shotwell-0.15 - en to or translation catalogue (868 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
or[0]: 
    
    ଏବଂ %d ଅନ୍ୟାନ୍ୟ।
or[1]: 
    
    ଏବଂ %d ଅନ୍ୟାନ୍ୟ।

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
or: 
    
    ଆପଣ ରପ୍ତାନୀ କ୍ରିୟା ଆଗକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en:  _pixels
or:  ପିକସେଲଗୁଡ଼ିକ (_p)

en: %.1f seconds
or: %.1f ସେକଣ୍ଡ

en: %d Event | %d Events
or[0]: %d ଘଟଣା
or[1]: %d ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ

en: %d Photo | %d Photos
or[0]: %d ଫୋଟୋ
or[1]: %d ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
or[0]: %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ
or[1]: %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକ

en: %d Video | %d Videos
or[0]: %d ଭିଡ଼ିଓ
or[1]: %d ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକ

en: %d hour | %d hours
or[0]: %d ଘଣ୍ଟା
or[1]: %d ଘଣ୍ଟା

en: %d minute | %d minutes
or[0]: %d ମିନିଟ
or[1]: %d ମିନିଟ

en: %d second | %d seconds
or[0]: %d ସେକେଣ୍ଡ
or[1]: %d ସେକେଣ୍ଡ

en: %s Database
or: %s ତଥ୍ୟାଧାର

en: %s does not exist.
or: %s ଅବସ୍ଥିତ ନଥାଏ।

en: %s does not support the file format of
    %s.
or: %s ଫାଇଲ ଶୈଳୀକୁ %s 
    ସଜାଡ଼ି ନଥାଏ

en: %s is not a file.
or: %s ଟି ଏକ ଫାଇଲ ନୁହଁ।

en: %s or Better
or: %s ଅଥବା ଉତ୍ତମ

en: '%s' isn't a valid response to an OAuth authentication request
or: '%s' ଟି OAuth ବୈଧିକରଣ ଅନୁରୋଧ ପାଇଁ ଏକ ବୈଧ ଉତ୍ତର ନୁହଁ

en: (Help)
or: (ସହାୟତା)

en: (None)
or: (କିଛି ନାହିଁ)

en: (and %d more)
or: (ଏବଂ %d ଅଧିକ)

en: 1 day
or: 1 ଦିନ

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
or[0]: 1 ଟି ନକଲି ଫୋଟୋ ପଠାଯାଇ ନାହିଁ:
or[1]: %d ଟି ନକଲି ଫୋଟୋ ପଠାଯାଇ ନାହିଁ:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
or[0]: 1 ଟି ନକଲି ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ପଠାଯାଇ ନାହିଁ:
or[1]: %d ଟି ନକଲି ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ପଠାଯାଇ ନାହିଁ:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
or[0]: 1 ଟି ନକଲି ଭିଡ଼ିଓ ପଠାଯାଇ ନାହିଁ:
or[1]: %d ଟି ନକଲି ଭିଡ଼ିଓ ପଠାଯାଇ ନାହିଁ:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
or[0]: 1ଫାଇଲ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ କାରଣ ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଫୋଲଡରଟି ଲିଖନଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ:
or[1]: %d ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ କାରଣ ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଫୋଲଡରଟି ଲିଖନଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
or[0]: କ୍ୟାମେରା ତ୍ରୁଟି ହେତୁ 1ଫାଇଲ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ:
or[1]: କ୍ୟାମେରା ତ୍ରୁଟି ହେତୁ %d ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
or[0]: ଏକ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ହାର୍ଡୱେର ତ୍ରୁଟି ହେତୁ 1 ଫାଇଲ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି:
or[1]: ଏକ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ହାର୍ଡୱେର ତ୍ରୁଟି ହେତୁ %d ଟି ଫାଇଲ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
or[0]: ଚାଳକ ବାତିଲ ହେତୁ1 ଫାଇଲକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି:
or[1]: ଚାଳକ ବାତିଲ ହେତୁ %d ଫାଇଲକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
or[0]: 1 ପ୍ରତିଛବି ହୋଇନଥିବା ଫାଇଲକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି।
or[1]: %d ପ୍ରତିଛବି ହୋଇନଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
or[0]: 1 ଫୋଟୋ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ କାରଣ ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଫୋଲଡରଟି ଲିଖନଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ:
or[1]: %d ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ କାରଣ ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଫୋଲଡରଟି ଲିଖନଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
or[0]: କ୍ୟାମେରା ତ୍ରୁଟି ହେତୁ 1 ଫୋଟୋ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ:
or[1]: କ୍ୟାମେରା ତ୍ରୁଟି ହେତୁ %d ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
or[0]: ଏକ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ହାର୍ଡୱେର ତ୍ରୁଟି ହେତୁ 1 ଫୋଟୋ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି:
or[1]: ଏକ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ହାର୍ଡୱେର ତ୍ରୁଟି ହେତୁ %d ଟି ଫୋଟୋ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
or[0]: ଚାଳକ ବାତିଲ ହେତୁ1 ଫୋଟୋ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି:
or[1]: ଚାଳକ ବାତିଲ ହେତୁ %d ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
or[0]: 1 ଫୋଟୋ ସଫଳଭାବରେ ପଠାହେଲା।
or[1]: %d ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ ସଫଳଭାବରେ ପଠାହେଲା।

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
or[0]: 1 ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ କାରଣ ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଫୋଲଡରଟି ଲିଖନଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ:
or[1]: %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ କାରଣ ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଫୋଲଡରଟି ଲିଖନଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
or[0]: କ୍ୟାମେରା ତ୍ରୁଟି ହେତୁ 1 ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ:
or[1]: କ୍ୟାମେରା ତ୍ରୁଟି ହେତୁ %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
or[0]: ଏକ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ହାର୍ଡୱେର ତ୍ରୁଟି ହେତୁ 1 ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି:
or[1]: ଏକ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ହାର୍ଡୱେର ତ୍ରୁଟି ହେତୁ %d ଟି ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
or[0]: ଚାଳକ ବାତିଲ ହେତୁ1 ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି:
or[1]: ଚାଳକ ବାତିଲ ହେତୁ %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
or[0]: 1 ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ସଫଳତାର ସହିତ ଆମଦାନୀ ହୋଇଛି।
or[1]: %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ସଫଳତାର ସହିତ ଆମଦାନୀ ହୋଇଛି।

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
or[0]: 1 ଅସମର୍ଥିତ ଫୋଟୋକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି:
or[1]: %d ଅସମର୍ଥିତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
or[0]: 1 ଭିଡ଼ିଓ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ କାରଣ ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଫୋଲଡରଟି ଲିଖନଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ:
or[1]: %d ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ କାରଣ ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଫୋଲଡରଟି ଲିଖନଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
or[0]: କ୍ୟାମେରା ତ୍ରୁଟି ହେତୁ 1 ଭିଡ଼ିଓ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ:
or[1]: କ୍ୟାମେରା ତ୍ରୁଟି ହେତୁ %d ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
or[0]: ଏକ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ହାର୍ଡୱେର ତ୍ରୁଟି ହେତୁ 1 ଭିଡ଼ିଓ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି:
or[1]: ଏକ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ହାର୍ଡୱେର ତ୍ରୁଟି ହେତୁ %d ଟି ଭିଡ଼ିଓ ଆମଦାନୀ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
or[0]: ଚାଳକ ବାତିଲ ହେତୁ1 ଭିଡ଼ିଓ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି:
or[1]: ଚାଳକ ବାତିଲ ହେତୁ %d ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
or[0]: 1 ଭିଡ଼ିଓ ସଫଳତାର ସହିତ ଆମଦାନୀ ହୋଇଛି।
or[1]: %d ଭିଡ଼ିଓ ସଫଳତାର ସହିତ ଆମଦାନୀ ହୋଇଛି।

en: 1024 x 768 pixels
or: 1024 x 768 ପିକସେଲ

en: 11 x 14 in.
or: 11 x 14 ଇଞ୍ଚ

en: 1280 x 853 pixels
or: 1280 x 853 ପିକସେଲ

en: 13 x 18 cm
or: 13 x 18 ସେମି

en: 16 images per page
or: ପ୍ରତି ପୃଷ୍ଠାରେ 16 ଟି ପ୍ରତିଛବି

en: 16 x 20 in.
or: 16 x 20 ଇଞ୍ଚ

en: 18 x 24 cm
or: 18 x 24 ସେମି

en: 2 images per page
or: ପ୍ରତି ପୃଷ୍ଠାରେ 2 ଟି ପ୍ରତିଛବି

en: 20 x 30 cm
or: 20 x 30 ସେମି

en: 2048 x 1536 pixels
or: 2048 x 1536 ପିକସେଲ

en: 24 Hr
or: 24 ଘଣ୍ଟା

en: 24 x 40 cm
or: 24 x 40 ସେମି

en: 30 x 40 cm
or: 30 x 40 ସେମି

en: 32 images per page
or: ପ୍ରତି ପୃଷ୍ଠାରେ 32 ଟି ପ୍ରତିଛବି

en: 4 images per page
or: ପ୍ରତି ପୃଷ୍ଠାରେ 4 ଟି ପ୍ରତିଛବି

en: 4 x 6 in.
or: 4 x 6 ଇଞ୍ଚ

en: 4096 x 3072 pixels
or: 4096 x 3072 ପିକସେଲ

en: 5 x 7 in.
or: 5 x 7 ଇଞ୍ଚ

en: 500 x 375 pixels
or: 500 x 375 ପିକସେଲ

en: 6 images per page
or: ପ୍ରତି ପୃଷ୍ଠାରେ 6 ଟି ପ୍ରତିଛବି

en: 8 images per page
or: ପ୍ରତି ପୃଷ୍ଠାରେ 8 ଟି ପ୍ରତିଛବି

en: 8 x 10 in.
or: 8 x 10 ଇଞ୍ଚ

en: <b>Pixel Resolution</b>
or: <b>ପିକସେଲ୍‌ ବିଭେଦନ</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
or: <b>ମୁଦ୍ରିତ ଚିତ୍ରର ଆକାର</b>

en: <b>Titles</b>
or: <b>ଶୀର୍ଷକଗୁଡ଼ିକ</b>

en: A _new album named:
or: ଏହି ନାମରେ ଏକ ନୂତନ ଚିତ୍ର ପୁସ୍ତକ (_n):

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell's library.  Shotwell cannot continue.
    
