gnome-shell master - en to or translation catalogue (340 entries)

en: %d Connected Device | %d Connected Devices
or[0]: %d ଟି ସଂଯୁକ୍ତ ଉପକରଣ
or[1]: %d ଟି ସଂଯୁକ୍ତ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ

en: %d new message | %d new messages
or[0]: %d ଟି ନୂତନ ସନ୍ଦେଶ
or[1]: %d ଟି ନୂତନ ସନ୍ଦେଶ

en: %d new notification | %d new notifications
or[0]: %d ଟି ନୂତନ ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡ଼ିକ
or[1]: %d ଟି ନୂତନ ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡ଼ିକ

en: %d∶%02d Remaining (%d%%)
or: %d∶%02d ବଳିଅଛି (%d%%)

en: %d∶%02d Until Full (%d%%)
or: %d∶%02d ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ (%d%%)

en: %s (console)
or: %s (କୋନସୋଲ)

en: %s (remote)
or: %s (ଦୂରବର୍ତ୍ତୀ)

en: %s has been added to your favorites.
or: %s କୁ ଆପଣଙ୍କର ମନପସନ୍ଦରେ ଯୋଗ କରାଯାଇଛି।

en: %s has been removed from your favorites.
or: %s କୁ ମନପସନ୍ଦରୁ ବାହାର କରିଦିଆଯାଇଛି।

en: %s has not emitted any errors.
or: %s କୌଣସି ତ୍ରୁଟି ଚିହ୍ନଟ କରିନାହିଁ।

en: %s is inviting you to join %s
or: %s ଆପଣଙ୍କୁ %s ରେ ଯୋଗଦାନ କରିବା ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛନ୍ତି

en: %s is now known as %s
or: %s ବର୍ତ୍ତମାନ %s ଭାବରେ ପରିଚିତ

en: %s is sending you %s
or: %s ଆପଣଙ୍କୁ %s ପଠାଉଅଛି

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
or[0]: %s ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ %d ସେକଣ୍ଡରେ ଲଗ ଆଉଟ ହେବ।
or[1]: %s ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ %d ସେକଣ୍ଡରେ ଲଗ ଆଉଟ ହେବ।

en: %s would like permission to see when you are online
or: ଆପଣ କେତେ ବେଳେ ଅନଲାଇନ ଆସୁଛନ୍ତି ଦେଖିବା ପାଇଁ %s କୁ ଅନୁମତି ଆବଶ୍ୟକ କରୁଛି

en: %u Input | %u Inputs
or[0]: %u ନିବେଶ
or[1]: %u ନିବେଶଗୁଡ଼ିକ

en: %u Output | %u Outputs
or[0]: %u ଫଳାଫଳ
or[1]: %u ଫଳାଫଳଗୁଡ଼ିକ

en: (e.g., user or %s)
or: (ଯେପରିକି, %s ପାଇଁ ଚାଳକ)

en: (or swipe finger)
or: (ଅଥବା ଅଙ୍ଗୁଳି ବୁଲାନ୍ତୁ)

en: A password is required to connect to “%s”.
or: “%s” ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହେବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଆବଶ୍ୟକ।

en: Accept
or: ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ

en: Accessibility
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା

en: Activation of network connection failed
or: ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Activities
or: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମଗୁଡ଼ିକ

en: Add to Favorites
or: ମନପସନ୍ଦ ମଧ୍ଯରେ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Administrator
or: ପ୍ରଶାସକ

en: Airplane Mode
or: ବିମାନ ଧାରା

en: Airplane Mode is On
or: ବିମାନ ଧାରା ଅନ୍‌ ଅଛି

en: All
or: ସମସ୍ତ

en: Allows access to internal debugging and monitoring tools using the Alt-F2 dialog.
or: ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ଏବଂ ନିରୀକ୍ଷଣ ସାଧନଗୁଡ଼ିକୁ Alt-F2 ସଂଳାପ ବ୍ୟବହାର କରି ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ।

en: Always on Top
or: ସର୍ବଦା ଉପରେ

en: Always on Visible Workspace
or: ସଦାବେଳେ ଦୃଶ୍ଯମାନ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରରେ ଥାଏ

en: Always show the 'Log out' menu item in the user menu.
or: ସର୍ବଦା 'ଲଗଆଉଟ' ତାଲିକା ବସ୍ତୁକୁ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ତାଲିକାରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ।

