evolution - en to sk translation catalogue (5373 entries)

en: 
    
    Search for the Contact
    
    or double-click here to create a new Contact.
sk: 
    
    Vyhľadajte kontakty
    
    alebo dvojitým kliknutím vytvorte nový kontakt.

en: 
    
    Search for the Contact.
sk: 
    
    Vyhľadať kontakt.

en: 
    
    Searching for the Contacts…
sk: 
    
    Vyhľadávajú sa kontakty…

en: 
    
    There are no items to show in this view.
sk: 
    
    V tomto pohľade nie sú žiadne položky.

en: 
    
    There are no items to show in this view.
    
    Double-click here to create a new Contact.
sk: 
    
    V tomto pohľade nie sú žiadne položky.
    
    Dvojitým kliknutím vytvoríte nový kontakt.

en:  (Completed
sk:  (Dokončený

en:  (Due
sk:  (Termín do

en:  to
sk:  do

en: % Complete
sk: % hotových

en: % Completed
sk: % hotových

en: %02i minute divisions
sk: %02i minútové úseky

en: %A %H:%M
sk: %A o %H:%M

en: %A %H:%M:%S
sk: %A o %H:%M:%S

en: %A %d %B
sk: %A %d. %B

en: %A %d %b %Y
sk: %A, %d. %b %Y

en: %A %l:%M %p
sk: %A o %k:%M

en: %A %l:%M:%S %p
sk: %A o %k:%M:%S

en: %A, %B %e
sk: %A, %e. %B

en: %A, %B %e %H:%M
sk: %A, %e. %B o %H:%M

en: %A, %B %e %H:%M:%S
sk: %A, %e. %B o %H:%M:%S

en: %A, %B %e %l:%M %p
sk: %A, %e. %B o %k:%M

en: %A, %B %e %l:%M:%S %p
sk: %A, %e. %B o %k:%M:%S

en: %A, %B %e, %Y
sk: %A, %e. %B %Y

en: %A, %B %e, %Y %H:%M
sk: %A, %e. %B %Y o %H:%M

en: %A, %B %e, %Y %H:%M:%S
sk: %A, %e. %B %Y o %H:%M:%S

en: %A, %B %e, %Y %l:%M %p
sk: %A, %e. %B %Y o %k:%M

en: %A, %B %e, %Y %l:%M:%S %p
sk: %A, %e. %B %Y o %k:%M:%S

en: %a %d %b
sk: %a %d. %b

en: %a %d %b %Y
sk: %a, %d. %b %Y

en: %a %l:%M %p
sk: %a, %H:%M

en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
sk: %a, %d.%m.%Y %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
sk: %a %d.%m.%Y %H:%M:%S

en: %b %d %Y
sk: %d. %b %Y

en: %b %d %l:%M %p
sk: %d. %b %H:%M

en: %d %B
sk: %d. %B

en: %d %B %Y
sk: %d. %B %Y

en: %d %b %Y
sk: %d. %b %Y

en: %d Address | %d Addresses
sk[0]: %d adries
sk[1]: Jedna adresa
sk[2]: %d adresy

en: %d appointment | %d appointments
sk[0]: %d schôdzok
sk[1]: %d schôdzka
sk[2]: %d schôdzky

en: %d attached message | %d attached messages
sk[0]: %d priložených správ
sk[1]: %d priložená správa
sk[2]: %d priložené správy

en: %d contact | %d contacts
sk[0]: %d kontaktov
sk[1]: %d kontakt
sk[2]: %d kontakty

en: %d day | %d days
sk[0]: %d dní
sk[1]: %d deň
sk[2]: %d dni

en: %d deleted | %d deleted
sk[0]: %d odstránených
sk[1]: %d odstránená
sk[2]: %d odstránené

en: %d draft | %d drafts
sk[0]: %d konceptov
sk[1]: %d koncept
sk[2]: %d koncepty

en: %d hour | %d hours
sk[0]: %d hodín
sk[1]: %d hodina
sk[2]: %d hodiny

en: %d junk | %d junk
sk[0]: %d nevyžiadaných
sk[1]: %d nevyžiadaná
sk[2]: %d nevyžiadané

en: %d memo | %d memos
sk[0]: %d poznámok
sk[1]: %d poznámka
sk[2]: %d poznámky

en: %d minute | %d minutes
sk[0]: %d minút
sk[1]: %d minúta
sk[2]: %d minúty

en: %d occurrence replaced | %d occurrences replaced
sk[0]: %d nahradených výskytov
sk[1]: %d nahradený výskyt
sk[2]: %d nahradené výskyty

en: %d second | %d seconds
sk[0]: %d sekúnd
sk[1]: %d sekunda
sk[2]: %d sekundy

en: %d selected
sk: vybraných: %d

en: %d selected,  | %d selected,
sk[0]: %d vybraných,
sk[1]: %d vybraná,
sk[2]: %d vybrané,

en: %d sent | %d sent
sk[0]: %d odoslaných
sk[1]: %d odoslaná
sk[2]: %d odoslané

en: %d task | %d tasks
sk[0]: %d úloh
sk[1]: %d úloha
sk[2]: %d úlohy

en: %d total | %d total
sk[0]: celkom %d
sk[1]: celkom %d
sk[2]: celkom %d

en: %d unread | %d unread
sk[0]: %d neprečítaných
sk[1]: %d neprečítaná
sk[2]: %d neprečítané

en: %d unread,  | %d unread,
sk[0]: %d neprečítaných,
sk[1]: %d neprečítaná,
sk[2]: %d neprečítané,

en: %d unsent | %d unsent
sk[0]: %d neodoslaných
sk[1]: %d neodoslaná
sk[2]: %d neodoslané

en: %d%%
sk: %d %%

en: %d-%b-%Y
sk: %d.%m.%Y

en: %s (%d item) | %s (%d items)
sk[0]: %s (%d položiek)
sk[1]: %s (%d položka)
sk[2]: %s (%d položky)

en: %s (%d%% complete)
sk: %s (%d %% hotových)

en: %s (%s, for account %s)
sk: %s (%s, pre účet %s)

en: %s (%s, for any account)
sk: %s (%s, pre akýkoľvek účet)

en: %s (cancelled)
sk: %s (zrušená)

en: %s (cancelling)
sk: %s (ruší sa)

en: %s (completed)
sk: %s (dokončená)

en: %s (waiting)
sk: %s (čakajúca)

en: %s Dictionary
sk: Slovník %s

en: %s attachment
sk: Príloha %s

en: %s authentication failed
sk: %s overenie totožnosti zlyhalo

en: %s has assigned you a task:
sk: %s vám priradil(a) úlohu:

en: %s has cancelled the following assigned task:
sk: %s zrušil(a) nasledujúcu priradenú úlohu:

en: %s has cancelled the following meeting:
sk: %s zrušil(a) nasledujúce stretnutie:

en: %s has cancelled the following shared memo:
sk: %s zrušil(a) nasledujúcu zdieľanú poznámku:

en: %s has declined the following assigned task:
sk: %s odmietol nasledujúcu priradenú úlohu:

en: %s has declined the following meeting changes:
sk: %s odmietol(a) nasledujúce zmeny stretnutia:

en: %s has delegated the following meeting to you:
sk: %s zveril(a) nasledujúce stretnutie na vás:

en: %s has proposed the following meeting changes:
sk: %s navrhol(a) nasledujúce zmeny stretnutia:

en: %s has proposed the following task assignment changes:
sk: %s navrhol(a) nasledujúce zmeny priradenia úlohy:

en: %s has published the following meeting information:
sk: %s zverejnil(a) nasledujúce informácie o stretnutí:

en: %s has published the following memo:
sk: %s zverejnil(a) nasledujúcu poznámku:

en: %s has published the following task:
sk: %s zverejnil(a) nasledujúcu úlohu:

en: %s has sent back the following assigned task response:
sk: %s odoslal(a) späť reakciu na nasledujúcu priradenú úlohu:

en: %s has sent back the following meeting response:
sk: %s odoslal(a) späť reakciu na nasledujúce priradené stretnutie:

en: %s mailing list
sk: Poštová konferencia %s

en: %s requests the assignment of %s to the following task:
sk: %s požaduje priradenie %s na nasledujúcu úlohu:

en: %s requests your presence at the following meeting:
sk: %s požaduje vašu účasť na nasledujúcom stretnutí:

en: %s through %s has assigned you a task:
sk: %s prostredníctvom %s vám priradil(a) úlohu:

en: %s through %s has cancelled the following assigned task:
sk: %s prostredníctvom %s zrušil(a) nasledujúcu priradenú úlohu:

en: %s through %s has cancelled the following meeting:
sk: %s prostredníctvom %s zrušil(a) nasledujúce stretnutie:

en: %s through %s has cancelled the following shared memo:
sk: %s prostredníctvom %s zrušil(a) nasledujúcu zdieľanú poznámku:

en: %s through %s has declined the following assigned task:
sk: %s prostredníctvom %s odmietol nasledujúcu priradenú úlohu:

en: %s through %s has declined the following meeting changes:
sk: %s prostredníctvom %s odmietol(a) nasledujúce zmeny stretnutia:

en: %s through %s has proposed the following meeting changes.
sk: %s prostredníctvom %s navrhol(a) nasledujúce zmeny stretnutia:

en: %s through %s has proposed the following task assignment changes:
sk: %s prostredníctvom %s navrhol(a) nasledujúce zmeny priradenia úlohy:

en: %s through %s has published the following meeting information:
sk: %s prostredníctvom %s zverejnil(a) nasledujúce informácie o stretnutí:

en: %s through %s has published the following memo:
sk: %s prostredníctvom %s zverejnil(a) nasledujúcu poznámku:

en: %s through %s has published the following task:
sk: %s prostredníctvom %s zverejnil(a) nasledujúcu úlohu:

en: %s through %s has sent back the following assigned task response:
sk: %s prostredníctvom %s odoslal(a) späť reakciu na nasledujúcu priradenú úlohu:

en: %s through %s has sent back the following meeting response:
sk: %s prostredníctvom %s odoslal(a) späť reakciu na nasledujúce priradené stretnutie:

en: %s through %s requests your presence at the following meeting:
sk: %s prostredníctvom %s požaduje vašu účasť na nasledujúcom stretnutí:

en: %s through %s wishes to add to an existing meeting:
sk: %s si prostredníctvom %s praje byť pridaný na existujúce stretnutie:

en: %s through %s wishes to add to an existing memo:
sk: %s si prostredníctvom %s praje byť pridaný k existujúcej poznámke:

en: %s through %s wishes to add to an existing task:
sk: %s si prostredníctvom %s praje byť pridaný do existujúcej úlohy:

en: %s through %s wishes to receive the latest information for the following assigned task:
sk: %s si prostredníctvom %s praje získať najnovšie informácie o nasledujúcej priradenej úlohe:

en: %s through %s wishes to receive the latest information for the following meeting:
sk: %s si prostredníctvom %s praje získať najnovšie informácie o nasledujúcom stretnutí:

en: %s wishes to add to an existing meeting:
sk: %s si praje byť pridaný na existujúce stretnutie:

en: %s wishes to add to an existing memo:
sk: %s si praje byť pridaný k existujúcej poznámke:

en: %s wishes to add to an existing task:
sk: %s si praje byť pridaný do existujúcej úlohy:

en: %s wishes to receive the latest information for the following assigned task:
sk: %s si praje získať najnovšie informácie o nasledujúcej priradenej úlohe:

en: %s wishes to receive the latest information for the following meeting:
sk: %s si praje získať najnovšie informácie o nasledujúcom stretnutí:

en: %s-backup.p12
sk: %s-záloha.p12

en: %s: %s (%d item) | %s: %s (%d items)
sk[0]: %s: %s (%d položiek)
sk[1]: %s: %s (%d položka)
sk[2]: %s: %s (%d položky)

en: %s: --force-online and --offline cannot be used together.
      Run “%s --help” for more information.
sk: %s: --force-online a --offline nie je možné použiť naraz.
      Spustite „%s --help“ na zobrazenie ďalších informácií.

en: %s: --online and --offline cannot be used together.
      Run “%s --help” for more information.
sk: %s: --online a --offline nie je možné použiť naraz.
      Spustite „%s --help“ na zobrazenie ďalších informácií.

en: %s“%s” has an invalid format
sk: %s„%s“ má neplatný tvar

en: %s“%s” is empty
sk: %s„%s“ je prázdny

en: %u and %d will be replaced by user and domain from the email address.
sk: %u a %d budú nahradené používateľom a doménou z emailovej adresy.

en: (Ascending)
sk: (Vzostupne)

en: (Deprecated) Asks whether to close the message window when the user forwards or replies to the message shown in the window
sk: (Zavrhnuté) Otázky či zatvárať okno so správou keď používateľ preodosiela ďalej alebo odpovedá na zobrazenú správu v okne

en: (Deprecated) Default forward style
sk: (Zavrhnuté) Predvolený štýl odosielania ďalej

en: (Deprecated) Default reply style
sk: (Zavrhnuté) Predvolený štýl odpovede

en: (Deprecated) First day of the week, from Sunday (0) to Saturday (6)
sk: (Zavrhnuté) Ďeň v týždni, ktorým týždeň začína, od nedele (0) do soboty (6)

en: (Deprecated) List of custom headers and whether they are enabled.
sk: (Zavrhnuté) Zoznam vlastných hlavičiek a či majú byť povolené.

en: (Deprecated) Load images for HTML messages over HTTP
sk: (Zavrhnuté) Načítať obrázky HTML správ cez HTTP

en: (Deprecated) Work days
sk: (Zavrhnuté) Pracovné dni

en: (Descending)
sk: (Zostupne)

en: (No Subject)
sk: (Žiadny predmet)

en: (Shown in a Day View)
sk: (Zobrazené v dennom pohľade)

en: (Unknown Filename)
sk: (Neznámy názov súboru)

en: (and %d more) | (and %d more)
sk[0]: (a %d ďalších)
sk[1]: (a %d ďalší)
sk[2]: (a %d ďalšie)

en: (in pixels)
sk: (v pixeloch)

en: (no subject)
sk: (žiadny predmet)

en: (no suggestions)
sk: (žiadne návrhy)

en: -------- Forwarded Message --------
sk: -------- Ďalej odoslaná správa --------

en: -----Original Message-----
sk: -----Pôvodná správa-----

en: 05 minutes
sk:  5 minút

en: 1 day ago | %d days ago
sk[0]: Pred %d dňami
sk[1]: Včera
sk[2]: Pred %d dňami

en: 1 day in the future | %d days in the future
sk[0]: %d dní v budúcnosti
sk[1]: Zajtra
sk[2]: %d dni v budúcnosti

en: 1 hour ago | %d hours ago
sk[0]: Pred %d hodinami
sk[1]: Pred hodinou
sk[2]: Pred %d hodinami

en: 1 hour in the future | %d hours in the future
sk[0]: %d hodín v budúcnosti
sk[1]: 1 hodina v budúcnosti
sk[2]: %d hodiny v budúcnosti

en: 1 minute ago | %d minutes ago
sk[0]: Pred %d minútami
sk[1]: Pred minútou
sk[2]: Pred %d minútami

en: 1 minute in the future | %d minutes in the future
sk[0]: %d minút v budúcnosti
sk[1]: 1 minúta v budúcnosti
sk[2]: %d minúty v budúcnosti

en: 1 month ago | %d months ago
sk[0]: Pred %d mesiacmi
sk[1]: Pred mesiacom
sk[2]: Pred %d mesiacmi

en: 1 month in the future | %d months in the future
sk[0]: O %d mesiacov
sk[1]: O mesiac
sk[2]: O %d mesiace

en: 1 second ago | %d seconds ago
sk[0]: Pred %d sekundami
sk[1]: Pred sekundou
sk[2]: Pred %d sekundami

en: 1 second in the future | %d seconds in the future
sk[0]: %d sekúnd v budúcnosti
sk[1]: 1 sekunda v budúcnosti
sk[2]: %d sekundy v budúcnosti

en: 1 week ago | %d weeks ago
sk[0]: Pred %d týždňami
sk[1]: Pred týždňom
sk[2]: Pred %d týždňami

en: 1 week in the future | %d weeks in the future
sk[0]: O %d týždňov
sk[1]: O týždeň
sk[2]: O %d týždne

en: 1 year ago | %d years ago
sk[0]: Pred %d rokmi
sk[1]: Pred rokom
sk[2]: Pred %d rokmi

en: 1 year in the future | %d years in the future
sk[0]: O %d rokov
sk[1]: O rok
sk[2]: O %d roky

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 60 minutes
sk: 60 minút

en: <b>Advanced Proxy Preferences</b> lets you define alternate network proxies and apply them to specific accounts
sk: <b>Pokročilé nastavenia sprostredkovateľa proxy</b> vám umožnia určiť alternatívne sieťové proxy a použiť ich na určené účty

en: <b>Alignment &amp; Behavior</b>
sk: <b>Zarovnanie a správanie</b>

en: <b>Alignment</b>
sk: <b>Zarovnanie</b>

en: <b>Background</b>
sk: <b>Pozadie</b>

en: <b>Dictionary</b>
sk: <b>Slovník</b>

en: <b>General</b>
sk: <b>Všeobecné</b>

en: <b>Layout</b>
sk: <b>Rozloženie</b>

en: <b>Link</b>
sk: <b>Odkaz</b>

en: <b>Scope</b>
sk: <b>Rozsah</b>

en: <b>Size</b>
sk: <b>Veľkosť</b>

en: <b>Style</b>
sk: <b>Štýl</b>

en: <b>Suggestions for “%s”</b>
sk: <b>Návrhy pre „%s“</b>

en: <b>Suggestions</b>
sk: <b>Návrhy</b>

en: <click here to select a date>
sk: <kliknutím vyberiete dátum>

en: <click here to select a folder>
sk: <kliknutím vyberiete priečinok>

en: A contact already exists with this address. Would you like to add a new card with the same address anyway?
sk: Kontakt s touto adresou už existuje. Chcete aj napriek tomu pridať novú vizitku s takou istou adresou?

en: A contact list named “{0}” is already in this contact list. Would you like to add it anyway?
sk: Zoznam kontaktov s názvom „{0}“ už existuje v tomto zozname kontaktov. Chcete ho aj tak pridať?

en: A file named “{0}” already exists. Do you want to replace it?
sk: Súbor pomenovaný ako „{0}“ už existuje. Chcete ho nahradiť?

en: A folder named “{0}” already exists. Please use a different name.
sk: Priečinok pomenovaný „{0}“ už existuje. Prosím, zadajte iný názov.

en: A folder named “{1}” already exists. Please use a different name.
sk: Priečinok pomenovaný „{1}“ už existuje. Prosím, zadajte iný názov.

en: A keyboard accelerator to send the message has been pressed. Either cancel sending the message, if it was done by an accident, or send the message.
sk: Bola stlačená klávesová skratka na odoslanie správy. V prípade omylu môžete odosielanie správy zrušiť, alebo pokračovať v odosielaní.

en: A list of localized “Re” separators, used to skip in a subject text when replying to a message, as an addition to the standard “:” and the Unicode “︰” separators.
sk: Čiarkami oddelený zoznam lokalizovaných „Re“ skratiek, aby pri odpovedaní nebola pred Predmet pridaná ďalšia „Re“ predpona. Napríklad „Odp,SV,AV“.

en: A load operation is already in progress
sk: Operácia načítania ešte stále prebieha

en: A memo “%s” in the memo list “%s” conflicts with this memo
sk: Poznámka „%s“ v zozname poznámok „%s“ je v rozpore s touto poznámkou

en: A non-empty folder at “{1}” already exists.
    
    You can choose to ignore this folder, overwrite or append its contents, or quit.
sk: Neprázdny priečinok „{1}“ už existuje.
    
    Môžete si zvoliť ignorovať tento priečinok, prepísať ho, pripojiť jeho obsah, alebo ukončiť.

en: A save operation is already in progress
sk: Operácia ukladania ešte stále prebieha

en: A task “%s” in the task list “%s” conflicts with this task
sk: Úloha „%s“ v zozname úloh „%s“ je v rozpore s touto úlohou

en: A_ccept this instance
sk: _Prijať túto inštanciu

en: A_dd
sk: _Pridať

en: A_dd Attachment…
sk: _Pridať prílohu…

en: A_dd Condition
sk: Pri_dať podmienku

en: A_dd Sender to Address Book
sk: Pri_dať odosielateľa do adresára kontaktov

en: A_ddress
sk: A_dresa

en: A_dvanced options for the CSV format
sk: _Pokročilé voľby pre CSV formát

en: A_liases:
sk: P_rezývky:

en: A_lignment
sk: Za_rovnanie

en: A_ngry
sk: _Nahnevaný

en: A_pply Filters
sk: Použiť _filtre

en: A_ppointments
sk: _Schôdzky

en: A_ttach
sk: P_riložiť

en: A_ttendees
sk: Úča_stníci

en: A_uto-delete sent item
sk: A_utomaticky odstrániť odoslanú položku

en: Acce_pt
sk: Pri_jať

en: Acce_pt all
sk: Prijať _všetko

en: Accept meeting request
sk: Prijme požiadavku na schôdzku

en: Accept meeting request for selected instance only
sk: Prijme požiadavku na schôdzku iba pre vybranú inštanciu

en: Accepted
sk: Prijatý

en: Account
sk: Účet

en: Account Editor
sk: Editor účtu

en: Account Information
sk: Informácie o účte

en: Account Name
sk: Názov účtu

en: Account Name cannot be empty
sk: Názov účtu nemôže byť prázdny

en: Account Search
sk: Hľadanie v účte

en: Account Summary
sk: Súhrn o účte

en: Account to Use
sk: Účty, ktoré použiť

en: Accounts
sk: Účty

en: Action not available
sk: Akcia nie je k dispozícii

en: Active Appointments
sk: Aktívne schôdzky

en: Active Tasks
sk: Aktívne úlohy

en: Add
sk: Pridať

en: Add Ac_tion
sk: Pridať ak_ciu

en: Add Attachment
sk: Pridanie prílohy

en: Add Ca_lendar and Tasks to this account
sk: Pridať ka_lendár a úlohy do tohto účtu

en: Add Ca_lendar to this account
sk: Pridať ka_lendár do tohto účtu

en: Add Con_tacts to this account
sk: Pridať _kontakty do tohto účtu

en: Add Filter Rule
sk: Pridať pravidlo filtra

en: Add Folder
sk: Pridať priečinok

en: Add Label
sk: Pridať menovku

en: Add Ne_w Signature…
sk: Pridať no_vý podpis…

en: Add Rule
sk: Pridanie pravidla

en: Add Signature Script
sk: Pridanie skriptu pre podpis

en: Add Word To
sk: Pridať slovo do

en: Add Word to Dictionary
sk: Pridať slovo do slovníka

en: Add _PGP
sk: Pridať _PGP

en: Add _Script
sk: Pridať _skript

en: Add _X.509
sk: Pridať _X.509

en: Add a C_olumn…
sk: Pridať s_tĺpec…

en: Add a Column
sk: Pridať stĺpec

en: Add a note for the selected message
sk: Pridá poznámku pre vybratú správu

en: Add an email to the List
sk: Pridá email do zoznamu

en: Add custom headers to outgoing mail messages.
sk: Pridajte vlastné hlavičky do odchádzajúcich poštových správ.

en: Add exception
sk: Pridať výnimku

en: Add sender to address book
sk: Pridá odosielateľa do adresára kontaktov

en: Add with duplicates
sk: Pridať aj rovnaké

en: Add word
sk: Pridať slovo

en: Add “%s” to Dictionary
sk: Pridať „%s“ do slovníka

en: Adding a meaningful Subject line to your messages will give your recipients an idea of what your mail is about.
sk: Pridaním zmysluplného predmetu k vašej správe zaistíte, že príjemcovia sa ľahšie dozvedia, o čom im píšete.

en: Adding a meaningful summary to your appointment will give you an idea of what your appointment is about.
sk: Pridanie zmysluplného súhrnu k vášmu stretnutiu vám pomôže mať na zreteli o čom je.

en: Adding a meaningful summary to your task will give you an idea of what your task is about.
sk: Pridanie zmysluplného súhrnu k vašej úlohe vám pomôže mať na zreteli o čom je.

en: Address
sk: Adresa

en: Address B_ook:
sk: _Adresár kontaktov:

en: Address Book
sk: Adresár kontaktov

en: Address Book Map
sk: Mapovanie adresára kontaktov

en: Address Book Properties
sk: Vlastnosti adresára kontaktov

en: Address Book _Map
sk: _Mapovanie adresára kontaktov

en: Address Book:
sk: Adresár kontaktov:

en: Address Books
sk: Adresáre kontaktov

en: Address _Book
sk: _Adresár kontaktov

en: Address _Book Properties
sk: Vlastnosti _adresára kontaktov

en: Address book
sk: Adresár kontaktov

en: Address book source
sk: Zdroj adresára kontaktov

en: Address book to use for storing automatically synced contacts from Pidgin.
sk: Adresár kontaktov pre automatické ukladanie synchronizovaných kontaktov z programu Pidgin.

en: Address book to use for storing automatically synced contacts.
sk: Adresár kontaktov pre automatické ukladanie synchronizovaných kontaktov.

en: Address “{0}” already exists.
sk: Adresa „{0}“ už existuje.

en: Addressbook Contact
sk: Kontakt z adresára

en: Adjust Score
sk: Upraviť skóre

en: Advanced Options
sk: Rozšírené voľby

en: Advanced Search
sk: Pokročilé hľadanie

en: Africa/Abidjan
sk: Afrika/Abidžan

en: Africa/Accra
sk: Afrika/Akra

en: Africa/Addis_Ababa
sk: Afrika/Addis_Abeba

en: Africa/Algiers
sk: Afrika/Alžír

en: Africa/Asmera
sk: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
sk: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
sk: Afrika/Bangui

en: Africa/Cairo
sk: Africa/Káhira

en: Africa/Dakar
sk: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
sk: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
sk: Afrika/Džibuti

en: Africa/Douala
sk: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
sk: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
sk: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
sk: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sk: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sk: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
sk: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sk: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
sk: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sk: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
sk: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sk: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
sk: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
sk: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sk: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
sk: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sk: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sk: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sk: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sk: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sk: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
sk: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
sk: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
sk: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
sk: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
sk: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
sk: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
sk: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
sk: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
sk: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
sk: Afrika/Tripolis

en: Africa/Tunis
sk: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sk: Afrika/Windhoek

en: Al_ternative Reply…
sk: Al_ternatívna odpoveď…

en: Al_ways sign outgoing messages when using this account
sk: _Vždy podpisovať odchádzajúce správy pri použití tohto účtu

en: Alerts
sk: Výstrahy

en: Align Justified
sk: Zarovnanie do bloku

en: All Account Search
sk: Hľadanie vo všetkých účtoch

en: All Accounts
sk: Všetkých účtoch

en: All CA certificate files
sk: Všetky súbory CA certifikátov

en: All Files (*)
sk: Všetky súbory (*)

en: All Instances
sk: Všetky výskyty

en: All Message _Headers
sk: Všetky _hlavičky správy

en: All Messages
sk: Všetky správy

en: All PKCS12 files
sk: Všetky súbory PKCS12

en: All _Day Event
sk: Celo_denná udalosť

en: All _Day Task
sk: Celo_denná úloha

en: All _people and one resource
sk: Všetky _osoby a jeden zdroj

en: All accounts have been removed.
sk: Všetky účty boli odstránené.

en: All active remote folders
sk: Všetky aktívne vzdialené priečinky

en: All day:
sk: Celý deň:

en: All email certificate files
sk: Všetky súbory emailových certifikátov

en: All files
sk: Všetky súbory

en: All information in these memos will be deleted and can not be restored.
sk: Všetky informácie v týchto poznámkach budú odstránené a nebudú sa dať obnoviť.

en: All information in this memo will be deleted and can not be restored.
sk: Všetky informácie v tejto poznámke budú odstránené a nebudú sa dať obnoviť.

en: All information on these appointments will be deleted and can not be restored.
sk: Všetky informácie v týchto schôdzkach budú odstránené a nebúdu sa dať obnoviť.

en: All information on these tasks will be deleted and can not be restored.
sk: Všetky informácie v týchto úlohách budú odstránené a nebudú sa dať obnoviť.

en: All information on this appointment will be deleted and can not be restored.
sk: Všetky informácie v tejto schôdzke budú odstránené a nebudú sa dať obnoviť.

en: All information on this meeting will be deleted and can not be restored.
sk: Všetky informácie v tomto stretnutí budú odstránené a nebudú sa dať obnoviť.

en: All information on this memo will be deleted and can not be restored.
sk: Všetky informácie v tejto poznámke budú odstránené a nebudú sa dať obnoviť.

en: All information on this task will be deleted and can not be restored.
sk: Všetky informácie v tejto úlohe budú odstránené a nebudú sa dať obnoviť.

en: All local and active remote folders
sk: Všetky lokálne a aktívne vzdialené priečinky

en: All local folders
sk: Všetky lokálne priečinky

en: All new emails with header that matches given content will be automatically filtered as junk
sk: Všetky nové správy s hlavičkou, ktorá vyhovuje danému obsahu, budú automaticky filtrované ako nevyžiadaná pošta

en: All related
sk: Všetky súvisiace

en: Allow Evolution to update the file
sk: Povoliť aktualizáciu súboru programu Evolution

en: Allow direct edit of event Summary when clicking on it in the Day, Work Week, Week or Month view.
sk: Umožniť priamu úpravu súhrnu udalosti po kliknutí na ňu v zobrazení dňa, pracovného týždňa, týždňa alebo mesiaca.

en: Allow expunge in virtual folders
sk: Povoliť čistenie vo virtuálnych priečinkoch

en: Allow for senders:
sk: Povoliť pre odosielateľov:

en: Allow for sites:
sk: Povoliť pre stránky:

en: Allow remote content for %s
sk: Povoliť vzdialený obsah pre %s

en: Allow remote content for anyone from %s
sk: Povoliť vzdialený obsah pre kohokoľvek z %s

en: Allow remote content from %s
sk: Povoliť vzdialený obsah z %s

en: Allowing a _mailing list to redirect a private reply to the list
sk: Povolenie p_oštovej konferencii presmerovať súkromnú správu do konferencie

en: Also mark messages in subfolders?
sk: Označiť tiež správy v podpriečinkoch?

en: Alternative Reply
sk: Alternatívna odpoveď

en: Alway_s carbon-copy (cc) to:
sk: Vžd_y odoslať _kópiu (cc) pre:

en: Always
sk: Vždy

en: Always _blind carbon-copy (bcc) to:
sk: Vždy odoslať _skrytú kópiu (bcc) pre:

en: Always _show address of the autocompleted contact
sk: Vždy _zobraziť adresu automaticky doplneného kontaktu

en: Always _trust keys in my keyring when encrypting
sk: Vždy _dôverovať kľúčom v mojom zväzku kľúčov pri šifrovaní

en: Always enc_rypt outgoing messages when using this account
sk: Vždy ši_frovať odchádzajúce správy pri použití tohto účtu

en: Always encrypt outgoing messages when using this account
sk: Vždy šifrovať odchádzajúce správy pri použití tohto účtu

en: Always encrypt to _myself when sending encrypted messages
sk: Vždy ši_frovať kópiu sebe pri odosielaní šifrovanej správy

en: Always encrypt to myself when sending encrypted messages
sk: Vždy šifrovať kópiu pre seba pri odosielaní šifrovanej správy

en: Always request rea_d receipt
sk: Vž_dy odoslať späť správu o prečítaní

en: Always request read receipt
sk: Vždy odoslať žiadosť na správu o prečítaní

en: Always save messages to Outbox folder when sending, to let a user choose when the messages should be sent.
sk: Vždy uložiť správy do priečinka „Pošta na odoslanie“ pri odosielaní, aby používateľ mohol určiť, kedy sa správy odošlú.

en: Always show plain text part and make attachments from other parts, if requested.
sk: Vždy zobrazí časť s obyčajným textom a je požiadaný z ostatných častí vytvorí prílohy.

en: Always sign outgoing messages when using this account
sk: Vždy podpisovať odchádzajúce správy pri použití tohto účtu

en: America/Adak
sk: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
sk: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
sk: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sk: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sk: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
sk: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sk: Amerika/Asuncion

en: America/Barbados
sk: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sk: Amerika/Belem

en: America/Belize
sk: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
sk: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
sk: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sk: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
sk: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
sk: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
sk: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
sk: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
sk: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
sk: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
sk: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
sk: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
sk: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
sk: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
sk: Amerika/Kostarika

en: America/Cuiaba
sk: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sk: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
sk: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
sk: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
sk: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
sk: Amerika/Denver

en: America/Detroit
sk: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
sk: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
sk: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
sk: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
sk: Amerika/El_Salvador

en: America/Fortaleza
sk: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
sk: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
sk: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
sk: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
sk: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sk: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sk: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
sk: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
sk: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
sk: Amerika/Guajana

en: America/Halifax
sk: Amerika/Halifax

en: America/Havana
sk: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
sk: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
sk: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sk: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
sk: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
sk: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
sk: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
sk: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
sk: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
sk: Amerika/Jamajka

en: America/Jujuy
sk: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
sk: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
sk: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
sk: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/La_Paz
sk: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sk: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sk: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
sk: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
sk: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sk: Amerika/Managua

en: America/Manaus
sk: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
sk: Amerika/Martinik

en: America/Mazatlan
sk: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
sk: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
sk: Amerika/Menominee

en: America/Merida
sk: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
sk: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
sk: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
sk: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
sk: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
sk: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
sk: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sk: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sk: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
sk: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
sk: Amerika/Nome

en: America/Noronha
sk: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
sk: Amerika/North_Dakota/Center

en: America/Panama
sk: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sk: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
sk: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sk: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
sk: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
sk: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
sk: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sk: Amerika/Portoriko

en: America/Rainy_River
sk: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
sk: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
sk: Amerika/Recife

en: America/Regina
sk: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
sk: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
sk: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
sk: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
sk: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sk: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
sk: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
sk: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
sk: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
sk: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
sk: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
sk: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
sk: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
sk: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
sk: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
sk: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sk: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
sk: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
sk: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sk: Amerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
sk: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
sk: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
sk: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
sk: Amerika/Yellowknife

en: Amount of time in seconds the error should be shown on the status bar.
sk: Ako dlho, v sekundách, má byť zobrazená chyba v stavovom riadku.

en: An Archive folder for On This Computer folders.
sk: Archivačný priečinok pre priečinky „Na tomto počítači“

en: An Archive folder to use for Messages|Archive... feature when in an On This Computer folder.
sk: Archivačný priečinok pre použitie s funkciou Správy|Archivovať… pre priečinky Na tomto počítači.

en: An appointment “%s” in the calendar “%s” conflicts with this meeting
sk: Schôdzka „%s“ v kalendári „%s“ je v rozpore s týmto stretnutím

en: An e-mail message will be sent to the URL “{0}”. You can either send the message automatically, or see and change it first.
    
    You should receive an answer from the mailing list shortly after the message has been sent.
sk: Emailová správa bude odoslaná na URL „{0}“. Môžete, buď správu automaticky odoslať, alebo sa najprv na ňu pozrieť a upraviť ju.
    
    Mali by ste obdržať odpoveď zakrátko po odoslaní správy do poštovej konferencie.

en: An error occurred during processing: %s
sk: Vyskytla sa chyba pri spracovaní: %s

en: An error occurred while creating message composer.
sk: Vyskytla sa chyba pri vytváraní editora správ.

en: An error occurred while printing
sk: Vyskytla sa chyba pri tlači

en: An error occurred while saving to your Drafts folder.
sk: Vyskytla sa chyba pri ukladaní do vášho priečinka Návrhy.

en: An error occurred while saving to your Outbox folder.
sk: Vyskytla sa chyba pri ukladaní do vášho priečinka Pošta na odoslanie.

en: An error occurred while saving to your Templates folder.
sk: Vyskytla sa chyba pri ukladaní do vášho priečinka šablón.

en: An error occurred while sending. How do you want to proceed?
sk: Vyskytla sa chyba pri odosielaní. Ako chcete pokračovať?

en: An organizer is required.
sk: Organizátor je vyžadovaný.

en: An organizer must be set.
sk: Organizátor musí byť nastavený.

en: An unknown person
sk: Neznáma osoba

en: Ange_l
sk: An_jel

en: Anniversary
sk: Výročie

en: Anonymous
sk: Anonymne

en: Answered
sk: Odpovedané

en: Antarctica/Casey
sk: Antarktída/Casey

en: Antarctica/Davis
sk: Antarktída/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
sk: Antarktída/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
sk: Antarktída/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
sk: Antarktída/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
sk: Antarktída/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
sk: Antarktída/Južný pól

en: Antarctica/Syowa
sk: Antarktída/Syowa

en: Antarctica/Vostok
sk: Antarktída/Vostok

en: Any Category
sk: Ľubovoľná kategória

en: Any Field
sk: Akékoľvek pole

en: Any change of this option requires restart of Evolution.
sk: Akákoľvek zmena tejto voľby vyžaduje reštartovanie programu Evolution.

en: Any field contains
sk: Ľubovoľné pole obsahuje

en: Any header
sk: Ktorákoľvek hlavička

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Apply custom proxy settings to these accounts:
sk: Použiť vlastné nastavenia sprostredkovateľa proxy na tieto účty:

en: Apply filter rules to the selected messages
sk: Použije pravidlá filtrov na vybrané správy

en: Apply t_emplate
sk: Použiť š_ablónu

en: Apply the given geometry to the main window
sk: Použiť dodaný rozmer pre hlavné okno

en: Apply the same _view settings to all folders
sk: Použiť ro_vnaké nastavenia zobrazenia pre všetky priečinky

en: Appointment
sk: Schôdzka

en: Appointment — %s
sk: Schôdzka — %s

en: Appointments and Meetings
sk: Schôdzky a stretnutia

en: April
sk: Apríl

en: Arabic
sk: Arabská

en: Archi_ve Folder:
sk: Archi_vačný priečinok:

en: Archive
sk: Archivácia

en: Archive Mail
sk: Archivácia pošty

en: Archive folder
sk: Archivačný priečinok

en: Archive folder to use for On This Computer messages
sk: Archivačný priečinok, ktorý sa má použiť pre správy priečinku „Na tomto počítači“

en: Archive selected directories using this format:
sk: Archivovať vybrané adresáre použitím tohoto formátu:

en: Archive this folder using these settings:
sk: Archivovať tento priečinok použitím týchto nastavení:

en: Arctic/Longyearbyen
sk: Arktída/Longyearbyen

en: Are you sure you want to change the composer format?
sk: Ste si istý, že chcete zmeniť formát editora správ?

en: Are you sure you want to close Evolution?
sk: Ste si istý, že chcete zavrieť Evolution?

en: Are you sure you want to convert the event into a message?
sk: Ste si istý, že chcete udalosť zmeniť na správu?

en: Are you sure you want to convert the memo into a message?
sk: Ste si istý, že chcete zmeniť poznámku na správu?

en: Are you sure you want to convert the message into a meeting?
sk: Ste si istý, že chcete správu zmeniť na stretnutie?

en: Are you sure you want to convert the task into a message?
sk: Ste si istý, že chcete zmeniť úlohu na správu?

en: Are you sure you want to copy folder “{0}” to folder “{1}”?
sk: Ste si istý, že chcete skopírovať priečinok „{0}“ do priečinka „{1}“?

en: Are you sure you want to delete account “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť účet „{0}“?

en: Are you sure you want to delete address book “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť adresár kontaktov „{0}“?

en: Are you sure you want to delete all the messages in the Junk folder?
sk: Ste si istý, že odstrániť všetky správy v priečinku s nevyžiadanou poštou?

en: Are you sure you want to delete calendar “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť kalendár „{0}“?

en: Are you sure you want to delete memo list “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť zoznam poznámok „{0}“?

en: Are you sure you want to delete remote calendar “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť vzdialený kalendár „{0}“?

en: Are you sure you want to delete remote collection “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť vzdialenú zbierku „{0}“?

en: Are you sure you want to delete remote memo list “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť vzdialený zoznam poznámok „{0}“?

en: Are you sure you want to delete remote task list “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť vzdialený zoznam úloh „{0}“?

en: Are you sure you want to delete task list “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť zoznam úloh „{0}“?

en: Are you sure you want to delete the appointment titled “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť schôdzku nazvanú „{0}“?

en: Are you sure you want to delete the meeting titled “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť stretnutie nazvané „{0}“?

en: Are you sure you want to delete the memo “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť poznámku „{0}“?

en: Are you sure you want to delete the “{0}” task?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť úlohu „{0}“?

en: Are you sure you want to delete these contact lists?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tieto zoznamy kontaktov?

en: Are you sure you want to delete these contacts?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tieto kontakty?

en: Are you sure you want to delete these {0} appointments?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tieto {0} schôdzky?

en: Are you sure you want to delete these {0} memos?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tieto {0} poznámky?

en: Are you sure you want to delete these {0} tasks?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tieto {0} úlohy?

en: Are you sure you want to delete this account and all its proxies?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tento účet a všetkých jeho zástupcov?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť túto schôdzku?

en: Are you sure you want to delete this contact (%s)?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tento kontakt (%s)?

en: Are you sure you want to delete this contact list (%s)?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tento zoznam kontaktov (%s)?

en: Are you sure you want to delete this contact list?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tento zoznam kontaktov?

en: Are you sure you want to delete this contact?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tento kontakt?

en: Are you sure you want to delete this meeting?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť toto stretnutie?

en: Are you sure you want to delete this memo?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť túto poznámku?

en: Are you sure you want to delete this task?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť túto úlohu?

en: Are you sure you want to disable this account and delete all its proxies?
sk: Naozaj chcete zakázať tento účet a zrušiť všetkých jeho zástupcov?

en: Are you sure you want to discard the message you are composing?
sk: Ste si istý, že chcete zahodiť správu, ktorú práve píšete?

en: Are you sure you want to discard the message, titled “{0}”, you are composing?
sk: Ste si istý, že chcete zahodiť správu pomenovanú „{0}“, ktorú píšete?

en: Are you sure you want to open %d message at once? | Are you sure you want to open %d messages at once?
sk[0]: Ste si istý, že chcete naraz otvoriť %d správ?
sk[1]: Ste si istý, že chcete naraz otvoriť %d správu?
sk[2]: Ste si istý, že chcete naraz otvoriť %d správy?

en: Are you sure you want to permanently remove all the deleted messages in all folders?
sk: Ste si istý, že chcete navždy odtrániť všetky zmazané správy vo všetkých priečinkoch?

en: Are you sure you want to permanently remove all the deleted messages in folder “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete navždy odstrániť všetky zmazané správy v priečinku „{0}“?

en: Are you sure you want to remove rule “{0}”?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť pravidlo „{0}“?

en: Are you sure you want to remove this location?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť toto umiestenie?

en: Are you sure you want to restore Evolution from the selected backup file?
sk: Ste si istý, že chcete obnoviť Evolution z vybraného záložného súboru?

en: Are you sure you want to save the appointment without a summary?
sk: Ste si istý, že chcete uložiť stretnutie bez súhrnu?

en: Are you sure you want to save the memo without a summary?
sk: Ste si istý, že chcete uložiť poznámku bez súhrnu?

en: Are you sure you want to save the task without a summary?
sk: Ste si istý, že chcete uložiť úlohu bez súhrnu?

en: Are you sure you want to send a message in HTML format?
sk: Ste si istý, že chcete odoslať správu v HTML formáte?

en: Are you sure you want to send a message with %d To and CC recipients? | Are you sure you want to send a message with %d To and CC recipients?
sk[0]: Ste si istý, že chcete odoslať správu s %d adresátmi v poliach „Pre“ a „Kópia“?
sk[1]: Ste si istý, že chcete odoslať správu s %d adresátom v poliach „Pre“ a „Kópia“?
sk[2]: Ste si istý, že chcete odoslať správu s %d adresátmi v poliach „Pre“ a „Kópia“?

en: Are you sure you want to send a message with invalid address?
sk: Ste si istý, že chcete odoslať správu s neplatnou adresou?

en: Are you sure you want to send a message with invalid addresses?
sk: Ste si istý, že chcete odoslať správu s neplatnými adresami?

en: Are you sure you want to send a message with only BCC recipients?
sk: Ste si istý, že chcete odoslať správu len s adresátmi skrytej kópie?

en: Are you sure you want to send a message without a subject?
sk: Ste si istý, že chcete odoslať správu bez predmetu?

en: Are you sure you want to send the message?
sk: Ste si istý, že chcete odoslať správu?

en: Are you sure you want to to move folder “{0}” to folder “{1}”?
sk: Ste si istý, že chcete presunúť priečinok „{0}“ do priečinka „{1}“?

en: As Sent Folder for Wi_de View
sk: Ako priečinok odoslaných pre širo_ký pohľad

en: As _Sent Folder
sk: Ako priečinok odo_slaných

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Asia/Aden
sk: Ázia/Aden

en: Asia/Almaty
sk: Ázia/Almaty

en: Asia/Amman
sk: Ázia/Ammán

en: Asia/Anadyr
sk: Ázia/Anadyr

en: Asia/Aqtau
sk: Ázia/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
sk: Ázia/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
sk: Ázia/Ashgabat

en: Asia/Baghdad
sk: Ázia/Bagdád

en: Asia/Bahrain
sk: Ázia/Bahrajn

en: Asia/Baku
sk: Ázia/Baku

en: Asia/Bangkok
sk: Ázia/Bangkok

en: Asia/Beirut
sk: Ázia/Bejrút

en: Asia/Bishkek
sk: Ázia/Biškek

en: Asia/Brunei
sk: Ázia/Brunei

en: Asia/Calcutta
sk: Ázia/Kalkata

en: Asia/Choibalsan
sk: Ázia/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
sk: Ázia/Chongqing

en: Asia/Colombo
sk: Ázia/Colombo

en: Asia/Damascus
sk: Ázia/Damašok

en: Asia/Dhaka
sk: Ázia/Dháka

en: Asia/Dili
sk: Ázia/Dilí

en: Asia/Dubai
sk: Ázia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
sk: Ázia/Dušanbe

en: Asia/Gaza
sk: Ázia/Gaza

en: Asia/Harbin
sk: Ázia/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
sk: Ázia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
sk: Ázia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
sk: Ázia/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
sk: Ázia/Istanbul

en: Asia/Jakarta
sk: Ázia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
sk: Ázia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
sk: Ázia/Jeruzalém

en: Asia/Kabul
sk: Ázia/Kábul

en: Asia/Kamchatka
sk: Ázia/Kamčatka

en: Asia/Karachi
sk: Ázia/Karáčí

en: Asia/Kashgar
sk: Ázia/Kašgar

en: Asia/Kathmandu
sk: Ázia/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
sk: Ázia/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
sk: Ázia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
sk: Ázia/Kuching

en: Asia/Kuwait
sk: Ázia/Kuvajt

en: Asia/Macao
sk: Ázia/Makao

en: Asia/Macau
sk: Ázia/Macao

en: Asia/Magadan
sk: Ázia/Magadan

en: Asia/Makassar
sk: Ázia/Makasar

en: Asia/Manila
sk: Ázia/Manila

en: Asia/Muscat
sk: Ázia/Muscat

en: Asia/Nicosia
sk: Ázia/Nikózia

en: Asia/Novosibirsk
sk: Ázia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sk: Ázia/Omsk

en: Asia/Oral
sk: Ázia/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
sk: Ázia/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
sk: Ázia/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
sk: Ázia/Pchjongjang

en: Asia/Qatar
sk: Ázia/Katar

en: Asia/Qyzylorda
sk: Ázia/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
sk: Ázia/Rangoon

en: Asia/Riyadh
sk: Ázia/Riyád

en: Asia/Saigon
sk: Ázia/Saigon

en: Asia/Sakhalin
sk: Ázia/Sachalin

en: Asia/Samarkand
sk: Ázia/Samarkand

en: Asia/Seoul
sk: Ázia/Soul

en: Asia/Shanghai
sk: Ázia/Šanghaj

en: Asia/Singapore
sk: Ázia/Singapur

en: Asia/Taipei
sk: Ázia/Taipei

en: Asia/Tashkent
sk: Ázia/Taškent

en: Asia/Tbilisi
sk: Ázia/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sk: Ázia/Teherán

en: Asia/Thimphu
sk: Ázia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
sk: Ázia/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
sk: Ázia/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
sk: Ázia/Ulanbátár

en: Asia/Urumqi
sk: Ázia/Urumqi

en: Asia/Vientiane
sk: Ázia/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
sk: Ázia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
sk: Ázia/Jakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
sk: Ázia/Jekaterinburg

en: Asia/Yerevan
sk: Ázia/Jerevan

en: Ask for confirmation when deleting items
sk: Pýtať sa na potvrdenie pri odstraňovaní položiek

en: Ask for each message
sk: Opýtať sa pri každej správe

en: Asks whether to copy a folder by drag &amp; drop in the folder tree
sk: Otázky či kopírovať priečinok pomocou preťiahni a pusť v strome priečinkov

en: Asks whether to move a folder by drag &amp; drop in the folder tree
sk: Otázky či presunúť priečinok pomocou pretiahni a pusť v strome priečinkov

en: Assign C_olor…
sk: Priradiť _farbu…

en: Assign Color
sk: Priradiť farbu

en: Assign Score
sk: Priradiť skóre

en: Assign color for the selected messages
sk: Priradiť farbu vybraným správam

en: Assign which account should be used as a send account for respective folders or recipients, an override for usual send account detection. List of recipients can contain partial addresses or names. The name and the address parts are compared separately.
sk: Priradí, ktorý účet sa má použiť ako odosielací pre určité priečinky alebo adresátov. ako nahradenie bežného odosielacieho účtu. Zoznam adresátov môže obsahovať neúplné adresy alebo mená. Časti mien a adries sú porovnávané osobitne.

en: Assigned
sk: Priradený

en: Assigned Memo — %s
sk: Priradená poznámka — %s

en: Assigned Task — %s
sk: Priradená úloha — %s

en: Assistant
sk: Asistent

en: Assistant Phone
sk: Asistentov telefón

en: At least one attendee is necessary
sk: Nutný je aspoň jeden účastník

en: At least one attendee is required.
sk: Potrebný je aspoň jeden účastník.

en: At least one component type should be set
sk: Aspoň jeden typ súčasti by mal byť nastavený

en: Atlantic/Azores
sk: Atlantik/Azorské ostrovy

en: Atlantic/Bermuda
sk: Atlantik/Bermudy

en: Atlantic/Canary
sk: Atlantik/Kanárske ostrovy

en: Atlantic/Cape_Verde
sk: Atlantik/Kapverdy

en: Atlantic/Faeroe
sk: Atlantik/Faerské ostrovy

en: Atlantic/Jan_Mayen
sk: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
sk: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
sk: Atlantik/Rejkjavík

en: Atlantic/South_Georgia
sk: Atlantik/Južná_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
sk: Atlantik/Svätá Helena

en: Atlantic/Stanley
sk: Atlantik/Stanley

en: Attach
sk: Priložiť

en: Attach a file
sk: Priloží súbor

en: Attach a small picture of your face to outgoing messages.
sk: Prikladá k odchádzajúcim správam malý obrázok vašej tváre.

en: Attach_ment
sk: P_ríloha

en: Attached message
sk: Priložená správa

en: Attachment | Attachments
sk[0]: Príloh
sk[1]: Príloha
sk[2]: Prílohy

en: Attachment Properties
sk: Vlastnosti prílohy

en: Attachment Reminder
sk: Upozorňovač na prílohy

en: Attachment contents not loaded
sk: Obsah prílohy sa nenačítal

en: Attachment “%s” cannot be found, remove it from the list, please
sk: Príloha „%s“ sa nedá nájsť. Prosím, odstráňte ju zo zoznamu

en: Attachment “%s” doesn’t have valid URI, remove it from the list, please
sk: Príloha „%s“ neobsahuje platný URI. Prosím, odstráňte ju zo zoznamu

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Atte_ndees…
sk: Účast_níci…

en: Attendee
sk: Účastník

en: Attendee status can not be updated because the item no longer exists
sk: Stav účastníka nie je možné aktualizovať, pretože položka už neexistuje

en: Attendee status could not be updated because the status is invalid
sk: Stav účastníka nie je možné aktualizovať, pretože jeho stav nie je platný

en: Attendee status updated
sk: Stav účastníka aktualizovaný

en: Attendees
sk: Účastníci

en: Attendees List
sk: Zoznam účastníkov

en: Attendees:
sk: Účastníci:

en: Attendees:
sk: Účastníci:

en: Attribute message
sk: Vysvetľujúca správa

en: Audio Player
sk: Zvukový prehrávač

en: Australia/Adelaide
sk: Austrália/Adelaide

en: Australia/Brisbane
sk: Austrália/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
sk: Austrália/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
sk: Austrália/Darwin

en: Australia/Hobart
sk: Austrália/Hobart

en: Australia/Lindeman
sk: Austrália/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
sk: Austrália/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
sk: Austrália/Melbourne

en: Australia/Perth
sk: Austrália/Perth

en: Australia/Sydney
sk: Austrália/Sydney

en: Authentication
sk: Overenie totožnosti

en: Authentication mechanism: %s
sk: Mechanizmus overenia totožnosti: %s

en: Author(s)
sk: Autor(i)

en: Authorities
sk: Autority

en: Auto sync Pidgin contacts
sk: Automaticky synchronizovať kontakty z Pidginu

en: Autocomplete length
sk: Dĺžka automatického dopĺňania

en: Autocomplete with this address book
sk: Automaticky doplňovať z tohto adresára kontaktov

en: Autocompletion
sk: Automatické dopĺňanie

en: Autogenerated
sk: Automaticky generovaný

en: Automatic
sk: Automaticky

en: Automatic Contacts
sk: Automatické kontakty

en: Automatic emoticon recognition
sk: Automatické rozpoznávania emotikôn

en: Automatic link recognition
sk: Automatické rozpoznávanie odkazov

en: Automatically enable PGP or S/MIME signatures when replying to a message which is also PGP or S/MIME signed.
sk: Automaticky povolí PGP alebo S/MIME podpisovanie pokiaľ je odpovedané na správu, ktorá bola tiež podpísaná pomocou PGP alebo S/MIME.

en: Automatically insert _emoticons
sk: Automaticky vložiť _emotikony

en: Automatically launch editor when key is pressed in the mail composer.
sk: Automaticky spustiť textový editor pri stlačení klávesu v editore správ.

en: Automatically launch when a new mail is edited
sk: Automaticky spustiť pri upravovaní novej pošty

en: Automatically load images for HTML messages over HTTP
sk: Automaticky načítať obrázky HTML správ cez HTTP

en: Automatically update on any _source folder change
sk: Automaticky aktualizovať pri zmene ktoréhokoľvek _zdrojového priečinka

en: Available Cate_gories
sk: Dostupné kate_górie

en: Available Groups:
sk: Dostupné skupiny:

en: Avoid IfMatch (needed on Apache < 2.2.8)
sk: Vyhnúť sa IfMatch (potrebné na Apache < 2.2.8)

en: BCC
sk: Skrytá kópia

en: B_est Fit
sk: Na_jlepšie vyplnenie

en: Back
sk: Prejde dozadu

en: Back up Evolution data and settings to an archive file
sk: Zálohuje údaje a nastavenia programu Evolution do archívneho súboru

en: Back up Evolution directory
sk: Zálohovať adresár programu Evolution

en: Back up complete
sk: Záloha dokončená

en: Back up current Evolution data
sk: Zálohovať aktuálne údaje programu Evolution

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Image
sk: Obrázok pozadia

en: Background color of tasks that are due today, in “#rrggbb” format. Used together with task-due-today-highlight
sk: Farba pozadia pre úlohy, ktoré majú dnešný termín, vo formáte „#rrggbb“. Používať spoločne s task-due-today-highlight

en: Background color of tasks that are overdue, in “#rrggbb” format. Used together with task-overdue-highlight.
sk: Farba pozadia pre úlohy, ktoré sú po termíne, vo formáte „#rrggbb“. Používať zároveň s task-overdue-highlight.

en: Backing Evolution accounts and settings
sk: Zálohujú sa účty a nastavenia programu Evolution

en: Backing Evolution data (Mails, Contacts, Calendar, Tasks, Memos)
sk: Zálohujú sa údaje programu Evolution (Pošta, Kontakty, Kalendár, Úlohy, Poznámky)

en: Backing up Evolution Data
sk: Zálohujú sa údaje programu Evolution

en: Backing up to the file %s
sk: Zálohuje sa do súboru %s

en: Backup Certificate
sk: Záloha certifikátu

en: Backup _All
sk: Zálohovať _všetko

en: Bad regular expression “{0}”.
sk: Nesprávny regulárny výraz „{0}“.

en: Baltic
sk: Pobaltská

en: Bcc
sk: Skrytá kópia

en: Because you do not trust the certificate authority that issued this certificate, then you do not trust the authenticity of this certificate unless otherwise indicated here
sk: Pretože nedôverujete certifikačnej autorite, ktorá vydala tento certifikát, tak nedôverujete ani pravosti tohoto certifikátu, pokiaľ tu nie je uvedené inak

en: Because you trust the certificate authority that issued this certificate, then you trust the authenticity of this certificate unless otherwise indicated here
sk: Pretože dôverujete certifikačnej autorite, ktorá vydala tento certifikát, tak dôverujete aj pravosti tohoto certifikátu, pokiaľ tu nie je uvedené inak

en: Because “{1}”.
sk: Kvôli „{1}“.