    %s
or: Shotwell ର ଲାଇବ୍ରେରୀରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ସମୟରେ ଏକ ମାରାତ୍ମକ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।  Shotwell କୁ ଆଗେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can't continue.
or: ପ୍ରକାଶନ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ଫାଇଲ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ।  Facebook ରେ ପ୍ରକାଶନ ଆଗକୁ ବଢ଼ି ପାରିବ ନହିଁ।

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can't continue.
or: ପ୍ରକାଶନ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଏକ ଫାଇଲ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। Flickr ରେ ପ୍ରକାଶନକୁ ଆଗେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can't continue.
or: ପ୍ରକାଶନ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ଫାଇଲ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। ପିକାସାରେ ପ୍ରକାଶନ କରିବାରେ ଅଗ୍ରସର ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ।

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Youtube can't continue.
or: ପ୍ରକାଶନ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଫାଇଲ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। Youtube ରେ ପ୍ରକାଶନକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
or: ପ୍ରକାଶନ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ଏକ ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: A3 (297 x 420 mm)
or: A3 (297 x 420 ମିମି)

en: A4 (210 x 297 mm)
or: A4 (210 x 297 ମିମି)

en: Access _type:
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ପ୍ରକାର (_t):

en: Add Tag "%s"
or: ଟ୍ୟାଗ "%s" କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add Tags
or: ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକୁ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Add Tags "%s" and "%s"
or: ଟ୍ୟାଗ "%s" ଏବଂ "%s" କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add _Tags...
or: ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକୁ ଯୋଗକରନ୍ତୁ (~T)...

en: Adjust
or: ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ

en: Adjust Date and Time
or: ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟକୁ ମେଳାନ୍ତୁ

en: Adjust the photo's color and tone
or: ଫୋଟୋର ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଗାଢ଼ତାକୁ ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ

en: Adjust the size of the thumbnails
or: ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନର ଆକାରକୁ ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ

en: Adjusting Date and Time
or: ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟକୁ ସଜାଡ଼ୁଛି

en: Admins
or: ପ୍ରଶାସନ

en: Admins, Family
or: ପ୍ରଶାସନ, ପରିବାର

en: Admins, Family, Friends
or: ପ୍ରଶାସନ, ପରିବାର, ସାଙ୍ଗମାନେ

en: Admins, Family, Friends, Contacts
or: ପ୍ରଶାସନ, ପରିବାର, ସାଙ୍ଗ, ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ

en: All + _Rejected
or: ସମସ୍ତ + ଅସ୍ବୀକୃତ (_R)

en: All photo source files are missing.
or: ସମସ୍ତ ଫୋଟୋ ଉତ୍ସ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: An _existing category:
or: ଏକ ସ୍ଥିତବାନ ବିଭାଗ  ( _e):

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
or: Piwigo ରେ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସମୟରେ ଏକ ତ୍ରୁଟି ସନ୍ଦେଶ ଘଟିଛି। ଦୟାକରି ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: Angle:
or: କୋଣ:

en: Any text
or: ଯେକୌଣସି ପାଠ୍ୟ

en: Artist:
or: କଳାକାର:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
or[0]: %d ଫାଇଲକୁ ଆମଦାନୀ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।
or[1]: %d ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଆମଦାନୀ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।

en: Auto-importing photos...
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ୱୟଂ-ଆମଦାନୀ କରୁଅଛି ...

en: Automatically improve the photo's appearance
or: ଫୋଟୋ ଦୃଶ୍ୟକୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଉନ୍ନତତର କରନ୍ତୁ

en: Back
or: ପଛକୁ

en: Blinds
or: ଅପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ

en: Blogs:
or: ବ୍ଲଗଗୁଡ଼ିକ:

en: By Exposure _Date
or: ଅନାବୃତ୍ତ ତାରିଖ ଅନୁସାରେ (_D)

en: By _Rating
or: ମାନ୍ୟତା ଦ୍ୱାରା (_R)

en: By _Title
or: ଶୀର୍ଷକ ଦ୍ୱାରା (_T)

en: Camera
or: କ୍ଯାମେରା

en: Camera error
or: କ୍ଯାମେରା ତ୍ରୁଟି

en: Camera make:
or: କ୍ଯାମେରା ନିର୍ମାତା:

en: Camera model:
or: କେମେରା ମୋଡେଲ:

en: Cameras
or: କ୍ୟାମେରାଗୁଡ଼ିକ

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
or: ବଚ୍ଛିତ F-ସ୍ପଟ ତଥ୍ୟାଧାର ଫାଇଲକୁ ଖୋଲି ପାରିବେ ନାହିଁ: ସେହି ଫାଇଲଟି ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ ଅଥବା ତାହା ଏକ F-ସ୍ପଟ ତଥ୍ୟାଧାର ନୁହଁ

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
or: ବଚ୍ଛିତ F-ସ୍ପଟ ତଥ୍ୟାଧାର ଫାଇଲକୁ ଖୋଲି ପାରିବେ ନାହିଁ:  F-ସ୍ପଟ ତଥ୍ୟାଧାରର ଏହି ସଂସ୍କରଣଟି Shotwell ଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
or: ବଚ୍ଛିତ F-ସ୍ପଟ ତଥ୍ୟାଧାର ଫାଇଲକୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକର ସାରଣୀକୁ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
or: ବଚ୍ଛିତ F-ସ୍ପଟ ତଥ୍ୟାଧାର ଫାଇଲକୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ନାହିଁ: ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକର ସାରଣୀକୁ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Change slideshow settings
or: ସ୍ଲାଇଡ ଦୃଶ୍ୟ ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Change the rating of your photo
or: ଆପଣଙ୍କର ଫୋଟୋର ମାନ୍ୟତାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Chess
or: ଚେସ

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
or: <span weight="bold">ଫାଇଲ %s ଫୋଲଡରରୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ</span> କୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Circle
or: ବୃତ୍ତ

en: Circles
or: ବୃତ୍ତଗୁଡିକ

en: Clock
or: ଘଣ୍ଟା

en: Close _without Saving
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ବିନା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_w)

en: Close the red-eye tool
or: ବନ୍ଦ ଥିବା ଆଖି ଏବଂ ଲାଲି-ଆଖି ଉପକରଣ

en: Co_py Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ (_p)

en: Combine events into a single event
or: ସମସ୍ତ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ଏକ ଘଟଣା ମଧ୍ଯରେ ଏକତ୍ରିତ କରନ୍ତୁ

en: Comment:
or: ମନ୍ତବ୍ଯ:

en: Con_tinue
or: ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ (_t)

en: Connect a camera to your computer and import
or: ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପୁଟରରେ ଏକ କ୍ୟାମେରା ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Continue the slideshow
or: ସ୍ଲାଇଡ ଦୃଶ୍ୟକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାନ୍ତୁ

en: Contrast Expansion
or: ବୈଷମ୍ୟତା ବୃଦ୍ଧି

en: Copyright:
or: ସ୍ବତ୍ତ୍ବାଧୀକାର:

en: Core Data Import Services
or: ମୂଖ୍ୟ ତଥ୍ୟ ଆମଦାନୀ ସର୍ଭିସଗୁଡ଼ିକ

en: Core Publishing Services
or: ମୂଖ୍ୟ ପ୍ରକାଶନ ସର୍ଭିସଗୁଡ଼ିକ

en: Core Slideshow Transitions
or: ମୂଖ୍ୟ ସ୍ଲାଇଡ ଦୃଶ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ

en: Could not load UI: %s
or: UI କୁ ଧାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Create Tag
or: ଟ୍ୟାଗ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Creating New Event
or: ନୂତନ ଘଟଣା ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି

en: Creating album %s...
or: %s ଆଲବମ ନିର୍ମାଣ କରୁଅଛି ...

en: Creating album...
or: ଆଲବମ ନିର୍ମାଣ କରୁଅଛି ...

en: Crop
or: କାଟିକରି ଛୋଟ କରନ୍ତୁ

en: Crop the photo's size
or: ଫୋଟୋର ଆକାରକୁ କାଟିକରି ଛୋଟ କରନ୍ତୁ

en: Crumble
or: କ୍ରମ୍ବଲ

en: Current
or: ପ୍ରଚଳିତ

en: Current Development:
or: ପ୍ରଚଳିତ ବିକାଶ:

en: Custom
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ

en: DIRECTORY
or: ଡିରେକ୍ଟୋରି

en: D_escending
or: ବଡ଼ରୁ ସାନ କ୍ରମରେ ସଜାଡନ୍ତୁ (_e)

en: Data Imports
or: ତଥ୍ୟ ଆମଦାନୀଗୁଡ଼ିକ

en: Database error
or: ତଥ୍ଯାଧାର ତୃଟି

en: Database file:
or: ତଥ୍ଯାଧାର ଫାଇଲ:

en: Date
or: ତାରିଖ

en: Date:
or: ତାରିଖ:

en: De_fault:
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ (_f):

en: Decrease Rating
or: ମାନ୍ୟତା କମ କରନ୍ତୁ

en: Decrease the magnification of the photo
or: ଫୋଟୋର ଆକାରବୃଦ୍ଧିକୁ କମ କରନ୍ତୁ

en: Decrease the magnification of the thumbnails
or: ଅଙ୍ଗୁଳିଚିହ୍ନର ଆକାର ବୃଦ୍ଧିକୁ କମ କରନ୍ତୁ

en: Decreasing ratings
or: ମାନ୍ୟତାଗୁଡ଼ିକୁ କମ କରୁଅଛି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete Search
or: ସନ୍ଧାନକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete Search "%s"
or: ସନ୍ଧାନ "%s"କୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete Tag
or: ଟ୍ୟାଗକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete Tag "%s"
or: ଟ୍ୟାଗ "%s" କୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete all photos in the trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରରେ ଥିବା ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
or[0]: ଏହି ଫାଇଲକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?
or[1]: %d ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
or[0]: ଏହି ଫୋଟୋକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?
or[1]: %d ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
or[0]: ଏହି ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?
or[1]: %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
or[0]: ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?
or[1]: %d ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?

en: Deleting Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରୁଅଛି

en: Deleting...
or: ଅପସାରଣ କରୁଅଛି...

en: Developer:
or: ବିକାଶକାରୀ:

en: Disable _comments
or: ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡ଼ିକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_c)

en: Disk failure
or: ଡିସ୍କ ବିଫଳତା

en: Disk full
or: ଡିକ୍ସ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି

en: Display
or: ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display %s
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ %s

en: Display %s or Better
or: %s ଅଥବା ଉତ୍ତମ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display basic information for the selection
or: ଚୟନ ପାଇଁ ମୌଳିକ ସୂଚନା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display each photo's rating
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫୋଟୋର ମାନ୍ୟତା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display each photo's tags
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫୋଟୋର ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display extended information for the selection
or: ଚୟନ ପାଇଁ ବିସୃତ ସୂଚନା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display the comment of each event
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘଟଣାର ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display the comment of each photo
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫୋଟୋର ଟିପ୍ପଣୀ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display the search bar
or: ସନ୍ଧାନ ପଟି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display the sidebar
or: ପାର୍ଶ୍ୱପଟି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Display the title of each photo
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫୋଟୋର ଶୀର୍ଷକ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ନିରୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Don't display startup progress meter
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଉନ୍ନତି ମିଟରକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
or: Shotwell ୱିଣ୍ଡୋ ମଧ୍ଯକୁ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆଣିକରି ପକାନ୍ତୁ

en: Duplicate
or: ନକଲି

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
or: ନକଲି ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇ ନାହିଁ:

en: Duplicating photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକର ନକଲ କରାଯାଉଛି

en: Duration:
or: ଅବଧି:

en: E_xtended Information
or: ବିସୃତ ସୂଚନା (_x)

en: E_xternal photo editor:
or: ବାହ୍ୟ ଫୋଟୋ ସମ୍ପାଦକ (_x):

en: Edit Comment
or: ମନ୍ତବ୍ଯ ସଂପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit Title
or: ଶୀର୍ଷକକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit _Comment...
or: ମନ୍ତବ୍ଯକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Edit _Title...
or: ଶୀର୍ଷକକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_T)...

en: Empty T_rash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରନ୍ତୁ (_r)

en: Empty Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରନ୍ତୁ

en: Emptying Trash...
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରୁଅଛି...

