brasero master - en to nn translation catalogue (954 entries)

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
nn: Fann ikkje GStreamer-tillegget «%s»

en: "%s" cannot be added to the selection.
nn: «%s» kan ikkje leggjast til utvalet.

en: "%s" cannot be found.
nn: Finn ikkje «%s».

en: "%s" cannot be read
nn: «%s» kan ikkje lesast

en: "%s" cannot be unlocked
nn: «%s» kan ikkje låsast opp

en: "%s" cannot write.
nn: «%s» kan ikkje skriva.

en: "%s" could not be found
nn: «%s» vart ikkje funne

en: "%s" could not be found in the path
nn: Fann ikkje «%s» i stigen

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
nn: «%s» kunne ikkje handterast av GStreamer.

en: "%s" could not be opened (%s)
nn: «%s» kunne ikkje opnast (%s)

en: "%s" could not be opened.
nn: Kunne ikkje opna «%s».

en: "%s" did not behave properly
nn: «%s» oppførte seg ikkje som han skal

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
nn: «%s» er ikkje av riktig type for filmprosjekt

en: "%s" is a recursive symbolic link.
nn: «%s» er ei rekursiv symbolsk lenkje.

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
nn: «%s» er ei symbolsk lenkje som peikar til eit anna program

en: "%s" is busy.
nn: «%s» er oppteken.

en: "%s" is not a valid URI
nn: «%s» er ikkje ei gyldig adresse

en: "%s" is not suitable for audio or video media
nn: «%s» passar ikkje for lyd- eller videomedia

en: "%s" was removed from the file system.
nn: «%s» var fjerna frå filsystemet

en: "%s": %s
nn: «%s»: %s

en: "%s": loading
nn: «%s»: lastar

en: "%s": unknown disc image type
nn: «%s»: ukjend type plateavtrykk

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
nn[0]: %d fil kan leggjast til (%s)
nn[1]: %d filer kan leggjast til (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
nn[0]: %d fil er støtta (%s)
nn[1]: %d filer er støtta (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
nn[0]: %d fil vald (%s)
nn[1]: %d filer valde (%s)

en: %d item | %d items
nn[0]: %d oppføring
nn[1]: %d oppføringar

en: %d song | %d songs
nn[0]: %d song
nn[1]: %d songar

en: %i MiB of %i MiB
nn: %i MiB av %i MiB

en: %i × %i pixels
nn: %i × %i pikslar

en: %s (%i%% Done)
nn: %s (%i%% ferdig)

en: %s (GStreamer plugin)
nn: %s (GStreamer-tillegg)

en: %s (application)
nn: %s (program)

en: %s (library)
nn: %s (bibliotek)

en: %s element could not be created
nn: Element %s kunne ikkje lagast

en: %s h
nn: %s t

en: %s h %s
nn: %s t %s

en: %s h %s min %s
nn: %s t %s min %s

en: %s in %s
nn: %s i %s

en: %s: "%s"
nn: %s: «%s»

en: %s: %s free
nn: %s: %s ledig

en: %s: %s of free space
nn: %s: %s ledig plass

en: %s: empty
nn: %s: tom

en: %s: not enough free space
nn: %s: ikkje nok ledig plass

en: %s:%s
nn: %s.%s

en: %s:%s min
nn: %s.%s min

en: %s:%s:%s
nn: %s.%s.%s

en: (S)VCD successfully burned
nn: Brenning av (S)VCD fullførd

en: (loading…)
nn: (lastar …)

en: :
nn: .

en: <Keep current values>
nn: <Behald noverande verdiar>

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
nn: Ein dataintegritetstest vil byrja så snart plata er seten inn.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
nn: Ei fil kunne ikkje lagast på staden vald for mellombelse filer

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
nn: Fil med dette namnet finst alt i mappa. Å erstatta henne vil overskriva innhaldet hennar på plata som skal brennast.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
nn: Ei ny, skrivbar plate vil krevjast når den som er i no er ferdig kopiert.

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
nn: Eit GNOME-program som er lett å bruka for å brenna CD-ar og DVD-ar

en: A_ctivate
nn: Sl_å på

en: About
nn: Om

en: Ac_tivate All
nn: Slå _på alle

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
nn: Aktiver rask tømming, til skilnad frå ein lengare og grundigare tømming

en: Add a 2 second pause after the track
nn: Legg til ein tosekunders pause etter sporet

en: Add a splitting point
nn: Legg til delingspunkt

en: Add files to the project
nn: Legg til filer til prosjektet

en: Add the files stored in the clipboard
nn: Legg til filer frå utklippstavla

en: Additional song information
nn: Ytterlegare songinformasjon

en: Al_ways Add Such File
nn: Legg all_tid slike filer

en: Al_ways Replace
nn: Alltid _erstatt

en: Align left
nn: Juster til venstre

en: Align right
nn: Juster til høgre

en: All files
nn: Alle filer

en: All files need to be analysed to complete this operation.
nn: Alle filer må analyserast for å fullføra denne operasjonen.

en: All required applications and libraries are not installed.
nn: Alle nødvendige program og bibliotek er ikkje installert.

en: Allow DAO use
nn: Tillat bruk av DAO

en: Allow to add more data to the disc later
nn: Tillat å leggja til meire data til plata seinare

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
nn: Lèt filer lagt til CD/DVD-lagingsmappa i Nautilus å verta brunne

en: Allows files not stored locally to be burned
nn: Lèt filer som ikkje er lagra lokalt til å verta brunne

en: Always K_eep
nn: Alltid b_ehald

en: An error occurred while detecting silences.
nn: Ein feil oppstod under tystnadoppdaginga

en: An error occurred while writing to disc
nn: Ein feil oppstod under skriving til plata

en: An image could not be created
nn: Klarte ikkje laga avtrykk

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
nn: Eit avtrykk av plata har vorte laga på harddisken din.
    Brenning vil byrja så snart ei skrivbar plate er seten inn.

en: An internal error occurred
nn: Intern feil oppstod

en: An internal error occurred (%s)
nn: En intern feil oppstod (%s)

en: An unknown error occurred
nn: Ein ukjend feil oppstod

en: An unknown error occurred.
nn: Ein ukjend feil oppstod.

en: Analysing "%s"
nn: Analyserer «%s»

en: Analysing audio files
nn: Analyserer lydfiler

en: Analysing files
nn: Analyserer filer

en: Analysing track %02i
nn: Analyserer spor %02i

en: Analysing video files
nn: Analyserer videofiler

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
nn: Ei ny kopiering vil starta så snart du set inn ei ny skrivbar plate. Om du ikkje vil brenna ein ny kopi, trykk «Avbryt».

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
nn: Å leggja til lydspor til ein CD tilrådast ikkje.Det anbefales ikke å legge til lydspor på en CD.

en: Application does not accept documents on command line
nn: Programmet tek ikkje inn dokument via kommandolinja

en: Aspect ratio:
nn: Storleiksforhald:

en: Audi_o project
nn: Lydpr_osjekt

en: Audio %s in %s
nn: Lyd-%s i %s

en: Audio CD successfully burned
nn: Brenning av lyd-CD fullførd

en: Audio and data %s in %s
nn: Lyd og data %s i %s

en: Audio and data disc (%s)
nn: Lyd- og dataplate %s

en: Audio disc (%s)
nn: Lydplate (%s)

en: Audio files
nn: Lydfiler

en: Autodetect
nn: Gjenkjenn automatisk

en: Average drive speed:
nn: Gjennomsnittleg einingssnøggleik:

en: BACK COVER
nn: BAKSIDE

en: Bac_kground Properties
nn: Eigens_kapar for bakgrunn

en: Background Properties
nn: Eigenskapar for bakgrunn

en: Background properties
nn: Eigenskapar for bakgrunn

en: Bad argument
nn: Ugyldig argument

en: Blank %s in %s
nn: Tom %s i %s

en: Blank _Again
nn: _Tøm igjen

en: Blank a disc
nn: Tøm ei plate

en: Blank disc (%s)
nn: Tom plate (%s)

en: Blank this CD or DVD
nn: Tøm denne CD-en eller DVD-en

en: Blanking
nn: Tømmer

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
nn: Tømmer og formaterer omskrivbare DVD-ar og BD-ar

en: Blu-ray disc
nn: Blu-ray-plate

en: Bold
nn: Feit

en: Brasero Disc Burner
nn: Brasero brenneprogram

en: Brasero Homepage
nn: Braseros nettstad

en: Brasero Plugins
nn: Brasero-tillegg

en: Brasero is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
nn: Brasero er gjort tilgjengeleg med håp om at det vil vera til nytte, men UTAN NOKON GARANTI, og heller ikkje med nokon indirekte garanti om at det vil vera OMSETJELEG eller EIGNA TIL NOKO SPESIELT FORMÅL. Sjå GNU General Public License for meir informasjon.

