NetworkManager - en to sk translation catalogue (437 entries)

en: %d (passphrase)
sk: %d (heslo)

en: %d (unknown)
sk: %d (neznáme)

en: %d. IP address has invalid label '%s'
sk: %d. IP adresa nemá platné označenie '%s'

en: %d. IP address is invalid
sk: %d. IP adresa nie je platná

en: %d. route is invalid
sk: %d. smer nie je platný

en: %s argument is missing
sk: %s parameter chýba

en: %s: connection profile changed
sk: %s: profil spojenie sa zmenil

en: %s: connection profile created
sk: %s: profil spojenia bol vytvorený

en: %s: connection profile removed
sk: %s: profil spojenia bol odstránený

en: %s: device created
sk: %s: zariadenie vytvorené

en: %s: device removed
sk: %s: zariadenie odstránené

en: %s: using connection '%s'
sk: %s: použiva sa spojenie %s'

en: '%s' is not a valid IPv4 address for '%s' option
sk: '%s' nie je platná IPv4 adresa pre voľbu '%s'

en: '%s' is not a valid MAC address
sk: '%s' nie je platnou MAC adresou

en: '%s' is not a valid channel
sk: '%s' nie je platným kanálom

en: '%s' is not a valid channel; use <1-13>
sk: '%s' nie je platným kanálom; použite <1-13>

en: '%s' is now the primary connection
sk: '%s' je teraz primárnym spojením

en: '%s' not among [%s]
sk: '%s' nie je medzi [%s]

en: '%s' option is empty
sk: voľba '%s' je prázdna

en: '--order' argument is missing
sk: '--order' parameter chýba

en: (No custom routes)
sk: (Žiadne vlastné smerovania)

en: (default)
sk: (východzie)

en: (none)
sk: (žiadne)

en: (unknown)
sk: (neznáme)

en: 0 (NONE)
sk: 0 (ŽIADNE)

en: 0 (disabled)
sk: 0 (vypnuté)

en: 0 (none)
sk: 0 (žiadne)

en: 802.1X supplicant configuration failed
sk: Nepodarilo sa nastaviť 802.1X supplicant.

en: 802.1X supplicant disconnected
sk: 802.1X supplicant sa odpojil.

en: 802.1X supplicant failed
sk: 802.1X supplicant zlyhal.

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
sk: 802.1X supplicant sa autentikoval príliš dlho.

en: A dependency of the connection failed
sk: Nebolo možné uspokojiť závislosti pripojenia

en: A duplicate IP address was detected
sk: Bola detegovaná duplikátna IP adresa

en: A password is required to connect to '%s'.
sk: Na pripojenie k '%s' je potrebné zadať heslo.

en: A problem with the RFC 2684 Ethernet over ADSL bridge
sk: Vyskytol sa problém s RFC 2684 premostením Ethernetu cez ADSL

en: A secondary connection of the base connection failed
sk: Zlyhalo nadviazanie druhotného spojenia

en: ADSL connection
sk: ADSL spojenie

en: Access Point
sk: Prístupový bod

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activate a connection
sk: Aktivovať spojenie

en: Activation failed: %s
sk: Aktivácia zlyhala: %s

en: Ad-Hoc Network
sk: Ad-Hoc sieť

en: Add
sk: Pridať

en: Add...
sk: Pridať...

en: Addresses
sk: Adresy

en: Aging time
sk: Čas zastarávania

en: Allow BSD data compression
sk: Povoliť BSD dátovú kompresiu

en: Allow Deflate data compression
sk: Použiť dátovú kompresiu Deflate

en: Allowed authentication methods:
sk: Povolené autentifikačné metódy:

en: Allowed values for '%s' property: %s
sk: Povolené hodnoty pre vlastnosť '%s': %s

en: Are you sure you want to delete the connection '%s'?
sk: Naozaj chcete vymazať spojenie '%s'?

en: Authentication
sk: Overenie totožnosti

en: Authentication required by wireless network
sk: Bezdrôtová sieť vyžaduje overenie totožnosti

en: AutoIP service error
sk: Chyba v službe AutoIP.

en: AutoIP service failed
sk: Služba AutoIP zlyhala.

