seahorse - en to pl translation catalogue (528 entries)

en: %s (%d bit)
pl: %s (%d-bitowy)

en: %s — Private key
pl: %s — klucz prywatny

en: %s — Public key
pl: %s — klucz publiczny

en: (Unknown)
pl: (Nieznany)

en: (Unreadable Secure Shell Key)
pl: (Nieczytelny klucz SSH)

en: (and %d other) | (and %d others)
pl[0]: (i %d inny)
pl[1]: (i %d inne)
pl[2]: (i %d innych)

en: (unknown)
pl: (nieznana)

en: 1024 bits
pl: 1024 bity

en: 256 bits
pl: 256 bitów

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
pl[0]: <b>%d klucz wybrany do synchronizacji</b>
pl[1]: <b>%d klucze wybrane do synchronizacji</b>
pl[2]: <b>%d kluczy wybranych do synchronizacji</b>

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d × %d pixels.
pl: <big><b>Zdjęcie jest za duże</b></big>
    Zalecany rozmiar zdjęcia dla klucza to %d×%d pikseli.

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
pl: <i>Pobieżnie:</i> oznacza, że wykonano pobieżne sprawdzenie, czy właścicielem klucza jest osoba, która się za niego podaje. Przykładowo, takiego sprawdzenia można dokonać telefonicznie, odczytując odcisk palca klucza właścicielowi.

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
pl: <i>Wcale:</i> oznacza, że istnieje przekonanie, że właścicielem klucza jest osoba, która się za niego podaje, ale nie było sprawdzane lub nie było możliwe sprawdzenie, czy tak jest faktycznie.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
pl: <i>Bardzo dokładnie:</i> Wybierane tylko wtedy, gdy istnieje absolutna pewność, że klucz ten jest autentyczny.

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
pl: Klucz PGP umożliwia szyfrowanie poczty i plików.

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to other computers.
pl: Klucz bezpiecznej powłoki (SSH) umożliwia bezpieczne połączenia z innymi komputerami.

en: A keyring that is automatically unlocked on login
pl: Baza kluczy automatycznie odblokowywana podczas logowania

en: A keyring used to store passwords
pl: Baza kluczy używana do przechowywania haseł

en: Access a network share or resource
pl: Otwiera dostęp do udziału sieciowego lub zasobu

en: Access a website
pl: Otwiera dostęp do strony WWW

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Key Server
pl: Dodanie serwera kluczy

en: Add Password
pl: Dodanie hasła

en: Add User ID
pl: Dodanie identyfikatora użytkownika

en: Add a new key or item
pl: Dodaje nowy klucz lub element

en: Add a photo to this key
pl: Dodaje zdjęcie do tego klucza

en: Add keyserver
pl: Dodaj serwer kluczy

en: Add new items
pl: Dodaj nowe elementy

en: Add password keyring
pl: Dodanie bazy haseł

en: Add subkey to %s
pl: Dodaje podklucz do %s

en: Add user ID
pl: Dodaj identyfikator użytkownika

en: Add user ID to %s
pl: Dodaje identyfikator użytkownika do %s

en: Algorithm
pl: Algorytm

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: All JPEG files
pl: Wszystkie pliki JPEG

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: All image files
pl: Wszystkie pliki obrazów

en: All key files
pl: Wszystkie pliki kluczy

en: Allows accessing this computer remotely
pl: Umożliwia zdalny dostęp do tego komputera

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
pl[0]: Na pewno usunąć %d hasło?
pl[1]: Na pewno usunąć %d hasła?
pl[2]: Na pewno usunąć %d haseł?

en: Are you sure you want to delete %u secure shell key? | Are you sure you want to delete %u secure shell keys?
pl[0]: Na pewno trwale usunąć %u klucz SSH?
pl[1]: Na pewno trwale usunąć %u klucze SSH?
pl[2]: Na pewno trwale usunąć %u kluczy SSH?

en: Are you sure you want to delete the password keyring “%s”?
pl: Na pewno usunąć bazę haseł „%s”?

en: Are you sure you want to delete the password “%s”?
pl: Na pewno usunąć hasło „%s”?

en: Are you sure you want to delete the secure shell key “%s”?
pl: Na pewno trwale usunąć klucz SSH „%s”?

en: Are you sure you want to permanently delete %d certificate? | Are you sure you want to permanently delete %d certificates?
pl[0]: Na pewno trwale usunąć %d certyfikat?
pl[1]: Na pewno trwale usunąć %d certyfikaty?
pl[2]: Na pewno trwale usunąć %d certyfikatów?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
pl[0]: Na pewno trwale usunąć %d klucz?
pl[1]: Na pewno trwale usunąć %d klucze?
pl[2]: Na pewno trwale usunąć %d kluczy?

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
pl: Na pewno trwale usunąć %s?

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %s?
pl: Na pewno trwale usunąć podklucz %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the “%s” user ID?
pl: Na pewno trwale usunąć identyfikator użytkownika „%s”?

