eog - en to sk translation catalogue (309 entries)

en:  (invalid Unicode)
sk:  (chybný Unicode)

en: %.1f (lens)
sk: %.1f (objektív)

en: %a, %d %B %Y
sk: %a, %d. %B %Y

en: %a, %d %B %Y  %X
sk: %a, %d. %B %Y  %X

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
sk[0]: %i × %i pixelov
sk[1]: %i × %i pixel
sk[2]: %i × %i pixely

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
sk[0]: %i × %i pixelov  %s    %i %%
sk[1]: %i × %i pixel  %s    %i %%
sk[2]: %i × %i pixely  %s    %i %%

en: %lu second | %lu seconds
sk[0]: %lu sekúnd
sk[1]: %lu sekunda
sk[2]: %lu sekundy

en: <b>%f:</b> original filename
sk: <b>%f:</b> pôvodný názov súboru

en: <b>%n:</b> counter
sk: <b>%n:</b> počítadlo

en: A trash for “%s” couldn’t be found. Do you want to remove this image permanently?
sk: Nie je možné nájsť Kôš pre „%s“. Chcete natrvalo odstrániť tento obrázok?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
sk: Hodnota väčšia ako 0 určuje počet sekúnd, počas ktorých zostane obrázok zobrazený, pred automatickým zobrazením ďalšieho. Nula vypne automatické prezeranie.

en: Activate fullscreen mode with double-click
sk: Aktivuje režim na celú obrazovku dvojitým kliknutím

en: Active plugins
sk: Aktívne zásuvné moduly

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Allow zoom greater than 100% initially
sk: Povoliť počiatočnú mierku väčšiu ako 100%

en: Aperture
sk: Hodnota clony

en: Are you sure you want to move
    the selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
sk[0]: Naozaj chcete presunúť
    %d zvolených obrázkov do koša?
sk[1]: Naozaj chcete presunúť
    zvolený obrázok do koša?
sk[2]: Naozaj chcete presunúť
    %d zvolené obrázky do koša?

en: Are you sure you want to move
    “%s” to the trash?
sk: Naozaj chcete presunúť
    obrázok „%s“ do Koša?

en: Are you sure you want to remove
    the selected image permanently? | Are you sure you want to remove
    the %d selected images permanently?
sk[0]: Naozaj chcete trvalo odstrániť
    %d vybraných obrázkov?
sk[1]: Naozaj chcete trvalo odstrániť
    vybraný obrázok?
sk[2]: Naozaj chcete trvalo odstrániť
    %d vybrané obrázky?

en: Are you sure you want to remove
    “%s” permanently?
sk: Naozaj chcete trvalo odstrániť
    „%s“?

en: As _background
sk: Ako _pozadie

en: As check _pattern
sk: Ako ša_chovnicu

en: As custom c_olor:
sk: Ako vlastnú _farbu:

en: As custom color:
sk: Ako vlastná farba:

en: At least two file names are equal.
sk: Najmenej dva súbory majú rovnaký názov.

en: Automatic orientation
sk: Automatická orientácia

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Both
sk: Obe

en: Browse and rotate images
sk: Prehliada a otáča obrázky

en: Bytes
sk: Bajtov

en: C_enter:
sk: Vy_centrovanie:

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Changes the visibility of the image gallery pane in the current window
sk: Zmení viditeľnosť panelu galérie obrázkov v aktuálnom okne

en: Choose a folder
sk: Výber priečinka

en: Close _without Saving
sk: Zavrieť _bez uloženia

en: Close main window without asking to save changes.
sk: Zavrieť hlavné okno bez vyzvania na uloženie zmien.

en: Color for Transparent Areas
sk: Farba pre priehľadné oblasti

en: Could not display help for Image Viewer
sk: Nepodarilo sa zobraziť pomocníka pre Prehliadač obrázkov

en: Could not load image “%s”.
sk: Nepodarilo sa načítať obrázok „%s“.

en: Could not save image “%s”.
sk: Nepodarilo sa uložiť obrázok „%s“.

en: Couldn’t access trash.
sk: Nepodarilo sa získať prístup ku Košu.

