gnome-games - en to nl translation catalogue (639 entries)

en: %s is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
nl: %s wordt gedistribueerd in de hoop dat het bruikbaar zal zijn, maar zonder enige garantie; zelfs zonder een geïmpliceerde garantie van verkoopbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel. Zie de GNU General Public License voor meer informatie.

en: %s is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version %d of the License, or (at your option) any later version.
nl: %s is vrije software; verspreiden en/of aanbrengen van wijzigingen is toegestaan onder de voorwaarden vermeld in de GNU General Public License, zoals die gepubliceerd is door de Free Software Foundation; ofwel versie %d van de licentie ofwel (indien u dat wenst) een latere versie.

en: A scheme exception occurred
nl: Er is een schema-uitzondering opgetreden

en: About AisleRiot
nl: Over AisleRiot

en: About Solitaire
nl: Over Patience

en: About this game
nl: Over dit spel

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Add to the sequence in row ~a.
nl: Aan de serie toevoegen in rij ~a.

en: Aim to place the suits in the order which fits the current layout most naturally.
nl: Probeer de reeksen te plaatsen in de volgorde die het beste bij de huidige vormgeving past.

en: AisleRiot Solitaire
nl: AisleRiot patience

en: AisleRiot provides a rule-based solitaire card engine that allows many different games to be played.
nl: AisleRiot bevat een op regels gebaseerde kaarttechniek voor patience, waardoor het mogelijk is veel verschillende soorten spellen te spelen.

en: AisleRiot web site
nl: AisleRiot-website

en: Aisleriot Solitaire
nl: Aisleriot patience

en: Aisleriot cannot find the last game you played.
nl: AisleRiot kan uw laatst gespeelde spel niet vinden.

en: Aisleriot — also known as sol or solitaire — is a card game application that features over 80 different solitaire-type card games which are designed to play using a mouse, keyboard, or trackpad.
nl: Aisleriot — ook bekend als patience — is een kaartspeltoepassing die beschikt over meer dan 80 verschillende patience-kaartspellen die zijn ontworpen om met een muis, toetsenbord of trackpad te spelen.

en: Allow temporary spots use
nl: Gebruik van tijdelijke plekken toestaan

en: Alternating colors
nl: Afwisselende kleuren

en: Attack a face-down pile.
nl: Een omgekeerde stapel aanvallen.

en: Auld Lang Syne
nl: Rats, kuch en bonen

en: Aunt Mary
nl: Tante Marie

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Backbone
nl: Ruggengraat

en: Bakers Dozen
nl: Bakkersdozijn

en: Bakers Game
nl: Bakkersspel

en: Base Card:
nl: Basiskaart:

en: Base Card:
nl: Basiskaart:

en: Base Card: Ace
nl: Basiskaart: Aas

en: Base Card: Jack
nl: Basiskaart: Boer

en: Base Card: King
nl: Basiskaart: Heer

en: Base Card: Queen
nl: Basiskaart: Vrouw

en: Base Card: ~a
nl: Basiskaart: ~a

en: Bear River
nl: Maas

en: Beleaguered Castle
nl: Belegerd kasteel

en: Best:
nl: Beste:

en: Block Ten
nl: Blok tien

en: Blondes and Brunettes
nl: Blondines en brunettes

en: Bristol
nl: Brussel

en: Camelot
nl: Soestdijk

en: Canfield
nl: Castricum

en: Cannot start the game “%s”
nl: Kan het spel ‘%s’ niet starten

en: Card games:
nl: Kaartspellen:

en: Card themes:
nl: Kaartthema's:

en: Cards remaining: ~a
nl: Overgebleven kaarten: ~a

en: Carpet
nl: Kleedje

en: Chessboard
nl: Schaakbord

en: Choices left:
nl: Resterende keuzes:

en: Clock
nl: Klok

en: Close this window
nl: Dit venster sluiten

en: Congratulations, you have won!
nl: Gefeliciteerd, u heeft gewonnen!

en: Consider moving something into an empty slot
nl: Overweeg om een kaart op een leeg vak te leggen

en: Consistency is key
nl: Consistentie is de sleutel

en: Could not show help for “%s”
nl: Kon de hulp voor ‘%s’ niet tonen

en: Cover
nl: Dekking

en: Cruel
nl: Wreed

en: Deal a card
nl: Geef een kaart

en: Deal a card from stock
nl: Geef een kaart van de stapel

en: Deal a card from the deck
nl: Geef een kaart van de stapel

en: Deal a new card
nl: Geef een nieuwe kaart

en: Deal a new card from the deck
nl: Geef een nieuwe kaart van de stapel

en: Deal a new round.
nl: Een nieuwe ronde delen.

en: Deal a row
nl: Deel een rij

en: Deal another card
nl: Geef nog een kaart

en: Deal another hand
nl: Geef nog een keer

en: Deal another round
nl: Geef nog een keer

en: Deal cards.
nl: Kaarten delen.

en: Deal more cards
nl: Geef nogmaals

en: Deal new cards from the deck
nl: Geef nieuwe kaarten van de stapel

en: Deal next card or cards
nl: Volgende kaart of kaarten geven

en: Deal the cards
nl: Geef de kaarten

en: Deals left:
nl: Deelbeurten over:

en: Deals left: ~a
nl: Deelbeurten over: ~a

en: Diamond Mine
nl: Diamantmijn

en: Display cards with “%s” card theme
nl: Kaarten afbeelden met het ‘%s’-kaartthema

en: Double click any card to redeal.
nl: Dubbelklik op een kaart om opnieuw te delen.