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
pl: Na pewno usunąć bieżące zdjęcie z klucza?

en: Armored PGP keys
pl: Opakowane klucze PGP

en: Authenticate
pl: Uwierzytelnianie

en: Auto publish keys
pl: Automatyczne publikowanie kluczy

en: Auto retrieve keys
pl: Automatyczne pobieranie kluczy

en: Automatically retrieve keys from _key servers
pl: Automatyczne pobieranie kluczy z serwerów _kluczy

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
pl: Automatyczna synchronizacja z_modyfikowanych kluczy z serwerami kluczy

en: Back
pl: Wstecz

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
pl: Podpisanie wyraża przekonanie, że ten klucz należy do:

en: C_hange
pl: Z_mień

en: C_reate
pl: _Utwórz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot delete
pl: Nie można usunąć

en: Can’t import key
pl: Nie można zaimportować klucza

en: Certificate
pl: Certyfikat

en: Certificate request
pl: Żądanie certyfikatu

en: Certificates
pl: Certyfikaty

en: Certificates (DER encoded)
pl: Certyfikaty (zakodowane za pomocą DER)

en: Certify
pl: Certyfikacja

en: Change Passphrase
pl: Zmień hasło

en: Change _Passphrase
pl: Zmień _hasło

en: Change _Password
pl: Zmień _hasło

en: Change _passphrase
pl: Zmień _hasło

en: Change expiration date
pl: Zmień datę wygaśnięcia

en: Change expiry date
pl: Zmień datę wygaśnięcia

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Choose Photo to Add to Key
pl: Wybór zdjęcia dla klucza

en: Clipboard text
pl: Tekst ze schowka

en: Comment
pl: Komentarz

en: Compromised
pl: Naruszenie ochrony danych

en: Con_firm Passphrase:
pl: _Potwierdzenie hasła:

en: Configure Key for Secure Shell…
pl: Skonfiguruj klucz dla SSH…

en: Configuring Secure Shell Keys…
pl: Konfigurowanie kluczy SSH…

en: Confirm new passphrase
pl: Proszę potwierdzić nowe hasło

en: Confirm:
pl: Potwierdzenie:

en: Connecting to: %s
pl: Łączenie z: %s

en: Contributions:
pl: Współtwórcy:

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy public key to clipboard
pl: Kopiuje klucz publiczny do schowka

en: Copy secret
pl: Skopiuj hasło

en: Couldn’t add item
pl: Nie można dodać elementu

en: Couldn’t add keyring
pl: Nie można dodać bazy kluczy

en: Couldn’t add photo
pl: Nie można dodać zdjęcia

en: Couldn’t add user ID
pl: Nie można dodać identyfikatora użytkownika

en: Couldn’t change authorization for key.
pl: Nie można zmienić upoważnienia dla klucza.

en: Couldn’t change expiry date
pl: Nie można zmienić daty wygaśnięcia

en: Couldn’t change keyring password
pl: Nie można zmienić hasła bazy kluczy

en: Couldn’t change passphrase for key.
pl: Nie można zmienić hasła dla klucza.

en: Couldn’t change password.
pl: Nie można zmienić hasła.

en: Couldn’t change primary photo
pl: Nie można zmienić podstawowego zdjęcia

en: Couldn’t change primary user ID
pl: Nie można zmienić identyfikatora głównego użytkownika

en: Couldn’t communicate with %s: %s
pl: Nie można połączyć z %s: %s

en: Couldn’t configure Secure Shell keys on remote computer.
pl: Nie można skonfigurować kluczy SSH na zdalnym komputerze.

en: Couldn’t create certificate request
pl: Nie można utworzyć żądania certyfikatu

en: Couldn’t delete
pl: Nie można usunąć

en: Couldn’t delete photo
pl: Nie można usunąć zdjęcia

en: Couldn’t delete subkey
pl: Nie można usunąć podklucza

en: Couldn’t delete user ID
pl: Nie można usunąć identyfikatora użytkownika

en: Couldn’t export data
pl: Nie można wyeksportować danych

en: Couldn’t export key
pl: Nie można wyeksportować klucza

en: Couldn’t export keys
pl: Nie można wyeksportować kluczy

en: Couldn’t generate PGP key
pl: Nie można utworzyć klucza PGP

en: Couldn’t generate Secure Shell key
pl: Nie można utworzyć klucza SSH

en: Couldn’t generate private key
pl: Nie można utworzyć prywatnego klucza

en: Couldn’t import key: %s
pl: Nie można zaimportować klucza: %s

en: Couldn’t load newly generated Secure Shell key
pl: Nie można wczytać nowo utworzonego klucza SSH

en: Couldn’t lock
pl: Nie można zablokować

en: Couldn’t prepare photo
pl: Nie można przygotować zdjęcia

en: Couldn’t publish keys to server
pl: Nie można opublikować kluczy na serwerze

en: Couldn’t rename key.
pl: Nie można zmienić nazwy klucza.

