brasero - en to sk translation catalogue (944 entries)

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
sk: Zásuvný modul „%s“ pre GStreamer sa mepodarilo nájsť

en: "%s" cannot be added to the selection.
sk: „%s“ nie je možné pridať do výberu.

en: "%s" cannot be found.
sk: „%s“ sa nepodarilo nájsť.

en: "%s" cannot be read
sk: „%s“ sa nedá prečítať

en: "%s" cannot be unlocked
sk: Jednotku „%s“ nemožno odomknúť

en: "%s" cannot write.
sk: „%s“ nedokáže zapisovať.

en: "%s" could not be found
sk: „%s“ sa nepodarilo nájsť

en: "%s" could not be found in the path
sk: „%s“ sa nepodarilo nájsť v zadanej ceste

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
sk: „%s“ sa nedá spracovať pomocou systému GStreamer.

en: "%s" could not be opened (%s)
sk: „%s“ nepodarilo sa otvoriť (%s)

en: "%s" could not be opened.
sk: „%s“ sa nepodarilo otvoriť.

en: "%s" did not behave properly
sk: Zásuvný modul „%s“ nefungoval správne

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
sk: „%s“ nie je vhodného typu pre video projekty.

en: "%s" is a recursive symbolic link.
sk: „%s“ je rekurzívny symbolický odkaz.

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
sk: „%s“ je symbolický odkaz ukazujúci na iný program

en: "%s" is busy.
sk: Jednotka „%s“ je zaneprázdnená.

en: "%s" is not a valid URI
sk: „%s“ nie je platný URI

en: "%s" is not suitable for audio or video media
sk: „%s“ je nevhodný pre audio alebo video nosič

en: "%s" was removed from the file system.
sk: „%s“ bol odstránený zo súborového systému.

en: "%s": %s
sk: „%s“: %s

en: "%s": loading
sk: „%s“: načítava sa

en: "%s": unknown disc image type
sk: „%s“: neznámy typ obrazu disku

en: %.1f× (BD)
sk: %.1fx (BD)

en: %.1f× (BD) %.1f× (DVD) %.1f× (CD)
sk: %.1f x(BD) %.1f x(DVD) %.1f x(CD)

en: %.1f× (CD)
sk: %.1fx (CD)

en: %.1f× (DVD)
sk: %.1fx (DVD)

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
sk[0]: možno pridať %d vybraných súborov (%s)
sk[1]: možno pridať %d vybraný súbor (%s)
sk[2]: možno pridať %d vybrané súbory (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
sk[0]: %d súborov je podporovaných (%s)
sk[1]: %d súbor je podporovaný (%s)
sk[2]: %d súbory sú podporované (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
sk[0]: %d vybraných súborov (%s)
sk[1]: %d vybraný súbor (%s)
sk[2]: %d vybrané súbory (%s)

en: %d item | %d items
sk[0]: %d položiek
sk[1]: %d položka
sk[2]: %d položky

en: %d song | %d songs
sk[0]: %d skladieb
sk[1]: %d skladba
sk[2]: %d skladby

en: %i MiB of %i MiB
sk: %i MiB z %i MiB

en: %i × %i pixels
sk: %i × %i pixelov

en: %s (%i%% Done)
sk: %s (%02i %% hotovo)

en: %s (GStreamer plugin)
sk: %s (zásuvný modul pre GStreamer)

en: %s (application)
sk: %s (aplikácia)

en: %s (library)
sk: %s (knižnica)

en: %s element could not be created
sk: Nedá sa vytvoriť prvok %s

en: %s h %s
sk: %s h %s min

en: %s h %s min %s
sk: %s h %s min %s s

en: %s in %s
sk: Disk %s v mechanike %s

en: %s: "%s"
sk: %s: „%s“

en: %s: %s
sk: Disk %s: %s

en: %s: %s free
sk: %s: %s dostupných

en: %s: %s of free space
sk: %s: %s dostupného miesta

en: %s: empty
sk: Disk %s: prázdny

en: %s: not enough free space
sk: %s: nedostatok voľného miesta

en: %s:%s min
sk: %s min %s s

en: (S)VCD successfully burned
sk: (S)VCD bolo úspešne napálené

en: (loading…)
sk: (načítava sa…)

en: <Keep current values>
sk: <Ponechať súčasné hodnoty>

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
sk: Test na overenie integrity dát sa spustí po vložení disku.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
sk: Nedá vytvoriť súbor v umiestnení určenom pre dočasné súbory

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
sk: Súbor s týmto názvom už v danom priečinku existuje. Nahradenie bude znamenať prepísanie jeho obsahu na disku, ktorý má byť napálený.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
sk: Nový zapisovateľný disk bude potrebné vložiť hneď, ako sa súčasne vložený skopíruje.

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
sk: Napaľovací program pre GNOME s jednoduchým ovládaním

en: A_ctivate
sk: _Zapnúť

en: About
sk: O programe

en: Ac_tivate All
sk: Zapnúť vše_tky

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
sk: Zapne rýchle vymazanie namiesto dôkladného mazania, ktoré trvá dlhšie

en: Add a 2 second pause after the track
sk: Pridá za stopu pauzu 2 sekundy

en: Add a splitting point
sk: Pridá deliaci bod

en: Add files to the project
sk: Pridá súbory do projektu

en: Add the files stored in the clipboard
sk: Pridá súbory zo schránky

en: Additional song information
sk: Ďalšie údaje o skladbách

en: Al_ways Add Such File
sk: _Vždy pridať takýto súbor

en: Al_ways Replace
sk: Vž_dy nahradiť

en: Align left
sk: Zarovná vľavo

en: Align right
sk: Zarovná vpravo

en: All files
sk: Všetky súbory

en: All files need to be analysed to complete this operation.
sk: Na dokončenie operácie je potrebné analyzovať všetky súbory projektu.

en: All required applications and libraries are not installed.
sk: Nie sú nainštalované všetky potrebné aplikácie alebo knižnice.

en: Allow DAO use
sk: Povoliť zápis metódou DAO (Disc at Once)

en: Allow to add more data to the disc later
sk: Umožní pridanie ďalších dát na disk v budúcnosti

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
sk: Umožňuje napáliť súbory pridané do priečinka „Tvorca CD/DVD“ v správcovi súborov Nautilus.

en: Allows files not stored locally to be burned
sk: Umožňuje napáliť súbory, ktoré nie sú uložené lokálne

en: Always K_eep
sk: _Vždy ponechať

en: An error occurred while detecting silences.
sk: Vyskytla sa chyba pri zisťovaní tichých miest.

en: An error occurred while writing to disc
sk: Pri zápise na disk nastala chyba

en: An image could not be created
sk: Nebolo možné vytvoriť obraz disku

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
sk: Obraz disku bol vytvorený na vašom pevnom disku.
    Napaľovanie sa spustí po vložení zapisovateľného disku.

en: An internal error occurred
sk: Vyskytla sa interná chyba

en: An internal error occurred (%s)
sk: Vyskytla sa vnútorná chyba (%s)

en: An unknown error occurred
sk: Vyskytla sa neznáma chyba

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba.

en: Analysing "%s"
sk: Analyzuje sa „%s“

en: Analysing audio files
sk: Analyzujú sa audio súbory

en: Analysing files
sk: Analyzujú sa súbory

en: Analysing track %02i
sk: Analyzuje sa stopa %02i

en: Analysing video files
sk: Analyzujú sa video súbory

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
sk: Ďalšia kópia sa začne napaľovať hneď, ako vložíte ďalší zapisovateľný disk. Ak nechcete napaľovať ďalšiu kópiu, kliknite na tlačidlo „Zrušiť“.

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
sk: Pridávanie audio stôp na CD sa neodporúča.

en: Artist
sk: Umelec

en: Artist:
sk: Umelec:

en: Aspect ratio:
sk: Pomer strán:

en: Audi_o project
sk: _Audio projekt

en: Audio %s in %s
sk: Audio disk %s v mechanike %s

en: Audio CD successfully burned
sk: Audio CD bolo úspešne napálené

en: Audio and data %s in %s
sk: Audio a dátový disk %s v mechanike %s

en: Audio and data disc (%s)
sk: Audio a dátový disk (%s)

en: Audio disc (%s)
sk: Audio disk (%s)

en: Audio files
sk: Audio súbory

en: Autodetect
sk: Zistiť automaticky

en: Average drive speed:
sk: Priemerná rýchlosť jednotky:

en: BACK COVER
sk: ZADNÁ STRANA

en: Bac_kground Properties
sk: Vlastnosti _pozadia

en: Background Properties
sk: Vlastnosti pozadia

en: Background properties
sk: Vlastnosti pozadia

en: Bad argument
sk: Nesprávny parameter

en: Blank %s in %s
sk: Prázdny disk %s v mechanike %s

en: Blank _Again
sk: Znova zm_azať

en: Blank a disc
sk: Vymazať disk

en: Blank disc (%s)
sk: Prázdny disk (%s)

en: Blank this CD or DVD
sk: Vymaže tento CD alebo DVD disk

en: Blanking
sk: Vymazáva sa

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
sk: Maže a formátuje prepisovateľné DVD a BD

en: Blu-ray disc
sk: Blu-ray

en: Bold
sk: Tučné

en: Brasero Disc Burner
sk: Brasero - napaľovanie diskov

en: Brasero Homepage
sk: Domovská stránka programu Brasero

en: Brasero Plugins
sk: Zásuvné moduly pre Brasero

en: Brasero can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
sk: Brasero dokáže vytvárať, kopírovať a napaľovať dátové a Audio CD a DVD nosiče. Plne podporuje rozšírenia CD-TEXT, multisession a joliet. Súbory môžeme jednoducho potiahnuť z iných miestnych aplikácií alebo pripojených vzdialených jednotiek a napáliť ich na disk.

en: Brasero is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
sk: Brasero je aplikácia na napaľovanie CD a DVD nosičov, určená pre prostredie GNOME. Táto aplikácia sa jednoducho používa a poskytuje zopár jedinečných funkcií, ktoré vám umožnia  jednoducho a rýchlo vytvárať disky.

en: Brasero is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sk: Brasero je šírený v nádeji, že bude užitočný, avšak BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY. Neposkytujú sa ani odvodené záruky PREDAJNOSTI alebo VHODNOSTI PRE URČITÝ ÚČEL. Ďalšie podrobnosti hľadajte v licencii GNU General Public License.

