rhythmbox - en to pl translation catalogue (920 entries)

en:     * 10% of your Magnatune membership fees goes to Rhythmbox/GNOME - it's worth joining
pl:     • 10% opłat członkowskich sklepu Magnatune jest przekazywane projektom Rhythmbox i GNOME — warto dołączyć

en:     * All albums and artists hand-picked
pl:     • Ręcznie wybierani wykonawcy i albumy

en:     * Free listening of all songs
pl:     • Bezpłatne słuchanie wszystkich utworów

en:     * Open-Source friendly file formats: MP3s and WAVs, but also OGG and FLAC files.
pl:     • Formaty plików przyjazne dla oprogramowania open source: MP3 i WAV, a także Ogg i FLAC.

en:     * Paid members get totally unlimited downloading of the entire catalog (no other service allows that)
pl:     • Płacący członkowie mogą pobierać cały katalog bez ograniczeń (żaden inny sklep na to nie pozwala)

en: $10 US (better than average)
pl: 10 USD (ponad średnią)

en: $11 US
pl: 11 USD

en: $12 US (generous)
pl: 12 USD (hojnie)

en: $13 US
pl: 13 USD

en: $14 US
pl: 14 USD

en: $15 US (VERY generous!)
pl: 15 USD (BARDZO hojnie!)

en: $16 US
pl: 16 USD

en: $17 US
pl: 17 USD

en: $18 US (We love you!)
pl: 18 USD (kochamy cię!)

en: $5 US
pl: 5 USD

en: $6 US
pl: 6 USD

en: $7 US
pl: 7 USD

en: $8 US (typical)
pl: 8 USD (zazwyczaj)

en: $9 US
pl: 9 USD

en: %a %I:%M %p
pl: %a, %H∶%M

en: %b %d %I:%M %p
pl: %d %b, %H∶%M

en: %b %d %Y
pl: %d %b %Y

en: %d (%d) | All %d (%d)
pl[0]: %d (%d)
pl[1]: Wszystkie %d (%d)
pl[2]: Wszystkie %d (%d)

en: %d Star | %d Stars
pl[0]: %d gwiazdka
pl[1]: %d gwiazdki
pl[2]: %d gwiazdek

en: %d album (%d) | All %d albums (%d)
pl[0]: %d album (%d)
pl[1]: Wszystkie %d albumy (%d)
pl[2]: Wszystkie %d albumów (%d)

en: %d artist (%d) | All %d artists (%d)
pl[0]: %d wykonawca (%d)
pl[1]: Wszystkich %d wykonawców (%d)
pl[2]: Wszystkich %d wykonawców (%d)

en: %d episode | %d episodes
pl[0]: %d odcinek
pl[1]: %d odcinki
pl[2]: %d odcinków

en: %d feed | %d feeds
pl[0]: %d kanał
pl[1]: %d kanały
pl[2]: %d kanałów

en: %d file cannot be transferred as it must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available | %d files cannot be transferred as they must be converted into a format supported by the target device but no suitable encoding profiles are available
pl[0]: %d plik nie może zostać przesłany, ponieważ nie jest w formacie obsługiwanym przez urządzenie docelowe, a nie są dostępne profile kodowania do obsługiwanych formatów
pl[1]: %d pliki nie mogą zostać przesłane, ponieważ nie są w formacie obsługiwanym przez urządzenie docelowe, a nie są dostępne profile kodowania do obsługiwanych formatów
pl[2]: %d plików nie może zostać przesłanych, ponieważ nie są w formacie obsługiwanym przez urządzenie docelowe, a nie są dostępne profile kodowania do obsługiwanych formatów

en: %d genre (%d) | All %d genres (%d)
pl[0]: %d gatunek (%d)
pl[1]: Wszystkie %d gatunki (%d)
pl[2]: Wszystkie %d gatunków (%d)

en: %d import error | %d import errors
pl[0]: %d błąd importowania
pl[1]: %d błędy importowania
pl[2]: %d błędów importowania

en: %d missing file | %d missing files
pl[0]: %d brakujący plik
pl[1]: %d brakujące pliki
pl[2]: %d brakujących plików

en: %d of %d
pl: %d z %d

en: %d song | %d songs
pl[0]: %d utwór
pl[1]: %d utwory
pl[2]: %d utworów

en: %d station | %d stations
pl[0]: %d stacja
pl[1]: %d stacje
pl[2]: %d stacji

en: %d:%02d
pl: %d∶%02d

en: %d:%02d of %d:%02d
pl: %d∶%02d z %d∶%02d

en: %d:%02d of %d:%02d remaining
pl: %d∶%02d z pozostałych %d∶%02d

en: %d:%02d:%02d
pl: %d∶%02d∶%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d
pl: %d∶%02d∶%02d z %d∶%02d∶%02d

en: %d:%02d:%02d of %d:%02d:%02d remaining
pl: %d∶%02d∶%02d z pozostałych %d∶%02d∶%02d

en: %ld day | %ld days
pl[0]: %ld dzień
pl[1]: %ld dni
pl[2]: %ld dni

en: %ld hour | %ld hours
pl[0]: %ld godzina
pl[1]: %ld godziny
pl[2]: %ld godzin

en: %ld minute | %ld minutes
pl[0]: %ld minuta
pl[1]: %ld minuty
pl[2]: %ld minut

en: %lu kbps
pl: %lu kb/s

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
pl: %s
    Polecenie „%s --help” wyświetli pełną listę dostępnych opcji wiersza poleceń.

en: %s (%d track) | %s (%d tracks)
pl[0]: %s (%d ścieżka)
pl[1]: %s (%d ścieżki)
pl[2]: %s (%d ścieżek)

en: %s (Paused)
pl: %s (wstrzymany)

en: %s / %s
pl: %s/%s

en: %s Fan Radio
pl: Radio fanów wykonawcy %s

en: %s Group Radio
pl: Radio grupy %s

en: %s Properties
pl: Właściwości „%s”

en: %s Radio
pl: Radio wykonawcy %s

en: %s Sync Settings
pl: Ustawienia synchronizacji urządzenia %s

en: %s Tag Radio
pl: Radio z etykiety %s

en: %s and %s
pl: %s i %s

en: %s no longer supports this type of station
pl: Serwis %s nie obsługuje już tego typu stacji

en: %s plays
pl: Odtworzenia: %s

en: %s's Library
pl: Kolekcja użytkownika %s

en: %s's Loved Tracks
pl: Ulubione utwory użytkownika %s

en: %s's Mix Radio
pl: Mix Radio użytkownika %s

en: %s's Music
pl: Muzyka użytkownika %s

en: %s's Neighbourhood
pl: Radio sąsiedztwa użytkownika %s

en: %s's Recommended Radio
pl: Radio polecane przez użytkownika %s

en: %s, %s and %s
pl: %s, %s i %s

en: %s. Would you like to add the podcast feed anyway?
pl: %s. Dodać kanał podcastu mimo to?

en: %tt by %ta
pl: %ta: %tt

en: %tt by %ta from %at
pl: %ta: %tt z %at

en: %tt from %ta
pl: %tt z %ta

en: -%s / %s
pl: -%s/%s

en: -15.0 dB
pl: -15,0 dB

en: 0.0 dB
pl: 0,0 dB

en: 000 kbps
pl: 000 kb/s

en: 128K MP3
pl: 128k MP3

en: 15.0 dB
pl: 15,0 dB

en: <Invalid unicode>
pl: <Nieprawidłowy unikod>

en: A sample plugin in C with no features
pl: Przykładowa wtyczka bez funkcji, napisana w języku C

en: A sample plugin in Python with no features
pl: Przykładowa wtyczka bez funkcji, napisana w języku Python

en: A sample plugin in Vala with no features
pl: Przykładowa wtyczka bez funkcji napisana w języku Vala

en: A_dd if any criteria are matched
pl: Do_danie przy spełnieniu dowolnego warunku

en: A_lbum
pl: _Album

en: A_lbum:
pl: _Album:

en: Access key:
pl: Klucz dostępu:

en: Activate the source matching the specified URI
pl: Aktywuje źródło pasujące do podanego adresu URI

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Remote
pl: Dodanie pilota

en: Add specified tracks to the play queue
pl: Dodaje podane ścieżki do kolejki odtwarzania

en: Add to New Playlist
pl: Dodaj do nowej listy odtwarzania

en: Add to Play Queue
pl: Dodaj do kolejki odtwarzania

en: Add to Playlist
pl: Dodaj do listy odtwarzania

en: Add to Queue
pl: Dodaj do kolejki

en: Added files:
pl: Dodane pliki:

en: Adding tracks to the library
pl: Dodawanie ścieżek do kolekcji

en: Additional GStreamer plugins are required to play this file: %s
pl: Do odtworzenia tego pliku wymagane są dodatkowe wtyczki biblioteki GStreamer: %s

en: Additional software is required to convert %d file into a format supported by the target device:
    %s | Additional software is required to convert %d files into a format supported by the target device:
    %s
pl[0]: Wymagane jest dodatkowe oprogramowanie, aby skonwertować %d plik do formatu obsługiwanego przez urządzenie docelowe:
    %s
pl[1]: Wymagane jest dodatkowe oprogramowanie, aby skonwertować %d pliki do formatu obsługiwanego przez urządzenie docelowe:
    %s
pl[2]: Wymagane jest dodatkowe oprogramowanie, aby skonwertować %d plików do formatu obsługiwanego przez urządzenie docelowe:
    %s

en: Additional software is required to encode media in your preferred format:
    %s
pl: Wymagane jest dodatkowe oprogramowanie, aby zakodować multimedia w preferowanym formacie:
    %s

en: Additional software is required to play some of these files.
pl: Do odtworzenia niektórych plików wymagane jest dodatkowe oprogramowanie.