en: AutoIP service failed to start
sk: Zlyhal pokus o spustenie služby AutoIP.

en: Automatic
sk: Automatická

en: Automatic (DHCP-only)
sk: Automatická (iba DHCP)

en: Automatically connect
sk: Automaticky pripojiť

en: Available properties: %s
sk: Dostupné vlastnosti: %s

en: Available settings: %s
sk: Dostupné nastavenia: %s

en: Available to all users
sk: Dostupné všetkým užívateľom

en: BRIDGE
sk: PREMOSTENIE

en: Back
sk: Späť

en: Bluetooth device address
sk: Adresa Bluetooth zariadenia

en: Bond device
sk: Zariadenie bond

en: Bridge
sk: Premostenie

en: Bridge connection %d
sk: Premostenie (bridge) %d

en: Bridge device
sk: Zariadenie typu bridge

en: Can not change the connection type
sk: Nie je možné zmeniť typ spojenia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Carrier/link changed
sk: Stav spojenia sa zmenil

en: Certificate file is empty
sk: Súbor s certifikátom je prázdny

en: Channel
sk: Kanál

en: Cloned MAC [none]
sk: Klonovaná MAC [žiadna]

en: Cloned MAC address
sk: Klonovaná MAC adresa

en: Connected
sk: Pripojený

en: Connecting
sk: Pripájam sa

en: Connecting...
sk: Pripájam sa...

en: Connection '%s' (%s) successfully added.
sk: Spojenie '%s' (%s) úspešne pridané.

en: Connection '%s' (%s) successfully deleted.
sk: Spojenie '%s' (%s) úspešne vymazané.

en: Connection '%s' successfully deactivated (D-Bus active path: %s)
sk: Spojenie '%s' úspešne deaktivované (aktívna cesta D-Bus: %s)

en: Connection (name, UUID, or path):
sk: Pripojenie (meno, UUID alebo cesta):

en: Connection is already active
sk: Spojenie už je nadviazané

en: Connection profile details
sk: Detaily spojenia

en: Connection successfully activated (%s) (D-Bus active path: %s)
sk: Spojenie úspešne aktivované (%s) (aktívna cesta D-Bus: %s)

en: Connection successfully activated (D-Bus active path: %s)
sk: Spojenie úspešne aktivované (aktívna cesta D-Bus: %s)

en: Connection(s) (name, UUID, or path):
sk: Pripojenie(a): (mená, UUID alebo cesty):

en: Connection(s) (name, UUID, path or apath):
sk: Pripojenia: (mená, UUID alebo aktívne cesty):

en: Connectivity
sk: Konektivita

en: Connectivity is now '%s'
sk: Konektivita teraz funguje cez '%s'

en: Could not activate connection: %s
sk: Nepodarilo sa aktivovať spojenie: %s

en: Could not contact NetworkManager: %s.
sk: Nepodarilo sa kontaktovať NetworkManager: %s.

en: Could not create a software link
sk: Nepodarilo sa vytvoriť softvérové spojenie

en: Could not decode private key.
sk: Nepodarilo sa dekódovať súkromný kľúč.

en: Could not parse arguments
sk: Nepodarilo sa interpretovať argumenty

en: Create
sk: Vytvoriť

en: DCB or FCoE setup failed
sk: Nastavenie DCB alebo FCoE zlyhalo

en: DHCP client error
sk: Chyba v DHCP klientovi.

en: DHCP client failed
sk: DHCP klient zlyhal.

en: DHCP client failed to start
sk: Nepodarilo sa spustiť DHCP klienta.

en: DNS servers
sk: DNS servery

en: DSL authentication
sk: Overenie totožnosti DSL

en: DSL connection %d
sk: DSL spojenie %d

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Delete
sk: Vymazať

en: Destination
sk: Cieľová adresa

en: Device
sk: Zariadenie

en: Device disconnected by user or client
sk: Zariadenie bolo odpojené užívaťeľom

en: Device is now managed
sk: Odteraz je zariadenie spravované

en: Device is now unmanaged
sk: Odteraz zariadenie nie je spravované

en: Disabled
sk: Vypnuté

en: Disconnected by user
sk: Odpojené užívateľom

en: Don't become a daemon
sk: Neprepnúť sa do režimu démona

en: Dynamic WEP (802.1x)
sk: Dynamický WEP (802.1x)

en: Edit '%s' value:
sk: Upraviť hodnotu '%s':

en: Edit Connection
sk: Upraviť Spojenie

en: Edit a connection
sk: Upraviť spojenie

en: Edit...
sk: Upraviť...

