gnome-control-center HEAD - en to nso translation catalogue (548 entries)

en: %d minute until the next break | %d minutes until the next break
nso[0]: metsotso e %d pele ga go khutša mo go latelago
nso[1]: metsotso e %d go fihlela go khutšeng mo go latelago

en: %s is the path where the theme files will be installed. This can not be selected as the source location
nso: %s ke tsejana yeo go yona difaele tša sehlogo di tla tsenywago. Se se ka se kgethwe bjalo ka lefelo la mothopo

en: /_About
nso: /_Ka ga

en: /_Preferences
nso: /_Tše ratwago

en: /_Take a Break
nso: /_Ikhutše

en: <Unknown Action>
nso: <Mogato o sa Tsebjwego>

en: <b>Applications</b>
nso: <b>Ditirišo</b>

en: <b>Behavior and Appearance</b>
nso: <b>Boitshwaro le Ponagalo</b>

en: <b>Cannot start the preferences application for your window manager</b>
    
    %s
nso: <b>E ka se thome tirišo ya tše ratwago bakeng sa molaodi wa gago wa lefesetere</b>
    
    %s

en: <b>Cursor Blinking</b>
nso: <b>Go Ponya ga Leswao le Bontšhago mo o lego</b>

en: <b>Desktop _Wallpaper</b>
nso: <b>Pampiri ya leboteng ya _Teseke</b>

en: <b>Double-Click Timeout </b>
nso: <b>Kgotla go Fela ga Nako Gabedi </b>

en: <b>Drag and Drop</b>
nso: <b>Goga o Lahlele</b>

en: <b>Enable Bo_unce Keys</b>
nso: <b>Kgontšha Dino_tlelo tša go Tlola</b>

en: <b>Enable Slo_w Keys</b>
nso: <b>Kgontšha Dino_tlelo tše Nanyago</b>

en: <b>Enable _Mouse Keys</b>
nso: <b>Kgontšha _Dinotlelo tša Legotlwana</b>

en: <b>Enable _Repeat Keys</b>
nso: <b>Kgontšha _Dinotlelo tša go Bušeletša</b>

en: <b>Enable _Sticky Keys</b>
nso: <b>Kgontšha _Dinotlelo tše Kgomarelago</b>

en: <b>Features</b>
nso: <b>Dibopego</b>

en: <b>Font Rendering</b>
nso: <b>Go Fana ka Fonto</b>

en: <b>Hinting</b>:
nso: <b>Go Eletša</b>:

en: <b>Locate Pointer</b>
nso: <b>Hwetša Selaetši</b>

en: <b>Mouse Orientation</b>
nso: <b>Thulaganyo ya Legotlwana </b>

en: <b>Movement Key</b>
nso: <b>Senotlelo sa go šutha</b>

en: <b>Preview</b>
nso: <b>Ponelopele</b>

en: <b>Repeat Keys</b>
nso: <b>Dinotlelo tša go Bušeletša</b>

en: <b>Smoothing</b>:
nso: <b>Go Dira Boreledi</b>:

en: <b>Speed</b>
nso: <b>Lebelo</b>

en: <b>Subpixel order</b>:
nso: <b>Tatelano ya dika-dikarolwana tše bopago seswantšho</b>:

en: <b>Support</b>
nso: <b>Thekgo</b>

en: <b>Titlebar Action</b>
nso: <b>Mogato wa Bara ya Sehlogo</b>

en: <b>Toggle Keys</b>
nso: <b>Dinotlelo tša go Thumaša le go Tima</b>

en: <b>Window Selection</b>
nso: <b>Kgetho ya Lefesetere</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
nso: <b>_Go fetola sebopego ga kemedi mo go itiragalelago</b>

en: <b>_Desktop Colors</b>
nso: <b>_Mebala ya Teseke</b>

en: <b>_Lock screen to enforce typing break</b>
nso: <b>_Notlela sekirini go gapeletša go khutša ga go tlanya</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
nso: <b>_Go fetola sebopego ga kemedi ya maitirelo</b>

en: <b>_Use authentication</b>
nso: <b>_Diriša tiišetšo</b>

en: <i>Fast</i>
nso: <i>Lebelo</i>

en: <i>High</i>
nso: <i>Godimo</i>

en: <i>Large</i>
nso: <i>Kgolo</i>

en: <i>Low</i>
nso: <i>Tlase</i>

en: <i>Slow</i>
nso: <i>Nanya</i>

en: <i>Small</i>
nso: <i>Nyenyane</i>

en: <small><i><b>Note:</b> Changes to this setting will not take effect until you next log in.</i></small>
nso: <small><i><b>Ela hloko:</b> Diphetogo tšeo di dirwago peakanyong ye di ka se šome go fihlela ge o tsena gape nakong e latelago.</i></small>

en: <small><i>Fast</i></small>
nso: <small><i>Lebelo</i></small>

en: <small><i>Long</i></small>
nso: <small><i>Telele</i></small>

en: <small><i>Short</i></small>
nso: <small><i>Kopana</i></small>

en: <small><i>Slow</i></small>
nso: <small><i>Nanyago</i></small>

en: <span size="larger" weight="bold">Install a Theme</span>
nso: <span size="larger" weight="bold">Tsenya sehlogo</span>

en: <span size="larger" weight="bold">Save Theme to Disk</span>
nso: <span size="larger" weight="bold">Boloka Sehlogo Tisiking</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Apply new font?</span>
nso: <span weight="bold" size="larger">Diriša fonto e mpsha?</span>

en: A computer break reminder.
nso: Kgopotšo ya go khutša ga khomphuthara.

en: A_vailable layouts:
nso: G_o bea mo go lego gona:

en: About GNOME Typing Monitor
nso: Ka ga Lepokisana la Sekirini la go Tlanya la GNOME

en: Accel Mode
nso: Mokgwa wa Seakgofiši

en: Accelerator key
nso: Senotlelo sa seakgofiši

en: Accelerator keycode
nso: Khoutu ya senotlelo ya seakgofiši

en: Accelerator modifiers
nso: Dimpshafatši tša seakgofiši

en: Action
nso: Mogato

en: Add Wallpaper
nso: Oketša Pampiri ya leboteng

en: Add...
nso: Oketša...

en: All_ow postponing of breaks
nso: Dume_elela go šuthišwa ga go khutša

en: Alt
nso: Tšh

en: Apply _Background
nso: Diriša _Bokamorago

en: Apply _Font
nso: Diriša _Fonto

en: Assign shortcut keys to commands
nso: Abela dinotlelo tša kgaoletšo go ditaelo

en: Assistive Technology Preferences
nso: Tše Ratwago tša Thekinolotši tše Thušago

en: Assistive Technology Support
nso: Thekgo ya Thekinolotši e Thušago

en: Autoconfiguration _URL:
nso: Go fetola sebopego mo go itiragalelago ga _STS:

en: Basic
nso: Motheo

en: Beep if key is re_jected
nso: Dira modumo ge senotlelo se ga_nwa

en: Beep when _features turned on or off from keyboard
nso: Dira modumo _ge dibopego di thumašwa goba di tingwa borotong ya dinotlelo

en: Beep when _modifier is pressed
nso: Dira modumo _ge sempshafatši se gateletšwe

en: Beep when an LED is turned on and two beeps when one is turned off.
nso: Dira modumo ge LED e thumašitšwe le medumo e mebedi ge e timilwe.