en: Adds support to Rhythmbox for playing and purchasing from the Magnatune online music store
pl: Obsługa odtwarzania i możliwość kupna utworów z internetowego sklepu z muzyką Magnatune

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: After you press OK, Rhythmbox will wait until you connect to it with winpdb or rpdb2. If you have not set a debugger password in the file %s, it will use the default password ('rhythmbox').
pl: Po naciśnięciu przycisku OK program Rhythmbox będzie czekać na połączenie przez winpdb lub rpdb2. Używane jest domyślne hasło („rhythmbox”), chyba że zostało ustawione przez użytkownika w pliku %s.

en: Albu_m sort order:
pl: Porządkowanie albu_mów według:

en: Album (ideal loudness for all tracks)
pl: Według albumów (najlepsza głośność dla wszystkich ścieżek)

en: Album Art
pl: Okładka albumu

en: Album a_rtist sort order:
pl: Porządkow_anie wykonawców albumów według:

en: Album a_rtist:
pl: Wykon_awca albumu:

en: Albums
pl: Albumy

en: Alert Buttons
pl: Przyciski alarmu

en: Alert Type
pl: Typ alarmu

en: All
pl: Wszystko

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: All Music
pl: Cała muzyka

en: All Tracks
pl: Wszystkie ścieżki

en: An error occurred while trying to authorize the download.
    The Magnatune server returned:
    %s
pl: Wystąpił błąd podczas próby uwierzytelnienia pobrania.
    Serwer Magnatune zwrócił:
    %s

en: An error occurred while trying to download the album.
    The error text is:
    %s
pl: Wystąpił błąd podczas próby pobrania albumu.
    Treść błędu:
    %s

en: Android devices
pl: Urządzenia z systemem Android

en: April (04)
pl: Kwiecień (04)

en: Artist
pl: Wykonawca

en: Artist (Album) - Number - Title
pl: Wykonawca (Album) - Numer - Tytuł

en: Artist - Album
pl: Wykonawca - Album

en: Artist - Number - Title
pl: Wykonawca - Numer - Tytuł

en: Artist - Title
pl: Wykonawca - Tytuł

en: Artist Info
pl: Informacje o wykonawcy

en: Artist s_ort order:
pl: P_orządkowanie wykonawców według:

en: Artist/Album
pl: Wykonawca/Album

en: Artist/Artist - Album
pl: Wykonawca/Wykonawca - Album

en: Artist/Artist - Album/Artist (Album) - 01 - Title.ogg
pl: Wykonawca/Wykonawca - Album/Wykonawca (Album) - 01 - Tytuł.ogg

en: Artists
pl: Wykonawcy

en: Audio CD Player
pl: Odtwarzacz CD-Audio

en: Audio CD Recorder
pl: Nagrywarka CD-Audio

en: Audio formats:
pl: Formaty dźwięku:

en: Audio;Song;MP3;CD;Podcast;MTP;iPod;Playlist;Last.fm;UPnP;DLNA;Radio;
pl: Dźwięk;Audio;Piosenka;Utwór;MP3;Ogg;Vorbis;FLAC;CD;Płyta;Podcast;Podkasty;MTP;iPod;Playlista;Lista;odtwarzania;M3U;PLS;XSPF;Last.fm;Libre.fm;Lastfm;Librefm;Magnatune;SoundCloud;UPnP;DLNA;DAAP;MPRIS;LIRC;ReplayGain;Radio;

en: August (08)
pl: Sierpień (08)

en: Authentication error
pl: Błąd uwierzytelnienia

en: Authentication error. Please try logging in again.
pl: Błąd uwierzytelnienia. Proszę spróbować zalogować się ponownie.

en: Author
pl: Autor

en: Author:
pl: Autor:

en: Available
pl: Dostępne

en: Ban
pl: Oznacz jako zakazany

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Bitrate:
pl: Gęstość bitowa:

en: Browse
pl: Przeglądarka

en: Browse and play sounds from SoundCloud®
pl: Przeglądanie i odtwarzanie muzyki z serwisu SoundCloud®

en: Browse this Album
pl: Przeglądaj ten album

en: Browse this Artist
pl: Przeglądaj tego wykonawcę

en: Browse this Genre
pl: Przeglądaj ten gatunek

en: Browse various local and Internet media sources
pl: Przeglądanie różnych lokalnych i internetowych źródeł multimediów

en: Browse...
pl: Przeglądaj…

en: Browser Views
pl: Przeglądarki

en: Buffering
pl: Buforowanie

en: By extension
pl: Według rozszerzenia

en: C_omment
pl: K_omentarz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Download
pl: Anuluj pobieranie

en: Cannot get free space at %s: %s
pl: Nie można uzyskać wolnego miejsca na %s: %s

en: Check for _new episodes:
pl: _Sprawdzanie dostępności nowych odcinków:

en: Check if Rhythmbox is already running
pl: Sprawdza, czy program Rhythmbox jest już uruchomiony

en: Choose Library Location
pl: Wybór położenia kolekcji

en: Choose lyrics folder...
pl: Wybór katalogu tekstów…

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear Play Queue
pl: Wyczyść kolejkę odtwarzania

en: Clear the search text
pl: Czyści pole wyszukiwania

en: Clock is not set correctly
pl: Zegar jest ustawiony niepoprawnie

en: Close
pl: Zamknij

en: Comm_ent:
pl: _Komentarz:

en: Comment
pl: Komentarz

en: Composer
pl: Kompozytor

en: Connect to DAAP share...
pl: Połącz z zasobem DAAP…

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Connecting to music share
pl: Łączenie z zasobem muzycznym

en: Connecting...
pl: Łączenie…

en: Connection error. Please try logging in again.
pl: Błąd połączenia. Proszę spróbować zalogować się ponownie.

en: Constant bit rate
pl: Stała przepływność

en: Constrained Variable bit rate
pl: Ograniczona zmienna przepływność

en: Contents after sync
pl: Zawartość po synchronizacji

en: Context Pane
pl: Panel kontekstowy

en: Contributors:
pl: Współtwórcy:

en: Control Rhythmbox from a web browser
pl: Sterowanie programem Rhythmbox z przeglądarki WWW

en: Control Rhythmbox using an infrared remote control
pl: Obsługa programu Rhythmbox za pomocą pilota na podczerwień

en: Control Rhythmbox using key shortcuts
pl: Obsługa programu Rhythmbox za pomocą skrótów klawiszowych

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy files that are outside the music library
pl: Kopiowanie plików spoza kolekcji muzyki

en: Copying tracks to the library
pl: Kopiowanie ścieżek do kolekcji

en: Copyright:
pl: Prawa autorskie:

en: Could not connect to shared music
pl: Nie można połączyć się z zasobem muzycznym

en: Could not create a GStreamer sink element to write to %s
pl: Nie można utworzyć elementu odbierającego biblioteki GStreamer do zapisu do %s

en: Could not create a temporary file to write to: %s
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego do zapisu: %s

en: Could not find a GStreamer CD source plugin
pl: Nie można odnaleźć wtyczki źródła CD biblioteki GStreamer

en: Could not find this album on MusicBrainz.
pl: Nie można odnaleźć tego albumu w MusicBrainz.

en: Could not load the music database:
pl: Nie można wczytać bazy danych muzyki:

en: Could not pair with this Remote
pl: Nie można powiązać z tym pilotem

en: Could not pair with this Remote.
pl: Nie można powiązać z tym pilotem.

en: Could not read the CD device.
pl: Nie można odczytać urządzenia CD.

en: Could not search MusicBrainz for album details.
pl: Nie można wyszukać informacji o albumie w serwisie MusicBrainz.

