gvfs - en to nl translation catalogue (396 entries)

en:  (invalid encoding)
nl:  (ongeldige codering)

en: %s Encrypted
nl: %s (versleuteld)

en: %s File System Service
nl: Bestandssysteemvoorziening voor %s

en: %s Possibly Encrypted
nl: %s (mogelijk versleuteld)

en: %s Volume
nl: Volume van %s

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
nl: %s kan veilig worden losgekoppeld
    Apparaat kan verwijderd worden.

en: %s for %s on %s
nl: %s voor %s op %s

en: %s has been unmounted
nl: %s ontkoppeld

en: %s on %s
nl: %s op %s

en: %s on %s%s
nl: %s op %s%s

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
nl: %s ontkoppeld
    Bestandssysteem is losgekoppeld.

en: %s: %d: Directory or file exists
nl: %s: %d: Bestand of map bestaat al

en: %s: %d: Invalid filename
nl: %s: %d: Ongeldige bestandsnaam

en: %s: %d: No such file or directory
nl: %s: %d: Bestand of map bestaat niet

en: %s: %d: Not Supported
nl: %s: %d: Niet ondersteund

en: / on %s
nl: / op %s

en: A passphrase is required to access the volume
nl: Er is een wachtwoord vereist om het volume te openen

en: Accessing application icons on device failed
nl: Toegang tot pictogrammen van toepassingen op apparaat mislukt

en: Accounts are unsupported
nl: Accounts worden niet ondersteund

en: An invalid username was provided.
nl: Er is een ongeldige gebruikersnaam opgegeven.

en: An operation is already pending
nl: Er is al een bewerking in behandeling

en: Ancestor directory doesn’t exist
nl: Bovenliggende map bestaat niet

en: Apple Filing Protocol Service
nl: Service voor Apple Filing Protocol

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
nl: Apple Mobile Device (Jailbroken)

en: Audio CD File System Service
nl: Bestandssysteemvoorziening voor audio-cd's

en: Audio Disc
nl: Audio-cd

en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
nl: Aanmelding vereist
    Er is een wachtwoord vereist voor toegang tot de versleutelde gegevens op ‘%s’.

en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
    The volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
nl: Aanmelding vereist
    Er is een wachtwoord vereist voor toegang tot de versleutelde gegevens op ‘%s’.
    Het volume is mogelijk een VeraCrypt-volume, want het bevat willekeurige gegevens.

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
nl: Aanmelding vereist
    Voer wachtwoord in voor geheime sleutel voor ‘%s’ op ‘%s’:

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
nl: Aanmelding vereist
    Voer wachtwoord in voor geheime sleutel voor ‘%s’:

en: Authentication Required
    Enter password for share “%s” on “%s”:
nl: Aanmelding vereist
    Voer wachtwoord in voor gedeelde map ‘%s’ op ‘%s’:

en: Authentication Required
    Enter password for “%s” on “%s”:
nl: Aanmelding vereist
    Voer wachtwoord in voor ‘%s’ op ‘%s’:

en: Authentication Required
    Enter password for “%s”:
nl: Aanmelding vereist
    Voer wachtwoord in voor ‘%s’:

en: Authentication Required
    Enter proxy password:
nl: Aanmelding vereist
    Voer proxywachtwoord in:

en: Authentication Required
    Enter user and password for share “%s” on “%s”:
nl: Aanmelding vereist
    Voer gebruikersnaam en wachtwoord in voor gedeelde map ‘%s’ op ‘%s’:

en: Authentication Required
    Enter user and password for “%s”:
nl: Aanmelding vereist
    Voer gebruikersnaam en wachtwoord in voor ‘%s’:

en: Authentication is required to perform file operations
nl: Om bestandsbewerkingen uit te voeren is authenticatie vereist