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
nn: Brasero er fri programvare. Du kan vidareformidla det og/eller endra det under vilkåra i GNU General Public License frå Free Software Foundation, anten versjon 2 av lisensen, eller (om du ønskjer) ein nyare versjon.

en: Brasero media burning library
nn: Brasero-bibliotek for brenning av media

en: Brasero optical media library
nn: Braseros bibliotek for optiske media

en: Brasero project file
nn: Brasero-prosjektfil

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
nn: Brasero vil simulera brenninga og vil, om simuleringa er vellukka, faktisk brenna etter 10 sekund

en: Brasero — %s (Audio Disc)
nn: Brasero — %s (lydplate)

en: Brasero — %s (Data Disc)
nn: Brasero — %s (dataplate)

en: Brasero — %s (Video Disc)
nn: Brasero — %s (filmplate)

en: Brasero — Disc Copy
nn: Brasero — Kopiering av plate

en: Brasero — New Audio Disc Project
nn: Brasero — Nytt prosjekt for lydplate

en: Brasero — New Data Disc Project
nn: Brasero — Nytt prosjekt for dataplate

en: Brasero — New Image File
nn: Brasero — Ny avtrykksfil

en: Brasero — New Video Disc Project
nn: Brasero — Nytt prosjekt for filmplate

en: Broken symbolic link
nn: Brutt symbolsk lenkje

en: Browse the file system
nn: Bla gjennom filsystemet

en: Burn _Contents…
nn: Brenn _innhald …

en: Burn _Now
nn: Brenn _no

en: Burn _Several Copies
nn: Brenn _fleire kopiar

en: Burn _image
nn: Brenn _avtrykk

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
nn: Brenn eit eksisterande CD-/DVD-avtrykk til plate

en: Burn as _Data
nn: Brenn som _data

en: Burn as _File
nn: Brenn som _fil

en: Burn as _Image
nn: Brenn som _avtrykk

en: Burn beyond the disc's reported capacity
nn: Brenn utover den oppgjevne kapasiteten til plata

en: Burn the contents of the burn:// URI
nn: Brenn innhaldet i burn://-adressa

en: Burn the disc
nn: Brenn plata

en: Burn the image directly _without saving it to disc
nn: Brenn avtrykket direkte _utan å lagra det først

en: Burn the selection of files across several media
nn: Brenn filutvalet over fleire media

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
nn: Brenn det valde prosjektet og fjern det.
    Dette valet er for det meste brukbart for integrasjon med andre program.

en: Burning (S)VCD
nn: Brenn (S)VCD

en: Burning CD
nn: Brenn CD

en: Burning CD/DVD
nn: Brenn CD/DVD

en: Burning DVD
nn: Brenn DVD

en: Burning Disc
nn: Brenn plate

en: Burning audio CD
nn: Brenn lyd-CD

en: Burning data CD
nn: Brenn data-CD

en: Burning data DVD
nn: Brenn data-DVD

en: Burning data disc
nn: Brenn dataplate

en: Burning flags to be used
nn: Brenneval å bruka

en: Burning image to CD
nn: Brenn avtrykk til CD

en: Burning image to DVD
nn: Brenn avtrykk til DVD

en: Burning image to disc
nn: Brenn avtrykk til plate

en: Burning speed
nn: Brennesnøggleik

en: Burning video DVD
nn: Brenn video-DVD

en: Burning video disc
nn: Brenn videoplate

en: Burns and blanks DVDs and BDs
nn: Brenn og tømmer DVD-ar og BD-ar

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
nn: Brenn, tømmer og kopierer CD-ar og DVD-ar

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
nn: Brenn, tømmer og formaterer CD-, DVD- og BD-plater

en: CD successfully copied
nn: Kopiering av CD fullførd

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
nn: CD-RW-lydplater kan kanskje ikkje spelast rett i eldre CD-spelarar og CD-tekst vil ikkje verta skrive.

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
nn: Det kan henda at CD-RW-lydplater ikkje vert spelte rett på eldre CD-spelarar.

en: CD/DVD Creator
nn: CD/DVD-skriving

en: CD/DVD Creator Folder
nn: Mappe for CD/DVD-skriving

en: C_onfigure
nn: _Still inn

en: C_ontinue
nn: _Fortset

en: C_ontinue Burning
nn: F_ortset brenning

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nn: Kan ikkje senda dokument-URI-ar til ei skrivebordsoppføring med «Type=Link»

en: Cancel loading current project
nn: Avbryt lasting av dette prosjektet

en: Cdrdao image
nn: Cdrdao-avtrykk

en: Center
nn: Midtstill

en: Centered
nn: Sentrert

en: Change _Extension
nn: Byt fil_utviding

en: Check _Again
nn: Sjekk _igjen

en: Check data integrity of disc
nn: Sjekk dataintegriteten til plata

en: Check the data integrity on this CD or DVD
nn: Sjekk dataintegritet for denne CD-en eller DVD-en

en: Checking file integrity
nn: Sjekkar integriteten til fil

en: Checks disc integrity after it is burnt
nn: Sjekk dataintegriteten på plata etter ho er brunnen

en: Checks file integrities on a disc
nn: Sjekkar integriteten til filene på ei plate

en: Choose an image
nn: Vel eit bilete

en: Choose plugins for Brasero
nn: Velg tillegg for Brasero

en: Cl_ose Without Saving
nn: L_ukk utan å lagra

en: Clear the slices preview
nn: Tøm førehandsvisning av deling

en: Click here to burn all songs as regular tracks
nn: Trykk her for å brenna alle songane som vanlege spor

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
nn: Trykk her for brenna alle passande songar som DTS-spor

en: Click here to import its contents
nn: Trykk her for å importera innhaldet

en: Click here to select a disc _image
nn: Trykk her for å velja eit plate_avtrykk

en: Click to close the side pane
nn: Trykk for å lukka sidelinja

en: Click to start the search
nn: Trykk her for å starta søket

en: Composer:
nn: Komponist:

en: Configure recording options
nn: Set opp opptaksinnstillingar

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
nn: Inneheld den absolutte stigen til mappa som sist vart leita i etter avtrykk å brenna

en: Contains the list of additional plugins Brasero will use to burn discs. If set to NULL, Brasero will load them all.
nn: Inneheld lista over ekstra programtillegg Brasero vil bruka for å brenna plata. Om set til NULL så vil Brasero lasta inn alle.

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
nn: Inneheld namnet på den favorittbrennmotorsamlinga som er installert. Ho vil verta brukt om mogleg.

en: Contains the path to the directory where brasero should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
nn: Inneheld stigen til mappa der Brasero skal lagra mellombelse filer. Om denne verdien er tom vil mappa GLib brukar verta brukt.

en: Continue with the current modified project
nn: Fortset med endra prosjekt

en: Converting toc file
nn: Konverterer toc-fil

en: Converting video file to MPEG2
nn: Konverterer filmfila til MPEG2

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
nn: Konverterer ein kvar lydfil til eit format som passar til lyd-CD-ar

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
nn: Kopierer CSS-krypterte film-DVD-ar til plateavtrykk

en: Copies any disc to a disc image
nn: Kopierer ein kvar plate til eit avtrykk

en: Copies, burns and blanks CDs
nn: Kopierer, brenn og tømmer CD-er

en: Copy #%i has been burned successfully.
nn: Brenning av kopi nr. %i er fullførd.

en: Copy CD/DVD
nn: Kopier CD/DVD

en: Copy Disc
nn: Kopier plate

en: Copy _Disc…
nn: Ko_pier plate …

en: Copy a disc
nn: Kopier ei plate

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
nn: Kopier spor frå ei lydplate med all tilknytta informasjon

en: Copying CD
nn: Kopierer CD

en: Copying DVD
nn: Kopierer DVD

en: Copying Disc
nn: Kopierer plate

en: Copying `%s` locally
nn: Kopierer «%s» lokalt

en: Copying audio track
nn: Kopierer lydspor

en: Copying audio track %02d
nn: Kopierer lydspor %02d

en: Copying checksum file
nn: Kopierer kontrollsumfil

en: Copying data DVD
nn: Kopierer data-DVD

en: Copying data track
nn: Kopierer dataspor

en: Copying disc
nn: Kopierer plate

en: Copying file
nn: Kopierer fil

en: Copying files locally
nn: Kopierer filene lokalt

en: Copying video DVD
nn: Kopierer film-DVD

en: Copyright %s
nn: Opphavsrett %s

en: Corrupted Files
nn: Skada filer

en: Cover Editor
nn: Redigering av omslag

en: Cover to use
nn: Omslag som skal brukast

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
nn: Lag ein 1:1-kopi av ein CD/DVD

en: Create CDs and DVDs
nn: Lag CD-ar og DVD-ar

en: Create _DTS Tracks
nn: Lag _DTS-spor

en: Create _Image
nn: Lag _avtrykk

en: Create _Regular Tracks
nn: Lag _vanlege spor

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
nn: Lag ein 1:1-kopi av lyd-CD, eller data-CD/-DVD på harddisken din eller på ein annan CD/DVD

