gnome-control-center - en to sk translation catalogue (1786 entries)

en: %b %e
sk: %e. %b

en: %b %e, %Y
sk: %e. %b, %Y

en: %d Mb/s
sk: %d Mbit/s

en: %d hour | %d hours
sk[0]: %d hodín
sk[1]: %d hodina
sk[2]: %d hodiny

en: %d minute | %d minutes
sk[0]: %d minút
sk[1]: %d minúta
sk[2]: %d minúty

en: %d modified | %d modified
sk[0]: %d upravených
sk[1]: %d upravená
sk[2]: %d upravené

en: %d pixel | %d pixels
sk[0]: %d pixelov
sk[1]: %d pixel
sk[2]: %d pixely

en: %d second | %d seconds
sk[0]: %d sekúnd
sk[1]: %d sekunda
sk[2]: %d sekundy

en: %e %B %Y, %R
sk: %e. %B %Y, %R

en: %e %B %Y, %l:%M %p
sk: %e. %B %Y, %l:%M %p

en: %i %s %i %s
sk: %i %s, %i %s

en: %i day ago | %i days ago
sk[0]: pred %i dňami
sk[1]: pred %i dňom
sk[2]: pred %i dňami

en: %i hour | %i hours
sk[0]: %i hodín
sk[1]: %i hodina
sk[2]: %i hodiny

en: %i minute | %i minutes
sk[0]: %i minút
sk[1]: %i minúta
sk[2]: %i minúty

en: %s Account
sk: Účet služby %s

en: %s Camera
sk: Kamera %s

en: %s Details
sk: Podrobnosti o tlačiarni %s

en: %s Monitor
sk: Displej %s

en: %s Printer
sk: Tlačiareň %s

en: %s Scanner
sk: Skener %s

en: %s Webcam
sk: Webkamera %s

en: %s has the following permissions built-in. These cannot be altered. If you are concerned about these permissions, consider removing this application.
sk: Aplikácia %s obsahuje nasledovné vstavané oprávnenia, ktoré nemôžu byť zmenené. Ak vás tieto oprávnenia znepokojujú, zvážte odstránenie tejto aplikácie.

en: %s is already being used for %s. If you replace it, %s will be disabled
sk: Skratka %s sa už používa pre akciu %s. Ak ju nahradíte, akcia %s bude zakázaná

en: %s is still logged in
sk: Používateľ %s je stále prihlásený

en: %s of disk space used.
sk: %s využitého miesta na disku.

en: %s remaining
sk: zostáva %s

en: %s removed
sk: Účet %s bol odstránený

en: %s until fully charged
sk: %s do úplného nabitia

en: %s — Account Activity
sk: %s — Aktivita účtu

en: %u Input | %u Inputs
sk[0]: %u vstupov
sk[1]: %u vstup
sk[2]: %u vstupy

en: %u Job | %u Jobs
sk[0]: %u úloh
sk[1]: %u úloha
sk[2]: %u úlohy

en: %u Job Requires Authentication | %u Jobs Require Authentication
sk[0]: %u úloh vyžaduje overenie totožnosti
sk[1]: %u úloha vyžaduje overenie totožnosti
sk[2]: %u úlohy vyžadujú overenie totožnosti

en: %u Output | %u Outputs
sk[0]: %u výstupov
sk[1]: %u výstup
sk[2]: %u výstupy

en: %u file and link type that is opened by the app | %u file and link types that are opened by the app
sk[0]: %u typov súborov a odkazov, ktoré sú otvárané aplikáciou
sk[1]: %u typ súboru a odkazu, ktorý je otváraný aplikáciou
sk[2]: %u typy súborov a odkazov, ktoré sú otvárané aplikáciou

en: (Error: unable to load VPN connection editor)
sk: (Chyba: nepodarilo sa načítať program na úpravu pripojenia VPN)

en: 0 seconds
sk: 0 sekúnd

en: 1 (Default)
sk: 1 (predvolený)

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 24-hour
sk: 24-hodinový

en: 2G (Preferred), 3G
sk: 2G (uprednostňované), 3G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G
sk: 2G (uprednostňované), 3G, 4G

en: 2G (Preferred), 3G, 4G, 5G
sk: 2G (uprednostňované), 3G, 4G, 5G

en: 2G (Preferred), 3G, 5G
sk: 2G (uprednostňované), 3G, 5G

en: 2G (Preferred), 4G
sk: 2G (uprednostňované), 4G

en: 2G (Preferred), 4G, 5G
sk: 2G (uprednostňované), 4G, 5G

en: 2G (Preferred), 5G
sk: 2G (uprednostňované), 5G

en: 2G Only
sk: Iba 2G

en: 2G, 3G (Preferred)
sk: 2G, 3G (uprednostňované)

en: 2G, 3G (Preferred), 4G
sk: 2G, 3G (uprednostňované), 4G

en: 2G, 3G (Preferred), 4G, 5G
sk: 2G, 3G (uprednostňované), 4G, 5G

en: 2G, 3G (Preferred), 5G
sk: 2G, 3G (uprednostňované), 5G

en: 2G, 3G, 4G (Preferred)
sk: 2G, 3G, 4G (uprednostňované)

en: 2G, 3G, 4G (Preferred), 5G
sk: 2G, 3G, 4G (uprednostňované), 5G

en: 2G, 3G, 4G, 5G (Preferred)
sk: 2G, 3G, 4G, 5G (uprednostňované)

en: 2G, 3G, 5G (Preferred)
sk: 2G, 3G, 5G (uprednostňované)

en: 2G, 4G (Preferred)
sk: 2G, 4G (uprednostňované)

en: 2G, 4G (Preferred), 5G
sk: 2G, 4G (uprednostňované), 5G

en: 2G, 4G, 5G (Preferred)
sk: 2G, 4G, 5G (uprednostňované)

en: 2G, 5G (Preferred)
sk: 2G, 5G (uprednostňované)

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 32-bit
sk: 32-bitový

en: 3G (Preferred), 4G
sk: 3G (uprednostňované), 4G

en: 3G (Preferred), 4G, 5G
sk: 3G (uprednostňované), 4G, 5G

en: 3G (Preferred), 5G
sk: 3G (uprednostňované), 5G

en: 3G Only
sk: Iba 3G

en: 3G, 4G (Preferred)
sk: 3G, 4G (uprednostňované)

en: 3G, 4G (Preferred), 5G
sk: 3G, 4G (uprednostňované), 5G

en: 3G, 4G, 5G (Preferred)
sk: 3G, 4G, 5G (uprednostňované)

en: 3G, 5G (Preferred)
sk: 3G, 5G (uprednostňované)

en: 40 minutes
sk: 40 minút

en: 4G (Preferred), 5G
sk: 4G (uprednostňované), 5G

en: 4G Only
sk: Iba 4G

en: 4G, 5G (Preferred)
sk: 3G, 5G (uprednostňované)

en: 5G Only
sk: Iba 5G

en: 64-bit
sk: 64-bitový

en: 802.1x _Security
sk: _Zabezpečenie 802.1x

en: 802.1x supplicant configuration failed
sk: Zlyhalo nastavenia žiadateľa 802.1x

en: 802.1x supplicant disconnected
sk: Žiadateľ 802.1x bol odpojený

en: 802.1x supplicant failed
sk: Žiadateľ 802.1x zlyhal

en: 802.1x supplicant took too long to authenticate
sk: Overenie totožnosti žiadateľa 802.1x trvalo príliš dlho

en: <b>%s</b> is used to open the following types of files and links.
sk: Aplikácia <b>%s</b> sa používa na otváranie nasledovných typov súborov a odkazov.

en: <b>Error:</b> Access denied changing settings
sk: <b>Chyba:</b> Prístup zamietnutý pre zmenu nastavení

en: <b>Error:</b> Mobile Equipment Error
sk: <b>Chyba:</b> Chyba mobilného vybavenia

en: <b>Total</b>
sk: <b>Celkom</b>

en: A file named “%s” already exists.
sk: Súbor s názvom „%s“ už existuje.

en: AM
sk: dopoludnia

en: A_cceptance delay:
sk: _Zdržanie prijatia:

en: A_uthenticate
sk: Overiť _totožnosť

en: A_utomatic Login
sk: A_utomatické prihlásenie

en: About
sk: O aplikácii

en: Access Points
sk: Prístupové body

en: Access data using mobile network
sk: Prístup k dátam prostredníctvom mobilnej siete

en: Access denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Access device location data.
sk: Pristupuje k údajom umiestnenia zariadenia.

en: Accessibility
sk: Zjednodušenie ovládania

en: Account Activity
sk: Aktivita účtu

en: Action Cancelled
sk: Akcia bola zrušená

en: Active
sk: Aktívne

en: Add
sk: Pridať

en: Add Custom Shortcut
sk: Pridanie vlastnej skratky

en: Add Custom Shortcuts
sk: Pridanie vlastných skratiek

en: Add Location
sk: Pridať umiestnenie

en: Add Picture…
sk: Pridať obrázok…

en: Add Printer
sk: Pridať tlačiareň

en: Add Printer…
sk: Pridať tlačiareň…

en: Add Profile
sk: Pridanie profilu

en: Add Shortcut
sk: Pridať skratku

en: Add User
sk: Pridať používateľa

en: Add User…
sk: Pridať používateľa…

en: Add VPN
sk: Pridanie VPN

en: Add a shortcut
sk: Pridať skratku

en: Add an Input Source
sk: Pridanie zdroja vstupu

en: Add an account
sk: Pridať účet

en: Add connection
sk: Pridať pripojenie

en: Add new connection
sk: Pridať nové pripojenie

en: Add or remove users and change your password
sk: Pridáva alebo odstraňuje používateľov a mení vaše heslo

en: Add printers, view printer jobs and decide how you want to print
sk: Pridáva tlačiarne, zobrazuje úlohy a umožňuje vám rozhodnúť ako sa bude tlačiť

en: Address
sk: Adresa

en: Address: %s
sk: Adresa: %s

en: Addresses
sk: Adresy

en: Adjust for TV
sk: Úprava pre TV

en: Administrator
sk: Správca

en: Administrator Password
sk: Heslo správcu

en: Administrator _Name
sk: _Meno správcu

en: Administrators can add and remove other users, and can change settings for all users.
sk: Správcovia môžu pridávať a odstraňovať iných používateľov a meniť nastavenia všetkým používateľom.

en: Administrators can add and remove other users, and can change settings for all users. Parental controls cannot be applied to administrators.
sk: Správcovia môžu pridávať a odstraňovať iných používateľov a meniť nastavenia všetkým používateľom. Rodičovská kontrola nemôže byť použitá na správcov.

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Affects system performance and power usage.
sk: Ovplyvní výkon systému a spotrebu energie.

en: Airbrush stylus with pressure, tilt, and integrated slider
sk: Rozprašovacie pero s tlakom, naklonením a integrovaným posuvníkom

en: Airbrush stylus with pressure, tilt, and rotation
sk: Rozprašovacie pero s tlakom, naklonením a otočením

en: Airplane Mode
sk: Režim v lietadle

en: Airplane Mode On
sk: Režim v lietadle zapnutý

en: Airplane Mode is On
sk: Režim v lietadle je zapnutý

en: Alert Sound
sk: Zvuk varovania

en: All Displays
sk: Všetky displeje

en: All Formats
sk: Všetky formáty

en: All Settings
sk: Všetky nastavenia

en: All files
sk: Všetky súbory

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
sk: Všetky položky v koši budú natrvalo odstránené.

en: All the temporary files will be permanently deleted.
sk: Všetky dočasné súbory budú natrvalo odstránené.

en: Allow activity when the app is closed.
sk: Umožňuje aktivitu, keď je aplikácia zavretá.

en: Allow automatic PAC pro_visioning
sk: Umožniť automatické zaobstarávanie PAC

en: Allow direct access to devices such as docks and external GPUs.
sk: Umožnenie priameho prístupu k zariadeniami, ako sú doky a externé grafické procesory.

en: Allow user to change their password on next login
sk: Umožniť používateľovi zmeniť heslo pri najbližšom prihlásení

en: Allows remote connections to control the screen.
sk: Umožňuje vzdialené pripojenia na ovládanie obrazovky.

en: Alternate Characters Key
sk: Kláves alternatívnych znakov

en: Alternatively, you can use the brightness level used with one of the other profiles for this device.
sk: Alebo môžete tiež použiť úroveň jasu z iného profilu tohoto zariadenia.

en: An internal error occurred that could not be recovered.
sk: Vyskytla sa vnútorná chyba, ktorú sa nepodarilo rozpoznať.

en: Anony_mous identity
sk: Anony_mná identita

en: Anonymous
sk: Anonymné

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Application
sk: Aplikácia

en: Application Search
sk: Vyhľadávanie aplikácií

en: Application Switching
sk: Prepínanie aplikácií

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Apply Changes?
sk: Použiť zmeny?

en: Approximate Time
sk: Odhadovaný čas

en: April
sk: apríl

en: Are you sure you want to revoke remotely managed %s’s account?
sk: Naozaj chcete zrušiť na diaľku spravovaný účet používateľa %s?