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
nl: Om de gvfsd-admin-daemon uit te voeren is authenticatie vereist

en: Automount failed: %s
nl: Auto-aankoppelen mislukt: %s

en: Backend currently unmounting
nl: Back-end ontkoppelen

en: Backup file creation failed
nl: Aanmaken reservekopie mislukt

en: Backup file creation failed: %s
nl: Kon reservekopiebestand niet maken: %s

en: Backups not supported
nl: Reservekopieën niet ondersteund

en: Burn
nl: Branden

en: CD/DVD Creator
nl: Cd/dvd branden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Login
nl: Aanmelden annuleren

en: Cannot allocate new file to append to
nl: Kan geen nieuw bestand om naar te schrijven aanmaken

en: Cannot create gphoto2 context
nl: Kon gphoto2-context niet aanmaken

en: Cannot create gudev client
nl: Kon gudev-client niet aanmaken

en: Cannot find drive %s
nl: Can station %s niet vinden

en: Cannot get data of file to append to
nl: Kan data in bestand om naar te schrijven niet opvragen

en: Cannot make directory in this location
nl: Kan geen map maken op deze lokatie

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
nl: Kan dataverbinding niet openen. Wellicht blokkeert uw firewall dit.

en: Cannot read file to append to
nl: Kan bestand om naar te schrijven niet lezen

en: Cannot write to this location
nl: Kan niet naar deze lokatie schrijven

en: Can’t copy directory over directory
nl: Kan map niet over map heen kopiëren

en: Can’t copy file over directory
nl: Kan bestand niet over map heen kopiëren

en: Can’t eject file
nl: Kan bestand niet uitwerpen

en: Can’t find metadata file %s
nl: Can metadatabestand %s niet vinden

en: Can’t handle version %d of GVfsIcon encoding
nl: Kan versie %d van GVfsIcon-codering niet verwerken

en: Can’t merge directories
nl: Kan mappen niet samenvoegen

en: Can’t monitor file or directory.
nl: Kan bestand of map niet monitoren.

en: Can’t mount file
nl: Kan bestand niet aankoppelen

en: Can’t move a shared directory into the Trash
nl: Kan gedeelde map niet naar de prullenbak verplaatsen

en: Can’t move directory into one of its descendants
nl: Kan map niet verplaatsen naar een onderliggende map

en: Can’t move directory over directory
nl: Kan map niet over andere map heen verplaatsen

en: Can’t move file over directory
nl: Kan bestand niet over andere map heen verplaatsen

en: Can’t move over directory
nl: Kan niet over andere map heen verplaatsen

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
nl: Kan ‘sharepoint’ niet naar een gedeelde map verplaatsen

en: Can’t open directory
nl: Kan map niet openen

en: Can’t open mountable file
nl: Kan aankoppelbaar bestand niet openen

en: Can’t poll file
nl: Kan bestand niet polsen

en: Can’t recursively copy directory
nl: Kan map niet recursief kopiëren

en: Can’t recursively move directory
nl: Kan map niet recursief verplaatsen

en: Can’t rename file, filename already exists
nl: Kan bestand niet hernoemen; bestandsnaam reeds in gebruik

en: Can’t rename volume
nl: Kan volume niet hernoemen

en: Can’t send host identity confirmation
nl: Kan informatie over hostidentiteit niet verzenden

en: Can’t send password
nl: Kon wachtwoord niet verzenden

en: Can’t start drive
nl: Kan station niet starten

en: Can’t stop drive
nl: Kan station niet stoppen

en: Can’t unmount file
nl: Kan bestand niet ontkoppelen

en: Can’t write to directory
nl: Kan niet in map schrijven

en: Channel blocked
nl: Kanaal geblokkeerd

en: Connection failed
nl: Verbinding mislukt

en: Connection refused by server
nl: Verbinding geweigerd door server

en: Connection unexpectedly went down
nl: Verbinding werd onverwachts verbroken

en: Could not create request
nl: Kon aanvraag niet aanmaken

en: Could not find an enclosing directory
nl: Kon omvattend koppelpunt niet vinden

en: Could not find enclosing mount
nl: Kon omvattend koppelpunt niet vinden

en: Could not parse response
nl: Kan antwoord niet verwerken

en: Couldn’t find matching udev device.
nl: Kon bijbehorende udev-apparaat niet vinden.

en: Couldn’t get stream file descriptor
nl: Kon ‘stream file descriptor’ niet verkrijgen

en: Couldn’t load %s on %s
nl: Kon %s op %s niet laden

en: Data connection closed
nl: Dataverbinding gesloten

en: Device Locked
    The device “%s” is locked.
    