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sk: Brasero je slobodný softvér. môžete ho ďalej šíriť a upravovať podľa ustanovení licencie GNU General Public Licence (Všeobecná zverejňovacia licencia GNU), vydávanej nadáciou Free Software Foundation a to buď podľa 2. verzie tejto licencie, alebo (podľa vášho uváženia) ktorejkoľvek neskoršej verzie.

en: Brasero media burning library
sk: Knižnica programu na napaľovanie nosičov programu Brasero

en: Brasero notification
sk: Upozornenia programu Brasero

en: Brasero optical media library
sk: Knižnica optických nosičov Brasero

en: Brasero project file
sk: Súbor projektu Brasero

en: Brasero utilities library
sk: Knižnica s nástrojmi programu Brasero

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
sk: Brasero spustí najprv simuláciu napaľovania. V prípade úspechu sa po desiatich sekundách spustí samotné napaľovanie

en: Brasero — %s (Audio Disc)
sk: Brasero - %s (audio disk)

en: Brasero — %s (Data Disc)
sk: Brasero - %s (dátový disk)

en: Brasero — %s (Video Disc)
sk: Brasero - %s (video disk)

en: Brasero — Disc Copy
sk: Brasero - Kopírovanie disku

en: Brasero — New Audio Disc Project
sk: Brasero - Nový projekt audio disku

en: Brasero — New Data Disc Project
sk: Brasero - Nový projekt dátového disku

en: Brasero — New Image File
sk: Brasero - Nový obraz disku

en: Brasero — New Video Disc Project
sk: Brasero - Nový projekt video disku

en: Broken symbolic link
sk: Neplatný symbolický odkaz

en: Browse the file system
sk: Prehliadať súborový systém

en: Burn _Contents…
sk: Napáliť _obsah…

en: Burn _Now
sk: _Napáliť teraz

en: Burn _Several Copies
sk: _Napáliť viacero kópií

en: Burn _image
sk: Napáliť _obraz disku

en: Burn an Image File
sk: Napáliť ako obraz disku

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
sk: Napáli existujúci obraz disku na CD/DVD

en: Burn as _Data
sk: Napáliť ako _dáta

en: Burn as _File
sk: Napál_iť ako súbor

en: Burn as _Image
sk: Napál_iť ako obraz disku

en: Burn beyond the disc's reported capacity
sk: Napaľuje za hranice uvádzanej veľkosti disku

en: Burn the contents of the burn:// URI
sk: Napáli obsah určený pomocou URI burn://

en: Burn the disc
sk: Napáli disk

en: Burn the image directly _without saving it to disc
sk: Napáliť obraz priamo, _vynechať uloženie na pevný disk

en: Burn the selection of files across several media
sk: Napáli vybrané súbory na viaceré nosiče

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
sk: Napáli zadaný projekt a odstráni ho.
    Táto voľba je užitočná najmä pri integrácii s inými aplikáciami.

en: Burning (S)VCD
sk: Napaľuje sa (S)VCD

en: Burning CD
sk: Napaľovanie CD

en: Burning CD/DVD
sk: Napaľovanie CD/DVD

en: Burning DVD
sk: Napaľovanie DVD

en: Burning Disc
sk: Napaľuje sa disk

en: Burning audio CD
sk: Napaľuje sa audio CD

en: Burning data CD
sk: Napaľuje sa dátové CD

en: Burning data DVD
sk: Napaľuje sa dátové DVD

en: Burning data disc
sk: Napaľuje sa dátový disk

en: Burning flags to be used
sk: Príznaky napaľovania, ktoré sa použijú

en: Burning image to CD
sk: Napaľuje sa obraz disku na CD

en: Burning image to DVD
sk: Napaľuje sa obraz disku na DVD

en: Burning image to disc
sk: Napaľuje sa obraz disku

en: Burning speed
sk: Rýchlosť napaľovania

en: Burning video DVD
sk: Napaľuje sa video DVD

en: Burning video disc
sk: Napaľuje sa video disk

en: Burns and blanks DVDs and BDs
sk: Napaľuje a maže DVD a BD

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
sk: Napaľuje, maže a formátuje CD a DVD

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
sk: Napaľuje, maže a formátuje CD, DVD a BD

en: CD successfully copied
sk: CD bolo úspešne skopírované

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
sk: CD-RW audio disky sa možno nebudú dať správne prehrávať v starších CD prehrávačoch a CD-Text nebude môcť byť napálený.

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
sk: CD-RW audio disky sa možno nebudú dať správne prehrávať v starších CD prehrávačoch.

en: CD/DVD Creator
sk: Tvorca CD/DVD

en: CD/DVD Creator Folder
sk: Priečinok Tvorca CD/DVD

en: C_onfigure
sk: _Nastaviť

en: C_ontinue
sk: _Pokračovať

en: C_ontinue Burning
sk: P_okračovať v napaľovaní

en: Cancel loading current project
sk: Zruší načítavanie aktuálneho projektu

en: Cdrdao image
sk: Obraz cdrdao

en: Center
sk: Na stred

en: Centered
sk: Na stred

en: Change _Extension
sk: Z_meniť príponu

en: Check _Again
sk: Znova s_kontrolovať

en: Check data integrity of disc
sk: Skontroluje integritu dát na disku

en: Check the data integrity on this CD or DVD
sk: Overí integritu dát na aktuálnom CD alebo DVD

en: Checking file integrity
sk: Overuje sa integrita súboru

en: Checks disc integrity after it is burnt
sk: Overuje integritu disku po napálení

en: Checks file integrities on a disc
sk: Overuje integritu súborov na disku

en: Choose an image
sk: Voľba obrázka

en: Choose plugins for Brasero
sk: Vyberte zásuvné moduly pre Brasero

en: Cl_ose Without Saving
sk: Zatv_oriť bez uloženia

en: Clear the slices preview
sk: Vyčistí prehľad častí

en: Click here to burn all songs as regular tracks
sk: Kliknite sem, ak chcete napáliť všetky skladby ako obyčajné stopy

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
sk: Kliknite sem, ak chcete napáliť všetky skladby ako DTS stopy

en: Click here to import its contents
sk: Kliknite sem, ak chcete importovať jej obsah

en: Click here to select a disc _image
sk: _Kliknutím na toto miesto vyberiete obraz disku

en: Click to close the side pane
sk: Kliknutím zavriete bočný panel

en: Composer:
sk: Skladateľ:

en: Configure recording options
sk: Upraví možnosti zápisu

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
sk: Obsahuje absolútnú cestu adresára, ktorý bol naposledy prechádzaný kvôli obrazom na napálenie

en: Contains the list of additional plugins Brasero will use to burn discs. If set to NULL, Brasero will load them all.
sk: Obsahuje zoznam doplnkových zásuvných modulov, ktoré Brasero použije pri napaľovaní diskov. Ak je nastavené na NULL, Brasero načíta všetky.

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
sk: Obsahuje názov nainštalovaného nástroja na napaľovanie, ktorý máte v obľube. Bude použitý, ak to bude možné.

en: Contains the path to the directory where brasero should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
sk: Obsahuje cestu k adresáru, kde má brasero uchovávať dočasné súbory. Ak je táto hodnota prázdna, použije sa predvolený adresár nastavený pre glib.

en: Continue with the current modified project
sk: Bude pokračovať v rozpracovanom projekte

en: Converting toc file
sk: Konvertuje sa súbor toc

en: Converting video file to MPEG2
sk: Súbor videa sa prevádza na MPEG2

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
sk: Prevádza akýkoľvek súbor so skladbou do formátu vhodného pre audio CD

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
sk: Prevádza akýkoľvek video súbor do formátu vhodného pre video DVD

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
sk: Kopíruje video DVD chránené pomocou technológie CSS ako obraz disku

en: Copies any disc to a disc image
sk: Kopíruje akýkoľvek disk ako obraz disku

en: Copies, burns and blanks CDs
sk: Kopíruje, napaľuje a maže CD

en: Copy #%i has been burned successfully.
sk: Kópia č. %i sa úspešne napálila.

