gnome-keyring - en to sk translation catalogue (260 entries)

en: %u bit | %u bits
sk[0]: %u bitov
sk[1]: %u bit
sk[2]: %u bity

en: - View certificate and key files
sk: - Zobrazí súbory certifikátov a kľúčov

en: A file already exists with this name.
sk: Súbor s týmto názvom už existuje.

en: Access Prompt
sk: Výzva na prístup

en: Algorithm
sk: Algoritmus

en: Allowed Purposes
sk: Povolené účely

en: An application wants access to the private key “%s”, but it is locked
sk: Aplikácia požaduje prístup k súkromnému kľúču „%s“, ten je ale uzamknutý

en: Another prompt is already in progress
sk: Už prebieha iná výzva

en: Attribute
sk: Atribút

en: Authenticate
sk: Overiť totožnosť

en: Automatically chosen
sk: Automaticky zvolený

en: Automatically unlock this key whenever I’m logged in
sk: Automaticky odomknúť tento kľúč zakaždým keď sa prihlásim

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
sk: Automaticky odomknúť tento zväzok kľúčov, keď sa prihlásim.

en: Basic Constraints
sk: Základné obmedzenia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot display a file of this type.
sk: Nedá sa zobraziť súbor tohoto typu.

en: Cannot import because there are no compatible importers
sk: Nedá sa importovať, pretože nie sú dostupné žiadne kompatibilné nástroje na importovanie

en: Capabilities
sk: Schopnosti

en: Casual certification of key
sk: Príležitostná certifikácia kľúča

en: Certificate
sk: Certifikát

en: Certificate Authority
sk: Autorita certifikátu

en: Certificate Fingerprints
sk: Odtlačky certifikátu

en: Certificate Request
sk: Požiadavka na certifikát

en: Certificate Viewer
sk: Prehliadač certifikátov

en: Certificate files
sk: Súbory certifikátu

en: Certificate request
sk: Požiadavka na certifikát

en: Certificate signature
sk: Podpis certifikátu

en: Certification revocation signature
sk: Podpis pre odvolanie certifikácie

en: Certify
sk: Certifikovať

en: Challenge
sk: Výzva

en: Class
sk: Trieda

en: Client Authentication
sk: Overovanie totožnosti klienta

en: Code Signing
sk: Podpisovanie kódu

en: Comment
sk: Komentár

en: Common Name
sk: Bežný názov (CN)

en: Confirm:
sk: Potvrdenie:

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Could not display file
sk: Nepodarilo sa zobraziť súbor

en: Could not display “%s”
sk: Nepodarilo sa zobraziť „%s“

en: Could not parse invalid or corrupted data.
sk: Nepodarilo sa analyzovať neplatné alebo porušené údaje.

en: Couldn’t build public key
sk: Nepodarilo sa zostaviť verejný kľúč

en: Couldn’t export the certificate.
sk: Nepodarilo sa exportovať certifikát.

en: Couldn’t find a place to store the pinned certificate
sk: Nepodarilo sa nájsť miesto na uloženie pripnutého certifikátu

en: Couldn’t initialize PKCS#11 module: %s
sk: Nepodarilo sa inicializovať modul PKCS#11: %s

en: Couldn’t initialize registered PKCS#11 modules: %s
sk: Nepodarilo sa inicializovať registrované moduly PKCS#11: %s

en: Country
sk: Krajina

en: Country of Citizenship
sk: Štátna príslušnosť

en: Country of Residence
sk: Krajina pobytu

en: Created
sk: Vytvorený

en: Critical
sk: Kritické

en: DN Qualifier
sk: Kvalifikátor DN

en: Data encipherment
sk: Zašifrovanie údajov

en: Date of Birth
sk: Dátum narodenia

en: Decipher only
sk: Iba dešifrovanie

en: Digital signature
sk: Digitálny podpis

en: Directory Name
sk: Názov adresára

en: Distrusted
sk: Nedôveryhodná

en: Do you want to replace it with a new file?
sk: Chcete ho nahradiť novým súborom?