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
nn: Lag ein CD eller DVD som inneheld all slags type data. Kan berre lesast av datamaskiner

en: Create a VCD
nn: Lag ein VCD

en: Create a copy of this CD or DVD
nn: Lag ein kopi av denne CD-en eller DVD-en

en: Create a data CD/DVD
nn: Lag ein data-CD/-DVD

en: Create a new empty folder
nn: Lag ei ny tom mappe

en: Create a new project
nn: Lag nytt prosjekt

en: Create a new project:
nn: Lag eit nytt prosjekt:

en: Create a traditional audio CD
nn: Lag ein vanlig lyd-CD

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
nn: Lag ein tradisjonell lyd-CD som kan spelast på datamaskiner og stereoapparat

en: Create a video DVD or an SVCD
nn: Lag ein film-DVD eller SVCD

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
nn: Lag film-DVD eller SVCD som er lesbar på TV-lesarar

en: Create an SVCD
nn: Lag ein SVCD

en: Create an image file instead of burning
nn: Lag eit avtrykk i staden for å brenna

en: Create and copy CDs and DVDs
nn: Lag og kopier CD-ar og DVD-ar

en: Creates disc images from a file selection
nn: Lagar plateavtrykk frå eit filutval

en: Creates disc images suitable for SVCDs
nn: Lagar plateavtrykk som passar til SVCD-ar

en: Creating Image
nn: Lagar avtrykk

en: Creating checksum
nn: Lagar kontrollsum

en: Creating checksum for image files
nn: Lagar kontrollsum for avtrykkfiler

en: Creating file layout
nn: Lagar filutforming

en: Creating image
nn: Lagar avtrykk

en: Creating image checksum
nn: Lagar kontrollsum til avtrykket

en: Cue image
nn: CUE-avtrykk

en: DEVICE PATH
nn: EININGSSTIG

en: DVD successfully copied
nn: Kopiering av DVD fullførd

en: DVD+R dual layer
nn: DVD+R to lag

en: DVD+RW dual layer
nn: DVD+RW to lag

en: DVD-R dual layer
nn: DVD-R to lag

en: D_ata project
nn: D_ataprosjekt

en: Data %s in %s
nn: Data-%s i %s

en: Data CD successfully burned
nn: Brenning av data-CD fullførd

en: Data DVD successfully burned
nn: Brenning av data-DVD fullførd

en: Data could not be read (%s)
nn: Klarte ikkje lesa data (%s)

en: Data could not be written (%s)
nn: Klarte ikkje skriva data (%s)

en: Data disc (%s)
nn: Dataplate (%s)

en: Delete every occurrence of
nn: Slett alle oppføringar av

en: Delete text
nn: Slett tekst

en: Description
nn: Skildring

en: Design and print covers for CDs
nn: Utform og skriv ut omslag for CD-ar

en: Directories cannot be added to video or audio discs
nn: Mapper kan ikkje leggjast til video- eller lydplater

en: Directory could not be created (%s)
nn: Klarte ikkje oppretta mappe (%s)

en: Directory to use for temporary files
nn: Mappe å bruka for mellombelse filer

en: Disable connection to session manager
nn: Slå av tilkoplinga til økthandsamaren

en: Disc Blanking
nn: Tømming av plate

en: Disc Burner
nn: Brenneprogram

en: Disc Burner and Copier
nn: Platebrennar og -kopierar

en: Disc Burning Setup
nn: Oppsett av platebrenning

en: Disc Checking
nn: Sjekk av plate

en: Disc Name:
nn: Platenamn:

en: Disc _copy
nn: _Kopier plate

en: Disc file
nn: Diskfil

en: Disc image type:
nn: Type plateavtrykk:

en: Discard the current modified project
nn: Forkast endra prosjekt

en: Display debug statements on stdout for Brasero burn library
nn: Vis feilsøkjingsinformasjon på standard ut til Brasero sitt brennebibliotek.

en: Display debug statements on stdout for Brasero media library
nn: Vis feilsøkjingsinformasjon på standard ut for Braseros mediabibliotek

en: Display help
nn: Vis hjelp

en: Display options for Brasero media library
nn: Vis alternativ for Braseros mediabibliotek

en: Display options for Brasero-burn library
nn: Vis val til brennebiblioteket til Brasero

en: Display playlists and their contents
nn: Vis speleister og innhaldet deira

en: Display the projects recently opened
nn: Vis sist opna prosjekt

en: Display video, audio and image preview
nn: Førehandsvis filmar, lyd og bilete

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
nn: Vil du verkeleg leggja til «%s» til utvalet og bruka den tredje versjonen av ISO9660-standarden?

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
nn: Vil du verkeleg leggja «%s» til utvalet?

en: Do you really want to blank the current disc?
nn: Vil du tømma denne plata?

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
nn: Vil du verkeleg forsetja med automatisk deling?

en: Do you really want to choose this location?
nn: Vil du velja denne staden?

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
nn: Vil du verkeleg laga eit nytt prosjekt og forkasta det aktive?

en: Do you really want to empty the current project?
nn: Vil du tømma noverande prosjekt?

en: Do you really want to empty the slices preview?
nn: Vil du verkeleg tømma førehandsvisninga av oppdelingar?

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
nn: Vil du behalda denne utvidinga til namnet på avtrykket av plata?

en: Do you really want to quit?
nn: Vil du avslutta?

en: Do you really want to split the track?
nn: Vil du verkeleg dela sporet?

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
nn: Vil du leggja til «%s», som er ei filmfil?

en: Do you want to continue anyway?
nn: Vil du fortsetja likevel?

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
nn: Vil du fortsetja med full Windows-kompatibilitet slått av?

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
nn: Vil du laga ei plate av innhaldet i avtrykket, eller ei plate med avtrykket i som ei eige fil?

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
nn: Vil du laga ein lydplate med DTS-spor?

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
nn: Vil du forkasta filutvalet eller leggja det til det nye prosjektet?

en: Do you want to import the session from "%s"?
nn: Vil du importera økta frå «%s»?

en: Do you want to replace "%s"?
nn: Vil du erstatta «%s»?

en: Do you want to replace the disc and continue?
nn: Vil du erstatta disken og fortsetja?

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
nn: Vil du søkje etter lydfiler i denne mappa?

en: Do you want to search for video files inside the directory?
nn: Vil du søkja etter filmfiler inne i mappa?

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
nn: Vil du oppgje ein annan stad for denne økta eller prøva på nytt med den same staden?

en: Don't connect to an already-running instance
nn: Kopla ikkje til ein alt køyrande instans

en: Downloading MD5 file
nn: Lastar ned MD5-fil

en: Drag or copy files below to write them to disc
nn: Drag eller kopier filer hit for å skriva dei til plata

en: E_ject
nn: _Løys ut

en: E_mpty Project
nn: Tø_m prosjekt

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
nn: Rediger informasjon om spor (start, slutt, forfatter, osv.)

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
nn: Endra filminformasjonen (start, slutt, forfattar, osv.)

en: Eject Disc
nn: Løys ut plate

en: Eject a disc
nn: Løys ut ei plate

en: Ejecting medium
nn: Løyser ut medium

en: Empty
nn: Tom

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
nn: Tømming av eit prosjekt vil fjerna alle filer som er lagt til. All arbeidet vil gå tapt. Legg merke til at filer vert ikkje sletta, dei takast berre bort frå lista.

en: Enable file preview
nn: Slå på førehandsvisning av filer

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
nn: Slå på «--driver generic-mmc-raw»-flagget (sjå i manualen til cdrdao)

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
nn: Slå på «-immed»-flagget (sjå manualen til cdrecord)

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
nn: Aktiver flagget «-immed» (sjå i manualen til wodim)

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
nn: Bruk flagget «-immed» med cdrecord

en: Enabled
nn: På

en: End
nn: Slutt

en: Error parsing playlist "%s".
nn: Feil ved tolking av speleliste «%s».

en: Error querying for keywords.
nn: Feil ved spørjing etter nøkkelord.

en: Error while blanking.
nn: Feil ved tømming

en: Error while burning.
nn: Feil under brenning.

en: Error while getting duration
nn: Feil ved henting av lengd

en: Error while loading the project
nn: Feil under lasting av prosjektet

en: Error while loading the project.
nn: Feil under lasting av prosjekt.