en: Copy CD/DVD
sk: Kopírovať CD a DVD

en: Copy Disc
sk: Kopírovať disk

en: Copy _Disc…
sk: Kopírovať _disk…

en: Copy a Disc
sk: Skopírovať disk

en: Copy a disc
sk: Skopíruje disk

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
sk: Kopírovať všetky stopy z audio CD so všetkými pridruženými informáciami

en: Copying CD
sk: Kopírovanie CD

en: Copying DVD
sk: Kopírovanie DVD

en: Copying Disc
sk: Kopíruje sa disk

en: Copying audio track
sk: Kopíruje sa audio stopa

en: Copying audio track %02d
sk: Kopíruje sa audio stopa %02d

en: Copying checksum file
sk: Kopíruje sa súbor s kontrolným súčtom

en: Copying data DVD
sk: Kopíruje sa dátové DVD

en: Copying data track
sk: Kopíruje sa dátová stopa

en: Copying disc
sk: Kopíruje sa disk

en: Copying file
sk: Kopíruje sa súbor

en: Copying files locally
sk: Kopírujú sa súbory do lokálneho umiestnenia

en: Copying video DVD
sk: Kopírovanie video DVD

en: Copyright %s
sk: Autorské práva %s

en: Corrupted Files
sk: Poškodené súbory

en: Cover Editor
sk: Editor obalov

en: Cover to use
sk: Použije obal

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
sk: Vytvorí presnú kópiu CD/DVD

en: Create CDs and DVDs
sk: Vytvára CD a DVD

en: Create Co_ver
sk: _Vytvoriť obal

en: Create _DTS Tracks
sk: Vytvoriť _DTS stopy

en: Create _Image
sk: Vytvoriť _obraz disku

en: Create _Regular Tracks
sk: Vytvoriť _obyčajné stopy

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
sk: Vytvorí z audio CD či dátového CD/DVD presnú kópiu na vašom pevnom disku alebo na CD/DVD

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
sk: Vytvorí CD alebo DVD obsahujúce akýkoľvek typ údajov, ale čitateľné len na počítači

en: Create a VCD
sk: Vytvoriť VCD

en: Create a Video Project
sk: Vytvoriť video projekt

en: Create a copy of this CD or DVD
sk: Vytvorí kópiu tohto CD alebo DVD

en: Create a data CD/DVD
sk: Vytvorí dátové CD/DVD

en: Create a new empty folder
sk: Vytvorí nový prázdny priečinok

en: Create a new project
sk: Vytvorí nový projekt

en: Create a new project:
sk: Vytvoriť nový projekt:

en: Create a traditional audio CD
sk: Vytvorí tradičné audio CD

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
sk: Vytvorí tradičné audio CD prehrateľné na počítačoch a v CD prehrávačoch

en: Create a video DVD or an SVCD
sk: Vytvorí video DVD alebo SVCD

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
sk: Vytvorí video DVD alebo SVCD, ktoré je čitateľné pre televízie

en: Create an Audio Project
sk: Vytvoriť audio projekt

en: Create an SVCD
sk: Vytvoriť SVCD

en: Create an image file instead of burning
sk: Vytvorí obraz disku namiesto napaľovania

en: Create and copy CDs and DVDs
sk: Vytvára a kopíruje disky CD a DVD

en: Creates disc images from a file selection
sk: Vytvára obrazy diskov z výberu súborov

en: Creates disc images suitable for SVCDs
sk: Vytvára obrazy diskov, ktoré sú vhodné pre SVCD

en: Creates disc images suitable for video DVDs
sk: Vytvára obrazy diskov vhodných pre video DVD

en: Creating Image
sk: Tvorba obrazu disku

en: Creating checksum
sk: Vytvára sa kontrolný súčet

en: Creating checksum for image files
sk: Vytvára sa kontrolný súčet pre súbory obrazov

en: Creating file layout
sk: Vytvára sa usporiadanie súborov

en: Creating image
sk: Vytvára sa obraz disku

en: Creating image checksum
sk: Vytvára sa kontrolný súčet obrazu disku

en: Cue image
sk: Obraz cue

en: DEVICE PATH
sk: CESTA ZARIADENIA

en: DVD successfully copied
sk: DVD bolo úspešne skopírované

en: DVD+R dual layer
sk: DVD+R (dvojvrstvový)

en: DVD+RW dual layer
sk: DVD+RW (dvojvrstvový)

en: DVD-R dual layer
sk: DVD-R (dvojvrstvový)

en: D_ata project
sk: _Dátový projekt

en: Data %s in %s
sk: Dátový disk %s v mechanike %s

en: Data CD successfully burned
sk: Dátové CD bolo úspešne napálené

en: Data DVD successfully burned
sk: Dátové DVD bolo úspešne napálené

en: Data could not be read (%s)
sk: Dáta nebolo možné prečítať (%s)

en: Data could not be written (%s)
sk: Dáta nebolo možné zapísať (%s)

en: Data disc (%s)
sk: Dátový disk (%s)

en: Delete every occurrence of
sk: Odstrániť každý výskyt

en: Delete text
sk: Vymazať text

en: Description
sk: Popis

en: Design and print covers for CDs
sk: Navrhne a vytlačí obaly pre CD disky

en: Directories cannot be added to video or audio discs
sk: Adresáre nemôžu byť pridané na video alebo audio disky

en: Directory could not be created (%s)
sk: Nedá sa vytvoriť adresár (%s)

en: Directory to use for temporary files
sk: Adresár na ukladanie dočasných súborov

en: Disc Blanking
sk: Vymazanie disku

en: Disc Burner
sk: Napaľovanie diskov

en: Disc Burner and Copier
sk: Nástroj na napaľovanie a kopírovanie diskov

en: Disc Burning Setup
sk: Nastavenie napálenia disku

en: Disc Checking
sk: Kontrola disku

en: Disc Name:
sk: Názov disku:

en: Disc _copy
sk: _Kópia disku

en: Disc file
sk: Súbor disku

en: Disc image type:
sk: Typ obrazu disku:

en: Discard the current modified project
sk: Zahodí práve upravovaný projekt

en: Discard the current modified project ?
sk: Zahodiť práve upravovaný projekt?

en: Display debug statements on stdout for Brasero burn library
sk: Zobrazí ladiaci výpis na štandardnom výstupe napaľovacej knižnice programu Brasero

en: Display debug statements on stdout for Brasero media library
sk: Zobrazí ladiaci výpis na štandardnom výstupe knižnice nosičov programu Brasero

en: Display debug statements on stdout for Brasero utilities library
sk: Zobrazí ladiaci výpis knižnice s nástrojmi programu Brasero na štandadnom výstupe

en: Display help
sk: Zobrazí pomocníka

en: Display options for Brasero media library
sk: Zobrazí voľby knižnice nosičov programu Brasero

en: Display options for Brasero-burn library
sk: Zobrazí voľby napaľovacej knižnice programu Brasero

en: Display options for Brasero-utils library
sk: Zobrazí voľby knižnice s nástrojmi programu Brasero

en: Display playlists and their contents
sk: Zobraziť zoznamy skladieb a ich obsah

en: Display the projects recently opened
sk: Zobrazí naposledy otvorené projekty

en: Display video, audio and image preview
sk: Zobrazí ukážku videa, audia a obrázku

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
sk: Naozaj chcete pridať do výberu „%s“ a použiť tretiu verziu štandardu ISO9660 na jeho podporu?

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
sk: Naozaj chcete do výberu pridať „%s“?

en: Do you really want to blank the current disc?
sk: Naozaj chcete vymazať aktuálny disk?

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
sk: Naozaj chcete pokračovať s automatickým rozdeľovaním?

en: Do you really want to choose this location?
sk: Naozaj chcete zvoliť toto umiestnenie?

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
sk: Naozaj chcete vytvoriť nový projekt a zahodiť aktuálny?

en: Do you really want to empty the current project?
sk: Naozaj chcete vyprázdniť aktuálny projekt?

en: Do you really want to empty the slices preview?
sk: Naozaj chcete vyprázdniť prehľad častí?

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
sk: Naozaj chcete zachovať súčasnú príponu v názve obrazu disku?

en: Do you really want to quit?
sk: Naozaj chcete skončiť?

en: Do you really want to split the track?
sk: Naozaj chcete rozdeliť stopu?

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
sk: Chcete pridať „%s“, teda videosúbor?

en: Do you want to continue anyway?
sk: Chcete napriek tomu pokračovať?

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
sk: Chcete pokračovať bez úplnej kompatibility s Windows?

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
sk: Chcete vytvoriť disk z obsahu obrazu disku alebo disk obsahujúci súbor s obrazom disku?

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
sk: Chcete vytvoriť audio CD s DTS stopami?

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
sk: Chcete zahodiť výber súborov, alebo ich chcete pridať do nového projektu?

en: Do you want to import the session from "%s"?
sk: Chcete importovať reláciu z „%s“?

en: Do you want to replace "%s"?
sk: Naozaj chcete nahradiť „%s“?

en: Do you want to replace the disc and continue?
sk: Naozaj chcete nahradiť disk a pokračovať?

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
sk: Prajete si vyhľadať audio súbory vo vnútri adresára?

en: Do you want to search for video files inside the directory?
sk: Chcete vyhľadať video súbory vo vnútri adresára?

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
sk: Chcete pre túto reláciu určiť iné umiestnenie, alebo zopakujete pokus so súčasným umiestnením?

en: Don't connect to an already-running instance
sk: Nepripojí sa k už spustenej inštancii

en: Downloading MD5 file
sk: Sťahuje sa súbor MD5

en: Drag or copy files below to write them to disc
sk: Pretiahnite alebo nakopírujte do okna súbory na napálenie

en: E_ject
sk: _Vysunúť

en: E_mpty Project
sk: Vyprázd_niť projekt

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
sk: Upraví informácie o stope (začiatok, koniec, autor, atď.)