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre načítanie súboru JPEG

en: Couldn’t create temporary file for saving: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor pre uloženie: %s

en: Couldn’t delete file
sk: Nebolo možné odstrániť súbor

en: Couldn’t retrieve image file
sk: Nepodarilo sa získať súbor obrázka

en: Couldn’t retrieve image file information
sk: Nepodarilo sa získať informácie o súbore obrázka

en: Date
sk: Dátum

en: Date in statusbar
sk: Dátum v stavovovom paneli

en: Delay in seconds until showing the next image
sk: Oneskorenie v sekundách pred zobrazením nasledujúceho obrázka

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are CHECK_PATTERN, COLOR and NONE. If COLOR is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
sk: Určuje, ako sa má označiť priehľadnosť. Možné hodnoty sú CHECK_PATTERN(ŠACHOVNICA), COLOR(FARBA) a NONE(ŽIADNA). Ak použijete COLOR, použitú farbu určuje hodnota kľúča trans-color.

en: Disable image gallery
sk: Zakáže galériu obrázkov

en: Do _not ask again during this session
sk: _Počas tejto relácie sa už nepýtať

en: EXIF not supported for this file format.
sk: Tento formát súboru nepodporuje EXIF.

en: E_xpand images to fit screen
sk: _Roztiahnuť obrázok na celú obrazovku

en: East
sk: Východ

en: Enlarge the image
sk: Zväčší obrázok

en: Error launching System Settings:
sk: Chyba pri spúštaní systémových nastavení:

en: Error on deleting image %s
sk: Chyba pri odstraňovaní obrázka %s

en: Error printing file:
    %s
sk: Chyba pri tlači obrázka:
    %s

en: Exposure
sk: Expozícia

en: Extrapolate Image
sk: Extrapolovať obrázok

en: File Name Preview
sk: Ukážka názvu súborov

en: File Path Specifications
sk: Určenie cesty súborov

en: File Size
sk: Veľkosť súboru

en: File format is unknown or unsupported
sk: Formát súboru je neznámy alebo nie je podporovaný

en: Fit the image to the window
sk: Prispôsobí obrázok veľkosti okna

en: Focal Length
sk: Ohnisková vzdialenosť

en: Folder
sk: Priečinok

en: Fullscreen with double-click
sk: Režim na celú obrazovku pomocou dvojitého kliknutia

en: GNOME Image Viewer
sk: Prehliadač obrázkov pre GNOME

en: GPS Data
sk: Údaje GPS

en: Go to the first image of the gallery
sk: Prejde na prvý obrázok galérie

en: Go to the last image of the gallery
sk: Prejde na posledný obrázok galérie

en: Go to the next image of the gallery
sk: Prejde na nasledujúci obrázok galérie

en: Go to the previous image of the gallery
sk: Prejde na predchádzajúci obrázok galérie

en: Hide sidebar
sk: Zobrazenie alebo skrytie postranného panela

en: Horizontal
sk: Vodorovné

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user’s pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
sk: Ak je aktivované a žiaden obrázok nie je načítaný v aktívnom okne, prehliadač súborov zobrazí používateľov priečinok s obrázkami pomocou špeciálnych používateľských XDG priečinkov. Ak je deaktivované alebo priečinok s obrázkami nebol nastavený, bude zobrazený aktuálny pracovný priečinok.

en: If activated, Eye of GNOME won’t ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
sk: Ak je aktivované, Oko prostredia GNOME nebude žiadať potvrdenie pri premiestňovaní obrázkov do Koša. Stále budete vyzvaný, pokiaľ niektorý z obrázkov nebude môcť byť presunutý do koša a namiesto toho bude zmazaný.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
sk: Ak má kľúč transparency hodnotu COLOR, tento kľúč určuje farbu, ktorá sa má použiť na označenie priehľadných častí.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
sk: Ak je táto položka aktívna, farba nastavená kľúčom background-color bude použitá na vyplnenie oblasti za obrázkom. Ak táto položka nie je nastavená, aktuálna GTK+ téma určí farbu výplne.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
sk: Ak je táto hodnota nastavené na FALSE, malé obrázky sa nebudú rozťahovať na celú obrazovku.

en: If you don’t save, all your changes will be lost.
sk: Pokiaľ neuložíte, všetky vaše zmeny budú stratené.