en: Doublets
nl: Dubbelen

en: Eagle Wing
nl: Adelaarsvleugel

en: Easthaven
nl: Oosthaven

en: Eight Off
nl: Acht eraf

en: Elevator
nl: Lift

en: Eliminator
nl: Uitroeier

en: Escalator
nl: Trappenhuis

en: Falling Stars
nl: Vallende sterren

en: Fill an empty slot.
nl: Vul een leeg vak.

en: First Law
nl: Eerste wet

en: Fishing wire makes bad dental floss
nl: Visdraad is slecht om mee te flossen

en: Five Foundations
nl: Vijf basisvakken

en: Fortress
nl: Vesting

en: Fortunes
nl: Gelukskoekjes

en: Forty Thieves
nl: Veertig rovers

en: Four Foundations
nl: Vier basisvakken

en: Four Suits
nl: Vier kaartspellen

en: Fourteen
nl: Veertien

en: FreeCell Solitaire
nl: FreeCell patience

en: GNOME
nl: Gnome

en: GNOME Solitaire
nl: GNOME patience

en: GPL-3.0+ or GFDL-1.3-only
nl: GPL-3.0+ of enkel GFDL-1.3

en: Gaps
nl: Gaten

en: Gay Gordons
nl: Vrolijke Gerrits

en: General's Patience
nl: Generaalspatience

en: Get a hint for your next move
nl: Vraag een tip voor uw volgende handeling

en: Giant
nl: Reus

en: Glenwood
nl: Gouda

en: Gold Mine
nl: Goudmijn

en: Gypsy
nl: Zigeuner

en: Have you read the help file?
nl: Heeft u de hulp gelezen?

en: Help file “%s.%s” not found
nl: Hulpbestand ‘%s.%s’ niet gevonden

en: Helsinki
nl: Hasselt

en: Hopscotch
nl: Hinkelen

en: I could sure use a backrub right about now...
nl: Hmmm… Ik kan nu wel een massage gebruiken…

en: I'm not sure
nl: Ik twijfel

en: If you're ever lost and alone in the woods, hug a tree
nl: Als u ooit verdwaalt in een bos, knuffel dan een boom

en: Install card themes…
nl: Kaartthema's installeren…

en: Install new card themes from the distribution packages repositories
nl: Een nieuw kaartthema installeren vanuit de pakketbronnen van de distributie

en: Jamestown
nl: Jaarsveld

en: Just because a crosswalk looks like a hopscotch board doesn't mean it is one
nl: Ook al ziet een zebrapad eruit als een hinkelbord, dat betekent nog niet dat het er ook een is

en: Kansas
nl: Kempen

en: King Albert
nl: Koning Albert

en: Kings Audience
nl: Koningspubliek

en: Labyrinth
nl: Labyrint

en: Lady Jane
nl: Vrouwe Johanna

en: Look both ways before you cross the street
nl: Kijk goed uit bij het oversteken

en: Main game:
nl: Hoofdspel:

en: Match the top two cards of the waste.
nl: Overeenkomstig de bovenste twee kaarten van de gebruikte stapel.

en: Maze
nl: Doolhof

en: Monitors won't give you Vitamin D -- but sunlight will...
nl: Beeldschermen geven u geen vitamine D -- zonlicht wel…

en: Monte Carlo
nl: Scheveningen

en: Move %s onto %s.
nl: Leg %s op %s.

en: Move a build of cards on to the empty Tableau slot
nl: Leg een stapel kaarten op het lege tafelvak

en: Move a card from the reserve onto the empty tableau slot
nl: Leg een kaart uit de reserve op het lege tafelvak

en: Move a card or build of cards on to the empty slot
nl: Verplaats een kaart of stapel naar het lege vak

en: Move a card to an empty temporary slot
nl: Verplaats een kaart naar een leeg tijdelijk vak

en: Move a card to the Foundation
nl: Verplaats een kaart naar de Basis

en: Move a king onto an empty tableau slot.
nl: Een heer verplaatsen naar een leeg tafelvak.

en: Move card from waste
nl: Pak een kaart van de gebruikte stapel

en: Move something into the empty Tableau slot
nl: Leg iets op het lege tafelvak

en: Move something on to an empty reserve
nl: Een kaart op een leeg reservevak leggen

en: Move something onto an empty right-hand tableau slot
nl: Leg iets op een leeg tafelvak aan de rechterkant

en: Move something onto an empty tableau slot.
nl: Leg een kaart op een lege tafelvak.

en: Move waste back to stock
nl: Leg verbruikte kaarten terug op de stapel

en: Move waste on to a reserve slot
nl: Verplaats gebruikte kaarten naar een reservevak

en: Move waste to stock
nl: Verplaats gebruikte kaarten naar de voorraad

en: Move ~a onto an empty bottom slot.
nl: ~a verplaatsen naar een leeg vak aan de onderkant.

en: Move ~a onto an empty corner slot.
nl: ~a verplaatsen naar een leeg vak in de hoek.

en: Move ~a onto an empty edge slot.
nl: ~a verplaatsen naar een leeg vak aan de rand.