en: Ask what to do
sk: Spýtať sa, čo robiť

en: Au_thentication
sk: _Overenie totožnosti

en: August
sk: august

en: Authenticated
sk: Overením totožnosti

en: Authentication
sk: Overenie totožnosti

en: Authentication Required
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti

en: Authentication failed
sk: Overenie totožnosti zlyhalo

en: Authentication is required to change user data
sk: Na zmenu používateľských údajov je vyžadované overenie totožnosti

en: Authentication is required to enable or disable remote login
sk: Na povolenie alebo zakázanie vzdialeného prihlásenia je vyžadované overenie totožnosti

en: Authentication required
sk: Vyžadované je overenie totožnosti

en: Authorize and Connect
sk: Overiť totožnosť a pripojiť

en: Authorized at:
sk: Overená totožnosť o:

en: Auto Select
sk: Automatický výber

en: AutoIP service error
sk: Chyba služby AutoIP

en: AutoIP service failed
sk: Služba AutoIP zlyhala

en: AutoIP service failed to start
sk: Nepodarilo sa spustiť službu AutoIP

en: Autogenerate Password
sk: Automaticky generovať heslo

en: Automatic
sk: Zistiť automaticky

en: Automatic (DHCP)
sk: Zistiť automaticky (DHCP)

en: Automatic DNS
sk: Automatické zistenie adresy DNS

en: Automatic Power Saver
sk: Automatický šetrič energie

en: Automatic Routes
sk: Automatické zistenie smerovania

en: Automatic Screen Brightness
sk: Automatický jas obrazovky

en: Automatic Screen _Lock
sk: A_utomatické uzamykanie obrazovky

en: Automatic Suspend
sk: Automatické uspanie

en: Automatic Time _Zone
sk: Automatické časové _pásmo

en: Automatic _Date &amp; Time
sk: Automatický _dátum a čas

en: Automatic _Screen Lock Delay
sk: Oneskorenie a_utomatického uzamykania obrazovky

en: Automatic suspend
sk: Automatické uspanie

en: Automatic, DHCP only
sk: Automatické, len DHCP

en: Automatically Delete Temporary _Files
sk: Automaticky odstrániť Dočasné _súbory

en: Automatically Delete _Period
sk: Interval automatického o_dstránenia

en: Automatically Delete _Trash Content
sk: Automaticky odstrániť obsah _Koša

[ctx: Automatically generated profile]
en: Automatic
sk: Automatický

en: Automatically locking the screen prevents others from accessing the computer while you're away.
sk: Automatické uzamykanie obrazovky zabraňuje ostatným pristupovať k vášmu počítaču, pokiaľ ste preč.

en: Automatically removes empty workspaces.
sk: Automaticky odstraňuje prázdne pracovné priestory.

en: Available panels:
sk: Dostupné panely:

en: Back
sk: Späť

en: Background
sk: Pozadie

en: Background;Wallpaper;Screen;Desktop;Style;Light;Dark;Appearance;
sk: Pozadie;Tapeta;Obrazovka;Plocha;Pozadie;Štýl;Svetlý;Tmavý;Vzhľad;

en: Balance
sk: Rovnováha

en: Batteries
sk: Batérie

en: Battery
sk: Batéria

[ctx: Battery name]
en: Extra
sk: Dodatočná

[ctx: Battery name]
en: Main
sk: Hlavná

en: Beep when Num Lock or Caps Lock are turned on or off.
sk: Pípnuť pri zapnutí alebo vypnutí funkcie Num Lock alebo Caps Lock.

en: Beep when a _modifier key is pressed
sk: Pípnuť pri stlačení _modifikátora

en: Beep when a key is _accepted
sk: Pípnuť, ak je kláves prij_atý

en: Beep when a key is _rejected
sk: Pípnuť, ak je kláves _odmietnutý

en: Beep when a key is pr_essed
sk: Pípnuť pri stlačení kláv_esu

en: Blank Screen Delay
sk: Oneskorenie vyprázdnenia obrazovky

en: Block standard keyboard shortcuts.
sk: Blokuje štandardné klávesové skratky.

en: Blu-ray video disc
sk: video disk Blu-ray

en: Bluetooth Turned Off
sk: Bluetooth je vypnutý

en: Bluetooth connection failed
sk: Bluetooth pripojenie zlyhalo

en: Bluetooth is disabled when airplane mode is on.
sk: Bluetooth je zakázaný, keď je zapnutý režim v lietadle.

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Both
sk: Oba spôsoby

en: Bottom Half
sk: Dolná polovica

en: Bounce keys typing delay
sk: Oneskorenie písania poskakujúcich kláves

en: Browse for more pictures
sk: Výber ďalších obrázkov

en: Built-in Permissions
sk: Zabudované oprávnenia

en: Built-in Webcam
sk: Zabudovaná webkamera

en: Button %d
sk: Tlačidlo č. %d

en: CD _audio
sk: A_udio CD

en: C_A certificate
sk: _Certifikát certifikačnej autority (CA)

en: C_ursor Size
sk: Veľkosť k_urzora

en: Cable unplugged
sk: Kábel odpojený

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Calculating…
sk: Počíta sa…

en: Calibrate
sk: Kalibrovať

en: Calibrate the color of your devices, such as displays, cameras or printers
sk: Kalibruje farby vašich zariadení, ako napr. displeje, kamery alebo tlačiarne

en: Calibrate the device
sk: Kalibruje zariadenie

en: Calibration Device
sk: Kalibračné zariadenie

en: Calibration Quality
sk: Kvalita kalibrácie

en: Calibration failed!
sk: Kalibrácia zlyhala!

[ctx: Calibration quality]
en: High
sk: Vysoká

[ctx: Calibration quality]
en: Low
sk: Nízka

[ctx: Calibration quality]
en: Medium
sk: Stredná

en: Calibration will produce a profile that you can use to color manage your screen. The longer you spend on calibration, the better the quality of the color profile.
sk: Kalibrácia vytvorí profil, ktorý môžete použiť na správu farieb vašej obrazovky. Kvalita farebného profilu je priamo úmerná času stráveného kalibráciou.

en: Camera
sk: Kamera

en: Camera is Turned Off
sk: Kamera je vypnutá

en: Can change settings
sk: Môže meniť nastavenia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot automatically join this type of domain
sk: S takýmto typom domény sa nedá automaticky spojiť

en: Cannot export VPN connection
sk: Pripojenie VPN sa nedá exportovať

en: Cannot import VPN connection
sk: Nedá sa importovať pripojenie VPN

en: Cannot log in as %s at the %s domain
sk: Nedá sa prihlásiť ako %s do domény %s

en: Card;Microphone;Volume;Fade;Balance;Bluetooth;Headset;Audio;Output;Input;
sk: karta;mikrofón;hlasitosť;rovnováha;vyváženie;bluetooth;slúchadlo;náhlavná;súprava;zvuk;audio;výstup;vstup;

en: Carrier
sk: Poskytovateľ

en: Caution: %s remaining
sk: Výstraha: zostáva %s

en: Cellphone
sk: Mobilný telefón

en: Ch_ange
sk: Zm_eniť

en: Change PIN
sk: Zmena kódu PIN

en: Change Password
sk: Zmena hesla

en: Change Wallpaper
sk: Zmeniť tapetu

en: Change keyboard shortcuts and set your typing preferences, keyboard layouts and input sources
sk: Mení klávesové skratky a nastavuje vaše predvoľby písania, rozložení klávesnice a zdroje vstupu

en: Change sound levels, inputs, outputs, and alert sounds
sk: Mení hlasitosť zvuku, vstupy, výstupy a zvukové varovania

en: Change system time and date settings
sk: Zmena systémového nastavenia času a dátumu

en: Change the date and time, including time zone
sk: Mení dátum a čas vrátané časového pásma

en: Change the desktop wallpaper.
sk: Mení tapetu pracovnej plochy

en: Change your background image or the UI colors
sk: Mení obrázok vášho pozadia alebo farby používateľského rozhrania

en: Change your mouse or touchpad sensitivity and select right or left-handed
sk: Mení citlivosť vašej myši a touchpadu a umožňuje vybrať, či má byť pre ľavákov alebo pravákov

en: Changes Cannot be Applied
sk: Zmeny sa nedajú použiť

en: Charging
sk: Nabíja sa

en: Choose Network
sk: Voľba siete

en: Choose a Certificate Authority certificate
sk: Výber certifikátu certifikačnej autority

en: Choose a Folder
sk: Výber priečinka

en: Choose a PAC file
sk: Výber súboru PAC

en: Choose how to use connected monitors and projectors
sk: Volí spôsob použitia pripojených displejov a projektorov

en: Choose the fingerprint device you want to configure
sk: Zvoľte zariadenie na snímanie odtlačkov prstov, ktoré chcete nastaviť

en: Choose your personal certificate
sk: Vybrať váš osobný certifikát

en: Choose your private key
sk: Vybrať váš súkromný kľúč

en: Clean Print Heads
sk: Vyčistiť tlačové hlavy

en: Clean print heads
sk: Čistenie tlačových hláv

en: Clear All
sk: Vymazať všetky

en: Clear Cache…
sk: Vymazať vyrovnávaciu pamäť…

en: Click Assist
sk: Asistované kliknutie

en: Click a speaker to test
sk: Kliknutím vyberiete reproduktor na vyskúšanie

en: Clock;Timezone;Location;
sk: Hodiny;Čas;Zóna;Pásmo;Poloha;Umiestnenie;

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close notification
sk: Zavrieť oznámenie

en: Close the notification
sk: Zavrieť oznámenie

en: Co_lor:
sk: Fa_rba:

en: Color
sk: Farby

en: Color Effects
sk: Farebné efekty

en: Color Effects:
sk: Farebné efekty:

en: Color Temperature
sk: Teplota farieb

en: Color;ICC;Profile;Calibrate;Printer;Display;
sk: Farba;Farby;ICC;Profil;Kalibrovať;Tlačiareň;Displej;

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default CMYK
sk: Predvolený CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default Gray
sk: Predvolený čiernobiely

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default RGB
sk: Predvolený RGB

en: Colorspace:
sk: Farebný priestor:

en: Command
sk: Príkaz

en: Common Formats
sk: Spoločné formáty

en: Complete!
sk: Dokončená!

en: Compose Key
sk: Kláves Compose

en: Computer
sk: Počítač

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Configuration failed
sk: Nastavenie zlyhalo

en: Configure Default Applications
sk: Nastavuje predvolené aplikácie

en: Configure Removable Media settings
sk: Nastavuje vymeniteľné nosiče

en: Configure Telephony and mobile data connections
sk: Nastavuje telefónne a mobilné dátové pripojenia

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Confirm Password
sk: Potvrdenie hesla

en: Connect _automatically
sk: Pripojiť _automaticky

en: Connect to this computer using the device name or remote desktop address.
sk: Pripojí sa k tomuto počítaču pomocou názvu zariadenia alebo adresy vzdialenej pracovnej plochy.

en: Connect to your data in the cloud
sk: Pripojte sa k vašim údajom v cloude

en: Connect to your online accounts and decide what to use them for
sk: Pripojí vás k vašim účtom sieťových služieb a rozhodne na čo sa použijú

en: Connected
sk: Pripojené

en: Connected at:
sk: Pripojené o:

en: Connecting
sk: Pripája sa

en: Connection dependency failed
sk: Závislosť pripojenia zlyhala

en: Connection disappeared
sk: Pripojenie sa stratilo

en: Connection failed
sk: Pripojenie zlyhalo

en: Contains top bar and Activities
sk: Obsahuje hornú lištu a Aktivity

en: Control how you connect to Wi-Fi networks
sk: Ovláda spôsob pripojenia k sieťam Wi-Fi

en: Control how you connect to the Internet
sk: Ovláda spôsob pripojenia k internetu

en: Control various application permissions and settings
sk: Ovláda rozličné oprávnenia a nastavenia aplikácií

en: Control what you want to share with others
sk: Ovláda, ktoré údaje chcete sprístupniť ostatným

en: Control which applications show search results in the Activities Overview
sk: Ovláda zoznam aplikácií, ktoré môžu zobraziť výsledky v prehľade aktivít

en: Control which notifications are displayed and what they show
sk: Ovláda zobrazovanie oznámení a ich obsah

en: Convert to PS level 1
sk: Konvertovať na PS verzie 1

en: Convert to PS level 2
sk: Konvertovať na PS verzie 2

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy profile
sk: Kopírovať profil

en: Could not connect to the thunderbolt subsystem.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k podsystému rozhrania thunderbolt.

en: Could not load ui: %s
sk: Nepodarilo sa načítať súbor používateľského rozhrania: %s

en: Couldn’t connect to the %s domain: %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť k doméne %s: %s

en: Create a color profile for the selected device
sk: Vytvorí profil farieb pre vybrané zariadenie

en: Crosshairs
sk: Nitkový kríž

en: Current Password
sk: Aktuálne heslo

en: Current background
sk: Aktuálne pozadie

en: Cursor Blinking
sk: Blikanie kurzora

en: Cursor Size
sk: Veľkosť kurzora

en: Cursor _Blinking
sk: _Blikanie kurzora

en: Cursor blinking speed
sk: Rýchlosť blikania kurzora

en: Cursor blinks in text fields.
sk: Kurzor v textových poliach bliká.

en: Cursor size can be combined with zoom to make it easier to see the cursor.
sk: Veľkosť kurzora môže byť skombinovaná s lupou, aby bol kurzor ľahšie viditeľný.

en: Custom
sk: Vlastná

en: Custom Shortcuts
sk: Vlastné skratky

en: D50 (Printing and publishing)
sk: D50 (tlačenie a publikovanie

en: D65 (Photography and graphics)
sk: D65 (fotografie a grafika)

en: DER or PEM certificates
sk: Certifikáty typu DER alebo PEM

en: DER, PEM, PKCS#12, or PGP private keys
sk: Súkromné kľúče typu DER, PEM, PKCS#12 alebo PGP

en: DHCP client error
sk: Chyba klienta DHCP

en: DHCP client failed
sk: Klient DHCP zlyhal

en: DHCP client failed to start
sk: Klient DHCP zlyhal pri štarte

en: DNS
sk: Systém pre názvy domén (DNS)

en: DNS server address(es)
sk: Adresy serverov DNS

en: D_elay:
sk: On_eskorenie:

en: Dark
sk: Tmavý

en: Data
sk: Údaje

en: Data Connection
sk: Dátové pripojenie

en: Date & Time
sk: Dátum a čas

en: Date &amp; _Time
sk: _Dátum a čas

en: Dates
sk: Dátumy

en: Dates & Times
sk: Dátumy a časy

en: Day
sk: Deň

en: December
sk: december

en: Decrease text size
sk: Zmenšiť text

en: Decrement Hour
sk: Znížiť hodinu

en: Decrement Minute
sk: Znížiť minútu

en: Default
sk: Predvolený

en: Default Applications
sk: Predvolené aplikácie

en: Default Route
sk: Predvolené smerovanie

en: Default:
sk: Predvolený:

en: Delay
sk: Oddialiť o

en: Delete Address
sk: Odstrániť adresu

en: Delete Route
sk: Odstrániť smerovanie

en: Delete all the temporary files?
sk: Odstrániť všetky dočasné súbory?

en: Delete the selected user account
sk: Odstráni vybraný používateľský účet

en: Deleting a user while they are logged in can leave the system in an inconsistent state.
sk: Odstránenie prihláseného používateľa môže spôsobiť nestabilitu systému.

en: Denied
sk: Zamietnuté

en: Depends on %u other device | Depends on %u other devices
sk[0]: Závisí na %u ďalších zariadeniach
sk[1]: Závisí na %u ďalšom zariadení
sk[2]: Závisí na %u ďalších zariadeniach