en: Enable IGMP snooping
sk: Povoliť IGMP snooping

en: Enable STP (Spanning Tree Protocol)
sk: Povoliť STP (Spanning Tree Protocol)

en: Enter '%s' value:
sk: Zadajte hodnotu '%s':

en: Enter a list of IPv4 addresses of DNS servers.
    
    Example: 8.8.8.8, 8.8.4.4
sk: Zadajte zoznam IPv4 adries DNS serverov.
    
    Priíklad: 8.8.8.8, 8.8.4.4

en: Enter connection type:
sk: Druh spojenia:

en: Error updating secrets for %s: %s
sk: Nepodarilo sa zmeniť heslo pre %s: %s

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Error: %s argument is missing.
sk: Chyba: %s parameter chýba.

en: Error: %s.
sk: Chyba: %s.

en: Error: '%s' argument is required.
sk: Chyba: parameter '%s' je povinný.

en: Error: '%s' is ambiguous (%s.%s or %s.%s).
sk: Error: '%s' nie je jednoznačná (%s.%s alebo %s.%s)

en: Error: 'managed': %s.
sk: Chyba: 'spravované: %s.

en: Error: 'save': %s.
sk: Chyba: 'save': %s

en: Error: Access point with bssid '%s' not found.
sk: Chyba: Prístupový bod s bssid '%s' neexistuje.

en: Error: Connection activation failed: %s
sk: Chyba: Aktivácia spojenia zlyhala: %s

en: Error: Could not create NMClient object: %s.
sk: Chyba: Nepodarilo sa vytvoriť objekt NMClient: %s.

en: Error: Failed to add '%s' connection: %s
sk: Chyba: Nepodarilo sa pridať spojenie '%s': %s

en: Error: NetworkManager is not running.
sk: Chyba: NetworkManager nebeží.

en: Error: No connection specified.
sk: Chyba: Nebolo špecifikované spojenie.

en: Error: Timeout expired (%d seconds)
sk: Chyba: Vypršal čas (%d sekúnd)

en: Error: failed to remove a value from %s.%s: %s.
sk: Chyba: nepodarilo sa odstrániť hodnotu z %s.%s: %s.

en: Error: failed to remove value of '%s': %s
sk: Chyba: nepodarilo sa odstrániť hodnotu z '%s': %s

en: Error: failed to set '%s' property: %s
sk: Chyba: nepodarilo sa nastaviť vlastnosť '%s': %s

en: Error: failed to set hostname: %s
sk: Error: chyba pri nastavení mena hostiteľa: %s

en: Error: invalid property '%s': %s.
sk: Chyba: neplatná vlastnosť '%s': %s.

en: Error: invalid property: %s
sk: Chyba: neplatná vlastnosť: %s

en: Error: master is required
sk: Chyba: je potrebný master

en: Error: missing setting for '%s' property
sk: Chyba: chýbajúce nastavenie pre vlastnosť '%s'

en: Error: openconnect failed with signal %d
sk: Chyba: openconnect prijal signál %d

en: Error: openconnect failed with status %d
sk: Chyba: openconnect vrátil chybový stav %d

en: Error: openconnect failed: %s
sk: Chyba: openconnect zlyhal: %s

en: Error: polkit agent initialization failed: %s
sk: Chyba: nebolo možné spustiť polkit agenta: %s

en: Error: property %s
sk: Chyba: vlastnosť %s

en: Error: secret agent initialization failed
sk: Chyba: nebolo možné spustiť agenta

en: Error: value for '%s' argument is required.
sk: Chyba: argument '%s' vyžaduje zadanie hodnoty.