en: Beep when key is:
nso: Dira modumo ge senotlelo se:

en: Best _shapes
nso: Dibopego _tše di phalago ka moka

en: Best co_ntrast
nso: Go fapana go e ph_alago ka moka

en: Break reminder
nso: Kgopotšo ya go khutša

en: Brightness down
nso: Go taga go tlase

en: Brightness down's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya go taga go tlase.

en: Brightness up
nso: Go taga go godimo

en: Brightness up's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya go taga go godimo.

en: Buttons
nso: Dikonope

en: C_ustom
nso: _Tlwaelo

en: C_ustom:
nso: _Tlwaelo:

en: C_ut
nso: R_ipa

en: Callback
nso: Letša gape

en: Callback to be issued when data are to be converted from GConf to the widget
nso: Go letša gape mo go swanetšego go ntšhwa ge tsebišo e fetoletšwe go tloga go GConf go ya go sedirišwa

en: Callback to be issued when data are to be converted to GConf from the widget
nso: Go letša gape mo go swanetšego go ntšhwa ge tsebišo e swanetše go fetolelwa go GConf go tšwa go sedirišwa

en: Callback to be issued when property editor object data is to be freed
nso: Go letša gape mo go swanetšego go ntšhwa ge tsebišo ya sedirišwa sa morulaganyi wa thoto e swanetše go lokollwa

en: Cannot create the directory "%s".
    This is needed to allow changing cursors.
nso: E ka se kgone go hlama tšhupetšo ya "%s".
    Se se a nyakega go dumelela go fetola leswao le bontšhago mo o lego.

en: Cannot determine user's home directory
nso: E ka se lemoge tšhupetšo ya gae ya modiriši

en: Centered
nso: E beilwe magareng

en: Change screen resolution
nso: Fetola setlamo sa sekirini

en: Change set
nso: Fetola peakanyo

en: Change your Desktop Background settings
nso: Fetola Dipeakanyo tša Bokamorago bja Teseke ya Gago

en: Check if breaks are allowed to be postponed
nso: Lekola ge eba go khutša go dumeletšwe gore go šuthišwe

en: Close and _Log Out
nso: Tswalela gomme o _Tšwe

en: Co_mmand:
nso: Ta_elo:

en: Connecting...
nso: Go kgokaganya...

en: Control
nso: Taolo

en: Control theme
nso: Laola sehlogo

en: Controls
nso: Ditaolo

en: Conversion from widget callback
nso: Go fetolelwa go tšwa go go letša gape ga sedirišwa

en: Conversion to widget callback
nso: Go fetolwa ga go letša gape ga sedirišwa

en: Copyright:
nso: Tokelo ya ngwalollo:

en: Could not initialize Bonobo
nso: E ka se kgone go thomološa Bonobo

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this command exists.
nso: E ka se kgone go phethagatša taelo: %s
    Tiišetša gore taelo ye e gona.

en: Couldn't find the file '%s'.
    
    Please make sure it exists and try again, or choose a different background picture.
nso: Ga e kgone go hwetša faele '%s'.
    
    Hle kgonthišetša gore e gona gomme o leke gape, goba o kgethe seswantšho se bonagalago ka morago se fapanego.

en: Couldn't load sound file %s as sample %s
nso: E ka se kgone go laiša faele ya modumo ya %s bjalo ka mohlala %s

en: Couldn't load the Glade file.
    Make sure that this daemon is properly installed.
nso: E ka se kgone go laiša faele ya Sekgoba.
    Kgonthišetša gore daemon ye e tsentšhitšwe ka tshwanelo.

en: Couldn't put the machine to sleep.
    Verify that the machine is correctly configured.
nso: E ka se kgone go robatša motšhene.
    Tiišetša gore motšhene o fetotšwe sebopego ka mo go nepagetšego.

en: Current URI index
nso: Tlhatlamano ya gona bjale ya URI

en: Current URI index - starts from 1
nso: Tlhatlamano ya gona bjale ya URI - e thoma go 1

en: Cursor Theme
nso: Sehlogo sa Leswao le Bontšhago mo o lego

en: Cursor _blinks in text boxes and fields
nso: Leswao le bontšhago mo o lego _le ponya-ponya mapokising a sengwalwa le mapatlelong

en: Cursors
nso: Maswao a Bontšhago mo o lego

en: Custom Editor Properties
nso: Dipharologantšho tša Morulaganyi wa Tlwaelo

en: Custom data required by the specific property editor
nso: Tsebišo ya tlwaelo e nyakwago ke morulaganyi yo a itšego wa thoto

en: Custom theme
nso: Sehlogo sa tlwaelo

en: Customize the appearance of toolbars and menubars in applications
nso: Tlwaelanya ponagalo ya bara ya didirišwa le bara ya lelokelelo la dikagare ditirišong

en: D_etails...
nso: D_intlha...

en: Default Cursor
nso: Leswao le Bontšhago mo o lego la Tlhaelelo

en: Default Cursor - Current
nso: Leswao le Bontšhago mo o lego la Tlhaelelo - Gona bjale

en: Default Mail Reader
nso: Mmadi wa Poso wa Tlhaelelo

en: Default Settings
nso: Dipeakanyo tša Tlhaelelo

en: Default Terminal
nso: Kgokagano ya Dithapo ya Tlhaelelo

en: Default Text Editor
nso: Morulaganyi wa Sengwalwa wa Tlhaelelo

en: Default Web Browser
nso: Sefetleki sa Wepe sa Tlhaelelo

en: Default Window Manager
nso: Molaodi wa Lefesetere wa Tlhaelelo

en: Del_ay:
nso: Die_giša:

en: Delay between keypress and pointer mo_vement:
nso: Diegiša magareng ga go gatelelwa ga senotlelo le go šu_tha ga selaetši:

en: Delete
nso: Phumola

en: Description
nso: Tlhaloso

en: Description:
nso: Tlhaloso:

en: Desktop
nso: Teseke

en: Desktop Background
nso: Bokamorago bja Teseke

en: Desktop Background Preferences
nso: Tše Ratwago tša Bokamorago bja Teseke

en: Disa_ble if two keys pressed together
nso: Pale_diša ge dinotlelo tše pedi di gateletšwe mmogo

en: Disabled
nso: Paledišitšwe

en: Do _not apply font
nso: O se _ke wa diriša fonto

en: Do you want to activate Slow Keys?
nso: Na o nyaka go diragatša Dinotlelo tše Nanyago?

