brasero - en to pl translation catalogue (949 entries)

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
pl: Nie można odnaleźć wtyczki biblioteki GStreamer „%s”

en: "%s" cannot be added to the selection.
pl: Nie można dodać „%s”.

en: "%s" cannot be found.
pl: Nie można odnaleźć „%s”.

en: "%s" cannot be read
pl: Nie można odczytać „%s”

en: "%s" cannot be unlocked
pl: Nie można odblokować napędu „%s”

en: "%s" cannot write.
pl: Urządzenie „%s” nie może nagrywać.

en: "%s" could not be found
pl: Nie można odnaleźć „%s”

en: "%s" could not be found in the path
pl: Nie można odnaleźć „%s” w ścieżce

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
pl: „%s” nie może zostać obsłużone przez bibliotekę GStreamer.

en: "%s" could not be opened (%s)
pl: Nie można otworzyć „%s” (%s)

en: "%s" could not be opened.
pl: Nie można otworzyć „%s”.

en: "%s" did not behave properly
pl: Wtyczka „%s” zadziałała niewłaściwie

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
pl: „%s” ma nieodpowiedni typ dla projektów wideo.

en: "%s" is a recursive symbolic link.
pl: „%s” jest rekursywnym dowiązaniem symbolicznym.

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
pl: „%s” jest dowiązaniem symbolicznym do innego programu

en: "%s" is busy.
pl: Napęd „%s” jest zajęty.

en: "%s" is not a valid URI
pl: „%s” nie jest prawidłowym adresem URI

en: "%s" is not suitable for audio or video media
pl: Plik „%s” jest nieodpowiedni dla projektów dźwiękowych i nagrań wideo

en: "%s" was removed from the file system.
pl: Plik „%s” został usunięty z systemu plików.

en: "%s": %s
pl: „%s”: %s

en: "%s": loading
pl: „%s”: wczytywanie

en: "%s": unknown disc image type
pl: „%s”: nieznany typ obrazu płyty

en: %.1f× (BD) %.1f× (DVD) %.1f× (CD)
pl: %.1f× (BD), %.1f× (DVD), %.1f× (CD)

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
pl[0]: %d plik może zostać dodany (%s)
pl[1]: %d zaznaczone pliki mogą zostać dodane (%s)
pl[2]: %d zaznaczonych plików może zostać dodanych (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
pl[0]: %d obsługiwany plik (%s)
pl[1]: %d obsługiwane pliki (%s)
pl[2]: %d obsługiwanych plików (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
pl[0]: %d zaznaczony plik (%s)
pl[1]: %d zaznaczone pliki (%s)
pl[2]: %d zaznaczonych plików (%s)

en: %d item | %d items
pl[0]: %d element
pl[1]: %d elementy
pl[2]: %d elementów

en: %d song | %d songs
pl[0]: %d utwór
pl[1]: %d utwory
pl[2]: %d utworów

en: %i MiB of %i MiB
pl: %i MiB z %i MiB

en: %i × %i pixels
pl: %i×%i pikseli

en: %s (%i%% Done)
pl: %s (ukończono %i%%)

en: %s (GStreamer plugin)
pl: %s (wtyczka biblioteki GStreamer)

en: %s (application)
pl: %s (program)

en: %s (library)
pl: %s (biblioteka)

en: %s / %s
pl: %s/%s

en: %s element could not be created
pl: Nie można utworzyć elementu %s

en: %s h
pl: %s godz.

en: %s h %s
pl: %s godz. %s

en: %s h %s min %s
pl: %s godz. %s min %s

en: %s in %s
pl: %s w %s

en: %s min
pl: %s min

en: %s: "%s"
pl: %s: „%s”

en: %s: %s free
pl: %s: %s wolnych

en: %s: %s of free space
pl: %s: %s wolnego miejsca

en: %s: empty
pl: %s: pusta

en: %s: not enough free space
pl: %s: za mało wolnego miejsca

en: %s:%s
pl: %s∶%s

en: %s:%s min
pl: %s∶%s min

en: %s:%s:%s
pl: %s∶%s∶%s

en: (S)VCD successfully burned
pl: Pomyślnie nagrano płytę (S)VCD

en: (loading…)
pl: (wczytywanie…)

en: :
pl: ∶

en: <Keep current values>
pl: <Pozostaw obecne wartości>

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
pl: Sprawdzanie spójności danych rozpocznie się po wsunięciu płyty.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
pl: Nie można utworzyć pliku w położeniu podanym dla plików tymczasowych

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
pl: Plik o takiej nazwie już istnieje w katalogu. Zastąpienie go spowoduje nadpisanie jego zawartości na płycie do nagrania.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
pl: Po ukończeniu kopiowania obecnie wczytywanej płyty należy ją wymienić na płytę zapisywalną.

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
pl: Łatwy w użyciu program do nagrywania płyt CD/DVD dla środowiska GNOME

en: A_ctivate
pl: A_ktywuj

en: About
pl: O programie

en: Ac_tivate All
pl: Aktywuj w_szystkie

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
pl: Włącza szybkie usuwanie zawartości, w przeciwieństwie do dokładniejszego, ale dłuższego

en: Add a 2 second pause after the track
pl: Wstawia dwusekundową przerwę między ścieżkami

en: Add a splitting point
pl: Dodaje punkt dzielenia

en: Add files to the project
pl: Dodaje pliki do projektu

en: Add the files stored in the clipboard
pl: Dodaje pliki ze schowka

en: Additional song information
pl: Dodatkowe informacje o utworze

en: Al_ways Add Such File
pl: Z_awsze dodawaj takie pliki

en: Al_ways Replace
pl: Za_wsze zamieniaj

en: Align left
pl: Wyrównuje w lewo

en: Align right
pl: Wyrównuje w prawo

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: All files need to be analysed to complete this operation.
pl: Wszystkie pliki w projekcie muszą zostać zanalizowane, aby ukończyć to działanie.

en: All required applications and libraries are not installed.
pl: Nie wszystkie wymagane programy i biblioteki są zainstalowane.

en: Allow DAO use
pl: Zezwolenie na użycie DAO

en: Allow to add more data to the disc later
pl: Umożliwia późniejsze dodawanie danych do płyty

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
pl: Umożliwia nagrywanie plików dodanych do katalogu asystenta CD/DVD w programie Nautilus

en: Allows files not stored locally to be burned
pl: Umożliwia nagrywanie plików przechowywanych zdalnie

en: Always K_eep
pl: Zawsze zachow_uj

en: An error occurred while detecting silences.
pl: Wystąpił błąd podczas wykrywania ciszy.

en: An error occurred while writing to disc
pl: Wystąpił błąd podczas nagrywania na płytę

en: An image could not be created
pl: Nie można utworzyć pliku obrazu

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
pl: Obraz płyty został utworzony na dysku twardym.
    Nagrywanie rozpocznie się po wsunięciu zapisywalnej płyty.

en: An internal error occurred
pl: Wystąpił błąd wewnętrzny

en: An internal error occurred (%s)
pl: Wystąpił błąd wewnętrzny (%s)

en: An unknown error occurred
pl: Wystąpił nieznany błąd

en: An unknown error occurred.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: Analysing "%s"
pl: Analizowanie „%s”

en: Analysing audio files
pl: Analizowanie plików dźwiękowych

en: Analysing files
pl: Analizowanie plików

en: Analysing track %02i
pl: Analizowanie %02i. ścieżki

en: Analysing video files
pl: Analizowanie plików wideo

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
pl: Nagranie kolejnej kopii zostanie rozpoczęte po wsunięciu nowej zapisywalnej płyty. Aby nie nagrywać następnych kopii, należy nacisnąć przycisk „Anuluj”.

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
pl: Dodawanie ścieżek dźwiękowych do płyty CD nie jest zalecane.

en: Artist
pl: Wykonawca

en: Artist:
pl: Wykonawca:

en: Aspect ratio:
pl: Proporcje obrazu:

en: Audi_o project
pl: Pr_ojekt dźwiękowy

en: Audio %s in %s
pl: Płyta %s-Audio w %s

en: Audio CD successfully burned
pl: Pomyślnie nagrano płytę CD-Audio

en: Audio and data %s in %s
pl: Płyta %s-Audio i z danymi w %s

en: Audio and data disc (%s)
pl: Płyta %s-Audio z danymi

en: Audio disc (%s)
pl: Płyta %s-Audio

en: Audio files
pl: Pliki dźwiękowe

en: Autodetect
pl: Automatyczne wykrywanie

en: Average drive speed:
pl: Średnia prędkość napędu:

en: BACK COVER
pl: TYŁ

en: Bac_kground Properties
pl: Właściwości _tła

en: Background Properties
pl: Właściwości tła

en: Background properties
pl: Właściwości tła

en: Bad argument
pl: Błędny parametr

en: Blank %s in %s
pl: Pusta płyta %s w %s

en: Blank _Again
pl: P_onownie usuń zawartość

en: Blank a disc
pl: Usuwa zawartość płyty

en: Blank disc (%s)
pl: Pusta płyta (%s)

en: Blank this CD or DVD
pl: Usuwa zawartość tej płyty CD/DVD

en: Blanking
pl: Usuwanie zawartości

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
pl: Usuwa zawartość i formatuje płyty DVD-RW i BD-RW

en: Blu-ray disc
pl: Płyta Blu-ray

en: Bold
pl: Pogrubia

en: Brasero Disc Burner
pl: Nagrywanie płyt Brasero

en: Brasero Homepage
pl: Witryna programu Brasero

en: Brasero Plugins
pl: Wtyczki programu Brasero

en: Brasero can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
pl: Za pomocą programu Brasero można tworzyć, kopiować i nagrywać płyty CD/DVD z danymi lub dźwiękiem. Ma on również pełną obsługę CD-Text, nagrywania wielosesyjnego oraz systemu Joliet. Aby nagrać pliki na płytę, wystarczy tylko przeciągnąć je z innego programu lub zdalnego dysku.

en: Brasero is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
pl: Brasero to program do nagrywania płyt CD/DVD dla środowiska GNOME. Został stworzony z myślą o jak największej prostocie, a jego unikalne funkcje umożliwiają użytkownikowi nagrywanie płyt w łatwy i szybki sposób.

en: Brasero is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
pl: Program Brasero rozpowszechniany jest z nadzieją, iż będzie on użyteczny — jednak BEZ JAKIEJKOLWIEK GWARANCJI, nawet domyślnej gwarancji PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ albo PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH ZASTOSOWAŃ. W celu uzyskania bliższych informacji należy zapoznać się z Powszechną Licencją Publiczną GNU.

