter for printer “%s”.
nb: Det mangler et utskriftsfilter for skriver «%s».

en: There is a problem on printer “%s”.
nb: Det er et problem med skriver «%s».

en: This computer has only %s disk space remaining.
nb: Denne datamaskinen har kun %s gjenværende diskplass.

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
nb: Denne datamaskinen har kun %s gjenværende diskplass. Du kan frigjøre noe plass ved å tømme papirkurven.

en: This is the number of days after which the display color profile is considered invalid.
nb: Antall dager før en fargeprofil for skjerm betraktes som ugyldig.

en: This is the number of days after which the printer color profile is considered invalid.
nb: Antall dager før fargeprofil for skriver betraktes som ugyldig.

en: Time Zone Updated to %s (%s)
nb: Tidssone oppdatert til %s (%s)

en: Toggle contrast
nb: Slå av/på kontrast

en: Toggle magnifier
nb: Slå av/på forstørrelsesglass

en: Toggle on-screen keyboard
nb: Slå av/på tastatur på skjermen

en: Toggle screen reader
nb: Slå av/på skjermleser

en: Toggle touchpad on/off
nb: Slå av/på musplate

en: Toner empty
nb: Ikke mer toner

en: Toner low
nb: Lite toner

en: Touchpad button orientation
nb: Orientering for knapp på musplaten

en: UPS Discharging
nb: UPS lades ut

en: UPS critically low
nb: UPS har kritisk lav batterikapasitet

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
nb: UPS er under kritisk nivå og denne datamaskinen er i ferd med å gå i dvalemodus.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
nb: UPS er under kritisk nivå og denne datamaskinen er i ferd med å slås av.

en: UPS low
nb: UPS har lite strøm

en: USB Protection
nb: USB-beskyttelse

en: USB device blocked
nb: USB-enhet blokkert

en: Unknown Error
nb: Ukjent feil

en: Unknown amount of UPS backup power remaining
nb: Ukjent mengde UPS reservestrøm gjenstår

en: Unknown error
nb: Ukjent feil

en: Unknown time
nb: Ukjent tid

en: Unlock
nb: Lås opp

en: Unlock SIM card
nb: Lås opp SIM-kort

en: Use the sunrise and sunset
nb: Bruk soloppgang og solnedgang

en: User was not logged in with smartcard.
nb: Bruker var ikke logget inn med smartkort.

en: Volume down
nb: Volum ned

en: Volume mute/unmute
nb: Slå av/på volum

en: Volume up
nb: Volum opp

en: Wacom button action type
nb: Type handling for knapp på Wacom tegnebrett

en: Wacom stylus absolute mode
nb: Absolutt modus for Wacom penn

en: Wacom tablet area
nb: Område for Wacom tegnebrett

en: Wacom tablet aspect ratio
nb: Høyde-/breddeforhold for Wacom tegnebrett

en: Wacom tablet rotation
nb: Rotering for Wacom tegnebrett

en: Wacom touch feature
nb: Wacom berøringsfunksjon

en: Whether the tablet’s orientation is locked, or rotated automatically.
nb: Hvorvidt tegnebrettets orientering er låst eller roteres automatisk.

en: Wireless keyboard is low in power
nb: Trådløst tastatur har lite strøm

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
nb: Trådløst tastatur har lite strøm (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nb: Trådløst tastatur har meget lite strøm (%.0f%%). Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
nb: Trådløst tastatur har meget lite strøm. Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Wireless mouse is low in power
nb: Trådløs mus har lite strøm

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
nb: Trådløs mus har lite strøm (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nb: Trådløs mus har meget lite strøm (%.0f%%). Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
nb: Trådløs mus har meget lite strøm. Enheten vil snart slutte å virke hvis den ikke lades.

en: You have %u try left | You have %u tries left
nb[0]: Du har %u forsøk igjen
nb[1]: Du har %u forsøk igjen

en: You will soon log out because of inactivity.
nb: Du vil snart bli logget ut pga inaktivitet.

en: hour | hours
nb[0]: time
nb[1]: timer

en: minute | minutes
nb[0]: minutt
nb[1]: minutter

[ctx: print job]
en: “%s” on %s
nb: «%s» på %s

[ctx: print job state]
en: Printing
nb: Skriver ut

[ctx: print job state]
en: Printing aborted
nb: Utskrift terminert

[ctx: print job state]
en: Printing canceled
nb: Utskrift avbrutt

[ctx: print job state]
en: Printing completed
nb: Utskrift fullført

[ctx: print job state]
en: Printing stopped
nb: Utskrift stoppet