en: Beep
sk: Pípnuť

en: Before composer _format changes from HTML to Plain Text
sk: Pred prepnutím _formátu editor z HTML na obyčajný text

en: Before trusting this CA for any purpose, you should examine its certificate and its policy and procedures (if available).
sk: Predtým, ako začnete dôverovať tejto CA z akýchkoľvek dôvodov, mali by ste si preštudovať jej certifikát a aj jej pravidlá a postupy (ak sú dostupné).

en: Before trusting this site, you should examine its certificate and its policy and procedures (if available).
sk: Predtým, ako začnete dôverovať tejto stránke, mali by ste si preštudovať jej certifikát a aj jej pravidlá a postupy (ak sú dostupné).

en: Berkeley Mailbox (mbox)
sk: Poštový priečinok Berkeley (mbox)

en: Birthday
sk: Dátum narodenia

en: Birthday and anniversary reminder
sk: Pripomienkovač narodenín a výročí

en: Birthday and anniversary reminder units
sk: Pripomienkovač narodenín a výročí - jednotky

en: Birthday and anniversary reminder value
sk: Pripomienkovač narodenín a výročí - hodnota

en: Blank Signature
sk: Prázdny podpis

en: Blue Ink
sk: Modrý atrament

en: Body contains
sk: Telo obsahuje

en: Bogofilter Options
sk: Voľby pre Bogofilter

en: Bogofilter either crashed or failed to process a mail message
sk: Bogofilter buď spadol alebo zlyhalo spracovanie poštovej správy

en: Bold
sk: Tučné

en: Bottom
sk: Dolu

en: Browse a WebDAV (CalDAV or CardDAV) server and create, edit or delete address books, calendars, memo lists or task lists there
sk: Prehliada server WebDAV (CalDAV alebo CardDAV), na ktorom vytvorí, upraví, alebo odstráni adresáre kontaktov, kalendáre, zoznamy poznámok alebo úloh

en: Browse until limit is reached
sk: Prezerať až do obmedzenia

en: Bug Buddy could not be run.
sk: Program Priateľ v núdzi nemohol byť spustený.

en: Bug Buddy is not installed.
sk: Program Priateľ v núdzi nie je nainštalovaný.

en: Business Fax
sk: Pracovný fax

en: Business Phone
sk: Telefón do zamestania

en: Business Phone 2
sk: Telefón do zamestnania 2

en: Busy
sk: Obsadený

en: By S_tatus
sk: Podľa s_tavu

en: By Se_nder
sk: Podľa odosie_lateľa

en: By Su_bject
sk: Podľa pre_dmetu

en: By _Company
sk: Podľa _firiem

en: By _Follow Up Flag
sk: Podľa značky _Vybaviť

en: By converting the event into the message the editing window will be closed and the changes being done discarded.
sk: Zmenou udalosti na správu sa upravované okno zatvorí a zmeny budú skartované.

en: By converting the memo into the message the editing window will be closed and the changes being done discarded.
sk: Zmenou poznámky na správu sa upravované okno zatvorí a zmeny budú skartované.

en: By converting the message into the meeting the composed message will be closed and the changes being done discarded.
sk: Zmenou správy na stretnutie sa napísaná správa zatvorí a zmeny budú skartované.

en: By converting the task into the message the editing window will be closed and the changes being done discarded.
sk: Zmenou úlohy na správu sa upravované okno zatvorí a zmeny budú skartované.

en: CC
sk: Kópia

en: C_alendar
sk: K_alendár

en: C_ell
sk: _Bunka

en: C_ertificate:
sk: C_ertifikát:

en: C_ollapse All
sk: Zbaliť _všetko

en: C_olor:
sk: _Farba:

en: C_olumns:
sk: S_tĺpce:

en: C_opy
sk: K_opírovať

en: C_reate
sk: Vytvo_riť

en: C_reate Search Folder From Search…
sk: Vytvo_riť vyhľadávací priečinok z hľadania…

en: C_urrent View
sk: Akt_uálny pohľad

en: C_ut %s
sk: _Vystrihnúť %s

en: Ca_tegories...
sk: Ka_tegórie…

en: CalDAV and CardDAV server
sk: Server CalDAV a CardDAV

en: CalDAV server
sk: Server CalDAV

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Calendar Event: It has no summary.
sk: Udalosti v kalendári: Nemá súhrn.

en: Calendar Event: Summary is %s.
sk: Udalosť v kalendári: Súhrn je %s.

en: Calendar Events
sk: Udalosti kalendára

en: Calendar Properties
sk: Vlastnosti kalendára

en: Calendar Publishing
sk: Zverejňovanie kalendárov

en: Calendar Selector
sk: Nástroj na výber kalendára

en: Calendar and Tasks
sk: Kalendár a úlohy

en: Calendar information
sk: Informácie o kalendári

en: Calendar:
sk: Kalendár:

en: Calendar: from %s to %s
sk: Kalendár: od %s do %s

en: Calendars
sk: Kalendáre

en: Call
sk: Volať

en: Callback Phone
sk: Spätné volanie

[ctx: CamelTrust]
en: Ask when used
sk: Spýtať sa pri použití

[ctx: CamelTrust]
en: Fully
sk: Plná

[ctx: CamelTrust]
en: Marginally
sk: Čiastočne

[ctx: CamelTrust]
en: Never
sk: Nikdy

[ctx: CamelTrust]
en: Temporarily
sk: Dočasne

[ctx: CamelTrust]
en: Ultimately
sk: Výnimočne

[ctx: CamelTrust]
en: _Ask when used
sk: _Spýtať sa pri použití

[ctx: CamelTrust]
en: _Fully trusted
sk: _Plná dôvera

[ctx: CamelTrust]
en: _Marginally trusted
sk: Čiastočná _dôvera

[ctx: CamelTrust]
en: _Never trust this certificate
sk: _Nikdy nedôverovať tomuto ceritifkátu

[ctx: CamelTrust]
en: _Temporarily trusted (this session only)
sk: _Dočasná dôvera (iba počas tejto relácie)

[ctx: CamelTrust]
en: _Ultimately trusted
sk: _Výnimočná dôvera

en: Can be either “mbox” or “pdf”.
sk: Môže byť buď „mbox“ alebo „pdf“.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel _All
sk: Zrušiť _všetko

en: Cancel the current mail operation
sk: Zruší aktuálnu poštovú operáciu

en: Canceling…
sk: Ruší sa…

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Cancelled Tasks
sk: Zrušené úlohy

en: Cancelled.
sk: Zrušené.

en: Cannot add Search Folder “{0}”.
sk: Nedá sa pridať vyhľadávací priečinok „{0}“.

en: Cannot add new contact
sk: Nedá sa pridať nový kontakt

en: Cannot copy folder “{0}” to “{1}”.
sk: Nedá sa skopírovať priečinok „{0}“ do „{1}“.

en: Cannot create Temporary File
sk: Nedá sa vytvoriť dočasný súbor

en: Cannot create a client object from extension name “%s”
sk: Nedá sa vytvoriť objekt klienta z názvu rozšírenia „%s“

en: Cannot create folder “{0}”.
sk: Nedá sa vytvoriť priečinok „{0}“.

en: Cannot create temporary save directory.
sk: Nedá sa vytvoriť dočasný úložný adresár.

en: Cannot create the save directory, because “{1}”
sk: Nedá sa vytvoriť úložný adresár, pretože „{1}“

en: Cannot delete folder “{0}”.
sk: Nedá sa odstrániť priečinok „{0}“.

en: Cannot delete system folder “{0}”.
sk: Nedá sa odstrániť systémový priečinok „{0}“.

en: Cannot drop message(s) into toplevel store
sk: Nedá sa posunúť správu(y) do najvyššej úrovne úložiska

en: Cannot edit Search Folder “{0}” as it does not exist.
sk: Nedá sa upraviť vyhľadávací priečinok „{0}“, pretože neexistuje.

en: Cannot encrypt outgoing message: No encryption certificate set for this account
sk: Odchádzajúca správa sa nedá zašifrovať: Nie je nastavený žiadny šifrovací certifikát pre tento účet

en: Cannot find attendee “%s” in the list of attendees
sk: Nedá sa nájsť účastník „%s“ v zozname účastníkov

en: Cannot find matching event in the next %d year | Cannot find matching event in the next %d years
sk[0]: Nedá sa nájsť vyhovujúca udalosť v nasledujúcich %d rokoch
sk[1]: Nedá sa nájsť vyhovujúca udalosť v nasledujúcom %d roku
sk[2]: Nedá sa nájsť vyhovujpca udalosť v nasledujúcich %d rokoch

en: Cannot find matching event in the previous %d year | Cannot find matching event in the previous %d years
sk[0]: Nedá sa nájsť vyhovujúca udalosť v predchádzajúcich %d rokoch
sk[1]: Nedá sa nájsť vyhovujúca udalosť v predchádzajúcom %d roku
sk[2]: Nedá sa nájsť vyhovujpca udalosť v predchádzajúcich %d rokoch

en: Cannot find message in its folder summary
sk: Nedá sa nájsť správa v jej zhrnutí zložky

en: Cannot get URI “%s”, do not know how to download it.
sk: Nedá sa získať identifikátor URI „%s“. Nie je známy spôsob, ako ho prevziať.

en: Cannot move contact.
sk: Nedá sa presunúť kontakt.

en: Cannot move folder “{0}” to “{1}”.
sk: Nedá sa presunúť priečinok „{0}“ do „{1}“.

en: Cannot open calendar. %s
sk: Nedá sa otvoriť kalendár. %s

en: Cannot open file “{0}”.
sk: Nedá sa otvoriť súbor „{0}“.

en: Cannot open folder. Error: {1}
sk: Nedá sa otvoriť priečinok. Chyba: {1}

en: Cannot open source folder. Error: {2}
sk: Nedá sa otvoriť zdrojový priečinok. Chyba: {2}

en: Cannot open target folder. Error: {2}
sk: Nedá sa otvoriť cieľový priečinok. Chyba: {2}

en: Cannot read the license file “{0}”, due to an installation problem. You will not be able to use this provider until you can accept its license.
sk: Nemožno prečítať licenčný súbor „{0}“ z dôvodu problému s inštaláciou. Nebudete schopný použiť tohoto poskytovateľa pokiaľ neakceptujete jeho licenciu.

en: Cannot rename or move system folder “{0}”.
sk: Nedá sa premenovať alebo presunúť systémový priečinok „{0}“.

en: Cannot rename “{0}” to “{1}”.
sk: Nedá sa premenovať „{0}“ na „{1}“.

en: Cannot save a contact to the address book “{0}”, because it is still opening. Either wait till it’s opened, or select a different address book.
sk: Nedá sa uložiť kontakt do adresára kontaktov „{0}“, pretože sa stále otvára. Buď počkajte kým sa otvorí, alebo vyberte iný adresár kontaktov.

en: Cannot save a contact, address book is still opening
sk: Nedá sa uložiť kontakt, adresár kontaktov sa stále otvára

en: Cannot save changes to account.
sk: Nedajú sa uložiť zmeny na účet.

en: Cannot save event
sk: Nedá sa uložiť udalosť

en: Cannot save file “{0}”.
sk: Nedá sa uložiť súbor „{0}“.

en: Cannot save task
sk: Nedá sa uložiť úloha

en: Cannot save to directory “{0}”.
sk: Nedá sa uložiť do adresára „{0}“.

en: Cannot save to file “{0}”.
sk: Nedá sa uložiť do súboru „{0}“.

en: Cannot search with no active calendar
sk: Nedá sa hľadať bez aktívneho kaledára

en: Cannot sign outgoing message: No signing certificate set for this account
sk: Odchádzajúca správa sa nedá podpísať: Nie je nastavený žiadny podpisovací certifikát pre tento účet

en: Cannot start Evolution.  Another Evolution instance may be unresponsive. System error: %s
sk: Nedá sa spustiť Evolution. Iná inštancia Evolution možno neodpovedá. Chyba systému: %s

en: Cannot upgrade directly from version {0}
sk: Nedá sa aktualizovať priamo z verzie {0}

en: Can’t open .csv file
sk: Nedá sa otvoriť súbor .csv

en: Can’t open .ldif file
sk: Nedá sa otvoriť súbor .ldif

en: Car Phone
sk: Telefón v aute

en: CardDAV server
sk: Server CardDAV

en: Case _Sensitive
sk: Rozlišovať veľkosť pí_smen

en: Cat_egory:
sk: Kate_gória:

en: Categories
sk: Kategórie

en: Categories Editor
sk: Editor kategórií

en: Categories List
sk: Zoznam kategórií

en: Categories:
sk: Kategórie:

en: Categories: %s
sk: Kategórie: %s

en: Category
sk: Kategória

en: Category Icon
sk: Ikona kategórie

en: Category Properties
sk: Vlastnosti kategórie

en: Category _Icon
sk: _Ikona kategórie

en: Category _Name
sk: _Názov kategórie

en: Category editor not available.
sk: Editor kategórií nie je k dispozícii.

en: Cc
sk: Kópia

en: Cell Contents
sk: Obsah bunky

en: Cell Properties
sk: Vlastnosti bunky

en: Cell…
sk: Bunka…

en: Center
sk: Na stred

en: Center Alignment
sk: Zarovnanie na stred

en: Centigrade (°C)
sk: Stupeň Celzia (°C)

en: Central European
sk: Stredoeurópska

en: Certificate Authority Trust
sk: Dôveryhodnosť certifikačnej autority

en: Certificate Name
sk: Názov certifikátu

en: Certificate already exists
sk: Certifikát už existuje

en: Certificate “%s” is a CA certificate.
    
    Edit trust settings:
sk: Certifikát „%s“ je certifikátom CA.
    
    Upraviť nastavenia dôvery:

en: Certificates
sk: Certifikáty

en: Certificates Table
sk: Tabuľka certifikátov

en: Ch_aracter Encoding
sk: Zn_aková sada

en: Ch_aracter encoding:
sk: Zn_aková sada:

en: Chair
sk: Predseda

en: Chair Persons
sk: Predsedajúci

en: Chan_ge…
sk: Z_meniť…

en: Change Face Image
sk: Zmeniť obrázok tváre

en: Change certificate trust
sk: Zmena dôveryhodnosti certifikátu

en: Change the name of this folder
sk: Zmení názov tohoto priečinka

en: Change the page settings for your current printer
sk: Zmení nastavenia strany pre vašu aktuálnu tlačiareň

en: Change the properties of this folder
sk: Zmení vlastnosti tohto priečinka

en: Change trust for the host “%s”:
sk: Zmena dôveryhodnosti hostiteľa „%s“:

en: Changed Contact:
sk: Zmenený kontakt:

en: Character Encoding
sk: Znaková sada

en: Character _Encoding
sk: Znaková _sada

en: Check Evolution Back up
sk: Skontrolovať zálohu programu Evolution

en: Check _Spelling…
sk: Skontrolovať _pravopis…

en: Check cu_stom headers for junk
sk: Kontrolovať pomocou špeciá_lnych hlavičkiek pre nevyžiadanú poštu

en: Check for Supported Types
sk: Skontrolovať podporované typy

en: Check for _Junk
sk: Skontrolovať na _nevyžiadanú poštu

en: Check for _new messages every
sk: Kontrolovať _nové správy každých

en: Check for new _messages on start
sk: Kontrolovať _nové správy pri spustení

en: Check for new messa_ges in all active accounts
sk: Kontrolovať n_ové správy vo všetkých aktívnych účtoch

en: Check for new messages in all active accounts
sk: Kontrolovať nové správy vo všetkých aktívnych účtoch

en: Check for new messages on start
sk: Kontrolovať nové správy pri spustení

en: Check incoming _messages for junk
sk: Kontrolovať prichádzajúce _správy na nevyžiadanú poštu

en: Check incoming mail being junk
sk: Kontrolovať prichádzajúcu poštu na SPAM

en: Check interval for Pidgin syncing of contacts.
sk: Internal kontroly pre synchronizáciu kontaktov z programu Pidgin.

en: Check spelling while I _type
sk: Kontrolovať pravopis _počas písania

en: Check to make sure your password is spelled correctly. Remember that many passwords are case sensitive; your caps lock might be on.
sk: Skontrolujte, či ste správne napísali heslo. Pamätajte, že pri väčšine hesiel záleží na veľkosti písmen, váš caps lock je možno zapnutý.

en: Check whether Evolution is the default mailer
sk: Skontrolovať, či je Evolution predvoleným emailovým klientom

en: Checking content of backup file “%s”, please wait…
sk: Kontroluje sa obsah záložného súboru „%s“, prosím, čakajte…

en: Checking for New Mail
sk: Kontroluje sa nová pošta

en: Checking for new mail at “%s”
sk: Kontroluje sa nová pošta v „%s“

en: Checking server settings…
sk: Kontrolujú sa nastavenia servera…

en: Checks selected messages for duplicates
sk: Kontroluje vybrané správy na duplicitné

en: Chinese
sk: Čínska

en: Choose Background Image
sk: Výber obrázku pozadia

en: Choose Notes
sk: Voľba poznámok

en: Choose a Calendar
sk: Výber kalendára

en: Choose a File
sk: Zvoľte súbor

en: Choose a MH mail directory
sk: Zvoľte adresár s poštou typu MH

en: Choose a Maildir mail directory
sk: Zvoľte adresár s poštou typu Maildir

en: Choose a Memo List
sk: Výber zoznamu poznámok

en: Choose a Task List
sk: Výber zoznamu úloh

en: Choose a backup file to restore
sk: Výber súboru so zálohou na obnovenie

en: Choose a folder for deleted messages.
sk: Zvolí priečinok pre uchovávanie odstránených správ.

en: Choose a folder for junk messages.
sk: Zvolí priečinok pre uchovávanie nevyžiadaných správ.

en: Choose a folder for saving draft messages.
sk: Zvolí priečinok pre uchovávanie konceptov správ.

en: Choose a folder for saving sent messages.
sk: Zvolí priečinok pre uchovávanie odoslaných správ.

en: Choose a folder to archive messages to.
sk: Zvolí priečinok kam archivovať správy.

en: Choose a folder to use for template messages.
sk: Zvolí priečinok, ktorý sa použije pre šablóny správ.

en: Choose a local delivery file
sk: Zvoľte súbor pre lokálne doručovanie

en: Choose a mbox spool directory
sk: Zvoľte adresár pre zhromažďovací súbor typu mbox

en: Choose a mbox spool file
sk: Zvoľte zhromažďovací súbor typu mbox

en: Choose an Address Book
sk: Zvoliť adresár kontaktov

en: Choose an iCalendar file
sk: Zvoliť súbor iCalendar

en: Choose custom color
sk: Výber vlastnej farby

en: Choose folders to post the message to.
sk: Zvoľte priečinky kam odoslať správu.

en: Choose reply options for the selected message
sk: Zvolí voľby odpovede na vybranú správu

en: Choose the destination for this import
sk: Vyberte cieľ pre tento import

en: Choose the file that you want to import into Evolution, and select what type of file it is from the list.
sk: Zvoľte súbor, ktorý chcete importovať do Evolution a vyberte jeho typ zo zoznamu.

en: Choose the order of information to appear in the message list.
sk: Zvoľte poradie informácií na zobrazenie v zozname správ.

en: Choose the type of importer to run:
sk: Vyberte typ importovacieho nástroja, ktorý chcete spustiť:

en: Choose which address books to use.
sk: Zvoliť ktoré adresáre kontaktov sa použijú.

en: Chosen file is not a local file.
sk: Zvolený súbor nie je miestnym súborom.

en: Citation highlight color
sk: Farba zvýraznenia citácie

en: Citation highlight color.
sk: Farba zvýraznenia citácie.

en: Cl_ear
sk: V_ymazať

en: Classification
sk: Klasifikácia

en: Classification:
sk: Klasifikácia:

en: Classify as confidential
sk: Klasifikuje ako tajný

en: Classify as private
sk: Klasifikuje ako súkromný

en: Classify as public
sk: Klasifikuje ako verejný

en: Clear All
sk: Vymazať všetko

en: Clear Search
sk: Vyčistiť hľadanie

en: Clear _All
sk: Vymazať _všetko

en: Clear the current search parameters
sk: Vymaže aktuálne parametre hľadania

en: Clear the search
sk: Vyčistí hľadanie

en: Click here for the address book
sk: Kliknutím sem zobrazíte adresár kontaktov

en: Click here to add an attendee
sk: Kliknutím pridáte účastníka

en: Click here to change the search type
sk: Kliknutím zmeníte typ vyhľadávania

en: Click here to open the URL
sk: Kliknutím sem otvoríte URL

en: Click here to select folders to post to
sk: Kliknutím sem vyberiete priečinky na odoslanie

en: Click here, you can find more events.
sk: Kliknutím sem môžete nájsť viac udalostí.

en: Click this button to show a calendar
sk: Kliknutím na toto tlačidlo zobrazíte kalendár

en: Click to add a memo
sk: Kliknutím pridáte poznámku

en: Click to add a task
sk: Kliknutím pridáte úlohu

en: Click to call %s
sk: Kliknutím zavoláte %s

en: Click to hide/unhide addresses
sk: Kliknutím skryjete/zobrazíte adresy

en: Click to mail %s
sk: Kliknutím odošlete email na %s

en: Click to open %s
sk: Kliknutím otvoríte %s

en: Click to open map for %s
sk: Kliknutím otvoríte mapu pre %s

en: Click “Apply” to begin importing the file into Evolution.
sk: Kliknutím na „Potvrdiť“ spustíte import súboru do programu Evolution.

en: Click “Work Online” to return to online mode.
sk: Aby ste sa vrátili do pripojeného režimu kliknite na „Pracovať v pripojenom režime“.

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close Evolution with pending background operations?
sk: Zavrieť program Evolution s nedokončenými operáciami na pozadí?

en: Close and _Back up Evolution
sk: Zavrieť a zálohovať _Evolution

en: Close and _Restore Evolution
sk: Zavrieť a _obnoviť Evolution

en: Close the current file
sk: Zavri aktuálny súbor

en: Close the current window
sk: Zavrie aktuálne okno

en: Close the find bar
sk: Zavrie panel hľadania

en: Close this message (Escape)
sk: Zatvorí túto správu (kláves Esc)

en: Close this window
sk: Zavrie toto okno

en: Closing this composer window will discard the message permanently, unless you choose to save the message in your Drafts folder. This will allow you to continue the message at a later date.
sk: Uzavretím okna editora správy zrušíte správu navždy, pokiaľ si nevyberiete uloženie správy do vášho priečinka Koncepty. Ak ju uložíte, budete môcť pokračovať v písaní aj neskôr.

en: Co_lumn Span:
sk: Roztiahnutie _stĺpca:

en: Co_mpleted
sk: Do_končené

en: Co_ntacts
sk: _Kontakty

en: Co_py All Contacts To…
sk: Ko_pírovať všetky kontakty do…

en: Col_umn
sk: _Stĺpec

en: Collapse All _Threads
sk: Zbaliť všetky _vlákna

en: Collapse all folders
sk: Zbalí všetky priečinky

en: Collapse all message threads
sk: Zbalí všetky vlákna správ

en: Collect_ion Account
sk: Zd_ružený účet

en: Collection
sk: Zbierka

en: Collection _Account
sk: Zdr_užený účet

en: Color
sk: Farba

en: Color to draw the Marcus Bains Line in the Time bar (empty for default)
sk: Farba, ktorou sa má kresliť indikátor aktuálneho dátumu a času (Marcus Bains line) v časovej tabuľke (prázdne ak prednastavená)

en: Color to draw the Marcus Bains line in the Day View
sk: Farba, ktorou sa má kresliť indikátor aktuálneho dátumu a času (Marcus Bains line) v dennom náhľade

en: Color:
sk: Farba:

en: Colors
sk: Farby

en: Column
sk: Stĺpec

en: Column After
sk: Stĺpec za

en: Column Before
sk: Stĺpec pred

en: Comma separated values (.csv)
sk: Formát čiarkou oddelených hodnôt (.csv)

en: Comma-separated list of localized “Re” abbreviations to skip in a subject text when replying to a message, as an addition to the standard “Re” prefix. An example is “SV,AV”.
sk: Čiarkami oddelený zoznam lokalizovaných „Re“ skratiek, aby pri odpovedaní nebola pred Predmet pridaná ďalšia „Re“ predpona. Napríklad „Odp,SV,AV“.

en: Command to be executed to launch the editor:
sk: Príkaz na spustenie editora:

en: Comment List
sk: Zoznam komentárov

en: Comment:
sk: Komentár:

en: Comments: %s
sk: Komentáre: %s

en: Common Name
sk: Spoločný názov

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Company Phone
sk: Firemný felefón

en: Compare against
sk: Porovnať s

en: Complete
sk: Hotovo

en: Complete.
sk: Dokončené.

en: Completed
sk: Dokončená

en: Completed
sk: Dokončený

en: Completed Tasks
sk: Dokončené úlohy

en: Completed date cannot be in the future
sk: Dátum dokončenia nemôže byť v budúcnosti

en: Completed date is not a valid date
sk: Dátum dokončenia nie je platným dátumom

en: Completed: %s
sk: Dokončené: %s

en: Completion date
sk: Dátum dokončenia

en: Compose Message
sk: Napísanie správy

en: Compose _New Message
sk: Napísať _novú správu

en: Compose a Message
sk: Napísať správu

en: Compose a new mail message
sk: Začne písať novú správu

en: Compose a reply to all the recipients of the selected message
sk: Napíše odpoveď všetkým adresátom vybranej správy

en: Compose a reply to the mailing list of the selected message
sk: Napíše odpoveď do poštovej konferencie vybranej správy

en: Compose a reply to the sender of the selected message
sk: Napíše odpoveď odosielateľovi tejto správy

en: Compose in External Editor
sk: Písať v externom editore

en: Composer Preferences
sk: Nastavenia editora správ

en: Composer load/attach directory
sk: Priečinok načítať/uložiť editora správ

en: Composing Messages
sk: Písanie správ

en: Compress display of addresses in TO/CC/BCC
sk: Komprimovať zobrazenie adries v Pre/Kópia/Slepá kópia

en: Compress display of addresses in TO/CC/BCC to the number specified in address_count.
sk: Komprimuje zobrazenie adries v Pre/Kópia/Skrytá kópia do počtu špecifikovaného v address_count.

en: Compress weekends in month view
sk: Zhustiť víkendy v mesačnom pohľade

en: Compression filter used by autoar
sk: Filter kompresie používaný nástrojom autoar

en: Compression filter used when compressing attached directories with autoar.
sk: Filter kompresie používaný pri komprimovaní pripojených adresárov pomocou nástroja autoar.

en: Compression format used by autoar
sk: Formát kompresie používaný nástrojom autoar

en: Compression format used when compressing attached directories with autoar.
sk: Formát kompresie používaný pri komprimovaní pripojených adresárov pomocou nástroja autoar.

en: Confidential
sk: Dôverný

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Configuration _URL:
sk: _URL konfigurácie:

en: Configure Evolution
sk: Nastaviť Evolution

en: Configure Evolution Accounts
sk: Nastaviť účty programu Evolution

en: Confirm _when expunging a folder
sk: _Potvrdenie pri čistení priečinka

en: Confirm expunge
sk: Potvrdiť prečistenie

en: Confirm when emptying a _Junk folder
sk: _Potvrdenie pri vyprázdňovaní priečinka s nevyžiadanou poštou

en: Confirmations
sk: Potvrdenia

en: Conflict Search
sk: Hľadanie konfliktov

en: Conflicting Contact:
sk: Konflikt s kontaktom:

en: Congratulations, your mail configuration is complete.
    
    You are now ready to send and receive email using Evolution.
    
    Click “Apply” to save your settings.
sk: Blahoželáme, nastavenie vašej pošty je hotové.
    
    Teraz môžete začať používať Evolution na odosielanie a prijímanie pošty.
    
    Kliknutím na „Použiť“ uložíte vaše nastavenia.

en: Connecting to LDAP
sk: Pripája sa k LDAP

en: Construct a more advanced search
sk: Zostrojí pokročilé hľadanie

en: Contact
sk: Kontakt

en: Contact Certificates
sk: Certifikáty kontaktu

en: Contact Editor
sk: Editor kontaktov

en: Contact Editor — %s
sk: Editor kontaktov — %s

en: Contact List
sk: Zoznam kontaktov

en: Contact List Editor
sk: Editor zoznamu kontaktov

en: Contact List Members
sk: Členovia zoznamu kontaktov

en: Contact List _Owner
sk: Kontaktovať _vlastníka konferencie

en: Contact List:
sk: Zoznam kontaktov:

en: Contact Quick-Add
sk: Rýchly kontakt

en: Contact _Preview
sk: _Náhľad kontaktu

en: Contact information
sk: Informácie o kontakte

en: Contact information for %s
sk: Informácie o kontakte %s

en: Contact layout style
sk: Štýl rozloženia kontaktov

en: Contact preview pane position (horizontal)
sk: Pozícia panelu náhľadu kontaktu (vodorovne)

en: Contact preview pane position (vertical)
sk: Pozícia panelu náhľadu kontaktu (zvisle)

en: Contact the owner of the mailing list this message belongs to
sk: Skontaktuje vlastníka konferencie, do ktorej patrí táto správa

en: Contact:
sk: Kontakt:

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Contacts Map
sk: Mapa kontaktov

en: Contacts:
sk: Kontakty:

en: Contains Value
sk: Obsahuje hodnotu

en: Continue Anyway
sk: Napriek tomu pokračovať

en: Controls how frequently local changes are synchronized with the remote mail server. The interval must be at least 30 seconds.
sk: Ovláda ako často miestne zmeny majú byť synchronizované so vzdialeným poštovým serverom. Interval musí byť minimálne 30 sekúnd.

en: Conv_ert to Appointment…
sk: Konv_ertovať na schôdzku…

en: Convert a mail message to a task.
sk: Prevedie poštovú správu na úlohu.

en: Convert mail messages to Unicode
sk: Konverovať poštové správy na Unicode

en: Convert message text to Unicode UTF-8 to unify spam/ham tokens coming from different character sets.
sk: Skonvertuje text správ do kódovania Unicode UTF-8, pre zjednotenie tokenov nevyžiadaných správ z rôznych znakových sád.

en: Convert message text to _Unicode
sk: Konvertovať text správy na _Unicode

en: Convert the message to a meeting request
sk: Zmení správu na požiadavku na stretnutie

en: Convert to M_eeting
sk: Zmeniť na s_tretnutie

en: Convert to M_essage
sk: Zmeniť na _správu

en: Convert to _Meeting
sk: Zmeniť na _stretnutie

en: Convert to _Message
sk: Zmeniť na správu

en: Convert to the mail message
sk: Zmení na poštovú správu

en: Converts a meeting to an appointment
sk: SKonvertuje stretnutie na schôdzku

en: Converts an appointment to a meeting
sk: SKonvertuje schôdzku na stretnutie

en: Cop_y %s
sk: Ko_pírovať %s

en: Cop_y to Calendar…
sk: K_opírovať do kalendára…

en: Copy Folder To
sk: Kopírovanie priečinka do

en: Copy _Email Address
sk: Kopírovať _emailovú adresu

en: Copy _Message Archive URL
sk: Kopírovať URL archívu _správ

en: Copy _Raw Email Address
sk: Kopírovať _surovú emailovú adresu

en: Copy book content locally for offline operation
sk: Vytvoriť lokálnu kópiu obsahu adresára kontaktov pre prácu v odpojenom režime

en: Copy calendar contents locally for offline operation
sk: Kopírovať obsah kalendára lokálne pre prácu v odpojenom režime

en: Copy contact to
sk: Kopírovať kontakt do

en: Copy contacts to
sk: Kopírovať kontakty do

en: Copy direct URL for the selected message in its archive
sk: Skopíruje priamu URL pre vybratú správu vo svojom archíve

en: Copy folder in folder tree.
sk: Kopírovať priečinok v strome priečinkov.

en: Copy memo list contents locally for offline operation
sk: Kopírovať obsah zoznamu poznámok lokálne pre prácu v odpojenom režime

en: Copy selected contacts to another address book
sk: Kopíruje vybrané kontakty do iného adresára kontaktov

en: Copy selected contacts to the clipboard
sk: Skopíruje vybrané kontakty do schránky

en: Copy selected events to the clipboard
sk: Kopíruje vybrané udalosti do schránky

en: Copy selected memos to the clipboard
sk: Kopíruje vybrané poznámky do schránky

en: Copy selected messages to another folder
sk: Kopíruje vybrané správy do iného priečinka

en: Copy selected tasks to the clipboard
sk: Kopíruje vybrané úlohy do schránky

en: Copy selected text to the clipboard
sk: Skopíruje vybraný text do schránky

en: Copy task list contents locally for offline operation
sk: Kopírovať obsah zoznamu úloh lokálne pre prácu v odpojenom režime

en: Copy the contacts of the selected address book to another
sk: Skopíruje kontakty vybraného adresára kontaktov do iného

en: Copy the email address to the clipboard
sk: Kopíruje emailovú adresu do schránky

en: Copy the image to the clipboard
sk: Skopíruje obrázok do schránky

en: Copy the link to the clipboard
sk: Skopíruje odkaz do schránky

en: Copy the raw email address to the clipboard
sk: Kopíruje surovú emailovú adresu do schránky

en: Copy the selected folder into another folder
sk: Kopíruje vybraný priečinok do iného priečinka

en: Copy the selection
sk: Skopíruje výber

en: Copy to Folder
sk: Kopírovať do priečinka

en: Copying a memo | Copying %d memos
sk[0]: Kopíruje sa %d poznámok
sk[1]: Kopíruje sa poznámka
sk[2]: Kopírujú sa %d poznámky

en: Copying a memo into the memo list “%s”
sk: Kopíruje sa poznámka do zoznamu poznámok „%s“

en: Copying a memo into the memo list “{0}”
sk: Kopíruje sa poznámka do zoznamu poznámok „{0}“

en: Copying a task | Copying %d tasks
sk[0]: Kopíruje sa %d úloh
sk[1]: Kopíruje sa úloha
sk[2]: Kopírujú sa %d úlohy

en: Copying a task into the task list “%s”
sk: Kopíruje sa úloha do zoznamu úloh „%s“

en: Copying a task into the task list “{0}”
sk: Kopíruje sa úloha do zoznamu úloh „{0}“

en: Copying an event | Copying %d events
sk[0]: Kopíruje sa %d udalostí
sk[1]: Kopíruje sa udalosť
sk[2]: Kopírujú sa %d položky

en: Copying an event into the calendar “%s”
sk: Kopíruje sa udalosť do kalendára „%s“

en: Copying an event into the calendar “{0}”
sk: Kopíruje sa udalosť do kalendára „{0}“

en: Copying events to the calendar “%s”
sk: Kopírujú sa udalosti do kalendára „%s“

en: Copying folder %s
sk: Kopíruje sa priečinok %s

en: Copying folder “%s”
sk: Kopíruje sa priečinok „%s“

en: Copying folder “%s” (%d/%d)
sk: Ukladá sa priečinok „%s“ (%d/%d)

en: Copying image to clipboard
sk: Kopíruje sa obrázok do schránky

en: Copying memos to the memo list “%s”
sk: Kopírujú sa poznámky do zoznamu poznámok „%s“

en: Copying messages into folder %s
sk: Kopírujú sa správy do priečinka %s

en: Copying messages to “%s”
sk: Kopírujú sa správy do „%s“

en: Copying tasks to the task list “%s”
sk: Kopírujú sa úlohy do zoznamu úloh „%s“

en: Could not compile regular expression “{1}”.
sk: Nepodarilo sa spracovať regulárny výraz „{1}“.

en: Could not create message.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť správu.

en: Could not create publish thread.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť vlákno na zverejnenie.

en: Could not create spool directory “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť zhromažďovací adresár „%s“: %s

en: Could not display help for Evolution.
sk: Nepodarilo sa zobraziť pomocníka pre Evolution.

en: Could not get schema information for LDAP server.
sk: Nepodarilo sa získať informácie o schéme pre server LDAP.

en: Could not get selected text.
sk: Nepodarilo sa získať vybraný text.

en: Could not load signature.
sk: Nepodarilo sa načítať podpis.

en: Could not load the attachment
sk: Nepodarilo sa načítať prílohu

en: Could not load “%s”
sk: Nepodarilo sa načítať „%s“

en: Could not open %s:
sk: Nepodarilo sa otvoriť %s:

en: Could not open the attachment
sk: Nepodarilo sa otvoriť prílohu

en: Could not open the link.
sk: Nepodarilo sa otvoriť odkaz.

en: Could not open “%s”
sk: Nepodarilo sa otvoriť  „%s“

en: Could not parse MIME message. Displaying as source.
sk: Nepodarilo sa analyzovať správu MIME. Zobrazuje sa ako zdrojový kód.

en: Could not parse PGP message: %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať správu PGP: %s

en: Could not parse PGP/MIME message: %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať správu PGP/MIME: %s

en: Could not parse S/MIME message: %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať správu S/MIME: %s

en: Could not perform this operation on {0}.
sk: Nepodarilo sa vykonať túto operáciu na {0}.

en: Could not read signature file “{0}”.
sk: Nepodarilo sa prečítať súbor s podpisom „{0}“.

en: Could not remove address book.
sk: Nepodarilo sa odstrániť adresár kontaktov.

en: Could not retrieve messages to attach from {0}.
sk: Nepodarilo sa získať správy na priloženie z {0}.

en: Could not save signature.
sk: Nepodarilo sa uložiť podpis.

en: Could not save the attachment
sk: Nepodarilo sa uložiť prílohu

en: Could not save to autosave file “{0}”.
sk: Nepodarilo sa uložiť automatický súbor „{0}“.

en: Could not save “%s”
sk: Nepodarilo sa uložiť „%s“

en: Could not set as background
sk: Nepodarilo sa nastaviť ako pozadie

en: Cr_ying
sk: _Plačúci

en: Cre_ate
sk: V_ytvoriť

en: Cre_ate new calendar
sk: Vytvoriť nový _kalendár

en: Cre_ate new task list
sk: Vytvoriť nový _zoznam úloh

en: Creat_e a sent item to track information
sk: V_ytvoriť odosielaciu položku pre sledovanie informácie

en: Create Collectio_n
sk: Vytvoriť z_bierku

en: Create Folder
sk: Vytvorenie priečinka

en: Create Search _Folder
sk: Vytvoriť vyhľadávací _priečinok

en: Create _Book
sk: Vytvoriť _knihu

en: Create _Calendar
sk: Vytvoriť _kalendár

en: Create _address book entries when sending mails
sk: Vytvárať položky _adresára kontaktov pri odosielaní pošty

en: Create a Filter Rule for Mailing _List…
sk: Vytvoriť filtrovacie pravidlo na poštovú _konferenciu…

en: Create a Filter Rule for Se_nder…
sk: Vytvoriť filtrovacie pravidlo na _odosielateľa…

en: Create a Filter Rule for _Recipients…
sk: Vytvoriť filtrovacie pravidlo na _adresátov…

en: Create a Filter Rule for _Subject…
sk: Vytvoriť filtrovacie pravidlo na p_redmet…

en: Create a Mem_o
sk: Vytvoriť _poznámku

en: Create a Search Folder from Mailing _List…
sk: Vytvoriť vyhľadávací priečinok z poštovej kon_ferencie…

en: Create a Search Folder from Recipien_ts…
sk: Vytvoriť vyhľadávací priečinok z adresá_tov…

en: Create a Search Folder from S_ubject…
sk: Vytvoriť vyhľadávací priečinok z predmet_u…

en: Create a Search Folder from Sen_der…
sk: Vytvoriť vyhľadávací priečinok z o_dosielateľa…

en: Create a _Meeting
sk: Vytvoriť _stretnutie

en: Create a _Task
sk: Vytvoriť ú_lohu

en: Create a new address book
sk: Vytvorí nový adresár kontaktov

en: Create a new all day event
sk: Vytvorí novú celodennú udalosť

en: Create a new all-day appointment
sk: Vytvorí novú celodennú schôdzku

en: Create a new appointment
sk: Vytvorí novú schôdzku

en: Create a new assigned task
sk: Vytvorí novú priradenú úlohu

en: Create a new calendar
sk: Vytvorí nový kalendár

en: Create a new collection account
sk: Vytvorí nový združený účet

en: Create a new contact
sk: Vytvorí nový kontakt

en: Create a new contact list
sk: Vytvorí nový zoznam kontaktov

en: Create a new event from the selected message
sk: Vytvorí novú udalosť z vybranej správy

en: Create a new folder
sk: Vytvorí nový priečinok

en: Create a new folder for storing mail
sk: Vytvorí nový priečinok na ukladanie pošty

en: Create a new mail account
sk: Vytvorí nový poštový účet

en: Create a new mail folder
sk: Vytvorí nový poštový priečinok

en: Create a new meeting
sk: Vytvorí nové stretnutie

en: Create a new meeting from the selected message
sk: Vytvorí nové stretnutie z vybranej správy

en: Create a new meeting request
sk: Vytvorí novú požiadavku na stretnutie

en: Create a new memo
sk: Vytvorí novú poznámku

en: Create a new memo from the selected message
sk: Vytvorí novú poznámku z vybranej správy

en: Create a new memo list
sk: Vytvorí nový zoznam poznámok

en: Create a new proxy profile
sk: Vytvorí nový profil proxy

en: Create a new shared memo
sk: Vytvoriť novú zdieľanú poznámku

en: Create a new task
sk: Vytvorí novú úlohu

en: Create a new task from the selected message
sk: Vytvorí novú úlohu z vybranej správy

en: Create a new task list
sk: Vytvorí nový zoznam úloh

en: Create a new window displaying this view
sk: Vytvorí nové okno zobrazujúce tento pohľad

en: Create a rule to filter messages from this sender
sk: Vytvorí pravidlo na filtrovanie správ od tohto odosielateľa

en: Create a rule to filter messages to these recipients
sk: Vytvorí pravidlo na filtrovanie správ týmto adresátom

en: Create a rule to filter messages to this mailing list
sk: Vytvorí pravidlo na filtrovanie správ pre túto poštovú konferenciu

en: Create a rule to filter messages with this subject
sk: Vytvorí pravidlo na filtrovanie správ s týmto predmetom

en: Create a search folder for these recipients
sk: Vytvorí vyhľadávací priečinok pre týchto adresátov

en: Create a search folder for this mailing list
sk: Vytvorí vyhľadávací priečinok pre túto poštovú konferenciu

en: Create a search folder for this sender
sk: Vytvorí vyhľadávací priečinok pre tohoto odosielateľa

en: Create a search folder for this subject
sk: Vytvorí vyhľadávací priečinok pre tento predmet

en: Create an _Appointment
sk: Vytvoriť schôd_zku

en: Create category “%s”
sk: Vytvoriť kategóriu „%s“

en: Create events, memos and tasks as Private by default
sk: Predvolene vytvárať udalosti, poznámky a prílohy súkromne

en: Create events, memos and tasks as _Private by default
sk: Predvolene vytvárať udalosti, poznámky a prílohy _súkromne

en: Create or edit rules for filtering new mail
sk: Vytvorí alebo upraví pravidlá na filtrovanie novej pošty

en: Create or edit search folder definitions
sk: Vytvorí alebo upraví definície vyhľadávacích priečinkov

en: Created
sk: Vytvorené

en: Created from a mail by %s
sk: Vytvorené z poštovej správy od kontaktu %s

en: Creating a memo
sk: Vytvára sa poznámka

en: Creating a task
sk: Vytvára sa úloha

en: Creating an event
sk: Vytvára sa udalosť

en: Creating new book…
sk: Vytvára sa nová kniha…

en: Creating new calendar…
sk: Vytvára sa nový kalendár…

en: Creating new collection…
sk: Vytvára sa nová zbierka…

en: Creating view for calendar “%s”
sk: Vytvára sa zobrazenie kalendára „%s“

en: Creating view for memo list “%s”
sk: Vytvára sa zobrazenie zoznamu poznámok „%s“

en: Creating view for task list “%s”
sk: Vytvára sa zobrazenie zoznamu úloh „%s“

en: Credentials are required to connect to the destination host.
sk: Na pripojenie k cieľovému hostiteľovi sú potrebné poverenia.

en: Cu_t
sk: Vys_trihnúť

en: Current Account
sk: Aktuálnom účte

en: Current Folder
sk: Aktuálnom priečinku

en: Current Folder and Subfolders
sk: Aktuálny priečinok a podpriečinky

en: Current Folder and Subfolders Search
sk: Vyhľadávanie v aktuálnom priečinku a podpriečinkoch

en: Current State
sk: Aktuálny stav

en: Current _Languages
sk: Aktuálne _jazyky

en: Current view is a customized view
sk: Aktuálny pohľad je prispôsobený

en: Currently _used categories:
sk: Aktuálne _použité kategórie:

en: Cus_tom arguments:
sk: Vlastné _parametre:

en: Custo_mize Current View…
sk: Prispôsobiť aktuálny pohľad…

en: Custom Header
sk: Vlastná hlavička

en: Custom Location
sk: Vlastné umiestnenie

en: Custom Proxy
sk: Vlastný sprostredkovateľ proxy

en: Custom View
sk: Prispôsobený pohľad

en: Custom binary cannot be empty
sk: Vlastný binárny súbor nemôže byť prázdny

en: Custom headers to use while checking for junk.
sk: Vlastné hlavičky použité na kontrolu nevyžiadanej pošty.

en: Custom headers to use while checking for junk. The list elements are string in the format “headername=value”.
sk: Vlastné hlavičky použité na kontrolu nevyžiadanej pošty. Zoznam položiek je reťazec vo formáte „názovhlavičky=hodnota“.

en: Customize Current View
sk: Prispôsobiť aktuálny pohľad

en: Cut selected contacts to the clipboard
sk: Vystrihne vybrané kontakty do schránky

en: Cut selected events to the clipboard
sk: Vystrihne vybrané udalosti do schránky

en: Cut selected memos to the clipboard
sk: Vystrihne vybrané poznámky do schránky

en: Cut selected tasks to the clipboard
sk: Vystrihne vybrané úlohy do schránky

en: Cut selected text to the clipboard
sk: Vystrihne vybraný text do schránky

en: Cut the selection
sk: Vystrihne výber

en: Cyrillic
sk: Azbuka

en: D_ecline this instance
sk: O_dmietnuť túto inštanciu

en: D_elete Address Book
sk: O_dstrániť adresár kontaktov

en: D_elete All Instances…
sk: Od_strániť všetky inštancie…

en: D_elete Calendar
sk: O_dstrániť kalendár

en: D_elete Memo List
sk: O_dstrániť zoznam poznámok

en: D_elete Task List
sk: O_dstrániť zoznam úloh

en: Daily
sk: Denne

en: Date
sk: Dátum

en: Date and Time
sk: Dátum a čas

en: Date received
sk: Dátum prijatia

en: Date sent
sk: Dátum odoslania

en: Date/Time Format
sk: Formát dátumu/času

[ctx: DateFmt]
en: Next Fri
sk: Nasledujúci piatok

[ctx: DateFmt]
en: Next Mon
sk: Nasledujúci pondelok

[ctx: DateFmt]
en: Next Sat
sk: Nasledujúca sobota

[ctx: DateFmt]
en: Next Sun
sk: Nasledujúca nedeľa

[ctx: DateFmt]
en: Next Thu
sk: Nasledujúci štvrtok

[ctx: DateFmt]
en: Next Tue
sk: Nasledujúci utorok

[ctx: DateFmt]
en: Next Wed
sk: Nasledujúca streda

en: Day
sk: Deň

en: Day View: %s. %s
sk: Pohľad na deň: %s. %s

en: Day _ends:
sk: Deň _končí:

en: Days
sk: Dní

en: Days on which the start and end of work hours should be indicated. (This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use the “work-day-monday”, “work-day-tuesday”, etc. keys instead.)
sk: Dni, ktorých bude vyznačený začiatok a koniec pracovnej doby. (Tento kľúč je zavrhnutý vo verzii 3.10 a nemal by byť naďalej používaný. Použite namiesto neho kľúče „work-day-monday“, „work-day-tuesday“, atď.)

en: De_fault
sk: _Predvolený

en: De_scribe Filters…
sk: _Popísať filtre…

en: De_vilish
sk: Čer_t

en: Decline meeting request
sk: Odmietne požiadavku na schôdzku

en: Decline meeting request for selected instance only
sk: Odmietne požiadavku na schôdzku iba pre vybranú inštanciu

en: Declined
sk: Odmietnutý

en: Decrease Indent
sk: Zmenší odsadenie

en: Decrease the text size
sk: Zmenší veľkosť písma

en: Default
sk: Predvolený

en: Default Account
sk: Predvolený účet

en: Default Behavior
sk: Predvolené správanie

en: Default External Editor
sk: Predvolený externý editor

en: Default Free/Busy Server
sk: Predvolený server pre diár

en: Default User Calendar
sk: Prednastavený kalendár používateľa

en: Default appointment reminder
sk: Prednastavené upozornenie na schôdzku

en: Default arguments are “-i -f %F -- %R”, where
       %F — stands for the From address
       %R — stands for the recipient addresses
sk: Prednastavené parametre sú „-i -f %F -- %R“, kde
       %F — zastupuje adresu odosielateľa
       %R — zastupuje adresy príjemcov

en: Default calendar not found
sk: Predvolený kalendár sa nenašiel

en: Default character e_ncoding:
sk: Predvolená _znaková sada:

en: Default charset in which to compose messages
sk: Predvolená znaková sada, v ktorej písať správy

en: Default charset in which to compose messages. Uses UTF-8, if not set.
sk: Predvolená znaková sada, v ktorej písať správy. Ak nie je nastavená, bude použitá znaková sada UTF-8.

en: Default charset in which to display messages
sk: Predvolená znaková sada, v ktorej zobrazovať správy

en: Default charset in which to display messages.
sk: Predvolená znaková sada, v ktorej zobrazovať správy.

en: Default forward style
sk: Predvolený štýl odosielania ďalej

en: Default memo list not found
sk: Predvolený zoznam poznámok sa nenašiel

en: Default reminder units
sk: Prednastavené upozornenie - jednotky

en: Default reminder value
sk: Prednastavené upozornenie - hodnota

en: Default reply style
sk: Predvolený štýl odpovede

en: Default sidebar width
sk: Predvolená šírka bočného panela

en: Default task list not found
sk: Predvolený zoznam úloh sa nenašiel

en: Default value for thread expand state
sk: Prednastavená hodnota pre stav rozbalenia vlákna

en: Defaults
sk: Prednastavenia

en: Defer to Desktop Settings
sk: Riadiť sa podľa nastavení pracovného prostredia

en: Delegated
sk: Poverený

en: Delegated From
sk: Zverené od

en: Delegated To
sk: Zverené na

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete All Occ_urrences
sk: Odstrániť _všetky výskyty

en: Delete Current View
sk: Zrušiť aktuálny pohľad

en: Delete Mail
sk: Odstraňovanie pošty

en: Delete Memo
sk: Odstrániť poznámku

en: Delete Memos
sk: Odstrániť poznámky

en: Delete Task
sk: Odstrániť úlohu

en: Delete Tasks
sk: Odstrániť úlohy

en: Delete This _Occurrence
sk: Odstrániť _tento výskyt

en: Delete This and F_uture Occurrences
sk: Odstrániť _tento a budúce výskyty

en: Delete all Junk messages from all folders
sk: Odstrániť všetky správy nevyžiadanej pošty zo všetkých priečinkov

en: Delete all occurrences
sk: Odstráni všetky výskyty

en: Delete completed tasks
sk: Odstráni dokončené úlohy

en: Delete no_te
sk: O_dstrániť poznámku

en: Delete processed
sk: Odstrániť spracované

en: Delete remote address book “{0}”?
sk: Odstrániť vzdialený adresár kontaktov „{0}“?

en: Delete selected appointments
sk: Odstráni vybrané schôdzky

en: Delete selected contacts
sk: Odstráni vybrané kontakty

en: Delete selected events
sk: Odstráni vybrané udalosti

en: Delete selected memos
sk: Odstráni vybrané poznámky

en: Delete selected tasks
sk: Odstráni vybrané úlohy

en: Delete the note for the selected message
sk: Odstráni poznámku pre vybratú správu

en: Delete the selected address book
sk: Odstráni vybraný adresár kontaktov

en: Delete the selected calendar
sk: Odstráni vybraný kalendár

en: Delete the selected memo list
sk: Odstráni vybraný zoznam poznámok

en: Delete the selected proxy profile
sk: Odstráni vybraný profil sprostredkovateľa proxy

en: Delete the selected task list
sk: Odstráni vybraný zoznam úloh

en: Delete the selection
sk: Odstráni výber

en: Delete this and any future occurrences
sk: Odstráni tento a akékoľvek budúce výskyty

en: Delete this occurrence
sk: Odstráni tento výskyt

en: Delete view: %s
sk: Zruší pohľad: %s

en: Deleted
sk: Zmazané

en: Deleting a memo | Deleting %d memos
sk[0]: Odstraňuje sa %d poznámok
sk[1]: Odstraňuje sa poznámka
sk[2]: Odstraňujú sa %d poznámky

en: Deleting a task | Deleting %d tasks
sk[0]: Odstraňuje sa %d úloh
sk[1]: Odstraňuje sa úloha
sk[2]: Odstraňujú sa %d úlohy

en: Deleting an event | Deleting %d events
sk[0]: Odstraňuje sa %d udalostí
sk[1]: Odstraňuje sa jedna udalosť
sk[2]: Odstraňujú sa %d udalosti

en: Deleting book…
sk: Odstraňuje sa kniha…

en: Deleting calendar…
sk: Odstraňuje sa kalendár…

en: Deleting collection…
sk: Odstraňuje sa zbierka…

en: Deleting junk and expunging trash at “%s”
sk: Odstraňuje sa nevyžiadaná pošta a čistí sa kôš v „%s“

en: Deleting junk at “%s”
sk: Odstraňuje sa nevyžiadaná pošta v „%s“

en: Deleting message note…
sk: Odstraňuje sa poznámka k správe…

en: Deleting messages in Junk folder “%s”…
sk: Odstraňujú sa správy v priečinku s nevyžiadanou poštou „%s“…

en: Deleting old messages
sk: Odstraňujú sa staré správy

en: Deli_vered and opened
sk: D_oručené a otvorené

en: Delivery Options
sk: Voľby doručenia

en: Department
sk: Oddelenie

en: Descending
sk: Zostupne

en: Description
sk: Popis

en: Description Contains
sk: Obsah popisu

en: Description List
sk: Zoznam popisov

en: Description contains
sk: Popis obsahuje

en: Description of Filters
sk: Zoznam filtrov

en: Description:
sk: Popis:

en: Destination folder:
sk: Cieľový priečinok:

en: Destination is read only
sk: Cieľ je len na čítanie

en: Detailed error message:
sk: Podrobná správa o chybe:

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Determines whether to look up addresses for junk filtering in local address book only
sk: Určuje, či nahliadnuť do iba miestneho adresára kontaktov pre filtrovanie nevyžiadanej pošty

en: Determines whether to lookup in address book for sender email
sk: Určuje, či nahliadnuť do adresára kontaktov pre odosielateľa

en: Determines whether to lookup the sender email in address book. If found, it shouldn’t be a spam. It looks up in the books marked for autocompletion. It can be slow, if remote address books (like LDAP) are marked for autocompletion.
sk: Určuje, či hľadať v adresári kontaktov email odosielateľa. Ak je nájdený, tak to nie je nevyžiadané pošta. Hľadanie bude prebiehať aj v adresároch označených na automatické dopĺňanie. Môže to trvať dlho, ak vzdialený adresár kontaktov (ako LDAP) je označený na automatické dopĺňanie.

en: Determines whether to use custom headers to check for junk
sk: Určuje, či použiť vlastné hlavičky pre kontrolu nevyžiadanej pošty

en: Determines whether to use custom headers to check for junk. If this option is enabled and the headers are mentioned, it will be improve the junk checking speed.
sk: Určuje, či sa majú použiť vlastné hlavičky na kontrolu nevyžiadanej pošty. Ak je voľba povolená a hlavičky sú zahrnuté, zlepší to rýchlosť kontroly nevyžiadanej pošty.

en: Digital Signature
sk: Digitálny podpis

en: Digitally _sign messages when original message signed (PGP or S/MIME)
sk: Digitálne podpisovať správy ak pôvodné sú podísané (P_GP alebo S/MIME)

en: Digitally sign replies when the original message is signed
sk: Digitálne podpísať odpoveď pokiaľ pôvodná správa bola podpísaná

en: Directory for loading/attaching files to composer.
sk: Priečinok pre načítavanie/prikladanie súborov do editora správ.

en: Directory for saving mail component files.
sk: Priečinok pre ukladanie súborov poštovej komponenty.

en: Directory for saving reminder audio files
sk: Adresár na ukladanie zvukových súborov pripomenutí

en: Disable loading of any plugins.
sk: Zakázať načítavanie zásuvných modulov.

en: Disable preview pane of Mail, Contacts and Tasks.
sk: Zakázať panel náhľadu Pošta, Kontakty a Úlohy.

