gnome-settings-daemon - en to nl translation catalogue (544 entries)

en: %2$s. You have %1$u try left | %2$s. You have %1$u tries left
nl[0]: %2$s. U heeft nog %1$u resterende poging
nl[1]: %2$s. U heeft nog %1$u resterende pogingen

en: %i hour | %i hours
nl[0]: %i uur
nl[1]: %i uur

en: %i minute | %i minutes
nl[0]: %i minuut
nl[1]: %i minuten

en: %s Requires Authentication
nl: %s vereist authenticatie

en: %s of UPS backup power remaining
nl: %s backup-stroom beschikbaar

en: A connected device is low on power
nl: De batterij van een aangekoppeld apparaat is bijna leeg

en: A connected device is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van een aangekoppeld apparaat is bijna leeg (%.0f%%)

en: A connected device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: Een aangekoppeld apparaat zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: A connected device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: Een aangekoppeld apparaat zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: A dictionary of XSETTINGS to override
nl: Een lijst met bepaalde XSETTINGS

en: A list of strings representing the GTK+ modules that will be loaded, usually in addition to conditional and forcibly disabled ones.
nl: Een lijst van strings die weergeeft welke GTK+-modules geladen zullen worden, naast voorwaardelijke en expliciet uitgeschakelde modules.

en: A list of strings representing the GTK+ modules that will not be loaded, even if enabled by default in their configuration.
nl: Een lijst van strings die weergeeft welke GTK+-modules niet geladen zullen worden, zelfs als dit standaard wel ingesteld is.

en: A list of strings representing the plugins that are allowed to be loaded (default: “all”). This is only evaluated on startup.
nl: Een lijst van tekenreeksen die de plug-ins vertegenwoordigen die geladen mogen worden (standaard: ‘all’). Dit wordt alleen geëvalueerd bij het opstarten.

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
nl: Versnellingsvermenigvuldiger voor muisbeweging. De waarde -1 is de standaard.

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Action Cancelled
nl: Actie geannuleerd

en: Airplane mode disabled
nl: Vliegtuigstand uitgeschakeld

en: Airplane mode enabled
nl: Vliegtuigstand ingeschakeld

en: Antialiasing
nl: Gladmaken

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
nl: Ongeveer %s van de UPS backup-stroom resterend (%.0f%%)

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
nl: Ongeveer %s UPS-stroom resterend (%.0f%%). Herstel de netstroom-aansluiting van uw computer om dataverlies te voorkomen.

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
nl: Ongeveer %s resterend (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
nl: Accu aangekoppelde computer bijna leeg

en: Attached computer is low on power
nl: De accu van de aangekoppelde computer is bijna leeg

en: Attached computer is low on power (%.0f%%)
nl: De accu van de aangekoppelde computer is bijna leeg (%.0f%%)

en: Attached computer is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De aangesloten computer zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Attached computer is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: De aangesloten computer zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Audio device battery low
nl: Batterij audio-apparaat bijna leeg

en: Audio device is low on power
nl: De batterij van het audio-apparaat is bijna leeg

en: Audio device is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van het audio-apparaat is bijna leeg (%.0f%%)

en: Audio device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: Het audio-apparaat zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Audio device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: Het audio-apparaat zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Authentication is required to modify the OLED image for a Wacom tablet
nl: Authenticatie is vereist om de OLED-afbeelding voor een Wacom tablet te wijzigen

en: Authentication is required to modify the laptop brightness
nl: Authenticatie is vereist om de helderheid van de laptop aan te passen

en: Authentication is required to modify the lit LED for a Wacom tablet
nl: Authenticatie is vereist om de verlichte led voor een Wacom tablet te wijzigen

en: Automatic hibernation
nl: Automatische slaapstand

en: Automatic logout
nl: Automatisch afmelden

en: Automatic suspend
nl: Automatische pauzestand

en: Automatically enable the "power-saver" profile using power-profiles-daemon if the battery is low.
nl: Schakel het ‘power-saver’-profiel (energiebesparing) in met power-profiles-daemon wanneer de accu bijna leeg is.

en: Battery critically low
nl: Acculading kritiek laag

en: Battery is critically low
nl: Acculading kritiek laag

en: Battery is low
nl: Accu bijna leeg

en: Battery low
nl: Accu bijna leeg

en: Binding for power button.
nl: Sneltoets voor de aan-/uitknop.

en: Binding for the custom binding
nl: Binding voor de aangepaste sneltoets

en: Binding for the magnifier to zoom in
nl: Sneltoets om het vergrootglas aan of uit te zetten

en: Binding for the magnifier to zoom out
nl: Sneltoets om het vergrootglas aan of uit te zetten

en: Binding to copy a screenshot of a window to clipboard.
nl: Sneltoets om een schermafdruk van een venster naar het klembord te kopiëren.

en: Binding to copy a screenshot of an area to clipboard.
nl: Sneltoets om een schermafdruk van een gebied naar het klembord te kopiëren.

en: Binding to copy a screenshot to clipboard.
nl: Sneltoets om een schermafdruk naar het klembord te kopiëren.

en: Binding to cycle the screen brightness.
nl: Sneltoets om de schermhelderheid te wisselen.

en: Binding to decrease the keyboard brightness.
nl: Sneltoets om de toetsenbordhelderheid te verlagen.

en: Binding to decrease the screen brightness.
nl: Sneltoets om de schermhelderheid te verlagen.

en: Binding to decrease the text size
nl: Sneltoets om de tekst te verkleinen

en: Binding to eject an optical disc.
nl: Sneltoets voor het uitwerpen van een optische schijf.

en: Binding to hibernate the machine.
nl: Sneltoets om het apparaat in slaapstand te brengen.

en: Binding to increase the keyboard brightness.
nl: Sneltoets om de toetsenbordhelderheid te verhogen.

en: Binding to increase the screen brightness.
nl: Sneltoets om de schermhelderheid te verhogen.

en: Binding to increase the text size
nl: Sneltoets om de tekst te vergroten

en: Binding to launch GNOME Settings.
nl: Sneltoets om de Gnome-instellingen te starten.

en: Binding to launch the calculator.
nl: Sneltoets om de rekenmachine te starten.

en: Binding to launch the email client.
nl: Sneltoets om het e-mailprogramma te starten.

en: Binding to launch the help browser.
nl: Sneltoets om de hulp te openen.

en: Binding to launch the media player.
nl: Sneltoets om de mediaspeler te starten.

en: Binding to launch the search tool.
nl: Sneltoets om het zoekprogramma te starten.

en: Binding to launch the web browser.
nl: Sneltoets om de webbrowser te starten.