en: If you don’t save, your changes will be lost.
sk: Pokiaľ neuložíte, vaše zmeny budú stratené.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Data
sk: Údaje obrázka

en: Image Enhancements
sk: Vylepšenie obrázkov

en: Image Prope_rties
sk: V_lastnosti obrázka

en: Image Settings
sk: Nastavenia obrázka

en: Image Taking Conditions
sk: Podmienky fotografovania

en: Image View
sk: Zobrazenie obrázkov

en: Image Viewer
sk: Prehliadač obrázkov

en: Image Viewer also allows to view the images in a fullscreen slideshow mode or set an image as the desktop wallpaper. It reads the camera tags to automatically rotate your images in the correct portrait or landscape orientation.
sk: Prehliadač obrázkov umožňuje zobrazenie obrázkov vo forme prezentácie na celej obrazovke alebo nastaviť obrázok ako tapetu pracovnej plochy. Dokáže prečítať značky fotoaparátu a na základe toho správne nastaviť orientáciu obrázka na výšku alebo na šírku.

en: Image Viewer could not determine a supported writable file format based on the filename.
sk: Prehliadač obrázkov nedokázal určiť podporovaný zapisovateľný formát súboru na základe jeho názvu.

en: Image Viewer is the official image viewer for the GNOME desktop. It integrates with the GTK look and feel of GNOME, and supports many image formats for viewing single images or images in a collection.
sk: Prehliadač obrázkov je oficiálny prehliadač obrázkov pre pracovné prostredie GNOME. Aplikácia sa integruje so vzhľadom a funkcionalitou GTK+ a podporuje zobrazovanie mnohých typov obrázkov aj zbierok obrázkov.

en: Image Zoom
sk: Mierka obrázka

en: Image _Gallery
sk: _Galéria obrázkov

en: Image gallery pane position. Set to 0 for bottom; 1 for left; 2 for top; 3 for right.
sk: Umiestnenie panelu galérie obrázkov. Zadajte 0 pre dole, 1 pre vľavo, 2 pre hore, 3 pre vpravo.

en: Image loading failed.
sk: Načítanie obrázka zlyhalo.

en: Inches
sk: Palce

en: Interpolate Image
sk: Interpolovať obrázok

en: Leave fullscreen mode
sk: Opustí režim na celú obrazovku

en: List of active plugins. It doesn’t contain the “Location” of the active plugins. See the .eog-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
sk: Zoznam aktívnych zásuvných modulov. Neobsahuje „Umiestnenie“ aktívnych zásuvných modulov. Ak chcete zistiť „Umiestnenie“ aktívnych modulov pozrite si, prosím, súbor .eog-plugin.

en: Loop through the image sequence
sk: Opakovať postupnosť obrázkov

en: Maker Note
sk: Poznámka autora

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
sk: S_kryť

en: Metering
sk: Režim merania

en: Millimeters
sk: Milimetre

en: Move to _Trash
sk: Presunúť do _Koša

en: Name
sk: Názov

en: No image loaded.
sk: Nenačítal sa žiaden obrázok.

en: No images found in “%s”.
sk: Nenašli sa žiadne obrázky v „%s“.

en: None
sk: Žiadne

en: North
sk: Sever

en: Not Available
sk: Nedostupné

en: Op_en With…
sk: Otvoriť _pomocou…

en: Open Folder
sk: Otvorenie priečinka

en: Open Image
sk: Otvorenie obrázka

en: Open _With…
sk: Otvoriť p_omocou…

en: Open in a single window, if multiple windows are open the first one is used
sk: Otvorí v jednom okne, ak je otvorených viacero okien v popredí bude použité prvé z nich

en: Open in fullscreen mode
sk: Otvorí v režime celej obrazovky

en: Open in slideshow mode
sk: Otvorí v režime prezentácie

en: Open with _Document Viewer
sk: Otvoriť v prehliadači _dokumentov

en: Opening image “%s”
sk: Otvára sa obrázok „%s“

en: Options
sk: Možnosti

en: Other
sk: Iné

en: Page Setup
sk: Nastavenie stránky

en: Pause or resume the slideshow
sk: Preruší alebo pokračuje v prezentácii

en: Picture;Slideshow;Graphics;
sk: Obrázok;Prezentácia;Grafika;Prehliadanie;

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
sk: Prosím, skúste inú príponu súboru, napríklad .png alebo .jpg.