en: Disable this account
sk: Zakáže tento účet

en: Disconnecting from “%s”
sk: Odpája sa od „%s“

en: Display
sk: Zobrazenie

en: Display HTML version
sk: Zobraziť HTML časť

en: Display HTML version of multipart/alternative message
sk: Zobrazí HTML časť zo správy multipart/alternative (alternatívne zápisy správy)

en: Display Name
sk: Zobrazené meno

en: Display _All Contacts
sk: Zobraziť _všetky kontakty

en: Display as attachment
sk: Zobrazí ako prílohu

en: Display part as an image
sk: Zobrazí časť ako obrázok

en: Display part as an invitation
sk: Zobrazí prílohu ako pozvánku

en: Display part as enriched text
sk: Zobraziť časť ako formátovaný text

en: Display plain text version
sk: Zobraziť obyčajný text

en: Display plain text version of multipart/alternative message
sk: Zobrazí obyčaný text zo správy multipart/alternative (alternatívne zápisy správy)

en: Display reminders for _past events
sk: Zobraziť pripomenutia _uplynutých udalostí

en: Display reminders for completed _tasks
sk: Zobraziť pripomenutia dokončených úloh

en: Display source of a MIME part
sk: Zobraziť zdroj časti MIME

en: Display the next important message
sk: Zobrazí nasledujúcu dôležitú správu

en: Display the next message
sk: Zobrazí nasledujúcu správu

en: Display the next thread
sk: Zobrazí nasledujúce vlákno

en: Display the next unread message
sk: Zobrazí nasledujúcu neprečítanú správu

en: Display the part as an addressbook contact
sk: Zobrazí časť ako kontakt z adresára

en: Display the previous important message
sk: Zobrazí predchádzajúcu dôležitú správu

en: Display the previous message
sk: Zobrazí predchádzajúcu správu

en: Display the previous thread
sk: Zobrazí predchádzajúce vlákno

en: Display the previous unread message
sk: Zobrazí predchádzajúcu neprečítanú správu

en: Display window buttons using the desktop toolbar setting
sk: Zobrazí tlačidlá okna s použitím nastavení lišty nástrojov pracovnej plochy

en: Display window buttons with icons and text
sk: Zobrazí tlačidlá okna s ikonami a textom

en: Display window buttons with icons only
sk: Zobrazí tlačidlá okna len s ikonami

en: Display window buttons with text only
sk: Zobrazí tlačidlá okna len s textom

en: Displayed Message Headers
sk: Zobrazené hlavičky správy

en: Do Not Exist
sk: Neexistuje

en: Do Not Forward
sk: Neodosielať ďalej

en: Do _Not Delete
sk: _Neodstrániť

en: Do _Not Disable
sk: _Nezakazovať

en: Do _Not Quote
sk: Necitovať

en: Do _Not Synchronize
sk: _Nesynchronizovať

en: Do _Not Unset
sk: _Ponechať nastavené

en: Do _Not Unsubscribe
sk: Neo_dhlásiť z odberu

en: Do _not Send
sk: _Neodosielať

en: Do _not change settings
sk: _Nemeniť nastavenia

en: Do _not copy
sk: _Nekopírovať

en: Do _not extract files from the attachment
sk: _Neextrahovať súbory z prílohy

en: Do _not move
sk: _Nepresunúť

en: Do not _Ignore Subthread
sk: Ne_ignorovať podvlákno

en: Do not _Ignore Thread
sk: Ne_ignorovať vlákno

en: Do not _show this wizard again
sk: Tohto sprievodcu už _nezobrazovať

en: Do not add signature delimiter
sk: Nepridávať oddeľovač podpisu

en: Do not ask me again
sk: Už sa ma znovu nepýtať

en: Do not mar_k messages as junk if sender is in my address book
sk: Neoznačov_ať správy ako nevyžiadanú poštu ak je odosielateľ v mojom adresári kontaktov

en: Do not mark new mails in a subthread as read automatically
sk: Neoznačovať novú poštu v podvlákne ako automaticky prečítanú

en: Do not mark new mails in this thread as read automatically
sk: Neoznačovať novú poštu v tomto vlákne ako automaticky prečítanú

en: Do not notify for these accounts
sk: Neupozorňovať na tieto účty

en: Do not show this message again
sk: Túto správu už znovu nezobrazovať

en: Do not synchronize locally mails older than
sk: Nesynchronizovať lokálne poštu staršiu ako

en: Do not tell me again
sk: Túto správu už nezobrazovať

en: Do not trust the authenticity of this certificate
sk: Nedôverovať pravosti tohoto certifikátu

en: Do not warn me again
sk: Už ma znovu neupozorňovať

en: Do you want to locally synchronize the folders that are marked for offline usage?
sk: Chcete miestne synchronizovať priečinky, ktoré ste označili na použitie v odpojenom režime?

en: Do you want to make Evolution your default email client?
sk: Chcete aby bol program Evolution vaším predvoleným emailovým klientom?

en: Do you want to mark all messages as read?
sk: Chcete označiť všetky správy ako prečítané?

en: Do you want to mark messages as read in the current folder only, or in the current folder as well as all subfolders?
sk: Chcete označiť správy ako prečítané len v aktuálnom priečinku alebo aj v jeho podpriečinkoch?

en: Do you want to recover last saved version of the message?
sk: Chcete obnoviť poslednú uloženú verziu správy?

en: Do you want to recover unfinished messages?
sk: Chcete obnoviť nedokončené správy?

en: Do you want to unset contact image?
sk: Chcete zrušiť nastavenie obrázku kontaktu?

en: Do you wish to continue converting remaining mails?
sk: Chcete pokračovať v konverzii zvyšných správ?

en: Do you wish to save your changes?
sk: Želáte si uložiť vaše zmeny?

en: Done
sk: Hotovo

en: Download in progress. Do you want to save the appointment?
sk: Prebieha prevzatie. Chcete uložiť toto stretnutie?

en: Download in progress. Do you want to save the task?
sk: Prebieha prevzatie. Chcete uložiť túto úlohu?

en: Download messages of accounts and folders marked for offline usage
sk: Prevezme správy účtov a priečinkov označených na použitie v odpojenom režime

en: Downloading
sk: Preberá sa

en: Draft
sk: Koncept

en: Draft Messages _Folder:
sk: Priečinok _Koncepty:

en: Drafts
sk: Koncepty

en: Draw events as flat, not shaded.
sk: Vykresliť udalosti ploché bez tieňov.

en: Draw spelling error indicators on words as you type.
sk: Vykreslovať indikátory pravopisných chýb na slovách pri písaní.

en: Drop-down combination box to select time
sk: Rozbaľovací zoznam na výber času

en: Due
sk: Termín

en: Due
sk: Termín do

en: Due By
sk: Termín do

en: Due Date:
sk: Termín:

en: Due date
sk: Termín

en: Due date is not a valid date
sk: Termín nie je platným dátumom

en: Due: %s
sk: Termín: %s

en: Duplicate Contact Detected
sk: Nájdený duplicitný kontakt

[ctx: ECompEditor]
en: All da_y event
sk: Celo_denná udalosť

[ctx: ECompEditor]
en: Atte_ndees…
sk: Účast_níci…

[ctx: ECompEditor]
en: C_lassification:
sk: _Zaradenie:

[ctx: ECompEditor]
en: Confidential
sk: Dôverný

[ctx: ECompEditor]
en: D_ue date:
sk: _Termín:

[ctx: ECompEditor]
en: Date _completed:
sk: _Dátum dokončenia:

[ctx: ECompEditor]
en: High
sk: Vysoká

[ctx: ECompEditor]
en: Low
sk: Nízka

[ctx: ECompEditor]
en: None
sk: Žiadna

[ctx: ECompEditor]
en: Normal
sk: Normálna

[ctx: ECompEditor]
en: Percent complete:
sk: Dokončených _percent:

[ctx: ECompEditor]
en: Priorit_y:
sk: Priorit_a:

[ctx: ECompEditor]
en: Private
sk: Súkromný

[ctx: ECompEditor]
en: Public
sk: Verejný

[ctx: ECompEditor]
en: Show time as _busy
sk: Zobraziť čas ako _obsadený

[ctx: ECompEditor]
en: Sta_rt date:
sk: Dátum _začiatku:

[ctx: ECompEditor]
en: Time _zone:
sk: Časové _pásmo:

[ctx: ECompEditor]
en: Undefined
sk: Neurčená

[ctx: ECompEditor]
en: _Categories…
sk: _Kategórie…

[ctx: ECompEditor]
en: _Description:
sk: P_opis:

[ctx: ECompEditor]
en: _End time:
sk: Čas _konca:

[ctx: ECompEditor]
en: _Location:
sk: _Umiestnenie:

[ctx: ECompEditor]
en: _Start time:
sk: Čas _začiatku:

[ctx: ECompEditor]
en: _Status:
sk: _Stav:

[ctx: ECompEditor]
en: _Summary:
sk: _Súhrn:

[ctx: ECompEditor]
en: _Web page:
sk: _Webová stránka:

[ctx: ECompEditorPage]
en: Attachments
sk: Prílohy

[ctx: ECompEditorPage]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: ECompEditorPage]
en: Recurrence
sk: Opakovanie

[ctx: ECompEditorPage]
en: Reminders
sk: Pripomenutia

[ctx: ECompEditorPage]
en: Schedule
sk: Plánovanie

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: 11th to 20th
sk: 11. až 20.

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: 1st to 10th
sk: 1. až 10.

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: 21st to 31st
sk: 21. až 31.

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Every
sk: Každý(ch)

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Friday
sk: Piatok

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Monday
sk: Pondelok

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Other Date
sk: Iný dátum

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Saturday
sk: Sobotu

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Sunday
sk: Nedeľu

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: This appointment rec_urs
sk: Táto schôdzka sa _opakuje

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: This component rec_urs
sk: Táto súčasť sa opa_kuje

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: This memo rec_urs
sk: Táto poznámka sa opa_kuje

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: This task rec_urs
sk: Táto úloha sa opa_kuje

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Thursday
sk: Štvrtok

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Tuesday
sk: Utorok

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: Wednesday
sk: Stredu

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: day
sk: dní

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: day(s)
sk: deň/dní

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: fifth
sk: piaty(u)

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: first
sk: prvý(ú)

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: for
sk: s trvaním

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: forever
sk: navždy

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: fourth
sk: štvrtý(ú)

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: last
sk: posledný(ú)

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: month(s)
sk: mesiac(ov)

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: occurrences
sk: výskytov

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: on the
sk: v

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: second
sk: druhý(ú)

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: third
sk: tretí(u)

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: until
sk: do

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: week(s)
sk: týždeň(ov)

[ctx: ECompEditorPageRecur]
en: year(s)
sk: rok(ov)

[ctx: ESendOptions]
en: _Until
sk: _Do

[ctx: ESendOptionsAfter]
en: _After
sk: _Po

[ctx: ESendOptionsAfter]
en: days
sk: dňoch

[ctx: ESendOptionsWithin]
en: Wi_thin
sk: V _rámci

[ctx: ESendOptionsWithin]
en: days
sk: dní

en: E_moji
sk: E_motikona

en: E_xpand %s Inline
sk: Roz_baliť %s vo vnútri

en: E_xpand All
sk: Roz_baliť všetko

en: E_xpand All Threads
sk: Roz_baliť všetky vlákna

en: E_xpunge
sk: _Vyčistiť

en: Each header is represented as a pair: the header name, and a boolean indicating whether the header is enabled. Disabled headers are not shown when viewing a message, but are still listed in Preferences.
sk: Každá hlavička je určená párom: názov hlavičky a pravdivostná hodnota určuje či je hlavička povolená. Zakázané hlavičky sa nezobrazujú pri prezeraní správy, ale zostanú v zozname Nastavenia.

en: Edi_t
sk: _Upraviť

en: Edit Collection
sk: Upraviť zbierku

en: Edit Label
sk: Upraviť menovku

en: Edit Location
sk: Upraviť umiestnenie

en: Edit Message
sk: Upraviť správu

en: Edit Message Note
sk: Upraviť poznámku k správe

en: Edit Rule
sk: Upraviť pravidlo

en: Edit Search Folder
sk: Upraviť vyhľadávací priečinok

en: Edit Signature
sk: Úprava podpisu

en: Edit Signature Script
sk: Úprava skriptu pre podpis

en: Edit Sort _Order…
sk: Upraviť po_radie zoradenia…

en: Edit a note for the selected message
sk: Upraví poznámku pre vybratú správu

en: Edit as Ne_w…
sk: _Upraviť ako novú…

en: Edit as text
sk: Upraviť ako text

en: Edit properties of this account
sk: Upraví vlastnosti tohto účtu

en: Edit the current appointment as new
sk: Upraví aktuálnu schôdzku ako novú

en: Editing Mode
sk: Režim úprav

en: Editor could not be loaded.
sk: Nepodarilo sa načítať editor.

en: Editor not launchable
sk: Editor nie je spustiteľný

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Email Address cannot be empty
sk: Emailová adresa nemôže byť prázdna

en: Email Address is not a valid email
sk: Emailová adresa nie je platným emailom

en: Email Address:
sk: Emailová adresa:

en: Email Certificate Trust Settings
sk: Nastavenia dôvery poštového certifikátu

en: Email Custom Header
sk: Vlastná hlavička emailu

en: Email _Address:
sk: Emailová ad_resa:

en: Email begins with
sk: Email začína na

en: Email invitations will be sent to all participants and allow them to accept this memo.
sk: Emailová pozvánka bude odoslaná všetkým účastníkom a umožní im akceptovať túto poznámku.

en: Email invitations will be sent to all participants and allow them to accept this task.
sk: Poštová pozvánka bude odoslaná všetkým účastníkom a umožní im akceptovať túto úlohu.

en: Email invitations will be sent to all participants and allow them to reply.
sk: Poštová pozvánka bude odoslaná všetkým účastníkom a umožní im odpovedať.

[ctx: EmojiChooser]
en: Activities
sk: Činnosti

[ctx: EmojiChooser]
en: Animals & Nature
sk: Zvieratá a príroda

[ctx: EmojiChooser]
en: Body & Clothing
sk: Telo a oblečenie

[ctx: EmojiChooser]
en: Flags
sk: Vlajky

[ctx: EmojiChooser]
en: Food & Drink
sk: Jedlo a nápoje

[ctx: EmojiChooser]
en: No Results Found
sk: Nenašli sa žiadne výsledky

[ctx: EmojiChooser]
en: Objects
sk: Objekty

[ctx: EmojiChooser]
en: Recent
sk: Nedávne

[ctx: EmojiChooser]
en: Smileys & People
sk: Emotikony a ľudia

[ctx: EmojiChooser]
en: Symbols
sk: Symboly

[ctx: EmojiChooser]
en: Travel & Places
sk: Cestovanie a miesta

[ctx: EmojiChooser]
en: Try a different search
sk: Skúste vyhľadať niečo iné

en: Empty Junk folders on exit
sk: Vyprázdniť priečinky Nevyžiadaná pošta pri ukončení

en: Empty Trash folders on exit
sk: Vyprázdniť priečinky Kôš pri ukončení

en: Empty _Junk
sk: Vy_prázdniť nevyžiadanú poštu

en: Empty _Trash
sk: Vyprázdniť _Kôš

en: Empty _trash folders
sk: Vyprázdniť priečinky _Kôš

en: Empty all Junk folders when exiting Evolution.
sk: Vyprázdniť všetky priečinky Nevyžiadaná pošta pri ukončení programu Evolution.

en: Empty all Trash folders when exiting Evolution.
sk: Vyprázdniť všetky priečinky Kôš pri ukončení programu Evolution.

en: Emptying trash in “%s”
sk: Vyprázdňuje sa kôš v „%s“

en: Enable Calendars to synchronize
sk: Povoliť synchronizáciu kaledárov

en: Enable D-Bus messages.
sk: Povoliť správy D-Bus.

en: Enable Unmatched search folder
sk: Povoliť vyhľadávací priečinok Nevyhovujúce

en: Enable Unmatched search folder within Search Folders. It does nothing if Search Folders are disabled.
sk: Povolí vyhľadávací priečinok Nevyhovujúce v rámci Vyhľadávacích priečinkov. Neurobí to nič, ak sú vypnuté Vyhľadávacie priečinky.

en: Enable address formatting
sk: Povoliť formátovanie adresy

en: Enable animated images in HTML mail. Many users find animated images annoying and prefer to see a static image instead.
sk: Povolí animované obrázky v HTML emailoch. Mnoho používateľov vníma animované obrázky ako otravné a radšej chce vidieť statický obrázok.

en: Enable audible notifications when new messages arrive.
sk: Povoliť zvukové oznámenia, keď prídu nové správy.

en: Enable autocontacts
sk: Povoliť automatické kontakty

en: Enable caret mode, so that you can see a cursor when reading mail.
sk: Povolí režim kurzora, že môžete vidieť kurzor počas čítania emailu.

en: Enable express mode
sk: Povoliť režim „express“

en: Enable icon in notification area.
sk: Povoliť ikonu v oblasti oznámení.

en: Enable or disable magic space bar
sk: Povoliť alebo zakázať magickú medzeru

en: Enable or disable the prompt when sending to many To and CC recipients. The “composer-many-to-cc-recips-num” defines the threshold.
sk: Povolí alebo zakáže otázku pri odosielaní mnohým adresátom v poli  „Pre“ a „Kópia“. Hraničná hodnota je určená kľúčom „composer-many-to-cc-recips-num“.

en: Enable or disable the prompt whilst marking multiple messages.
sk: Povolí alebo zakáže dopyt počas označovania násobných správ.

en: Enable or disable type ahead search feature
sk: Povoliť alebo zakázať hľadanie počas písania

en: Enable special WebKit developer features
sk: Povoliť špeciálne vývojárske funkcionality WebKit

en: Enable the side bar search feature to allow interactive searching of folder names.
sk: Povolí pre hľadanie v bočnom paneli dostupnosť interaktívneho hladania názvu priečinka.

en: Enable this to use Space bar key to scroll in message preview, message list and folders.
sk: Toto povolí použitie medzerníka na posúvanie v náhľade právy, zozname správ a priečinkov.

en: Enable to use a similar message list view settings for all folders
sk: Povoliť použitie obdobných nastavení pohľadu na zoznam správ pre všetky priečinky

en: Enable to use a similar message list view settings for all folders.
sk: Povoliť použitie obdobné nastavenia pohľadu na zoznam správ pre všetky priečinky.

en: Enable/disable caret mode
sk: Povoliť/zakázať režim kurzora

en: Enabled
sk: Povolený

en: Enables Expunge in virtual folders, which means that the Folder→Expunge will be callable in virtual folders, while the expunge itself will be done in all folders for all deleted messages within the virtual folder, not only for deleted messages belonging to the virtual folder.
sk: Povolí čistenie vo virtuálnych priečinkoch, čo znamená že ponuka Priečinok→Vyčistiť sa bude dať použiť vo virtuálnych priečinkoch a samotné čistenie prebehne vo všetkých priečinkoch, v ktorých sa nachádzajú mazané správy z virtuálneho priečinka, a nie len pre mazané správy spadajúce do virtuálneho priečinka.

en: Encode filenames in an Outlook/GMail way
sk: Kódovať názvy súborov v štýle Outlook/GMail

en: Encode filenames in an _Outlook/GMail way
sk: Kódovať názvy súborov v štýle _Outlook/GMail

en: Encode filenames in the mail headers same as Outlook or GMail do, to let them display correctly filenames with UTF-8 letters sent by Evolution, because they do not follow the RFC 2231, but use the incorrect RFC 2047 standard.
sk: Kódovať názvy súborov v hlavičke správy tak ako to robí Outlook alebo GMail, aby sa potom správne zobrazovali názvy súborov s písmenami v UTF-8 odosielané Evolution, pretože oni nespĺňajú RFC 2231, ale používajú nevhodný štandard RFC 2047.

en: Encrypt
sk: Šifrovanie

en: Encrypt this message with PGP
sk: Zašifruje túto správu pomocou PGP

en: Encrypt this message with your S/MIME Encryption Certificate
sk: Zašifruje túto správu vaším šifrovacím certifikátom S/MIME

en: Encrypted
sk: Zašifrované

en: Encrypted by:
sk: Zašifroval:

en: Encrypted, strong
sk: Zašifrované, silno

en: Encrypted, weak
sk: Zašifrované, slabo

en: Encryption
sk: Šifrovanie

en: Encryption _method:
sk: _Spôsob šifrovania:

en: Encryption certificate:
sk: Certifikát na šifrovanie:

en: Encryption:
sk: Šifrovanie:

en: End
sk: Koniec

en: End Date
sk: Dátum konca

en: End Date:
sk: Dátum konca:

en: End date is not a valid date
sk: Dátum konca nie je platným dátumom

en: End day:
sk: Koncový deň:

en: End time is not a valid time
sk: Čas konca nie je platným časom

en: End time of the recurrence is before the start
sk: Čas konca opakovania je pred pred začiatkom

en: End time:
sk: Čas konca:

en: Enter a URL here
sk: Sem zadajte URL

en: Enter new password
sk: Zadajte nové heslo

en: Enter new password for certificate database
sk: Zadajte vaše heslo pre databázu certifikátov

en: Enter password
sk: Zadajte heslo

en: Enter password for PKCS12 file:
sk: Zadajte heslo pre súbor PKCS12:

en: Enter password to access free/busy information on server %s as user %s
sk: Zadajte heslo na prístup k informáciám diára na serveri %s pre používateľa %s

en: Enter password.
sk: Zadajte heslo.

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message
sk: Zadajte adresy, ktoré dostanú kópiu správy

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message without appearing in the recipient list of the message
sk: Zadajte adresy, ktoré dostanú kópiu správy bez toho, aby boli v zozname adresátov správy

en: Enter the character set to use
sk: Zadajte znakovú sadu, ktorú chcete použiť

en: Enter the password for “%s”
sk: Zadajte heslo pre „%s“

en: Enter the password for “%s”, token “%s”
sk: Zadajte heslo pre „%s“, token „%s“

en: Enter the recipients of the message
sk: Zadajte adresátov správy

en: Error adding contact
sk: Chyba pri pridávaní kontaktu

en: Error adding list
sk: Chyba pri pridávaní zoznamu

en: Error creating view for the calendar “{0}”
sk: Chyba pri vytváraní zobrazenia kalendára „{0}“

en: Error creating view for the memo list “{0}”
sk: Chyba pri vytváraní zobrazenia zoznamu poznámok „{0}“

en: Error creating view for the task list “{0}”
sk: Chyba pri vytváraní zobrazenia zoznamu úloh „{0}“

en: Error getting book view
sk: Chyba pri získavaní pohľadu na adresár kontaktov

en: Error loading calendar “{0}”
sk: Chyba pri načítavaní kalendára „{0}“

en: Error loading filter definitions.
sk: Chyba načítavania definícií filtrov.

en: Error loading memo list “{0}”
sk: Chyba pri načítavaní zoznamu poznámok „{0}“

en: Error loading task list “{0}”
sk: Chyba pri načítavaní zoznamu úloh „{0}“

en: Error modifying card
sk: Chyba pri zmene vizitky

en: Error modifying contact
sk: Chyba pri zmene kontaktu

en: Error modifying list
sk: Chyba pri zmene zoznamu

en: Error parsing MBOX part: %s
sk: Chyba pri analýze časti MBOX: %s

en: Error removing contact
sk: Chyba pri odstraňovaní kontaktu

en: Error removing list
sk: Chyba pri odstraňovaní zoznamu

en: Error saving to autosave because “{1}”.
sk: Chyba pri ukladaní do automatického uloženia kvôli „{1}“.

en: Error saving {0} to {1}: {2}
sk: Chyba pri ukladaní {0} do {1}: {2}

en: Error verifying signature: %s
sk: Chyba overovania podpisu: %s

en: Error while performing operation.
sk: Chyba počas vykonávania operácie.

en: Error while {0}.
sk: Chyba počas {0}.

en: Esq.
sk: Váž. pán

en: Esti_mated duration:
sk: O_dhadované trvanie:

en: Estimated duration
sk: Odhadované trvanie

en: Estimated duration:
sk: Odhadované trvanie:

en: Estimated duration: %s
sk: Odhadované trvanie: %s

en: Europe/Amsterdam
sk: Európa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sk: Európa/Andorra

en: Europe/Athens
sk: Európa/Atény

en: Europe/Belfast
sk: Európa/Belfast

en: Europe/Belgrade
sk: Európa/Belehrad

en: Europe/Berlin
sk: Európa/Berlín

en: Europe/Bratislava
sk: Európa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sk: Európa/Brusel

en: Europe/Bucharest
sk: Európa/Bukurešť

en: Europe/Budapest
sk: Európa/Budapešť

en: Europe/Chisinau
sk: Európa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
sk: Európa/Kodaň

en: Europe/Dublin
sk: Európa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
sk: Európa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
sk: Európa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
sk: Európa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
sk: Európa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
sk: Európa/Kyjev

en: Europe/Lisbon
sk: Európa/Lisabon

en: Europe/Ljubljana
sk: Európa/Ľubľana

en: Europe/London
sk: Európa/Londýn

en: Europe/Luxembourg
sk: Európa/Luxembourg

en: Europe/Madrid
sk: Európa/Madrid

en: Europe/Malta
sk: Európa/Malta

en: Europe/Minsk
sk: Európa/Minsk

en: Europe/Monaco
sk: Európa/Monako

en: Europe/Moscow
sk: Európa/Moskva

en: Europe/Nicosia
sk: Európa/Nikózia

en: Europe/Oslo
sk: Európa/Oslo

en: Europe/Paris
sk: Európa/Paríž

en: Europe/Prague
sk: Európa/Praha

en: Europe/Riga
sk: Európa/Riga

en: Europe/Rome
sk: Európa/Rím

en: Europe/Samara
sk: Európa/Samara

en: Europe/San_Marino
sk: Európa/San_Maríno

en: Europe/Sarajevo
sk: Európa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
sk: Európa/Simferopol

en: Europe/Skopje
sk: Európa/Skopje

en: Europe/Sofia
sk: Európa/Sofia

en: Europe/Stockholm
sk: Európa/Štokholm

en: Europe/Tallinn
sk: Európa/Talin

en: Europe/Tirane
sk: Európa/Tirana

en: Europe/Uzhgorod
sk: Európa/Užhorod

en: Europe/Vaduz
sk: Európa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sk: Európa/Vatikán

en: Europe/Vienna
sk: Európa/Viedeň

en: Europe/Vilnius
sk: Európa/Vilňus

en: Europe/Warsaw
sk: Európa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sk: Európa/Záhreb

en: Europe/Zaporozhye
sk: Európa/Záporožie

en: Europe/Zurich
sk: Európa/Curych

en: Event cannot be edited, because the selected calendar could not be opened
sk: Udalosť sa nedá upravovať, pretože vybraný kalendár sa nepodarilo otvoriť

en: Event cannot be edited, because the selected calendar is read only
sk: Udalosť sa nedá upravovať, pretože vybraný kalendár je len na čítanie

en: Event information
sk: Informácie o udalosti

en: Events
sk: Udalosti

en: Event’s time is in the past
sk: Čas udalosti je v minulosti

en: Every time Evolution starts, check whether or not it is the default mailer.
sk: Pri každom spustení Evolution, skontroluje či je alebo nie je predvoleným poštovým klientom.

en: Evolution Account Assistant
sk: Asistent účtov Evolution

en: Evolution Accounts
sk: Účty aplikácie Evolution

en: Evolution Back Up
sk: Záloha Evolution

en: Evolution Calendar intelligent importer
sk: Inteligentný importovací nástroj kalendára Evolution

en: Evolution Contacts CSV and Tab Importer
sk: Importovací nástroj kontaktov Evolution vo formáte CSV a Tab

en: Evolution Contacts CSV or Tab (.csv, .tab)
sk: Kontakty Evolution vo formáte CSV alebo Tab (.csv, .tab)

en: Evolution Elm importer
sk: Importovací nástroj Evolution Elm

en: Evolution Import Assistant
sk: Asistent importu pre Evolution

en: Evolution KMail importer
sk: Importovací nástroj Evolution KMail

en: Evolution LDIF importer
sk: Importovací nástroj Evolution LDIF

en: Evolution Mail and Calendar
sk: Evolution - pošta a kalendár

en: Evolution Pine importer
sk: Importovací nástroj Evolution Pine

en: Evolution Preferences
sk: Nastavenia programu Evolution

en: Evolution Restore
sk: Obnova Evolution

en: Evolution Source Viewer
sk: Prehliadač zdroja Evolution

en: Evolution checked for settings to import from the following applications: Pine, Netscape, Elm, iCalendar, KMail. No importable settings found. If you would like to try again, please click the “Back” button.
sk: Evolution skontroloval možnosť importu nastavení z týchto aplikácií: Pine, Netscape, Elm, iCalendarm KMail. Nebolo nájdené žiadne nastavenia, ktoré by bolo možné importovať. Ak to chcete skúsiť znovu, stlačte tlačidlo „Späť“.

en: Evolution has found some keywords that suggest that this message should contain an attachment, but cannot find one.
sk: Evolution objavil niektoré kľúčové slová, ktoré indikujú, že správa by mala obsahovať prílohu, ale nenašiel žiadnu.

en: Evolution iCalendar importer
sk: Importovací nástroj Evolution iCalendar

en: Evolution is a personal information management application that provides integrated mail, calendaring and address book functionality.
sk: Evolution je aplikácia na správu osobných informácií, ktorá poskytuje integrované funkcie na správu pošty, kalendára a adresára kontaktov.

en: Evolution is currently offline because the network is unavailable.
sk: Evolution je momentálne odpojený, pretože nie je dostupná sieť.

en: Evolution is currently offline due to a network outage.
sk: Evolution je momentálne v odpojenom režime, pretože nie je dostupná sieť.

en: Evolution is currently offline.
sk: Evolution je práve v odpojenom režime.

en: Evolution is currently offline.  Click this button to work online.
sk: Evolution je momentálne odpojený.  Stlačením tohto tlačidla prejdete do pripojeného režimu.

en: Evolution is currently online.  Click this button to work offline.
sk: Evolution je momentálne pripojený.  Stlačením tohto tlačidla prejdete do odpojeného režimu.

en: Evolution is taking a long time to shut down, possibly due to network connectivity issues. Would you like to cancel all pending operations and close immediately, or keep waiting?
sk: Program Evolution sa vypína príliš dlho pravdepodobne kvôli problémom s pripojením k sieti. Chceli by ste zrušiť všetky nedokončené operácie a okamžite skončiť, alebo chcete čakať ďalej?

en: Evolution is unable to create a temporary file to save your mail. Retry later.
sk: Evolution nemôže vytvoriť dočasný súbor na uloženie vašej poštovej správy. Skúste to neskôr.

en: Evolution no longer supports upgrading directly from version {0}. However as a workaround you might try first upgrading to Evolution 2, and then upgrading to Evolution 3.
sk: Evolution už viac nepodporuje priamu aktualizáciu z verzie {0}. Obísť to možno tak, že sa pokúsite aktualizovať na Evolution verzie 2 a až následne na Evolution verzie 3.

en: Evolution quit unexpectedly while you were composing a new message. Recovering the message will allow you to continue where you left off.
sk: Evolution bol ukončený neočakávane počas vytvárania novej správy. Odbnova správy sprístupní aby ste mohli pokračovať, kde ste skončili.

en: Evolution supports a wide range of industry standard data formats and network protocols for information exchange, with an emphasis on standards compliance and security. Evolution can also integrate smoothly with Microsoft Exchange by way of the “Exchange Web Services” (EWS) extension.
sk: Program Evolution podporuje veľké množstvo formátov údajov a sieťových protokolov slúžiacich na výmenu údajov, s dôrazom na dodržanie štandardov a bezpečnosti. Program Evolution sa dokáže jednoducho integrovať so službou Microsoft Exchange pomocou rozšírenia EWS „Exchange Web Services“.

en: Evolution vCalendar importer
sk: Importovací nástroj Evolution vCalendar

en: Evolution vCard Importer
sk: Importovací nástroj Evolution vCard

en: Evolution will return to online mode once a network connection is established.
sk: Evolution sa vráti do pripojeného režimu hneď po nadviazaní sieťového pripojenia.

en: Evolution’s local mail format has changed from mbox to Maildir. Your local mail must be migrated to the new format before Evolution can proceed. Do you want to migrate now?
    
    An mbox account will be created to preserve the old mbox folders. You can delete the account after ensuring the data is safely migrated. Please make sure there is enough disk space if you choose to migrate now.
sk: Formát miestnej pošty programu Evolution sa zmenil z mbox na Maildir. Vaša miestna pošta musí byť premigrovaná do nového formátu skôr ako bude Evolution spustený. Chcete pustiť migráciu teraz?
    
    Účet pre mbox bude vytvorený pre zachovanie starých priečinkov mbox. Po migrácii môžete zrušiť tento účet, keď budú všetky údaje bezpečne zmigrované. Zabezpečte, prosím, dostatok miesta na disku, ak chcete spustiť migráciu teraz.

en: Evolution’s local mail format has changed.
sk: Formát miestnej pošty programu Evolution sa zmenil.

en: Exactly
sk: presne

en: Exceptions
sk: Výnimky

en: Execute the current search parameters
sk: Vykoná aktuálne parametre hľadania

en: Execute these search parameters
sk: Vykoná tieto vyhľadávacie parametre

en: Exist
sk: Existuje

en: Exit the program
sk: Ukončí program

en: Expand all folders
sk: Rozbalí všetky priečinky

en: Expand all message threads
sk: Rozbalí všetky vlákna správ

en: Expires
sk: Platnosť vyprší

en: Expression
sk: Výraz

en: Expunging and storing account “%s”
sk: Čistí a ukladá sa účet „%s“

en: Expunging completed tasks
sk: Čistia sa dokončené úlohy

en: Expunging trash at “%s”
sk: Čistí sa kôš v „%s“

en: External Editor
sk: Externý editor

en: External editor still running
sk: Externý editor stále beží

en: Extracting files from back up
sk: Rozbaľujú sa súbory zo zálohy

en: FTP (with login)
sk: FTP (s prihlásením)

en: F_all back to threading messages by subject
sk: V_ytvoriť vlákna správ aj podľa predmetu

en: F_ilename:
sk: Náz_ov súboru:

en: F_older
sk: P_riečinok

en: F_orward As
sk: _Odoslať ďalej ako

en: Face
sk: Tvár

en: Failed Read
sk: Zlyhalo čítanie

en: Failed to add timezone to “{0}”
sk: Zlyhalo pridanie časovej zóny do „{0}“

en: Failed to append to %s: %s
    Appending to local “Sent” folder instead.
sk: Zlyhalo pridanie do %s: %s
    Namiesto toho sa pridá do lokálneho priečinka „Odoslaná pošta“.

en: Failed to append to local “Sent” folder: %s
sk: Zlyhalo pridanie do lokálneho priečinka „Odoslaná pošta“: %s

en: Failed to apply outgoing filters. One reason can be that folder location set in one or more filters is invalid. Please check your filters in Edit→Message Filters.
    Original error was: %s
sk: Zlyhalo použitie filtrov pre odchádzajúce správy. Jedna z príčin môže byť, že umiestnenie priečinka nastavené v jednom prípadne viacerých filtroch je neplatné. Skontrolujte, prosím, svoje filtre cez Upraviť→Filtre správ.
    Pôvodná chyba bola: %s

en: Failed to apply outgoing filters: %s
sk: Zlyhalo použitie filtrov pre odosielanú poštu: %s

en: Failed to authenticate with LDAP server (%d): %s
sk: Nepodarilo sa overiť totožnosť na serveri LDAP (%d): %s

en: Failed to backup key and certificate
sk: Zlyhalo zálohovanie kľúča a certifikátu

en: Failed to communicate with LDAP server.
sk: Nepodarilo sa komunikovať so serverom LDAP.

en: Failed to connect account “{0}”.
sk: Zlyhalo pripojenie účtu „{0}“.

en: Failed to connect address book “{0}”
sk: Zlyhalo pripojenie adresára kontaktov „{0}“

en: Failed to connect calendar “{0}”
sk: Zlyhalo pripojenie kalendára „{0}“

en: Failed to connect mail account “{0}”
sk: Zlyhalo pripojenie poštového účtu „{0}“

en: Failed to connect memo list “{0}”
sk: Zlyhalo pripojenie zoznamu poznámok „{0}“

en: Failed to connect task list “{0}”
sk: Zlyhalo pripojenie zoznamu úloh „{0}“

en: Failed to connect “{0}”
sk: Zlyhalo pripojenie „{0}“

en: Failed to copy a memo into the memo list “{0}”
sk: Zlyhalo kopírovanie poznámky do zoznamu poznámok „{0}“

en: Failed to copy a task into the task list “{0}”
sk: Zlyhalo kopírovanie úlohy do zoznamu úloh „{0}“

en: Failed to copy an event into the calendar “{0}”
sk: Zlyhalo kopírovanie udalosti do kalendára „{0}“

en: Failed to create a memo in the memo list “{0}”
sk: Zlyhalo vytvorenie poznámky v zozname poznámok „{0}“

en: Failed to create a task in the task list “{0}”
sk: Zlyhalo vytvorenie úlohy v zozname úloh „{0}“

en: Failed to create a thread:
sk: Zlyhalo vytvorenie vlákna:

en: Failed to create an event in the calendar “{0}”
sk: Zlyhalo vytvorenie udalosti v kalendári „{0}“

en: Failed to create new book
sk: Zlyhalo vytvorenie novej knihy

en: Failed to create new calendar
sk: Zlyhalo vytvorenie nového kalendára

en: Failed to create new collection
sk: Zlyhalo vytvorenie novej zbierky

en: Failed to create sources:
sk: Zlyhalo vytvorenie zdrojov:

en: Failed to delete a memo in the memo list “{0}”
sk: Zlyhalo odstránenie poznámky zo zoznamu poznámok „{0}“

en: Failed to delete a task in the task list “{0}”
sk: Zlyhalo odstránenie úlohy zo zoznamu úloh „{0}“

en: Failed to delete an event in the calendar “{0}”
sk: Zlyhalo odstránenie udalosti z kalendára „{0}“

en: Failed to delete book
sk: Zlyhalo odstránenie knihy

en: Failed to delete calendar
sk: Zlyhalo odstránenie kalendára

en: Failed to delete collection
sk: Zlyhalo odstránenie zbierky

en: Failed to delete contact
sk: Odstránenie kontaktov zlyhalo

en: Failed to delete message note in folder “{0}”
sk: Zlyhalo odstránenie poznámky k správe z priečinka „{0}“

en: Failed to delete resource “{0}”.
sk: Zlyhalo odstránenie zdroja „{0}“.

en: Failed to delete selected attendee | Failed to delete selected attendees
sk[0]: Zlyhalo odstránenie vybratých účastníkov
sk[1]: Zlyhalo odstránenie vybratého účastníka
sk[2]: Zlyhalo odstránenie vybratých účastníkov

en: Failed to disconnect account “{0}”.
sk: Zlyhalo odpojenie účtu „{0}“.

en: Failed to empty Junk folder “{0}”
sk: Zlyhalo vyprázdňovanie priečinka s nevyžiadanou poštou „{0}“

en: Failed to expunge folder “{0}”.
sk: Zlyhalo čistenie priečinka „{0}“.

en: Failed to filter selected messages. One reason can be that folder location set in one or more filters is invalid. Please check your filters in Edit→Message Filters.
    Original error was: %s
sk: Zlyhalo filtrovanie vybraných správ. Jedna z príčin môže byť, že umiestnenie priečinka nastavené v jednom prípadne viacerých filtroch je neplatné. Skontrolujte, prosím, svoje filtre cez Upraviť→Filtre správ.
    Pôvodná chyba bola: %s

en: Failed to find duplicate messages.
sk: Zlyhalo hľadanie duplicitných správ.

en: Failed to finish trust prompt for “{0}”
sk: Zlyhalo dokončenie pýtania dôveryhodnosti pre „{0}“

en: Failed to get a memo from the memo list “{0}”
sk: Zlyhalo získanie poznámky zo zoznamu poznámok „{0}“

en: Failed to get a task from the task list “{0}”
sk: Zlyhalo získanie úlohy zo zoznamu úloh „{0}“

en: Failed to get an event from the calendar “{0}”
sk: Zlyhalo získanie udalosti z kalendára „{0}“

en: Failed to get selected collection HREF
sk: Zlyhalo získanie atribútu HREF vybranej zbierky

en: Failed to get server setup.
sk: Zlyhalo získanie nastavenia servera.

en: Failed to get values from “{0}”
sk: Zlyhalo získanie hodnôt z „{0}“

en: Failed to import certificate
sk: Zlyhal import certifikátu

en: Failed to import certificate: %s
sk: Zlyhal import certifikátu: %s

en: Failed to insert HTML file.
sk: Zlyhalo vloženie HTML súboru.

en: Failed to insert text file.
sk: Zlyhalo vloženie textového súboru.

en: Failed to invoke authenticate for “{0}”
sk: Zlyhalo vyvolanie autorizácie pre „{0}“

en: Failed to launch command “%s”:
sk: Zlyhalo spustenie príkazu „%s“:

en: Failed to load certificate: %s
sk: Zlyhalo načítanie certifikátu: %s

en: Failed to make an occurrence movable
sk: Zlyhalo nastavenie výskytu ako presunuteľný

en: Failed to mark messages as read.
sk: Zlyhalo označenie správ ako prečítané.

en: Failed to mark subthread to be ignored in folder “{0}”
sk: Zlyhalo označenie podvlákna v priečinku „{0}“ za ignorované

en: Failed to mark thread to be ignored in folder “{0}”
sk: Zlyhalo označenie vlákna za ignorované v priečinku „{0}“

en: Failed to modify a memo in the memo list “{0}”
sk: Zlyhala úprava poznámky v zozname poznámok „{0}“

en: Failed to modify a task in the task list “{0}”
sk: Zlyhala úprava úlohy v zozname úloh „{0}“

en: Failed to modify an event in the calendar “{0}”
sk: Zlyhala úprava udalosti v kalendári „{0}“

en: Failed to move a memo into the memo list “{0}”
sk: Zlyhalo presunutie poznámky do zoznamu poznámok „{0}“

en: Failed to move a task into the task list “{0}”
sk: Zlyhalo presunutie úlohy do zoznamu úloh „{0}“

en: Failed to move an event into the calendar “{0}”
sk: Zlyhalo presunutie udalosti do kalendára „{0}“

en: Failed to obtain content of editor
sk: Zlyhalo získanie obsahu editora

en: Failed to open calendar “{0}”
sk: Zlyhalo otvorenie kalendára „{0}“

en: Failed to open folder.
sk: Zlyhalo otvorenie priečinka.

en: Failed to open memo list “{0}”
sk: Zlyhalo otvorenie zoznamu poznámok „{0}“

en: Failed to open task list “{0}”
sk: Zlyhalo otvorenie zoznamu úloh „{0}“

en: Failed to prompt for credentials for “{0}”
sk: Zlyhalo pýtanie poverení pre „{0}“

en: Failed to query server for a list of supported authentication mechanisms.
sk: Zlyhala požiadavka na server o zoznam podporovaných spôsobov overenia.

en: Failed to read output from SpamAssassin:
sk: Zlyhalo čítanie výstupu z programu SpamAssassin:

en: Failed to refresh address book “{0}”
sk: Zlyhalo obnovenie adresára kontaktov „{0}“

en: Failed to refresh calendar “{0}”
sk: Zlyhalo obnovenie kalendára „{0}“

en: Failed to refresh folder “{0}”.
sk: Zlyhalo znovunačítanie priečinka „{0}“.

en: Failed to refresh list of account address books
sk: Zlyhalo obnovenie adresára kontaktov účtu

en: Failed to refresh list of account sources
sk: Zlyhalo obnovenie zoznamu zdrojov účtov

en: Failed to refresh memo list “{0}”
sk: Zlyhalo obnovenie zoznamu poznámok „{0}“

en: Failed to refresh task list “{0}”
sk: Zlyhalo obnovenie zoznamu úloh „{0}“

en: Failed to remove attachments from messages.
sk: Zlyhalo zmazanie príloh zo správ.

en: Failed to remove data source “{0}”.
sk: Zlyhalo odstránenie zdroja údajov „{0}“.

en: Failed to retrieve message:
sk: Zlyhalo získavanie správy:

en: Failed to retrieve messages.
sk: Zlyhalo získavanie správ.

en: Failed to save attachments
sk: Zlyhalo uloženie prílohy

en: Failed to save certificate: %s
sk: Zlyhalo uloženie certifikátu: %s

en: Failed to save changes
sk: Zlyhalo uloženie zmien

en: Failed to save messages to disk.
sk: Zlyhalo ukladanie správ na disk.

en: Failed to search for collection children
sk: Zlyhalo vyhľadávanie potomkov zbierky

en: Failed to search for user home
sk: Zlyhalo vyhľadanie domovského priečinku používateľa

en: Failed to send a memo to the memo list “{0}”
sk: Zlyhalo odoslanie poznámky do zoznamu poznámok „{0}“

en: Failed to send a message | Failed to send %d of %d messages
sk[0]: Zlyhalo odosielanie %d z %d správ
sk[1]: Zlyhalo odosielanie %d z %d správy
sk[2]: Zlyhalo odosielanie %d z %d správ

en: Failed to send a task to the task list “{0}”
sk: Zlyhalo odoslanie úlohy do zoznamu úloh „{0}“

en: Failed to send an event to the calendar “{0}”
sk: Zlyhalo odoslanie udalosti do kalendára „{0}“

en: Failed to spawn Bogofilter (%s):
sk: Zlyhalo spustenie programu Bogofilter (%s):

en: Failed to spawn SpamAssassin (%s):
sk: Zlyhalo spustenie programu SpamAssassin (%s):

en: Failed to store message note in folder “{0}”
sk: Zlyhalo uloženie poznámky k správe do priečinka „{0}“

en: Failed to store password:
sk: Zlyhalo uloženie hesla:

en: Failed to stream mail message content to Bogofilter:
sk: Zlyhal tok obsahu poštovej správy do programu Bogofilter:

en: Failed to stream mail message content to SpamAssassin:
sk: Zlyhal tok obsahu poštovej správy do programu SpamAssassin:

en: Failed to unmark subthread from being ignored in folder “{0}”
sk: Zlyhalo zrušenie označenia podvlákna za ignorované v priečinku „{0}“

en: Failed to unmark thread from being ignored in folder “{0}”
sk: Zlyhalo zrušenie označenia vlákna za ignorované v priečinku „{0}“

en: Failed to unsubscribe from folder “{0}”.
sk: Zlyhalo odhlásenie priečinka „{0}“ z odberu.

en: Failed to update a memo in the memo list “{0}”
sk: Zlyhalo aktualizovanie poznámky v zozname poznámok „{0}“

en: Failed to update a task in the task list “{0}”
sk: Zlyhalo aktualizovanie úlohy v zozname úloh „{0}“

en: Failed to update an event in the calendar “{0}”
sk: Zlyhalo aktualizovanie udalosti v kalendári „{0}“

en: Failed to update data source “{0}”.
sk: Zlyhala aktualizácia zdroja údajov „{0}“.

en: Failed to write “%s” to SpamAssassin:
sk: Zlyhalo zapísanie „%s“ do programu SpamAssassin:

en: Failure reason: %s
sk: Dôvod zlyhania: %s

en: Family Name
sk: Priezvisko

en: February
sk: Február

en: Fetching mail from “%s”
sk: Získava sa pošta z „%s“

en: File As
sk: Uložiť ako

en: File _type:
sk: _Typ súboru:

en: File exists but cannot overwrite it.
sk: Súbor existuje, ale nedá sa prepísať.

en: File exists but is not a regular file.
sk: Súbor existuje, ale nie je to bežný súbor.

en: File extension for new notes:
sk: Prípona súboru nových poznámok:

en: File has been removed.
sk: Súbor bol odstránený.

en: File “%s” has been removed.
sk: Súbor „%s“ bol odstránený.

en: File “{0}” does not exist or is not a regular file.
sk: Súbor „{0}“ neexistuje alebo nie je normálny súbor.

en: File “{0}” is not a valid Evolution backup file.
sk: Súbor „{0}“ nie je platným záložným súborom programu Evolution.

en: File:
sk: Súbor:

en: Filter should have at least one condition.
sk: Filter by mal mať aspoň jednu podmienku.

en: Filter the selected messages for junk status
sk: Filtruje vybrané správy na nevyžiadanú poštu

en: Filtering Selected Messages
sk: Filtrujú sa vybrané správy

en: Fin_d:
sk: _Nájsť:

en: Find
sk: Nájdenie

en: Find A_gain
sk: Nájsť znov_u

en: Find Address Books
sk: Nájsť adresáre kontaktov

en: Find Calendars
sk: Nájsť kalendáre

en: Find Memo Lists
sk: Nájsť zoznam poznámok

en: Find Notes
sk: Nájsť poznámky

en: Find Possible Search Bases
sk: Nájsť možné základne vyhľadávania

en: Find Task Lists
sk: Nájsť zoznam úloh

en: Find _Next
sk: Nájdi ďa_lší

en: Find _Previous
sk: Nájdi p_redchádzajúci

en: Find items that meet the following conditions
sk: Nájsť položky, ktoré spĺňajú nasledujúce požiadavky

en: Find next occurrence of the current search string
sk: Nájde ďalší výskyt aktuálne hľadaného reťazca

en: Find previous occurrence of the current search string
sk: Nájde predchádzajúci výskyt aktuálne hľadaného reťazca

en: Find the next occurrence of the phrase
sk: Nájde daľší výskyt frázy

en: Find the previous occurrence of the phrase
sk: Nájde predchádzajúci výskyt frázy

en: Fingerprint
sk: Odtlačok

en: First day of the week
sk: Prvý deň týždňa

en: Fix_ed Width Font:
sk: Písmo s p_evnou šírkou:

en: Fl_ush Outbox
sk: _Vyprázdniť priečinok Pošta na odoslanie

en: Flag Status
sk: Stav značiek

en: Flag that enables a much simplified user interface.
sk: Príznak ktorý zapína zjednodušené používateľské rozhranie.

en: Flag the selected messages for follow-up
sk: Označí vybrané správy pre sledovanie

en: Flag to Follow Up
sk: Označiť značkou Vybaviť

en: Flagged
sk: Označené

en: Flags
sk: Značky

en: Flush Outbox after filtering
sk: Vyprázniť Pošta na odoslanie po filtrovaní

en: Folder
sk: Priečinok

en: Folder Properties
sk: Vlastnosti priečinka

en: Folder Sort Order
sk: Poradie radenia priečinkov

en: Folder Subscriptions
sk: Priečinky prihlásené k odberu

en: Folder _name:
sk: _Názov priečinka:

en: Folder names cannot contain “/”
sk: Názvy priečinkov nemôžu obsahovať „/“

en: Folder “%s” contains %u duplicate message. Are you sure you want to delete it? | Folder “%s” contains %u duplicate messages. Are you sure you want to delete them?
sk[0]: Priečinok „%s“ obsahuje %u duplicitných správ. Ste si istý, že ich chcete odstrániť?
sk[1]: Priečinok „%s“ obsahuje %u duplicitnú správu. Ste si istý, že ju chcete odstrániť?
sk[2]: Priečinok „%s“ obsahuje %u duplicitné správy. Ste si istý, že ich chcete odstrániť?

en: Folder “{0}” doesn’t contain any duplicate message.
sk: Priečinok „{0}“ neobsahuje žiadnu duplicitnú správu.

en: Folder: %s
sk: Priečinok: %s

en: Follow Up
sk: Vybaviť

en: Follow Up Flag
sk: Značka Sledovať

en: Follow _Up…
sk: Vy_baviť…

en: Follow-Up
sk: Vybaviť

en: Follow-up
sk: Vybaviť

en: Font Color
sk: Farba písma

en: Font Name
sk: Názov písma

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Font _Size
sk: Veľkosť _písma

en: For Components:
sk: Pre súčasti:

en: For XEmacs use “xemacs”
    For Vim use “gvim -f”
sk: Pre XEmacs použite „xemacs“
    Pre Vim použite „gvim -f“

en: For Your Eyes Only
sk: Len pre vaše oči

en: For Your Information
sk: Pre vašu informáciu

en: For _Wide View
sk: Pre ši_roký pohľad

en: For_mat
sk: For_mát

en: Force images in HTML mail to be loaded
sk: Vždy načíta obrázky v pošte HTML

en: Forcibly shut down Evolution
sk: Vynútene vypnúť Evolution

en: Format Column_s…
sk: Formát stĺpco_v…

en: Format part as HTML
sk: Formátovať časť ako HTML

en: Format part as an RFC822 message
sk: Formátovať časť ako správu spĺňajúcu RFC822

en: Format part as plain text
sk: Formátovať časť ako obyčajný text

en: Format:
sk: Formát:

en: Forward
sk: Odoslať ďalej

en: Forward As _Attached
sk: Odoslať ďalej ako _priložené

en: Forward As _Inline
sk: Odoslať ďalej _v texte

en: Forward As _Quoted
sk: Odoslať ďalej ako _citované

en: Forward message
sk: Preodosielacia správa

en: Forward the selected message in the body of a new message
sk: Odošle ďalej niekomu vybranú správu v tele novej správy

en: Forward the selected message quoted like a reply
sk: Odošle ďalej túto správu vloženú do vašej správy podobne ako pri odpovedi

en: Forward the selected message to someone
sk: Preodošle niekomu vybranú správu

en: Forward the selected message to someone as an attachment
sk: Vybranú správu odošle ďalej niekomu ako prílohu

en: Forward to
sk: Odoslať ďalej

en: Forwarded
sk: Odoslané ďalej

en: Forwarded message
sk: Správa odoslaná ďalej

en: Forwarded message — %s
sk: Správa odoslaná ďalej — %s

en: Forwarded messages
sk: Správy odoslané ďalej

en: Found no candidates. It can also mean that the server doesn’t provide any information about its configuration using the selected lookup methods. Enter the account manually instead or change above settings.
sk: Nenašli sa žiadni kandidáti. Môže to znamenať, že server neposkytuje žiadne informácie o svojej konfigurácii pomocou vybraných spôsobov vyhľadávania. Zadajte namiesto toho účet ručne, alebo zmeňte nastavenia vyššie.

en: Found one candidate | Found %d candidates
sk[0]: Našlo sa %d kandidátov
sk[1]: Našiel sa jeden kandidát
sk[2]: Našli sa %d kandidáti

en: Found the appointment in the calendar “%s”
sk: Schôdzka bola nájdená v kalendári „%s“

en: Found the memo in the memo list “%s”
sk: Nájdená poznámka v zozname poznámok „%s“

en: Found the task in the task list “%s”
sk: Nájdená úloha v zozname úloh „%s“

en: Fr
sk: Pi

en: Fr_om:
sk: _Od:

en: Free
sk: Voľný

en: Free Form Expression
sk: Výraz vo voľnom tvare

en: Free form expression
sk: Výraz vo voľnom tvare

en: Free/Busy
sk: Diár

en: Free/Busy information
sk: Informácie o diári

en: Free/Busy information (%s to %s)
sk: Informácie o diári (%s do %s)

en: Free/Busy:
sk: Diár:

en: Free/busy template URL
sk: URL šablóny diára

en: Friday
sk: Piatok

en: Friday is a work day
sk: Piatok je pracovný deň

en: From
sk: Od

en: From %s:
sk: Od %s:

en: From: %s
sk: Od: %s

en: Full Nam_e:
sk: Celé m_eno:

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Full Name should not be empty
sk: Celé meno by nemalo byť prázdne

en: Full Name:
sk: Celé meno:

en: Full _Name...
sk: _Celé meno…

en: Full path command to run Bogofilter
sk: Úplná cesta príkazu na spustenie programu Bogofilter

en: Full path command to run sa-learn
sk: Úplná cesta príkazu na spustenie programu sa-learn

en: Full path command to run spamassassin
sk: Úplná cesta príkazu na spustenie programu spamassassin

en: Full path to a Bogofilter command. If not set, then a compile-time path is used, usually /usr/bin/bogofilter. The command should not contain any other arguments.
sk: Úplná cesta k príkazu Bogofilter. Ak nie je nastavená, použije sa cesta z kompilácie, obvykle to býva /usr/bin/bogofilter. Príkaz by nemal obsahovať žiadne parametre.

en: Full path to a sa-learn command. If not set, then a compile-time path is used, usually /usr/bin/sa-learn. The command should not contain any other arguments.
sk: Úplná cesta k príkazu sa-learn. Ak nie je nastavená, použije sa cesta z kompilácie, obvykle to býva /usr/bin/sa-learn. Príkaz by nemal obsahovať žiadne parametre.

en: Full path to a spamassassin command. If not set, then a compile-time path is used, usually /usr/bin/spamassassin. The command should not contain any other arguments.
sk: Úplná cesta k príkazu spamassassin. Ak nie je nastavená, použije sa cesta z kompilácie, obvykle to býva /usr/bin/spamassassin. Príkaz by nemal obsahovať žiadne parametre.