en: Binding to lock the screen.
nl: Sneltoets om het scherm te vergrendelen.

en: Binding to log out.
nl: Sneltoets om af te melden.

en: Binding to lower the volume with higher precision.
nl: Sneltoets om het geluid zachter te zetten met hogere precisie.

en: Binding to lower the volume without emitting a sound effect.
nl: Sneltoets om het volume te verlagen zonder geluidseffect.

en: Binding to lower the volume.
nl: Sneltoets om het geluid zachter te zetten.

en: Binding to mute/unmute the microphone.
nl: Sneltoets om de microfoon te dempen/aan te zetten.

en: Binding to mute/unmute the volume without emitting a sound effect.
nl: Sneltoets om het volume te dempen/aan te zetten zonder geluidseffect.

en: Binding to mute/unmute the volume.
nl: Sneltoets om het geluid te dempen/aan te zetten.

en: Binding to open the Home folder.
nl: Sneltoets om de persoonlijke map te openen.

en: Binding to pause playback.
nl: Sneltoets om afspelen te pauzeren.

en: Binding to raise the volume with higher precision.
nl: Sneltoets om het geluid harder te zetten met hogere precisie.

en: Binding to raise the volume without emitting a sound effect.
nl: Sneltoets om het volume te verhogen zonder geluidseffect.

en: Binding to raise the volume.
nl: Sneltoets om het geluid harder te zetten.

en: Binding to record a short video of the screen
nl: Een korte video-opname van het scherm maken

en: Binding to show current battery status.
nl: Sneltoets om de huidige accustatus te tonen.

en: Binding to show the on-screen keyboard
nl: Sneltoets om het schermtoetsenbord op het scherm aan of uit te zetten

en: Binding to show the screen magnifier
nl: Sneltoets om het vergrootglas aan of uit te zetten

en: Binding to skip backward in current track.
nl: Sneltoets om terug te spoelen in het huidige nummer.

en: Binding to skip forward in current track.
nl: Sneltoets om door te spoelen in het huidige nummer.

en: Binding to skip to next track.
nl: Sneltoets om naar het volgende nummer te gaan.

en: Binding to skip to previous track.
nl: Sneltoets om naar het vorige nummer te gaan.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
nl: Sneltoets om af te spelen (of te schakelen tussen afspelen/pauzeren).

en: Binding to start the screen reader
nl: Sneltoets om de schermlezer aan of uit te zetten

en: Binding to stop playback.
nl: Sneltoets om afspelen te stoppen.

en: Binding to suspend the machine.
nl: Sneltoets om het apparaat in pauzestand te brengen.

en: Binding to switch the touchpad off.
nl: Sneltoets om het touchpad uit te zetten.

en: Binding to switch the touchpad on.
nl: Sneltoets om het touchpad aan te zetten.

en: Binding to take a screenshot of a window.
nl: Sneltoets om een schermafdruk van een venster te maken.

en: Binding to take a screenshot of an area.
nl: Sneltoets om een schermafdruk van een gebied te maken.

en: Binding to take a screenshot.
nl: Sneltoets om een schermafdruk te maken.

en: Binding to toggle airplane mode.
nl: Sneltoets om de vliegtuigstand aan of uit te zetten.

en: Binding to toggle automatic screen orientation.
nl: Sneltoets om automatische schermoriëntatie aan of uit te zetten.

en: Binding to toggle bluetooth airplane mode.
nl: Sneltoets om de Bluetooth-vliegtuigstand aan of uit te zetten.

en: Binding to toggle random playback mode in media player.
nl: Sneltoets om de willekeurige modus van de mediaspeler aan of uit te zetten.

en: Binding to toggle repeat mode in media player.
nl: Sneltoets om de herhaalmodus van de mediaspeler aan of uit te zetten.

en: Binding to toggle the interface contrast
nl: Sneltoets om het contrast van de interface aan of uit te zetten

en: Binding to toggle the keyboard brightness.
nl: Sneltoets om de toetsenbordverlichting aan of uit te zetten.

en: Binding to toggle the touchpad on/off.
nl: Sneltoets om het touchpad aan of uit te zetten.

en: Bluetooth RF kill
nl: Bluetooth-RF-kill

en: Bluetooth device battery low
nl: Batterij Bluetooth-apparaat bijna leeg

en: Bluetooth device is low on power
nl: De batterij van het Bluetooth-apparaat is bijna leeg

en: Bluetooth device is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van het Bluetooth-apparaat is bijna leeg (%.0f%%)

en: Bluetooth device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: Het Bluetooth-apparaat zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Bluetooth device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: Het Bluetooth-apparaat zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Bluetooth disabled
nl: Bluetooth uitgeschakeld

en: Bluetooth enabled
nl: Bluetooth ingeschakeld

en: Button label for OLED display.
nl: Knoplabel voor OLED-display.

en: Calculate the sunrise and sunset times automatically, from the current location.
nl: Automatisch de tijden van  zonsopgang en zonsondergang berekenen vanuit de huidige locatie.

en: Camera battery low
nl: Batterij camera bijna leeg

en: Camera is low on power
nl: De batterij van de camera is bijna leeg

en: Camera is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de camera is bijna leeg (%.0f%%)

en: Camera is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De camera zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Camera is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: De camera zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cell phone battery low
nl: Accu mobiele telefoon bijna leeg

en: Cell phone is low on power
nl: De accu van de mobiele telefoon is bijna leeg

en: Cell phone is low on power (%.0f%%)
nl: De accu van de mobiele telefoon is bijna leeg (%.0f%%)

en: Cell phone is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De mobiele telefoon zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Cell phone is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De mobiele telefoon zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Color
nl: Kleur

en: Color calibration device added
nl: Kleur-kalibratieapparaat toegevoegd

en: Color calibration device removed
nl: Kleur-kalibratieapparaat verwijderd

en: Command
nl: Opdracht

en: Command to run when the binding is invoked
nl: Uit te voeren opdracht wanneer de sneltoets wordt aangeroepen

en: Configuring new printer
nl: Nieuwe printer configureren

en: Connected device battery is low
nl: Batterij aangekoppeld apparaat bijna leeg

en: Copy a screenshot of a window to clipboard
nl: Een schermafdruk van een venster naar het klembord kopiëren

en: Copy a screenshot of an area to clipboard
nl: Een schermafdruk van een gebied naar het klembord kopiëren

en: Copy a screenshot to clipboard
nl: Een schermafdruk naar het klembord kopiëren

en: Cover open
nl: Klep open

en: Credentials required in order to print
nl: Voer uw aanmeldgegevens in om af te drukken

en: Custom keybindings
nl: Aangepaste toetsbindingen

en: Date & Time Settings
nl: Datum- en tijdsinstellingen

en: Decrease text size
nl: Kleinere tekst

en: Delay between repeats in milliseconds.
nl: Vertraging toetsherhaling in milliseconden.