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
sk: Upraví informácie o videu (začiatok, koniec, autor, atď.)

en: Eject Disc
sk: Vysunutie disku

en: Eject a disc
sk: Vysunúť disk

en: Ejecting medium
sk: Vysúva sa nosič

en: Empty
sk: Prázdny

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
sk: Vyprázdniť projekt znamená odstránenie všetkých doteraz pridaných súborov. Stratí sa celá vaša práca. Súbory v skutočnosti nebudú vymazané z ich pôvodného umiestnenia, len tu nebudú ďalej uvedené.

en: Enable file preview
sk: Povoliť náhľad súboru

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
sk: Povoliť voľbu „--driver generic-mmc-raw“ (pozrite návod pre cdrdao)

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
sk: Povoliť voľbu "-immed" (pozrite návod pre cdrecord)

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
sk: Povoliť voľbu „-immed“ (pozrite návod pre wodim)

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
sk: Povoliť prepínač „-immed“ pri použití cdrecord

en: Enabled
sk: Povolený

en: End
sk: Koniec

en: Error parsing playlist "%s".
sk: Chyba pri spracovaní zoznamu skladieb „%s“.

en: Error while blanking.
sk: Chyba počas vymazávania.

en: Error while burning.
sk: Chyba pri napaľovaní.

en: Error while getting duration
sk: Chyba pri zisťovaní doby trvania

en: Error while loading the project
sk: Chyba pri načítaní projektu

en: Error while loading the project.
sk: Chyba pri načítaní projektu.

en: Error while padding file (%s)
sk: Chyba pri zarovnávaní súboru (%s)

en: Error while reading video DVD (%s)
sk: Chyba pri čítaní video DVD (%s)

en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session" command
sk: Nastala chyba pri získavaní šifrovacieho kľúča. Tento problém by ste mohli vyriešiť nasledujúcimi spôsobmi: v termináli buď nastavte správny kód regiónu pre váš CD/DVD prehrávač príkazom „regionset %s“ alebo spustite príkaz „DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session“

en: Estimated drive speed:
sk: Odhadovaná rýchlosť jednotky:

en: Estimated project size: %s
sk: Odhadovaná veľkosť projektu: %s

en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
sk: Odhad zostávajúceho času: %02i:%02i:%02i

en: Estimated size: %s
sk: Odhadovaná veľkosť: %s

en: FRONT COVER
sk: PREDNÁ STRANA

en: Favourite burn engine
sk: Obľúbený napaľovací nástroj

en: File
sk: Súbor

en: File "%s" could not be opened
sk: Súbor „%s“ sa nedá otvoriť

en: File "%s" could not be opened (%s)
sk: Súbor „%s“ sa nedá otvoriť (%s)

en: File Checksum
sk: Kontrolný súčet súboru

en: File Downloader
sk: Preberanie súborov

en: File Renaming
sk: Premenovanie súborov

en: Files
sk: Súbory

en: Filter Options
sk: Možnosti filtrovania

en: Filter _broken symbolic links
sk: Filtrovať neplatné sym_bolické odkazy

en: Filter _hidden files
sk: Filtrovať _skryté súbory

en: Filtering options
sk: Možnosti filtrovania

en: Finalizing
sk: Finalizuje sa

en: Font family and size
sk: Veľkosť a typ písma

en: Force Brasero to display the project selection page
sk: Prinúti Brasero zobraziť ponuku na výber projektu

en: Format used mostly in Europe
sk: Formát používaný predovšetkým v Európe

en: Format used mostly on the North American continent
sk: Formát používaný predovšetkým v Severnej Amerike

en: Formatting disc
sk: Formátuje sa disk

en: Frames (1 second = 75 frames)
sk: Počet snímkov (1 sekunda = 75 snímkov)

en: Generates .cue files from audio
sk: Vytvára súbory .cue z audia

en: Genre
sk: Žáner

en: Getting size
sk: Zisťuje sa veľkosť

en: Gives the length of the pause that should follow the track
sk: Nastaví pauzu, ktorá by mala nasledovať po skončení stopy

en: Hashing algorithm to be used:
sk: Algoritmus pre kontrolný súčet (hash):

en: Hidden file
sk: Skrytý súbor

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
sk[0]: Skryť zoznam _filtrovaných súborov (%d súborov)
sk[1]: Skryť zoznam _filtrovaných súborov (%d súbor)
sk[2]: Skryť zoznam _filtrovaných súborov (%d súbory)

en: Horizontal gradient
sk: Vodorovný prechod

en: Hours
sk: Hodiny

en: ISO9660 image
sk: Obraz ISO9660

en: I_mport
sk: I_mportovať

en: I_mport %s
sk: I_mportovať %s

en: I_mport Session
sk: I_mportovať reláciu

en: I_nsert a Pause
sk: _Vložiť pauzu

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
sk: Ak sa rozhodnete pre vytvorenie nového projektu, všetky zmeny budú stratené.

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
sk: Ak sa rozhodnete pre vytvorenie nového projektu, výber súborov sa stratí.

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
sk: Ak sa ju rozhodnete zachovať, programy nemusia správne rozoznať typ súboru.

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
sk: Bez uloženia sa vaše úpravy nenávratne stratia.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
sk: Ak nie, súbory ostanú neviditeľné (aj keď stále čitateľné).

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
sk: Ak ich importujete, môžete ich vidieť a použiť hneď, ako sa napáli aktuálny výber súborov.

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
sk: Ak rozdelíte stopu, nová stopa bude kratšia než 6 sekúnd a bude doplnená.

en: Image Burning Setup
sk: Nastavenie napálenia obrazu

en: Image Checksum
sk: Kontrolný súčet obrazu

en: Image File
sk: Napáliť do súboru

en: Image of CD successfully created
sk: Obraz CD bol úspešne vytvorený

en: Image of DVD successfully created
sk: Obraz DVD bol úspešne vytvorený

en: Image path:
sk: Adresa obrázka:

en: Image style:
sk: Štýl obrázka:

en: Image successfully burned to CD
sk: Obraz bol úspešne napálený na CD

en: Image successfully burned to DVD
sk: Obraz bol úspešne napálený na DVD

en: Image successfully created
sk: Obraz disku bol úspešne vytvorený

en: Image type:
sk: Typ obrazu:

en: Images
sk: Obrázky

en: Import %s
sk: Importuje %s

en: Impossible to link plugin pads
sk: Nedá sa vytvoriť prepojenie zásuvných modulov

en: Impossible to retrieve local file path
sk: Nedá sa zistiť cesta k lokálnemu súboru

en: Impossible to retrieve speeds
sk: Nedajú sa zistiť rýchlosti

en: Impossible to split more than one song at a time
sk: Nie je možné naraz rozdeliť viac skladieb

en: Incompatible command line options used.
sk: Nekompatibilné voľby príkazového riadka.

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert number sequence at beginning
sk: Vložiť na začiatok sekvenciu čísel

en: Insert text
sk: Vložiť text

en: Interrupting the process may make disc unusable.
sk: Prerušenie činnosti môže zapríčiniť nepoužiteľnosť disku.

en: Invalid address
sk: Neplatná adresa

en: Invalid command
sk: Neplatný príkaz

en: Invalid field in command
sk: Neplatné pole v príkaze

en: Invalid parameter in command
sk: Neplatný parameter príkazu

en: Invalid track mode
sk: Neplatný režim stopy

en: It does not appear to be a valid ISO image
sk: Nezdá sa, že ide o platný obraz ISO

en: It does not exist at the specified location
sk: Neexistuje v zadanom umiestnení

en: It does not seem to be a valid Brasero project
sk: Nezdá sa, že ide o platný projekt programu Brasero

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
sk: Tento nevyzerá ako platný obraz disku ani ako súbor .cue.

en: It is a recursive symlink
sk: Je to rekurzívny symbolický odkaz

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Key not established
sk: Kľúč nebol stanovený

en: Last _Unsaved Project
sk: Posledný ne_uložený projekt

en: Last session import failed
sk: Import poslednej relácie zlyhal

en: Leave the disc _open to add other files later
sk: Neuzatvárať disk, aby sa neskôr dali pridať ďalšie súb_ory

en: Length
sk: Dĺžka

en: Let you choose your new project
sk: Umožní vám zvoliť si nový projekt

en: Load the last project that was not burned and not saved
sk: Načíta posledný nenapálený a neuložený projekt

en: Location for Image File
sk: Umiestnenie súboru s obrazom disku

en: Location for Temporary Files
sk: Umiestnenie dočasných súborov

en: Location for _Temporary Files
sk: Umies_tnenie dočasných súborov

en: M_ethod:
sk: M_etóda:

en: Make _More Copies
sk: Vytvoriť vi_ac kópií

en: Make _Several Copies
sk: Vy_tvoriť viacero kópií

en: Make sure another application is not using it
sk: Uistite sa, že jednotku nepoužíva iný program

en: Make sure the appropriate codec is installed
sk: Uistite sa, že máte nainštalovaný potrebný kodek

en: Maximum speed
sk: Najvyššia rýchlosť

en: Medium Icon
sk: Ikona nosiča

en: Menu
sk: Ponuka

en: Mer_ge
sk: _Zlúčiť

en: Merge a selected slice with the next selected one
sk: Zlúči vybranú časť s nasledujúcou časťou

en: Merging data is impossible with this disc
sk: Zlučovanie dát nie je s týmto diskom možné

en: Method to be used to split the track
sk: Metóda použitá na rozdelenie stopy

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
sk: Minimálne zaplnenie vyrovnávacej pamäte (v %%) (pozrite návod pre cdrecord):

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
sk: Minimálne zaplnenie vyrovnávacej pamäte (v %) (pozri mnávod pre wodim):

en: Minutes
sk: Počet minút

en: Movies
sk: Filmy

en: Native _format
sk: Pôvodný _formát

en: Ne_ver Add Such File
sk: _Nikdy nepridať takýto súbor

en: New _Audio Project
sk: Nový _audio projekt

en: New _Data Project
sk: Nový _dátový projekt

en: New _Folder
sk: Nový _priečinok

en: New _Video Project
sk: Nový _video projekt

en: New disc in the burner holding the source disc
sk: Nový disk v napaľovačke, v ktorej je zdrojový disk

en: New folder
sk: Nový priečinok

en: New folder %i
sk: Nový priečinok č. %i

en: No MD5 file was given.
sk: Nebol určený žiaden súbor MD5.