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
pl: Program Brasero jest wolnym oprogramowaniem; można go rozprowadzać dalej i/lub modyfikować na warunkach Powszechnej Licencji Publicznej GNU, wydanej przez Fundację Wolnego Oprogramowania — według wersji drugiej tej Licencji lub którejś z późniejszych wersji.

en: Brasero media burning library
pl: Biblioteka nagrywania programu Brasero

en: Brasero notification
pl: Powiadomienie programu Brasero

en: Brasero optical media library
pl: Biblioteka nośników optycznych programu Brasero

en: Brasero project file
pl: Plik projektu programu Brasero

en: Brasero utilities library
pl: Biblioteka narzędziowa programu Brasero

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
pl: Program Brasero dokona symulacji nagrywania. Jeśli się powiedzie, faktyczne nagrywanie rozpocznie się po 10 sekundach

en: Brasero — %s (Audio Disc)
pl: Brasero — %s (płyta CD-Audio)

en: Brasero — %s (Data Disc)
pl: Brasero — %s (płyta z danymi)

en: Brasero — %s (Video Disc)
pl: Brasero — %s (płyta wideo)

en: Brasero — Disc Copy
pl: Brasero — kopiowanie płyty

en: Brasero — New Audio Disc Project
pl: Brasero — nowy projekt dźwiękowy

en: Brasero — New Data Disc Project
pl: Brasero — nowy projekt z danymi

en: Brasero — New Image File
pl: Brasero — nowy plik obrazu

en: Brasero — New Video Disc Project
pl: Brasero — nowy projekt wideo

en: Broken symbolic link
pl: Uszkodzone dowiązanie symboliczne

en: Browse the file system
pl: System plików

en: Burn _Contents…
pl: Nagraj _zawartość…

en: Burn _Now
pl: _Nagraj

en: Burn _Several Copies
pl: Nagraj kilka k_opii

en: Burn _image
pl: Nagraj o_braz

en: Burn an Image File
pl: Nagraj plik obrazu

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
pl: Nagranie istniejącego obrazu CD/DVD na płycie

en: Burn as _Data
pl: Nagraj jako _dane

en: Burn as _File
pl: Nagraj jako pli_k

en: Burn as _Image
pl: Nagraj o_braz

en: Burn beyond the disc's reported capacity
pl: Nagrywanie ponad pojemność płyty

en: Burn the contents of the burn:// URI
pl: Nagrywa zawartość adresu URI burn://

en: Burn the disc
pl: Nagrywa płytę

en: Burn the image directly _without saving it to disc
pl: Nagranie obrazu _bezpośrednio, bez zapisywania na dysku

en: Burn the selection of files across several media
pl: Nagrywa wybrane pliki na wielu nośnikach

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
pl: Nagrywa podany projekt, a następnie go usuwa.
    Ta opcja jest głównie przydatna dla integracji z innymi programami.

en: Burning (S)VCD
pl: Nagrywanie płyty (S)VCD

en: Burning CD
pl: Nagrywanie płyty CD

en: Burning CD/DVD
pl: Nagrywanie płyty CD/DVD

en: Burning DVD
pl: Nagrywanie płyty DVD

en: Burning Disc
pl: Nagrywanie płyty

en: Burning audio CD
pl: Nagrywanie płyty CD-Audio

en: Burning data CD
pl: Nagrywanie płyty CD z danymi

en: Burning data DVD
pl: Nagrywanie płyty DVD z danymi

en: Burning data disc
pl: Nagrywanie płyty z danymi

en: Burning flags to be used
pl: Używane flagi nagrywania

en: Burning image to CD
pl: Nagranie obrazu na płytę CD

en: Burning image to DVD
pl: Nagrywanie obrazu na płytę DVD

en: Burning image to disc
pl: Nagrywanie obrazu na płycie

en: Burning speed
pl: Prędkość nagrywania

en: Burning video DVD
pl: Nagrywanie płyty DVD-Video

en: Burning video disc
pl: Nagrywanie płyty wideo

en: Burns and blanks DVDs and BDs
pl: Nagrywa i usuwa zawartość płyt DVD i BD

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
pl: Nagrywa, usuwa zawartość i formatuje płyty CD/DVD

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
pl: Nagrywa, usuwa zawartość i formatuje płyty CD, DVD i BD

en: CD successfully copied
pl: Pomyślnie skopiowano płytę CD

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
pl: Płyty CD-Audio nagrywane na nośnikach CD-RW mogą nie zostać odczytane w starszych odtwarzaczach CD, a dane CD-Text nie zostaną nagrane.

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
pl: Płyty CD-Audio nagrywane na nośnikach CD-RW mogą nie zostać odczytane w starszych odtwarzaczach CD.

en: CD/DVD Creator
pl: Asystent CD/DVD

en: CD/DVD Creator Folder
pl: Katalog asystenta CD/DVD

en: C_onfigure
pl: Sk_onfiguruj

en: C_ontinue
pl: K_ontynuuj

en: C_ontinue Burning
pl: _Kontynuuj nagrywanie

en: Cancel loading current project
pl: Anuluje wczytywanie obecnego projektu

en: Cdrdao image
pl: Obraz Cdrdao

en: Center
pl: Wyśrodkowuje

en: Centered
pl: Wyśrodkowanie

en: Change _Extension
pl: Z_mień rozszerzenie

en: Check _Again
pl: Spr_awdź ponownie

en: Check data integrity of disc
pl: Sprawdza spójność danych na płycie

en: Check the data integrity on this CD or DVD
pl: Sprawdza spójność danych na tej płycie CD/DVD

en: Checking file integrity
pl: Sprawdzanie spójności plików

en: Checks disc integrity after it is burnt
pl: Sprawdza spójność danych na płycie po nagraniu

en: Checks file integrities on a disc
pl: Sprawdza spójność danych na płycie

en: Choose an image
pl: Wybór obrazu

en: Choose plugins for Brasero
pl: Wybór wtyczek dla programu Brasero

en: Cl_ose Without Saving
pl: Za_kończ bez zapisywania

en: Clear the slices preview
pl: Czyści podgląd fragmentów

en: Click here to burn all songs as regular tracks
pl: Nagrywa wszystkie utwory jako zwykłe ścieżki

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
pl: Nagrywa wszystkie utwory jako ścieżki DTS

en: Click here to import its contents
pl: Importuje jej zawartość

en: Click here to select a disc _image
pl: Wy_bierz obraz płyty

en: Click to close the side pane
pl: Zamyka panel boczny

en: Composer:
pl: Kompozytor:

en: Configure recording options
pl: Konfiguruje opcje nagrywania

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
pl: Zawiera bezwzględną ścieżkę do katalogu obrazów do nagrania, który był przeglądany jako ostatni

en: Contains the list of additional plugins Brasero will use to burn discs. If set to NULL, Brasero will load them all.
pl: Zawiera listę dodatkowych wtyczek używanych przez program Brasero do nagrywania. Jeśli jest ustawiony na NULL, to wszystkie zostaną wczytane.

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
pl: Zawiera nazwę domyślnego modułu nagrywającego. Zostanie użyty, jeśli to możliwe.

en: Contains the path to the directory where brasero should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
pl: Zawiera ścieżkę do katalogu, gdzie przechowywać pliki tymczasowe. Jeśli wartość będzie pusta, to zostanie użyty domyślny zestaw katalogów biblioteki GLib.

en: Continue with the current modified project
pl: Kontynuuje z obecnie modyfikowanym projektem

en: Converting toc file
pl: Konwertowanie pliku toc

en: Converting video file to MPEG2
pl: Konwertowanie pliku wideo do MPEG2

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
pl: Konwertuje dowolny plik dźwiękowy do formatu odpowiedniego dla płyt CD-Audio

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
pl: Konwertuje dowolny plik wideo do formatu odpowiedniego dla DVD-Video

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
pl: Kopiuje płyty DVD-Video zaszyfrowane za pomocą CSS do obrazu płyty

en: Copies any disc to a disc image
pl: Kopiuje płytę do obrazu

en: Copies, burns and blanks CDs
pl: Kopiuje, nagrywa i usuwa zawartość płyt CD

en: Copy #%i has been burned successfully.
pl: Pomyślnie nagrano %i. kopię.