en: Dim the screen after a period of inactivity
nl: Het scherm dimmen nadat het een poosje niet actief is

en: Disable touchpad while typing
nl: Touchpad uitschakelen tijdens het typen

en: Disk Space
nl: Schijfruimte

en: Distance before a drag is started.
nl: Afstand voordat slepen wordt gestart.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
nl: Afstand in beeldpunten die de aanwijzer moet bewegen voordat de versnelde muisbeweging geactiveerd wordt. De waarde -1 is de standaard.

en: Door open
nl: Deur open

en: Double click time
nl: Dubbelklik-tijd

en: Drag threshold
nl: Sleepdrempel

en: Either one of your existing devices has been reconnected or a new one has been plugged in. If you did not do it, check your system for any suspicious device.
nl: Een van uw bestaande apparaten is opnieuw aangesloten, of er is een nieuw apparaat aangekoppeld. Indien u dat niet heeft gedaan, ga dan naof er mogelijk een verdacht apparaat op uw systeem is aangesloten.

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Enable horizontal scrolling
nl: Horizontaal scrollen inschakelen

en: Enable mouse clicks with touchpad
nl: Muisklikken via touchpad inschakelen

en: Enable power-saver profile when battery is low
nl: Energiebesparingsmodus inschakelen wanneer accu bijna leeg is

en: Enable the ALS sensor
nl: De omgevingslichtsensor inschakelen

en: Enable this to move the cursor when the user touches the tablet.
nl: Stel dit in om de cursor te bewegen als de gebruiker de tablet aanraakt.

en: Enable this to restrict the Wacom tablet area to match the aspect ratio of the output.
nl: Schakel dit in om te zorgen dat het Wacom tabletgebied overeenkomt met de beeldverhouding van de uitvoer.

en: Enable this to set the tablet to absolute mode.
nl: Schakel dit in om de tablet in de absolute modus te zetten.

en: Enable touchpad
nl: Touchpad inschakelen

en: Enables middle mouse button emulation through simultaneous left and right button click.
nl: Schakelt emulatie van middelste muisknop in door gelijktijdig met de linker- en rechtermuisknop te klikken.

en: Enter PIN to unlock your SIM card
nl: Voer de pincode in om uw simkaart te ontgrendelen

en: Enter PUK to unlock your SIM card
nl: Voer de pukcode in om uw simkaart te ontgrendelen

en: Enter a New PIN to unlock your SIM card
nl: Voer een nieuwe pincode in om uw simkaart te ontgrendelen

en: Examine
nl: Onderzoeken

en: File name of the bell sound to be played.
nl: Bestandsnaam van het belgeluid dat wordt afgespeeld.

en: Free percentage notify threshold
nl: Vrije ruimte percentagenotificatiedrempel

en: Free space notify threshold
nl: Notificatiedrempel voor gebrek aan vrije ruimte

en: GNOME Settings Daemon Color Plugin
nl: Gnome Settings Daemon kleur-plug-in

en: Game controller battery low
nl: Batterij spelcontroller bijna leeg

en: Game controller is low on power
nl: De batterij van de spelcontroller is bijna leeg

en: Game controller is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de spelcontroller is bijna leeg (%.0f%%)

en: Game controller is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De spelcontroller zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Game controller is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: De spelcontroller zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Hardware Airplane Mode
nl: Hardware-vliegtuigstand

en: Headphones are low on power
nl: De batterij van de koptelefoon/oortjes is bijna leeg

en: Headphones are low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de koptelefoon/oortjes is bijna leeg (%.0f%%)

en: Headphones are very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De koptelefoon/oortjes zit(ten) bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Headphones are very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: De koptelefoon/oortjes zit(ten) bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Headphones battery low
nl: Batterij koptelefoon/oortjes bijna leeg

en: Headset battery low
nl: Batterij headset bijna leeg

en: Headset is low on power
nl: De batterij van de headset is bijna leeg

en: Headset is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de headset is bijna leeg (%.0f%%)

en: Headset is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De headset zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Headset is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: De headset zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Hibernate button
nl: Slaapknop

en: Hibernating soon unless plugged in.
nl: De computer zal binnenkort in slaapstand gaan als deze niet op de netstroom aangesloten wordt.

en: Hinting
nl: Hinten

en: Home folder
nl: Persoonlijke map

en: If the ambient light sensor functionality is enabled.
nl: Als de functie omgevingslichtsensor ingeschakeld is.

en: If the night light mode is enabled
nl: Indien de modus nachtlicht is ingeschakeld

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle.
nl: Of het scherm gedimd moet worden om energie te sparen wanneer de computer inactief is.

en: Ignore
nl: Negeren

en: Incorrect password
nl: Ongeldig wachtwoord

en: Increase text size
nl: Grotere tekst

en: Initial Key Repeat Delay
nl: Vertraging toetsherhaling in milliseconden

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
nl: Vertraging toetsherhaling in milliseconden.

en: Key Repeat Interval
nl: Interval toetsherhaling

en: Key combination for the custom action
nl: Toetscombinatie voor de aangepaste actie

en: Key combinations for a touchring or touchstrip custom action
nl: Toetscombinaties voor een aangepaste actie voor een aanraakring of aanraakstrook

en: Keyboard Bell Custom Filename
nl: Aangepaste bestandsnaam toetsenbordbelgeluid

en: Keyboard battery low
nl: Batterij toetsenbord bijna leeg

en: Keyboard brightness down
nl: Helderheid toetsenbord omlaag

en: Keyboard brightness toggle
nl: Toetsenbordhelderheidsschakelaar

en: Keyboard brightness up
nl: Helderheid toetsenbord omhoog

en: Label will be rendered to OLED display belonging to the button
nl: Het label wordt weergegeven op het OLED-display behorend bij de knop

en: Launch calculator
nl: Rekenmachine starten

en: Launch email client
nl: E-mailprogramma starten

en: Launch help browser
nl: Hulp openen

en: Launch media player
nl: Mediaspeler starten

en: Launch settings
nl: Start instellingen

en: Launch web browser
nl: Webbrowser starten

en: Length of a double click in milliseconds.
nl: Duur van dubbel klikken in milliseconden.

