gnome-settings-daemon - en to pl translation catalogue (538 entries)

en: %2$s. You have %1$u try left | %2$s. You have %1$u tries left
pl[0]: %2$s. Pozostała %1$u próba
pl[1]: %2$s. Pozostały %1$u próby
pl[2]: %2$s. Pozostało %1$u prób

en: %i %s %i %s
pl: %i %s i %i %s

en: %i hour | %i hours
pl[0]: %i godzina
pl[1]: %i godziny
pl[2]: %i godzin

en: %i minute | %i minutes
pl[0]: %i minuta
pl[1]: %i minuty
pl[2]: %i minut

en: %s Requires Authentication
pl: „%s” wymaga uwierzytelnienia

en: %s Stopped
pl: Zatrzymano program %s

en: %s of UPS backup power remaining
pl: Pozostało zasilania z zapasowego urządzenia UPS: %s

en: A connected device is low on power
pl: Podłączone urządzenie ma niski poziom naładowania akumulatora

en: A connected device is low on power (%.0f%%)
pl: Podłączone urządzenie ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: A connected device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Podłączone urządzenie ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: A connected device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Podłączone urządzenie ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: A dictionary of XSETTINGS to override
pl: Słownik ustawień XSettings do zastąpienia

en: A list of strings representing the GTK+ modules that will be loaded, usually in addition to conditional and forcibly disabled ones.
pl: Lista ciągów reprezentująca moduły biblioteki GTK, które zostaną wczytane, zwykle dodatkowo do modułów warunkowych i wyłączonych.

en: A list of strings representing the GTK+ modules that will not be loaded, even if enabled by default in their configuration.
pl: Lista ciągów reprezentująca moduły biblioteki GTK, które nie zostaną wczytane, nawet jeśli są domyślnie włączone w swojej konfiguracji.

en: A list of strings representing the plugins that are allowed to be loaded (default: “all”). This is only evaluated on startup.
pl: Lista ciągów odpowiadających wtyczkom, które mogą być wczytywane (domyślnie: „all”). Jest to sprawdzane tylko podczas uruchamiania systemu.

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
pl: Mnożnik przyspieszenia dla ruchu myszy. -1 oznacza domyślną wartość systemu.

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Action Cancelled
pl: Anulowano działanie

en: Airplane mode disabled
pl: Wyłączono tryb samolotowy

en: Airplane mode enabled
pl: Włączono tryb samolotowy

en: Antialiasing
pl: Wygładzanie krawędzi

en: Application Stopped
pl: Zatrzymano program

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
pl: Około %s do rozładowania urządzenia UPS (%.0f%%)

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
pl: Około %s do rozładowania urządzenia UPS (%.0f%%). Proszę przywrócić zasilanie komputera, aby uniknąć utraty danych.

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
pl: Pozostało około: %s (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora podłączonego komputera

en: Attached computer is low on power
pl: Komputer podłączony do komputera ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Attached computer is low on power (%.0f%%)
pl: Komputer podłączony do komputera ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Attached computer is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Komputer podłączony do komputera ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Attached computer is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Komputer podłączony do komputera ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Audio device battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora urządzenia dźwiękowego

en: Audio device is low on power
pl: Urządzenie dźwiękowe ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Audio device is low on power (%.0f%%)
pl: Urządzenie dźwiękowe ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Audio device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Urządzenie dźwiękowe ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Audio device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Urządzenie dźwiękowe ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Authentication is required to modify the OLED image for a Wacom tablet
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby zmodyfikować obraz OLED tabletu firmy Wacom

en: Authentication is required to modify the laptop brightness
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby zmodyfikować jasność laptopa

en: Authentication is required to modify the lit LED for a Wacom tablet
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby zmodyfikować diodę LED tabletu firmy Wacom

en: Automatic hibernation
pl: Automatyczna hibernacja

en: Automatic logout
pl: Automatyczne wylogowanie

en: Automatic suspend
pl: Automatyczne uśpienie

en: Automatically enable the "power-saver" profile using power-profiles-daemon if the battery is low.
pl: Automatycznie włącza profil „power-saver” (oszczędzanie energii) za pomocą usługi power-profiles-daemon, jeśli poziom naładowania akumulatora jest niski.

en: Battery critically low
pl: Krytycznie niski poziom naładowania akumulatora

en: Battery is critically low
pl: Poziom naładowania akumulatora jest krytycznie niski

en: Battery is low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora

en: Battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora

en: Binding
pl: Dowiązanie

en: Binding for power button.
pl: Skrót do przycisku zasilania.

en: Binding for the custom binding
pl: Dowiązanie do skrótu użytkownika

en: Binding for the magnifier to zoom in
pl: Skrót do przybliżenia za pomocą lupy ekranowej

en: Binding for the magnifier to zoom out
pl: Skrót do oddalenia za pomocą lupy ekranowej

en: Binding to cycle the screen brightness.
pl: Skrót do zmieniania jasności ekranu.

en: Binding to decrease the keyboard brightness.
pl: Skrót do zmniejszania jasności klawiatury.

en: Binding to decrease the screen brightness.
pl: Skrót do zmniejszania jasności ekranu.

en: Binding to decrease the text size
pl: Skrót do zmniejszania rozmiaru tekstu

en: Binding to eject an optical disc.
pl: Skrót do wysuwania płyty optycznej.

en: Binding to hibernate the machine.
pl: Skrót do hibernacji komputera.

en: Binding to increase the keyboard brightness.
pl: Skrót do zwiększania jasności klawiatury.

en: Binding to increase the screen brightness.
pl: Skrót do zwiększania jasności ekranu.

en: Binding to increase the text size
pl: Skrót do zwiększania rozmiaru tekstu

en: Binding to launch GNOME Settings.
pl: Skrót do uruchomienia ustawień środowiska GNOME.

en: Binding to launch the calculator.
pl: Skrót do uruchomienia kalkulatora.

en: Binding to launch the email client.
pl: Skrót do uruchomienia klienta e-mail.

en: Binding to launch the help browser.
pl: Skrót do uruchomienia przeglądarki pomocy.

en: Binding to launch the media player.
pl: Skrót do uruchomienia odtwarzacza multimediów.

en: Binding to launch the search tool.
pl: Skrót do uruchomienia narzędzia wyszukiwania.

en: Binding to launch the web browser.
pl: Skrót do uruchomienia przeglądarki WWW.

en: Binding to lock the screen.
pl: Skrót do zablokowania ekranu.

en: Binding to log out.
pl: Skrót do wylogowania.