en: Couldn’t resolve address %s
pl: Nie można rozwiązać adresu %s

en: Couldn’t retrieve keys from server: %s
pl: Nie można pobrać kluczy z serwera: %s

en: Couldn’t revoke subkey
pl: Nie można unieważnić podklucza

en: Couldn’t save certificate request
pl: Nie można zapisać żądania certyfikatu

en: Couldn’t set default keyring
pl: Nie można ustawić domyślnej bazy kluczy

en: Couldn’t set description.
pl: Nie można ustawić opisu.

en: Couldn’t sign key
pl: Nie można podpisać klucza

en: Couldn’t unlock
pl: Nie można odblokować

en: Couldn’t unlock keyring
pl: Nie można odblokować bazy kluczy

en: Create
pl: Utwórz

en: Create a certificate request file for this key
pl: Tworzy plik żądania certyfikatu dla tego klucza

en: Create a certificate request file.
pl: Tworzy plik żądania certyfikatu.

en: Create a new private key
pl: Tworzy nowy klucz prywatny

en: Create the new user ID
pl: Tworzy nowy identyfikator użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Created on
pl: Utworzono

en: Creating Secure Shell Key
pl: Tworzenie klucza SSH

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: DSA (sign only)
pl: DSA (tylko podpisywanie)

en: Data to be imported
pl: Dane do zaimportowania

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
pl: Deszyfrowanie się nie powiodło. Prawdopodobnie brak klucza deszyfrującego.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Password
pl: Usuń hasło

en: Delete subkey
pl: Usuń podklucz

en: Delete this certificate or key
pl: Usuwa ten certyfikat lub klucz

en: Description
pl: Opis

en: Details
pl: Szczegóły

en: Double click on a key to inspect it, or click the import button to import it into your local keyring.
pl: Podwójne kliknięcie klucza zbada go, a kliknięcie przycisku importu zaimportuje go do lokalnej bazy kluczy.

en: Dropped text
pl: Upuszczony tekst

en: E_xpiration Date
pl: Data _wygaśnięcia

en: ElGamal (encrypt only)
pl: ElGamal (tylko szyfrowanie)

en: Encrypt
pl: Szyfrowanie

en: Encryption _Type
pl: Typ _szyfrowania

en: Encryption key password
pl: Hasło klucza szyfrowania

en: Enter Key Passphrase
pl: Hasło klucza

en: Enter PIN or password for: %s
pl: Kod PIN lub hasło dla: %s

en: Enter new passphrase
pl: Nowe hasło

en: Enter new passphrase for “%s”
pl: Nowe hasło dla „%s”

en: Enter passphrase
pl: Hasło

en: Enter passphrase for “%s”
pl: Hasło dla „%s”

en: Enter the date directly
pl: Proszę wprowadzić datę bezpośrednio

en: Enter the new passphrase again: %s
pl: Ponownie nowe hasło dla: %s

en: Enter the new passphrase for: %s
pl: Nowe hasło dla: %s

en: Enter the old passphrase for: %s
pl: Poprzednie hasło dla: %s

en: Enter the passphrase for your new key twice.
pl: Należy dwukrotnie wpisać hasło dla nowego klucza.

en: Enter your Secure Shell passphrase:
pl: Proszę wprowadzić hasło SSH:

en: Error changing password
pl: Błąd podczas zmiany hasła

en: Error deleting the SSH key.
pl: Błąd podczas usuwania klucza SSH.

en: Error deleting the password.
pl: Błąd podczas usuwania hasła.

en: Expiration Date
pl: Data wygaśnięcia

en: Expires
pl: Wygasa

[ctx: Expires]
en: Never
pl: Nigdy

en: Expiry: %s
pl: Data wygaśnięcia: %s

en: Export
pl: Wyeksportuj

en: Export _public key
pl: Wye_ksportuj klucz publiczny

en: Export _secret key
pl: Wy_eksportuj tajny klucz

en: Export the certificate
pl: Eksportuje certyfikat

en: Exporting data
pl: Eksportowanie danych

en: Export…
pl: Wyeksportuj…

en: Failed to export certificate
pl: Wyeksportowanie certyfikatu się nie powiodło

en: Filter
pl: Wyszukiwanie

en: Filter items:
pl: Filtrowanie elementów:

en: Filter which items to show. If empty, show all items, if “personal” show personal keys, if “trusted” show trusted.
pl: Filtrowanie, które elementy wyświetlać. Jeśli puste, to wyświetlane są wszystkie, „personal” wyświetla osobiste klucze, „trusted” wyświetla zaufane.