en: Enhance
or: ଉନ୍ନତତର କରନ୍ତୁ

en: Enhancing
or: ଉନ୍ନତତର କରୁଅଛି

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
or: ଆପଣଙ୍କର Piwigo ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀର URL ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ Piwigo ଖାତା ସହିତ ସମ୍ପୃକ୍ତ ସେହି ଲାଇବ୍ରେରୀ ପାଇଁ  ଚାଳକ ନାମ ଏବଂ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ମଧ୍ଯ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
or: ଆପଣଙ୍କର Tumblr ଖାତା ସହିତ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଚାଳକ ନାମ ଏବଂ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
or: ତଥ୍ୟାଧାର ଫାଇଲକୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି:
     %s
    
    ତ୍ରୁଟି ହେଉଛି: 
    %s

en: Error loading UI file %s: %s
or: UI ଫାଇଲ %s କୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି:%s

en: Error while saving to %s: %s
or: %s ରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Even_ts
or: ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ( _t)

en: Event %s
or: ଘଟଣା %s

en: Event name
or: ଘଟଣା ନାମ

en: Events
or: ଘଟଣାଗୁଡିକ

en: Everyone
or: ସମସ୍ତେ

en: Example:
or: ଉଦାହରଣ:

en: Export
or: ରତ୍ପାନୀ କର

en: Export Photo
or: ଫୋଟୋକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Export Photo/Video
or: ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ପଠାନ୍ତୁ

en: Export Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ରତ୍ପାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Export Photos/Videos
or: ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Export Video
or: ଭିଡ଼ିଓ ରତ୍ପାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Export Videos
or: ଭିଡ଼ଓଗୁଡ଼ିକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Export metadata
or: ଅଧିତଥ୍ୟ ପଠାନ୍ତୁ

en: Exporting
or: ରପ୍ତାନି କରୁଅଛି

en: Exposure
or: ଅନାବୃତ୍ତ

en: Exposure bias:
or: ଅନାବୃତ୍ତ ଭାବ:

en: Exposure date:
or: ଅନାବୃତ୍ତ ତାରିଖ:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
or: ଅନାବୃତ ସମୟକୁ 
    %d %s, %d %s, %d %s, ଏବଂ %d %s ଦ୍ୱାରା ପଛକୁ କରାଯିବ।

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
or: ଅନାବୃତ ସମୟକୁ 
    %d %s, %d %s, %d %s, ଏବଂ %d %s ଦ୍ୱାରା ଆଗକୁ କରାଯିବ।

en: Exposure time:
or: ଅନାବୃତ୍ତ ସମୟ:

en: Exposure:
or: ଅନାବୃତ୍ତ:

en: Extended Information
or: ଅନୁଲମ୍ବିତ ସୂଚନା

en: External Editors
or: ବାହ୍ୟ ସମ୍ପାଦକମାନେ

en: External _RAW editor:
or: ବାହ୍ୟ RAW ସମ୍ପାଦକ (_R):

en: F-Spot library: %s
or: F-ସ୍ପଟ ଲାଇବ୍ରେରୀ: %s

en: Fade
or: ଫିକା

en: Family only
or: କେବଳ ପରିବାର

en: Fetching account information...
or: ଖାତା ସୂଚନାକୁ ଆଣୁଅଛି...

en: Fetching photo information
or: ଫୋଟୋ ସୂଚନା ଆଣୁଅଛି

en: Fetching preview for %s
or: %s ପାଇଁ ଫୋଟୋ ସୂଚନା ଆଣୁଅଛି

en: File %s already exists.  Replace?
or: ଫାଇଲ %s ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି। ଏହାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିବେ କି?

en: File already exists in database
or: ଫାଇଲ ପୂର୍ବରୁ ତଥ୍ୟାଧାରରେ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି

en: File error
or: ଫାଇଲ ତ୍ରୁଟି

en: File name
or: ଫାଇଲ ନାମ

en: File size:
or: ଫାଇଲର ଆକାର:

en: File write error
or: ଫାଇଲ ଲେଖିବା ତୃଟି

en: Files Not Imported Because They Weren't Recognized as Photos or Videos:
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇ ନାହିଁ କାରଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଫୋଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡ଼ିଓ ଭାବରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ :

en: Fill the entire page
or: ସମଗ୍ର ପୃଷ୍ଠାକୁ ପୁରଣ କରନ୍ତୁ

en: Filter Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଛାଣନ୍ତୁ

en: Find
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
or: ଏହାର ନାମ ଅଥବା ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଥିବା ଛବିକୁ ପାଠ୍ୟଆକାରରେ ଲେଖି ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find photos and videos by search criteria
or: ସନ୍ଧାନ ଲକ୍ଷଣ ଅନୁସାରେ ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Fit to _Page
or: ପୃଷ୍ଠା ସହିତ ସେଟ କରନ୍ତୁ (_P)

en: Flag
or: ସୂଚକ

en: Flag selected photos
or: ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ସୂଚକ ଲଗାନ୍ତୁ

en: Flag state
or: ସୂଚକ ସ୍ଥିତି

en: Flagged
or: ବିଶେଷ ଭାବରେ ସୂଚିତ

en: Flash:
or: ଫ୍ଲାସ:

en: Flip Hori_zontally
or: ଭୂ-ସମାନ୍ତରାଳ ଭାବରେ ପଲଟାନ୍ତୁ (_z)

en: Flip Horizontally
or: ଭୂ-ସମାନ୍ତରାଳ ଭାବରେ ପଲଟାନ୍ତୁ

en: Flip Verti_cally
or: ଭୂ-ଲମ୍ବ ଭାବରେ ପଲଟାନ୍ତୁ (_c)

en: Flip Vertically
or: ଭୂ-ଲମ୍ବ ଭାବରେ ପଲଟାନ୍ତୁ

en: Flipping Horizontally
or: ଭୂ-ସମାନ୍ତରାଳ ଭାବରେ ଓଲଟାଉଛି

en: Flipping Vertically
or: ଭୂ-ଲମ୍ବ ଭାବରେ ଓଲଟାଉଛି

en: Focal length:
or:  ବିକରଣ ଲମ୍ବ:

en: Folders
or: ଫୋଲଡରଗୁଡିକ

en: Friends
or: ସାଙ୍ଗମାନେ

en: Friends & family only
or: କେବଳ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର

en: Friends only
or: କେବଳ ସାଙ୍ଗ

en: From:
or: ଠାରୁ:

en: Fulls_creen
or: ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ପରଦା (_c)

en: GPS latitude:
or: GPS ଅକ୍ଷାଂଶ:

en: GPS longitude:
or: GPS ଦ୍ରାଘିମା:

en: Generate desktop background slideshow
or: ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ସ୍ଲାଇଡ ଦୃଶ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Go to the next photo
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫୋଟୋକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to the previous photo
or: ପୂର୍ବ ଫୋଟୋକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Google+ (2048 x 1536 pixels)
or: Google+ (2048 x 1536 ପିକସେଲ)

en: HD Video (16 : 9)
or: HD ଭିଡ଼ିଓ (16 : 9)

en: Height
or: ଉଚ୍ଚତା

en: Hide photos already imported
or: ପୂର୍ବରୁ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇଥିବା ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: High (%d%%)
or: ଉଚ୍ଚ (%d%%)

en: How long each photo is shown on the desktop background
or: ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଉପରେ କେତେ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫୋଟୋକୁ ଦର୍ଶାଯାଇ ପାରିବ

en: Image Settings
or: ପ୍ରତିଛବି ବିନ୍ୟାସ

en: Import Complete
or: ଆମଦାନୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହୋଇଛି

en: Import From Application
or: ପ୍ରୟୋଗରୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Import From Folder
or: ଫୋଲଡରରୁ ଆଣନ୍ତୁ

en: Import From _Application...
or: ପ୍ରୟୋଗରୁ ଆଣନ୍ତୁ (_A)...

en: Import Results Report
or: ଫଳାଫଳ ବିବରଣୀକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Import _All
or: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Import _Selected
or: ବଚ୍ଛିତକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ ( _S)

en: Import all the photos into your library
or: ସମସ୍ତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣଙ୍କ ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Import media _from:
or: ମେଡିଆକୁ ଏଥିରୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ (_f):

en: Import photos from disk to library
or: ଡିସ୍କରୁ ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆଣନ୍ତୁ

en: Import photos from your %s library
or: ଆପଣଙ୍କ %s ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆଣନ୍ତୁ

en: Import the selected photos into your library
or: ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣଙ୍କ ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Import to Library
or: ଲାଇବ୍ରେରୀ ମଧ୍ଯକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Imported %s
or: ଆମଦାନୀ କରାଯାଇଥିବା %s

en: Imported failed (%d)
or: ଆମଦାନି ବିଫଳ ହୋଇଛି (%d)

en: Importing
or: ଆମଦାନୀ କରୁଅଛି

en: Importing from %s can't continue because an error occurred:
or: %s ରୁ ଆମଦାନୀ କରିବା ଫଳରେ ତାହାକୁ ଆଗକୁ ନେଇପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ଏକ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି:

en: Importing...
or: ଆମଦାନୀ କରୁଅଛି...

en: Increase Rating
or: ମାନ୍ୟତା ବଢ଼ାନ୍ତୁ

en: Increase the magnification of the photo
or: ଫୋଟୋର ଆକାରବୃଦ୍ଧିକୁ ବଡ଼ କରନ୍ତୁ

en: Increase the magnification of the thumbnails
or: ଅଙ୍ଗୁଳି ଚିହ୍ନର ଆକାର ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ

en: Increasing ratings
or: ମାନ୍ୟତାଗୁଡ଼ିକୁ ବଢ଼ାଉଛି

en: Invalid URL
or: ଅବୈଧ URL

en: Invalid User Name or Password
or: ଅବୈଧ ଚାଳକ ନାମ ଅଥବା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Invalid pattern
or: ଅବୈଧ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Items:
or: ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ:

en: Just me
or: କେବଳ ମୁଁ

en: Large (2048 pixels)
or: ବଡ଼ (2048 ପିକସେଲ)

en: Last Import
or: ଶେଷ ଆମଦାନୀ

en: Leave _Fullscreen
or: ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଛାଡ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ (_F)

en: Leave fullscreen
or: ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଛାଡ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Letter (8.5 x 11 in.)
or: ଅକ୍ଷର (8.5 x 11 ଇଞ୍ଚ)

en: Library
or: ଲାଇବ୍ରେରୀ

en: Library Location
or: ଲାଇବ୍ରେରୀ ଅବସ୍ଥାନ

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
or: ଛାଣକ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସୀମିତ କରନ୍ତୁ

en: Loading Shotwell
or: Shotwell କୁ ଧାରଣ କରୁଅଛି

en: Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ:

en: Logging in...
or: ଲଗଇନ କରୁଅଛି...

en: Login
or: ଲଗଇନ

en: Logout
or: ଲଗଆଉଟ

en: Lose changes to %s?
or: ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ %s ରେ ହଜାଇଛି?

en: Low (%d%%)
or: ନିମ୍ନ୍ (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
or: ଘଟଣା ପାଇଁ ମୂଖ୍ୟ ଫୋଟୋ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ

en: Make _Key Photo for Event
or: ଘଟଣା ପାଇଁ ମୂଖ୍ୟ ଫୋଟୋ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ (_K)

en: Make a duplicate of the photo
or: ଏହି ଫୋଟୋର ଏକ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Manually select an F-Spot database file to import:
or: ଆମଦାନୀ କରିବା ପାଇଁ ହସ୍ତକୃତ ଭାବରେ କୌଣସି F-ସ୍ପଟ ତଥ୍ୟାଧାର ଫାଇଲକୁ ବାଛନ୍ତୁ:

en: Maximum (%d%%)
or: ସର୍ବାଧିକ (%d%%)

en: Media type
or: ମିଡିଆ-ପ୍ରକାର

en: Medium (%d%%)
or: ମଧ୍ଯମ (%d%%)

en: Medium (1024 x 768 pixels)
or: ମଧ୍ଯମ (1024 x 768 ପିକସେଲ)

en: Merge
or: ମିଶ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Merging
or: ମିଶ୍ରଣ କରୁଛି

en: Metadata
or: ଅଧିତଥ୍ୟ

en: Metric Wallet (9 x 13 cm)
or: ମେଟ୍ରିକ ୱାଲେଟ (9 x 13 ସେମି)

en: Missing Files
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Modif_y Tags...
or: ଟ୍ଯାଗଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_y)...