en: Couldn't access %s: %s
pl: Nie można uzyskać dostępu do %s: %s

en: Couldn't display help
pl: Nie można wyświetlić pomocy

en: Couldn't download album
pl: Nie można pobrać albumu

en: Couldn't read playlist
pl: Nie można wczytać listy odtwarzania

en: Couldn't save playlist
pl: Nie można zapisać listy odtwarzania

en: Couldn't start playback
pl: Nie można rozpocząć odtwarzania

en: Couldn't stop playback
pl: Nie można zatrzymać odtwarzania

en: Cover art search
pl: Wyszukiwanie okładek

en: Create Audio CD...
pl: Utwórz płytę CD-Audio…

en: Create Automatic Playlist
pl: Tworzenie automatycznej listy odtwarzania

en: Create Station
pl: Utwórz stację

en: Create a Radio Station
pl: Tworzenie stacji radiowej

en: Create automatically updating playlist where:
pl: Tworzenie automatycznie aktualizowanej listy odtwarzania, gdzie:

en: Crossfade Duration (Seconds)
pl: Czas trwania płynnego przechodzenia (w sekundach)

en: Cu_t
pl: _Wytnij

en: Current contents
pl: Obecna zawartość

en: Current song is not seekable
pl: Nie ma możliwości przewijania bieżącego utworu

en: Cut
pl: Wytnij

en: DAAP Music Sharing
pl: Udostępnianie muzyki przez DAAP

en: D_eselect All
pl: _Odznacz wszystko

en: Da_te added
pl: _Data dodania

en: Database version:
pl: Wersja bazy danych:

en: Date
pl: Data

en: Date Added
pl: Data dodania

en: Date added:
pl: Data dodania:

en: Date:
pl: Data:

en: December (12)
pl: Grudzień (12)

en: Decrease the playback volume
pl: Zmniejsza głośność odtwarzania

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Podcast Feed
pl: Usuń kanał podcastu

en: Delete _Episode Only
pl: Usuń tylko _odcinek

en: Delete _Feed Only
pl: Usuń tylko _kanał

en: Delete the podcast episode and downloaded file?
pl: Usunąć odcinek podcastu i pobrany plik?

en: Delete the podcast feed and downloaded files?
pl: Usunąć kanał podcastu i pobrane pliki?

en: Description:
pl: Opis:

en: Details
pl: Szczegóły

en: Device _name:
pl: _Nazwa urządzenia:

en: Device node:
pl: Węzeł urządzenia:

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Digital Audio Player
pl: Cyfrowy odtwarzacz muzyki

en: Disable loading of plugins
pl: Wyłącza wczytywanie wtyczek

en: Disable repeat playback order
pl: Wyłącza powtarzanie odtwarzania

en: Disable shuffle playback order
pl: Wyłącza losową kolejność odtwarzania

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Do not register the shell
pl: Wyłącza rejestrowanie powłoki

en: Do not update the library with file changes
pl: Wyłącza aktualizowania kolekcji

en: Do you want to initialize your iPod?
pl: Zainicjować odtwarzacz iPod?

en: Don't present an existing Rhythmbox window
pl: Bez wyświetlania istniejącego okna programu Rhythmbox

en: Don't save any data permanently (implies --no-registration)
pl: Wyłącza trwały zapis danych (implikuje --no-registration)

en: Don't start a new instance of Rhythmbox
pl: Bez uruchamiania nowej kopii programu Rhythmbox

en: Don't sync
pl: Nie synchronizuj

en: Download
pl: Pobierz

en: Download Album
pl: Pobierz album

en: Download Episode
pl: Pobierz odcinek

en: Download Error
pl: Błąd pobierania

en: Download location:
pl: Położenie pobierania:

en: Downloaded
pl: Pobrane

en: Downloading from Magnatune
pl: Pobieranie ze sklepu Magnatune

en: Downloading podcast
pl: Pobieranie podcastu

en: Drop artwork here
pl: Tutaj można upuścić okładkę

en: Duplicate Audio CD...
pl: Powiel płytę CD-Audio…

en: Duration:
pl: Czas trwania:

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Automatic Playlist
pl: Modyfikowanie automatycznej listy odtwarzania

en: Eject
pl: Wysuń

en: Empty file
pl: Pusty plik

en: Empty the play queue before adding new tracks
pl: Opróżnia kolejkę odtwarzania przed dodawaniem nowych ścieżek

en: Enable debug output
pl: Włącza wyjście debugowania

en: Enable debug output matching a specified string
pl: Włącza wyjście debugowania pasujące do podanego ciągu

en: Enable repeat playback order
pl: Włącza powtarzanie odtwarzania

en: Enable shuffle playback order
pl: Włącza losową kolejność odtwarzania

en: Episodes
pl: Odcinki

en: Error
pl: Błąd

en: Error downloading podcast
pl: Błąd podczas pobierania podcastu

en: Error in podcast
pl: Błąd w podcaście

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Error mounting Android device
pl: Błąd podczas montowania urządzenia z systemem Android

en: Error transferring track
pl: Błąd podczas przesyłania ścieżki

en: Error tuning station: %i - %s
pl: Błąd podczas dostrajania stacji: %i — %s

en: Error tuning station: invalid response
pl: Błąd podczas dostrajania stacji: nieprawidłowa odpowiedź

en: Error tuning station: no response
pl: Błąd podczas dostrajania stacji: brak odpowiedzi

en: Error tuning station: unexpected response
pl: Błąd podczas dostrajania stacji: nieoczekiwana odpowiedź

en: Error while saving song information
pl: Błąd podczas zapisywania informacji o utworze

en: Every day
pl: Codziennie

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Every week
pl: Co tydzień

en: Examining files
pl: Sprawdzanie plików

en: Example Path:
pl: Przykładowa ścieżka:

en: Extract
pl: Zgraj

en: FM Radio
pl: Radio FM

en: F_older hierarchy:
pl: Hierarchia _katalogów:

en: Failed
pl: Nieudane

en: Failed to create %s element; check your GStreamer installation
pl: Utworzenie elementu %s się nie powiodło; proszę sprawdzić poprawność instalacji biblioteki GStreamer

en: Failed to create GStreamer element; check your installation
pl: Utworzenie elementu biblioteki GStreamer się nie powiodło; proszę sprawdzić poprawność instalacji

en: Failed to create GStreamer pipeline to play %s
pl: Utworzenie potoku biblioteki GStreamer do odtworzenia %s się nie powiodło

en: Failed to create a source element; check your installation
pl: Utworzenie elementu źródłowego się nie powiodło; proszę sprawdzić poprawność instalacji

en: Failed to create audio output element; check your installation
pl: Utworzenie elementu wyjścia dźwiękowego się nie powiodło; proszę sprawdzić poprawność instalacji

en: Failed to create playbin element; check your GStreamer installation
pl: Utworzenie elementu playbin się nie powiodło; proszę sprawdzić poprawność instalacji biblioteki GStreamer

en: Failed to create the 'decodebin' element; check your GStreamer installation
pl: Utworzenie elementu „decodebin” się nie powiodło; proszę sprawdzić poprawność instalacji biblioteki GStreamer

en: Failed to create the 'giostreamsink' element; check your GStreamer installation
pl: Utworzenie elementu „giostreamsink” się nie powiodło; proszę sprawdzić poprawność instalacji biblioteki GStreamer

en: Failed to create the player: %s
pl: Utworzenie odtwarzacza się nie powiodło: %s

en: Failed to link GStreamer pipeline; check your installation
pl: Połączenie strumienia biblioteki GStreamer się nie powiodło; proszę sprawdzić poprawność instalacji

en: Failed to link new stream into GStreamer pipeline
pl: Połączenie strumienia w potok biblioteki GStreamer się nie powiodło

en: Failed to open output device
pl: Otwarcie urządzenia wyjściowego się nie powiodło

en: Failed to open output device: %s
pl: Otwarcie urządzenia wyjściowego się nie powiodło: %s

en: Failed to start new stream
pl: Rozpoczęcie nowego strumienia się nie powiodło

en: February (02)
pl: Luty (02)

en: Feed
pl: Kanał

en: Feed:
pl: Kanał:

en: Fetch album covers from the Internet
pl: Pobiera okładki albumów z Internetu

en: Fetch more tracks
pl: Pobierz więcej ścieżek

en: Fetch song lyrics from the Internet
pl: Pobiera teksty utworów z Internetu

en: File corrupted during write
pl: Plik uszkodzony podczas zapisu

en: File name:
pl: Nazwa pliku:

en: File size:
pl: Rozmiar pliku:

en: Find out about Magnatune at
pl: Więcej informacji o sklepie Magnatune można znaleźć na stronie

en: Finished downloading podcast
pl: Ukończono pobieranie podcastu

en: Firmware version:
pl: Wersja oprogramowania sprzętowego:

en: Follow Playing Track
pl: Przewijanie do odtwarzanej ścieżki

en: Forget known Remotes
pl: Usuń z pamięci znane piloty

en: Former Maintainers:
pl: Poprzedni opiekunowie:

en: Frequency of radio station
pl: Częstotliwość stacji radiowej

en: G_enres, artists and albums
pl: Gatunki, wykonawcy i al_bumy

en: General
pl: Ogólne

en: Genre
pl: Gatunek

en: Genres
pl: Gatunki

en: Get an account at
pl: Można założyć konto na stronie

en: Grilo media browser
pl: Przeglądarka multimediów Grilo

en: H_ide
pl: U_kryj

en: Help!
pl: Trilogy

en: Hide all tracks
pl: Ukryj wszystkie ścieżki

en: Host:port of DAAP share:
pl: Komputer:port zasobu DAAP:

en: I don't have a Magnatune account
pl: Nie mam konta w sklepie Magnatune

en: I have a download account
pl: Mam konto pobierania

en: I have a streaming account
pl: Mam konto słuchania strumieniowego

en: IM Status
pl: Stan komunikatora

en: If you choose to delete the episode and file, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the episode but keep the downloaded file by choosing to delete the episode only.
pl: Jeśli zostanie wybrane usunięcie odcinka i pliku, to zostaną one bezpowrotnie utracone. Proszę zwrócić uwagę, że można usunąć odcinek, ale zachować pobrany plik, wybierając usunięcie wyłącznie odcinka.