en: Find Remote Keys
pl: Wyszukiwanie zdalnych kluczy

en: Fingerprint
pl: Odcisk palca

en: Full _Name
pl: Imię i _nazwisko

en: GNOME Online Accounts password
pl: Hasło kont online GNOME

en: GNOME Web password
pl: Hasło przeglądarki WWW dla GNOME

en: GPG key
pl: Klucz GPG

en: Generate a new key
pl: Tworzy nowy klucz

en: Generate a new subkey
pl: Tworzy nowy podklucz

en: Generating key
pl: Tworzenie klucza

en: Give a trust level to the owner of this key
pl: Nadaje poziom zaufania właścicielowi tego klucza

en: GnuPG keys
pl: Klucze GnuPG

en: GnuPG: default keyring directory
pl: GnuPG: domyślny katalog bazy kluczy

en: Go to next photo
pl: Przechodzi do następnego zdjęcia

en: Go to previous photo
pl: Przechodzi do poprzedniego zdjęcia

en: Google Chrome password
pl: Hasło programu Google Chrome

en: HTTP Key Server
pl: Serwer HTTP kluczy

en: HTTPS Key Server
pl: Serwer HTTPS kluczy

en: Height (in pixels) of the window.
pl: Wysokość okna w pikselach.

en: Height of the window
pl: Wysokość okna

en: Host:
pl: Adres:

en: How carefully have you checked this key?
pl: Jak dokładnie był sprawdzany ten klucz?

en: How others will see this signature:
pl: Ustawienia podpisu:

en: I believe “%s” is the owner of this key
pl: Wierzę, że „%s” jest właścicielem tego klucza

en: I can _revoke this signature at a later date.
pl: Mogę _unieważnić ten podpis w późniejszym czasie.

en: I no longer trust that “%s” owns this key
pl: Nie mam już pewności, że „%s” jest właścicielem klucza

en: I trust signatures from this key on other keys
pl: Ufam podpisom złożonym przez ten klucz pod innymi kluczami

en: I understand that all items will be permanently deleted.
pl: Rozumiem, że wszystkie elementy zostaną trwale usunięte.

en: I understand that this key will be permanently deleted.
pl: Rozumiem, że ten klucz zostanie trwale usunięty.

en: I understand that this secret key will be permanently deleted.
pl: Rozumiem, że ten tajny klucz zostanie trwale usunięty.

en: IM account password for
pl: Hasło konta komunikatora dla

en: If key never expires
pl: Jeśli klucz nigdy nie wygasa

en: If there is a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your new key.
pl: Jeżeli tworzony klucz ma być używany do łączenia się z konkretnym komputerem, można w tej chwili przygotować ten komputer do rozpoznawania nowego klucza.

en: Import
pl: Importuje

en: Import Key
pl: Importowanie klucza

en: Import failed
pl: Zaimportowanie się nie powiodło

en: Import from file…
pl: Zaimportuj z pliku…

en: Importing data
pl: Importowanie danych

en: Importing key. Enter passphrase
pl: Importowanie klucza. Proszę wprowadzić hasło

en: Importing key: %s
pl: Importowanie klucza: %s

en: Instant messaging password
pl: Hasło komunikatora

en: Invalid URI: %s
pl: Nieprawidłowy adres URI: %s

en: Invalid expiry date
pl: Nieprawidłowa data wygaśnięcia

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
pl: Nieprawidłowe dane klucza (brakujące UID). Przyczyną tego może być nieprawidłowo ustawiona data w systemie lub brak podpisu własnego.

en: Item Properties
pl: Właściwości elementu

en: Key
pl: Klucz

en: Key Co_mment
pl: Ko_mentarz do klucza

en: Key Data
pl: Dane klucza

en: Key ID
pl: Identyfikator klucza

en: Key Length
pl: Długość klucza

en: Key Name
pl: Nazwa klucza

en: Key Server Type:
pl: Typ serwera kluczy:

en: Key Synchronization
pl: Synchronizacja kluczy

en: Key _Length
pl: Długość k_lucza

en: Key _Strength (bits)
pl: _Długość klucza (w bitach)

en: Key _Strength (bits):
pl: _Długość klucza (w bitach):

en: Key _Type
pl: _Typ klucza

en: Key _Type:
pl: _Typ klucza:

en: Key has been compromised
pl: Doszło do naruszenia ochrony danych

en: Key has been superseded
pl: Klucz został zastąpiony

en: Key import succeeded
pl: Pomyślnie zaimportowano klucz

en: Key is no longer used
pl: Klucz nie jest już używany

en: Key storage password
pl: Hasło przechowalni kluczy

en: Keyring is locked
pl: Baza kluczy jest zablokowana

en: Keyring password
pl: Hasło bazy kluczy

en: Keyring properties
pl: Właściwości bazy kluczy

en: Keys
pl: Klucze

en: Keys used to connect securely to other computers
pl: Klucze używane do łączenia się z innymi komputerami

en: Keyservers
pl: Serwery kluczy

en: LDAP Key Server
pl: Serwer LDAP kluczy

[ctx: Label]
en: Unknown
pl: Nieznana

en: Label:
pl: Etykieta:

en: Last key server search pattern
pl: Ostatni wzór wyszukiwania na serwerze kluczy

en: Last key servers used
pl: Ostatnio używane serwery kluczy

en: Length of Key
pl: Długość klucza

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
pl[0]: Wczytano %d klucz
pl[1]: Wczytano %d klucze
pl[2]: Wczytano %d kluczy

en: Location
pl: Położenie

en: Make _primary
pl: _Ustaw jako główny

en: Make this photo the primary photo
pl: Ustawia to zdjęcie jako podstawowe

en: Manage your passwords and encryption keys
pl: Zarządzanie hasłami i kluczami szyfrującymi

en: Multiple Keys
pl: Wiele kluczy

en: Must be at least 5 characters long
pl: Musi mieć co najmniej 5 znaków

en: Name
pl: Nazwa

en: Name (CN):
pl: Nazwa (CN):

en: Name must be at least 5 characters long.
pl: Nazwa musi mieć co najmniej 5 znaków.