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Position
sk: Pozícia

en: Prefere_nces
sk: Nas_tavenia

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Presenter
sk: Nástroj na prezentáciu

en: Preview
sk: Náhľad

en: Prope_rties
sk: _Vlastnosti

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Reload Image
sk: Znovu načítať obrázok

en: Reload current image
sk: Znovu načíta aktuálny obrázok

en: Rename from:
sk: Premenovať z:

en: Rotate Counter_clockwise
sk: Otočiť _proti smeru hodinových ručičiek

en: Rotate the image 90 degrees to the left
sk: Otočí obrázok o 90 stupňov doľava

en: Rotate the image 90 degrees to the right
sk: Otočí obrázok o 90 stupňov doprava

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
sk: Úplný zoznam dostupných možností príkazového riadka získate spustením „%s --help“.

en: S_elect the images you want to save:
sk: _Zvoľte obrázky, ktoré chcete uložiť:

en: S_ide Pane
sk: _Bočný panel

en: S_tatus Bar
sk: _Stavový panel

en: Save As
sk: Uloženie ako

en: Save Image
sk: Uloženie obrázka

en: Save _As
sk: Uložiť _ako

en: Save _As…
sk: Uložiť _ako…

en: Save changes to image “%s” before closing?
sk: Uložiť zmeny v obrázku „%s“ pred zatvorením?

en: Saving image locally…
sk: Obrázok sa ukladá lokálne…

en: Saving image “%s” (%u/%u)
sk: Ukladá sa obrázok „%s“ (%u/%u)

en: Scroll wheel zoom
sk: Zmena mierky rolovacím kolieskom

en: Sequence
sk: Postupnosť

en: Set as Wa_llpaper
sk: _Nastaviť ako pozadie

en: Sho_w
sk: Zo_braziť

en: Show Containing _Folder
sk: Zobraziť p_riečinok obrázka

en: Show Details
sk: Zobraziť podrobnosti

en: Show Presen_ter
sk: Zobraziť nástroj na prezen_táciu

en: Show the application’s version
sk: Zobrazí verziu aplikácie

en: Show the current image in fullscreen mode
sk: Zobrazí aktuálny obrázok na celú obrazovku

en: Show the folder which contains this file in the file manager
sk: Zobrazí priečinok obsahujúci tento súbor v správcovi súborov

en: Show the image at its normal size
sk: Zobrazí obrázok v jeho pôvodnej veľkosti

en: Show/Hide the image gallery pane scroll buttons.
sk: Zobraziť/skryť tlačidlá pre posun v paneli galérie obrázkov.

en: Show/Hide the image gallery pane.
sk: Zobraziť/skryť panel galérie obrázkov.

en: Show/Hide the window side pane.
sk: Zobraziť/skryť bočný panel okna.

en: Show/Hide the window statusbar.
sk: Zobraziť/skryť stavový panel okna.

en: Shows the image date in the window statusbar
sk: Zobrazí dátum obrázka v stavovom paneli okna

en: Shrink or enlarge the current image
sk: Zmenší alebo zväčší aktuálny obrázok

en: Shrink the image
sk: Zmenší obrázok

en: Size
sk: Veľkosť

en: Sli_deshow
sk: Pre_zentácia

en: Slideshow
sk: Prezentácia

en: Smooth images when zoomed _in
sk: Vyhladzovať obrázky pri _zväčšení

en: Smooth images when zoomed _out
sk: Vyhladzovať obrázky pri z_menšení

en: Some of the selected images can’t be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
sk: Niektoré z vybraných obrázkov nemôžu byť presunuté do koša a budú trvale odstránené. Naozaj chcete pokračovať?

en: South
sk: Juh

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
sk: Spustí novú inštanciu namiesto opätovného využitia existujúcej

en: Supported image files
sk: Podporované obrázkové súbory

en: Tag
sk: Značka

en: Taken on
sk: Odfotografované

en: Temporary file creation failed.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor.

en: The GNOME image viewer.
sk: Prehliadač obrázkov pre prostredie GNOME.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
sk: Farba, ktorá sa používa na vyplnenie plochy za obrázkom. Ak kľúč use-background-color nie je nastavený, farba je namiesto toho určená podľa aktívnej GTK+ témy.

en: The given locations contain no images.
sk: Zadané umiestnenia neobsahujú žiadne obrázky.

en: The image whose printing properties will be set up
sk: Obrázok, ktorému sa nastavia vlastnosti pre tlač

en: The image “%s” has been modified by an external application. Would you like to reload it?
sk: Obrázok „%s“ bol upravený externou aplikáciou. Chceli by ste ho znovu načítať?

en: The image “%s” has been set as Desktop Background. Would you like to modify its appearance?
sk: Obrázok „%s“ bol nastavený ako pozadie pracovnej plochy. Chceli by ste upraviť jeho vzhľad?

