Rhythmbox - en to nl translation catalogue (871 entries)

en:     * 10% of your Magnatune membership fees goes to Rhythmbox/GNOME - it's worth joining
nl:     *10% van uw Magnatune-lidmaatschapskosten gaat naar Rhythmbox/GNOME - het is het waard mee te doen

en:     * All albums and artists hand-picked
nl:     * Alle albums en artiesten zorgvuldig geselecteerd

en:     * Free listening of all songs
nl:     * Gratis beluisteren van alle nummers

en:     * Open-Source friendly file formats: MP3s and WAVs, but also OGG and FLAC files.
nl:     *Openbrongeschikte formaten: MP3’s en WAV’s, maar ook OGG- en FLAC-bestanden.

en:     * Paid members get totally unlimited downloading of the entire catalog (no other service allows that)
nl:     *Betalende klanten krijgen volledig ongelimiteerde downloads uit de volledige catalogus (geen andere service biedt dat aan)

en: $10 US (better than average)
nl: $10 US (hoger dan gemiddeld)

en: $12 US (generous)
nl: $12 USD (gul)

en: $15 US (VERY generous!)
nl: $15 US (erg gul!)

en: $18 US (We love you!)
nl: $18 US (U bent geweldig!)

en: $8 US (typical)
nl: $8 US (gemiddeld)

en: %a %I:%M %p
nl: %a %H:%M

en: %b %d %I:%M %p
nl: %b %d %H:%M

en: %b %d %Y
nl: %d %b %Y

en: %d (%d) | All %d (%d)
nl[0]: %d (%d)
nl[1]: Alle %d (%d)

en: %d Star | %d Stars
nl[0]: %d ster
nl[1]: %d sterren

en: %d album (%d) | All %d albums (%d)
nl[0]: %d Album (%d)
nl[1]: Alle %d albums (%d)

en: %d artist (%d) | All %d artists (%d)
nl[0]: %d Artiest (%d)
nl[1]: Alle %d artiesten (%d)

en: %d episode | %d episodes
nl[0]: %d aflevering
nl[1]: %d afleveringen

en: %d file cannot be transferred as it must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available | %d files cannot be transferred as they must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available
nl[0]: %d bestand kan niet worden overgezet omdat het geconverteerd moet worden naar een door het apparaat ondersteund formaat, maar er is geen codering beschikbaar voor de ondersteunde formaten
nl[1]: %d bestanden kunnen niet worden overgezet omdat deze geconverteerd moeten worden naar een door het apparaat ondersteund formaat, maar er is geen codering beschikbaar voor de ondersteunde formaten

en: %d genre (%d) | All %d genres (%d)
nl[0]: %d Genre (%d)
nl[1]: Alle %d genres (%d)

en: %d import error | %d import errors
nl[0]: %d importeerfout
nl[1]: %d importeerfouten

en: %d missing file | %d missing files
nl[0]: %d ontbrekend bestand
nl[1]: %d ontbrekende bestanden

en: %d of %d
nl: %d van %d

en: %d song | %d songs
nl[0]: %d nummer
nl[1]: %d nummers

en: %d:%02d of %d:%02d
nl: %d:%02d van %d:%02d

en: %d:%02d of %d:%02d remaining
nl: %d:%02d van %d:%02d resterend

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d
nl: %d:%02d:%02d van %d:%02d:%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d remaining
nl: %d:%02d:%02d van %d:%02d:%02d resterend

en: %ld day | %ld days
nl[0]: %.ld dag
nl[1]: %.ld dagen

en: %ld hour | %ld hours
nl[0]: %ld uur
nl[1]: %ld uur

en: %ld minute | %ld minutes
nl[0]: %ld minuut
nl[1]: %ld minuten

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: %s
    Voer ‘%s --help’ uit om een volledige lijst van opdrachtregelopties in te zien.

en: %s (%d track) | %s (%d tracks)
nl[0]: %s (%d nummer)
nl[1]: %s (%d nummers)

en: %s (Paused)
nl: %s (gepauzeerd)

en: %s Fan Radio
nl: Fan-radio van %s

en: %s Group Radio
nl: %s groepsradio

en: %s Properties
nl: %s-eigenschappen

en: %s Radio
nl: Radio %s

en: %s Sync Settings
nl: %s Synchronisatie-instellingen

en: %s Tag Radio
nl: Radio gelabeld %s

en: %s and %s
nl: %s en %s

en: %s no longer supports this type of station
nl: Dit type station wordt niet langer ondersteund door %s

en: %s plays
nl: Afspeellijst van %s

en: %s's Library
nl: Collectie van %s

en: %s's Loved Tracks
nl: Favoriete nummers van %s

en: %s's Mix Radio
nl: ‘Mix Radio’ van %s

en: %s's Music
nl: Muziek van %s

en: %s's Neighbourhood
nl: Omgeving van %s

en: %s's Recommended Radio
nl: Radio aanbevolen door %s

en: %s, %s and %s
nl: %s, %s en %s

en: %s. Would you like to add the podcast feed anyway?
nl: %s. Wilt u de podcast-feed toch toevoegen?

en: %tt by %ta
nl: %tt door %ta

en: %tt by %ta from %at
nl: %tt door %ta van %at

en: %tt from %ta
nl: %tt van %ta

en: <Invalid unicode>
nl: <ongeldige unicode>

en: A sample plugin in C with no features
nl: Een voorbeeldplug-in in C zonder functies

en: A sample plugin in Python with no features
nl: Een voorbeeldplug-in in Python zonder functies

en: A sample plugin in Vala with no features
nl: Een voorbeeldplug-in in Vala zonder functies

en: A_dd if any criteria are matched
nl: _Toevoegen als aan één van de criteria is voldaan

en: A_lbum
nl: Albu_m

en: Access key:
nl: Toegangscode:

en: Activate the source matching the specified URI
nl: Bron die overeenkomt met de gespecificeerde URI activeren

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Remote
nl: Afstandsbediening toevoegen

en: Add specified tracks to the play queue
nl: Specifieke nummers toevoegen aan de wachtrij

en: Add to New Playlist
nl: Aan nieuwe afspeellijst toevoegen

en: Add to Play Queue
nl: Toevoegen aan de wachtrij

en: Add to Playlist
nl: Toevoegen aan afspeellijst

en: Add to Queue
nl: Toevoegen aan wachtrij

en: Added files:
nl: Toegevoegde bestanden:

en: Adding tracks to the library
nl: Nummers aan de collectie toevoegen

en: Additional GStreamer plugins are required to play this file: %s
nl: Er zijn extra GStreamer-plug-ins nodig om die bestand af te spelen: %s

en: Additional software is required to convert %d file into a format supported by the target device:
    %s | Additional software is required to convert %d files into a format supported by the target device:
    %s
nl[0]: Er is aanvullende software nodig om %d bestand naar een formaat te converteren dat ondersteund wordt door het apparaat:
    %s
nl[1]: Er is aanvullende software nodig om %d bestanden naar een formaat te converteren dat ondersteund wordt door het apparaat:
    %s

en: Additional software is required to encode media in your preferred format:
    %s
nl: Er is aanvullende software nodig om media te coderen in het door u gewenste formaat:
    %s

en: Additional software is required to play some of these files.
nl: Er is aanvullende software nodig om een aantal van deze bestanden af te spelen.

en: Adds support to Rhythmbox for playing and purchasing from the Magnatune online music store
nl: Biedt u de mogelijkheid om met Rhythmbox muziek uit de Magntune online muziekwinkel af te spelen en aan te schaffen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: After you press OK, Rhythmbox will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in the file %s, it will use the default password ('rhythmbox').
nl: Wanneer u op Oké klikt zal Rhythmbox wachten tot u verbinding maakt met winpdb of rpdb2. Wanneer u geen debuggerwachtwoord in het bestand %s heeft ingesteld, zal het standaardwachtwoord ‘rhythmbox’ gebruikt worden.