en: Error while padding file (%s)
nn: Feil ved utfylling av fil (%s)

en: Error while reading video DVD (%s)
nn: Feil under lesing av film-DVD (%s)

en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session" command
nn: Feil under henting av nøkkel brukt til kryptering. Du kan kanskje retta opp dette ved å utføra éit av dei følgjande metodane: i terminalen set riktig DVD-regionkode for CD/DVD-spelaren din med kommandoen «regionset %s», eller køyr kommandoen «DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session»

en: Estimated drive speed:
nn: Estimert einingssnøggleik:

en: Estimated project size: %s
nn: Estimert prosjektstorleik: %s

en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
nn: Estimert attverande tid: %02i.%02i.%02i

en: Estimated size: %s
nn: Estimert storleik: %s

en: FILE
nn: FIL

en: FRONT COVER
nn: FORSIDE

en: Favourite burn engine
nn: Føretrekt brenningsmotor

en: File
nn: Fil

en: File "%s" could not be opened
nn: Fila «%s» kunne ikkje opnast

en: File "%s" could not be opened (%s)
nn: Fila «%s» kunne ikkje opnast (%s)

en: File Checksum
nn: Kontrollsum til fil

en: File Downloader
nn: Nedlasting av fil

en: File Renaming
nn: Endra namn på fil

en: File is not a valid .desktop file
nn: Fila er ikkje ei gyldig .desktop-fil

en: Files
nn: Filer

en: Filter Options
nn: Filterval

en: Filter _broken symbolic links
nn: Filtrer bort _brotne symbolske lenkjer

en: Filter _hidden files
nn: Filtrer bort _gøymde filer

en: Filtering options
nn: Filtreringsval

en: Finalizing
nn: Sluttfører

en: Font family and size
nn: Skriftfamilie og storleik

en: Force Brasero to display the project selection page
nn: Tving Brasero til å visa sida for val av prosjekt

en: Format used mostly in Europe
nn: Format som for det meste vert brukt i Europa

en: Format used mostly on the North American continent
nn: Format som for det meste vert brukt på det nord-amerikanske kontinentet

en: Formatting disc
nn: Formaterer plata

en: Frames (1 second = 75 frames)
nn: Bilete (1 sekund = 75 bilete)

en: Generates .cue files from audio
nn: Lagar .cue-filer frå lyd

en: Genre
nn: Sjanger

en: Getting size
nn: Får storleik

en: Gives the length of the pause that should follow the track
nn: Oppgjev lengda på pausen som skal koma etter sporet

en: Hashing algorithm to be used:
nn: Nøkkelalgoritme som skal brukast:

en: Hidden file
nn: Gøymd fil

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
nn[0]: Skjul lista over _filtrerte filer (%d fil)
nn[1]: Skjul lista over _filtrerte filer (%d filer)

en: Horizontal gradient
nn: Horisontal gradient

en: Hours
nn: Timar

en: ISO9660 image
nn: ISO9660-avtrykk

en: I_mport
nn: I_mporter

en: I_mport %s
nn: I_mporter %s

en: I_mport Session
nn: I_mporter økt

en: I_nsert a Pause
nn: Set i_nn ein pause

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
nn: Om du vel å laga eit nytt, tomt prosjekt så vil alle endringane gå tapt.

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
nn: Om du vel å laga eit nytt prosjekt vil filutvalet forkastast.

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
nn: Om du vel behalda henne vil nokre program ha problem med å gjenkjenna fila.

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
nn: Om du ikkje lagrar vil endringane gå tapt.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
nn: Viss ikkje vil dei vera usynlege (men framleis lesbare).

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
nn: Om du importerer dei så vil du kunna sjå og bruka dei så snart aktivt utval av filer vert brunne.

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
nn: Om du delar sporet vil storleiken på det nye sporet vera mindre enn 6 sekund og kjem til å verta fylt ut.

en: Image Burning Setup
nn: Oppsett av avtrykksbrenning

en: Image Checksum
nn: Kontrollsum til avtrykket

en: Image File
nn: Avtrykksfil

en: Image of CD successfully created
nn: Laging av CD-avtrykk fullført

en: Image of DVD successfully created
nn: Laging av DVD-avtrykk fullført

en: Image path:
nn: Stig til bilete:

en: Image style:
nn: Biletstil:

en: Image successfully burned to CD
nn: Brenning av avtrykk til CD fullførd

en: Image successfully burned to DVD
nn: Brenning av avtrykk til DVD fullførd

en: Image successfully created
nn: Laging av avtrykk fullførd

en: Image type:
nn: Type avtrykk:

en: Images
nn: Bilete

en: Import %s
nn: Importer %s

en: Impossible to link plugin pads
nn: Umogleg å lenkja saman programtillegg

en: Impossible to retrieve local file path
nn: Kan ikkje henta lokal stig til fil

en: Impossible to retrieve speeds
nn: Klarte ikkje henta snøggleikar

en: Impossible to split more than one song at a time
nn: Kan ikkje dela meir enn éin song om gongen

en: In _music
nn: I _musikk

en: In _pictures
nn: I _bilete

en: In _text documents
nn: I _tekstdokument

en: In _videos
nn: I _videoar

en: Incompatible command line options used.
nn: Inkompatible kommandoradsflagg brukast.

en: Insert
nn: Set inn

en: Insert number sequence at beginning
nn: Set inn talsekvens på byrjinga

en: Insert text
nn: Set inn tekst

en: Interrupting the process may make disc unusable.
nn: Å avbryta prosessen kan gjera plata ubrukeleg.

en: Invalid address
nn: Ugyldig adresse

en: Invalid command
nn: Ugyldig kommando

en: Invalid field in command
nn: Ugyldig felt i kommando

en: Invalid parameter in command
nn: Ugyldig parameter i kommando

en: Invalid track mode
nn: Ugyldig spormodus

en: It does not appear to be a valid ISO image
nn: Han ser ikkje ut til å vera eit gyldig ISO-avtrykk

en: It does not exist at the specified location
nn: Det finst ikkje i den oppgjevne staden

en: It does not seem to be a valid Brasero project
nn: Ser ikkje ut til å vera eit gyldig Brasero-prosjekt

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
nn: Ser ikkje ut til å vera eit gyldig avtrykk eller CUE-fil.

en: It is a recursive symlink
nn: Ho er ei symbolsk lenkje

en: Italic
nn: Kursiv

en: Key not established
nn: Nøkkel ikkje etablert

en: Last _Unsaved Project
nn: Sist ikkje-_lagra prosjekt

en: Last session import failed
nn: Import av seinaste økt feila

en: Leave the disc _open to add other files later
nn: La plata vera _open for å leggja til fleire filer seinare

en: Length
nn: Lengd

en: Let you choose your new project
nn: Lèt deg velja eit nytt prosjekt

en: Load the last project that was not burned and not saved
nn: Last siste prosjekt som ikkje vart brunnen eller lagra

en: Location for Image File
nn: Stad for avtrykksfil

en: Location for Temporary Files
nn: Stad for mellombelse filer

en: Location for _Temporary Files
nn: Stad for mellom_belse filer

en: M_ethod:
nn: M_etode:

en: Make _More Copies
nn: Lag _fleire kopiar

en: Make _Several Copies
nn: Lag _fleire kopiar

en: Make sure another application is not using it
nn: Sjekk at ingen andre program brukar den.

en: Make sure the appropriate codec is installed
nn: Sjekk at relevant kodek er installert

en: Maximum speed
nn: Maksimal snøggleik

en: Medium Icon
nn: Mediumikon

en: Menu
nn: Meny

en: Mer_ge
nn: _Flett

en: Merge a selected slice with the next selected one
nn: Flett saman ein merka del med den andre merka delen

en: Merging data is impossible with this disc
nn: Samanslåing av data er umogleg med denne plata

en: Method to be used to split the track
nn: Metode som skal brukast for å dela opp spor

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
nn: Minimal fyllingsrate til einingsbuffer (i %%) (sjå manualen til cdrecord)

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
nn: Minimal fyllingsforhald i einingsbuffer (i %) (sjå manualen til wodim)

en: Minutes
nn: Minutt

en: Movies
nn: Filmar

en: Native _format
nn: Moder_format

en: Ne_ver Add Such File
nn: Legg al_dri til slike filer

en: New _Audio Project
nn: Nytt _lydprosjekt

en: New _Data Project
nn: Nytt _dataprosjekt

en: New _Folder
nn: Ny _mappe

en: New _Video Project
nn: Nytt _filmprosjekt

en: New disc in the burner holding the source disc
nn: Ny plate i eininga inneheld kjeldeplata

en: New folder
nn: Ny mappe

en: New folder %i
nn: Ny mappe %i

en: Next Results
nn: Neste resultat

en: No MD5 file was given.
nn: Inga MD5-fil oppgjeven

en: No burner specified
nn: Ingen brennar oppgjeven

en: No checksum file could be found on the disc
nn: Fann inga kontrollsumfil på plata

en: No disc available
nn: Inga plate tilgjengeleg

en: No file
nn: Inga fil

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
nn[0]: Inga fil kan leggjast til (%i vald fil)
nn[1]: Inga fil kan leggjast til (%i valde filer)

en: No file filtered
nn: Ingen filer er filtrert

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
nn[0]: Inga fil er støtta (%i vald fil)
nn[1]: Inga fil er støtta (%i valde filer)

en: No file selected
nn: Inga fil vald

en: No format for the temporary image could be found
nn: Formatet på det mellombelse avtrykket vart ikkje funne

en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
nn: Klarte ikkje finna nokon forelder i treet for stigen «%s»

en: No path was specified for the image output
nn: Ingen stig var oppgjeven for avtrykkutdataen

en: No preview
nn: Ingen førehandsvising

en: No recently used project
nn: Ingen nyleg brukte prosjekt

en: No results
nn: Ingen resultat

en: No silence could be detected
nn: Ingen tystnad vart oppdaga

en: No source drive specified
nn: Inga kjeldeeining oppgjeven

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
nn: Ingen sporinformasjon (artist, tittel. osv.) vil verta skrive til plata.