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Device Details
sk: Podrobnosti o zariadení

en: Device Name
sk: Názov zariadenia

en: Device Security
sk: Zabezpečenie zariadenia

en: Device address copied
sk: Adresa zariadenia bola skopírovaná

en: Device name
sk: Názov zariadenia

en: Device name copied
sk: Názov zariadenia bol skopírovaný

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Diagnostics
sk: Diagnostika

en: Dialing attempt failed
sk: Pokus o vytáčanie zlyhal

en: Dialing request timed out
sk: Vypršal časový limit pre požiadavku na vytáčanie

en: Dim Screen
sk: Stmaviť obrazovku

en: Direct Access
sk: Priamy prístup

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Disables Wi-Fi, Bluetooth and mobile broadband
sk: Zakáže Wi-Fi, Bluetooth a mobilné širokopásmové pripojenie

en: Discharging
sk: Vybíja sa

en: Disconnecting
sk: Odpája sa

en: Disk Capacity
sk: Kapacita disku

en: Display Brightness
sk: Jas displeja

en: Display Calibration
sk: Kalibrácia displeja

en: Display Settings Disabled
sk: Nastavenia displeja sú zakázané

en: Display Type
sk: Typ displeja

[ctx: Display rotation]
en: Landscape
sk: Na šírku

[ctx: Display rotation]
en: Landscape (flipped)
sk: Na šírku (obrátene)

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Left
sk: Na výšku doľava

[ctx: Display rotation]
en: Portrait Right
sk: Na výšku doprava

en: Display version number
sk: Vypíše číslo verzie

en: Displays
sk: Displeje

[ctx: Distance]
en: Long
sk: Dlhý

[ctx: Distance]
en: Short
sk: Krátky

[ctx: Distance]
en: ¼ Screen
sk: ¼ obrazovky

[ctx: Distance]
en: ½ Screen
sk: ½ obrazovky

[ctx: Distance]
en: ¾ Screen
sk: ¾ obrazovky

en: Do not disturb the calibration device while in progress
sk: Nemanipulujte s kalibračným zariadením počas kalibrácie

en: Do nothing
sk: Nespraviť nič

en: Do you want to delete your registered fingerprints so fingerprint login is disabled?
sk: Chcete odstrániť vaše zaregistrované odtlačky prstov, čím sa zakáže prihlásenie odtlačkom prsta?

en: Do you want to keep %s’s files?
sk: Chcete ponechať súbory používateľa %s?

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
sk: Chcete nahradiť %s s pripojením VPN, ktoré sa pokúšate uložiť?

en: Domain
sk: Doména

en: Domain Administrator Login
sk: Prihlásenie správcu domény

en: Don't leave traces
sk: Nezanechávajte stopy

en: Double click, middle button
sk: Dvojité kliknutie, stredné tlačidlo

en: Double click, primary button
sk: Dvojité kliknutie, hlavné tlačidlo

en: Double click, secondary button
sk: Dvojité kliknutie, sekundárne tlačidlo

en: Double-Click Delay
sk: Oneskorenie _dvojkliku

en: Drag windows against the top, left, and right screen edges to resize them.
sk: Potiahnutím okien k hornej, ľavej a pravej hrane obrazovky mu zmeníte veľkosť.

en: Driver
sk: Ovládač

en: Dynamic WEP (802.1x)
sk: Dynamické WEP (802.1x)

en: Each device needs an up to date color profile to be color managed.
sk: Každé zariadenie potrebuje na správu farieb aktuálny profil farieb.

en: Edge Scrolling
sk: Rolovať hranou

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit avatar
sk: Upraviť podobizeň

en: Eject
sk: Vysunúť

en: Embed GhostScript fonts only
sk: Vkladať len písma GhostScript

en: Empty
sk: Vybitá

en: Empty all items from Trash?
sk: Vysypať všetky položky z Koša?

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enable A_nimations
sk: Povoliť a_nimácie

en: Enable Mobile Network
sk: Povoliť mobilnú sieť

en: Enable color management for %s
sk: Povoliť správu farieb pre %s

en: Enable media sharing
sk: Povoliť spoločné používanie multimédií

en: Enable or disable remote desktop connections to this computer.
sk: Povoľuje alebo zakazuje vzdialené pripojenia k pracovnej ploche tohto počítača.

en: Enable or disable remote login
sk: Povoliť alebo zakázať vzdialené prihlásenie

en: Enable personal media sharing
sk: Povoliť spoločné používanie osobných multimédií

en: Enable verbose mode
sk: Povolí podrobné výpisy

en: Enabled
sk: Povolené

en: Enables power saver mode when battery is low.
sk: Povolí režim šetriča energie, keď je batéria vybitá.

en: Encrypted
sk: Zašifrované

en: Encrypted RAM
sk: Zašifrované pamäť RAM

en: Encryption Fingerprint
sk: Odtlačok prsta pre overenie totožnosti

en: Enrolled at:
sk: Zaregistrované o:

en: Ensure the device is properly connected.
sk: Uistite sa, že je zariadenie správne pripojené.

en: Enter New PIN
sk: Zadajte nový kód PIN

en: Enter PIN to unlock your SIM card
sk: Zadajte kód PIN na odomknutie vašej karty SIM

en: Enter PUK to unlock your SIM card
sk: Zadajte kód PUK na odomknutie vašej karty SIM

en: Enter a network address or search for a printer
sk: Zadajte sieťovú adresu, alebo vyhľadajte tlačiareň

en: Enter credentials to print from %s.
sk: Zadajte poverenia na tlač z tlačiarne %s.

en: Enter current PIN to change SIM lock settings
sk: Zadajte aktuálny kód PIN na zmenu nastavení uzamknutia karty SIM

en: Enter new shortcut to change %s.
sk: Zadajte novú skratku na zmenu akcie %s.

en: Enter the new shortcut
sk: Zadajte novú skratku

en: Enter username and password to view printers on %s.
sk: Zadajte používateľské meno a heslo pre zobrazenie tlačiarní na serveri %s.

en: Enter username and password to view printers on Print Server.
sk: Zadajte používateľské meno a heslo pre zobrazenie tlačiarní na tlačovom serveri.

en: Enterprise
sk: Podnikové

en: Enterprise Login
sk: Podnikové prihlásenie

en: Enterprise login allows an existing centrally managed user account to be used on this device. You can also use this account to access company resources on the internet.
sk: Podnikové prihlásenie umožňuje použitie existujúceho, centrálne spravovaného, používateľského účtu na tomto zariadení. Tiež môžete použiť tento účet na prístup k prostriedkom spoločnosti na internete.

en: Eraser Pressure Feel
sk: Pocit tlaku gumy

en: Eraser pressure
sk: Tlak gumy

en: Error removing account
sk: Chyba pri odstraňovaní účtu

en: Error switching direct mode: %s
sk: Chyba počas prepínania priameho režimu: %s

en: Existing connection was assumed
sk: Existujúce pripojenie bolo odhadnuté

en: Export VPN connection
sk: Exportovanie pripojenia VPN

en: Exposed to serious security threats.
sk: Vystavené závažným bezpečnostným hrozbám.

en: External pad device
sk: Externé zariadenie s tabletom

en: External tablet device
sk: Externé zariadenie s tabletom

en: FTP proxy port
sk: Port sprostredkovateľa _FTP

en: Fade
sk: Prelínanie

en: Failed to add account
sk: Zlyhalo pridanie účtu

en: Failed to add new printer.
sk: Pridávanie novej tlačiarne zlyhalo.

en: Failed to authorize device:
sk: Zlyhalo overenie totožnosti zariadenia:

en: Failed to claim fingerprint device %s: %s
sk: Zlyhalo vyžiadanie zariadenia na snímanie odtlačkov prstov %s: %s

en: Failed to communicate with the device during enrollment
sk: Zlyhala komunikácia so zariadením počas snímania

en: Failed to communicate with the fingerprint daemon
sk: Zlyhala komunikácia so službou odtlačkov prstov

en: Failed to communicate with the fingerprint reader
sk: Zlyhala komunikácia s čítačkou odtlačkov prstov

en: Failed to contact the accounts service
sk: Spojenie so službou účtov zlyhalo

en: Failed to delete saved fingerprints: %s
sk: Zlyhalo odstránenie uložených odtlačkov prstov: %s

en: Failed to delete user
sk: Odstránenie používateľa zlyhalo

en: Failed to enroll new fingerprint
sk: Zlyhalo nasnímanie nového odtlačku prsta

en: Failed to forget device:
sk: Zlyhalo zabudnutie zariadenia:

en: Failed to get fingerprint devices: %s
sk: Zlyhalo získanie zariadení na snímanie odtlačkov prstov: %s

en: Failed to join domain
sk: Zlyhalo pripojenie k doméne

en: Failed to list fingerprints: %s
sk: Zlyhalo vypísanie zoznamu odtlačkov prstov: %s

en: Failed to log into domain
sk: Zlyhalo prihlásenie do domény

en: Failed to register account
sk: Zlyhala registrácia účtu

en: Failed to register with the requested network
sk: Nepodarilo sa zaregistrovať v požadovanej sieti

en: Failed to release fingerprint device %s: %s
sk: Zlyhalo uvoľnenie zariadenia na snímanie odtlačkov prstov %s: %s

en: Failed to revoke remotely managed user
sk: Zlyhalo zrušenie na diaľku spravovaného používateľa

en: Failed to select the specified APN
sk: Zlyhalo vybratie určeného APN

en: Failed to start enrollment: %s
sk: Zlyhalo spustenie snímania: %s

en: Failed to stop enrollment: %s
sk: Zlyhalo zastavenie snímania: %s

en: February
sk: február

en: File & Link Associations
sk: Priradenie súborov a odkazov

en: File &amp; Link Associations
sk: Priradenia súborov a odkazov

en: File H_istory
sk: H_istória súborov

en: File History
sk: História súborov

en: File History & Trash
sk: História súborov a kôš

en: File Sharing
sk: Spoločné používanie súborov

en: File Sharing allows you to share your Public folder with others on your current network using: %s
sk: Spoločné používanie súborov umožňuje spoločne sprístupniť váš priečinok „Verejné“ s ostatnými na aktuálnej sieti použitím: %s

en: File System
sk: Systém súborov

en: File Types
sk: Typy súborov

en: File _History Duration
sk: Doba _histórie súborov

en: File history keeps a record of files that you have used. This information is shared between applications, and makes it easier to find files that you might want to use.
sk: História súborov uchováva záznamy súborov, ktoré ste používali. Tieto informácie sú sprístupnené aplikáciám a uľahčuje im nájsť súbory, ktoré možno budete chcieť použiť.

en: Fingerprint
sk: Odtlačok prsta

en: Fingerprint Device
sk: Zariadenie na snímanie odtlačkov prstov

en: Fingerprint Enroll
sk: Nasnímanie odtlačku prsta

en: Fingerprint Login
sk: Prihlásenie odtlačkom prsta

en: Fingerprint Manager
sk: Správca odtlačkov prstov

en: Fingerprint device disconnected
sk: Zariadenie na snímanie odtlačkov prstov odpojené

en: Fingerprint device storage is full
sk: Úložisko zariadenia na snímanie odtlačkov prstov je plné

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Complete
sk: Dokončené

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Failed to enroll new fingerprint
sk: Zlyhalo nasnímanie nového odtlačku prsta

[ctx: Fingerprint enroll state]
en: Problem Reading Device
sk: Problém s čítaním zariadenia

en: Fingerprint login allows you to unlock and log into your computer with your finger
sk: Prihlásenie odtlačkom prsta vám umožňuje odomknúť a prihlásiť sa do vášho počítača pomocou vášho prsta

en: Firm
sk: Tvrdý

en: Firmware Attestation
sk: Atestácia firmvéru

en: Firmware Updater Verification
sk: Overenie nástroja na aktualizáciu firmvéru

en: Firmware Updates
sk: Aktualizácie firmvéru

en: Firmware Version
sk: Verzia firmvéru

en: Firmware for the device may be missing
sk: Firmvér pre toto zariadenie môže chýbať

en: Firmware missing
sk: Chýba firmvér

en: Five clicks, GEGL time!
sk: Päť kliknutí, čas pre GEGL!

en: Flash the entire _screen
sk: Blik_núť celou obrazovkou

en: Flash the entire _window
sk: Bliknúť celým o_knom

en: Folders
sk: Priečinky

en: Folders which are searched by system applications, such as Files, Photos and Videos.
sk: Priečinky, ktoré sú prehľadávané systémovými aplikáciami, ako sú Súbory, Fotografie a Videá.

en: Folders which are searched by system applications.
sk: Priečinky, ktoré sú prehľadávané systémovými aplikáciami.

en: Forbid new _USB devices
sk: Zakázať nové zariadenia _USB

en: Forget Connection
sk: Zabudnúť pripojenie

en: Forget Device
sk: Zabudnúť zariadenie

en: Formats
sk: Formáty

en: Forward
sk: Dopredu

en: Found
sk: Nájdené

en: From
sk: Od

en: Front
sk: Dopredu

en: Full Screen
sk: Celá

en: Full access
sk: Plný prístup

en: Full access to /dev
sk: Plný prístup k adresáru /dev

en: Full name
sk: Celé meno

en: Full-screen display correction not possible with this profile
sk: Celoobrazovková korekcia displeja nie je možná s týmto profilom

en: Fully charged
sk: Úplne nabitá

en: GNOME Version
sk: Verzia prostredia GNOME

en: GPRS services not allowed
sk: Služby siete GPRS nie sú povolené

en: Gaming input device
sk: Herné vstupné zariadenie

en: Gateway
sk: Brána

en: General
sk: Všeobecné

en: Generate Random Password
sk: Vygeneruje náhodné heslo

en: GhostScript pre-filtering
sk: Predfiltrovanie pre GhostScript

en: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;Web;Online;Chat;Calendar;Mail;Contact;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;
sk: Google;Facebook;Twitter;Yahoo;web;on-line;rozhovor;chat;kalendár;e-mail;mail;email;pošta;kontakt;ownCloud;Kerberos;IMAP;SMTP;Pocket;ReadItLater;

en: Graphics
sk: Grafika

en: HD DVD video disc
sk: video disk HD DVD

en: HTTP proxy port
sk: Port sprostredkovateľa _HTTP

en: HTTPS proxy port
sk: Port sprostredkovateľa H_TTPS

en: H_TTPS Proxy
sk: Sprostredkovateľ H_TTPS

en: Hardware Address
sk: Hardvérová adresa

en: Hardware Airplane Mode is On
sk: Hardvérový režim v lietadle je zapnutý

en: Hardware Model
sk: Model hardvéru

en: Has network access
sk: Má prístup k sieti

en: Hearing
sk: Sluch

en: Help
sk: Pomocník

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: High contrast on or off
sk: Zapnúť alebo vypnúť vysoký kontrast

en: High performance and power usage.
sk: Vysoký výkon a spotreba energie.