[ctx: FullName]
en: _Title:
sk: _Titul:

en: Fwd: %s
sk: Posl: %s

en: GNOME Calendar
sk: Kalendár prostredia GNOME

en: GNOME Calendar’s calendar import done
sk: Import kalendára z Kalendára prostredia GNOME dokončený

en: GNOME Calendar’s tasks import done
sk: Import úloh z Kalendára prostredia GNOME dokončený

en: GPG encrypted
sk: Zašifrované pomocou GPG

en: GPG signed
sk: Podpísané pomocou GPG

en: Gathering folder properties
sk: Zhromažďujú sa vlastnosti priečinka

en: Gene_ral Options
sk: Všeo_becné voľby

en: General
sk: Všeobecné

en: Generates a D-Bus message when new mail messages arrive.
sk: Vygeneruje správu D-Bus pri príchode novej spávy.

en: Generating message list
sk: Generuje sa zoznam správ

en: Generating message list…
sk: Generuje sa zoznam správ…

en: Get List _Archive
sk: Získať _archív konferencie

en: Get List _Usage Information
sk: Získať informácie o po_užívaní konferencie

en: Get an archive of the list this message belongs to
sk: Získa archív konferencie, do ktorej patrí táto správa

en: Get delivery notification when your message is read
sk: Získa oznámenie o doručení, keď je vaša správa prečítaná

en: Get information about the usage of the list this message belongs to
sk: Získa informácie o používaní konferencie, do ktorej patrí táto správa

en: Getting events to purge in the calendar “%s”
sk: Získavajú sa udalosti na vyčistenie z kalendára „%s“

en: Getting memos to purge in the memo list “%s”
sk: Získavajú sa poznámky na vyčistenie zo zoznamu poznámok „%s“

en: Getting tasks to purge in the task list “%s”
sk: Získavajú sa úlohy na vyčistenie zo zoznamu úloh „%s“

en: Given Name
sk: Krstné meno

en: Go Back
sk: Prejde dozadu

en: Go Forward
sk: Prejde dopredu

en: Go To
sk: Prejsť na

en: Go to Date
sk: Prejsť na dátum

en: Go to Folder
sk: Prejdenie do priečinka

en: Go to Today
sk: Prejsť na dnešný dátum

en: Go to _Folder
sk: Prejsť do _priečinka

en: Go to the beginning of the message
sk: Prejsť na začiatok správy

en: Go to the previ_ous message after message deletion
sk: Prejsť na pred_ošlú správu po odstránení správy

en: Go to the section %s of the message
sk: Prejsť na časť %s správy

[ctx: GoggleSummary]
en: Calendars to synchronize
sk: synchronizovanie kalendárov

[ctx: GoggleSummary]
en: IMAP access
sk: prístup IMAP

[ctx: GoggleSummary]
en: You may need to enable %s and %s
sk: Možno bude potrebné povoliť %s a %s

en: Google Features
sk: Funkcie Google

en: Grab Focus
sk: Získať zameranie

en: Graph Paper
sk: Štvorčekovaný papier

en: Greek
sk: Grécka

en: Gro_up Reply goes only to mailing list, if possible
sk: Odpovedať sk_upine smeruje len do konferencie, ak je to možné

en: Group
sk: Skupina

en: Group By This _Field
sk: Zoskupiť podľa tohto _poľa

en: Group By _Box
sk: Zoskupiť podľa _kolónky

en: Group Items By
sk: Zoskupiť položky podľa

en: Group Reply
sk: Odpovedať skupine

en: Group Reply replies to list
sk: Odpovedať skupine odpovie do konferencie

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Groupware Suite
sk: Program na podporu spolupráce

en: HTML Messages
sk: HTML správy

en: HTML _Mode
sk: _Režim HTML

en: HTML editing mode
sk: Režim úprav HTML

en: HTML file
sk: HTML súbor

en: H_TTPS Proxy:
sk: H_TTPS proxy:

en: Header
sk: Hlavička

en: Header Name
sk: Názov hlavičky

en: Header Value
sk: Hodnota hlavičky

en: Header content
sk: Obsah hlavičky

en: Header name
sk: Názov hlavičky

en: Headers
sk: Hlavičky

en: Heading _1
sk: Záhlavie _1

en: Heading _2
sk: Záhlavie _2

en: Heading _3
sk: Záhlavie _3

en: Heading _4
sk: Záhlavie _4

en: Heading _5
sk: Záhlavie _5

en: Heading _6
sk: Záhlavie _6

en: Hebrew
sk: Hebrejská

en: Height of the message-list pane
sk: Výška panelu so zoznamom správ

en: Height of the message-list pane.
sk: Výška panelu so zoznamom správ.

en: Help
sk: Pomocník

en: Hi.  Thanks for taking the time to download this preview release
    of the Evolution groupware suite.
    
    This version of Evolution is not yet complete. It is getting close,
    but some features are either unfinished or do not work properly.
    
    If you want a stable version of Evolution, we urge you to uninstall
    this version, and install version %s instead.
    
    If you find bugs, please report them at
    https://gitlab.gnome.org/GNOME/evolution/issues/.
    This product comes with no warranty and is not intended for
    individuals prone to violent fits of anger.
    
    We hope that you enjoy the results of our hard work, and we
    eagerly await your contributions!
sk: Zdravíme. Ďakujeme, že ste si prevzali ukážkovú verziu 
    programu skupinovej spolupráce Evolution.
    
    Táto verzia Evolution ešte nie je kompletná. Už sa to blíži,
    ale niektoré funkcie ešte nie sú dokončené alebo nefungujú správne.
    
    Ak chcete stabilnú verziu Evolution, doporučujeme túto verziu
    odinštalovať a nainštalovať verziu %s.
    
    Ak narazíte na chyby, prosíme, oznámte ich na.
    https://gitlab.gnome.org/GNOME/evolution/issues/
    Tento produkt neobsahuje žiadne záruky a nedoporučuje sa ľuďom
    so sklonmi k násiliu.
    
    Dúfame, že si užijete výsledky našej tvrdej práce a
    uvítame vaše príspevky.

en: Hi_de cancelled events
sk: S_kryť zrušené udalosti

en: Hid_e All
sk: Skryť _všetko

en: Hid_e cancelled tasks
sk: Sk_ryť zrušené úlohy

en: Hidden file is attached.
sk: Skrytý súbor je priložený.

en: Hide Attachment _Bar
sk: Skryť _lištu príloh

en: Hide cancelled events
sk: Skryť zrušené udalosti

en: Hide cancelled tasks
sk: Skryť zrušené úlohy

en: Hide completed tasks
sk: Skryť dokončené úlohy

en: Hide task units
sk: Skryť úlohy - jednotky

en: Hide task value
sk: Skryť úlohy - hodnota

en: Hides the per-folder preview and removes the selection
sk: Skryť priečinkový náhľad a odstrániť označenie

en: High
sk: Vysoká

en: Higher
sk: Vyššia

en: Highest
sk: Najvyššia

en: Highlight _overdue tasks
sk: Zvýrazniť úlohy _po termíne

en: Highlight _quotations with
sk: Spôso_b zvýrazňovania citácie

en: Highlight overdue tasks
sk: Zvýrazniť úlohy po termíne

en: Highlight t_asks due today
sk: Zvýrazniť úlohy s _dnešným termínom

en: Highlight tasks due today
sk: Zvýrazniť úlohy s dnešným termínom

en: Holds the width of the To Do bar for the main window.
sk: Drží šírku lišty Úlohy v hlavnom okne.

en: Home
sk: Domov

en: Home Fax
sk: Domáci fax

en: Home Page
sk: Domovská stránka

en: Home Page:
sk: Domovská stránka:

en: Home Phone
sk: Telefón domov

en: Home Phone 2
sk: Telefón domov 2

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Horizontal pane position
sk: Pozícia vodorovného panelu

en: Host name
sk: Názov hostiteľa

en: Host: %s:%d
sk: Hostiteľ: %s:%d

en: Hour the workday ends on, in twenty four hour format, 0 to 23
sk: Hodina, ktorou končí pracovný deň, v dvadsaťštyrihodinovom formáte, 0 až 23

en: Hour the workday starts on, in twenty four hour format, 0 to 23.
sk: Hodina, ktorou začína pracovný deň, v dvadsaťstyrihodinovom formáte, 0 až 23.

en: Hours
sk: Hodín

en: How many recently used spell checking languages to remember
sk: Koľko nedávno použitých jazykov kontroly pravopisu sa má zapamätať

en: How many years can the time-based search go forward or backward from currently selected day when searching for another occurrence; default is ten years
sk: Ako veľa rokov môže časovo založené hľadanie prezerať dopredu a dozadu od aktuálne vybraného dňa, keď sa hľadá iný výskyt opakovania; prednastavené je desať rokov

en: ID or alias of the component to be shown by default at start-up.
sk: Identifikátor alebo alias komponenty, ktorá má byť zobrazená pri štarte.

en: IMAP server
sk: Server IMAP

en: ISDN Phone
sk: ISDN telefón

en: I_mport
sk: I_mportovať

en: I_mport to Calendar
sk: I_mportovať do kalendára

en: I_mport to Memo List
sk: I_mportovať do zoznamu poznámok

en: I_mport to Task List
sk: I_mportovať do zoznamu úloh

en: I_mportant
sk: Dô_ležité

en: I_mport…
sk: I_mportovať…

en: I_nclude remote tests
sk: _Zahrnúť vzdialené testy

en: I_nclude threads:
sk: _Zahrnúť vlákna:

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon View
sk: Pohľad ikony

en: Icons _and Text
sk: Ikony _a text

en: Identity
sk: Identita

en: If a user tries to open 10 or more messages at one time, ask the user if they really want to do it.
sk: Ak sa používateľ pokúsi otvoriť 10 a viac správ naraz, opýta sa používateľa či to naozaj chce urobiť.

en: If all the following conditions are met
sk: Ak sú splnené všetky z nasledovných podmienok

en: If any of the following conditions are met
sk: Ak je splnená ktorákoľvek z nasledovných podmienok

en: If set to true, the selected message will be set as unread after the timeout also after the folder change.
sk: Ak je nastavené na true, označená správa sa nastaví ako neprečítaná po uplynutí časového limitu aj po zmene priečinka.

en: If set to “true” quoted text in replies will be wrapped.
sk: Ak je nastavené na „true“, bude citovaný text v odpovediach zalomený.

en: If set to “true”, the Sign and Encrypt buttons for either PGP or S/MIME are always shown in the composer’s toolbar. Otherwise they are shown only when being used.
sk: Ak je nastavené na „true“, budú na lište nástrojov editora správ zobrazené tlačidlá Podpísať a Zašifrovať pre PGP alebo S/MIME. V opačnom prípade sa zobrazia iba ak sa dajú použiť.

en: If you continue, you will not be able to recover these messages.
sk: Ak budete pokračovať, nebudete môcť tieto správy obnoviť.

en: If you delete the folder, all of its contents and its subfolders’ contents will be deleted permanently.
sk: Ak zrušíte priečinok, tak celý jeho obsah a obsah jeho podpriečinkov bude navždy odstránený.

en: If you delete the folder, all of its contents will be deleted permanently.
sk: Ak odstránite priečinok, všetok jeho obsah bude navždy odstránený.

en: If you do not send a cancellation notice, the other participants may not know the meeting is canceled.
sk: Ak neodošlete oznámenie o zrušení stretnutia, ostatní účastníci sa o tom nemusia dozvedieť.

en: If you do not send a cancellation notice, the other participants may not know the memo has been deleted.
sk: Ak neodošlete oznámenie o zrušení poznámky, ostatní účastníci sa o tom nemusia dozvedieť.

en: If you do not send a cancellation notice, the other participants may not know the task has been deleted.
sk: Ak neodošlete oznámenie o zrušení úlohy, ostatní účastníci sa o tom nemusia dozvedieť.

en: If you proceed, all proxy accounts will be deleted permanently.
sk: Ak budete pokračovať, všetky zástupné účty budú úplne zrušené.

en: If you proceed, the account information and
    all proxy information will be deleted permanently.
sk: Ak budete pokračovať, informácie o účte a
    všetky informácie o zástupcoch budú úplne zrušené.

en: If you proceed, the account information will be deleted permanently.
sk: Ak budete pokračovať, informácie o účte budú natrvalo odstránené.

en: If you quit, these messages will not be sent until Evolution is started again.
sk: Ak skončíte, tieto správy nebudú odoslané pokiaľ znovu nespustíte Evolution.

en: If you unsubscribe the folder, it might not be visible in the Evolution, while still being available on the server. You can re-subscribe in Folder→Subscriptions... menu.
sk: Ak odhlásite priečinok z odberu, nemusí byť viditeľný v programe Evolution, ale naďalej môže byť dostupný na serveri. Môžete sa znovu prihlásiť k odberu v ponuke Priečinok→Prihlásenia k odberu…

en: If “true”, show the memo preview pane in the main window
sk: Ak je  „true“, tak sa zobrazí panel náhľadu poznámky v hlavnom okne

en: If “true”, show the task preview pane in the main window
sk: Ak je „true“, tak sa zobrazí panel náhľadu úlohy v hlavnom okne

en: Ig_nore Reply-To: for mailing lists
sk: Ig_norovať „Odpovedať komu:“ pre poštové konferencie.

en: Ignore
sk: Ignoruje

en: Ignore All
sk: Ignorovať všetky

en: Ignore Misspelled Word
sk: IgnorovaťF nesprávne slová

en: Ignore list Reply-To:
sk: Ignorovať Reply-To: z konferecie

en: Ignore network availability
sk: Ignorovať dostupnosť siete

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Properties
sk: Vlastnosti obrázku

en: Image files
sk: Súbory obrázkov

en: Image:
sk: Obrázok:

en: Images
sk: Obrázky

en: Image…
sk: Obrázok…

en: Immediately, on folder leave
sk: Okamžite pri opúšťaní priečinka

en: Import Certificate
sk: Importovať certifikát

en: Import Data
sk: Importovať údaje

en: Import Location
sk: Umiestnenie importu

en: Import Outlook Express messages from DBX file
sk: Importuje správy programu Outlook Experss zo súboru DBX

en: Import Outlook messages from PST file
sk: Importovať Outlook správy z PST súboru

en: Import URIs or filenames given as rest of arguments.
sk: Importovať URI alebo názvy súborov dostupné ako ostatné parametre.

en: Import a _single file
sk: Importovať _jeden súbor

en: Import cancelled.
sk: Import zrušený.

en: Import complete.
sk: Import dokončený.

en: Import data and settings from _older programs
sk: Importovať údaje a nastavenia zo _starších programov

en: Import data from other programs
sk: Importuje údaje z iných programov

en: Import mail and contacts from KMail.
sk: Importuje poštu z programu KMail.

en: Import mail from Elm.
sk: Importuje poštu z Elm.

en: Import mail from Pine.
sk: Importuje poštu z Pine.

en: Important
sk: Dôležitá

en: Important Messages
sk: Dôležité správy

en: Important:
    If you forget your certificate backup password, you will not be able to restore this backup later.
    Please record it in a safe location.
sk: Dôležité:
    Ak zabudnete heslo k zálohe certifikátov, nebudete môcť obnoviť túto zálohu neskôr.
    Prosím, zaznačte si ho na bezpečnom mieste.

en: Imported Certificate
sk: Importovaný certifikát

en: Importer Berkeley Mailbox format folders
sk: Importovací nástroj poštových priečinkov formátu Berkeley

en: Importer Type
sk: Typ nástroja na import

en: Importing Elm data
sk: Importujú sa Elm údaje

en: Importing Files
sk: Importujú sa súbory

en: Importing Outlook Express data
sk: Importujú sa údaje programu Outlook Express

en: Importing Outlook data
sk: Importujú sa údaje z programu Outlook

en: Importing Pine data
sk: Importujú sa Pine údaje

en: Importing a memo
sk: Importuje sa poznámka

en: Importing a task
sk: Importuje sa úloha

en: Importing an event
sk: Importuje sa udalosť

en: Importing mail and contacts from KMail
sk: Importuje sa pošta a kontakty z programu KMail

en: Importing mailbox
sk: Importuje sa mailbox

en: Importing “%s”
sk: Importuje sa „%s“

en: Importing...
sk: Importuje sa…

en: Importing…
sk: Importuje sa…

en: In Current Folder and _Subfolders
sk: V aktuálnom priečinku aj podpriečinkoch

en: In Current _Folder Only
sk: Len v _aktuálnom priečinku

en: In Process
sk: Prebieha

en: In Progress
sk: Prebieha

en: In progress
sk: Prebieha

en: Inbox
sk: Doručená pošta

en: Include _Face
sk: Zahrnúť _tvár

en: Include selected signature only for new messages, but have no signature added for Replies or Forwards.
sk: Zahrnúť vybraný podpis iba do nových správ, ale nezahŕňať podpis do odpovedí a preodoslaných správ.

en: Include si_gnature in new messages only
sk: Zahrnúť _podpis iba v nových správach

en: Include signature in new messages only
sk: Zahrnúť podpis iba v nových správach

en: Incoming
sk: Prijatá

en: Incorrect Face Image Byte Size
sk: Nesprávna veľkosť bajtov obrázku tváre

en: Increase Indent
sk: Zväčší odsadenie

en: Increase the text size
sk: Zväčší veľkosť písma

en: Indian/Antananarivo
sk: Indický oceán/Antananarivo

en: Indian/Chagos
sk: Indický oceán/Chagos

en: Indian/Christmas
sk: Indický oceán/Vianočné ostrovy

en: Indian/Cocos
sk: Indický oceán/Kokosové ostrovy

en: Indian/Comoro
sk: Indický oceán/Komory

en: Indian/Kerguelen
sk: Indický oceán/Kerguelen

en: Indian/Mahe
sk: Indický oceán/Mahe

en: Indian/Maldives
sk: Indický oceán/Maledivy

en: Indian/Mauritius
sk: Indický oceán/Maurícius

en: Indian/Mayotte
sk: Indický oceán/Mayotte

en: Indian/Reunion
sk: Indický oceán/Reunion

en: Individual
sk: Individuálne

en: Inherit theme colors in HTML format
sk: Zdediť farby témy vo formáte HTML

en: Initial attachment view
sk: Počiatočné zobrazenie príloh

en: Initial file chooser folder
sk: Počiatočný priečinok vo výbere súborov

en: Initial folder for GtkFileChooser dialogs.
sk: Počiatočný priečinok pre dialógové okno GtkFileChooser.

en: Initial view for attachment bar widgets. “0” is Icon View, “1” is List View.
sk: Počiatočné zobrazenie príloh v paneli. „0“ je ikonový náhľad, „1“ je zoznamový náhľad.

en: Initiates refresh of account sources
sk: Zaháji obnovu zdrojov účtu

en: Inline (_Outlook style)
sk: V texte (_Outlook štýl)

en: Input Methods
sk: Metódy vstupu

en: Insert E_moji
sk: Vloží e_motikonu

en: Insert Emoji
sk: Vloží emotikonu

en: Insert Emoticon
sk: Vloží emotikonu

en: Insert Face picture by default
sk: Prednastavenie vkladanie obrázku s tvárou

en: Insert HTML File
sk: Vloženie HTML súboru

en: Insert Image
sk: Vloží obrázok

en: Insert Link
sk: Vloží odkaz

en: Insert Rule
sk: Vloží čiaru

en: Insert Table
sk: Vloží tabuľku

en: Insert _Link
sk: V_ložiť odkaz

en: Insert email addresses from Address Book
sk: Pridá emailové adresy z adresára kontaktov

en: Insert text file
sk: Vložiť textový súbor

en: Instant Messaging
sk: Priama komunikácia

en: Instant Messaging Contacts
sk: Kontakty priamej komunikácie

en: Instead of the normal “Reply to All” behaviour, this option will make the “Group Reply” toolbar button try to reply only to the mailing list through which you happened to receive the copy of the message to which you’re replying.
sk: Namiesto normálneho „Odpovedať všetkým“ správania, táto voľba spôsobí, že tlačidlo nástrojovej lišty „Odpovedať skupine“ sa pokúsi odpovedať, len do poštovej konferencie, cez ktorú ste prijali kópiu správy, na ktorú odpovedáte.

en: Insufficient Permissions
sk: Nedostatočné oprávnenia

en: Intervals shown in Day and Work Week views, in minutes
sk: Úseky zobrazované v pohľade Deň a Pracovný týždeň, v minutách

en: Invalid Date Value
sk: Neplatná hodnota pre dátum

en: Invalid Evolution backup file
sk: Neplatný záložný súbor programu Evolution

en: Invalid Image Size
sk: Neplatné rozmery obrázka

en: Invalid Time Value
sk: Neplatná hodnota pre čas

en: Invalid URI: “%s”
sk: Neplatný URI: „%s“

en: Invalid authentication
sk: Neplatné overenie totožnosti

en: Invalid contact.
sk: Neplatný kontakt.

en: Invalid folder URI “%s”
sk: Neplatný URI priečinka „%s“

en: Invalid object returned from a server
sk: Neplatný objekt vrátený zo servera

en: Invalid signature
sk: Neplatný podpis

en: Invalid source UID “%s”
sk: Neplatný UID zdroja „%s“

en: Issued
sk: Vydaný

en: Issued By
sk: Vydavateľ

en: Issued By Organization
sk: Vydaný organizáciou

en: Issued By Organizational Unit
sk: Vydaný organizačnou jednotkou

en: Issued To Organization
sk: Vydaný pre organizáciu

en: Issued To Organizational Unit
sk: Vydaný pre organizáčnú jednotku (OU)

en: Issuer
sk: Vydavateľ

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that deleting messages from a search folder permanently deletes the message, not simply removing it from the search results.
sk: Zakáže/povolí opakované pýtanie sa upozornením, že mazanie správy z vyhľadávacieho priečinka úplne odstráni správu, nie len že vymaže z vyhľadávacích výsledkov.

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are sending a private reply to a message which arrived via a mailing list.
sk: Zakáže/povolí opakované pýtanie sa upozornením, že odosielate súkromnú odpoveď na správu, ktorá bola prijatá cez poštovú konferenciu.

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are sending a reply to many people.
sk: Zakáže/povolí opakované pýtanie sa upozornením, že sa odosielate odpoveď  priveľa ľuďom.

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are switching composer format and the content needs to lose its formatting.
sk: Zakáže/povolí opakované pýtanie sa upozornením, že prepínate formát editora správy a obsah tým stratí formátovanie.

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are trying sending a private reply to a message which arrived via a mailing list, but the list sets a Reply-To: header which redirects your reply back to the list
sk: Zakáže/povolí opakované pýtanie sa upozornením, že sa pokúšate odoslať súkromnú odpoveď na správu, ktorá bola prijatá cez poštovú konferenciu, ale konferencia nastavuje hlavičku Reply-To: tak, že presmerováva odpoveď späť do konferencie

en: It disables/enables the repeated prompts to warn that you are trying to send a message to recipients not entered as mail addresses
sk: Zakáže/povolí opakované pýtanie sa upozornením, že sa pokúšate odoslať správu príjemcom bez zadania emailovej adresy

en: It has %d event. | It has %d events.
sk[0]: Obsahuje %d udalostí.
sk[1]: Obsahuje %d udalosť.
sk[2]: Obsahuje %d udalosti.

en: It has no events.
sk: Neobsahuje udalosti.

en: It has recurrences.
sk: Má opakovania.

en: It has reminders.
sk: Má pripomenutia.

en: It is a meeting.
sk: Je to stretnutie.

en: It is not allowed to create book under another book or calendar
sk: Nie je umožnené vytvárať knihu pod inou knihou alebo kalendárom

en: It is not allowed to create calendar under another book or calendar
sk: Nie je umožnené vytvárať kalendár pod inou knihou alebo kalendárom

en: Italic
sk: Kurzíva

en: January
sk: Január

en: Japanese
sk: Japonská

en: Job
sk: Zamestnanie

[ctx: Job]
en: _Title:
sk: _Funkcia:

en: Job Title
sk: Pracovná pozícia

en: Journal
sk: Žurnál

en: Jr.
sk: ml.

en: July
sk: Júl

en: Jump button
sk: Tlačidlo skoku

en: June
sk: Jún

en: Junk
sk: Nevyžiadaná pošta

en: Junk Test
sk: Test nevyžiadanej pošty

en: Junk Test Options
sk: Voľby preverenia nevyžiadanej pošty

en: Junk filter using Bogofilter
sk: Filtrovanie nevyžiadanej pošty pomocou programu Bogofilter

en: Junk filter using SpamAssassin
sk: Filtrovanie nevyžiadanej pošty pomocou programu SpamAssassin

en: Junk filtering software:
sk: Program na filtrovanie nevyžiadanej pošty:

en: Keep _Waiting
sk: _Počkať

en: Keep in Outbox
sk: Uchovať v odoslanej pošte

en: Keep reminder notification _window always on top
sk: Uchovať _okno pripomínajúceho oznámenia vždy navrchu

en: Key
sk: Kľúč

en: Keyring key is unusable: no user or host name
sk: Kľúč z kľúčenky je nepoužiteľný: chýba používateľ, alebo názov hostiteľa

en: Keywords
sk: Kĺučové slová

en: Korean
sk: Kórejská

en: LDAP over SSL/TLS (deprecated)
sk: LDAP cez SSL/TLS (zavrhnuté)

en: LDAP server
sk: Server LDAP

en: LDAP server did not respond with valid schema information.
sk: Server LDAP neodpovedal platnou informáciou o schéme.

en: Label
sk: Menovka

en: Labels
sk: Menovky

en: Lang_uage:
sk: _Jazyk:

en: Language
sk: Jazyk

en: Language(s)
sk: Jazyk(y)

en: Languages Table
sk: Tabuľka jazykov

en: Last 5 Days’ Messages
sk: Správy za posledných 5 dní

en: Last modified
sk: Naposledy zmenené

en: Last reminder time
sk: Čas posledného pripomenutia

en: Last time Empty Junk was run
sk: Kedy bola Nevyžiadaná pošta naposledy vyprázdnená

en: Last time Empty Trash was run
sk: Kedy bol Kôš naposledy vyprázdnený

en: Laug_h
sk: Sm_iech

en: Lay_out
sk: R_ozloženie

en: Layout style
sk: Štýl rozloženia

en: Left
sk: Vľavo

en: Left Alignment
sk: Zarovnanie vľavo

en: Less Than
sk: menej než

en: Let Evolution choose the best part to show.
sk: Ponechá program Evolution rozhodnúť, ktorú časť je najlepšie zobraziť

en: Let the Month View start with the current week
sk: Spúšťať zobrazenie mesiaca na aktuálnom týždni

en: Level beyond which the message should be logged.
sk: Úroveň, od ktorej sa majú správy zaznamenávať.

en: License Agreement
sk: Licenčná zmluva

en: Limit:
sk: Obmedzenie:

en: Link Properties
sk: Vlastnosti odkazu

en: Link…
sk: _Odkaz…

en: List
sk: Zoznam

en: List Members
sk: Zoznam členov

en: List Members:
sk: Zoznam členov:

en: List View
sk: Pohľad zoznamu

en: List of Custom Headers
sk: Zoznam vlastných hlavičiek

en: List of Destinations for publishing
sk: Zoznam cieľov pre zverejňovanie

en: List of Labels and their associated colors
sk: Zoznam menoviek a im pridelených farieb

en: List of button names to hide in the window switcher
sk: Zoznam názvov tlačidiel, ktoré sa majú skryť v nástroji na prepínanie okien

en: List of clues for the attachment reminder plugin to look for in a message body
sk: Zoznam záchytných bodov pre zásuvný modul upozornenia na prílohy, ktoré sa majú hľadať v tele správy

en: List of clues for the attachment reminder plugin to look for in a message body.
sk: Zoznam pomôcok pre zásuvný modul upozornenia na prílohy, ktoré hľadá v tele správy.

en: List of dictionary language codes used for spell checking, which had been used recently.
sk: Zoznam kódov jazyka slovníkov použitých pre kontrolu pravopisu, ktoré boli nedávno použité.

en: List of dictionary language codes used for spell checking.
sk: Zoznam jazykových kódov slovníkov použitých pri kontrole pravopisu.

en: List of disabled plugins
sk: Zoznam zakázaných zásuvných modulov

en: List of headers to show when viewing a message.
sk: Zoznam hlavičiek na zobrazenie pri prezeraní správy.

en: List of keyword/value pairs for the Templates plugin to substitute in a message body.
sk: Zoznam párov kľúč/hodnota pre zásuvný modul Šablóny, ktorý určuje náhrady v tele správy.

en: List of labels known to the mail component of Evolution. The list contains strings containing name:color where color uses the HTML hex encoding.
sk: Zoznam menoviek známy poštovej komponente Evolution. Zoznam obsahuje reťazce v tvare názov:farba, kde farba používa šestnástkové kódovanie z HTML.

en: List of localized “Re”
sk: Zoznam lokalizovaných „Re“

en: List of localized “Re” separators
sk: Zoznam lokalizovaných „Re“

en: List of paths for the folders to be synchronized to disk for offline usage.
sk: Zoznam ciest pre priečinky, ktoré sa budú synchronizovať na disk pre použitie v odpojenom režime.

en: List of recently used second time zones in a Day View
sk: Zoznam naposledy použitých časových pásiem v dennom náhľade

en: List of recently used spell checking languages
sk: Zoznam nedávno použitých jazykov kontroly pravopisu

en: List “{0}” is already in this contact list.
sk: Zoznam „{0}“ už existuje v tomto zozname kontaktov.

en: Load P_GP
sk: Načítač P_GP

en: Load new _Face picture
sk: Načítať nový obrázok _tváre

en: Load remote content
sk: Načítať vzdialený obsah

en: Loading
sk: Načítava sa

en: Loading Evolution settings
sk: Načítavajú sa nastavenia programu Evolution

en: Loading Remote Content
sk: Načítava sa vzdialený obsah

en: Loading accounts…
sk: Načítavajú sa účty…

en: Loading…
sk: Načítava sa…

en: Local Delivery _File:
sk: _Súbor lokálneho doručenia:

en: Local delivery file cannot be empty
sk: Súbor miestneho doručenia nemôže byť prázdny

en: Location
sk: Umiestnenie

[ctx: Location]
en: Unspecified
sk: Nešpecifikované

en: Location cannot be empty
sk: Umiestnenie nemôže byť prázdne

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: Location: %s
sk: Umiestnenie: %s

en: Locations
sk: Umiestnenia

en: Log filter actions
sk: Zaznamenať akcie filtra

en: Log filter actions to the specified log file.
sk: Zaznamenať akcie filtra do zadaného súboru záznamov.

en: Logfile to log filter actions
sk: Súbor záznamov pre zaznamenanie akcií filtra

en: Look up configuration with e-mail domain
sk: Vyhľadať konfiguráciu použitím domény e-mailu

en: Look up for a CalDAV/CardDAV server
sk: Vyhľadať server CalDAV/CardDAV

en: Look up in SRV records
sk: Vyhľadať v záznamoch SRV

en: Looking up CalDAV server…
sk: Vyhľadáva sa server CalDAV…

en: Looking up CardDAV server…
sk: Vyhľadáva sa server CardDAV…

en: Looking up IMAP server…
sk: Vyhľadáva sa server IMAP…

en: Looking up LDAP server’s search base…
sk: Vyhľadáva sa vyhľadávacia základňa servera LDAP…

en: Looking up LDAP server…
sk: Vyhľadáva sa server LDAP…

en: Looking up POP3 server…
sk: Vyhľadáva sa server POP3…

en: Looking up SMTP server…
sk: Vyhľadáva sa server SMTP…

en: Looking up account details…
sk: Hľadajú sa podrobnosti o účte…

en: Looking up details, please wait…
sk: Vyhľadávajú sa podrobnosti, prosím, čakajte…

en: Lose _formatting
sk: _Stratiť formátovanie

en: Low
sk: Nízka

en: Lower
sk: Nižšia

en: Lowest
sk: Najnižšia

en: MD5 Fingerprint
sk: Odtlačok MD5

en: MH mail directory cannot be empty
sk: Poštový adresár MH nemôže byť prázdny

en: MIME Type:
sk: Typ MIME:

en: M_emo List
sk: Zoznam pozná_mok

en: Mail
sk: Pošta

en: Mail Accounts
sk: Poštové účty

en: Mail Deletion Failed
sk: Odstránenie pošty zlyhalo

en: Mail Folder Tree
sk: Strom poštových priečinkov

en: Mail Headers Table
sk: Tabuľka poštových hlavičiek

en: Mail Notification
sk: Upozornenie na novú poštu

en: Mail Preferences
sk: Nastavenia pošty

en: Mail Receipt
sk: Príjem pošty

en: Mail Receive
sk: Príjem pošty

en: Mail Send
sk: Odosielanie pošty

en: Mail _Directory:
sk: _Adresár s poštou:

en: Mail filters automatically updated.
sk: Poštové filtre automaticky aktualizované.

en: Mail from %s
sk: Pošta od %s

en: Mail to %s
sk: Pošta pre %s

en: Mail-to-Task
sk: Pošta na úlohu

en: Maildir mail directory cannot be empty
sk: Adresár s poštou typu Maildir nemôže byť prázdny

en: Mailer
sk: Poštový klient

en: Mailing Address
sk: Poštová adresa

en: Mailing List Actions
sk: Akcie poštovej konferencie

en: Mailing _List
sk: Poštová _konferencia

en: Mailing list
sk: Konferencia

en: Make this Occurrence _Movable
sk: Nastaviť tento výskyt ako _presunuteľný

en: Making an occurrence movable
sk: Nastavuje sa tento výskyt ako _presunuteľný

en: Malformed external-body part
sk: Zle formátovaná časť externého tela

en: Malformed header
sk: Hlavička s nesprávnym formátom

en: Manage Calendar groups order and visibility
sk: Spravuje poradie a viditeľnosť skupín kalendárov

en: Manage Groups
sk: Spravovať skupiny

en: Manage Memo List groups order and visibility
sk: Spravuje poradie a viditeľnosť skupín zoznamov poznámok

en: Manage available categories
sk: Organizuje dostupné kategórie

en: Manage task list groups order and visibility
sk: Spravuje poradie a viditeľnosť skupín zoznamov úloh

en: Manage your email, contacts and schedule
sk: Spravuje váš email, kontakty a časový plán

en: Manage your saved searches
sk: Spravuje vaše uložené hľadania

en: Manager
sk: Manažér

en: Manual
sk: Ručne

en: Manual (via Actions menu)
sk: Ručne (cez ponuku Akcie)

en: Many email systems add an Apparently-To header to messages that only have BCC recipients. This header, if added, will list all of your recipients to your message anyway. To avoid this, you should add at least one To: or CC: recipient.
sk: Mnoho poštových serverov pridáva hlavičku Apparently-To (Zrejme-Pre) do správ, ktoré obsahujú príjemcov len v skrytej kópii. Táto hlavička, ak je pridaná, obsahuje všetkých príjemcov vašej správy. Aby ste tomu zabránili, je vhodné pridať aspoň jedného príjemcu do „Pre“, alebo „Kópia“.

en: Mar_k All Messages as Read
sk: Označiť všetky _správy ako prečítané

en: Mar_k As
sk: Oz_načiť ako

en: Mar_k as Incomplete
sk: _Označiť ako nedokončenú

en: Mar_k as Read
sk: Označiť ako _prečítanú

en: March
sk: Marec

en: Marcus Bains Line
sk: Indikátor aktuálneho dátumu a času

en: Marcus Bains Line Color — Day View
sk: Farba indikátora aktuálneho dátumu a času — Denný náhľad

en: Marcus Bains Line Color — Time bar
sk: Farba indikátora aktuálneho dátumu a času — Časová tabuľka

en: Mark all messages in the folder as read
sk: Označí všetky správy v priečinku ako prečítané

en: Mark as Seen after specified timeout
sk: Označiť ako prečítané po určenej dobe

en: Mark as Seen after specified timeout.
sk: Označí ako prečítané po určenej dobe.

en: Mark as Seen always after specified timeout
sk: Označiť ako prečítané vždy po určenej dobe

en: Mark as Uni_mportant
sk: Označiť ako nedô_ležitú

en: Mark as _Important
sk: Označiť ako _dôležité

en: Mark as _Junk
sk: Označ_iť ako nevyžiadanú poštu

en: Mark as _Not Junk
sk: Označiť ako _očakávanú poštu

en: Mark as _Unread
sk: Označiť ako _neprečítanú

en: Mark as default address book
sk: Označit ako predvolený adresár kontaktov

en: Mark as default calendar
sk: Označit ako predvolený kalendár

en: Mark as default memo list
sk: Označiť ako predvolený zoznam poznámok

en: Mark as default task list
sk: Označiť ako predvolený zoznam úloh

en: Mark citations in the message “Preview”
sk: Označiť citácie v „Náhľade“ správy

en: Mark citations in the message “Preview”.
sk: Označí citácie „Náhľade“ správy.

en: Mark for Follo_w Up…
sk: Označiť na s_ledovanie…

en: Mark messages as read after %s seconds
sk: Označiť správy ako prečítané po %s sekundách

en: Mark new mails in a subthread as read automatically
sk: Označiť novú poštu v podvlákne ako automaticky prečítanú

en: Mark new mails in this thread as read automatically
sk: Označiť novú poštu v tomto vlákne ako automaticky prečítanú

en: Mark selected tasks as complete
sk: Označí vybrané úlohy ako dokončené

en: Mark selected tasks as incomplete
sk: Označí vybrané úlohy ako nedokončené

en: Mark the selected messages as having been read
sk: Označí vybrané správy ako už prečítané

en: Mark the selected messages as important
sk: Označí vybrané správy ako dôležité

en: Mark the selected messages as junk
sk: Označí vybrané správy ako nevyžiadanú poštu

en: Mark the selected messages as not being junk
sk: Odznačí vybrané správy označené ako nevyžiadaná pošta

en: Mark the selected messages as not having been read
sk: Označí vybrané správy ako neprečítané

en: Mark the selected messages as unimportant
sk: Označí vybrané správy ako nedôležité

en: Mark the selected messages for deletion
sk: Označí vybrané správy na zmazanie

en: Marking messages as read…
sk: Označujú sa správy ako prečítané…

en: Marking subthread to be ignored
sk: Označuje sa podvlákno ako ignorované

en: Marking thread to be ignored
sk: Označuje sa vlákno ako ignorované

en: Mat_ch case
sk: R_ozlišovať veľkosť písmen

en: Match All
sk: Vyhovuje všetko

en: Matches: %u
sk: Zodpovedá: %u

en: Maximum number of recently used timezones to remember
sk: Maximálny počet naposledy použitých časových pásiem, ktoré si pamätať

en: Maximum number of recently used timezones to remember in a “day-second-zones” list
sk: Maximálny počet naposledy použitých časových pásiem, ktoré si pamätať v zozname kľúča „day-second-zones“

en: May
sk: Máj

en: Mbox spool directory cannot be empty
sk: Zhromažďovací adresár typu mbox nemôže byť prázdny

en: Mbox spool file cannot be empty
sk: Zhromažďovací súbor typu mbox nemôže byť prázdny

[ctx: Meeting]
en: Accepted
sk: Prijaté

[ctx: Meeting]
en: Cancel
sk: Zrušenie

[ctx: Meeting]
en: Counter-proposal
sk: Protinávrh

[ctx: Meeting]
en: Declined
sk: Odmietnuté

[ctx: Meeting]
en: Delegated
sk: Zverené

[ctx: Meeting]
en: Refresh
sk: Doplnenie

[ctx: Meeting]
en: Tentatively Accepted
sk: Predbežne prijaté

[ctx: Meeting]
en: Updated
sk: Aktualizované

en: Meeting Invitations
sk: Pozvánky na stretnutia

en: Meeting information sent
sk: Informácie o stretnutí odoslané

en: Meeting — %s
sk: Stretnutie — %s

en: Member
sk: Člen

en: Members
sk: Členovia

en: Memo
sk: Poznámka

en: Memo List
sk: Zoznam poznámok

en: Memo List Properties
sk: Vlastnosti zoznamu poznámok

en: Memo List Selector
sk: Nástroj na výber zoznamu poznámok

en: Memo Lists
sk: Zoznamy poznámok

en: Memo _Preview
sk: _Náhľad poznámky

en: Memo cannot be edited, because the selected memo list could not be opened
sk: Poznámka nemôže byť upravená, pretože vybraný zoznam poznámok sa nepodarilo otvoriť

en: Memo cannot be edited, because the selected memo list is read only
sk: Poznámka nemôže byť upravená, pretože vybraný zoznam poznámok je len na čítanie

en: Memo information
sk: Informácie o poznámke

en: Memo information sent
sk: Informácie o poznámke odoslané

en: Memo layout style
sk: Štýl rozloženia poznámky

en: Memo preview pane position (horizontal)
sk: Pozícia panelu náhľadu poznámky (vodorovná)

en: Memo preview pane position (vertical)
sk: Pozícia panelu náhľadu poznámky (zvislá)

en: Memo — %s
sk: Poznámka — %s

en: Memos
sk: Poznámky

en: Menu Bar is hidden
sk: Panel ponuky je skrytý

en: Menubar is visible
sk: Panel ponuky je viditeľný

en: Merge Contact
sk: Zlúčenie kontaktu

en: Message | Messages
sk[0]: Správy
sk[1]: Správa
sk[2]: Správy

en: Message Body
sk: Telo správy

en: Message Display
sk: Zobrazenie správy

en: Message Filters
sk: Filtre správ

en: Message Header
sk: Hlavička správy

en: Message Location
sk: Umiestnenie správy

en: Message Note
sk: Poznámka k správe

en: Message Receipts
sk: Adresáti správy

en: Message Thread
sk: Vlákno správ

en: Message contains
sk: Správa obsahuje

en: Message from “{0}” account:
sk: Správa z účtu „{0}“:

en: Message has no attachments
sk: Správa nemá prílohy

en: Message is Junk
sk: Správa je nevyžiadaná pošta

en: Message is not Junk
sk: Správa nie je nevyžiadaná pošta

en: Message is not available in offline mode.
sk: Správa nie je dostupná v odpojenom režime.

en: Messages
sk: Správy

en: Messages Not Junk
sk: Správy nie sú nevyžiadané

en: Messages To
sk: Správy pre

en: Messages from %s
sk: Správy od %s

en: Messages shown in Search Folders are not copies. Deleting them from a Search Folder will delete the actual messages from the folder or folders in which they physically reside. Do you really want to delete these messages?
sk: Správy zobrazené vo vyhľadávacích priečinkoch nie sú kópie. Ich odstránenie z vyhľadávacích priečinkov odstráni aktuálnu správu z priečinka, alebo z priečinkov, kde sa fyzicky nachádzajú. Naozaj chcete odstrániť tieto správy?

en: Messages with Attachments
sk: Správy s prílohami

en: Messages with Notes
sk: Správy s poznámkami

en: Method:
sk: Metóda:

en: Microsoft Global Catalog
sk: Microsoft globálny katalóg

en: Microsoft Global Catalog over SSL/TLS
sk: Microsoft globálny katalóg cez SSL/TLS

en: Middle
sk: Na stred

en: Midnight
sk: Polnočná obloha

en: Minimum Font _Size:
sk: Minimálna veľkosť _písma:

en: Minimum days between emptying the junk on exit
sk: Minimálny počet dní medzi vyprázdňovaním Nevyžiadanej pošty pri ukončení

en: Minimum days between emptying the trash on exit
sk: Mimumum dní medzi vyprázdňovaniami koša pri ukončení

en: Minimum time between emptying the junk on exit, in days.
sk: Minimálny čas medzi vyprázdňovaním Nevyžiadanej pošty pri ukončení, v dňoch.

en: Minimum time between emptying the trash on exit, in days.
sk: Mimumum dní medzi vyprázdňovaniami koša pri ukončení, v dňoch.

en: Minute the workday ends on, 0 to 59.
sk: Minúta, ktorou končí pracovný deň, 0 až 59.

en: Minute the workday starts on, 0 to 59.
sk: Minúta, ktorou začína pracovný deň, 0 až 59.

en: Minutes
sk: Minút

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Miss
sk: sl.

en: Missing condition.
sk: Chýba podmienka.

en: Missing date.
sk: Chýba dátum.

en: Missing domain in email address
sk: V emailovej adrese chýba doména

en: Missing filename.
sk: Chýba názov súboru.

en: Missing folder.
sk: Chýba priečinok.

en: Missing name.
sk: Chýba názov.

en: Missing value.
sk: Chýba hodnota.

en: Mo
sk: Po

en: Mo_ve All Contacts To…
sk: Pre_sunúť všetky kontakty do…

en: Mo_ve to Calendar…
sk: Pre_sunúť do kalendára…

en: Mobile Phone
sk: Mobilný telefón

en: Mode to use when displaying mails
sk: Režim používaný pre zobrazovanie pošty.

en: Modified
sk: Zmenené

en: Modify exception
sk: Upraviť výnimku

en: Modifying a memo
sk: Upravuje sa poznámka

en: Modifying a task
sk: Upravuje sa úloha

en: Modifying an event
sk: Upravuje sa udalosť

en: Monday
sk: Pondelok

en: Monday is a work day
sk: Pondelok je pracovný deň

en: Month
sk: Mesiac

en: Month Calendar
sk: Kalendár mesiaca

en: Month View: %s. %s
sk: Pohľad na mesiac: %s. %s

en: Month view horizontal pane position
sk: Pozícia panelu vodorovného mesačného náhľadu

en: Month view vertical pane position
sk: Pozícia zvislého panelu mesačného pohľadu

en: More Suggestions
sk: Viac návrhov

en: More Than
sk: viac ako

en: More cards matched this query than either the server is 
    configured to return or Evolution is configured to display.
    Please make your search more specific or raise the result limit in
    the directory server preferences for this address book.
sk: Vášmu dotazu zodpovedá viac vizitiek, než dokáže server
    odoslať alebo Evolution zobraziť. Prosím, upresnite svoj
    dotaz alebo zvýšte obmedzenie v nastavení adresárového
    servera pre tento adresár kontaktov.

en: More…
sk: Viac…

en: Mount of %s failed:
sk: Pripojenie %s zlyhalo:

en: Mouse-based interactive map widget for selecting timezone. Keyboard users should instead select the timezone from the drop-down combination box below.
sk: Myšou ovládaná interaktívna mapa pre výber časového pásma. Používatelia klávesnice by mali vybrať časové pásmo z rozbaľovacieho zoznamu nižšie.

en: Move Folder To
sk: Presúvanie priečinka do

en: Move contact to
sk: Presunúť kontakt do

en: Move contacts to
sk: Presunúť kontakty do

en: Move folder in folder tree.
sk: Presunúť priečinok v strome priečinkov.

en: Move messages to the default archive _folder
sk: Presunúť správy do predvoleného archivačného _priečinka

en: Move selected column names down one row
sk: Presunie vybrané názvy stĺpcov dolu o jednu položku

en: Move selected column names to bottom
sk: Presunie vybrané názvy stĺpcov naspodok

en: Move selected column names to top
sk: Presunie vybrané názvy stĺpcov navrch

en: Move selected column names up one row
sk: Presunie vybrané názvy stĺpcov hore o jednu položku

en: Move selected contacts to another address book
sk: Presunie vybrané kontakty do iného adresára kontaktov

en: Move selected headers down one row
sk: Presunie vybrané hlavičky dolu o jednu položku

en: Move selected headers to bottom
sk: Presunie vybrané hlavičky na spodok

en: Move selected headers to top
sk: Presunie vybrané hlavičky na vrch

en: Move selected headers up one row
sk: Presunie vybrané hlavičky hore o jednu položku

en: Move selected messages to another folder
sk: Presunie vybrané správy do iného priečinka

en: Move selected messages to the Archive folder for the account
sk: Presunie vybrané správy do archivačného priečinku na účte

en: Move the contacts of the selected address book to another
sk: Presunie kontakty vybraného adresára kontaktov do iného

en: Move the selected folder into another folder
sk: Presunie vybraný priečinok do iného priečinka

en: Move to Folder
sk: Presunúť do priečinka

en: Moving a memo | Moving %d memos
sk[0]: Presúva sa %d poznámok
sk[1]: Presúva sa poznámka
sk[2]: Presúvajú sa %d poznámky

en: Moving a memo into the memo list “%s”
sk: Presúva sa poznámka do zoznamu poznámok „%s“

en: Moving a memo into the memo list “{0}”
sk: Presúva sa poznámka do zoznamu poznámok „{0}“

en: Moving a task | Moving %d tasks
sk[0]: Presúva sa %d úloh
sk[1]: Presúva sa úloha
sk[2]: Presúvajú sa %d úlohy

en: Moving a task into the task list “%s”
sk: Presúva sa úloha do zoznamu úloh „%s“

en: Moving a task into the task list “{0}”
sk: Presúva sa úloha do zoznamu úloh „{0}“

en: Moving an event | Moving %d events
sk[0]: Presúva sa %d udalostí
sk[1]: Presúva sa udalosť
sk[2]: Presúvajú sa %d udalosti

en: Moving an event into the calendar “%s”
sk: Presúva sa udalosť do kalendára „%s“

en: Moving an event into the calendar “{0}”
sk: Presúva sa udalosť do kalendára „{0}“

en: Moving folder %s
sk: Presúva sa priečinok %s

en: Moving folder “%s”
sk: Presúva sa priečinok „%s“

en: Moving folder “%s” (%d/%d)
sk: Presúva sa priečinok „%s“ (%d/%d)

en: Moving messages into folder %s
sk: Presúvajú sa správy do priečinka %s

en: Moving messages to “%s”
sk: Presúvajú sa správy do „%s“

en: Mozilla Contacts CSV and Tab Importer
sk: Importovací nástroj kontaktov Mozilla vo formáte CSV a Tab

en: Mozilla Contacts CSV or Tab (.csv, .tab)
sk: Kontakty Mozilla vo formáte CSV alebo Tab (.csv, .tab)

en: Mr.
sk: Pán

en: Mrs.
sk: Pani

en: Ms.
sk: Sl.

en: Multiple vCards
sk: Viacero vizitiek vCard

en: N_ever copy
sk: Ni_kdy nekopírovať

en: N_ever move
sk: Ni_kdy nepresunúť

en: N_one
sk: Ži_adna

en: Name
sk: Názov

en: Name cannot be empty
sk: Meno nemôže byť prázdne

en: Name contains
sk: Meno obsahuje

en: Name of the preferred New toolbar button item
sk: Názov uprednostňovanej položky tlačidla Nový v nástrojovej lište

en: Name “{0}” already used.
sk: Názov „{0}“ je už použitý.

en: Name:
sk: Meno:

en: Needs Action
sk: Vyžaduje akciu

en: Needs action
sk: Vyžaduje akciu

en: Network Preferences
sk: Nastavenia siete

[ctx: NetworkMonitor]
en: Always Online
sk: Vždy pripojený

[ctx: NetworkMonitor]
en: Default
sk: Predvolený

[ctx: NetworkMonitor]
en: Method to detect _online state:
sk: Spôsob zistenia stavu _pripojenia:

[ctx: NetworkMonitor]
en: base
sk: základný

[ctx: NetworkMonitor]
en: netlink
sk: sieťová linka

[ctx: NetworkMonitor]
en: networkmanager
sk: správca siete

en: Never
sk: Nikdy

[ctx: New]
en: Address _Book
sk: _Adresár kontaktov

[ctx: New]
en: All Day A_ppointment
sk: _Celodenná schôdzka

[ctx: New]
en: Assigne_d Task
sk: Prira_dená úloha

[ctx: New]
en: Cale_ndar
sk: Kale_ndár

[ctx: New]
en: Contact _List
sk: _Zoznam kontaktov

[ctx: New]
en: M_eeting
sk: Str_etnutie

[ctx: New]
en: Mail Acco_unt
sk: Poštový úče_t

[ctx: New]
en: Mail _Folder
sk: Poštový p_riečinok

[ctx: New]
en: Mem_o
sk: P_oznámka

[ctx: New]
en: Memo Li_st
sk: Zozna_m poznámok

[ctx: New]
en: Tas_k List
sk: Zoznam úlo_h

[ctx: New]
en: _Appointment
sk: _Schôdzka

[ctx: New]
en: _Contact
sk: _Kontakt

[ctx: New]
en: _Mail Message
sk: _Poštová správa

[ctx: New]
en: _Shared Memo
sk: Zd_ieľaná poznámka

[ctx: New]
en: _Task
sk: Ú_loha

en: New Address Book
sk: Nový adresár kontaktov

en: New All Day Event
sk: Nová celodenná udalosť

en: New All Day _Event…
sk: Nová celodenná uda_losť…

en: New Appointment
sk: Nová schôdzka

en: New Calendar
sk: Nový kalendár

en: New Collection Account
sk: Nový združený účet

en: New Contact
sk: Nový kontakt

en: New Contact List
sk: Nový zoznam kontaktov

en: New Contact _List…
sk: Nový _zoznam kontaktov…

en: New Contact:
sk: Nový kontakt:

en: New Location
sk: Nové umiestnenie

en: New Meeting
sk: Nové stretnutie

en: New Memo List
sk: Nový zoznam poznámok

en: New Search Folder
sk: Nový vyhľadávací priečinok

en: New Task List
sk: Nový zoznam úloh

en: New Window
sk: Nové okno

en: New _Appointment…
sk: Nová _schôdzka…

en: New _Meeting…
sk: Nové s_tretnutie…

en: New _Memo
sk: Nová _poznámka

en: New _Message
sk: Nová _správa

en: New _Task
sk: Nová ú_loha

en: New _Task…
sk: Nová ú_loha…

en: New _Window
sk: Nové _okno

en: New email in Evolution
sk: Nová pošta v programe Evolution

en: New note
sk: Nová poznámka

en: Newsgroups
sk: Konferencie

en: Next
sk: Ďalej

en: Next 7 Days’ Appointments
sk: Schôdzky v nasledujúcich 7 dňoch

en: Next 7 Days’ Tasks
sk: Úlohy v nasledujúcich 7 dňoch

en: Next _Important Message
sk: Nasledujúca _dôležitá správa

en: Next _Thread
sk: Nasledujúce _vlákno

en: Next _Unread Message
sk: Nasledujúca _neprečítaná správa

en: Next month
sk: Nasledujúci mesiac

en: Next year
sk: Nasledujúci rok

en: Nic_kname:
sk: Pre_zývka:

en: Nickname
sk: Prezývka

en: No
sk: Nie

en: No Information
sk: Žiadna informácia

en: No Label
sk: Bez menovky

en: No Response Necessary
sk: Odpoveď nie je nutná

en: No Subject
sk: Žiadny predmet

en: No Summary
sk: Žiadny súhrn

en: No Title
sk: Bez názvu

en: No contacts
sk: Bez kontaktov

en: No data source found for UID “%s”
sk: Nebol nájdený žiadny zdroj údajov pre UID „%s“

en: No destination address provided, forwarding of the message has been cancelled.
sk: Nebola poskytnutá cieľová adresa, odosielanie správy ďalej bolo zrušené.

en: No duplicate messages found.
sk: Nenašli sa žiadne duplicitné správy.

en: No e-mail action
sk: Žiadne poštové akcie

en: No email address provided
sk: Neposkytnutá žiadna emailová adresa

en: No encryption
sk: Bez šifrovania

en: No file name provided
sk: Neposkytnutý žiadny názov súboru

en: No folder selected.
sk: Nebol vybraný žiadny priečinok.

en: No grouping
sk: Bez zoskupovania

en: No identity found to use, forwarding of the message has been cancelled.
sk: Nebola nájdená žiadna použiteľná identita, odosielanie správy ďalej bolo zrušené.

en: No mail transport service available
sk: Služba prenosu pošty nie je k dispozícii

en: No match found
sk: Nenašiel sa žiadny vhodný výraz

en: No message satisfies your search criteria. Change search criteria by selecting a new Show message filter from the drop down list above or by running a new search either by clearing it with Search→Clear menu item or by changing the query above.
sk: Žiadne správy nevyhovujú vyhľadávacím podmienkam. Zmeňte vyhľadávacie podmienky vybratím nového filtra v rozbaľovacej ponuke zobrazenia správ vyššie, alebo spustením nového hľadania cez ponuku Nájsť→Vymazať alebo zmenou požiadavky vyššie.

en: No proxy
sk: Žiadna proxy

en: No reply or parent
sk: Žiadna odpoveď alebo rodič

en: No suitable component found
sk: Nenašla sa vhodná súčasť

en: No_w
sk: _Aktuálny

en: Non-Participant
sk: Bez účasti

en: None
sk: Žiadne

en: Normal
sk: Normálna

en: Not Started
sk: Nezačala

en: Not an image
sk: Nie je obrázok

en: Not enough rights to delete attendee “%s”
sk: Nedostatočné práva na odstránenie účastníka „%s“

en: Not sorted
sk: Nezoradené

en: Note
sk: Poznámka

en: Note: Some changes will not take effect until restart
sk: Poznámka: Niektoré zmeny sa prejavia až po reštarte

en: Note: Underscore in the label name is used
    as mnemonic identifier in menu.
sk: Poznámka: Počiarknutie v názve popisku je použité
    ako mnemotechnický identifikátor v ponuke.

en: Notes
sk: Poznámky

en: Notifies you when new mail messages arrive.
sk: Upozorní vás pri príchode novej spávy.

en: Notify about _missing remote content in the message preview
sk: Oznámiť _chýbajúci vzdialený obsah v náhľade správy

en: Notify new attendees _only
sk: Oznámiť _len novým účastníkom

en: Notify new messages for Inbox only.
sk: Oznámiť o nových správach len v priečinku Doručená pošta.