en: Ethernet connection %d
sk: Ethernetové spojenie %d

en: Ethernet device
sk: Ethernetové zariadenie

en: Failed to recognize certificate
sk: Nepodarilo sa identifikovať certifikát

en: Failed to register with the requested network
sk: Zlyhal pokus o registráciu k vybranej sieti.

en: Failed to select the specified APN
sk: Nebolo možné nastaviť zvolené APN.

en: GROUP
sk: SKUPINA

en: GSM Modem's SIM PIN required
sk: SIM kartu v GSM modeme je potreba odomknúť PIN kódom

en: GSM Modem's SIM PUK required
sk: SIM kartu v GSM modeme je potreba odomknúť PUK kódom

en: GSM Modem's SIM card not inserted
sk: SIM karta nie je vložená v GSM modeme

en: GSM Modem's SIM wrong
sk: SIM karta nefunguje s týmto GSM modemom

en: Gateway
sk: Brána

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Hide
sk: Skryť

en: Hint: use '%s' to get more details.
sk: Tip: použite '%s' pre zistenie podrobností.

en: Hostname
sk: Meno hostiteľa

en: Hostname set to '%s'
sk: Meno hostiteľa nastavené na '%s'

en: IP Tunnel
sk: IP Tunel

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
sk: Nebolo možné nastaviť IP (nedostupná adresa, server neodpovedá, atď.)

en: IP tunnel
sk: IP tunel

en: IP tunnel connection
sk: Pripojenie IP tunela

en: IP tunnel connection %d
sk: IP tunel spojenie %d

en: IP-tunnel settings
sk: Nastavenia IP tunelu

en: IPTunnel
sk: IPTunel

en: IPv4 CONFIGURATION
sk: Konfigurácia IPv4

en: IPv4 address (IP[/plen]) [none]
sk: IPv4 adresa (IP[/plen]) [žiadna]

en: IPv4 protocol
sk: Protokol IPv4

en: IPv6 CONFIGURATION
sk: Konfigurácia IPv6

en: IPv6 protocol
sk: Protokol IPv6

en: Identity
sk: Identita

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Ignore automatically obtained DNS parameters
sk: Ignorovať automaticky obdržané parametre DNS

en: Ignore automatically obtained routes
sk: Ignorovať automaticky obdržané smerovania

en: InfiniBand connection
sk: Spojenie InfiniBand

en: InfiniBand connection %d
sk: InfiniBand spojenie %d

en: InfiniBand device does not support connected mode
sk: Zariadenie InfiniBand nepodporuje pripojený mód

en: Input key
sk: Vstupný kľúč

en: JSON configuration
sk: Konfigurácia JSON

en: Key
sk: Kľúč

en: Local IP
sk: Lokálna IP adresa

en: Log domains separated by ',': any combination of [%s]
sk: Záznamové domény oddelené ',': akákoľvek kombinácia [%s]

en: Log level: one of [%s]
sk: Úroveň záznamu: jedna z [%s]

en: MAC [none]
sk: MAC [žiadna]

en: Make all warnings fatal
sk: Všetky varovania sú fatálne

en: Manual
sk: Manuálna

en: Master connection failed
sk: Master spojenie zlyhalo

en: Metric
sk: Metrika

en: Mobile Broadband
sk: Mobilný broadband

en: Mobile broadband connection %d
sk: Mobilné broadbandové spojenie %d

en: Mode
sk: Režim

en: Modem failed or no longer available
sk: Modem zlyhal alebo je nedostupný

en: Modem initialization failed
sk: Nebolo možne inicializovať modem.

en: Modem now ready and available
sk: Modem je pripravený k použitiu

en: ModemManager is unavailable
sk: ModemManager nie je dostupný

en: Modify persistent global DNS configuration
sk: Zmeniť perzistentnú globálnu konfiguráciu DNS

en: Modify persistent system hostname
sk: Zmenit perzistentné systémové meno hostiteľa

en: Monitoring frequency
sk: Frekvencia monitorovania

en: NAME
sk: MENO

en: Necessary firmware for the device may be missing
sk: Zariadeniu pravdepodobne chýba potrebný firmvér.

en: Network registration denied
sk: Žiadosť o registráciu bola zamietnutá.

en: Network registration timed out
sk: Žiadosť o registráciu trvala príliš dlho.