    Enter the passcode on the device and click “Try again”.
nl: Apparaat vergrendeld
    Het apparaat ‘%s’ is vergrendeld.
    
    Voer het wachtwoord in op het apparaat en probeer het opnieuw.

en: Device not found
nl: Apparaat niet gevonden

en: Didn’t get stream file descriptor
nl: ‘Stream file descriptor’ niet verkregen

en: Digital Camera (%s)
nl: Digitale camera (%s)

en: Directory doesn’t exist
nl: Map bestaat niet

en: Directory not empty
nl: Map is niet leeg

en: Directory notification not supported
nl: Mapwijzigingsmeldingen niet ondersteund

en: Directory “%s” is not empty
nl: Map ‘%s’ is niet leeg

en: Documents on %s
nl: Documenten op %s

en: Documents on Apple Mobile Device
nl: Documenten op Apple Mobile Device

en: Don’t start fuse.
nl: Fuse niet starten.

en: Drive %s does not contain audio files
nl: Station %s bevat geen audiobestanden

en: Eject Anyway
nl: Toch uitwerpen

en: Empty response
nl: Leeg antwoord

en: Enable debug output.
nl: Debuguitvoer inschakelen.

en: Encryption passphrase for %s
nl: Versleutelingswachtwoord voor %s

en: End of stream
nl: Einde van stream

en: Enter verification code for %s
nl: Voer verificatiecode in voor %s

en: Enter verification code for %s on %s
nl: Voer verificatiecode in voor %s op %s

en: Error creating backup file: %s
nl: Fout bij maken reservekopie: %s

en: Error creating camera
nl: Kon camera niet aanmaken

en: Error creating directory
nl: Fout bij aanmaken van map

en: Error creating file object
nl: Fout bij aanmaken bestandobject

en: Error deleting directory
nl: Fout bij verwijderen van map

en: Error deleting file
nl: Fout bij verwijderen van bestand

en: Error deleting file: %s
nl: Fout bij verwijderen van bestand: %s

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
nl: Fout bij verwijderen van ongeldig wachtwoord uit sleutelbos (%s)

en: Error from “paranoia” on drive %s
nl: Fout van ‘paranoia’ op station %s

en: Error getting data from file
nl: Fout bij verkrijgen data van bestand

en: Error getting device information
nl: Fout bij verkrijgen van apparaatinformatie

en: Error getting file
nl: Fout bij ophalen bestand

en: Error in stream protocol: %s
nl: Fout in stream-protocol: %s

en: Error initializing Avahi resolver
nl: Fout bij initialiseren van Avahi-oplosser

en: Error initializing Avahi: %s
nl: Fout bij initialiseren van Avahi: %s

en: Error initializing camera
nl: Fout bij initialiseren camera

en: Error loading device information
nl: Fout bij opvragen van apparaatinformatie

en: Error looking up device information
nl: Fout bij opvragen van apparaatinformatie

en: Error moving file/folder
nl: Fout bij verplaatsen van bestand/map

en: Error moving file: %s
nl: Fout bij verplaatsen van bestand: %s

en: Error occurred when validating the certificate.
nl: Er trad een fout op bij het valideren van het certificaat.

en: Error removing target file: %s
nl: Fout bij verwijderen doelbestand: %s

en: Error renaming directory
nl: Fout bij hernoemen van map

en: Error renaming file
nl: Fout bij hernoemen van bestand

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
nl: Fout bij oplossen van ‘%s’-dienst ‘%s’ in domein ‘%s’

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
nl: Fout bij oplossen van ‘%s’-dienst ‘%s’ in domein ‘%s’. Een of meerdere TXT-opnamen ontbreken. Benodigde sleutels: ‘%s’.