en: Binding to lower the volume with higher precision.
pl: Skrót do dokładniejszego zmniejszania głośności.

en: Binding to lower the volume without emitting a sound effect.
pl: Skrót do zmniejszania głośności bez efektu dźwiękowego.

en: Binding to lower the volume.
pl: Skrót do zmniejszania głośności.

en: Binding to mute/unmute the microphone.
pl: Skrót do wyciszania/włączania mikrofonu.

en: Binding to mute/unmute the volume without emitting a sound effect.
pl: Skrót do wyciszania/włączania dźwięku bez efektu dźwiękowego.

en: Binding to mute/unmute the volume.
pl: Skrót do wyciszania/włączania dźwięku.

en: Binding to open the Home folder.
pl: Skrót do otwierania katalogu domowego.

en: Binding to pause playback.
pl: Skrót do wstrzymywania odtwarzania.

en: Binding to raise the volume with higher precision.
pl: Skrót do dokładniejszego zwiększania głośności.

en: Binding to raise the volume without emitting a sound effect.
pl: Skrót do zwiększania głośności bez efektu dźwiękowego.

en: Binding to raise the volume.
pl: Skrót do zwiększania głośności.

en: Binding to show current battery status.
pl: Skrót do wyświetlenia obecnego stanu akumulatora.

en: Binding to show the on-screen keyboard
pl: Skrót do wyświetlenia klawiatury ekranowej

en: Binding to show the screen magnifier
pl: Skrót do wyświetlenia lupy ekranowej

en: Binding to skip backward in current track.
pl: Skrót do przewijania obecnej ścieżki do tyłu.

en: Binding to skip forward in current track.
pl: Skrót do przewijania obecnej ścieżki do przodu.

en: Binding to skip to next track.
pl: Skrót do przechodzenia do następnej ścieżki.

en: Binding to skip to previous track.
pl: Skrót do przechodzenia do poprzedniej ścieżki.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
pl: Skrót do rozpoczęcia odtwarzania (lub przełączania odtwarzania/wstrzymania).

en: Binding to start the screen reader
pl: Skrót do uruchomienia czytnika ekranowego

en: Binding to stop playback.
pl: Skrót do zatrzymania odtwarzania.

en: Binding to suspend the machine.
pl: Skrót do usypiania komputera.

en: Binding to switch the touchpad off.
pl: Skrót do wyłączania panelu dotykowego.

en: Binding to switch the touchpad on.
pl: Skrót do włączania panelu dotykowego.

en: Binding to toggle airplane mode.
pl: Skrót do przełączania trybu samolotowego.

en: Binding to toggle automatic screen orientation.
pl: Skrót do przełączania automatycznej orientacji ekranu.

en: Binding to toggle bluetooth airplane mode.
pl: Skrót do przełączania trybu samolotowego Bluetooth.

en: Binding to toggle random playback mode in media player.
pl: Skrót do przełączania trybu odtwarzania losowego w odtwarzaczu multimediów.

en: Binding to toggle repeat mode in media player.
pl: Skrót do przełączania trybu powtarzania w odtwarzaczu multimediów.

en: Binding to toggle the interface contrast
pl: Skrót do przełączania kontrastu interfejsu

en: Binding to toggle the keyboard brightness.
pl: Skrót do przełączania jasności klawiatury.

en: Binding to toggle the touchpad on/off.
pl: Skrót do włączania/wyłączania panelu dotykowego.

en: Bluetooth RF kill
pl: Tryb samolotowy Bluetooth

en: Bluetooth device battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora urządzenia Bluetooth

en: Bluetooth device is low on power
pl: Urządzenie Bluetooth ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Bluetooth device is low on power (%.0f%%)
pl: Urządzenie Bluetooth ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Bluetooth device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Urządzenie Bluetooth ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Bluetooth device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Urządzenie Bluetooth ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Bluetooth disabled
pl: Wyłączono Bluetooth

en: Bluetooth enabled
pl: Włączono Bluetooth

en: Button label for OLED display.
pl: Etykieta przycisku dla wyświetlacza OLED.

en: Calculate the sunrise and sunset times automatically, from the current location.
pl: Automatyczne obliczanie godziny wschodu i zachodu słońca z obecnego położenia.

en: Camera battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora aparatu

en: Camera is low on power
pl: Aparat ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Camera is low on power (%.0f%%)
pl: Aparat ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Camera is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Aparat ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Camera is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Aparat ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cell phone battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora telefonu

en: Cell phone is low on power
pl: Telefon ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Cell phone is low on power (%.0f%%)
pl: Telefon ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Cell phone is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Telefon ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Cell phone is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Telefon ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Color
pl: Kolor

en: Color calibration device added
pl: Dodano urządzenie do kalibracji kolorów

en: Color calibration device removed
pl: Usunięto urządzenie do kalibracji kolorów

en: Command
pl: Polecenie

en: Command to run when the binding is invoked
pl: Polecenie do wykonania po wywołaniu skrótu

en: Configuring new printer
pl: Konfigurowanie nowej drukarki

en: Connected device battery is low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora podłączonego urządzenia

en: Cover open
pl: Otwarta pokrywa

en: Credentials required in order to print
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby wydrukować

en: Custom keybindings
pl: Skróty klawiszowe użytkownika

en: Date & Time Settings
pl: Ustawienia daty i czasu

en: Decrease text size
pl: Zmniejszenie rozmiaru tekstu

en: Delay between repeats in milliseconds.
pl: Opóźnienie między powtórzeniami w milisekundach.

en: Device memory is nearly full. %s was using a lot of memory and was forced to stop.
pl: Pamięć urządzenia jest prawie pełna. Program %s używał dużo pamięci, więc wymuszono jego zatrzymanie.

en: Device memory is nearly full. An Application that was using a lot of memory and was forced to stop.
pl: Pamięć urządzenia jest prawie pełna. Program używał dużo pamięci, więc wymuszono jego zatrzymanie.

en: Device memory is nearly full. Virtual Terminal processes were using a lot of memory and were forced to stop.
pl: Pamięć urządzenia jest prawie pełna. Procesy terminala wirtualnego używały dużo pamięci, więc wymuszono ich zatrzymanie.

en: Dim the screen after a period of inactivity
pl: Przygaszanie ekranu po okresie nieaktywności

en: Disable touchpad while typing
pl: Wyłączenie panelu dotykowego podczas pisania

en: Disk Space
pl: Miejsce na dysku

en: Distance before a drag is started.
pl: Odległość przed rozpoczęciem przeciągania.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
pl: Odległość w pikselach, jaką kursor musi pokonać przed włączeniem przyspieszenia ruchu myszy. -1 oznacza domyślną wartość systemu.