en: Albu_m sort order:
nl: Sorteervolgorde albu_ms:

en: Album (ideal loudness for all tracks)
nl: Album (ideaal volume voor alle nummers)

en: Album Art
nl: Albumhoes

en: Album a_rtist sort order:
nl: Album a_rtiest sorteer-volgorde:

en: Album a_rtist:
nl: Album a_rtiest:

en: Alert Buttons
nl: Waarschuwingsknoppen

en: Alert Type
nl: Waarschuwingstype

en: All
nl: Alles

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All Music
nl: Alle muziek

en: All Tracks
nl: Alle nummers

en: An error occurred while trying to authorize the download.
    The Magnatune server returned:
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het autoriseren van de download.
    De melding van de Magnatune-server is:
    %s

en: An error occurred while trying to download the album.
    The error text is:
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het downloaden van het album.
    De fouttekst is:
    %s

en: Android devices
nl: Android-apparaten

en: Artist
nl: Artiest

en: Artist (Album) - Number - Title
nl: Artiest (Album) - Volgnummer - Titel

en: Artist - Album
nl: Artiest - Album

en: Artist - Number - Title
nl: Artiest - Volgnummer - Titel

en: Artist - Title
nl: Artiest - Titel

en: Artist Info
nl: Artiestinformatie

en: Artist s_ort order:
nl: S_orteervolgorde artiesten:

en: Artist/Album
nl: Artiest/Album

en: Artist/Artist - Album
nl: Artiest/Artiest - Album

en: Artist/Artist - Album/Artist (Album) - 01 - Title.ogg
nl: Artiest/Artiest - Album/Artiest (Album) - 01 - Titel.ogg

en: Artists
nl: Artiesten

en: Audio CD Player
nl: Cd-speler

en: Audio CD Recorder
nl: Cd-recorder

en: Audio formats:
nl: Geluidsformaten:

en: Audio;Song;MP3;CD;Podcast;MTP;iPod;Playlist;Last.fm;UPnP;DLNA;Radio;
nl: Audio;Song;MP3;CD;Podcast;MTP;iPod;Playlist;Last.fm;UPnP;DLNA;Radio;audio;liedje;nummer;track;muziek;mp3;podcast;ipod;afspeellijst;radio;last.fm;cd;upnp;dlna;mtp;

en: August (08)
nl: Augustus (08)

en: Authentication error
nl: Authenticatiefout

en: Authentication error. Please try logging in again.
nl: Authenticatiefout. Probeer u opnieuw aan te melden.

en: Author
nl: Auteur

en: Author:
nl: Auteur:

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Ban
nl: Verbannen

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Browse
nl: Doorbladeren

en: Browse and play sounds from SoundCloud®
nl: Muziek van SoundCloud® doorbladeren en afspelen

en: Browse this Album
nl: Albumoverzicht

en: Browse this Artist
nl: Artiestoverzicht

en: Browse this Genre
nl: Genre-overzicht

en: Browse various local and Internet media sources
nl: Door verscheidene lokale en internet-mediabronnen bladeren

en: Browse...
nl: Bladeren…

en: Browser Views
nl: Blader-weergaven

en: Buffering
nl: Bufferen

en: By extension
nl: Op extensie

en: C_omment
nl: C_ommentaar

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Download
nl: Download annuleren

en: Cannot get free space at %s: %s
nl: Kan geen vrije ruimte verkrijgen op %s: %s

en: Check for _new episodes:
nl: _Nieuwe afleveringen zoeken:

en: Check if Rhythmbox is already running
nl: Controleer of Rhythmbox al draait

en: Choose Library Location
nl: Locatie van muziekcollectie kiezen

en: Choose lyrics folder...
nl: Kies een map voor de songteksten…

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear Play Queue
nl: Wachtrij leegmaken

en: Clear the search text
nl: De zoektekst wissen

en: Clock is not set correctly
nl: Klok is niet juist ingesteld

en: Close
nl: Sluiten

en: Comm_ent:
nl: _Commentaar:

en: Comment
nl: Commentaar

en: Composer
nl: Componist

en: Connect to DAAP share...
nl: Verbinden met de DAAP-bron…

en: Connecting
nl: Verbinden

en: Connecting to music share
nl: Verbinden met muziekbron

en: Connecting...
nl: Verbinden…

en: Connection error. Please try logging in again.
nl: Verbindingsfout. Probeer u opnieuw aan te melden.

en: Constant bit rate
nl: Constante bitsnelheid

en: Constrained Variable bit rate
nl: Beperkt variabele bitsnelheid

en: Contents after sync
nl: Inhoud na synchronisatie

en: Context Pane
nl: Contextpaneel

en: Contributors:
nl: Bijdragen van:

en: Control Rhythmbox from a web browser
nl: Rhythmbox bedienen vanuit een webbrowser

en: Control Rhythmbox using an infrared remote control
nl: Rhythmbox bedienen met infrarood afstandsbediening

en: Control Rhythmbox using key shortcuts
nl: Rhythmbox bedienen met sneltoetsen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy files that are outside the music library
nl: Bestanden kopiëren die zich niet in de muziekbibliotheek bevinden

en: Copying tracks to the library
nl: Nummers naar de bibliotheek kopiëren

en: Could not connect to shared music
nl: Kon geen verbinding maken met de muziekbron

en: Could not create a GStreamer sink element to write to %s
nl: Kon geen GStreamer-afvoerelement aanmaken om naar %s te schrijven

en: Could not create a temporary file to write to: %s
nl: Kon geen tijdelijk bestand aanmaken om te schrijven naar: %s

en: Could not find a GStreamer CD source plugin
nl: Kon geen ‘GStreamer CD source’-plug-in vinden

en: Could not find this album on MusicBrainz.
nl: Kon dit album niet vinden op MusicBrainz.

en: Could not load the music database:
nl: Kon de muziek-database niet laden:

en: Could not pair with this Remote
nl: Kon geen verbinding maken met deze afstandsbediening

en: Could not pair with this Remote.
nl: Kon geen verbinding maken met deze afstandsbediening.

en: Could not read the CD device.
nl: Kan de cd-speler niet lezen.

en: Could not search MusicBrainz for album details.
nl: Kon niet naar albumdetails zoeken op MusicBrainz.

en: Couldn't access %s: %s
nl: Kon geen toegang krijgen tot %s: %s

en: Couldn't display help
nl: Kon hulptekst niet weergeven

en: Couldn't download album
nl: Kan het album niet downloaden

en: Couldn't read playlist
nl: Kon afspeellijst niet inlezen

en: Couldn't save playlist
nl: Kon afspeellijst niet opslaan

en: Couldn't start playback
nl: Kon niet beginnen met afspelen

en: Couldn't stop playback
nl: Kon het afspelen niet stoppen

en: Cover art search
nl: Albumhoezen zoeken

en: Create Audio CD...
nl: Muziek-cd aanmaken…

en: Create Automatic Playlist
nl: Nieuwe automatische afspeellijst aanmaken

en: Create Station
nl: Station aanmaken

en: Create a Radio Station
nl: Een radiostation aanmaken

en: Create automatically updating playlist where:
nl: Locatie van nieuwe zelfvernieuwende afspeellijst:

en: Crossfade Duration (Seconds)
nl: Tijdsduur van overvloeien (in seconden)

en: Cu_t
nl: K_nippen

en: Current contents
nl: Huidige inhoud

en: Current song is not seekable
nl: Huidige nummer is niet te doorzoeken

en: Cut
nl: Knippen

en: DAAP Music Sharing
nl: DAAP muziek delen

en: D_eselect All
nl: Alles _deselecteren

en: Da_te added
nl: _Toegevoegd

en: Database version:
nl: Databaseversie:

en: Date
nl: Datum

en: Date Added
nl: Toegevoegd

en: Date added:
nl: Toegevoegd:

en: Date:
nl: Datum:

en: Decrease the playback volume
nl: Het geluidsniveau verlagen

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Podcast Feed
nl: Podcast-feed verwijderen

en: Delete _Episode Only
nl: Alleen de _aflevering verwijderen

en: Delete _Feed Only
nl: Alleen feed verwijderen

en: Delete the podcast episode and downloaded file?
nl: De podcast-aflevering en het gedownloade bestand verwijderen?

en: Delete the podcast feed and downloaded files?
nl: De podcast-feed en opgehaalde bestanden verwijderen?

