eog - en to pl translation catalogue (311 entries)

en:  (invalid Unicode)
pl:  (nieprawidłowe kodowanie Unicode)

en: %.1f (35mm film)
pl: %.1f (film 35 mm)

en: %.1f (lens)
pl: %.1f (obiektyw)

en: %a, %d %B %Y
pl: %a, %-d %B %Y

en: %a, %d %B %Y  %X
pl: %a, %-d %B %Y o %X

en: %d / %d
pl: %d/%d

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
pl[0]: %i×%i piksel
pl[1]: %i×%i piksele
pl[2]: %i×%i pikseli

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
pl[0]: %i×%i piksel   %s    %i%%
pl[1]: %i×%i piksele  %s    %i%%
pl[2]: %i×%i pikseli  %s    %i%%

en: %lu second | %lu seconds
pl[0]: %lu sekunda
pl[1]: %lu sekundy
pl[2]: %lu sekund

en: <b>%f:</b> original filename
pl: <b>%f:</b> oryginalna nazwa pliku

en: <b>%n:</b> counter
pl: <b>%n:</b> licznik

en: A trash for “%s” couldn’t be found. Do you want to remove this image permanently?
pl: Nie można odnaleźć kosza dla „%s”. Usunąć obraz bezpowrotnie?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
pl: Wartość większa od 0 określa liczbę sekund, jaką obraz pozostaje na ekranie przed wyświetleniem kolejnego. Wartość zero wyłącza automatyczne przeglądanie.

en: Activate fullscreen mode with double-click
pl: Włączenie trybu pełnoekranowego za pomocą podwójnego kliknięcia myszą

en: Active plugins
pl: Włączone wtyczki

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Allow zoom greater than 100% initially
pl: Możliwe początkowe powiększenie większe od 100%

en: Aperture
pl: Przesłona

en: Are you sure you want to move
    the selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
pl[0]: Na pewno przenieść
    zaznaczony obraz do kosza?
pl[1]: Na pewno przenieść
    %d zaznaczone obrazy do kosza?
pl[2]: Na pewno przenieść
    %d zaznaczonych obrazów do kosza?

en: Are you sure you want to move
    “%s” to the trash?
pl: Na pewno przenieść
    „%s” do kosza?

en: Are you sure you want to remove
    the selected image permanently? | Are you sure you want to remove
    the %d selected images permanently?
pl[0]: Na pewno trwale usunąć
    zaznaczony obraz?
pl[1]: Na pewno trwale usunąć
    %d zaznaczone obrazy?
pl[2]: Na pewno trwale usunąć
    %d zaznaczonych obrazów?

en: Are you sure you want to remove
    “%s” permanently?
pl: Na pewno trwale
    usunąć „%s”?

en: As _background
pl: _Tło

en: As check _pattern
pl: Wzór _szachownicy

en: As custom c_olor:
pl: Inny k_olor:

en: As custom color:
pl: Inny kolor:

en: At least two file names are equal.
pl: Co najmniej dwa pliki mają tę samą nazwę.

en: Automatic orientation
pl: Orientacja automatyczna

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Both
pl: Oba

en: Browse and rotate images
pl: Przeglądanie i obracanie obrazów

en: Bytes
pl: Bajty

en: C_enter:
pl: Śr_odek:

en: Camera
pl: Aparat

en: Changes the visibility of the image gallery pane in the current window
pl: Zmienia widoczność panelu galerii obrazów w bieżącym oknie

en: Choose a folder
pl: Wybór katalogu

en: Close _without Saving
pl: Zamknij _bez zapisywania

en: Close main window without asking to save changes.
pl: Zamknięcie głównego okna bez pytania o zapisanie zmian.

en: Color for Transparent Areas
pl: Kolor dla obszarów przezroczystych

en: Could not display help for Image Viewer
pl: Nie można wyświetlić pomocy przeglądarki obrazów

en: Could not load image “%s”.
pl: Nie można wczytać obrazu „%s”.

en: Could not save image “%s”.
pl: Nie można zapisać obrazu „%s”.

en: Couldn’t access trash.
pl: Nie można uzyskać dostępu do kosza.