en: Normalization
nn: Normalisering

en: Normalizing tracks
nn: Normaliserer spor

en: Not a launchable item
nn: Ikkje ei køyrbar oppføring.

en: Not enough space available on the disc
nn: Ikkje nok plass tilgjengeleg på plata

en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
nn: Ikkje nok ledig plass på plata (%s tilgjengeleg for %s)

en: Not enough space available on the disc in "%s".
nn: Ikkje nok ledig plass på plata i «%s».

en: Number files according to a pattern
nn: Talet på filer som følger eit mønster

en: Number of Songs
nn: Talet på songar

en: Number of results displayed
nn: Talet på viste resultat

en: Ongoing blanking process
nn: Sletteprosess er i gang

en: Ongoing burning process
nn: Brenningsprosess er i gang

en: Ongoing checksumming operation
nn: Kontrollsumprosess er i gang

en: Ongoing copying process
nn: Kopieringsprosess i gang

en: Only _Append
nn: Kun _legg til

en: Only one option can be given at a time
nn: Berre eit flagg kan gjevast om gangen

en: Only one track at a time can be checked
nn: Du kan kun kryssa av for eitt spor om gongen

en: Open Project
nn: Opna prosjekt

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
nn: Opna eit dataprosjekt og legg til dei adressene som gjevne på kommandolinja

en: Open a project
nn: Opna eit prosjekt

en: Open a video project adding the URIs given on the command line
nn: Opna eit filmprosjekt og legg til dei adressene som gjevne på kommandolinja

en: Open an MD5 file
nn: Opna MD5-fil

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
nn: Opna eit lydprosjekt og legg til dei adressene som gjevne på kommandolinja

en: Open the blank disc dialog
nn: Opna dialogvindauge for å tømma plater

en: Open the check disc dialog
nn: Opna dialogvindauge for å sjekka plater

en: Open the selected files
nn: Opna dei valde filer

en: Open the selected video
nn: Opna vald film

en: Open the specified playlist as an audio project
nn: Opna oppgjeven speleliste som lydprosjekt

en: Open the specified project
nn: Opna oppgjeve prosjekt

en: Options
nn: Val

en: Options for plugin %s
nn: Alternativ for tillegg %s

en: Outrange address
nn: Adresse utanfor gyldig område

en: PATH
nn: STIG

en: PATH TO COVER
nn: STIG TIL OMSLAG

en: PATH TO DEVICE
nn: STIG TIL EINING

en: PATH TO IMAGE
nn: STIG TIL AVTRYKK

en: PLAYLIST
nn: SPELELISTE

en: PROJECT
nn: PROSJEKT

en: P_lugins
nn: Ti_llegg

en: P_review
nn: Fø_rehandsvis

en: Paste files
nn: Lim inn filer

en: Pause length:
nn: Lengd på pause:

en: Pick a Color
nn: Vel ein farge

en: Playlists
nn: Spelelister

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
nn: Spelelister kan ikkje leggjast til video- eller lydplater

en: Please add files to the project.
nn: Legg til filer til prosjektet

en: Please add files.
nn: Legg til filer.

en: Please add songs to the project.
nn: Legg til songar til prosjektet

en: Please add songs.
nn: Legg til songar.

en: Please add videos.
nn: Legg til videoar.

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
nn: Vel ei anna CD- eller DVD-plate, eller set inn ei ny.

en: Please eject the disc and reload it.
nn: Løys ut plata og last henne på nytt.

en: Please eject the disc from "%s" manually.
nn: Løys ut plata frå «%s» manuelt.

en: Please insert a disc holding data.
nn: Set inn ei plate med data.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
nn: Set inn ei plate som ikkje er kopiverna.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
nn: Set inn ei omskrivbar plate som har data.

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
nn: Set inn ei skrivbar CD- eller DVD-plate om ikkje vil skriva til ei avtrykksfil.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
nn: Set inn ein skrivbar CD eller DVD med minst %i MiB ledig plass.

en: Please insert a writable CD or DVD.
nn: Set inn ein skrivbar CD eller DVD.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
nn: Set inn ei skrivbar CD-plate med minst %i MiB ledig plass.

en: Please insert a writable CD.
nn: Set inn ein skrivbar CD.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
nn: Set inn ein skrivbar DVD med minst %i MiB ledig plass.

en: Please insert a writable DVD.
nn: Set inn ein skrivbar DVD.

en: Please install the following manually and try again:
nn: Installer følgjande manuelt og prøv på nytt:

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
nn: Installer følgjande påkravte program og bibliotek manuelt og prøv på nytt:

en: Please only add files with video content
nn: Legg berre til filer med filminnhald

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
nn: Set inn plata på nytt i CD/DVD-brennaren.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
nn: Erstatt plata med ei plate som har data.

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
nn: Erstatt plata med ei omskrivbar plate som har data.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
nn: Erstatt plata med ei CD- eller DVD-plate som er støtta.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
nn: Erstatt plata med ein skrivbar CD eller DVD med minst %i MiB ledig plass.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
nn: Erstatt plata med ein skrivbar CD eller DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
nn: Erstatt plata med ein skrivbar CD med minst %i MiB ledig plass.

en: Please replace the disc with a writable CD.
nn: Erstatt plata med ein skrivbar CD.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
nn: Erstatt plata med ein skrivbar DVD med minst %i MiB ledig plass.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
nn: Erstatt plata med ein skrivbar DVD.

en: Please select a disc image.
nn: Vel eit plateavtrykk

en: Please set it manually
nn: Oppgje det manuelt

en: Please type "%s --help" to see all available options
nn: Køyr «%s --help» for å få ei fullstendig liste over tilgjengelege kommandolinjeval

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
nn: Vent til estimeringa av storleik er fullførd.

en: Please wait while the project is loading.
nn: Vent medan prosjektet vert lasta.

en: Plugin
nn: Tillegg

en: Preparing to copy audio disc
nn: Førbur å kopiera lydplate

en: Preparing to write
nn: Førebur skriving

en: Previous Results
nn: Førre resultat

en: Print
nn: Skriv ut

en: Process "%s" ended with an error code (%i)
nn: Prosessen «%s» avslutta med ein feilkode (%i)

en: Progress
nn: Framdrift

en: Properties of %s
nn: Eigenskapar for %s

en: Quit Brasero
nn: Avslutt Brasero

en: R_ename…
nn: _Endra namn …

en: Re_move All
nn: Fjer_n alle

en: Re_place symbolic links
nn: Erstatt sym_bolske lenkjer

en: Read options could not be created
nn: Lesalternativ kunne ikkje lagast

en: Readcd/Readom image
nn: Readcd/Readom-avtrykk

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
nn: Fysisk brenning vil finna stad om 10 sekund.

en: Recent projects:
nn: Siste prosjekt:

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
nn: Spela inn lydspor på ei omskrivbar plate er ikkje tilrådd.

en: Recursive symbolic link
nn: Rekursiv symbolsk lenkje

en: Remove all files from the project
nn: Fjern alle filer frå prosjektet

en: Remove silences
nn: Fjern tystnad

en: Remove the selected files from the project
nn: Fjern valde filer frå prosjektet

en: Remove the selected slices
nn: Fjern valde delar

en: Remove the selected videos from the project
nn: Fjern valde filmar frå prosjektet

en: Rename the selected file
nn: Endra namn på vald fil

en: Rename to
nn: Endra namn til

en: Renaming mode
nn: Namnbytingsmodus

en: Replace symbolic links by their targets
nn: Erstatt symbolske lenkjer med mål

en: Restore the selected files
nn: Gjenopprett valde filer

en: Results %i–%i (out of %i)
nn: Resultat %i - %i (av %i)

en: Retrieving DVD keys
nn: Hentar DVD-nøklar

en: Retrieving image format and size
nn: Hentar format og storleik på avtrykk

en: Rewritable Blu-ray disc
nn: Omskrivbar Blu-ray-plate

en: SIDES
nn: SIDER

en: SVCD image
nn: SVCD-avtrykk

en: Save Current Project
nn: Lagra aktivt prosjekt

en: Save Current Session
nn: Lagra denne økta

en: Save _As…
nn: L_agra som …

en: Save current project
nn: Lagra aktivt prosjekt

en: Save current project to a different location
nn: Lagra aktivt prosjekt til ein annan stad

en: Save project as a Brasero audio project
nn: Lagra prosjekt som eit Brasero-lydprosjekt

en: Save project as a PLS playlist
nn: Lagra prosjekt som ei PLS-speleliste

en: Save project as a plain text list
nn: Lagra prosjekt som ei vanleg tekstliste

en: Save project as an M3U playlist
nn: Lagra prosjekt som ei M3U-speleliste

en: Save project as an XSPF playlist
nn: Lagra prosjekt som ei XSPF-speleliste

en: Save project as an iriver playlist
nn: Lagra prosjekt som ei iriver-speleliste

en: Save the changes of current project before closing?
nn: Lagra endringane til det aktive prosjektet før det vert lukka?