en: Modify Tags
or: ଟ୍ଯାଗଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Move Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Move Photos to Trash
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Move Tag "%s"
or: ଟ୍ୟାଗ "%s" କୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Move photos to an event
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଏକ ଘଟଣାକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Move the photos to the Shotwell trash
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ Shotwell ର ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Move the selected photos back into the library
or: ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଲାଇବ୍ରେରୀ ମଧ୍ଯକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Moving Photos to New Event
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ନୂତନ ଘଟଣାକୁ ଘୁଞ୍ଚାଯାଉଛି

en: Moving Photos to Trash
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଫଠାଉଛି

en: Name:
or: ନାମ:

en: Ne_w Saved Search...
or: ନୂତନ ସଂରକ୍ଷିତ ସନ୍ଧାନ (_w)...

en: New Event
or: ନୂଆ ଘଟଣା

en: New _Tag...
or: ନୂତନ ଟ୍ୟାଗ (_T)...

en: Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ

en: Next Photo
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫୋଟୋ

en: Next photo
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫୋଟୋ

en: No Event
or: କୌଣସି ଘଟଣା ନାହିଁ

en: No events
or: କୌଣସି ଘଟଣା ନାହିଁ

en: No events found
or: କୌଣସି ଘଟଣା ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No photos or videos imported.
or: କୌଣସି ଫୋଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡ଼ିଓ ଆମଦାନୀ ହୋଇ ନାହିଁ।

en: No photos/videos
or: କୌଣସି ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ନାହିଁ

en: No photos/videos found
or: କୌଣସି ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: None
or: କିଛି ନାହିଁ

en: Not a file
or: ଏହା ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ନୁହଁ

en: Not an image file
or: ଏକ ପ୍ରତିଛବି ଫାଇଲ ନୁହଁ

en: Notecard (3 x 5 in.)
or: ନୋଟକାର୍ଡ (3 x 5 ଇଞ୍ଚ)

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
or[0]: ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ, %d ଫାଇଲକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇଥିଲା।
or[1]: ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ, %d ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇଥିଲା।

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
or[0]: ଗୋଟିଏ ପ୍ରକୃତ ଫୋଟୋକୁ ସଜାଡ଼ି ହେଲା ନାହିଁ।
or[1]: ନିମ୍ନଲିଖିତ ପ୍ରକୃତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସଜାଡ଼ି ହେଲା ନାହିଁ।

en: Only _Remove
or: କେବଳ କାଢ଼ନ୍ତୁ ( _R)

en: Only display photos that have not been imported
or: କେବଳ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇନଥିବା ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Only show photos with a rating of %s
or: କେବଳ %s ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Only show photos with a rating of %s or better
or: କେବଳ %s ଅଥବା ଉତ୍ତମ ମାନ୍ୟତାପ୍ରାପ୍ତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Open With E_xternal Editor
or: ବାହ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ (_x)

en: Open With RA_W Editor
or: RAW ସମ୍ପାଦକ ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ (_W)

en: Open the selected photo's directory in the file manager
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକରେ ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋର ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the selected videos in the system video player
or: ବଚ୍ଛିତ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ତନ୍ତ୍ରର ଭିଡିଓ ଚାଳକରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Original Size
or: ମୂଳ ଆକାର

en: Original dimensions:
or: ପ୍ରକୃତ ଆକାର:

en: Original photo could not be adjusted.
or: ପ୍ରକୃତ ଫୋଟୋକୁ ସଜାଡ଼ି ହେଲା ନାହିଁ।

en: Original size
or: ପ୍ରକୃତ ଆକାର

en: Original:
or: ମୂଳ:

en: Path to Shotwell's private data
or: Shotwell ର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥ୍ୟ

en: Pause
or: ବିରାମ

en: Pause the slideshow
or: ସ୍ଲାଇଡ ଦୃଶ୍ଯକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Photo Manager
or: ଫୋଟୋ ପରିଚାଳକ

en: Photo Viewer
or: ଫୋଟୋ ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: Photo _size:
or: ଫୋଟୋ ଆକାର ( _s):

en: Photo size:
or: ଫୋଟୋ ଆକାର:

en: Photo source file missing: %s
or: ଫୋଟୋ ଉତ୍ସ ଫାଇଲ ଅନୁପସ୍ଥିତ: %s

en: Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ

en: Photos _visible to:
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ ଏହାକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ (_v):

en: Photos and videos _visible to:
or: ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକ ଏହାକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ (_v):

en: Photos cannot be exported to this directory.
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ରପ୍ତାନୀ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Photos cannot be imported from this directory.
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ଡିରେକ୍ଟୋରୀରୁ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: Photos will appear in:
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ ଏଥିରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ:

en: Photos will be _visible by:
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ (_v):

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn't Copy Them into its Library:
or: ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇ ନାହିଁ କାରଣ Shortwell  ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ଲାଇବ୍ରେରୀ ମଧ୍ଯକୁ ନକଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren't in a Format Shotwell Understands:
or: ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇ ନାହିଁ କାରଣ ସେଗୁଡ଼ିକ Shortwell ଚିହ୍ନିପାରିବା ଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ନାହିଁ:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
or: ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ୟାମେରା ତ୍ରୁଟି ହେତୁ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇ ନାହିଁ:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
or: ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ୟ କାରଣ ହେତୁ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇ ନାହିଁ:

en: Pictures
or: ଚିତ୍ରଗୁଡିକ

en: Pin Toolbar
or: ପିନ ସାଧନ ପଟି

en: Pin the toolbar open
or: ସାଧନ ପଟି ଖୋଲିବାରେ ପିନ ଲଗାନ୍ତୁ

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
or: କଟା ଆୟତନକୁ ପୋର୍ଟ୍ରେଟ ଏବଂ ଲ୍ୟାଣ୍ଡସ୍କେପ ଆବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ଯରେ ଓଲଟାନ୍ତୁ

en: Play
or: ଚଲାନ୍ତୁ

en: Play a slideshow
or: ସ୍ଲାଇଡ ଦୃଶ୍ୟ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Please close any other application using the camera.
or: କ୍ୟାମେରା ବ୍ୟବହାର କରି ଯେକୌଣସି ପ୍ରୟୋଗକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ।

en: Please unmount the camera.
or: ଦୟାକରି କ୍ୟାମେରାକୁ ବିସ୍ଥାପିତ କରନ୍ତୁ।

en: Plugins
or: ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକ

en: Postcard (10 x 15 cm)
or: ପୋଷ୍ଟକାର୍ଡ (10 x 15 ସେମି)

en: Preparing for login...
or: ଲଗଇନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି ...

en: Preparing for upload
or: ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: Preparing to auto-import photos...
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ୱୟଂ-ଆମଦାନୀ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି ...

en: Preparing to import
or: ଆମଦାନୀ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: Preparing to import...
or: ଆମଦାନୀ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି ...

en: Previous Photo
or: ପୂର୍ବ ଫୋଟୋ

en: Previous photo
or: ପୂର୍ବ ଫୋଟୋ

en: Print image _title
or: ପ୍ରତିଛବି ଶୀର୍ଷକକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_t)

en: Print the photo to a printer connected to your computer
or: ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପୁଟର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ମୁଦ୍ରଣୀରେ ଫୋଟୋକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Printing...
or: ମୁଦ୍ରଣ କରୁଅଛି ...

en: Private
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ

en: Pu_blish...
or: ପ୍ରକାଶନ କରନ୍ତୁ (_b)...

en: Public listed
or: ସାର୍ବଜନୀନ ଭାବରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ

en: Public unlisted
or: ସାର୍ବଜନୀନ ଭାବରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇ ନାହିଁ

en: Publish
or: ପ୍ରକାଶନ କରନ୍ତୁ

en: Publish Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରକାଶନ କରନ୍ତୁ

en: Publish Photos and Videos
or: ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରକାଶନ କରନ୍ତୁ

en: Publish Videos
or: ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରକାଶନ କରନ୍ତୁ

en: Publish photos _to:
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଏଠାରେ ପ୍ରକାଶନ କରନ୍ତୁ ( _t):

en: Publish photos and videos _to
or: ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଏଠାରେ ପ୍ରକାଶନ କରନ୍ତୁ (_t)

en: Publish to various websites
or: ବିଭିନ୍ନ ୱେବସାଇଟରେ ପ୍ରକାଶନ କରନ୍ତୁ

en: Publish videos _to
or: ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଏଠାରେ ପ୍ରକାଶନ କରନ୍ତୁ (_t)

en: Publishing
or: ପ୍ରକାଶନ କରୁଅଛି

en: Publishing to %s can't continue because an error occurred:
or: ଏକ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଥିବାରୁ%s ର ପ୍ରକାଶନକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ:

en: RAW Developer
or: RAW ବିକାଶକାରୀ

en: RAW Photos
or: RAW ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ

en: RAW photos
or: RAW ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ

en: R_emove From Library
or: ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ (_e)

en: R_ename imported files to lowercase
or: ଛୋଟ ଅକ୍ଷରରେ ଆମଦାନୀ ହୋଇଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକର ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ (_e)

en: Random
or: ମନଇଚ୍ଛା

en: Rate %s
or: %s କୁ ମାନ୍ୟତା ଦିଅନ୍ତୁ

en: Rate Rejected
or: ଅସ୍ବୀକୃତକୁ ମାନ୍ୟତା ଦିଅନ୍ତୁ

en: Rate Unrated
or: ମାନ୍ୟତା ହୀନକୁ ମାନ୍ୟତା ଦିଅନ୍ତୁ

en: Rating
or: ମାନ୍ୟତା

en: Re_name Event...
or: ଘଟଣାର ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ ‍‌(_n)...

en: Re_name Tag "%s"...
or: ଟ୍ୟାଗ "%s" ର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_n)...

en: Re_name...
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ ‍‌(_n)...