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
pl: Nie można przydzielić pamięci do wczytania pliku JPEG

en: Couldn’t create temporary file for saving: %s
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego do zapisu: %s

en: Couldn’t delete file
pl: Nie można usunąć pliku

en: Couldn’t retrieve image file
pl: Nie można pobrać pliku obrazu

en: Couldn’t retrieve image file information
pl: Nie można pobrać informacji o pliku obrazu

en: Date
pl: Data

en: Date in statusbar
pl: Data na pasku stanu

en: Delay in seconds until showing the next image
pl: Opóźnienie w sekundach wyświetlania pojedynczego obrazu

en: Details
pl: Szczegóły

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are CHECK_PATTERN, COLOR and NONE. If COLOR is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
pl: Określa sposób prezentowania przezroczystości. Poprawnymi wartościami są: CHECK_PATTERN (wzór szachownicy), COLOR (kolor) i NONE (brak). Jeśli wybrano opcję COLOR, wówczas klucz „trans-key” określa wartość użytego koloru.

en: Disable image gallery
pl: Wyłącza galerię obrazów

en: Do _not ask again during this session
pl: _Bez ponownego pytania w trakcie tej sesji

en: EXIF not supported for this file format.
pl: Dane Exif nie są obsługiwane dla tego formatu pliku.

en: E_xpand images to fit screen
pl: Dopasowywanie ob_razów do rozmiaru ekranu

en: East
pl: Wschód

en: Enlarge the image
pl: Powiększa obraz

en: Error launching System Settings:
pl: Błąd podczas uruchamiania ustawień systemu:

en: Error on deleting image %s
pl: Błąd podczas usuwania obrazu %s

en: Error printing file:
    %s
pl: Błąd podczas drukowania pliku:
    %s

en: Exposure
pl: Ekspozycja

en: Extrapolate Image
pl: Ekstrapolacja obrazu

en: File Name Preview
pl: Podgląd nazwy pliku

en: File Path Specifications
pl: Określenie ścieżki pliku

en: File Size
pl: Rozmiar pliku

en: File format is unknown or unsupported
pl: Format pliku jest nieznany lub nieobsługiwany

en: Fit the image to the window
pl: Dopasowuje obraz do okna

en: Focal Length
pl: Długość ogniskowej

en: Folder
pl: Katalog

en: Fullscreen with double-click
pl: Pełny ekran za pomocą podwójnego kliknięcia

en: GNOME Image Viewer
pl: Przeglądarka obrazów dla środowiska GNOME

en: GPS Data
pl: Dane GPS

en: Go to the first image of the gallery
pl: Przechodzi do pierwszego obrazu w galerii

en: Go to the last image of the gallery
pl: Przechodzi do ostatniego obrazu w galerii

en: Go to the next image of the gallery
pl: Przechodzi do następnego obrazu w galerii

en: Go to the previous image of the gallery
pl: Przechodzi do poprzedniego obrazu w galerii

en: Hide sidebar
pl: Ukrywa panel boczny

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user’s pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
pl: Jeśli jest włączone, a żaden obraz nie będzie wczytany w aktywnym oknie, okno wyboru pliku wyświetli katalog obrazów użytkownika za pomocą katalogów specjalnych użytkownika XDG. Jeśli jest wyłączone lub katalog obrazów nie został ustawiony, wyświetli się bieżący katalog roboczy.

en: If activated, Eye of GNOME won’t ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
pl: Jeśli włączone, użytkownik nie będzie proszony o potwierdzenie podczas przenoszenia obrazów do kosza. Będzie proszony o potwierdzenie, jeśli jakiś plik nie będzie mógł zostać przeniesiony i zostanie usunięty.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
pl: Jeśli klucz „transparency” (przezroczystość) ma wartość COLOR (kolor), wówczas opcja ta określa kolor wykorzystywany do prezentacji przezroczystości.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
pl: Jeśli jest włączone, kolor ustawiony przez klucz „background-color” zostanie użyty do wypełnienia obszaru za obrazem. Jeśli nie jest włączone, to zostanie użyty kolor z bieżącego motywu biblioteki GTK.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
pl: Jeśli opcja jest ustawiona na wartość „false”, to małe obrazy nie będą rozciągane, aby wypełnić początkowo ekran.

en: If you don’t save, all your changes will be lost.
pl: Jeżeli obraz nie zostanie zapisany, wszystkie zmiany zostaną utracone.

en: If you don’t save, your changes will be lost.
pl: Jeżeli obraz nie zostanie zapisany, zmiany zostaną utracone.