en: Door open
pl: Otwarte drzwiczki

en: Double click time
pl: Czas podwójnego kliknięcia

en: Drag threshold
pl: Próg przeciągania

en: Either one of your existing devices has been reconnected or a new one has been plugged in. If you did not do it, check your system for any suspicious device.
pl: Jedno z istniejących urządzeń zostało podłączone ponownie lub podłączono nowe. Jeśli użytkownik tego nie zrobił, to należy sprawdzić, czy do komputera nie jest podłączone żadne podejrzane urządzenie.

en: Eject
pl: Wysunięcie nośnika

en: Empty Trash
pl: Opróżnij kosz

en: Enable horizontal scrolling
pl: Przewijanie w poziomie

en: Enable mouse clicks with touchpad
pl: Klikanie za pomocą panelu dotykowego

en: Enable power-saver profile when battery is low
pl: Włączanie profilu oszczędzania energii, kiedy poziom naładowania akumulatora jest niski

en: Enable the ALS sensor
pl: Czujnik światła otoczenia

en: Enable this to move the cursor when the user touches the tablet.
pl: Włączenie tej opcji przenosi kursor, kiedy użytkownik dotyka tabletu.

en: Enable this to restrict the Wacom tablet area to match the aspect ratio of the output.
pl: Włączenie tej opcji ogranicza obszar tabletu firmy Wacom do rozmiaru wyjścia.

en: Enable this to set the tablet to absolute mode.
pl: Włączenie tej opcji ustawia tablet w trybie bezwzględnym.

en: Enable touchpad
pl: Panel dotykowy

en: Enables middle mouse button emulation through simultaneous left and right button click.
pl: Włącza emulację środkowego przycisku myszy przez jednoczesne kliknięciem lewym i prawym przyciskiem.

en: Enter PIN to unlock your SIM card
pl: Proszę podać kod PIN, aby odblokować kartę SIM

en: Enter PUK to unlock your SIM card
pl: Proszę podać kod PUK, aby odblokować kartę SIM

en: Enter a New PIN to unlock your SIM card
pl: Proszę podać nowy kod PIN, aby odblokować kartę SIM

en: Examine
pl: Sprawdź

en: File name of the bell sound to be played.
pl: Nazwa pliku odtwarzanego dźwięku dzwonka.

en: Free percentage notify threshold
pl: Próg ostrzegania o wolnym miejscu na dysku w procentach

en: Free space notify threshold
pl: Próg ostrzegania o wolnym miejscu na dysku

en: GNOME Settings Daemon Color Plugin
pl: Wtyczka koloru usługi ustawień środowiska GNOME

en: Game controller battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora kontrolera

en: Game controller is low on power
pl: Kontroler ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Game controller is low on power (%.0f%%)
pl: Kontroler ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Game controller is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Kontroler ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Game controller is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Kontroler ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Hardware Airplane Mode
pl: Sprzętowy tryb samolotowy

en: Headphones are low on power
pl: Słuchawki mają niski poziom naładowania akumulatora

en: Headphones are low on power (%.0f%%)
pl: Słuchawki mają niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Headphones are very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Słuchawki mają bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Headphones are very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Słuchawki mają bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Headphones battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora słuchawek

en: Headset battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora zestawu słuchawkowego

en: Headset is low on power
pl: Zestaw słuchawkowy ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Headset is low on power (%.0f%%)
pl: Zestaw słuchawkowy ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Headset is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Zestaw słuchawkowy ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Headset is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Zestaw słuchawkowy ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Hibernate button
pl: Przycisk hibernacji

en: Hibernating soon unless plugged in.
pl: Urządzenie zostanie niedługo hibernowane, jeśli nie zostanie podłączone zasilanie sieciowe.

en: Home folder
pl: Katalog domowy

en: If the ambient light sensor functionality is enabled.
pl: Czy funkcja czujnika światła otoczenia jest włączona.

en: If the night light mode is enabled
pl: Czy tryb nocnego światła jest włączony

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle.
pl: Czy ekran ma być przygaszany, aby oszczędzać prąd, kiedy komputer jest bezczynny.

en: Ignore
pl: Zignoruj

en: Incorrect password
pl: Niepoprawne hasło

en: Increase text size
pl: Zwiększenie rozmiaru tekstu

en: Initial Key Repeat Delay
pl: Początkowe opóźnienie powtórzenia klawisza

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
pl: Początkowe opóźnienie powtórzenia klawisza w milisekundach.

en: Key Repeat Interval
pl: Czas między powtórzeniami klawisza

en: Key combination for the custom action
pl: Kombinacja klawiszy dla działania użytkownika

en: Key combinations for a touchring or touchstrip custom action
pl: Kombinacja klawiszy dla działania użytkownika urządzenia TouchRing lub TouchStrip

en: Keyboard Bell Custom Filename
pl: Nazwa pliku niestandardowego dzwonka klawiatury

en: Keyboard battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora klawiatury

en: Keyboard brightness down
pl: Zmniejszenie jasności klawiatury

en: Keyboard brightness toggle
pl: Przełączenie jasności klawiatury

en: Keyboard brightness up
pl: Zwiększenie jasności klawiatury

en: Label will be rendered to OLED display belonging to the button
pl: Etykieta zostanie wyświetlona na wyświetlaczu OLED należącym do przycisku

en: Launch calculator
pl: Uruchomienie kalkulatora

en: Launch email client
pl: Uruchomienie klienta e-mail

en: Launch help browser
pl: Uruchomienie przeglądarki pomocy

en: Launch media player
pl: Uruchomienie odtwarzacza multimediów

en: Launch settings
pl: Uruchomienie ustawień

en: Launch web browser
pl: Uruchomienie przeglądarki WWW

en: Length of a double click in milliseconds.
pl: Długość podwójnego kliknięcia w milisekundach.