en: Domain Component
sk: Komponent domény

en: EDI Party Name
sk: Názov poskytovateľa EDI Party

en: Elliptic Curve
sk: Eliptická krivka

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Email Protection
sk: Ochrana emailov

en: Encipher only
sk: Iba zašifrovanie

en: Encrypt
sk: Zašifrovať

en: Enter password to unlock the private key
sk: Zadajte heslo na odomknutie súkromného kľúča

en: Enter your OpenSSH passphrase
sk: Zadajte vaše OpenSSH heslo

en: Error loading PKCS#11 module: %s
sk: Chyba pri načítavaní modulu PKCS#11: %s

en: Expired
sk: Vypršaná

en: Expires
sk: Vyprší

en: Expiry
sk: Vyprší

en: Export Certificate…
sk: Exportovať certifikát…

en: Export certificate
sk: Export certifikátu

en: Exportable
sk: Exportovateľný

en: Extended Key Usage
sk: Rozšírené využitie kľúča

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Fingerprint
sk: Odtlačok

en: Fingerprints
sk: Odtlačky

en: Fully trusted
sk: Plne dôveryhodná

en: GCR Certificate and Key Viewer
sk: GCR - Prehliadač certifikátov a kľúčov

en: GOST R 34.10-2012 256-bit curve
sk: GOST R 34.10-2012 256-bitová krivka

en: GOST R 34.10-2012 512-bit curve
sk: GOST R 34.10-2012 512-bitová krivka

en: GOST R 34.11-2012/256 with GOST R 34.10-2012 256-bit curve
sk: GOST R 34.11-2012/256 s GOST R 34.10-2012 256-bitovou krivkou

en: GOST R 34.11-2012/512 with GOST R 34.10-2012 512-bit curve
sk: GOST R 34.11-2012/512 s GOST R 34.10-2012 512-bitovou krivkou

en: GOST R 34.11-94 with GOST R 34.10-2001
sk: GOST R 34.11-94 s GOST R 34.10-2001

en: Gender
sk: Pohlavie

en: Generation Qualifier
sk: Kvalifikátor generácie

en: Generic certification of key
sk: Všeobecná certifikácia kľúča

en: Given Name
sk: Krstné meno

en: GnuPG Keyring
sk: Zväzok kľúčov GnuPG

en: GnuPG Keyring: %s
sk: Zväzok kľúčov GnuPG: %s

en: Gnupg process exited with code: %d
sk: Proces Gnupg skončil s kódom: %d

en: Gnupg process was terminated with signal: %d
sk: Proces Gnupg bol prerušený signálom: %d

en: IP Address
sk: Adresa IP

en: Identifier
sk: Identifikátor

en: Identity
sk: Identita

en: Import
sk: Importovať

en: Import failed
sk: Importovanie zlyhalo

en: Import is in progress…
sk: Prebieha importovanie…

en: Import settings
sk: Importovať nastavenia

en: Import to: %s
sk: Importovať do: %s

en: Imported
sk: Importované

en: Imported to: %s
sk: Importované do: %s

en: In order to import, please enter the password.
sk: Ak chcete vykonať importovanie, prosím, zadajte heslo.

en: Initializing…
sk: Inicializuje sa…

en: Initials
sk: Iniciály

en: Invalid
sk: Neplatná

en: Issued Certificate
sk: Vydaný cerfikát

en: Issuer Name
sk: Názov vydavateľa

en: Key
sk: Kľúč

en: Key Algorithm
sk: Algoritmus kľúča

en: Key ID
sk: ID kľúča

en: Key Identifier
sk: Identifikátor kľúča

en: Key Parameters
sk: Parametre kľúča

en: Key SHA1 Fingerprint
sk: Odtlačok kľúča SHA1

en: Key Size
sk: Veľkosť kľúča

en: Key Usage
sk: Využitie kľúča

en: Key agreement
sk: Prijatie kľúča

en: Key encipherment
sk: Zašifrovanie kľúča

en: Key revocation signature
sk: Podpis pre odvolanie kľúča

en: Label:
sk: Označenie:

en: Local only
sk: Iba lokálny

en: Locality
sk: Oblasť

en: Lock this keyring after
sk: Uzamknúť tento zväzok kľúčov po

en: Lock this keyring if idle for
sk: Uzamknúť tento zväzok kľúčov pri nečinnosti po

en: Lock this keyring when I log out
sk: Uzamknúť tento zväzok kľúčov, keď sa odhlásim.