en: Copy CD/DVD
pl: Kopiowanie płyty CD/DVD

en: Copy Disc
pl: Skopiuj płytę

en: Copy _Disc…
pl: S_kopiuj płytę…

en: Copy a Disc
pl: Skopiuj płytę

en: Copy a disc
pl: Kopiuje płytę

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
pl: Kopiuje ścieżki z płyty CD-Audio razem ze wszystkimi powiązanymi informacjami

en: Copying CD
pl: Kopiowanie płyty CD

en: Copying DVD
pl: Kopiowanie płyty DVD

en: Copying Disc
pl: Kopiowanie płyty

en: Copying audio track
pl: Kopiowanie ścieżki dźwiękowej

en: Copying audio track %02d
pl: Kopiowanie %02d. ścieżki dźwiękowej

en: Copying checksum file
pl: Kopiowanie pliku sumy kontrolnej

en: Copying data DVD
pl: Kopiowanie płyty DVD z danymi

en: Copying data track
pl: Kopiowanie ścieżki z danymi

en: Copying disc
pl: Kopiowanie płyty

en: Copying file
pl: Kopiowanie pliku

en: Copying files locally
pl: Kopiowanie plików lokalnie

en: Copying video DVD
pl: Kopiowanie DVD-Video

en: Copyright %s
pl: Copyright © %s

en: Corrupted Files
pl: Uszkodzone pliki

en: Cover Editor
pl: Edytor okładek

en: Cover to use
pl: Okładka do użycia

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
pl: Utworzenie kopii 1∶1 płyty CD/DVD

en: Create CDs and DVDs
pl: Tworzenie płyt CD/DVD

en: Create Co_ver
pl: _Utwórz okładkę

en: Create _DTS Tracks
pl: Utwórz ścieżki _DTS

en: Create _Image
pl: Utwórz _obraz

en: Create _Regular Tracks
pl: Utwórz _zwykłe ścieżki

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
pl: Tworzy kopię 1∶1 płyty CD-Audio lub płyty CD/DVD z danymi na dysku twardym lub innej płycie CD/DVD

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
pl: Tworzy płytę CD/DVD zawierającą dowolny rodzaj danych odczytywalnych wyłącznie na komputerach

en: Create a VCD
pl: VCD

en: Create a Video Project
pl: Utwórz projekt wideo

en: Create a copy of this CD or DVD
pl: Tworzy kopię tej płyty CD/DVD

en: Create a data CD/DVD
pl: Utworzenie płyty CD/DVD z danymi

en: Create a new empty folder
pl: Tworzy nowy pusty katalog

en: Create a new project
pl: Tworzy nowy projekt

en: Create a new project:
pl: Nowy projekt

en: Create a traditional audio CD
pl: Utworzenie tradycyjnej płyty CD-Audio

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
pl: Tworzy płytę CD-Audio odtwarzalną na komputerach i odtwarzaczach

en: Create a video DVD or an SVCD
pl: Utworzenie płyty DVD-Video lub SVCD

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
pl: Tworzy płytę DVD-Video lub SVCD odtwarzalną na telewizorach

en: Create an Audio Project
pl: Utwórz projekt dźwiękowy

en: Create an SVCD
pl: SVCD

en: Create an image file instead of burning
pl: Tworzy plik obrazu zamiast nagrywania

en: Create and copy CDs and DVDs
pl: Nagrywanie i kopiowanie płyt CD/DVD

en: Creates disc images from a file selection
pl: Tworzy obraz płyty z zaznaczonych plików

en: Creates disc images suitable for SVCDs
pl: Tworzy plik obrazu odpowiedni dla płyt SVCD

en: Creates disc images suitable for video DVDs
pl: Tworzy plik obrazu odpowiedni dla płyt DVD-Video

en: Creating Image
pl: Tworzenie obrazu

en: Creating checksum
pl: Tworzenie sumy kontrolnej

en: Creating checksum for image files
pl: Tworzenie sum kontrolnych dla plików obrazów

en: Creating file layout
pl: Tworzenie układu plików

en: Creating image
pl: Tworzenie obrazu

en: Creating image checksum
pl: Tworzenie sumy kontrolnej obrazu

en: Cue image
pl: Obraz Cue

en: DEVICE PATH
pl: ŚCIEŻKA DO URZĄDZENIA

en: DVD successfully copied
pl: Pomyślnie skopiowano płytę DVD

en: DVD+R dual layer
pl: DVD+R dwuwarstwowa

en: DVD+RW dual layer
pl: DVD+RW dwuwarstwowa

en: DVD-R dual layer
pl: DVD-R dwuwarstwowa

en: D_ata project
pl: Projekt z d_anymi

en: Data %s in %s
pl: Płyta %s z danymi w %s

en: Data CD successfully burned
pl: Pomyślnie nagrano płytę CD z danymi

en: Data DVD successfully burned
pl: Pomyślnie nagrano płytę DVD z danymi

en: Data could not be read (%s)
pl: Nie można odczytać danych (%s)

en: Data could not be written (%s)
pl: Nie można nagrać danych (%s)

en: Data disc (%s)
pl: Płyta z danymi (%s)

en: Delete every occurrence of
pl: Usunięcie każdego wystąpienia

en: Delete text
pl: Usunięcie tekstu

en: Description
pl: Opis

en: Design and print covers for CDs
pl: Projektowanie i drukowanie okładek dla płyt CD

en: Directories cannot be added to video or audio discs
pl: Katalogi nie mogą być dodawane do płyt wideo i CD-Audio

en: Directory could not be created (%s)
pl: Nie można utworzyć katalogu (%s)

en: Directory to use for temporary files
pl: Katalog do przechowywania plików tymczasowych

en: Disc Blanking
pl: Usuwanie zawartości płyty

en: Disc Burner
pl: Nagrywanie płyt

en: Disc Burner and Copier
pl: Nagrywanie i kopiowanie płyt

en: Disc Burning Setup
pl: Ustawienia nagrywania płyt

en: Disc Checking
pl: Sprawdzanie płyty

en: Disc Name:
pl: Nazwa płyty:

en: Disc _copy
pl: S_kopiuj płytę

en: Disc file
pl: Plik płyty

en: Disc image type:
pl: Typ obrazu płyty:

en: Discard the current modified project
pl: Odrzuca obecnie modyfikowany projekt

en: Discard the current modified project ?
pl: Odrzucić obecnie modyfikowany projekt?

en: Display debug statements on stdout for Brasero burn library
pl: Wyświetla instrukcje debugowania na standardowe wyjście dla biblioteki nagrywania programu Brasero

en: Display debug statements on stdout for Brasero media library
pl: Wyświetla instrukcje debugowania na standardowe wyjście dla biblioteki nośników Brasero

en: Display debug statements on stdout for Brasero utilities library
pl: Wyświetla instrukcje debugowania na standardowe wyjście dla biblioteki narzędziowej programu Brasero

en: Display help
pl: Wyświetla pomoc

en: Display options for Brasero media library
pl: Wyświetla opcje biblioteki nośników programu Brasero

en: Display options for Brasero-burn library
pl: Wyświetla opcje biblioteki Brasero-burn

en: Display options for Brasero-utils library
pl: Wyświetla opcje biblioteki Brasero-utils

en: Display playlists and their contents
pl: Listy odtwarzania i ich zawartość

en: Display the projects recently opened
pl: Wyświetla ostatnio otwarte projekty

en: Display video, audio and image preview
pl: Wyświetla podgląd nagrań wideo, utworów i obrazów

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
pl: Na pewno dodać „%s” i użyć trzeciej wersji standardu ISO 9660?

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
pl: Na pewno dodać „%s”?

en: Do you really want to blank the current disc?
pl: Na pewno usunąć zawartość obecnej płyty?

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
pl: Na pewno rozpocząć automatyczne dzielenie?

en: Do you really want to choose this location?
pl: Na pewno wybrać to położenie?

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
pl: Na pewno utworzyć nowy projekt i odrzucić obecny?

en: Do you really want to empty the current project?
pl: Na pewno usunąć zawartość projektu?

en: Do you really want to empty the slices preview?
pl: Na pewno usunąć zawartość podglądu fragmentów?

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
pl: Na pewno zachować obecne rozszerzenie dla nazwy pliku obrazu?

en: Do you really want to quit?
pl: Na pewno zakończyć?

en: Do you really want to split the track?
pl: Na pewno podzielić ścieżkę?

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
pl: Dodać „%s”, który jest plikiem wideo?

en: Do you want to continue anyway?
pl: Kontynuować mimo to?

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
pl: Kontynuować z wyłączoną zgodnością z systemem Windows?

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
pl: Utworzyć płytę z zawartością obrazu, czy płytę z plikiem obrazu?

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
pl: Utworzyć płytę CD-Audio ze ścieżkami DTS?

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
pl: Odrzucić zaznaczone pliki czy dodać je do nowego projektu?

en: Do you want to import the session from "%s"?
pl: Zaimportować zawartość sesji z „%s”?

en: Do you want to replace "%s"?
pl: Zastąpić plik „%s”?

en: Do you want to replace the disc and continue?
pl: Zastąpić płytę i kontynuować?

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
pl: Wyszukać pliki dźwiękowe wewnątrz katalogu?

en: Do you want to search for video files inside the directory?
pl: Wyszukać pliki nagrań wideo wewnątrz katalogu?

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
pl: Podać inne położenie dla tej sesji, czy spróbować ponownie za pomocą obecnego położenia?

en: Don't connect to an already-running instance
pl: Bez łączenia z już uruchomionym wywołaniem programu

en: Downloading MD5 file
pl: Pobieranie pliku MD5

en: Drag or copy files below to write them to disc
pl: Proszę przeciągnąć lub skopiować pliki poniżej, aby nagrać je na płycie

en: E_ject
pl: _Wysuń

en: E_mpty Project
pl: U_suń zawartość projektu

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
pl: Modyfikuje informacje o ścieżce (początek, koniec, autor itp.)