en: Lid has been closed
pl: Pokrywa została zamknięta

en: Lid has been opened
pl: Pokrywa została otwarta

en: List of custom keybindings
pl: Lista skrótów klawiszowych użytkownika

en: List of explicitly disabled GTK+ modules
pl: Lista wyłączonych modułów biblioteki GTK

en: List of explicitly enabled GTK+ modules
pl: Lista włączonych modułów biblioteki GTK

en: List of plugins that are allowed to be loaded
pl: Lista wtyczek, które mogą być wczytywane

en: Lock screen
pl: Blokada ekranu

en: Log out
pl: Wylogowanie

en: Low Disk Space
pl: Mało miejsca na dysku

en: Low Disk Space on “%s”
pl: Mało miejsca na dysku „%s”

en: Magnifier zoom in
pl: Przybliżenie za pomocą lupy

en: Magnifier zoom out
pl: Oddalenie za pomocą lupy

en: Marker supply low
pl: Mało atramentu

en: Media player battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora odtwarzacza multimediów

en: Media player is low on power
pl: Odtwarzacz multimediów ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Media player is low on power (%.0f%%)
pl: Odtwarzacz multimediów ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Media player is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Odtwarzacz multimediów ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Media player is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Odtwarzacz multimediów ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Microphone mute/unmute
pl: Wyciszenie/włączenie mikrofonu

en: Middle button emulation
pl: Emulacja środkowego przycisku myszy

en: Minimum notify period for repeated warnings
pl: Minimalny okres powiadamiania dla powtarzanych ostrzeżeń

en: Missing printer driver
pl: Brak sterownika drukarki

en: Modify the OLED image for a Wacom tablet
pl: Modyfikacja obrazu OLED tabletu firmy Wacom

en: Modify the laptop brightness
pl: Modyfikacja jasności laptopa

en: Modify the lit LED for a Wacom tablet
pl: Modyfikacja diody LED tabletu firmy Wacom

en: Motion Threshold
pl: Próg ruchu

en: Mount paths to ignore
pl: Ignorowane ścieżki montowania

en: Mouse battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora myszy

en: Mouse button orientation
pl: Orientacja przycisków myszy

en: Mouse wheel emulation button. 0 to disable the feature.
pl: Przycisk emulacji kółka myszy. Wartość 0 wyłącza tę funkcję.

en: Name
pl: Nazwa

en: Name of the custom binding
pl: Nazwa skrótu użytkownika

en: Natural scrolling
pl: Naturalne przewijanie

en: New PIN for SIM
pl: Nowy kod PIN dla karty SIM

en: New USB device
pl: Nowe urządzenie USB

en: New device detected
pl: Wykryto nowe urządzenie

en: New device has been detected while the session was not locked. If you did not plug anything, check your system for any suspicious device.
pl: Wykryto nowe urządzenie, kiedy sesja nie była zablokowana. Jeśli użytkownik nic nie podłączył, to należy sprawdzić, czy do komputera nie jest podłączone żadne podejrzane urządzenie.

en: New device has been detected while you were away. It has been blocked because the USB protection is active.
pl: Wykryto nowe urządzenie, kiedy użytkownik nie był przy komputerze. Zostało ono zablokowane, ponieważ ochrona urządzeń USB jest aktywna.

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
pl: Wykryto nowe urządzenie, kiedy użytkownik nie był przy komputerze. Proszę rozłączyć i ponownie podłączyć urządzenie, aby zacząć go używać.

en: Next track
pl: Następna ścieżka

en: Night light mode changes the color temperature of your display when the sun has gone down or at preset times.
pl: Tryb nocnego światła zmienia temperaturę kolorów ekranu po zachodzie słońca lub o podanym czasie.

en: No connection to phone
pl: Brak połączenia z telefonem

en: No driver for this printer.
pl: Brak sterownika dla tej drukarki.

en: No printer driver for %s.
pl: Brak sterownika dla drukarki %s.

en: Not connected?
pl: Nie podłączono?

en: On AC power
pl: Zasilanie z sieci

en: On battery power
pl: Zasilanie z akumulatora

en: On which connections the service is enabled
pl: W których połączeniach usługa jest włączona

en: Operation not allowed
pl: Niedozwolone działanie

en: Operation not supported
pl: Nieobsługiwane działanie

en: Out of a marker supply
pl: Brak atramentu

en: Out of paper
pl: Brak papieru

en: PDA battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora urządzenia PDA

en: PDA is low on power
pl: Urządzenie PDA ma niski poziom naładowania akumulatora

en: PDA is low on power (%.0f%%)
pl: Urządzenie PDA ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: PDA is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Urządzenie PDA ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: PDA is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Urządzenie PDA ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Paper low
pl: Mało papieru

en: Pause playback
pl: Wstrzymanie odtwarzania

en: Pen battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora rysika

en: Pen is low on power
pl: Rysik ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Pen is low on power (%.0f%%)
pl: Rysik ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Pen is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Rysik ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Pen is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Rysik ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
pl: Próg wolnego miejsca w procentach dla początkowego ostrzeżenie o małej ilości miejsca na dysku. Jeśli procent wolnego miejsca spadnie poniżej tej wartości, wyświetlone zostanie ostrzeżenie.

en: Phone failure
pl: Niepowodzenie telefonu

en: Play (or play/pause)
pl: Odtwarzanie (lub odtwarzanie/wstrzymanie)

en: Please provide a new PIN for SIM card %s
pl: Proszę podać nowy kod PIN dla karty SIM %s

en: Please provide the PIN for SIM card %s
pl: Proszę podać kod PIN dla karty SIM %s

en: Please provide the PUK for SIM card %s
pl: Proszę podać kod PUK dla karty SIM %s

en: Please wait…
pl: Proszę czekać…

en: Possible values are “on”, “off”, and “custom”.
pl: Możliwe wartości to „on” (włączone), „off” (wyłączone) i „custom” (niestandardowe).

en: Power
pl: Zasilanie

en: Power button
pl: Przycisk zasilania

en: Power button action
pl: Działanie przycisku zasilania

en: Precise volume down
pl: Dokładniejsze zmniejszenie głośności

en: Precise volume up
pl: Dokładniejsze zwiększenie głośności

en: Previous track
pl: Poprzednia ścieżka

en: Printer added
pl: Dodano drukarkę

en: Printer battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora drukarki

en: Printer configuration error
pl: Błąd konfiguracji drukarki

en: Printer error
pl: Błąd drukarki

en: Printer is low on power
pl: Drukarka ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Printer is low on power (%.0f%%)
pl: Drukarka ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Printer is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Drukarka ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Printer is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Drukarka ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Printer off-line
pl: Drukarka jest offline

en: Printer report
pl: Zgłoszenie drukarki

en: Printer warning
pl: Ostrzeżenie drukarki

en: Printer “%s” has no toner left.
pl: Drukarka „%s” nie ma tonera.

en: Printer “%s” is currently off-line.
pl: Drukarka „%s” jest obecnie offline.