en: Answer
or: ଉତ୍ତର

en: App Picker View
or: ଆପ ଗୋଟାଳୀ ଦୃଶ୍ୟ

en: Applications
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Attach modal dialog to the parent window
or: ମୂଖ୍ୟ ୱିଣ୍ଡୋରେ ମଡେଲ ସଂଳାପ ସଂଲଗ୍ନ କରନ୍ତୁ

en: Authenticate
or: ବୈଧିକୃତ

en: Authentication Required
or: ବୈଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ

en: Authentication dialog was dismissed by the user
or: ବୈଧିକରଣ ସଂଳାପଟି ଚାଳକ ଦ୍ୱାରା ବାତିଲ ହୋଇଛି

en: Authentication error
or: ବୈଧିକରଣ ତ୍ରୁଟି

en: Authentication failed
or: ବୈଧିକରଣ ବିଫଳ ହେଲା

en: Authentication required
or: ବୈଧିକରଣ ଆବଶ୍ଯକ

en: Authentication required by wireless network
or: ବେତାର ନେଟୱର୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ

en: Battery
or: ବ୍ଯାଟେରୀ

en: Bluetooth
or: ବ୍ଲୁଟୁଥ

en: Bluetooth Settings
or: ବ୍ଲୁଟୁଥ ସଂରଚନାଗୁଡ଼ିକ

en: Bounce Keys
or: ଡେଉଁଥିବା କିଗୁଡ଼ିକ

en: Brightness
or: ଉଜ୍ଜ୍ବଳତା

en: Call
or: ଡାକରା

en: Call from %s
or: %s ଠାରୁ ଡାକରା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Captive Portal
or: କେପଟିଭ୍‌ ପୋର୍ଟାଲ

en: Certificate expired
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରର ସମୟ ସମାପ୍ତ

en: Certificate fingerprint mismatch
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଅଙ୍ଗୁଳିଚିହ୍ନ ମେଳଖାଉନାହିଁ

en: Certificate has been revoked
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟିର ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: Certificate hostname mismatch
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ହୋଷ୍ଟ ନାମ ମେଳଖାଉ ନାହିଁ

en: Certificate is invalid
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟି ଅବୈଧ ଅଟେ

en: Certificate not activated
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ସକ୍ରିୟ କରାଯାଇନାହିଁ

en: Certificate not provided
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦିଆଯାଇନାହିଁ

en: Certificate self-signed
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ନିଜ ଦ୍ୱାରା ହସ୍ତାକ୍ଷର ହୋଇଛି

en: Certificate untrusted
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ବିଶ୍ୱସ୍ଥ ନୁହଁ

en: Certificate uses an insecure cipher algorithm or is cryptographically weak
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରଟି ଗୋଟିଏ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଆଲଗୋରିଦମ ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ କିମ୍ବା ତାହା କ୍ରିପ୍ଟୋଗ୍ରାଫି ଅନୁଯାୟୀ ଦୁର୍ବଳ ଅଟେ

en: Change Background…
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ…

en: Chat
or: ଆଳାପ

en: Choose Session
or: ଅଧିବେଶନ ବାଛନ୍ତୁ

en: Clear Messages
or: ସନ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକୁ ସଫାକରନ୍ତୁ

en: Close
or: ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ

en: Command not found
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Configure GNOME Shell Extensions
or: GNOME ସେଲ ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକ

en: Configures how the windows are shown in the switcher. Valid possibilities are 'thumbnail-only' (shows a thumbnail of the window), 'app-icon-only' (shows only the application icon) or 'both'.
or: ସ୍ୱୀଚରରେ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକ କିପରି ଦର୍ଶାଯିବ ତାହା ପାଇଁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ। ବୈଧ ସମ୍ଭାବ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି 'କେବଳ-ଅଙ୍ଗିଳିଚିହ୍ନ' (ୱିଣ୍ଡୋର ଏକ ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ), 'app-icon-only' (କେବଳ ପ୍ରୟୋଗ ଚିତ୍ର ସଂକେତ ଦର୍ଶାଇଥାଏ) ଅଥବା 'ଉଭୟ'।

en: Connect
or: ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Connected
or: ସଂଯୁକ୍ତ

en: Connecting
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି

en: Connection can't be established
or: ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Connection failed
or: ସଂଯୋଗ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Connection has been lost
or: ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି

en: Connection has been refused
or: ସଂଯୋଗକୁ ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Connection has been replaced by a new connection using the same resource
or: ସମାନ ଉତ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରି ଏହି ସଂଯୋଗଟି ଏକ ନୂତନ ସଂଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଛି

en: Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Could not parse command:
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବିଶ୍ଲେଷିତ କରିହେଲା ନାହିଁ:

en: DSL authentication
or: DSL ବୈଧିକରଣ

en: Dash
or: ଡ୍ୟାସ

en: Date & Time Settings
or: ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟ ସେଟିଙ୍ଗ

en: Decline
or: ମନା କରନ୍ତୁ

en: Delay focus changes in mouse mode until the pointer stops moving
or: ସୂଚକ ଗତି କରିବା ବନ୍ଦ ନହେଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାଉସ ଧାରାରେ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବିଳମ୍ବ କରନ୍ତୁ

en: Disable
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: Disables the validation of extension version compatibility
or: ଅନୁଲଗ୍ନ ସଂସ୍କରଣ ସୁସଙ୍ଗତତାର ବୈଧତାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିଥାଏ

en: Disconnecting
or: ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରୁଅଛି

en: Do you want to keep these display settings?
or: ଆପଣ ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ସଂରଚନାକୁ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Download and install “%s” from extensions.gnome.org?
or: “%s” କୁ extensions.gnome.org ରୁ ଆହରଣ କରି ସ୍ଥାପନ କରିବେ କି?

en: Downloading
or: ଆହରଣ କରୁଅଛି

en: Eject
or: ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Enable
or: ସକ୍ରିୟ

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
or: ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକୁ ପରଦା ଧାରରେ ରଖିବା ସମୟରେ ଧାର ଟାଇଲକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enable internal tools useful for developers and testers from Alt-F2
or: ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ସାଧନଗୁଡ଼ିକୁ Alt-F2 ରୁ ବିକାଶକାରୀ ଏବଂ ପରୀକ୍ଷକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ

en: Encryption error
or: ସଂଗୁପ୍ତ ତ୍ରୁଟି

en: Encryption is not available
or: ସଂଗୁପ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Enter a Command
or: ଗୋଟିଏ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Error
or: ତୃଟି

en: Estimating…
or: ହିସାବ କରୁଅଛି ...

en: Evolution Calendar
or: Evolution କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର

en: Execution of “%s” failed:
or: “%s”  ର ନିଷ୍ପାଦନ ବିଫଳ ହୋଇଛି:

en: External drive connected
or: ବାହ୍ୟ ଡ୍ରାଇଭ ସଂଯକ୍ତ ଅଛି

en: External drive disconnected
or: ବାହ୍ୟ ଡ୍ରାଇଭ ସଂଯକ୍ତ ଅଛି

en: Failed to launch “%s”
or: “%s” କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: File Transfer
or: ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: Firmware missing
or: ଫର୍ମୱେର ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: Focus the active notification
or: ସକ୍ରିୟ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରନ୍ତୁ

en: Frequent
or: ବାରମ୍ବାର

en: Frequently used applications will appear here
or: ବାରମ୍ବାର ବ୍ୟବହୃତ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ ଏଠାରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ

en: Fully Charged
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଚାର୍ଜ ହୋଇଛି

en: GNOME Shell
or: GNOME ସେଲ

en: GNOME Shell (wayland compositor)
or: GNOME ସେଲ (ୱେଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଯୋଜନାକାରୀ)

en: GNOME Shell Extension Preferences
or: GNOME ସେଲ ଅନୁଲଗ୍ନ ପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକ

en: GNOME Shell Extensions
or: GNOME ସେଲ ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକ

en: GNOME Shell extensions have a UUID property; this key lists extensions which should be loaded. Any extension that wants to be loaded needs to be in this list. You can also manipulate this list with the EnableExtension and DisableExtension D-Bus methods on org.gnome.Shell.
or: GNOME ସେଲ ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକରେ ଗୋଟିଏ UUID ଗୁଣଧର୍ମ ଅଛି; ଏହି କି ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିଥାଏ ଯାହାକୁ ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ। ସକ୍ରିୟ ଅନୁଲଗ୍ନ ଏବଂ ନିଷ୍କ୍ରିୟ-ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକ ସହିତ D-Bus ପଦ୍ଧତିରେ ଆପଣ ତାଲିକାକୁ ସଙ୍କଳନ କରିପାରିବେ।

en: GNOME Shell will only load extensions that claim to support the current running version. Enabling this option will disable this check and try to load all extensions regardless of the versions they claim to support.
or: GNOME ସେଲ କେବଳ ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିବ ଯାହାକି ପ୍ରଚଳିତ ସଂସ୍କରଣକୁ ସହାୟତା ଦେବା ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ।ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ଫଳରେ ତାହା ଏହି ଯାଞ୍ଚକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିବ ଏବଂ ସହାୟତା ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଂସ୍କରଣଗୁଡ଼ିକୁ ଅଦେଖା କରି ସମସ୍ତ ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ।