en: Move ~a onto an empty foundation slot.
nl: ~a verplaatsen naar een leeg basisvak.

en: Move ~a onto an empty left slot.
nl: ~a verplaatsen naar een leeg vak aan de linkerkant.

en: Move ~a onto an empty reserve slot.
nl: ~a verplaatsen naar een leeg reservevak.

en: Move ~a onto an empty right slot.
nl: ~a verplaatsen naar een leeg vak aan de rechterkant.

en: Move ~a onto an empty slot.
nl: ~a verplaatsen naar een leeg vak.

en: Move ~a onto an empty tableau slot.
nl: ~a verplaatsen naar een leeg tafelvak.

en: Move ~a onto an empty top slot.
nl: ~a verplaatsen naar een leeg vak aan de bovenkant.

en: Move ~a onto the ace of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klaveraas.

en: Move ~a onto the ace of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitenaas.

en: Move ~a onto the ace of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartenaas.

en: Move ~a onto the ace of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppenaas.

en: Move ~a onto the black joker.
nl: ~a verplaatsen naar de zwarte joker.

en: Move ~a onto the eight of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klaveracht.

en: Move ~a onto the eight of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitenacht.

en: Move ~a onto the eight of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartenacht.

en: Move ~a onto the eight of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppenacht.

en: Move ~a onto the five of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klavervijf.

en: Move ~a onto the five of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitenvijf.

en: Move ~a onto the five of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartenvijf.

en: Move ~a onto the five of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppenvijf.

en: Move ~a onto the foundation.
nl: ~a verplaatsen naar de basis.

en: Move ~a onto the four of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klavervier.

en: Move ~a onto the four of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitenvier.

en: Move ~a onto the four of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartenvier.

en: Move ~a onto the four of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppenvier.

en: Move ~a onto the jack of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klaverboer.

en: Move ~a onto the jack of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitenboer.

en: Move ~a onto the jack of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartenboer.

en: Move ~a onto the jack of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppenboer.

en: Move ~a onto the king of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klaverheer.

en: Move ~a onto the king of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitenheer.

en: Move ~a onto the king of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartenheer.

en: Move ~a onto the king of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppenheer.

en: Move ~a onto the nine of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klavernegen.

en: Move ~a onto the nine of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitennegen.

en: Move ~a onto the nine of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartennegen.

en: Move ~a onto the nine of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppennegen.

en: Move ~a onto the queen of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klavervrouw.

en: Move ~a onto the queen of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitenvrouw.

en: Move ~a onto the queen of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartenvrouw.

en: Move ~a onto the queen of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppenvrouw.

en: Move ~a onto the red joker.
nl: ~a verplaatsen naar de rode joker.

en: Move ~a onto the reserve.
nl: ~a verplaatsen naar het reservevak.

en: Move ~a onto the seven of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klaverzeven.

en: Move ~a onto the seven of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitenzeven.

en: Move ~a onto the seven of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartenzeven.

en: Move ~a onto the seven of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppenzeven.

en: Move ~a onto the six of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klaverzes.

en: Move ~a onto the six of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitenzes.

en: Move ~a onto the six of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartenzes.

en: Move ~a onto the six of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppenzes.

en: Move ~a onto the tableau.
nl: ~a verplaatsen naar de tafel.

en: Move ~a onto the ten of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klavertien.

en: Move ~a onto the ten of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitentien.

en: Move ~a onto the ten of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartentien.

en: Move ~a onto the ten of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppentien.

en: Move ~a onto the three of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klaverdrie.

en: Move ~a onto the three of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitendrie.

en: Move ~a onto the three of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartendrie.

en: Move ~a onto the three of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppendrie.

en: Move ~a onto the two of clubs.
nl: ~a verplaatsen naar de klavertwee.

en: Move ~a onto the two of diamonds.
nl: ~a verplaatsen naar de ruitentwee.

en: Move ~a onto the two of hearts.
nl: ~a verplaatsen naar de hartentwee.

en: Move ~a onto the two of spades.
nl: ~a verplaatsen naar de schoppentwee.

en: Move ~a onto the unknown card.
nl: ~a verplaatsen naar de onbekende kaart.

en: Multiplier Scoring
nl: Scorevermenigvuldiging

en: N/A
nl: N.v.t.

en: NAME
nl: NAAM

en: Napoleons Tomb
nl: Napoleons graftombe

en: Neighbor
nl: Buurman

en: Never blow in a dog's ear
nl: Vertrouw niemand met de initialen H. C.

en: No hint available
nl: Geen tip beschikbaar

en: No hint available right now
nl: Momenteel geen tip beschikbaar

en: No hint available.
nl: Geen tip beschikbaar.

en: No moves are possible. Undo or start again.
nl: Er zijn geen handelingen meer mogelijk. Ongedaan maken of opnieuw beginnen.

en: No moves.
nl: Geen handelingen.

en: No redeals
nl: Niet opnieuw delen

en: Odessa
nl: Oirschot

en: Odessa is a better game.  Really.
nl: Oirschot is een veel leuker spel. Echt waar.

en: One Suit
nl: Enkel kaartspel

en: Osmosis
nl: Osmose

en: Peek
nl: Gluren

en: Pick up and drop cards by clicking
nl: Kaarten pakken en op tafel leggen door te klikken

en: Pileon
nl: Opstapelen

en: Place a two in the leftmost slot of row ~a.
nl: Plaats een twee in het meest linkse vak van rij ~a.