en: Do you want to activate Sticky Keys?
nso: Na o nyaka go diragatša Dinotlelo tše Kgomarelago?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
nso: Na o nyaka go diragatšolla Dinotlelo tše Nanyago?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
nso: Na o nyaka go diragatšolla Dinotlelo tše Kgomarelago?

en: Do you want to keep this resolution?
nso: Na o nyaka go boloka setlamo se?

en: Duration of the break when typing is disallowed
nso: Botelele bja go khutša ge o tlanya ga bo a dumelelwa

en: Duration of work before forcing a break
nso: Botelele bja mošomo pele ga go gapeletša go khutša

en: E-mail
nso: Poso ya elektronike

en: E-mail's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya poso ya elektronike.

en: E_nable Toggle Keys
nso: K_gontšha Dinotlelo tša go Thumaša le go Tima

en: E_nable sound server startup
nso: K_gontšha go thoma ga seabi sa modumo

en: E_xec Flag:
nso: P_hethagatša Folaga:

en: Edit...
nso: Lokiša...

en: Eject
nso: Ntšha

en: Eject's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya go tšwa.

en: Enable sound and associate sounds with events
nso: Kgontšha modumo e bile o tswalanye medimo le ditiragalo

en: Enable support for GNOME assistive technologies at login
nso: Kgontšha thekgo bakeng sa dithekinolotši tše thušago tša GNOME go tseneng

en: Encompass
nso: Fihlelela

en: Error creating signal pipe.
nso: Phošo ya go hlama phaephe ya leswao.

en: Error setting new accelerator in configuration database: %s
nso: Phošo ya go beakanya seakgofiši se seswa datapeising ya go fetola sebopego: %s

en: Error unsetting accelerator in configuration database: %s
nso: Phošo ya go beakanyolla seakgofiši datapeising ya go fetola sebopego: %s

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
nso: Phošo ya ge go lekwa go dirišwa (%s)
    yeo e kgokagantšwego le senotlelo sa (%s)

en: Event
nso: Tiragalo

en: Evolution Mail Reader
nso: Sebadi sa Poso sa Phutollo

en: Eye candy added by Anders Carlsson
nso: Lelekere la leihlo le okeditšwe ke Anders Carlsson

en: Fill Screen
nso: Tlatša Sekirini

en: Filters
nso: Dikgethi

en: Flash _entire screen
nso: Phadimiša _sekirini ka moka

en: Flash _window titlebar
nso: Phadimiša _bara ya sehlogo ya lefesetere

en: Font
nso: Fonto

en: Font Preferences
nso: Tše Ratwago tša Fonto

en: Font Rendering Details
nso: Dintlha tša go Fana ka Fonto

en: Font may be too large
nso: Fonto e ka ba e le e kgolo kudu

en: Fraction completed
nso: Seabelo se feditšwego

en: Fraction of transfer currently completed
nso: Seabelo sa phetišetšo yeo gona bjale e feditšwego

en: From URI
nso: Go tšwa go URI

en: GConf change set containing data to be forwarded to the gconf client on apply
nso: GConf e fetola peakanyo yeo e nago le tsebišo yeo e swanetšego go fetišetšwa go modirelwa wa gconf tirišong

en: GConf key %s set to type %s but its expected type was %s
nso: Senotlelo sa GConf sa %s se beakantšwe go mohuta wa %s eupša mohuta wa sona o letetšwego e be e le %s

en: GConf key to which this property editor is attached
nso: Senotlelo sa GConf seo morulaganyi wa thoto a kgokagantšwego

en: GNOME Control Center
nso: Lefelo la Taolo ya GNOME

en: General
nso: Kakaretšo

en: Go _to font folder
nso: Eya _sephutheding sa fonto

en: Gra_yscale
nso: Teka_nyo e tshetla

en: HTTP Proxy Details
nso: Dintlha tša Kemedi tša PFSK

en: H_TTP proxy:
nso: K_emedi ya PFSK:

en: Height if applier is a preview: Defaults to 48.
nso: Bophagamo ge eba sediriši e le ponelopele: Ditlhaelelo go ya go 48.

en: Highlight the _pointer when you press Ctrl
nso: Bonagatša selaetši _ge o gatelela Ctrl

en: Home folder
nso: Sephuthedi sa gae

en: Home folder's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya sephuthedi sa gae.

en: Horizontal Gradient
nso: Go Sekama go Rapamego

en: Hyper
nso: Kgahlišago

en: I don't know how to open the file '%s'.
    Perhaps it's a kind of picture that is not yet supported.
    
    Please select a different picture instead.
nso: Ga ke tsebe kamoo nka bulago faele ya '%s'.
    Mohlomongwe ke mohuta wa seswantšho seo sešogo sa thekgwa.
    
    Hle kgetha seswantšho se fapanego legatong la se.

en: I_gnore duplicate keypresses within:
nso: H_lokomologa go gatelelwa ga senotlelo mo go lego gabedi ka gare ga:

en: Icon theme
nso: Sehlogo sa leswao

en: Icons
nso: Maswao

en: Icons only
nso: Maswao feela

en: If set to true, then OpenType fonts will be thumbnailed.
nso: Ge eba e beakantšwe gore e be therešo, gona difonto tša Mohuta o Bulegilego di tla khutsofatšwa.

en: If set to true, then PCF fonts will be thumbnailed.
nso: Ge eba e beakantšwe e le therešo, gona difonto tša PCF di tla khutsofatšwa.

en: If set to true, then TrueType fonts will be thumbnailed.
nso: Ge eba e beakantšwe gore e be therešo, gona difonto tša Mohuta wa Therešo di tla khutsofatšwa.

en: If set to true, then Type1 fonts will be thumbnailed.
nso: Ge eba e beakantšwe gore e be therešo, gona difonto tša Mohuta wa 1 di tla khutsofatšwa.

en: If set to true, then installed themes will be thumbnailed.
nso: Ge eba e beakantšwe gore e be therešo, gona dihlogo tše tsentšhitšwego e tla khutsofatšwa.

en: If set to true, then themes will be thumbnailed.
nso: Ge eba e beakantšwe gore e be therešo, gona dihlogo di tla khutsofatšwa.

en: If true, the mime handlers for text/plain and text/* will be kept in sync
nso: Ge eba e le therešo, baswari ba mime bakeng sa text/plain (sengwalwa/se se nago selo) le text/* (sengwalwa) di tla bolokwa di rulagantšwe

en: Ignore all subsequent presses of the SAME key if they happen within a user selectable period of time.
nso: Hlokomologa go gatelela ka moka mo go hlatlamanago ga senotlelo se SWANAGO ge eba go direga nakong e kgethilwego ya modiriši.

en: Import Feature Settings File
nso: Amogela Faele ya Dipeakanyo tša Sebopego

en: Issue this callback when the value associated with key gets changed
nso: Ntšha go letša gape ge boleng bjo tswalanego le senotlelo bo fetolwa

en: It seems that another application already has access to key '%d'.
nso: Go bonagala gore tirišo e nngwe e šetše e kgona go tsena senotlelong sa '%d'.