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Device _name:
nl: Apparaat_naam:

en: Device node:
nl: Apparaat-node:

en: Devices
nl: Apparaten

en: Digital Audio Player
nl: Digitale audio-speler

en: Disable loading of plugins
nl: Laden van plug-ins uitschakelen

en: Disable repeat playback order
nl: Herhalen uitschakelen

en: Disable shuffle playback order
nl: Willekeurig afspelen uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Do not register the shell
nl: De shell niet registreren

en: Do not update the library with file changes
nl: De collectie niet bijwerken wanneer bestanden wijzigen

en: Do you want to initialize your iPod?
nl: Wilt u uw iPod initialiseren?

en: Don't present an existing Rhythmbox window
nl: Geen Rhythmbox-venster dat al bestaat tonen

en: Don't save any data permanently (implies --no-registration)
nl: Geen gegevens definitief opslaan (houdt in: --no-registration)

en: Don't start a new instance of Rhythmbox
nl: Geen nieuwe instantie van Rhythmbox opstarten

en: Don't sync
nl: Niet synchroniseren

en: Download
nl: Downloaden

en: Download Album
nl: Album downloaden

en: Download Episode
nl: Aflevering downloaden

en: Download Error
nl: Downloadfout

en: Download location:
nl: Downloadlocatie:

en: Downloaded
nl: Gedownload

en: Downloading from Magnatune
nl: Downloaden van Magnatune

en: Downloading podcast
nl: Downloaden podcast

en: Drop artwork here
nl: Sleep albumhoezen hier naar toe

en: Duplicate Audio CD...
nl: Muziek-cd kopiëren…

en: Duration:
nl: Duur:

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Automatic Playlist
nl: Automatische afspeellijst bewerken

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Empty file
nl: Leeg bestand

en: Empty the play queue before adding new tracks
nl: De wachtrij wissen bij het toevoegen van nieuwe nummers

en: Enable debug output
nl: Debug-uitvoer aanzetten

en: Enable debug output matching a specified string
nl: Debug-uitvoer geven, overeenkomend met een opgegeven tekenreeks

en: Enable repeat playback order
nl: Herhalen inschakelen

en: Enable shuffle playback order
nl: Willekeurig afspelen inschakelen

en: Episodes
nl: Afleveringen

en: Error
nl: Fout

en: Error creating podcast download directory
nl: Fout bij het aanmaken van de downloadmap voor podcasts

en: Error in podcast
nl: Fout in podcast

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Error mounting Android device
nl: Aankoppelen van Android-apparaat is mislukt

en: Error transferring track
nl: Fout bij het omzetten van het nummer

en: Error tuning station: %i - %s
nl: Fout bij het wisselen van station: %i - %s

en: Error tuning station: invalid response
nl: Fout bij het wisselen van station: ongeldig antwoord

en: Error tuning station: no response
nl: Fout bij het wisselen van station: geen antwoord

en: Error tuning station: unexpected response
nl: Fout bij het wisselen van station: onverwacht antwoord

en: Error while saving song information
nl: Fout bij het opslaan van de informatie over het nummer

en: Every day
nl: Elk uur

en: Every hour
nl: Elke dag

en: Every week
nl: Elke week

en: Examining files
nl: Bestanden onderzoeken

en: Example Path:
nl: Voorbeeldpad:

en: Extract
nl: Toevoegen

en: FM Radio
nl: FM-radio

en: F_older hierarchy:
nl: _Mappenhiërarchie:

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed to create %s element; check your GStreamer installation
nl: Aanmaken van een %s-element is mislukt; controleer uw GStreamer-installatie

en: Failed to create GStreamer element; check your installation
nl: Aanmaken van een GStreamer-element is mislukt; controleer uw installatie

en: Failed to create GStreamer pipeline to play %s
nl: Aanmaken GStreamer-pijplijn om %s af te spelen is mislukt

en: Failed to create a source element; check your installation
nl: Aanmaken van een bronelement mislukt; controleer uw installatie

en: Failed to create audio output element; check your installation
nl: Aanmaken van een audio-uitvoerelement is mislukt; controleer uw installatie

en: Failed to create playbin element; check your GStreamer installation
nl: Aanmaken van een playbin-element is mislukt; controleer uw GStreamer-installatie

en: Failed to create the 'decodebin' element; check your GStreamer installation
nl: Het aanmaken van het ‘decodebin’-element is mislukt; controleer uw GStreamer-installatie

en: Failed to create the 'giostreamsink' element; check your GStreamer installation
nl: Het aanmaken van het ‘giostreamsink’-element is mislukt; controleer uw GStreamer-installatie

en: Failed to create the player: %s
nl: Kon geen speler aanmaken: %s

en: Failed to link GStreamer pipeline; check your installation
nl: Aanmaken van een GStreamer-pijplijn is mislukt; controleer uw installatie

en: Failed to link new stream into GStreamer pipeline
nl: Koppelen van nieuwe stream in de GStreamer-pijplijn is mislukt

en: Failed to open output device
nl: Openen van het audio-uitvoerapparaat is mislukt

en: Failed to open output device: %s
nl: Openen van het audio-uitvoerapparaat is mislukt: %s

en: Failed to start new stream
nl: Starten van nieuwe stream is mislukt

en: February (02)
nl: Februari (02)

en: Fetch album covers from the Internet
nl: Albumhoezen van het internet halen

en: Fetch more tracks
nl: Meer nummers ophalen

en: Fetch song lyrics from the Internet
nl: Songteksten van het internet halen

en: File corrupted during write
nl: Bestand beschadigd tijdens schrijven

en: File name:
nl: Bestandsnaam:

en: File size:
nl: Bestandsgrootte:

en: Find out about Magnatune at
nl: Lees meer over Magnatune op

en: Finished downloading podcast
nl: Downloaden podcast voltooid

en: Firmware version:
nl: Firmware-versie:

en: Follow Playing Track
nl: U luistert naar

en: Forget known Remotes
nl: Vergeet bekende afstandsbedieningen

en: Former Maintainers:
nl: Ex-ontwikkelaars:

en: Frequency of radio station
nl: Frequentie van radiostation

en: G_enres, artists and albums
nl: G_enres, artiesten en albums

en: General
nl: Algemeen

en: Get an account at
nl: Maak een account aan op

en: Grilo media browser
nl: Grilo mediabeheer

en: H_ide
nl: _Verbergen

en: Hide all tracks
nl: Alle nummers verbergen

en: Host:port of DAAP share:
nl: Host:poort van DAAP-bron:

en: I don't have a Magnatune account
nl: Ik heb geen Magnatune-account

en: I have a download account
nl: Ik heb een download-account

en: I have a streaming account
nl: Ik heb een streaming-account

en: IM Status
nl: IM-status

en: If you choose to delete the episode and file, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the episode but keep the downloaded file by choosing to delete the episode only.
nl: Indien u kiest om zowel de aflevering als het bestand te verwijderen, zullen beiden voorgoed verloren gaan.  Merk op dat u ook alleen de aflevering kunt verwijderen, maar het gedownloade bestand kunt behouden.

en: If you choose to delete the feed and files, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the feed but keep the downloaded files by choosing to delete the feed only.
nl: Indien u kiest om zowel de feed als de bestanden te verwijderen, zullen deze definitief verloren gaan. Merk op dat u ook alleen de feed kunt verwijderen. De opgehaalde bestanden zullen dat behouden blijven.