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
pl: Modyfikuje informacje o nagraniu wideo (początek, koniec, autor itp.)

en: Eject Disc
pl: Wysunięcie płyty

en: Eject a disc
pl: Wysuwa płytę

en: Ejecting medium
pl: Wysuwanie nośnika

en: Empty
pl: Pusty

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
pl: Usunięcie zawartości projektu spowoduje, że wszystkie dotychczas dodane pliki zostaną usunięte. Cała praca zostanie utracona. Nie zostaną one usunięte z ich oryginalnego położenia, ale przestaną być tutaj wyświetlane.

en: Enable file preview
pl: Włączenie podglądu plików

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
pl: Włączenie flagi „--driver generic-mmc-raw” (więcej informacji w podręczniku biblioteki cdrdao)

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
pl: Włączenie flagi „-immed” (więcej informacji w podręczniku biblioteki cdrecord)

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
pl: Włączenie flagi „-immed” (więcej informacji w podręczniku biblioteki wodim)

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
pl: Włączenie flagi „-immed” w bibliotece cdrecord

en: Enabled
pl: Włączona

en: End
pl: Koniec

en: Error parsing playlist "%s".
pl: Błąd podczas przetwarzania listy odtwarzania „%s”.

en: Error while blanking.
pl: Błąd podczas usuwania zawartości.

en: Error while burning.
pl: Błąd podczas nagrywania.

en: Error while getting duration
pl: Błąd podczas pobierania czasu trwania

en: Error while loading the project
pl: Błąd podczas wczytywania projektu

en: Error while loading the project.
pl: Błąd podczas wczytywania projektu.

en: Error while padding file (%s)
pl: Błąd podczas dopełniania pliku (%s)

en: Error while reading video DVD (%s)
pl: Błąd podczas odczytywania płyty DVD-Video (%s)

en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session" command
pl: Błąd podczas pobierania klucza użytego do szyfrowania. Można rozwiązać ten problem za pomocą jednej z poniższych metod: ustawienie właściwego regionu DVD dla odtwarzacza CD/DVD w terminalu za pomocą polecenia „regionset %s” lub wykonanie polecenia „DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session”

en: Estimated drive speed:
pl: Szacowana prędkość napędu:

en: Estimated project size: %s
pl: Szacowany rozmiar projektu: %s

en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
pl: Szacowany pozostały czas: %02i∶%02i∶%02i

en: Estimated size: %s
pl: Szacowany rozmiar: %s

en: FRONT COVER
pl: PRZÓD

en: Favourite burn engine
pl: Domyślny moduł nagrywający

en: File
pl: Plik

en: File "%s" could not be opened
pl: Nie można otworzyć pliku „%s”

en: File "%s" could not be opened (%s)
pl: Nie można otworzyć pliku „%s” (%s)

en: File Checksum
pl: Suma kontrolna pliku

en: File Downloader
pl: Pobieranie plików

en: File Renaming
pl: Zmienia nazwę pliku

en: Files
pl: Pliki

en: Filter Options
pl: Opcje filtrowania

en: Filter _broken symbolic links
pl: Odfiltrowywanie uszkodzonych _dowiązań symbolicznych

en: Filter _hidden files
pl: Odfiltrowywanie _ukrytych plików

en: Filtering options
pl: Opcje filtrowania

en: Finalizing
pl: Kończenie

en: Font family and size
pl: Rodzina czcionki i rozmiar

en: Force Brasero to display the project selection page
pl: Wymusza wyświetlenie strony wyboru projektu

en: Format used mostly in Europe
pl: Format używany głównie w Europie

en: Format used mostly on the North American continent
pl: Format używany głównie w Ameryce Północnej

en: Formatting disc
pl: Formatowanie płyty

en: Frames (1 second = 75 frames)
pl: Klatki (1 sekunda = 75 klatek)

en: Generates .cue files from audio
pl: Tworzy pliki .cue z płyt CD-Audio

en: Genre
pl: Gatunek

en: Getting size
pl: Pobieranie rozmiaru

en: Gives the length of the pause that should follow the track
pl: Podaje długość przerwy następującej po ścieżce

en: Hashing algorithm to be used:
pl: Algorytm sumy kontrolnej:

en: Hidden file
pl: Ukryty plik

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
pl[0]: Zwiń prze_filtrowaną listę plików (%d plik)
pl[1]: Zwiń prze_filtrowaną listę plików (%d pliki)
pl[2]: Zwiń prze_filtrowaną listę plików (%d plików)

en: Horizontal gradient
pl: Poziomy gradient

en: Hours
pl: Godziny

en: ISO9660 image
pl: Obraz ISO 9660

en: I_mport
pl: Zai_mportuj

en: I_mport %s
pl: Zai_mportuj %s

en: I_mport Session
pl: Zai_mportuj sesję

en: I_nsert a Pause
pl: W_staw przerwę

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
pl: Utworzenie nowego pustego projektu spowoduje utratę wszystkich dotychczasowych zmian.

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
pl: Utworzenie nowego pustego projektu spowoduje utratę zaznaczenia plików.

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
pl: Jeśli rozszerzenie zostanie zachowane, programy mogą niepoprawnie rozpoznać typ pliku.

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
pl: Zmiany zostaną bezpowrotnie utracone, jeśli nie zostaną zapisane.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
pl: Jeśli nie, staną się one niewidoczne (ale nadal będzie można je odczytać).

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
pl: Jeśli zostaną zaimportowane, będzie je można zobaczyć i użyć po nagraniu obecnie zaznaczonych plików.

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
pl: Po podzieleniu ścieżki nowa ścieżka będzie krótsza niż 6 sekund, więc zostanie przedłużona.

en: Image Burning Setup
pl: Ustawienia nagrywania obrazów płyt

en: Image Checksum
pl: Suma kontrolna obrazu

en: Image File
pl: Plik obrazu

en: Image of CD successfully created
pl: Pomyślnie utworzono obraz płyty CD

en: Image of DVD successfully created
pl: Pomyślnie utworzono obraz płyty DVD

en: Image path:
pl: Plik:

en: Image style:
pl: Styl:

en: Image successfully burned to CD
pl: Pomyślnie nagrano obraz na płycie CD

en: Image successfully burned to DVD
pl: Pomyślnie nagrano obraz na płycie DVD

en: Image successfully created
pl: Pomyślnie utworzono obraz

en: Image type:
pl: Typ obrazu:

en: Images
pl: Obrazy

en: Import %s
pl: Importuje %s

en: Impossible to link plugin pads
pl: Nie można połączyć dopełnień wtyczek

en: Impossible to retrieve local file path
pl: Nie można pobrać lokalnej ścieżki pliku

en: Impossible to retrieve speeds
pl: Nie można pobrać informacji o prędkości

en: Impossible to split more than one song at a time
pl: Nie można podzielić więcej niż jednego utworu jednocześnie

en: Incompatible command line options used.
pl: Użyto niezgodnych opcji wiersza poleceń.

en: Insert
pl: Wstawianie

en: Insert number sequence at beginning
pl: Wstawienie sekwencji numeru na początku

en: Insert text
pl: Wstawienie tekstu

en: Interrupting the process may make disc unusable.
pl: Przerwanie tego procesu może spowodować uszkodzenie płyty.

en: Invalid address
pl: Nieprawidłowy adres

en: Invalid command
pl: Nieprawidłowe polecenie

en: Invalid field in command
pl: Nieprawidłowe pole w poleceniu

en: Invalid parameter in command
pl: Nieprawidłowy parametr w poleceniu

en: Invalid track mode
pl: Nieprawidłowy tryb ścieżki

en: It does not appear to be a valid ISO image
pl: Nieprawidłowy plik obrazu ISO

en: It does not exist at the specified location
pl: Nie istnieje w podanym położeniu

en: It does not seem to be a valid Brasero project
pl: Nieprawidłowy plik projektu programu Brasero

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
pl: Nieprawidłowy plik obrazu płyty lub plik cue.

en: It is a recursive symlink
pl: Jest to rekursywne dowiązanie symboliczne

en: Italic
pl: Pochyla

en: Key not established
pl: Nie ustalono klucza

en: Last _Unsaved Project
pl: O_statni niezapisany projekt

en: Last session import failed
pl: Import ostatniej sesji się nie powiódł

en: Leave the disc _open to add other files later
pl: Bez _zamykania sesji (umożliwia późniejsze dodawanie plików)

en: Length
pl: Długość

en: Let you choose your new project
pl: Umożliwia wybranie nowego projektu

en: Load the last project that was not burned and not saved
pl: Wczytuje ostatni projekt, który nie został nagrany ani zapisany

en: Location for Image File
pl: Położenie pliku obrazu

en: Location for Temporary Files
pl: Położenie plików tymczasowych

en: Location for _Temporary Files
pl: Położenie plików _tymczasowych

en: M_ethod:
pl: M_etoda:

en: Make _More Copies
pl: Utwórz więcej _kopii

en: Make _Several Copies
pl: _Utwórz kilka kopii

en: Make sure another application is not using it
pl: Należy się upewnić, że nie korzysta z niego inny program

en: Make sure the appropriate codec is installed
pl: Proszę się upewnić, że zainstalowany jest odpowiedni kodek

en: Maximum speed
pl: Maksymalna prędkość

en: Medium Icon
pl: Ikona nośnika

en: Mer_ge
pl: P_ołącz

en: Merge a selected slice with the next selected one
pl: Łączy zaznaczony fragment z następnym zaznaczonym

en: Merging data is impossible with this disc
pl: Nie można scalić danych na tej płycie

en: Method to be used to split the track
pl: Metoda dzielenia ścieżki

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
pl: Minimalny procent wypełnienia bufora napędu (więcej informacji w podręczniku biblioteki cdrecord):

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
pl: Minimalny procent wypełnienia bufora napędu (więcej informacji w podręczniku biblioteki wodim):

en: Minutes
pl: Minuty

en: Movies
pl: Nagrania wideo

en: Native _format
pl: _Oryginalny format

en: Ne_ver Add Such File
pl: _Nigdy nie dodawaj takiego pliku

en: New _Audio Project
pl: No_wy projekt dźwiękowy

en: New _Data Project
pl: Nowy projekt z d_anymi

en: New _Folder
pl: Nowy _katalog

en: New _Video Project
pl: No_wy projekt wideo

en: New disc in the burner holding the source disc
pl: Nowa płyta w napędzie zawierającym nośnik źródłowy

en: New folder
pl: Nowy katalog

en: New folder %i
pl: %i. nowy katalog

en: No MD5 file was given.
pl: Nie podano pliku MD5.