en: Just apply settings and quit
nso: Diriša feela dipeakanyo gomme o tlogele

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
nso: Diriša feela dipeakanyo gomme o tlogele (go sepelelana feela; mo gona bjale go swarwago ke daemon)

en: KMail
nso: Poso ya K

en: Keep Resolution
nso: Boloka Setlamo

en: Key
nso: Senotlelo

en: Key Binding (%s) has its action defined multiple times
nso: Go Kopanya ga Senotlelo ga (%s) go na le mogato o hlaloswago e le makga a mantši

en: Key Binding (%s) has its binding defined multiple times
nso: Go Kopanya ga Senotlelo ga (%s) go na le go kopanya mo go hlaloswago e le makga a mantši

en: Key Binding (%s) is already in use
nso: Go Kopanya ga Senotlelo ga (%s) go šetše go dirišwa

en: Key Binding (%s) is incomplete
nso: Go Kopanya ga Senotlelo ga (%s) ga go a felela

en: Key Binding (%s) is invalid
nso: Go Kopanya ga Senotlelo ga (%s) ga se ga kgonthe

en: Key presses _repeat when key is held down
nso: Senotlelo se gatelela _bušeletša ge senotlelo se gateletšwe fase

en: Keyboard
nso: Boroto ya dinotlelo

en: Keyboard Accessibility Preferences (AccessX)
nso: Tše Ratwago tša go Tsenega ga Boroto ya Dinotlelo (Go Tsena ga X)

en: Keyboard Preferences
nso: Tše Ratwago tša Boroto ya Dinotlelo

en: Keyboard Shortcuts
nso: Dikgaoletšo tša Boroto ya Dinotlelo

en: Keyboard _model:
nso: Mohlala wa _boroto ya dinotlelo:

en: Large Cursor
nso: Leswao le Bontšhago mo o lego le Legolo

en: Large Cursor - Current
nso: Leswao le Bontšhago mo o lego le Legolo - Gona bjale

en: Large White Cursor
nso: Leswao le Bontšhago mo o lego le Legolo le Lešweu

en: Large White Cursor - Current
nso: Leswao le Bontšhago mo o lego le Legolo le Lešweu - Gona bjale

en: Large version of normal cursor
nso: Kgatišo e kgolo ya leswao le bontšhago mo o lego le tlwaelegilego

en: Large version of white cursor
nso: Kgatišo e kgolo ya leswao le bontšhago mo o lego le lešweu

en: Launch help browser
nso: Tsebagatša sefetleki sa thušo

en: Launch help browser's shortcut.
nso: Tsebagatša kgaoletšo ya sefetleki sa thušo.

en: Launch web browser
nso: Tsebagatša sefetleki sa wepe

en: Launch web browser's shortcut.
nso: Tsebagatša kgaoletšo ya sefetleki sa wepe.

en: Layout
nso: Bea

en: Layout Options
nso: Dikgetho tša go Bea

en: Layouts
nso: Go bea

en: Less than one minute until the next break
nso: Ka tlase ga motsotso o tee go fihlela go khutšeng mo go latelago

en: Links Text Browser
nso: E Kgokaganya Sefetleki sa Sengwalwa

en: Lock screen
nso: Notlela sekirini

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
nso: Notlela sekirini ka morago ga botelele bjo itšego go thibela dikgobalo tša go diriša boroto ya dinotlelo ka mo go bušeleditšwego

en: Lock screen's shortcut.
nso: Notlela kgaoletšo ya sekirini.

en: Log out
nso: E-tšwa

en: Log out's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya go tšwa.

en: Lynx Text Browser
nso: Sefetleki sa Sengwalwa sa Lynx

en: Ma_ximum pointer speed:
nso: Le_belo le legolo la selaetši:

en: Mail Reader
nso: Sebadi sa Poso

en: Maximize
nso: Godiša

en: Menu and Toolbar Preferences
nso: Lelokelelo la dikagare le Tše Ratwago tša Bara ya Sedirišwa

en: Menus & Toolbars
nso: Malokelelo a Dikagare & Bara ya Didirišwa

en: Microsoft Natural Keyboard
nso: Boroto ya Dinotlelo ya Tlhago ya Microsoft

en: Models
nso: Mehlala

en: Motion
nso: Tšhišinyo

en: Mouse
nso: Legotlwana

en: Mouse Keys
nso: Dinotlelo tša Legotlwana

en: Mouse Preferences
nso: Tše Ratwago tša Legotlwana

en: Mouse _Preferences...
nso: Tše Ratwago _tša Legotlwana...

en: Mozilla Mail
nso: Poso ya Mozilla

en: N_one
nso: G_a e gona

en: Name:
nso: Leina:

en: Netscape Communicator
nso: Seboledi sa Netscape

en: Network Proxy
nso: Kemedi ya Neteweke

en: New File
nso: Faele e Mpsha

en: New accelerator...
nso: Seakgofiši se seswa...

en: New themes can also be installed by dragging them into the window.
nso: Dihlogo tše diswa di ka tsenywa gape ka go di gogela lefesetereng.

en: Next track key's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya senotlelo ya koša e latelago.

en: No Assistive Technology is available on your system.  The 'gok' package must be installed in order to get on-screen keyboard support, and the 'gnopernicus' package must be installed for screenreading and magnifying capabilities.
nso: Ga go na Thekinolotši e Thušago yeo e lego tshepedišong ya gago.  Ngatana ya 'gok' e swanetše go tsenywa gore go hwetšwe thekgo ya boroto ya dinotlelo ya sekirining, le ngatana ya 'gnopernicus' e swanetše go tsenywa bakegn sa go bala ga sekirini le bokgoni bja go godiša.

en: No Wallpaper
nso: Ga go na Pampiri ya leboteng

en: No theme file location specified to install
nso: Ga go na lefelo la faele ya sehlogo le laeditšwego go tsenywa

en: No themes could be found on your system.  This probably means that your "Theme Preferences" dialog was improperly installed, or you haven't installed the "gnome-themes" package.
nso: Ga go na dihlogo tšeo di hweditšwego tshepedišong ya gago.  Se mohlomongwe se ra gore poledišano ya gago ya "Tše Ratwago tša Sehlogo" ga se tša tsenywa ka tshwanelo, goba ga se wa tsenya ngatana ya "dihlogo tša gnome".

en: Not all available assistive technologies are installed on your system.  The 'gnopernicus' package must be installed for screenreading and magnifying capabilities.
nso: Ga se dithekinolotši ka moka tše thušago tšeo di tsentšhitšwego tshepedišong ya gago. Ngatana ya 'gnopernicus' e swanetše go tsentšhwa bakeng sa bokgoni bja go bala sekirini le go godiša.

en: Not all available assistive technologies are installed on your system.  The 'gok' package must be installed in order to get on-screen keyboard support.
nso: Ga se thekinolotši ka moka tše thušago tšeo di tsentšhitšwego tshepedišong ya gago. Ngatana ya 'gok' e swanetše go tsenywa gore go hwetšwe thekgo ya boroto ya dinotlelo ya sekirining.