en: Re_vert External Edit
or: ବାହ୍ୟ ସମ୍ପାଦନକୁ ଓଲଟାନ୍ତୁ (_v)

en: Re_vert External Edits
or: ବାହ୍ୟ ସମ୍ପାଦନଗୁଡ଼ିକୁ ଓଲଟାନ୍ତୁ (_v)

en: Re_vert to Original
or: ପ୍ରକୃତ ରୂପକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ (_v)

en: Recommended (1600 x 1200 pixels)
or: ପରାମର୍ଶିତ (1600 x 1200 ପିକସେଲ)

en: Red-eye
or: ଲାଲି ଆଖି

en: Redo
or: ପୁନଃକର

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
or: ଲାଲି ଆଖି ପ୍ରଭାବକୁ ଫୋଟୋରୁ କମ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଲିଭାଇ ଦିଅନ୍ତୁ

en: Rejected
or: ଅସ୍ବୀକୃତ

en: Rejected Only
or: କେବଳ  ଅସ୍ବୀକୃତ

en: Rejected _Only
or: କେବଳ  ଅସ୍ବୀକୃତ (_O)

en: Remove From Library
or: ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Remove Photo From Library
or: ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ଫୋଟୋକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Remove Photos From Library
or: ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Remove Tag "%s" From Photo
or: ଫୋଟୋରୁ ଟ୍ୟାଗ "%s" କୁ କାଢ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Remove Tag "%s" From Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକରୁ ଟ୍ୟାଗ "%s" କୁ କାଢ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Remove Tag "%s" From _Photo
or: ଫୋଟୋରୁ ଟ୍ୟାଗ "%s" କୁ କାଢ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ (_P)

en: Remove Tag "%s" From _Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକରୁ ଟ୍ୟାଗ "%s" କୁ କାଢ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ (_P)

en: Remove any ratings
or: ସମସ୍ତ ମାନ୍ୟତାକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Remove any red-eye effects in the selected region
or: କୌଣସି ଲାଲି-ଆଖି ପ୍ରଭାବକୁ ବଚ୍ଛିତ ସ୍ଥାନରେ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Remove the selected photos from the library
or: ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Remove the selected photos from the trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରରୁ ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Removing Event
or: ଘଟଣାକୁ ବାହାର କରୁଛି

en: Removing Photo From Library
or: ଫୋଟୋକୁ ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ବାହାର କରୁଅଛି

en: Removing Photos From Library
or: ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ କାଢୁଅଛି

en: Removing duplicated photos
or: ନକଲି ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରୁଅଛି

en: Removing photos/videos from camera
or: ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ବାହାର କରୁଅଛି

en: Rename Event
or: ଘଟଣାର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Rename Search "%s" to "%s"
or: ସନ୍ଧାନ "%s" କୁ "%s" କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Rename Tag "%s" to "%s"
or: ଟ୍ୟାଗ "%s" ର ନାମକୁ "%s" କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Replace _All
or: ସବୁକିଛି ବଦଳାନ୍ତୁ (_A)

en: Reset Colors
or: ରଙ୍ଗଗୁଡକୁ ପୁଣି ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Reset all color adjustments to original
or: ସମସ୍ତ ରଙ୍ଗ ସଂରଚନାକୁ ପ୍ରକୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ପୁଣି ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Restore Photos from Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରରୁ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Restore the photos back to the Shotwell library
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ  Shotwell ଲାଇବ୍ରେରୀ ମଧ୍ଯରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Restoring Photos From Trash
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରରୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି

en: Restoring previous RAW developer
or: ପୂର୍ବ RAW ବିକାଶକାରୀକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରୁଅଛି

en: Restoring previous rating
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ମାନ୍ୟତାକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରୁଅଛି

en: Return to current photo dimensions
or: ପ୍ରଚଳିତ ଫୋଟୋ ଆକାରରେ ଫେରାନ୍ତୁ

en: Revert External E_dits
or: ବାହ୍ୟ ସମ୍ପାଦନଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ (_d)

en: Revert External Edit?
or: ବାହ୍ୟ ସମ୍ପାଦନକୁ ଓଲଟାଇବେ କି?

en: Revert External Edits?
or: ବାହ୍ୟ ସମ୍ପାଦନଗୁଡ଼ିକୁ ଓଲଟାଇବେ କି?

en: Revert to Original
or: ପ୍ରକୃତ ରୂପକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ

en: Revert to the master photo
or: ମୂଖ୍ୟ ଫୋଟୋକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରନ୍ତୁ

en: Reverting
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରାଯାଉଛି

en: Rotate
or: ଘୂରାଇବା

en: Rotate Left
or: ବାମକୁ ଘୂରାନ୍ତୁ

en: Rotate Right
or: ଡ଼ାହାଣକୁ ଘୁରାନ୍ତୁ

en: Rotate _Left
or: ବାମକୁ ଘୂରାନ୍ତୁ (_L)

en: Rotate _Right
or: ଡାହାଣକୁ ଘୂରାନ୍ତୁ (_R)

en: Rotate the photos left
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ବାମକୁ ଘୂରାନ୍ତୁ

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଡ଼ାହାଣକୁ ଘୁରାନ୍ତୁ (ବାମକୁ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ Ctrl ଦବାନ୍ତୁ)

en: Rotating
or: ବୁଲାଉଅଛି

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
or: ଉପଲବ୍ଧ ପାଠ୍ଯ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବିକଳ୍ପର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିକା ପାଇଁ '%s --help' ଚଳାନ୍ତୁ.

en: SD Video (4 : 3)
or: SD ଭିଡ଼ିଓ (4 : 3)

en: S_idebar
or: ପାର୍ଶ୍ୱପଟି (_i)

en: S_lideshow
or: ସ୍ଲାଇଡ ଦୃଶ୍ୟ (_l)

en: Saturation
or: ପରିପୃକ୍ତତା

en: Saturation:
or: ପରିପୃକ୍ତତା:

en: Save As
or: ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save Details
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save Details...
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ...

en: Save _As...
or: ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_A)...

en: Save photo
or: ଫୋଟୋକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save photo with a different name
or: ଫୋଟୋକୁ ଭିନ୍ନ ଏକ ନାମରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Saved Search
or: ସନ୍ଧାନକୁ ସଂରକ୍ଷିତ କରନ୍ତୁ

en: Saved Searches
or: ସଂରକ୍ଷିତ ସନ୍ଧାନଗୁଡ଼ିକ

en: Screen
or: ପରଦା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Select _All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Select all items
or: ସମସ୍ତ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Send T_o...
or: ଏଠାକୁ ପଠାନ୍ତୁ (_o)...

en: Send To
or: ଏଠାକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Send _To...
or: ଏଠାକୁ ପଠାନ୍ତୁ (~T)...

en: Set Developer
or: ବିକାଶକାରୀକୁ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Set Rating
or: ମାନ୍ୟତା ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Set _all photos/videos to this time
or: ସମସ୍ତ ଫୋଟୋ ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ସମୟରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ (_a)

en: Set as Desktop Slideshow
or: ଡେସ୍କଟପ ସ୍ଲାଇଡ ଦୃଶ୍ୟ ଭାବରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Set as _Desktop Background
or: ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରୂପେ ସେଟକରନ୍ତୁ (_D)

en: Set as _Desktop Slideshow...
or: ଡେସ୍କଟପ ସ୍ଲାଇଡ ଦୃଶ୍ୟ ରୂପେ ସେଟକରନ୍ତୁ (_D)...

en: Set rating to %s
or: %s ପାଇଁ ମାନ୍ୟତା ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Set rating to rejected
or: ଅସ୍ବୀକୃତ ପାଇଁ ମାନ୍ୟତା ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Set selected image to be the new desktop background
or: ବଚ୍ଛିତ ପ୍ରତିବିମ୍ବକୁ ନୂତନ ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମୀ ଭାବରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Set the crop for this photo
or: ଏହି ଫୋଟୋ କାଟିବାକୁ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Setting Photos to Previous Event
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ପୂର୍ବ ଘଟଣାରେ ସେଟ କରାଯାଉଛି

en: Setting RAW developer
or: RAW ବିକାଶକାରୀକୁ ସେଟ କରୁଅଛି

en: Setting as rejected
or:  ଅସ୍ବୀକୃତ ଭାବରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Setting as unrated
or: ଏକ ମାନ୍ୟତା ହୀନ ଭାବରେ ସେଟ କରୁଅଛି

en: Setting rating to %s
or: %s ପାଇଁ ମାନ୍ୟତା ସେଟ କରୁଅଛି

en: Settings
or: ସଂରଚନା

en: Shadows
or: ଛାୟା

en: Shadows:
or: ଛାୟା:

en: Shotwell Connect
or: Shotwell ସଂଯୋଗ

en: Shotwell Preferences
or: Shotwell ପସନ୍ଦ

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
or: Shotwell ଆପଣଙ୍କର ଲାଇବ୍ରେରୀ ଫୋଲଡର ମଧ୍ଯରେ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ କରିପାରେ ଅଥବା ଏହା ସେଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ ନକରି ଆମଦାନୀ କରିପାରିବ।

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
or: Shotwell ଆପଣଙ୍କର Piwigo ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ସମ୍ପର୍କ କରିପାରିବ ନାହିଁ। ଦୟାକରି ଆପଣ ଭରଣ କରିଥିବା URL କୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
or: Shotwell ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ସୁସଙ୍ଗତ ପ୍ରକାଶନ ପ୍ଲଗଇନ ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ। ଏହାକୁ ଠିକ କରିବା ପାଇଁ, <b>%s ପସନ୍ଦକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ</b> କୁ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଗୋଟିେ କିମ୍ବା ଅନେକ ପ୍ରକାଶନ ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକୁ <b>ପ୍ଲଗଇନ</b> ଟ୍ୟାବରେ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ।

en: Shotwell couldn't create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
or: ଏହି ଫୋଟୋକୁ ସମ୍ପାଦନ କରିବା ପାଇଁ Shotwell କୌଣସି ଫାଇଲ ନିର୍ମାଣ କରିନଥିଲା କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ%s ରେ ଲେଖିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
or: Shotwell F-ସ୍ପଟ ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ %d ଟି ଫୋଟୋ ପାଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେଗୁଡିକୁ ଆମଦାନୀ କରୁଅଛି। ନକଲିଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଚିହ୍ନିକରି ବାହାର କରିଦିଆଯିବ।
    
    ଆପଣ ଏହି ସଂଳାପକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ ଏବଂ ପଛରେ ଆମଦାନୀ ହେଉଥିବା ସମୟରେ Shotwell କୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ।

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
or: Shotwell କୁ ଆପଣଙ୍କ ମୂଖ୍ୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଆମଦାନୀ କରାଯାଇଥାଏ।

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it.  Continue?
or: ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ Shotwell କ୍ୟାମେରାକୁ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରରୁ ବିସ୍ଥାପିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଥାଏ।ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କି?