en: Printer “%s” is low on a marker supply.
pl: Drukarka „%s” ma mało atramentu.

en: Printer “%s” is low on paper.
pl: Drukarka „%s” ma mało papieru.

en: Printer “%s” is low on toner.
pl: Drukarka „%s” ma mało tonera.

en: Printer “%s” is out of a marker supply.
pl: Drukarka „%s” nie ma atramentu.

en: Printer “%s” is out of paper.
pl: Drukarka „%s” nie ma papieru.

en: Printer “%s” may not be connected.
pl: Drukarka „%s” nie jest podłączona.

en: Printer “%s”: “%s”.
pl: Drukarka „%s”: „%s”.

en: Printers
pl: Drukarki

en: Quiet volume down
pl: Ciche zmniejszenie głośności

en: Quiet volume mute/unmute
pl: Ciche wyciszenie/włączenie dźwięku

en: Quiet volume up
pl: Ciche zwiększenie głośności

en: RF kill
pl: Tryb samolotowy

en: RGBA order
pl: Kolejność RGBA

en: Recalibrate now
pl: Skalibruj teraz

en: Recalibration required
pl: Wymagana jest ponowna kalibracja

en: Reconnect USB device
pl: Ponowne podłączenie urządzenia USB

en: Remember NumLock state
pl: Pamiętanie stanu Num Lock

en: Remote battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora pilota

en: Remote is low on power
pl: Pilot ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Remote is low on power (%.0f%%)
pl: Pilot ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Remote is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Pilot ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Remote is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Pilot ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: SIM PIN required
pl: Wymagany jest kod PIN karty SIM

en: SIM PIN2 required
pl: Wymagany jest kod PIN2 karty SIM

en: SIM PUK required
pl: Wymagany jest kod PUK karty SIM

en: SIM PUK2 required
pl: Wymagany jest kod PUK2 karty SIM

en: SIM busy
pl: Zajęta karta SIM

en: SIM failure
pl: Niepowodzenie karty SIM

en: SIM not inserted
pl: Nie włożono karty SIM

en: SIM wrong
pl: Błędna karta SIM

en: Scanner battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora skanera

en: Scanner is low on power
pl: Skaner ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Scanner is low on power (%.0f%%)
pl: Skaner ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Scanner is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Skaner ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Scanner is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Skaner ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Screen brightness cycle
pl: Zmiana jasności ekranu

en: Screen brightness down
pl: Zmniejszenie jasności ekranu

en: Screen brightness up
pl: Zwiększenie jasności ekranu

en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: Select the touchpad scroll method
pl: Metoda przewijania za pomocą panelu dotykowego

en: Select the touchpad scroll method. Supported values are: “disabled”, “edge-scrolling”, “two-finger-scrolling”.
pl: Metoda przewijania za pomocą panelu dotykowego. Obsługiwane wartości: „disabled” (wyłączone), „edge-scrolling” (przewijanie przy krawędziach), „two-finger-scrolling” (przewijanie dwoma palcami).

en: Set
pl: Ustaw

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
pl: Należy włączyć, jeśli panel dotykowy jest przypadkowo dotykany podczas pisania.

en: Set this to TRUE to allow horizontal scrolling by the same method selected with the scroll_method key.
pl: Włączenie umożliwia przewijanie w poziomie metodą wybraną w kluczu „scroll_method”.

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
pl: Włączenie umożliwia wysyłanie kliknięć myszy stukając panel dotykowy.

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
pl: Włączenie wszystkich paneli dotykowych.

en: Set this to TRUE to enable natural (reverse) scrolling for touchpads.
pl: Włącza naturalne (odwrotne) przewijanie dla paneli dotykowych.

en: Set this to one of “none”, “lock-screen”, or “force-logout”. The action will get performed when the smartcard used for log in is removed.
pl: Należy ustawić na jedną z wartości: „none”, (nic) „lock-screen” (zablokowanie ekranu) lub „force-logout” (wymuszenie wylogowania). Czynność zostanie wykonana, kiedy użytkownik wysunie kartę smartcard użytą do zalogowania.

en: Set this to the logical button mapping.
pl: Należy ustawić tę opcję na mapowanie przycisku logicznego.

en: Set this to the pressure value at which a stylus click event is generated.
pl: Należy ustawić tę opcję na wartość nacisku, przy jakim tworzone jest zdarzenie kliknięcia piórka.

en: Set this to the pressure value at which an eraser click event is generated.
pl: Należy ustawić tę opcję na wartość nacisku, przy jakim tworzone jest zdarzenie kliknięcia gumki.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the area usable by the tools.
pl: Należy ustawić tę opcję na wartości x1, y1 i x2, y2 obszaru możliwego do używania przez narzędzia.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the eraser.
pl: Należy ustawić tę opcję na wartości x1, y1 i x2, y2 obszaru możliwego do używania przez gumkę.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the stylus.
pl: Należy ustawić tę opcję na wartości x1, y1 i x2, y2 krzywej nacisku zastosowanej na piórku.

en: Set this to “none”, “cw” for 90 degree clockwise, “half” for 180 degree, and “ccw” for 90 degree counterclockwise.
pl: Wartości „none” i „cw” obracają o 90 stopni zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, wartość „half” obraca o 180 stopni, a wartość „ccw” obraca o 90 stopni przeciwnie do kierunku wskazówek zegara.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show battery status
pl: Wyświetlenie stanu akumulatora

en: Shutting down soon unless plugged in.
pl: Urządzenie zostanie niedługo wyłączone, jeśli nie zostanie podłączone zasilanie sieciowe.

en: Single Click
pl: Pojedyncze kliknięcie

en: Size of the volume step for each volume change
pl: Rozmiar stopnia głośności dla każdej zmiany

en: Size of volume step
pl: Rozmiar stopnia głośności

en: Skip backward in current track
pl: Przewinięcie obecnej ścieżki do tyłu

en: Skip forward in current track
pl: Przewinięcie obecnej ścieżki do przodu

en: Sleep timeout computer when on AC
pl: Czas przed uśpieniem komputera podczas zasilania z sieci

en: Sleep timeout computer when on battery
pl: Czas przed uśpieniem komputera podczas zasilania z akumulatora

en: Smartcard removal action
pl: Czynność po wysunięciu karty smartcard

en: Speaker battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora głośnika

en: Speaker is low on power
pl: Głośnik ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Speaker is low on power (%.0f%%)
pl: Głośnik ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Speaker is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Głośnik ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Speaker is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Głośnik ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
pl: Określenie listy ścieżek montowania do zignorowania, kiedy jest mało miejsca.