en: Home
sk: Domov

en: Home folder
sk: Domovský priečinok

en: Host firmware security status
sk: Stav zabezpečenia firmvéru hostiteľa

en: Hour
sk: Hodina

en: How much disk space this application is occupying with app data and caches.
sk: Koľko priestoru na disku obsadzuje táto aplikácia svojimi údajmi a vyrovnávacími pamäťami.

en: How to Connect
sk: Ako sa pripojiť

en: IOMMU Protection
sk: Ochrana IOMMU

en: IP Address
sk: Adresa IP

en: IP configuration expired
sk: Platnosť nastavenia IP vypršala

en: IP configuration failed
sk: Nastavenie IP zlyhalo

en: IPv4 Address
sk: Adresa IPv4

en: IPv6 Address
sk: Adresa IPv6

en: IPv_4 Method
sk: Metóda IPv_4

en: IPv_6 Method
sk: Metóda IPv_6

en: I_dentity
sk: I_dentita

en: Identity
sk: Totožnosť

[ctx: Idle time]
en: Never
sk: Nikdy

en: Ignores fast duplicate keypresses
sk: Ignorovať rýchlo opakované stlačenie kláves

en: Import from file…
sk: Importovať zo súboru…

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here.
sk: Aby bolo možné použiť podnikové prihlásenia, tento počítač
    musí byť súčasťou domény. Požiadajte, prosím, vášho správcu,
    aby sem zadal heslo k doméne.

en: Include application-provided search results.
sk: Zahŕňa výsledky vyhľadávania poskytnuté aplikáciami.

en: Include applications from all _workspaces
sk: Zahrnúť aplikácie zo všetkých _pracovných priestorov

en: Include applications from the _current workspace only
sk: Zahrnúť aplikácie iba z _aktuálneho pracovného priestoru

en: Includes keyboard layouts and input methods.
sk: Zahŕňa rozloženia klávesnice a vstupné metódy.

en: Incorrect password
sk: Nesprávne heslo

en: Increase text size
sk: Zväčšiť text

en: Increment Hour
sk: Navýšiť hodinu

en: Increment Minute
sk: Navýšiť minútu

en: Inhibit Shortcuts
sk: Potlačenie skratiek

en: Initial state of the window
sk: Počiatočný stav okna

en: Ink Level
sk: Úroveň atramentu

en: Input
sk: Vstup

en: Input Device
sk: Vstupné zariadenie

[ctx: Input Source]
en: Other
sk: Iný

en: Input Source Switching
sk: Prepínanie zdroja vstupu

en: Input Sources
sk: Zdroje vstupu

en: Input methods can’t be used on the login screen
sk: Vstupné metódy nemôžu byť použité na prihlasovacej obrazovke

en: Input sources can be switched using the %s keyboard shortcut.
    This can be changed in the keyboard shortcut settings.
sk: Zdroje vstupu môžu byť prepnuté pomocou klávesovej skratky %s.
    Tá môže byť zmenená v nastaveniach klávesových skratiek.

en: Insecure network (WEP)
sk: Nezabezpečená sieť (WEP)

en: Insert a SIM card to use this modem
sk: Pre použitie tohto modemu vložte kartu SIM

en: Install PPD File…
sk: Inštalovať súbor PPD…

en: Install some…
sk: Nainštalovať nejaké…

en: Invalid password, please try again
sk: Neplatné heslo, skúste to znovu

en: Invalid setting %s
sk: Neplatné nastavenie %s

en: Invalid setting %s: %s
sk: Neplatné nastavenie %s: %s

en: It is possible to keep the home directory, mail spool and temporary files around when deleting a user account.
sk: Pri odstraňovaní používateľa je možné ponechať jeho domovský priečinok, súbory pošty a dočasné súbory.

en: January
sk: január

en: JetDirect Printer
sk: Tlačiareň s technológiou JetDirect

en: Join
sk: Zlúčiť

en: July
sk: júl

en: June
sk: jún

en: Keep Aspect Ratio
sk: Zachovať pomer strán

en: Key presses repeat when key is held down.
sk: Opakovanie klávesu pri držaní.

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Keyboard;Mouse;a11y;Accessibility;Universal Access;Contrast;Cursor;Sound;Zoom;Screen;Reader;big;high;large;text;font;size;AccessX;Sticky;Keys;Slow;Bounce;Mouse;Double;click;Delay;Speed;Assist;Repeat;Blink;visual;hearing;audio;typing;animations;
sk: Klávesnica;Myš;a11y;Zjednodušenie;Ovládanie;Prístupnosť;Kontrast;Kurzor;Lupa;Obrazovka;Čítačka obrazovky;text;písmo;veľkosť;AccessX;Lepkavé;Klávesy;Pomalé;Poskakujúce;Myš;dvojklik;dvojité;kliknutie;oneskorenie;asistencia;pomoc;opakovanie;blikanie;vizuálne;počúvanie;zvuk;písanie;animácie;

en: Known Wi-Fi Networks
sk: Známe siete Wi-Fi

en: LCD (CCFL backlight)
sk: LCD (technológia podsvietenia CCFL)

en: LCD (RGB LED backlight)
sk: LCD (technológia podsvietenia RGB LED)

en: LCD (white LED backlight)
sk: LCD (technológia podsvietenia bielymi LED diódami)

en: LPD Printer
sk: Tlačiareň protokolu LPD

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Language and format will be changed after next login
sk: Jazyk a formát budú zmenené po ďalšom prihlásení

en: Language;Layout;Keyboard;Input;
sk: Jazyk;Rozloženie;Klávesnica;Vstup;

en: Lap detected: performance mode temporarily unavailable. Move the device to a stable surface to restore.
sk: Zistené lono: výkonný režim je dočasne nedostupný. Obnovíte ho presunutím zariadenia na stabilný povrch.

en: Laptop Screen
sk: Obrazovka prenosného počítača

en: Last Used
sk: Naposledy použité

en: Last Week
sk: Minulý týždeň

en: Last used
sk: Naposledy použité

en: Launch calculator
sk: Spustiť kalkulačku

en: Launch email client
sk: Spustiť emailového klienta

en: Launch help browser
sk: Spustiť prehliadač pomocníka

en: Launch media player
sk: Spustiť prehrávač multimédií

en: Launch web browser
sk: Spustiť webový prehliadač

en: Launchers
sk: Spúšťače

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: Learn more about color management
sk: Zistite viac o správe farieb

en: Left
sk: Ľavé

en: Left Half
sk: Ľavá polovica

en: Left Hand Orientation
sk: Orientácia pre ľavákov

en: Left little finger
sk: Ľavý malíček

en: Left middle finger
sk: Ľavý prostredník

en: Left ring finger
sk: Ľavý prstenník

en: Left thumb
sk: Ľavý palec

en: Level 1
sk: Úroveň 1

en: Level 2
sk: Úroveň 2

en: Level 3
sk: Úroveň 3

en: Limited protection against simple security threats.
sk: Obmedzená ochrana pred jednoduchými bezpečnostnými hrozbami.

en: Line busy
sk: Linka je zaneprázdnená

en: Link Types
sk: Typy odkazov

en: Link speed
sk: Rýchlosť pripojenia

en: Link-Local Only
sk: Len lokálne pripojenie

en: Linux Kernel Verification
sk: Overenie jadra systému Linux

en: Linux Swap
sk: Odkladací priestor systému Linux

en: List possible panel names and exit
sk: Vypíše možné názvy panelov a ukončí sa

en: Loading drivers database…
sk: Načítava sa databáza ovládačov…

en: Loading…
sk: Načítava sa…

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Location Services
sk: Služby umiestnenia

en: Location Services Turned Off
sk: Služby umiestnenia sú vypnuté

en: Location: %s
sk: Umiestnenie: %s

en: Lock SIM with PIN
sk: Uzamknutie karty SIM pomocou kódu PIN

en: Lock screen
sk: Uzamknúť obrazovku

en: Locked
sk: Uzamknuté

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Logged in
sk: Prihlásený

en: Login Screen
sk: Prihlasovacia obrazovka

en: Login;Name;Fingerprint;Avatar;Logo;Face;Password;Parental Controls;Screen Time;App Restrictions;Web Restrictions;Usage;Usage Limit;Kid;Child;
sk: prihlásenie;prihlásiť;odtlačok prsta;avatar;podobizeň;logo;heslo;rodičovská kontrola;čas obrazovky;obmedzenia aplikácií;obmedzenia webu;využitie;limit využitia;dieťa;deti;

en: Logout…
sk: Odhlásiť sa…

en: Long Edge (Standard)
sk: Dlhý okraj (štandard)

en: Low battery: power saver enabled. Previous mode will be restored when battery is sufficiently charged.
sk: Vybitá batéria: je povolený šetrič energie. Predchádzajúci režim bude obnovený po dostatočnom nabití batérie.

en: Low on a marker supply
sk: Málo farby

en: Low on developer
sk: Málo vývojky

en: Low on paper
sk: Málo papiera

en: Low on toner
sk: Málo tonera

en: MSCHAPv2 (no EAP)
sk: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: M_TU
sk: M_aximálna prenosová jednotka (MTU)

en: M_odem Details
sk: Podrobnosti o m_odeme

en: M_usic
sk: _Hudba

en: Magnifier
sk: Lupa

en: Magnifier Position:
sk: Pozícia lupy:

en: Magnifier _extends outside of screen
sk: _Lupa zasahuje aj mimo obrazovky

en: Magnifier cursor _pushes contents around
sk: Kurzor lupy po_súva obsah

en: Magnifier cursor moves with _contents
sk: Kurzor lupy sa posúva s _obsahom

en: Make available to _other users
sk: Sprístupniť _ostatným používateľom

en: Make it easier to see, hear, type, point and click
sk: Uľahčuje videnie, písanie, počúvanie, ukazovanie a klikanie

en: Make sure you have a Wi-Fi adapter plugged and turned on
sk: Uistite sa, že máte Wi-Fi adaptér pripojený a zapnutý

en: Make sure you have a Wireless Wan/Cellular device
sk: Uistite sa, že máte zariadenie pre bezdrôtovú WAN/mobilnú sieť

en: Manage Thunderbolt devices
sk: Spravuje zariadenia Thunderbolt

en: Manage preferences for productivity and multitasking
sk: Spravuje predvoľby pre produktivitu a súbežnú prácu

en: Manage user accounts
sk: Správa používateľských účtov

en: Manual
sk: Ručné

en: Manual Schedule
sk: Ručné plánovanie

en: Manufacturer
sk: Výrobca

en: Map Buttons
sk: Priradenie tlačidiel

en: Map buttons to functions
sk: Priraďte tlačidlá k funkciám

en: March
sk: marec

en: Master volume
sk: Hlavná hlasitosť

en: May
sk: máj

en: Measurement
sk: Miery

en: Media Sharing
sk: Spoločné používanie multimédií

en: Media player
sk: Prenosný prehrávač

en: Memory
sk: Pamäť

en: Methods for entering symbols and letter variants using the keyboard.
sk: Metódy zadávania symbolov a variantov písmen pomocou klávesnice.

en: Metric
sk: Metrika

en: Microphone
sk: Mikrofón

en: Microphone Turned Off
sk: Mikrofón je vypnutý

en: Microphone mute/unmute
sk: Stlmenie/obnovenie mikrofónu

en: Middle Mouse Button Click
sk: Kliknutie stredným tlačidlom myši

en: Minute
sk: Minúta

en: Mirror
sk: Zrkadliť

en: Mis-click detected, restarting…
sk: Zistené kliknutie mimo, reštartuje sa…

en: Mobile Network
sk: Mobilná sieť

en: Mobile devices can scan the QR code to connect.
sk: Mobilné zariadenia sa môžu pripojiť oskenovaním QR kódu.

en: Modem Details
sk: Podrobnosti o modeme

en: Modem Status
sk: Stav modemu

en: Modem initialization failed
sk: Inicializácia modemu zlyhala

en: Modem not found
sk: Nenájdený modem

en: Month
sk: Mesiac

en: More options…
sk: Viac volieb…

en: More…
sk: Viac…

en: Motion _threshold:
sk: M_edza pohybu:

en: Mouse
sk: Myš

en: Mouse & Touchpad
sk: Myš a touchpad

en: Mouse Speed
sk: Rýchlosť myši

en: Move Down
sk: Presunúť nadol

en: Move Up
sk: Presunúť nahor

en: Move this job to the top of the queue
sk: Presunie túto úlohu navrch fronty

en: Move your calibration device to the calibrate position and press “Continue”
sk: Presuňte vaše kalibračné zariadenie do kalibračnej pozície a stlačte tlačidlo „Pokračovať“

en: Move your calibration device to the surface position and press “Continue”
sk: Presuňte vaše kalibračné zariadenie do pozície na povrchu a stlačte tlačidlo „Pokračovať“

en: Multi-Monitor
sk: Viacero monitorov

en: Multiple Displays
sk: Viacero displejov

en: Multitasking
sk: Súbežná práca

en: Multitasking;Multitask;Productivity;Customize;Desktop;Hot Corner;Workspaces;
sk: multitasking;súbežná;práca;produktivita;prispôsobiť;prispôsobenie;pracovná;plocha;aktívny roh;pracovné priestory;

en: Must have a maximum of %d character | Must have a maximum of %d characters
sk[0]: Musí obsahovať maximálne %d znakov
sk[1]: Musí obsahovať maximálne %d znak
sk[2]: Musí obsahovať maximálne %d znaky

en: Must have a minimum of 8 characters
sk: Musí obsahovať minimálne 8 znakov

en: Mute
sk: Stlmiť

en: N_etwork
sk: Si_eť

en: Name
sk: Názov

en: Name:
sk: Názov:

en: Native to display
sk: Pôvodný pre displej

en: Natural Scrolling
sk: Prirodzené rolovanie

en: Netmask
sk: Maska siete

en: Network
sk: Sieť

en: Network Mode
sk: Režim siete

en: Network Name
sk: Názov siete

en: Network Proxy
sk: Sieťový sprostredkovateľ (proxy)

en: Network Status
sk: Stav siete

en: Network Type
sk: Typ siete

en: Network details for the selected networks, including passwords and any custom configuration will be lost.
sk: Podrobnosti o vybraných sietiach, vrátane hesla a vlastných nastavení, budú stratené.