en: Lid has been closed
nl: Laptop is gesloten

en: Lid has been opened
nl: Laptop is geopend

en: List of custom keybindings
nl: Lijst van aangepaste toetsbindingen

en: List of explicitly disabled GTK+ modules
nl: Lijst van expliciet uitgeschakelde GTK+-modules

en: List of explicitly enabled GTK+ modules
nl: Lijst van expliciet ingeschakelde GTK+-modules

en: List of plugins that are allowed to be loaded
nl: De lijst van toegestane plug-ins

en: Lock screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Log out
nl: Afmelden

en: Low Disk Space
nl: Weinig schijfruimte

en: Low Disk Space on “%s”
nl: Weinig schijfruimte op “%s”

en: Magnifier zoom in
nl: Inzoomen met vergrootglas

en: Magnifier zoom out
nl: Uitzoomen met vergrootglas

en: Marker supply low
nl: Inktvoorraad laag

en: Maximum length of screen recordings
nl: Maximumlengte van schermopnamen

en: Media player battery low
nl: Batterij mp3-speler bijna leeg

en: Media player is low on power
nl: De batterij van de mediaspeler is bijna leeg

en: Media player is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de mediaspeler is bijna leeg (%.0f%%)

en: Media player is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De mediaspeler zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Media player is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De mediaspeler zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Microphone mute/unmute
nl: Microfoon dempen/aanzetten

en: Middle button emulation
nl: Emulatie middelste knop

en: Minimum notify period for repeated warnings
nl: Minimum notificatieperiode voor herhaalde waarschuwingen

en: Missing printer driver
nl: Printer-driver ontbreekt

en: Modify the OLED image for a Wacom tablet
nl: OLED-afbeelding voor een Wacom-tablet wijzigen

en: Modify the laptop brightness
nl: Helderheid aanpassen

en: Modify the lit LED for a Wacom tablet
nl: Verlichte led voor een Wacom tablet wijzigen

en: Motion Threshold
nl: Sleepdrempel

en: Mount paths to ignore
nl: Te negeren aankoppelpaden

en: Mouse battery low
nl: Batterij muis bijna leeg

en: Mouse button orientation
nl: Oriëntatie muisknop

en: Mouse wheel emulation button. 0 to disable the feature.
nl: Knop voor emulatie van muiswiel. 0 om de functie uit te schakelen.

en: Name
nl: Naam

en: Name of the custom binding
nl: Naam van de aangepaste sneltoets

en: Natural scrolling
nl: Natuurlijk scrollen

en: New PIN for SIM
nl: Nieuwe pincode voor simkaart

en: New USB device
nl: Nieuw USB-apparaat

en: New device detected
nl: Nieuw apparaat gedetecteerd

en: New device has been detected while the session was not locked. If you did not plug anything, check your system for any suspicious device.
nl: Er is een nieuw apparaat gedetecteerd terwijl de sessie niet vergrendeld was. Als u niets heeft aangekoppeld, controleer dan zeker of er geen verdacht apparaat aan uw systeem hangt.

en: New device has been detected while you were away. It has been blocked because the USB protection is active.
nl: Terwijl u weg was is er een nieuw apparaat gedetecteerd. Omdat de USB-beveiliging actief is, is het apparaat geblokkeerd.

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
nl: Terwijl u weg was is er een nieuw apparaat gedetecteerd. Koppel het apparaat los en verbind het opnieuw om het te gebruiken.

en: Next track
nl: Volgende nummer

en: Night light mode changes the color temperature of your display when the sun has gone down or at preset times.
nl: De nachtlichtmodus wijzigt de kleurtemperatuur van uw scherm wanneer de zon is ondergegaan of op vooraf ingestelde tijdstippen.

en: No connection to phone
nl: Geen verbinding met telefoon

en: No driver for this printer.
nl: Geen driver voor deze printer.

en: No printer driver for %s.
nl: Geen printer-driver voor %s.

en: Not connected?
nl: Niet verbonden?

en: On AC power
nl: Op netstroom

en: On battery power
nl: Op batterij

en: On which connections the service is enabled
nl: Verbindingen waarop de dienst is ingeschakeld

en: Operation not allowed
nl: Bewerking niet toegestaan

en: Operation not supported
nl: Bewerking niet ondersteund

en: Out of a marker supply
nl: Een inktpatroon is leeg

en: Out of paper
nl: Geen papier meer

en: PDA battery low
nl: Batterij pda bijna leeg

en: PDA is low on power
nl: De batterij van de pda is bijna leeg

en: PDA is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de pda is bijna leeg (%.0f%%)

en: PDA is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De pda zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: PDA is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De pda zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Paper low
nl: Weinig papier

en: Pause playback
nl: Afspelen pauzeren

en: Pen battery low
nl: Batterij pen bijna leeg

en: Pen is low on power
nl: De batterij van de pen is bijna leeg

en: Pen is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de pen is bijna leeg (%.0f%%)

en: Pen is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De pen zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Pen is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: De pen zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
nl: Vrije ruimte-percentagedrempel voor eerste waarschuwing voor weinig schijfruimte. Indien het percentage vrije ruimte hieronder zakt, zal er een waarschuwing gegeven worden.

en: Phone failure
nl: Telefoonfout

en: Play (or play/pause)
nl: Afspelen (of afspelen/pauzeren)

en: Please provide a new PIN for SIM card %s
nl: Voer een nieuwe pincode voor simkaart %s in

en: Please provide the PIN for SIM card %s
nl: Voer de pincode voor de simkaart %s in

en: Please provide the PUK for SIM card %s
nl: Voer de pukcode voor simkaart %s in

en: Please wait…
nl: Even geduld…

en: Possible values are “on”, “off”, and “custom”.
nl: Mogelijke waarden zijn ‘aan’, ‘uit’ en ‘aangepast’.

en: Power
nl: Energie

en: Power button
nl: Aan-/uitknop

en: Power button action
nl: Aan-/uitknopactie

en: Precise volume down
nl: Geluid zachter met precisie

en: Precise volume up
nl: Geluid harder met precisie

en: Previous track
nl: Vorige nummer

en: Printer added
nl: Printer toegevoegd

en: Printer battery low
nl: Batterij printer bijna leeg

en: Printer configuration error
nl: Fout in printerconfiguratie

en: Printer error
nl: Printerfout

en: Printer is low on power
nl: De batterij van de printer is bijna leeg

en: Printer is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de printer is bijna leeg (%.0f%%)

en: Printer is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De printer zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Printer is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: De printer zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Printer report
nl: Printerrapport

en: Printer warning
nl: Printerwaarschuwing

en: Printer “%s” has no toner left.
nl: De printer ‘%s’ heeft geen toner meer.

en: Printer “%s” is currently off-line.
nl: De printer ‘%s’ is momenteel off-line.

en: Printer “%s” is low on a marker supply.
nl: De inktvoorraad van printer ‘%s’ is laag.