en: If you choose to delete the feed and files, they will be permanently lost.  Please note that you can delete the feed but keep the downloaded files by choosing to delete the feed only.
pl: Jeśli zostanie wybrane usunięcie kanału i plików, to zostaną one bezpowrotnie utracone. Proszę zwrócić uwagę, że można usunąć kanał, ale zachować pobrane pliki, wybierając usunięcie wyłącznie kanału.

en: Image/label border
pl: Ramka wokół obrazu/etykiety

en: Import
pl: Zaimportuj

en: Import %d listed track | Import %d listed tracks
pl[0]: Zaimportuj %d wyświetloną ścieżkę
pl[1]: Zaimportuj %d wyświetlone ścieżki
pl[2]: Zaimportuj %d wyświetlonych ścieżek

en: Import %d selected track | Import %d selected tracks
pl[0]: Zaimportuj %d zaznaczoną ścieżkę
pl[1]: Zaimportuj %d zaznaczone ścieżki
pl[2]: Zaimportuj %d zaznaczonych ścieżek

en: Import Errors
pl: Błędy importowania

en: Increase the playback volume
pl: Zwiększa głośność odtwarzania

en: Inform Zeitgeist about your activity
pl: Informuje usługę Zeitgeist o działaniach użytkownika

en: Information
pl: Informacje

en: Inhibit Power Manager from suspending the machine while playing
pl: Wstrzymuje menedżera zasilania przed uśpieniem komputera podczas odtwarzania muzyki

en: Install Additional Software
pl: Zainstaluj dodatkowe oprogramowanie

en: Interactive python console
pl: Interaktywna konsola języka Python

en: Internet Radio
pl: Radio internetowe

en: Invalid property type %s for property %s
pl: Nieprawidłowy typ %s właściwości %s

en: Invalid station URL
pl: Nieprawidłowy adres URL stacji

en: January (01)
pl: Styczeń (01)

en: July (07)
pl: Lipiec (07)

en: Jump to next song
pl: Przechodzi do następnego utworu

en: Jump to previous song
pl: Przechodzi do poprzedniego utworu

en: June (06)
pl: Czerwiec (06)

en: L_ocation:
pl: _Położenie:

en: Language:
pl: Język:

en: Last Played
pl: Ostatnio odtwarzany

en: Last Seen
pl: Ostatnio widziany

en: Last episode:
pl: Ostatni odcinek:

en: Last played:
pl: Ostatnio odtwarzane:

en: Last submission time:
pl: Czas ostatniej wysyłki:

en: Last updated:
pl: Ostatnia aktualizacja:

en: Launch web remote control
pl: Uruchom zdalne sterowanie przez sieć

en: Learn more about ReplayGain
pl: Więcej informacji o ReplayGain

en: Library
pl: Kolekcja

en: Library Location
pl: Położenie kolekcji

en: Library Structure
pl: Struktura kolekcji

en: Library _name:
pl: _Nazwa kolekcji:

en: Library of User:
pl: Kolekcja użytkownika:

en: Linear
pl: Liniowo

en: Linear looping
pl: Zapętlone odtwarzanie

en: Linear, removing entries once played
pl: Zapętlone, z usuwaniem wpisu po odtworzeniu

en: Links
pl: Odnośniki

en: Listen to _Similar Artists Radio
pl: Słuchaj radia podobnych _wykonawców

en: Listen to _Top Fans Radio
pl: Słuchaj radia największych _fanów

en: Listened by Group:
pl: Słuchane przez grupę:

en: Listening port:
pl: Nasłuchiwany port:

en: Lo_cation
pl: _Położenie

en: Load Playlist
pl: Wczytanie listy odtwarzania

en: Loading Magnatune catalog
pl: Wczytywanie katalogu Magnatune

en: Loading biography for %s
pl: Wczytywanie biografii wykonawcy %s

en: Loading lyrics for %s by %s
pl: Wczytywanie tekstu utworu %s wykonawcy %s

en: Loading top albums for %s
pl: Wczytywanie najpopularniejszych albumów wykonawcy %s

en: Location
pl: Położenie

en: Location:
pl: Położenie:

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Logging in
pl: Logowanie

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Lossless
pl: Bezstratne

en: Love
pl: Oznacz jako ulubiony

en: Loved Tracks
pl: Ulubione utwory

en: Lyrics
pl: Tekst utworu

en: Lyrics Folder
pl: Katalog tekstów utworów

en: Lyrics not found
pl: Nie odnaleziono tekstu utworu

en: MPEG Version 3.0 URL
pl: M3U

en: MPRIS D-Bus interface
pl: Interfejs D-Bus usługi MPRIS

en: Magnatune Information
pl: Informacje o sklepie Magnatune

en: Magnatune Store
pl: Sklep Magnatune

en: Magnatune is an online record label that is not evil.
pl: Magnatune to internetowa wytwórnia płytowa, która nie jest „zła”.

en: Magnatune online music store
pl: Internetowy sklep muzyczny Magnatune

en: Maintainers:
pl: Opiekunowie:

en: Manually
pl: Ręczne

en: Manufacturer:
pl: Producent:

en: March (03)
pl: Marzec (03)

en: May (05)
pl: Maj (05)

en: Media Player
pl: Odtwarzacz muzyki

en: Media Player Keys
pl: Przyciski multimedialne

en: Media Player Properties
pl: Właściwości odtwarzacza muzyki

en: Media player device error
pl: Błąd odtwarzacza muzyki

en: MediaServer2 D-Bus interface
pl: Interfejs D-Bus usługi MediaServer2

en: Minutes
pl: min

en: Missing Files
pl: Brakujące pliki

en: Mix Radio for User:
pl: Mix Radio użytkownika:

en: Mount point:
pl: Punkt montowania:

en: Multiple Song Properties
pl: Właściwości wielu utworów

en: Multiple locations set
pl: Zestaw wielu położeń

en: Music
pl: Muzyka

en: Music Player
pl: Odtwarzacz muzyki

en: Music management and playback software for GNOME.
pl: Oprogramowanie do zarządzania i odtwarzania muzyki dla środowiska GNOME.

en: Musicbrainz server error
pl: Błąd serwera MusicBrainz

en: My Library
pl: Moja kolekcja

en: My Neighbourhood
pl: Moje sąsiedztwo

en: My Recommendations
pl: Polecane utwory

en: My Top Rated
pl: Najwyżej oceniane

en: Neighbourhood of User:
pl: Sąsiedztwo użytkownika:

en: Never
pl: Nigdy

en: New
pl: Nowa

en: New DAAP share
pl: Nowy zasób DAAP

en: New Downloads
pl: Nowe pobierania

en: New Episodes
pl: Nowe odcinki

en: New FM Radio Station
pl: Nowa stacja radia FM

en: New Internet Radio Station
pl: Nowa internetowa stacja radiowa

en: New Playlist
pl: Nowa lista odtwarzania

en: New Playlist on %s
pl: Nowa lista odtwarzania na %s

en: New Podcast Feed...
pl: Nowy kanał podcastów…

en: New _Automatic Playlist
pl: Nowa a_utomatyczna lista odtwarzania

en: New playlist
pl: Nowa lista odtwarzania

en: New updates available from
pl: Dostępne są nowe aktualizacje z

en: Next
pl: Następny

en: No Stars
pl: Bez gwiazdek

en: No artist specified.
pl: Nie podano wykonawcy.

en: No information available
pl: Brak dostępnych informacji

en: No lyrics found
pl: Nie odnaleziono tekstu utworu

en: No next song
pl: Brak następnego utworu

en: No previous song
pl: Brak poprzedniego utworu

en: No registered source can handle URI %s
pl: Żadne zarejestrowane źródło nie obsługuje adresu URI %s

en: No registered source matches URI %s
pl: Żadne zarejestrowane źródło nie pasuje do adresu URI %s

en: No space left on MTP device
pl: Brak miejsca na urządzeniu MTP

en: No storage areas found on this device. You may need to unlock it and enable MTP.
pl: Na tym urządzeniu nie odnaleziono żadnych obszarów przechowywania danych. Należy je odblokować i włączyć obsługę MTP.