en: Error seeking in stream
nl: Fout bij zoeken in stream

en: Error seeking in stream on camera %s
nl: Fout bij zoeken in stream op camera %s

en: Error seeking in stream on drive %s
nl: Fout bij zoeken in stream op station %s

en: Error setting file metadata: %s
nl: Fout bij opslaan van bestandsmetadata: %s

en: Error setting up camera communications port
nl: Instellen communicatiepoort voor camera mislukt

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
nl: Fout bij opslaan van wachtwoord in sleutelbos (%s)

en: Error while getting mount info: %s
nl: Kon koppelingsinfo niet verkrijgen: %s

en: Error writing file
nl: Fout bij schrijven van bestand

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Failed to create active FTP connection.
nl: Opzetten actieve FTP-verbinding mislukt.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
nl: Kan geen actieve FTP-verbinding maken. Misschien ondersteunt de router dit niet.

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
nl: Kon media niet uitwerpen; een of meerdere volumina zijn bezig.

en: Failed to get file list
nl: Opvragen van bestandenlijst mislukt

en: Failed to get folder list
nl: Opvragen van mappenlijst mislukt

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
nl: Fout bij verkrijgen van org.gnome.OnlineAccounts.Files voor %s

en: Failed to mount Windows share: %s
nl: Kon gedeelde Windows-map niet aankoppelen: %s

en: Failed to retrieve share list from server: %s
nl: Kon lijst van gedeelde mappen niet van server opvragen: %s

en: Failure
nl: Mislukt

en: File Sharing
nl: Bestanden delen

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: File doesn’t exist
nl: Bestand bestaat niet

en: File exists
nl: Bestand bestaat al

en: File is directory
nl: Bestand is een map

en: File is locked by another user
nl: Bestand is vergrendeld door een andere gebruiker

en: File is not a regular file
nl: Bestand is geen gewoon bestand

en: File is not open for read access
nl: Bestand is niet geopend voor leestoegang

en: File is not open for write access
nl: Bestand is niet geopend voor schrijftoegang

en: File length changed during transfer
nl: Bestandsgrootte gewijzigd tijdens overdracht

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: File system is busy
nl: Bestandssysteem is bezig

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
nl[0]: Bestandssysteem is bezig: %d open bestand
nl[1]: Bestandssysteem is bezig: %d open bestanden

en: Filename contains invalid characters.
nl: Bestandsnaam bevat ongeldige tekens.

en: Filesystem is read-only
nl: Bestandssysteem is alleen-lezen

en: GVFS Daemon
nl: GVFS-voorziening

en: GVFS Metadata Daemon
nl: GVFS-metadata-voorziening

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
nl: GVfs-UDisks2-volumemonitor

en: Generic libmtp error
nl: Algemene libmtp-fout

en: Got EOS
nl: EOS verkregen

en: Got error “%s” from server
nl: Fout ‘%s’ ontvangen van server

en: Got unexpected end of stream
nl: Gegevensstroom onverwacht beëindigd

en: Got unknown error code %d from server
nl: Onbekende foutcode %d ontvangen van server

en: HTTP Client Error: %s
nl: HTTP-clientfout: %s

en: HTTP Error: %s
nl: HTTP-fout: %s

en: Host closed connection
nl: De host heeft de verbinding verbroken

en: Host key verification failed
nl: Controle van hostsleutel mislukt

en: Hostname not known
nl: Hostnaam onbekend

en: Identification not found.
nl: Identificatie niet gevonden.

en: Identity Verification Failed
    %s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
nl: Identiteitsverificatie mislukt
    %s
    
    %s
    
    Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
nl: Identiteitsverificatie mislukt
    De hostsleutel voor ‘%s’ verschilt van de sleutel voor het IP-adres ‘%s’
    Indien u absoluut zeker wilt weten of het veilig is om door te gaan, neem dan contact op met de systeembeheerder.

en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
nl: Identiteitsverificatie mislukt
    De identiteit van ‘%s’ kon niet geverifieerd worden. Dit gebeurt wanneer u zich voor de eerste keer bij een computer aanmeldt.
    