en: Image/label border
nl: Afbeeldings/label-kader

en: Import
nl: Importeren

en: Import %d listed track | Import %d listed tracks
nl[0]: %d genoteerd nummer importeren
nl[1]: %d genoteerde nummers importeren

en: Import %d selected track | Import %d selected tracks
nl[0]: %d geselecteerde nummer importeren
nl[1]: %d geselecteerde nummers importeren

en: Import Errors
nl: Importeerfouten

en: Increase the playback volume
nl: Het geluidsniveau verhogen

en: Inform Zeitgeist about your activity
nl: Licht Zeitgeist in over uw actie

en: Information
nl: Informatie

en: Inhibit Power Manager from suspending the machine while playing
nl: Energiebeheer verhinderen de computer te pauzeren tijdens het afspelen

en: Install Additional Software
nl: Aanvullende software installeren

en: Interactive python console
nl: Interactieve python opdrachtregel

en: Internet Radio
nl: Internetradio

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Invalid property type %s for property %s
nl: Ongeldig type %s voor eigenschap %s

en: Invalid station URL
nl: Ongeldige URL

en: January (01)
nl: Januari (01)

en: July (07)
nl: Juli (07)

en: Jump to next song
nl: Naar het volgende nummer

en: Jump to previous song
nl: Naar het vorige nummer

en: June (06)
nl: Juni (06)

en: L_ocation:
nl: L_ocatie:

en: Language:
nl: Taal:

en: Last Played
nl: Laatst beluisterd

en: Last Seen
nl: Laatst gezien

en: Last episode:
nl: Laatste aflevering:

en: Last played:
nl: Laatst beluisterd:

en: Last submission time:
nl: Laatste ingediend op:

en: Last updated:
nl: Laatste update:

en: Launch web remote control
nl: Web-afstandsbediening opstarten

en: Learn more about ReplayGain
nl: Kom meer te weten over ReplayGain

en: Library
nl: Collectie

en: Library Location
nl: Locatie van muziekcollectie

en: Library Structure
nl: Structuur van muziekcollectie

en: Library _name:
nl: _Naam collectie:

en: Library of User:
nl: Bibliotheek van gebruiker:

en: Linear
nl: Lineair

en: Linear looping
nl: Lineaire lus

en: Linear, removing entries once played
nl: Lineair, items worden verwijderd wanneer ze zijn beluisterd

en: Listen to _Similar Artists Radio
nl: Luister naar radio met _gelijke artiesten

en: Listen to _Top Fans Radio
nl: Luister naar _Top Fans Radio

en: Listened by Group:
nl: Beluisterd door groep:

en: Listening port:
nl: Luisterpoort:

en: Lo_cation
nl: Lo_catie

en: Load Playlist
nl: Afspeellijst laden

en: Loading Magnatune catalog
nl: Bezig met laden van Magnatune-catalogus

en: Loading biography for %s
nl: Biografie voor %s laden

en: Loading lyrics for %s by %s
nl: Songteksten laden voor %s van %s

en: Loading top albums for %s
nl: Populairste albums voor %s laden

en: Location
nl: Locatie

en: Location:
nl: Locatie:

en: Log in
nl: Aanmelden

en: Logging in
nl: Aanmelden

en: Logout
nl: Afmelden

en: Love
nl: Goed nummer

en: Loved Tracks
nl: Favoriete nummers

en: Lyrics
nl: Songteksten

en: Lyrics Folder
nl: Songtekstenmap

en: Lyrics not found
nl: Songteksten niet gevonden

en: MPEG Version 3.0 URL
nl: MPEG versie 3.0 URL

en: Magnatune Information
nl: Magnatune informatie

en: Magnatune Store
nl: Magnatune winkel

en: Magnatune is an online record label that is not evil.
nl: Magnatune is een online muzieklabel dat niet kwaadaardig is.

en: Magnatune online music store
nl: Magnatune online muziekwinkel

en: Maintainers:
nl: Ontwikkelaars:

en: Manually
nl: Handmatig

en: Manufacturer:
nl: Fabrikant:

en: March (03)
nl: Maart (03)

en: May (05)
nl: Mei (05)

en: Media Player
nl: Mediaspeler

en: Media Player Keys
nl: Multimediatoetsen

en: Media Player Properties
nl: Mediaspeler-eigenschappen

en: Media player device error
nl: Mediaspeler-apparaatfout

en: Minutes
nl: Minuten

en: Missing Files
nl: Ontbrekende bestanden

en: Mix Radio for User:
nl: ‘Mix Radio’ voor gebruiker:

en: Mount point:
nl: Aankoppelpunt:

en: Multiple Song Properties
nl: Eigenschappen meerdere nummers

en: Multiple locations set
nl: Meerdere locaties ingesteld

en: Music
nl: Muziek

en: Music Player
nl: Muziekspeler

en: Music management and playback software for GNOME.
nl: Een muziekbeheerprogramma en jukebox voor Gnome.

en: Musicbrainz server error
nl: Serverfout van MusicBrainz

en: My Library
nl: Mijn bibliotheek

en: My Neighbourhood
nl: Mijn omgeving

en: My Recommendations
nl: Mijn aanbevolen nummers

en: My Top Rated
nl: Hoogst gewaardeerd

en: Neighbourhood of User:
nl: Omgeving van gebruiker:

en: Never
nl: Nooit

en: New
nl: Nieuw

en: New DAAP share
nl: Nieuwe DAAP-bron

en: New Downloads
nl: Nieuwe downloads

en: New Episodes
nl: Nieuwe afleveringen

en: New FM Radio Station
nl: Nieuw FM-radiostation

en: New Internet Radio Station
nl: Nieuw internet-radiostation

en: New Playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: New Playlist on %s
nl: Nieuwe afspeellijst op %s

en: New Podcast Feed...
nl: Nieuwe podcast-feed…

en: New _Automatic Playlist
nl: Nieuwe _automatische afspeellijst

en: New playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: New updates available from
nl: Nieuwe updates beschikbaar van

en: Next
nl: Volgende

en: No Stars
nl: Geen sterren

en: No artist specified.
nl: Geen artiest opgegeven.

en: No information available
nl: Geen informatie beschikbaar

en: No lyrics found
nl: Geen songteksten gevonden

en: No next song
nl: Geen volgend nummer

en: No previous song
nl: Geen vorig nummer

en: No registered source can handle URI %s
nl: Geen bron kan met URI %s omgaan

en: No registered source matches URI %s
nl: URI %s komt niet overeen met enige geregistreerde bron

en: No space left on MTP device
nl: Geen ruimte meer op MTP-apparaat

en: No storage areas found on this device. You may need to unlock it and enable MTP.
nl: Geen opslagruimte gevonden op dit apparaat. U moet het wellicht ontgrendelen en MTP inschakelen.

en: Not Downloaded
nl: Niet gedownload

en: Not Playing
nl: Niet aan het afspelen

en: Not currently playing
nl: Niet bezig met afspelen

en: Not enough content to play station
nl: Er zijn onvoldoende nummers beschikbaar om dit station af te spelen

en: Not enough space in %s
nl: Niet genoeg ruimte in %s

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not playing
nl: Afspelen gestopt

en: Notification
nl: Mededelingen

en: Notification popups
nl: Pop-ups met mededelingen

en: Now Playing
nl: U luistert naar

en: Now playing: %s %s
nl: Afspelen: %s %s

en: Number - Title
nl: Volgnummer - Titel

en: Number. Artist - Title
nl: Volgnummer.Artiest - Titel

en: OK
nl: Oké

en: October (10)
nl: Oktober (10)

en: On the desktop
nl: Op het werkblad

en: Only showing %d result | Only showing %d results
nl[0]: Slechts %d resultaat tonen
nl[1]: Slechts %d resultaten tonen

en: Other
nl: Andere

en: P_arty Mode
nl: _Party-modus

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Path for database file to use
nl: Pad naar het database-bestand

en: Path for playlists file to use
nl: Pad naar het afspeellijst-bestand

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Pause playback
nl: Afspelen pauzeren

en: Pause playback if currently playing
nl: Pauzeren indien aan het afspelen

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Play
nl: Afspelen

en: Play Count
nl: Beluisterd

en: Play Queue
nl: Wachtrij

en: Play Queue in Side Pane
nl: Wachtrij in zijpaneel

en: Play a specified URI, importing it if necessary
nl: Een opgegeven URI afspelen, indien nodig importeren

en: Play and organize your music collection
nl: Uw muziekcollectie beluisteren en beheren

en: Play count:
nl: Aantal keer beluisterd:

en: Play from the source matching the specified URI
nl: Vanaf de bron die overeenkomt met de gespecificeerde URI afspelen

en: Playback
nl: Afspelen

en: Playback Error
nl: Afspeelfout

en: Playback position not available
nl: Afspeelpositie niet beschikbaar

en: Playback volume is %f.
nl: Het geluidsniveau is %f.

en: Player Backend
nl: Afspeelback-end

en: Playing
nl: U luistert naar

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Playlist %s already exists
nl: Afspeellijst %s bestaat al

en: Playlist %s is an automatic playlist
nl: Afspeellijst %s is een automatische afspeellijst

en: Playlist format
nl: Afspeellijstformaat

en: Playlist was empty
nl: Afspeellijst was leeg

en: Playlists
nl: Afspeellijsten

en: Playlists:
nl: Afspeellijsten:

en: Please enter the passcode displayed on your device.
nl: Voer de toegangscode in die op uw apparaat wordt weergegeven.