en: GNOME needs to lock the screen
or: GNOME ପରଦାକୁ ତାଲା ପକାଇବା ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: Hardware Disabled
or: ହାର୍ଡୱେର ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଅଛି

en: Hide Errors
or: ତୃଟିଗୁଡ଼ିକୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Hide Text
or: ପାଠ୍ଯ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: High Contrast
or: ଅଧିକ ସ୍ପଷ୍ଟତା

en: History for command (Alt-F2) dialog
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ (Alt-F2) ସଂଳାପ ପାଇଁ ପୁରୁଣା ତଥ୍ୟ

en: History for the looking glass dialog
or: କାଚ ସଂଳାପ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପୁରୁଣା ତଥ୍ୟ

en: Hotspot Active
or: ହଟସ୍ପଟ୍‌ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: Identity:
or: ପରିଚୟ:

en: If true, display the ISO week date in the calendar.
or: ସତ ହେଲେ, କାଲେଣ୍ଡରରେ ISO ସପ୍ତାହ ତାରିଖ ଦେଖାନ୍ତୁ।

en: If true, only applications that have windows on the current workspace are shown in the switcher. Otherwise, all applications are included.
or: ଯଦି true, ତେବେ କେବଳ ପ୍ରଚଳିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ ପରିବର୍ତ୍ତକରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥାଏ।ଅନ୍ୟଥା, ସମସ୍ତ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଥାଏ।

en: If true, only windows from the current workspace are shown in the switcher. Otherwise, all windows are included.
or: ଯଦି true, ତେବେ କେବଳ ପ୍ରଚଳିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରୁ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକ ପରିବର୍ତ୍ତକରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥାଏ।ଅନ୍ୟଥା, ସମସ୍ତ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଥାଏ।

en: In Use
or: ବ୍ଯବହୃତ ହେଉଅଛି

en: Index of the currently selected view in the application picker.
or: ପ୍ରୟୋଗ ଗୋଟାଳୀରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଚ୍ଛିତ ଦୃଶ୍ୟର ଅନୁକ୍ରମ।

en: Install
or: ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Internal error
or: ଆଭ୍ଯନ୍ତରୀଣ ତ୍ରୁଟି

en: Invitation
or: ଆମନ୍ତ୍ରଣ

en: Invitation to %s
or: %s କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ

en: Keep Changes
or: ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ରଖନ୍ତୁ

en: Key:
or: କି:

en: Keybinding that pauses and resumes all running tweens, for debugging purposes
or: ଚାଲୁଥିବା ସମସ୍ତ ଟ୍ୱୀନଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥିର ରଖିବା ଏବଂ ପୁନଃଚାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଥିବା କି ବନ୍ଧନ, ତୃଟି ନିବାରଣ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ

en: Keybinding to focus the active notification
or: ସକ୍ରିୟ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ଲକ୍ଷ୍ଯ କରିବା ପାଇଁ କି ବନ୍ଧନ

en: Keybinding to focus the active notification.
or: ସକ୍ରିୟ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ଲକ୍ଷ୍ଯ କରିବା ପାଇଁ କି ବନ୍ଧନ।

en: Keybinding to open the "Show Applications" view
or: "ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ" ଦୃଶ୍ୟକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ କି ବନ୍ଧନ

en: Keybinding to open the "Show Applications" view of the Activities Overview.
or: କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସମୀକ୍ଷାର "ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ" ଦୃଶ୍ୟକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ କି ବନ୍ଧନ।

en: Keybinding to open the Activities Overview.
or: କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସମୀକ୍ଷାକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ କି ବନ୍ଧନ।

en: Keybinding to open the application menu
or: ପ୍ରୟୋଗ ମେନୁକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ କି ବନ୍ଧନ

en: Keybinding to open the application menu.
or: ପ୍ରୟୋଗ ମେନୁକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ କି ବନ୍ଧନ।

en: Keybinding to open the overview
or: ସମୀକ୍ଷାକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ କି ବନ୍ଧନ

en: Keybinding to toggle the visibility of the message tray
or: ସନ୍ଦେଶ ଟ୍ରେର ଦୃଶ୍ୟମାନ୍ୟତାକୁ ଆଗପଛ କରିବା ପାଇଁ କି ବନ୍ଧନ।

en: Keybinding to toggle the visibility of the message tray.
or: ସନ୍ଦେଶ ଟ୍ରେର ଦୃଶ୍ୟମାନ୍ୟତାକୁ ଆରମ୍ଭ/ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ କି ବନ୍ଧନ।