en: Place cards on to the Tableau to form poker hands
nl: Leg kaarten op het tafelvak zoals bij pokeren

en: Place something on empty slot
nl: Plaats een kaart in een leeg vak

en: Place the eight of clubs next to the seven of clubs.
nl: Plaats klaveracht naast klaverzeven.

en: Place the eight of diamonds next to the seven of diamonds.
nl: Plaats ruitenacht naast ruitenzeven.

en: Place the eight of hearts next to the seven of hearts.
nl: Plaats hartenacht naast hartenzeven.

en: Place the eight of spades next to the seven of spades.
nl: Plaats schoppenacht naast schoppenzeven.

en: Place the five of clubs next to the four of clubs.
nl: Plaats klaver vijf naast klavervier.

en: Place the five of diamonds next to the four of diamonds.
nl: Plaats ruitenvijf naast ruitenvier.

en: Place the five of hearts next to the four of hearts.
nl: Plaats hartenvijf naast hartenvier.

en: Place the five of spades next to the four of spades.
nl: Plaats schoppenvijf naast schoppenvier.

en: Place the four of clubs next to the three of clubs.
nl: Plaats klavervier naast klaverdrie.

en: Place the four of diamonds next to the three of diamonds.
nl: Plaats ruitenvier naast ruitendrie.

en: Place the four of hearts next to the three of hearts.
nl: Plaats hartenvier naast hartendrie.

en: Place the four of spades next to the three of spades.
nl: Plaats schoppenvier naast schoppendrie.

en: Place the jack of clubs next to the ten of clubs.
nl: Plaats klaverboer naast klavertien.

en: Place the jack of diamonds next to the ten of diamonds.
nl: Plaats ruitenboer naast ruitentien.

en: Place the jack of hearts next to the ten of hearts.
nl: Plaats hartenboer naast hartentien.

en: Place the jack of spades next to the ten of spades.
nl: Plaats schoppenboer naast schoppentien.

en: Place the king of clubs next to the queen of clubs.
nl: Plaats klaverheer naast klavervrouw.

en: Place the king of diamonds next to the queen of diamonds.
nl: Plaats ruitenheer naast ruitenvrouw.

en: Place the king of hearts next to the queen of hearts.
nl: Plaats hartenheer naast hartenvrouw.

en: Place the king of spades next to the queen of spades.
nl: Plaats schoppenheer naast schoppenvrouw.

en: Place the nine of clubs next to the eight of clubs.
nl: Plaats klavernegen naast klaveracht.

en: Place the nine of diamonds next to the eight of diamonds.
nl: Plaats ruitennegen naast ruitenacht.

en: Place the nine of hearts next to the eight of hearts.
nl: Plaats hartennegen naast hartenacht.

en: Place the nine of spades next to the eight of spades.
nl: Plaats schoppennegen naast schoppenacht.

en: Place the queen of clubs next to the jack of clubs.
nl: Plaats klavervrouw naast klaverboer.

en: Place the queen of diamonds next to the jack of diamonds.
nl: Plaats ruitenvrouw naast ruitenboer.

en: Place the queen of hearts next to the jack of hearts.
nl: Plaats hartenvrouw naast hartenboer.

en: Place the queen of spades next to the jack of spades.
nl: Plaats schoppenvrouw naast schoppenboer.

en: Place the seven of clubs next to the six of clubs.
nl: Plaats klaverzeven naast klaverzes.

en: Place the seven of diamonds next to the six of diamonds.
nl: Plaats ruitenzeven naast ruitenzes.

en: Place the seven of hearts next to the six of hearts.
nl: Plaats hartenzeven naast hartenzes.

en: Place the seven of spades next to the six of spades.
nl: Plaats schoppenzeven naast schoppenzes.

en: Place the six of clubs next to the five of clubs.
nl: Plaats klaver zes naast klavervijf.

en: Place the six of diamonds next to the five of diamonds.
nl: Plaats ruitenzes naast ruitenvijf.

en: Place the six of hearts next to the five of hearts.
nl: Plaats hartenzes naast hartenvijf.

en: Place the six of spades next to the five of spades.
nl: Plaats schoppenzes naast schoppenvijf.

en: Place the ten of clubs next to the nine of clubs.
nl: Plaats klavertien naast klavernegen.

en: Place the ten of diamonds next to the nine of diamonds.
nl: Plaats ruitentien naast ruitennegen.

en: Place the ten of hearts next to the nine of hearts.
nl: Plaats hartentien naast hartennegen.

en: Place the ten of spades next to the nine of spades.
nl: Plaats schoppentien naast schoppennegen.

en: Place the three of clubs next to the two of clubs.
nl: Plaats klaverdrie naast klavertwee.

en: Place the three of diamonds next to the two of diamonds.
nl: Plaats ruitendrie naast ruitentwee.

en: Place the three of hearts next to the two of hearts.
nl: Plaats hartendrie naast hartentwee.

en: Place the three of spades next to the two of spades.
nl: Plaats schoppendrie naast schoppentwee.

en: Place the two of clubs next to the ace of clubs.
nl: Plaats klavertwee naast klaveraas.