en: Object that controls the property (normally a widget)
nso: Sedirišwa seo se laolago thoto (ka mo go tlwaelegilego sedirišwa)

en: Only accept keys after they have been pressed and held for a user adjustable amount of time.
nso: Amogela dinotlelo feela ka morago ga ge di gateletšwe le go swara tekanyo ya nako e ka lokišwago ya modiriši.

en: Open File
nso: Bula Faele

en: Options
nso: Dikgetho

en: Others
nso: Tše dingwe

en: Pause
nso: Emiša nakwana

en: Pause key's shortcut.
nso: Emiša kgaoletšo ya senotlelo nakwana.

en: Perform multiple simultaneous key press operations by pressing modifier keys in sequence.
nso: Dira mediro ya go gatelela senotlelo e mentši ya samma-le-tee ka go kgotla dinotlelo tša mpshafatšo ka tatelano.

en: Permissions on the file %s are broken
nso: Ditumelelo tša faele ya %s di senyegile

en: Play (or play/pause)
nso: Bapala (goba bapala/emiša nakwana)

en: Play (or play/pause) key's shortcut.
nso: Bapala (goba bapala/emiša nakwana) kgaoletšo ya senotlelo.

en: Please select an image.
nso: Hle kgetha seswantšho.

en: Please specify a name and a command for this editor.
nso: Hle laetša leina le taelo ya morulaganyi yo.

en: Port:
nso: Lefelo:

en: Preferred Applications
nso: Ditirišo tše Ratwago

en: Preview Height
nso: Bophagamo bja Ponelopele

en: Preview Width
nso: Bophara bja Ponelopele

en: Previous track key's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya senotlelo ya kotša e fetilego.

en: Property editor data freeing callback
nso: Tsebišo ya morulaganyi wa thoto yeo e lokollago go letša gape

en: Property editor object data
nso: Tsebišo ya sedirišwa ya morulaganyi wa thoto

en: R_esolution:
nso: S_etlamo:

en: Re_fresh rate:
nso: Di_ra tekanyo gape:

en: Retrieve and store legacy settings
nso: Buša morago gomme go boloka dipeakanyo tše molaong

en: Roll up
nso: Phutha

en: S_ocks host:
nso: M_oswari wa disokisi:

en: S_peed:
nso: L_ebelo:

en: Save File
nso: Boloka Faele

en: Save Theme
nso: Boloka Sehlogo

en: Scaled
nso: Lekanyeditšwe

en: Screen
nso: Sekirini

en: Screen %d Settings
nso: Dipeakanyo tša Sekirini sa %d

en: Screen Resolution
nso: Setlamo sa Sekirini

en: Screen Resolution Preferences
nso: Tše Ratwago tša Setlamo sa Sekirini

en: Screen on which BGApplier is to draw
nso: Sekirini seo go sona BGApplier e swanetšego go thala go sona

en: Search
nso: Nyakišiša

en: Search's shortcut.
nso: Nyakišiša kgaoletšo.

en: Select Sound File
nso: Kgetha Faele ya Modumo

en: Select fonts for the desktop
nso: Kgetha difonto tša teseke

en: Select the window manager you want.  You will need to hit apply, wave the magic wand, and do a magic dance for it to work.
nso: Kgetha molaodi wa lefesetere yo o mo nyakago.  Go tla nyakega gore o kgotle diriša, o phagamiše seatla, gomme o bine motantsho wa mohlolo gore e šome.

en: Select theme for the desktop
nso: Kgetha sehlogo sa teseke

en: Select themes for various parts of the desktop
nso: Kgetha dihlogo bakeng sa dikarolo tše fapa-fapanego tša teseke

en: Select your default applications
nso: Kgetha ditirišo tša gago tša tlhaelelo

en: Set as Application Font
nso: Beakanya Bjalo ka Fonto ya Tirišo

en: Set this key to the command used to create thumbnails for OpenType fonts.
nso: Beakanya senotlelo se go taelo e dirišeditšwego go hlama dikhutsofatšo tša difonto tša Mohuta o Bulegilego.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for PCF fonts.
nso: Beakanya senotlelo se go taelo e dirišeditšwego go hlama dikhutsofatšo tša difonto tša PCF.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for TrueType fonts.
nso: Beakanya senotlelo se go taelo e dirišeditšwego go hlama dikhutsofatšo tša difonto tša Mohuta wa Therešo.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for Type1 fonts.
nso: Beakanya senotlelo se go taelo e dirišeditšwego go hlama dikhutsofatšo tša difonto tša Mohuta wa 1.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for installed themes.
nso: Beakanya senotlelo se go taelo e dirišeditšwego go hlama dikhutsofatšo bakeng sa dihlogo tše tsentšhitšwego.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for themes.
nso: Beakanya senotlelo go taelo e dirišeditšwego go hlama dikhutsofatšo bakeng sa dihlogo.

en: Set your keyboard accessibility preferences
nso: Beakanya tše di ratwago tša go tsenega ga boroto ya dinotlelo

en: Set your keyboard preferences
nso: Beakanya tše ratwago tša gago tša boroto ya dinotlelo

en: Set your mouse preferences
nso: Beakanya tše ratwago tša legotlwana

en: Short _description:
nso: Tlhaloso e _kopana:

en: Shortcut
nso: Kgaoletšo

en: Show Startup Errors
nso: Bontšha Diphošo tša go Thoma

en: Show _icons in menus
nso: Bontšha _maswao malokelelong a dikagare

en: Size:
nso: Boglo:

en: Skip to next track
nso: Tabogela go koša e latelago

en: Skip to previous track
nso: Tabogela go koša e fetilego

en: Sleep
nso: Robala

en: Sleep's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya go robala.

en: Slow Keys Alert
nso: Temošo ya Dinotlelo tše Nanyago

en: Solid Color
nso: Mmala o Tiilego

en: Sound
nso: Modumo

en: Sound Events
nso: Ditiragalo tša Modumo

en: Sound File
nso: Faele ya Modumo

en: Sound Preferences
nso: Tše Ratwago tša Modumo

en: Sound _file:
nso: Faele ya _modumo:

en: Standard XTerminal
nso: Kgokagano ya Dithapo ya X ya Motheo

en: Start the page with the typing break settings showing
nso: Thoma letlakala dipeakanyo tša go khutša ga go tlanya di bonagala

en: Start these assistive technologies every time you log in:
nso: Thoma dithekinolotši tše tše thušago nako le nako ge o tsena:

en: Sticky Keys Alert
nso: Temošo ya Dinotlelo tše Kgomarelago

en: Stop playback key
nso: Emiša senotlelo sa bapala o boele morago

en: Stop playback key's shortcut.
nso: Emiša kgaoletšo ya senotlelo sa balapa o boele morago.