    De identiteit die door de externe computer is verzonden is ‘%s’. Indien u absoluut zeker wilt weten of het veilig is om door te gaan, neem dan contact op met de systeembeheerder.

en: Insufficient permissions
nl: Onvoldoende toegangsrechten

en: Internal Apple File Control error
nl: Interne Apple File Control-fout

en: Internal Error (%s)
nl: Interne fout (%s)

en: Internal error: %s
nl: Interne fout: %s

en: Internal error: Unknown Error
nl: Interne fout: onbekende fout

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
nl: Ongeldige AFC-locatie: de juiste vorm is afc://uuid:poortnummer

en: Invalid Apple File Control data received
nl: Ongeldige Apple File Control-gegevens ontvangen

en: Invalid attribute type
nl: Ongeldige attribuuttype

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
nl: Ongeldig attribuuttype (uint32 verwacht)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
nl: Ongeldig attribuuttype (uint64 verwacht)

en: Invalid credentials for %s
nl: Ongeldige inloggegevens voor %s

en: Invalid dbus message
nl: Ongeldig D-Bus-bericht

en: Invalid file info format
nl: Ongeldig formaat bestandsinformatie

en: Invalid filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Invalid filename %s
nl: Ongeldige bestandsnaam %s

en: Invalid mount spec
nl: Ongeldige aankoppelspecificatie

en: Invalid reply
nl: Ongeldig antwoord

en: Invalid reply received
nl: Ongeldig antwoord ontvangen

en: Invalid return value from %s
nl: Ongeldig resultaat van %s

en: Items in the trash may not be modified
nl: Items in de prullenbak kunnen niet gewijzigd worden

en: Listing applications installed on device failed
nl: Opsommen van op apparaat geïnstalleerde toepassingen mislukt

en: Local Network
nl: Lokaal netwerk

en: Location is already mounted
nl: Locatie is reeds aangekoppeld

en: Location is not mountable
nl: Locatie is niet aankoppelbaar

en: Lockdown Error: Invalid Argument
nl: Lockdown-fout: ongeldige parameter

en: Log In Anyway
nl: Toch aanmelden

en: Login dialog cancelled
nl: Aanmeldvenster geannuleerd

en: Main daemon for GVFS
nl: Hoofdvoorziening voor GVFS

en: Malformed DNS-SD encoded_triple “%s”
nl: Ongeldige ‘DNS-SD encoded_triple’: ‘%s’

en: Malformed icon identifier “%s”
nl: Ongeldige pictogram-identifier ‘%s’

en: Malformed input data for GVfsIcon
nl: Ongeldige invoergegevens voor GVfsIcon

en: Metadata daemon for GVFS
nl: Metadata-voorziening voor GVFS

en: Mount point does not exist
nl: Koppelpunt bestaat niet

en: Name already exists
nl: Naam bestaat al

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Location Monitor
nl: Monitor voor netwerklokaties

en: New name too long
nl: Nieuwe naam te lang

en: No
nl: Nee

en: No MTP devices found
nl: Geen MTP-apparaten gevonden

en: No camera specified
nl: Geen camera opgegeven

en: No device specified
nl: Geen apparaat opgegeven

en: No drive specified
nl: Geen station opgegeven

en: No hostname specified
nl: Geen hostnaam opgegeven

en: No medium in the drive
nl: Geen media in het schijfstation

en: No mount type specified
nl: Geen koppeltype opgegeven

en: No outstanding mount operation
nl: Geen uitstaande koppelbewerking

en: No route to host
nl: Geen route naar host

en: No space left on server
nl: Geen vrije ruimte meer op server

en: No such file
nl: Bestand bestaat niet

en: No such file %s on drive %s
nl: Geen bestand %s op station %s

en: No such file or directory
nl: Bestand of map bestaat niet

en: No thumbnail for entity “%s”
nl: Geen miniatuur voor item ‘%s’