en: Ne_ver Expires
pl: _Nie wygasa

en: Network Credentials
pl: Sieciowe dane uwierzytelniające

en: Network Manager secret
pl: Hasło menedżera sieci

en: Network connection secret
pl: Hasło połączenia sieciowego

en: Network password
pl: Hasło sieciowe

en: Never E_xpires
pl: Nigdy nie _wygasa

en: Never expires
pl: Nigdy nie wygasa

en: New Key Passphrase
pl: Nowe hasło klucza

en: New Keyring Name:
pl: Nazwa nowej bazy kluczy:

en: New PGP key
pl: Nowy klucz PGP

en: New Secure Shell Key
pl: Nowy klucz SSH

en: New _Passphrase:
pl: Nowe _hasło:

en: New private key
pl: Nowy klucz prywatny

en: No keys usable for signing
pl: Brak kluczy zdolnych do podpisywania

en: No longer in use.
pl: Nie jest już używane.

en: No private key file is available for this key.
pl: Brak klucza prywatnego dla tego klucza.

en: No public key file is available for this key.
pl: Brak dostępnego klucza publicznego dla tego klucza.

en: No reason
pl: Brak powodu

en: No reason for revoking key
pl: Brak powodu do unieważnienia klucza

en: No signatures available
pl: Brak dostępnych podpisów

en: None: Don’t publish keys
pl: Brak: bez publikowania kluczy

en: Not Used
pl: Nie używany

en: Old Key Passphrase
pl: Poprzednie hasło klucza

en: Only display the signatures of people I trust
pl: Wyświetla tylko podpisy od osób, do których mam zaufanie

en: Only trusted
pl: Tylko zaufane

en: OpenSSH keys
pl: Klucze OpenSSH

en: Optional comment describing key
pl: Opcjonalny komentarz opisujący klucz

en: Optional description of revocation
pl: Opcjonalny opis unieważnienia

en: Optional email address
pl: Opcjonalny adres e-mail

en: Override owner trust
pl: Zmień zaufanie do właściciela

en: Owner trust
pl: Zaufanie do właściciela

en: PEM encoded request
pl: Żądanie zakodowane za pomocą PEM

en: PGP Keys
pl: Klucze PGP

en: PGP key
pl: Klucz PGP

en: PGP keys
pl: Klucze PGP

en: PGP keys are for encrypting email or files
pl: Klucze PGP są używane do szyfrowania poczty i plików

en: Passphrase
pl: Hasło

en: Passphrase for New PGP Key
pl: Hasło dla nowego klucza PGP

en: Passphrase for New Secure Shell Key
pl: Hasło dla nowego klucza SSH

en: Password
pl: Hasło

en: Password keyring
pl: Baza haseł

en: Password or Secret
pl: Hasło

en: Password:
pl: Hasło:

en: Passwords
pl: Hasła

en: Passwords and Keys
pl: Hasła i klucze

en: Passwords and Keys is a GNOME application for managing encryption keys.
pl: Hasła i klucze to program dla środowiska GNOME do zarządzania kluczami szyfrującymi.

en: Personal PGP key
pl: Osobisty klucz PGP

en: Personal SSH key
pl: Osobisty klucz SSH

en: Personal certificate
pl: Osobisty certyfikat

en: Personal certificate and key
pl: Osobisty certyfikat i klucz

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
pl: Proszę wybrać nazwę dla nowej bazy kluczy. Użytkownik będzie proszony o hasło odblokowujące.

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Properties
pl: Właściwości

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Public SSH keys
pl: Publiczne klucze SSH

en: Publish keys to this key server
pl: Publikowanie kluczy na tym serwerze kluczy

en: RSA (encrypt only)
pl: RSA (tylko szyfrowanie)

en: RSA (sign only)
pl: RSA (tylko podpisywanie)

en: Re_voke
pl: Unie_ważnij

en: Reason for revoking the key
pl: Powód unieważnienia klucza

en: Remote Host Password
pl: Hasło do zdalnego komputera

en: Remote access
pl: Zdalny dostęp

en: Remote keys
pl: Zdalne klucze

en: Remote keys containing “%s”
pl: Zdalne klucze zawierające „%s”