en: Notify new messages for _Inbox only
sk: Upozorniť na nové správy len pre priečinok _Doručená pošta

en: Now
sk: Teraz

en: Number of To and CC recipients to ask “prompt-on-many-to-cc-recips” from
sk: Počet adresátov v poliach „Pre“ a „Kópia“, pri ktorých bude platiť „prompt-on-many-to-cc-recips“

en: Number of addresses to display in TO/CC/BCC
sk: Počet adries na zobrazenie v Pre/Kópia/Slepá kópia

en: Number of characters for word w_rapping:
sk: Počet znakov pre zalamovanie _slov:

en: Number of characters for wrapping
sk: Počet znakov pre zalamovanie

en: Number of units for determining a birthday or anniversary reminder
sk: Počet jednotiek určených pre pripomienkovač narodenín a výročí

en: Number of units for determining a default reminder
sk: Počet jednotiek pre určenie prednastavenej pripomienky

en: Number of units for determining when to hide tasks
sk: Počet jednotiek určujúci kedy sa úlohy majú skrývať

en: Numbered _List
sk: Očíslovaný _zoznam

en: OK
sk: Ok

en: O_ptions
sk: _Voľby

en: Occurs
sk: Vyskytuje sa

en: Occurs Less Than 5 Times
sk: Menej než 5 výskytov

en: October
sk: Október

en: Office
sk: Kancelária

en: Offline folder paths
sk: Cesty priečinkov odpojeného režimu

en: Old Contact:
sk: Pôvodný kontakt:

en: On ${AbbrevWeekdayName}, ${Year}-${Month}-${Day} at ${24Hour}:${Minute} ${TimeZone}, ${Sender} wrote:
sk: V ${WeekdayName}, ${ Day}. ${MonthName} ${Year} o ${24Hour}:${Minute} ${TimeZone}, ${Sender} napísal(a):

en: On This Computer A_rchive folder:
sk: Archivačný priečinok priečinka „Na tomto počítači“:

en: On exit, every time
sk: Vždy pri ukončení

en: Once per day
sk: Raz za deň

en: Once per month
sk: Raz za mesiac

en: Once per week
sk: Raz za týždeň

en: One Level
sk: Jedna úroveň

en: One or more values cannot be empty.
sk: Jedna alebo viacero hodnôt nemôžu byť prázdne.

en: Only ever show plain text
sk: Vždy zobraziť len obyčajný text

en: Ope_n Calendar
sk: Otvoriť _kalendár

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open Message Filters
sk: Otvoriť filtre správ

en: Open New Message window
sk: Otvorí okno novej správy

en: Open Outbox Folder
sk: Otvoriť priečinok s odoslanou poštou

en: Open PGP key
sk: Otvorenie kľúča PGP

en: Open With Default Application
sk: Otvoriť predvolenou aplikáciou

en: Open With Other Application…
sk: Otvoriť inou aplikáciou…

en: Open With “%s”
sk: Otvoriť pomocou „%s“

en: Open X.509 certificate
sk: Otvorenie certifikátu X.509

en: Open _Online Accounts
sk: _Otvoriť účty sieťových služieb

en: Open _Settings
sk: _Otvoriť nastavenia

en: Open _Web Page
sk: Otvoriť _webovú stránku

en: Open a window for composing a mail message
sk: Otvorí okno na písanie správy

en: Open map
sk: Otvoriť mapu

en: Open the Evolution User Guide
sk: Otvorí používateľskú príručku pre Evolution

en: Open the link in a web browser
sk: Otvorí odkaz vo webovom priehliadači

en: Open the selected messages in a new window
sk: Otvorí vybrané správy v novom okne

en: Open the selected messages in the composer for editing
sk: Otvorí vybrané správy na úpravu v editore správ

en: Open this attachment in %s
sk: Otvorí túto prílohu v programe %s

en: Open this attachment in default application
sk: Otvorí túto prílohu v predvolenej aplikácii

[ctx: OpenMap]
en: Open _maps with
sk: Otvoriť _mapy pomocou

en: OpenPGP _Key ID:
sk: Identifikátor OpenPGP _kľúča:

en: Opening %d contacts will open %d new windows as well.
    Do you really want to display all of these contacts? | Opening %d contacts will open %d new windows as well.
    Do you really want to display all of these contacts?
sk[0]: Otvorenie %d kontaktov tiež otvorí %d nových okien.
    Naozaj chcete zobraziť všetky tieto kontakty?
sk[1]: Otvorenie %d kontaktu tiež otvorí %d nové okno.
    Naozaj chcete zobraziť všetky tieto kontakty?
sk[2]: Otvorenie %d kontaktov tiež otvorí %d nové okná.
    Naozaj chcete zobraziť všetky tieto kontakty?

en: Opening address book “%s”
sk: Otvára sa adresár kontaktov „%s“

en: Opening calendar
sk: Otvára sa kalendár

en: Opening calendar “%s”
sk: Otvára sa kalendár „%s“

en: Opening memo list “%s”
sk: Otvára sa zoznam poznámok „%s“

en: Opening task list “%s”
sk: Otvára sa zoznam úloh „%s“

en: Opening the calendar. Please wait…
sk: Otvára sa kalendár. Čakajte, prosím…

en: Opening too many messages at once may take a long time.
sk: Otváranie príliš veľa správ naraz môže trvať dlho.

en: Opens a dialog to select a folder to go to
sk: Otvorí dialógové okno na vybratie priečinku, do ktorého sa má prejsť

en: Operation was cancelled
sk: Operácia bola zrušená

en: Optional Information
sk: Nepovinné informácie

en: Optional Participant
sk: Nepovinný účastník

en: Optional Participants
sk: Nepovinní účastníci

en: Options
sk: Voľby

en: Or_ganization:
sk: Or_ganizácia:

en: Or_ganizer:
sk: Or_ganizátor:

en: Order days in Week View from _left to right
sk: Zoradiť dni v pohľade týždňa zľava do_prava

en: Organizer
sk: Organizátor

en: Organizer address is not a valid user mail address
sk: Adresa organizátora nie je platnou e-mailovou adresou používateľa

en: Organizer has removed the delegate %s
sk: Organizátor odstránil delegáta %s

en: Organizer:
sk: Organizátor:

en: Organizer: %s
sk: Organizátor: %s

en: Organizer: %s <%s>
sk: Organizátor: %s <%s>

en: Original message
sk: Pôvodná správa

en: Other
sk: Iné

en: Other Fax
sk: Ďalší fax

en: Other Phone
sk: Iný telefón

en: Other…
sk: Iné…

en: Out of Office
sk: Mimo kancelárie

en: Outbox
sk: Pošta na odoslanie

en: Outgoing
sk: Odchádzajúca

en: Outlook Contacts CSV and Tab Importer
sk: Importovací nástroj kontaktov Outlook vo formáte CSV a Tab

en: Outlook Contacts CSV or Tab (.csv, .tab)
sk: Kontakty Outlook vo formáte CSV alebo Tab (.csv, .tab)

en: Outlook DBX import
sk: Import Outlook DBX

en: Outlook Express 5/6 personal folders (.dbx)
sk: Osobné priečinky Outlook Express 5/6 (.dbx)

en: Outlook PST import
sk: Import Outlook PST

en: Outlook personal folders (.pst)
sk: Osobné priečinky Outlook (.pst)

en: Overdue Tasks
sk: Úlohy po termíne

en: Overdue tasks color
sk: Farba úloh po termíne

en: Overdue: {0} by {1}
sk: Po termíne: {0} do {1}

en: Override color of the event. If not set, then color of the calendar is used.
sk: Nahradiť farbu udalosti. Ak nie je nastavené, použije sa farba kalendára.

en: Overview
sk: Prehľad

en: PGP _Encrypt
sk: Šifrovani_e PGP

en: PGP _Sign
sk: Podpi_s PGP

en: PGP keys
sk: Kľúče PGP

en: PKCS12 File Password
sk: Heslo súboru PKCS12

en: POP3 server
sk: Server POP3

en: P_revious Unread Message
sk: P_redchádzajúca neprečítaná správa

en: Pa_ge…
sk: _Strana…

en: Pacific/Apia
sk: Tichý oceán/Apia

en: Pacific/Auckland
sk: Tichý oceán/Auklandy

en: Pacific/Chatham
sk: Tichý oceán/Chatham

en: Pacific/Easter
sk: Tichý oceán/Veľkonočné ostrovy

en: Pacific/Efate
sk: Tichý oceán/Efate

en: Pacific/Enderbury
sk: Tichý oceán/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
sk: Tichý oceán/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sk: Tichý oceán/Fidži

en: Pacific/Funafuti
sk: Tichý oceán/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sk: Tichý oceán/Galapágy

en: Pacific/Gambier
sk: Tichý oceán/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sk: Tichý oceán/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
sk: Tichý oceán/Guam

en: Pacific/Honolulu
sk: Tichý oceán/Honolulu

en: Pacific/Johnston
sk: Tichý oceán/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
sk: Tichý oceán/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
sk: Tichý oceán/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sk: Tichý oceán/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sk: Tichý oceán/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sk: Tichý oceán/Marquesas

en: Pacific/Midway
sk: Tichý oceán/Midway

en: Pacific/Nauru
sk: Tichý oceán/Nauru

en: Pacific/Niue
sk: Tichý oceán/Niue

en: Pacific/Norfolk
sk: Tichý oceán/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sk: Tichý oceán/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sk: Tichý oceán/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sk: Tichý oceán/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sk: Tichý oceán/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
sk: Tichý oceán/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
sk: Tichý oceán/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sk: Tichý oceán/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sk: Tichý oceán/Saipan

en: Pacific/Tahiti
sk: Tichý oceán/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
sk: Tichý oceán/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
sk: Tichý oceán/Tongatapu

en: Pacific/Truk
sk: Tichý oceán/Truk

en: Pacific/Wake
sk: Tichý oceán/Wake

en: Pacific/Wallis
sk: Tichý oceán/Wallis

en: Pacific/Yap
sk: Tichý oceán/Yap

en: Page %d
sk: Strana %d

en: Page %d of %d
sk: Stránka %d z %d

en: Page Properties
sk: Vlastnosti stránky

en: Page Set_up…
sk: Nastavenia _strany…

en: Page…
sk: Strana…

en: Paper
sk: Papier

en: Paragraph Properties
sk: Vlastnosti odstavca

en: Paragraph Style
sk: Štýl odstavca

en: Paragraph…
sk: Odstavec…

en: Parsing message
sk: Analyzuje sa správa

en: Passwords do not match
sk: Heslá sa nezhodujú

en: Paste As _Text
sk: Vložiť ako _text

en: Paste _Quotation
sk: Vložiť _citáciu

en: Paste contacts from the clipboard
sk: Vloží kontakty zo schránky

en: Paste events from the clipboard
sk: Vloží udalosti zo schránky

en: Paste memos from the clipboard
sk: Vloží poznámky zo schránky

en: Paste tasks from the clipboard
sk: Vloží úlohy zo schránky

en: Paste text from the clipboard
sk: Vloží text zo schránky

en: Paste the clipboard
sk: Vloží obsah schránky

en: Pasted text doesn’t contain valid iCalendar data
sk: Vložený text neobsahuje platné údaje kalendára iCalendar

en: Pasting a memo | Pasting %d memos
sk[0]: Vkladá sa %d poznámok
sk[1]: Vkladá sa poznámka
sk[2]: Vkladajú sa %d poznámky

en: Pasting a task | Pasting %d tasks
sk[0]: Vkladá sa %d úloh
sk[1]: Vkladá sa úloha
sk[2]: Vkladajú sa %d úlohy

en: Pasting an event | Pasting %d events
sk[0]: Vkladá sa %d udalostí
sk[1]: Vkladá sa udalosť
sk[2]: Vkladajú sa %d udalosti

en: Pasting iCalendar data
sk: Vkladajú sa údaje kalendára iCalendar

en: Path where picture gallery should search for its content
sk: Cesta, kde by mala galéria obrázkov hľadať svoj obsah

en: Path:
sk: Cesta:

en: Percent Complete: %i
sk: Dokončenie v percentách: %i

en: Perforated Paper
sk: Perforovaný papier

en: Perform common mailing list actions (subscribe, unsubscribe, etc.).
sk: Sprístupňuje bežné akcie poštovej konferencie (prihlásenie, odhlásenie, atď.).

en: Permanently remove all deleted messages from this folder
sk: Navždy odstráni všetky zmazané správy z tohto priečinka

en: Permanently remove all the deleted messages from all accounts
sk: Navždy odstráni všetky zmazané správy zo všetkých účtov

en: Permanently remove all the deleted messages from all folders
sk: Navždy odstráni všetky zmazané správy zo všetkých priečinkov

en: Permanently remove this folder
sk: Navždy odstráni tento priečinok

en: Personal
sk: Osobné

en: Personal Details
sk: Osobné údaje

en: Personal Information
sk: Osobné informácie

en: Phone
sk: Telefón

en: Pick a color
sk: Vyberte farbu

en: Pidgin address book source
sk: Zdroj adresára kontaktov Pidginu

en: Pidgin check interval
sk: Interval kontroly pre Pidgin

en: Pidgin last sync MD5
sk: MD5 z poslednej synchronizácie Pidginu

en: Pidgin last sync MD5.
sk: MD5 hash z poslednej synchronizácie s programom Pidgin.

en: Pidgin last sync time
sk: Čas poslednej synchronizácie Pidginu

en: Pidgin last sync time.
sk: Čas poslednej synchronizácie s programom Pidgin.

en: Pipe to Program
sk: Zreťaziť do programu

en: Plain Text
sk: Obyčajný text

en: Plain Text Mode
sk: Režim obyčajného textu

en: Plain _Text
sk: Obyčajný _text

en: Plain text editing mode
sk: Režim úprav v obyčajnom texte

en: Play Sound
sk: Zahrať zvuk

en: Play _file:
sk: Prehrať _súbor:

en: Play the attachment in embedded audio player
sk: Prehrať prílohu v zabudovanom zvukovom prehrávači

en: Play themed sound when new messages arrive, if not in beep mode.
sk: Prehrať zvuk z témy, keď príde nová správa, ak nie je v režime pípania.

en: Please choose another name.
sk: Prosím, zvoľte iný názov.

en: Please enable the account or send using another account.
sk: Prosím, povoľte účet, alebo na odoslanie použite iný.

en: Please enter a valid email address in the To: field. You can search for email addresses by clicking on the To: button next to the entry box.
sk: Prosím, zadajte platnú emailovú adresu do poľa Pre:. Môžete vyhľadať emailovú adresu kliknutím na tlačidlo Pre: nasledované zadávacím poľom.

en: Please enter your name and email address below. The “optional” fields below do not need to be filled in, unless you wish to include this information in email you send.
sk: Prosím, zadajte vaše meno a emailovú adresu. „Nepovinné“ informácie nemusíte zadať, jedine ak chcete, aby boli odosielané vo vašich správach.

en: Please make sure the following recipients are willing and able to receive HTML email:
    {0}
sk: Prosím potvrďte, že nasledujúci adresáti budú a môžu príjímať poštu formátovanú ako HTML:
    {0}

en: Please respond on behalf of %s
sk: Prosím, ozvite sa v mene %s

en: Please select a PNG image of size 48 × 48 pixels, whose file size doesn’t exceed 723 bytes.
sk: Prosím, vyberte obrázok typu PNG o veľkosti 48 × 48 pixelov, ktorého veľkosť neprekračuje 723 bajtov.

en: Please select a file…
sk: Prosím, vyberte súbor…

en: Please select an image for this contact
sk: Prosím, vyberte si obrázok pre tento kontakt

en: Please select the information that you would like to import:
sk: Prosím, vyberte informácie, ktoré chcete importovať:

en: Please wait while Evolution is backing up your data.
sk: Počkajte, prosím, pokiaľ Evolution zálohuje vaše údaje.

en: Please wait while Evolution is restoring your data.
sk: Počkajte, prosím, pokiaľ Evolution obnovuje vaše údaje.

en: Please wait.
sk: Čakajte, prosím.

en: Plugin
sk: Zásuvný modul

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Pointer to FTP site (%s)
sk: Odkaz na FTP server (%s)

en: Pointer to local file (%s)
sk: Odkaz na lokálny súbor (%s)

en: Pointer to local file (%s) valid at site “%s”
sk: Odkaz na lokálny súbor (%s) platný na serveri „%s“

en: Pointer to remote data (%s)
sk: Odkaz na vzdialené údaje (%s)

en: Pointer to unknown external data (“%s” type)
sk: Odkaz na neznáme externé údaje (typ „%s“)

en: Policy for automatically closing the message browser window when forwarding or replying to the displayed message.
sk: Politika pre automatické zatváranie okna prehliadača správ keď sa preodosiela alebo sa odpovedá na zobrazenú správu.

en: Popup message together with the icon.
sk: Vyskakovacia správa zároveň s ikonkou.

en: Port number is not valid
sk: Číslo portu nie je platné

en: Position
sk: Pozícia

en: Position of the contact preview pane when oriented horizontally.
sk: Pozícia panelu náhľadu kontaktu orientovaná vodorovne.

en: Position of the contact preview pane when oriented vertically.
sk: Pozícia panelu náhľadu kontaktu orientovaná zvisle.

en: Position of the horizontal pane, between the date navigator calendar and the task list when not in the month view, in pixels
sk: Pozícia vodorovného panelu, medzi dátumovou navigáciou kaledára a zoznamom úloh, keď nie je mesačný pohľad, v pixeloch

en: Position of the horizontal pane, between the view and the date navigator calendar and task list in the month view, in pixels
sk: Pozícia vodorovného panelu, medzi náhľadom a navigátorom dátumov kalendára a zoznamu úloh v mesačnom pohľade, v pixeloch

en: Position of the memo preview pane when oriented vertically
sk: Pozícia panelu náhľadu poznámky pri zvislej orientácii

en: Position of the task preview pane when oriented horizontally
sk: Pozícia panelu náhľadu úlohy pri vodorovnej orientácii

en: Position of the task preview pane when oriented vertically
sk: Pozícia panelu náhľadu úlohy pri zvislej orientácii

en: Position of the vertical pane, between the calendar lists and the date navigator calendar
sk: Pozícia zvislého panelu, medzi zoznammi kaledára a dátumovou navigáciou kalendára

en: Possible values are: “never” — do not allow copy with drag &amp; drop of folders in folder tree, “always” — allow copy with drag &amp; drop of folders in folder tree without asking, or “ask” — (or any other value) will ask user.
sk: Dostupné hodnoty sú: „never“ (nikdy) - nie je povolené kopírovať pomocou pretiahni a pusť v strome priečinkov, „always“ (vždy) - povolí kopírovanie priečinkov pomocou pretiahni a pusť v strome priečinkov bez pýtania, alebo „ask“ (pýtať sa) - (prípadne akákoľvek iná hodnota) bude sa pýtať používateľa.

en: Possible values are: “never” — do not allow move with drag &amp; drop of folders in folder tree, “always” — allow move with drag &amp; drop of folders in folder tree without asking, or “ask” — (or any other value) will ask user.
sk: Dostupné hodnoty sú: „never“ (nikdy) - nie je povolené presúvať pomocou pretiahni a pusť v strome priečinkov, „always“ (vždy) - povolí presúvanie priečinkov pomocou pretiahni a pusť v strome priečinkov bez pýtania, alebo „ask“ (pýtať sa) - (prípadne akákoľvek iná hodnota) bude sa pýtať používateľa.

en: Post a message to the mailing list this message belongs to
sk: Odošle správu do konferencie, do ktorej patrí táto správa

en: Posting destination
sk: Cieľ odosielania

en: Posting message to “%s”
sk: Správa sa odosiela do „%s“

en: Posting not allowed
sk: Odosielanie nie je povolené

en: Posting to this mailing list is not allowed. Possibly, this is a read-only mailing list. Contact the list owner for details.
sk: Odosielanie do tejto poštovej konferencie nie je povolené. Je možné, že je to poštová konferencia len na čítanie. Ak chcete viac podrobností spojte sa s vlastníkom konferencie.

en: Pr_evious Important Message
sk: P_redchádzajúca dôležitá správa

en: Pre_view:
sk: Ná_hľad:

en: Pre_view…
sk: Ná_hľad…

en: Prefer Plain Text
sk: Uprednostňovať obyčajný text

en: Prefer _inline sign/encrypt for plain text messages
sk: U_prednostniť podpis/zašifrovanie v texte pre správy napísané v čistom texte

en: Preferred New button item
sk: Uprednostňovaná položka tlačidla Nový

en: Preparing account “%s” for offline
sk: Pripravuje sa účet „%s“ pre odpojený režim

en: Preparing to go offline…
sk: Pripravuje sa prechod na odpojený režim…

en: Preparing to go online…
sk: Pripravuje sa prechod na pripojený režim…

en: Preparing to quit
sk: Príprava na ukončenie

en: Preparing to quit…
sk: Pripravuje sa ukončenie…

en: Prepend a _header
sk: Predradiť h_lavičku

en: Preserve original message S_ubject
sk: Zachovať predmet z _pôvodnej správy

en: Press the “Alt” key to access the Menu Bar again.
sk: Stlačením klávesu „Alt“ znovu sprístupníte lištu ponuky.

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview data to be imported
sk: Náhľad správy, ktorú importovať

en: Preview the calendar to be printed
sk: Zobrazí ukážku kalendára pred tlačou

en: Preview the contacts to be printed
sk: Zobrazí náhľad kontaktov pred ich tlačou

en: Preview the list of memos to be printed
sk: Zobrazí náhľad zoznamu poznámok pred tlačou

en: Preview the list of tasks to be printed
sk: Zobrazí náhľad zoznamu úloh pred tlačou

en: Preview the message to be printed
sk: Zobrazí náhľad správy pred tlačou

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Previous Evolution version
sk: Predchádzajúca verzia aplikácie Evolution

en: Previous T_hread
sk: Predchádzajúce _vlákno

en: Previous month
sk: Predchádzajúci mesiac

en: Previous year
sk: Predchádzajúci rok

en: Primary Phone
sk: Hlavný telefón

en: Primary address book
sk: Hlavný adresár kontaktov

en: Primary calendar
sk: Hlavný kalendár

en: Primary memo list
sk: Hlavný zoznam poznámok

en: Primary task list
sk: Hlavný zoznam úloh

en: Print
sk: Tlačiť

en: Print Memos
sk: Tlač poznámok

en: Print Pre_view
sk: Ná_hľad tlače

en: Print Tasks
sk: Tlač úloh

en: Print all shown contacts
sk: Vytlačí všetky zobrazené kontakty

en: Print selected contacts
sk: Vytlačí vybrané kontakty

en: Print the list of memos
sk: Vytlačí zoznam poznámok

en: Print the list of tasks
sk: Vytlačí zoznam úloh

en: Print the selected memo
sk: Vytlačí vybranú poznámku

en: Print the selected task
sk: Vytlačí vybranú úlohu

en: Print this calendar
sk: Vytlačí tento kalendár

en: Print this message
sk: Vytlačí túto správu

en: Printing
sk: Tlačí sa

en: Printing failed.
sk: Zlyhalo tlačenie.

en: Print…
sk: Tlačiť…

en: Priority
sk: Priorita

en: Priority:
sk: Priorita:

en: Priority: %s
sk: Priorita: %s

en: Private
sk: Súkromný

en: Problem migrating old mail folder “{0}”.
sk: Problém migrácie starého poštového priečinka „{0}“.

en: Processing folder changes in “%s”
sk: Spracovávajú sa zmeny priečinka „%s“

en: Profession
sk: Povolanie

en: Prompt before sending to recipients not entered as mail addresses
sk: Pýtať sa pred odosielaním príjemcom, ktorí nie sú zadaní ako emailová adresa

en: Prompt on empty subject
sk: Pýtať sa pri prázdnom predmete

en: Prompt on send when using key accelerator (Ctrl+Enter)
sk: Pýtať sa pri odosielaní, keď sa použije klávesová skratka (Ctrl+Enter)

en: Prompt the user when he or she tries to Empty a Junk folder.
sk: Pýta sa používateľa pri jeho pokuse o vyprázdnenie priečinka Nevyžiadaná pošta.

en: Prompt the user when he or she tries to empty the trash.
sk: Pýta sa používateľa keď sa pokúsi vyprázdniť kôš.

en: Prompt the user when he or she tries to expunge a folder.
sk: Pýta sa používateľa pri jeho pokuse o vyčistenie priečinka.

en: Prompt the user when he or she tries to send a message with a key accelerator.
sk: Pýta sa používateľa keď sa bude pokúšať odoslať správu klávesovou skratkou.

en: Prompt the user when he or she tries to send a message without a Subject.
sk: Pýta sa používateľa keď sa bude pokúšať odoslať správu bez vyplneného Predmetu.

en: Prompt when deleting messages in search folder
sk: Pýtať sa pri odstraňovaní správ vo vyhľadávacom priečinku

en: Prompt when emptying the trash
sk: Pýtať sa pri vyprázdňovaní koša

en: Prompt when mailing list hijacks private replies
sk: Pýtať sa keď poštová konferencia unesie súkromné odpovede

en: Prompt when replying privately to list messages
sk: Pýtať sa pri súkromnom odpovedaní do poštovej konferencie

en: Prompt when replying to many recipients
sk: Pýtať sa pri odpovedaní mnohým adresátom

en: Prompt when sending to many To and CC recipients
sk: Pýtať sa pri odosielaní mnohým adresátom v poliach „Pre“ a „Kópia“

en: Prompt when switching composer format and the content needs to lose its formatting
sk: Pýtať sa pri prepínaní formátu editora správ a keď má obsah stratiť svoje formátovanie

en: Prompt when user calls Empty Junk
sk: Pýtať sa pri používateľskom vyprázdnení nevyžiadanej pošty

en: Prompt when user expunges
sk: Pýtať sa pri používateľskom čistení

en: Prompt when user only fills Bcc
sk: Pýtať sa, keď používateľ vyplní len skrytú kópiu

en: Prompt when user tries to open 10 or more messages at once
sk: Pýtať sa, keď sa používateľ snaží naraz otvoriť 10 a viac správ

en: Prompt when user tries to send HTML mail to recipients that may not want to receive HTML mail.
sk: Pýtať sa pri odosielaní HTML správ adresátom, ktorý nechcú prijímať HTML správy.

en: Prompt when user tries to send a message with no To or Cc recipients.
sk: Pýtať sa pri odosielaní správ bez adresátov v poli Pre alebo Kópia.

en: Prompt when user tries to send unwanted HTML
sk: Pýtať sa, keď sa používateľ pokúsi odoslať nechcené HTML

en: Prompt while marking multiple messages
sk: Pýtať sa počas označovania násobných správ

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Proprietary
sk: Patentované

en: Pu_blic
sk: _Verejný

en: Public
sk: Verejný

en: Public FTP
sk: Verejné FTP

en: Publish calendars to the web.
sk: Zverejní kalendáre na webe.

en: Publishing Information
sk: Zverejňujú sa informácie

en: Publishing Location
sk: Zverejňuje sa umiestnenie

en: Publishing _Frequency:
sk: _Frekvencia zverejňovania:

en: Publishing to %s finished successfully
sk: Zverejňovanie na %s úspešne skončilo

en: Purg_e
sk: _Zbaviť sa

en: Purge events older than
sk: Zbaví sa udalostí starších než

en: Purge old appointments and meetings
sk: Zbaví sa starých schôdzok a stretnutí

en: Purging events
sk: Čistia sa udalosti

en: Purging events in the calendar “%s”
sk: Čistia sa udalosti v kalendári „%s“

en: Purging memos
sk: Čistia sa poznámky

en: Purging memos in the memo list “%s”
sk: Čistia sa poznámky v zozname poznámok „%s“

en: Purging tasks
sk: Čistia sa úlohy

en: Purging tasks in the task list “%s”
sk: Čistia sa úlohy v zozname úloh „%s“

en: Purposes
sk: Účely

en: Put Evolution into offline mode
sk: Prepne Evolution do odpojeného režimu

en: Put Evolution into online mode
sk: Prepne Evolution do pripojeného režimu

en: Put personalized signatures at the top of replies
sk: Vložiť zosobnené podpisy na vrh odpovede

en: Put the cursor at the bottom of replies
sk: Umiestniť kurzor na spodok odpovedí

en: Put the signature at the top of the message
sk: Vložiť podpis na vrch správy

en: Query free / busy information for the attendees
sk: Dopyt na informácie do diára pre účastníkov

en: Querying authentication types…
sk: Požadujú sa typy overenia totožnosti…

en: Querying server for a list of supported authentication mechanisms.
sk: Požaduje sa server o zoznam podporovaných spôsobov overenia.

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Quit Now
sk: Ukončiť hneď

en: Quota usage
sk: Využitie kvóty

en: Quota usage (%s):
sk: Využitie kvóty (%s):

en: RFC822 message
sk: Správa spĺňajúca RFC822

en: RSVP
sk: Vyžadované potvrdenie

en: R_eceive All
sk: _Prijať všetko

en: R_ecurrence
sk: O_pakovanie

en: R_eplace:
sk: _Nahradiť:

en: R_eply requested
sk: V_yžadovaná odpoveď

en: R_estore Evolution Data…
sk: _Obnoviť údaje programu Evolution…

en: R_ole Field
sk: Pole R_ola

en: R_ule name:
sk: Názov prav_idla:

en: Radio
sk: Rádio

en: Re_direct
sk: _Presmerovať

en: Re_fresh
sk: _Obnoviť

en: Re_fresh list of account address books
sk: O_bnoviť zoznam adresárov kontaktov účtu

en: Re_fresh list of account calendars
sk: O_bnoviť zoznam kalendárov účtu

en: Re_fresh list of account memo lists
sk: Ob_noviť zoznam poznámok účtu

en: Re_move
sk: O_dstrániť

en: Re_peat the reminder
sk: _Opakovať pripomenutie

en: Re_place
sk: _Nahradiť

en: Re_place…
sk: _Nahradiť…

en: Re_ply style:
sk: Š_týl odpovede:

en: Re_ply-To:
sk: Komu o_dpovedať:

en: Re_quest Read Receipt
sk: Požadovať správu o prečí_taní

en: Re_set
sk: O_bnoviť

en: Re_start Evolution after restore
sk: _Reštartovať Evolution po obnovení

en: Reached bottom of page, continued from top
sk: Dosiahnutý spodný okraj strany, pokračuje sa zvrchu

en: Reached top of page, continued from bottom
sk: Dosiahnutý horný okraj strany, pokračuje sa zospodu

en: Read
sk: Prečítaná

en: Read Messages
sk: Prečítané správy

en: Reading text content…
sk: Číta sa textový obsah…

en: Really delete folder “{0}” and all of its subfolders?
sk: Naozaj odstrániť priečinok „{0}“ a všetky jeho podpriečinky?

en: Really delete folder “{0}”?
sk: Naozaj odstrániť priečinok „{0}“?

en: Really unsubscribe folder “{0}”?
sk: Naozaj odhlásiť priečinok „{0}“ z odberu?

en: Reason: {1}
sk: Dôvod: {1}

en: Receive new items from all accounts
sk: Prijme nové položky zo všetkých účtov

en: Received
sk: Prijaté

en: Received on behalf of %s
sk: Prijaté v mene %s

en: Receiving
sk: Príjem

en: Receiving Email
sk: Príjem pošty

en: Receiving Options
sk: Voľby príjmu

en: Recently used second time zones in a Day View
sk: Naposledy použité časové pásma v dennom náhľade

en: Recipient
sk: Adresát

en: Recipient Contains
sk: Adresát obsahuje

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Recipients Mail
sk: Mail adresáta

en: Recipients contain
sk: Adresáti obsahujú

en: Recipients:
sk: Adresáti:

en: Recognize emoticons in text and replace them with images or Unicode characters.
sk: Rozpoznať emotikony v texte a nahradiť ich obrázkami alebo znakmi v kódovaní Unicode.

en: Recognize links in text and replace them.
sk: Rozpoznať odkazy v texte a nahradiť ich.

en: Reconnecting to “%s”
sk: Znovu sa pripája k „%s“

en: Recovering the message will allow you to continue where it had been saved the last time.
sk: Obnovením správy bude možné pokračovať tam, kde bola naposledy uložená.

en: Recurrence
sk: Opakovanie

en: Recurrence exception date is invalid
sk: Dátum výnimky opakovania je neplatný

en: Recurrent Events in Italic
sk: Opakujúce sa udalosti skloneným písmom

en: Recurring
sk: Opakovaný

en: Recurs:
sk: Zopakuje sa:

en: Redirect (bounce) the selected message to someone
sk: Presmeruje (bounce) vybranú správu niekomu inému

en: Redo
sk: Vykoná znovu

en: Redo the last undone action
sk: Zopakovať naposledy vrátenú akciu

en: Redo “Delete text”
sk: Znovu vykonať „Odstránenie textu“

en: Redo “Insert text”
sk: Znovu vykonať „Vloženie textu“

en: Refresh every
sk: Obnoviť každých

en: Refresh list of folders of this account
sk: Obnoví zoznam priečinkov tohto účtu

en: Refresh the folder
sk: Znovu načíta priečinok

en: Refresh the folder list
sk: Obnoví zoznam priečinkov

en: Refresh the selected address book
sk: Obnoví vybraný adresár kontaktov

en: Refresh the selected calendar
sk: Obnoví vybraný kalendár

en: Refresh the selected memo list
sk: Obnoví vybraný zoznam poznámok

en: Refresh the selected task list
sk: Obnoví vybraný zoznam úloh

en: Refreshing folder “%s”
sk: Obnovuje sa priečinok „%s“

en: Regex Match
sk: Regul. výraz

en: Regular Image
sk: Normálny obrázok

en: Reloading registry service
sk: Znovunačítava sa služba registrácie

en: Reminder!
sk: Pripomenutie!

en: Reminders
sk: Pripomenutia

en: Reminds you when you forgot to add an attachment to a mail message.
sk: Upozorní vás na chýbajúcu prílohu v poštovej správe

en: Remo_ve Attachments
sk: Odstrániť _prílohy

en: Remote content download had been blocked for this message.
sk: Prevzatie vzdialeného obsahu bolo pre túto správu zablokované.

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove Du_plicate Messages
sk: Odstrániť du_plicitné správy

en: Remove Link
sk: Odstráni odkaz

en: Remove This _Column
sk: Odstrániť tento _stĺpec

en: Remove an email address from the List
sk: Odstráni emailovú adresu zo zoznamu

en: Remove attachments
sk: Odstráni prílohy

en: Remove duplicate messages?
sk: Odstrániť duplicitné správy?

en: Remove the follow-up flag from the selected messages
sk: Odstráni značku vybaviť z označených správ

en: Removing a memo
sk: Odstraňuje sa poznámka

en: Removing a task
sk: Odstraňuje sa úloha

en: Removing an event
sk: Odstraňuje sa udalosť

en: Removing attachments
sk: Odstraňujú sa prílohy

en: Removing folder “%s”
sk: Odstraňuje sa priečinok „%s“

en: Removing temporary back up files
sk: Mažú sa dočasné záložné súbory

en: Rename the selected address book
sk: Premenuje vybraný adresár kontaktov

en: Rename the selected calendar
sk: Premenuje vybraný kalendár

en: Rename the selected memo list
sk: Premenuje vybraný zoznam poznámok

en: Rename the selected task list
sk: Premenuje vybraný zoznam úloh

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Replace All
sk: Nahradí všetko

en: Replace _All
sk: Nahradiť _všetko

en: Replied to
sk: Odpovedaná

en: Replies
sk: Odpovede

en: Replies and Forwards
sk: Odpovede a odosielania ďalej

en: Replies and parents
sk: Odpovede a rodičia

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Reply To is not a valid email
sk: Email v poli Odpoveď pre nie je platný

en: Reply _Privately
sk: Odpovedať _súkromne

en: Reply style:
sk: Š_týl odpovede:

en: Reply to All
sk: Odpovedať všetkým

en: Reply to _All
sk: Odpovedať _všetkým

en: Reply to _List
sk: Odpovedať _do zoznamu

en: Reply to _Sender
sk: _Odpovedať odosielateľovi

en: Reply to the mailing list, or to all recipients
sk: Odpovie do poštovej konferencie alebo všetkým adresátom

en: Reply-To
sk: Komu odpovedať

[ctx: ReplyForward]
en: Attachment
sk: Ako prílohu

[ctx: ReplyForward]
en: Do Not Quote
sk: Necitovať

[ctx: ReplyForward]
en: Inline
sk: V texte

[ctx: ReplyForward]
en: Inline (Outlook style)
sk: V texte (Outlook štýl)

[ctx: ReplyForward]
en: Quoted
sk: Citovať

[ctx: ReplyForward]
en: Use global setting
sk: Použiť globálne nastavenie

en: Request a running Evolution process to quit
sk: Požiadať spustený Evolution proces o ukončenie

en: Required Information
sk: Povinné informácie

en: Required Participant
sk: Vyžadovaný účastník

en: Required Participants
sk: Vyžadovaní účastníci

en: Required people and _one resource
sk: Vyžadované osoby a j_eden zdroj

en: Requires password to continue.
sk: Vyžaduje sa heslo pre pokračovanie.

en: Requires password to continue. %s.
sk: Vyžaduje sa heslo pre pokračovanie. %s.

en: Reset the text to its original size
sk: Vráti text na jeho pôvodnú veľkosť

en: Resource
sk: Zdroj

en: Resources
sk: Zdroje

en: Restart Evolution
sk: Reštartovať Evolution

en: Restarting Evolution
sk: Reštartuje sa Evolution

en: Restore Evolution data and settings from an archive file
sk: Obnoví údaje a nastavenia programu Evolution z archívneho súboru

en: Restore Evolution directory
sk: Obnoviť adresár programu Evolution

en: Restore from Backup
sk: Obnoviť zo zálohy

en: Restoring Evolution Data
sk: Obnovujú sa údaje programu Evolution

en: Restoring from the file %s
sk: Obnovuje sa zo súboru %s

en: Retrieving %d message | Retrieving %d messages
sk[0]: Získava sa %d správ
sk[1]: Získava sa %d správa
sk[2]: Získavajú sa %d správy

en: Retrieving message
sk: Získava sa správa

en: Retrieving message “%s”
sk: Získava sa správa „%s“

en: Retrieving message…
sk: Získava sa správa…

en: Return Notification
sk: Oznámenie o vrátení

en: Review
sk: Revízia

en: Review attachment before sending. | Review attachments before sending.
sk[0]: Skontrolujte prílohy pred odoslaním.
sk[1]: Skontrolujte prílohu pred odoslaním.
sk[2]: Skontrolujte prílohy pred odoslaním.

en: Ribbon
sk: Stuhy

en: Richtext
sk: Formátovaný text (richtext)

en: Right
sk: Vpravo

en: Right Alignment
sk: Zarovnanie vpravo

en: Role
sk: Rola

en: Room
sk: Miestnosť

en: Row
sk: Riadok

en: Row Above
sk: Riadok nad

en: Row Below
sk: Riadok pod

en: Row S_pan:
sk: Roztiahnutie _riadku:

en: Rul_e type:
sk: _Typ pravidla:

en: Rule Name
sk: Názov pravidla

en: Rule properties
sk: Vlastnosti čiary

en: Rule…
sk: Čiara…

en: Run Program
sk: Spustiť program

en: Run junk test on incoming mail.
sk: Spustí test na SPAM pre prichádzajúcu poštu.

en: Running…
sk: Spúšťa sa…

en: S/MIME En_crypt
sk: Šif_rovanie S/MIME

en: S/MIME Sig_n
sk: Po_dpis S/MIME

en: S/MIME encrypted
sk: Zašifrované pomocou S/MIME

en: S/MIME signed
sk: Podpísané pomocou S/MIME

en: SHA1 Fingerprint
sk: Odtlačok SHA1

en: SHA256 Fingerprint
sk: Odtlačok SHA256

en: SIP Address
sk: Adresa SIP

en: SMTP server
sk: Server SMTP

en: SSL certificate for address book “{0}” is not trusted.
sk: SSL certifikát pre adresár kontaktov „{0}“ nie je dôveryhodný.

en: SSL certificate for calendar “{0}” is not trusted.
sk: SSL certifikát pre kalendár „{0}“ nie je dôveryhodný.

en: SSL certificate for mail account “{0}” is not trusted.
sk: SSL certifikát pre poštový účet „{0}“ nie je dôveryhodný.

en: SSL certificate for memo list “{0}” is not trusted.
sk: SSL certifikát pre zoznam poznámok „{0}“ nie je dôveryhodný.

en: SSL certificate for task list “{0}” is not trusted.
sk: SSL certifikát pre zoznam úloh „{0}“ nie je dôveryhodný.

en: SSL certificate for “{0}” is not trusted.
sk: SSL certifikát pre „{0}“ nie je dôveryhodný.

en: SSL encryption
sk: Šifrovanie SSL

en: STARTTLS after connecting
sk: STARTTLS po pripojení sa

en: S_ad
sk: _Smutný

en: S_ave Address Book as vCard
sk: _Uložiť adresár kontaktov ako vCard

en: S_ave All
sk: _Uložiť všetko

en: S_ave replies in the folder of the message being replied to
sk: _Uchovávať odpovede v priečinku kde je správa, na ktorú sa odpovedalo

en: S_cript:
sk: S_kript:

en: S_end
sk: _Odoslať

en: S_end message receipts:
sk: _Odoslať správu adresátom:

en: S_haded
sk: _Tienená

en: S_ick
sk: C_horý

en: S_tandard Font:
sk: _Predvolené písmo:

en: S_ubject:
sk: P_redmet:

en: S_un
sk: _Ne

en: S_urprise
sk: Pr_ekvapený

en: Sa
sk: So

en: Sa_ve
sk: _Uložiť

en: Sa_ve As
sk: _Uložiť ako

en: Same as user interface
sk: Rovnaký ako používateľské rozhranie

en: Saturday
sk: Sobotu

en: Saturday is a work day
sk: Sobota je pracovný deň

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Attachment | Save Attachments
sk[0]: Uloženie príloh
sk[1]: Uloženie prílohy
sk[2]: Uloženie príloh

en: Save Calendar
sk: Uložiť kalendár

en: Save Current View
sk: Uloženie aktuálneho pohľadu

en: Save Custom View…
sk: Uložiť prispôsobený pohľad…

en: Save Draft
sk: Uložiť koncept

en: Save Image
sk: Uloženie obrázku

en: Save Message | Save Messages
sk[0]: Uložiť správy
sk[1]: Uložiť správu
sk[2]: Uložiť správy

en: Save PGP key
sk: Uloženie kľúča PGP

en: Save Search
sk: Uložiť hľadanie

en: Save Selected
sk: Uložiť vybrané

en: Save X.509 certificate
sk: Uloženie certifikátu X.509

en: Save _As
sk: Uložiť _ako

en: Save _As…
sk: Uložiť _ako…

en: Save _Image…
sk: U_ložiť obrázok…

en: Save _To Addressbook
sk: _Uložiť do adresára kontaktov

en: Save a calendar or task list to disk.
sk: Uloží kalendár alebo zoznam úloh na disk.

en: Save and Close
sk: Uložiť a zavrieť

en: Save as Template
sk: Uloží ako šablónu

en: Save as _Draft
sk: Uložiť ako _koncept

en: Save as _Template
sk: Uložiť ako ša_blónu

en: Save as draft
sk: Uloží ako koncept

en: Save as iCalendar
sk: Uložiť ako iCalendar

en: Save as vCard
sk: Uložiť ako vCard

en: Save as…
sk: Uložiť ako…

en: Save current changes
sk: Uloží aktuálne zmeny

en: Save current changes and close editor
sk: Uloží aktuálne zmeny a zavrie editor

en: Save current custom view
sk: Uloží aktuálny prispôsobený pohľad

en: Save directory
sk: Priečinok ukladania

en: Save directory for reminder audio
sk: Ukladací adresár pre zvukové pripomenutia

en: Save extracted files _only
sk: Uložiť _iba extrahované súbory

en: Save extracted files and the original _archive
sk: Uložiť extrahované súbory a pôvodný _archív

en: Save file format for drag-and-drop operation
sk: Uchovať formát súboru pre operáciu ťahaj-a-pusť

en: Save selected contacts as a vCard
sk: Uloží vybrané kontakty ako vCard

en: Save selected messages as an mbox file
sk: Uloží vybrané správy ako mbox súbor

en: Save the contacts of the selected address book as a vCard
sk: Uloží kontakty vybraného adresára kontaktov ako vCard

en: Save the current file
sk: Uloží aktuálny súbor

en: Save the current file with a different name
sk: Uloží aktuálny súbor pod iným názovm

en: Save the current search parameters
sk: Uloží aktuálne parametre hľadania

en: Save the image to a file
sk: Uloží obrázok do súboru

en: Save the selected calendar to disk
sk: Uloží vybraný kalendár na disk

en: Save the selected memo list to disk
sk: Uloží vybraný zoznam poznámok na disk

en: Save the selected task list to disk
sk: Uloží vybraný zoznam úloh na disk

en: Saving
sk: Ukladá sa

en: Saving %d message | Saving %d messages
sk[0]: Ukladá sa %d správ
sk[1]: Ukladá sa %d správa
sk[2]: Ukladajú sa %d správy

en: Saving account settings, please wait…
sk: Ukladajú sa nastavenia účtu, prosím, čakajte…

en: Saving changes to the calendar. Please wait…
sk: Ukladajú sa zmeny do kalendára. Čakajte, prosím…

en: Saving changes to the memo list. Please wait…
sk: Ukladajú sa zmeny do zoznamu poznámok. Čakajte, prosím…

en: Saving changes to the task list. Please wait…
sk: Ukladajú sa zmeny do zoznamu úloh. Čakajte, prosím…

en: Saving changes…
sk: Ukladajú sa zmeny…

en: Saving image to “%s”
sk: Ukladá sa obrázok do „%s“

en: Saving message template
sk: Ukladá sa šablóna správy

en: Saving message to Outbox.
sk: Ukladá sa správa do Pošty na odoslanie.

en: Saving message to folder “%s”
sk: Ukladá sa správa do priečinka „%s“

en: Saving user interface state
sk: Uchováva sa stav používateľského rozhrania

en: Sc_roll Month View by a week
sk: P_osúvať mesačné zobrazenie po týždňoch

en: Scanning %s
sk: Prehľadáva sa %s

en: Scanning messages for duplicates
sk: Kontrolujú sa správy na duplicitné

en: Scheduled Tasks
sk: Naplánované úlohy

en: Score
sk: Skóre

en: Script file must be executable.
sk: Súbor so skriptom musí byť spustiteľný.

en: Scroll Month View by a week, not by a month
sk: Posun mesačného náhľadu po týždňoch, nie po mesiacoch

en: Se_cond zone:
sk: Dr_uhé pásmo:

en: Sear_ch:
sk: _Hľadať:

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Base:
sk: Základňa hľadania:

en: Search F_olders
sk: Vyhľadávacie pr_iečinky

en: Search Filter:
sk: Filter hľadania:

en: Search Folder Sources
sk: Zdroje vyhľadávacích priečinokv

en: Search Folders
sk: Vyhľadávacie priečinky

en: Search Folders automatically updated.
sk: Vyhľadávacie priečinky automaticky aktualizované.

en: Search Interrupted
sk: Vyhľadávanie prerušené

en: Search Scope:
sk: Rozah hľadania:

en: Search _Folders
sk: Vyhľadávacie _priečinky

en: Search _Web…
sk: Vyhľadať na _Webe…

en: Search _backwards
sk: Hľadať dozadu

en: Search for and replace text
sk: Vyhľadá a nahradí text

en: Search for text
sk: Vyhľadá text

en: Search for text in the body of the displayed message
sk: Hľadá v texte zobrazenej správy

en: Search for text in the displayed contact
sk: Vyhľadá v texte zobrazeného kontaktu

en: Search for text in the displayed memo
sk: Vyhľadá text v zobrazenej poznámke

en: Search for text in the displayed task
sk: Vyhľadá text v zobrazenej úlohe

en: Search libra_vatar.org for the photograph of sender
sk: Vyhľadať fotografiu odosielateľa v službe libra_vatar.com

en: Search range for time-based searching in years
sk: Rozsah hľadania pre časovo založené hľadanie v rokoch

en: Searches
sk: Hľadania

en: Searching
sk: Hľadá sa

en: Searching collection children…
sk: Vyhľadávajú sa potomkovia zbierky…

en: Searching for an existing version of this appointment
sk: Hľadá sa existujúca verzia tejto schôdzky

en: Searching for an existing version of this memo
sk: Hľadá sa existujúca verzia tejto poznámky

en: Searching for an existing version of this task
sk: Hľadá sa existujúca verzia tejto úlohy

en: Searching for user home, please wait…
sk: Prosím, čakajte, vyhľadáva sa domovský priečinok používateľa…

en: Searching next matching event
sk: Hľadá sa ďalšia vyhovujúca udalosť

en: Searching previous matching event
sk: Hľadá sa predchádzajúca vyhovujúca udalosť

en: Secret
sk: Tajné

en: Secure FTP (SFTP)
sk: Zabezpečené FTP (SFTP)

en: Secure MIME (S/MIME)
sk: Zabezpečené MIME (S/MIME)

en: Secure WebDAV (HTTPS)
sk: Zabezpečený WebDAV (HTTPS)

en: Security
sk: Zabezpečenie

en: Security method: %s
sk: Bezpečnostný režim: %s

en: Security:
sk: Bezpečnosť:

en: Seen
sk: Prečítané

en: Select
sk: Vybrať

en: Select Address Book
sk: Výber adresára kontaktov

en: Select Address book for Automatic Contacts
sk: Vyberte adresár kontaktov pre automatické kontakty

en: Select Address book for Pidgin buddy list
sk: Vyberte adresár kontaktov pre zoznam priateľov programu Pidgin

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select Contacts from Address Book
sk: Výber kontaktov z adresára kontaktov

en: Select Custom Icon
sk: Výber vlastnej ikony

en: Select Date
sk: Výber dátumu

en: Select Folder
sk: Výber priečinka

en: Select Folder to Add
sk: Výber priečinku na pridanie

en: Select HTML fixed width font
sk: Vyberte písmo s pevnou šírkou pre HTML

en: Select HTML variable width font
sk: Vyberte písmo s premenlivou šírkou pre HTML

en: Select Information to Import
sk: Vybrať informácie pre import

en: Select Message S_ubthread
sk: Vybrať _podvlákno správ

en: Select Message _Thread
sk: Vybrať _vlákno správ

en: Select Timezone
sk: Vyberte časové pásmo

en: Select _All
sk: Vybr_ať všetko

en: Select _Date
sk: Vybrať dá_tum

en: Select _Today
sk: Vybrať _dnešok

en: Select _accounts for which enable notifications:
sk: Vyberte úč_ty, pre ktoré sa majú povoliť oznámenia:

en: Select a Calendar
sk: Výber kalendára

en: Select a Face Picture
sk: Výber obrázka tváre

en: Select a File
sk: Vybrať súbor

en: Select a Memo List
sk: Vybrať zoznam poznámok

en: Select a Task List
sk: Výber zoznamu úloh

en: Select a Time Zone
sk: Vyberte časové pásmo

en: Select a certificate to import…
sk: Výber certifikátu na importovanie…

en: Select a file
sk: Vybrať súbor

en: Select a file to backup your key and certificate…
sk: Výber súboru pre zálohu vášho kľúča a certifikátu…

en: Select a sound file
sk: Vybrať zvukový súbor

en: Select a specific date
sk: Prejde na zadaný dátum

en: Select a time to compare against
sk: Vyberte čas, s ktorým sa má porovnávať

en: Select all column names
sk: Vyberie všetky názvy stĺpcov

en: Select all headers
sk: Vyberie všetky hlavičky

en: Select all messages in the same thread as the selected message
sk: Vyberie všetky správy v rovnakom vlákne ako je vybraná správa

en: Select all replies to the currently selected message
sk: Vyberie všetky odpovede na aktuálne vybranú správu

en: Select all text
sk: Vyberie celý text

en: Select all text and images
sk: Vybrať celý text a obrázky

en: Select all visible contacts
sk: Vyberie všetky viditeľné kontakty

en: Select all visible memos
sk: Vyberie všetky viditeľné poznámky

en: Select all visible messages
sk: Vybrať všetky viditeľné správy

en: Select all visible tasks
sk: Vyberie všetky viditeľné úlohy

en: Select certificate
sk: Výber certifikátu

en: Select destination
sk: Vybrať cieľ

en: Select destination file
sk: Vybrať cieľový súbor

en: Select folder
sk: Vyberte priečinok

en: Select folder to import into
sk: Vyberte priečinok, do ktorého importovať

en: Select folder to use for Archive
sk: Vyberie priečinok, ktorý sa má použiť pre archiváciu

en: Select name of the Evolution backup file
sk: Výber názvu pre súbor so zálohou programu Evolution

en: Select name of the Evolution backup file to restore
sk: Výber názvu pre záložný súbor programu Evolution na obnovenie

en: Select sound file
sk: Vybrať zvukový súbor

en: Select the calendars to search for meeting conflicts
sk: Zvoľte kalendáre, v ktorých sa budú hľadať prekrývajúce sa stretnutia

en: Select the sources for reminder notification:
sk: Vyberte zdroje pre pripomínajúce oznámenie:

en: Select today
sk: Vyberie dnešok

en: Select view: %s
sk: Vyberie pohľad: %s

en: Select what type of file you want to import from the list.
sk: Vyberte zo zoznamu, ktorý typ súboru chcete importovať.

en: Select which parts should be configured:
sk: Vyberte, ktoré časti by mali byť nastavené:

en: Selected Calendars for Notifications of Reminders
sk: Vybraté kalendáre pre oznámenia pripomenutí

en: Selected Task Lists for Notifications of Reminders
sk: Vybraté zoznamy úloh pre upozornenia pripomenutí

en: Selected calendar contains event “%s” already. Would you like to edit the old event?
sk: Vybratý kalendár už obsahuje udalosť „%s“. Chcete upraviť starú udalosť?

en: Selected calendar is read only, thus cannot create event there. Select other calendar, please.
sk: Vybratý kalendár je len na čítanie, a preto v ňom nemožno vytvoriť udalosť. Vyberte si, prosím, iný kalendár.

en: Selected memo list contains memo “%s” already. Would you like to edit the old memo?
sk: Vybratý zoznam poznámok už obsahuje poznámku „%s“. Chcete upraviť starú poznámku?

en: Selected memo list is read only, thus cannot create memo there. Select other memo list, please.
sk: Vybratý zoznam poznámok je len na čítanie, a preto v ňom nemožno vytvoriť poznámku. Vyberte si, prosím, iný zoznam poznámok.

en: Selected task list contains task “%s” already. Would you like to edit the old task?
sk: Vybratý zoznam úloh už obsahuje úlohu „%s“. Chcete upraviť starú úlohu?

en: Selected task list is read only, thus cannot create task there. Select other task list, please.
sk: Vybratý zoznam úloh je len na čítanie, a preto v ňom nemožno vytvoriť úlohu. Vyberte si, prosím, iný zoznam úloh.

en: Select…
sk: Vybrať…

en: Semicolon (“;”) separated list of servers to look up information for, in addition to the domain of the e-mail address.
sk: Bodkočiarkou „;“ oddelený zoznam serverov, kde sa majú vyhľadať informácie, dodatočne k adrese domény e-mailu.

en: Send
sk: Odoslať

en: Send & Receive Mail
sk: Príjem a odoslanie pošty

en: Send / Receive
sk: Odoslať / Prijať

en: Send / _Receive
sk: Odoslať / P_rijať

en: Send Account
sk: Odosielací účet

en: Send Options
sk: Voľby odosielania

en: Send To
sk: Adresát

en: Send _Information
sk: Odoslať _informáciu

en: Send _RSVP
sk: Odoslať „_Vyžadované potvrdenie“

en: Send _Reply To…
sk: Odoslať _odpoveď pre…

en: Send _updates to attendees
sk: Odoslať _aktualizácie účastníkom

en: Send a mail message to this address
sk: Odošle správu na túto adresu

en: Send a meeting response
sk: Odošle odpoveď na schôdzku

en: Send a message to the selected contacts
sk: Odošle správu vybraným kontaktom

en: Send a read receipt to “%s”
sk: Odoslať informáciu o prečítaní kontaktu „%s“

en: Send a reply message to this address
sk: Odošle odpoveď na túto adresu

en: Send account overrides
sk: Nahradenie odosielacieho účtu

en: Send after 5 minutes
sk: Odoslať o 5 minút

en: Send e-mail message to mailing list?
sk: Odoslať emailovú správu do poštovej konferencie?

en: Send immediately
sk: Odoslať okamžite

en: Send mail also when in offline _mode
sk: Odoslať email aj v odpojenom _režime

en: Send messages through Outbo_x folder
sk: Odoslať správy cez priečinok „Pošta na odoslanie“

en: Send messages through Outbox folder
sk: Odoslať správy cez priečinok „Pošta na odoslanie“

en: Send my reminders with this event
sk: Odoslať moje pripomenutia s touto udalosťou

en: Send private reply?
sk: Odoslať súkromnú odpoveď?

en: Send queued items and retrieve new items
sk: Odošle neodoslanú poštu a získa novú poštu

en: Send queued items in all accounts
sk: Odošle neodoslanú poštu pre všetky účty

en: Send reply to all recipients?
sk: Odoslať odpoveď všetkým príjemcom?

en: Send reply to sender
sk: Odoslať potvrdenie odosielateľovi

en: Send selected contacts to another person
sk: Odošle vybrané kontakty inej osobe

en: Send this message
sk: Odošle túto správu

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Sender Mail
sk: Mail odosielateľa

en: Sender Photograph
sk: Fotografia odosielateľa

en: Sender Validation
sk: Overenie odosielateľa

en: Sender contains
sk: Odosielateľ obsahuje

en: Sender email-address column in the message list
sk: Stĺpec emailovej adresy odosielateľa v zozname správ

en: Sender has been notified that you have read this message.
sk: Odosieľateľ bol informovaný o tom, že ste prečítali túto správu.

en: Sender or Recipients
sk: Odosielateľ alebo adresáti

en: Sender wants to be notified when you have read this message.
sk: Odosieľateľ chce byť informovaný, keď prečítate túto správu.

en: Sending
sk: Odosielanie

en: Sending Email
sk: Odosielanie pošty

en: Sending a _private reply to a mailing list message
sk: Odosielanie _súkromnej odpovede do poštovej konferencie

en: Sending a memo
sk: Odosiela sa poznámka

en: Sending a message to many _To and CC recipients
sk: Odosielanie správy mnohým adresátom v poliach „Pre“ a „Kópia“

en: Sending a message using _key accelerator (Ctrl+Enter)
sk: Odoslanie správy pomocou _klávesovej skratky (Ctrl+Enter)

en: Sending a message with _recipients not entered as mail addresses
sk: Odosielanie správy s adresátmi bez emailových _adries

en: Sending a message with an _empty subject line
sk: Odosielanie správy bez pr_edmetu

en: Sending a message with only _Bcc recipients defined
sk: Odosielanie správy s adresátmi iba v skrytej _kópii

en: Sending a reply to a large _number of recipients
sk: Odosielanie odpovede veľkému _počtu adresátov

en: Sending a task
sk: Odosiela sa úloha

en: Sending an event
sk: Odosiela sa udalosť

en: Sending message
sk: Odosiela sa správa

en: Sending message %d of %d
sk: Odosiela sa správa %d z %d

en: Sending notifications to attendees…
sk: Odosielajú sa oznámenia účastníkom…

en: Sending updated information allows other participants to keep their calendars up to date.
sk: Odoslanie aktualizovanej informácie umožní ostatním účastníkom zachovať si svoje kalendáre aktualizované.

en: Sending updated information allows other participants to keep their memo lists up to date.
sk: Odoslanie aktualizovanej informácie umožní ostatným účastníkom zachovať si svoje zoznamy poznámok aktualizované.

en: Sending updated information allows other participants to keep their task lists up to date.
sk: Odoslanie aktualizovanej informácie umožní ostatním účastníkom zachovať si svoje zoznamy úloh aktualizované.

en: Sent
sk: Odoslaná pošta

en: Sent _Messages Folder:
sk: Priečinok Odoslané _správy:

en: Sent to calendar “%s” as accepted
sk: Odoslané do kalendára „%s“ ako akceptované

en: Sent to calendar “%s” as cancelled
sk: Odoslané do kalendára „%s“ ako zrušené

en: Sent to calendar “%s” as declined
sk: Odoslané do kalendára „%s“ ako odmietnuté

en: Sent to calendar “%s” as tentative
sk: Odoslané do kalendára „%s“ ako predbežné

en: Sent to memo list “%s” as accepted
sk: Odoslané do zoznamu poznámok „%s“ ako akceptované

en: Sent to memo list “%s” as cancelled
sk: Odoslané do zoznamu poznámok „%s“ ako zrušené

en: Sent to memo list “%s” as declined
sk: Odoslané do zoznamu poznámok „%s“ ako odmietnuté

en: Sent to memo list “%s” as tentative
sk: Odoslané do zoznamu poznámok „%s“ ako predbežné

en: Sent to task list “%s” as accepted
sk: Odoslané do zoznamu úloh „%s“ ako akceptované

en: Sent to task list “%s” as cancelled
sk: Odoslané do zoznamu úloh „%s“ ako zrušené

en: Sent to task list “%s” as declined
sk: Odoslané do zoznamu úloh „%s“ ako odmietnuté

en: Sent to task list “%s” as tentative
sk: Odoslané do zoznamu úloh „%s“ ako predbežné

en: Ser_ver requires authentication
sk: Server vyžaduje _overenie totožnosti

en: Serial Number
sk: Sériové číslo

en: Server Information
sk: Informácie o serveri

en: Server Tag
sk: Značka servera

en: Server Type:
sk: Typ servera:

en: Server _Type:
sk: _Typ servera:

en: Server address cannot be empty
sk: Adresa servera nemôže byť prázdna

en: Server handles meeting invitations
sk: Server obsluhuje pozvánky na stretnutia

en: Server synchronization interval
sk: Interval synchronizácie so serverom

en: Service _type:
sk: _Typ služby:

en: Set Label
sk: Nastaviť menovku

en: Set Status
sk: Nastaviť stav

en: Set _default reminder
sk: Nastaviť _predvolené pripomínanie

en: Set as _Background
sk: Nastaviť ako _pozadie

en: Set custom junk header
sk: Nastaviť vlastnú hlavičku pre nevyžiadanú poštu

en: Set or unset recurrence
sk: Nastaví alebo zruší nastavenie opakovania

en: Set or unset reminders
sk: Nastaví alebo zruší pripomenutia

en: Set the follow-up flag to completed on the selected messages
sk: Nastaví vybrané správy označené na sledovanie ako dokončené

en: Set the message priority to high
sk: Nastaví vysokú prioritu správy

en: Set to TRUE in case you do not want to add signature delimiter before your signature when composing a mail.
sk: Nastavte na PRAVDA (TRUE) v prípade ak nechcete pridať oddelovač podpisu pred váš podpis, keď píšete email.

en: Set to “false” to block automatic display of attachments with Content-Disposition: inline.
sk: Nastavením na „false“ sa zablokuje automatické zobrazovanie príloh vo vnútri s obsahom pomocou Content-Disposition: inline.

en: Setting up Search Folder: %s
sk: Nastavuje sa vyhľadávací priečinok: %s

en: Sho_w All Calendars
sk: Zo_braziť všetky kalendáre

en: Sho_w All Memo Lists
sk: Zo_braziť všetky zoznamy poznámok

en: Sho_w All Task Lists
sk: Zo_braziť všetky zoznamy úloh

en: Sho_w items that contain:
sk: _Zobraziť položky obsahujúce:

en: Sho_w:
sk: Zo_braziť:

en: Should Evolution close this window when replying or forwarding?
sk: Uzavrieť okno Evolution pokiaľ sa ešte odpovedá, alebo preodosiela?