en: Image
pl: Obraz

en: Image Data
pl: Dane obrazu

en: Image Enhancements
pl: Ulepszenia obrazu

en: Image Prope_rties
pl: _Właściwości obrazu

en: Image Settings
pl: Ustawienia obrazu

en: Image Taking Conditions
pl: Warunki robienia zdjęcia

en: Image View
pl: Wyświetlanie obrazu

en: Image Viewer
pl: Obrazy

en: Image Viewer also allows to view the images in a fullscreen slideshow mode or set an image as the desktop wallpaper. It reads the camera tags to automatically rotate your images in the correct portrait or landscape orientation.
pl: Umożliwia również wyświetlanie pokazu slajdów na pełnym ekranie i ustawienie obrazu jako tapety pulpitu. Odczytuje także etykiety aparatu fotograficznego, aby automatycznie obrócić obraz do prawidłowej orientacji: pionowej lub poziomej.

en: Image Viewer could not determine a supported writable file format based on the filename.
pl: Nie można określić obsługiwanego zapisywalnego formatu pliku na podstawie jego nazwy.

en: Image Viewer is the official image viewer for the GNOME desktop. It integrates with the GTK look and feel of GNOME, and supports many image formats for viewing single images or images in a collection.
pl: Oficjalna przeglądarka obrazów dla środowiska GNOME, zintegrowana z wyglądem biblioteki GTK. Obsługuje wiele formatów plików graficznych, umożliwiając przeglądanie pojedynczych obrazów lub całych kolekcji.

en: Image Zoom
pl: Skalowanie obrazu

en: Image _Gallery
pl: _Galeria obrazów

en: Image gallery pane position. Set to 0 for bottom; 1 for left; 2 for top; 3 for right.
pl: Położenie panelu galerii obrazów. Ustawienia: 0 na dół; 1 na lewo; 2 na górę; 3 na prawo.

en: Image loading failed.
pl: Wczytanie obrazu się nie powiodło.

en: Inches
pl: Cale

en: Interpolate Image
pl: Interpolacja obrazu

en: Leave fullscreen mode
pl: Wyłącza tryb pełnoekranowy

en: List of active plugins. It doesn’t contain the “Location” of the active plugins. See the .eog-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
pl: Lista włączonych wtyczek. Nie zawiera położenia włączonych wtyczek. Położenie danej wtyczki można sprawdzić w pliku .eog-plugin.

en: Loop through the image sequence
pl: Zapętlanie sekwencji obrazów

en: Maker Note
pl: Opis twórcy

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
pl: _Ukryj

en: Metering
pl: Pomiar

en: Millimeters
pl: Milimetry

en: Move to _Trash
pl: Przenieś do _kosza

en: Name
pl: Nazwa

en: No image loaded.
pl: Nie wczytano obrazu.

en: No images found in “%s”.
pl: Nie odnaleziono obrazów w „%s”.

en: None
pl: Brak

en: North
pl: Północ

en: Not Available
pl: Niedostępne

en: Op_en With…
pl: Otwórz za pomo_cą…

en: Open Folder
pl: Otwarcie katalogu

en: Open Image
pl: Otwarcie obrazu

en: Open _With…
pl: _Otwórz za pomocą…

en: Open in a single window, if multiple windows are open the first one is used
pl: Otwiera w pojedynczym oknie, jeśli otwartych jest wiele okien, to używa pierwszego

en: Open in fullscreen mode
pl: Otwiera w trybie pełnoekranowym

en: Open in slideshow mode
pl: Otwiera w trybie pokazu slajdów

en: Open with _Document Viewer
pl: Otwórz w przeglądarce _dokumentów

en: Opening image “%s”
pl: Otwieranie obrazu „%s”

en: Options
pl: Opcje

en: Other
pl: Inne

en: Page Setup
pl: Układ strony

en: Pause or resume the slideshow
pl: Wstrzymuje lub wznawia pokaz slajdów

en: Picture;Slideshow;Graphics;
pl: Obraz;Obrazek;Pokaz;slajdów;Grafika;Przeglądarka;Zdjęcie;Zdjęcia;Fotografia;Fotografie;

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
pl: Proszę spróbować inne rozszerzenie pliku, takie jak .png lub .jpg.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Position
pl: Położenie

en: Prefere_nces
pl: Prefere_ncje

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Presenter
pl: Tryb prezentacji

en: Preview
pl: Podgląd

en: Prope_rties
pl: _Właściwości

en: Properties
pl: Właściwości

en: Reload Image
pl: Wczytaj obraz ponownie

en: Reload current image
pl: Wczytuje bieżący obraz ponownie

en: Rename from:
pl: Zmiana nazwy z:

en: Rotate Counter_clockwise
pl: Obróć w _lewo

en: Rotate the image 90 degrees to the left
pl: Obraca obraz o 90 stopni w lewo

en: Rotate the image 90 degrees to the right
pl: Obraca obraz o 90 stopni w prawo