en: Keyboard
or: କିବୋର୍ଡ

en: Large Text
or: ବୃହତ ପାଠ୍ୟ

en: Limit switcher to current workspace.
or: ପରିବର୍ତ୍ତକକୁ ପ୍ରଚଳିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ସିମୀତ ରଖନ୍ତୁ।

en: List of desktop file IDs for favorite applications
or: ମନପସନ୍ଦ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲ ID ଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା

en: List possible modes
or: ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଧାରାଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Location
or: ଅବସ୍ଥାନ

en: Lock
or: ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ କରନ୍ତୁ

en: Lock was blocked by an application
or: ତାଲାଟି ଏକ ପ୍ରୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ଅଟକ ହୋଇଛି

en: Log Out
or: ଲଗଆଉଟ କରନ୍ତୁ

en: Log in as another user
or: ଅନ୍ୟ ଏକ ଚାଳକ ଭାବରେ ଲଗଇନ କରନ୍ତୁ

en: Login Window
or: ଲଗଇନ ୱିଣ୍ଡୋ

en: Maximize
or: ବଡ଼କରନ୍ତୁ

en: Message Tray
or: ସନ୍ଦେଶ ଟ୍ରେ

en: Microphone
or: ମାଇକ୍ରଫୋନ

en: Minimize
or: ଛୋଟକରନ୍ତୁ

en: Mobile Broadband Settings
or: ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ ସଂରଚନା

en: Mobile broadband network password
or: ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ ନେଟୱର୍କ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Mode used by GDM for login screen
or: ଲଗଇନ ପରଦା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ GDM

en: Mouse Keys
or: ମାଉସ କିଗୁଡ଼ିକ

en: Move
or: ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Move Titlebar Onscreen
or: ଶୀର୍ଷକ ପଟିକୁ ପରଦା ଉପରେ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Move to Workspace Down
or: ତଳ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Move to Workspace Up
or: ଉପର କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Mute
or: ଧ୍ୱନିକୁ ମୁକ କରନ୍ତୁ

en: Network Manager
or: ନେଟୱର୍କ ପରିଚାଳକ

en: Network Settings
or: ନେଟୱର୍କ ସଂରଚନା

en: Network error
or: ନେଟୱର୍କ ତ୍ରୁଟି

en: Network name:
or: ନେଟୱାର୍କ ନାମ:

en: New Window
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋ

en: Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ

en: Next month
or: ପର ମାସ

en: Next week
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସପ୍ତାହ

en: No Messages
or: କୌଣସି ସନ୍ଦେଶ ନାହିଁ

en: No Networks
or: କୌଣସି ନେଟୱର୍କ ନାହିଁ

en: No extensions installed
or: କୌଣସି ଅନୁଲଗ୍ନ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ

en: No results.
or: କୌଣସି ଫଳାଫଳ ନାହିଁ।

en: Not Connected
or: ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇନାହିଁ

en: Not listed?
or: ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ନୁହଁ କି?

en: Nothing Scheduled
or: କିଛି ଯୋଜନା କରାହୋଇନାହିଁ

en: Notification Settings
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବିନ୍ୟାସ

en: Notifications
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡ଼ିକ

en: Off
or: ଅଫ

en: On
or: ଅନ୍‌

en: Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open Calendar
or: କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open Clocks
or: ଘଡ଼ିଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the application menu
or: ପ୍ରୟୋଗ ତାଲିକାକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open with %s
or: %s ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Orientation Lock
or: ଆବର୍ତ୍ତନ ତାଲା

en: Other users are logged in.
or: ଅନ୍ୟ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଲଗଇନ ହୋଇଛନ୍ତି।

en: Out of date
or: ତାରିଖ ବାହାରେ

en: Overview
or: ସମୀକ୍ଷା

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
or: ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଉପକରଣ ପାଇଁ PIN ସଂକେତ ଆବଶ୍ୟକ

en: PIN code required
or: PIN ସଂକେତ ଆବଶ୍ୟକ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: Password cannot be blank
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ଖାଲି ହୋଇ ପାରିବ ନାହିଁ

en: Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: Passwords do not match.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଦ୍ବୟ ମିଶୁ ନାହିଁ।