en: Style:
nso: Setaele:

en: Sub_pixel (LCDs)
nso: Dikarolwana_tše nyenyane tše bopago diswantšho (di-LCD)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
nso: Go dira gore dikarolwana_tše nyenyane tše bopago seswantšho di be boreledi (di-LCD)

en: Super (or "Windows logo")
nso: Godimo (goba "Leswao la Windows")

en: Sync text/plain and text/* handlers
nso: text/plain (sengwalwa/se se nago selo) e rulagantšwego le baswari ba text/* (sengwalwa)

en: System Bell
nso: Tšhipi ya Tshepedišo

en: Take a break!
nso: Ikhutše!

en: Terminal
nso: Kgokagano ya dithapo

en: Testing the new settings. If you don't respond in %d second the previous settings will be restored. | Testing the new settings. If you don't respond in %d seconds the previous settings will be restored.
nso[0]: Go leka dipeakanyo tše mpsha. Ge o sa arabele ka metsotswana e %d go tla bolokwa peakanyo ya nakong e fetilego.
nso[1]: Go leka dipeakanyo tše mpsha. Ge eba o sa arabele ka metsotswana e %d go tla bolokwa peakanyo ya nakong e fetilego.

en: Text Editor
nso: Morulaganyi wa Sengwalwa

en: Text below icons
nso: Sengwalwa ka tlase ga maswao

en: Text beside icons
nso: Sengwalwa se bapelanego le maswao

en: Text only
nso: Sengwalwa feela

en: The GNOME configuration tool
nso: Sedirišwa sa go fetola sebopego sa GNOME

en: The X Server does not support the XRandR extension.  Runtime resolution changes to the display size are not available.
nso: Seabi sa X ga se thekge koketšo ya XRandR.  Setlamo sa nako ya go šoma se fetogelago go bogolo bja go bontšha ga di gona.

en: The X system keyboard settings differ from your current GNOME keyboard settings.  Which set would you like to use?
nso: Dipeakanyo tša boroto ya dinotlelo tša tshepedišo ya X di fapana le dipeakanyo tša gago tša gona bjale tša boroto ya dinotlelo tša GNOME.  Ke peakanyo efe yeo o ka ratago go e diriša?

en: The default cursor inverted
nso: Leswao le bontšhago mo o lego la tlhaelelo le hlanotšwego

en: The default cursor that ships with X
nso: Leswao le bontšhago mo o lego la tlhaelelo le le sesago le X

en: The default theme schemas could not be found on your system.  This means that you probably don't have metacity installed, or that your gconf is configured incorrectly.
nso: Sekema sa sehlogo sa tlhaelelo ga se sa hwetšwa tshepedišong ya gago. Se se bolela gore mohlomongwe o tsentšitše metacity, goba gore gconf ya gago e fetotšwe sebopego ka mo go fošagetšego.

en: The file %s is not a valid wav file
nso: Faele ya %s ga se faele ya kgonthe ya wav

en: The font selected is %d point large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a size smaller than %d. | The font selected is %d points large, and may make it difficult to effectively use the computer. It is recommended that you select a size smaller than %d.
nso[0]: Fonto e kgethilwego e bogolo bja ntlha bja %d , e bile e ka dira gore go be thata go diriša khomphuthara ka mo go šomago. Go eletšwa gore o kgethe bogolo bjo bo lego bjo bonyenyane go %d.
nso[1]: Fonto e kgethilwego e bogolo bja dintlha bja %d , e bile e ka dira gore go be thata go diriša khomphuthara ka mo go šomago. Go eletšwa gore o kgethe bogolo bjo bo lego bjo bonyenyane go %d.

en: The font selected is %d point large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a smaller sized font. | The font selected is %d points large, and may make it difficult to effectively use the computer. It is recommended that you select a smaller sized font.
nso[0]: Fonto e kgethilwego e bogolo bja ntlha bja %d, e bile e ka dira gore go be thata go diriša khomphuthara ka mo go šomago. Go eletšwa gore o kgethe fonto ya bogolo bjo bonyenyane.
nso[1]: Fonto e kgethilwego e bogolo bja dintlha bja %d, e bile e ka dira gore go be thata go diriša khomphuthara ka mo go šomago. Go eletšwa gore o kgethe fonto ya bogolo bjo bonyenyane.

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog. 0123456789
nso: Phukubjwe e tsotho ya lebelo e fofela mpsha e tšwafago. 0123456789

en: The shortcut "%s" is already used for:
     "%s"
nso: Kgaoletšo ya "%s" e šetše e dirišeditšwe:
     "%s"

en: The sound file for this event does not exist.
nso: Faele ya modumo ya tiragalo ye ga e gona.

en: The sound file for this event does not exist.
    You may want to install the gnome-audio package
    for a set of default sounds.
nso: Faele ya modumo ya tiragalo ye ga e gona.
    O ka nyaka go tsenya sephuthelwana sa gnome-audio
    bakeng sa peakanyo ya medumo ya tlhaelelo.

en: The theme already exists. Would you like to replace it?
nso: Sehlogo se šetše se le gona. Na o nyaka se tšeelwe legato?

en: The theme file location specified to install is invalid
nso: Lefelo la faele la sehlogo le laetšwego go tsenywa ga se la kgonthe

en: The theme you have selected suggests a new font. A preview of the font is shown below.
nso: Sehlogo seo o se kgethilego se šišinya fonto e mpsha. Ponelopele ya fonto e bontšhitšwe ka mo tlase.

en: The type of accelerator.
nso: Mohuta wa seakgofiši.

en: The typing monitor is already running.
nso: Lepokisana la sekirini la go tlanya le šetše le šoma.

en: The version of the XRandR extension is incompatible with this program. Runtime changes to the display size are not available.
nso: Kgatišo ya koketšo ya XRandR yeo e sa kwanego le lenaneo le. Diphetogo tša go šoma go bogolo bja go bontšha ga di gona.

en: Theme
nso: Sehlogo

en: Theme Details
nso: Dintlha tša Sehlogo

en: Theme Installation
nso: Go Tsenywa ga Sehlogo

en: Theme Preferences
nso: Tše Ratwago tša Sehlogo

en: Theme _Details
nso: Dintlha tša _Sehlogo

en: Theme name must be present
nso: Leina la sehlogo le swanetše go ba gona

en: Themes
nso: Dihlogo

en: There was an error displaying help: %s
nso: Go bile le phošo ya go bontšha thušo: %s

en: There was an error launching the keyboard capplet : %s
nso: Go bile le phošo ya go tsebagatša khapolete ya boroto ya dinotlelo : %s

en: There was an error launching the mouse preferences dialog: %s
nso: Go bile le phošo ya go tsebagatša poledišano ya tše ratwago tša legotlwana: %s

en: There was an error starting up the screensaver:
    
    %s
    
    Screensaver functionality will not work in this session.
nso: Go bile le phošo ya go thoma seboloki sa sekirini:
    
    %s
    
    Go šoma ga seboloki sa sekirini go ka se šome lenaneong le.