en: Place the two of diamonds next to the ace of diamonds.
nl: Plaats ruitentwee naast ruitenaas.

en: Place the two of hearts next to the ace of hearts.
nl: Plaats hartentwee naast hartenaas.

en: Place the two of spades next to the ace of spades.
nl: Plaats schoppentwee naast schoppenaas.

en: Plait
nl: Vlecht

en: Play a card to foundation.
nl: Leg een kaart op het basisvak.

en: Play a different game
nl: Speel een ander spel

en: Play many different solitaire games
nl: Speel veel verschillende soorten patiencespellen

en: Play “%s”
nl: ‘%s’ spelen

en: Please fill in empty pile first.
nl: Vul a.u.b. eerst een lege stapel.

en: Please report this bug to the developers.
nl: Meld deze fout a.u.b. aan de ontwikkelaars.

en: Progressive Rounds
nl: Score meenemen naar volgende ronde

en: Randomly Placed Gaps on Redeal
nl: Willekeurige gaten bij het opnieuw delen

en: Redeal.
nl: Opnieuw delen.

en: Redeals left:
nl: Ronde(n) over:

en: Redeals left: ~a
nl: Ronden over: ~a

en: Redheads
nl: Roodharigen

en: Redo the undone move
nl: De ongedaan gemaakte handeling opnieuw uitvoeren

en: Remove the ace of clubs.
nl: De klaveraas verwijderen.

en: Remove the ace of diamonds.
nl: De ruitenaas verwijderen.

en: Remove the ace of hearts.
nl: De hartenaas verwijderen.

en: Remove the ace of spades.
nl: De schoppenaas verwijderen.

en: Remove the aces
nl: Verwijder de azen

en: Remove the black joker.
nl: De zwarte joker verwijderen.

en: Remove the eight of clubs.
nl: De klaveracht verwijderen.

en: Remove the eight of diamonds.
nl: De ruitenacht verwijderen.

en: Remove the eight of hearts.
nl: De hartenacht verwijderen.

en: Remove the eight of spades.
nl: De schoppenacht verwijderen.

en: Remove the eights
nl: Verwijder de achten

en: Remove the five of clubs.
nl: De klavervijf verwijderen.

en: Remove the five of diamonds.
nl: De ruitenvijf verwijderen.

en: Remove the five of hearts.
nl: De hartenvijf verwijderen.

en: Remove the five of spades.
nl: De schoppenvijf verwijderen.

en: Remove the fives
nl: Verwijder de vijven

en: Remove the four of clubs.
nl: De klavervier verwijderen.

en: Remove the four of diamonds.
nl: De ruitenvier verwijderen.

en: Remove the four of hearts.
nl: De hartenvier verwijderen.

en: Remove the four of spades.
nl: De schoppenvier verwijderen.

en: Remove the fours
nl: Verwijder de vieren

en: Remove the jack of clubs.
nl: De klaverboer verwijderen.

en: Remove the jack of diamonds.
nl: De ruitenboer verwijderen.

en: Remove the jack of hearts.
nl: De hartenboer verwijderen.

en: Remove the jack of spades.
nl: De schoppenboer verwijderen.

en: Remove the jacks
nl: Verwijder de boeren

en: Remove the king of clubs.
nl: De klaverheer verwijderen.

en: Remove the king of diamonds.
nl: De ruitenheer verwijderen.

en: Remove the king of hearts.
nl: De hartenheer verwijderen.

en: Remove the king of spades.
nl: De schoppenheer verwijderen.

en: Remove the kings
nl: Verwijder de heren

en: Remove the nine of clubs.
nl: De klavernegen verwijderen.

en: Remove the nine of diamonds.
nl: De ruitennegen verwijderen.

en: Remove the nine of hearts.
nl: De hartennegen verwijderen.

en: Remove the nine of spades.
nl: De schoppennegen verwijderen.

en: Remove the nines
nl: Verwijder de negens

en: Remove the queen of clubs.
nl: De klavervrouw verwijderen.

en: Remove the queen of diamonds.
nl: De ruitenvrouw verwijderen.

en: Remove the queen of hearts.
nl: De hartenvrouw verwijderen.

en: Remove the queen of spades.
nl: De schoppenvrouw verwijderen.

en: Remove the queens
nl: Verwijder de vrouwen

en: Remove the red joker.
nl: De rode joker verwijderen.

en: Remove the seven of clubs.
nl: De klaverzeven verwijderen.

en: Remove the seven of diamonds.
nl: De ruitenzeven verwijderen.

en: Remove the seven of hearts.
nl: De hartenzeven verwijderen.

en: Remove the seven of spades.
nl: De schoppenzeven verwijderen.

en: Remove the sevens
nl: Verwijder de zevens

en: Remove the six of clubs.
nl: De klaverzes verwijderen.

en: Remove the six of diamonds.
nl: De ruitenzes verwijderen.

en: Remove the six of hearts.
nl: De hartenzes verwijderen.

en: Remove the six of spades.
nl: De schoppenzes verwijderen.

en: Remove the sixes
nl: Verwijder de zessen

en: Remove the ten of clubs.
nl: De klavertien verwijderen.

en: Remove the ten of diamonds.
nl: De ruitentien verwijderen.

en: Remove the ten of hearts.
nl: De hartentien verwijderen.

en: Remove the ten of spades.
nl: De schoppentien verwijderen.