en: No burner specified
pl: Nie podano napędu do nagrywania

en: No checksum file could be found on the disc
pl: Nie odnaleziono pliku sum kontrolnych na płycie

en: No disc available
pl: Brak dostępnych płyt

en: No file
pl: Brak plików

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
pl[0]: Żaden plik nie może zostać dodany (%i zaznaczony plik)
pl[1]: Żaden plik nie może zostać dodany (%i zaznaczone pliki)
pl[2]: Żaden plik nie może zostać dodany (%i zaznaczonych plików)

en: No file filtered
pl: Brak filtrowanych plików

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
pl[0]: Żaden plik nie jest obsługiwany (%i zaznaczony plik)
pl[1]: Żaden plik nie jest obsługiwany (%i zaznaczone pliki)
pl[2]: Żaden plik nie jest obsługiwany (%i zaznaczonych plików)

en: No file selected
pl: Brak wybranych plików

en: No format for the temporary image could be found
pl: Nie można odnaleźć formatu dla tymczasowego pliku obrazu

en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
pl: Nie odnaleziono katalogu nadrzędnego w drzewie ścieżki „%s”

en: No path was specified for the image output
pl: Nie podano ścieżki dla wyjścia obrazu

en: No preview
pl: Brak podglądu

en: No recently used project
pl: Brak ostatnich projektów

en: No silence could be detected
pl: Nie wykryto ciszy

en: No source drive specified
pl: Nie podano napędu źródłowego

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
pl: Żadne informacje o ścieżkach (wykonawca, tytuł itp.) nie zostaną nagrane na płycie.

en: Normalization
pl: Normalizacja

en: Normalizing tracks
pl: Normalizowanie ścieżek

en: Not enough space available on the disc
pl: Za mało wolnego miejsca na płycie

en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
pl: Za mało wolnego miejsca na płycie (%s wolne dla %s)

en: Not enough space available on the disc in "%s".
pl: Za mało wolnego miejsca na płycie w napędzie „%s”.

en: Number files according to a pattern
pl: Liczba plików zgodnie ze wzorem

en: Number of Songs
pl: Liczba utworów

en: Ongoing blanking process
pl: Trwa usuwanie zawartości

en: Ongoing burning process
pl: Trwa nagrywanie

en: Ongoing checksumming operation
pl: Trwa sprawdzanie sumy kontrolnej

en: Ongoing copying process
pl: Trwa kopiowanie

en: Only _Append
pl: Tylko _dodaj

en: Only one option can be given at a time
pl: Można podać tylko jedną opcję naraz

en: Only one track at a time can be checked
pl: Możliwe jest sprawdzenie tylko jednej ścieżki naraz

en: Open Project
pl: Otwarcie projektu

en: Open a New Window
pl: Otwórz nowe okno

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
pl: Otwiera projekt z danymi dodając adres URI podany w wierszu poleceń

en: Open a project
pl: Otwiera projekt

en: Open a video project adding the URIs given on the command line
pl: Otwiera projekt wideo dodając adres URI podany w wierszu poleceń

en: Open an MD5 file
pl: Otwarcie pliku MD5

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
pl: Otwiera projekt dźwiękowy dodając adres URI podany w wierszu poleceń

en: Open the blank disc dialog
pl: Otwiera puste okno płyty

en: Open the check disc dialog
pl: Otwiera puste okno płyty

en: Open the selected files
pl: Otwiera zaznaczone pliki

en: Open the selected video
pl: Otwiera zaznaczone nagrania wideo

en: Open the specified playlist as an audio project
pl: Otwiera wybraną listę odtwarzania jako projekt dźwiękowy

en: Open the specified project
pl: Otwiera wybrany projekt

en: Options
pl: Opcje

en: Options for plugin %s
pl: Opcje wtyczki „%s”

en: Outrange address
pl: Adres poza zakresem

en: PATH
pl: ŚCIEŻKA

en: PATH TO COVER
pl: ŚCIEŻKA DO OKŁADKI

en: PATH TO DEVICE
pl: ŚCIEŻKA DO URZĄDZENIA

en: PATH TO IMAGE
pl: ŚCIEŻKA DO OBRAZU

en: PLAYLIST
pl: LISTA ODTWARZANIA

en: PROJECT
pl: PROJEKT

en: P_lugins
pl: _Wtyczki

en: P_review
pl: Po_dgląd

en: Paste files
pl: Wklej pliki

en: Pause
pl: Przerwa

en: Pause length:
pl: Długość przerwy:

en: Pick a Color
pl: Wybór koloru

en: Playlists
pl: Listy odtwarzania

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
pl: Listy odtwarzania nie mogą być dodawane do płyt wideo i CD-Audio

en: Please add files to the project.
pl: Proszę dodać pliki do projektu.

en: Please add files.
pl: Proszę dodać pliki.

en: Please add songs to the project.
pl: Proszę dodać utwory do projektu.

en: Please add songs.
pl: Proszę dodać utwory.

en: Please add videos.
pl: Proszę dodać nagrania wideo.

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
pl: Proszę wybrać inną płytę CD/DVD, lub wsunąć nową.

en: Please eject the disc and reload it.
pl: Proszę wysunąć płytę i wsunąć ją ponownie do napędu.

en: Please eject the disc from "%s" manually.
pl: Proszę ręcznie wysunąć płytę z napędu „%s”.

en: Please insert a disc holding data.
pl: Proszę wsunąć płytę zawierającą dane.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
pl: Proszę wsunąć płytę, która nie ma zabezpieczeń przed kopiowaniem.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
pl: Proszę wsunąć płytę do wielokrotnego zapisu zawierającą dane.

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
pl: Proszę wsunąć zapisywalną płytę CD/DVD, jeśli nie ma to być zapis do pliku obrazu.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
pl: Proszę wsunąć zapisywalną płytę CD/DVD z co najmniej %i MiB wolnego miejsca.

en: Please insert a writable CD or DVD.
pl: Proszę wsunąć zapisywalną płytę CD/DVD.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
pl: Proszę wsunąć zapisywalną płytę CD z co najmniej %i MiB wolnego miejsca.

en: Please insert a writable CD.
pl: Proszę wsunąć zapisywalną płytę CD.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
pl: Proszę wsunąć zapisywalną płytę DVD z co najmniej %i MiB wolnego miejsca.

en: Please insert a writable DVD.
pl: Proszę wsunąć zapisywalną płytę DVD.

en: Please install the following manually and try again:
pl: Proszę zainstalować następujące oprogramowanie i spróbować ponownie:

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
pl: Proszę zainstalować następujące wymagane programy i biblioteki i spróbować ponownie:

en: Please only add files with video content
pl: Proszę dodawać wyłącznie pliki z nagraniami wideo

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
pl: Proszę ponownie wsunąć płytę do napędu CD/DVD.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
pl: Proszę zamienić płytę na płytę zawierającą dane.

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
pl: Proszę zamienić płytę na płytę do wielokrotnego zapisu zawierającą dane.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
pl: Proszę zamienić płytę na obsługiwaną płytę CD/DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
pl: Proszę zamienić płytę na zapisywalną płytę CD/DVD z co najmniej %i MiB wolnego miejsca.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
pl: Proszę zamienić płytę na zapisywalną płytę CD/DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
pl: Proszę zamienić płytę na zapisywalną płytę CD z co najmniej %i MiB wolnego miejsca.

en: Please replace the disc with a writable CD.
pl: Proszę zamienić płytę na zapisywalną płytę CD.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
pl: Proszę zamienić płytę na zapisywalną płytę DVD z co najmniej %i MiB wolnego miejsca.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
pl: Proszę zamienić płytę na zapisywalną płytę DVD.

en: Please select a disc image.
pl: Proszę wybrać obraz płyty.

en: Please set it manually
pl: Proszę ustawić go ręcznie

en: Please type "%s --help" to see all available options
pl: Polecenie „%s --help” wyświetli wszystkie dostępne opcje

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
pl: Proszę poczekać, aż szacowanie rozmiaru projektu zostanie ukończone.

en: Please wait while the project is loading.
pl: Proszę poczekać na wczytanie projektu.

