eog - en to nl translation catalogue (301 entries)

en:  (invalid Unicode)
nl:  (ongeldige Unicode)

en: %.1f (35mm film)
nl: %.1f (35mm-film)

en: %lu second | %lu seconds
nl[0]: %lu seconde
nl[1]: %lu seconden

en: <b>%f:</b> original filename
nl: <b>%f:</b> oorspronkelijke bestandsnaam

en: <b>%n:</b> counter
nl: <b>%n:</b> teller

en: A trash for “%s” couldn’t be found. Do you want to remove this image permanently?
nl: Er kon geen prullenbak voor ‘%s’ gevonden worden. Weet u zeker dat u deze afbeelding voorgoed wilt verwijderen?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
nl: Een waarde groter dan 0 geeft het aantal seconden dat een afbeelding op het scherm blijft staan voordat de volgende automatisch wordt weergegeven. Een waarde van nul schakelt deze functie uit.

en: Activate fullscreen mode with double-click
nl: Omschakelen naar volledig scherm-modus bij dubbelklikken

en: Active plugins
nl: Actieve plugins

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Allow zoom greater than 100% initially
nl: Starten met zoomfactor van meer dan 100% toestaan

en: Aperture
nl: Diafragmawaarde

en: Are you sure you want to move
    the selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
nl[0]: Weet u zeker dat u de geselecteerde
    afbeelding naar de prullenbak wilt verplaatsen?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %d geselecteerde
    afbeeldingen naar de prullenbak wilt verplaatsen?

en: Are you sure you want to move
    “%s” to the trash?
nl: Weet u zeker dat u ‘%s’ naar
    de prullenbak wilt verplaatsen?

en: Are you sure you want to remove
    the selected image permanently? | Are you sure you want to remove
    the %d selected images permanently?
nl[0]: Weet u zeker dat u de geselecteerde
    afbeelding permanent wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %d geselecteerde
    afbeeldingen permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove
    “%s” permanently?
nl: Weet u zeker dat u ‘%s’ voorgoed
    wilt verwijderen?

en: As _background
nl: Als _achtergrond

en: As check _pattern
nl: Als tegel_patroon

en: As custom c_olor:
nl: Als aangepaste _kleur:

en: As custom color:
nl: Als aangepaste kleur:

en: At least two file names are equal.
nl: Tenminste twee bestandsnamen zijn identiek.

en: Automatic orientation
nl: Automatische oriëntatie

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Both
nl: Beide

en: Browse and rotate images
nl: Afbeeldingen doorbladeren en roteren

en: C_enter:
nl: _Midden:

en: Changes the visibility of the image gallery pane in the current window
nl: Afbeeldingenoverzicht in het huidige venster tonen of verbergen

en: Choose a folder
nl: Een map openen

en: Close _without Saving
nl: Sluiten _zonder opslaan

en: Close main window without asking to save changes.
nl: Hoofdvenster sluiten zonder vragen of wijzigingen opgeslagen moeten worden.

en: Color for Transparent Areas
nl: Kleur voor transparante delen

en: Could not display help for Image Viewer
nl: Kon de hulp voor afbeeldingsweergave niet weergeven

en: Could not load image “%s”.
nl: Kan afbeelding ‘%s’ niet openen.

en: Could not save image “%s”.
nl: Kan afbeelding ‘%s’ niet opslaan.

en: Couldn’t access trash.
nl: Kan de prullenbak niet bereiken.

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
nl: Allocatie van geheugen voor JPEG-bestand is mislukt

en: Couldn’t create temporary file for saving: %s
nl: Kon tijdelijk bestand voor opslaan van %s niet aanmaken

en: Couldn’t delete file
nl: Kon bestand niet verwijderen

en: Couldn’t retrieve image file
nl: Kon afbeeldingsbestand niet ophalen

en: Couldn’t retrieve image file information
nl: Kon informatie over afbeeldingsbestand niet ophalen

en: Date
nl: Datum

en: Date in statusbar
nl: Datum in statusbalk

en: Delay in seconds until showing the next image
nl: Pauze tussen laden van twee opeenvolgende dia’s