en: No volume specified
nl: Geen volume opgegeven

en: Not a WebDAV enabled share
nl: Geen WebDAV-schijf

en: Not a directory
nl: Geen map

en: Not a mountable file
nl: Geen aankoppelbaar bestand

en: Not a regular file
nl: Geen normaal bestand

en: Not enough space on volume
nl: Niet genoeg ruimte op volume

en: Not supported (not same directory)
nl: Niet ondersteund (niet dezelfde map)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
nl: Niet ondersteund (bron is een map, maar doel is een bestaand bestand)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
nl: Niet ondersteund (bron en doel zijn beide mappen)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
nl: Niet ondersteund (bron is een bestand, maar doel is een map)

en: Object being moved doesn’t exist
nl: Het te verplaatsen object bestaat niet

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
nl: Te verplaatsen object is aangemerkt als niet-hernoembaar (RenameInhibit)

en: Object with that name already exists
nl: Er bestaat al een object met deze naam

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
nl: Ontkoppelen wordt door één of meer toepassingen verhinderd.

en: Operation failed
nl: Bewerking is mislukt

en: Operation not supported
nl: Bewerking niet ondersteund

en: Operation not supported by backend
nl: Bewerking niet door backend ondersteund

en: Operation not supported, files on different mounts
nl: Bewerking niet ondersteund; bestanden op verschillende koppelpunten

en: Operation was cancelled
nl: Bewerking is geannuleerd

en: Page type unknown
nl: Paginatype onbekend

en: Password dialog cancelled
nl: Wachtwoordvenster geannuleerd

en: Perform file operations
nl: Bestandsbewerkingen uitvoeren

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Permission denied.
nl: Toegang geweigerd.

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
nl: Toegang geweigerd: misschien is deze host niet toegestaan, of is een geprivilegieerde poort vereist

en: Protocol error
nl: Protocolfout

en: Range lock conflict exists
nl: Er is ‘range lock’-conflict

en: Recent
nl: Recente bestanden

en: Remote Login
nl: Op afstand inloggen

en: Replace old daemon.
nl: Oude voorziending vervangen.

en: Response invalid
nl: Ongeldig antwoord

en: Seek not supported on stream
nl: Zoeken in stream niet ondersteund

en: Server doesn’t support the FPCopyFile operation
nl: Server ondersteunt de FPCopyFile-bewerking niet

en: Shared drives
nl: Gedeelde schijven

en: Shared with me
nl: Gedeeld met mij

en: Show program version.
nl: Programmaversie tonen.

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
nl: Bronbestand en/of doelmap bestaat niet

en: Source file is a directory
nl: Bronbestand is een map

en: Storage (%X)
nl: Opslag (%X)

en: Symlinks not supported by backend
nl: Symbolische verwijzingen niet door backend ondersteund

en: Target directory already exists
nl: Doelmap bestaat al

en: Target file already exists
nl: Doelbestand bestaat al

en: Target file exists
nl: Doelbestand bestaat al

en: Target file is a directory
nl: Doelbestand is een map

en: Target file is not a regular file
nl: Doelbestand is geen gewoon bestand

en: Target file is open
nl: Doelbestand is geopend

en: Target is a directory
nl: Doel is een map

en: Target object doesn’t exist
nl: Doelobject bestaat niet

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
nl: Doelobject is aangemerkt als niet-verwijderbaar (DeleteInhibit)

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
nl: Doelobject is aangemerkt als niet-hernoembaar (RenameInhibit)

en: Target object is not a directory
nl: Doelobject is geen map

en: The FTP server is busy. Try again later
nl: De FTP-server is bezig. Probeer het later opnieuw

en: The certificate does not match the identity of the site.
nl: Het certificaat komt niet overeen met de identiteit van de website.

en: The certificate has been revoked.
nl: Het certificaat is ingetrokken.

en: The certificate has expired.
nl: Het certificaat is verlopen.

en: The certificate’s activation time is in the future.
nl: De activeringsdatum van het certificaat ligt in de toekomst.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
nl: Het algoritme van het certificaat wordt beschouwd als onveilig.

en: The command is not supported by the server.
nl: De opdracht wordt niet door server ondersteund.