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Podcast Downloads
nl: Podcast-downloads

en: Podcast Error
nl: Podcast-fout

en: Portable Players
nl: Draagbare spelers

en: Portable Players - MTP
nl: Draagbare spelers - MTP

en: Portable Players - iPod
nl: Draagbare spelers - iPod

en: Power Manager
nl: Energiebeheer

en: Pr_operties
nl: _Eigenschappen

en: Preferred audio _format:
nl: _Voorkeursformaat:

en: Preferred format
nl: Voorkeursformaat

en: Press 'h' for help.
nl: Druk op ‘h’ voor hulp.

en: Previous
nl: Vorige

en: Print formatted details of the song
nl: Opgemaakte details van het nummer afdrukken

en: Print the current playback volume
nl: Huidige geluidsniveau afdrukken

en: Print the title and artist of the playing song
nl: Titel en artiest van het beluisterde nummer afdrukken

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Provides an implementation of the MPRIS D-Bus interface specification
nl: Levert een implementatie van de MPRIS D-Bus interface-specificatie

en: Provides an implementation of the MediaServer2 D-Bus interface specification
nl: Levert een implementatie van de MediaServer2 D-Bus interface-specificatie

en: Python Console
nl: Python opdrachtregel

en: Python Debugger
nl: Python-debugger

en: Python Sample Plugin
nl: Python-voorbeeldplug-in

en: Python Source
nl: Pythonbron

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Queued tracks:
nl: Nummers in de wachtrij:

en: Quit Rhythmbox
nl: Rhythmbox afsluiten

en: Radio (equal loudness for all tracks)
nl: Radio (gelijk volume voor alle nummers)

en: Random by rating
nl: Willekeurig op waardering

en: Random by time since last play
nl: Willekeurig op tijd sinds laatst beluisterd

en: Random by time since last play and rating
nl: Willekeurig op tijd sinds laatst beluisterd en waardering

en: Random with equal weights
nl: Willekeurig met gelijke gewichten

en: Rating
nl: Waardering

en: Recently Added
nl: Recentelijk toegevoegd

en: Recently Listened Tracks
nl: Onlangs in lijst opgenomen nummers

en: Recently Played
nl: Recentelijk beluisterd

en: Recommendations
nl: Aanbevolen nummers

en: Recommendations for User:
nl: Aanbevelingen van gebruiker:

en: Record audio CDs from playlists and duplicate audio CDs
nl: Muziek-cd’s samenstellen van afspeellijsten en muziek-cd’s dupliceren

en: Reload
nl: Herladen

en: Remotes
nl: Afstandsbedieningen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove from Play Queue
nl: Uit afspeellijst verwijderen

en: Remove from Playlist
nl: Uit afspeellijst verwijderen

en: Removed files:
nl: Verwijderde bestanden:

en: Replace _All
nl: _Alles vervangen

en: ReplayGain GStreamer plugins not available
nl: GStreamer-plug-ins voor ReplayGain zijn niet beschikbaar

en: ReplayGain _mode:
nl: ReplayGain-_modus:

en: ReplayGain preferences
nl: ReplayGain-voorkeuren

en: Request failed
nl: Verzoek is mislukt

en: Require _password:
nl: _Wachtwoord vragen:

en: Resume playback if currently paused
nl: Afspelen hervatten indien gepauzeerd

en: Retrieving songs from music share
nl: Nummers van de muziekbron ophalen

en: Rhythmbox Music Player
nl: Rhythmbox muziekspeler

en: Rhythmbox Preferences
nl: Rhythmbox-voorkeuren

en: Rhythmbox Website
nl: Rhythmbox website

en: Rhythmbox could not duplicate the disc
nl: Rhythmbox kon de cd niet dupliceren

en: Rhythmbox could not record the audio disc
nl: Rhythmbox kon de audioschijf niet opnemen

en: Rhythmbox could not understand the Magnatune catalog, please file a bug.
nl: Rhythmbox begreep de Magnatune-catalogus niet, rapporteer deze fout.

en: Rhythmbox has detected a device that is probably an uninitialized or corrupted iPod. It must be initialized before Rhythmbox can use it, but this will destroy any song metadata already present. If you wish Rhythmbox to initialize the iPod, please fill in the information below. If the device is not an iPod, or you do not wish to initialize it, please click cancel.
nl: Rhythmbox heeft een apparaat gedetecteerd dat waarschijnlijk een niet-geïnitialiseerde of corrupte iPod is. Het apparaat moet geïnitialiseerd worden alvorens Rhythmbox het kan gebruiken, maar hierdoor zal de nummerinformatie die reeds aanwezig is, verloren gaan. Als u Rhythmbox de iPod wilt laten initialiseren, vul dan de informatie hieronder in. Als het apparaat geen iPod is, of als u niet wit initialiseren, klik dan op annuleren.

en: Rhythmbox is Free software, based on GTK+ and GStreamer, and is extensible via plugins written in Python or C.
nl: Rhythmbox is vrije software, gebaseerd op GTK+ en GStreamer, en is uit te breiden via plug-ins geschreven in Python of C.

en: Rhythmbox is a music management application, designed to work well under the GNOME desktop. In addition to music stored on your computer, it supports network shares, podcasts, radio streams, portable music devices (including phones), and internet music services such as Last.fm and Magnatune.
nl: Rhythmbox is een muziekbeheerprogramma, ontworpen om goed te werken in de Gnome-werkomgeving. Naast muziek die op uw computer is opgeslagen ondersteunt Rhythmbox in een netwerk gedeelde bestanden, podcasts, radiostreams, draagbare muziekapparaten (inclusief telefoons) en muziekdiensten op het internet zoals Last.fm en Magnatune.

en: Rhythmbox is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
nl: Rhythmbox wordt geleverd in de hoop dat het handig is, maar
    ZONDER ENIGE GARANTIE; zonder zelfs een impliciete garantie
    van VERKOOPBAARHEID, of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL.
    Zie de GNU General Public License voor meer informatie.

en: Rhythmbox is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
nl: Rhythmbox is vrije software; u kunt het distribueren en/of aanpassen
    onder de voorwaarden die gesteld zijn in de GNU General Public License
    die gepubliceerd is door de Free Software Foundation; ofwel versie 2
    van de licentie, of (zo u wilt) een latere versie.

en: S_kip All
nl: A_lles overslaan

en: S_ubmit Album
nl: Alb_um indienen

en: Sample Plugin
nl: Voorbeeldplug-in

en: Save Playlist
nl: Afspeellijst opslaan

en: Scanning
nl: Bezig met zoeken

en: Scanning %s
nl: %s scannen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search albums
nl: Zoeken in albums

en: Search all fields
nl: Zoeken in alle velden

en: Search artists
nl: Zoeken in artiesten

en: Search composers
nl: Componisten zoeken

en: Search engines
nl: Zoekmachines

en: Search for podcasts in the iTunes Store, or enter a podcast feed URL.
    Subscribe to podcasts to download new episodes as they are published.
nl: Zoek naar podcasts in de iTunes-winkel, of voer een URL voor een podcastfeed in.
    Abonneer op podcasts om nieuwe afleveringen binnen te halen wanneer deze gepubliceerd worden.