en: No burner specified
sk: Nebola zvolená žiadna napaľovačka

en: No checksum file could be found on the disc
sk: Nepodarilo sa nájsť na disku žiaden súbor s kontrolným súčtom

en: No disc available
sk: Nie je dostupný žiaden disk

en: No file
sk: Žiaden súbor

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
sk[0]: Nie je možné pridať žiaden súbor (%i vybraných súborov)
sk[1]: Nie je možné pridať žiaden súbor (%i vybraný súbor)
sk[2]: Nie je možné pridať žiaden súbor (%i vybrané súbory)

en: No file filtered
sk: Žiaden súbor nebol filtrovaný

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
sk[0]: Ani jeden súbor nie je podporovaný (%i vybraných súborov)
sk[1]: Ani jeden súbor nie je podporovaný (%i vybraný súbor)
sk[2]: Ani jeden súbor nie je podporovaný (%i vybrané súbory)

en: No file selected
sk: Nie je vybraný žiaden súbor

en: No format for the temporary image could be found
sk: Nepodarilo sa nájsť žiaden formát pre dočasný obraz disku

en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
sk: V adresárovom strome sa nedá nájsť nadradený adresár pre cestu „%s“

en: No path was specified for the image output
sk: Nebolo určené umiestnenie pre vytvorený obraz

en: No preview
sk: Žiaden náhľad

en: No recently used project
sk: Žiaden nedávny projekt

en: No silence could be detected
sk: Nebolo zistené žiadne tiché miesto

en: No source drive specified
sk: Nebola zvolená jednotka so zdrojovým diskom

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
sk: Na disk nebudú zapísané žiadne informácie o stope (umelec, názov, atď.).

en: Normalization
sk: Normalizácia

en: Normalizing tracks
sk: Normalizujú sa stopy

en: Not enough space available on the disc
sk: Na disku nie je dosť voľného miesta

en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
sk: Na disku nie je dosť voľného miesta (%s dostupné oproti %s)

en: Not enough space available on the disc in "%s".
sk: Na disku v jednotke „%s“ nie je dostatok voľného miesta.

en: Number files according to a pattern
sk: Očíslovať súbory podľa vzoru

en: Number of Songs
sk: Počet skladieb

en: Ongoing blanking process
sk: Prebieha mazanie

en: Ongoing burning process
sk: Prebieha napaľovanie

en: Ongoing checksumming operation
sk: Overujú sa kontrolné súčty

en: Ongoing copying process
sk: Prebieha kopírovanie

en: Only _Append
sk: _Len pridať

en: Only one option can be given at a time
sk: Naraz je možné uviesť len jednu voľbu

en: Only one track at a time can be checked
sk: Naraz je možné kontrolovať iba jednu stopu

en: Open Project
sk: Otvorenie projektu

en: Open a New Window
sk: Otvoriť nové okno

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
sk: Otvorí dátový projekt pridaním URI zadaných v príkazovom riadku

en: Open a project
sk: Otvorí projekt

en: Open a video project adding the URIs given on the command line
sk: Otvorí video projekt pridaním URI zadaných v príkazovom riadku

en: Open an MD5 file
sk: Otvorenie súboru MD5

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
sk: Otvorí audio projekt pridaním URI zadaných v príkazovom riadku

en: Open the blank disc dialog
sk: Otvorí dialógové okno na vymazanie disku

en: Open the check disc dialog
sk: Otvorí dialógové okno na kontrolu disku

en: Open the selected files
sk: Otvorí vybrané súbory

en: Open the selected video
sk: Otvorí vybrané video

en: Open the specified playlist as an audio project
sk: Otvorí určený zoznam skladieb ako audio projekt

en: Open the specified project
sk: Otvorí určený projekt

en: Options
sk: Možnosti

en: Options for plugin %s
sk: Nastavenia zásuvného modulu %s

en: Outrange address
sk: Adresa mimo rozsah

en: PATH
sk: CESTA

en: PATH TO COVER
sk: CESTA K OBALU

en: PATH TO DEVICE
sk: CESTA K ZARIADENIU

en: PATH TO IMAGE
sk: CESTA K OBRAZU DISKU

en: PLAYLIST
sk: ZOZNAM SKLADIEB

en: PROJECT
sk: PROJEKT

en: P_lugins
sk: Zásuvné _moduly

en: P_review
sk: _Náhľad

en: Paste files
sk: Prilepiť súbory

en: Pause
sk: Pauza

en: Pause length:
sk: Trvanie pauzy:

en: Pick a Color
sk: Voľba farby

en: Playlists
sk: Zoznamy skladieb

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
sk: Zoznamy skladieb nemôžu byť pridané na video alebo audio disky

en: Please add files to the project.
sk: Prosím, pridajte do projektu súbory.

en: Please add files.
sk: Prosím, pridajte súbory.

en: Please add songs to the project.
sk: Prosím, pridajte do projektu skladby.

en: Please add songs.
sk: Prosím, pridajte skladby.

en: Please add videos.
sk: Prosím, pridajte videá.

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
sk: Prosím, zvoľte iné CD alebo DVD, prípadne vložte nový disk.

en: Please eject the disc and reload it.
sk: Prosím, vysuňte a vložte disk späť, aby sa znovu načítal.

en: Please eject the disc from "%s" manually.
sk: Prosím, vysuňte disk z jednotky „%s“ ručne.

en: Please insert a disc holding data.
sk: Prosím, vložte disk s dátami.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
sk: Prosím, vložte disk bez ochrany proti kopírovaniu.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
sk: Prosím, vložte prepisovateľný disk s dátami.

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
sk: Prosím, vložte zapisovateľné CD alebo DVD, ak si neželáte zapisovať do obrazu disku.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
sk: Prosím, vložte zapisovateľné CD alebo DVD s najmenej %i MiB voľného miesta.

en: Please insert a writable CD or DVD.
sk: Prosím, vložte zapisovateľné CD alebo DVD.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
sk: Prosím, vložte zapisovateľné CD s najmenej %i MiB voľného miesta.

en: Please insert a writable CD.
sk: Prosím, vložte zapisovateľné CD.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
sk: Prosím, vložte zapisovateľné DVD s najmenej %i MiB voľného miesta.

en: Please insert a writable DVD.
sk: Prosím, vložte zapisovateľné DVD.

en: Please install the following manually and try again:
sk: Nainštalujte, prosím, nasledujúce súčasti ručne a skúste znovu:

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
sk: Prosím, nainštalujte nasledujúce potrebné aplikácie a knižnice ručne a skúste to znovu:

en: Please only add files with video content
sk: Prosím, pridávajte len súbory obsahujúce video

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
sk: Prosím, znova vložte disk do CD/DVD napaľovačky.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
sk: Prosím, vymeňte disk za disk s dátami.

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
sk: Prosím, vymeňte disk za prepisovateľný disk s dátami.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
sk: Prosím, vymeňte disk za podporované CD alebo DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
sk: Prosím, vymeňte disk za zapisovateľné CD alebo DVD s najmenej %i MiB voľného miesta.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
sk: Prosím, vymeňte disk za zapisovateľné CD alebo DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
sk: Prosím, vymeňte disk za zapisovateľné CD s najmenej %i MiB voľného miesta.

en: Please replace the disc with a writable CD.
sk: Prosím, vymeňte disk za zapisovateľné CD.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
sk: Prosím, vymeňte disk za zapisovateľné DVD s najmenej %i MiB voľného miesta.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
sk: Prosím, vymeňte disk za zapisovateľné DVD.

en: Please select a disc image.
sk: Prosím, vyberte súbor obrazu disku.

en: Please set it manually
sk: Prosím, nastavte ho ručne

en: Please type "%s --help" to see all available options
sk: Zoznam všetkých dostupných volieb získate zadaním „%s --help“

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
sk: Prosím, počkajte, kým sa nedokončí odhadovanie veľkosti.

en: Please wait while the project is loading.
sk: Prosím, počkajte, kým sa projekt načíta.

en: Plugin
sk: Zásuvný modul

en: Preparing to copy audio disc
sk: Pripravuje sa kopírovanie audio disku

en: Preparing to write
sk: Pripravuje sa zápis

en: Print
sk: Vytlačí

en: Process "%s" ended with an error code (%i)
sk: Proces „%s“ skončil s chybovým kódom (%i)

en: Progress
sk: Postup

en: Properties of %s
sk: Vlastnosti %s

en: Quit Brasero
sk: Ukončiť Brasero

en: R_ename…
sk: P_remenovať…

en: Re_move All
sk: Odstrániť _všetky

en: Re_place symbolic links
sk: _Nahradiť symbolické odkazy

en: Read options could not be created
sk: Nepodarilo sa vytvoriť voľby čítania

en: Readcd/Readom image
sk: Obraz Readcd/Readom

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
sk: Skutočné napaľovanie na disk začne za 10 sekúnd.

en: Recent projects:
sk: Nedávne projekty:

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
sk: Napaľovanie audio stôp na prepisovateľný disk sa neodporúča.