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network “%s”.
or: ବେତାର ନେଟୱର୍କ “%s” କୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କିମ୍ବା ସଂଗୁପ୍ତ କିଗୁଡ଼ିକ ଆବଶ୍ୟକ।

en: Paste
or: ଲଗାନ୍ତୁ

en: Power Off
or: ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Power Settings
or: ବିଦ୍ୟୁତ ଶକ୍ତି ବିନ୍ଯାସ

en: Previous month
or: ପୂର୍ବ ମାସ

en: Print version
or: ମୁଦ୍ରଣ ସଂସ୍କରଣ

en: Privacy Settings
or: ଗୋପନୀୟତା ସେଟିଙ୍ଗ

en: Private key password:
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ:

en: Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ

en: Remember Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ମନେରଖନ୍ତୁ

en: Removable Devices
or: କଢ଼ାଯୋଗ୍ୟ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ

en: Remove
or: ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Remove from Favorites
or: ମନପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ଯରୁ କାଢ଼ନ୍ତୁ

en: Resize
or: ଆକାର ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Restarting…
or: ପୁନଃଚାଳନ କରୁଅଛି…

en: Revert Settings
or: ସଂରଚନାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Running on battery power: please plug in before installing updates.
or: ବ୍ୟାଟେରୀରେ ଚାଲୁଅଛି: ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ଲଗଇନ୍‌ କରନ୍ତୁ।

en: Screen Keyboard
or: ପରଦା କିବୋର୍ଡ

en: Screen Reader
or: ପରଦା ପାଠକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Searching…
or: ସନ୍ଧାନ କରୁଅଛି…

en: Select Network
or: ନେଟୱର୍କ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select a network
or: ଗୋଟିଏ ନେଟୱର୍କ ବାଛନ୍ତୁ

en: Server is currently too busy to handle the connection
or: ଏହି ସଂଯୋଗକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ଭର ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି

en: Service:
or: ସର୍ଭିସ:

en: Settings
or: ବିନ୍ଯାସ

en: Settings changes will revert in %d second | Settings changes will revert in %d seconds
or[0]: ସଂରଚନା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ %d ସେକେଣ୍ଡରେ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ ହେବ
or[1]: ସଂରଚନା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ %d ସେକେଣ୍ଡରେ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ ହେବ

en: Show Applications
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show Details
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show Errors
or: ତୃଟି ଗୁଡିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show Keyboard Layout
or: କି-ବୋର୍ଡ ବିନ୍ଯାସ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show Text
or: ପାଠ୍ୟ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show all applications
or: ସମସ୍ତ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show the message tray
or: ସନ୍ଦେଶ ପାତ୍ରକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show the overview
or: ସମୀକ୍ଷାକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show the week date in the calendar
or: କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରରେ ସାପ୍ତାହିକ ତାରିଖ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Slow Keys
or: ମନ୍ଥର କିଗୁଡ଼ିକ

en: Some applications are busy or have unsaved work.
or: କିଛି ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି କିମ୍ବା ସେଥିରେ କିଛି କାମ ଅସଂରକ୍ଷିତ ଅଛି।

en: Sorry, that didn't work. Please try again.
or: ଦୁଖିତଃ, ତାହା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେଲା ନହିଁ। ଦୟାକରି ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: Status is set to offline
or: ସ୍ଥିତିକୁ ଅଫଲାଇନ ସେଟ କରାଯାଇଛି

en: Sticky Keys
or: ସାମୟିକ କିଗୁଡ଼ିକ

en: Suspend
or: ନିଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ

en: Switch User
or: ଚାଳକଙ୍କୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: System
or: ତନ୍ତ୍ର

en: System Information
or: ତନ୍ତ୍ର ସୂଚନା

en: System Sounds
or: ତନ୍ତ୍ର ଧ୍ୱନି

en: The account already exists on the server
or: ସର୍ଭରରେ ଏହି ଖାତାଟି ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: The application icon mode.
or: ପ୍ରୟୋଗ ଚିତ୍ରସଂକେତ ଧାରା।

en: The applications corresponding to these identifiers will be displayed in the favorites area.
or: ଏହି ପରିଚାୟକମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପୃକ୍ତ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ମନପସନ୍ଦ ସ୍ଥାନରେ ଦର୍ଶାଯିବ।

en: The length of the server certificate, or the depth of the server certificate chain, exceed the limits imposed by the cryptography library
or: ସର୍ଭର ପ୍ରମାଣପତ୍ରର ଲମ୍ବ, ଅଥବା ସର୍ଭର ପ୍ରମାଣପତ୍ର ସୃଙ୍ଖଳର ଗଭୀରତା, କ୍ରିପ୍ଟୋଗ୍ରାଫି ଲାଇବ୍ରେରୀ ଦ୍ୱାରା ନିୟୋଜିତ ସୀମାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଥାଏ

en: The shell will request a password when an encrypted device or a remote filesystem is mounted. If the password can be saved for future use a 'Remember Password' checkbox will be present. This key sets the default state of the checkbox.
or: ସେଲ ଏକ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ମାଗିବ ଯେତେବେଳେ ଏକ ସଂଗୁପ୍ତ ଉପକରଣ ଅଥବା ସୁଦୂର ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରକୁ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ। ଯଦି ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇପାରିବ ତେବେ'ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ମନେରଖନ୍ତୁ' ଯାଞ୍ଚବାକ୍ସ ଥିବା ଉଚିତ। ଏହି ଚାବି ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସ୍ଥିତିକୁ ସେଟ କରିଥାଏ।

en: The system will automatically restart and install updates in %d second. | The system will automatically restart and install updates in %d seconds.
or[0]: ତନ୍ତ୍ର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ %d ସେକଣ୍ଡରେ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରିବ।
or[1]: ତନ୍ତ୍ର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ %d ସେକଣ୍ଡରେ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରିବ।

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
or[0]: ତନ୍ତ୍ରଟି ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ %d ସେକଣ୍ଡରେ ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦ ହେବ।
or[1]: ତନ୍ତ୍ରଟି ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ %d ସେକଣ୍ଡରେ ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦ ହେବ।

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
or[0]: ତନ୍ତ୍ର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ %d ସେକଣ୍ଡରେ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବ।
or[1]: ତନ୍ତ୍ର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ %d ସେକଣ୍ଡରେ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବ।

en: The type of keyboard to use.
or: ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଥିବା କିବୋର୍ଡ ପ୍ରକାର

en: There was an error loading the preferences dialog for %s:
or: %s ପାଇଁ ପସନ୍ଦ ସଂଳାପ ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି:

en: This account is already connected to the server
or: ଏହି ଖାତାଟି ସର୍ଭର ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ସଂଯୁକ୍ତ ଅଛି

en: This key overrides the automatic hiding of the 'Log out' menu item in single-user, single-session situations.
or: ଏହି ଚାବିଟି ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ 'ଲଗଆଉଟ' ତାଲିକା ବସ୍ତୁକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ଏକକ-ବ୍ୟବହାରକାରୀ, ଏକକ-ଅଧିବେଶନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ନବଲିଖନ କରିଥାଏ।

en: This key overrides the key in org.gnome.mutter when running GNOME Shell.
or: GNOME ସେଲ ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଏହି ଚାବିଟି  org.gnome.mutter ରେ ଥିବା ଚାବିକୁ ନବଲିଖନ କରିଥାଏ।

en: This week
or: ଏହି ସପ୍ତାହ

en: Today
or: ଆଜି

en: Tomorrow
or: ଆସନ୍ତାକାଲି

en: Top Bar
or: ଉପର ପଟି

en: Tray Menu
or: ଟ୍ରେ ତାଲିକା

en: Turn Off
or: ଅଫ୍‌ କରନ୍ତୁ

en: Turn Off Airplane Mode
or: ବିମାନ ଧାରାକୁ ଅଫ୍‌ କରନ୍ତୁ

en: Turn On
or: ଅନ୍‌ କରନ୍ତୁ

en: Turn On Wi-Fi
or: Wi-Fi କୁ ଅନ୍‌ କରନ୍ତୁ

en: Type again:
or: ପୁଣିଥରେ ଲେଖନ୍ତୁ:

en: Type to search…
or: ସନ୍ଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଲେଖନ୍ତୁ…

en: UUIDs of extensions to enable
or: ସକ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ ଥିବା ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକର UUID ଗୁଡ଼ିକ

en: Unable to connect to %s
or: %s ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to lock
or: ତାଲା ପକାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unavailable
or: ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Unknown reason
or: ଅଜ୍ଞାତ କାରଣ

en: Unlock
or: ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Unlock Window
or: ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Unmanaged
or: ଅପରିଚାଳିତ

en: Unmaximize
or: ବଡ଼କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Unmute
or: ଧ୍ୱନି ଚାଲୁ କରନ୍ତୁ

en: Use a specific mode, e.g. "gdm" for login screen
or: ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଧାରା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ଯେପରିକି ଲଗଇନ ପରଦା ପାଇଁ "gdm"

en: Use as Internet connection
or: ଇଣ୍ଟରନେଟ ସଂଯୋଗ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use hardware switch to turn off
or: ଅଫ୍‌ କରିବାକୁ ଥିବା ବ୍ୟବହାରକାରୀ ହାର୍ଡୱେର ସ୍ୱୀଚ