en: Remove this photo from this key
pl: Usuwa to zdjęcie z tego klucza

en: Request Certificate
pl: Zażądaj certyfikat

en: Resolving server address: %s
pl: Pobieranie adresu IP serwera: %s

en: Retrieving data
pl: Pobieranie danych

en: Revoke
pl: Unieważnij

en: Revoke key
pl: Unieważnia klucz

en: Revoke key signature
pl: Unieważnij podpis klucza

en: Revoke subkey
pl: Unieważnij podklucz

en: Revoke: %s
pl: Unieważnienie: %s

en: SSH Key
pl: Klucz SSH

en: SSH Key Properties
pl: Właściwości klucza SSH

en: SSH key
pl: Klucz SSH

en: Safely store a password or secret
pl: Bezpieczne przechowywanie haseł programów i haseł sieciowych

en: Save
pl: Zapisz

en: Save certificate request
pl: Zapisuje żądanie certyfikatu

en: Save changes for this item?
pl: Zapisać zmiany w tym elemencie?

en: Saved password or login
pl: Zapisane hasło lub login

en: Seahorse Project Homepage
pl: Witryna projektu Seahorse

en: Search for a key or password
pl: Wyszukuje klucz lub hasło

en: Secret SSH keys
pl: Tajne klucze SSH

en: Secure Shell
pl: Powłoka SSH

en: Secure Shell Key
pl: Klucz SSH

en: Secure Shell key
pl: Klucz SSH

en: Select the date from a calendar
pl: Wybór daty z kalendarza

en: Sending data
pl: Wysyłanie danych

en: Server
pl: Serwer

en: Set Up
pl: Przygotuj

en: Set Up Computer for SSH Connection
pl: Przygotowywanie komputera do połączeń SSH

en: Set as default
pl: Ustaw jako domyślne

en: Show _trusted
pl: _Zaufane

en: Show an_y
pl: _Wszystkie

en: Show expiry column
pl: Wyświetlanie kolumny wygasania

en: Show keyrings sidebar
pl: Wyświetlanie panelu bocznego baz kluczy

en: Show keyrings sidebar in Seahorse.
pl: Wyświetlanie panelu bocznego baz kluczy.

en: Show p_ersonal
pl: _Osobiste

en: Show trust column
pl: Wyświetlanie kolumny zaufania

en: Show type column
pl: Wyświetlanie kolumny typu

en: Show validity column
pl: Wyświetlanie kolumny ważności

en: Show/Hide password
pl: Wyświetla/ukrywa hasło

en: Sign
pl: Podpisywanie

en: Sign Key
pl: Podpisywanie klucza

en: Sign key
pl: Podpisz klucz

en: Sign key as:
pl: Podpisanie klucza jako:

en: Signature trust
pl: Zaufanie do podpisu

en: Signatures
pl: Podpisy

en: Specify the column to sort the Seahorse key manager main window by. Columns are: “name”, “id”, “validity”, “expires”, “trust”, and “type”. Put a “-” in front of the column name to sort in descending order.
pl: Określa kolumnę, według której porządkować główne okno menedżera kluczy. Kolumny to: „name” (nazwa), „id” (identyfikator), „validity” (ważność), „expires” (wygasa), „trust” (zaufanie) i „type” (typ). Umieszczenie „-” na początku nazwy kolumny powoduje porządkowanie w odwrotnej kolejności.

en: Stored at:
pl: Przechowywane w:

en: Stored note
pl: Przechowywana notatka

en: Stored personal passwords, credentials and secrets
pl: Przechowywane osobiste hasła i inne dane uwierzytelniające

en: Subkey %d of %s
pl: Podklucz %d klucza %s

en: Subkey has expired
pl: Podklucz wygasł

en: Subkey is disabled
pl: Podklucz jest wyłączony

en: Subkey was revoked
pl: Podklucz został unieważniony

en: Subkeys
pl: Podklucze

en: Superseded
pl: Zastąpiony

en: Sync Keys
pl: Synchronizowanie kluczy

en: Synchronizing keys…
pl: Synchronizowanie kluczy…

en: Telepathy password
pl: Hasło Telepathy

en: The GNOME Project
pl: Projekt GNOME

en: The URIs of the keyrings chosen in the sidebar.
pl: Adresy URI baz kluczy wybranych na panelu bocznym.

en: The column to sort the Seahorse keys by
pl: Kolumna, według której porządkować klucze

en: The common name (CN) placed in the certificate request.
pl: Wspólna nazwa (CN) umieszczona w żądaniu certyfikatu.

en: The default width of the side pane.
pl: Domyślna szerokość panelu bocznego.

en: The expiry date must be in the future
pl: Data wygaśnięcia musi być datą przyszłą

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format.
pl: Plik nie może zostać wczytany. Prawdopodobnie jest on zapisany w nieprawidłowym formacie.

en: The host name or address of the server.
pl: Nazwa lub adres serwera.