en: Recursive symbolic link
sk: Rekurzívny symbolický odkaz

en: Remove all files from the project
sk: Odstráni všetky súbory z projektu

en: Remove silences
sk: Odstrániť tiché miesta

en: Remove the selected files from the project
sk: Odstráni vybrané súbory z projektu

en: Remove the selected slices
sk: Odstráni vybrané časti

en: Remove the selected videos from the project
sk: Odstráni vybrané videá z projektu

en: Rename the selected file
sk: Premenuje vybraný súbor

en: Rename to
sk: Premenovať na

en: Renaming mode
sk: Režim premenovania

en: Replace symbolic links by their targets
sk: Nahradiť symbolické odkazy cieľovými súbormi

en: Restore the selected files
sk: Obnoví vybrané súbory

en: Retrieving DVD keys
sk: Získavajú sa DVD kľúče

en: Retrieving image format and size
sk: Získava sa formát a veľkosť obrazu

en: Rewritable Blu-ray disc
sk: Blu-ray (prepisovateľný)

en: SIDES
sk: BOČNÉ STRANY

en: SVCD image
sk: Obraz SVCD

en: Save Current Project
sk: Uloženie aktuálneho projektu

en: Save Current Session
sk: Ukloženie aktuálnej relácie

en: Save _As…
sk: Uložiť _ako…

en: Save current project
sk: Uloží aktuálny projekt

en: Save current project to a different location
sk: Uloží aktuálny projekt do iného umiestnenia

en: Save project as a Brasero audio project
sk: Uložiť projekt ako audio projekt Brasero

en: Save project as a PLS playlist
sk: Uložiť projekt ako zoznam skladieb PLS

en: Save project as a plain text list
sk: Uložiť projekt ako jednoduchý textový zoznam

en: Save project as an M3U playlist
sk: Uložiť projekt ako zoznam skladieb M3U

en: Save project as an XSPF playlist
sk: Uložiť projekt ako zoznam skladieb XSPF

en: Save project as an iriver playlist
sk: Uložiť projekt ako zoznam skladieb iriver

en: Save the changes of current project before closing?
sk: Uložiť zmeny aktuálneho projektu pred zatvorením?

en: Scaled
sk: Prispôsobený

en: Search _Directory
sk: Prehľadať _adresár

en: Searching for available discs
sk: Zisťujú sa dostupné disky

en: Seconds
sk: Počet sekúnd

en: Select Disc Image
sk: Vyber obrazu disku

en: Select Files
sk: Vyber súborov

en: Select Playlist
sk: Výber zoznamu skladieb

en: Select a disc
sk: Vyberte disk

en: Select a disc image to write
sk: Vyberte obraz disku na zapísanie

en: Select a disc to write to
sk: Vyberte cieľový disk

en: Select disc to copy
sk: Vyberte disk na kopírovanie

en: Select one song only please.
sk: Prosím, vyberte len jednu skladbu.

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
sk: Vyberte súbory, ktoré chcete obnoviť a kliknite na tlačidlo „Obnoviť“

en: Set Bac_kground Properties
sk: _Nastaviť vlastnosti pozadia

en: Set a horizontal layout
sk: Nastaví vodorovné rozloženie

en: Set a vertical layout
sk: Nastaví zvislé rozloženie

en: Set the directory where to store temporary files
sk: Nastavte adresár, do ktorého sa budú ukladať dočasné súbory

en: Set the drive to be used for burning
sk: Nastaví jednotku určenú pre napaľovanie

en: Set the options for file filtering
sk: Umožňuje nastaviť voľby filtrovania súborov

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
sk: Nastavte 0 pre MD5, 1 pre SHA a 2 pre SHA256

en: Sets consistent sound levels between tracks
sk: Nastavuje rovnaké úrovne hlasitosti medzi skladbami

en: Should Nautilus extension output debug statements
sk: Či má rozšírenie pre Nautilus zobrazovať ladiace výpisy

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
sk: Či má rozšírenie pre Nautilus zobrazovať ladiace výpisy. Ak je hodnota nastavená na true, tak by malo.

en: Should brasero filter broken symbolic links
sk: Či má Brasero filtrovať neplatné symbolické odkazy

en: Should brasero filter broken symbolic links. Set to true, brasero will filter broken symbolic links.
sk: Či má Brasero filtrovať neplatné symbolické odkazy. Pri zapnutej voľbe Brasero filtruje neplatné odkazy.

en: Should brasero filter hidden files
sk: Či má Brasero filtrovať skryté súbory

en: Should brasero filter hidden files. Set to true, brasero will filter hidden files.
sk: Či má Brasero vylúčiť skryté súbory. Nastavte na true, ak chcete aby program Brasero vylúčil skryté súbory.

en: Should brasero replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, brasero will replace symbolic links.
sk: Či má Brasero nahradiť v projekte symbolické odkazy cieľovými súbormi. Pri zapnutej voľbe Brasero nahradí symbolické odkazy.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
sk: Majú sa súbory premenovať, aby boli úplne kompatibilné s Windows?

en: Show a side pane along the project
sk: Zobrazí spolu s projektom bočný panel

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
sk[0]: Zobraziť zoznam _filtrovaných súborov (%d súborov)
sk[1]: Zobraziť zoznam _filtrovaných súborov (%d súbor)
sk[2]: Zobraziť zoznam _filtrovaných súborov (%d súbory)

en: Simulation of (S)VCD burning
sk: Simuluje sa napaľovanie (S)VCD

en: Simulation of CD copying
sk: Simuluje sa kopírovanie CD

en: Simulation of audio CD burning
sk: Simuluje sa napaľovanie audio CD

en: Simulation of data CD burning
sk: Simuluje sa napaľovanie dátového CD

en: Simulation of data DVD burning
sk: Simuluje sa napaľovanie dátového DVD

en: Simulation of data DVD copying
sk: Simuluje sa kopírovanie dátového DVD

en: Simulation of data disc burning
sk: Simuluje sa napaľovanie dátového disku

en: Simulation of disc copying
sk: Simuluje sa kopírovanie disku

en: Simulation of image to CD burning
sk: Simuluje sa napaľovanie obrazu na CD

en: Simulation of image to DVD burning
sk: Simuluje sa napaľovanie obrazu na DVD

en: Simulation of image to disc burning
sk: Simuluje sa napaľovanie obrazu na disk

en: Simulation of video DVD burning
sk: Simuluje sa napaľovanie video DVD

en: Simulation of video disc burning
sk: Simuluje sa napaľovanie video disku

en: Size
sk: Veľkosť

en: Size Estimation
sk: Odhad veľkosti

en: Size mismatch
sk: Nesúhlasí veľkosť

en: Slices Preview
sk: Prehľad častí

en: Slicing Method
sk: Metóda delenia

en: Solid color
sk: Jednoliata farba

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
sk: Niektoré súbory nemajú vyhovujúci názov pre úplne Windows kompatibilné CD.

en: Some files have invalid filenames
sk: Niektoré súbory majú neplatné názvy

en: Some files may be corrupted on the disc
sk: Niektoré súbory na disku môžu byť poškodené

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
sk: Niektoré z vybraných skladieb sú vhodné na vytvorenie DTS stôp.
    Tento typ audio CD poskytuje väčšiu kvalitu zvuku, ale prehrať ho môžu len niektoré digitálne prehrávače.
    Poznámka: Ak súhlasíte, tieto skladby sa nebudú normalizovať.

en: Song Information
sk: Informácia o skladbe

en: Song end:
sk: Koniec skladby:

en: Song information for track %02i
sk: Informácia o skladbe pre stopu %02i

en: Song start:
sk: Začiatok skladby:

en: Song titles
sk: Názvy skladieb

en: Space
sk: Miesto na disku

en: Split
sk: Rozdeliť

en: Split Track
sk: Rozdelenie stopy

en: Split the selected track
sk: Rozdelí vybranú stopu

en: Split this track every
sk: Rozdeliť skladbu po každej

en: Split this track in
sk: Rozdeliť skladbu na

en: Split track for each silence
sk: Rozdeliť stopu v každom tichom mieste

en: Split track in a fixed number of parts
sk: Rozdeliť stopu na stanovený počet častí

en: Split track in parts with a fixed length
sk: Rozdeliť stopu na časti s rovnakou dĺžkou

en: Split track manually
sk: Rozdeliť stopu ručne

en: Start
sk: Začiatok

en: Start and stop playing
sk: Spustí a zastaví prehrávanie

en: Start burning immediately.
sk: Začne okamžite napaľovať.

en: Start to burn the contents of the selection
sk: Spustí napaľovanie vybraného obsahu

en: Starting to record
sk: Začína sa napaľovať

en: Substitute text
sk: Nahradiť text

en: Success
sk: Hotovo

en: Temporary files
sk: Dočasné súbory

en: Text color
sk: Farba textu

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
sk: Týmto dosiahnete, že po napálení bude možné používať staré súbory z predchádzajúcich relácií.

en: The XID of the parent window
sk: XID nadradeného okna

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Brasero can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
sk: Položky tohto adresára budú mať až 7 nadradených adresárov.
    Brasero dokáže vytvoriť a napáliť obraz disku s takouto hierarchiou súborov, ale daný disk nemusí byť čitateľný v každom operačnom systéme.
    POZNÁMKA: Napr. v Linuxe je takáto hierarchia súborov funkčná.

en: The contents of the project changed since it was saved.
sk: Obsah projektu sa od posledného uloženia zmenil.

en: The currently inserted disc could not be blanked.
sk: Nepodarilo sa vymazať práve vložený disk.

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
sk: Keď veľkosť projektu ako tento prekračuje kapacitu disku, treba z projektu odstrániť niektoré súbory.
    Avšak v prípade, keď je vložené 90 alebo 100 minútové CD-R(W), ktoré nemôže byť správne rozoznané, voľba overburn predstavuje jediný spôsob, ako využiť jeho plnú kapacitu.
    POZNÁMKA: Táto voľba môže viesť k zlyhaniu.