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
pl: Określenie czasu w minutach. Kolejne ostrzeżenia dla woluminu nie będą pojawiały się częściej niż ten okres.

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
pl: Określenie liczby w gigabajtach. Jeśli ilość wolnego miejsca jest większa niż ta wartość, żadne ostrzeżenie nie zostanie wyświetlone.

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
pl: Określenie procentu, o jaki wolne miejsce ma się zmniejszyć przed wyświetleniem kolejnego ostrzeżenia.

en: Static binding for power button.
pl: Stały skrót do przycisku zasilania.

en: Static binding to cycle the screen brightness.
pl: Stały skrót do zmieniania jasności ekranu.

en: Static binding to decrease the keyboard brightness.
pl: Stały skrót do zmniejszania jasności klawiatury.

en: Static binding to decrease the screen brightness.
pl: Stały skrót do zmniejszania jasności ekranu.

en: Static binding to eject an optical disc.
pl: Stały skrót do wysuwania płyty optycznej.

en: Static binding to hibernate the machine.
pl: Stały skrót do hibernacji komputera.

en: Static binding to increase the keyboard brightness.
pl: Stały skrót do zwiększania jasności klawiatury.

en: Static binding to increase the screen brightness.
pl: Stały skrót do zwiększania jasności ekranu.

en: Static binding to launch GNOME Settings.
pl: Stały skrót do uruchomienia ustawień środowiska GNOME.

en: Static binding to launch the calculator.
pl: Stały skrót do uruchomienia kalkulatora.

en: Static binding to launch the email client.
pl: Stały skrót do uruchomienia klienta e-mail.

en: Static binding to launch the media player.
pl: Stały skrót do uruchomienia odtwarzacza multimediów.

en: Static binding to launch the search tool.
pl: Stały skrót do uruchomienia narzędzia wyszukiwania.

en: Static binding to launch the web browser.
pl: Stały skrót do uruchomienia przeglądarki WWW.

en: Static binding to lock the screen.
pl: Stały skrót do zablokowania ekranu.

en: Static binding to lower the volume with higher precision.
pl: Stały skrót do dokładniejszego zmniejszania głośności.

en: Static binding to lower the volume without emitting a sound effect.
pl: Stały skrót do zmniejszania głośności bez efektu dźwiękowego.

en: Static binding to lower the volume.
pl: Stały skrót do zmniejszania głośności.

en: Static binding to mute/unmute the microphone.
pl: Stały skrót do wyciszania/włączania mikrofonu.

en: Static binding to mute/unmute the volume.
pl: Stały skrót do wyciszania/włączania dźwięku.

en: Static binding to open the Home folder.
pl: Stały skrót do otwierania katalogu domowego.

en: Static binding to pause playback.
pl: Stały skrót do wstrzymywania odtwarzania.

en: Static binding to raise the volume with higher precision.
pl: Stały skrót do dokładniejszego zwiększania głośności.

en: Static binding to raise the volume without emitting a sound effect.
pl: Stały skrót do zwiększania głośności bez efektu dźwiękowego.

en: Static binding to raise the volume.
pl: Stały skrót do zwiększania głośności.

en: Static binding to show current battery status.
pl: Stały skrót do wyświetlenia obecnego stanu akumulatora.

en: Static binding to skip backward in current track.
pl: Stały skrót do przewijania obecnej ścieżki do tyłu.

en: Static binding to skip forward in current track.
pl: Stały skrót do przewijania obecnej ścieżki do przodu.

en: Static binding to skip to next track.
pl: Stały skrót do przechodzenia do następnej ścieżki.

en: Static binding to skip to previous track.
pl: Stały skrót do przechodzenia do poprzedniej ścieżki.

en: Static binding to start playback (or toggle play/pause).
pl: Stały skrót do rozpoczęcia odtwarzania (lub przełączania odtwarzania/wstrzymania).

en: Static binding to stop playback.
pl: Stały skrót do zatrzymania odtwarzania.

en: Static binding to suspend the machine.
pl: Stały skrót do usypiania komputera.

en: Static binding to switch the touchpad off.
pl: Stały skrót do wyłączania panelu dotykowego.

en: Static binding to switch the touchpad on.
pl: Stały skrót do włączania panelu dotykowego.

en: Static binding to toggle airplane mode.
pl: Stały skrót do przełączania trybu samolotowego.

en: Static binding to toggle automatic screen orientation.
pl: Stały skrót do przełączania automatycznej orientacji ekranu.

en: Static binding to toggle bluetooth airplane mode.
pl: Stały skrót do przełączania trybu samolotowego Bluetooth.

en: Static binding to toggle random playback mode in media player.
pl: Stały skrót do przełączania trybu odtwarzania losowego w odtwarzaczu multimediów.

en: Static binding to toggle repeat mode in media player.
pl: Stały skrót do przełączania trybu powtarzania w odtwarzaczu multimediów.

en: Static binding to toggle the keyboard brightness.
pl: Stały skrót do przełączania jasności klawiatury.

en: Static binding to toggle the touchpad on/off.
pl: Stały skrót do włączania/wyłączania panelu dotykowego.

en: Stop playback
pl: Zatrzymanie odtwarzania

en: Subsequent free space percentage notify threshold
pl: Próg powiadamiania o małej ilości wolnego miejsca na dysku przed kolejnym ostrzeżeniem, w procentach

en: Suspend button
pl: Przycisk uśpienia

en: Suspending soon because of inactivity.
pl: Urządzenie zostanie niedługo uśpione z powodu bezczynności.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice with “left”, “right” for right-handed, “mouse” to follow the mouse setting.
pl: Zamienia lewy i prawy przycisk myszy dla myszy leworęcznych za pomocą wartości „left”, „right” dla praworęcznych, a „mouse” używa ustawienia myszy.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
pl: Zamienia lewy i prawy przycisk dla myszy leworęcznych.

en: Switch touchpad off
pl: Wyłączenie panelu dotykowego

en: Switch touchpad on
pl: Włączenie panelu dotykowego

en: Tablet battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora tabletu

en: Tablet is low on power
pl: Tablet ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Tablet is low on power (%.0f%%)
pl: Tablet ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Tablet is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Tablet ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Tablet is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Tablet ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Temperature of the display when enabled
pl: Temperatura ekranu po włączeniu

en: The action to take when the system power button is pressed. This action is hard-coded (and the setting ignored) on virtual machines (power off) and tablets (suspend).
pl: Działanie podejmowane po naciśnięciu przycisku zasilania. Jest ono zakodowane na stałe (a ustawienie ignorowane) w maszynach wirtualnych (wyłączenie) i tabletach (uśpienie).