en: NetworkManager TUI
sk: Textové rozhranie NetworkManagera

en: NetworkManager active profiles
sk: Aktívne profily NetworkManagera

en: NetworkManager connection profiles
sk: Profily spojení NetworkManagera

en: NetworkManager is not running.
sk: NetworkManager nebeží

en: NetworkManager went to sleep
sk: NetworkManager je uspaný.

en: Networkmanager is now in the '%s' state
sk: NetworkManager je teraz v stave '%s'

en: Never use this network for default route
sk: Nikdy nepoužívať túto sieť pre implicitný smer

en: New Connection
sk: Nové spojenie

en: New connection activation was enqueued
sk: Požiadavka na aktiváciu pripojenia bol prijatý

en: New connection name:
sk: Názov nového spojenia:

en: Next Hop
sk: Ďalší skok

en: No carrier could be established
sk: Nebolo možné nadviazať hovor.

en: No connection specified
sk: Nebolo špecifikované spojenie

en: No custom routes are defined.
sk: Nie sú definované žiane vlastné smerovania.

en: No dial tone
sk: Chýba vytáčací tón.

en: No reason given
sk: Z neznámeho dôvodu

en: No such connection '%s'
sk: Také spojenie neexistuje '%s'

en: Not searching for networks
sk: Nevyhľadávam siete.

en: Open System
sk: Otvorený systém

en: Output key
sk: Výstupný kľúč

en: PEM key file had no end tag '%s'.
sk: Súbor s kľúčom PEM neobsahuje ukončovaciu značku '%s'.

en: PIN
sk: Kód PIN

en: PIN check failed
sk: Kontrola PIN zlyhala.

en: PIN code required
sk: Je vyžadovaný PIN kód

en: PPP CONFIGURATION
sk: KONFIGURÁCIA PPP

en: PPP failed
sk: Služba PPP zlyhala.

en: PPP service disconnected
sk: Služba PPP sa odpojila.

en: PPP service failed to start
sk: Nepodarilo sa spustiť službu PPP.

en: Parent
sk: Rodič

en: Password
sk: Heslo

en: Password [none]
sk: Heslo [žiadne]

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network '%s'.
sk: Pripojenie k bezdrôtovej sieti '%s' vyžaduje zadanie hesla alebo šifrovacieho kľúča.

en: Path cost
sk: Cena cesty

en: Please select an option
sk: Prosím vyberte voľbu

en: Prefix
sk: Maska

en: Primary
sk: Primárne

en: Print NetworkManager configuration and exit
sk: Vypíše nastavenie NetworkManagera a skončí

en: Priority
sk: Priorita

en: Private key password
sk: Heslo súkromného kľúča

en: Profile name
sk: Meno profilu

en: Property name?
sk: Vlastnosť?

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Remote IP
sk: Vzdialená IP adresa

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Require 128-bit encryption
sk: Vyžadovať 128-bitové šifrovanie

en: Require IPv4 addressing for this connection
sk: Vyžadovať IPv4 adresovanie pre toto spojenie

en: Require IPv6 addressing for this connection
sk: Vyžadovať IPv6 adresovanie pre toto spojenie

en: Routing
sk: Smerovania

en: SIM PIN was incorrect
sk: Nesprávny SIM PIN kód

en: Search domains
sk: Prehľadávané domény

en: Secrets were required, but not provided
sk: Nepodarilo sa získať potrebnú autorizáciu.

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Select the type of connection you wish to create.
sk: Vyberte typ spojenia, ktoré si želáte vytvoriť.

en: Select the type of slave connection you wish to add.
sk: Vyberte typ podriadeného spojenia, ktoré si želáte pridať.

en: Select...
sk: Vybrať...

en: Send PPP echo packets
sk: Posielať PPP echo pakety

en: Service
sk: Služba

en: Set Hostname
sk: Nastaviť meno hostiteľa

en: Set hostname to '%s'
sk: Nastaviť meno hostiteľa na '%s'

en: Set system hostname
sk: Nastaviť systémové meno hostiteľa

en: Setting name?
sk: Nastavenie?

en: Shared
sk: Zdieľaná

en: Shared Key
sk: Zdieľaný kľúč

en: Shared connection service failed
sk: Pokus o zdieľanie pripojenie zlyhal.

en: Shared connection service failed to start
sk: Nepodarilo sa spustiť zdieľanie pripojenia.