en: Printer “%s” is low on paper.
nl: De printer ‘%s’ heeft weinig papier.

en: Printer “%s” is low on toner.
nl: De printer ‘%s’ heeft nog maar weinig toner.

en: Printer “%s” is out of a marker supply.
nl: Een inktpatroon van printer ‘%s’ is leeg.

en: Printer “%s” is out of paper.
nl: De printer ‘%s’ heeft geen papier meer.

en: Printer “%s” may not be connected.
nl: De printer ‘%s’ is mogelijk niet aangesloten.

en: Printer “%s”: “%s”.
nl: Printer ‘%s’: ‘%s’.

en: Quiet volume down
nl: Stil geluid zachter

en: Quiet volume mute/unmute
nl: Stil geluid dempen/aanzetten

en: Quiet volume up
nl: Stil geluid harder

en: RF kill
nl: RF-kill

en: RGBA order
nl: RGBA-volgorde

en: Recalibrate now
nl: Nu herkalibreren

en: Recalibration required
nl: Herkalibratie vereist

en: Reconnect USB device
nl: USB-apparaat opnieuw verbinden

en: Record a short video of the screen
nl: Een korte video-opname van het scherm maken

en: Remember NumLock state
nl: Status NumLock onthouden

en: Remote battery low
nl: Batterij afstandsbediening bijna leeg

en: Remote is low on power
nl: De batterij van de afstandsbediening is bijna leeg

en: Remote is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de afstandsbediening is bijna leeg (%.0f%%)

en: Remote is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De afstandsbediening zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Remote is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: De afstandsbediening zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: SIM PIN required
nl: SIM-pincode vereist

en: SIM PIN2 required
nl: Pin2-code voor simkaart vereist

en: SIM PUK required
nl: SIM-pukcode vereist

en: SIM PUK2 required
nl: Puk2-code voor simkaart vereist

en: SIM busy
nl: Simkaart bezig

en: SIM failure
nl: Simkaartfout

en: SIM not inserted
nl: Simkaart niet ingevoerd

en: SIM wrong
nl: Verkeerde simkaart

en: Scanner battery low
nl: Batterij scanner bijna leeg

en: Scanner is low on power
nl: De batterij van de scanner is bijna leeg

en: Scanner is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de scanner is bijna leeg (%.0f%%)

en: Scanner is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De scanner zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Scanner is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: De scanner zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Screen brightness cycle
nl: Helderheidscyclus van beeldscherm

en: Screen brightness down
nl: Helderheid scherm omlaag

en: Screen brightness up
nl: Helderheid scherm omhoog

en: Screencast from %d %t.webm
nl: Schermfilm van %d %t.webm

en: Screenshot from %s
nl: Schermafdruk van %s

en: Search
nl: Zoeken

en: Select the touchpad scroll method
nl: Wijze van scrollen via touchpad selecteren

en: Select the touchpad scroll method. Supported values are: “disabled”, “edge-scrolling”, “two-finger-scrolling”.
nl: Kies de wijze van scrollen via het touchpad. Ondersteunde methoden zijn: ‘uitgeschakeld’, ‘rand-scrollen’, ‘twee-vinger-scrollen’.

en: Set
nl: Instellen

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
nl: Stel dit in op ‘true’ als u problemen heeft met het per ongeluk aanraken van het touchpad tijdens het typen.

en: Set this to TRUE to allow horizontal scrolling by the same method selected with the scroll_method key.
nl: Stel dit in op ‘true’ om horizontaal scrollen mogelijk te maken via dezelfde methode die is geselecteerd met de scroll_method-toets.

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
nl: Stel dit in op ‘true’ om te kunnen muisklikken door op het touchpad te tikken.

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
nl: Stel dit in op ‘true’ om alle touchpads in te schakelen.

en: Set this to TRUE to enable natural (reverse) scrolling for touchpads.
nl: Stel dit in op ‘true’ om natuurlijk (omgekeerd) scrollen via touchpads in te schakelen.

en: Set this to one of “none”, “lock-screen”, or “force-logout”. The action will get performed when the smartcard used for log in is removed.
nl: Stel dit in op ‘none’, ‘lock-screen’ of ‘force-logout’. De actie zal uitgevoerd worden wanneer de smartcard die voor het aanmelden gebruikt is verwijderd wordt.

en: Set this to the logical button mapping.
nl: Stel dit in op de logical button mapping.

en: Set this to the pressure value at which a stylus click event is generated.
nl: Stel dit in op de drukwaarde waarbij een stylus-click-event gegeneerd wordt.

en: Set this to the pressure value at which an eraser click event is generated.
nl: Stel dit in op de drukwaarde waarbij een eraser-click-event gegeneerd wordt.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the area usable by the tools.
nl: Stel dit in op de x1, y1 en x2, y2 van het gebied dat door de hulpmiddelen gebruikt kan worden.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the eraser.
nl: Stel dit in op de x1, y1 en x2, y2 van de pressure-curve die op de eraser toegepast wordt.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the stylus.
nl: Stel dit in op de x1, y1 en x2, y2 van de pressure-curve die op de stylus toegepast wordt.

en: Set this to “none”, “cw” for 90 degree clockwise, “half” for 180 degree, and “ccw” for 90 degree counterclockwise.
nl: Stel dit in op 'none', 'cw' voor 90 graden met de klok mee, 'half' voor 180 graden en 'ccw' voor 90 graden tegen de klok in.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show battery status
nl: Accustatus tonen

en: Shutting down soon unless plugged in.
nl: De computer zal binnenkort uitschakelen als deze niet op de netstroom aangesloten wordt.

en: Single Click
nl: Enkele muisklik

en: Size of the volume step for each volume change
nl: Grootte van de stappen waarmee het volume omhoog en omlaag gaat

en: Size of volume step
nl: Stapgrootte voor het volume

en: Skip backward in current track
nl: Terugspoelen in huidig nummer

en: Skip forward in current track
nl: Doorspoelen in huidig nummer

en: Sleep timeout computer when on AC
nl: Slaapstand time-out wanneer de computer op netstroom werkt

en: Sleep timeout computer when on battery
nl: Slaapstand time-out wanneer de computer op accustroom werkt

en: Smartcard removal action
nl: Actie bij verwijderen smartcard

en: Speaker battery low
nl: Batterij speaker bijna leeg

en: Speaker is low on power
nl: De batterij van de speaker is bijna leeg

en: Speaker is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de speaker is bijna leeg (%.0f%%)

en: Speaker is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De speaker zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Speaker is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: De speaker zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
nl: Specificeer een lijst met te negeren aankoppelpaden bij weinig schijfruimte.