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show %s
sk: Zobraziť %s

en: Show Animations
sk: Zobraziť animácie

en: Show Attachment Bar
sk: Zobraziť lištu príloh

en: Show Attachment Bar below the message preview pane when the message has attachments
sk: Zobrazí lištu príloh pod panelom ukážky správy, keď správa obsahuje prílohy

en: Show Attachment Bar below the message preview pane when the message has attachments.
sk: Zobrazí lištu príloh pod panelom ukážky správy, keď správa obsahuje prílohy.

en: Show Attachment _Bar
sk: Zobraziť _lištu príloh

en: Show Certificates
sk: Zobraziť certifikáty

en: Show Com_pact vCard
sk: Zobraziť _kompaktnú vCard

en: Show Contacts
sk: Zobraziť kontakty

en: Show F_ull vCard
sk: Zobraziť ú_plnú vCard

en: Show Fields
sk: Zobraziť polia

en: Show HTML if present
sk: Zobraziť HTML časť, ak je prítomná

en: Show Home Mailing Address
sk: Zobraziť domácu poštovú adresu

en: Show Instant Messaging
sk: Zobraziť priamu komunikáciu

en: Show Job section
sk: Zobraziť pracovné oddelenie

en: Show Message _Preview
sk: Zobraziť _náhľad správy

en: Show Miscellaneous
sk: Zobraziť rôzne

en: Show Notes
sk: Zobraziť poznámky

en: Show Other Mailing Address
sk: Zobraziť ostatné poštové adresy

en: Show RSVP field in the event/task/meeting editor
sk: Zobraziť pole „Vyžadované potvrdenie“ v editore udalostí/úloh/stretnutí

en: Show Role field in the event/task/meeting editor
sk: Zobraziť pole „Rola“ v editore udalostí/úloh/stretnutí

en: Show SIP Address
sk: Zobraziť adresy SIP

en: Show Side _Bar
sk: Zobraziť bočnú _lištu

en: Show T_asks and Memos pane
sk: Zobraziť panel s ú_lohami a poznámkami

en: Show Tasks and Memos pane
sk: Zobrazí panel s úlohami a poznámkami

en: Show Tasks without _Due date
sk: Zobraziť úlohy bez _termínu

en: Show Telephone
sk: Zobraziť telefón

en: Show Time as _Busy
sk: Zobraziť čas ako _obsadený

en: Show To Do bar with appointments and tasks
sk: Zobraziť lištu Úlohy so schôdzkami a úlohami

en: Show To _Do Bar
sk: Zobraziť lištu s ú_lohami

en: Show Web Addresses
sk: Zobraziť webové adresy

en: Show Work Mailing Address
sk: Zobraziť pracovnú poštovú adresu

en: Show _Attachment Bar
sk: Zobraziť _lištu príloh

en: Show _Buttons
sk: Zobraziť _tlačidlá

en: Show _Deleted Messages
sk: Zobraziť o_dstránené správy

en: Show _Junk Messages
sk: Zobraziť nev_yžiadané správy

en: Show _Maps
sk: Zobraziť _mapovanie

en: Show _Menu Bar
sk: Zobraziť _panel ponuky

en: Show _Only This Calendar
sk: Zobraziť _len tento kalendár

en: Show _Only This Memo List
sk: Zobraziť _len tento zoznam poznámok

en: Show _Only This Task List
sk: Zobraziť _len tento zoznam úloh

en: Show _Status Bar
sk: Zobraziť _stavovú lištu

en: Show _Tool Bar
sk: Zobraziť lištu _nástrojov

en: Show _field in View
sk: Zobraziť _pole v pohľade

en: Show _full mail addresses in message preview
sk: Zobraziť _celé poštové adresy v ukážke správy

en: Show _notification when a new message arrives
sk: Zobraziť _oznámenie po prijatí novej správy

en: Show _only working hours
sk: Zobraziť _iba pracovné hodiny

en: Show _original header value
sk: Zobraziť pôv_odnú hodnotu hlavičky

en: Show _zoomed out
sk: Zobraziť _zmenšené

en: Show a _reminder
sk: Zobraziť _pripomenutie

en: Show a blinking cursor in the body of displayed messages
sk: Zobrazí blikajúci kurzor v texte zobrazenej správy

en: Show a collection of pictures that you can drag to your message
sk: Zobrazí zbierku obrázkov, ktoré môžete presunutím vložiť do správy

en: Show all message headers
sk: Zobraziť všetky hlavičky správy

en: Show all the headers when viewing a messages.
sk: Zobraziť všetky hlavičky pri prezeraní správ.

en: Show animated images as animations.
sk: Zobraziť animované obrázky ako animácie.

en: Show appointment _icons in the month view
sk: Zobraziť _ikony schôdzok v mesačnom pohľade

en: Show appointment end times in week and month views
sk: Zobraziť koncové časy schôdzok v týždennom a mesačnom zobrazení

en: Show appointment icons in the month view
sk: Zobraziť ikony schôdzok v mesačnom pohľade

en: Show as list
sk: Zobrazí ako zoznam

en: Show attachments
sk: Zobrazí prílohy

en: Show autocompleted name with an address
sk: Zobraziť automaticky dokončované meno s adresou

en: Show categories field in the event/meeting/task editor
sk: Zobraziť pole „Kategórie“ v editore udalostí/stretnutí

en: Show contact preview alongside the contact list
sk: Zobrazí náhľad kontaktu vedľa zoznamu kontaktov

en: Show contact preview below the contact list
sk: Zobrazí náhľad kontaktu pod zoznamom kontaktov

en: Show contact preview window
sk: Zobrazí okno s náhľadom kontaktu

en: Show days with recurrent events in italic font in bottom left calendar
sk: Zobrazí dni obsahujúce opakujúcu sa udalosť skloneným písmom v kalendárovom prehľade vľavo dole

en: Show deleted messages (with a strike-through) in the message-list.
sk: Zobraziť odstránené (preškrtnuté) správy v zozname správ.

en: Show deleted messages in the message-list
sk: Zobraziť odstránené správy v zozname správ

en: Show deleted messages with a line through them
sk: Zobrazí odstránené správy ako preškrtnuté

en: Show field i_n View
sk: Zobraziť po_le v pohľade

en: Show field in _View
sk: Zobraziť pole _v pohľade

en: Show filters for mail:
sk: Zobraziť filtre pre poštu:

en: Show image animations
sk: Zobraziť animácie obrázka

en: Show information about Evolution
sk: Zobrazí informácie o programe Evolution

en: Show junk messages (with a red strike-through) in the message-list.
sk: Zobrazí nevyžiadané správy (preškrtnuté červenou čiarou) v zozname správ.

en: Show junk messages in the message-list
sk: Zobraziť nevyžiadané správy v zozname správ

en: Show junk messages with a red line through them
sk: Zobrazí nevyžiadané správy ako preškrtnuté červenou čiarou

en: Show keyboard shortcuts
sk: Zobrazí všetky klávesové skratky

en: Show map with all contacts from selected address book
sk: Zobrazí mapovanie so všetkými kontaktmi z vybraného adresára kontaktov

en: Show maps
sk: Zobraziť mapy

en: Show maps in contact preview window
sk: Zobrazí mapovanie v okne s náhľadom kontaktu

en: Show memo preview alongside the memo list
sk: Zobrazí náhľad poznámky vedľa zoznamu poznámok

en: Show memo preview below the memo list
sk: Zobrazí náhľad poznámky pod zoznamom poznámok

en: Show memo preview pane
sk: Zobrazí panel s náhľadom poznámky

en: Show message preview alongside the message list
sk: Zobrazí náhľad správy vedľa zoznamu správ

en: Show message preview below the message list
sk: Zobrazí náhľad správy pod zoznamom správ

en: Show message preview pane
sk: Zobrazí panel s náhľadom správy

en: Show messages with all email headers
sk: Zobrazí správy so všetkými hlavičkami elektronickej pošty

en: Show new mail icon in notification area when new messages arrive.
sk: Zobraziť ikonu novej pošty v oblasti oznámení, keď prídu nové správy.

en: Show notification about missing remote content
sk: Zobraziť oznámenie o chýbajúcom vzdialenom obsahu

en: Show one day
sk: Zobrazí jeden deň

en: Show one month
sk: Zobrazí jeden mesiac

en: Show one week
sk: Zobrazí jeden týždeň

en: Show one work week
sk: Zobrazí jeden pracovný týždeň

en: Show original “Date” header value.
sk: Zobraziť pôvodnú hodnotu hlavičky „Date“.

en: Show photo of the sender
sk: Zobraziť fotografiu odosielateľa

en: Show plain text if present
sk: Zobraziť obyčajný text, ak je prítomný

en: Show plain text if present, or HTML source
sk: Zobraziť obyčajný text, ak je prítomný, alebo zdrojový kód HTML

en: Show plain text part, if present, otherwise let Evolution choose the best part to show.
sk: Zobrazí časť s obyčajným textom, ak je prítomná, inak ponechá rozhodnutie programu Evolution, aby vybral najvhodnejšiu časť.

en: Show plain text part, if present, otherwise the HTML part source.
sk: Zobrazí časť s obyčajným textom, ak je prítomná, inak zobrazí čiastočný zdroj HTML.

en: Show preview pane
sk: Zobraziť panel náhľadu

en: Show properties of the selected address book
sk: Zobrazí vlastnosti vybraného adresára kontaktov

en: Show r_ecurring events in italic in bottom left calendar
sk: Zobraziť opakujúce sa _udalosti skloneným písmom vľavom dolnom rohu kalendára

en: Show s_uppressed HTML parts as attachments
sk: Zobraziť _utajené HTML časti ako prílohy

en: Show start up wizard
sk: Zobrazí sprievodcu po spustení

en: Show status field in the event/task/meeting editor
sk: Zobraziť pole „Stav“ v editore udalostí/úloh/stretnutí

en: Show task preview alongside the task list
sk: Zobrazí náhľad úlohy vedľa zoznamu úloh

en: Show task preview below the task list
sk: Zobrazí náhľad úlohy pod zoznamom úloh

en: Show task preview pane
sk: Zobrazí panel s náhľadom úlohy

en: Show the email-address of the sender in a separate column in the message list.
sk: Zobrazí emailovú adresu odosielateľa v samostatnom stĺpci v zozname správ.

en: Show the memo preview pane
sk: Zobraziť panel náhľadu poznámky

en: Show the menu bar
sk: Zobrazí panel ponuky

en: Show the original “Date” header (with a local time only if the time zone differs). Otherwise always show “Date” header value in a user preferred format and local time zone.
sk: Ukáže pôvodnú hlavičku „Date“ (s miestnym časom, ak je časové pásmo rozdielne). Inak vždy zobrazuje hodnotu hlavičky „Date“ vo formáte uprednostňovanom používateľom a miestnom časovom pásme.

en: Show the photo of the sender in the message reading pane.
sk: Zobraziť fotografiu odosielateľa v paneli čítania správ.

en: Show the raw email source of the message
sk: Zobrazí zdrojový poštový formát v správe

en: Show the second time zone
sk: Zobraziť druhé časové pásmo

en: Show the side bar
sk: Zobrazí bočnú lištu

en: Show the status bar
sk: Zobrazí stavovú lištu

en: Show the switcher buttons
sk: Zobrazí tlačidlá prepínača

en: Show the task preview pane
sk: Zobraziť panel náhľadu úlohy

en: Show the tool bar
sk: Zobrazí lištu nástrojov

en: Show the “Bcc” field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
sk: Zobrazí pole „Skrytá kópia“ pri odosielaní poštovej správy. Toto je ovládané z ponuky Zobraziť keď je vybratý poštový účet.

en: Show the “Cc” field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
sk: Zobrazí pole „Kópia“ pri odosielaní poštovej správy. Toto je ovládané z ponuky Zobraziť keď je vybratý poštový účet.

en: Show the “From” field when posting to a newsgroup. This is controlled from the View menu when a news account is chosen.
sk: Zobrazí pole „Od“ pri odosielaní do poštovej konferencie. Toto je ovládané z ponuky Zobraziť keď je vybratý účet konferencie.

en: Show the “From” override field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
sk: Zobraziť nahradzovacie pole „Od“ pri odosielaní poštovej správy. Toto je ovládané z ponuky Zobraziť keď je vybratý poštový účet.

en: Show the “Reply To” field when posting to a newsgroup. This is controlled from the View menu when a news account is chosen.
sk: Zobrazí pole „Odpoveď pre“ pri odosielaní do poštovej konferencie. Toto je ovládané z ponuky Zobraziť keď je vybratý účet konferencie.

en: Show the “Reply To” field when sending a mail message. This is controlled from the View menu when a mail account is chosen.
sk: Zobrazí pole „Odpoveď pre“ pri odosielaní poštovej správy. Toto je ovládané z ponuky Zobraziť keď je vybratý poštový účet.

en: Show time as _free
sk: Zobraziť čas ako _voľný

en: Show timezone field in the event/meeting editor
sk: Zobraziť pole „Časové pásmo“ v editore udalostí/stretnutí

en: Show type field in the event/task/meeting editor
sk: Zobraziť pole „Typ“ v editore udalostí/úloh/stretnutí

en: Show week _numbers
sk: Zobraziť čísla _týždňov

en: Show “Bcc” field when sending a mail message
sk: Zobraziť pole „Skrytá kópia“ pri odosielaní poštovej správy

en: Show “Cc” field when sending a mail message
sk: Zobraziť pole „Kópia“ pri odosielaní poštovej správy

en: Show “From” field when posting to a newsgroup
sk: Zobraziť pole „Od“ pri odosielaní do poštovej konferencie

en: Show “From” override field when sending a mail message
sk: Zobrazí nahradzovacie pole „Od“ pri odosielaní poštovej správy

en: Show “Reply To” field when posting to a newsgroup
sk: Zobraziť pole „Odpoveď pre“ pri odosielaní do poštovej konferencie

en: Show “Reply To” field when sending a mail message
sk: Zobraziť pole „Odpoveď pre“ pri odosielaní poštovej správy

en: Shows the second time zone in a Day View, if set. Value is similar to one used in a “timezone” key
sk: Ak je nastavené, tak zobrazí druhé časové pásmo pre denný náhľad. Hodnota je podobná klúču „timezone“ (časové pásmo)

en: Shutting down Evolution
sk: Vypína sa Evolution

en: Si_gnature:
sk: Podp_is:

en: Si_gning algorithm:
sk: Algoritmus pod_pisovania:

en: Si_ze:
sk: Veľ_kosť:

en: Sidebar is visible
sk: Bočný panel je viditeľný

en: Sig_natures
sk: _Podpisy

en: Sig_ning certificate:
sk: Podpi_sovací cetrifikát:

en: Sign
sk: Podpisovanie

en: Sign this message with your PGP key
sk: Podpíše túto správu vašim PGP kľúčom

en: Sign this message with your S/MIME Signature Certificate
sk: Podpíše túto správu podpisovým certifikátor S/MIME

en: Signatures
sk: Podpisy

en: Signer: | Signers:
sk[0]: Podpísali:
sk[1]: Podpísal:
sk[2]: Podpísali:

en: Signing _algorithm:
sk: _Algoritmus podpisovania:

en: Simplified
sk: Zjednodušená

en: Size
sk: Veľkosť

en: Size (kB)
sk: Veľkosť (kB)

en: Skip
sk: Vynechá

en: Skip development warning dialog
sk: Preskočiť dialógové okno s upozornením pre vývojárov

en: Skip duplicates
sk: Preskočiť rovnaké

en: Smi_rk
sk: Úšk_rn

en: Some addresses already exist in this contact list.
sk: Niektorá z adries už existuje v tomto zozname kontaktov.

en: Some attachments are being downloaded. Saving the appointment would result in the loss of these attachments.
sk: Niektoré prílohy sa práve preberajú. Uloženie schôdzky by viedlo k stratetýchto príloh.

en: Some attachments are being downloaded. Saving the task would result in the loss of these attachments.
sk: Niektoré prílohy sa práve preberajú. Uloženie úlohy by viedlo k strate týchto príloh.

en: Some attachments are still being downloaded. Please wait until the download is finished.
sk: Niektoré prílohy sa stále preberajú. Prosím, počkajte, kým sa dokončí preberanie.

en: Some mailing lists set a Reply-To: header to trick users into sending replies to the list, even when they ask Evolution to make a private reply. Setting this option to TRUE will attempt to ignore such Reply-To: headers, so that Evolution will do as you ask it. If you use the private reply action, it will reply privately, while if you use the “Reply to List” action it will do that. It works by comparing the Reply-To: header with a List-Post: header, if there is one.
sk: Niektoré emailové konferencie nastavujú v hlavičku Reply-To: aby používatelia odosielali odpovede do konferencie, aj keď sa Evolution spýta, či má vytvoriť súkromnú odpoveď. Nastavením tejto voľby na TRUE, sa program pokúsi ignorovať hlavičku Reply-To, tak, že sa Evolution sa na to spýta. Ak použijete akciu pre súkromnú odpoveď, bude odpoveď súkromná, ak použijete Odpovedať do konferencie, urobí sa tak. Funguje to na základe porovnania hlavičky Reply-To: s hlavičkou List-Post:, ak existuje.

en: Some of your appointments may not be available until Evolution is restarted.
sk: Niektoré vaše schôdzky nemôžu byť dostupné kým nereštartujete Evolution.

en: Some of your contacts may not be available until Evolution is restarted.
sk: Niektoré vaše kontakty nemôžu byť dostupné kým nereštartujete Evolution.

en: Some of your memos may not be available until Evolution is restarted.
sk: Niektoré vaše poznámky nemôžu byť dostupné kým nereštartujete Evolution.

en: Some of your tasks may not be available until Evolution is restarted.
sk: Niektoré vaše úlohy nemôžu byť dostupné kým nereštartujete Evolution.

en: Something has gone wrong
sk: Niečo sa nepodarilo

en: Something has gone wrong when displaying the contact
sk: Pri zobrazovaní kontaktu sa niečo nepodarilo

en: Something has gone wrong when displaying the event
sk: Pri zobrazovaní udalosti sa niečo nepodarilo

en: Something has gone wrong when displaying the memo
sk: Pri zobrazovaní poznámky sa niečo nepodarilo

en: Something has gone wrong when displaying the message
sk: Pri zobrazovaní správy sa niečo nepodarilo

en: Something has gone wrong when displaying the signature
sk: Pri zobrazovaní podpisu sa niečo nepodarilo

en: Something has gone wrong when displaying the task
sk: Pri zobrazovaní úlohy sa niečo nepodarilo

en: Something has gone wrong when editing the message
sk: Pri upravovaní správy sa niečo nepodarilo

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Sort Items By
sk: Zoradiť položky podľa

en: Sort _Ascending
sk: Zoradiť _vzostupne

en: Sort _Descending
sk: Zoradiť _zostupne

en: Sort accounts alphabetically in a folder tree
sk: Usporiadať účty abecedne v strome priečinkov

en: Sound file to be played when new messages arrive, if “notify-sound-play-file” is “true”.
sk: Zvukový súbor, ktorý sa má prehrať, keď prídu nové správy, ak kľúč „notify-sound-play-file“ je nastavený na „true“ (pravda).

en: Sound filename to be played.
sk: Názov zvukového súboru, ktorý sa má prehrať.

en: Source
sk: Zdroj

en: Source Account
sk: Zdrojový účet

en: Source with UID “%s” not found
sk: Zdroj s UID „%s“ nebol nájdený

en: Sources
sk: Zdroje

en: SpamAssassin Options
sk: Voľby pre SpamAssassin

en: SpamAssassin either crashed or failed to process a mail message
sk: SpamAssassin spadol alebo zlyhal pri spracovaní poštovej správy

en: Special Folders
sk: Špeciálne priečinky

en: Specific folders
sk: Špecifické priečinky

en: Specific header
sk: Konkrétna hlavička

en: Specify where to create the folder:
sk: Zadajte, kde sa má vytvoriť priečinok:

en: Spell Checking
sk: Kontrola pravopisu

en: Spell check inline
sk: Kontrola pravopisu počas písania

en: Spell checking languages
sk: Jazyk kontroly pravopisu

en: Spelling Suggestions
sk: Hláskovanie návrhov

en: Spool _Directory:
sk: Zhromažďovací a_dresár:

en: Spool _File:
sk: _Zhromažďovací súbor:

en: Spouse
sk: Manžel(ka)

en: Sr.
sk: st.

en: Sta_tus Tracking
sk: Sledovanie s_tavu

en: Standard
sk: Predvolené

en: Standard LDAP Port
sk: Štandardný port LDAP

en: Start
sk: Štart

en: Start Date
sk: Dátum začiatku

en: Start Date:
sk: Dátum začiatku:

en: Start Evolution showing the specified component. Available options are “mail”, “calendar”, “contacts”, “tasks”, and “memos”
sk: Spustiť Evolution zobrazením určeného komponentu. Dostupné voľby sú „mail“ (pošta), „calendar“ (kalendár), „contacts“ (kontakty), „tasks“ (úlohy) a „memos“ (poznámky)

en: Start _typing at the bottom
sk: Začať písanie _dole

en: Start date
sk: Dátum začiatku

en: Start date is not a valid date
sk: Dátum začiatku nie je platným dátumom

en: Start day:
sk: Počiatočný deň:

en: Start in offline mode
sk: Spustiť v odpojenom režime

en: Start in online mode
sk: Spustiť v pripojenom režime

en: Start time is not a valid time
sk: Čas začiatku nie je platným časom

en: Start time:
sk: Čas začiatku:

en: Start up
sk: Spustenie

en: Start: %s
sk: Začiatok: %s

en: StartTLS (recommended)
sk: StartTLS (doporučené)

en: Started Tasks
sk: Zahájené úlohy

en: Status
sk: Stav

[ctx: Status]
en: Failed to connect
sk: Zlyhalo pripojenie

[ctx: Status]
en: Offline
sk: Odpojené

[ctx: Status]
en: Online
sk: Pripojené

en: Status Tracking
sk: Sledovanie stavu

en: Status:
sk: Stav:

en: Status: %s
sk: Stav: %s

en: Statusbar is visible
sk: Stavový lišta je viditeľná

en: Stop Processing
sk: Zastaviť spracovanie

en: Stop _Running Search
sk: _Zastaviť bežiace hľadanie

en: Stop currently running search
sk: Zastaví aktuálne bežiace hľadanie

en: Stop loading
sk: Zastaviť načítavanie

en: Stop the current operation
sk: Zastaví aktuálnu operáciu

en: Storing account “%s”
sk: Ukladá sa účet „%s“

en: Storing changes…
sk: Ukladajú sa zmeny…

en: Storing folder “%s”
sk: Ukladá sa priečinok „%s“

en: Storing sent message to “%s”
sk: Ukladá sa odoslaná správa do „%s“

en: Strikethrough
sk: Preškrtnuté

en: Su
sk: Ne

en: Su_bscribe
sk: P_rihlásiť k odberu

en: Su_bscribe To Shown
sk: Prihlásiť sa k _zobrazeným

en: Su_perscript
sk: Ho_rný index

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject contains
sk: Predmet obsahuje

en: Subject is %s
sk: Predmet je %s

en: Subject or Addresses contain
sk: Predmet alebo adresy obsahujú

en: Subject or Addresses contains
sk: Predmet alebo adresy obsahujú

en: Subject — Trimmed
sk: Predmet — skrátený

en: Subject: %s
sk: Predmet: %s

en: Submit _Bug Report…
sk: _Odoslať správu o chybe…

en: Submit a bug report using Bug Buddy
sk: Odošle správu o chybe pomocou programu Priateľ v núdzi

en: Subs_cript
sk: Do_lný index

en: Subscribe To _All
sk: Prihlásiť sa ku _všetkým

en: Subscribe or unsubscribe to folders on remote servers
sk: Prihlási (alebo odhlási) priečinky k odberu na vzdialených serveroch

en: Subscribe to the mailing list this message belongs to
sk: Prihlási do konferencie, do ktorej patrí táto správa

en: Subscribe to the selected folder
sk: Prihlási vybraný priečinok k odberu

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Subtree
sk: Podstrom

en: Summary
sk: Súhrn

en: Summary Contains
sk: Obsah súhrnu

en: Summary contains
sk: Súhrn obsahuje

en: Summary: %s
sk: Súhrn: %s

en: Summary: %s
    Location: %s
sk: Súhrn: %s
    Umiestnenie: %s

en: Sunday
sk: Nedeľu

en: Sunday is a work day
sk: Nedeľa je pracovný deň

en: Superscript
sk: Horný index

en: Switch to %s
sk: Prepne na aplikáciu %s

en: Switch to Advanced Proxy Preferences
sk: Prepnú na pokročilé nastavenia sprostredkovateľa proxy

en: Switch to Basic Proxy Preferences
sk: Prepnúť na základné nastavenia sprostredkovateľa proxy

en: Switching to Plain Text format will cause the text to lose all the HTML formatting. Do you want to continue?
sk: Prepnutie na formát Obyčajný text spôsobí, že text stratí formátovanie HTML. Chcete pokračovať?

en: Synchronize folders locally for offline usage?
sk: Synchronizovať priečinok lokálne na použitie v odpojenom režime?

en: Synchronize with _buddy list now
sk: Synchronizovať so zoznamom _priateľov teraz

en: Syntax highlighting of mail parts
sk: Zvýrazňovanie syntaxe častí poštových správ

en: System folders are required for Evolution to function correctly and cannot be renamed, moved, or deleted.
sk: Systémové priečinky sú vyžadované pre správnu funkčnosť Evolution a nemôžu byť premenované, presunuté ani odstránené.

en: TLS encryption
sk: Šifrovanie TLS

en: TLS on a dedicated port
sk: TLS na vyhradenom porte

en: T_hu
sk: Š_t

en: T_ype:
sk: T_yp:

en: Table
sk: Tabuľka

en: Table Cell
sk: Bunka tabuľky

en: Table Delete
sk: Odstrániť z tabuľky

en: Table Insert
sk: Vložiť do tabuľky

en: Table Properties
sk: Vlastnosti tabuľky

en: Table…
sk: Tabuľka…

en: Takes the gruntwork out of managing your address book.
    
    Automatically fills your address book with names and email addresses as you reply to messages.  Also fills in IM contact information from your buddy lists.
sk: Odbremení od otravnej práce s udržiavaním adresára kontaktov.
    
    Automaticky vypĺňa váš adresár kontaktov menami a emailovými adresami ak odošlete odpoveď na správu. Taktiež vypĺňa informácie priamej komunikácie o kontaktoch zo zoznamov programov priamej komunikácie.

en: Task
sk: Úloha

en: Task List
sk: Zoznam úloh

en: Task List Properties
sk: Vlastnosti zoznamu úloh

en: Task List Selector
sk: Nástroj na výber zoznamu uloh

en: Task Lists
sk: Zoznamy úloh

en: Task _Preview
sk: _Náhľad úlohy

en: Task cannot be edited, because the selected task list could not be opened
sk: Úloha nemôže byť upravená, pretože vybraný zoznam úloh sa nepodarilo otvoriť

en: Task cannot be edited, because the selected task list is read only
sk: Úloha nemôže byť upravená, pretože vybraný zoznam úloh je len na čítanie

en: Task information
sk: Informácie o úlohe

en: Task information sent
sk: Informácie o úlohe odoslané

en: Task layout style
sk: Štýl rozloženia úlohy

en: Task preview pane position (horizontal)
sk: Pozícia panelu náhľadu úlohy (vodorovná)

en: Task preview pane position (vertical)
sk: Pozícia panelu náhľadu úlohy (zvislá)

en: Task — %s
sk: Úloha — %s

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Tasks due today color
sk: Farba úloh s dnešným termínom

en: Tasks with Attachments
sk: Úlohy s prílohami

en: Tasks without Due date
sk: Úlohy bez termínu

en: Task’s due date is in the past
sk: Dátum termínu úlohy je v minulosti

en: Task’s start date is in the past
sk: Dátum začiatku úlohy je v minulosti

en: Te_ntatively accept this instance
sk: P_redbežne prijať túto inštanciu

en: Te_xt File…
sk: Te_xtový súbor…

en: Telephone
sk: Telefón

en: Tells how to sort accounts in a folder tree used in a Mail view. When set to true accounts are sorted alphabetically, with an exception of On This Computer and Search folders, otherwise accounts are sorted based on an order given by a user
sk: Hovorí ako usporiadať účty v strome priečinkov v pohľade Pošta. Keď je nastavené na pravda (true) účty sú usporiadané abecedne, s výhradou „Na tomto počítači“ a „Vyhľadávacie priečinky“, inak účty sú usporiadané podľa poradia určeného používateľom

en: Templates
sk: Šablóny

en: Tentative
sk: Predbežný

en: Tentatively Accepted
sk: Predbežne akceptované

en: Tentatively accept meeting request
sk: Predbežne prijme požiadavku na schôdzku

en: Tentatively accept meeting request for selected instance only
sk: Predbežne prijme požiadavku na schôdzku iba pre vybranú inštanciu

en: Terminal font
sk: Písmo terminálu

en: Text Highlight
sk: Zvýrazňovanie textu

en: Text Properties
sk: Vlastnosti textu

en: Text entry to input date
sk: Textový vstup na zadanie dátumu

en: Text file
sk: Textový súbor

en: Th
sk: Št

en: Thai
sk: Thajská

en: Thanks
    The Evolution Team
sk: Ďakujeme
    Tím Evolution

en: The Evolution Team
sk: Tím aplikácie Evolution

en: The Face image size is {0} bytes, while it should not be more than 723 bytes. Please select a PNG image of size 48 × 48 pixels, whose file size doesn’t exceed 723 bytes.
sk: Obrázok tváre je o veľkosti {0}, ale nesmie byť väčší ako 723 bajtov. Prosím, vyberte obrázok typu PNG o veľkosti 48 × 48 pixelov, ktorého veľkosť neprekračuje 723 bajtov.

en: The Search Folder “%s” has been modified to account for the deleted folder
    “%s”. | The following Search Folders
    %s have been modified to account for the deleted folder
    “%s”.
sk[0]: Nasledovné vyhľadávacie priečinky
    %s boli upravené tak, aby reflektovali odstránený priečinok
    „%s“.
sk[1]: Vyhľadávací priečinok „%s“ bol upravený tak, aby reflektoval odstránený priečinok
    „%s“.
sk[2]: Nasledovné vyhľadávacie priečinky
    %s boli upravené tak, aby reflektovali odstránený priečinok
    „%s“.

en: The UID of the selected (or “primary”) address book in the sidebar of the “Contacts” view
sk: UID vybraného (alebo „hlavného“) adresára kontaktov v bočnom paneli zobrazenia „Kontakty“

en: The UID of the selected (or “primary”) calendar in the sidebar of the “Calendar” view
sk: UID vybraného (alebo „hlavného“) kalendára v bočnom paneli pohľadu na „Kalendár“

en: The UID of the selected (or “primary”) memo list in the sidebar of the “Memos” view
sk: UID vybraného (alebo „hlavného“) zoznamu poznámok v bočnom paneli pohľadu na „Poznámky“

en: The UID of the selected (or “primary”) task list in the sidebar of the “Tasks” view
sk: UID vybraného (alebo „hlavného“) zoznamu úloh v bočnom paneli pohľadu na „Úlohy“

en: The URL template to use as a free/busy data fallback, %u is replaced by the user part of the mail address and %d is replaced by the domain
sk: URL šablóny použitej ako záloha údajov diára, %u je nahradené časťou emailovej adresy s používateľom a %d je nahradené doménou

en: The above name will be used to identify this account.
    Use for example, “Work” or “Personal”.
sk: Názov vyššie bude použitý na identifikáciu tohto účtu.
    Použite napríklad „Pracovný“ alebo „Osobný“.

en: The action could not be performed. The header for this action did not contain any action that could be processed.
    
    Header: {0}
sk: Akcia nemôže byť vykonaná. Hlavička pre túto akciu neobsahuje žiadnu akciu, ktorá sa dá spracovať.
    
    Hlavička: {0}

en: The address book backend servicing “{0}” encountered an error.
sk: Obslužný softvér adresára kontaktov „{0}“ narazil na chybu.

en: The address book backend servicing “{0}” has quit unexpectedly.
sk: Obslužný softvér adresára kontaktov „{0}“ neočakávane skončil.

en: The attachment named {0} is a hidden file and may contain sensitive data. Please review it before sending.
sk: Príloha s názvom {0} je skrytý súbor a môže obsahovať citlivé údaje. Skontrolujte to, prosím, pred odoslaním.

en: The backend for this address book refused to perform this query. %s
sk: Obslužný softvér tohto adresára kontaktov odmietol vykonať túto požiadavku. %s

en: The backend for this address book was unable to parse this query. %s
sk: Obslužný softvér tohto adresára kontaktov nedokázal analyzovať túto požiadavku. %s

en: The calendar attached contains multiple items
sk: Priložený kalendár obsahuje viac položiek

en: The calendar attached is not valid
sk: Priložený kalendár nie je platný

en: The calendar backend servicing “{0}” encountered an error.
sk: Obslužný softvér kalendára „{0}“ narazil na chybu.

en: The calendar backend servicing “{0}” has quit unexpectedly.
sk: Obslužný softvér kalendára „{0}“ neočakávane skončil.

en: The calendar is not marked for offline usage.
sk: Kalendár nie je určený na použitie v odpojenom režime.

en: The calendar “%s” contains an appointment which conflicts with this meeting | The calendar “%s” contains %d appointments which conflict with this meeting
sk[0]: Kalendár „%s“ obsahuje %d schôdzok v rozpore s týmto stretnutím
sk[1]: Kalendár „%s“ obsahuje schôdzku v rozpore s týmto stretnutím
sk[2]: Kalendár „%s“ obsahuje %d schôdzky v rozpore s týmto stretnutím

en: The certificate backup password you set here protects the backup file that you are about to create.
    You must set this password to proceed with the backup.
sk: Tu nastavené heslo k zálohe certifikátov bude chrániť súbor so zálohou, ktorú sa chystáte vytvoriť.
    Aby ste mohli pokračovať v zálohe, musíte toto heslo nastaviť.

en: The composer contains a non-text message body, which cannot be edited.
sk: Editor správ obsahuje netextové telo správy, ktoré nie je možné upraviť.

en: The contact data is invalid:
sk: Údaje kontaktu sú neplatné:

en: The contact list you are sending to is configured to hide list recipients.
    
    Many email systems add an Apparently-To header to messages that only have BCC recipients. This header, if added, will list all of your recipients in your message. To avoid this, you should add at least one To: or CC: recipient.
sk: Správa, ktorú odosielate je nastavená tak, že ukrýva celý zoznam príjemcov.
    
    Mnoho poštových serverov pridáva hlavičku Apparently-To (Zrejme-Pre) do správ, ktoré obsahujú príjemcov len v skrytej kópii. Táto hlavička, ak je pridaná, obsahuje všetkých príjemcov vašej správy. Aby ste tomu zabránili, je vhodné pridať aspoň jedného príjemcu do „Pre“, alebo „Kópia“.

en: The date must be entered in the format: 
    %s
sk: Dátum musí byť zadaný vo formáte: 
    %s

en: The default command that must be used as the editor.
sk: Predvolený príkaz, ktorý musí byť použitý ako editor.

en: The default plugin for Junk hook
sk: Prednastavený zásuvný modul pre spracovanie Nevyžiadanej pošty

en: The default timezone to use for dates and times in the calendar, as an untranslated Olson timezone database location like “America/New York”
sk: Prednastavené časové pásmo používané pre dátumy a časy v kalendári, ako pozícia z nepreloženej Olsonovej databázy časových pásiem napr. „Europe/Bratislava“

en: The default width for the sidebar, in pixels.
sk: Predvolená šírka bočného panela, v pixeloch.

en: The external editor is still running. The mail composer window cannot be closed as long as the editor is active.
sk: Externý editor stále beží. Okno editora správy nemôže byť zatvorené, pokiaľ je editor aktívny.

en: The external editor set in your plugin preferences cannot be launched. Try setting a different editor.
sk: Externý editor nastavený v predvoľbách zásuvného modulu sa nepodarilo spustiť. Pokúste sa nastaviť iný editor.

en: The file already exists in “{0}”. Replacing it will overwrite its contents.
sk: Súbor už existuje v „{0}“. Jeho nahradenie prepíše jeho obsah.

en: The file cannot be read
sk: Súbor sa nedá prečítať

en: The file you selected does not look like a valid PNG image. Error: {0}
sk: Súbor, ktorý ste vybrali, nevyzerá ako platný PNG obrázok. Chyba: {0}

en: The file “{0}” is not a regular file and cannot be sent in a message.
sk: Súbor „{0}“ nie je obyčajný súbor a nemôže byť odoslaný v správe.

en: The filter rule “%s” has been modified to account for the deleted folder
    “%s”. | The following filter rules
    %s have been modified to account for the deleted folder
    “%s”.
sk[0]: Nasledovné pravidlá filtra
    %s pre odstránený priečinok, boli zmenené v účte
    „%s“.
sk[1]: Nasledovné pravidlo filtra „%s“ pre odstránený priečinok bolo zmenené v účte
    „%s“.
sk[2]: Nasledovné pravidlá filtra
    %s pre odstránený priečinok, boli zmenené v účte
    „%s“.

en: The following recipient was not recognized as a valid mail address:
    {0}
sk: Nasledovná adresa príjemcu nebola rozoznaná ako platná:
    {0}

en: The following recipients were not recognized as valid mail addresses:
    {0}
sk: Nasledovné adresy príjemcov neboli rozoznané ako platné:
    {0}

en: The format for specifying a Custom Header key value is:
    Name of the Custom Header key values separated by “;”.
sk: Formát pre určenie kľúča a hodnoty vlastnej hlavičky je:
    Názov kľúča a hodnoty oddelené pomocou „;“.

en: The geographical position must be entered in the format: 
    
    45.436845,125.862501
sk: Geografické miesto musí byť zadané vo formáte:
    
    45.436845,125.862501

en: The image you have selected is large. Do you want to resize and store it?
sk: Obrázok, ktorý ste vybrali, je veľký. Chcete ho zmenšiť a uložiť?

en: The item in the calendar is not valid
sk: Položka v kalendári nie je platná

en: The key specifies the list of custom headers that you can add to an outgoing message. The format for specifying a Header and Header value is: Name of the custom header followed by “=” and the values separated by “;”
sk: Kľúč určuje zoznam používateľských hlavičiek, ktoré je možno pridať do odchádzajúcej správy. Formát pre určenie hlavičky a jej hodnoty je: názov používateľskej hlavičky nasledovaný „=“ a hodnoty oddelené znakom „;“

en: The key specifies the list of destinations to where publish calendars. Each values specifies an XML with setup for publishing to one destination.
sk: Kľúč určuje zoznam cieľov, kde budú kalendáre zverejňované. Každá hodnota určuje XML s nastavením zverejňovania na jeden cieľ.

en: The last time Empty Junk was run, in days since January 1st, 1970 (Epoch).
sk: Čas posledného vyprázdnenia Nevyžiadanej pošty. V dňoch od 1.1.1970 (Epocha).

en: The last time Empty Trash was run, in days since January 1st, 1970 (Epoch).
sk: Čas kedy naposledy prebehlo vyprázdňovanie Koša, v dňoch od 1. januára 1970.

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the contact list. “0” (Classic View) places the preview pane below the contact list. “1” (Vertical View) places the preview pane next to the contact list.
sk: Štýl rozloženia určuje ako bude umiestený panel náhľadu kontaktu v spojitosti so zoznamom kontaktov. „0“ (Klasický pohľad) umiestňuje panel náhľadu pod zoznam kontaktov. „1“ (Zvislý pohľad) umiestňuje panel náhľadu vedľa zoznamu kontaktov.

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the memo list. “0” (Classic View) places the preview pane below the memo list. “1” (Vertical View) places the preview pane next to the memo list
sk: Štýl rozloženia určuje kde bude umiestený panel náhľadu v spojitosti so zoznamom poznámok. „0“ (Klasický pohľad) umiestňuje panel náhľadu pod zoznam poznámok. „1“ (Zvislý pohľad) umiestňuje panel náhľadu vedľa zoznamu poznámok.

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the message list. “0” (Classic View) places the preview pane below the message list. “1” (Vertical View) places the preview pane next to the message list.
sk: Štýl rozloženia určuje kde sa má umiestniť panel náhľadu v závislosti od zoznamu správ. „0“ (Klasický pohľad) umiestni panel náhľadu pod zoznam správ. „1“ (Zvislý pohľad) umiestni panel náhľadu vedľa zoznamu správ.

en: The layout style determines where to place the preview pane in relation to the task list. “0” (Classic View) places the preview pane below the task list. “1” (Vertical View) places the preview pane next to the task list
sk: Štýl rozloženia určuje kde bude umiestený panel náhľadu v spojitosti so zoznamom úloh. „0“ (Klasický pohľad) umiestňuje panel náhľadu pod zoznam úloh. „1“ (Zvislý pohľad) umiestňuje panel náhľadu vedľa zoznamu úloh.

en: The list of disabled plugins in Evolution
sk: Zoznam zakázaných zásuvných modulov v Evolution

en: The list of languages here reflects only the languages for which you have a dictionary installed.
sk: Zoznam jazykov obsahuje iba tie, pre ktoré máte nainštalované slovníky.

en: The meeting is invalid and cannot be updated
sk: Stretnutie nie je platné a nemôže byť aktualizované

en: The memo list backend servicing “{0}” encountered an error.
sk: Obslužný softvér zoznamu poznámok „{0}“ narazil na chybu.

en: The memo list backend servicing “{0}” has quit unexpectedly.
sk: Obslužný softvér zoznamu poznámok „{0}“ neočakávane skončil.

en: The memo list is not marked for offline usage.
sk: Zoznam poznámok nie je určený na použitie v odpojenom režime.

en: The memo list “%s” contains a memo which conflicts with this memo | The memo list “%s” contains %d memos which conflict with this memo
sk[0]: Zoznam poznámok „%s“ obsahuje %d poznámok v rozpore s touto poznámkou
sk[1]: Zoznam poznámok „%s“ obsahuje %d poznámku v rozpore s touto poznámkou
sk[2]: Zoznam poznámok „%s“ obsahuje %d poznámky v rozpore s touto poznámkou

en: The message claims to contain a calendar, but the calendar is not a valid iCalendar.
sk: Správa tvrdí, že obsahuje kalendár, ale kalendár nie je platný iCalendar.

en: The message does contain a calendar, but the calendar contains no events, tasks or free/busy information
sk: Správa obsahuje kalendár, ale ten neobsahuje žiadne udalosti, úlohy, ani záznamy pre diár

en: The message has no text content.
sk: Tieto správy nemajú textový obsah.

en: The message will be saved to your local Outbox folder, because the destination service is currently unavailable. You can send the message by clicking the Send/Receive button in Evolution’s toolbar.
sk: Správa bude uložená do vášho miestneho priečinka Odoslaná pošta, pretože cieľová služba je nedostupná. Správu môžete odoslať kliknutím na tlačidlo Odoslať/prijať v lište nástrojov programu Evolution.

en: The messages you have selected for follow up are listed below.
    Please select a follow up action from the “Flag” menu.
sk: Správy, ktoré ste označili na vybavenie, sú uvedené dole.
    Prosím, vyberte akciu typu vybavenia z ponuky „Značka“.

en: The message’s date will be compared against
    a time relative to when filtering occurs.
sk: Dátum správy bude porovnaný s časom
    relatívnym k okamihu, keď bol filter spustený.

en: The message’s date will be compared against
    the current time when filtering occurs.
sk: Dátum správy bude porovnaný
    s aktuálnym časom filtrovania.

en: The mode to use for displaying mails. “normal” makes Evolution choose the best part to show, “prefer_plain” makes it use the text part, if present, “prefer_source” makes it use the text part, if present, otherwise shows HTML source, and “only_plain” forces Evolution to only show plain text
sk: Režim používaný pre zobrazovanie pošty. „normal“(normálny) Evolution sa sám rozhodne, ktorá časť správy sa zobrazí, „prefer_plain“(uprednostniť text) spôsobí, že bude uprednostnená textová časť správy, „prefer_source“(uprednostniť zdrojový kód) spôsobí, že bude uprednostnená textová časť správy, ak nie je prítomná, zobrazí sa zdrojový kód HTML a „only_plain“(len text) spôsobí, že bude zobrazená len textová časť

en: The most recently used version of Evolution, expressed as “major.minor.micro”. This is used for data and settings migration from older to newer versions.
sk: Najvyššia nedávno používaná verzia Evolution, vyjadrený ako „major.minor.micro“. Toto je použité pre migráciu údajov a nastavení zo staršej do novšej verzie.

en: The name or email address of this contact already exists
    in this folder. Would you like to add it anyway?
sk: Meno alebo email tohto kontaktu už v tomto priečinku
    existuje. Chcete ho aj tak pridať?

en: The name or email address of this contact already exists
    in this folder. Would you like to save the changes anyway?
sk: Meno alebo email tohto kontaktu už v tomto priečinku
    existuje. Chcete aj napriek tomu uložiť zmeny?

en: The number of characters that must be typed before Evolution will attempt to autocomplete.
sk: Počet znakov, ktoré musia byť napísané aby Evolution spustil automatické dopĺňanie.

en: The output of this script will be used as your
    signature. The name you specify will be used
    for display purposes only.
sk: Výstup tohto skriptu sa použije ako váš podpis.
    Zadaný názov sa použije iba na účely zobrazenia.

en: The percent value must be between 0 and 100, inclusive
sk: Percentuálna hodnota musí byť v rozsahu 0 až 100, vrátane

en: The printer replied “{0}”.
sk: Tlačiareň odpovedala „{0}“.

en: The printing system did not report any additional details about the error.
sk: Tlačový systém neoznámil žiadne ďalšie podrobnosti o chybe.

en: The printing system reported the following details about the error:
sk: Tlačový systém oznámil nasledujúce podrobnosti o chybe:

en: The reported error was “{0}”.
sk: Ohlásená chyba bola „{0}.

en: The reported error was “{0}”. The message has most likely not been saved.
sk: Ohlásená chyba bola „{0}. Správa s najväčšou pravdepodobnosťou nebola uložená.

en: The reported error was “{0}”. The message has not been sent.
sk: Ohlásená chyba bola „{0}“. Správa nebola odoslaná.

en: The reported error was “{1}”.
sk: Bola hlásená chyba „{1}“.

en: The search scope defines how deep you would like the search to extend down the directory tree.  A search scope of “Subtree” will include all entries below your search base.  A search scope of “One Level” will only include the entries one level beneath your search base.
sk: Rozsah hľadania určuje, ako hlboko sa pri hľadaní môže v strome zostúpiť. Rozsah „Podstrom“ znamená vo všetkých položkách podstromu základu hľadania. Rozsah hľadania „Jedna úroveň“ zahrnie iba položky, ktoré sú jednu úroveň pod vaším základnom hľadania.

en: The second timezone for a Day View
sk: Druhé časové pásmo pre denný náhľad

en: The selected folder is not writable.
sk: Vybraný priečinok nie je zapisovateľný.

en: The signature of this message cannot be verified, it may have been altered in transit.
sk: Podpis v tejto správe nemožno overiť, je možné, že správa bola zmenená pri prenose.

en: The style of the window buttons. Can be “text”, “icons”, “both”, “toolbar”. If “toolbar” is set, the style of the buttons is determined by the GNOME toolbar setting.
sk: Štýl tlačidiel v okne. Môže byť „text“, „icons“ (ikonky), „both“ (oboje), „toolbar“ (lišta nástrojov). Ak je nastavené „toolbar“, tak štýl zavisí od nastavenia listy nástrojov GNOME.

en: The task list backend servicing “{0}” encountered an error.
sk: Obslužný softvér zoznamu úloh „{0}“ narazil na chybu.

en: The task list backend servicing “{0}” has quit unexpectedly.
sk: Obslužný softvér zoznamu úloh „{0}“ neočakávane skončil.

en: The task list is not marked for offline usage.
sk: Zoznam úloh nie je určený na použitie v odpojenom režime.

en: The task list “%s” contains a task which conflicts with this task | The task list “%s” contains %d tasks which conflict with this task
sk[0]: Zoznam úloh „%s“ obsahuje %d úloh v rozpore s touto úlohou
sk[1]: Zoznam úloh „%s“ obsahuje %d úlohu v rozpore s touto úlohou
sk[2]: Zoznam úloh „%s“ obsahuje %d úlohy v rozpore s touto úlohou

en: The terminal font for mail display.
sk: Písmo ako v termináli na zobrazenie pošty.

en: The text that is inserted when forwarding a message, saying that the forwarded message follows
sk: Text, ktorý je vložený keď je preodosielaná správa, vraví, že preodosielaná správa nasleduje

en: The text that is inserted when replying to a message (top posting), saying that the original message follows
sk: Text, ktorý je vložený keď je odpovedané na správu (pripisovaná hore), vraví, že pôvodná správa nasleduje

en: The text that is inserted when replying to a message, attributing the message to the original author
sk: Text, ktorý je vložený keď je odpovedané na správu, vysvetľujúca správa pre pôvodného autora

en: The time must be in the format: %s
sk: Čas musí byť vo formáte: %s

en: The time to execute this query exceeded the server limit or the limit
    configured for this address book.  Please make your search
    more specific or raise the time limit in the directory server
    preferences for this address book.
sk: Čas pre vykonanie tejto požiadavky prekročil limit nastavený na serveri
    alebo pre tento adresár kontaktov. Prosím, upresnite hľadanie alebo zvýšte
    časový limit v nastavení adresárového servera pre tento adresár kontaktov.

en: The variable width font for mail display.
sk: Písmo s premenlivou šírkou na zobrazenie pošty.

en: The window’s X coordinate
sk: Vodorovná súradnica okna

en: The window’s Y coordinate
sk: Zvislá súradnica okna

en: The window’s height in pixels
sk: Výška okna v pixeloch

en: The window’s width in pixels
sk: Šírka okna v pixeloch

en: The {0} header of this message is malformed and could not be processed.
    
    Header: {1}
sk: Hlavička {0} tejto správy má nesprávny formát a nemôže byť spracovaná.
    