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
or: Shotwell ବଚ୍ଛିତ ଭିଡ଼ିଓକୁି ଚଲାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d).  For more information please check the Shotwell Wiki at %s
or: Shotwell ଆପଣଙ୍କର ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ସଂସ୍କରଣ %s ରୁ ଉନ୍ନୟନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ (ଯୋଜନା %d) ରୁ %s (ଯୋଜନା %d)କୁ। ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦୟାକରି Shotwell ୱିକିକୁ%s ରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Show all photos
or: ସମସ୍ତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show all photos, including rejected
or: ଅସ୍ବୀକୃତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସମସ୍ତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show each photo for
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫୋଟୋକୁ ଏହା ପାଇଁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show in File Mana_ger
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_g)

en: Show only rejected photos
or: କେବଳ  ଅସ୍ବୀକୃତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show t_itle
or: ଶୀର୍ଷକ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_i)

en: Show the application's version
or: ପ୍ରୟୋଗର ସଂସ୍କରଣକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Size:
or: ଆକାର:

en: Slide
or: ସ୍ଲାଇଡ୍

en: Slideshow
or: ସ୍ଲାଇଡ଼ ଦୃଶ୍ୟ

en: Slideshow Transitions
or: ସ୍ଲାଇଡ଼ ଦୃଶ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ

en: Small (640 x 480 pixels)
or: ଛୋଟ (640 x 480 ପିକସେଲ)

en: Software:
or: ସଫ୍ଟୱେର:

en: Sort _Events
or: ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ସଜାଅ (_E)

en: Sort _Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ (_P)

en: Sort photos by exposure date
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଅନାବୃତ୍ତ ତାରିଖ ଅନୁସାରେ ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ

en: Sort photos by rating
or: ମାନ୍ୟତା ଅନୁସାରେ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ

en: Sort photos by title
or: ଶୀର୍ଷକ ଦ୍ୱାରା ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ

en: Sort photos in a descending order
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ବଡ଼ରୁ ସାନ କ୍ରମରେ ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Sort photos in an ascending order
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ସାନରୁ ବଡ କ୍ରମରେ ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Square
or: ବର୍ଗାକାର

en: Squares
or: ବର୍ଗକ୍ଷେତ୍ରଗୁଡିକ

en: Standard (720 pixels)
or: ମାନକ (720 ପିକସେଲ)

en: Starting import, please wait...
or: ଆମଦାନୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି, ଦୟାକରି ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ...

en: Stop importing photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆମଦାନୀ କରିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Straighten
or: ସିଧା କରନ୍ତୁ

en: Straighten the photo
or: ଫୋଟୋକୁ ସିଧା କରନ୍ତୁ

en: Stripes
or: ରେଖାମାନ

en: Success
or: ସଫଳତା

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
or[0]: ବିକାଶକାରୀମାନଙ୍କୁ ବଦଳାଇବା ଦ୍ୱାରା ତାହା Shotwell ରେ ଏହି ଫୋଟୋରେ ଆପଣ କରିଥିବା ସମସ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକର ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରିଥାଏ
or[1]: ବିକାଶକାରୀମାନଙ୍କୁ ବଦଳାଇବା ଦ୍ୱାରା ତାହା Shotwell ରେଆପଣ କରିଥିବା ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକର ସମସ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକର ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରିଥାଏ

en: T_ools
or: ସାଧନଗୁଡ଼ିକ ( _o)

en: Ta_gs
or: ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକ (_g)

en: Tabloid (11 x 17 in.)
or: ଟ୍ୟାବଲଏଡ଼ (11 x 17 ଇଞ୍ଚ)

en: Tag
or: ଟ୍ୟାଗ

en: Tag Photo as "%s"
or: ଫୋଟୋକୁ "%s" ଭାବରେ ଟ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: Tag Photos as "%s"
or: ଫୋଟୋକୁ "%s" ଭାବରେ ଟ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: Tag the selected photo as "%s"
or: ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋକୁ "%s" ଭାବରେ ଟ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: Tag the selected photos as "%s"
or: ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ "%s" ଭାବରେ ଟ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: Tags
or: ଟ୍ଯାଗଗୁଡ଼ିକ

en: Tags (separated by commas):
or: ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକ (କମାଗୁଡିକ ଦ୍ବାରା ପୃଥକ):

en: Temperature
or: ତାପମାନ

en: Temperature:
or: ତାପମାନ:

en: Testing connection to Facebook...
or: Facebook ସଂଯୋଗକୁ ପରୀକ୍ଷା କରୁଅଛି ...

en: The camera is locked by another application.  Shotwell can only access the camera when it's unlocked.  Please close any other application using the camera and try again.
or: କ୍ୟାମେରାଟି ଅନ୍ୟ ଏକ ପ୍ରୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ ହୋଇଛି।  Shotwell କେବଳ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ ନଥିବା ସମୟରେ ପ୍ରବେଶାନୁମତି ପାଇବ। ଦୟାକରି ଅନ୍ୟ ଯେକୌଣସି  ପ୍ରୟୋଗକୁ କ୍ୟାମେରା ବ୍ୟବହାର କରି ବନ୍ଦ କରିଥାଏ ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
or[0]: ଫୋଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡ଼ିଓକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।
or[1]: %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash.  Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash.  Delete these files?
or[0]: ଫୋଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡ଼ିଓକୁ ଆପଣଙ୍କ ଡେସ୍କଟପ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ଏହି ଫାଇଲକୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?
or[1]: %d ଫୋଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣଙ୍କ ଡେସ୍କଟପ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ଏହି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?

en: The selected photo was successfully published.
or: ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋଟି ସଫଳତାର ସହିତ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇସାରିଛି।

en: The selected photos were successfully published.
or: ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ ସଫଳତାର ସହିତ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇସାରିଛି।

en: The selected photos/videos were successfully published.
or: ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକ ସଫଳତାର ସହିତ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇସାରିଛି।

en: The selected video was successfully published.
or: ବଚ୍ଛିତ ଭିଡ଼ିଓଟି ସଫଳତାର ସହିତ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇସାରିଛି।

en: The selected videos were successfully published.
or: ବଚ୍ଛିତ ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକ ସଫଳତାର ସହିତ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇସାରିଛି।

en: This will destroy all changes made to the external file.  Continue? | This will destroy all changes made to %d external files.  Continue?
or[0]: ଏହା ବାହ୍ୟ ଫାଇଲରେ ଆପଣ କରିଥିବା ସମସ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ନଷ୍ଟ କରିଥାଏ। ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କି?
or[1]: %d ବାହ୍ୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ କରିଥିବା ସମସ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ନଷ୍ଟ କରିଥାଏ। ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କି?

en: This will remove the photo from the library.  Continue? | This will remove %d photos from the library.  Continue?
or[0]: ଏହା ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ଫୋଟୋକୁ ବାହାର କରିଥାଏ। ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କି?
or[1]: ଏହା ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ  %d ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରିଥାଏ। ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କି?

en: This will remove the photo from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
or[0]: ଏହା ଆପଣଙ୍କର Shotwell ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ଫୋଟୋକୁ ବାହାର କରିଦେବ।  ଆପଣ ସେହି ଫାଇଲକୁ ଡେସ୍କଟପ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?
    
    ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାତିଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।
or[1]: ଏହା ଆପଣଙ୍କର Shotwell ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ %d ଫୋଟୋକୁ ବାହାର କରିଦେବ।  ଆପଣ ସେହି ଫାଇଲକୁ ଡେସ୍କଟପ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?
    
    ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାତିଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
or[0]: ଏହା ଆପଣଙ୍କର Shotwell ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓକୁ ବାହାର କରିଦେବ।  ତଥାପି ଆପଣ ଡେସ୍କଟପ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଫାଇଲକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?
    
    ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାତିଲ କରିହେବ ନାହିଁ।
or[1]: ଏହା ଆପଣଙ୍କର Shotwell ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରିଦେବ।  ତଥାପି ଆପଣ ଡେସ୍କଟପ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଫାଇଲକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?
    
    ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାତିଲ କରିହେବ ନାହିଁ।

en: This will remove the saved search "%s".  Continue?
or: ଏହା ସଂରକ୍ଷିତ ସନ୍ଧାନ "%s" କୁ ବାହାର କରିଦେବ।  ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କି?

en: This will remove the tag "%s" from one photo.  Continue? | This will remove the tag "%s" from %d photos.  Continue?
or[0]: ଏହା ଟ୍ୟାଗ "%s" କୁ ଏକ ଫୋଟୋରୁ ବାହାର କରିଦେବ।  ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କି?
or[1]: ଏହା ଟ୍ୟାଗ "%s" କୁ %d ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକରୁ ବାହାର କରିଦେବ।  ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କି?

en: This will remove the video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
or[0]: ଏହା ଆପଣଙ୍କର Shotwell ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ଭିଡ଼ିଓକୁ ବାହାର କରିଦେବ।  ଆପଣ ସେହି ଫାଇଲକୁ ଡେସ୍କଟପ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?
    
    ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାତିଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।
or[1]: ଏହା ଆପଣଙ୍କର Shotwell ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ %d ଭିଡ଼ିଓକୁ ବାହାର କରିଦେବ।  ଆପଣ ସେହି ଫାଇଲକୁ ଡେସ୍କଟପ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?
    
    ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାତିଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Time Adjustment Error
or: ସମୟ ସଜଡ଼ା ତ୍ରୁଟି

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
or[0]: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫୋଟୋ ଫାଇଲରେ ସମୟ ସଜଡ଼ାକୁ ବାତିଲ କରିହେଲା ନାହିଁ।
or[1]: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫୋଟୋ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକରେ ସମୟ ସଜଡ଼ାକୁ ବାତିଲ କରିହେଲା ନାହିଁ।

en: Time:
or: ସମୟ:

en: Tint
or: ରଙ୍ଗ

en: Tint:
or: ରଙ୍ଗ:

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Title:
or: ଶୀର୍ଷକ:

en: To get started, import photos in any of these ways:
or: ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ, ଏହି ଉପାୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏରେ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
or: ଅନ୍ୟ ଏକ ସର୍ଭିସରୁ ଆମଦାନୀ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସମୟରେ, ଉପର ଲିଖିତ ତାଲିକାରୁ ଗୋଟିଏକୁ ବାଛନ୍ତୁ।

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
or: ଅନ୍ୟ ଏକ ଉପକରଣରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ଉପର ଲିଖିତ ତାଲିକାରୁ ଗୋଟିଏକୁ ବାଛନ୍ତୁ।

en: To:
or: କୁ:

en: Today
or: ଆଜି

en: Transition d_elay:
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ  ବିଳମ୍ବ (_e):

en: Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର

en: Trash is empty
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରଟି ଖାଲି ଅଛି

en: TumblrPublisher: start( ): can't start; this publisher is not restartable.
or: Tumblrପ୍ରକାଶକ: start( ): ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ ନାହିଁ; ଏହି ପ୍ରକାଶକକୁ ପୁନଃଆରମ୍ଭ କରିହେବ ନାହିଁ।

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Un_flag
or: ସୂଚକ ହୀନ (_ f)

en: Unable to create cache directory %s: %s
or: କ୍ୟାସେ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %s ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
or: ତଥ୍ୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %s ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
or: ତଥ୍ୟ ଉପ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %s ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %s ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to decode file
or: ଫାଇଲକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
or[0]: ତ୍ରୁଟି ବଶତଃ %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।
or[1]: ତ୍ରୁଟି ବଶତଃ %d ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ୟାମେରାରୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to display FAQ: %s
or: ବାରମ୍ବାର ପଚରାଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to display help: %s
or: ସହାୟତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
or[0]: ଫାଇଲ ତ୍ରୁଟି ହେତୁ ଏକ ଫୋଟୋକୁ ନକଲ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ
or[1]: ଫାଇଲ ତ୍ରୁଟିଗୁଡ଼ିକ ହେତୁ %d ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to export %s: %s
or: %s କୁ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to export background to %s: %s
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମିକୁ %s କୁ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
or: ଏକ ଫାଇଲ ତ୍ରୁଟି ହେତୁ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫୋଟୋକୁ ପଠାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଛି।