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show password
sk: Zobraziť heslo

en: Specify the location of a PID file
sk: Špecifikovať umiestnenie súboru s PID

en: TUN connection
sk: Spojenie TUN

en: Team connection
sk: Team spojenie

en: Team connection %d
sk: Teamové spojenie %d

en: The Bluetooth connection failed or timed out
sk: Pripojenie cez Bluetooth zlyhalo alebo trvalo príliš dlho

en: The IP configuration is no longer valid
sk: Nastavenia IP už nie su platné.

en: The VPN service did not start in time
sk: Služba VPN nenaštartovala na čas

en: The VPN service failed to start
sk: Službu VPN sa nepodarilo spustiť

en: The VPN service returned invalid configuration
sk: Služba VPN vrátila neplatnú konfiguráciu

en: The VPN service stopped unexpectedly
sk: Služba VPN bola neočakávane zastavená.

en: The Wi-Fi network could not be found
sk: Nebolo možné nájsť Wi-Fi sieť

en: The connection attempt timed out
sk: Vypršal čas pri pokuse o spojenie

en: The connection is not saved. Do you really want to quit? %s
sk: Spojenie nie je uložené. Naozaj chcete skončiť? %s

en: The connection was disconnected
sk: Spojenie bolo rozpojené.

en: The connection was removed
sk: Spojenie bolo odstránené

en: The device could not be readied for configuration
sk: Nebolo možné zariadenie pripraviť na konfiguráciu

en: The device disappeared
sk: Zariadenie zmizlo

en: The device parent's management changed
sk: Zmenil sa spôsob, akým je spravované rodičovské pripojenie zariadenia

en: The device was removed
sk: Zariadenie bolo odobraté.

en: The device's active connection disappeared
sk: Pripojenie už nie je aktívne na zariadení

en: The device's existing connection was assumed
sk: Podarilo sa prevziať existujúce pripojenie

en: The device's parent changed
sk: Zariadeniu sa zmenilo rodičovské pripojenie

en: The dialing attempt failed
sk: Zlyhal pokus o vytáčanie.

en: The dialing request timed out
sk: Vytáčanie trvalo príliš dlho.

en: The line is busy
sk: Linka je obsadená.

en: The modem could not be found
sk: Modem sa nepodarilo nájsť

en: The selected IP method is not supported
sk: Zvolená metóda IP nie je podporovaná

en: The supplicant is now available
sk: Supplicant je dostupný

en: There's no primary connection
sk: Primárne spojenie neexistuje

en: Transport mode
sk: Transportný režim

en: Unable to add new connection: %s
sk: Zlyhalo pridanie nového spojenia: %s

en: Unable to delete connection: %s
sk: Nepodarilo sa odstrániť spojenie: %s

en: Unable to save connection: %s
sk: Nepodarilo sa uložiť spojenie: %s

en: Unable to set hostname: %s
sk: Nepodarilo sa nastaviť meno hostiteľa: %s

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown log level '%s'
sk: Neznáma úroveň záznamu '%s'

en: Unknown reason
sk: Dôvod neznámy

en: Usage
sk: Použitie

en: Usage: nmcli agent all { help }
    
    Runs nmcli as both NetworkManager secret and a polkit agent.
sk: Použitie: nmcli agent all { help }
    
    Spustí agenta, ktorý bude obsluhovať požiadavky od polkitu aj NetworkManagera.
    Keď bude vyžadovaná autorizácia užívateľa alebo siete, nmcli ju obslúži.

en: Usage: nmcli agent polkit { help }
    
    Registers nmcli as a polkit action for the user session.
    When a polkit daemon requires an authorization, nmcli asks the user and gives
    the response back to polkit.
sk: Použitie: nmcli agent polkit { help }
    
    Spustí polkit agenta pre toto sedenie. Keď bude služba polkit potrebovať autorizáciu,
    nmcli si ju vyžiada od používateľa a pošle odpoveď polkitu.