en: The connection is closed
nl: De verbinding is gesloten

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
nl: De verbinding is gesloten (het onderliggende SSH-proces is afgesloten)

en: The connection is not opened
nl: De verbinding is niet geopend

en: The connection was interrupted
nl: De verbinding werd onderbroken

en: The device did not respond
nl: Het apparaat antwoordde niet

en: The device is password protected
nl: Het apparaat is versleuteld met een wachtwoord

en: The file does not exist or isn’t an audio track
nl: Het bestand bestaat niet of is geen muziekbestand

en: The file is not a directory
nl: Het bestand is geen map

en: The file was externally modified
nl: Het bestand is tussentijds gewijzigd

en: The given drive was not found
nl: De opgegeven schijf is niet gevonden

en: The given mount was not found
nl: Het opgegeven koppelpunt is niet gevonden

en: The given volume was not found
nl: Het opgegeven volume is niet gevonden

en: The password prompt was cancelled.
nl: Het wachtwoordvenster is geannuleerd.

en: The recent folder may not be deleted
nl: De map met recente bestanden kan niet verwijderd worden

en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
nl[0]: Server ondersteunt geen wachtwoorden langer dan %d teken.
nl[1]: Server ondersteunt geen wachtwoorden langer dan %d tekens.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
nl: De server ‘%s‘ ondersteunt geen anonieme aanmelding.

en: The signing certificate authority is not known.
nl: De autoriteit voor het ondertekenen van het certificaat is onbekend.

en: The specified location is not mounted
nl: De opgegeven locatie is niet aangekoppeld

en: The specified location is not supported
nl: De opgegeven locatie wordt niet ondersteund

en: The trash folder may not be deleted
nl: De prullenbak kan niet verwijderd worden

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
nl: Het ontgrendelde apparaat bevat geen herkend bestandssysteem

en: The user has not trusted this computer
nl: De gebruiker heeft deze computer niet vertrouwd

en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
nl: Timeout bij oplossen van ‘%s’-dienst ‘%s’ in domein ‘%s’

en: Timed out running command-line “%s”
nl: Time-out bij uitvoeren van opdracht ‘%s’

en: Timed out when logging in
nl: Wachttijd voor aanmelden overschreden

en: Too many authentication failures
nl: Te veel mislukte pogingen tot authenticatie

en: Too many files open
nl: Te veel geopende bestanden

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Truncate not supported on stream
nl: Afkappen in stream niet ondersteund

en: Try again
nl: Opnieuw proberen

en: Try “%s --help” for more information.
nl: Probeer ‘%s --help’ voor meer informatie.

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
nl: Kon geen geheugen alloceren tijdens het detecteren van MTP-apparaten

en: Unable to connect
nl: Verbinden mislukt

en: Unable to connect to MTP device
nl: Verbinden met MTP-apparaat mislukt

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
nl: Kon niet verbinden met ‘%s’ met het opgegeven wachtwoord.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
nl: Verbinden met server ‘%s’ mislukt. Er is een communicatieprobleem opgetreden.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
nl: Aanmelden bij server ‘%s’ mislukt (geen geschikt authenticatiemechanisme gevonden)

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
nl: Verbinden met server ‘%s’ is mislukt. De server ondersteunt geen AFP versie 3.0 of later.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
nl: Verbinden met de server is mislukt. Er is een communicatieprobleem opgetreden.

en: Unable to create temporary directory
nl: Kon tijdelijke map niet aanmaken

en: Unable to create temporary file
nl: Kon tijdelijk bestand niet maken

en: Unable to create temporary file (%s)
nl: Kon tijdelijk bestand (%s) niet maken

en: Unable to disconnect from the server.
nl: Het verbreken van de verbinding met server is mislukt.

en: Unable to find supported SSH command
nl: Kon geen ondersteund SSH-programma vinden

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
nl: Kon niet bij server ‘%s’ inloggen met opgegeven wachtwoord.