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
or: କ୍ୟାମେରାରୁ ପ୍ରାକଦର୍ଶନକୁ ଆଣିବାରେ ଅସମର୍ଥ:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
or: %s ପାଇଁ ଏକ ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
or: ନଟିଲୋସ ଏଠାକୁ ପଠାନ୍ତୁକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to launch editor: %s
or: ସମ୍ପାଦକକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to lock camera: %s
or: କ୍ୟାମେରାକୁ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
or: %s କୁ ନିରୀକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: ଏକ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ନୁହଁ (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
or: ତ୍ରୁଟି ତଥ୍ୟାଧାରରେ ପ୍ରଚଳନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to open in file manager: %s
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକରେ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
or: ଫୋଟୋ ତଥ୍ୟାଧାର %s ଖୋଲିବା/ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: ତ୍ରୁଟି ସଂକେତ %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
or: ଡେସ୍କଟପ ସ୍ଲାଇଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
or: ଫୋଟୋକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
or: ଅଦ୍ୟତନଗୁଡ଼ିକୁ ନିରୀକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to publish
or: ପ୍ରକାଶନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to rename search to "%s" because the search already exists.
or: ସନ୍ଧାନକୁ "%s" ରେ ପୁନଃ ନାମକରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ କାରଣ ସେହି ସନ୍ଧାନଟି ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: Unable to rename tag to "%s" because the tag already exists.
or: ଟ୍ୟାଗକୁ "%s" ରେ ପୁନଃ ନାମକରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ କାରଣ ସେହି ଟ୍ୟାଗଟି ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: Unable to unmount camera.  Try unmounting the camera from the file manager.
or: କ୍ୟାମେରାକୁ ବିସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ। କ୍ୟାମେରାକୁ ଫାଇଲ ପରିଚାଳକରୁ ବିସ୍ଥାପିତ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: Unable to write to photo database file:
     %s
or: ଫୋଟୋ ତଥ୍ୟାଧାର ଫାଇଲରେ ଲେଖିବାରେ ଅସମର୍ଥ:
     %s

en: Unconstrained
or: ନିରୁଦ୍ଧ ହୋଇନଥିବା

en: Undated
or: ଅଦ୍ୟତିତ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Undoing Date and Time Adjustment
or: ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟକୁ ସଜଡ଼ାକୁ ବାତିଲ କରୁଅଛି

en: Undoing Enhance
or: ଉନ୍ନତତର କ୍ରିୟାକୁ ବାତିଲ କରୁଛି

en: Undoing Flip Horizontally
or: ଭୂ-ସମାନ୍ତରାଳ ଭାବରେ ଓଲଟାଉ ନାହିଁ

en: Undoing Flip Vertically
or: ଭୂ-ଲମ୍ବ ଭାବରେ ଓଲଟାଉ ନାହିଁ

en: Undoing Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ ପଦକ୍ଷେପକୁ ବାତିଲ କରୁଅଛି

en: Undoing Rotate
or: ଘୁରାଉ ନାହିଁ

en: Unflag
or: ସୂଚକ ହୀନ କରନ୍ତୁ

en: Unflag selected photos
or: ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ସୂଚକୁ ହଟାନ୍ତୁ

en: Unknown error attempting to verify Shotwell's database: %s
or: Shotwell ର ତଥ୍ୟାଧାରକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି: %s

en: Unmerging
or: ମିଶ୍ରଣରୁ ବିଚ୍ଛେଦ କରୁଅଛି

en: Unmodified
or: ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ

en: Unmounting...
or: ବିସ୍ଥାପିତ କରୁଅଛି...

en: Unrated
or: ମାନ୍ୟତା ହୀନ

en: Unsupported file format
or: ଅସମର୍ଥିତ ଫାଇଲ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Updating library...
or: ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ଅଦ୍ୟତନ କରୁଅଛି ...

en: Upload _size:
or: ଧାରଣ ଆକାର (_s):

en: Uploading %d of %d
or: %d ର %d କୁ ଧାରଣ କରୁଅଛି

en: Use a _standard size:
or: ଏକ ମାନକ ଆକାର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_s):

en: Use a c_ustom size:
or: ଏକ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଆକାର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_u):

en: User _name
or: ଚାଳକ ନାମ (_n)

en: User aborted import
or: ଚାଳକ ଆମଦାନୀ କ୍ରିୟାକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରିଛି

en: Verifying authorization...
or: ବୈଧିକରଣ ଯାଞ୍ଚ କରୁଅଛି ...

en: Videos
or: ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ

en: Videos _visible to:
or: ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକ ଏହାକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ (_v):

en: Videos will appear in '%s'
or: '%s' ରେ ଭିଡ଼ିଓ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ

en: Videos will appear in:
or: ଭିଡ଼ିଓ ଏଥିରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ:

en: View Eve_nt for Photo
or: ଫୋଟୋ ପାଇଁ ଘଟଣାକୁ ଦେଖନ୍ତୁ (_n)

en: Visit the Yandex.Fotki web site
or: Yandex.Fotki ୱେବ ସାଇଟକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Visit the Yorba web site
or: Yorba ୱେବ ସାଇଟକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Wallet (2 x 3 in.)
or: ୱାଲେଟ (2 x 3 in.)

en: Welcome to Shotwell!
or: Shotwell ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଅଛୁ!

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
or: F-ସ୍ପଟ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଆମଦାନୀ ସର୍ଭିସରେ ସ୍ୱାଗତ।
    
    ଆମଦାନୀ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଲାଇବ୍ରେରୀ ବାଛନ୍ତୁ, Shotwell ଦ୍ୱାରା ମିଳିଥିବା ସ୍ଥିତବାନ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଅଥବା କୌଣସି ବୈକଳ୍ପିକ F-ସ୍ପଟ ତଥ୍ୟାଧାର ଫାଇଲକୁ ବାଛନ୍ତୁ।

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
or: F-ସ୍ପଟ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଆମଦାନୀ ସର୍ଭିସରେ ସ୍ୱାଗତ।
    
    କୌଣସି ବୈକଳ୍ପିକ F-ସ୍ପଟ ତଥ୍ୟାଧାର ଫାଇଲକୁ ବାଛନ୍ତୁ।

en: Welcome!
or: ସ୍ୱାଗତମ!

en: Where would you like to publish the selected photos?
or: ବଚ୍ଛିତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣ କେଉଁଠି ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Width
or: ଓସାର

en: Width or height
or: ଓସାର କିମ୍ବା ଉଚ୍ଚତା

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
or: ଫୋଟୋ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ଧଳା ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକ, ଶୀର୍ଷକ, ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଧିତଥ୍ୟ (_m)

en: Writing metadata to files...
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକରେ ଅଧିତଥ୍ୟ ଲେଖୁଅଛି ...

en: Year%sMonth
or: ବର୍ଷ%sମାସ

en: Year%sMonth%sDay
or: ବର୍ଷ%sମାସ%sଦିନ

en: Year%sMonth-Day
or: ବର୍ଷ%sମାସ-ଦିନ

en: Year-Month-Day
or: ବର୍ଷ-ମାସ-ଦିନ

en: Yesterday
or: ଗତକାଲି

en: You are logged into Facebook as %s.
or: ଆପଣ Facebook ରେ %s ଭାବରେ ଲଗଇନ ହୋଇଛନ୍ତି।

en: You are logged into Flickr as %s.
or: ଆପଣ Flickr ରେ %s ଭାବରେ ଲଗଇନ କରିଛନ୍ତି।

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
or: ଆପଣ ପିକାସା ୱେବ ଆଲବମଗୁଡ଼ିକରେ %s ଭାବରେ ଲଗଇନ ହୋଇଛନ୍ତି।

en: You are logged into Tumblr as %s.
or: ଆପଣ Tumblr ରେ %s ଭାବରେ ଲଗଇନ କରିଛନ୍ତି।

en: You are logged into Tumblr as (name).
    
    (this label's string is populated and set inside the code, 
    so changes made here will not display)
or: ଆପଣ Tumblr ରେ (ନାମ) ଭାବରେ ଲଗଇନ କରିଛନ୍ତି।
    
    (ଏହା ନାମର ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡକୁ ପ୍ରଚାର କରାଯାଇଛି ଏବଂ ସଂକେତ ମଧ୍ଯରେ ସେଟ କରାଯାଇଛି, 
    ତେଣୁ ଏଥିରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ଦର୍ଶାଯିବ ନାହିଁ)

en: You are logged into YouTube as %s.
or: ଆପଣ %s ଭାବରେ You Tube ରେ ଲଗଇନ ହୋଇଛନ୍ତି।

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don't yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ Facebook ରେ ଲଗଇନ କରି ନାହାନ୍ତି।
    
    ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ Facebook ଖାତା ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ଲଗଇନ ସମୟରେ ଏକ ଖାତା ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ। ଲଗଇନ ସମୟରେ, Shotwell ସଂଯୋଗ ହୁଏତଃ ଆପଣଙ୍କୁ ଫୋଟୋ ଧାରଣ ପାଇଁ ଅନୁମତି ମାଗିପାରେ। ଏହି ଅନୁମତିଗୁଡ଼ିକ Shotwell ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଥାଏ।

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Login to log into Flickr in your Web browser.  You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ Flickr ରେ ଲଗଇନ ହୋଇନାହାନ୍ତି।
    
    Flickr ରେ ଲଗଇନ ହେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ୱେବ ବ୍ରାଉଜରରେ ଲଗଇନକୁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ। Flickr ଖାତାସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ Shotwell କୁ ବୈଧିକୃତ କରିବାକୁ ହେବ।

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Login to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପିକାସା ୱେବ ଆଲବମରେ ଲଗଇନ ହୋଇ ନାହାନ୍ତି।
    
    ଆପଣଙ୍କ ୱେବ ବ୍ରାଉଜରରେ ପିକାସା ୱେବ ଆଲବମରେ ଲଗଇନ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ  Shotwell କୁ ଆପଣଙ୍କ ପିକାସା ୱେବ ଆଲବମରେ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେବାକୁ ହେବ।

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ Yandex.Fotki ରେ ଲଗଇନ ହୋଇନାହାନ୍ତି।

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ YouTube ରେ ଲଗଇନ ହୋଇ ନାହାନ୍ତି।
    
    ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂର୍ବରୁ Google ଖାତାରେ ସାଇନଅପ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ  YouTube ରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଛନ୍ତି। ଆପଣ ଅଧିକାଂଶ ଖାତାକୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ରାଉଜର ବ୍ୟବହାର କରି  YouTube ସାଇଟରେ ଅତିକମରେ ଥରେ ଲଗଇନ କରି ସେଟ କରିପାରିବେ।

en: You can also import photos in any of these ways:
or: ଆପଣ ଏହି ଉପାୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ଯରୁ ଯୋକୌଣସି ଉପାୟରେ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆଣିପାରିବେ:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
or: ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ଆମଦାନୀ ପ୍ଲଗଇନ ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ।
    
    ପ୍ରୟୋଗରୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ  ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅତିକମରେ ଗୋଟିଏ ତଥ୍ୟ ଆମଦାନୀ ପ୍ଲଗଇନ ସକ୍ରିୟ କରିବାକୁ ହେବ। ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକୁ ପସନ୍ଦ ସଂଳାପରେ ସକ୍ରିୟ କରିପାରିବେ।

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
or: ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ Facebook ରୁ Shotwell ଅଧିବେଶନ ସମୟରେ ଲଗଇନ କରି ଲଗଆଉଟ କରି ସାରିଛନ୍ତି।
    Facebook ପ୍ରକାଶନକୁ ଆଗେଇବା ପାଇଁ, ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ Shotwell କୁ ପୁନଃଚାଳନ କରନ୍ତୁ, ତାପରେ ପୁଣିଥରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ।

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
or: ଏହି Shotwell ଅଧିବେଶନରେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ Flickr ରେ ଲଗଇନ କରି ଲଗଆଉଟ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି।
    Flickr ରେ ପ୍ରକାଶନକୁ ଆଗେଇବା ପାଇଁ, Shotwell ରୁ ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନଃଚାଳନ କରନ୍ତୁ, ତାପରେ ପୁଣିଥରେ ପ୍ରକାଶନ କରନ୍ତୁ।

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
or: ଆପଣଙ୍କର Flickr ପ୍ରୋ ଖାତାରେ ଅସୀମିତ ଧାରଣ କ୍ଷମତା ଅଛି।