en: Remove the tens
nl: Verwijder de tienen

en: Remove the three of clubs.
nl: De klaverdrie verwijderen.

en: Remove the three of diamonds.
nl: De ruitendrie verwijderen.

en: Remove the three of hearts.
nl: De hartendrie verwijderen.

en: Remove the three of spades.
nl: De schoppendrie verwijderen.

en: Remove the threes
nl: Verwijder de drieën

en: Remove the two of clubs.
nl: De klavertwee verwijderen.

en: Remove the two of diamonds.
nl: De ruitentwee verwijderen.

en: Remove the two of hearts.
nl: De hartentwee verwijderen.

en: Remove the two of spades.
nl: De schoppentwee verwijderen.

en: Remove the twos
nl: Verwijder de tweeën

en: Remove the unknown card.
nl: De onbekende kaart verwijderen.

en: Reserve left:
nl: Reserve over:

en: Reshuffle cards
nl: Kaarten opnieuw schudden

en: Restart the game
nl: Het spel opnieuw spelen

en: Return cards to stock
nl: Leg kaarten terug op de stapel

en: Royal East
nl: Koninklijk Oosten

en: S_tatistics
nl: S_tatistieken

en: Same suit
nl: Zelfde kleur

en: Saratoga
nl: Schaarbeek

en: Scorpion
nl: Schorpioen

en: Scuffle
nl: Schudden

en: Seahaven
nl: Zeehaven

en: Select Game
nl: Spel kiezen

en: Select a card from the reserve for first foundation pile
nl: Kies een kaart van de reserve voor de eerste basisstapel

en: Select the game type to play
nl: Kies het soort spel dat u wilt spelen

en: Show gameplay statistics
nl: Spelstatistieken weergeven

en: Show or hide statusbar
nl: De statusbalk tonen of verbergen

en: Show or hide the toolbar
nl: De werkbalk tonen of verbergen

en: Shuffle mode
nl: Schudden-modus

en: Single card deals
nl: Telkens slechts één kaart delen

en: Sir Tommy
nl: Heer Tommie

en: Six Foundations
nl: Zes basisvakken

en: Sol
nl: Zon

en: Solitaire
nl: Patience

en: Spider
nl: Spin

en: Spider Three Decks
nl: Spin met drie kaartspellen

en: Spiderette
nl: Spinnetje

en: Start a new game
nl: Een nieuw spel beginnen

en: Start card:
nl: Startkaart:

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Stock left:
nl: Kaarten over in de stapel:

en: Stock left: 0
nl: Kaarten over in de stapel: 0

en: Stock left: ~a
nl: Kaarten over in de stapel: ~a

en: Stock remaining: ~a
nl: Kaarten over in de stapel: ~a

en: Straight Up
nl: Recht toe recht aan

en: Streets And Alleys
nl: Straten en steegjes

en: Template
nl: Sjabloon

en: Ten Across
nl: Tien over

en: Terrace
nl: Terras

en: The game has no solution. Undo or start again.
nl: Het spel heeft geen oplossing. Ongedaan maken of opnieuw beginnen.

en: There are no more moves
nl: Er zijn geen geldige handelingen meer

en: Thieves
nl: Rovers

en: Thirteen
nl: Dertien

en: This game does not have hint support yet.
nl: Dit spel ondersteunt het geven van tips nog niet.

en: This game is unable to provide a hint.
nl: In dit spel kunnen geen tips worden gegeven.

en: This usually occurs when you run an older version of Aisleriot which does not have the game you last played. The default game, Klondike, is being started instead.
nl: Dit gebeurt meestal wanneer u een oudere versie van AisleRiot speelt die het spel dat u het laatst heeft gespeeld niet heeft. In dat geval wordt het standaardspel, Klondike, opgestart.

en: Three card deals
nl: Deel drie kaarten

en: Thumb And Pouch
nl: Duim in het zakje

en: Time
nl: Tijd

en: Time:
nl: Tijd:

en: Total:
nl: Totaal:

en: Tourniquets are not recommended unless in the direst emergency
nl: Als iedereen tegelijk springt, vallen de mussen uit de bomen

en: Triple Peaks
nl: Drie pieken

en: Try dealing a row of cards
nl: Probeer eens een rij kaarten te delen

en: Try moving a card to the reserve
nl: Probeer eens om een kaart naar de reserve te verplaatsen

en: Try moving card piles around
nl: Probeer eens wat kaartstapels te verplaatsen

en: Try moving cards down from the foundation
nl: Probeer kaarten omlaag van het basisvak te leggen

en: Try moving cards down from the foundations.
nl: Probeer kaarten omlaag van het basisvak te leggen.

en: Try rearranging the cards
nl: Probeer de kaarten te herschikken

en: Turn over the top card of the stock.
nl: Draai de bovenste kaart van de stapel om.