en: This system does not seem to have the XKB extension.  The keyboard accessibility features will not operate without it.
nso: Tshepedišo ye ga e bonagale e na le koketšo ya XKB.  Dibopego tša go tsenega ga boroto ya dinotlelo di ka se šome ka ntle le yona.

en: This theme does not suggest any particular font or background.
nso: Sehlogo se ga se šišinye fonto e itšego le ge ele efe goba bokamorago.

en: This theme suggests a background:
nso: Sehlogo se se šišinya bokamorago:

en: This theme suggests a font and a background:
nso: Sehlogo se se šišinya fonto le bokamorago:

en: This theme suggests a font:
nso: Sehlogo se se šišinya fonto:

en: Thumbnail command for OpenType fonts
nso: Taelo ya khutsofatšo bakeng sa difonto tša Mohuta o Bulegilego

en: Thumbnail command for PCF fonts
nso: Taelo ya khutsofatšo bakeng sa difonto tša PCF

en: Thumbnail command for TrueType fonts
nso: Taelo ya khutsofatšo bakeng sa difonto tša Mohuta wa Therešo

en: Thumbnail command for Type1 fonts
nso: Taelo ya khutsofatšo bakeng sa difonto tša Mohuta wa 1

en: Thumbnail command for installed themes
nso: Taelo ya khutsofatšo bakeng sa dihlogo tše tsentšhitšwego

en: Thumbnail command for themes
nso: Taelo ya khutsofatšo bakeng sa dihlogo

en: Tiled
nso: E dirilwe thaele

en: Time to acce_lerate to maximum speed:
nso: Nako ya go akgo_fiša go fihla go lebelo le legolo:

en: To URI
nso: Go ya go URI

en: To _move a window, press-and-hold this key then grab the window:
nso: Go šu_thiša lefesetere, gatelela o sware senotlelo se ke moka o sware lefesetere:

en: To edit a shortcut key, click on the corresponding row and type a new accelerator, or press backspace to clear.
nso: Go lokiša senotlelo sa kgaoletšo, kgotla mothalong o sepelelanago gomme o tlanye seakgofiši se seswa, goba o gatelele backspace gore o phumole.

en: Total URIs
nso: Palomoka ya di-URI

en: Total number of URIs
nso: Palo moka ya di-URI

en: Turn the numeric keypad into a mouse control pad.
nso: Fetola mosemo wa dinotlelo wa dinomoro gore e ba moseme wa taolo ya legotlwana.

en: Type
nso: Mohuta

en: Type of bg_applier: BG_APPLIER_ROOT for root window or BG_APPLIER_PREVIEW for preview
nso: Mohuta wa bg_applier: BG_APPLIER_ROOT bakeng sa lefesete la modu goba BG_APPLIER_PREVIEW bakeng sa ponelopele

en: Type:
nso: Mohuta:

en: Typing Break
nso: Go Khutša ga go Tlanya

en: UI Control
nso: Taolo ya UI

en: URI currently transferring from
nso: URI gona bjale e fetišetša go tšwa go

en: URI currently transferring to
nso: URI yeo gona bjale e fetišetšago go

en: U_sername:
nso: L_eina la modiriši:

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
nso: Ga e kgone go tswalanya poledišano ya dipharologantšho tša go khutša le phošo e latelago: %s

en: Unable to import AccessX settings from file '%s'
nso: Ga e kgone go amogela dipeakanyo tša go Tsena tša X go tšwa faeleng ya '%s'

en: Unable to load capplet stock icon '%s'
nso: Ga e kgone go laiša leswao la setoko la khapolete ya '%s'

en: Unable to start the settings manager 'gnome-settings-daemon'.
    Without the GNOME settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with Bonobo, or a non-GNOME (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the GNOME settings manager.
nso: Ga e kgone go thoma molaodi wa dipeakanyo 'daemon ya dipeakanyo tša gnome'.
    Ka ntle le go šoma ga molaodi wa dipeakanyo tša GNOME, tše dingwe tše ratwago di ka no se šome. Se se ka laetša bothata le Bonobo, goba molaodi wa dipeakanyo yo e sego wa GNOME (ka mohlala, KDE) a ka ba a šetše a šoma e bile a lwantšhana le molaodi wa peakanyo wa GNOME.

en: Understands _Netscape Remote Control
nso: E Kwešiša _Taolo ya Kgole ya Netscape

en: Unknown
nso: Tše sa Tsebjwego

en: Unknown Cursor
nso: Leswao le Bontšhago mo o lego le sa Tsebjwego

en: Use GNOME settings
nso: Diriša dipeakanyo tša GNOME

en: Use X settings
nso: Diriša dipeakanyo tša X

en: Use _previous resolution
nso: Diriša _setlamo sa nakong e fetilego

en: Use this _editor to open text files in the file manager
nso: Diriša morulaganyi _yo go bula difaele tša sengwala molaoding wa faele

en: Version:
nso: Kgatišo:

en: Vertical Gradient
nso: Go Sekama go Tsepamego

en: Volume
nso: Bolumo

en: Volume down
nso: Bolumo e tlase

en: Volume down's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya bolumo e tlase.

en: Volume mute
nso: Go nolofatšwa ga bolumo

en: Volume mute's shortcut
nso: Kgaoletšo ya go nolofatšwa ga bolumo

en: Volume step
nso: Peakanyo ya bolumo

en: Volume step as percentage of volume.
nso: Peakanyo ya bolumo go ya ka phesente ya bolumo.

en: Volume up
nso: Bolumo e godimo

en: Volume up's shortcut.
nso: Kgaoletšo ya bolumo e godimo.

en: W3M Text Browser
nso: Sefetleki sa Sengwalwa sa W3M

en: Web Browser
nso: Sefetleki sa Wepe

en: Whether to thumbnail OpenType fonts
nso: Ge eba go swanetše go khutsofatšwe difonto tša Mohuta o Bulegilego

en: Whether to thumbnail PCF fonts
nso: Ge eba go swanetše go khutsofatšwe difonto tša PCF

en: Whether to thumbnail TrueType fonts
nso: Ge eba go swanetše go khutsofatšwe difonto tša Mohuta wa Therešo

en: Whether to thumbnail Type1 fonts
nso: Ge eba go swanetše go khutsofatšwe difonto tša Mohuta wa 1

en: Whether to thumbnail installed themes
nso: Ge eba khutsofatšo e tsentšhitše dihlogo

en: Whether to thumbnail themes
nso: Ge eba go swanetše go khutsofatšwe dihlogo

en: White Cursor
nso: Leswao le Bontšhago mo o lego le Lešweu

en: White Cursor - Current
nso: Leswao le Bontšhago mo o lego le Lešweu - Gona bjale

en: Width if applier is a preview: Defaults to 64.
nso: Bophara ge eba sediriši e le ponelopele: Ditlhaelelo go ya go 64.

en: Window Border
nso: Mollwane wa Lefesetere

en: Window Management
nso: Taolo ya Lefesetere

en: Window Manager
nso: Molaodi wa Lefesetere

en: Window Preferences
nso: Tše Ratwago tša Lefesetere

en: Window border theme
nso: Sehlogo sa mollwane wa lefesetere

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
nso: Molaodi wa lefesetere wa "%s" ga se a ngwadiša sedirišwa sa go fetola sebopego

en: Windows
nso: Mafesetere

en: Written by Richard Hult &lt;richard@imendio.com&gt;
nso: E ngwadilwe ke Richard Hult &lt;richard@imendio.com&gt;

en: You can save this theme by pressing the Save Theme button.
nso: O ka boloka sehlogo se ka go kgotla konope ya Boloka Sehlogo.