en: MD2 with RSA
sk: MD2 s RSA

en: MD5 with RSA
sk: MD5 s RSA

en: Marginally trusted
sk: Čiastočne dôveryhodná

en: Max Path Length
sk: Maximálna dĺžka cesty

en: Name
sk: Meno

en: No
sk: Nie

en: No data to import
sk: Žiadne údaje na importovanie

en: Non repudiation
sk: Nezavrhnutý

en: Not Valid After
sk: Neplatný po

en: Not Valid Before
sk: Neplatný pred

en: Organization
sk: Organizácia

en: Organizational Unit
sk: Organizačná jednotka

en: Other Name
sk: Iný názov

en: Owner trust
sk: Dôvera vlastníkovi

en: PEM files
sk: Súbory PEM

en: PGP Key
sk: Kľúč PGP

en: Password
sk: Heslo

en: Password cannot be blank
sk: Heslo nemôže byť prázdne

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords do not match.
sk: Heslá nie sú zhodné.

en: Persona certification of key
sk: Osobná certifikácia kľúča

en: Place of Birth
sk: Miesto narodenia

en: Positive certification of key
sk: Pozitívna certifikácia kľúča

en: Primary key binding signature
sk: Podpis primárneho spojenia kľúča

en: Private DSA Key
sk: Súkromný kľúč DSA

en: Private Elliptic Curve Key
sk: Kľúč súkromnej eliptickej krivky

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Private RSA Key
sk: Súkromný kľúč RSA

en: Public DSA Key
sk: Verejný kľúč DSA

en: Public Elliptic Curve Key
sk: Kľúč verejnej eliptickej krivky

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Public Key Info
sk: Informácie o verejnom kľúči

en: Public Subkey
sk: Verejný podkľúč

en: Reason
sk: Príčina

en: Registered ID
sk: Registrovaný ID

en: Revocation Key
sk: Kľúč pre odvolanie

en: Revocation list signature
sk: Podpis zoznamu odvolaní

en: Revoked
sk: Odvolaná

en: SHA1 with DSA
sk: SHA1 s DSA

en: SHA1 with ECDSA
sk: SHA1 s ECDSA

en: SHA1 with RSA
sk: SHA1 s RSA

en: SHA224 with ECDSA
sk: SHA224 s ECDSA

en: SHA256 with ECDSA
sk: SHA256 s ECDSA

en: SHA384 with ECDSA
sk: SHA384 s ECDSA

en: SHA512 with ECDSA
sk: SHA512 s ECDSA

en: Secret Key
sk: Tajný kľúč

en: Secret Subkey
sk: Tajný podkľúč

en: Serial Number
sk: Sériové číslo

en: Server Authentication
sk: Overovanie totožnosti servera

en: Show the application's version
sk: Zobrazí verziu aplikácie

en: Sign
sk: Podpísať

en: Signature
sk: Podpis

en: Signature Algorithm
sk: Algoritmus podpisu

en: Signature Parameters
sk: Parametre podpisu

en: Signature directly on key
sk: Podpis priamo v kľúči

en: Signature of a binary document
sk: Podpis binárneho dokumentu

en: Signature of a canonical text document
sk: Podpis kanonického textového dokumentu

en: Size
sk: Veľkosť

en: Standalone signature
sk: Samostatný podpis

en: State
sk: Štát

en: Street
sk: Ulica

en: Strength
sk: Sila

en: Subject Alternative Names
sk: Alternatívne názvy subjektu

en: Subject Key Identifier
sk: Identifikátor kľúča subjektu

en: Subject Name
sk: Názov subjektu

en: Subkey binding signature
sk: Podpis spojenia podkľúča

en: Subkey revocation signature
sk: Podpis pre odvolanie podkľúča

en: Surname
sk: Priezvisko

en: Telephone Number
sk: Telefónne číslo

en: The URI does not have the “pkcs11” scheme.
sk: Identifikátor neobsahuje schému „pkcs11“.