en: Search genres
nl: Genres zoeken

en: Search podcast episodes
nl: Zoeken in podcast-afleveringen

en: Search podcast feeds
nl: Zoeken in podcast-feeds

en: Search sets
nl: Sets zoeken

en: Search sets on SoundCloud
nl: Sets zoeken op SoundCloud

en: Search titles
nl: Zoeken in titels

en: Search tracks
nl: Nummers zoeken

en: Search tracks on SoundCloud
nl: Muziek zoeken op SoundCloud

en: Search users
nl: Gebruikers zoeken

en: Search users on SoundCloud
nl: Gebruikers zoeken op SoundCloud

en: Search your internet radio stations
nl: Uw internetradiostations doorzoeken

en: Searching for lyrics...
nl: Songteksten opzoeken…

en: Seek in current track
nl: In huidig nummer zoeken

en: Select Folder For Podcasts
nl: Kies map voor podcasts

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select a location containing music to add to your library:
nl: Selecteer een locatie met muziek om aan uw collectie toe te voegen:

en: Select new artwork
nl: Nieuw kunstwerk selecteren

en: Select playlist format:
nl: Afspeellijstformaat selecteren:

en: Select the search type
nl: Selecteer het zoektype

en: Select the source matching the specified URI
nl: Bron van de gespecificeerde URI selecteren

en: Select tracks to be extracted
nl: Kies de te kopiëren nummers

en: Serial number:
nl: Serienummer:

en: Set the playback volume
nl: Het geluidsniveau instellen

en: Set the rating of the current song
nl: De waardering van het huidige nummer instellen

en: Share music and play shared music on your local network
nl: Muziek delen en gedeelde muziek afspelen op uw lokale netwerk

en: Shared
nl: Gedeeld

en: Sharing
nl: Delen

en: Shoutcast playlist
nl: Shoutcast afspeellijst

en: Show %s
nl: %s tonen

en: Show all tracks
nl: Alle nummers weergeven

en: Show information related to the currently playing artist and song.
nl: Informatie over het momenteel afspelende nummer en de artiest weergeven.

en: Show more _details
nl: Meer _details weergeven

en: Show the version of the program
nl: De versie van het programma tonen

en: Shuffle
nl: Willekeurig

en: Shuffle Play Queue
nl: Wachtrij husselen

en: Side Pane
nl: Zijpaneel

en: Similar to Artist:
nl: Soortgelijke artiest:

en: Song Lyrics
nl: Songteksten

en: Song Position Slider
nl: Positieschuif

en: Song Properties
nl: Eigenschappen van het nummer

en: Sorting
nl: Sorteren

en: SoundCloud Sets
nl: SoundCloud-sets

en: SoundCloud Users
nl: SoundCloud-gebruikers

en: Source to activate
nl: Bron om te activeren

en: Source to play from
nl: Bron om vandaan te spelen

en: Source to select
nl: Bron om te selecteren

en: Source:
nl: Bron:

en: Start interactive mode
nl: Interactieve modus starten

en: Start playback
nl: Afspelen starten

en: Stop playback
nl: Afspelen stoppen

en: Stores
nl: Winkels

en: Stream error
nl: Stroom-fout

en: Submission statistics
nl: Inzendstatistieken

en: Submit listening data
nl: Luistergegevens inzenden

en: Submit your listens to ListenBrainz
nl: Dien uw beluisterde nummers in op ListenBrainz

en: Submits song information to Last.fm and plays Last.fm radio streams
nl: Verzendt lied-informatie naar Last.fm en speelt Last.fm-radio af

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Support for Android 4.0+ devices (via MTP)
nl: Ondersteuning voor apparaten met Android 4.0+ (via MTP)

en: Support for Apple iPod devices (show the content, play from device)
nl: Ondersteuning voor Apple iPods (inhoud tonen, beluisteren)

en: Support for FM radio broadcasting services
nl: Ondersteuning voor FM-radiouitzendingen

en: Support for MTP devices (show the content, transfer, play from device)
nl: Ondersteuning voor MTP-apparaten (inhoud tonen, overdracht, beluisteren)

en: Support for broadcasting services transmitted via the Internet
nl: Ondersteuning voor radiouitzendingen via het internet

en: Support for generic audio player devices (plus PSP and Nokia 770)
nl: Ondersteuning voor algemene audio-spelers (en PSP en Nokia 770)

en: Support for playing of audio CDs as music source
nl: Ondersteuning voor het afspelen van muziek-cd’s

en: Sync
nl: Synchroniseer

en: Sync Preferences
nl: Synchronisatie voorkeuren

en: Sync Preview
nl: Synchronisatie voorbeeld

en: Sync with the device
nl: Synchroniseer met het apparaat

en: Syncing tracks to %s
nl: Nummers synchroniseren met %s

en: System
nl: Systeem

en: The GStreamer elements required for ReplayGain processing are not available. The missing elements are: %s
nl: Het benodigde GStreamer-elementen voor ReplayGain-vewerking zijn niet aanwezig. De ontbrekende elementen zijn: %s

en: The URL "%s" has already been added as a radio station. If this is a podcast feed, please remove the radio station.
nl: De URL ‘%s’ is al toegevoegd als een radiostation. Als dit een podcast feed is, verwijder dan het radiostation.

en: The URL "%s" is not valid, please check it.
nl: Controleer de URL ‘%s’ want deze is ongeldig.

en: The URL '%s' does not appear to be a podcast feed. It may be the wrong URL, or the feed may be broken. Would you like Rhythmbox to attempt to use it anyway?
nl: De URL ‘%s’ is kennelijk geen podcast-feed. Mogelijk is de URL verkeerd, of is de feed beschadigd. Wilt u toch proberen het met Rhythmbox af te spelen?

en: The buttons shown in the alert dialog
nl: De getoonde knoppen in het waarschuwingsvenster

en: The database was created by a later version of Rhythmbox.  This version of Rhythmbox cannot read the database.
nl: De database is aangemaakt door een nieuwere versie van Rhythmbox.  Deze versie van Rhythmbox kan de database niet lezen.

en: The feed does not contain any downloadable items
nl: De feed bevat geen downloadbare items

en: The file "%s" already exists. Do you want to replace it?
nl: Het bestand ‘%s’ bestaat al. Wilt u dit vervangen?

en: The location you have selected is on the device %s.
nl: De locatie die u heeft geselecteerd is op apparaat %s.

en: The music share '%s' requires a password to connect
nl: De muziekbron ‘%s’ vereist een wachtwoord om een verbinding te kunnen maken

en: The playlist file may be in an unknown format or corrupted.
nl: Het afspeellijstbestand is wellicht in een onbekend formaat, of beschadigd.

en: The type of alert
nl: Het type waarschuwing

en: There is not enough space on the device to transfer the selected music, playlists and podcasts.
nl: Er is niet genoeg ruimte op het apparaat om de geselecteerde muziek, afspeellijsten en podcasts over te zetten.

en: There was a problem adding this podcast: %s.  Please verify the URL: %s
nl: Er was een probleem bij het toevoegen van deze podcast: %s. Controleer de URL: %s

en: This disc matches multiple albums. Select the correct album.
nl: Deze schijf komt overeen met meerdere albums. Selecteer het juiste album.

en: This information is only available to Last.fm users. Ensure the Last.fm plugin is enabled, select Last.fm in the side pane, and log in.
nl: Deze informatie is alleen beschikbaar voor last.fm-gebruikers. Zorg ervoor dat de Last.fm-plug-in ingeschakeld is, selecteer Last.fm in het zijpaneel en meld u aan.

en: This station is only available to %s subscribers
nl: Dit station is alleen beschikbaar voor abonnementhouders van %s

en: This version of Rhythmbox has been banned.
nl: Deze versie van Rhythmbox is verbannen.