[ctx: Network mode]
en: Unknown
sk: Neznámy

en: Network registration denied
sk: Registrácia siete bola zamietnutá

en: Network registration timed out
sk: Vypršal limit pre registráciu siete

en: Network timeout
sk: Čas siete vypršal

en: Network;IP;LAN;Proxy;WAN;Broadband;Modem;Bluetooth;vpn;DNS;
sk: sieť;IP;LAN;proxy;sprostredkovateľ;WAN;širokopásmové;modem;Bluetooth;vpn;DNS;

en: Network;Wireless;Wi-Fi;Wifi;IP;LAN;Broadband;DNS;Hotspot;
sk: sieť;bezdrôtová;Wi-Fi;wifi;IP;LAN;širokopásmové;pripojenie;DNS;hotspot;aktívny;bod;

en: NetworkManager needs to be running
sk: NetworkManager musí byť spustený

en: NetworkManager needs to be running.
sk: NetworkManager musí byť spustený.

en: Networks
sk: Siete

en: Never
sk: Nikdy

en: New Password
sk: Nové heslo

en: New Profile
sk: Nový profil

en: New shortcut…
sk: Nová skratka…

en: Next
sk: Nasledujúci

en: Next track
sk: Nasledujúca stopa

en: Night Light
sk: Nočné osvetlenie

en: Night Light unavailable
sk: Nočné osvetlenie nie je dostupné

en: Night light makes the screen color warmer. This can help to prevent eye strain and sleeplessness.
sk: Nočné osvetlenie spôsobí, že bude farba obrazovky teplejšia. Tým sa pomôže znížiť námaha očí a zabrániť nespavosti.

en: No Active Jobs
sk: Žiadne aktívne úlohy

en: No Active Printer Jobs
sk: Žiadne aktívne úlohy tlačiarne

en: No Applications Have Asked for Camera Access
sk: Žiadne aplikácie si nevyžiadali prístup ku kamere

en: No Applications Have Asked for Location Access
sk: Žiadne aplikácie si nevyžiadali prístup k umiestneniu

en: No Applications Have Asked for Microphone Access
sk: Žiadne aplikácie si nevyžiadali prístup k mikrofónu

en: No Bluetooth Found
sk: Nenašli sa žiadne Bluetooth zariadenia

en: No CA certificate is _required
sk: Nie je vyžadovaný žiadny certifikát CA

en: No Desktop Background
sk: Bez pozadia plochy

en: No Error
sk: Bez chyby

en: No Events
sk: Žiadne udalosti

en: No Fingerprint device
sk: Žiadne zariadenie na snímanie odtlačkov prstov

en: No Printers Found
sk: Nenašli sa žiadne tlačiarne

en: No SIM
sk: Žiadna karta SIM

en: No Search Results
sk: Žiadne výsledky vyhľadávania

en: No Thunderbolt Support
sk: Žiadna podpora zariadení Thunderbolt

en: No Users Found
sk: Nenašli sa žiadni používatelia

en: No WWAN Adapter Found
sk: Nenašiel sa žiadny adaptér WWAN

en: No Wi-Fi Adapter Found
sk: Nenašiel sa žiadny Wi-Fi adaptér

en: No applications
sk: Žiadne aplikácie

en: No applications can capture photos or video.
sk: Žiadne aplikácie nemôžu zachytávať fotografie alebo videá.

en: No applications can obtain location information.
sk: Žiadne aplikácie nemôžu získať informácie o umiestnení.

en: No applications can record sound.
sk: Žiadne aplikácie nedokážu nahrávať zvuk.

en: No applications found
sk: Nenašli sa žiadne aplikácie

en: No carrier could be established
sk: Nepodarilo sa pripojiť k žiadnemu poskytovateľovi

en: No connection to phone
sk: Žiadne pripojenie k telefónu

en: No devices attached
sk: Žiadne pripojené zariadenia

en: No dial tone
sk: Nie je oznamovací tón

en: No fingerprint device
sk: Žiadne zariadenie na snímanie odtlačkov prstov

en: No input source selected
sk: Nebol vybraný žiadny zdroj vstupu

en: No input sources found
sk: Nenašli sa žiadne zdroje vstupu

en: No internet connection — connect to set up new online accounts
sk: Bez pripojenia k internetu — pripojte sa pre nastavenie nového účtu služieb

en: No keyboard shortcut found
sk: Nenašla sa žiadna klávesová skratka

en: No languages found
sk: Nenašli sa žiadne jazyky

en: No network service
sk: Žiadna sieťová služba

en: No networks selected for sharing
sk: Nie sú vybraté žiadne siete na sprístupnenie

en: No pre-filtering
sk: Žiadne predfiltrovanie

en: No printers
sk: Žiadne tlačiarne

en: No protection when the device is started.
sk: Žiadna ochrana po spustení zariadenia.

en: No results found
sk: Nenašli sa žiadne výsledky

en: No such domain or realm found
sk: Nebola nájdená taká doména alebo pôsobisko

en: No suitable driver found
sk: Nenašiel sa žiadny vhodný ovládač

en: No supported way to authenticate with this domain
sk: Overenie totožnosti nie je pri tejto doméne podporované

en: No tablet detected
sk: Nebol nájdený žiadny tablet

en: None
sk: Žiadne

en: Not Available
sk: Nedostupná

en: Not Enabled
sk: Nepovolené

en: Not Encrypted
sk: Nezašifrované

en: Not Found
sk: Nenájdené

en: Not Locked
sk: Neuzamknuté

en: Not Registered
sk: Neregistrovaná

en: Not Supported
sk: Nepodporované

en: Not Valid
sk: Neplatné

en: Not calibrated
sk: Nenakalibrované

en: Not charging
sk: Nenabíja sa

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Not searching for networks
sk: Nehľadá siete

en: Not set up
sk: Nenastavené

en: Nothing
sk: Nespraviť nič

en: Notifications
sk: Oznámenia

en: Notifications will continue to appear in the notification list when popups are disabled.
sk: Oznámenia sa budú naďalej zobrazovať v zozname oznámení, aj keď sú vyskakovacie oznámenia zakázané.

en: Notifications;Banner;Message;Tray;Popup;
sk: Oznámenia;Bublina;Správa;Oblasť upozornení;Vyskakovacie;

en: November
sk: november

en: Numbers
sk: Čísla

en: OS Build ID
sk: ID zostavy OS

en: OS Name
sk: Názov OS

en: OS Type
sk: Typ OS

en: October
sk: október

en: Off
sk: Vypnuté

en: On
sk: Zapnuté

en: On _Battery Power
sk: Napájaný z _batérie

en: One Sided
sk: Jednostranne

[ctx: Online Account]
en: Other
sk: Iný

en: Online Accounts
sk: Účty služieb

en: Only USB and Display Port devices can attach.
sk: Môžu byť pripojené iba zariadenia typu USB a Display Port.

en: Oops, something has gone wrong. Please contact your software vendor.
sk: Ale nie. Niekde nastala chyba. Prosím, kontaktuje vášho dodávateľa softvéru.

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open System
sk: Bez overovania

en: Open cover
sk: Otvorený kryt

en: Open door
sk: Otvorené dvierka

en: Open folder
sk: Otvoriť priečinok

en: Open the Parental Controls application.
sk: Otvoriť aplikáciu Rodičovská kontrola.

en: Operation Cancelled
sk: Operácia zrušená

en: Operation not allowed
sk: Operácia nie je umožnená

en: Operation not supported
sk: Operácia nie je podporovaná

en: Options
sk: Voľby

en: Options…
sk: Voľby…

en: Orientation
sk: Orientácia

en: Other Devices
sk: Ostatné zariadenia

en: Other Media
sk: Ostatné nosiče

en: Other Users
sk: Ostatní používatelia

en: Others
sk: Ostatné

en: Other…
sk: Iný…

en: Out of a marker supply
sk: Minula sa farba

en: Out of developer
sk: Minula sa vývojka

en: Out of paper
sk: Minul sa papier

en: Out of toner
sk: Minul sa toner

en: Output
sk: Výstup

en: Output Device
sk: Výstupné zariadenie

en: Output Tray
sk: Výstupný zásobník

en: Own Number
sk: Vlastné číslo

en: PAC _file
sk: _Súbor PAC

en: PAC files (*.pac)
sk: Súbory PAC (*.pac)

en: PEAP _version
sk: _Verzia PEAP

en: PIN check failed
sk: Zlyhala kontrola kódu PIN

en: PIN code should be a 4-8 digit number
sk: Kód PIN by malo byť 4 až 8 ciferné číslo

en: PM
sk: odpoludnia

en: PPP failed
sk: PPP zlyhalo

en: PPP service disconnected
sk: Služba PPP bola odpojená

en: PPP service failed to start
sk: Služba PPP zlyhala pri štarte

en: PUK code should be an 8 digit number
sk: Kód PUK by malo byť 8 ciferné číslo

en: Pages per side
sk: Stránok na stranu

en: Panel to display
sk: Panel na zobrazenie

en: Panel;Projector;xrandr;Screen;Resolution;Refresh;Monitor;Night;Light;Blue;redshift;color;sunset;sunrise;
sk: Panel;Projektor;xrandr;Obrazovka;Rozlíšenie;Obnovovanie;Displej;Noc;Nočné;Svetlo;Osvetlenie;Modrá;Farba;Redshift;Západ;Východ;Slnka;

en: Paper
sk: Papier

en: Paper Source
sk: Zdroj papiera

en: Paper Type
sk: Typ papiera

en: Parallel Port
sk: Paralelný port

en: Password
sk: Heslo

en: Password copied
sk: Heslo bolo skopírované

en: Password could not be changed
sk: Heslo nemohlo byť zmenené

[ctx: Password hint]
en: A password without your user name would be stronger.
sk: Heslo bez vášho mena bude silnejšie.

[ctx: Password hint]
en: Adding more letters, numbers and punctuation will make the password stronger.
sk: Pridaním viacerých písmen, čísel a interpunkčných heslo zosilníte.

[ctx: Password hint]
en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
sk: Zmiešajte veľké a malé písmená a skúste použiť jedno alebo viac číslic.

[ctx: Password hint]
en: Password needs to be longer. Try to add more letters, numbers and punctuation.
sk: Heslo musí byť dlhšie. Skúste pridať viac písmen, čísel a interpunkčných znamienok.

[ctx: Password hint]
en: The new password needs to be different from the old one.
sk: Nové heslo musí byť odlišné od pôvodného hesla.

[ctx: Password hint]
en: Try changing some letters and numbers.
sk: Skúste zmeniť niektoré písmená a čísla.

[ctx: Password hint]
en: Try changing the password a bit more.
sk: Skúste ešte viac zmeniť heslo.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid common words.
sk: Skúste sa vyhnúť často používaným slovám.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid reordering existing words.
sk: Skúste sa vyhnúť zmene poradia existujúcich slov.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same character.
sk: Skúste sa vyhnúť opakovaniu toho istého znaku.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
sk: Skúste sa vyhnúť opakovaniu toho istého znaku: musíte zmiešať písmená, čísla a interpunkčné znamienka.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd.
sk: Skúste sa vyhnúť frázam ako 1234 alebo abcd.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid some of the words included in the password.
sk: Skúste sa vyhnúť slovám, ktoré sú obsiahnuté v hesle.

[ctx: Password hint]
en: Try to avoid using your name in the password.
sk: Skúste sa vyhnúť použitiu vášho mena v hesle.

[ctx: Password hint]
en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation.
sk: Skúste použiť zmes písmen, čísel a interpunkčných znamienok.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more lowercase letters.
sk: Skúste použiť viac malých písmen.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more numbers.
sk: Skúste použiť viac čísel.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more special characters, like punctuation.
sk: Skúste použiť viac špeciálnych znakov ako sú interpunkčné znamienka.

[ctx: Password hint]
en: Try to use more uppercase letters.
sk: Skúste použiť viac veľkých písmen.