en: The information for the page where the image will be printed
sk: Informácie pre stránku, kde bude obrázok vytlačený

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
sk: Násobok, ktorý sa má použiť pri zmene mierky rolovacím kolieskom. Táto hodnota určuje krok zmeny mierky použitý pre každú udalosť rolovacieho kolieska. Napríklad, hodnota 0.05 znamená zväčšenie o 5% pre každú rolovaciu udalosť a 1.00 znamená zväčšenie o 100%.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
sk[0]: %d obrázkov nemá uložené zmeny. Uložiť zmeny pred zatvorením?
sk[1]: %d obrázok nemá uložené zmeny. Uložiť zmeny pred zatvorením?
sk[2]: %d obrázky nemajú uložené zmeny. Uložiť zmeny pred zatvorením?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    Do you want to open the image with the Document Viewer to see all pages?
sk: Tento obrázok obsahuje viacero stránok. Prehliadač obrázkov zobrazí iba prvú stránku.
    Chcete otvoriť obrázok v prehliadači dokumentov, kvôli zobrazeniu všetkých stránok?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    You may want to install the Document Viewer to see all pages.
sk: Tento obrázok obsahuje viacero stránok. Prehliadač obrázkov zobrazí iba prvú stránku.
    Na zobrazenie všetkých stránok budete možno chcieť nainštalovať prehliadač dokumentov.

en: Time
sk: Čas

en: To:
sk: Na:

en: Transformation failed.
sk: Transformácia zlyhala.

en: Transformation on unloaded image.
sk: Transformácia nenačítaného obrázka.

en: Transparency color
sk: Farba priehľadnosti

en: Transparency indicator
sk: Indikátor priehľadnosti

en: Transparent Parts
sk: Priehľadné časti

en: Trash images without asking
sk: Zahodiť obrázky bez opýtania

en: Type
sk: Typ

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Use a custom background color
sk: Použiť vlastnú farbu pozadia

en: Value
sk: Hodnota

en: Vertical
sk: Zvislé

en: Viewing a slideshow
sk: Zobrazuje sa prezentácia

en: West
sk: Západ

en: Whether the file chooser should show the user’s pictures folder if no images are loaded.
sk: Či má prehliadač súborov zobraziť používateľov priečinok s obrázkami, ak nie sú načítané žiadne obrázky.

en: Whether the image gallery pane should be resizable.
sk: Či je možné meniť veľkosť panelu galérie obrázkov.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
sk: Či sa má pri zväčšení obrázok extrapolovať. Dôjde k rozmazaniu a načítavanie bude o niečo pomalšie ako pri neextrapolovanom obrázku.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
sk: Či sa má pri zmenšení obrázok interpolovať. Dôjde k zlepšeniu kvality ale načítavanie bude o niečo pomalšie ako pri neinterpolovanom obrázku.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
sk: Či sa má obrázok automaticky otáčať podľa orientácie EXIF.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
sk: Či sa má rolovacie koliesko používať na zmenu mierky zobrazenia.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
sk: Či sa má opakovať postupnosť obrázkov donekonečna.

en: XMP Other
sk: XMP iné

en: XMP Rights Management
sk: XMP správa práv

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
sk: Nemáte práva potrebné na uloženie súboru.

en: Zoom _Out
sk: Z_menšiť

en: Zoom multiplier
sk: Násobok zmeny mierky

en: [FILE…]
sk: [SÚBOR…]

en: _About Image Viewer
sk: _O aplikácii Prehliadač obrázkov

en: _Automatic orientation
sk: _Automatická orientácia

en: _Best Fit
sk: Na_jlepšia veľkosť

en: _Best fit
sk: Na_jlepšia veľkosť

en: _Bottom:
sk: _Dole:

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: _Destination folder:
sk: _Cieľový priečinok:

en: _Filename format:
sk: _Formát názvu súborov:

en: _First Image
sk: P_rvý obrázok

en: _Height:
sk: _Výška:

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Image Gallery
sk: _Galéria obrázkov