en: Unable to move metadata keys
nl: Kon metadata-sleutels niet verplaatsen

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
nl: Kon MTP-apparaat ‘%03u,%03u’ niet openen

en: Unable to open source file for reading
nl: Kon bronbestand niet voor lezen openen

en: Unable to remove metadata keys
nl: Kon metadata-sleutels niet verwijderen

en: Unable to set metadata key
nl: Kon metadata-sleutel niet opslaan

en: Unable to spawn SSH program
nl: Kon SSH-programma niet starten

en: Unable to spawn SSH program: %s
nl: Kon SSH-programma niet starten: %s

en: Unable to unset metadata key
nl: Kon metadata-sleutel niet verwijderen

en: Unexpected end of stream
nl: Gegevensstroom onverwacht beëindigd

en: Unexpected reply from server
nl: Onverwacht antwoord van server

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
nl: Onafgehandelde Apple File Control-fout (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
nl: Onafgehandelde lockdown-fout (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
nl: Onafgehandelde libimobiledevice-fout (%d)

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Unknown reason
nl: Onbekende reden

en: Unmount Anyway
nl: Toch ontkoppelen

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
nl: Ontkoppelen van %s
    Loskoppelen van bestandssysteem.

en: Unmounting %s
    Please wait
nl: %s ontkoppelen
    Even geduld

en: Unnamed Drive
nl: Naamloze schijf

en: Unnamed Drive (%s)
nl: Naamloze schrijf (%s)

en: Unsupported authentication method for %s
nl: Ongeldige authenticatiemethode voor %s

en: Unsupported network protocol
nl: Niet ondersteund netwerkprotocol

en: Unsupported seek type
nl: Niet ondersteund zoektype

en: Untrusted Device
    The device “%s” is not trusted yet.
    
    Select “Trust” on the device and click “Try again”.
nl: Niet-vertrouwd apparaat
    Het apparaat ‘%s’ is nog niet vertrouwd.
    
    Selecteer ‘Vertrouwen’ op het apparaat en probeer het opnieuw.

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
nl: Gebruik: %s --spawner dbus-id object_path

en: Usage: %s key=value key=value …
nl: Gebruik: %s key=value key=value …

en: User refused to trust this computer
nl: Gebruiker weigerde deze computer te vertrouwen

en: Value out of range, sftp only supports 32bit timestamps
nl: Waarde buiten bereik, sftp ondersteunt enkel 32bits-tijdsstempels

en: Volume doesn’t exist
nl: Volume bestaat niet

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
nl: Volume is bezig
    Een of meerdere toepassingen houden dit volume bezig.

en: Volume is flat and doesn’t support directories
nl: Volume is ‘plat’ en ondersteunt geen mappen

en: Volume is read-only
nl: Volume is alleen-lezen

en: WebDAV share
nl: WebDAV-map

en: Windows Network
nl: Windows-netwerk

en: Windows Network File System Service
nl: Bestandssysteemvoorziening voor Windows-netwerken

en: Windows Shares File System Service
nl: Bestandssysteemvoorziening voor gedeelde Windows-mappen

en: Windows shares on %s
nl: Gedeelde Windows-mappen op %s

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
nl: Gegevens schrijven naar %s
    Koppel het apparaat niet los.

en: Yes
nl: Ja

en: Your password has expired.
nl: Het wachtwoord is verlopen.

en: Your password needs to be changed.
nl: Het wachtwoord moet gewijzigd worden.

en: can’t get metadata proxy
nl: kan metadataproxy niet ophalen

en: can’t open metadata tree
nl: kan metadataboom niet vinden

en: cdda mount on %s
nl: cdda-koppeling op %s

en: error starting mount daemon
nl: fout bij starten van koppelvoorziening

en: gphoto2 mount on %s
nl: gphoto2-koppeling op %s

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
nl: libimobiledevice-fout: ongeldige parameter

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
nl: libimobiledevice-fout: geen apparaat gevonden. Controleer dat usbmuxd correct functioneert.

en: libmtp error: %s
nl: libmtp-fout: %s

en: mountpoint for %s already running
nl: koppelpunt voor %s reeds actief

en: values must be string or list of strings
nl: waarden moeten een string of een lijst van strings zijn