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are CHECK_PATTERN, COLOR and NONE. If COLOR is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
nl: Bepaalt hoe de transparantie weergegeven dient te worden. Geldige waarden zijn CHECK_PATTERN, COLOR en NONE. Als COLOR wordt gebruikt, zal de sleutel ‘trans-color’ de kleur voor transparantie voorstellen.

en: Disable image gallery
nl: Afbeeldingenoverzicht uitschakelen

en: Do _not ask again during this session
nl: _Niet nogmaals vragen tijdens deze sessie

en: EXIF not supported for this file format.
nl: EXIF wordt niet ondersteund voor dit bestandsformaat.

en: E_xpand images to fit screen
nl: Afbeeldingen uit_rekken om passend te maken

en: East
nl: Oost

en: Enlarge the image
nl: Afbeelding vergroten

en: Error launching System Settings:
nl: Fout bij het opstarten van systeeminstellingen:

en: Error on deleting image %s
nl: Fout bij het verwijderen van afbeelding %s

en: Error printing file:
    %s
nl: Fout bij afdrukken van het bestand:
    %s

en: Exposure
nl: Sluitertijd

en: Extrapolate Image
nl: Afbeelding extrapoleren

en: File Name Preview
nl: Voorbeeld bestandsnaam

en: File Path Specifications
nl: Specificaties bestandspad

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: File format is unknown or unsupported
nl: Bestandsformaat is onbekend of wordt niet ondersteund

en: Fit the image to the window
nl: Afbeeldingsgrootte aanpassen aan het venster

en: Focal Length
nl: Scherptediepte

en: Folder
nl: Map

en: Fullscreen with double-click
nl: Volledig scherm bij dubbelklikken

en: GNOME Image Viewer
nl: Gnome-afbeeldingsweergave

en: GPS Data
nl: GPS-gegevens

en: Go to the first image of the gallery
nl: Naar de eerste afbeelding in het overzicht gaan

en: Go to the last image of the gallery
nl: Naar de laatste afbeelding in het overzicht gaan

en: Go to the next image of the gallery
nl: Naar de volgende afbeelding in het overzicht gaan

en: Go to the previous image of the gallery
nl: Naar de vorige afbeelding in het overzicht gaan

en: Hide sidebar
nl: Zijbalk verbergen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user’s pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
nl: Indien ingeschakeld en er geen afbeelding is geladen in het huidige venster, zal de bestandskiezer de afbeeldingenmap van de gebruiker tonen met behulp van de speciale XDG-mappen. Indien uitgeschakeld, of als er geen afbeeldingenmap ingesteld is, wordt de huidige map getoond.

en: If activated, Eye of GNOME won’t ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
nl: Indien ingeschakeld zal Eye of Gnome niet vragen om bevestiging bij het verplaatsen van afbeeldingen naar de prullenbak. Er zal nog steeds om bevestiging gevraagd worden als afbeeldingen niet naar de prullenbak verplaatst, maar enkel definitief verwijderd kunnen worden.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
nl: Als de transparantiesleutel de waarde COLOR heeft, bepaalt deze sleutel welke kleur de transparantie voorstelt.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
nl: Indien ingeschakeld wordt de kleur die ingesteld is met de sleutel ‘background-color’ gebruikt om de achtergrond achter de afbeelding te vullen. Indien uitgeschakeld wordt de kleur bepaald door het GTK+-thema.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
nl: Indien uitgeschakeld worden kleine afbeeldingen in beginsel niet tot schermvullende grootte opgerekt.

en: If you don’t save, all your changes will be lost.
nl: Als u niet opslaat, gaan al uw wijzingen verloren.

en: If you don’t save, your changes will be lost.
nl: Als u niet opslaat, gaan uw wijzigingen verloren.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Data
nl: Afbeeldingsdata

en: Image Enhancements
nl: Afbeeldingsverbeteringen

en: Image Prope_rties
nl: A_fbeeldingseigenschappen

en: Image Settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Image Taking Conditions
nl: Opnamecondities

en: Image View
nl: Afbeeldingsweergave

en: Image Viewer
nl: Afbeeldingsweergave

en: Image Viewer also allows to view the images in a fullscreen slideshow mode or set an image as the desktop wallpaper. It reads the camera tags to automatically rotate your images in the correct portrait or landscape orientation.
nl: Afbeeldingsweergave kan afbeeldingen ook als diapresentatie op volledig scherm tonen en de bureaubladachtergrond instellen. Daarnaast leest het camera-informatie uit afbeeldingsbestanden zodat deze automatisch in de juiste oriëntatie getoond worden.