[ctx: Password mode]
en: Account disabled
sk: Účet je zakázaný

[ctx: Password mode]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: Password mode]
en: To be set at next login
sk: Nastaviť pri najbližšom prihlásení

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Pause playback
sk: Pozastaviť prehrávanie

en: Pauses the computer after a period of inactivity.
sk: Pozastaví počítač po časovom úseku nečinnosti.

en: Pending Devices
sk: Čakajúce zariadenia

en: Performance mode activated by “%s”.
sk: Výkonný režim aktivovaný aplikáciou „%s“.

en: Performance mode temporarily disabled due to high operating temperature.
sk: Výkonný režim je dočasne zakázaný kvôli vysokej pracovnej teplote.

en: Performance mode temporarily disabled.
sk: Výkonný režim je dočasne zakázaný.

en: Period after the screen blanks when the screen is automatically locked.
sk: Doba, po ktorej sa obrazovka vyprázdni, keď je obrazovka automaticky uzamknutá.

en: Period of inactivity after which the screen will go blank.
sk: Doba nečinnosti, po ktorej sa vyprázdni obrazovka.

en: Permanent
sk: Trvalá

en: Personal digital assistant
sk: Vreckový počítač (PDA)

en: Phone failure
sk: Zlyhanie telefónu

en: Place your calibration device over the square and press “Start”
sk: Umiestnite vaše kalibračné zariadenie nad štvorec a stlačte tlačidlo „Začať“

en: Places
sk: Miesta

en: Plasma
sk: Plazma

en: Platform Debugging
sk: Ladenie platformy

en: Play (or play/pause)
sk: Prehrať (alebo prehrať/pozastaviť)

en: Please choose another password.
sk: Prosím, zvoľte si iné heslo.

en: Please make sure that the AccountService is installed and enabled.
sk: Uistite sa, prosím, že je služba AccountService nainštalovaná a povolená.

en: Please plug in or turn on your Wacom tablet.
sk: Prosím, zapojte alebo zapnite váš tablet Wacom.

en: Please provide PIN code for SIM %d
sk: Prosím, poskytnite kód PIN pre kartu SIM č. %d

en: Please provide PUK code for SIM %d
sk: Prosím, poskytnite kód PUK pre kartu SIM č. %d

en: Please restart when the problem is resolved.
sk: Prosím, vykonajte reštart, keď bude problém vyriešený.

en: Please set the display to a brightness that is typical for you. Color management will be most accurate at this brightness level.
sk: Prosím, nastavte displej na jas ktorý bežne používate. Správa farieb bude najpresnejšia pri tejto úrovni jasu.

en: Please tap the target markers as they appear on screen to calibrate the tablet.
sk: Prosím, dotknite sa cieľových značiek, tak ako sa objavujú na obrazovke, aby sa tablet nakalibroval.

en: Please type your current password again.
sk: Prosím, zadajte vaše aktuálne heslo ešte raz.

en: Plug in a dongle to use Bluetooth.
sk: Pre použitie rozhrania Bluetooth pripojte adaptér.

en: Po_wer Button Behavior
sk: Správanie _tlačidla napájania

en: Pointing &amp; Clicking
sk: Ukazovanie a klikanie

en: Portrait
sk: Na výšku

en: PostScript Printer Description files (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)
sk: Súbory popisu PostScriptu tlačiarne (*.ppd, *.PPD, *.ppd.gz, *.PPD.gz, *.PPD.GZ)

en: Power
sk: Napájanie

en: Power Mode
sk: Režim spotreby energie

en: Power Off
sk: Vypnúť

en: Power Saver mode activated by “%s”.
sk: Režim šetriča energie aktivovaný aplikáciou „%s“.

en: Power Saving Options
sk: Voľby šetrenia energie

[ctx: Power profile]
en: Balanced
sk: Vyvážený

[ctx: Power profile]
en: Performance
sk: Výkon

[ctx: Power profile]
en: Power Saver
sk: Šetrič energie

en: Power;Sleep;Suspend;Hibernate;Battery;Brightness;Dim;Blank;Monitor;DPMS;Idle;Energy;
sk: Napájanie;Uspať;Hibernovať;Batéria;Jas;Stmavenie;Prázdny;Displej;Obrazovka;DPMS;Nečinnosť;Energia;

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Preferences;Settings;
sk: Nastavenia;Konfigurácia;

en: Prefix
sk: Predpona

en: Preserve
sk: Zachovaná

en: Press Esc to cancel or Backspace to disable the keyboard shortcut.
sk: Stlačením klávesu Esc zrušíte a klávesom Backspace zakážete klávesovú skratku.

en: Prevent new USB devices from interacting with the system when the screen is locked.
sk: Zabráni novým zariadeniam USB ovplyvniť systém počas uzamknutej obrazovky.

en: Preview
sk: Ukážka

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Previous track
sk: Predchádzajúca stopa

en: Primary Button
sk: Hlavné tlačidlo

en: Primary Display
sk: Hlavný displej

en: Primary Menu
sk: Hlavná ponuka

en: Printer Default
sk: Predvolené hodnoty tlačiarne

en: Printer Details
sk: Podrobnosti o tlačiarni

[ctx: Printer Option Group]
en: Advanced
sk: Pokročilé

[ctx: Printer Option Group]
en: Color
sk: Farba

[ctx: Printer Option Group]
en: Finishing
sk: Dokončovanie

[ctx: Printer Option Group]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: Printer Option Group]
en: Image Quality
sk: Kvalita obrázkov

[ctx: Printer Option Group]
en: Installable Options
sk: Inštalované vybavenie

[ctx: Printer Option Group]
en: Job
sk: Úloha

[ctx: Printer Option Group]
en: Page Setup
sk: Nastavenie stránky

[ctx: Printer jobs dialog title]
en: %s — Active Jobs
sk: %s — Aktívne úlohy

en: Printer names cannot contain SPACE, TAB, #, or /
sk: Názvy tlačiarní nemôžu obsahovať MEDZERU, TABULÁTOR, znak # alebo /

en: Printer “%s” has been deleted
sk: Tlačiareň „%s“ bola odstránená

en: Printer;Queue;Print;Paper;Ink;Toner;
sk: Tlačiareň;Rad;Fronta;Tlač;Papier;Atrament;Toner;

en: Printers
sk: Tlačiarne

en: Printing Options
sk: Voľby tlače

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Private _key
sk: Súkromný _kľúč

en: Problem Reporting
sk: Hlásenie problémov

en: Problems detected. The profile may not work correctly. <a href="">Show details.</a>
sk: Bol zistený problém. Profil nemusí fungovať správne. <a href="">Zobraziť podrobnosti.</a>

en: Processor
sk: Procesor

en: Processor Security Checks
sk: Bezpečnostné kontroly procesora

en: Profile %d
sk: Profil č. %d

en: Profile Name
sk: Názov profilu

en: Profile Name:
sk: Názov profilu:

en: Profile Whitepoint
sk: Biely bod profilu

[ctx: Profile quality]
en: High Quality
sk: Vysoká kvalita

[ctx: Profile quality]
en: Low Quality
sk: Nízka kvalita

[ctx: Profile quality]
en: Medium Quality
sk: Stredná kvalita

en: Profile successfully created!
sk: Profil bol úspešne vytvorený!

en: Projector
sk: Projektor

en: Protect your conversations
sk: Ochráňte vaše konverzácie

en: Protect your location information
sk: Ochráňte informácie o vašom umiestnení

en: Protect your pictures
sk: Ochráňte vaše obrázky

en: Protected EAP (PEAP)
sk: Chránený EAP (PEAP)

en: Protected against a wide range of security threats.
sk: Ochránené pred veľkým množstvom bezpečnostných hrozieb.

en: Protected against common security threats.
sk: Ochránené pred bežnými bezpečnostnými hrozbami.

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Puts a delay between when a key is pressed and when it is accepted
sk: Vložiť pauzu medzi stlačenie klávesu a jeho prijatie

en: Quality
sk: Kvalita

en: R_epeat Keys
sk: O_pakovanie klávesov

en: Random
sk: Náhodná

en: Re_place
sk: Nah_radiť

en: Read-only
sk: Iba na čítanie

en: Rear
sk: Dozadu

en: Receive system searches and send results.
sk: Prijíma systémové hľadania a odosiela výsledky.

en: Record audio with the microphone.
sk: Zaznamenáva zvuk pomocou mikrofónu.

en: Reduced performance and power usage.
sk: Znížený výkon a spotreba energie.

en: Reduces the screen brightness when the computer is inactive.
sk: Zníži jas obrazovky, keď počítač nie je aktívny.

en: Refresh Network Providers
sk: Obnoviť poskytovateľov siete

en: Refresh Rate
sk: Obnovovacia frekvencia

en: Region & Language
sk: Región a jazyk

en: Registered
sk: Registrovaná

en: Remote Control
sk: Vzdialené ovládanie

en: Remote Desktop
sk: Vzdialená pracovná plocha

en: Remote Desktop Address
sk: Adresa vzdialenej pracovnej plochy

en: Remote Login
sk: Vzdialené prihlásenie

en: Remote _Desktop
sk: Vzdialená _pracovná plocha

en: Remote desktop allows viewing and controlling your desktop from another computer.
sk: Vzdialená pracovná plocha umožňuje zobrazenie a ovládanie vašej pracovnej plochy z iného počítača.

en: Removable Media
sk: Vymeniteľné nosiče

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove Account
sk: Odstrániť účet

en: Remove Connection Profile
sk: Odstrániť profil pripojenia

en: Remove Printer
sk: Odstrániť tlačiareň

en: Remove User…
sk: Odstrániť používateľský účet…

en: Remove VPN
sk: Odstrániť VPN

en: Rename Device
sk: Premenovanie zariadenia

en: Repeat Keys
sk: Opakovanie klávesov

en: Repeat keys delay
sk: Oneskorenie opakovania klávesov

en: Repeat keys speed
sk: Rýchlosť opakovania kláves

en: Repeatedly lift and place your finger on the reader to enroll your fingerprint
sk: Opakovane zdvihnite a priložte váš prst na čítačku pre nasnímanie odtlačku prsta

en: Report your problems
sk: Nahláste vaše problémy

en: Reproduce sounds.
sk: Reprodukuje zvuky.

en: Requires internet access
sk: Vyžaduje prístup na internet

en: Requires location services enabled and internet access
sk: Vyžaduje povolené služby umiestnenia a prístup na internet

en: Requires writable media
sk: Vyžaduje zapisovateľný nosič

en: Reset
sk: Vrátiť pôvodné

en: Reset All
sk: Obnoviť všetky

en: Reset All Shortcuts?
sk: Obnoviť všetky skratky?

en: Reset All…
sk: Obnoviť všetky…

en: Reset all shortcuts to their default keybindings
sk: Obnoví všetky skratky na ich pôvodné kombinácie klávesov

en: Reset the shortcut to its default value
sk: Obnoví skratku na predvolenú hodnotu

en: Resetting the shortcuts may affect your custom shortcuts. This cannot be undone.
sk: Obnovenie skratiek môže mať vplyv na vaše vlastné skratky. Táto akcia je nenávratná.

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Restart Filter
sk: Reštartovať filter

en: Restart Now
sk: Reštartovať teraz

en: Restrict Viewing Angle
sk: Obmedziť pozorovací uhol

en: Results are displayed according to the list order.
sk: Výsledky sú zobrazené podľa poradia zoznamu.

en: Resume
sk: Pokračovať

en: Reverse landscape
sk: Opačne na šírku

en: Reverse portrait
sk: Opačne na výšku

en: Right
sk: Pravé

en: Right Half
sk: Pravá polovica

en: Right Mouse Button Click
sk: Kliknutie pravým tlačidlom myši

en: Right little finger
sk: Pravý malíček

en: Right middle finger
sk: Pravý prostredník

en: Right ring finger
sk: Pravý prstenník

en: Right thumb
sk: Pravý palec

en: Roaming not allowed in this location area
sk: Roaming nie je povolený v tejto oblasti

en: Routes
sk: Smerovania

en: Run in Background
sk: Spustenie na pozadí

en: SIM %d
sk: Karta SIM č. %d

en: SIM Card not inserted
sk: Karta SIM nie je vložená

en: SIM Lock
sk: Uzamknutie karty SIM

en: SIM Locked
sk: SIM uzamknutá

en: SIM PIN required
sk: Vyžadovaný kód PIN pre kartu SIM

en: SIM PIN2 required
sk: Vyžadovaný kód PIN2 pre kartu SIM

en: SIM PUK required
sk: Vyžadovaný kód PIN pre kartu SIM

en: SIM PUK2 required
sk: Vyžadovaný kód PUK2 pre kartu SIM

en: SIM Pin required
sk: Vyžadovaný kód Pin pre kartu SIM

en: SIM Puk required
sk: Vyžadovaný kód Puk pre kartu SIM

en: SIM busy
sk: Karta SIM je zaneprázdnená

en: SIM card used for internet
sk: Karta SIM použitá pre internet

en: SIM failure
sk: Zlyhanie karty SIM

en: SIM not inserted
sk: Karta SIM nie je vložená

en: SIM wrong
sk: Zlá karta SIM

en: S_ecurity
sk: Z_abezpečenie

en: S_low Keys
sk: Poma_lé klávesy

en: Save Profile
sk: Uloženie profilu

en: Scan new fingerprint
sk: Oskenovať nový odtlačok prsta

en: Schedule
sk: Plánovanie

en: Screen
sk: Obrazovka

en: Screen Calibration
sk: Kalibrovanie obrazovky

en: Screen Lock
sk: Uzamknutie obrazovky

en: Screen Privacy
sk: Súkromie obrazovky

en: Screen Settings
sk: Nastavenia obrazovky

en: Screen _Blank
sk: Vyprázdniť _obrazovku

en: Screen _Keyboard
sk: _Klávesnica na obrazovke

en: Screen _Reader
sk: Čítačka _obrazovky

en: Screen brightness adjusts to the surrounding light.
sk: Jas obrazovky sa upraví podľa okolitého svetla.

en: Screenshots
sk: Snímky obrazoviek

en: Scrolling moves the content, not the view.
sk: Rolovaním sa posunie obsah a nie zobrazenie.