    Hlavička: {1}

en: Then
sk: Potom

en: Then By
sk: Potom podľa

en: There are no messages in this folder.
sk: V tomto priečinku nie sú žiadne správy.

en: There had been added %d attachment. Make sure it does not contain any sensitive information before sending the message. | There had been added %d attachments. Make sure they do not contain any sensitive information before sending the message.
sk[0]: Bolo pridaných %d príloh. Pred odoslaním správy sa uistite, že neobsahujú žiadne citlivé informácie.
sk[1]: Bola pridaná %d príloha. Pred odoslaním správy sa uistite, že neobsahuje žiadne citlivé informácie.
sk[2]: Boli pridané %d prílohy. Pred odoslaním správy sa uistite, že neobsahujú žiadne citlivé informácie.

en: There had not been found any active mail account to send the message. Create or enable one first, please.
sk: Nenašiel sa žiadny aktívny poštový účet na odoslanie správy. Prosím, najskôr nejaký vytvorte, alebo povoľte.

en: There is %d other contact. | There are %d other contacts.
sk[0]: Je tu %d iných kontaktov.
sk[1]: Je tu jeden iný kontakt.
sk[2]: Sú tu %d iné kontakty.

en: There is already a category “%s” in the configuration. Please use another name
sk: V konfigurácii už existuje kategória „%s“. Použite iný názov, prosím

en: There is one other contact.
sk: Je tu ešte jeden kontakt.

en: There was an error while publishing to %s:
sk: Vyskytla sa chyba počas zverejňovania na %s:

en: These messages are not copies.
sk: Tieto správy nie sú kópie.

en: These messages will be shown in the Trash folder, where they can be permanently deleted later.
sk: Tieto správy budú zobrazené v priečinku Kôš, kde budú môcť byť neskôr natrvalo odstránené.

en: This Instance Only
sk: Iba tento výskyt

en: This LDAP server may use an older version of LDAP, which does not support this functionality or it may be misconfigured. Ask your administrator for supported search bases.
sk: Tento LDAP server môže použiť staršiu verziu protokolu LDAP, ktorá nepodporuje túto funkcionalitu, alebo môže byť nenakonfigurovaná. Opýtajte sa vášho správcu na podporované vyhľadávacie bázy.

en: This LDAP server may use an older version of LDAP, which does not support this functionality or it may be misconfigured. Ask your administrator for supported search bases.
    
    Detailed error (%d): %s
sk: Tento LDAP server môže použiť staršiu verziu protokolu LDAP, ktorá nepodporuje túto funkcionalitu, alebo môže byť nenakonfigurovaná. Opýtajte sa vášho správcu na podporované vyhľadávacie bázy.
    
    Podrobná chyba (%d): %s

en: This account was created through the Online Accounts service.
sk: Tento účet bol vytvorený cez službu sieťových účtov.

en: This address book cannot be opened.  Please check that the path %s exists and that permissions are set to access it.
sk: Nebolo možné otvoriť tento adresár kontaktov.  Prosím, overte, či cesta %s existuje, a či máte dostatočné práva na prístup k nej.

en: This address book cannot be opened.  This either means that an incorrect URI was entered, or the server is unreachable.
sk: Nebolo možné otvoriť tento adresár kontaktov.  Znamená to, že buď ste zadali neplatný identifikátor URI, alebo je server nedosiahnuteľný.

en: This address book cannot be opened. This either means this book is not marked for offline usage or not yet downloaded for offline usage. Please load the address book once in online mode to download its contents.
sk: Nedá sa otvoriť tento adresár kontaktov. Zvyčajne to znamená, že buď adresár nie je určený na používanie bez pripojenia, alebo ešte nebol prevzatý aby tak mohol byť použitý. Prosím, načítajte adresár kontaktov aspoň raz keď ste pripojený, aby mohol byť prevzatý jeho obsah.

en: This address book could not be opened.
sk: Tento adresár kontaktov nemohol byť otvorený.

en: This address book server does not have any suggested search bases.
sk: Tento server adresára kontaktov nemá žiadne navrhované rozsahy pre vyhľadávanie.

en: This address book server might be unreachable or the server name may be misspelled or your network connection could be down.
sk: Tento server adresára kontaktov môže byť nedosiahnuteľný, názov servera môže byť nesprávne zadaný, alebo vaše sieťové pripojenie môže byť nefunkčné.

en: This address book will be removed permanently.
sk: Tento adresár kontaktov bude navždy odstránený.

en: This and Future Instances
sk: Tento a budúce výskyty

en: This and Prior Instances
sk: Tento a predchádzajúce výskyty

en: This appointment contains recurrences that Evolution cannot edit.
sk: Táto schôdzka obsahuje opakovania, ktoré Evolution nedokáže upraviť.

en: This calendar will be removed permanently.
sk: Tento kalendár bude navždy odstránený.

en: This can be due to the message not being downloaded yet. The folder, or the account, can be marked for offline synchronization. Then, once the account is online again, use File→Download Messages for Offline Usage, when this folder is selected, to make sure that all the messages in the folder will be available in offline mode.
sk: Toto môže byť spôsobené tým, že správa ešte nebola prevzatá. Priečinok, alebo účet môže byť označený pre synchronizáciu bez pripojenia. Ak je potom niekedy účet znova pripojený, označte tento priečinok a použite Súbor→Prevziať správy pre odpojený režim, aby ste zaistili, že všetky správy v priečinku budú dostupné aj v odpojenom režime.

en: This can have three possible values. “0” for errors. “1” for warnings. “2” for debug messages.
sk: Môže nadobúdať tieto hodnoty. „0“ pre chyby. „1“ pre upozornenia. „2“ pre odlaďovacie správy.

en: This folder may have been added implicitly,
    go to the Search Folder editor to add it explicitly, if required.
sk: Tento priečinok by mohol byť pridaný implicitne,
    ak potrebujete, choďte do vyhľadávacích priečinkov a pridajte ho explicitne.

en: This is a summary of the settings which will be used to access your mail.
sk: Toto je súhrn nastavení, ktoré budú použité pri pristupovaní k vašej pošte.

en: This is the default junk plugin, even though there are multiple plugins enabled. If the default listed plugin is disabled, then it won’t fall back to the other available plugins.
sk: Toto je predvolený zásuvný modul nevyžiadanej pošty, aj ak je povolených viacero zásuvných modulov. Ak je označený predvolený zásuvný modul zakázaný, potom sa ako záchrana použijú iné dostupné moduly.

en: This is the method Evolution will use to authenticate you.
sk: Toto je spôsob, ktorým aplikácia Evolution overí vašu totožnosť.

en: This key is read only once and reset to “false” after read. This unselects the mail in the list and removes the preview for that folder.
sk: Tento kľúč je určený len na jedno prečítanie a po prečítaní sa nastaví na „false“. Týmto sa zruší označenie mailu v zozname a odstráni sa náhľad pre daný priečinok.

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “browser-close-on-reply-policy” instead.
sk: Tento kľúč bol zavrhnutý vo verzii 3.10 a už nemá byť naďalej používaný. Namiesto neho použite „browser-close-on-reply-policy“.

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “forward-style-name” instead.
sk: Tento kľúč bol zavrhnutý vo verzii 3.10 a už nemá byť naďalej používaný. Namiesto neho použite „forward-style-name“.

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “image-loading-policy” instead.
sk: Tento kľúč bol zavrhnutý vo verzii 3.10 a už nemá byť naďalej používaný. Namiesto neho použite „image-loading-policy“.

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “reply-style-name” instead.
sk: Tento kľúč bol zavrhnutý vo verzii 3.10 a už nemá byť naďalej používaný. Namiesto neho použite „reply-style-name“.

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “show-headers” instead.
sk: Tento kľúč bol zavrhnutý vo verzii 3.10 a už nemá byť naďalej používaný. Namiesto neho použite „show-headers“.

en: This key was deprecated in version 3.10 and should no longer be used. Use “week-start-day-name” instead.
sk: Tento kľúč je zavrhnutý vo verzii 3.10 a nemal by byť naďalej používaný. Použite miesto neho „week-start-day-name“.

en: This may take a while depending on the amount of data in your account.
sk: Toto môže chvíľu trvať a záleží to od množstva údajov vo vašom účte.

en: This meeting has been delegated
sk: Toto stretnutie bolo zverené

en: This meeting invitation is obsolete. It had been updated.
sk: Táto pozvánka na stretnutie je zastaralá. Aktualizácia bola vykonaná.

en: This memo list will be removed permanently.
sk: Tento zoznam poznámok bude navždy odstránený.

en: This message cannot be sent because the account you chose to send with is not enabled
sk: Táto správa nemôže byť odoslaná pretože účet, ktorý je vybratý na odoslanie, nie je povolený

en: This message cannot be sent because there is no mail account configured
sk: Táto správa nemôže byť odoslaná, pretože nie je nastavený žiadny poštový účet

en: This message cannot be sent because you have not specified any recipients
sk: Táto správa nemôže byť odoslaná pretože ste nezadali žiadnych adresátov

en: This message does not contain the header information required for this action.
sk: Táto správa neobsahuje informačnú hlavičku potrebnú pre túto akciu.

en: This message is encrypted, but with a weak encryption algorithm. It would be difficult, but not impossible for an outsider to view the content of this message in a practical amount of time.
sk: Táto správa je zašifrovaná, ale slabým šifrovacím algoritmom. Pre nezasväteného je ťažké, ale nie nemožné, zobraziť obsah tejto správy v rozumnom čase.

en: This message is encrypted, with a strong encryption algorithm. It would be very difficult for an outsider to view the content of this message in a practical amount of time.
sk: Táto správa je zašifrovaná silným šifrovacím algoritmom. Pre nezasväteného bude zložité pozrieť obsah tejto správy v rozumnom čase.

en: This message is encrypted.  It would be difficult for an outsider to view the content of this message.
sk: Táto správa je zašifrovaná. Pre cudzieho človeka bude náročné prečítať obsah tejto správy.

en: This message is not encrypted. Its content may be viewed in transit across the Internet.
sk: Táto správa nie je zašifrovaná. Jej obsah môže byť prečítaný počas prenosu po internete.

en: This message is not signed. There is no guarantee that this message is authentic.
sk: Táto správa nie je podpísaná. Nie je záruka, že táto správa je pravá.

en: This message is signed and is valid meaning that it is very likely that this message is authentic.
sk: Táto správa je digitálne podpísaná a podpis je platný. To znamená, že je veľmi pravdepodobné, že správa je pravá.

en: This message is signed with a valid signature, but the sender of the message cannot be verified.
sk: Táto správa je digitálne podpísaná a podpis je platný, ale odosielateľa správy nemožno overiť.

en: This message is signed, but the public key is not in your keyring
sk: Táto správa je podpísaná, ale verejný kľúč sa nenachádza vo vašej kľúčenke

en: This message note has been changed, but has not been saved.
sk: Táto správa nebola zmenená, ale ani uložená.

en: This message was digitally signed, but the corresponding public key is not present in your keyring. If you want to be able to verify the authenticity of messages from this person, you should obtain the public key through a trusted method and add it to your keyring. Until then, there is no guarantee that this message truly came from that person and that it arrived unaltered.
sk: Táto správa bola digitálne podpísaná, ale zodpovedný verejný kľúč nie je prítomný vo vašej kľúčenke. Aby ste mohli overiť pravosť správ od tejto osoby, mali by ste získať verejný kľúč dôveryhodným spôsobom a pridať ho do vašej kľúčenky. Kým tak nevykonáte, nebude zaručené, že táto správa skutočne prišla od tejto osoby, a že bola doručená nezmenená.

en: This message was sent by %s on behalf of %s
sk: Táto správa bola odoslaná kontaktom %s v mene kontaktu %s

en: This operation will permanently erase all events older than the selected amount of time. If you continue, you will not be able to recover these events.
sk: Táto operácia navždy odstráni všetky udalosti staršie ako vybraný čas. Ak budete pokračovať, nebude už možné tieto udalosti obnoviť.

en: This operation will permanently erase all tasks marked as completed. If you continue, you will not be able to recover these tasks.
    
    Really erase these tasks?
sk: Táto operácia navždy odstráni všetky úlohy označené ako dokončené. Ak budete pokračovať, nebude už možné tieto úlohy obnoviť.
    
    Naozaj odstrániť tieto úlohy?

en: This option is related to the key lookup_addressbook and is used to determine whether to look up addresses in local address book only to exclude mail sent by known contacts from junk filtering.
sk: Táto voľba závisí od kľúča lookup_addressbook a používa sa na určenie, či sa má nahliadnuť do adries v miestnom adresári kontaktov len kvôli vylúčeniu emailov zaslaných známymi kontaktmi z filtrovania nevyžiadanej pošty.

en: This query did not complete successfully. %s
sk: Táto požiadavka nebola dokončená úspešne. %s

en: This response is not from a current attendee. Add the sender as an attendee?
sk: Táto odpoveď nie je od aktuálneho účastníka. Chcete ho ako účastníka pridať?

en: This server does not support LDAPv3 schema information.
sk: Tento server nepodporuje informačnú schému pre LDAPv3.

en: This server does not support this type of authentication and may not support authentication at all.
sk: Tento spôsob overenia totožnosti nie je podporovaný týmto serverom, možno nie je podporovaný žiadny spôsob.

en: This sets the number of addresses to show in default message list view, beyond which a “...” is shown.
sk: Toto nastaví počet adries, ktoré bude vidno v prednastavenom náhľade zoznamu správ, namiesto tých navyše sa zobrazí „…“.

en: This setting specifies whether the thread children should be sorted always ascending, rather than using the same sort order as in the thread root level.
sk: Toto nastavenie určuje, či potomkovia vlákna majú byť usporiadané vždy vzostupne, namiesto rovnakého usporiadania, aké používa koreň vlákna.

en: This setting specifies whether the threads should be in expanded or collapsed state by default. Evolution requires a restart.
sk: Toto nastavenie určuje či vlákna majú byť v stave rozbalené, alebo zbalené. Evolution vyžaduje reštart.

en: This setting specifies whether the threads should be sorted based on latest message in each thread, rather than by message’s date. Evolution requires a restart.
sk: Toto nastavenie určuje či vlákna majú byť usporiadané na základe poslednej správy v každom vlákne, radšej ako dátumu správy. Evolution vyžaduje restart.

en: This signature has been changed, but has not been saved.
sk: Tento podpis bol zmenený, ale nebol uložený.

en: This task list will be removed permanently.
sk: Tento zoznam úloh bude navždy odstránený.

en: This value can be an empty string, which means it’ll use the system Picture folder, usually set to ~/Pictures. This folder will be also used when the set path is not pointing to the existent folder
sk: Táto hodnota môže byť prázdny reťazec, ktorý znamená, že sa použije systémový pričinok obrázkov, zvyčajne ~/Obrázky. Tento priečinok bude tiež použitý pokiaľ nastavená cesta bude smerovať na neexistujúci priečinok

en: This version of Evolution does not have LDAP support compiled in to it.  To use LDAP in Evolution an LDAP-enabled Evolution package must be installed.
sk: Táto verzia Evolution nemá zakompilovanú podporu LDAP.  Ak chcete používať LDAP v programe Evolution, tak musíte nainštalovať balík Evolution s LDAP.

en: This will make SpamAssassin more reliable, but slower.
sk: Toto spôsobí, že bude SpamAssassin spoľahlivejší, ale pomalší.

en: This will mark all messages as read in the selected folder.
sk: Vo vybranom priečinku to označí všetky správy ako prečítané.

en: This will permanently remove the address book “{0}” from the server. Are you sure you want to proceed?
sk: Toto nenávratne odstráni adresár kontaktov „{0}“ zo servera. Naozaj to chcete vykonať?

en: This will permanently remove the calendar “{0}” from the server. Are you sure you want to proceed?
sk: Toto nenávratne odstráni kalendár „{0}“ zo servera. Naozaj to chcete vykonať?

en: This will permanently remove the collection “{0}” from the server. Are you sure you want to proceed?
sk: Toto nenávratne odstráni zbierku „{0}“ zo servera. Naozaj to chcete vykonať?

en: This will permanently remove the memo list “{0}” from the server. Are you sure you want to proceed?
sk: Toto nenávratne odstráni zoznam poznámok „{0}“ zo servera. Naozaj to chcete vykonať?

en: This will permanently remove the task list “{0}” from the server. Are you sure you want to proceed?
sk: Toto nenávratne odstráni zoznam úloh „{0}“ zo servera. Naozaj to chcete vykonať?

en: Thread the message-list based on Subject
sk: Vlákna zoznamu správ podľa predmetu

en: Threaded message list
sk: Zoznam správ po vláknach

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Thursday is a work day
sk: Štvrtok je pracovný deň

en: Ti_me and date:
sk: Č_as a dátum:

en: Time
sk: Čas

en: Time Zones
sk: Časové pásma

en: Time _Zone
sk: Časové _pásmo

en: Time _duration:
sk: T_rvanie:

en: Time _zone:
sk: Časové _pásmo:

en: Time divisions
sk: Časové úseky

en: Time format:
sk: Formát času:

en: Time the last reminder ran, in time_t
sk: Čas posledného behu upozornenia, v time_t

en: Time the workday ends on, in twenty four hour format HHMM, 0000 to 2359, or -1 to use day-end-hour and day-end-minute
sk: Čas, ktorým končí pracovný deň, v dvadsaťštyrihodinovom formáte HHMM, od 0000 po 2359, alebo -1 na použitie hodnôt „day-end-hour“ a „day-end-minute“

en: Time the workday ends on, in twenty four hour format HHMM, 0000 to 2359, or -1 to use day-start-hour and day-start-minute
sk: Čas, ktorým začína pracovný deň, v dvadsaťštyrihodinovom formáte HHMM, od 0000 po 2359, alebo -1 na použitie hodnôt „day-end-hour“ a „day-end-minute“

en: Time the workday starts on, in twenty four hour format HHMM, 0000 to 2359, or -1 to use day-start-hour and day-start-minute
sk: Čas, ktorým začína pracovný deň, v dvadsaťštyrihodinovom formáte HHMM, od 0000 po 2359, alebo -1 na použitie hodnôt „day-start-hour“ a „day-start-minute“

en: Time: %s %s
sk: Čas: %s %s

en: Timeout for marking messages as seen
sk: Časový limit pre označenie správ ako prečítaných

en: Timeout in milliseconds for marking messages as seen.
sk: Časový limit v milisekundách pre označenie správ ako prečítaných.

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Timezone drop-down combination box
sk: Rozbaľovací zoznam s časovými pásmami

en: Tire_d
sk: _Unavený

en: Title
sk: Titul

en: To
sk: Komu

en: To Do
sk: Úlohy

en: To Do bar
sk: Lišta Úlohy

en: To add a column to your table, drag it into
    the location in which you want it to appear.
sk: Na pridanie stĺpca do vašej tabuľky
    ho premiestnite na miesto, kde ho chcete mať.

en: To back up your data and settings, you must first close Evolution. Please make sure that you save any unsaved data before proceeding.
sk: Aby ste zálohovali vaše údaje a nastavenia, musíte najprv zavrieť Evolution. Prosím, ešte predtým si uložte všetky rozpracované údaje.

en: To help avoid email accidents and embarrassments, ask for confirmation before taking the following checkmarked actions:
sk: Na pomoc pred nehodami a nepríjemnosťami, pýtať sa na potvrdenie pred vykonaním nasledujúcich označených akcií:

en: To process all of these items, the file should be saved and the calendar imported
sk: Na spracovanie všetkých položiek, je potrebné ho uložiť a následne importovať

en: To restore your data and settings, you must first close Evolution. Please make sure that you save any unsaved data before proceeding. This will delete all your current Evolution data and settings and restore them from your backup.
sk: Aby ste obnovili vaše údaje a nstavenia, musíte najprv zavrieť Evolution. Prosím, ešte predtým si uložte všetky rozpracované údaje. Táto operácia zruší všetky aktuálne údaje a nastavenia a obnoví ich z vašej zálohy.

en: Today
sk: Dnes

en: Today %H:%M
sk: Dnes o %H:%M

en: Today %H:%M:%S
sk: Dnes o %H:%M:%S

en: Today %l:%M %p
sk: Dnes %H:%M

en: Today %l:%M:%S %p
sk: Dnes o %k:%M:%S

en: Toggles whether Unmatched search folder is enabled
sk: Prepína, či má byť povolený vyhľadávací priečinok Nevyhovujúce

en: Toggles whether the Attendee Type is displayed
sk: Prepína, či má byť zobrazené pole typ účastníka

en: Toggles whether the Attendees are displayed
sk: Prepína, či má byť zobrazené pole Účastníci

en: Toggles whether the BCC field is displayed
sk: Prepína, či má byť zobrazené pole Skrytá kópia

en: Toggles whether the CC field is displayed
sk: Prepína, či má byť zobrazené pole Kópia

en: Toggles whether the From override field to change name or email address is displayed
sk: Prepína, či má byť zobrazené nahradzovacie pole Od na zmenu mena alebo emailovej adresy

en: Toggles whether the RSVP field is displayed
sk: Prepína, či má byť zobrazené pole „Vyžadované potrvdenie“

en: Toggles whether the Reply-To field is displayed
sk: Prepína, či má byť zobrazené pole Komu odpovedať

en: Toggles whether the Role field is displayed
sk: Prepína, či má byť zobrazené pole Rola

en: Toggles whether the Status field is displayed
sk: Prepína, či má byť zobrazené pole stav

en: Toggles whether the time zone is displayed
sk: Prepína, či má byť zobrazené časové pásmo

en: Toggles whether to display categories
sk: Prepína, či majú byť zobrazené kategórie

en: Toggles whether to have All Day Event
sk: Prepína, či má byť celodennou udalosťou

en: Toggles whether to have All Day Task
sk: Prepína, či má byť celodennou úlohou

en: Toggles whether to show time as busy
sk: Prepína, či má byť čas zobrazený ako obsadený

en: Tomorrow
sk: Zajtra

en: Tomorrow %H:%M
sk: Zajtra o %H:%M

en: Tomorrow %H:%M:%S
sk: Zajtra o %H:%M:%S

en: Tomorrow %l:%M %p
sk: Zajtra o %k:%M

en: Tomorrow %l:%M:%S %p
sk: Zajtra o %k:%M:%S

en: Ton_gue
sk: _Jazyk

en: Tool_bar Style
sk: Štýl _lišty nástrojov

en: Toolbar is visible
sk: Lišta nástrojov je viditeľná

en: Top
sk: Hore

en: Top Secret
sk: Prísne tajné

en: Total messages: | Total messages:
sk[0]: Spolu správ:
sk[1]: Spolu správ:
sk[2]: Spolu správ:

en: Traditional
sk: Tradičná

en: Transparent
sk: Priehľadná

en: Trash
sk: Kôš

en: Trust
sk: Dôveryhodnosť

en: Trust the authenticity of this certificate
sk: Dôverovať pravosti tohoto certifikátu

en: Trust this CA to identify _email users.
sk: Dôverovať tejto CA pri identifikácii p_oštových používateľov.

en: Trust this CA to identify _software developers.
sk: Dôverovať tejto CA pri identifikácii _vývojárov softvéru.

en: Trust this CA to identify _websites.
sk: Dôverovať tejto CA pri identifikácii _webových stránok.

en: Trying to movemail a non-mbox source “%s”
sk: Prebieha pokus o presun správu zo zdroja „%s“, ktorý nie je mbox

en: Tu
sk: Ut

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Tuesday is a work day
sk: Utorok je pracovný deň

en: Turkish
sk: Turecká

en: Twenty four hour time format
sk: Dvadsaťštyrihodinový formát

en: Type
sk: Typ

en: Type:
sk: Typ:

en: UID string of the default account.
sk: Reťazec UID predvoleného účtu.

en: UNMATCHED
sk: NEVYHOVUJÚCE

en: URI for the folder last used in the select names dialog
sk: URI naposledy použitého priečinka v dialógovom okne vyberania mien

en: URI for the folder last used in the select names dialog.
sk: URI naposledy použitého priečinka v dialógovom okne vyberania mien.

en: URL is not a valid http:// nor https:// URL
sk: URL nie je platnou URL http:// ani https://

en: U_se custom arguments
sk: Po_užiť vlastné parametre

en: Ukrainian
sk: Ukrajinská

en: Unable to add key/cert to the store, err_code: %i
sk: Nepodarilo sa pridať kľúč/certifikát do úložiska, kód chyby: %i

en: Unable to book a resource, error:
sk: Nedá sa zarezervovať zdroj, chyba:

en: Unable to book a resource, the new event collides with some other.
sk: Nedá sa zarezervovať zdroj, nová udalosť koliduje s nejakou inou.

en: Unable to copy image to clipboard.
sk: Nepodarilo sa skopírovať obrázok do schránky.

en: Unable to create export context, err_code: %i
sk: Nepodarilo sa vytvoriť kontext exportu, kód chyby: %i

en: Unable to create safe bag, err_code: %i
sk: Nepodarilo sa vytvoriť bezpečný balík, kód chyby: %i

en: Unable to find any calendars
sk: Nepodarilo sa nájsť žiadne kalendáre

en: Unable to find this meeting in any calendar
sk: Toto stretnutie sa nepodarilo nájsť v žiadnom kalendári

en: Unable to find this memo in any memo list
sk: Túto poznámku sa nepodarilo nájsť v žiadnom zozname poznámok

en: Unable to find this task in any task list
sk: Túto úlohu sa nepodarilo nájsť v žiadnom zozname úloh

en: Unable to open address book “{0}”
sk: Nepodarilo sa otvoriť adresár kontaktov „{0}“

en: Unable to open the drafts folder for this account. Use the system drafts folder instead?
    
    The reported error was “{0}”.
sk: Nepodarilo sa otvoriť priečinok na koncepty pre tento účet. Chcete použiť štandardný priečinok na koncepty?
    
    Nahlásená chyba bola „{0}“.

en: Unable to parse item
sk: Nepodarilo sa analyzovať položku

en: Unable to perform search.
sk: Nepodarilo sa vykonať vyhľadanie.

en: Unable to read license file.
sk: Nepodarilo sa prečítať licenčný súbor.

en: Unable to retrieve message.
sk: Nepodarilo sa získať správu.

en: Unable to save image.
sk: Nepodarilo sa uložiť obrázok.

en: Unable to save {0}.
sk: Nepodarilo sa uložiť {0}.

en: Unable to send item to calendar “%s”. %s
sk: Nepodarilo sa odoslať položku do kalendára „%s“.  %s

en: Unable to send item to memo list “%s”. %s
sk: Nepodarilo sa odoslať položku do zoznamu poznámok „%s“.  %s

en: Unable to send item to task list “%s”. %s
sk: Nepodarilo sa odoslať položku do zoznamu úloh „%s“.  %s

en: Unable to send meeting information, the meeting does not exist
sk: Nepodarilo sa odoslať informácie o stretnutí, stretnutie neexistuje

en: Unable to send memo information, the memo does not exist
sk: Nepodarilo sa odoslať informácie o poznámke, poznámka neexistuje

en: Unable to send task information, the task does not exist
sk: Nepodarilo sa odoslať informácie o úlohe, úloha neexistuje

en: Unable to setup password integrity, err_code: %i
sk: Nepodarilo sa nastaviť integritu hesla, kód chyby: %i

en: Unable to update attendee. %s
sk: Nepodarilo sa aktualizovať účastníka. %s

en: Unable to write store to disk, err_code: %i
sk: Nepodarilo sa zapísať úložisko na disk, kód chyby: %i

en: Uncer_tain
sk: Neis_tý

en: Uncompleted Tasks
sk: Nedokončené úlohy

en: Undefined
sk: Neurčená

en: Undelete the selected messages
sk: Obnoví vybrané správy

en: Underline
sk: Podčiarknuté

en: Undo
sk: Vráti späť

en: Undo the last action
sk: Vráti späť poslednú akciu

en: Undo “Delete text”
sk: Vrátiť späť „Odstránenie textu“

en: Undo “Insert text”
sk: Vrátiť späť „Vloženie textu“

en: Unencrypted
sk: Nezašifrované

en: Uni_mportant
sk: Nedô_ležité

en: Unicode emoticons
sk: Emotikony v kódovaní Unicode

en: Unit
sk: Jednotka

en: Units for a birthday or anniversary reminder, “minutes”, “hours” or “days”
sk: Jednotky pre pripomienkovač narodenín a výročí: „minutes“ (minúty), „hours“ (hodiny), alebo „days“ (dni)

en: Units for a default reminder, “minutes”, “hours” or “days”
sk: Jednotky pre prednastavenú pripomienku: „minutes“ (minúty), „hours“ (hodiny), alebo „days“ (dni)

en: Units for determining when to hide tasks, “minutes”, “hours” or “days”
sk: Jednotky, ktoré určia kedy sa majú úlohy skrývať: „minutes“ (minúty), „hours“ (hodiny), alebo „days“ (dni)

en: Units:
sk: Jednotky:

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unmarking subthread from being ignored
sk: Ruší sa označenie podvlákna ako ignorované

en: Unmarking thread from being ignored
sk: Ruší sa označenie vlákna ako ignorované

en: Unmatched
sk: Nevyhovujúce

en: Unnamed
sk: Nepomenovaný

en: Unread Messages
sk: Neprečítané správy

en: Unread messages: | Unread messages:
sk[0]: Neprečítaných správ:
sk[1]: Neprečítaných správ:
sk[2]: Neprečítaných správ:

en: Unse_t Color
sk: Z_rušiť nastavenie farby

en: Unseen
sk: Neprečítané

en: Unset Color
sk: Zrušiť nastavenie farby

en: Unset Status
sk: Zrušiť nastavenie stavu

en: Unset _trust for SSL/TLS certificate
sk: Zrušíť _dôveru k SSL/TLS certifikátu

en: Unset color for the selected messages
sk: Zrušiť nastavenie farby vybraným správam

en: Unsigned
sk: Nepodpísané

en: Unsu_bscribe From Hidden
sk: Odhlásiť sa z _neviditeľných

en: Unsubscribe From _All
sk: Odhlásiť sa zo _všetkých

en: Unsubscribe from the mailing list this message belongs to
sk: Odhlási z konferencie, do ktorej patrí táto správa

en: Unsubscribe from the selected folder
sk: Odhlási vybraný priečinok z odberu

en: Unsupported encryption type for multipart/encrypted
sk: Nepodporovaný typ šifrovania pre multipart/encrypted

en: Unsupported signature format
sk: Nepodporovaný formát podpisu

en: Untitled
sk: Bez názvu

en: Updating Search Folders for “%s : %s”
sk: Aktualizujú sa vyhľadávacie priečinky pre „%s : %s“

en: Updating a memo
sk: Aktualizuje sa poznámka

en: Updating a task
sk: Aktualizuje sa úloha

en: Updating an event
sk: Aktualizuje sa udalosť

en: Updating…
sk: Aktualizuje sa…

en: Upgrade from previous version failed:
sk: Aktualizácia z predchádzajúcej verzie zlyhala:

en: Use Un_icode characters for emoticons
sk: Použije znaky kódovania Unicode pre emotikony

en: Use Unicode characters for emoticons.
sk: Použije znaky kódovania Unicode pre emoticony.

en: Use _Default
sk: Použiť _predvolené

en: Use a Real Folder for _Junk:
sk: Použiť reálny priečinok pre _Nevyžiadaná pošta:

en: Use a Real Folder for _Trash:
sk: Použiť skutočný priečinok pre _Kôš:

en: Use a direct connection, no proxying required.
sk: Použiť priame pripojenie. Sprostredkovateľ proxy nie je potrebný.

en: Use a secure connection
sk: Použiť zabezpečené pripojenie

en: Use an existing iCalendar (ics) file
sk: Použiť existujúci súbor iCalendar (ics)

en: Use an external editor to compose plain-text mail messages.
sk: Umožní použiť externý editor na písanie textových poštových správ.

en: Use custom fonts
sk: Použiť vlastné písma

en: Use custom fonts for displaying mail.
sk: Použiť vlastné písma na zobrazovanie pošty.

en: Use default drafts folder?
sk: Použiť predvolený priečinok konceptov?

en: Use for
sk: Použiť pre

en: Use for Folders
sk: Použiť pre priečinky

en: Use for Recipients
sk: Použiť pre príjemcov

en: Use global setting
sk: Použiť globálne nastavenie

en: Use in Birthdays & Anniversaries calendar
sk: Použiť v kalendári narodenín a výročí

en: Use locale default
sk: Použiť predvolené miestne nastavenia

en: Use only local spam tests.
sk: Použiť len lokálne testy na nevyžiadanú poštu.

en: Use only the local spam tests (no DNS).
sk: Použiť len lokálne testy na nevyžiadanú poštu (bez DNS).

en: Use s_ystem time zone
sk: Použiť časové pásmo s_ystému

en: Use sound _theme
sk: Použiť zvukovú _tému

en: Use sound theme
sk: Použiť zvukovú tému

en: Use system timezone
sk: Použiť časové pásmo systému

en: Use te_xt color
sk: Použiť farbu te_xtu

en: Use the left mouse button to zoom in on an area of the map and select a time zone.
    Use the right mouse button to zoom out.
sk: Pomocou ľavého tlačidla myši môžete zväčšiť oblasť mapy a vybrať časové pásmo.
    Na zmenšenie použite pravé tlačidlo myši.

en: Use the system timezone instead of the timezone selected in Evolution
sk: Použiť časové pásmo systému namiesto časového pásma vybraného v programe Evolution

en: User cancelled operation
sk: Používateľ zrušil operáciu

en: User details
sk: Podrobnosti o používateľovi

en: User name cannot be empty
sk: Meno používateľa nemôže byť prázdne

en: User-defined reminder times, in minutes
sk: Používateľom určené časy pripomienok, v minútach

en: User:
sk: Používateľ:

en: User: %s
sk: Používateľ: %s

en: User_name:
sk: Po_užívateľské meno:

en: Username can be left empty
sk: Meno používateľa nemôže zostať prázdne

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Users get all up in arms over where the cursor should go when replying to a message. This determines whether the cursor is placed at the top of the message or the bottom.
sk: Používatelia sú ochotný biť sa za to, kde by mal byť kurzor pri odpovedaní na správu. Toto určuje, či má byť kurzor umiestnený na vrchu správy, alebo na jej spodku.

en: Users get all up in arms over where their signature should go when replying to a message. This determines whether the signature is placed at the top of the message or the bottom.
sk: Používatelia sú ochotný biť sa za to, kde by mal byť ich podpis pri odpovedaní na správu. Toto určuje, či má byť podis umiestnený na vrchu správy, alebo na jej spodku.

en: Using LDAP
sk: Používa sa LDAP

en: Using distinguished name (DN)
sk: Použiť rozlišujúci názov (DN)

en: Using email address
sk: Použiť emailovú adresu

en: Valid signature
sk: Platný podpis

en: Valid signature, but cannot verify sender
sk: Platný popis, ale nie je možné overiť odosielateľa

en: Valid signature, but sender address and signer address do not match
sk: Podpis je platný, ale adresa odosielateľa a adresa podpisovateľa sa nezhodujú

en: Valid values are “mail”, “addressbook”, “calendar”, “tasks” and “memos”. Change of this requires restart of the application.
sk: Platné hodnoty sú „mail“(pošta), „addressbook“(adresár kontaktov), „calendar“(kalendár), „tasks“(úlohy) a „memos“(poznámky). Pre zmenu tejto voľby je vyžadovaný reštart aplikácie.

en: Values
sk: Hodnoty

en: Variable width font
sk: Písmo s premenlivou šírkou

en: Vertical position for the tag pane
sk: Vertikálna pozícia panelu značiek

en: Video Chat
sk: Video rozhovor

en: Video Chat:
sk: Video rozhovor:

en: Vie_w All Inline
sk: Z_obraziť všetko v texte

en: View Certificate
sk: Zobraziť certifikát

en: View Options
sk: Voľby zobrazenia

en: View as HTML
sk: Zobraziť ako HTML

en: View certificate
sk: Zobraziť certifikát

en: View help
sk: Zobrazí pomocníka

en: View mail messages as plain text, even if they contain HTML content.
sk: Zobrazí poštové správy ako obyčajný text, dokonca aj keď obsahujú HTML obsah.

en: View the current appointment
sk: Zobrazí aktuálnu schôdzku

en: View the current contact
sk: Zobrazí aktuálny kontakt

en: View the selected memo
sk: Zobrazí vybranú poznámku

en: View the selected task
sk: Zobrazí vybranú úlohu

en: Visual
sk: Vizuálna

en: Visually _Wrap Long Lines
sk: Vizuálne zalamovať dlhé _riadky

en: W_eek View
sk: _Týždeň

en: W_orried
sk: S _obavami

en: Waiting for attachments to load…
sk: Čaká sa na načítanie príloh…

en: Waiting for “%s”
sk: Čaká sa na „%s“

en: Waiting…
sk: Čaká sa…

en: We
sk: St

en: Web Addresses
sk: Webové adresy

en: Web Log
sk: Blog

en: Web Page:
sk: Webová stránka:

en: Web Site
sk: Webové stránky

en: WebDAV server:
sk: Server WebDAV:

en: Website
sk: Webová stránka

en: Wednesday
sk: Stredu

en: Wednesday is a work day
sk: Streda je pracovný deň

en: Wee_k starts on:
sk: Týždeň _začína v:

en: Week
sk: Týždeň

en: Week %d
sk: Týždeň č. %d

en: Week View: %s. %s
sk: Pohľad na týždeň: %s. %s

en: Weekly
sk: Týždene

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome to Evolution.
    
    The next few screens will allow Evolution to connect to your email accounts, and to import files from other applications.
sk: Víta vás Evolution.
    
    Niekoľko nasledujúcich obrazoviek umožní programu Evolution pripojiť sa k vašim poštovým účtom a importovať súbory z iných aplikácií.

en: Welcome to the Evolution Import Assistant.
    With this assistant you will be guided through the process of importing external files into Evolution.
sk: Vitajte v sprievodcovi pre import do programu Evolution.
    Tento sprievodca vás prevedie celým procesom importovania externých súborov do programu Evolution.

en: Welcome to the Evolution Mail Configuration Assistant.
    
    Click “Next” to begin.
sk: Víta vás asistent nastavením pošty Evolution.
    
    Začnite kliknutím na „Ďalej“.

en: Western European
sk: Západoeurópska

en: Western European, New
sk: Západoeurópska, nová

en: When acce_pted:
sk: Pri akce_ptovaní:

en: When co_mpleted:
sk: Pri doko_nčení:

en: When de_leted:
sk: Pri odstrá_není:

en: When decli_ned:
sk: Pri _odmietnutí:

en: When enabled the theme colors for background, text and links are sent in resulting HTML formatted message.
sk: Keď je funkcia povolená, farby témy pre pozadie, text a odkazy sú odoslané do výslednej správy naformátovanej pomocou HTML.

en: When the message preview shows a message which requires to download remote content, while the download is not allowed for the user or the site, then show a notification about it on top of the preview panel.
sk: Keď náhľad správy zobrazí správu, ktorá vyžaduje prevzatie vzdialeného obsahu a preberanie nie je používateľovi alebo stránke umožnené, potom bude zobrazené oznámenie navrchu panelu náhľadu.

en: When to ask, when the number of To and CC recipients reaches this value.
sk: Pri akom počte adresátov v poliach „Pre“ a „Kópia“ sa dosiahne limit pre potvrdenie odoslania mnohým adresátom.

en: Where to open contact locations
sk: Kde sa majú otvárať umiestnenia kontaktov

en: Whether Evolution will start up in offline mode instead of online mode.
sk: Určuje, či sa bude Evolution spúšťať v odpojenom režime namiesto v pripojenom.

en: Whether Pidgin contacts should be automatically synced.
sk: Určuje, či majú byť automaticky synchronizované kontakty z programu Pidgin.

en: Whether a read receipt request gets added to every message by default.
sk: Určuje, či žiadosť na správu o prečítaní bude pridaná do každej správy.

en: Whether addresses should be formatted according to standard in their destination country
sk: Určuje, či adresy budú preformátované podľa štandardov cieľovej krajiny

en: Whether calendar from GNOME Calendar has been imported or not
sk: Určuje, či už bol alebo nebol importovaný kalendár z Kalendára prostredia GNOME

en: Whether contacts should be automatically added to the user’s address book.
sk: Určuje, či má byť povolené automatické pridávanie kontaktov do používateľského adresára kontaktov.

en: Whether force showing the mail address with the name of the autocompleted contact in the entry.
sk: Určuje, či vnucovať zobrazovanie poštovej adresy ku menu dopĺňanému automatickým dokončovaním.

en: Whether highlight overdue tasks with a special color (task-overdue-color)
sk: Určuje, či zvýrazňovať úlohy po termíne špeciálnou farbou (task-overdue-color)

en: Whether highlight tasks due today with a special color (task-due-today-color)
sk: Určuje, či zvýrazniť úlohy s dnešným termínom šeciálnou farbou (task-due-today-color)

en: Whether insert Face picture to outgoing messages by default. The picture should be set before checking this, otherwise nothing happens.
sk: Určuje, či bežne vkladať obrázok s tvárou do odchádzajúcich správ. Obrázok by mal byť nastavený pred potvrdením tohoto kľúča, inak sa nič nestane.

en: Whether message headers are collapsed in the user interface
sk: Určuje, či hlavičky správy sú zbalené v používateľskom rozhraní

en: Whether or not to fall back on threading by subjects when the messages do not contain In-Reply-To or References headers.
sk: Určuje, či má alebo nie ako zálohu vytvárať vlákna podľa predmetu správ, keď neobsahujú hlavičku In-Reply-To alebo References.

en: Whether show message over the icon when new messages arrive.
sk: Určuje, či zobraziť správu cez ikonku pri príchode novej správy.

en: Whether sort thread children always ascending
sk: Či sa majú vždy usporiadať potomkovia vlákna vzostupne

en: Whether sort threads based on latest message in that thread
sk: Určuje, či usporiadavať vlákna na základe poslednej správy vo vlákne

en: Whether tasks from GNOME Calendar have been imported or not
sk: Určuje, či už boli alebo neboli importované úlohy z Kalendára prostredia GNOME

en: Whether the To Do bar is visible in a sub-window
sk: Určuje, či je lišta Úlohy viditeľná v podradenom okne

en: Whether the To Do bar is visible in the main window
sk: Určuje, či je lišta Úlohy viditeľná v hlavnom okne

en: Whether the To Do bar should show also completed tasks
sk: Určuje, či má sa majú v lište Úlohy zobraziť tiež dokončené úlohy

en: Whether the menubar should be visible.
sk: Určuje, či má byť viditeľný panel ponuky.

en: Whether the month view should show weeks starting with the current week instead of the first week of the month.
sk: Určuje, či sa má zobrazenie mesiaca zobrazovať týždne začínajúc aktuálnym týždňom namiesto prvého týždňa v mesiaci.

en: Whether the sidebar should be visible.
sk: Určuje, či má byť viditeľný bočný panel.

en: Whether the status bar should be visible.
sk: Určuje, či má byť viditeľná stavová lišta.

en: Whether the toolbar should be visible.
sk: Určuje, či má byť viditeľná lišta nástrojov.

en: Whether the warning dialog in development versions of Evolution is skipped.
sk: Určuje, či vo vývojových verziách Evolution preskočiť dialógové okno s upozornením.

en: Whether the window buttons should be visible.
sk: Určuje, či majú byť viditeľné tlačidlá okna.

en: Whether the window is maximized
sk: Určuje, či má byť okno maximalizované.

en: Whether to always show Sign and Encrypt buttons on the toolbar
sk: Určuje, či sa majú vždy zobraziť tlačidlá Podpísať a Zašifrovať na lište nástrojov

en: Whether to ask for confirmation when deleting an appointment or task
sk: Určuje, či sa má pýtať na potvrdenie pri odstraňovaní schôdzky alebo úlohy

en: Whether to ask for confirmation when expunging appointments and tasks
sk: Určuje, či sa má pýtať na potvrdenie pri prečisťovaní schôdzok a úloh

en: Whether to check for new messages in all active accounts regardless of the account “Check for new messages every X minutes” option when Evolution is started. This option is used only together with “send_recv_on_start” option.
sk: Určuje, či kontrolovať nové správy na všetkých aktívnych účtoch bez ohľadu na voľbu „Kontrolovať na nové správy každých X minút“ pri štarte Evolution. Táto voľba je použitá iba zároveň s voľbou „send_recv_on_start“.

en: Whether to check for new messages when Evolution is started. This includes also sending messages from Outbox.
sk: Určuje, či kontrolovať nové správy, pri spúšťaní Evolution. Toto zahŕňa tiež odoslanie správ z priečinka Pošta na odoslanie.

en: Whether to compress weekends in the month view, which puts Saturday and Sunday in the space of one weekday
sk: Učruje, či sa majú zhustiť víkendové dni v mesačnom prehľade tak, že sobotu a nedeľu zlúči do jedného priestoru

en: Whether to delete processed iTip objects
sk: Určuje, či ostraňovať spracované iTip objekty

en: Whether to display the end time of events in the week and month views
sk: Určuje, či zobraziť koncové časy udalostí v týždennom a mesačnom zobrazení

en: Whether to draw the Marcus Bains Line (line at current time) in the calendar
sk: Určuje, či sa má kresliť Marcus Bains line (čiara v mieste aktuálneho času) v kaledári

en: Whether to emit a beep when new messages arrive.
sk: Určuje, či sa má pípnuť pri príchode novej správy.

en: Whether to emit a beep.
sk: Určuje, či sa má pípnuť.

en: Whether to flush Outbox after filtering is done. Outbox flush will happen only when there was used any “Forward to” filter action and approximately one minute after the last action invocation.
sk: Určuje, či vyprázdni priečinok „Pošta na odoslanie“ po ukončení filtrovania. Vyprázdnenie priečinka „Pošta na odoslanie“ sa uskutoční, len keď je použitá akákoľvek akcia filtra „Odoslať ďalej“ a približne jednu minútu po poslednom vyvolaní akcie.

en: Whether to hide cancelled events in the calendar view
sk: Určuje, či sa majú skryť zrušené udalosti v zobrazení kalendára

en: Whether to hide cancelled tasks in the tasks view
sk: Určuje, či sa majú skryť zrušené úlohy v zobrazení úloh

en: Whether to hide completed tasks in the tasks view
sk: Určuje, či sa má skryť dokončené úlohy v zobrazení úloh

en: Whether to make a sound of any kind when new messages arrive. If “false”, the “notify-sound-beep”, “notify-sound-file”, “notify-sound-play-file” and “notify-sound-use-theme” keys are disregarded.
sk: Určuje, či prehrať akýkoľvek zvuk pri príchode novej správy. Ak „false“ (nepravda), tak kľúče „notify-sound-beep“, „notify-sound-file“, „notify-sound-play-file“, a „notify-sound-use-theme“ sa nebudú brať do úvahy.

en: Whether to notify new messages in Inbox folder only.
sk: Určuje, či oznámiť o nových správach len v priečinku Doručená pošta.

en: Whether to obey Content-Disposition:inline message header hint
sk: Či poslúchnuť radu hlavičky správy Content-Disposition:inline

en: Whether to order days in the Week View from left to right, rather than from top to bottom.
sk: Určuje, či sa majú radiť dni v zobrazení týždňa zľava doprava, namiesto zhora nadol.

en: Whether to play a sound file when new messages arrive. The name of the sound file is given by the “notify-sound-file” key.
sk: Určuje, či prehrať zvukový súbor, keď prídu nové správy. Názov zvukového súboru je v kľúči „notify-sound-file“.

en: Whether to play a sound file.
sk: Určuje, či prehrať zvukový súbor.

en: Whether to scroll a Month View by a week, not by a month
sk: Určuje, či sa má posúvať v mesačnom pohľade po týždňoch a nie po mesiacoch

en: Whether to set a default reminder for appointments
sk: Určuje, či nastaviť prednastvené pripomienky pre chôdzky

en: Whether to set a reminder for birthdays and anniversaries
sk: Určuje, či nastaviť pripomienky pre narodeniny a výročia

en: Whether to show Certificates tab in the editor
sk: Určuje, či sa má v editore zobraziť karta Certifikáty

en: Whether to show IM addresses in the editor
sk: Určuje, či sa majú zobraziť adresy priamej komunikácie v editore

en: Whether to show Miscellaneous information in the editor
sk: Určuje, či sa majú zobraziť rozličné informácie v editore

en: Whether to show RSVP field in the event/task/meeting editor
sk: Určuje, či  sa má zobraziť pole „Vyžadované potvrdenie“ v editore udalostí/úloh/stretnutí

en: Whether to show SIP addresses in the editor
sk: Určuje, či sa majú zobraziť adresy SIP v editore

en: Whether to show Web Addresses in the editor
sk: Určuje, či sa majú zobraziť webové adresy v editore

en: Whether to show categories field in the event/meeting editor
sk: Učruje, či sa má zobraziť pole „Kategórie“ v editore udalostí/stretnutí

en: Whether to show icons of events in the month view
sk: Určuje, či zobraziť ikony udalostí v mesačnom pohľade

en: Whether to show job information in the editor
sk: Určuje, či sa majú zobraziť pracovné informácie v editore

en: Whether to show mailing Home addresses in the editor
sk: Určuje, či sa majú zobraziť domáce poštové adresy v editore

en: Whether to show mailing addresses Other in the editor
sk: Určuje, či sa majú zobraziť ostatné poštové adresy v editore

en: Whether to show mailing addresses Work in the editor
sk: Určuje, či sa majú zobraziť pracovné poštové adresy v editore

en: Whether to show maps in preview pane
sk: Určuje, či sa majú zobraziť mapy v paneli náhľadu

en: Whether to show notes in the editor
sk: Určuje, či sa majú zobraziť poznámky v editore

en: Whether to show phone numbers in the editor
sk: Určuje, či sa majú zobraziť telefónne čísla v editore

en: Whether to show role field in the event/task/meeting editor
sk: Určuje, či sa má zobraziť pole „Rola“ v editore udalostí/úloh/stretnutí

en: Whether to show status field in the event/task/meeting editor
sk: Určuje, či sa má zobraziť pole „Stav“ v editore udalostí/úloh/stretnutí

en: Whether to show suppressed HTML output
sk: Určuje, či zobraziť potlačený výstup HTML

en: Whether to show the preview pane.
sk: Určuje, či sa má zobraziť panel náhľadu.

en: Whether to show times in twenty four hour format instead of using am/pm
sk: Určuje, či zobraziť časy v dvadsaťštyrihodinovom formáte namiesto použitia dopoludnia/popoludní

en: Whether to show timezone field in the event/meeting editor
sk: Určuje, či sa má zobraziť pole „Časové pásmo“ v editore udalostí/stretnutí

en: Whether to show type field in the event/task/meeting editor
sk: Určuje, či sa má zobraziť pole „Typ“ v editore udalostí/úloh/stretnutí

en: Whether to show week numbers in various places in the Calendar
sk: Určuje, či zobraziť čísla týždňov na rozličných miestach v kalendári

en: Width of the To Do bar in the main window
sk: Šírka lišty Úlohy v hlavnom okne

en: Width of the message-list pane
sk: Šírka panelu so zoznamom správ

en: Width of the message-list pane.
sk: Šírka panelu so zoznamom správ.

en: Will autowrap lines after given number of characters.
sk: Automaticky zalomí riadky po zadanom počte znakov.

en: Window button style
sk: Štýl tlačidiel v oknách

en: Window buttons are visible
sk: Tlačidlá okna sú viditeľné

en: Windows share
sk: Windows zdieľanie

en: With Graphical User Interface
sk: S grafickým používateľským rozhraním

en: With _Due Date
sk: S _termínom

en: With _Status
sk: So _stavom

en: Work
sk: Práca

en: Work Week
sk: Pracovný týždeň

en: Work Week View: %s. %s
sk: Pohľad na pracovný týždeň: %s. %s

en: Work days:
sk: Pracovné dni:

en: Workday end hour
sk: Posledná hodina pracovného dňa

en: Workday end minute
sk: Posledná minúta pracovného dňa

en: Workday end time for Friday
sk: Konečný čas pracovného dňa pre piatok

en: Workday end time for Monday
sk: Konečný čas pracovného dňa pre pondelok

en: Workday end time for Saturday
sk: Konečný čas pracovného dňa pre sobotu

en: Workday end time for Sunday
sk: Konečný čas pracovného dňa pre nedeľu

en: Workday end time for Thursday
sk: Konečný čas pracovného dňa pre štvrtok

en: Workday end time for Tuesday
sk: Konečný čas pracovného dňa pre utorok

en: Workday end time for Wednesday
sk: Konečný čas pracovného dňa pre stredu

en: Workday start hour
sk: Začiatočná hodina pracovného dňa

en: Workday start minute
sk: Začiatočná minúta pracovného dňa

en: Workday start time for Friday
sk: Začiatočný čas pracovného dňa pre piatok

en: Workday start time for Monday
sk: Začiatočný čas pracovného dňa pre pondelok

en: Workday start time for Saturday
sk: Začiatočný čas pracovného dňa pre sobotu

en: Workday start time for Sunday
sk: Začiatočný čas pracovného dňa pre nedeľu

en: Workday start time for Thursday
sk: Začiatočný čas pracovného dňa pre štvrtok

en: Workday start time for Tuesday
sk: Začiatočný čas pracovného dňa pre utorok

en: Workday start time for Wednesday
sk: Začiatočný čas pracovného dňa pre stredu

en: World Map
sk: Mapa sveta

en: Would you like to save your changes to this appointment?
sk: Chcete uložiť vaše zmeny do tejto schôdzky?

en: Would you like to save your changes to this meeting?
sk: Chcete uložiť vaše zmeny do tohto stretnutia?

en: Would you like to save your changes to this memo?
sk: Chcete uložiť vaše zmeny do tejto poznámky?

en: Would you like to save your changes to this task?
sk: Chcete uložiť vaše zmeny do tejto úlohy?

en: Would you like to save your changes?
sk: Chcete uložiť vaše zmeny?

en: Would you like to send a cancellation notice for this memo?
sk: Chcete odoslať oznámenie o zrušení tejto poznámky?

en: Would you like to send all the participants a cancellation notice?
sk: Chcete odoslať oznámenie o zrušení všetkým účastníkom?

en: Would you like to send meeting invitations to participants?
sk: Chcete odoslať pozvánky na stretnutie jeho účastníkom?

en: Would you like to send this memo to participants?
sk: Chcete odoslať túto poznámku účastníkom?

en: Would you like to send this task to participants?
sk: Chcete odoslať túto úlohu jej účastníkom?

en: Would you like to send updated meeting information to participants?
sk: Chcete odoslať aktualizované informácie o stretnutí jeho účastníkom?

en: Would you like to send updated memo information to participants?
sk: Chcete odoslať aktualizované informácie o poznámke účastníkom?

en: Would you like to send updated task information to participants?
sk: Chcete odoslať aktualizované informácie o úlohe jej účastníkom?

en: Wra_p search
sk: Hľadať _dookola

en: Wrap quoted text in replies
sk: Zalomiť citovaný text v odpovediach

en: Writing “%s”
sk: Zapisuje sa „%s“

en: Writing “%s” to %s
sk: Zapisuje sa „%s“ na %s

en: X.509 certificates
sk: Certifikáty X.509

en: Yahoo! Features
sk: Funckie služby Yahoo!

en: Yes
sk: Áno

en: Yesterday
sk: Včera

en: Yesterday %l:%M %p
sk: Včera %H:%M

en: You are attempting to move a contact from one address book to another but it cannot be removed from the source. Do you want to save a copy instead?
sk: Pokúšate sa presunúť kontakt z jedného adresára kontaktov do druhého, ale tento kontakt nemohol byť zo zdroja odstránený. Chcete namiesto toho uložiť kópiu?

en: You are delegating a recurring event. What would you like to delegate?
sk: Zverujete opakujúcu sa udalosť. Čo chcete zveriť?

en: You are modifying a recurring event. What would you like to modify?
sk: Upravujete opakujúcu sa udalosť. Čo chcete zmeniť?

en: You are modifying a recurring memo. What would you like to modify?
sk: Upravujete opakujúcu sa poznámku. Čo chcete zmeniť?

en: You are modifying a recurring task. What would you like to modify?
sk: Upravujete opakujúcu sa úlohu. Čo chcete zmeniť?

en: You are replying privately to a message which arrived via a mailing list, but the list is trying to redirect your reply to go back to the list. Are you sure you want to proceed?
sk: Odpovedáte súkromne na správu, ktorá prišla z poštovej konferencie, ale konferencia sa pokúša presmerovať vašu správu späť do konferencie. Chcete aby sa tak stalo?

en: You are replying to a message which arrived via a mailing list, but you are replying privately to the sender; not to the list. Are you sure you want to proceed?
sk: Odpovedáte na správu, ktorá prišla z poštovej konferencie, ale odpovedáte súkromne odosielateľovi, nie do konferencie. Chcete aby sa tak stalo?

en: You are replying to a message which was sent to many recipients. Are you sure you want to reply to ALL of them?
sk: Odpovedáte na správu, ktoré má viacej príjemcov. Chcete odoslať odpoveď všetkým?

en: You are trying to add addresses that are part of this list already. Would you like to add them anyway?
sk: Pokúšate sa pridať adresy, z ktorých časť už existuje v zozname. Chcete ich aj tak pridať?

en: You are trying to send a message to %d recipients in To and CC fields. This would result in all recipients seeing the email addresses of each other. In some cases this behaviour is undesired, especially if they do not know each other or if privacy is a concern. Consider adding recipients to the BCC field instead. | You are trying to send a message to %d recipients in To and CC fields. This would result in all recipients seeing the email addresses of each other. In some cases this behaviour is undesired, especially if they do not know each other or if privacy is a concern. Consider adding recipients to the BCC field instead.
sk[0]: Pokúšate sa odoslať správu %d adresátom v poliach „Pre“ a „Kópia“. To spôsobí, že všetci adresáti uvidia emailovú adresu ostatných a to je v niektorých prípadoch nežiadúce. Obzvlášť ak sa nepoznajú, alebo je to v rozpore so súkromím. Zvážte namiesto toho pridanie adresátov do poľa „Skrytá kópia“.
sk[1]: Pokúšate sa odoslať správu %d adresátovi v poliach „Pre“ a „Kópia“. To spôsobí, že všetci adresáti uvidia emailovú adresu ostatných a to je v niektorých prípadoch nežiadúce. Obzvlášť ak sa nepoznajú, alebo je to v rozpore so súkromím. Zvážte namiesto toho pridanie adresátov do poľa „Skrytá kópia“.
sk[2]: Pokúšate sa odoslať správu %d adresátom v poliach „Pre“ a „Kópia“. To spôsobí, že všetci adresáti uvidia emailovú adresu ostatných a to je v niektorých prípadoch nežiadúce. Obzvlášť ak sa nepoznajú, alebo je to v rozpore so súkromím. Zvážte namiesto toho pridanie adresátov do poľa „Skrytá kópia“.

en: You can download remote content manually, or set to remember to download remote content for this sender or used sites.
sk: Vzdialený obsah môžete prevziať ručne, alebo nastaviť zapamätanie prevzatia vzdialeného obsahu pre tohto odosielateľa, alebo použité stránky.

en: You can drag and drop account names to reorder them.
sk: Účty môžete preusporiadať presúvaním názvu myšou.

en: You can restore Evolution from a backup file.
    