en: Not Downloaded
pl: Nie pobrano

en: Not Playing
pl: Bezczynny

en: Not currently playing
pl: Bezczynny

en: Not enough content to play station
pl: Za mało zawartości do odtworzenia stacji

en: Not enough space in %s
pl: Za mało miejsca w %s

en: Not found
pl: Nie odnaleziono

en: Not playing
pl: Nie odtwarza

en: Notification
pl: Powiadomienia

en: Notification popups
pl: Wyskakujące powiadomienia

en: November (11)
pl: Listopad (11)

en: Now Playing
pl: Odtwarzanie

en: Now playing: %s %s
pl: Odtwarzanie: %s %s

en: Number - Title
pl: Numer - Tytuł

en: Number. Artist - Title
pl: Numer. Wykonawca - Tytuł

en: October (10)
pl: Październik (10)

en: On the desktop
pl: Na pulpicie

en: Only showing %d result | Only showing %d results
pl[0]: Wyświetlanie tylko %d wyniku
pl[1]: Wyświetlanie tylko %d wyników
pl[2]: Wyświetlanie tylko %d wyników

en: Other
pl: Inne

en: P_arty Mode
pl: Tryb impre_zowy

en: Password:
pl: Hasło:

en: Path for database file to use
pl: Ścieżka do używanego pliku bazy danych

en: Path for playlists file to use
pl: Ścieżka do używania przez pliki list odtwarzania

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Pause playback
pl: Wstrzymuje odtwarzanie

en: Pause playback if currently playing
pl: Wstrzymuje odtwarzanie, jeśli jest uruchomione

en: Paused
pl: Wstrzymano

en: Play
pl: Odtwórz

en: Play Count
pl: Liczba odtworzeń

en: Play Queue
pl: Kolejka odtwarzania

en: Play Queue in Side Pane
pl: Kolejka odtwarzania w bocznym panelu

en: Play a specified URI, importing it if necessary
pl: Odtwarza podany adres URI, importując go, jeśli to konieczne

en: Play and organize your music collection
pl: Odtwarzanie i organizowanie kolekcji muzycznej

en: Play count:
pl: Liczba odtworzeń:

en: Play from the source matching the specified URI
pl: Odtwarza ze źródła pasujące do podanego adresu URI

en: Playback
pl: Odtwarzanie

en: Playback Error
pl: Błąd odtwarzania

en: Playback position not available
pl: Położenie odtwarzania niedostępne

en: Playback volume is %f.
pl: Głośność odtwarzania wynosi %f.

en: Player Backend
pl: Moduł odtwarzania

en: Playing
pl: Odtwarzanie

en: Playlist
pl: Lista odtwarzania

en: Playlist %s already exists
pl: Lista odtwarzania %s już istnieje

en: Playlist %s is an automatic playlist
pl: Lista %s jest automatyczną listą odtwarzania

en: Playlist format
pl: Format listy odtwarzania

en: Playlist was empty
pl: Lista odtwarzania była pusta

en: Playlists
pl: Listy odtwarzania

en: Playlists:
pl: Listy odtwarzania:

en: Please enter the passcode displayed on your device.
pl: Proszę wprowadzić kod wyświetlony na urządzeniu.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Podcast Downloads
pl: Pobieranie podcastów

en: Podcast Error
pl: Błąd podcastu

en: Podcasts
pl: Podcasty

en: Podcasts:
pl: Podcasty:

en: Portable Players
pl: Odtwarzacze przenośne

en: Portable Players - MTP
pl: Przenośne odtwarzacze — MTP

en: Portable Players - iPod
pl: Przenośne odtwarzacze — iPod

en: Power Manager
pl: Menedżer zasilania

en: Pr_operties
pl: Wł_aściwości

en: Preferred audio _format:
pl: Preferowany _format dźwięku:

en: Preferred format
pl: Preferowany format

en: Press 'h' for help.
pl: Wciśnięcie „h” wyświetli pomoc.

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Print formatted details of the song
pl: Wyświetla sformatowane informacje o utworze

en: Print the current playback volume
pl: Wyświetla bieżącą głośność odtwarzania

en: Print the title and artist of the playing song
pl: Wyświetla tytuł i wykonawcę odtwarzanego utworu

en: Properties
pl: Właściwości

en: Provides an implementation of the MPRIS D-Bus interface specification
pl: Dostarcza implementację specyfikacji interfejsu D-Bus usługi MPRIS

en: Provides an implementation of the MediaServer2 D-Bus interface specification
pl: Dostarcza implementację specyfikacji interfejsu D-Bus usługi MediaServer2

en: Python Console
pl: Konsola języka Python

en: Python Debugger
pl: Debuger języka Python

en: Python Sample Plugin
pl: Przykładowa wtyczka w języku Python

en: Python Source
pl: Źródło języka Python

en: Quality
pl: Jakość

en: Queued tracks:
pl: Ścieżki w kolejce:

en: Quit Rhythmbox
pl: Kończy działanie programu Rhythmbox

en: Radio (equal loudness for all tracks)
pl: Według radia (taka sama głośność dla wszystkich ścieżek)

en: Random by rating
pl: Losowo, według oceny

en: Random by time since last play
pl: Losowo, według czasu od ostatniego odtworzenia

en: Random by time since last play and rating
pl: Losowo, według czasu od ostatniego odtworzenia i oceny

en: Random with equal weights
pl: Losowo z równymi wagami

en: Rating
pl: Ocena

en: Recently Added
pl: Ostatnio dodane

en: Recently Listened Tracks
pl: Ostatnio odsłuchane utwory

en: Recently Played
pl: Ostatnio odtwarzane

en: Recommendations
pl: Polecane utwory

en: Recommendations for User:
pl: Utwory polecane użytkownikowi:

en: Record audio CDs from playlists and duplicate audio CDs
pl: Nagrywa płyty CD-Audio z list odtwarzania i powiela płyty CD-Audio

en: Reload
pl: Wczytaj ponownie

en: Remotes
pl: Piloty

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove from Play Queue
pl: Usuń z kolejki odtwarzania

en: Remove from Playlist
pl: Usuń z listy odtwarzania

en: Removed files:
pl: Usunięte pliki:

en: Replace _All
pl: Z_astąp wszystkie

en: ReplayGain GStreamer plugins not available
pl: Wtyczka ReplayGain biblioteki GStreamer jest niedostępna

en: ReplayGain _mode:
pl: _Tryb ReplayGain:

en: ReplayGain preferences
pl: Preferencje ReplayGain

en: Request failed
pl: Żądanie się nie powiodło

en: Require _password:
pl: Żądanie _hasła:

en: Resume playback if currently paused
pl: Wznawia odtwarzanie, jeśli jest wstrzymane

en: Retrieving songs from music share
pl: Pobieranie utworów z zasobu muzycznego

en: Rhythmbox Music Player
pl: Odtwarzacz muzyki Rhythmbox

en: Rhythmbox Preferences
pl: Preferencje programu Rhythmbox

en: Rhythmbox Website
pl: Witryna programu Rhythmbox

en: Rhythmbox could not duplicate the disc
pl: Program Rhythmbox nie mógł powielić płyty

en: Rhythmbox could not record the audio disc
pl: Program Rhythmbox nie mógł nagrać płyty CD-Audio

en: Rhythmbox could not understand the Magnatune catalog, please file a bug.
pl: Nie można poprawnie odczytać katalogu Magnatune. Proszę wypełnić zgłoszenie błędu.

en: Rhythmbox has detected a device that is probably an uninitialized or corrupted iPod. It must be initialized before Rhythmbox can use it, but this will destroy any song metadata already present. If you wish Rhythmbox to initialize the iPod, please fill in the information below. If the device is not an iPod, or you do not wish to initialize it, please click cancel.
pl: Wykryto urządzenie, które jest prawdopodobnie niezainicjowanym lub uszkodzonym odtwarzaczem iPod. Musi on zostać zainicjowany przed użyciem z programem Rhythmbox, lecz to działanie usunie wszystkie metadane utworów zawarte w odtwarzaczu. Aby można było zainicjować odtwarzacz iPod, należy uzupełnić poniższe informacje. Jeśli to urządzenie nie jest odtwarzaczem iPod lub jego inicjacja nie jest obecnie wymagana, proszę nacisnąć przycisk „Anuluj”.

en: Rhythmbox is Free software, based on GTK+ and GStreamer, and is extensible via plugins written in Python or C.
pl: Rhythmbox jest wolnym oprogramowaniem, opartym na bibliotekach GTK i GStreamer, i jest rozszerzalny dzięki mechanizmowi wtyczek napisanych w językach Python i C.

en: Rhythmbox is a music management application, designed to work well under the GNOME desktop. In addition to music stored on your computer, it supports network shares, podcasts, radio streams, portable music devices (including phones), and internet music services such as Last.fm and Magnatune.
pl: Rhythmbox to program do zarządzania muzyką, zaprojektowany do działania w środowisku GNOME. Oprócz muzyki przechowywanej na komputerze obsługuje on także muzykę udostępnianą w sieci, podcasty, radio internetowe, przenośne odtwarzacze muzyki (w tym smartfony) oraz serwisy internetowe Last.fm i Magnatune.

en: Rhythmbox is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
pl: Program Rhythmbox rozpowszechniany jest z nadzieją, iż będzie on
    użyteczny — jednak BEZ JAKIEJKOLWIEK GWARANCJI, nawet domyślnej
    gwarancji PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ albo PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH
    ZASTOSOWAŃ. W celu uzyskania bliższych informacji należy zapoznać
    się z Powszechną Licencją Publiczną GNU.