en: Scaled
nn: Skalert

en: Search _Directory
nn: Søk i _mappe

en: Search files using keywords
nn: Søk i filer med nøkkelord

en: Search:
nn: Søk:

en: Searching for available discs
nn: Søkjer etter tilgjengelege plater

en: Seconds
nn: Sekund

en: Select Disc Image
nn: Vel plateavtrykk

en: Select Files
nn: Vel filer

en: Select Playlist
nn: Vel speleliste

en: Select a disc
nn: Vel ei plate

en: Select a disc image to write
nn: Vel eit plateavtrykk som skal skrivast

en: Select a disc to write to
nn: Vel ei plate å skriva til

en: Select disc to copy
nn: Vel plate som skal kopierast

en: Select if you want to search among audio files only
nn: Vel om du berre vil søkja blant lydfiler

en: Select if you want to search among image files only
nn: Vel om du berre vil søkja blant biletfiler

en: Select if you want to search among video files only
nn: Vel om du berre vil søkja blant filmfiler

en: Select if you want to search among your text documents only
nn: Vel om du berre vil søkja blant dine tekstdokument

en: Select one song only please.
nn: Vel kun éin song.

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
nn: Vel filene du vil gjenoppretta og trykk på «Gjenopprett»-knappen.

en: Session management options:
nn: Innstillingar til økthandsaming:

en: Set Bac_kground Properties
nn: Set eigenskapar for ba_kgrunn

en: Set a horizontal layout
nn: Set ei vatnrett utforming

en: Set a vertical layout
nn: Set ei loddrett utforming

en: Set the directory where to store temporary files
nn: Oppgje mappe der mellombelse filer skal lagrast

en: Set the drive to be used for burning
nn: Oppgje eining som skal brukast til brenning

en: Set the options for file filtering
nn: Set alternativ for filtrering av filer

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
nn: Set til 0 for MD5, 1 for SHA1 og 2 for SHA256

en: Sets consistent sound levels between tracks
nn: Set eit konsistent lydnivå mellom spor

en: Should Nautilus extension output debug statements
nn: Slå på feilsøkjingsinformasjon frå Nautilus-utvidingar

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
nn: Om Nautilus-utvidingar skal gje ut feilsøkjingsinformasjon. Verdien skal vera true (sann) om dei skal.

en: Should brasero filter broken symbolic links
nn: Om Brasero skal filtrera bort brotne symbolske lenkjer

en: Should brasero filter broken symbolic links. Set to true, brasero will filter broken symbolic links.
nn: Om Brasero skal filtrera bort brotne symbolske lenkjer. Set til true (sann) og Brasero vil filtrera dei bort.

en: Should brasero filter hidden files
nn: Om Brasero skal filtrera gøymde filer

en: Should brasero filter hidden files. Set to true, brasero will filter hidden files.
nn: Om Brasero skal filtrera gøymde filer. Set til true (sann) og Brasero vil filtrera dei bort.

en: Should brasero replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, brasero will replace symbolic links.
nn: Om Brasero skal erstatta symbolske lenkjer med målfilene i prosjektet. Set til true (sann) og Brasero kjem til å erstatta dei.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
nn: Skal filer få nye namn for å verta fullstendig kompatible med Windows?

en: Show a side pane along the project
nn: Vis ei sidelinje ved sidan av prosjektet

en: Show session management options
nn: Vis innstillingar til økthandsaming

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
nn[0]: Vis lista over _filtrerte filer (%d fil)
nn[1]: Vis lista over _filtrerte filer (%d fil)

en: Simulation of (S)VCD burning
nn: Simulerer brenning av (S)VCD

en: Simulation of CD copying
nn: Simulerer kopiering av CD

en: Simulation of audio CD burning
nn: Simulerer brenning av lyd-CD

en: Simulation of data CD burning
nn: Simulerer brenning av data-CD

en: Simulation of data DVD burning
nn: Simulerer brenning av data-DVD

en: Simulation of data DVD copying
nn: Simulerer kopiering av data-DVD

en: Simulation of data disc burning
nn: Simulerer brenning av dataplate

en: Simulation of disc copying
nn: Simulerer kopiering av plate

en: Simulation of image to CD burning
nn: Simulerer brenning av avtrykk til CD

en: Simulation of image to DVD burning
nn: Simulerer brenning av avtrykk til DVD

en: Simulation of image to disc burning
nn: Simulerer brenning av avtrykk til plate

en: Simulation of video DVD burning
nn: Simulerer brenning av video-DVD

en: Simulation of video disc burning
nn: Simulerer brenning av videoplate

en: Size
nn: Storleik

en: Size Estimation
nn: Estimert storleik

en: Size mismatch
nn: Feil storleik

en: Slices Preview
nn: Førehandsvisning av deling

en: Slicing Method
nn: Oppdelingsmetode

en: Solid color
nn: Heilfylt farge

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
nn: Nokre av filene har ikke eit passande namn for ein Windows-kompatibel CD.

en: Some files have invalid filenames
nn: Nokre filer har ugyldige filnamn

en: Some files may be corrupted on the disc
nn: Nokre filer på plata kan vera skadde

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
nn: Nokre av dei valde songane passar til å verta DTS-spor.
    Denne typen lydplate gjev ein høgare lydkvalitet, men kan berre spelast av spesifikke digitale spelarar.
    NB: Om du godtek så vil ikkje desse spora verta normalisert.

en: Song Information
nn: Informasjon om song

en: Song end:
nn: Slutt på sang:

en: Song information for track %02i
nn: Songinformasjon for spor %02i

en: Song start:
nn: Start på sang:

en: Song titles
nn: Songtitlar

en: Space
nn: Plass

en: Specify file containing saved configuration
nn: Oppgje fil som inneheld lagra oppsett

en: Specify session management ID
nn: Oppgje økthandsamings-ID

en: Split
nn: Del

en: Split Track
nn: Del spor

en: Split the selected track
nn: Del vald spor

en: Split this track every
nn: Del opp dette sporet kvar

en: Split this track in
nn: Del dette sporet i

en: Split track for each silence
nn: Del spor for kvar tystnad

en: Split track in a fixed number of parts
nn: Del spor opp i eit fast tal av delar

en: Split track in parts with a fixed length
nn: Del spor opp i delar med fast lengd

en: Split track manually
nn: Del spor opp manuelt

en: Start and stop playing
nn: Start og stopp avspeling

en: Start burning immediately.
nn: Start brenning beinveges.

en: Start to burn the contents of the selection
nn: Påbyrja brenninga av innhaldet

en: Starting %s
nn: Startar %s

en: Starting to record
nn: Startar opptak

en: Substitute text
nn: Erstatt tekst

en: Success
nn: Vellukka

en: Temporary files
nn: Mellombelse filer

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
nn: Då vil gamle filer frå tidlegare økter vera brukbare etter brenning.

en: The XID of the parent window
nn: XID for opphavsvindauget

en: The contents of the project changed since it was saved.
nn: Innhaldet i prosjektet er endra sidan det sist vart lagra.

en: The currently inserted disc could not be blanked.
nn: Plata som er seten inn no kunne ikkje tømmast.

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
nn: Datastorleiken er for stor for plata og du må fjerna filer frå filutvalet.
    Du kan bruka dette valet om du brukar 90 eller 100 min. CD-R(W)-plater som ikkje vert gjenkjente og difor treng overbrenningsalternativet.
    NB: Dette alternativet kan valda feil.