    This will restore all your personal data, settings mail filters, etc.
sk: Môžete obnoviť Evolution zo súboru so zálohou.
    
    Toto obnoví všetky vaše osobné údaje, nastavenia filtrov, atď.

en: You cannot attach the file “{0}” to this message.
sk: Nemôžete priložiť súbor „{0}“ k tejto správe.

en: You do not have permission to delete contacts in this address book.
sk: Nemáte oprávnenie odstrániť kontakty z tohto adresára kontaktov.

en: You do not have sufficient permissions to delete this mail.
sk: Nemáte dostatočné práva na odstránenie tejto pošty.

en: You have certificates from these organizations that identify you:
sk: Certifikáty, ktoré vás identifikujú, máte od týchto organizácií:

en: You have certificates on file that identify these certificate authorities:
sk: V evidencii máte certifikáty, ktoré identifikujú tieto certifikačné autority:

en: You have certificates on file that identify these mail servers:
sk: V evidencii máte certifikáty, ktoré identifikujú tieto poštové servery:

en: You have certificates on file that identify these people:
sk: V evidencii máte certifikáty, ktoré identifikujú týchto ľudí:

en: You have changed this appointment, but not yet saved it.
sk: Zmenili ste túto schôdzku, ale ešte ste ju neuložili.

en: You have changed this meeting, but not yet saved it.
sk: Zmenili ste toto stretnutie, ale ešte ste ho neuložili.

en: You have changed this task, but not yet saved it.
sk: Zmenili ste túto úlohu, ale ešte ste ju neuložili.

en: You have made changes to this memo, but not yet saved them.
sk: Zmenili ste túto poznámku, ale ešte ste ju neuložili.

en: You have made modifications to this contact. Do you want to save these changes?
sk: Urobili ste úpravy tohoto kontaktu. Chcete uložiť tieto zmeny?

en: You have not filled in all of the required information.
sk: Nevyplnili ste všetky povinné informácie.

en: You have received %d new message. | You have received %d new messages.
sk[0]: Dostali ste %d nových správ.
sk[1]: Dostali ste %d novú správu.
sk[2]: Dostali ste %d nové správy.

en: You have selected %d mails to be converted to events. Do you really want to add them all? | You have selected %d mails to be converted to events. Do you really want to add them all?
sk[0]: Máte vybratých %d poštových správ, z ktorých chcete spraviť udalosti. Naozaj ich chcete pridať?
sk[1]: Máte vybratú %d poštovú správu, z ktorej chcete spraviť udalosť. Naozaj ju chcete pridať?
sk[2]: Máte vybraté %d poštové správy, z ktorých chcete spraviť udalosti. Naozaj ich chcete pridať?

en: You have selected %d mails to be converted to memos. Do you really want to add them all? | You have selected %d mails to be converted to memos. Do you really want to add them all?
sk[0]: Máte vybratých %d poštových správ, z ktorých chcete spraviť poznámky. Naozaj ich chcete pridať?
sk[1]: Máte vybratú %d poštovú správu, z ktorej chcete spraviť poznámku. Naozaj ju chcete pridať?
sk[2]: Máte vybraté %d poštové správy, z ktorých chcete spraviť poznámky. Naozaj ich chcete pridať?

en: You have selected %d mails to be converted to tasks. Do you really want to add them all? | You have selected %d mails to be converted to tasks. Do you really want to add them all?
sk[0]: Máte vybratých %d poštových správ, z ktorých chcete spraviť úlohy. Naozaj ich chcete pridať?
sk[1]: Máte vybratú %d poštovú správu, z ktorej chcete spraviť úlohu. Naozaj ju chcete pridať?
sk[2]: Máte vybraté %d poštové správy, z ktorých chcete spraviť úlohy. Naozaj ich chcete pridať?

en: You have the Caps Lock key on.
sk: Máte zapnutý Caps Lock.

en: You have unsent messages, do you wish to quit anyway?
sk: Máte neodoslané správy. Chcete skončiť aj tak?

en: You may need to select different mail options.
    
    Detailed error: {0}
sk: Zrejme budete musieť zvoliť iné nastavenia pošty.
    
    Podrobnosti chyby: {0}

en: You may not create two accounts with the same name.
sk: Nemôžete vytvoriť dva účty s rovnakým názvom.

en: You must be an attendee of the event.
sk: Musíte byť účastníkom stretnutia.

en: You must be working online to complete this operation.
sk: Na dokončenie tejto operácie musíte pracovať v pripojenom režime.

en: You must choose a date.
sk: Musíte zvoliť dátum.

en: You must name this Search Folder.
sk: Musíte tento vyhľadávací priečinok pomenovať.

en: You must name this filter.
sk: Musíte tento filter pomenovať.

en: You must specify a filename.
sk: Musíte zadať názov súboru.

en: You must specify a folder.
sk: Musíte určiť priečinok.

en: You must specify at least one folder as a source.
    Either by selecting the folders individually, and/or by selecting all local folders, all remote folders, or both.
sk: Musíte určiť aspoň jeden priečinok ako zdroj.
    Či už vyznačením priečinkov po jednom, a/alebo vyznačením všetkých miestnych priečinkov, všetkých vzdialených priečinkov, alebo oboch.

en: You need to configure an account before you can compose mail.
sk: Predtým, ako začnete písať správu, musíte nastaviť účet.

en: Your Certificates
sk: Vaše certifikáty

en: Your login to your server “{0}” as “{0}” failed.
sk: Vaše prihlásenie k serveru „{0}“ ako „{0}“ zlyhalo.

en: Your message to %s about “%s” on %s has been displayed. This is no guarantee that the message has been read or understood.
sk: Vaša správa pre %s o „%s“ zo dňa %s bola zobrazená. To ale nezaručuje, že správa bola prečítaná a pochopená.

en: Your message was sent, but an error occurred during post-processing.
sk: Vaša správa bolo odoslaná, ale vyskytla sa chyba počas následného spracovania.

en: Zoom _In
sk: _Zväčšiť

en: Zoom _Out
sk: Zme_nšiť

en: Zoom large images to not be wider than the window width
sk: Priblížiť veľké obrázky tak, aby neboli širšie ako šírka okna

en: Zoom the image to its natural size
sk: Priblíži obrázok na jeho prirodzenú veľkosť

en: ['attachment','attaching','attached','enclosed']
sk: ['priložený','prilozeny','prikladám','prikladam']

en: [No Summary]
sk: [Žiadny súhrn]

en: _12 hour (AM/PM)
sk: _12-hodinový (AM/PM)

en: _24 hour
sk: _24-hodinový

en: _About
sk: _O progame

en: _Accept
sk: Pri_jať

en: _Accept License
sk: _Prijať licenciu

en: _Account:
sk: Úč_et:

en: _Accounts
sk: Úč_ty

en: _Actions
sk: A_kcie

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Add Attachment...
sk: Pri_dať prílohu…

en: _Add note…
sk: Pri_dať poznámku…

en: _Add time
sk: _Pridať čas

en: _Add to Address Book…
sk: _Pridať do adresára kontaktov…

en: _Address Book
sk: _Adresár kontaktov

en: _Address Cards
sk: Kartičky s _adresami

en: _Address:
sk: _Adresa:

en: _Advanced Options
sk: _Rozšírené voľby

en: _Advanced Search…
sk: Pokročilé _hľadanie…

en: _Alignment
sk: Za_rovnanie

en: _Alignment:
sk: Za_rovnanie:

en: _All information
sk: _Všetky informácie

en: _All people and resources
sk: Všetky osoby _a zdroje

en: _Alphabetical List
sk: _Abecedný zoznam

en: _Always In Current Folder Only
sk: Vždy len v _aktuálnom priečinku

en: _Always copy
sk: _Vždy kopírovať

en: _Always ignore Reply-To: for mailing lists.
sk: _Vždy ingorovať „Odpovedať komu:“ pre poštové konferencie.

en: _Always load remote content from the Internet
sk: _Vždy načítavať vzdialený obsah z internetu

en: _Always move
sk: _Vždy presunút

en: _Anniversary:
sk: _Výročie:

en: _Append
sk: _Pripojiť

en: _Apply
sk: _Použiť

en: _Apply to all instances
sk: _Aplikovať na všetky výskyty

en: _Archive…
sk: _Archivovať…

en: _Arguments:
sk: _Parametre:

en: _Ask for confirmation when deleting items
sk: _Pýtať si potvrdenie pri odstraňovaní položiek

en: _Assembler
sk: J_azyk symbolických inštrukcií

en: _Assign Task
sk: _Priradiť úlohu

en: _Assistant:
sk: _Asistent:

en: _Attached
sk: _Priložené

en: _Attachments
sk: _Prílohy

en: _Attachment…
sk: _Príloha…

en: _Automatically launch when a new mail is edited
sk: _Automaticky spustiť pri upravovaní novej pošty

en: _Autopick
sk: _Autovýber

en: _Available Categories:
sk: _Dostupné kategórie:

en: _Back
sk: _Späť

en: _Back up Evolution Data…
sk: _Zálohovať údaje programu Evolution…

en: _Background:
sk: _Pozadie:

en: _Backup
sk: _Zálohovať

en: _Bcc Field
sk: Pole _skrytá kópia

en: _Bcc:
sk: _Skrytá kópia:

en: _Beep
sk: _Pípnuť

en: _Big Smile
sk: _Veľmi usmiaty

en: _Birthday:
sk: Dátum na_rodenia:

en: _Bold
sk: _Tučné

en: _Border:
sk: _Okraj:

en: _Bottom
sk: _Dolu

en: _Browse
sk: _Prehliadať

en: _Bulleted List
sk: Zoznam s _odrážkami

en: _Calendar
sk: _Kalendár

en: _Calendar:
sk: _Kalendár:

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Cancel Import
sk: _Zrušiť importovanie

en: _Caret Mode
sk: Režim _kurzora

en: _Cascade Style Sheet
sk: _Cascade Style Sheet (CSS)

en: _Case sensitive
sk: _Rozlišovať veľkosť písmen

en: _Categories
sk: _Kategórie

en: _Cc Field
sk: Pole _kópia

en: _Cc:
sk: _Kópia:

en: _Cell…
sk: _Bunka…

en: _Center
sk: Na _stred

en: _City:
sk: _Mesto:

en: _Classic View
sk: _Klasické zobrazenie

en: _Classification
sk: _Klasifikácia

en: _Classification:
sk: _Klasifikácia:

en: _Clear
sk: V_yymazať

en: _Clear Flag
sk: V_yčistiť značku

en: _Close
sk: Za_vrieť

en: _Close Immediately
sk: _Zavrieť okamžite

en: _Close Window
sk: Za_vrieť okno

en: _Color:
sk: F_arba:

en: _Company:
sk: _Spoločnosť:

en: _Compress weekends in month view
sk: Z_hustiť víkendy v mesačnom pohľade

en: _Confidential
sk: _Tajný

en: _Contents
sk: Ob_sah

en: _Continue Editing
sk: _Pokračovať v úpravách

en: _Cool
sk: _Frajer

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Copy Contact To…
sk: _Kopírovať kontakt do…

en: _Copy Email Address
sk: _Kopírovať emailovú adresu

en: _Copy Folder To…
sk: _Kopírovať priečinok do…

en: _Copy Image
sk: _Kopírovať obrázok

en: _Copy Link Location
sk: _Kopírovať umiestnenie odkazu

en: _Copy to Folder…
sk: _Kopírovať do priečinka…

en: _Copy…
sk: _Kopírovať…

en: _Country:
sk: _Krajina:

en: _Create new view
sk: _Vytvoriť novú úlohu

en: _Custom
sk: _Vlastné

en: _Custom Header
sk: _Vlastná hlavička

en: _Custom binary:
sk: _Vlastná binárka:

en: _Custom:
sk: _Vlastné:

en: _DOS Batch
sk: Dávkový súbor pre _DOS

en: _Date header:
sk: _Dátum hlavičky:

en: _Date only:
sk: Len _dátum:

en: _Day View
sk: _Deň

en: _Day begins:
sk: _Deň začína:

en: _Decline
sk: O_dmietnuť

en: _Decline all
sk: _Odmietnuť všetko

en: _Decrease Indent
sk: Zmenšiť od_sadenie

en: _Default
sk: _Predvolený

en: _Delay message delivery
sk: _Oneskoriť doručenie správy

en: _Delegate Meeting…
sk: Zveriť _stretnutie…

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: _Delete %s
sk: O_dstrániť %s

en: _Delete Appointment
sk: O_dstrániť schôdzku

en: _Delete Contact
sk: O_dstrániť kontakt

en: _Delete From Server
sk: O_dstrániť zo servera

en: _Delete Memo
sk: O_dstrániť poznámku

en: _Delete Message
sk: O_dstrániť správu

en: _Delete Task
sk: O_dstrániť úlohu

en: _Delete This Instance…
sk: O_dstrániť túto inštanciu…

en: _Delete junk messages
sk: _Odstrániť nevyžiadanú poštu

en: _Delete message after acting
sk: _Odstrániť správu po stretnutí

en: _Delete messages
sk: O_dstrániť správy

en: _Delete this item from all other recipient’s mailboxes?
sk: O_dstrániť túto položku zo všetkých ostatných priečinkov príjemcu?

en: _Delete…
sk: O_dstrániť…

en: _Delivered
sk: _Doručené

en: _Department:
sk: _Oddelenie:

en: _Description:
sk: P_opis:

en: _Destination folder:
sk: _Cieľový priečinok:

en: _Disable
sk: _Zakázať

en: _Disable Account
sk: _Zakázať účet

en: _Discard
sk: _Zahodiť

en: _Discard Changes
sk: _Zahodiť zmeny

en: _Discard changes
sk: _Zahodiť zmeny

en: _Dismiss
sk: O_dmietnuť

en: _Display certificate
sk: _Zobraziť certifikát

en: _Do not Recover
sk: _Neobnoviť

en: _Do not ask me again.
sk: _Už sa ma znovu nepýtať.

en: _Do not save
sk: _Neuložiť

en: _Do not show this message again
sk: _Túto správu už znovu nezobrazovať

en: _Do not show this message again.
sk: _Túto správu už nezobrazovať.

en: _Do not sign meeting requests (for Outlook compatibility)
sk: _Nepodpisovať požiadavky na stretnutie (pre kompatibilitu s klientom Outlook)

en: _Don’t Display
sk: _Nezobraziť

en: _Don’t lose formatting
sk: _Nestratiť formátovanie

en: _Down
sk: _Nižšie

en: _Download Messages for Offline Usage
sk: Prevz_iať správy pre odpojený režim

en: _Due By:
sk: _Termín:

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Edit %s
sk: _Upraviť %s

en: _Edit CA Trust
sk: _Upraviť dôveru CA

en: _Edit Full
sk: _Upraviť celé

en: _Edit Message
sk: _Upraviť správu

en: _Edit Saved Searches…
sk: _Upraviť uložené hľadania…

en: _Edit Trust
sk: _Upraviť dôveru

en: _Edit as New Message…
sk: _Upraviť ako novú správu…

en: _Edit message
sk: _Upraviť správu

en: _Edit note…
sk: _Upraviť poznámku…

en: _Email Address or User name:
sk: _Emailová adresa alebo používateľské meno:

en: _Embarrassed
sk: V _rozpakoch

en: _Emoticon
sk: _Emotikona

en: _Empty Junk
sk: Vy_prázdniť nevyžiadanú poštu

en: _Empty Trash
sk: Vyprázdniť _kôš

en: _Encapsulate values with:
sk: Hodnoty _ohraničené pomocou:

en: _End time:
sk: Čas _konca:

en: _Events
sk: _Udalosti

en: _Exit Evolution
sk: U_končiť Evolution

en: _Expunge
sk: V_yčistiť

en: _Fields Shown...
sk: Zo_brazené polia…

en: _File
sk: _Súbor

en: _File name:
sk: Náz_ov súboru:

en: _File under:
sk: Za_radiť pod:

en: _File:
sk: _Súbor:

en: _Filter Rules
sk: Pravidlá _filtra

en: _Find
sk: _Nájsť

en: _Find Now
sk: _Nájsť teraz

en: _Find in Contact…
sk: _Nájsť v kontakte…

en: _Find in Memo…
sk: _Nájsť v poznámke…

en: _Find in Message…
sk: _Nájsť v správe…

en: _Find in Task…
sk: _Nájsť v úlohe…

en: _Find items which match:
sk: _Nájsť položky, ktoré spĺňajú:

en: _Find…
sk: _Nájsť…

en: _Finish
sk: _Dokončiť

en: _First:
sk: _Krstné:

en: _Flag Completed
sk: O_značiť ako dokončené

en: _Flag:
sk: _Značka:

en: _Folder override has precedence over Recipient override
sk: _Nahradenie z priečinka má prednosť pred nahradením z adresáta

en: _Font Name:
sk: Názov _písma:

en: _Font Style
sk: Štýl _písma

en: _For Account:
sk: _Pre účet:

en: _Forget password
sk: _Zabudnúť heslo

en: _Format address according to standard of its destination country
sk: _Formátovať adresu dohodnutým štandardom pre cieľovú krajinu

en: _Format as…
sk: _Formátovať ako…

en: _Format:
sk: _Formát:

en: _Forward
sk: Odoslať ď_alej

en: _Forward Contact
sk: _Predať ďalej kontakt

en: _Forward Contacts
sk: _Predať ďalej kontakty

en: _Forward Contact…
sk: _Predať ďalej kontakt…

en: _Forward as iCalendar…
sk: Odoslať ďalej ako i_Calendar…

en: _Forward style:
sk: Štýl _odosielania ďalej:

en: _Free/Busy:
sk: _Diár:

en: _Fri
sk: P_i

en: _From Override Field
sk: _Nahradzovacie pole Od

en: _From This Address
sk: _Z tejto adresy

en: _Full name
sk: _Celé meno

en: _Go To
sk: Prejsť _na

en: _Group By Threads
sk: Zoskupiť podľa _vlákien

en: _Group By...
sk: _Zoskupiť podľa…

en: _Group Reply
sk: Odpovedať _skupine

en: _HTML File…
sk: _HTML súbor…

en: _HTTP Proxy:
sk: _HTTP proxy:

en: _Header Style
sk: Štýl _hlavičky

en: _Height:
sk: _Výška:

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Hide
sk: _Skryť

en: _Hide addresses when sending mail to this list
sk: _Skryť adresy pri odosielaní pošty do tohto zoznamu

en: _Hide completed tasks after
sk: _Skryť úlohy dokončené po

en: _Home Page:
sk: _Domovská stránka:

en: _Horizontal:
sk: _Vodorovne:

en: _Icons Only
sk: Len _ikony

en: _Ignore Hosts:
sk: _Ignorovať hostiteľov:

en: _Ignore Subthread
sk: _Ignorovať podvlákno

en: _Ignore Thread
sk: _Ignorovať vlákno

en: _Image
sk: O_brázok

en: _Image:
sk: O_brázok:

en: _Image…
sk: O_brázok…

en: _Important
sk: _Dôležité

en: _Include certificate chain in the backup
sk: _Zahrnúť zväzok certifikátov do zálohy

en: _Increase Indent
sk: Zväčšiť o_dsadenie

en: _Inherit reminder
sk: _Zdeddiť pripomienku

en: _Inline
sk: _V texte

en: _Insert
sk: _Vložiť

en: _Insert Face picture by default
sk: Automaticky _vkladať obrázok tváre

en: _Italic
sk: _Kurzíva

en: _Journal entries
sk: _Položky žurnálu

en: _Junk
sk: _Nevyžiadaná pošta

en: _Justified
sk: _Do bloku

en: _Keep
sk: Za_chovať

en: _Keep signature above the original message
sk: _Ponechať podpis nad pôvodnou správou

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _Kiss
sk: _Bozk

en: _Label
sk: _Menovka

en: _Label name:
sk: _Názov menovky:

en: _Language:
sk: _Jazyk:

en: _Languages
sk: _Jazyky

en: _Last:
sk: _Priezvisko:

en: _Later
sk: _Neskôr

en: _Left
sk: Vľav_o

en: _Link
sk: _Odkaz

en: _Link:
sk: O_dkaz:

en: _Link…
sk: _Odkaz…

en: _List View
sk: _Zoznam

en: _List name:
sk: Názov _zoznamu:

en: _List:
sk: _Zoznam:

en: _Load Images
sk: _Načítať obrázky

en: _Load X.509
sk: _Načítať X.509

en: _Load remote content only in messages from contacts
sk: Načítať _vzdialený obsah iba v správach od kontaktov

en: _Look Up
sk: _Hľadať

en: _Look up mail server details based on the entered e-mail address
sk: _Vyhľadať podrobnosti o poštovom serveri na základe zadanej emailovej adresy

en: _Lookup Folders
sk: _Vyhľadávacie priečinky

en: _Lookup in local address book only
sk: V_yhľadávať len v miestnych adresároch kontaktov

en: _Mail
sk: _Pošta

en: _Mail Account
sk: _Poštový účet

en: _Manage Address Book groups…
sk: _Spravovať skupiny adresárov kontaktov…

en: _Manage Calendar groups…
sk: _Spravovať skupiny kalendárov…

en: _Manage Memo List groups…
sk: _Spravovať skupiny zoznamov poznámok…

en: _Manage Subscriptions
sk: _Spravovať prihlásenia

en: _Manage Task List groups…
sk: _Spravovať skupiny zoznamov úloh…

en: _Manage groups…
sk: _Spravovať skupiny…

en: _Manager:
sk: _Manažér:

en: _Mark as Complete
sk: _Označiť ako dokončenú

en: _Mark as Incomplete
sk: _Označiť ako nedokončenú

en: _Mark messages as read after
sk: Označiť _správy ako prečítané po

en: _Members
sk: Čle_novia

en: _Memos
sk: _Poznámky

en: _Memos:
sk: _Poznámky:

en: _Merge
sk: _Zlúčiť

en: _Message
sk: Správ_a

en: _Message Filters
sk: Filtre _správ

en: _Message Source
sk: _Zdroj správy

en: _Messages
sk: _Správy

en: _Method:
sk: _Spôsob:

en: _Middle:
sk: _Stredné:

en: _Migrate Now
sk: _Migrovať teraz

en: _Mon
sk: _Po

en: _Monkey
sk: _Opica

en: _Month View
sk: _Mesiac

en: _Move
sk: _Presunúť

en: _Move Contact To…
sk: P_resunúť kontakt do…

en: _Move Folder To…
sk: _Presunúť priečinok do…

en: _Move messages to:
sk: _Presunúť správy do:

en: _Move to Folder…
sk: _Presunúť do priečinka…

en: _Name:
sk: _Názov:

en: _Never load remote content from the Internet
sk: _Nikdy nenačítať vzdialený obsah z internetu

en: _New
sk: _Nový

en: _New Address Book
sk: _Nový adresár kontaktov

en: _New Assigned Task…
sk: _Nová priradená úloha…

en: _New Calendar
sk: _Nový kalendár

en: _New Contact…
sk: _Nový kontakt…

en: _New Folder…
sk: Nový _priečinok…

en: _New Label
sk: _Nová menovka

en: _New Memo List
sk: _Nový zoznam poznámok

en: _New Task List
sk: _Nový zoznam úloh

en: _New…
sk: _Nový…

en: _Next
sk: Nas_ledujúci

en: _Next Message
sk: Nas_ledujúca správa

en: _No
sk: _Nie

en: _No Image
sk: _Bez obrázka

en: _No image
sk: _Bez obrázka

en: _No, Never
sk: _Nie, nikdy

en: _None
sk: Žiad_ny

en: _Normal
sk: Normálny

en: _Normal Size
sk: _Normálna veľkosť

en: _Not Junk
sk: _Nie je to nevyžiadaná pošta

en: _Notify Sender
sk: _Informovať odosielateľa

en: _Office:
sk: _Kancelária:

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: _Open Appointment
sk: Otvoriť s_chôdzku

en: _Open Contact
sk: _Otvoriť kontakt

en: _Open Desktop Settings
sk: _Otvoriť nastavenia pracovného prostredia

en: _Open Link in Browser
sk: _Otvoriť odkaz v prehliadači

en: _Open Memo
sk: _Otvoriť poznámku

en: _Open Messages
sk: _Otvoriť správy

en: _Open Task
sk: _Otvoriť úlohu

en: _Open in New Window
sk: _Otvoriť v novom okne

en: _Open…
sk: _Otvoriť…

en: _Options
sk: _Voľby

en: _Other languages
sk: _Ostatné jazyky

en: _Overwrite
sk: P_repísať

en: _Padding:
sk: O_dsadenie:

en: _Paragraph Style
sk: Štýl _odstavca

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Paste
sk: _Vložiť

en: _Personal
sk: _Osobné

en: _Picture Gallery
sk: _Galéria obrázkov

en: _Plain
sk: _Neutrálny

en: _Plain text
sk: _Obyčajný text

en: _Play sound when a new message arrives
sk: Pre_hrať zvuk pri príchode novej správy

en: _Post Message to List
sk: _Odoslať správu do konferencie

en: _Post To:
sk: Odoslať _do:

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: _Preformatted
sk: _Predformátované

en: _Preserve my reminder
sk: Z_achovať moju pripomienku

en: _Preview
sk: _Náhľad

en: _Previous
sk: _Predchádzajúci

en: _Previous Message
sk: _Predchádzajúca správa

en: _Print…
sk: _Tlačiť…

en: _Prioritize Message
sk: U_prednostniť správu

en: _Priority:
sk: _Priorita:

en: _Private
sk: _Súkromný

en: _Profession:
sk: _Povolanie:

en: _Prompt on sending HTML mail to contacts that do not want them
sk: _Pýtať sa pri odosielaní HTML správ kontaktom, ktoré nechcú tento formát

en: _Properties
sk: V_lastnosti

en: _Publish Calendar Information
sk: _Zverejniť informácie o kalendári

en: _Publish as:
sk: _Zverejniť ako:

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Quote
sk: _Citovať

en: _Quoted
sk: _Citovať

en: _RPM Spec
sk: Súbor so špecifikáciou pre _RPM

en: _RSVP
sk: „_Vyžadované potvrdenie“

en: _Read
sk: _Prečítaná

en: _Reconnect
sk: Znovu _pripojiť

en: _Record delimiter:
sk: Oddeľovač _záznamov:

en: _Recover
sk: _Obnoviť

en: _Redo
sk: _Znovu vykonať

en: _Refresh
sk: _Obnoviť

en: _Remember password
sk: Z_apamätať heslo

en: _Remember this passphrase
sk: Z_apamätať toto heslo

en: _Remember this passphrase for the remainder of this session
sk: Z_apamätať toto heslo na zvyšok tejto relácie

en: _Remember this password
sk: Z_apamätať toto heslo

en: _Remember this password for the remainder of this session
sk: Z_apamätať toto heslo na zvyšok tejto relácie

en: _Reminder
sk: P_ripomenutie

en: _Reminders
sk: _Pripomenutia

en: _Remove
sk: O_dstrániť

en: _Remove Link
sk: O_dstrániť odkaz

en: _Remove image
sk: O_dstrániť obrázok

en: _Rename…
sk: P_remenovať…

en: _Repeat Password:
sk: _Zopakujte heslo:

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: _Replace existing view
sk: _Nahradiť existujúci pohľad

en: _Reply
sk: _Odpovedať

en: _Reply style:
sk: Š_týl odpovede:

en: _Reply to Sender
sk: _Odpovedať odosielateľovi

en: _Reply-To Field
sk: Pole komu odpo_vedať

en: _Reply-To:
sk: Komu odpo_vedať:

en: _Required people
sk: _Vyžadované osoby

en: _Reset Order
sk: Obnoviť _usporiadanie

en: _Reset sort
sk: Obnoviť _usporiadanie

en: _Resize
sk: _Zmeniť veľkosť

en: _Restart Evolution after backup
sk: _Reštartovať Evolution po zálohovaní

en: _Restore Defaults
sk: _Obnoviť predvolené

en: _Restore from a backup file:
sk: _Obnoviť zo súboru so zálohou:

en: _Retract comment
sk: _Odvolať komentár

en: _Revise Details
sk: _Skontrolovať podrobnosti

en: _Right
sk: Vp_ravo

en: _Roman Numeral List
sk: Zoznam s _rímskymi číslicami

en: _Row
sk: _Riadok

en: _Rows:
sk: _Riadky:

en: _Rule
sk: Č_iara

en: _Rule…
sk: Č_iara…

en: _Sat
sk: _So

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Save As
sk: _Uložiť ako

en: _Save Changes
sk: _Uložiť zmeny

en: _Save Draft
sk: _Uložiť koncept

en: _Save Search…
sk: _Uložiť hľadanie…

en: _Save and Close
sk: _Uložiť a zavrieť

en: _Save as iCalendar…
sk: _Uložiť ako iCalendar…

en: _Save as mbox…
sk: Uložiť ako m_box…

en: _Save as vCard…
sk: _Uložiť ako vCard…

en: _Save to Outbox
sk: _Uložiť do Pošty na odoslanie

en: _Saved Searches
sk: _Uložené hľadania

en: _Schedule
sk: Naplánovať _stretnutie…

en: _Schedule Meeting…
sk: Naplánovať _stretnutie…

en: _Search
sk: _Nájsť

en: _Search:
sk: _Hľadať:

en: _Select
sk: V_ybrať

en: _Select Address Book
sk: _Vyberte adresár kontaktov

en: _Select...
sk: _Vybrať…

en: _Selection
sk: _Výber

en: _Send
sk: _Odoslať

en: _Send Account Override:
sk: Nahradenie odo_sielacieho účtu:

en: _Send All
sk: _Odoslať všetko

en: _Send Anyway
sk: _Napriek tomu odoslať

en: _Send Message to Contact
sk: _Odoslať správu kontaktu

en: _Send Message to Contacts
sk: _Odoslať správu kontaktom

en: _Send Message to Contact…
sk: _Odoslať správu kontaktu…

en: _Send Message to List
sk: _Odoslať správu do konferencie

en: _Send New Message To…
sk: _Odoslať novú správu pre…

en: _Send Notice
sk: _Odoslať oznámenie

en: _Send To:
sk: Adresát:

en: _Send message
sk: _Odoslať správu

en: _Server:
sk: S_erver:

en: _Set as default email client
sk: Na_staviť ako predvolený poštový klient

en: _Set expiration date
sk: _Nastaviť dátum vypršania platnosti

en: _Show
sk: _Zobraziť

en: _Show Menu Bar
sk: Zobraziť _panel ponuky

en: _Show Tasks without Due date
sk: Zobraziť úlohy bez _termínu

en: _Show animated images
sk: _Zobraziť animované obrázky

en: _Show appointment end times in week and month view
sk: _Zobraziť koncové časy schôdzok v týždennom a mesačnom pohľade

en: _Show field in View
sk: _Zobraziť pole v pohľade

en: _Show the photograph of sender in the message preview
sk: _Zobraziť fotografiu odosielateľa v náhľade správy

en: _Signature Name:
sk: Názov _podpisu:

en: _Size:
sk: Veľko_sť:

en: _Skip
sk: Vyne_chať

en: _Skip Lookup
sk: _Preskočiť vyhľadanie

en: _Smile
sk: _Usmiaty

en: _Socks Proxy:
sk: _Socks proxy:

en: _Sort By
sk: _Zoradiť podľa

en: _Sort...
sk: Z_oradiť…

en: _Source:
sk: _Zdroj:

en: _Spacing:
sk: _Rozstup:

en: _Spouse:
sk: Ma_nžel(ka):

en: _Start time:
sk: Čas _začiatku:

en: _State/Province:
sk: Š_tát/Provincia:

en: _Status Field
sk: Pole _stav

en: _Stop
sk: _Zastaviť

en: _Strikethrough
sk: _Preškrtnuté

en: _Style:
sk: Š_týl:

en: _Subscribe
sk: _Prihlásiť k odberu

en: _Subscribe to List
sk: Prihlá_siť sa do konferencie

en: _Subscriptions…
sk: _Prihlásenia k odberu…

en: _Suffix:
sk: T_itul za menom:

en: _Suggest automatic display of attachment
sk: _Navrhnúť automatické zobrazovanie príloh

en: _Switcher Appearance
sk: _Vzhľad prepínania

en: _Synchronize
sk: _Synchronizovať

en: _Synchronize contact info and images from Pidgin buddy list
sk: _Synchronizovať informácie o kontaktoch a obrázky zo zoznamu priateľov programu Pidgin

en: _Table
sk: _Tabuľka

en: _Table column:
sk: Stĺpec _tabuľky:

en: _Table…
sk: _Tabuľka…

en: _Task List
sk: Zoz_nam úloh

en: _Tasks
sk: Ú_lohy

en: _Tasks:
sk: Ú_lohy:

en: _Template:
sk: Š_ablóna:

en: _Templates Folder:
sk: Priečinok š_ablón:

en: _Tentative
sk: P_redbežne prijať

en: _Tentative all
sk: _Predbežne prijať všetko

en: _Tentatively accept
sk: _Predbežne prijať

en: _Test URL…
sk: Od_skúšať URL…

en: _Text Only
sk: Len _text

en: _Tick this to accept the license agreement
sk: _Zaškrtnite toto aby ste prijali licenčné ujednanie

en: _Time divisions:
sk: _Rozdelenie času:

en: _To Do
sk: _Urobiť

en: _To This Address
sk: _Pre túto adresu

en: _To:
sk: _Pre:

en: _Today
sk: _Dnešný

en: _Top
sk: _Hore

en: _Try Again
sk: _Skúsiť znovu

en: _Tue
sk: _Ut

en: _Type Field
sk: Pole _Typ

en: _Type an email address or drag a contact into the list below:
sk: Za_dajte emailovú adresu, alebo do zoznamu potiahnite kontakt myšou:

en: _Undelete Message
sk: Obnoviť odstrán_enú správu

en: _Underline
sk: Podčiarkn_uté

en: _Undo
sk: Vrátiť _späť

en: _Unmatched Folder Enabled
sk: Povolený priečinok _Nevyhovujúce

en: _Unread
sk: _Neprečítané

en: _Unset
sk: _Zrušiť nastavenie

en: _Unset icon
sk: _Zrušiť nastavenú ikonu

en: _Unsubscribe
sk: O_dhlásiť sa z odberu

en: _Unsubscribe from List
sk: _Odhlásiť z konferencie

en: _Up
sk: _Vyššie

en: _Update
sk: Ak_tualizovať

en: _Update Attendee Status
sk: _Aktualizovať stav účastníka

en: _Update free/busy
sk: _Aktualizovať diár

en: _Use as it is
sk: _Použiť ako je

en: _Use custom binary, instead of “sendmail”
sk: Použiť vlastnú _binárku namiesto programu „sendmail“

en: _Use custom icon
sk: _Použiť vlastnú ikonu

en: _Use the same fonts as other applications
sk: Po_užiť rovnaké písma ako ostatné aplikácie

en: _Username:
sk: Po_užívateľské meno:

en: _Value delimiter:
sk: Oddeľovač _hodnôt:

en: _Vertical View
sk: _Vertikálne zobrazenie

en: _Vertical:
sk: _Zvislo:

en: _Video Chat:
sk: _Video rozhovor:

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _View Certificate
sk: _Zobraziť certifikát

en: _View Inline
sk: _Zobraziť v texte

en: _Visited Link:
sk: Navštívený o_dkaz:

en: _Wants to receive HTML mail
sk: Chce prijímať _HTML poštu

en: _Wed
sk: _St

en: _When convenient
sk: _Keď je to vhodné

en: _When opened:
sk: _Pri otvorení:

en: _Where:
sk: _Kam:

en: _Width
sk: Ší_rka

en: _Width:
sk: Ší_rka:

en: _Window
sk: _Okno

en: _Wink
sk: Ž_murkajúci

en: _With:
sk: _S:

en: _Work
sk: _Práca

en: _Work Offline
sk: _Pracovať v odpojenom režime

en: _Work Online
sk: _Pracovať v pripojenom režime

en: _Work Week View
sk: _Pracovný týždeň

en: _Wrap Lines
sk: Zalamovať _riadky

en: _Wrap Search
sk: _Hľadať dookola

en: _Wrap Text
sk: _Zalamovať text

en: _Wrap quoted text in replies
sk: _Zalomiť citovaný text v odpovediach

en: _Write
sk: Za_písať

en: _X-Padding:
sk: Odsadenie _X-ovej osi:

en: _Y-Padding:
sk: Odsadenie _Y-ovej osi:

en: _Yes, Always
sk: Án_o, vždy

en: _Zip/Postal Code:
sk: _PSČ:

en: _Zoom
sk: _Lupa

en: _Zoom In
sk: _Zväčšiť

en: _Zoom to 100%
sk: _Priblížiť na 100%

en: _Zoom to window
sk: _Priblížiť na okno

en: a table to view and select the current time range
sk: tabuľka na zobrazenie a výber aktuálneho časového rozpätia

en: a time relative to the current time
sk: čas relatívny k aktuálnemu času

[ctx: addressbook-label]
en: Home Email
sk: Domáci email

[ctx: addressbook-label]
en: Home SIP
sk: Domáci SIP

[ctx: addressbook-label]
en: Other Email
sk: Iný email

[ctx: addressbook-label]
en: Other SIP
sk: Iný SIP

[ctx: addressbook-label]
en: Phone
sk: Telefón

[ctx: addressbook-label]
en: Work Email
sk: Pracovný email

[ctx: addressbook-label]
en: Work SIP
sk: Pracovný SIP

en: ago
sk: dozadu

en: all the following conditions
sk: všetky nasledujúce požiadavky

en: an unknown sender
sk: neznámy odosielateľ

en: any of the following conditions
sk: niektorú z nasledujúcich požiadaviek

en: attachment
sk: príloha

en: attachment.dat
sk: príloha.dat

[ctx: autoarchive]
en: Auto-_cleanup messages older than
sk: Automaticky vyčistiť _správy staršie ako

[ctx: autoarchive]
en: days
sk: dní

[ctx: autoarchive]
en: months
sk: mesiacov

[ctx: autoarchive]
en: weeks
sk: týždňov

en: before every anniversary/birthday
sk: pred každým výročím/narodeninami

en: before every new appointment
sk: pred každou novou schôdzkou

en: begin editing this cell
sk: Zaháji úpravu tejto bunky

en: black
sk: čierna

en: blue
sk: modrá

en: bright blue
sk: jasnomodrá

en: bright orange
sk: svetlooranžová

en: brown gold
sk: hnedo-zlatá

[ctx: cal-itip]
en: None
sk: Žiadny

[ctx: cal-reminders]
en: %s %s after the end
sk: %s %s po skončení

[ctx: cal-reminders]
en: %s %s after the start
sk: %s %s po začiatku

[ctx: cal-reminders]
en: %s %s before the end
sk: %s %s pred skončením

[ctx: cal-reminders]
en: %s %s before the start
sk: %s %s pred začiatkom

[ctx: cal-reminders]
en: %s at %s
sk: %s o %s

[ctx: cal-reminders]
en: %s at the end
sk: %s na konci

[ctx: cal-reminders]
en: %s at the start
sk: %s na začiatku

[ctx: cal-reminders]
en: %s before
sk: o %s skôr

[ctx: cal-reminders]
en: %s for an unknown trigger type
sk: %s pre neznámy typ spustenia

[ctx: cal-reminders]
en: Custom
sk: Vlastné

[ctx: cal-reminders]
en: Custom _message
sk: Vlastná _správa

[ctx: cal-reminders]
en: Custom reminder _sound
sk: Vlastný zvuk _pripomenutia

[ctx: cal-reminders]
en: None
sk: Žiadna

[ctx: cal-reminders]
en: Play a sound
sk: Prehrať zvuk

[ctx: cal-reminders]
en: Pop up an alert
sk: Zobraziť varovanie

[ctx: cal-reminders]
en: Run a program
sk: Spustiť program

[ctx: cal-reminders]
en: Send an email
sk: Odoslať email

[ctx: cal-reminders]
en: Unknown action to be performed
sk: Má sa vykonať neznáma akcia

[ctx: cal-reminders]
en: _hours
sk: _hodiny

[ctx: cal-reminders]
en: _minutes
sk: _minúty

[ctx: cal-reminders]
en: after
sk: po

[ctx: cal-reminders]
en: at the start
sk: na začiatku

[ctx: cal-reminders]
en: before
sk: pred

[ctx: cal-reminders]
en: day(s)
sk: deň/dní

[ctx: cal-reminders]
en: days
sk: dní

[ctx: cal-reminders]
en: end
sk: koniec

[ctx: cal-reminders]
en: extra times every
sk: razy navyše každých

[ctx: cal-reminders]
en: hour(s)
sk: hodín

[ctx: cal-reminders]
en: hours
sk: hodín

[ctx: cal-reminders]
en: minute(s)
sk: minút

[ctx: cal-reminders]
en: minutes
sk: minút

[ctx: cal-reminders]
en: start
sk: začiatok

[ctx: cal-second-zone]
en: None
sk: Žiadne

en: calendar view event
sk: pohľad na udalosti v kalendári

en: calendar view for a month
sk: pohľad na kalendár pre mesiac

en: calendar view for a work week
sk: pohľad na kalendár pre pracovný týždeň

en: calendar view for one or more days
sk: pohľad na kalendár pre jeden alebo viac dní

en: calendar view for one or more weeks
sk: pohľad na kalendár pre jeden alebo viac týždňov

en: calendar.ics
sk: kalendár.ics

en: card.vcf
sk: vizitka.vcf

[ctx: category]
en: _Delete
sk: O_dstrániť

[ctx: category]
en: _Edit
sk: _Upraviť

[ctx: category]
en: _New
sk: _Nová

en: click
sk: kliknúť

en: click to add
sk: pridať kliknutím

en: collapses the row in the ETree containing this cell
sk: zbalí riadok v ETree obsahujúci túto bunku

en: color
sk: farba

en: contacts
sk: contaktov

en: contains
sk: obsahuje

en: current address book folder %s has %d card | current address book folder %s has %d cards
sk[0]: aktuálny priečinok adresára kontaktov %s obsahuje %d vizitiek
sk[1]: aktuálny priečinok adresára kontaktov %s obsahuje %d vizitku
sk[2]: aktuálny priečinok adresára kontaktov %s obsahuje %d vizitky

en: cyan
sk: zelenomodrá

en: dark blue
sk: tmavomodrá

en: dark green
sk: tmavozelená

en: dark green #2
sk: tmavozelená č. 2

en: dark grey
sk: tmavosivá

en: dark red
sk: tmavočervená

[ctx: date]
en: None
sk: Žiadny

en: days
sk: dní

[ctx: dialog-title]
en: Insert Image
sk: Vloženie obrázka

[ctx: dialog-title]
en: Replace
sk: Nahradenie

en: disabled
sk: zakázané

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: does not end with
sk: nekončí na

en: does not exist
sk: neexistuje

en: does not have words
sk: neobsahuje slová

en: does not return
sk: nevrátiť

en: does not sound like
sk: nevyzerá ako

en: does not start with
sk: nezačína na

en: dull blue
sk: bledomodrá

en: dull blue #2
sk: bledomodrá č. 2

en: dull green
sk: bledozelená

en: dull purple
sk: bledofialová

[ctx: email-custom-header]
en: None
sk: Žiadna

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Confidential
sk: Dôverné

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Personal
sk: Osobné

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Protected
sk: Chránené

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Secret
sk: Tajné

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Security:
sk: Bezpečnosť:

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Top secret
sk: Prísne tajné

[ctx: email-custom-header-Security]
en: Unclassified
sk: Nezaradené

en: email;calendar;contact;addressbook;task;
sk: email;pošta;kalendár;kontakt;adresár kontaktov;úloha;

en: enabled
sk: povolené

en: ends with
sk: končí na

[ctx: estimated-duration]
en: _days
sk: _dní

[ctx: estimated-duration]
en: _hours
sk: _hodiny

[ctx: estimated-duration]
en: _minutes
sk: _minúty

en: event
sk: udalosť

en: evolution address book
sk: adresár kontaktov evolution

en: evolution calendar item
sk: položka kalendára evolution

en: evolution minicard
sk: minivizitka evolution

en: exists
sk: existuje

en: expands the row in the ETree containing this cell
sk: rozbalí riadok v ETree obsahujúci túto bunku

[ctx: ffe]
en: Answered
sk: Odpovedané

[ctx: ffe]
en: Attachment
sk: Príloha

[ctx: ffe]
en: Deleted
sk: Odstránené

[ctx: ffe]
en: Draft
sk: Koncept

[ctx: ffe]
en: Flagged
sk: Označené

[ctx: ffe]
en: Seen
sk: Prečítané

[ctx: ffe]
en: false
sk: nepravda

[ctx: ffe]
en: no
sk: nie

en: gold
sk: zlatá

en: gray
sk: sivá

en: green
sk: zelená

en: has words
sk: obsahuje slová

en: hours
sk: hodín

[ctx: iCalImp]
en: Attendees
sk: Účastníci

[ctx: iCalImp]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: iCalImp]
en: Classification
sk: Klasifikácia

[ctx: iCalImp]
en: Completed
sk: Dokončené

[ctx: iCalImp]
en: Confidential
sk: Tajné

[ctx: iCalImp]
en: Description
sk: Popis

[ctx: iCalImp]
en: Due
sk: Termín

[ctx: iCalImp]
en: End
sk: Koniec

[ctx: iCalImp]
en: Event
sk: Udalosť

[ctx: iCalImp]
en: Location
sk: Miesto

[ctx: iCalImp]
en: Meeting
sk: Stretnutie

[ctx: iCalImp]
en: Memo
sk: Poznámka

[ctx: iCalImp]
en: Organizer
sk: Organizátor

[ctx: iCalImp]
en: Private
sk: Súkromné

[ctx: iCalImp]
en: Public
sk: Verejné

[ctx: iCalImp]
en: Start
sk: Začiatok

[ctx: iCalImp]
en: Summary
sk: Súhrn

[ctx: iCalImp]
en: Task
sk: Úloha

[ctx: iCalImp]
en: Type
sk: Typ

[ctx: iCalImp]
en: has attachments
sk: má prílohy

[ctx: iCalImp]
en: has recurrences
sk: má opakovania

[ctx: iCalImp]
en: has reminders
sk: má pripomenutia

[ctx: iCalImp]
en: is an instance
sk: je inštanciou

en: iCalendar File
sk: súbor iCalendar

en: iCalendar files (.ics)
sk: Súbory iCalendar (.ics)

en: iCalendar information
sk: Informácie o iCalendar

[ctx: iCalendarStatus]
en: Cancelled
sk: Zrušená

[ctx: iCalendarStatus]
en: Completed
sk: Dokončená

[ctx: iCalendarStatus]
en: Confirmed
sk: Potvrdená

[ctx: iCalendarStatus]
en: Draft
sk: Koncept

[ctx: iCalendarStatus]
en: Final
sk: Konečná

[ctx: iCalendarStatus]
en: In Progress
sk: Prebieha

[ctx: iCalendarStatus]
en: Needs Action
sk: Vyžaduje akciu

[ctx: iCalendarStatus]
en: None
sk: Žiadna

[ctx: iCalendarStatus]
en: Not Started
sk: Nezačala

[ctx: iCalendarStatus]
en: Tentative
sk: Predbežná

en: i_n
sk: _v

en: in the future
sk: v budúcnosti

en: include subfolders
sk: vrátane podpriečinkov

en: is
sk: je

en: is Completed
sk: je hotový

en: is Flagged
sk: je označený

en: is Overdue
sk: je po termíne

en: is Scheduled
sk: je naplánovaná

en: is after
sk: je po

en: is before
sk: je pred

en: is greater than
sk: je viac než

en: is greater than or equal to
sk: je viac alebo rovné než

en: is less than
sk: je menej než

en: is less than or equal to
sk: je menej alebo rovné než

en: is not
sk: nie je

en: is not Completed
sk: je hotový

en: is not Flagged
sk: nie je označený

en: is not Scheduled
sk: nie je naplánovaná

[ctx: label]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: language]
en: Unknown (%s)
sk: Neznámy (%s)

en: light blue
sk: svetlomodrá

en: light brown
sk: svetlohnedá

en: light cyan
sk: svetlozelenomodrá

en: light green
sk: svetlozelená

en: light grey
sk: svetlosivá

en: light orange
sk: svetlooranžová

en: light purple
sk: svetlofialová

en: light yellow
sk: svetložltá

en: lime
sk: lipovo zelená

en: list
sk: zoznam

en: magenta
sk: purpurová

[ctx: mail-filter-rule]
en: Any
sk: Akýkoľvek

[ctx: mail-to-task]
en: _Cancel
sk: _Zrušiť

[ctx: mail-to-task]
en: _Edit
sk: _Upraviť

[ctx: mail-to-task]
en: _New
sk: _Nová

[ctx: mboxImp]
en: From
sk: Od

[ctx: mboxImp]
en: Subject
sk: Predmet

en: memo
sk: poznámka

en: minutes
sk: minút

en: months
sk: mesiacov

en: navy
sk: námornícka modrá

en: now
sk: teraz

en: on
sk: v

en: one recipient | %d recipients
sk[0]: %d adresátov
sk[1]: jeden adresát
sk[2]: %d adresáti

en: orange
sk: oranžová

en: partially GPG encrypted
sk: Čiastočne zašifrované pomocou GPG

en: partially GPG signed
sk: Čiastočne odpísané pomocou GPG

en: partially S/MIME encrypted
sk: Čiastočne zašifrované pomocou S/MIME

en: partially S/MIME signed
sk: Čiastočne podpísané pomocou S/MIME

en: percent Done
sk: percet dokončených

en: pink
sk: ružová

en: popup a child
sk: prekryť potomka

en: popup list
sk: vysúvací zoznam

en: purple
sk: fialová

en: purple #2
sk: fialová č. 2

en: red
sk: červená

en: red purple
sk: červeno-fialová

en: red-orange
sk: červeno-oranžová

[ctx: reply-attribution]
en: Re
sk: Odp

[ctx: reply-attribution]
en: Re: %s
sk: Odp: %s

en: requires anonymous access to your LDAP server
sk: vyžaduje anonymný prístup k vášmu serveru LDAP

en: returns
sk: vráti

en: returns greater than
sk: vráti viac než

en: returns less than
sk: vráti menej než

en: seconds
sk: sekúnd

[ctx: send-options]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: shortcut window]
en: Apply filters to selection
sk: Aplikovanie filtrov na výber

[ctx: shortcut window]
en: Calendar
sk: Kalendár

[ctx: shortcut window]
en: Contacts
sk: Kontakty

[ctx: shortcut window]
en: Create a new appointment
sk: Vytvorenie novej schôdzky

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact
sk: Vytvorenie nového kontaktu

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact list
sk: Vytvorenie nového zoznamu kontaktov

[ctx: shortcut window]
en: Create a new meeting
sk: Vytvorenie nového stretnutia

[ctx: shortcut window]
en: Create a new memo
sk: Vytvorenie novej poznámky

[ctx: shortcut window]
en: Create a new message
sk: Vytvorenie novej správy

[ctx: shortcut window]
en: Create a new task
sk: Vytvorenie novej úlohy

[ctx: shortcut window]
en: Cycle focus between panes
sk: Cyklenie zamerania medzi panelmi

[ctx: shortcut window]
en: Day View
sk: Prehľad dňa

[ctx: shortcut window]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: Go to date
sk: Prejdenie na dátum

[ctx: shortcut window]
en: Go to folder
sk: Prejdenie do priečinka

[ctx: shortcut window]
en: Go to today
sk: Prejdenie na dnešok

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

[ctx: shortcut window]
en: List View
sk: Pohľad zoznamu

[ctx: shortcut window]
en: Mail
sk: Pošta

[ctx: shortcut window]
en: Month View
sk: Prehľad mesiaca

[ctx: shortcut window]
en: Open selection in new window
sk: Otvorenie výberu v novom okne

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
sk: Nastavenia

[ctx: shortcut window]
en: Quit Evolution
sk: Ukončenie aplikácie Evolution

[ctx: shortcut window]
en: Reply to all recipients
sk: Odpoveď všetkým príjemcom

[ctx: shortcut window]
en: Reply to list
sk: Odpovedanie zoznamu

[ctx: shortcut window]
en: Reply to sender
sk: Odpovedanie odosielateľovi

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down
sk: Rolovanie nadol

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up
sk: Rolovanie nahor

[ctx: shortcut window]
en: Send and receive messages
sk: Odoslanie a prijatie správ

[ctx: shortcut window]
en: Week View
sk: Prehľad týždňa

[ctx: shortcut window]
en: Work Week View
sk: Prehľad pracovného týždňa

en: sky blue #2
sk: nebesky modrá č. 2

en: sort
sk: zoradiť

en: sounds like
sk: vyzerá ako

en: starts with
sk: začína na

[ctx: table-date]
en: None
sk: Žiadny

en: task
sk: úloha

en: the current time
sk: aktuálny čas

en: the time you specify
sk: zadaný čas

[ctx: time-unit]
en: days
sk: dní

[ctx: time-unit]
en: months
sk: mesiacov

[ctx: time-unit]
en: weeks
sk: týždňov

[ctx: time-unit]
en: years
sk: rokov

[ctx: timezone]
en: None
sk: Žiadna

[ctx: to-do-bar-n-days]
en: Show
sk: Zobraziť

en: toggle the cell
sk: prepnúť bunku

[ctx: toolbar-button]
en: New
sk: Nový

en: vCalendar files (.vcs)
sk: Súbory vCalendar (.vcs)

en: vCard for %s
sk: vCard kontaktu %s

en: very dark gray
sk: veľmi tmavosivá

en: weeks
sk: týždňov

en: white
sk: biela

en: with one guest | with %d guests
sk[0]: s %d hosťami
sk[1]: s jedným hosťom
sk[2]: s %d hosťami

en: years
sk: rokov

en: yellow
sk: žltá

en: {0}
    
    If you choose to continue, you may not have access to some of your old data.
sk: {0}
    
    Ak sa rozhodnete pokračovať, nebudete mať prístup ku niektorým vašim starým údajom.

en: {0} by {1}
sk: {0} dňa {1}

en: {0}, Completed on {1}
sk: {0}, dokončené dňa {1}

en: — The Evolution PIM and Email Client
sk: — Poštový klient a osobný správca údajov Evolution

en: “%s” cannot be a future date
sk: „%s“ nemôže byť dátum z budúcnosti

en: “%s” has an invalid format
sk: „%s“ má neplatný tvar

en: “Check Junk” Failed
sk: Zlyhalo „Skontolovať nevyžiadanú poštu“

en: “Report Junk” Failed
sk: Zlyhalo „Oznámiť nevyžiadanú poštu“

en: “Report Not Junk” Failed
sk: Zlyhalo „Oznámiť očakávanú poštu“

en: “{0}” does not support assigned tasks, please select a different task list.
sk: „{0}“ nepodporuje priradené úlohy, prosím, vyberte si iný zoznam úloh.

en: “{0}” has delegated the meeting. Do you want to add the delegate “{1}”?
sk: „{0}“ má zverené stretnutie. Chcete pridať delegáta „{1}“?

en: “{0}” is a read-only address book and cannot be modified. Please select a different address book from the side bar in the Contacts view.
sk: Adresár kontaktov „{0}“ je iba na čítanie a teda nemôže byť upravovaný. Vyberte si iný adresár kontaktov z bočného panelu v pohľade Kontakty.

en: “{0}” is a read-only calendar and cannot be modified. Please select a different calendar that can accept appointments.
sk: Kalendár „{0}“ je len na čítanie a nemôže byť upravovaný. Prosím, vyberte si iný kalendár, v ktorom môžete akceptovať schôdzky.