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Preparing to copy audio disc
pl: Przygotowywanie do skopiowania płyty CD-Audio

en: Preparing to write
pl: Przygotowywanie do nagrywania

en: Print
pl: Drukuje

en: Process "%s" ended with an error code (%i)
pl: Proces „%s” zakończył się błędem (%i)

en: Progress
pl: Postęp

en: Properties of %s
pl: Właściwości „%s”

en: Quit Brasero
pl: Kończy działanie programu Brasero

en: R_ename…
pl: _Zmień nazwę…

en: Re_move All
pl: Usuń _wszystkie

en: Re_place symbolic links
pl: _Zamienianie dowiązań symbolicznych

en: Read options could not be created
pl: Nie można utworzyć opcji odczytu

en: Readcd/Readom image
pl: Obraz Readcd/Readom

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
pl: Właściwe nagrywanie rozpocznie się za 10 sekund.

en: Recent projects:
pl: Ostatnie projekty

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
pl: Nagrywanie ścieżek dźwiękowych na płycie do wielokrotnego zapisu nie jest zalecane.

en: Recursive symbolic link
pl: Rekursywne dowiązanie symboliczne

en: Remove all files from the project
pl: Usuwa wszystkie pliki z projektu

en: Remove silences
pl: Bez przerw

en: Remove the selected files from the project
pl: Usuwa zaznaczony plik z projektu

en: Remove the selected slices
pl: Usuwa zaznaczone fragmenty

en: Remove the selected videos from the project
pl: Usuwa zaznaczone nagrania wideo z projektu

en: Rename the selected file
pl: Zmienia nazwę zaznaczonego pliku

en: Rename to
pl: Zmiana nazwy na

en: Renaming mode
pl: Tryb zmieniania nazw

en: Replace symbolic links by their targets
pl: Zamienia pliki dowiązań symbolicznych ich plikami docelowymi

en: Restore the selected files
pl: Przywraca zaznaczone pliki

en: Retrieving DVD keys
pl: Pobieranie kluczy DVD

en: Retrieving image format and size
pl: Pobieranie formatu i rozmiaru obrazu

en: Rewritable Blu-ray disc
pl: Płyta Blu-ray do wielokrotnego zapisu

en: SIDES
pl: BOK

en: SVCD image
pl: Obraz SVCD

en: Save Current Project
pl: Zapisanie obecnego projektu

en: Save Current Session
pl: Zapisz obecną sesję

en: Save _As…
pl: Zapi_sz jako…

en: Save current project
pl: Zapisuje obecny projekt

en: Save current project to a different location
pl: Zapisuje obecny projekt w innym położeniu

en: Save project as a Brasero audio project
pl: Projekt dźwiękowy programu Brasero

en: Save project as a PLS playlist
pl: Lista odtwarzania PLS

en: Save project as a plain text list
pl: Lista w pliku tekstowym

en: Save project as an M3U playlist
pl: Lista odtwarzania M3U

en: Save project as an XSPF playlist
pl: Lista odtwarzania XSPF

en: Save project as an iriver playlist
pl: Lista odtwarzania iRiver

en: Save the changes of current project before closing?
pl: Zapisać zmiany w obecnym projekcie przed zamknięciem?

en: Scaled
pl: Skalowanie

en: Search _Directory
pl: Przeszukaj _katalog

en: Searching for available discs
pl: Wyszukiwanie dostępnych płyt

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Select Disc Image
pl: Wybór pliku obrazu

en: Select Files
pl: Zaznaczanie plików

en: Select Playlist
pl: Wybór listy odtwarzania

en: Select a disc
pl: Wybór płyty

en: Select a disc image to write
pl: Obraz płyty do nagrania

en: Select a disc to write to
pl: Płyta do nagrania

en: Select disc to copy
pl: Płyta do skopiowania

en: Select one song only please.
pl: Proszę wybrać tylko jeden utwór.

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
pl: Należy zaznaczyć pliki do przywrócenia i kliknąć przycisk „Przywróć”

en: Set Bac_kground Properties
pl: _Ustaw właściwości tła

en: Set a horizontal layout
pl: Ustawia układ poziomy

en: Set a vertical layout
pl: Ustawia układ pionowy

en: Set the directory where to store temporary files
pl: Ustawia katalog do przechowywania plików tymczasowych

en: Set the drive to be used for burning
pl: Ustawia napęd do używania do nagrywania

en: Set the options for file filtering
pl: Ustawia opcje filtrowania plików

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
pl: 0 dla MD5, 1 dla SHA1 i 2 dla SHA256

en: Sets consistent sound levels between tracks
pl: Ustawia spójny poziom dźwięku między ścieżkami

en: Should Nautilus extension output debug statements
pl: Czy rozszerzenie programu Nautilus ma wyświetlać instrukcje debugowania

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
pl: Czy rozszerzenie programu Nautilus ma wyświetlać instrukcje debugowania. Wartość powinna być ustawiona na „true”, jeśli tak.

en: Should brasero filter broken symbolic links
pl: Czy program Brasero ma filtrować uszkodzone dowiązania symboliczne

en: Should brasero filter broken symbolic links. Set to true, brasero will filter broken symbolic links.
pl: Czy program Brasero ma filtrować uszkodzone dowiązania symboliczne. Ustawienie „true” spowoduje odfiltrowywanie tych dowiązań.

en: Should brasero filter hidden files
pl: Czy program Brasero ma filtrować ukryte pliki

en: Should brasero filter hidden files. Set to true, brasero will filter hidden files.
pl: Czy program Brasero ma filtrować ukryte pliki. Ustawienie „true” spowoduje odfiltrowywanie tych plików.

en: Should brasero replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, brasero will replace symbolic links.
pl: Czy program Brasero ma zamieniać dowiązania symboliczne na ich pliki docelowe w projekcie. Ustawienie „true” spowoduje zamianę dowiązań.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
pl: Zmienić nazwy plików na zgodne z systemem Windows?

en: Show a side pane along the project
pl: Wyświetla panel boczny obok projektu

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
pl[0]: Rozwiń prze_filtrowaną listę plików (%d plik)
pl[1]: Rozwiń prze_filtrowaną listę plików (%d pliki)
pl[2]: Rozwiń prze_filtrowaną listę plików (%d plików)

en: Simulation of (S)VCD burning
pl: Symulacja nagrywania płyty (S)VCD

en: Simulation of CD copying
pl: Symulacja kopiowania płyty CD

en: Simulation of audio CD burning
pl: Symulacja nagrywania płyty CD-Audio

en: Simulation of data CD burning
pl: Symulacja nagrywania płyty CD z danymi

en: Simulation of data DVD burning
pl: Symulacja nagrywania płyty DVD z danymi

en: Simulation of data DVD copying
pl: Symulacja kopiowania płyty DVD z danymi

en: Simulation of data disc burning
pl: Symulacja nagrywania płyty z danymi

en: Simulation of disc copying
pl: Symulacja kopiowania płyty

en: Simulation of image to CD burning
pl: Symulacja nagrywania obrazu na płytę CD

en: Simulation of image to DVD burning
pl: Symulacja nagrywania obrazu na płytę DVD

en: Simulation of image to disc burning
pl: Symulacja nagrywania obrazu na płytę

en: Simulation of video DVD burning
pl: Symulacja nagrywania płyty DVD-Video

en: Simulation of video disc burning
pl: Symulacja nagrywania płyty wideo

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size Estimation
pl: Szacowanie rozmiaru

en: Size mismatch
pl: Rozmiar się nie zgadza

en: Slices Preview
pl: Podgląd fragmentów

en: Slicing Method
pl: Metoda dzielenia

en: Solid color
pl: Jeden kolor

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
pl: Część plików nie ma nazw odpowiednich dla płyty CD zgodnej z systemem Windows.

en: Some files have invalid filenames
pl: Część plików ma nieprawidłowe nazwy

en: Some files may be corrupted on the disc
pl: Część plików na płycie może być uszkodzona

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
pl: Część zaznaczonych utworów nie jest odpowiednia do tworzenia ścieżek DTS.
    Ten rodzaj ścieżek płyt CD-Audio dostarcza wyższą jakość dźwięku, ale może być odtwarzane tylko przez niektóre cyfrowe odtwarzacze multimediów.
    Uwaga: normalizacja nie zostanie zastosowana dla tych ścieżek.

en: Song Information
pl: Informacje o utworze

en: Song end:
pl: Koniec utworu:

en: Song information for track %02i
pl: Informacje o utworze dla %02i. ścieżki

en: Song start:
pl: Początek utworu:

en: Song titles
pl: Tytuły utworów

en: Space
pl: Miejsce

en: Split
pl: Podział

en: Split Track
pl: Dzielenie ścieżki

en: Split the selected track
pl: Dzieli zaznaczoną ścieżkę

en: Split this track every
pl: Podział ścieżki co

en: Split this track in
pl: Podział ścieżki na

en: Split track for each silence
pl: Podział ścieżki przy każdej ciszy

en: Split track in a fixed number of parts
pl: Podział ścieżki na stałą liczbę fragmentów

en: Split track in parts with a fixed length
pl: Podział ścieżki na jednakowe fragmenty

en: Split track manually
pl: Ręczny podział ścieżki

en: Start
pl: Początek

en: Start and stop playing
pl: Rozpoczyna i zatrzymuje odtwarzanie

en: Start burning immediately.
pl: Od razu rozpoczyna nagrywanie.

en: Start to burn the contents of the selection
pl: Rozpoczyna nagrywanie wybranej zawartości

en: Starting to record
pl: Rozpoczynanie nagrywania

en: Substitute text
pl: Zastąpienie tekstu

en: Success
pl: Powodzenie

en: Temporary files
pl: Pliki tymczasowe

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
pl: W ten sposób starsze pliki z poprzedniej sesji będą mogły zostać użyte po nagraniu.

en: The XID of the parent window
pl: XID okna nadrzędnego

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Brasero can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
pl: Katalogi podrzędne tego katalogu będą miały 7 katalogów nadrzędnych. 
    Program Brasero może utworzyć i nagrać obraz takiej hierarchii plików, ale odczytanie płyty może nie być możliwe we wszystkich systemach operacyjnych.
    Uwaga: taka hierarchia na pewno zadziała poprawnie w systemie Linux.

en: The contents of the project changed since it was saved.
pl: Zawartość projektu zmieniła się od czasu ostatniego zapisu.

en: The currently inserted disc could not be blanked.
pl: Nie można usunąć zawartości obecnie wsuniętej płyty.

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
pl: Rozmiar projektu jest za duży i w przeciwnym razie należy usunąć część plików.
    Opcja ta może zostać użyta, jeśli używa się płyty CD-R(W) o pojemności 90 lub 100 minut, z której prawidłowym rozpoznaniem są trudności. Z tego powodu konieczne jest użycie funkcji nadpalania.
    UWAGA: użycie tej opcji może się zakończyć niepowodzeniem.