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
pl: Polecenie „%s --help” wyświetli pełną listę dostępnych opcji wiersza poleceń.

en: S_elect the images you want to save:
pl: Wy_bór obrazów do zapisania:

en: S_ide Pane
pl: Panel _boczny

en: S_tatus Bar
pl: Pas_ek stanu

en: Save As
pl: Zapis jako

en: Save Image
pl: Zapis obrazu

en: Save _As
pl: Zapi_sz jako

en: Save _As…
pl: Z_apisz jako…

en: Save changes to image “%s” before closing?
pl: Zapisać zmiany obrazu „%s” przed jego zamknięciem?

en: Saving image locally…
pl: Zapisywanie obrazu lokalnie…

en: Saving image “%s” (%u/%u)
pl: Zapisywanie obrazu „%s” (%u/%u)

en: Scroll wheel zoom
pl: Przybliżanie i oddalanie za pomocą kółka myszy

en: Sequence
pl: Sekwencja

en: Set as Wa_llpaper
pl: Ustaw jako _tapetę

en: Sho_w
pl: _Widok

en: Show Containing _Folder
pl: _Wyświetl katalog zawierający

en: Show Details
pl: Szczegóły

en: Show Presen_ter
pl: Try_b prezentacji

en: Show the application’s version
pl: Wyświetla wersję programu

en: Show the current image in fullscreen mode
pl: Wyświetla bieżący obraz w trybie pełnoekranowym

en: Show the folder which contains this file in the file manager
pl: Wyświetla w menedżerze plików katalog zawierający ten plik

en: Show the image at its normal size
pl: Wyświetla obraz w jego zwykłym rozmiarze

en: Show/Hide the image gallery pane scroll buttons.
pl: Wyświetla/ukrywa przyciski przewijania panelu galerii obrazów.

en: Show/Hide the image gallery pane.
pl: Wyświetla/ukrywa panel galerii obrazów.

en: Show/Hide the window side pane.
pl: Wyświetla/ukrywa boczny panel.

en: Show/Hide the window statusbar.
pl: Wyświetla/ukrywa pasek stanu.

en: Shows the image date in the window statusbar
pl: Wyświetla/ukrywa datę obrazu na pasku stanu okna

en: Shrink or enlarge the current image
pl: Pomniejsza lub powiększa bieżący obraz

en: Shrink the image
pl: Pomniejsza obraz

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sli_deshow
pl: Pokaz _slajdów

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Smooth images when zoomed _in
pl: Interpolacja obrazu przy powię_kszaniu

en: Smooth images when zoomed _out
pl: Interpolacja obrazu przy p_omniejszaniu

en: Some of the selected images can’t be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
pl: Niektóre zaznaczone obrazy nie mogą zostać przeniesione do kosza i zostaną usunięte bezpowrotnie. Na pewno kontynuować?

en: South
pl: Południe

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
pl: Uruchamia nowe wystąpienie programu zamiast ponownego użycia obecnego

en: Supported image files
pl: Obsługiwane pliki obrazów

en: Tag
pl: Etykieta

en: Taken on
pl: Zrobione o

en: Temporary file creation failed.
pl: Utworzenie pliku tymczasowego się nie powiodło.

en: The GNOME image viewer.
pl: Przeglądarka obrazów dla środowiska GNOME.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
pl: Kolor używany do wypełnienia obszaru za obrazem. Jeśli klucz „use-background-color” nie jest ustawiony, kolor zostanie ustalony przez aktywny motyw biblioteki GTK.

en: The given locations contain no images.
pl: Podane położenia nie zawierają obrazów.

en: The image whose printing properties will be set up
pl: Obraz, którego właściwości drukowania będą ustawiane

en: The image “%s” has been modified by an external application. Would you like to reload it?
pl: Obraz „%s” został zmodyfikowany przez zewnętrzny program. Wczytać go ponownie?

en: The image “%s” has been set as Desktop Background. Would you like to modify its appearance?
pl: Obraz „%s” został ustawiony jako tło pulpitu. Zmodyfikować jego wygląd?