en: Username:
or: ଚାଳକ ନାମ:

en: VPN Settings
or: VPN ସଂରଚନା

en: Video call from %s
or: %s ଠାରୁ ଭିଡିଓ ଡାକରା

en: View Source
or: ଉତ୍ସକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: View account
or: ଖାତା ଦେଖନ୍ତୁ

en: Visual Alerts
or: ଦୃଶ୍ଯମାନ ସତର୍କତା

en: Volume
or: ଭଲ୍ଯୁମ

en: Volume changed
or: ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତିତ

en: Web Authentication Redirect
or: ୱେବ ବୈଧିକରଣ ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ

en: Web Page
or: ୱେବ ପୃଷ୍ଠା

en: Whether to remember password for mounting encrypted or remote filesystems
or: ସଂଗୁପ୍ତ ଅଥବା ସୁଦୂର ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ମନେରଖିବା ଉଚିତ କି

en: Which keyboard to use
or: କେଉଁ କିବୋର୍ଡକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ

en: Wi-Fi Networks
or: ୱାଇ-ଫାଇ ନେଟୱର୍କଗୁଡ଼ିକ

en: Wi-Fi Settings
or: ୱାଇ-ଫାଇ ସଂରଚନା

en: Wi-Fi is Off
or: Wi-Fi ଅଫ୍‌ ଅଛି

en: Wi-Fi is disabled when airplane mode is on.
or: ବିମାନ ଧାରା ଅନ୍‌ ଥିବା ସମୟରେ ୱାଇ-ଫାଇ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଅଛି।

en: Wi-Fi needs to be turned on in order to connect to a network.
or: ନେଟୱର୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ୱାଇ-ଫାଇକୁ ଅନ୍‌ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: Window management and application launching
or: ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳନା ଏବଂ ପ୍ରୟୋଗ ପ୍ରାରମ୍ଭ

en: Wired 802.1X authentication
or: ତାରଯୁକ୍ତ 802.1X ବୈଧିକରଣ

en: Wired Settings
or: ତାରମୟ ସଂରଚନା

en: Workspaces are managed dynamically
or: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଅସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ପରିଚାଳିତ ହୋଇଥାଏ

en: Workspaces only on primary monitor
or: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର କେବଳ ପ୍ରାଥମିକ ମନିଟରରେ ଥାଏ

en: Yesterday, %H∶%M
or: ଗତକାଲି,%H:%M

en: Yesterday, %l∶%M %p
or: ଗତକାଲି, %l:%M %p

en: You will be logged out automatically in %d second. | You will be logged out automatically in %d seconds.
or[0]: ଆପଣ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ %d ସେକଣ୍ଡରେ ଲଗ ଆଉଟ ହେବ।
or[1]: ଆପଣ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ %d ସେକଣ୍ଡରେ ଲଗ ଆଉଟ ହେବ।

en: Zoom
or: ଛୋଟବଡ଼ କରନ୍ତୁ

en: authentication required
or: ବୈଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ

[ctx: button]
en: Install &amp; Power Off
or: ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅଫ୍‌ କରନ୍ତୁ

[ctx: button]
en: Log Out
or: ଲଗଆଉଟ

[ctx: button]
en: Power Off
or: ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

[ctx: button]
en: Restart
or: ପୂନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

[ctx: button]
en: Restart &amp; Install
or: ପୁନଃଚାଳନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

[ctx: button]
en: Sign In
or: ସାଇନ ଇନ

[ctx: checkbox]
en: Install pending software updates
or: ବଳକା ସଫ୍ଟୱେର ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

[ctx: checkbox]
en: Power off after updates are installed
or: ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇସାରିବା ପରେ ଅଫ୍‌ କରନ୍ତୁ

en: connecting...
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି...

en: connection failed
or: ସଂଯୋଗ ବିଫଳ ହୋଇଛି

[ctx: event list time]
en: All Day
or: ସାରା ଦିନ

[ctx: program]
en: Unknown
or: ଅଜଣା

[ctx: title]
en: Install Updates & Power Off
or: ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅଫ୍‌ କରନ୍ତୁ

[ctx: title]
en: Log Out
or: ଲଗ ଆଉଟ

[ctx: title]
en: Log Out %s
or: ଲଗଆଉଟ %s

[ctx: title]
en: Power Off
or: ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

[ctx: title]
en: Restart
or: ପୂନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

[ctx: title]
en: Restart & Install Updates
or: ପୁନଃଚାଳନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: “%s” is ready
or: “%s” ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି