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
sk: Veľkosť projektu presahuje dokonca i veľkosť disku s voľbou „overburn“.

en: The device timed out
sk: Vypršal čas odozvy zariadenia

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
sk: Nepodarilo sa vysunúť disk, hoci musí byť odstránený, aby aktuálna operácia mohla pokračovať.

en: The disc in "%s" cannot be ejected
sk: Disk v „%s“ sa nedá vysunúť

en: The disc in "%s" is empty.
sk: Disk v jednotke „%s“ je prázdny.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
sk: Disk v jednotke „%s“ nie je prepisovateľný.

en: The disc in "%s" is not supported.
sk: Disk v jednotke „%s“ nie je podporovaný.

en: The disc in "%s" is not writable.
sk: Disk v jednotke „%s“ nie je zapisovateľný.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
sk: Disk v jednotke „%s“ je potrebné znovu načítať.

en: The disc in the drive holds data.
sk: Disk v jednotke obsahuje údaje.

en: The disc is not supported
sk: Disk nie je podporovaný

en: The disc is ready for use.
sk: Disk je pripravený na použitie.

en: The disc mount point could not be retrieved
sk: Nepodarilo sa zistiť prípojný bod disku

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
sk: Disk treba pred zápisom znovu načítať

en: The disc was successfully blanked.
sk: Disk bol úspešne vymazaný.

en: The drive address could not be retrieved
sk: Nepodarilo sa zistiť adresu jednotky

en: The drive cannot be locked (%s)
sk: Jednotku nemožno zamknúť (%s)

en: The drive cannot burn
sk: Jednotka nedokáže napaľovať

en: The drive has no rewriting capabilities
sk: Jednotka neumožňuje prepisovanie

en: The drive is busy
sk: Jednotka je zaneprázdnená

en: The drive is empty
sk: Jednotka je prázdna

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
sk: Napaľovať sa bude v jednotke, kde je teraz vložený zdrojový disk.

en: The file does not appear to be a playlist
sk: Súbor nevyzerá ako zoznam skladieb

en: The file integrity check could not be performed.
sk: Nepodarilo sa uskutočniť kontrolu integrity súborov.

en: The file integrity check was performed successfully.
sk: Kontrola integrity súborov bola úspešne vykonaná.

en: The file is empty
sk: Súbor je prázdny

en: The file is not stored locally
sk: Súbor nie je uložený lokálne

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
sk: Súborový systém na tomto zväzku nepodporuje veľké súbory (väčšie než 2GiB).
    Pri zápise DVD alebo veľkých obrazov disku to môže znamenať problém.

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
sk: Súborový systém zvolený na dočasné uloženie diskového obrazu nedokáže uchovať súbory väčšie než 2 GiB

en: The following files appear to be corrupted:
sk: Nasledujúce súbory sú zrejme poškodené:

en: The format of the disc image could not be identified
sk: Nedá sa určiť formát diskového obrazu

en: The image could not be created at the specified location
sk: Obraz disku sa nedá vytvoriť v zadanom umiestnení

en: The image could not be loaded.
sk: Nepodarilo sa načítať obrázok.

en: The last browsed folder while looking for images to burn
sk: Priečinok, ktorý bol naposledy prechádzaný kvôli obrazom na napálenie

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
sk: V umiestnení, ktoré ste vybrali na uloženie obrazu, nie je dosť voľného miesta pre obraz disku

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
sk: V umiestnení zvolenom na dočasné uloženie obrazu nie je dosť miesta pre obraz disku (chýba %ld MiB)

en: The operation cannot be performed.
sk: Operáciu nemožno vykonať.

en: The priority value for the plugin
sk: Prioritná hodnota pre zásuvný modul

en: The project "%s" does not exist
sk: Projekt „%s“ neexistuje

en: The project could not be opened
sk: Projekt sa nepodarilo otvoriť

en: The project is empty
sk: Projekt je prázdny

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
sk: Keď veľkosť projektu ako tento prekračuje kapacitu disku, treba z projektu odstrániť niektoré súbory.
    Avšak v prípade, keď je nesprávne rozpoznané vložené 90 alebo 100 minútové CD-R(W), voľba overburn predstavuje jediný spôsob, ako využiť jeho plnú kapacitu. 
    UPOZORNENIE: Táto voľba môže viesť k zlyhaniu.

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
sk: Veľkosť projektu presahuje dokonca i veľkosť disku s nastavením „overburn“.

en: The session could not be imported.
sk: Nepodarilo sa importovať reláciu.

en: The simulation was successful.
sk: Simulácia bola úspešná.

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
sk: Veľkosť súboru presahuje 2GiB. Súbory väčšie než 2GiB nepodporuje ani prvá ani druhá verzia štandardu ISO9660 (obe najrozšírenejšie).
    Odporúča sa použiť tretiu verziu štandardu ISO9660, ktorá je podporovaná vo väčšine operačných systémov, vrátane Linuxu a všetkých verzií Windows™.
    Na druhej strane, napríklad MacOS X nedokáže prečítať obrazy vytvorené podľa tretej verzie štandardu ISO9660.

en: The size of the volume could not be retrieved
sk: Nedá sa zistiť veľkosť zväzku

en: The speed to be used
sk: Rýchlosť, ktorá sa má použiť

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
sk: Systém je príliš pomalý na zápis na disk touto rýchlosťou. Vyskúšajte nižšiu rýchlosť

en: The track is shorter than 6 seconds
sk: Stopa trvá menej než 6 sekúnd

en: The track wasn't split.
sk: Stopa nebola rozdelená.

en: The track will be padded at its end.
sk: Stopa bude na konci zarovnaná.

en: The type of checksum used for files
sk: Typ kontrolných súčtov používaný pre súbory

en: The type of checksum used for images
sk: Typ kontrolných súčtov používaný pre obrazy

en: The version of "%s" is too old
sk: Verzia „%s“ je príliš stará

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
sk: Na tomto disku sú už napálené súbory. Chcete ich importovať?

en: There are no files to write to disc
sk: Nenachádzajú sa tu žiadne súbory na zápis na disk

en: There are no songs to write to disc
sk: Nenachádzajú sa tu žiadne skladby na napálenie

en: There are no videos to write to disc
sk: Nenachádzajú sa tu žiadne videá na napálenie

en: There are some files left to burn
sk: Zostáva napáliť ešte niekoľko súborov

en: There are some more songs left to burn
sk: Zostáva napáliť ešte niekoľko skladieb

en: There are some more videos left to burn
sk: Zostáva napáliť ešte niekoľko videí

en: There is no disc in "%s".
sk: V jednotke „%s“ nie je disk.

en: There is no inserted disc to copy.
sk: Nie je vložený žiaden disk na kopírovanie.

en: There is no selected disc image.
sk: Nie je zvolený žiaden obraz disku.

en: There is no space left on the device
sk: Na zariadení už nie je voľné miesto

en: There is no track to burn
sk: Nenachádza sa tu žiadna stopa na napálenie

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
sk: Nachádza sa tu len jeden vybraný súbor („%s“). Je to obraz disku a jeho obsah môže byť napálený.

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
sk: Bol vybraný len jeden súbor („%s“). Je to obraz disku a jeho obsah môže byť napálený.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
sk: Na disku pravdepodobne nie sú poškodené súbory

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
sk: Toto je videosúbor, čiže len jeho audio časť možno zapísať na disk.

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
sk: Tieto informácie budú zapísané na disk pomocou technológie CD-Text. Len niektoré CD prehrávače ich dokážu prečítať a zobraziť.

en: This is not supported by the current active burning backend.
sk: Aktívny nástroj na napaľovanie nepodporuje túto akciu.

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
sk: Táto hodnota predstavuje príznaky napaľovania, ktoré boli naposledy použité v tom istom kontexte.

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
sk: Táto hodnota predstavuje rýchlosť, ktorá bola naposledy použitá v tom istom kontexte.

en: This version of genisoimage is not supported
sk: Táto verzia genisoimage nie je podporovaná

en: This version of mkisofs is not supported
sk: Táto verzia mkisofs nie je podporovaná

en: This will remove all previous results.
sk: Toto vymaže všetky predchádzajúce výsledky.

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
sk: Tieto názvy by mali byť zmenené a skrátené na 64 znakov.

en: Tiled
sk: Dlaždice

en: Title
sk: Názov

en: Title:
sk: Názov:

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
sk: Ak chcete pridať súbory do projektu, kliknite na tlačidlo „Pridať“ alebo pretiahnite súbory do tejto oblasti

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
sk: Ak chcete odstrániť súbory z projektu, kliknite na tlačidlo „Odstrániť“ alebo stlačte kláves „Delete“

en: Total time: %02i:%02i:%02i
sk: Celkový čas: %02i:%02i:%02i

en: Track
sk: Stopa

en: Track length:
sk: Trvanie stopy:

en: Transcoding "%s"
sk: Konvertuje sa „%s“

en: Transcoding song
sk: Konvertuje sa skladba

en: Type
sk: Typ

en: Type mismatch
sk: Nesúhlasí typ

en: URI of an image file to burn (autodetected)
sk: URI súboru s obrazom disku na napálenie (automaticky rozpoznané)

en: Underline
sk: Podčiarkne

en: Unknown character encoding
sk: Neznáma znaková sada

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown error.
sk: Neznáma chyba.

en: Unknown song
sk: Neznáma skladba

en: Unnamed CD/DVD Drive
sk: Nepomenovaná jednotka CD/DVD

en: Unreadable file
sk: Nečitateľný súbor

en: Use an _MD5 file to check the disc
sk: Použiť súbor _MD5 na kontrolu disku

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
sk: Použije sa externý súbor .md5, ktorý obsahuje kontrolný súčet disku

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
sk: Použiť burn_proof (znižuje riziko zlyhania)

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
sk: Vzťahuje sa na použitie cdrecord s prepínačom „-immed“

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
sk: Vzťahuje sa na použitie cdrecord s prepínačom „-immed“

en: VCD image
sk: Obraz VCD

en: VCD type:
sk: Typ VCD:

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
sk: Adresár VIDEO_TS chýba alebo je neplatný

en: Vertical gradient
sk: Zvislý prechod

en: Video DVD could not be opened
sk: Nepodarilo sa otvoriť video DVD

en: Video DVD image
sk: Obraz video DVD

en: Video DVD successfully burned
sk: Video DVD bolo úspešne napálené

en: Video Options
sk: Možnosti videa

en: Video disc (%s)
sk: Video disk (%s)

en: Video format:
sk: Formát videa:

en: Volume could not be created
sk: Nepodarilo sa vytvoriť zväzok

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
sk: Ak je dostupných viacero zásuvných modulov pre tú istú úlohu, táto hodnota sa použije na určenie, ktorý doplnok by mal mať prioritný. 0 znamená, že prioritný bude predvolený doplnok. Kladná hodnota preváži predvolenú prioritu doplnku. Záporná hodnota zakáže doplnok.