en: Rhythmbox is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
pl: Program Rhythmbox jest wolnym oprogramowaniem; można go rozprowadzać
    dalej i/lub modyfikować na warunkach Powszechnej Licencji Publicznej
    GNU, wydanej przez Fundację Wolnego Oprogramowania (Free Software
    Foundation) — według wersji drugiej tej Licencji lub którejś z
    późniejszych wersji.

en: S_kip All
pl: Po_miń wszystkie

en: S_ubmit Album
pl: Wyślij alb_um

en: Sample Plugin
pl: Przykładowa wtyczka

en: Save Playlist
pl: Zapis listy odtwarzania

en: Scanning
pl: Wyszukiwanie

en: Scanning %s
pl: Wyszukiwanie w %s

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search albums
pl: Przeszukiwanie albumów

en: Search all fields
pl: Przeszukiwanie wszystkich pól

en: Search artists
pl: Przeszukiwanie wykonawców

en: Search composers
pl: Przeszukiwanie kompozytorów

en: Search engines
pl: Wyszukiwarki

en: Search for podcasts in the iTunes Store, or enter a podcast feed URL.
    Subscribe to podcasts to download new episodes as they are published.
pl: Można wyszukać podcasty w serwisie iTunes Store lub podać adres URL kanału.
    Po subskrypcji nowe odcinki będą pobierane tuż po ich opublikowaniu.

en: Search genres
pl: Przeszukiwanie gatunków

en: Search podcast episodes
pl: Przeszukiwanie odcinków podcastów

en: Search podcast feeds
pl: Przeszukiwanie kanałów podcastów

en: Search sets
pl: Wyszukaj zestawy

en: Search sets on SoundCloud
pl: Wyszukuje zestawy w serwisie SoundCloud

en: Search titles
pl: Przeszukiwanie tytułów

en: Search tracks
pl: Wyszukaj ścieżki

en: Search tracks on SoundCloud
pl: Wyszukuje ścieżki w serwisie SoundCloud

en: Search users
pl: Wyszukaj użytkowników

en: Search users on SoundCloud
pl: Wyszukuje użytkowników serwisu SoundCloud

en: Search your internet radio stations
pl: Przeszukiwanie internetowych stacji radiowych

en: Searching for lyrics...
pl: Wyszukiwanie tekstu utworu…

en: Seek in current track
pl: Przewija bieżącą ścieżkę

en: Seeked to %s
pl: Przewinięto do %s

en: Select Folder For Podcasts
pl: Wybór katalogu dla podcastów

en: Select _All
pl: _Zaznacz wszystko

en: Select a location containing music to add to your library:
pl: Proszę wybrać położenie zawierające muzykę, aby dodać ją do kolekcji:

en: Select new artwork
pl: Wybór nowej okładki

en: Select playlist format:
pl: Format listy odtwarzania:

en: Select the search type
pl: Wybiera typ wyszukiwania

en: Select the source matching the specified URI
pl: Wybiera źródło pasujące do podanego adresu URI

en: Select tracks to be extracted
pl: Wybór ścieżki do zgrania

en: September (09)
pl: Wrzesień (09)

en: Serial number:
pl: Numer seryjny:

en: Set the playback volume
pl: Ustawia głośność odtwarzania

en: Set the rating of the current song
pl: Ustawia ocenę bieżącego utworu

en: Share music and play shared music on your local network
pl: Udostępnia muzykę i odtwarza muzykę udostępnianą w sieci lokalnej

en: Shared
pl: Udostępniane

en: Sharing
pl: Udostępnianie

en: Shoutcast playlist
pl: PLS

en: Show %s
pl: Wyświetl „%s”

en: Show all tracks
pl: Wyświetl wszystkie ścieżki

en: Show information related to the currently playing artist and song.
pl: Wyświetla informacje związane z obecnie odtwarzanym wykonawcą i utworem.

en: Show more _details
pl: Więcej _informacji

en: Show the version of the program
pl: Wyświetla wersję programu

en: Shuffle
pl: Odtwarzanie losowe

en: Shuffle Play Queue
pl: Losuj kolejność odtwarzania kolejki

en: Side Pane
pl: Boczny panel

en: Similar to Artist:
pl: Podobne do wykonawcy:

en: Song Lyrics
pl: Teksty utworów

en: Song Position Slider
pl: Suwak położenia utworu w czasie

en: Song Properties
pl: Właściwości utworu

en: Sorting
pl: Porządkowanie

en: SoundCloud Sets
pl: Zestawy w serwisie SoundCloud

en: SoundCloud Users
pl: Użytkownicy serwisu SoundCloud

en: Source to activate
pl: Źródło do aktywacji

en: Source to play from
pl: Źródło do odtworzenia

en: Source to select
pl: Źródło do wybrania

en: Source:
pl: Źródło:

en: Start interactive mode
pl: Uruchamia w trybie interaktywnym

en: Start playback
pl: Rozpoczyna odtwarzanie

en: Status
pl: Stan

en: Status:
pl: Stan:

en: Stop playback
pl: Zatrzymuje odtwarzanie

en: Stores
pl: Sklepy

en: Stream error
pl: Błąd strumienia

en: Submission statistics
pl: Statystyki wysyłania

en: Submit listening data
pl: Wysyłanie danych o odtwarzaniu

en: Submit your listens to ListenBrainz
pl: Wysyła odsłuchane ścieżki do serwisu ListenBrainz

en: Submits song information to Last.fm and plays Last.fm radio streams
pl: Wysyła informacje o odtwarzanych utworach do serwisu Last.fm i odtwarza strumienie radiowe Last.fm

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Support for Android 4.0+ devices (via MTP)
pl: Obsługa urządzeń z systemem Android 4.0+ (przez protokół MTP)

en: Support for Apple iPod devices (show the content, play from device)
pl: Obsługa odtwarzaczy Apple iPod (wyświetlanie zawartości, odtwarzanie z urządzenia)

en: Support for FM radio broadcasting services
pl: Obsługa stacji radiowych FM

en: Support for MTP devices (show the content, transfer, play from device)
pl: Obsługa urządzeń MTP (wyświetlanie zawartości, przesyłanie, odtwarzanie z urządzenia)

en: Support for broadcasting services transmitted via the Internet
pl: Obsługa stacji radiowych przesyłanych przez Internet

en: Support for generic audio player devices (plus PSP and Nokia 770)
pl: Obsługa typowych odtwarzaczy muzycznych (a także PSP i Nokii 770)

en: Support for playing of audio CDs as music source
pl: Obsługa odtwarzania płyt CD-Audio jako źródła muzyki

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Sync Preferences
pl: Preferencje synchronizacji

en: Sync Preview
pl: Podgląd synchronizacji

en: Sync with the device
pl: Zsynchronizuj z urządzeniem

en: Syncing tracks to %s
pl: Synchronizowanie ścieżek z %s

en: The Beatles
pl: Carpenter Brut

en: The GStreamer elements required for ReplayGain processing are not available. The missing elements are: %s
pl: Elementy biblioteki GStreamer wymagane do przetwarzania ReplayGain są niedostępne: %s

en: The URL "%s" has already been added as a radio station. If this is a podcast feed, please remove the radio station.
pl: Adres URL „%s” został już dodany jako stacja radiowa. Jeśli jest to kanał podcastów, to proszę usunąć tę stację radiową.

en: The URL '%s' does not appear to be a podcast feed. It may be the wrong URL, or the feed may be broken. Would you like Rhythmbox to attempt to use it anyway?
pl: Adres URL „%s” nie wygląda na kanał podcastów. Może to być nieprawidłowy adres URL albo kanał jest uszkodzony. Czy mimo wszystko spróbować użyć tego kanału?

en: The buttons shown in the alert dialog
pl: Przycisk wyświetlany w oknie alarmu

en: The database was created by a later version of Rhythmbox.  This version of Rhythmbox cannot read the database.
pl: Baza danych została utworzona przez późniejszą wersję programu Rhythmbox. Ta wersja programu Rhythmbox nie może tej bazy odczytać.

en: The feed does not contain any downloadable items
pl: Kanał nie zawiera żadnych elementów do pobrania

en: The file "%s" already exists. Do you want to replace it?
pl: Pliki „%s” już istnieje. Zastąpić go?

en: The location you have selected is on the device %s.
pl: Wybrane położenie jest na urządzeniu %s.

en: The music share '%s' requires a password to connect
pl: Zasób muzyczny „%s” wymaga hasła do połączenia

en: The playlist file may be in an unknown format or corrupted.
pl: Lista odtwarzania ma nieznany format lub jest uszkodzona.

en: The type of alert
pl: Typ alarmu

en: There is not enough space on the device to transfer the selected music, playlists and podcasts.
pl: Za mało miejsca na urządzeniu, aby przesłać wybraną muzykę, listy odtwarzania i podcasty.

en: There was a problem adding this podcast: %s.  Please verify the URL: %s
pl: Wystąpił problem podczas dodawania tego podcastu: %s. Proszę sprawdzić poprawność adresu URL: %s

en: This disc matches multiple albums. Select the correct album.
pl: Ta płyta pasuje do wielu albumów. Proszę wybrać właściwy.