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep. A value of 0 means never.
pl: Czas nieaktywności w sekundach, zanim komputer na zasilaniu z sieci zostaje uśpiony. Wartość 0 wyłącza usypianie po nieaktywności.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep. A value of 0 means never.
pl: Czas nieaktywności w sekundach, zanim komputer na zasilaniu z akumulatora zostaje uśpiony. Wartość 0 wyłącza usypianie po nieaktywności.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
pl: Naładowanie akumulatora jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie hibernowany.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
pl: Naładowanie akumulatora jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie wyłączony.

en: The brightness of the screen when idle
pl: Jasność ekranu podczas bezczynności

en: The cover is open on printer “%s”.
pl: Pokrywa drukarki „%s” jest otwarta.

en: The display “%s” should be recalibrated soon.
pl: Ekran „%s” powinien niedługo zostać ponownie skalibrowany.

en: The door is open on printer “%s”.
pl: Drzwiczki drukarki „%s” są otwarte.

en: The duration a display profile is valid
pl: Czas, przez jaki profil wyświetlacza jest prawidłowy

en: The duration a printer profile is valid
pl: Czas, przez jaki profil drukarki jest prawidłowy

en: The end time
pl: Czas końcowy

en: The keyboard shortcut generated when the button is pressed for custom actions.
pl: Skrót klawiszowy dla działania użytkownika wywoływanego po naciśnięciu przycisku.

en: The keyboard shortcuts generated when a touchring or touchstrip is used for custom actions (up followed by down).
pl: Skrót klawiszowy tworzony po użyciu TouchRing lub TouchStrip do działań użytkownika (w górę, a następnie w dół).

en: The last detected position
pl: Ostatnie wykryte położenie

en: The list of NetworkManager connections (each one represented with its UUID) on which this service is enabled and started.
pl: Lista połączeń usługi NetworkManager (każde reprezentowane przez swoje UUID), w których ta usługa jest włączona i uruchomiona.

en: The new inserted device has been blocked because the USB protection is active.
pl: Nowo podłączone urządzenie zostało zablokowane, ponieważ ochrona urządzeń USB jest aktywna.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to “rgba”. Possible values are: “rgb” for red on left (most common), “bgr” for blue on left, “vrgb” for red on top, “vbgr” for red on bottom.
pl: Kolejność składowych pikseli; używana tylko w wypadku wygładzania krawędzi „rgba”. Możliwe wartości: „rgb” dla czerwonego po lewej stronie (najczęściej używane), „bgr” dla niebieskiego po lewej, „vrgb” dla czerwonego na górze, „vbgr” dla czerwonego na dole.

en: The printer “%s” should be recalibrated soon.
pl: Drukarka „%s” powinna niedługo zostać ponownie skalibrowana.

en: The start time
pl: Czas początkowy

en: The type of action triggered by the button being pressed.
pl: Typ działania wywoływanego przez naciśnięcie przycisku.

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no antialiasing, “grayscale” for standard grayscale antialiasing, and “rgba” for subpixel antialiasing (LCD screens only).
pl: Rodzaj wygładzania renderowanych czcionek. Możliwe wartości to: „none” dla wyłączonego wygładzania, „grayscale” dla standardowego wygładzania w skali szarości oraz „rgba” dla wygładzania podpikselowego (tylko ekrany LCD).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no hinting and “slight” for fitting only to the Y-axis like Microsoft’s ClearType, DirectWrite and Adobe’s proprietary font rendering engine. Ignores native hinting within the font, generates hints algorithmically. Used on Ubuntu by default. Recommended. The meaning of “medium” and “full” depends on the font format (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) and the installed version of FreeType. They usually try to fit glyphs to both the X and the Y axis (except for .otf: Y-only). This can lead to distortion and/or inconsistent rendering depending on the quality of the font, the font format and the state of FreeType’s font engines.
pl: Rodzaj hintingu używanego do renderowania czcionek. Możliwe wartości: „none” dla wyłączonego hintingu oraz „slight” dla dopasowywania tylko do osi Y, podobnie do mechanizmów ClearType i DirectWrite firmy Microsoft oraz własnościowego mechanizmu renderowania czcionek firmy Adobe. Ignoruje natywny hinting czcionek, zamiast czego tworzy go algorytmicznie. Domyślnie używane przez system Ubuntu. Zalecane. Znaczenie wartości „medium” i „full” różni się w zależności od formatu czcionki (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) i zainstalowanej wersji biblioteki FreeType. Zwykle próbują one dopasować glify do osi X i Y (poza formatem .otf, który dopasowuje tylko do osi Y). Może to prowadzić do zniekształcenia lub niespójnego renderowania w zależności od jakości i formatu czcionki oraz stanu mechanizmów renderowania czcionek biblioteki FreeType.

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
pl: Typ uśpienia wykonywany, kiedy komputer jest nieaktywny.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.
pl: Wolumin „%s” ma tylko %s wolnego miejsca.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
pl: Wolumin „%s” ma tylko %s wolnego miejsca. Można zwolnić trochę miejsca przez opróżnienie kosza.

en: There is a missing print filter for printer “%s”.
pl: Brak filtru drukowania dla drukarki „%s”.

en: There is a problem on printer “%s”.
pl: Wystąpił problem drukarki „%s”.

en: This computer has only %s disk space remaining.
pl: Ten komputer ma tylko %s wolnego miejsca.

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
pl: Ten komputer ma tylko %s wolnego miejsca. Można zwolnić trochę miejsca przez opróżnienie kosza.

en: This dictionary maps XSETTINGS names to overrides values. The values must be either strings, signed int32s or (in the case of colors), 4-tuples of uint16 (red, green, blue, alpha; 65535 is fully opaque).
pl: Ten słownik mapuje nazwy ustawień XSettings do wartości zastępowania. Wartości muszą być ciągami, wartościami int32 ze znakiem lub (w przypadku kolorów) krotkami czterech wartości uint16 („red”, „green”, „blue”, „alpha”; 65535 to pełna nieprzezroczystość).