en: Two Suits
nl: Twee kaartspellen

en: Undo the last move
nl: De laatste handeling ongedaan maken

en: Undo until there are enough cards to fill all tableau piles
nl: Ongedaan maken totdat er genoeg kaarten zijn om alle tafelstapels te vullen

en: Union Square
nl: Grote Markt

en: Unknown color
nl: Onbekende kleur

en: Unknown value
nl: Onbekende waarde

en: Unlimited redeals
nl: Ongelimiteerd opnieuw delen

en: Valentine
nl: Valentijn

en: View help for Aisleriot
nl: Hulp voor AisleRiot weergeven

en: View help for this game
nl: Hulp voor dit spel weergeven

en: Wall
nl: Muur

en: Westhaven
nl: Wevelgem

en: When without a stapler, a staple and a ruler will work
nl: Als er geen nietmachine is, moeten een nietje en een meetlat ook werken

en: Whether or not to play event sounds
nl: Of er al dan niet geluiden worden afgespeeld bij gebeurtenissen

en: Whether the window is fullscreen
nl: Of het venster schermvullend is

en: Whether the window is maximized
nl: Of het venster gemaximaliseerd is

en: Whitehead
nl: Witkop

en: Will O The Wisp
nl: Dwaallicht

en: Window height
nl: Vensterhoogte

en: Window width
nl: Vensterbreedte

en: Wins
nl: Winstpartijen

en: Wins:
nl: Winstpartijen:

en: Wood
nl: Woud

en: Worst:
nl: Slechtste:

en: Yield
nl: Opbrengst

en: You are searching for a five.
nl: U zoekt naar een vijf.

en: You are searching for a four.
nl: U zoekt naar een vier.

en: You are searching for a jack.
nl: U zoekt naar een boer.

en: You are searching for a king.
nl: U zoekt naar een koning.

en: You are searching for a nine.
nl: U zoekt naar een negen.

en: You are searching for a queen.
nl: U zoekt naar een koningin.

en: You are searching for a seven.
nl: U zoekt naar een zeven.

en: You are searching for a six.
nl: U zoekt naar een zes.

en: You are searching for a ten.
nl: U zoekt naar een tien.

en: You are searching for a three.
nl: U zoekt naar een drie.

en: You are searching for a two.
nl: U zoekt naar een twee.

en: You are searching for an ace.
nl: U zoekt naar een aas.

en: You are searching for an eight.
nl: U zoekt naar een acht.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
nl: U zou bij dit programma een exemplaar van de GNU General Public License moeten hebben ontvangen. Indien dat niet zo is, zie <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Yukon
nl: Rijn

en: _Card Style
nl: _Kaartstijl

en: _Click to Move
nl: _Klikken om te verplaatsen

en: _Contents
nl: In_houd

en: _Control
nl: _Bediening

en: _Deal
nl: D_elen

en: _Don't report
nl: _Niet melden

en: _Fullscreen
nl: _Schermvullend

en: _Game
nl: _Spel

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Hint
nl: _Tip

en: _Keyboard Shortcuts
nl: Snel_toetsen

en: _Leave Fullscreen
nl: _Schermvullend verlaten

en: _New
nl: _Nieuw

en: _New Game
nl: _Nieuw spel

en: _Pause
nl: _Pauzeren

en: _Recently Played
nl: Onlangs ges_peeld

en: _Redo Move
nl: Handeling _opnieuw doen

en: _Report
nl: _Melden

en: _Reset
nl: Te_rugzetten

en: _Restart
nl: _Herstarten

en: _Select
nl: _Selecteren

en: _Select Game…
nl: _Spel kiezen…

en: _Sound
nl: _Geluid

en: _Statusbar
nl: _Statusbalk

en: _Toolbar
nl: _Werkbalk

en: _Undo Move
nl: Handeling _ongedaan maken

en: _View
nl: Beel_d

en: ace
nl: aas

en: ace of clubs
nl: klaveraas

en: ace of diamonds
nl: ruitenaas

en: ace of hearts
nl: hartenaas

en: ace of spades
nl: schoppenaas

en: an empty slot
nl: een leeg vak

en: black joker
nl: zwarte joker

[ctx: card symbol]
en: Q
nl: V

en: eight
nl: acht

en: eight of clubs
nl: klaveracht

en: eight of diamonds
nl: ruitenacht

en: eight of hearts
nl: hartenacht

en: eight of spades
nl: schoppenacht

en: face-down card
nl: dichte kaart

en: five
nl: vijf

en: five of clubs
nl: klavervijf

en: five of diamonds
nl: ruitenvijf

en: five of hearts
nl: hartenvijf

en: five of spades
nl: schoppenvijf

en: four
nl: vier

en: four of clubs
nl: klavervier

en: four of diamonds
nl: ruitenvier

en: four of hearts
nl: hartenvier

en: four of spades
nl: schoppenvier

en: jack
nl: boer

en: jack of clubs
nl: klaverboer

en: jack of diamonds
nl: ruitenboer

en: jack of hearts
nl: hartenboer

en: jack of spades
nl: schoppenboer

en: king
nl: heer

en: king of clubs
nl: klaverheer

en: king of diamonds
nl: ruitenheer

en: king of hearts
nl: hartenheer

en: king of spades
nl: schoppenheer

en: nine
nl: negen

en: nine of clubs
nl: klavernegen

en: nine of diamonds
nl: ruitennegen

en: nine of hearts
nl: hartennegen

en: nine of spades
nl: schoppennegen

en: queen
nl: vrouw

en: queen of clubs
nl: klavervrouw

en: queen of diamonds
nl: ruitenvrouw

en: queen of hearts
nl: hartenvrouw

en: queen of spades
nl: schoppenvrouw

en: red joker
nl: rode joker

en: seven
nl: zeven

en: seven of clubs
nl: klaverzeven

en: seven of diamonds
nl: ruitenzeven

en: seven of hearts
nl: hartenzeven

en: seven of spades
nl: schoppenzeven

[ctx: shortcut window]
en: Close window
nl: Venster sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Deal
nl: Delen