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
pl: Serwer kluczy, na którym publikować klucze PGP. Puste wyłącza publikowanie kluczy PGP.

en: The keyrings chosen
pl: Wybrane bazy kluczy

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
pl: Ostatni serwer kluczy, na którym wyszukiwano lub puste dla wszystkich serwerów kluczy.

en: The last search pattern searched for against a key server.
pl: Ostatnio używany wzór wyszukiwania na serwerze kluczy.

en: The operation was cancelled
pl: Anulowano działanie

en: The owner of the key revoked the key. It should no longer be used.
pl: Ten klucz został unieważniony przez właściciela. Klucz nie powinien być już używany.

en: The port to access the server on.
pl: Numer portu serwera.

en: The search for keys failed.
pl: Wyszukanie kluczy się nie powiodło.

en: This collection seems to be empty
pl: Ta kolekcja jest pusta

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
pl: Plik nie jest obrazem, albo nierozpoznany format obrazu. Proszę spróbować obraz JPEG.

en: This key expired on %s
pl: Ten klucz wygasł %s

en: This key was already signed by
    “%s”
pl: Ten klucz został już podpisany przez
    „%s”

en: This subkey can be used for authentication
pl: Tego podklucza można używać do uwierzytelniania

en: This subkey can be used for encryption
pl: Tego podklucza można używać do szyfrowania

en: This subkey can be used to create certificates
pl: Tego podklucza można używać do tworzenia certyfikatów

en: This subkey can be used to create data signatures
pl: Tego podklucza można używać do tworzenia podpisów danych

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
pl: Po raz trzeci wprowadzono błędne hasło. Proszę spróbować ponownie.

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
pl: Internetowe wyszukiwanie kluczy innych osób. Klucze te można importować do lokalnej bazy kluczy.

en: This will publish the keys in your key ring so they’re available for others to use. You’ll also get any changes others have made since you received their keys.
pl: Synchronizacja spowoduje opublikowanie kluczy z tej bazy kluczy. Zostaną także pobrane wszystkie zmiany w kluczach, jakie zostały wprowadzone przez ich właścicieli od momentu ich zaimportowania.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
pl: Synchronizacja spowoduje pobranie wszystkich zmian kluczy, jakie zostały wprowadzone przez ich właścicieli od momentu ich zaimportowania. Nie wybrano żadnego serwera do publikowania kluczy, przez co klucze użytkownika nie będą dostępne dla innych.

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
pl: Aby możliwe było używanie tego klucza SSH do połączeń z innym komputerem, musi być na nim utworzone konto z możliwością logowania.

en: Trust
pl: Zaufanie

en: Type
pl: Typ

en: Unable to change trust
pl: Nie można zmienić zaufania

en: Unavailable
pl: Niedostępne

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown date
pl: Nieznana data

en: Unknown key type!
pl: Nieznany typ klucza.

en: Unknown type
pl: Nieznany typ

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Unlocks a PGP key
pl: Odblokowuje klucz PGP

en: Unlocks a Secure Shell key
pl: Odblokowuje klucz SSH

en: Unnamed
pl: Bez nazwy

en: Unnamed private key
pl: Klucz prywatny bez nazwy

en: Usages
pl: Zastosowania

en: Use
pl: Zastosowanie

en: Used to access other computers
pl: Używany do połączeń ze zdalnymi komputerami

en: Used to encrypt emails and files
pl: Używany do szyfrowania poczty i plików

en: Used to request a certificate
pl: Używane do żądania certyfikatu

en: Used to store application and network passwords
pl: Używane do przechowywania haseł programów i haseł sieciowych

en: User IDs
pl: Identyfikatory użytkownika

[ctx: Validity]
en: Disabled
pl: Wyłączony

[ctx: Validity]
en: Full
pl: Pełne

[ctx: Validity]
en: Fully
pl: Pełne

[ctx: Validity]
en: Marginal
pl: Niewielkie

[ctx: Validity]
en: Marginally
pl: Częściowe

[ctx: Validity]
en: Never
pl: Nigdy

[ctx: Validity]
en: Revoked
pl: Unieważniony

[ctx: Validity]
en: Ultimate
pl: Bezwzględne

[ctx: Validity]
en: Ultimately
pl: Bezwzględne

[ctx: Validity]
en: Unknown
pl: Nieznane

en: Version of this application
pl: Wersja tego programu

en: When creating a key we need to generate a lot of
    random data and we need you to help. It’s a good
    idea to perform some other action like typing on
    the keyboard, moving the mouse, using applications.
    This gives the system the random data that it needs.
pl: Podczas tworzenia klucza wymagane jest wygenerowanie
    wiele losowych danych i potrzebna jest do tego pomoc
    użytkownika. Proszę wykonywać różne działania, takie
    jak pisanie na klawiaturze, poruszanie kursorem myszy,
    używanie programów. Dostarcza to komputerowi losowe
    dane, których potrzebuje.

en: Where to search:
pl: Miejsce wyszukiwania:

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
pl: Czy automatycznie pobierać klucze z serwerów kluczy.

en: Whether or not modified keys should be automatically published.
pl: Czy modyfikowane klucze mają być automatycznie publikowane.

en: Which items to show
pl: Które elementy wyświetlać

en: Wi-Fi password
pl: Hasło sieci Wi-Fi

en: Width (in pixels) of the window.
pl: Szerokość okna w pikselach.