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
nl: Specificeer een tijd in minuten, zodat waarschuwingen voor een volume niet vaker zullen verschijnen dan deze periode.

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
nl: Specificeer een hoeveelheid in GB. Indien de vrije ruimte groter is dan dit, zal er geen waarschuwing getoond worden.

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
nl: Specificeer het percentage dat de vrije schijfruimte af moet nemen voordat er een volgende waarschuwing gegeven wordt.

en: Static binding for power button.
nl: Statische sneltoets voor de aan-/uitknop.

en: Static binding to cycle the screen brightness.
nl: Statische sneltoets om de schermhelderheid te wisselen.

en: Static binding to decrease the keyboard brightness.
nl: Statische sneltoets om de toetsenbordhelderheid te verlagen.

en: Static binding to decrease the screen brightness.
nl: Statische sneltoets om de schermhelderheid te verlagen.

en: Static binding to eject an optical disc.
nl: Statische sneltoets voor het uitwerpen van een optische schijf.

en: Static binding to hibernate the machine.
nl: Statische sneltoets om het apparaat in slaapstand te brengen.

en: Static binding to increase the keyboard brightness.
nl: Statische sneltoets om de toetsenbordhelderheid te verhogen.

en: Static binding to increase the screen brightness.
nl: Statische sneltoets om de schermhelderheid te verhogen.

en: Static binding to launch GNOME Settings.
nl: Statische sneltoets om de Gnome-instellingen te starten.

en: Static binding to launch the calculator.
nl: Statische sneltoets om de rekenmachine te starten.

en: Static binding to launch the email client.
nl: Statische sneltoets om het e-mailprogramma te starten.

en: Static binding to launch the media player.
nl: Statische sneltoets om de mediaspeler te starten.

en: Static binding to launch the search tool.
nl: Statische sneltoets om het zoekprogramma te starten.

en: Static binding to launch the web browser.
nl: Statische sneltoets om de webbrowser te starten.

en: Static binding to lock the screen.
nl: Statische sneltoets om het scherm te vergrendelen.

en: Static binding to lower the volume with higher precision.
nl: Statische sneltoets om het geluid zachter te zetten met hogere precisie.

en: Static binding to lower the volume without emitting a sound effect.
nl: Statische sneltoets om het volume te verlagen zonder geluidseffect.

en: Static binding to lower the volume.
nl: Statische sneltoets om het geluid zachter te zetten.

en: Static binding to mute/unmute the microphone.
nl: Statische sneltoets om de microfoon te dempen/aan te zetten.

en: Static binding to mute/unmute the volume.
nl: Statische sneltoets om het geluid te dempen/aan te zetten.

en: Static binding to open the Home folder.
nl: Statische sneltoets om de persoonlijke map te openen.

en: Static binding to pause playback.
nl: Statische sneltoets om afspelen te pauzeren.

en: Static binding to raise the volume with higher precision.
nl: Statische sneltoets om het geluid harder te zetten met hogere precisie.

en: Static binding to raise the volume without emitting a sound effect.
nl: Statische sneltoets om het volume te verhogen zonder geluidseffect.

en: Static binding to raise the volume.
nl: Statische sneltoets om het geluid harder te zetten.

en: Static binding to show current battery status.
nl: Statische sneltoets om de huidige accustatus te tonen.

en: Static binding to skip backward in current track.
nl: Statische sneltoets om terug te spoelen in het huidige nummer.

en: Static binding to skip forward in current track.
nl: Statische sneltoets om door te spoelen in het huidige nummer.

en: Static binding to skip to next track.
nl: Statische sneltoets om naar het volgende nummer te gaan.

en: Static binding to skip to previous track.
nl: Statische sneltoets om naar het vorige nummer te gaan.

en: Static binding to start playback (or toggle play/pause).
nl: Statische sneltoets om af te spelen (of te schakelen tussen afspelen/pauzeren).

en: Static binding to stop playback.
nl: Statische sneltoets om afspelen te stoppen.

en: Static binding to suspend the machine.
nl: Statische sneltoets om het apparaat in pauzestand te brengen.

en: Static binding to switch the touchpad off.
nl: Statische sneltoets om het touchpad uit te zetten.

en: Static binding to switch the touchpad on.
nl: Statische sneltoets om het touchpad aan te zetten.

en: Static binding to toggle airplane mode.
nl: Statische sneltoets om de vliegtuigstand aan of uit te zetten.

en: Static binding to toggle automatic screen orientation.
nl: Statische sneltoets om automatische schermoriëntatie aan of uit te zetten.

en: Static binding to toggle bluetooth airplane mode.
nl: Statische sneltoets om de Bluetooth-vliegtuigstand aan of uit te zetten.

en: Static binding to toggle random playback mode in media player.
nl: Statische sneltoets om de willekeurige modus van de mediaspeler aan of uit te zetten.

en: Static binding to toggle repeat mode in media player.
nl: Statische sneltoets om de herhaalmodus van de mediaspeler aan of uit te zetten.

en: Static binding to toggle the keyboard brightness.
nl: Statische sneltoets om de toetsenbordverlichting aan of uit te zetten.

en: Static binding to toggle the touchpad on/off.
nl: Statische sneltoets om het touchpad aan of uit te zetten.

en: Stop playback
nl: Afspelen stoppen

en: Subsequent free space percentage notify threshold
nl: Volgende vrije ruimte percentagenotificatiedrempel

en: Suspend button
nl: Pauzeerknop

en: Suspending soon because of inactivity.
nl: De computer zal binnenkort in pauzestand gaan wegens inactiviteit.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice with “left”, “right” for right-handed, “mouse” to follow the mouse setting.
nl: Linker- en rechtermuisknoppen verwisselen voor muis voor linkshandigen met ‘links’, ‘rechts’ voor rechtshandigen, ‘muis’ om de muisinstellingen te volgen.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
nl: Linker- en rechtermuisknoppen verwisselen voor muis voor linkshandigen.

en: Switch touchpad off
nl: Touchpad uitschakelen

en: Switch touchpad on
nl: Touchpad inschakelen

en: Tablet battery low
nl: Accu tablet bijna leeg

en: Tablet is low on power
nl: De accu van de tablet is bijna leeg

en: Tablet is low on power (%.0f%%)
nl: De accu van de tablet is bijna leeg (%.0f%%)

en: Tablet is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De tablet zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Tablet is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De tablet zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Take a screenshot
nl: Een schermafdruk maken

en: Take a screenshot of a window
nl: Een schermafdruk van een venster maken

en: Take a screenshot of an area
nl: Een schermafdruk van een gebied maken

en: Temperature of the display when enabled
nl: Temperatuur van het scherm indien ingeschakeld

en: The action to take when the system power button is pressed. This action is hard-coded (and the setting ignored) on virtual machines (power off) and tablets (suspend).
nl: De actie die moet worden ondernomen wanneer op de aan-/uitknop wordt gedrukt. Deze actie is hardgecodeerd (de instelling wordt genegeerd) op virtuele machines (uitzetten) en tablets (pauzestand).