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
nn: Datastorleiken er for stor for plata, jamvel om overbrenning er på.

en: The device timed out
nn: Tidsavbrot for eining

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
nn: Klarte ikkje å løysa ut plata, men for å kunna fortsetja må ho fjernast.

en: The disc in "%s" cannot be ejected
nn: Plata i «%s» kan ikkje løysast ut

en: The disc in "%s" is empty.
nn: Plata i «%s» er tom.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
nn: Plata i «%s» er ikkje omskrivbar.

en: The disc in "%s" is not supported.
nn: Plata i «%s» er ikkje støtta.

en: The disc in "%s" is not writable.
nn: Plata i «%s» er ikkje skrivbar.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
nn: Plata i «%s» må lastast på nytt.

en: The disc in the drive holds data.
nn: Plata i eininga inneheld data.

en: The disc is not supported
nn: Denne plata er ikkje støtta

en: The disc is ready for use.
nn: Plata er klar til bruk

en: The disc mount point could not be retrieved
nn: Fann ikkje monteringspunktet til plata

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
nn: Plata må lastast på nytt før ho kan spela inn.

en: The disc was successfully blanked.
nn: Tømming av plata er vellukka

en: The drive address could not be retrieved
nn: Einingsadressa kunne ikkje verta hentast

en: The drive cannot be locked (%s)
nn: Eininga kan ikkje låsast (%s)

en: The drive cannot burn
nn: Eininga kan ikkje brenna

en: The drive has no rewriting capabilities
nn: Eininga støttar ikkje omskriving

en: The drive is busy
nn: Eininga er oppteken

en: The drive is empty
nn: Eininga er tom

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
nn: Eininga som inneheld kjeldeplata kjem òg til å brukast til å ta opp.

en: The file does not appear to be a playlist
nn: Ser ikkje ut som fila er ei speleliste

en: The file integrity check could not be performed.
nn: Sjekk av filintegritet kunne ikkje utførast

en: The file integrity check was performed successfully.
nn: Sjekk av filintegritet vart fullførd.

en: The file is empty
nn: Fila er tom

en: The file is not stored locally
nn: Fila er ikkje lagra lokalt

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
nn: Filsystemet på denne eininga støttar ikkje store filer (større enn 2 GiB).
    Dette kan vera eit problem når DVD eller større avtrykk skal skrivast.

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
nn: Filsystemet du valde til å lagra det mellombelse avtrykket på kan ikkje ha filer større enn 2 GiB

en: The following files appear to be corrupted:
nn: Følgjande filer ser ut til å vera skada:

en: The format of the disc image could not be identified
nn: Klarte ikkje identifisera formatet på avtrykket

en: The image could not be created at the specified location
nn: Klarte ikkje laga avtrykk på den oppgjevne staden

en: The image could not be loaded.
nn: Biletet kunne ikkje lastast

en: The last browsed folder while looking for images to burn
nn: Den sist vitja mappa som vart leita i etter avtrykk å brenna

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
nn: Den valde staden du valde for å lagra avtrykket har ikkje nok ledig plass

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
nn: Den valde staden for å lagra det mellombelse avtrykket på har ikkje nok ledig plass (%ld MiB krevst)

en: The operation cannot be performed.
nn: Operasjonen kan ikkje utførast

en: The priority value for the plugin
nn: Prioritetsverdien til programtillegget

en: The project "%s" does not exist
nn: Prosjektet «%s» finst ikkje

en: The project could not be opened
nn: Prosjektet kunne ikkje opnast

en: The project is empty
nn: Prosjektet er tomt

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
nn: Prosjektet er for stort for plata og du må fjerna filer frå det.
    Du vil kanskje bruka dette valet om du brukar 90 eller 100 minutters CD-R(W)-plater som ikkje vert gjenkjende ordentleg og difor treng overbrenningsvalet.
    NB: Dette valet kan forårsaka feil.

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
nn: Prosjektet er for stort for plata, jamvel om overbrenning er på.

en: The session could not be imported.
nn: Økta kunne ikkje importerast.

en: The simulation was successful.
nn: Simulering fullførd.

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
nn: Storleiken på fila er over 2 GiB. Filer større enn 2 GiB er ikkje støtta av ISO9660-standarden i hans første og andre versjon (dei mest brukte).
    Det er tilrått å bruka den tredje versjonen av ISO9600-standarden, som er støtta av dei fleste operativsystem, inkludert Linux og alle versjonar av Windows™.
    Diverre kan ikkje Mac OS X lesa avtrykk laga med versjon 3 av ISO9660-standarden.

en: The size of the volume could not be retrieved
nn: Storleiken på lagringseininga kunne ikkje hentast

en: The speed to be used
nn: Snøggleik å bruka

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
nn: Systemet er for tregt til å skriva plata med denne snøggleiken. Prøv ein lågare snøggleik

en: The track is shorter than 6 seconds
nn: Sporet er kortare enn 6 sekund

en: The track wasn't split.
nn: Sporet blei ikkje delt.

en: The track will be padded at its end.
nn: Sporet kjem til å verta fylt ut på slutten

en: The type of checksum used for files
nn: Typen kontrollsum brukt av filer

en: The type of checksum used for images
nn: Typen kontrollsum brukt av avtrykk

en: The version of "%s" is too old
nn: Versjonen av «%s» er for gammal.

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
nn: Det er alt brunne filer på plata. Vil du importera dei?

en: There are no files to write to disc
nn: Ingen filer å skriva til plata

en: There are no songs to write to disc
nn: Ingen songar å skrive til plata

en: There are no videos to write to disc
nn: Ingen filmar å skriva til plata

en: There are some files left to burn
nn: Det er nokre filer att som ikkje er brent.

en: There are some more songs left to burn
nn: Det er nokre songar att som ikkje er brent

en: There are some more videos left to burn
nn: Det er nokre filmar att som ikkje er brent

en: There is no disc in "%s".
nn: Ingen plate i «%s».

en: There is no inserted disc to copy.
nn: Det er ikkje sete inn ei plate som kan kopierast.

en: There is no selected disc image.
nn: Inkje plateavtrykk valt.

en: There is no space left on the device
nn: Ingen plass ledig på eininga

en: There is no track to burn
nn: Ingen spor å skriva

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
nn: Berre ei fil er vald («%s»). Ho er eit avtrykk av ei plate og innhaldet hennar kan verta brunne

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
nn: Berre ei fil er vald («%s»). Ho er eit avtrykk av ei plate og innhaldet hennar kan verta brunne.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
nn: Ser ikkje ut til å vera nokre skadde filer på plata

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
nn: Denne fila er ein film og derfor kan berre lyddelen skrivast til plata.

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
nn: Denne informasjonen vil verta skriven til plata ved bruk av CD-tekstteknologi. Han kan verta lesen og vist av nokre lyd-CD-spelarar.

en: This is not supported by the current active burning backend.
nn: Dette er ikkje støtta av det gjeldande brenningsbakstykket-

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
nn: Denne verdien representerer brenneval som vart brukte sist i ein slik samanheng.

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
nn: Denne verdien representerer snøggleiken som vart brukt sist i ein slik samanheng.

en: This version of genisoimage is not supported
nn: Denne versjonen av genisoimage er ikkje støtta

en: This version of mkisofs is not supported
nn: Denne versjonen av mkisofs er ikkje støtta

en: This will remove all previous results.
nn: Dette vil fjerna alle tidlegare resultat

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
nn: Desse namn bør verta endra og kappa ned til maksimalt 64 teikn

en: Tiled
nn: Flislagt

en: Title
nn: Tittel

en: Title:
nn: Tittel:

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
nn: For å leggja til filer til prosjektet, trykk på «Legg til»-knappen eller drag filer til dette området.

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
nn: For å fjerna filer, vel dei og trykk på «Fjern»-knappen, eller trykk på «Delete»-tasten

en: Total time: %02i:%02i:%02i
nn: Total tid: %02i.%02i.%02i

en: Track
nn: Spor

en: Track length:
nn: Lengde på spor:

en: Transcoding "%s"
nn: Kodar om «%s»

en: Transcoding song
nn: Kodar om song

en: Type mismatch
nn: Feil type

en: Type your keywords or choose 'All files' from the menu
nn: Skriv inn dine nøkkelord eller vel «Alle filer» frå menyen

en: URI of an image file to burn (autodetected)
nn: Adresse til eit avtrykk som skal brennast (automatisk oppdaga)

en: Underline
nn: Understreka

en: Unknown character encoding
nn: Ukjend teiknkoding

en: Unknown error
nn: Ukjend feil

en: Unknown error.
nn: Ukjend feil

en: Unknown song
nn: Ukjend song

en: Unnamed CD/DVD Drive
nn: Namnlaus CD/DVD-eining

en: Unreadable file
nn: Uleselig fil

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nn: Kjende ikkje igjen versjonen til .desktop-fila «%s»

en: Unrecognized launch option: %d
nn: Kjente ikkje igjen oppstartsvalet: %d

en: Use an _MD5 file to check the disc
nn: Bruk _MD5-fil for å sjekka plata

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
nn: Bruk ei ekstern .md5-fil som inneheld kontrollsummen til ei plate

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
nn: Bruk brann_sirking (minskar risken for problem)

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
nn: Brukt saman med «-immed»-flagget med cdrecord

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
nn: Brukt saman med «-immed»-flagget med cdrecord.

en: VCD image
nn: VCD-avtrykk

en: VCD type:
nn: Type VCD:

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
nn: VIDEO_TS-mappa manglar eller er ugyldig

en: Vertical gradient
nn: Vertikal gradient

en: Video DVD could not be opened
nn: Film-DVD-en kunne ikkje opnast

en: Video DVD image
nn: Video-DVD-avtrykk

en: Video DVD successfully burned
nn: Brenning av video-DVD fullførd

en: Video Options
nn: Filmalternativ

en: Video disc (%s)
nn: Videoplate (%s)

en: Video format:
nn: Videoformat:

en: Volume could not be created
nn: Klarte ikkje laga lagringseining

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
nn: Når fleire programtillegg er tilgjengeleg for den same handlinga vil denne verdien fastsetja kva for programtillegg som får prioritet. 0 tyder at den ibuande prioriteten til programtillegget vert brukt. Positiv verdi overstyrer den ibuande prioriteten og negativ verdi slår tillegget av.