en: Width of the side pane
pl: Szerokość panelu bocznego

en: Width of the window
pl: Szerokość okna

en: With Passwords and Keys you can create and manage PGP keys, create and manage SSH keys, publish and retrieve keys from key servers, cache your passphrase so you don’t have to keep typing it and backup your keys and keyring.
pl: Program Hasła i klucze umożliwia tworzenie i zarządzanie kluczami PGP i kluczami SSH, publikowanie i pobieranie kluczy z serwerów, zapamiętywanie haseł oraz tworzenie kopii zapasowych kluczy i baz kluczy.

en: Wrong passphrase.
pl: Błędne hasło.

en: Wrong password
pl: Błędne hasło

en: X.509 certificates and related keys
pl: Certyfikaty i powiązane klucze X.509

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
pl: W tym przypadku, w celu zweryfikowania zgodności nazwy w kluczu, można użyć identyfikacji na podstawie zdjęcia z dokumentu stwierdzającego tożsamość (np. z paszportu). Dodatkowo wskazane jest sprawdzenie, czy adres e-mail należy do właściciela klucza.

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
pl: Brak osobistych kluczy PGP, które mogłyby być użyte do wskazania twojego zaufania do tego klucza.

en: Your email address, or a reminder of what this key is for.
pl: Adres e-mail lub inna informacja opisujących ten klucz.

en: Your trust of this key
pl: Zaufanie do tego klucza

en: _About Passwords and Keys
pl: _O programie

en: _Add subkey
pl: _Dodaj podklucz

en: _Advanced key options
pl: _Zaawansowane opcje klucza

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Casually
pl: Pobi_eżnie

en: _Comment
pl: _Komentarz

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Delete SSH Key
pl: _Usuń klucz SSH

en: _Description
pl: _Opis

en: _Description:
pl: _Opis:

en: _Don’t Resize
pl: _Nie zmieniaj rozmiaru

en: _Email Address
pl: Adres _e-mail

en: _Export
pl: Wy_eksportuj

en: _Find remote keys…
pl: Wy_szukaj zdalne klucze…

en: _Generate
pl: _Utwórz

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Import
pl: Zai_mportuj

en: _Key Servers
pl: Serwery _kluczy

en: _Keyboard Shortcuts
pl: _Skróty klawiszowe

en: _Keyring:
pl: Baza _kluczy:

en: _Lock
pl: Za_blokuj

en: _Login name:
pl: _Login:

en: _Never expires
pl: _Nigdy nie wygasa

en: _Not at all
pl: _Wcale

en: _Open
pl: _Otwórz

en: _Others may not see this signature
pl: I_nni nie mogą oglądać tego podpisu

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: _Properties
pl: _Właściwości

en: _Publish keys to:
pl: _Publikowanie kluczy na:

en: _Reason:
pl: _Powód:

en: _Resize
pl: _Zmień rozmiar

en: _Revoke
pl: _Unieważnij

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Search
pl: Wy_szukaj

en: _Search for keys containing:
pl: _Wyszukiwanie kluczy zawierających:

en: _Server address:
pl: Adres _serwera:

en: _Set as default
pl: _Ustaw jako domyślne

en: _Sign
pl: _Podpisz

en: _Sign key
pl: _Podpisz klucz

en: _Signer:
pl: _Osoba podpisująca:

en: _Sync
pl: Z_synchronizuj

en: _Sync and publish keys…
pl: Zsy_nchronizuj i opublikuj klucze…

en: _Unlock
pl: _Odblokuj

en: _Very Carefully
pl: _Bardzo dokładnie

en: eg: fileserver.example.com:port
pl: np.: serwer-plików.example.com:port

en: initial temporary item
pl: początkowy element tymczasowy

en: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;
pl: baza kluczy;hasło;hasła;szyfrowanie;zaszyfruj;bezpieczeństwo;zabezpieczenia;podpisywanie;podpis;podpisz;ssh;gpg;pgp;

[ctx: name-of-ssh-key]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
pl: Utworzenie nowego elementu

[ctx: shortcut window]
en: Help
pl: Pomoc

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
pl: Zaimportowanie elementu z pliku

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
pl: Nawigacja

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
pl: Otwarcie menu

[ctx: shortcut window]
en: Overview
pl: Przegląd

[ctx: shortcut window]
en: Quit
pl: Zakończenie działania

[ctx: shortcut window]
en: Search
pl: Wyszukiwanie

[ctx: shortcut window]
en: Select next keyring
pl: Wybór następnej bazy kluczy

[ctx: shortcut window]
en: Select previous keyring
pl: Wybór poprzedniej bazy kluczy

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
pl: Lista skrótów

[ctx: shortcut window]
en: Show keyring contents (on small screens)
pl: Wyświetlenie zawartości bazy kluczy (na małych ekranach)

[ctx: shortcut window]
en: Show sidebar (on small screens)
pl: Wyświetlenie panelu bocznego (na małych ekranach)