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
sk: Či sa má zobrazovať náhľad súboru. Ak áno, nastavte na true.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
sk: Použiť cdrdao s prepínačom „--driver generic-mmc-raw“

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, brasero will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
sk: Použiť cdrdao s prepínačom „--driver generic-mmc-raw“. Ak je nastavené na true, brasero môže dočasne vyriešiť problém s určitou jednotkou alebo nastavením.

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
sk: Použiť cdrdao s prepínačom „-immed“. Zapínajte s rozvahou (nastavte na true), beztak slúži iba ako dočasné riešenie problému s určitou jednotkou alebo nastavením.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
sk: Použiť growisofs s prepínačom „-use-the-force-luke=dao“

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
sk: Použiť growisofs s prepínačom „-use-the-force-luke=dao“. Keď je nastavené na false, Brasero nepoužije prepínač, čo môže poslúžiť ako dočasné riešenie problému s určitou jednotkou alebo nastavením.

en: White list of additional plugins to use
sk: Zoznam dodatočne povolených zásuvných modulov

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
sk: Chcete prekročiť uvádzanú kapacitu disku?

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
sk: Chcete, aby sa vybrané súbory napálili na viaceré nosiče?

en: Writable Blu-ray disc
sk: Blu-ray (zapisovateľný)

en: Write contents to a CD or DVD
sk: Zapíše obsah na CD alebo DVD

en: Write disc image to a CD or DVD
sk: Zapíše obraz disku na CD alebo DVD disk

en: Write to Disc
sk: Zapísať na disk

en: Writing
sk: Zapisuje sa

en: Writing CD-Text information
sk: Zapisuje sa CD-Text informácia

en: Writing cue sheet
sk: Zapisuje sa cue sheet

en: Writing leadin
sk: Zapisuje sa zavádzacia stopa

en: Writing leadout
sk: Zapisuje sa ukončovacia stopa

en: Writing track %02i
sk: Zapisuje sa stopa %02i

en: Writing track %s
sk: Zapisuje sa stopa %s

en: Wrong command line option.
sk: Nesprávna voľba príkazového riadka.

en: You do not have the required permission to write at this location
sk: Na zápis do tohto umiestnenia nemáte požadované oprávnenia

en: You do not have the required permissions to use this drive
sk: Na použitie tejto jednotky nemáte dostatočné oprávnenia

en: You may want to free some space on the disc and retry
sk: Môžete uvoľniť miesto na disku a skúsiť to znova

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Brasero; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
sk: Kópiu licencie GNU General Public License by ste mali dostať spolu s týmto programom. Ak sa tak nestalo, napíšte na adresu Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Your project has not been saved.
sk: Váš projekt nebol uložený.

en: _About
sk: _O module

en: _Add
sk: Prid_ať

en: _Add File
sk: _Pridať súbor

en: _Add Files
sk: Prid_ať súbory

en: _Blank
sk: _Vymazať

en: _Blank Disc
sk: _Vymazať disk

en: _Blank Disc…
sk: Vy_mazať disk…

en: _Blank…
sk: Vy_mazať…

en: _Burn
sk: Na_páliť

en: _Burn Image…
sk: Napáliť o_braz…

en: _Burn Several Discs
sk: _Napáliť na viacero diskov

en: _Burn…
sk: Na_páliť…

en: _Cancel Burning
sk: _Zrušiť napaľovanie

en: _Cancel Loading
sk: _Zrušiť načítavanie

en: _Change Location
sk: _Zmeniť umiestnenie

en: _Check
sk: _Skontrolovať

en: _Check Disc…
sk: S_kontrolovať disk…

en: _Check Integrity…
sk: _Overiť integritu…

en: _Color
sk: _Farba

en: _Contents
sk: Ob_sah

en: _Continue
sk: _Pokračovať

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Copy Disc…
sk: _Kopírovať disk…

en: _Cover Editor
sk: Editor _obalov

en: _Deactivate All
sk: _Vypnúť všetky

en: _Disable Full Windows Compatibility
sk: _Vypnúť úplnú kompatibilitu s Windows

en: _Discard
sk: Zaho_diť

en: _Discard Changes
sk: Zaho_diť zmeny

en: _Discard File
sk: _Zahodiť súbor

en: _Discard File Selection
sk: Zaho_diť výber súborov

en: _Discard Project
sk: Zaho_diť projekt

en: _Don't split
sk: _Nerozdeľovať

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Edit Information…
sk: _Upraviť informácie…

en: _Eject
sk: _Vysunúť

en: _Empty Project
sk: Vyprázdniť _projekt

en: _Fast blanking
sk: _Rýchle vymazanie

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Hide changes
sk: _Skryť zmeny

en: _Horizontal Layout
sk: V_odorovné rozloženie

en: _Image
sk: _Obrázok

en: _Import
sk: I_mportovať

en: _Keep
sk: _Ponechať

en: _Keep Current Extension
sk: _Zachovať súčasnú príponu

en: _Keep Current Location
sk: Po_nechať súčasné umiestnenie

en: _Keep File Selection
sk: Po_nechať výber súborov

en: _List of slices that are to be created:
sk: _Zoznam častí, ktoré sa vytvoria:

en: _New
sk: _Nový

en: _New Project
sk: _Nový projekt

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: _Open…
sk: _Otvoriť…

en: _Options…
sk: _Možnosti…

en: _Overburn
sk: _Napáliť za hranicu veľkosti

en: _Project
sk: P_rojekt

en: _Recent Projects
sk: Nedávné p_rojekty

en: _Remove
sk: Odst_rániť

en: _Remove Files
sk: Odst_rániť súbory

en: _Rename
sk: P_remenovať

en: _Rename for Full Windows Compatibility
sk: _Premenovať kvôli úplnej kompatibilite s Windows

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: _Replace Disc
sk: Nah_radiť disk

en: _Restore
sk: _Obnoviť

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Save Log
sk: _Uložiť záznam

en: _Search Directory
sk: Prehľadať adre_sár

en: _Show Side Panel
sk: _Zobraziť bočný panel

en: _Show changes
sk: _Zobraziť zmeny

en: _Simulate before burning
sk: _Simulovať pred napálením

en: _Slice
sk: Ro_zrezať

en: _Split
sk: _Rozdeliť

en: _Split Track…
sk: _Rozdeliť stopu…

en: _Text Color
sk: Farba _textu

en: _Tools
sk: _Nástroje

en: _Vertical Layout
sk: Z_vislé rozloženie

en: _Video project
sk: _Video projekt

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Write to Disc…
sk: _Zapísať na disk…

en: at the beginning
sk: na začiatok

en: at the end
sk: na koniec

en: by %s
sk: od %s

en: cdrdao burning suite
sk: Sada nástrojov na napaľovanie „cdrdao“

en: cdrkit burning suite
sk: Sada nástrojov na napaľovanie „cdrkit“

en: cdrtools burning suite
sk: Sada nástrojov na napaľovanie „cdrtools“

[ctx: disc]
en: Image files
sk: Súbory obrazu disku

[ctx: disc]
en: Please select another image.
sk: Prosím, vyberte iný obraz disku.

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
sk: disc;disk;cdrom;dvd;audio;video;napaľovanie;napáliť;

en: growisofs burning suite
sk: Sada nástrojov na napaľovanie „growisofs“

en: libburn library could not be initialized
sk: Nepodarilo sa inicializovať knižnicu libburn

en: libburn track could not be created
sk: nepodarilo sa vytvoriť stopu typu libburn

en: libburnia burning suite
sk: Sada nástrojov na napaľovanie „libburnia“

en: libisofs could not be initialized.
sk: Nepodarilo sa inicializovať knižnicu libisofs.

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
sk: Knižnica libisofs oznámila chybu pri pridávaní obsahu do adresára „%s“ (%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
sk: Knižnica libisofs oznámila chybu pri pridávaní súboru na ceste „%s“

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
sk: Knižnica libisofs oznámila chybu pri vytváraní adresára „%s“

en: parts
sk: časti/í

[ctx: picture]
en: Image files
sk: Súbory obrázkov

[ctx: picture]
en: Please select another image.
sk: Prosím, vyberte iný obrázok.

en: seconds
sk: sekunde

en: with
sk: s

en: {number}
sk: {číslo}