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle.
pl: Jasność ekranu laptopa używana, kiedy sesja jest bezczynna.

en: This is the number of days after which the display color profile is considered invalid.
pl: To jest liczba dni, po których profil kolorów wyświetlacza zostanie uznany za nieprawidłowy.

en: This is the number of days after which the printer color profile is considered invalid.
pl: To jest liczba dni, po których profil kolorów drukarki zostanie uznany za nieprawidłowy.

en: This temperature in Kelvin is used to modify the screen tones when night light mode is enabled. Higher values are bluer, lower redder.
pl: Ta temperatura w Kelwinach jest używana do zmodyfikowania kolorów ekranu po włączeniu trybu nocnego światła. Wyższe wartości są bardziej niebieskie, niższe są bardziej czerwone.

en: Time Zone Updated to %s (%s)
pl: Zmieniono strefę czasową na %s (%s)

en: Toggle automatic screen orientation
pl: Przełączenie automatycznej orientacji ekranu

en: Toggle contrast
pl: Przełączenie kontrastu

en: Toggle magnifier
pl: Przełączenie lupy ekranowej

en: Toggle on-screen keyboard
pl: Przełączenie klawiatury ekranowej

en: Toggle random playback mode
pl: Przełączenie trybu odtwarzania losowego

en: Toggle repeat playback mode
pl: Przełączenie trybu powtarzania odtwarzania

en: Toggle screen reader
pl: Przełączenie czytnika ekranowego

en: Toggle touchpad on/off
pl: Włączenie/wyłączenie panelu dotykowego

en: Toner empty
pl: Brak tonera

en: Toner low
pl: Mało tonera

en: Touchpad battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora panelu dotykowego

en: Touchpad button orientation
pl: Orientacja przycisków panelu dotykowego

en: Touchpad is low on power
pl: Panel dotykowy ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Touchpad is low on power (%.0f%%)
pl: Panel dotykowy ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Touchpad is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Panel dotykowy ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Touchpad is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
pl: Panel dotykowy ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: UPS Discharging
pl: Rozładowywanie urządzenia UPS

en: UPS critically low
pl: Krytycznie niski poziom naładowania urządzenia UPS

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
pl: Naładowanie urządzenia UPS jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie hibernowany.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
pl: Naładowanie urządzenia UPS jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie wyłączony.

en: UPS low
pl: Niski poziom naładowania urządzenia UPS

en: USB Protection
pl: Ochrona urządzeń USB

en: USB device blocked
pl: Zablokowano urządzenie USB

en: Unknown Error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown amount of UPS backup power remaining
pl: Nieznany poziom pozostałego zasilania z zapasowego urządzenia UPS

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown time
pl: Nieznany czas

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Unlock SIM card
pl: Odblokowanie karty SIM

en: Use the sunrise and sunset
pl: Używanie wschodu i zachodu słońca

en: User was not logged in with smartcard.
pl: Użytkownik nie zalogował się za pomocą karty smartcard.

en: Virtual Terminal Stopped
pl: Zatrzymano terminal wirtualny

en: Volume down
pl: Zmniejszenie głośności

en: Volume mute/unmute
pl: Wyciszenie/włączenie dźwięku

en: Volume up
pl: Zwiększenie głośności

en: Wacom button action type
pl: Typ działania przycisku tabletu firmy Wacom

en: Wacom eraser button mapping
pl: Mapowanie przycisku gumki tabletów firmy Wacom

en: Wacom eraser pressure curve
pl: Krzywa nacisku gumki tabletów firmy Wacom

en: Wacom eraser pressure threshold
pl: Próg nacisku gumki tabletów firmy Wacom

en: Wacom stylus absolute mode
pl: Tryb bezwzględny tabletów firmy Wacom

en: Wacom stylus button mapping
pl: Mapowanie przycisku piórka tabletów firmy Wacom

en: Wacom stylus pressure curve
pl: Krzywa nacisku piórka tabletów firmy Wacom

en: Wacom stylus pressure threshold
pl: Próg nacisku piórka tabletów firmy Wacom

en: Wacom tablet area
pl: Obszar tabletu firmy Wacom

en: Wacom tablet aspect ratio
pl: Proporcje tabletu firmy Wacom

en: Wacom tablet rotation
pl: Obrót tabletu firmy Wacom

en: Wacom touch feature
pl: Funkcja dotyku tabletów firmy Wacom

en: When location services are available this represents the last detected location. The default value is an invalid value to ensure it is always updated at startup.
pl: Kiedy usługi ustalania położenia są dostępne, ten klucz określa ostatnie wykryte położenie. Domyślna wartość jest nieprawidłowa, aby była zawsze aktualizowana podczas uruchamiania.

en: When set to true, GNOME will remember the state of the NumLock LED between sessions.
pl: Kiedy jest włączone, GNOME zapamięta stan diody Num Lock między sesjami.

en: When “night-light-schedule-automatic” is disabled, use this end time in hours from midnight.
pl: Używanie tego czasu końcowego podanego w godzinach od północy, kiedy “night-light-schedule-automatic” jest wyłączone.

en: When “night-light-schedule-automatic” is disabled, use this start time in hours from midnight.
pl: Używanie tego czasu początkowego podanego w godzinach od północy, kiedy “night-light-schedule-automatic” jest wyłączone.

en: Whether the tablet’s orientation is locked, or rotated automatically.
pl: Określa, czy orientacja tabletu jest zablokowana, czy jest automatycznie obracana.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
pl: Czy hibernować, usypiać lub nie robić nic po nieaktywności

en: Wireless keyboard is low on power
pl: Klawiatura bezprzewodowa ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Wireless keyboard is low on power (%.0f%%)
pl: Klawiatura bezprzewodowa ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Klawiatura bezprzewodowa ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Wireless keyboard is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Klawiatura bezprzewodowa ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Wireless mouse is low on power
pl: Mysz bezprzewodowa ma niski poziom naładowania akumulatora

en: Wireless mouse is low on power (%.0f%%)
pl: Mysz bezprzewodowa ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Mysz bezprzewodowa ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Wireless mouse is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Mysz bezprzewodowa ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora. Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: You have %u try left | You have %u tries left
pl[0]: Pozostała %u próba
pl[1]: Pozostały %u próby
pl[2]: Pozostało %u prób

en: You will soon log out because of inactivity.
pl: Użytkownik zostanie niedługo wylogowany z powodu bezczynności.

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut

[ctx: print job]
en: “%s” on %s
pl: „%s” w %s

[ctx: print job state]
en: Printing
pl: Drukowanie

[ctx: print job state]
en: Printing aborted
pl: Przerwano drukowanie

[ctx: print job state]
en: Printing canceled
pl: Anulowano drukowanie

[ctx: print job state]
en: Printing completed
pl: Ukończono drukowanie

[ctx: print job state]
en: Printing stopped
pl: Zatrzymano drukowanie