en: The information for the page where the image will be printed
pl: Informacja o stronie, na której obraz zostanie wydrukowany

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
pl: Mnożnik, jaki ma zostać zastosowany podczas używania kółka myszy do zbliżania i oddalania. Ta wartość definiuje poziom przybliżenia na każdy skok obrotu kółka. Przykładowo, wartość 0,05 powoduje przybliżanie o 5% na każdy skok obrotu, a 1,00 powoduje przybliżenie o 100%.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
pl[0]: Jeden zmieniony obraz nie został zapisany. Zapisać zmiany przed zamknięciem?
pl[1]: %d zmienione obrazy nie zostały zapisane. Zapisać zmiany przed zamknięciem?
pl[2]: %d zmienionych obrazów nie zostało zapisanych. Zapisać zmiany przed zamknięciem?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    Do you want to open the image with the Document Viewer to see all pages?
pl: Ten obraz zawiera wiele stron. Przeglądarka obrazów wyświetla tylko pierwszą stronę.
    Otworzyć obraz w przeglądarce dokumentów, aby wyświetlić wszystkie strony?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    You may want to install the Document Viewer to see all pages.
pl: Ten obraz zawiera wiele stron. Przeglądarka obrazów wyświetla tylko pierwszą stronę.
    Zainstalowanie przeglądarki dokumentów umożliwi wyświetlenie wszystkich stron.

en: Time
pl: Czas

en: To:
pl: Na:

en: Transformation failed.
pl: Przekształcenie się nie powiodło.

en: Transformation on unloaded image.
pl: Przekształcenie na niewczytanym obrazie.

en: Transparency color
pl: Kolor przezroczystości

en: Transparency indicator
pl: Wskaźnik przezroczystości

en: Transparent Parts
pl: Części przezroczyste

en: Trash images without asking
pl: Przenoszenie obrazów do kosza bez potwierdzenia

en: Type
pl: Typ

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Use a custom background color
pl: Użycie innego koloru tła

en: Value
pl: Wartość

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Viewing a slideshow
pl: Wyświetlanie pokazu slajdów

en: West
pl: Zachód

en: Whether the file chooser should show the user’s pictures folder if no images are loaded.
pl: Określa, czy okno wybierania pliku ma wyświetlać katalog obrazów użytkownika, jeśli nie wczytano żadnych obrazów.

en: Whether the image gallery pane should be resizable.
pl: Określa, czy można zmieniać rozmiar panelu galerii obrazów.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
pl: Określa, czy przy powiększaniu obrazu ma on być ekstrapolowany. Ekstrapolacja powoduje rozmazanie obrazu i spowalnia jego wyświetlanie.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
pl: Określa, czy przy pomniejszaniu obrazu ma on być interpolowany. Interpolacja poprawia jakość obrazu, ale spowalnia jego wyświetlanie.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
pl: Określa, czy obraz ma być automatycznie obrócony na podstawie danych Exif.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
pl: Określa, czy kółko myszy ma być używane do przybliżania.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
pl: Określa, czy sekwencja obrazów ma być zapętlana.

en: XMP Other
pl: Inne XMP

en: XMP Rights Management
pl: Zarządzanie uprawnieniami XMP

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
pl: Brak uprawnień niezbędnych do zapisania pliku.

en: Zoom _Out
pl: Po_mniejsz

en: Zoom multiplier
pl: Mnożnik przybliżania

en: [FILE…]
pl: [PLIK…]

en: _About Image Viewer
pl: _O programie

en: _Automatic orientation
pl: Orientacja _automatyczna

en: _Best Fit
pl: _Dopasuj

en: _Best fit
pl: _Dopasowanie

en: _Bottom:
pl: _Dół:

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Copy
pl: _Skopiuj

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Destination folder:
pl: Katalog _docelowy:

en: _Filename format:
pl: _Format nazwy pliku:

en: _First Image
pl: Pier_wszy obraz

en: _Height:
pl: _Wysokość:

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Image Gallery
pl: _Galeria obrazów

en: _Keyboard Shortcuts
pl: _Skróty klawiszowe

en: _Last Image
pl: _Ostatni obraz

en: _Leave Fullscreen
pl: _Wyłącz pełny ekran

en: _Left:
pl: _Lewo:

en: _Loop sequence
pl: _Zapętlanie

en: _Next Image
pl: _Następny obraz

en: _Normal Size
pl: _Zwykły rozmiar

en: _Open
pl: _Otwórz

en: _Open Background Preferences
pl: Otwórz pr_eferencje tła

en: _Open…
pl: _Otwórz…

en: _Previous Image
pl: _Poprzedni obraz

en: _Print…
pl: Wy_drukuj…

en: _Reload
pl: _Wczytaj ponownie

en: _Replace spaces with underscores
pl: Zamiana spacji na pod_kreślenia

en: _Right:
pl: _Prawo:

en: _Rotate Clockwise
pl: Obróć w p_rawo

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Scaling:
pl: S_kalowanie:

en: _Start counter at:
pl: Rozpoczęcie od_liczania od:

en: _Time between images:
pl: _Czas między obrazami:

en: _Top:
pl: _Góra:

en: _Unit:
pl: _Jednostka:

en: _Width:
pl: _Szerokość:

en: _Yes
pl: _Tak

en: _Zoom In
pl: P_owiększ

en: as is
pl: jak jest

[ctx: shortcut window]
en: Actual size
pl: Rzeczywisty rozmiar

[ctx: shortcut window]
en: Best fit
pl: Dopasowanie

[ctx: shortcut window]
en: Browsing Images
pl: Przeglądanie obrazów

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
pl: Zamknięcie wszystkich okien

[ctx: shortcut window]
en: Close the current window
pl: Zamknięcie bieżącego okna

[ctx: shortcut window]
en: Common
pl: Wspólne

[ctx: shortcut window]
en: Copy to clipboard
pl: Skopiowanie do schowka

[ctx: shortcut window]
en: Delete image permanently
pl: Trwałe usunięcie obrazu

[ctx: shortcut window]
en: Enter/Leave fullscreen
pl: Wejście/opuszczenie pełnego ekranu

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

[ctx: shortcut window]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: shortcut window]
en: Go to a random image in the folder
pl: Przejście do losowego obrazu w katalogu

[ctx: shortcut window]
en: Go to the first image in the folder
pl: Przejście do pierwszego obrazu w katalogu

[ctx: shortcut window]
en: Go to the last image in the folder
pl: Przejście do ostatniego obrazu w katalogu

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next image in the folder
pl: Przejście do następnego obrazu w katalogu

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous image in the folder
pl: Przejście do poprzedniego obrazu w katalogu

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
pl: Przeniesienie do kosza

[ctx: shortcut window]
en: Open an image file
pl: Otwarcie pliku obrazu

[ctx: shortcut window]
en: Open the application manual
pl: Otwarcie podręcznika programu

[ctx: shortcut window]
en: Pause slideshow
pl: Wstrzymanie pokazu slajdów

[ctx: shortcut window]
en: Print the current image
pl: Wydrukowanie bieżącego obrazu

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
pl: Obrócenie w prawo

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counterclockwise
pl: Obrócenie w lewo

[ctx: shortcut window]
en: Rotation
pl: Obracanie

[ctx: shortcut window]
en: Save the image
pl: Zapisanie obrazu

[ctx: shortcut window]
en: Save the image with a new file name
pl: Zapisanie obrazu pod nową nazwą

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down in a large image
pl: Przewinięcie dużego obrazu w dół

[ctx: shortcut window]
en: Scroll left in a large image
pl: Przewinięcie dużego obrazu w lewo

[ctx: shortcut window]
en: Scroll right in a large image
pl: Przewinięcie dużego obrazu w prawo

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up in a large image
pl: Przewinięcie dużego obrazu w górę

[ctx: shortcut window]
en: Scrolling
pl: Przewijanie

[ctx: shortcut window]
en: Set the image as desktop background
pl: Ustawienie obrazu jako tła pulpitu

[ctx: shortcut window]
en: Show image properties in sidebar
pl: Wyświetlenie właściwości obrazu w panelu bocznym

[ctx: shortcut window]
en: Show presenter with separate controls
pl: Tryb prezentacji z oddzielnym sterowaniem

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the application menu
pl: Wyświetlenie/ukrycie menu programu

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the image gallery
pl: Wyświetlenie/ukrycie galerii obrazów

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the sidebar
pl: Wyświetlenie/ukrycie bocznego panelu

[ctx: shortcut window]
en: Start/Stop slideshow
pl: Rozpoczęcie/zatrzymanie pokazu slajdów

[ctx: shortcut window]
en: Undo
pl: Cofnięcie

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
pl: Powiększanie

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
pl: Powiększenie

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
pl: Pomniejszenie