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep. A value of 0 means never.
nl: De tijd in seconden die de computer met netstroom inactief moet zijn voordat deze in de slaapstand wordt gezet. Een waarde van 0 betekent nooit.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep. A value of 0 means never.
nl: De tijd in seconden die de computer met accustroom inactief moet zijn voordat deze in de slaapstand wordt gezet. Een waarde van 0 betekent nooit.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
nl: De acculading is onder het kritieke niveau, De computer zal in slaapstand gaan.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
nl: De acculading is onder het kritieke niveau. De computer zal uitschakelen.

en: The brightness of the screen when idle
nl: De helderheid van het scherm wanneer het inactief is

en: The cover is open on printer “%s”.
nl: De klep van de printer ‘%s’ is open.

en: The display “%s” should be recalibrated soon.
nl: Het beeldscherm ‘%s’ moet binnenkort gekalibreerd worden.

en: The door is open on printer “%s”.
nl: De deur van de printer ‘%s’ staat open.

en: The duration a display profile is valid
nl: De tijd dat een displayprofiel geldig is

en: The duration a printer profile is valid
nl: De tijd dat een printerprofiel geldig is

en: The end time
nl: Eindtijd

en: The keyboard shortcut generated when the button is pressed for custom actions.
nl: De sneltoets die gegenereerd wordt wanneer de knop wordt ingedrukt voor aangepaste acties.

en: The keyboard shortcuts generated when a touchring or touchstrip is used for custom actions (up followed by down).
nl: Sneltoetsen die gegenereerd worden wanneer er een aanraakring of aanraakstrip gebruikt wordt voor aangepaste acties (omhoog gevolgd door omlaag).

en: The last detected position
nl: De laatst gedetecteerde positie

en: The list of NetworkManager connections (each one represented with its UUID) on which this service is enabled and started.
nl: De lijst van NetworkManager-verbindingen (elk voorgesteld door zijn UUID) waarop deze dienst is ingeschakeld en gestart.

en: The maximum length of single screen cast recordings in seconds or 0 for unlimited
nl: Maximumlengte van schermopnamen van een enkel scherm in seconden of 0 voor oneindig

en: The new inserted device has been blocked because the USB protection is active.
nl: Het nieuw aangekoppelde apparaat is geblokkeerd omdat de USB-beveiliging actief is.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to “rgba”. Possible values are: “rgb” for red on left (most common), “bgr” for blue on left, “vrgb” for red on top, “vbgr” for red on bottom.
nl: De volgorde van subpixel-elementen op een LCD-scherm; wordt alleen gebruikt wanneer gladmaken (antialiasing) ingesteld is op ‘rgba’. Mogelijke waarden zijn: ‘rgb’ voor rood op links (meest voorkomend), ‘bgr’ voor blauw op links, ‘vrgb’ voor rood bovenop, ‘vbgr’ voor rood onderop.

en: The printer “%s” should be recalibrated soon.
nl: De printer ‘%s’ moet binnenkort gekalibreerd worden.

en: The start time
nl: Begintijd

en: The type of action triggered by the button being pressed.
nl: De actie die wordt ingezet wanneer de knop wordt ingedrukt.

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no antialiasing, “grayscale” for standard grayscale antialiasing, and “rgba” for subpixel antialiasing (LCD screens only).
nl: Het type gladmaken (antialiasing) dat gebruikt wordt bij het weergeven van lettertekens. Mogelijke waardes zijn: ‘none’ voor niet gladmaken, ‘grayscale’ voor standaard gladmaken met grijswaarden, en ‘rgba’ voor subpixel gladmaken (alleen bij LCD-schermen).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no hinting and “slight” for fitting only to the Y-axis like Microsoft’s ClearType, DirectWrite and Adobe’s proprietary font rendering engine. Ignores native hinting within the font, generates hints algorithmically. Used on Ubuntu by default. Recommended. The meaning of “medium” and “full” depends on the font format (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) and the installed version of FreeType. They usually try to fit glyphs to both the X and the Y axis (except for .otf: Y-only). This can lead to distortion and/or inconsistent rendering depending on the quality of the font, the font format and the state of FreeType’s font engines.
nl: Het type aanpassing dat moet worden gebruikt bij het renderen van lettertypes. Mogelijke waarden zijn: ‘geen’ voor geen aanpassing en ‘gering’ voor alleen op de Y-as zoals Microsoft’s ClearType, DirectWrite en de eigen engine voor renderen van lettertypen van Adobe. Negeert aanpassing van binnen het lettertype en genereert aanpassingen algoritmisch. Wordt standaard in Ubuntu gebruikt. Aanbevolen. De betekenis van ‘medium’ en ‘volledig’ hangt af van het lettertypeformaat (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) en de geïnstalleerde versie van FreeType. Ze proberen meestal tekens op zowel de X- als de Y-as te passen (met uitzondering van .otf: alleen Y-as). Dit kan leiden tot vervorming en/of incontistent renderen afhankelijk van de kwaliteit van het lettertype, het lettertypeformaat en de status van de lettertype-engines van FreeType.

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
nl: Het type slaap dat moet worden uitgevoerd wanneer de computer inactief is.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.
nl: Het volume “%s” heeft nog maar %s schijfruimte over.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
nl: Het volume “%s” heeft nog maar %s schijfruimte over. U zou wat schijfruimte kunnen vrijmaken door de prullenbak te legen.

en: There is a missing print filter for printer “%s”.
nl: Er ontbreekt een printfilter voor de printer ‘%s’.

en: There is a problem on printer “%s”.
nl: Er is een probleem met de printer ‘%s’.

en: This computer has only %s disk space remaining.
nl: Deze computer heeft nog maar %s schijfruimte over.

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
nl: Deze computer heeft nog maar %s schijfruimte over. U zou wat schijfruimte kunnen vrijmaken door de prullenbak te legen.

en: This dictionary maps XSETTINGS names to overrides values. The values must be either strings, signed int32s or (in the case of colors), 4-tuples of uint16 (red, green, blue, alpha; 65535 is fully opaque).
nl: Deze lijst brengt de namen van bepaalde XSETTINGS in kaart. De waarden moeten bestaan uit tekenreeksen, getekende int32's of (in het geval van kleuren), 4-tuples of uint16 (rood, groen, blauw, alpha; 65535 is volledig ondoorzichtig).