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Search Locations
sk: Vyhľadávanie v umiestneniach

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search for Drivers
sk: Vyhľadať ovládače

en: Search for a city
sk: Vyhľadajte mesto

en: Search for the string
sk: Vyhľadá reťazec

en: Search locales…
sk: Vyhľadajte miestne nastavenia…

en: Search;Find;Index;Hide;Privacy;Results;
sk: Vyhľadávanie;Nájsť;Index;Skryť;Súkromie;Výsledky;

en: Searches can be for countries or languages.
sk: Vyhľadávané môžu byť krajiny alebo jazyky.

en: Searching
sk: Vyhľadávanie

en: Searching for Printers
sk: Vyhľadávajú sa tlačiarne

en: Searching for preferred drivers…
sk: Hľadajú sa preferované ovládače…

en: Secondary click delay
sk: Oneskorenie sekundárneho kliknutia

en: Secrets were required, but not provided
sk: Boli požadované tajné informácie, ale neboli poskytnuté

en: Section
sk: Sekcia

en: Secure network
sk: Zabezpečená sieť

en: Secure network (WPA)
sk: Zabezpečená sieť (WPA)

en: Secure network (WPA2)
sk: Zabezpečená sieť (WPA2)

en: Secure network (WPA3)
sk: Zabezpečená sieť (WPA3)

en: Security
sk: Zabezpečenie

en: Security Level
sk: Úroveň zabezpečenia

en: Security Level 0
sk: Úroveň zabezpečenia 0

en: Security Level 1
sk: Úroveň zabezpečenia 1

en: Security Level 2
sk: Úroveň zabezpečenia 2

en: Security Level 3
sk: Úroveň zabezpečenia 3

en: Security levels are not available for this device.
sk: Úrovne bezpečnosti nie sú pre toto zariadenie dostupné.

en: Seeing
sk: Zrak

en: Select
sk: Vybrať

en: Select ICC Profile File
sk: Výber súboru s profilom ICC

en: Select Language
sk: Výber jazyka

en: Select Location
sk: Výber miesta

en: Select PPD File
sk: Výber súboru PPD

en: Select Printer Driver
sk: Výber ovládača pre tlačiareň

en: Select a File…
sk: Vybrať súbor…

en: Select a display target white point. Most displays should be calibrated to a D65 illuminant.
sk: Vyberte cieľový biely bod displeja. Väčšina displejov by mala byť nakalibrovaná na osvetlenie D65.

en: Select a file
sk: Vybrať súbor

en: Select a picture
sk: Výber obrázka

en: Select an application for audio CDs
sk: Vyberte si aplikáciu pre audio CD

en: Select an application for software CDs
sk: Vyberte si aplikáciu pre CD so softvérom

en: Select an application for video DVDs
sk: Vyberte si aplikáciu pre video DVD

en: Select an application to run when a camera is connected
sk: Vyberte si aplikáciu, ktorá sa spustí pri pripojení fotoaparátu

en: Select an application to run when a music player is connected
sk: Vyberte si aplikáciu, ktorá sa spustí pri pripojení hudobného prehrávača

en: Select file to import
sk: Výber súboru na importovanie

en: Select from Database…
sk: Vybrať z databázy…

en: Select how media should be handled
sk: Vyberte si, ako sa bude zaobchádzať s nosičmi

en: Select how other media should be handled
sk: Vyberte si, ako sa bude zaobchádzať s inými nosičmi

en: Select the sensor device you want to use for calibration.
sk: Vyberte zariadenie so senzorom, ktoré chcete použiť na kalibráciu.

en: Select the type of display that is connected.
sk: Vyberte typ pripojeného displeja.

en: Select your display language and formats
sk: Vyberá váš zobrazovaný jazyk a formáty

en: Sending reports of technical problems helps us improve %s. Reports are sent anonymously and are scrubbed of personal data. %s
sk: Odoslaním hlásení o technických problémoch nám pomôže vylepšiť systém %s. Hlásenia sú odosielané anonymne a neobsahujú osobné údaje. %s

en: Separate IP addresses with commas
sk: IP adresy oddeľte čiarkami

en: September
sk: september

en: Serial Port
sk: Sériový Port

en: Server requires authentication
sk: Server vyžaduje overenie totožnosti

en: Session Bus
sk: Zbernica relácie

en: Session Ended
sk: Ukončenie relácie

en: Session Started
sk: Spustenie relácie

en: Set Custom Shortcut
sk: Nastavenie vlastnej skratky

en: Set Shortcut
sk: Nastaviť skratku

en: Set Shortcut…
sk: Nastaviť skratku…

en: Set a password now
sk: Nastaviť heslo teraz

en: Set button mappings and adjust stylus sensitivity for graphics tablets
sk: Nastavuje mapovanie tlačidiel a upravuje citlivosť pera grafických tabletov

en: Set password now
sk: Nastaviť heslo teraz

en: Set this profile for all users on this computer
sk: Nastaví tento profil pre všetkých používateľov tohto počítača

en: Set up custom shortcuts for launching apps, running scripts, and more.
sk: Nastavuje vlastné skratky na spúšťanie aplikácií, skriptov a viac.

en: Sets the order of physical buttons on mice and touchpads.
sk: Nastaví poradie fyzických tlačidiel myší a touchpadov.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings categories
sk: Kategórie nastavení

en: Settings is the primary interface for configuring your system.
sk: Aplikácia Nastavenia je hlavným rozhraním na konfiguráciu vášho systému.

en: Share music, photos and videos over the network.
sk: Sprístupnite hudbu, fotografie a videá cez sieť.

en: Shared Key
sk: Spoločným kľúčom

en: Shared connection service failed
sk: Služba sprístupneného pripojenia zlyhala

en: Shared connection service failed to start
sk: Nepodarilo sa spustiť službu sprístupneného pripojenia

en: Shared to other computers
sk: Sprístupnené ostatným počítačom

en: Sharing
sk: Sprístupnenie

en: Sho_w key
sk: _Zobraziť kľúč

en: Sho_w password
sk: _Zobraziť heslo

en: Short Edge (Flip)
sk: Krátky okraj (prevrátiť)

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Shortcut;Workspace;Window;Resize;Zoom;Contrast;Input;Source;Lock;Volume;
sk: odkaz;skratka;pracovný;priestor;okno;zmena;veľkosti;lupa;priblíženie;kontrast;vstup;vstupný;zdroj;zámok;uzamknutie;hlasitosť;

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Should match the web address of your login provider.
sk: Mala by sa zhodovať s webovou adresou vášho poskytovateľa prihlásenia.

en: Show Battery _Percentage
sk: Zobraziť _percentá batérie

en: Show _Notifications on Lock Screen
sk: _Zobrazovať oznámenia v uzamknutej obrazovke

en: Show color profiles for %s
sk: Zobraziť farebné profily pre %s

en: Show system notifications.
sk: Zobrazuje systémové oznámenia.

en: Show warning when running a development build of Settings
sk: Zobraziť upozornenie pri spustení vývojovej zostavy aplikácie Nastavenia

en: Shut the laptop lid
sk: Zavrite kryt notebooku

en: Signal Strength
sk: Signál

[ctx: Signal strength]
en: Excellent
sk: Vynikajúci

[ctx: Signal strength]
en: Good
sk: Dobrý

[ctx: Signal strength]
en: None
sk: Žiadny

[ctx: Signal strength]
en: Weak
sk: Slabý

en: Single click, middle button
sk: Kliknutie, stredné tlačidlo

en: Single click, primary button
sk: Kliknutie, hlavné tlačidlo

en: Single click, secondary button
sk: Kliknutie, sekundárne tlačidlo

en: Slow keys typing delay
sk: Oneskorenie písania pomalých kláves

en: Socks proxy port
sk: Port sprostredkovateľa Socks

en: Soft
sk: Jemný

en: Software Updates
sk: Aktualizácie softvéru

en: Software updates and other large downloads will not be started automatically.
sk: Aktualizácie softvéru a iné veľké preberania nebudú automaticky spustené.

en: Some protection when the device is started.
sk: Čiastočná ochrana po spustení zariadenia.

en: Some settings must be unlocked before they can be changed.
sk: Niektoré nastavenia musia byť odomknuté, pred tým než môžu byť zmenené.

en: Sorry! The system printing service
        doesn’t seem to be available.
sk: Ľutujeme, ale systémová služba tlače
        sa zdá byť nedostupná.

en: Sorry, that user name isn’t available. Please try another.
sk: Prepáčte, ale toto používateľské meno nie je dostupné. Prosím, skúste iné.

en: Sound
sk: Zvuk

en: Sound and Media
sk: Zvuky a multimédiá

en: Sounds
sk: Zvuky

en: Special Character Entry
sk: Záznam so špeciálnym znakom

en: Specify a number of permanent workspaces.
sk: Určí počet trvalých pracovných priestorov.

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Stable
sk: Stabilná

en: Standard Space
sk: Štandardný farebný priestor

en: Standard performance and power usage.
sk: Štandardný výkon a spotreba energie.

en: Standard stylus with pressure
sk: Štandardné pero s tlakom

en: Standard stylus with pressure and tilt
sk: Štandardné pero s tlakom a naklonením

en: Status unknown
sk: Neznámy stav

en: Status unknown (missing)
sk: Stav neznámy (chýba)

en: Status:
sk: Stav:

en: Stop hotspot and disconnect any users?
sk: Zastaviť prístupový bod a odpojiť všetkých používateľov?

en: Stop playback
sk: Zastaviť prehrávanie

en: Storage
sk: Úložisko

en: Style
sk: Štýl

en: Stylus tip pressure
sk: Tlak hrotu pera

en: Subwoofer
sk: Basový reproduktor

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Sunset to Sunrise
sk: Od západu slnka do východu slnka

en: Supported
sk: Podporované

en: Supported Frequencies
sk: Podporované frekvencie

en: Supported ICC profiles
sk: Podporované profily ICC

en: Suspend
sk: Uspať

en: Suspend To RAM
sk: Uspať do pamäte RAM

en: Switch input sources _individually for each window
sk: Prepnúť zdroje vstupu _individuálne pre každé okno

en: Switch to next input source
sk: Prepnúť na ďalší zdroj vstupu

en: Switch to previous input source
sk: Prepnúť na predchádzajúci zdroj vstupu

en: System
sk: Systém

en: System Bus
sk: Zbernica systému

en: System Logo
sk: Systémové logo

en: System Sounds
sk: Systémové zvuky

en: System Volume
sk: Systémová hlasitosť

en: System access that is required by the app
sk: Systémový prístup, ktorý je vyžadovaný aplikáciou

en: System policy prohibits use as a Hotspot
sk: Systémové pravidlá zakazujú použitie režimu prístupového bodu

en: TPM Platform Configuration
sk: Konfigurácia platformy TPM

en: TPM Reconstruction
sk: Rekonštrukcia TPM

en: Tablet Mode
sk: Režim tabletu

en: Tablet mounted on external display
sk: Tablet pripojený k externému displeju

en: Tablet mounted on laptop panel
sk: Tablet pripojený k panelu notebooku

en: Tablet;Wacom;Stylus;Eraser;Mouse;
sk: Tablet;Wacom;Stylus;Pero;Guma;Myš;

en: Take pictures of the screen at any time.
sk: Zachytáva obrázky obrazovky kedykoľvek.

en: Take pictures with the camera.
sk: Zachytáva obrázky pomocou kamery.

en: Tap to Click
sk: Kliknúť dotykom

en: Tap to click
sk: Ťuknutím kliknete

en: Temporarily Disabled Until Tomorrow
sk: Dočasne zakázané do zajtra

en: Test
sk: Vyskúšať

en: Test Page
sk: Skúšobná stránka

en: Test Profile
sk: Skúšobný profil

en: Test Your _Settings
sk: _Vyskúšať vaše nastavenia

en: Test page
sk: Skúšobná stránka

en: Test profile:
sk: Skúšobný profil:

en: Testing %s
sk: Skúša sa %s

en: That login name didn’t work.
    Please try again.
sk: Prihlasovacie meno nefunguje.
    Prosím, skúste to znovu.

en: That login password didn’t work.
    Please try again.
sk: Prihlasovacie heslo nefunguje.
    Prosím, skúste to znovu.

en: The GNOME Project
sk: Projekt GNOME

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
sk: Tu zadaná adresa MAC bude použitá ako hardvérová adresa sieťového zariadenia, na ktorom je aktivované toto pripojenie. Táto funkcia je známa ako klonovanie adresy MAC. Príklad: 00:11:22:33:44:55

en: The Thunderbolt subsystem (boltd) is not installed or not set up properly.
sk: Podsystém Thunderbolt (boltd) nie je nainštalovaný alebo správne nastavený.

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
sk: Nepodarilo sa exportovať pripojenie VPN „%s“ do %s.
    
    Chyba: %s.

en: The alternate characters key can be used to enter additional characters. These are sometimes printed as a third-option on your keyboard.
sk: Kláves alternatívnych znakov môže byť použitý na zadávanie dodatočných znakov. Tie sú niekedy vyznačené ako tretia voľba na vašej klávesnici.

en: The compose key allows a wide variety of characters to be entered. To use it, press compose then a sequence of characters.  For example, compose key followed by <b>C</b> and <b>o</b> will enter <b>©</b>, <b>a</b> followed by <b>'</b> will enter <b>á</b>.
sk: Kláves Compose umožňuje zadávanie širokej škály znakov. Pre jeho použitie stlačte kláves Compose a potom postupnosť znakov.  Napríklad kláves Compose nasledovaný znakmi <b>C</b> a <b>o</b> zadá znak <b>©</b>, znak <b>a</b> nasledovaný znakom <b>'</b> zadá znak <b>á</b>.

en: The device name is used to identify this device when it is viewed over the network, or when pairing Bluetooth devices.
sk: Názov zariadenia je použitý na identifikáciu tohoto zariadenia pri prezeraní v sieti, alebo pri párovaní zariadení Bluetooth.

en: The device type is not currently supported.
sk: Typ zariadenia momentálne nie je podporovaný.

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
sk: Súbor „%s“ sa nepodarilo prečítať alebo neobsahuje rozpoznané informácie o pripojení VPN
    
    Chyba: %s.

en: The identifier for the last Settings panel to be opened
sk: Identifikátor naposledy otvoreného panela nastavení

en: The identifier for the last Settings panel to be opened. Unrecognised values will be ignored and the first panel in the list selected.
sk: Identifikátor naposledy otvoreného panela nastavení. Nerozpoznané hodnoty budú ignorované a bude vybraný prvý panel v zozname.

en: The language setting is used for interface text and web pages. Formats are used for numbers, dates, and currencies.
sk: Nastavenia jazyka je použité pre text rozhrania a webové stránky. Formáty sú použité pre čísla, dátumy a meny.

en: The measuring instrument does not support printer profiling.
sk: Merací nástroj nepodporuje profilovanie tlačiarne.

en: The measuring instrument is not detected. Please check it is turned on and correctly connected.
sk: Merací nástroj nebol detegovaný. Overte, prosím, či je zapnutý a správne pripojený.

en: The new password does not contain enough different characters
sk: Nové heslo neobsahuje dostatočný počet rôznych znakov

en: The new password has already been used recently.
sk: Nové heslo už bolo nedávno použité.

en: The new password is too short
sk: Nové heslo je príliš krátke

en: The new password is too simple
sk: Nové heslo je príliš jednoduché

en: The new password must contain numeric or special characters
sk: Nové heslo musí obsahovať číselné alebo špeciálne znaky

en: The old and new passwords are the same
sk: Nové heslo je rovnaké ako staré

en: The old and new passwords are too similar
sk: Nové heslo je príliš podobné starému

en: The optical photo conductor is near end of life
sk: Fotovalcu onedlho skončí životnosť

en: The optical photo conductor is no longer functioning
sk: Fotovalec už nie je funkčný

en: The passwords do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: The profile could not be generated.
sk: Nepodarilo sa vygenerovať profil.

en: The screen reader reads displayed text as you move the focus.
sk: Čítačka obrazovky číta zobrazený text podľa toho ako pohybujete zameriavačom.

en: The selected private key does not appear to be protected by a password. This could allow your security credentials to be compromised. Please select a password-protected private key.
    