en: Image Viewer could not determine a supported writable file format based on the filename.
nl: Afbeeldingsweergave kon geen geschikt schrijfbaar bestandsformaat bepalen aan de hand van de bestandsnaam.

en: Image Viewer is the official image viewer for the GNOME desktop. It integrates with the GTK look and feel of GNOME, and supports many image formats for viewing single images or images in a collection.
nl: Afbeeldingsweergave is de officiële afbeeldingsweergave voor de Gnome-omgeving. De toepassing integreert met GTK en Gnome en ondersteunt vele formaten voor zowel losse afbeeldingen als collecties van afbeeldingen.

en: Image Zoom
nl: Zoomen

en: Image _Gallery
nl: _Afbeeldingenoverzicht

en: Image gallery pane position. Set to 0 for bottom; 1 for left; 2 for top; 3 for right.
nl: Positie van het paneel met het afbeeldingenoverzicht. Onderkant: 0, links: 1, bovenkant: 2, rechts: 3.

en: Image loading failed.
nl: Laden van afbeelding mislukt.

en: Inches
nl: Duim

en: Interpolate Image
nl: Afbeelding interpoleren

en: Leave fullscreen mode
nl: Schermvullende modus verlaten

en: List of active plugins. It doesn’t contain the “Location” of the active plugins. See the .eog-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
nl: Lijst van actieve plug-ins. Deze lijst bevat de locatie van de plug-in niet; zie hievoor het ‘.eog-plugin’-bestand.

en: Loop through the image sequence
nl: De reeks afbeeldingen blijven herhalen

en: Maker Note
nl: Maker opmerking

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
nl: Ver_bergen

en: Millimeters
nl: Millimeter

en: Move to _Trash
nl: In _prullenbak gooien

en: Name
nl: Naam

en: No image loaded.
nl: Geen afbeelding geladen.

en: No images found in “%s”.
nl: Geen afbeeldingen gevonden in ‘%s’.

en: None
nl: Geen

en: North
nl: Noord

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Op_en With…
nl: Op_enen met…

en: Open Folder
nl: Map openen

en: Open Image
nl: Afbeelding openen

en: Open _With…
nl: Openen _met…

en: Open in a single window, if multiple windows are open the first one is used
nl: In een enkel venster openen; indien meerdere vensters geopend zijn, wordt het eerste venster gebruikt

en: Open in fullscreen mode
nl: Openen in volledig scherm

en: Open in slideshow mode
nl: Openen als diapresentatie

en: Open with _Document Viewer
nl: Openen met _Documentweergave

en: Opening image “%s”
nl: Afbeelding ‘%s’ openen

en: Options
nl: Opties

en: Other
nl: Overig

en: Page Setup
nl: Afdrukinstellingen

en: Pause or resume the slideshow
nl: De diavoorstelling pauzeren of hervatten

en: Picture;Slideshow;Graphics;
nl: Picture;Slideshow;Graphics;Afbeelding;Diavoorstelling;Grafisch;Foto;

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
nl: Probeer een andere bestandsextensie zoals .png of .jpg .

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Position
nl: Positie

en: Prefere_nces
nl: _Voorkeuren

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Presenter
nl: Presentatiehulp

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Prope_rties
nl: _Eigenschappen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Reload Image
nl: Afbeelding herladen

en: Reload current image
nl: Huidige afbeelding herladen

en: Rename from:
nl: Hernoemen van:

en: Rotate Counter_clockwise
nl: _Tegen de klok in draaien

en: Rotate the image 90 degrees to the left
nl: De afbeelding 90 graden linksom draaien

en: Rotate the image 90 degrees to the right
nl: De afbeelding 90 graden rechtsom draaien