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _Last Image
sk: Po_sledný obrázok

en: _Leave Fullscreen
sk: _Opustiť režim na celú obrazovku

en: _Left:
sk: _Vľavo:

en: _Loop sequence
sk: _Opakovať postupnosť

en: _Next Image
sk: _Nasledujúci obrázok

en: _Normal Size
sk: No_rmálna veľkosť

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: _Open Background Preferences
sk: O_tvoriť nastavenia pozadia

en: _Open…
sk: _Otvoriť…

en: _Previous Image
sk: _Predchádzajúci obrázok

en: _Print…
sk: _Tlačiť…

en: _Reload
sk: _Znovu načítať

en: _Replace spaces with underscores
sk: Na_hradiť medzery podčiarkovníkmi

en: _Right:
sk: V_pravo:

en: _Rotate Clockwise
sk: Otočiť v _smere hodinových ručičiek

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Scaling:
sk: _Mierka:

en: _Start counter at:
sk: _Začať počítadlo od:

en: _Time between images:
sk: Čas _medzi obrázkami:

en: _Top:
sk: _Hore:

en: _Unit:
sk: _Jednotky:

en: _Width:
sk: Ší_rka:

en: _Yes
sk: Á_no

en: _Zoom In
sk: Z_väčšiť

en: as is
sk: ponechať

[ctx: shortcut window]
en: Actual size
sk: Aktuálna veľkosť

[ctx: shortcut window]
en: Best fit
sk: Najlepšia veľkosť

[ctx: shortcut window]
en: Browsing Images
sk: Prehliadanie obrázkov

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
sk: Zatvorenie všetkých okien

[ctx: shortcut window]
en: Close the current window
sk: Zatvorenie aktuálneho okna

[ctx: shortcut window]
en: Common
sk: Spoločné

[ctx: shortcut window]
en: Copy to clipboard
sk: Kopírovanie do schránky

[ctx: shortcut window]
en: Delete image permanently
sk: Trvalé odstránenie obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Enter/Leave fullscreen
sk: Zahájenie alebo opustenie režimu na celú obrazovku

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
sk: Režim na celú obrazovku

[ctx: shortcut window]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: Go to a random image in the folder
sk: Prejdenie na náhodný obrázok v priečinku

[ctx: shortcut window]
en: Go to the first image in the folder
sk: Prejdenie na prvý obrázok v priečinku

[ctx: shortcut window]
en: Go to the last image in the folder
sk: Prejdenie na posledný obrázok v priečinku

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next image in the folder
sk: Prejdenie na nasledujúci obrázok v priečinku

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous image in the folder
sk: Prejdenie na predchádzajúci obrázok v priečinku

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
sk: Presun do Koša

[ctx: shortcut window]
en: Open an image file
sk: Otvorenie súboru obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Open the application manual
sk: Otvorenie príručky pre túto aplikáciu

[ctx: shortcut window]
en: Pause slideshow
sk: Pozastavenie prezentácie

[ctx: shortcut window]
en: Print the current image
sk: Tlač aktuálneho obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
sk: Otočenie doprava

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counterclockwise
sk: Otočenie doľava

[ctx: shortcut window]
en: Rotation
sk: Otočenie

[ctx: shortcut window]
en: Save the image
sk: Uloženie obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Save the image with a new file name
sk: Uloženie obrázku pod novým názvom súboru

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down in a large image
sk: Rolovanie nadol vo veľkom obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Scroll left in a large image
sk: Rolovanie doľava vo veľkom obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Scroll right in a large image
sk: Rolovanie doprava vo veľkom obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up in a large image
sk: Rolovanie nahor vo veľkom obrázku

[ctx: shortcut window]
en: Scrolling
sk: Rolovanie

[ctx: shortcut window]
en: Set the image as desktop background
sk: Nastavenie obrázku ako pozadie pracovnej plochy

[ctx: shortcut window]
en: Show image properties in sidebar
sk: Zobrazenie vlastností obrázku v postrannom paneli

[ctx: shortcut window]
en: Show presenter with separate controls
sk: Zobrazenie nástroja na prezentáciu s oddelenými ovládačmi

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the application menu
sk: Zobrazenie/skrytie ponuky aplikácie

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the image gallery
sk: Zobrazenie alebo skrytie galérie obrázkov

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the sidebar
sk: Zobrazenie alebo skrytie postranného panela

[ctx: shortcut window]
en: Start/Stop slideshow
sk: Spustenie alebo zastavenie prezentácie

[ctx: shortcut window]
en: Undo
sk: Vrátenie späť

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
sk: Priblíženie

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
sk: Zväčšenie

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
sk: Zmenšenie