en: This information is only available to Last.fm users. Ensure the Last.fm plugin is enabled, select Last.fm in the side pane, and log in.
pl: Te informacje są dostępne tylko dla użytkowników serwisu Last.fm. Proszę się upewnić, że wtyczka Last.fm jest włączona, wybrać Last.fm w panelu bocznym i się zalogować.

en: This station is only available to %s subscribers
pl: Ta stacja jest dostępna tylko dla subskrybentów serwisu %s

en: This version of Rhythmbox has been banned.
pl: Ta wersja programu Rhythmbox została zablokowana przez serwis.

en: Ti_me
pl: Dł_ugość

en: Ticket To Ride
pl: Roller Mobster

en: Time
pl: Długość

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To submit your listens to ListenBrainz, enter your ListenBrainz user token below. You can see your user token in your <a href="https://listenbrainz.org/profile/">user profile</a>.
pl: Aby wysyłać odsłuchane ścieżki do serwisu ListenBrainz, należy poniżej podać token użytkownika. Można go znaleźć na <a href="https://listenbrainz.org/profile/">profilu użytkownika</a>.

en: Today %I:%M %p
pl: Dzisiaj o %H∶%M

en: Toggle play/pause mode
pl: Przełącza tryby odtwarzania/wstrzymania

en: Too many symlinks
pl: Za dużo dowiązań symbolicznych

en: Top Artists
pl: Najczęściej odtwarzani wykonawcy

en: Top Fans of Artist:
pl: Najwięksi fani wykonawcy:

en: Top Tracks
pl: Najczęściej odtwarzane utwory

en: Top albums by %s
pl: Najpopularniejsze albumy wykonawcy %s

en: Track
pl: Nr

en: Track %u
pl: %u. ścieżka

en: Track _number
pl: _Numer ścieżki

en: Track _number:
pl: _Numer ścieżki:

en: Track list not available
pl: Lista ścieżek jest niedostępna

en: Track submission failed too many times
pl: Za dużo niepowodzeń podczas wysyłania informacji o ścieżkach

en: Tracks Loved by User:
pl: Utwory lubiane przez użytkownika:

en: Tracks Tagged with:
pl: Utwory z etykietami:

en: Tracks submitted:
pl: Wysłane ścieżki:

en: Tracks:
pl: Ścieżki:

en: Transcode lossless files into this format
pl: Przekodowywanie bezstratnych plików na ten format

en: Transferring tracks to %s
pl: Przesyłanie ścieżek do %s

en: Type:
pl: Typ:

en: URI to play
pl: Adres URI do odtworzenia

en: URL already added
pl: Adres URL został już dodany

en: URL of internet radio station:
pl: Adres URL internetowej stacji radiowej:

en: Unable to build an audio track list
pl: Nie można zbudować listy ścieżek dźwiękowych

en: Unable to change station URI to %s, as that station already exists
pl: Nie można zmienić adresu URI stacji na %s, ponieważ ta stacja już istnieje

en: Unable to change station property
pl: Nie można zmienić właściwości stacji

en: Unable to connect to Musicbrainz server
pl: Nie można połączyć z serwerem MusicBrainz

en: Unable to copy file from MTP device: %s
pl: Nie można skopiować pliku z urządzenia MTP: %s

en: Unable to create audio CD project
pl: Nie można utworzyć projektu płyty CD-Audio

en: Unable to eject
pl: Nie można wysunąć

en: Unable to initialize new iPod
pl: Nie można zainicjować nowego odtwarzacza iPod

en: Unable to load catalog
pl: Nie można wczytać katalogu

en: Unable to load the feed. Check your network connection.
pl: Nie można wczytać kanału. Proszę sprawdzić połączenie sieciowe.

en: Unable to open temporary file: %s
pl: Nie można otworzyć pliku tymczasowego: %s

en: Unable to open the %s %s device
pl: Nie można otworzyć urządzenia %s %s

en: Unable to parse the feed contents
pl: Nie można przetworzyć zawartości kanału

en: Unable to retrieve album information:
pl: Nie można pobrać informacji o albumie:

en: Unable to retrieve artist information:
pl: Nie można pobrać informacji o wykonawcy:

en: Unable to search for podcasts. Check your network connection.
pl: Nie można wyszukać podcastów. Proszę sprawdzić połączenie sieciowe.

en: Unable to send file to MTP device: %s
pl: Nie można wysłać pliku do urządzenia MTP: %s

en: Unable to transfer tracks
pl: Nie można przesłać ścieżek

en: Unable to unmount
pl: Nie można odmontować

en: Unable to write audio project
pl: Nie można zapisać projektu płyty CD-Audio

en: Unable to write audio project file %s: %s
pl: Nie można zapisać pliku projektu płyty CD-Audio %s: %s

en: Unable to write tags to this file as it contains multiple streams
pl: Nie można zapisać etykiet do tego pliku, ponieważ zawiera on wiele strumieni

en: Unable to write tags to this file as it is not encoded in a supported format
pl: Nie można zapisać etykiet do tego pliku, ponieważ nie jest on zakodowany w obsługiwanym formacie

en: Unexpected end of stream!
pl: Nieoczekiwany koniec strumienia.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown file name
pl: Nieznana nazwa pliku

en: Unknown location
pl: Nieznane położenie

en: Unknown playback state: %s
pl: Nieznany stan odtwarzania: %s

en: Unknown playlist: %s
pl: Nieznana lista odtwarzania: %s

en: Unknown property %s
pl: Nieznana właściwość %s

en: Unknown song URI: %s
pl: Nieznany adres URI utworu: %s

en: Unnamed playlist
pl: Lista odtwarzania bez nazwy

en: Unsupported file extension given.
pl: Podano nieobsługiwane rozszerzenie pliku.

en: Untitled Playlist
pl: Lista odtwarzania

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Update All Feeds
pl: Zaktualizuj wszystkie kanały

en: Update Podcast Feed
pl: Zaktualizuj kanał podcastu

en: Updates IM status according to the current song (works with Empathy and Pidgin)
pl: Aktualizuje stan komunikatora według bieżącego utworu (działa z programami Empathy i Pidgin)

en: Use ReplayGain to provide a consistent playback volume
pl: Używa ReplayGain do ujednolicenia głośności odtwarzania

en: User token:
pl: Token użytkownika:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: V - Increase volume
pl: V — Zwiększa głośność

en: Vala Sample Plugin
pl: Przykładowa wtyczka w języku Vala

en: Variable bit rate
pl: Zmienna przepływność

en: View '%(container)s' on SoundCloud
pl: Wyświetl „%(container)s” w serwisie SoundCloud

en: View '%(title)s' on SoundCloud
pl: Wyświetl „%(title)s” w serwisie SoundCloud

en: View All
pl: Wyświetl wszystkie

en: View your profile
pl: Wyświetl profil

en: Visible Columns
pl: Kolumny

en: Volume is now %.02f
pl: Głośność wynosi teraz %.02f

en: Volume usage
pl: Wykorzystanie woluminu

en: W_ith faster tempo tracks first
pl: Z _szybszymi ścieżkami jako pierwszymi

en: W_ith longer tracks first
pl: Z _dłuższymi ścieżkami jako pierwszymi

en: W_ith more highly rated tracks first
pl: Z _wyżej ocenianymi ścieżkami jako pierwszymi

en: W_ith more often played songs first
pl: Z _częściej odtwarzanymi ścieżkami jako pierwszymi

en: W_ith more recently added tracks first
pl: Z o_statnio dodanymi ścieżkami jako pierwszymi

en: W_ith more recently played tracks first
pl: Z ostatnio _odtwarzanymi ścieżkami jako pierwszymi

en: W_ith newer tracks first
pl: Z _nowszymi ścieżkami jako pierwszymi

en: Waiting
pl: Oczekiwanie

en: Waiting for authentication...
pl: Oczekiwanie na uwierzytelnienie…

en: Web remote control
pl: Zdalne sterowanie przez sieć

en: Web remote control preferences
pl: Preferencje zdalnego sterowania przez sieć

en: Which Audioscrobbler services do you wish to use?
pl: Których serwisów Audioscrobbler używać?