en: Ti_me
nl: Ti_jd

en: Time
nl: Tijd

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: To submit your listens to ListenBrainz, enter your ListenBrainz user token below. You can see your user token in your <a href="https://listenbrainz.org/profile/">user profile</a>.
nl: Voer hieronder uw ListenBrainz-gebruikerstoken in om uw beluisterde nummers in te dienen op ListenBrainz. U kunt uw gebruikerstoken vinden in uw <a href="https://listenbrainz.org/profile/">gebruikersprofiel</a>.

en: Today %I:%M %p
nl: Vandaag %H:%M

en: Toggle play/pause mode
nl: Afspelen/pauzeren-modus omschakelen

en: Too many symlinks
nl: Te veel symlinks

en: Top Artists
nl: Topartiesten

en: Top Fans of Artist:
nl: Top fans van artiest:

en: Top Tracks
nl: Top nummers

en: Top albums by %s
nl: Populairste albums van %s

en: Track
nl: Nummer

en: Track %u
nl: Nummer %u

en: Track _number
nl: _Spoornummer

en: Track _number:
nl: Track _nummer:

en: Track list not available
nl: Nummerlijst niet beschikbaar

en: Track submission failed too many times
nl: Indienen van het nummer is te vaak mislukt

en: Tracks Loved by User:
nl: Favoriete nummers van gebruiker:

en: Tracks Tagged with:
nl: Nummers met tag:

en: Tracks submitted:
nl: Aantal ingezonden nummers:

en: Tracks:
nl: Nummers:

en: Transcode lossless files into this format
nl: Verliesvrije bestanden omzetten naar dit bestandsformaat

en: Transferring tracks to %s
nl: Overzetten van nummer naar %s

en: URI to play
nl: Af te spelen URI

en: URL already added
nl: URL is al toegevoegd

en: URL of internet radio station:
nl: URL van internet-radiostation:

en: Unable to build an audio track list
nl: Kon geen afspeellijst aanmaken

en: Unable to change station URI to %s, as that station already exists
nl: Kon de URI van het station niet wijzigen naar %s omdat dat station al bestaat

en: Unable to change station property
nl: Kon deze eigenschap van het station niet wijzigen

en: Unable to check file type: %s
nl: Kon bestandstype niet controleren: %s

en: Unable to connect to Musicbrainz server
nl: Kon niet met de MusicBrainz-server verbinden

en: Unable to copy file from MTP device: %s
nl: Kon bestanden van MTP-apparaat niet kopiëren: %s

en: Unable to create audio CD project
nl: Kon muziek-cd-project niet aanmaken

en: Unable to create the download directory for %s: %s
nl: Kan de downloadmap voor %s niet aanmaken: %s

en: Unable to eject
nl: Kan niet uitwerpen

en: Unable to initialize new iPod
nl: Kon nieuwe iPod niet initialiseren

en: Unable to load catalog
nl: Kon catalogus niet laden

en: Unable to load the feed. Check your network connection.
nl: Kon de feed niet laden. Controleer uw netwerkverbinding.

en: Unable to open temporary file: %s
nl: Openen van tijdelijk bestand is mislukt: %s

en: Unable to open the %s %s device
nl: Kon het apparaat %s %s niet openen

en: Unable to parse the feed contents
nl: Kon de inhoud van de feed niet verwerken

en: Unable to retrieve album information:
nl: Kon albuminformatie niet verkrijgen:

en: Unable to retrieve artist information:
nl: Kon artiestinformatie niet verkrijgen:

en: Unable to search for podcasts. Check your network connection.
nl: Kon niet zoeken naar podcasts. Controleer uw netwerkverbinding.

en: Unable to send file to MTP device: %s
nl: Kon bestand niet naar MTP-apparaat versturen: %s

en: Unable to transfer tracks
nl: Kon nummers niet overzetten

en: Unable to unmount
nl: Kan niet ontkoppelen

en: Unable to write audio project
nl: Kon muziekproject niet schrijven

en: Unable to write audio project file %s: %s
nl: Kon muziekprojectbestand %s niet schrijven: %s

en: Unable to write tags to this file as it contains multiple streams
nl: Kan de tags niet naar dit bestand schrijven, want het bevat meerdere streams

en: Unable to write tags to this file as it is not encoded in a supported format
nl: Kan de tags niet naar dit bestand schrijven, want het is niet gecodeerd in een ondersteund formaat

en: Unexpected end of stream!
nl: Onverwacht eind aan gegevensstroom!

en: Unexpected file type: %s
nl: Onverwacht bestandstype: %s

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown file name
nl: Onbekende bestandsnaam

en: Unknown location
nl: Onbekende locatie

en: Unknown playback state: %s
nl: Onbekende playbackstatus: %s

en: Unknown playlist: %s
nl: Onbekende afspeellijst: %s

en: Unknown property %s
nl: Onbekende eigenschap %s

en: Unknown song URI: %s
nl: Onbekend nummer URI: %s

en: Unnamed playlist
nl: Afspeellijst zonder naam

en: Unsupported file extension given.
nl: Niet ondersteunde bestandsextensie gegeven.

en: Untitled Playlist
nl: Afspeellijst zonder naam

en: Update
nl: Verversen

en: Update All Feeds
nl: Alle feeds bijwerken

en: Update Podcast Feed
nl: Podcast-feed bijwerken

en: Updates IM status according to the current song (works with Empathy and Pidgin)
nl: IM-status bijwerken naar het momenteel afspelende nummer (werkt met Empathy en Pidgin)

en: Use ReplayGain to provide a consistent playback volume
nl: ReplayGain gebruiken om een consequent afspeelvolume te waarborgen

en: User token:
nl: Gebruikerstoken:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: V - Increase volume
nl: V - Harder

en: Vala Sample Plugin
nl: Vala-voorbeeldplug-in

en: Variable bit rate
nl: Variabele bitsnelheid

en: View '%(container)s' on SoundCloud
nl: ‘%(container)s’ bekijken op SoundCloud

en: View '%(title)s' on SoundCloud
nl: ‘%(title)s’ bekijken op SoundCloud

en: View All
nl: Alles tonen

en: View your profile
nl: Uw profiel bekijken

en: Visible Columns
nl: Getoonde kolommen

en: Volume is now %.02f
nl: Het geluidsniveau is nu %.02f

en: Volume usage
nl: Volumegebruik

en: W_ith faster tempo tracks first
nl: Nummers m_et hoger tempo eerst

en: W_ith longer tracks first
nl: _Met langere nummers eerst

en: W_ith more highly rated tracks first
nl: _Met hoger gewaardeerde nummers eerst

en: W_ith more often played songs first
nl: _Met vaker beluisterde nummers eerst

en: W_ith more recently added tracks first
nl: _Met meer recent toegevoegde nummers eerst

en: W_ith more recently played tracks first
nl: _Met meer recent beluisterde nummers eerst

en: W_ith newer tracks first
nl: _Met nieuwere nummers eerst

en: Waiting
nl: Wachten

en: Waiting for authentication...
nl: Wachten op authenticatie…

en: Web remote control
nl: Web-afstandsbediening

en: Web remote control preferences
nl: Voorkeuren voor web-afstandsbediening

en: Which Audioscrobbler services do you wish to use?
nl: Van welke diensten van Audioscrobbler wilt u gebruik maken?