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
nl: Voer ‘%s --help’ uit om een volledige lijst van alle opdrachtregelopties te zien.

en: S_elect the images you want to save:
nl: S_electeer de afbeeldingen die u wilt opslaan:

en: S_ide Pane
nl: Z_ijbalk

en: S_tatus Bar
nl: _Statusbalk

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save Image
nl: Afbeelding opslaan

en: Save _As
nl: Opslaan _als

en: Save _As…
nl: Opslaan _als…

en: Save changes to image “%s” before closing?
nl: Wijzigingen aan afbeelding ‘%s’ opslaan alvorens te sluiten?

en: Saving image locally…
nl: Afbeelding lokaal opslaan…

en: Saving image “%s” (%u/%u)
nl: Afbeelding ‘%s’ opslaan… (%u/%u)

en: Scroll wheel zoom
nl: Zoomfactor muiswiel

en: Sequence
nl: Reeks

en: Set as Wa_llpaper
nl: Als a_chtergrond instellen

en: Sho_w
nl: _Tonen

en: Show Containing _Folder
nl: Bovenliggende _map tonen

en: Show Details
nl: Details tonen

en: Show Presen_ter
nl: Presen_tatiehulp tonen

en: Show the application’s version
nl: De versie van de toepassing tonen

en: Show the current image in fullscreen mode
nl: Huidige afbeelding weergeven in volledig scherm-modus

en: Show the folder which contains this file in the file manager
nl: De map die dit bestand bevat openen in bestandsbeheer

en: Show the image at its normal size
nl: De afbeelding in haar oorspronkelijke grootte weergeven

en: Show/Hide the image gallery pane scroll buttons.
nl: Schuifknoppen naast het afbeeldingenoverzicht tonen of verbergen.

en: Show/Hide the image gallery pane.
nl: Het afbeeldingenoverzicht tonen of verbergen.

en: Show/Hide the window side pane.
nl: Zijbalk tonen of verbergen.

en: Show/Hide the window statusbar.
nl: Statusbalk tonen of verbergen.

en: Shows the image date in the window statusbar
nl: De datum van de afbeelding in de statusbalk tonen

en: Shrink or enlarge the current image
nl: De huidige afbeelding verkleinen of vergroten

en: Shrink the image
nl: Afbeelding verkleinen

en: Size
nl: Afmetingen

en: Sli_deshow
nl: _Diavoorstelling

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Smooth images when zoomed _in
nl: Afbeeldingen gladmaken bij _inzoomen

en: Smooth images when zoomed _out
nl: Afbeeldingen gladmaken bij _uitzoomen

en: Some of the selected images can’t be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
nl: Enkele geselecteerde afbeeldingen kunnen niet in de prullenbak gegooid worden en zullen voorgoed verwijderd worden. Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: South
nl: Zuid

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
nl: Een nieuwe instantie opstarten in plaats van de bestaande hergebruiken

en: Supported image files
nl: Ondersteunde afbeeldingen

en: Tag
nl: Markering

en: Taken on
nl: Genomen op

en: Temporary file creation failed.
nl: Het aanmaken van een tijdelijk bestand is mislukt.

en: The GNOME image viewer.
nl: De Gnome-afbeeldingsweergave.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
nl: De kleur die gebruikt wordt om de achtergrond achter een afbeelding te vullen. Als de sleutel ‘use-background-color’ niet ingeschakeld is, bepaalt het GTK+-thema deze kleur.

en: The given locations contain no images.
nl: De opgegeven locaties bevatten geen afbeeldigen.

en: The image whose printing properties will be set up
nl: De afbeelding waarvan de afdrukeigenschappen worden ingesteld

en: The image “%s” has been modified by an external application. Would you like to reload it?
nl: De afbeelding ‘%s’ is door een andere toepassing aangepast. Wilt u de afbeelding herladen?

en: The image “%s” has been set as Desktop Background. Would you like to modify its appearance?
nl: De afbeelding ‘%s’ is als bureaubladachtergrond ingesteld. Wilt u de weergaveopties wijzigen?

en: The information for the page where the image will be printed
nl: Informatie over de pagina waarop de afbeelding wordt afgedrukt