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
pl: Ilość danych jest za duża dla tej płyty, nawet z wykorzystaniem opcji nadpalania.

en: The device timed out
pl: Przekroczono czas oczekiwania na urządzenie

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
pl: Nie można wysunąć płyty, ale musi zostać wysunięta, aby obecne działanie mogło być kontynuowane.

en: The disc in "%s" cannot be ejected
pl: Nie można wysunąć płyty z „%s”

en: The disc in "%s" is empty.
pl: Płyta w napędzie „%s” jest pusta.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
pl: Płyta w napędzie „%s” nie jest płytą do wielokrotnego zapisu.

en: The disc in "%s" is not supported.
pl: Płyta w napędzie „%s” nie jest obsługiwana.

en: The disc in "%s" is not writable.
pl: Płyta w napędzie „%s” nie jest zapisywalna.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
pl: Płyta w napędzie „%s” musi zostać wysunięta i wsunięta ponownie.

en: The disc in the drive holds data.
pl: Płyta w napędzie zawiera dane.

en: The disc is not supported
pl: Płyta nie jest obsługiwana

en: The disc is ready for use.
pl: Płyta jest gotowa do użycia.

en: The disc mount point could not be retrieved
pl: Nie można pobrać punktu montowania płyty

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
pl: Płyta musi zostać ponownie wczytana przed nagraniem

en: The disc was successfully blanked.
pl: Pomyślnie usunięto zawartość płyty.

en: The drive address could not be retrieved
pl: Nie można pobrać adresu napędu

en: The drive cannot be locked (%s)
pl: Nie można zablokować napędu (%s)

en: The drive cannot burn
pl: Napęd nie może nagrywać

en: The drive has no rewriting capabilities
pl: Napęd nie obsługuje wielokrotnego zapisu

en: The drive is busy
pl: Napęd jest zajęty

en: The drive is empty
pl: Napęd jest pusty

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
pl: Napęd zawierający płytę źródłową zostanie także użyty do nagrywania.

en: The file does not appear to be a playlist
pl: Plik nie jest listą odtwarzania

en: The file integrity check could not be performed.
pl: Nie można sprawdzić spójności danych.

en: The file integrity check was performed successfully.
pl: Pomyślnie sprawdzono spójność danych.

en: The file is empty
pl: Plik jest pusty

en: The file is not stored locally
pl: Plik nie jest przechowywany lokalnie

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
pl: System plików na tym woluminie nie obsługuje dużych plików (o rozmiarze powyżej 2 GiB).
    Może to stanowić problem w przypadku nagrywania płyt DVD lub dużych obrazów.

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
pl: System plików wybrany do przechowywania tymczasowego obrazu nie obsługuje plików o rozmiarze przekraczającym 2 GiB

en: The following files appear to be corrupted:
pl: Następujące pliki są uszkodzone:

en: The format of the disc image could not be identified
pl: Nie można zidentyfikować formatu obrazu płyty

en: The image could not be created at the specified location
pl: Obraz nie mógł zostać utworzony w podanym położeniu

en: The image could not be loaded.
pl: Wczytanie obrazu się nie powiodło.

en: The last browsed folder while looking for images to burn
pl: Ostatnio przeglądany katalog podczas wyszukiwania obrazów do nagrania

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
pl: W wybranym położeniu do przechowania obrazu jest za mało wolnego miejsca na obraz płyty

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
pl: Wybrane położenie do przechowania tymczasowego obrazu ma za mało wolnego miejsca dla obrazu płyty (wymagane jest %ld MiB)

en: The operation cannot be performed.
pl: Nie można wykonać działania.

en: The priority value for the plugin
pl: Wartość priorytetu wtyczki

en: The project "%s" does not exist
pl: Projekt „%s” nie istnieje

en: The project could not be opened
pl: Nie można otworzyć projektu

en: The project is empty
pl: Projekt jest pusty

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
pl: Projekt jest za duży dla płyty i należy usunąć z niego część plików.
    Opcja ta może zostać użyta, jeśli używa się płyty CD-R(W) o pojemności 90 lub 100 minut, z której prawidłowym rozpoznaniem są trudności. Z tego powodu konieczne jest użycie funkcji nadpalania.
    Uwaga: użycie tej opcji może się zakończyć niepowodzeniem.

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
pl: Projekt jest za duży dla tej płyty, nawet z wykorzystaniem opcji nadpalania.

en: The session could not be imported.
pl: Nie można zaimportować sesji.

en: The simulation was successful.
pl: Symulacja się powiodła.

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
pl: Rozmiar pliku przekracza 2 GiB. Nie jest on obsługiwany przez standard ISO 9660 zarówno w pierwszej, jak i drugiej wersji (najbardziej rozpowszechnionych).
    Zalecane jest użycie trzeciej wersji standardu ISO 9660, który jest obsługiwany przez większość systemów operacyjnych, w tym Linux i każdą z wersji Windows™.
    Jednakże system Mac OS X nie odczytuje plików obrazów utworzonych za pomocą trzeciej wersji standardu ISO 9660.

en: The size of the volume could not be retrieved
pl: Nie można pobrać rozmiaru woluminu

en: The speed to be used
pl: Używana prędkość

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
pl: System jest za mało wydajny, aby nagrać płytę z taką prędkością. Należy spróbować obniżyć prędkość

en: The track is shorter than 6 seconds
pl: Ścieżka jest krótsza niż 6 sekund

en: The track wasn't split.
pl: Ścieżka nie została podzielona.

en: The track will be padded at its end.
pl: Koniec ścieżki zostanie wydłużony.

en: The type of checksum used for files
pl: Typ sum kontrolnych używanych dla plików

en: The type of checksum used for images
pl: Typ sum kontrolnych używanych dla obrazów

en: The version of "%s" is too old
pl: Wersja programu „%s” jest za stara

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
pl: Na płycie są już nagrane pliki. Zaimportować je teraz?

en: There are no files to write to disc
pl: Brak plików do nagrania na płycie

en: There are no songs to write to disc
pl: Brak utworów do nagrania na płycie

en: There are no videos to write to disc
pl: Brak nagrań wideo do nagrania na płycie

en: There are some files left to burn
pl: Pozostały pliki do nagrania

en: There are some more songs left to burn
pl: Pozostały utwory do nagrania

en: There are some more videos left to burn
pl: Pozostały nagrania wideo do nagrania

en: There is no disc in "%s".
pl: Brak płyty w napędzie „%s”.

en: There is no inserted disc to copy.
pl: Nie wsunięto płyty do skopiowania.

en: There is no selected disc image.
pl: Nie wybrano obrazu płyty.

en: There is no space left on the device
pl: Brak wolnego miejsca na urządzeniu

en: There is no track to burn
pl: Brak ścieżek do nagrywania

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
pl: Jest tylko jeden zaznaczony plik („%s”). To obraz płyty, a jego zawartość może zostać nagrana

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
pl: Istnieje tylko jeden zaznaczony plik („%s”). Jest to obraz płyty, a jego zawartość może zostać nagrana.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
pl: Na płycie nie ma uszkodzonych plików

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
pl: Ponieważ jest to plik wideo, tylko jego ścieżka dźwiękowa może zostać nagrana.

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
pl: Te informacje zostaną nagrane na płycie za pomocą technologii CD-Text. Mogą być odczytywane i wyświetlane przez niektóre odtwarzacze CD-Audio.

en: This is not supported by the current active burning backend.
pl: Funkcja nie jest obsługiwana przez używany moduł nagrywający.

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
pl: Ta wartość reprezentuje flagi nagrywania użyte ostatnim razem.

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
pl: Ta wartość reprezentuje prędkość użytą ostatnim razem.

en: This version of genisoimage is not supported
pl: Ta wersja biblioteki genisoimage nie jest obsługiwana

en: This version of mkisofs is not supported
pl: Ta wersja biblioteki mkisofs nie jest obsługiwana

en: This will remove all previous results.
pl: Wszystkie dotychczasowe wyniki zostaną usunięte.

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
pl: Te nazwy powinny zostać zmienione i skrócone do 64 znaków.

en: Tiled
pl: Kafelkowanie

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
pl: Aby dodać pliki do tego projektu, należy kliknąć przycisk „Dodaj” lub przeciągnąć pliki do tego obszaru

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
pl: Aby usunąć pliki, należy je zaznaczyć i kliknąć przycisk „Usuń” lub nacisnąć klawisz „Delete”

en: Total time: %02i:%02i:%02i
pl: Czas całkowity: %02i∶%02i∶%02i

en: Track
pl: Ścieżka

en: Track length:
pl: Długość ścieżki:

en: Transcoding "%s"
pl: Transkodowanie „%s”

en: Transcoding song
pl: Transkodowanie utworu

en: Type
pl: Typ

en: Type mismatch
pl: Typ się nie zgadza

en: URI of an image file to burn (autodetected)
pl: Adres URI pliku obrazu do nagrania (automatycznie wykrywane)

en: Underline
pl: Podkreśla

en: Unknown character encoding
pl: Nieznane kodowanie znaków

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Unknown song
pl: Nieznany utwór

en: Unnamed CD/DVD Drive
pl: Napęd CD/DVD bez nazwy

en: Unreadable file
pl: Nieczytelny plik

en: Use an _MD5 file to check the disc
pl: _Plik MD5 do sprawdzenia płyty

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
pl: Używa zewnętrznego pliku .md5 do sprawdzenia płyty

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
pl: Włączenie BurnPr_oof (zmniejsza ryzyko błędów)

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
pl: Używane w połączeniu z flagą „-immed” w bibliotece cdrecord

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
pl: Używane w połączeniu z flagą „-immed” w bibliotece cdrecord.

en: VCD image
pl: Obraz VCD

en: VCD type:
pl: Typ:

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
pl: Brak katalogu VIDEO_TS lub jest nieprawidłowy

en: Vertical gradient
pl: Pionowy gradient

en: Video DVD could not be opened
pl: Nie można otworzyć płyty DVD-Video

en: Video DVD image
pl: Obraz DVD-Video

en: Video DVD successfully burned
pl: Pomyślnie nagrano płytę DVD-Video

en: Video Options
pl: Opcje wideo

en: Video disc (%s)
pl: Płyta wideo (%s)

en: Video format:
pl: Format:

en: Volume could not be created
pl: Nie można utworzyć woluminu

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
pl: Kiedy dostępnych jest kilka wtyczek do tego samego zadania, ta wartość jest używana do określenia, która wtyczka ma mieć pierwszeństwo. 0 oznacza natywny priorytet wtyczki. Dodatnia wartość zastępuje domyślny priorytet wtyczki. Ujemna wartość wyłącza wtyczkę.