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
nn: Om førehandsvisningar av filer skal visast. Set til sann for å gjera det.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
nn: Om «-driver generic-mmc-raw»-flagget skal brukast med cdrdao

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, brasero will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
nn: Om «-driver generic-mmc-raw»-flagget skal brukast med cdrdao. Set til sann og Brasero vil bruka det. Det kan vera ein måte å snu seg om feil for nokre einingar/oppsett.

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
nn: Om «-immed»-flagget skal brukast med cdrecord. Bruk med måte (set til sann) fordi det er berre ein måte å snu seg om feil for nokre einingar/oppsett.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
nn: Om «-use-the-force-luke=dao»-flagget skal brukast med growisofs

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
nn: Om «-use-the-force-luke=dao»-flagget skal brukast med growisofs. Set til falsk og Brasero vil ikkje bruke det. Det kan vera ein måte å snu seg om feil for nokre einingar/oppsett

en: White list of additional plugins to use
nn: Kvitliste over ekstra tillegg å bruka

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
nn: Vil du skriva utover den oppgjevne kapasiteten til plata?

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
nn: Vil du brenna filutvalet over fleire media?

en: Writable Blu-ray disc
nn: Skrivbar Blu-ray-plate

en: Write contents to a CD or DVD
nn: Skriv innhaldet til ein CD eller DVD

en: Write disc image to a CD or DVD
nn: Skriv avtrykk av plata til ein CD eller DVD

en: Write to Disc
nn: Skriv til plate

en: Writing
nn: Skriv

en: Writing CD-Text information
nn: Skriv CD-tekst-informasjon

en: Writing cue sheet
nn: Skriv innhaldsforteikning

en: Writing leadin
nn: Skriv innleiing

en: Writing leadout
nn: Skriv avslutning

en: Writing track %02i
nn: Skriv spor %02i

en: Writing track %s
nn: Skriv spor %s

en: Wrong command line option.
nn: Feil kommandolinjeflagg.

en: You do not have the required permission to write at this location
nn: Du har ikkje dei nødvendige løyva for å skriva til denne staden

en: You do not have the required permissions to use this drive
nn: Du har ikkje nødvendige løyve til å bruka denne eininga

en: You may want to free some space on the disc and retry
nn: Du vil kanskje frigjera meir plass på plata og prøva på nytt

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Brasero; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
nn: Du skal ha fått eit eksemplar av GNU General Public License saman med Brasero. Viss ikkje så skriv til Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA.

en: Your project has not been saved.
nn: Prosjektet ditt er ikkje lagra.

en: _About
nn: _Om

en: _Add
nn: _Legg til

en: _Add File
nn: _Legg til fil

en: _Add Files
nn: _Legg til filer

en: _Blank
nn: _Tøm

en: _Blank Disc
nn: Tø_m plate

en: _Blank Disc…
nn: Tø_m plate …

en: _Blank…
nn: _Tøm …

en: _Burn
nn: _Brenn

en: _Burn Image…
nn: _Brenn avtrykk …

en: _Burn Several Discs
nn: _Brenn fleire plater

en: _Burn…
nn: _Brenn …

en: _Cancel Burning
nn: _Avbryt brenning

en: _Cancel Loading
nn: A_vbryt lasting

en: _Change Location
nn: _Byt stad

en: _Check
nn: _Sjekk

en: _Check Disc…
nn: _Sjekk plate …

en: _Check Integrity…
nn: _Sjekk integritet …

en: _Color
nn: _Farge

en: _Contents
nn: _Innhald

en: _Continue
nn: _Fortset

en: _Copy
nn: _Kopier

en: _Copy Disc…
nn: _Kopier plate …

en: _Cover Editor
nn: Redigering av _omslag

en: _Create Cover
nn: _Lag omslag

en: _Deactivate All
nn: _Slå av alle

en: _Disable Full Windows Compatibility
nn: _Slå av full Windowskompabilitet

en: _Discard
nn: _Forkast

en: _Discard Changes
nn: _Forkast endringar

en: _Discard File
nn: _Forkast fil

en: _Discard File Selection
nn: _Forkast filutval

en: _Discard Project
nn: _Forkast prosjekt

en: _Don't split
nn: Ikkje _del

en: _Edit
nn: R_ediger

en: _Edit Information…
nn: R_ediger informasjon …

en: _Eject
nn: Løys _ut

en: _Empty Project
nn: _Tøm prosjekt

en: _Fast blanking
nn: _Rask tømming

en: _Help
nn: _Hjelp

en: _Hide changes
nn: Sk_jul endringar

en: _Horizontal Layout
nn: _Vatnrett utforming

en: _Image
nn: B_ilete

en: _Import
nn: _Importer

en: _Keep
nn: _Behald

en: _Keep Current Extension
nn: _Behald aktuell filutviding

en: _Keep Current Location
nn: _Hald fast med noverande stad

en: _Keep File Selection
nn: _Behald filutval

en: _List of slices that are to be created:
nn: _Liste over delar som vert laga:

en: _New
nn: _Nytt

en: _New Project
nn: _Nytt prosjekt

en: _Open
nn: _Opna

en: _Open…
nn: _Opna …

en: _Options…
nn: _Alternativ …

en: _Overburn
nn: _Overbrenning

en: _Project
nn: _Prosjekt

en: _Recent Projects
nn: _Siste prosjekt

en: _Remove
nn: Fje__rn

en: _Remove Files
nn: Fje_rn filer

en: _Rename
nn: _Gje nytt namn

en: _Rename for Full Windows Compatibility
nn: _Byt namn for fullstendig Windows-kompabilitet

en: _Replace
nn: _Byt ut

en: _Replace Disc
nn: _Byt ut plate

en: _Restore
nn: _Gjenopprett

en: _Save
nn: _Lagra

en: _Save Log
nn: _Lagra logg

en: _Search Directory
nn: _Søk i mappe

en: _Show Side Panel
nn: _Vis sidepanel

en: _Show changes
nn: Vi_s endringar

en: _Simulate before burning
nn: _Simuler før brenning

en: _Slice
nn: _Del

en: _Split
nn: _Del

en: _Split Track…
nn: _Del spor …

en: _Text Color
nn: _Tekstfarge

en: _Tools
nn: _Verktøy

en: _Vertical Layout
nn: _Loddrett utforming

en: _Video project
nn: _Filmprosjekt

en: _View
nn: _Vis

en: _Write to Disc…
nn: _Skriv til plate …

en: at the beginning
nn: ved byrjinga

en: at the end
nn: ved slutten

en: by %s
nn: av %s

en: cdrdao burning suite
nn: Brennesuiten cdrdao

en: cdrkit burning suite
nn: Brennesuiten cdrkit

en: cdrtools burning suite
nn: Brennesuiten cdrtools

[ctx: disc]
en: Image files
nn: Avtrykksfiler

[ctx: disc]
en: Please select another image.
nn: Vel eit anna avtrykk.

en: growisofs burning suite
nn: Brennesuiten growisofs

en: libburn library could not be initialized
nn: libburn-biblioteket kunne ikkje startast opp

en: libburn track could not be created
nn: libburn-spor kunne ikkje lagast

en: libburnia burning suite
nn: Brennesuiten libburnia

en: libisofs could not be initialized.
nn: libisofs kunne ikkje startast opp.

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
nn: libisofs rapporterte ein feil medan han la til innhaldet til mappa «%s» (%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
nn: libisofs rapporterte ein feil medan han la til fil med stigen «%s»

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
nn: libisofs rapporterte ein feil medan han laga mappa «%s»

en: parts
nn: delar

[ctx: picture]
en: Image files
nn: Avtrykksfiler

[ctx: picture]
en: Please select another image.
nn: Vel eit anna bilete.

en: seconds
nn: sekund

en: with
nn: med

en: {number}
nn: {nummer}