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
nl: De vermenigvuldigingsfactor die gebruikt wordt bij zoomen met een muiswiel. Deze waarde bepaalt hoeveel gezoomd wordt als het muiswiel een keer wordt bewogen. Voorbeeld: de waarde 0.05 zorgt ervoor dat er 5% in- of uitgezoomd wordt en de waarde 1.00 zorgt voor een 100% toe- of afname.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
nl[0]: Er is %d afbeelding met niet opgeslagen wijzigingen. Wijzigingen opslaan alvorens te sluiten?
nl[1]: Er zijn %d afbeeldingen met niet opgeslagen wijzigingen. Wijzigingen opslaan alvorens te sluiten?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    Do you want to open the image with the Document Viewer to see all pages?
nl: Deze afbeelding bevat meerdere pagina's. Afbeeldingsweergave toont enkel de eerste pagina.
    Wil u de afbeelding openen met de documentweergave om alle pagina's te bekijken?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    You may want to install the Document Viewer to see all pages.
nl: Deze afbeelding bevat meerdere pagina's. Afbeeldingsweergave toont enkel de eerste pagina.
    Om alle pagina's te zien kan u documentweergave installeren.

en: Time
nl: Tijd

en: To:
nl: Naar:

en: Transformation failed.
nl: Transformatie mislukt.

en: Transformation on unloaded image.
nl: Transformatie bij ongeladen afbeelding.

en: Transparency color
nl: Kleur van transparantie

en: Transparency indicator
nl: Transparantie-indicator

en: Transparent Parts
nl: Transparante delen

en: Trash images without asking
nl: Afbeelding zonder bevestiging in prullenbak gooien

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Use a custom background color
nl: Aangepaste achtergrondkleur gebruiken

en: Value
nl: Waarde

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Viewing a slideshow
nl: Diapresentatie aan de gang

en: Whether the file chooser should show the user’s pictures folder if no images are loaded.
nl: Geeft aan of de bestandskiezer de afbeeldingenmap van de gebruiker dient te tonen als geen afbeeldingen geladen zijn.

en: Whether the image gallery pane should be resizable.
nl: Geeft aan of het paneel met het afbeeldingenoverzicht van grootte kan veranderen.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
nl: Geeft aan of de afbeelding geëxtrapoleerd moet worden bij inzoomen. Dit zorgt voor een wazige beeldkwaliteit en is wat langzamer.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
nl: Geeft aan of de afbeelding geïnterpoleerd moet worden bij uitzoomen. Dit zorgt voor een betere beeldkwaliteit maar is wat langzamer.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
nl: Geeft aan of de afbeelding automatisch geroteerd dient te worden op basis van EXIF-oriëntatie.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
nl: Geeft aan of het schuifwiel gebruikt kan worden voor zoomen.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
nl: Geeft aan of de reeks van afbeeldingen steeds herhaald moet worden.

en: XMP Exif
nl: XMP, Exif

en: XMP IPTC
nl: XMP, IPTC

en: XMP Other
nl: XMP, Overig

en: XMP Rights Management
nl: XMP, Rechtenbeheer

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
nl: U heeft onvoldoende rechten om het bestand op te slaan.

en: Zoom _Out
nl: _Uitzoomen

en: Zoom multiplier
nl: Zoomfactor

en: [FILE…]
nl: [BESTAND…]

en: _About Image Viewer
nl: _Over Afbeeldingsweergave

en: _Automatic orientation
nl: Automa_tische oriëntatie

en: _Best Fit
nl: _Passend

en: _Best fit
nl: _Passend

en: _Bottom:
nl: _Onder:

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: _Destination folder:
nl: _Doelmap:

en: _Filename format:
nl: _Bestandsnaamformaat:

en: _First Image
nl: _Eerste afbeelding

en: _Height:
nl: _Hoogte:

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Image Gallery
nl: _Afbeeldingenoverzicht

en: _Keyboard Shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: _Last Image
nl: _Laatste afbeelding

en: _Leave Fullscreen
nl: Schermvullend _verlaten

en: _Left:
nl: _Links:

en: _Loop sequence
nl: Reeks _herhalen

en: _Next Image
nl: V_olgende afbeelding

en: _Normal Size
nl: _Normale afmetingen

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open Background Preferences
nl: Achtergrondvoorkeuren _openen

en: _Open…
nl: _Openen…

en: _Previous Image
nl: Vo_rige afbeelding

en: _Print…
nl: Af_drukken…

en: _Reload
nl: _Herladen

en: _Replace spaces with underscores
nl: Spaties _vervangen door laag streepje

en: _Right:
nl: _Rechts:

en: _Rotate Clockwise
nl: _Met de klok mee draaien

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Scaling:
nl: _Schaal:

en: _Start counter at:
nl: _Start teller op:

en: _Time between images:
nl: _Tijd tussen afbeeldingen:

en: _Top:
nl: _Boven:

en: _Unit:
nl: _Eenheden:

en: _Width:
nl: _Breedte:

en: _Yes
nl: _Ja

en: _Zoom In
nl: _Inzoomen

en: as is
nl: zoals het is

[ctx: shortcut window]
en: Actual size
nl: Eigenlijke grootte

[ctx: shortcut window]
en: Best fit
nl: Passend

[ctx: shortcut window]
en: Browsing Images
nl: Door afbeeldingen bladeren

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
nl: Alle vensters sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Close the current window
nl: Het huidige venster sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Common
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Copy to clipboard
nl: Kopiëren naar klembord

[ctx: shortcut window]
en: Delete image permanently
nl: Afbeelding definitief verwijderen

[ctx: shortcut window]
en: Enter/Leave fullscreen
nl: Volledig scherm aanzetten/verlaten

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Go to a random image in the folder
nl: Naar een willekeurige afbeelding in de map gaan

[ctx: shortcut window]
en: Go to the first image in the folder
nl: Naar de eerste afbeelding in de map gaan

[ctx: shortcut window]
en: Go to the last image in the folder
nl: Naar de laatste afbeelding in de map gaan

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next image in the folder
nl: Naar de volgende afbeelding in de map gaan

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous image in the folder
nl: Naar de vorige afbeelding in de map gaan

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

[ctx: shortcut window]
en: Open an image file
nl: Een afbeeldingsbestand openen

[ctx: shortcut window]
en: Open the application manual
nl: Toepassingshandleiding openen

[ctx: shortcut window]
en: Pause slideshow
nl: Diavoorstelling pauzeren

[ctx: shortcut window]
en: Print the current image
nl: De huidige afbeelding afdrukken

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
nl: Met de klok mee draaien

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counterclockwise
nl: Tegen de klok in draaien

[ctx: shortcut window]
en: Rotation
nl: Rotatie

[ctx: shortcut window]
en: Save the image
nl: Afbeelding opslaan

[ctx: shortcut window]
en: Save the image with a new file name
nl: Afbeelding opslaan met een nieuwe bestandsnaam

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down in a large image
nl: Naar onder schuiven in een grote afbeelding

[ctx: shortcut window]
en: Scroll left in a large image
nl: Naar links schuiven in een grote afbeelding

[ctx: shortcut window]
en: Scroll right in a large image
nl: Naar rechts schuiven in een grote afbeelding

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up in a large image
nl: Naar boven schuiven in een grote afbeelding

[ctx: shortcut window]
en: Scrolling
nl: Schuiven

[ctx: shortcut window]
en: Set the image as desktop background
nl: Afbeelding als bureaubladachtergrond instellen

[ctx: shortcut window]
en: Show image properties in sidebar
nl: Afbeeldingseigenschappen weergeven in zijbalk

[ctx: shortcut window]
en: Show presenter with separate controls
nl: Toon presentatiehulp met aparte besturingsknoppen

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the application menu
nl: Het toepassingsmenu tonen/verbergen

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the image gallery
nl: Het afbeeldingenoverzicht tonen of verbergen

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the sidebar
nl: Zijbalk tonen of verbergen

[ctx: shortcut window]
en: Start/Stop slideshow
nl: Diavoorstelling starten/stoppen

[ctx: shortcut window]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
nl: Zoomen

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
nl: Inzoomen

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
nl: Uitzoomen