en: Usage: nmcli agent secret { help }
    
    Runs nmcli as NetworkManager secret agent. When NetworkManager requires
    a password it asks registered agents for it. This command keeps nmcli running
    and if a password is required asks the user for it.
sk: Použitie: nmcli agent  secret { help }
    
    Spustí nmcli v režime prostredníka prístupových oprávnení. V prípade, že
    NetworkManager potrebuje heslo, vyžiada si ho od prostredníka. Tento
    príkaz spôsobí, že nmcli ostane bežať a vyžiada si od užívateľa heslo keď
    ho NetworkManager potrebuje.

en: Usage: nmcli agent { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { secret | polkit | all }
sk: Použitie: nmcli agent  { PRÍKAZ | help }
    
    PRÍKAZ := { secret | polkit | all }

en: Use TCP header compression
sk: Použiť kompresiu TCP hlavičiek

en: Use point-to-point encryption (MPPE)
sk: Použiť šifrovanie point-to-point (MPPE)

en: Use stateful MPPE
sk: Použiť stavové MPPE

en: Username
sk: Meno používateľa

en: Username [none]
sk: Meno používateľa [žiadne]

en: VLAN connection %d
sk: VLAN spojenie %d

en: VPN connected
sk: VPN pripojená

en: VPN connecting
sk: VPN sa pripája

en: VPN connecting (getting IP configuration)
sk: VPN sa pripája (potrebuje autorizáciu)

en: VPN connecting (need authentication)
sk: VPN sa pripája (potrebuje autorizáciu)

en: VPN connecting (prepare)
sk: VPN sa pripája (pripravuje sa)

en: VPN connection %d
sk: VPN spojenie %d

en: VPN connection (name, UUID, or path):
sk: VPN pripojenie (meno, UUID alebo cesta):

en: VPN connection failed
sk: VPN spojenie zlyhalo

en: VPN disconnected
sk: VPN odpojená

en: WEP 128-bit Passphrase
sk: WEP 128 bitové heslo

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
sk: WEP 40/128 bitový kľúč (hexa alebo ASCII)

en: WPA & WPA2 Enterprise
sk: Podnikové WPA & WPA2

en: WPA & WPA2 Personal
sk: Osobné WPA & WPA2

en: WPAN connection
sk: WPAN spojenie

en: WPAN settings
sk: Nastavenia WPAN

en: Warning: password for '%s' not given in 'passwd-file' and nmcli cannot ask without '--ask' option.
sk: Varovanie: heslo pre '%s' nie je nastavené v 'passwd-file' a nmcli o neho bez voľby '--ask' nemôže požiadať.

[ctx: Wi-Fi]
en: Automatic
sk: Automatická

[ctx: Wi-Fi]
en: Client
sk: Režim klienta

en: Wi-Fi connection
sk: Wi-Fi spojenie

en: Wi-Fi connection %d
sk: Wi-Fi spojenie %d

en: Wi-Fi scan list
sk: Zoznam zistených Wi-Fi sietí

[ctx: Wi-Fi security]
en: None
sk: Žiadna

en: Wi-Fi security settings
sk: Nastavenia bezpečnosti Wi-Fi

en: WiMAX connection
sk: Spojenie WiMAX

en: Wired
sk: Drôtové

en: Wired Ethernet
sk: Ethernet po drôte

en: Wired connection
sk: Pripojenie k drôtovej sieti

en: Wired connection %d
sk: Drôtové pripojenie %d

en: You can specify this option more than once. Press <Enter> when you're done.
sk: Túto voľbu môžete zadať viac ako raz. Stlačte <Enter> keď máte hotovo.