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
pl: Czy wyświetlać podgląd plików. Ustawienie na „true” włączy wyświetlanie.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
pl: Czy używać flagi „--driver generic-mmc-raw” w bibliotece cdrdao

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, brasero will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
pl: Czy używać flagi „--driver generic-mmc-raw” w bibliotece cdrdao. Ustawienie „true” włącza używanie flagi; może być skutecznym obejściem problemów z niektórymi napędami/konfiguracjami.

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
pl: Czy używać flagi „-immed” w bibliotece cdrecord. Należy ją używać z ostrożnością (ustawienie na „true” włącza używanie flagi), to tylko obejście problemów z niektórymi napędami/konfiguracjami.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
pl: Czy używać flagi „-use-the-force-luke=dao” w bibliotece growisofs

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
pl: Czy używać flagi „-use-the-force-luke=dao” w bibliotece growisofs. Ustawienie „false” wyłącza używanie flagi; może być skutecznym obejściem problemów z niektórymi napędami/konfiguracjami.

en: White list of additional plugins to use
pl: Lista dodatkowych wtyczek

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
pl: Na pewno nagrywać ponad pojemność płyty?

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
pl: Nagrać wybrane pliki na wielu nośnikach?

en: Writable Blu-ray disc
pl: Zapisywalna płyta Blu-ray

en: Write contents to a CD or DVD
pl: Nagrywa zawartość na płytę CD/DVD

en: Write disc image to a CD or DVD
pl: Nagrywa plik obrazu na płytę CD/DVD

en: Write to Disc
pl: Nagraj na płycie

en: Writing
pl: Nagrywanie

en: Writing CD-Text information
pl: Nagrywanie informacji CD-Text

en: Writing cue sheet
pl: Nagrywanie pliku cue

en: Writing leadin
pl: Nagrywanie obszaru leadin

en: Writing leadout
pl: Nagrywanie obszaru leadout

en: Writing track %02i
pl: Nagrywanie %02i. ścieżki

en: Writing track %s
pl: Nagrywanie %s. ścieżki

en: Wrong command line option.
pl: Błędna opcja wiersza poleceń.

en: You do not have the required permission to write at this location
pl: Brak wystarczających uprawnień do zapisu w tym położeniu

en: You do not have the required permissions to use this drive
pl: Brak wystarczających uprawnień do użycia tego napędu

en: You may want to free some space on the disc and retry
pl: Można zwolnić trochę miejsca na płycie i spróbować ponownie

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Brasero; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
pl: Z pewnością wraz z programem Brasero dostarczono także egzemplarz Powszechnej Licencji Publicznej GNU (GNU General Public License); jeśli nie — proszę napisać do Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Your project has not been saved.
pl: Nie zapisano projektu.

en: [URI] [URI] …
pl: [URI] [URI]…

en: _16:9
pl: _16∶9

en: _4:3
pl: _4∶3

en: _About
pl: _O wtyczce

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Add File
pl: _Dodaj plik

en: _Add Files
pl: _Dodaj pliki

en: _Blank
pl: Usuń za_wartość

en: _Blank Disc
pl: _Usuń zawartość płyty

en: _Blank Disc…
pl: _Usuń zawartość płyty…

en: _Blank…
pl: Usuń za_wartość…

en: _Burn
pl: _Nagraj

en: _Burn Image…
pl: Nagraj o_braz…

en: _Burn Several Discs
pl: _Nagraj kilka płyt

en: _Burn…
pl: _Nagraj…

en: _Cancel Burning
pl: _Anuluj nagrywanie

en: _Cancel Loading
pl: _Anuluj wczytywanie

en: _Change Location
pl: Z_mień położenie

en: _Check
pl: _Sprawdź

en: _Check Disc…
pl: _Sprawdź spójność…

en: _Check Integrity…
pl: _Sprawdź spójność…

en: _Color
pl: _Kolor

en: _Contents
pl: _Spis treści

en: _Continue
pl: _Kontynuuj

en: _Copy
pl: S_kopiuj

en: _Copy Disc…
pl: S_kopiuj płytę…

en: _Cover Editor
pl: _Edytor okładek

en: _Deactivate All
pl: _Dezaktywuj wszystkie

en: _Disable Full Windows Compatibility
pl: _Wyłącz pełną zgodność z systemem Windows

en: _Discard
pl: O_drzuć

en: _Discard Changes
pl: O_drzuć zmiany

en: _Discard File
pl: O_drzuć plik

en: _Discard File Selection
pl: O_drzuć zaznaczenie plików

en: _Discard Project
pl: _Odrzuć projekt

en: _Don't split
pl: _Nie dziel

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Edit Information…
pl: _Modyfikuj informacje…

en: _Eject
pl: _Wysuń

en: _Empty Project
pl: _Usuń zawartość projektu

en: _Fast blanking
pl: _Szybkie usuwanie zawartości

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Hide changes
pl: _Ukryj zmiany

en: _Horizontal Layout
pl: Układ po_ziomy

en: _Image
pl: _Obraz

en: _Import
pl: Zai_mportuj

en: _Keep
pl: _Zachowaj

en: _Keep Current Extension
pl: _Zachowaj obecne rozszerzenie

en: _Keep Current Location
pl: _Zachowaj obecne położenie

en: _Keep File Selection
pl: _Zachowaj zaznaczenie plików

en: _List of slices that are to be created:
pl: _Lista fragmentów, które zostaną utworzone:

en: _NTSC
pl: N_TSC

en: _New
pl: _Nowy

en: _New Project
pl: No_wy projekt

en: _Open
pl: _Otwórz

en: _Open…
pl: _Otwórz…

en: _Options…
pl: _Opcje…

en: _Overburn
pl: _Nadpal

en: _Project
pl: _Projekt

en: _Recent Projects
pl: Ostatnie p_rojekty

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Remove Files
pl: _Usuń pliki

en: _Rename
pl: _Zmień nazwę

en: _Rename for Full Windows Compatibility
pl: _Zmień nazwy na zgodne z systemem Windows

en: _Replace
pl: Z_amień

en: _Replace Disc
pl: Z_amień płytę

en: _Restore
pl: _Przywróć

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Save Log
pl: _Zapisz dziennik

en: _Search Directory
pl: Przeszukaj _katalog

en: _Show Side Panel
pl: Panel bo_czny

en: _Show changes
pl: _Wyświetl zmiany

en: _Simulate before burning
pl: _Symulacja przed nagrywaniem

en: _Slice
pl: _Podziel

en: _Split
pl: _Podziel

en: _Split Track…
pl: _Podziel ścieżkę…

en: _Text Color
pl: Ko_lor tekstu

en: _Tools
pl: _Narzędzia

en: _Vertical Layout
pl: Układ pi_onowy

en: _Video project
pl: Projekt _wideo

en: _View
pl: _Widok

en: _Write to Disc…
pl: _Nagraj na płycie…

en: at the beginning
pl: na początku

en: at the end
pl: na końcu

en: by %s
pl: — %s

en: cdrdao burning suite
pl: Zestaw do nagrywania cdrdao

en: cdrkit burning suite
pl: Zestaw do nagrywania cdrkit

en: cdrtools burning suite
pl: Zestaw do nagrywania cdrtools

[ctx: disc]
en: Image files
pl: Pliki obrazów

[ctx: disc]
en: Please select another image.
pl: Proszę wybrać inny obraz.

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
pl: płyta;płyty;disc;cd;cd-rom;cdrom;cd-rw;cdrw;dvd;dvd-rom;dvdrom;dvd-r;dvdr;dvd-rw;dvdrw;dvd+r;dvd+rw;dwuwarstwowa;dwu warstwowa;dual-layer;duallayer;dual layer;dvdram;dvd-ram;blu-ray;bluray;blue-ray;blueray;blurej;nagrywanie;nagraj;wypalanie;wypal;dźwięk;audio;wideo;video;obraz;

en: growisofs burning suite
pl: Zestaw do nagrywania growisofs

en: libburn library could not be initialized
pl: Nie można zainicjować biblioteki libburn

en: libburn track could not be created
pl: Nie można utworzyć ścieżki biblioteki libburn

en: libburnia burning suite
pl: Zestaw do nagrywania libburnia

en: libisofs could not be initialized.
pl: Nie można zainicjować biblioteki libisofs.

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
pl: Biblioteka libisofs zgłosiła błąd podczas dodawania danych do katalogu „%s” (%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
pl: Biblioteka libisofs zgłosiła błąd podczas dodawania pliku do ścieżki „%s”

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
pl: Biblioteka libisofs zgłosiła błąd podczas tworzenia katalogu „%s”

en: parts
pl: fragmentów

[ctx: picture]
en: Image files
pl: Pliki obrazów

[ctx: picture]
en: Please select another image.
pl: Proszę wybrać inny obraz.

en: seconds
pl: s

en: with
pl: używając

en: {number}
pl: {numer}