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nso: O sa tšwa go gatelela senotlelo sa Shift metsotswana e 8.  Ye ke kgaoletšo ya sebopego sa Dinotlelo tše Nanyago, yeo e amago tsela yeo boroto ya gago ya dinotlelo e šomago ka yona.

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nso: O sa tšwa go kgotla senotlelo sa Shift makga a 5 ka tatelano.  Ye ke kgaoletšo ya sebopego sa Dinotlelo tše Kgomarelago, yeo e amago tsela yeo ka yona boroto ya gago ya dinotlelo e šomago ka yona.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nso: O sa tšwa go gatelela dinotlelo tše pedi ka nako e tee, goba o gateletše senotlelo sa Shift makga a 5 ka tatelano.  Se se tima sebopego sa Dinotlelo tše Kgomarelago, seo se amago tsela yeo ka yona boroto ya gago ya dinotlelo e šomago ka yona.

en: _Acceleration:
nso: _Go Akgofiša:

en: _Accessibility
nso: _Go tsenega

en: _Accessibility...
nso: _Go tsenega...

en: _Add Wallpaper
nso: _Oketša Pampiri ya leboteng

en: _Application font:
nso: _Fonto ya tirišo:

en: _Apply font
nso: _Diriša fonto

en: _Break interval lasts:
nso: _Sekgoba sa go khutša se tšea:

en: _Command:
nso: Ta_elo:

en: _Copy
nso: _Kopiša

en: _Delay:
nso: _Diegiša:

en: _Desktop font:
nso: _Fonto ya teseke:

en: _Detachable toolbars
nso: _Dibara tša sedirišwa tšeo di ka kgokaganyollwago

en: _Details
nso: _Dintlha

en: _Disable if unused for:
nso: _Palediša ge eba e sa dirišwe bakeng sa:

en: _Do not show this message again
nso: _O seke wa bontšha molaetša wo gape

en: _Double-click titlebar to perform this action:
nso: _Kgotla bara ya sehlogo gabedi go tšea mogato wo:

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _Enable assistive technologies
nso: _Kgontšha dithekinolotši tše thušago

en: _Enable keyboard accessibility features
nso: _Kgontšha dibopego tša go tsenega ga boroto ya dinotlelo

en: _FTP proxy:
nso: _Kemedi ya PFF:

en: _File
nso: _Faele

en: _Full
nso: _Tletšego

en: _Go To Theme Folder
nso: _Eya Sephutheding sa Sehlogo

en: _Import
nso: _Amogela

en: _Import Feature Settings...
nso: _Amogela Peakanyo ya Sebopego...

en: _Install
nso: _Tsenya

en: _Install Theme...
nso: _Tsenya Sehlogo...

en: _Interval before raising:
nso: _Sebaka pele ga go godiša:

en: _Keep resolution
nso: _Boloka setlamo

en: _Left-handed mouse
nso: _Legotlwana la seatla sa lanngele

en: _Location:
nso: _Lefelo:

en: _Magnifier
nso: _Segodiši

en: _Make default for this computer (%s) only
nso: _Dira tlhaelelo bakeng sa khomphuthara ye ya (%s) feela

en: _Medium
nso: _Magareng

en: _Monochrome
nso: _Mmala o tee wa boso le bošweu

en: _Name:
nso: _Leina:

en: _New
nso: _Mpsha

en: _None
nso: _Ga e gona

en: _On-screen keyboard
nso: _Boroto ya dinotlelo e lego Sekirining

en: _Only accept keys held for:
nso: _Amogela feela dinotlelo tše swaretšwego:

en: _Open
nso: _Bula

en: _Password:
nso: _Lentšuphetišo:

en: _Paste
nso: _Kgomaretša

en: _Play
nso: _Bapala

en: _Postpone break
nso: Šu_thiša go khutša

en: _Print
nso: _Gatiša

en: _Properties...
nso: _Dipharologantšho...

en: _Quit
nso: _Tlogela

en: _Raise selected windows after an interval
nso: _Godiša mafesetere a kgethilwego ka morago ga sebakal

en: _Remove
nso: _Tloša

en: _Resolution:
nso: _Setlamo:

en: _Revert
nso: _Boela

en: _Save
nso: _Boloka

en: _Save Theme...
nso: _Boloka Sehlogo...

en: _Screenreader
nso: _Sebadi sa sekirini

en: _Secure HTTP proxy:
nso: Š_ireletša kemedi ya PFSK:

en: _Select
nso: _Kgetha

en: _Select windows when the mouse moves over them
nso: _Kgetha mafesetere ge legotlwana le sepela ka godimo ga wona

en: _Select:
nso: _Kgetha:

en: _Selected layouts:
nso: _Go bea mo go kgethilwego:

en: _Sensitivity:
nso: _Go nyaka go swarwa ka bohlale:

en: _Slight
nso: _Ganyenyane

en: _Sound an audible bell
nso: _Letša tšhipi e dumago

en: _Sounds for events
nso: _Medumo ya ditiragalo

en: _Sounds:
nso: _Medumo:

en: _Speed:
nso: _Lebelo:

en: _Style:
nso: _Setaele:

en: _Terminal font:
nso: _Fonto ya kgokagano ya dithapo:

en: _Theme name:
nso: _Leina la sehlogo:

en: _Threshold:
nso: _Mojako:

en: _Timeout:
nso: _Nako e fedile:

en: _Type to test settings:
nso: _Tlanya go leka dipeakanyo:

en: _Visual feedback:
nso: _Karabelo ya pono:

en: _Window title font:
nso: _Fonto ya sehlogo sa lefesetere:

en: _Work interval lasts:
nso: _Sekgoba sa go šoma se tšea:

en: _accepted
nso: _amogetšwe

en: _pressed
nso: _gateletšwe

en: _rejected
nso: _gannwe

en: characters/second
nso: ditlhaka/motsotswana

en: dots per inch
nso: dintlha go ya ka noko

en: milliseconds
nso: seripa sa metsotswana

en: minutes
nso: metsotso

en: pixels/second
nso: dikarolwana tše bopago seswantšho/motsotswana

en: seconds
nso: metsotswana

en: theme selection tree
nso: mohlare wa kgetho ya sehlogo

en: usage: %s fontfile
nso: tirišo: %s faele ya fonto