en: You may edit the following properties: %s
sk: Môžete upraviť nasledovné vlastnosti: %s

en: [ Type: %s | Name: %s | UUID: %s | Dirty: %s | Temp: %s ]
sk: [ Typ: %s | Názov: %s | UUID: %s | Dirty: %s | Temp: %s ]

en: a gateway is incompatible with '%s'
sk: brána nie je kompatibilná s '%s'

en: access denied
sk: prístup odoprený

en: activated
sk: aktívne

en: activating
sk: aktivuje sa

en: agent-owned,
sk: vlastnené agentom,

en: asleep
sk: spí

en: auth
sk: autentifikácia

en: auto
sk: automaticky

en: autoconnect
sk: automatické pripojenie

en: bandwidth percentages must total 100%%
sk: percentá šírky pásma musia dávať dokopy 100%%

en: bluetooth connection
sk: spojenie bluetooth

en: connected
sk: pripojené

en: connecting
sk: pripájam

en: connecting (checking IP connectivity)
sk: pripája sa (kontrolujem IP konektivitu)

en: connecting (configuring)
sk: pripája sa (nastavenia)

en: connecting (getting IP configuration)
sk: pripája sa (získavam IP adresu)

en: connecting (need authentication)
sk: pripája sa (autorizácia nutná)

en: connecting (prepare)
sk: pripája sa (príprava)

en: connecting (starting secondary connections)
sk: pripája sa (aktivujú sa sekundárne pripojenia)

en: connection
sk: spojenie

en: connection available
sk: dostupné spojenie

en: connection failed
sk: nepodarilo sa pripojiť

en: connections available
sk: dostupné spojenia

en: deactivated
sk: neaktívne

en: deactivating
sk: odpája sa

en: default
sk: východzie

en: device '%s' not compatible with connection '%s'
sk: zariadenie '%s' nie je kompatibilné so spojením '%s'

en: disabled
sk: zakázané

en: disconnected
sk: odpojené

en: disconnecting
sk: odpájam

en: enabled
sk: povolené

en: enabled,
sk: povolené,

en: full
sk: plné

en: gateway cannot be set if there are no addresses configured
sk: brána nemôže byť nastavená, ak nie sú nastavené žiadna dresy

en: gateway is invalid
sk: brána nie je platná

en: invalid IP address: %s
sk: nesprávna adresa IP: %s

en: invalid gateway address '%s'
sk: neplatná adresa brány '%s'

en: invalid key '%s.%s'
sk: neplatný kľúč '%s.%s'

en: invalid priority map '%s'
sk: nesprávna mapa priorít '%s'

en: invalid route: %s. %s
sk: neplatné smerovanie: %s. %s

en: invalid setting: %s
sk: neplatné nastavenie: %s

en: is not a valid MAC address
sk: nie je platnou MAC adresou

en: key '%s.%s' is not boolean
sk: kľúč '%s.%s' nie je typu boolean

en: limited
sk: obmedzené

en: missing setting
sk: chýbajúce nastavenie

en: must contain 8 comma-separated numbers
sk: musí obsahovať 8 čiarkou oddelených čísel

en: name
sk: meno

en: never
sk: nikdy

en: new hostname
sk: nové meno hostiteľa

en: nmcli successfully registered as a NetworkManager's secret agent.
sk: nmcli sa úspešne zaregistroval ako secret agent pre NetworkManager.

en: nmcli successfully registered as a polkit agent.
sk: nmcli sa úspešne zaregistroval ako secret agent pre polkit.

en: no
sk: nie

en: no (guessed)
sk: nie (odhadom)

en: no active connection on device '%s'
sk: žiadne aktívne spojenie na zariadení '%s'

en: no active connection or device
sk: nie je aktívne spojenie alebo zariadenie

en: none
sk: žiadne

en: not a valid private key
sk: neplatný privátny kľúč

en: not required,
sk: nepovinné,

en: not saved,
sk: neuložené,

en: portal
sk: portál

en: preparing
sk: pripravujem

en: property is not specified
sk: vlastnosť nie je špecifikovaná

en: running
sk: beží

en: seconds
sk: sekundy

en: started
sk: naštartované

en: starting
sk: štartujem

en: teamd control failed
sk: zlyhala komunikácia s teamd

en: the value '%s' is not a valid UUID
sk: hodnota '%s' nie je platným UUID

en: unavailable
sk: nedostupné

en: unknown
sk: neznáme

en: unknown connection '%s'
sk: neznáme spojenie '%s'

en: unknown device '%s'.
sk: neznáme zariadenie '%s'.

en: unmanaged
sk: nespravované

en: yes
sk: áno

en: yes (guessed)
sk: áno (odhadom)