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Help
nl: Hulp

[ctx: shortcut window]
en: Redo
nl: Opnieuw uitvoeren

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
nl: Hulp tonen

[ctx: shortcut window]
en: Show Help for this game
nl: Hulp voor dit spel weergeven

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen tonen

[ctx: shortcut window]
en: Show a hint
nl: Een hint tonen

[ctx: shortcut window]
en: Start a new game
nl: Een nieuw spel beginnen

[ctx: shortcut window]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: six
nl: zes

en: six of clubs
nl: klaverzes

en: six of diamonds
nl: ruitenzes

en: six of hearts
nl: hartenzes

en: six of spades
nl: schoppenzes

[ctx: slot hint]
en: %s on chooser
nl: %s op kiezer

[ctx: slot hint]
en: %s on foundation
nl: %s op basisplaats

[ctx: slot hint]
en: %s on reserve
nl: %s op reservevak

[ctx: slot hint]
en: %s on stock
nl: %s in de stapel

[ctx: slot hint]
en: %s on tableau
nl: %s op tafel

[ctx: slot hint]
en: %s on waste
nl: %s op verbruikt

[ctx: slot type]
en: chooser
nl: kiezer

[ctx: slot type]
en: foundation
nl: basisplaats

[ctx: slot type]
en: reserve
nl: reservevak

[ctx: slot type]
en: stock
nl: stapel

[ctx: slot type]
en: tableau
nl: tafel

[ctx: slot type]
en: waste
nl: verbruikt

en: solitaire;cards;klondike;spider;freecell;patience;
nl: solitaire;cards;klondike;spider;freecell;patience;kaarten;spin;

en: something
nl: iets

en: ten
nl: tien

en: ten of clubs
nl: klavertien

en: ten of diamonds
nl: ruitentien

en: ten of hearts
nl: hartentien

en: ten of spades
nl: schoppentien

en: the ace of clubs
nl: de klaveraas

en: the ace of diamonds
nl: de ruitenaas

en: the ace of hearts
nl: de hartenaas

en: the ace of spades
nl: de schoppenaas

en: the black joker
nl: de zwarte joker

en: the eight of clubs
nl: de klaveracht

en: the eight of diamonds
nl: de ruitenacht

en: the eight of hearts
nl: de hartenacht

en: the eight of spades
nl: de schoppenacht

en: the five of clubs
nl: de klavervijf

en: the five of diamonds
nl: de ruitenvijf

en: the five of hearts
nl: de hartenvijf

en: the five of spades
nl: de schoppenvijf

en: the foundation
nl: het basisvak

en: the four of clubs
nl: de klavervier

en: the four of diamonds
nl: de ruitenvier

en: the four of hearts
nl: de hartenvier

en: the four of spades
nl: de schoppenvier

en: the jack of clubs
nl: de klaverboer

en: the jack of diamonds
nl: de ruitenboer

en: the jack of hearts
nl: de hartenboer

en: the jack of spades
nl: de schoppenboer

en: the king of clubs
nl: de klaverheer

en: the king of diamonds
nl: de ruitenheer

en: the king of hearts
nl: de hartenheer

en: the king of spades
nl: de schoppenheer

en: the nine of clubs
nl: de klavernegen

en: the nine of diamonds
nl: de ruitennegen

en: the nine of hearts
nl: de hartennegen

en: the nine of spades
nl: de schoppennegen

en: the queen of clubs
nl: de klavervrouw

en: the queen of diamonds
nl: de ruitenvrouw

en: the queen of hearts
nl: de hartenvrouw

en: the queen of spades
nl: de schoppenvrouw

en: the red joker
nl: de rode joker

en: the seven of clubs
nl: de klaverzeven

en: the seven of diamonds
nl: de ruitenzeven

en: the seven of hearts
nl: de hartenzeven

en: the seven of spades
nl: de schoppenzeven

en: the six of clubs
nl: de klaverzes

en: the six of diamonds
nl: de ruitenzes

en: the six of hearts
nl: de hartenzes

en: the six of spades
nl: de schoppenzes

en: the ten of clubs
nl: de klavertien

en: the ten of diamonds
nl: de ruitentien

en: the ten of hearts
nl: de hartentien

en: the ten of spades
nl: de schoppentien

en: the three of clubs
nl: de klaverdrie

en: the three of diamonds
nl: de ruitendrie

en: the three of hearts
nl: de hartendrie

en: the three of spades
nl: de schoppendrie

en: the two of clubs
nl: de klavertwee

en: the two of diamonds
nl: de ruitentwee

en: the two of hearts
nl: de hartentwee

en: the two of spades
nl: de schoppentwee

en: the unknown card
nl: de onbekende kaart

en: three
nl: drie

en: three of clubs
nl: klaverdrie

en: three of diamonds
nl: ruitendrie

en: three of hearts
nl: hartendrie

en: three of spades
nl: schoppendrie

en: two
nl: twee

en: two of clubs
nl: klavertwee

en: two of diamonds
nl: ruitentwee

en: two of hearts
nl: hartentwee

en: two of spades
nl: schoppentwee