en: The URI has a bad version number.
sk: Identifikátor URI obsahuje nesprávne číslo verzie.

en: The URI has bad syntax.
sk: Identifikátor URI obsahuje zlú syntax.

en: The URI has invalid encoding.
sk: Identifikátor URI obsahuje neplatné kódovanie.

en: The contents are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
sk: Obsah je uzamknutý. Ak chcete tento obsah zobraziť, zadajte správne heslo.

en: The contents of “%s” are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
sk: Obsah „%s“ je uzamknutý. Ak chcete tento obsah zobraziť, zadajte správne heslo.

en: The data is locked
sk: Údaj je uzamknutý

en: The information in this key has not yet been verified
sk: Informácia v tomto kľúči ešte nebola overená

en: The key cannot be used to sign the request
sk: Kľúč sa nedá použiť na podpísanie požiadavky

en: The operation was cancelled
sk: Operácia bola zrušená

en: The operation was cancelled.
sk: Operácia bola zrušená.

en: The password was incorrect
sk: Heslo bolo nesprávne

en: The stream was closed
sk: Tok údajov bol zatvorený

en: The unlock password was incorrect
sk: Odomykacie heslo nebolo správne

en: The user cancelled the operation
sk: Používateľ zrušil operáciu

en: Third-party confirmation signature
sk: Podpis potvrdenia tretích strán

en: This key has been disabled
sk: Tento kľúč bol zakázaný

en: This key has been revoked
sk: Tento kľúč bol odvolaný

en: This key has expired
sk: Tento kľúč vypršal

en: This key is distrusted
sk: Tento kľúč je nedôveryhodný

en: This key is fully trusted
sk: Tento kľúč je plne dôveryhodný

en: This key is invalid
sk: Tento kľúč je neplatný

en: This key is marginally trusted
sk: Tento kľúč je čiastočne dôveryhodný

en: This key is ultimately trusted
sk: Tento kľúč je výnimočne dôveryhodný

en: Time Stamping
sk: Označovanie časovou značkou

en: Timestamp signature
sk: Podpis časovej značky

en: Title
sk: Titul

en: Type
sk: Typ

en: Ultimately trusted
sk: Výnimočne dôveryhodná

en: Undefined trust
sk: Nedefinovaná dôveryhodnosť

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unlimited
sk: Neobmedzená

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Unlock access to passwords and other secrets
sk: Odomkne prístup k heslám a iným tajnostiam

en: Unlock password for: %s
sk: Odomykacie heslo pre: %s

en: Unlock private key
sk: Odomknutie súkromného kľúča

en: Unlock: %s
sk: Odomknúť: %s

en: Unnamed
sk: Bez názvu

en: Unrecognized or unavailable attributes for key
sk: Nerozpoznané alebo nedostupné atribúty pre kľúč

en: Unrecognized or unsupported data.
sk: Nerozpoznané alebo nepodporované údaje.

en: Unsupported key type for certificate request
sk: Nepodporovaný typ kľúča pre žiadosť o certifikát

en: Usages
sk: Využitie

en: User Attribute
sk: Atribút používateľa

en: User ID
sk: Idetifikátor používateľa

en: Value
sk: Hodnota

en: Verified by
sk: Overil

en: Version
sk: Verzia

en: View file
sk: Zobraziť súbor

en: X400 Address
sk: Adresa X400

en: XMPP Addr
sk: Adresa XMPP

en: Yes
sk: Áno

en: [file...]
sk: [súbor...]

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: _Details
sk: _Podrobnosti

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: _Save
sk: _Uložiť

[ctx: capability]
en: Disabled
sk: Zakázané

[ctx: column]
en: Expires
sk: Vyprší

[ctx: column]
en: Issued By
sk: Vydal

[ctx: column]
en: Key ID
sk: ID kľúča

[ctx: column]
en: Name
sk: Názov

en: minutes
sk: minútach

[ctx: ownertrust]
en: Disabled
sk: Zakázaná