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month, you have %d megabytes remaining in your upload quota.
or: ଆପଣଙ୍କର Flickr ଖାତାରେ ଗୋଟିଏ ମାସରେ ତଥ୍ୟ ଧାରଣ ସୀମିତ ଅଛି।
    ଏହି ମାସ, ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ %d ମେଗା ବାଇଟ ଧାରଣ ସୀମା ବଳିଛି।

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
or: ଆପଣଙ୍କର ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀ Shotwell ର ଏହି ସଂସ୍କରଣ ସହିତ ସୁସଙ୍ଗତ ନୁହଁ।  ଏହା Shotwell %s (ଯୋଜନା %d) ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହେବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି।  ଏହି ସଂସ୍କରଣଟି ହେଉଛି %s (ଯୋଜନା %d)।  ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର %s କୁ ଅପସାରଣ କରି ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ସଫା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ପୁଣି ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please use the latest version of Shotwell.
or: ଆପଣଙ୍କର ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀ Shotwell ର ଏହି ସଂସ୍କରଣ ସହିତ ସୁସଙ୍ଗତ ନୁହଁ।  ଏହା Shotwell %s (ଯୋଜନା %d) ଦ୍ୱାରା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇଥାଏ।  ଏହି ସଂସ୍କରଣଟି ହେଉଛି %s (ଯୋଜନା %d)। ଦୟାକରି Shotwell ର ନୂତନତମ ସଂସ୍କରଣକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: Zoom _100%
or: 100% କରନ୍ତୁ

en: Zoom _200%
or: 200% ବଡ଼ କରନ୍ତୁ (_2)

en: Zoom _In
or: ବଡ଼ କରନ୍ତୁ (_I)

en: Zoom _Out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ (_O)

en: Zoom the photo to fit on the screen
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦାରେ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ଫୋଟୋକୁ ବଡ଼ କରନ୍ତୁ

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Add Tags...
or: ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)...

en: _Adjust
or: ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ (_A)

en: _Adjust Date and Time...
or: ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟକୁ ମେଳାନ୍ତୁ (_A)...

en: _Albums (or write new):
or: ଚିତ୍ରପୁସ୍ତକଗୁଡ଼ିକ (_A) (ଅଥବା ନୂଆ ଲେଖନ୍ତୁ):

en: _All Photos
or: ସମସ୍ତ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ (_A)

en: _Ascending
or: ସାନରୁ ବଡ କ୍ରମରେ ସଜାଡନ୍ତୁ (_A)

en: _Autosize:
or: ସ୍ୱୟଂ ଆକାର ଧାରଣ (_A):

en: _Background:
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି (_B):

en: _Basic Information
or: ମୌଳିକ ସୂଚନା (_B)

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Comments
or: ଟିପ୍ପଣୀ (_C)

en: _Contents
or: ସୂଚୀପତ୍ର (_C)

en: _Crop
or: କାଟିକରି ଛୋଟ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Decrease
or: କମକରନ୍ତୁ (_D)

en: _Delay:
or: ବିଳମ୍ବ (_D):

en: _Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Delete Tag "%s"
or: ଟ୍ୟାଗ "%s" କୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ  (_D)

en: _Developer
or: ବିକାଶକାରୀ (_D)

en: _Directory structure:
or: ଡିରେକ୍ଟୋରି ସଂରଚନା (_D):

en: _Don't show this message again
or: ଏହି ସନ୍ଦେଶକୁ ପୁଣିଥରେ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ନାହିଁ (_D)

en: _Duplicate
or: ନକଲି (_D)

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Edit...
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)...

en: _Email address
or: ଇମେଲ ଠିକଣା (_E)

en: _Enhance
or: ଉନ୍ନତତର କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Export...
or: ରପ୍ତାନି କରନ୍ତୁ (_E)...

en: _File
or: ଫାଇଲ (_F)

en: _Filter Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଛାଣନ୍ତୁ (_F)

en: _Find
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (_F)

en: _Find...
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (_F)...

en: _Flag
or: ସୂଚକ ଚିହ୍ନ (_F)

en: _Forbid downloading original photo
or: ପ୍ରକୃତ ଫୋଟୋକୁ ଆହରଣ କରିବାରୁ ବାରଣ କରନ୍ତୁ (_F)

en: _Format:
or: ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ (_F):

en: _Frequently Asked Questions
or: ବାରମ୍ବାର ପଚରାଯାଉଥିବା ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡ଼ିକ (_F)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ (_I)

en: _Import From Folder...
or: ଫୋଲଡରରୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ (_I)...

en: _Import in Place
or: ଆମଦାନୀ ଚାଲିଛି (_I)

en: _Import photos from your %s folder
or: ଆପଣଙ୍କ %s ଫୋଲଡରରୁ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଆଣନ୍ତୁ (_I)

en: _Import photos to:
or: ଏଠାକୁ ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ପଠାନ୍ତୁ (_I):

en: _Increase
or: ବଢ଼ାନ୍ତୁ (_I)

en: _Keep
or: ରଖନ୍ତୁ (_K)

en: _Login
or: ଲଗଇନ କରନ୍ତୁ ‍‌(_L)

en: _Logout
or: ଲଗଆଉଟ (_L)

en: _Match
or: ମେଳ (_M)

en: _Match photo aspect ratio
or: ଫୋଟୋ ପରିମାପ ଅନୁପାତକୁ ମେଳାନ୍ତୁ (_M)

en: _Merge Events
or: ଘଟଣାଗୁଡିକୁ ମିଶାନ୍ତୁ (_M)

en: _Modify original file
or: ପ୍ରକୃତ ଫାଇଲକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_M)

en: _Modify original files
or: ପ୍ରକୃତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_M)

en: _Modify original photo file
or: ପ୍ରକୃତ ଫୋଟୋ ଫାଇଲକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_M)

en: _Modify original photo files
or: ପ୍ରକୃତ ଫୋଟୋ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_M)

en: _Move to Trash
or: ଆବର୍ଜନାପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_M)

en: _Name of search:
or: ସନ୍ଧାନ ନାମ (_N):

en: _New
or: ନୂତନ (_N)

en: _New Event
or: ନୂତନ ଘଟଣା (_N)

en: _Next Photo
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫୋଟୋ (_N)

en: _Output photo at:
or: ଏଠାରେ ଫୋଟୋକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_O):

en: _Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P)

en: _Pattern:
or: ପ୍ରକାର (_P):

en: _Photo
or: ଫଟୋ (_P)

en: _Photos
or: ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ (_P)

en: _Play Video
or: ଭିଡ଼ିଓ ଚଲାନ୍ତୁ (_P)

en: _Preferences
or: ପସନ୍ଦ (_P)

en: _Previous Photo
or: ପୂର୍ବ ଫୋଟୋ (_P)

en: _Print...
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_P) ...

en: _Publish
or: ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ (_P)

en: _Quality:
or: ବିଶୋଷତା (_Q):

en: _Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ (_Q)

en: _Ratings
or: ମାନ୍ୟତା (_R)

en: _Red-eye
or: ଲାଲି ଆଖି (_R)

en: _Redo
or: ପୁଣି କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Rejected
or: ଅସ୍ବୀକୃତ (_R)

en: _Remember Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ମନେରଖନ୍ତୁ (_R)

en: _Remove
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Rename...
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)...

en: _Replace
or: ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Report a Problem...
or: ସମସ୍ୟା ଖବର କରନ୍ତୁ (_R)...

en: _Reset
or: ପୁଣି ସେଟ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Restore
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Save a Copy
or: ଗୋଟିଏ ନକଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Scaling constraint:
or: ପ୍ରତିବନ୍ଧକୁ ମାପୁଅଛି (_S):

en: _Search Bar
or: ସନ୍ଧାନ ପଟି (_S)

en: _Set Rating
or: ମାନ୍ୟତା ସେଟ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Shift photos/videos by the same amount
or: ଫୋଟୋ/ଭିଡ଼ିଓଗୁଡ଼ିକୁ ସମାନ ପରିମାଣରେ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ (_S)

en: _Skip
or: ଏଡାଇ ଦିଅନ୍ତୁ (_S)

en: _Stop Import
or: ଆମଦାନୀ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Straighten
or: ସିଧା କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Switch Developer
or: ବିକାଶକାରୀ ବଦଳାନ୍ତୁ (_S)

en: _Titles
or: ଶୀର୍ଷକ (_T)

en: _Transition effect:
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ ପ୍ରଭାବ (_T):

en: _Trash File | _Trash Files
or[0]: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ଫାଇଲ (_T)
or[1]: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ (_T)

en: _URL of your Piwigo photo library
or: ଆପଣଙ୍କର Piwigo ଫୋଟୋ ଲାଇବ୍ରେରୀର URL (_U)

en: _Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Unmount
or: ବିସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Unrated
or: ମାନ୍ୟତା ହୀନ (_U)

en: _View
or: ଦୃଶ୍ଯ (_V)

en: _Watch library directory for new files
or: ନୂତନ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଦେଖନ୍ତୁ (_W)

en: a raw photo
or: ଏକ ଫୋଟୋ

en: a video
or: ଏକ ଭିଡ଼ିଓ

en: all
or: ସମସ୍ତ

en: and
or: ଏବଂ

en: and higher
or: ଏବଂ ଉଚ୍ଚତର

en: and lower
or: ଏବଂ ନିମ୍ନତର

en: any
or: ଯେକୌଣସି

en: any photo
or: ଯେକୌଣସି ଫୋଟୋ

en: black
or: କଳା

en: cm
or: ସେଣ୍ଟିମିଟର

en: contains
or: ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: couldn't copy %s
    	to %s
or: %s କୁ 
    	 %s ସ୍ଥାନକୁ ନକଲ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: day | days
or[0]: ଦିନ
or[1]: ଦିନଗୁଡିକ

en: does not contain
or: ଧାରଣ କରିନଥାଏ

en: duplicates existing media item
or: ନକଲି ସ୍ଥିତବାନ ମେଡିଆ ବସ୍ତୁ

en: ends with
or: ସହିତ ଶେଷ ହୋଇଥାଏ

en: error message:
or: ତୃଟି ସନ୍ଦେଶ:

en: flagged
or: ବିଶେଷ ଭାବରେ ସୂଚିତ

en: hour | hours
or[0]: ଘଣ୍ଟା
or[1]: ଘଣ୍ଟା

en: in.
or: ଇଞ୍ଚ

en: is
or: ଅଟେ

en: is after
or: ପରେ ଅଟେ

en: is before
or: ପୂର୍ବରୁ ଅଟେ

en: is between
or: ଏହା ମଧ୍ଯରେ

en: is exactly
or: ଏହି ପରି

en: is not
or: ଅଟେ ନାହିଁ

en: is not set
or: ସେଟ କରାଯାଇନାହିଁ

en: label
or: ନାମପଟି

en: minute | minutes
or[0]: ମିନିଟ
or[1]: ମିନିଟ

en: modified
or: ପରିବର୍ତ୍ତିତ

en: none
or: କିଛି ନାହିଁ

en: not flagged
or: ବିଶେଷ ଭାବରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇ ନାହିଁ

en: of the following:
or: ନିମ୍ନଲିଖିତଗୁଡ଼ିକର:

en: only
or: କେବଳ

en: period of time
or: ସମୟ ଅବଧି

en: pixels per inch
or: ପିକ୍ସେଲ/ଇଞ୍ଚ

en: second | seconds
or[0]: ସେକେଣ୍ଡ
or[1]: ସେକଣ୍ଡ

en: seconds
or: ସେକେଣ୍ଡ

en: starts with
or: ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ

en: untitled
or: ଶୀର୍ଷକ-ରହିତ

en: white
or: ଧଳା