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle.
nl: Dit is de helderheid van het laptopscherm wanneer de sessie inactief is.

en: This is the number of days after which the display color profile is considered invalid.
nl: Het aantal dagen waarna een display-color-profile niet meer geldig is.

en: This is the number of days after which the printer color profile is considered invalid.
nl: Het aantal dagen waarna een printer-color-profile niet meer geldig is.

en: This temperature in Kelvin is used to modify the screen tones when night light mode is enabled. Higher values are bluer, lower redder.
nl: Deze Kelvin-temperatuur wordt gebruikt om de schermkleuren te wijzigen wanneer de nachtlichtmodus is ingeschakeld. Hogere waarden zijn blauwer, lagere roder.

en: Time Zone Updated to %s (%s)
nl: Tijdzone bijgewerkt tot %s (%s)

en: Toggle automatic screen orientation
nl: Automatische schermoriëntatie aan-/uitzetten

en: Toggle contrast
nl: Contrast aan- of uitzetten

en: Toggle magnifier
nl: Vergrootglas aan- of uitzetten

en: Toggle on-screen keyboard
nl: Toetsen_bord-op-scherm aan- of uitzetten

en: Toggle random playback mode
nl: Willekeurige modus in-/uitschakelen

en: Toggle repeat playback mode
nl: Herhaalmodus in-/uitschakelen

en: Toggle screen reader
nl: Schermle_zer aan- of uitzetten

en: Toggle touchpad on/off
nl: Touchpad in-/uitschakelen

en: Toner empty
nl: Toner leeg

en: Toner low
nl: Toner bijna leeg

en: Touchpad battery low
nl: Batterij touchpad bijna leeg

en: Touchpad button orientation
nl: Oriëntatie touchpadknop

en: Touchpad is low on power
nl: De batterij van het touchpad is bijna leeg

en: Touchpad is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van het touchpad is bijna leeg (%.0f%%)

en: Touchpad is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: Het touchpad zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Touchpad is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
nl: Het touchpad zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: UPS Discharging
nl: UPS is nu in gebruik

en: UPS critically low
nl: UPS-lading kritiek laag

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
nl: De lading van de UPS is onder het kritieke niveau. De computer zal in slaapstand gaan.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
nl: De lading van de UPS is onder het kritieke niveau. De computer zal uitschakelen.

en: UPS low
nl: UPS bijna leeg

en: USB Protection
nl: USB-beveiliging

en: USB device blocked
nl: USB-apparaat geblokkeerd

en: Unknown Error
nl: Onbekende fout

en: Unknown amount of UPS backup power remaining
nl: Onbekende hoeveelheid UPS backup-stroom resterend

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown time
nl: Onbekende tijd

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Unlock SIM card
nl: Simkaart ontgrendelen

en: Use the sunrise and sunset
nl: Zonsopgang en zonsondergang gebruiken

en: User was not logged in with smartcard.
nl: Gebruiker is niet aangemeld met smartcard.

en: Volume down
nl: Geluid zachter

en: Volume mute/unmute
nl: Geluid dempen/aanzetten

en: Volume up
nl: Geluid harder

en: Wacom button action type
nl: Wacom type knopactie

en: Wacom eraser pressure curve
nl: Wacom eraser pressure-curve

en: Wacom eraser pressure threshold
nl: Wacom eraser pressure-drempelwaarde

en: Wacom stylus absolute mode
nl: Absolute modus Wacom-pen

en: Wacom stylus pressure threshold
nl: Wacom stylus pressure-drempelwaarde

en: Wacom tablet area
nl: Wacom tabletgebied

en: Wacom tablet aspect ratio
nl: Beeldverhouding Wacom tablet

en: Wacom tablet rotation
nl: Wacom tablet-rotatie

en: Wacom touch feature
nl: Wacom aanraakopties

en: When location services are available this represents the last detected location. The default value is an invalid value to ensure it is always updated at startup.
nl: Wanneer locatiediensten beschikbaar zijn,staat dit voor de laatst gedetecteerde locatie. De standaardwaarde is een ongeldige waarde om er zeker van te zijn dat deze altijd wordt bijgewerkt bij opstarten.

en: When set to true, GNOME will remember the state of the NumLock LED between sessions.
nl: Indien ingesteld op ‘true’, zal Gnome de status van het NumLock-led tussen sessies onthouden.

en: When “night-light-schedule-automatic” is disabled, use this end time in hours from midnight.
nl: Wanneer ‘night-light-schedule-automatic’ is uitgeschakeld, gebruik deze eindtijd in uren vanaf middernacht.

en: When “night-light-schedule-automatic” is disabled, use this start time in hours from midnight.
nl: Wanneer ‘night-light-schedule-automatic’ is uitgeschakeld, gebruik deze begintijd in uren vanaf middernacht.

en: Whether the tablet’s orientation is locked, or rotated automatically.
nl: Of de oriëntatie van de tablet vast staat of automatisch roteert.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
nl: Of het de slaapstand, pauzestand of niets doen moet zijn wanneer inactief

en: Wireless keyboard is low on power
nl: De batterij van het draadloze toetsenbord is bijna leeg

en: Wireless keyboard is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van het draadloze toetsenbord is bijna leeg (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: Het draadloos toetsenbord zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Wireless keyboard is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
nl: Het draadloos toetsenbord zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Wireless mouse is low on power
nl: De batterij van de draadloze muis is bijna leeg

en: Wireless mouse is low on power (%.0f%%)
nl: De batterij van de draadloze muis is bijna leeg (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De draadloze muis zit bijna zonder stroom (%.0f%%). Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: Wireless mouse is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De draadloze muis zit bijna zonder stroom. Dit apparaat stopt binnenkort met functioneren als het niet opgeladen wordt.

en: You have %u try left | You have %u tries left
nl[0]: U heeft nog %u resterende poging
nl[1]: U heeft nog %u resterende pogingen

en: You will soon log out because of inactivity.
nl: U wordt binnenkort afgemeld wegens inactiviteit.

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uur

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

[ctx: print job]
en: “%s” on %s
nl: ‘%s’ op %s

[ctx: print job state]
en: Printing
nl: Afdrukken

[ctx: print job state]
en: Printing aborted
nl: Afdrukken afgebroken

[ctx: print job state]
en: Printing canceled
nl: Afdrukken geannuleerd

[ctx: print job state]
en: Printing completed
nl: Afdrukken voltooid

[ctx: print job state]
en: Printing stopped
nl: Afdrukken gestopt