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
nl: Breedte van het kader rondom het label en de afbeelding in het waarschuwingsvenster

en: Year
nl: Jaar

en: Yesterday %I:%M %p
nl: Gisteren %H:%M

en: You are not currently logged in.
nl: U bent op dit moment niet aangemeld.

en: You can access the main window through the 'shell' variable :
nl: U kunt toegang krijgen tot het hoofdvenster via de ‘shell’-variabele:

en: You can find more information at
nl: U kunt meer informatie vinden op

en: You can improve the MusicBrainz database by adding this album.
nl: U kunt de MusicBrainz-database verbeteren door dit album toe te voegen.

en: You can now control Rhythmbox through your Remote
nl: U kunt Rhythmbox nu met uw afstandsbediening bedienen

en: You have not selected any music, playlists, or podcasts to transfer to this device.
nl: U hebt geen muziek, afspeellijsten, of podcasts geselecteerd om naar het apparaat over te zetten.

en: You must have a library location set to download an album.
nl: U moet een bibliotheeklocatie hebben ingesteld om een album te kunnen downloaden.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with Rhythmbox; if not, write to the Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
nl: U moet een kopie van de GNU General Public License hebben gekregen
    samen met Rhythmbox; zo niet, schrijf dan naar de
    Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St. Fifth Floor,
    Boston, MA 02110-1301 USA

en: [%te of %td]
nl: [%te van %td]

en: _About Rhythmbox
nl: _Over Rhythmbox

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Apply compression to prevent clipping
nl: Compressie toep_assen om clipping te voorkomen

en: _Artist
nl: A_rtiest

en: _Artist sort order:
nl: Sorteervolgorde _Artiesten:

en: _Artist:
nl: _Artiest:

en: _Artists and albums
nl: _Artiesten en albums

en: _Back
nl: _Terug

en: _Browse
nl: _Doorbladeren

en: _Browse...
nl: _Bladeren…

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Cancel the transfer
nl: Overdracht _annuleren

en: _Check for New Devices
nl: Op nieuwe apparaten _controleren

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Composer
nl: _Componist

en: _Composer sort order:
nl: Sorteervolgorde _Componist:

en: _Composer:
nl: _Componist:

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Crossfade between tracks
nl: _Overloop tussen nummers

en: _Delete Episode And File
nl: A_flevering en bestand verwijderen

en: _Delete Feed And Files
nl: _Zowel feed als bestanden verwijderen

en: _Disc number:
nl: _Schijf-nummer:

en: _Disc:
nl: _Schijf:

en: _Download location:
nl: _Downloadlocatie:

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Edit...
nl: B_ewerken…

en: _Fetch
nl: _Ophalen

en: _File name:
nl: _Bestandsnaam:

en: _Forward
nl: _Vooruit

en: _Genres and artists
nl: _Genres en artiesten

en: _Help
nl: _Hulp

en: _In decreasing order
nl: _In afnemende volgorde

en: _In reverse alphabetical order
nl: _In omgekeerd alfabetische volgorde

en: _Initialize
nl: _Initialiseren

en: _Install
nl: _Installeren

en: _Install additional software required to use this format
nl: Aanvullende software installeren om dit formaat te kunnen gebruiken

en: _Last played
nl: _Laatst beluisterd

en: _Limit to:
nl: _Beperken tot:

en: _Load from File
nl: _Laden uit bestand

en: _Look for touch Remotes
nl: _Zoek naar touch-afstandsbedieningen

en: _Move to Trash
nl: Naa_r prullenbak verplaatsen

en: _Music files are placed in:
nl: _Muziekbestanden worden opgeslagen in:

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _New
nl: _Nieuw

en: _New Playlist
nl: _Nieuwe afspeellijst

en: _No
nl: _Nee

en: _OK
nl: _Oké

en: _Open
nl: _Openen

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Play count
nl: Aantal keer _beluisterd

en: _Pre-amp:
nl: _Voorversterker:

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Preferred format:
nl: _Voorkeursformaat:

en: _Properties
nl: Eigenscha_ppen

en: _Quality
nl: _Kwaliteit

en: _Queue All Tracks
nl: Alle nummers in de _wachtrij zetten

en: _Rating
nl: _Waardering

en: _Rating:
nl: _Waardering:

en: _Remove
nl: V_erwijderen

en: _Rename
nl: _Hernoemen

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: _Retry
nl: _Opnieuw proberen

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Save to File...
nl: Op_slaan naar bestand…

en: _Search again
nl: Opnieuw zoeken

en: _Search:
nl: _Zoekopdracht:

en: _Select
nl: _Selecteren

en: _Share my music
nl: _Mijn muziek delen

en: _Shuffle Playlist
nl: _Willekeurig

en: _Skip
nl: Over_slaan

en: _Skip these files
nl: Deze bestanden over_slaan

en: _Title:
nl: _Titel:

en: _Tools
nl: H_ulpmiddelen

en: _Track count:
nl: _Aantal keer beluisterd:

en: _View
nl: Beel_d

en: _View on %s
nl: Be_kijken op %s

en: _Watch my library for new files
nl: _Nieuwe bestanden in mijn collectie bijhouden

en: _When sorted by:
nl: I_ndien gesorteerd op:

en: _Year
nl: _Jaar

en: _Year:
nl: _Jaar:

en: _Yes
nl: _Ja

en: after
nl: na

en: at least
nl: ten minste

en: at most
nl: ten hoogste

en: before
nl: voor

en: by
nl: door

en: by <i>%s</i>
nl: van <i>%s</i>

en: contains
nl: bevat

en: days
nl: dagen

en: does not contain
nl: bevat niet

en: ends with
nl: eindigt op

en: equals
nl: is gelijk aan

en: from
nl: van

en: from <i>%s</i>
nl: van <i>%s</i>

en: h/? - Help
nl: h/? - Hulp

en: hours
nl: uur

en: iPod _name:
nl: iPod-_naam:

en: iPod detected
nl: iPod gedetecteerd

en: in the last
nl: in de laatste

en: invalid unicode in error message
nl: ongeldige unicode in foutmelding

en: minutes
nl: minuten

en: n - Next track
nl: n - Volgende nummer

en: not equal to
nl: niet gelijk aan

en: not in
nl: niet in

en: not in the last
nl: niet in de laatste

en: p - Previous track
nl: p - Vorige nummer

en: q - Quit
nl: q - Afsluiten

[ctx: query-criteria]
en: Album Artist
nl: Album artiest

[ctx: query-criteria]
en: Artist
nl: Artiest

[ctx: query-criteria]
en: Beats Per Minute
nl: Beats per minuut

[ctx: query-criteria]
en: Bitrate
nl: Bitsnelheid

[ctx: query-criteria]
en: Comment
nl: Commentaar

[ctx: query-criteria]
en: Composer
nl: Componist

[ctx: query-criteria]
en: Disc Number
nl: Schijfnummer

[ctx: query-criteria]
en: Duration
nl: Duur

[ctx: query-criteria]
en: Path
nl: Pad

[ctx: query-criteria]
en: Play Count
nl: Beluisterd

[ctx: query-criteria]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: query-criteria]
en: Time Added to Library
nl: Toegevoegd aan muziekcollectie

[ctx: query-criteria]
en: Time of Last Play
nl: Laatst beluisterd

[ctx: query-criteria]
en: Title
nl: Titel

[ctx: query-criteria]
en: Track Number
nl: Spoornummer

[ctx: query-criteria]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: query-sort]
en: Album Artist
nl: Album  artiest

[ctx: query-sort]
en: Artist
nl: Artiest

[ctx: query-sort]
en: Beats Per Minute
nl: Beats per minuut

[ctx: query-sort]
en: Comment
nl: Commentaar

[ctx: query-sort]
en: Composer
nl: Componist

[ctx: query-sort]
en: Date Added
nl: Toegevoegd

[ctx: query-sort]
en: Duration
nl: Duur

[ctx: query-sort]
en: Last Played
nl: Laatst beluisterd

[ctx: query-sort]
en: Play Count
nl: Beluisterd

[ctx: query-sort]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: query-sort]
en: Title
nl: Titel

[ctx: query-sort]
en: Track Number
nl: Spoornummer

[ctx: query-sort]
en: Year
nl: Jaar

en: s - Show playing track details
nl: s - details afspeelnummer tonen

en: seconds
nl: seconden

en: songs
nl: nummers

en: space - Play/pause
nl: spatiebalk - Afspelen/pauze

en: starts with
nl: begint met

en: v - Decrease volume
nl: v - Zachter

en: weeks
nl: weken

en: ♫ Listening to music... ♫
nl: ♫ Luistert naar muziek… ♫