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
pl: Szerokość ramki wokół etykiety i obrazu w oknie alarmu

en: XML Shareable Playlist Format
pl: XSPF

en: Year
pl: Rok

en: Yesterday %I:%M %p
pl: Wczoraj o %H∶%M

en: You are not currently logged in.
pl: Obecnie nie zalogowano.

en: You can access the main window through the 'shell' variable :
pl: Dostęp do głównego okna można uzyskać poprzez zmienną „powłoki”:

en: You can find more information at
pl: Więcej informacji można znaleźć na stronie

en: You can improve the MusicBrainz database by adding this album.
pl: Można ulepszyć bazę MusicBrainz przez dodanie tego albumu.

en: You can now control Rhythmbox through your Remote
pl: Można teraz sterować programem Rhythmbox za pomocą pilota

en: You have not selected any music, playlists, or podcasts to transfer to this device.
pl: Nie wybrano żadnej muzyki, list odtwarzania lub podcastów do przesłania na to urządzenie.

en: You must have a library location set to download an album.
pl: Konieczne jest ustawienie położenia kolekcji przed pobraniem albumu.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with Rhythmbox; if not, write to the Free Software Foundation, Inc.,
    51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
pl: Z pewnością wraz z programem Rhythmbox dostarczono także egzemplarz
     Powszechnej Licencji Publicznej GNU (GNU General Public License);
    jeśli nie — proszę napisać do Free Software Foundation, Inc., 51
    Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: [%te of %td]
pl: [%te z %td]

en: _About Rhythmbox
pl: _O programie

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Apply compression to prevent clipping
pl: Z_astosowanie kompresji, aby uniknąć przycinania utworów

en: _Artist
pl: Wy_konawca

en: _Artist sort order:
pl: Porządkowanie wykon_awców według:

en: _Artist:
pl: _Wykonawca:

en: _Artists and albums
pl: _Wykonawcy i albumy

en: _BPM
pl: _Uderzenia na minutę

en: _BPM:
pl: _Uderzenia na minutę:

en: _Back
pl: _Wstecz

en: _Browse
pl: P_rzeglądaj

en: _Browse...
pl: _Przeglądaj…

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Cancel the transfer
pl: _Anuluj przesyłanie

en: _Check for New Devices
pl: _Wyszukaj nowe urządzenia

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Composer
pl: Ko_mpozytor

en: _Composer sort order:
pl: Porządkowanie k_ompozytorów według:

en: _Composer:
pl: K_ompozytor:

en: _Copy
pl: S_kopiuj

en: _Crossfade between tracks
pl: _Płynne przechodzenie między ścieżkami

en: _Delete Episode And File
pl: _Usuń odcinek i plik

en: _Delete Feed And Files
pl: _Usuń kanał i pliki

en: _Disc number:
pl: Numer _płyty:

en: _Disc:
pl: _Płyta:

en: _Download location:
pl: _Położenie pobieranych plików:

en: _Edit
pl: _Modyfikuj

en: _Edit...
pl: Mo_dyfikuj…

en: _Fetch
pl: _Pobierz

en: _File name:
pl: _Nazwy plików:

en: _Forward
pl: _Dalej

en: _Genre
pl: _Gatunek

en: _Genre:
pl: _Gatunek:

en: _Genres and artists
pl: Ga_tunki i wykonawcy

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _In decreasing order
pl: W kolejności _malejącej

en: _In reverse alphabetical order
pl: W odwrotnej kolejności _alfabetycznej

en: _Initialize
pl: _Zainicjuj

en: _Install
pl: Za_instaluj

en: _Install additional software required to use this format
pl: Za_instaluj dodatkowe oprogramowanie wymagane, aby użyć tego formatu

en: _Last played
pl: _Ostatnio odtwarzany

en: _Limit to:
pl: _Ograniczenie do:

en: _Load from File
pl: Wczytaj z p_liku

en: _Look for touch Remotes
pl: _Wyszukiwanie pilotów dotykowych

en: _Move to Trash
pl: Prz_enieś do kosza

en: _Music files are placed in:
pl: Pliki m_uzyczne znajdują się w:

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _New
pl: _Nowy

en: _New Playlist
pl: _Nowa lista odtwarzania

en: _No
pl: _Nie

en: _Open
pl: _Otwórz

en: _Paste
pl: Wk_lej

en: _Play count
pl: _Liczba odtworzeń

en: _Pre-amp:
pl: _Przedwzmocnienie:

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: _Preferred format:
pl: P_referowany format:

en: _Properties
pl: _Właściwości

en: _Quality
pl: _Jakość

en: _Queue All Tracks
pl: Dodaj wszystkie ścieżki do _kolejki

en: _Rating
pl: Oc_ena

en: _Rating:
pl: _Ocena:

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Rename
pl: Zmień _nazwę

en: _Replace
pl: _Zastąp

en: _Retry
pl: _Ponów

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Save to File...
pl: _Zapisz do pliku…

en: _Search again
pl: Wy_szukaj ponownie

en: _Search:
pl: Wy_szukiwanie:

en: _Select
pl: _Wybierz

en: _Share my music
pl: _Udostępnianie muzyki

en: _Shuffle Playlist
pl: _Losowanie kolejności odtwarzania listy

en: _Skip
pl: _Pomiń

en: _Skip these files
pl: _Pomiń te pliki

en: _Title:
pl: _Tytuł:

en: _Tools
pl: _Narzędzia

en: _Track count:
pl: _Liczba ścieżek:

en: _View
pl: _Widok

en: _View on %s
pl: _Wyświetl w serwisie %s

en: _Watch my library for new files
pl: _Obserwowanie zmian w kolekcji

en: _When sorted by:
pl: _Gdy porządkowane według:

en: _Year
pl: _Rok

en: _Year:
pl: _Rok:

en: _Yes
pl: _Tak

en: after
pl: po

en: at least
pl: co najmniej

en: at most
pl: przynajmniej

en: before
pl: przed

en: by <i>%s</i>
pl:  <i>%s</i>

en: contains
pl: zawiera

en: days
pl: dni

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: ends with
pl: kończy się na

en: equals
pl: równa się

en: from
pl: z

en: from <i>%s</i>
pl: z <i>%s</i>

en: h/? - Help
pl: h/? — Pomoc

en: hours
pl: godz.

en: iPod _name:
pl: _Nazwa odtwarzacza iPod:

en: iPod detected
pl: Wykryto odtwarzacz iPod

en: in
pl: w czasie

en: in the last
pl: w ciągu ostatnich

en: invalid unicode in error message
pl: nieprawidłowy znak unikodu w komunikacie o błędzie

en: minutes
pl: min

en: n - Next track
pl: n — Następna ścieżka

en: not equal to
pl: nie równa się

en: not in
pl: nie w czasie

en: not in the last
pl: nie w ciągu ostatnich

en: of
pl: z

en: p - Previous track
pl: p — Poprzednia ścieżka

en: q - Quit
pl: q — Kończy działanie

[ctx: query-criteria]
en: Album Artist
pl: Wykonawca albumu

[ctx: query-criteria]
en: Artist
pl: Wykonawca

[ctx: query-criteria]
en: Beats Per Minute
pl: Uderzenia na minutę

[ctx: query-criteria]
en: Bitrate
pl: Gęstość bitowa

[ctx: query-criteria]
en: Comment
pl: Komentarz

[ctx: query-criteria]
en: Composer
pl: Kompozytor

[ctx: query-criteria]
en: Disc Number
pl: Numer płyty

[ctx: query-criteria]
en: Duration
pl: Czas trwania

[ctx: query-criteria]
en: Genre
pl: Gatunek

[ctx: query-criteria]
en: Path
pl: Ścieżka

[ctx: query-criteria]
en: Play Count
pl: Liczba odtworzeń

[ctx: query-criteria]
en: Rating
pl: Ocena

[ctx: query-criteria]
en: Time Added to Library
pl: Czas dodania do kolekcji

[ctx: query-criteria]
en: Time of Last Play
pl: Czas ostatniego odtworzenia

[ctx: query-criteria]
en: Title
pl: Tytuł

[ctx: query-criteria]
en: Track Number
pl: Numer ścieżki

[ctx: query-criteria]
en: Year
pl: Rok

[ctx: query-sort]
en: Album Artist
pl: Wykonawca albumu

[ctx: query-sort]
en: Artist
pl: Wykonawca

[ctx: query-sort]
en: Beats Per Minute
pl: Uderzenia na minutę

[ctx: query-sort]
en: Comment
pl: Komentarz

[ctx: query-sort]
en: Composer
pl: Kompozytor

[ctx: query-sort]
en: Date Added
pl: Data dodania

[ctx: query-sort]
en: Duration
pl: Czas trwania

[ctx: query-sort]
en: Genre
pl: Gatunek

[ctx: query-sort]
en: Last Played
pl: Ostatnio odtwarzany

[ctx: query-sort]
en: Play Count
pl: Liczba odtworzeń

[ctx: query-sort]
en: Rating
pl: Ocena

[ctx: query-sort]
en: Title
pl: Tytuł

[ctx: query-sort]
en: Track Number
pl: Numer ścieżki

[ctx: query-sort]
en: Year
pl: Rok

en: s - Show playing track details
pl: s — Wyświetla informacje o odtwarzanej ścieżce

en: seconds
pl: s

en: songs
pl: utworów

en: space - Play/pause
pl: spacja — Odtwarza/wstrzymuje

en: starts with
pl: zaczyna się na

en: v - Decrease volume
pl: v — Zmniejsza głośność

en: weeks
pl: tyg.

en: ♫ %(artist)s - %(album)s ♫
pl: ♫ %(artist)s — %(album)s ♫

en: ♫ %(artist)s - %(title)s ♫
pl: ♫ %(artist)s — %(title)s ♫

en: ♫ Listening to music... ♫
pl: ♫ Słucham muzyki… ♫