    (You can password-protect your private key with openssl)
sk: Zvolený súkromný kľúč sa nejaví byť chránený heslom. To by mohlo umožniť zneužitiu bezpečnostných poverení. Prosím, zvoľte súkromný kľúč chránený heslom
    
    (Váš súkromný kľúč môžete opatriť heslom pomocou nástroja openssl)

en: The target whitepoint was not obtainable.
sk: Nepodarilo sa získať cieľový biely bod.

en: The user name and password are required to connect to this computer.
sk: Na pripojenie k tomuto počítaču sa vyžaduje meno používateľa a heslo.

en: The username is too long.
sk: Používateľské meno je príliš dlhé.

en: The username should usually only consist of lower case letters from a-z, digits and the following characters: - _
sk: Používateľské meno by sa malo skladať iba z malých písmen a-z, číslic a nasledovných znakov: - _

en: This Week
sk: Tento týždeň

en: This could be due to hardware limitations.
sk: Môže to byť spôsobené obmedzeniami hardvéru.

en: This could be the result of the graphics driver being used, or the desktop being used remotely
sk: To môže byť spôsobené použitým grafickým ovládačom, alebo tým, že sa pracovná plocha používa vzdialene

en: This device has extended protection against hardware security issues. This is the highest device security level and provides protection against advanced security threats.
sk: Toto zariadenie má rozšírenú ochranu pred hardvérovými bezpečnostnými problémami. Toto je najvyššia úroveň zabezpečenia zariadenia a poskytuje ochranu pred pokročilými bezpečnostnými hrozbami.

en: This is not recommended for untrusted public networks.
sk: Toto sa neodporúča pre nedôveryhodné verejné siete.

en: This panel must be unlocked to change this setting
sk: Pre zmenu tohto nastavenia musí byť panel odomknutý

en: This profile may no longer be accurate
sk: Tento profil môže byť už nepresný

en: This version of Settings should only be used for development purposes. You may experience incorrect system behavior, data loss, and other unexpected issues.
sk: Táto verzia aplikácie Nastavenia by mala byť použitá iba za účelom vývoja. Môže sa vyskytnúť nesprávne správanie systému, strata údajov a iné neočakávané problémy.

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorization Error
sk: Chyba overenia totožnosti

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorized
sk: Overená totožnosť

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Authorizing
sk: Overuje sa totožnosť

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected
sk: Pripojené

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connected & Authorized
sk: Pripojené a overená totožnosť

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Connecting
sk: Pripája sa

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Disconnected
sk: Odpojené

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Error
sk: Chyba

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Reduced Functionality
sk: Obmedzená funkčnosť

[ctx: Thunderbolt Device Status]
en: Unknown
sk: Neznáme

en: Thunderbolt could not be detected.
    Either the system lacks Thunderbolt support, it has been disabled in the BIOS or is set to an unsupported security level in the BIOS.
sk: Rozhranie Thunderbolt sa nepodarilo rozpoznať.
    Buď systém nepodporuje rozhranie Thunderbolt, alebo bola zakázaná v BIOSe, alebo je nastavená na nepodporovanú bezpečnostnú úroveň v BIOSe.

en: Thunderbolt security level could not be determined.
sk: Nepodarilo sa zistiť úroveň bezpečnosti zariadenia Thunderbolt.

en: Thunderbolt support has been disabled in the BIOS.
sk: Podpora zariadení Thunderbolt bola zakázaná v systéme BIOS.

en: Thunderbolt;privacy;
sk: Thunderbolt;súkromie;

en: Time
sk: Čas

en: Time Z_one
sk: Ča_sové pásmo

en: Time Zone
sk: Časové pásmo

en: Time _Format
sk: _Formát času

en: Times
sk: Časy

en: Tip Pressure Feel
sk: Pocit tlaku hrotu

en: To
sk: Do

en: To change time or date settings, you need to authenticate.
sk: Keď chcete zmeniť nastavenia času a dátumu, musíte najskôr overiť vašu totožnosť.

en: To delete the selected user account,
    click the * icon first
sk: Keď chcete odstrániť používateľský účet,
    kliknite najskôr na ikonu *

en: To edit a shortcut, choose the “Send Keystroke” action, press the keyboard shortcut button and hold down the new keys or press Backspace to clear.
sk: Na úpravu skratky zvoľte akciu „Odoslať stlačenie klávesu“, stlačte tlačidlo klávesovej skratky a držte nové klávesy, alebo stlačte kláves Backspace.

en: Today
sk: Dnes

en: Tools required for calibration are not installed.
sk: Nástroje vyžadované na kalibráciu nie sú nainštalované.

en: Top Half
sk: Horná polovica

en: Touch the top-left corner to open the Activities Overview.
sk: Dotykom horného ľavého rohu otvoríte prehľad aktivít.

en: Touchpad Speed
sk: Rýchlosť touchpadu

en: Trackpad;Pointer;Click;Tap;Double;Button;Trackball;Scroll;
sk: Trackpad;Ukazovateľ;Kurzor;Klik;Dotyk;Dvojité;Tlačidlo;Trackball;Rolovanie;Posúvanie;

en: Trash &amp; Temporary Files
sk: Kôš a dočasné súbory

en: Trash and temporary files can sometimes include personal or sensitive information. Automatically deleting them can help to protect privacy.
sk: Kôš a dočasné súbory môžu niekedy obsahovať osobné alebo citlivé informácie. Ich automatickým odstránením môžete pomôcť ochrániť súkromie.

en: Treats a sequence of modifier keys as a key combination
sk: Považovať sled modifikátorov kláves za kombináciu kláves

en: Trigger a click when the pointer hovers
sk: Vyvolať kliknutie keď sa ukazovateľ zastaví

en: Trigger a secondary click by holding down the primary button
sk: Vyvolať sekundárne kliknutie podržaním hlavného tlačidla

en: Try a different search
sk: Skúste vyhľadať niečo iné

en: Try clicking, double clicking, scrolling
sk: Vyskúšajte kliknutie, dvojité kliknutie a rolovanie

en: Tunneled TLS
sk: Tunelované TLS

en: Turn Bluetooth on and off and connect your devices
sk: Zapína a vypína rozhranie Bluetooth a pripája vaše zariadenia

en: Turn Off Airplane Mode
sk: Vypnúť režim v lietadle

en: Turn Off Hotspot…
sk: Vypnúť prístupový bod Wi-Fi…

en: Turn On Wi-Fi Hotspot?
sk: Zapnúť prístupový bod Wi-Fi?

en: Turn VPN connection off
sk: Vypnúť pripojenie VPN

en: Turn Wi-Fi off
sk: Vypnúť Wi-Fi

en: Turn accessibility features on and off using the keyboard
sk: Zapnúť funkcie sprístupnenia z klávesnice

en: Turn device off
sk: Vypnúť zariadenie

en: Turn off the Airplane mode switch to enable Bluetooth.
sk: Vypnite prepínač režimu v lietadle na povolenie rozhrania Bluetooth.

en: Turn off to use Wi-Fi
sk: Vypnutím použijete sieť Wi-Fi

en: Turn on to connect devices and receive file transfers.
sk: Zapnite ho, ak chcete pripojiť zariadenia a prijať prenosy súborov.

en: Turn on-screen keyboard on or off
sk: Zapnúť alebo vypnúť klávesnicu na obrazovke

en: Turn screen reader on or off
sk: Zapnúť alebo vypnúť čítačku obrazovky

en: Turn zoom on or off
sk: Zapnúť alebo vypnúť lupu

en: Turning on the hotspot will disconnect from %s, and it will not be possible to access the internet through Wi-Fi.
sk: Zapnutím prístupového bodu sa odpojí od siete %s a nebude možné pristupovať na internet prostredníctvom Wi-Fi.

en: Turns the screen off after a period of inactivity.
sk: Vypne obrazovku po časovom úseku nečinnosti.

en: Two Sided
sk: Obojstranne

en: Two-finger Scrolling
sk: Rolovať dvoma prstami

en: Two-sided
sk: Obojstranne

en: Typing
sk: Písanie

en: Typing Assist
sk: Asistované písanie

en: UEFI Platform Key
sk: Kľúč platformy UEFI

en: Unable to detect any devices that can be color managed
sk: Nepodarilo sa zistiť žiadne zariadenia, ktoré podporujú správu farieb

en: Unable to find the domain. Maybe you misspelled it?
sk: Nepodarilo sa nájsť doménu. Napísali ste ju správne?

en: Unable to open connection editor
sk: Nepodarilo sa otvoriť nástroj na zmenu pripojení

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Unencrypted private keys are insecure
sk: Nezašifrované súkromné kľúče nie sú bezpečné

en: Uninterruptible power supply
sk: Neprerušiteľný zdroj napájania (UPS)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown Error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown Finger
sk: Neznámy prst

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown error validating 802.1X security
sk: Neznáma chyba pri overovaní bezpečnosti štandardu 802.1X

en: Unknown time
sk: Neznámy čas

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Unlock %s.
sk: Odomknúť %s.

en: Unlock Print Server
sk: Odomknutie tlačového servera

en: Unlock SIM card
sk: Odomknutie karty SIM

en: Unlock to Add Printers and Change Settings
sk: Odomknutím pridáte tlačiarne a zmeníte nastavenia

en: Unlock to Add Users and Change Settings
sk: Odomknutím pridáte používateľov a zmeníte nastavenia

en: Unlock to Change Settings
sk: Odomknutím zmeníte nastavenia

en: Unlock to add a user account.
sk: Odomknutím pridáte používateľský účet.

en: Unlocking…
sk: Odomykanie…

en: Unlock…
sk: Odomknúť…

en: Unmanaged
sk: Nespravované

en: Unspecified GPRS error
sk: Nešpecifikovaná chyba siete GPRS

en: Use Printer by Default
sk: Použiť ako predvolenú tlačiareň

en: Use a visual indication when an alert sound occurs.
sk: Použiť vizuálny náznak, keď sa vydá zvuk varovania.

en: Use absolute positioning for the pen
sk: Použitie absolútnej pozície pre pero

en: Use mobile data when roaming
sk: Použitie mobilných dát počas roamingu

en: Use of the camera allows applications to capture photos and video. Disabling the camera may cause some applications to not function properly.
    
    Allow the applications below to use your camera.
sk: Použitie kamery umožňuje aplikáciám snímať fotografie a videá. Zakázanie kamery môže spôsobiť nesprávne fungovanie niektorých aplikácií.
    
    Umožnite nasledovným aplikáciám používať kameru.

en: Use of the microphone allows applications to record and listen to audio. Disabling the microphone may cause some applications to not function properly.
    
    Allow the applications below to use your microphone.
sk: Použitie mikrofónu umožňuje aplikáciám zachytávať a počúvať zvuky. Zakázanie mikrofónu môže spôsobiť nesprávne fungovanie niektorých aplikácií.
    
    Umožnite nasledovným aplikáciám používať mikrofón.

en: Use the _same source for all windows
sk: Použiť r_ovnaký zdroj pre všetky okná

en: Use this connection _only for resources on its network
sk: Použiť toto pripojenie _iba na zdroje v jeho sieti

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User accounts which are managed by a company or organization.
sk: Používateľské účty, ktoré sú spravované spoločnosťou alebo organizáciou.

en: User sets password on first login
sk: Používateľ si nastaví heslo pri prvom prihlásení

en: Username
sk: Meno používateľa

en: Username copied
sk: Meno používateľa bolo skopírované

en: Users
sk: Používatelia

en: Utility to configure the GNOME desktop
sk: Nástroj na konfiguráciu prostredia GNOME

en: Valid
sk: Platné

en: Vendor supplied factory calibration data
sk: Kalibračné údaje dodané výrobcom

en: Verify Encryption
sk: Overiť šifrovanie

en: Version 0
sk: Verzia 0

en: Version 1
sk: Verzia 1

en: View Details
sk: Zobraziť podrobnosti

en: View Keyboard Layout
sk: Zobraziť rozloženie klávesnice

en: View and Customize Shortcuts
sk: Zobraziť a prispôsobiť skratky

en: View information about your system
sk: Zobrazuje informácie o vašom systéme

en: View your battery status and change power saving settings
sk: Zobrazuje stav vašej batérie a umožňuje zmenu nastavení šetrenia energie

en: Virtualization
sk: Virtualizácia

en: Visible Networks
sk: Viditeľné siete

en: Visual Alerts
sk: Vizuálne varovania

en: Volume
sk: Hlasitosť

en: Volume Levels
sk: Úrovne hlasitosti

en: Volume down
sk: Znížiť hlasitosť

en: Volume mute/unmute
sk: Stlmenie/obnovenie zvuku

en: Volume up
sk: Zvýšiť hlasitosť

en: WEP 128-bit Passphrase
sk: WEP 128 bitové heslo

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
sk: WEP 40/128 bitový kľúč (šestnástkový alebo ASCII)

en: WPA & WPA2 Enterprise
sk: Podnikový WPA a WPA 2

en: WPA & WPA2 Personal
sk: Osobný WPA a WPA2

en: WPA3 Personal
sk: Osobný WPA3

en: Wacom Tablet
sk: Tablet Wacom

[ctx: Wacom action-type]
en: Application defined
sk: Definované aplikáciou

[ctx: Wacom action-type]
en: Send Keystroke
sk: Odoslať stlačenie klávesu

[ctx: Wacom action-type]
en: Show On-Screen Help
sk: Zobraziť pomocníka na obrazovke

[ctx: Wacom action-type]
en: Switch Monitor
sk: Prepnúť displej

en: Warning: Development Version
sk: Upozornenie: Vývojárska verzia

en: Waste receptacle almost full
sk: Odpadová nádržka takmer plná

en: Waste receptacle full
sk: Odpadová nádržka plná

en: Web Proxy Autodiscovery is used when a Configuration URL is not provided.
sk: Ak nezadáte URL konfigurácie, použije sa automatické zistenie sprostredkovateľa.

en: When _idle
sk: Pri neč_innosti

en: When on battery power
sk: Pri napájaní z batérie

en: When plugged in
sk: Pri napájaní zo siete

en: When remote login is enabled, remote users can connect using the Secure Shell command:
    %s
sk: Keď je povolené vzdialené prihlásenie, vzdialení používatelia sa môžu pripojiť pomocou príkazu Secure Shell:
    %s

en: Whether Settings should show a warning when running a development build.
sk: Určuje, či sa má zobraziť upozornenie, keď je spustená vývojová zostava.

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Network Name
sk: Názov siete

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Password
sk: Heslo

[ctx: Wi-Fi Hotspot]
en: Security type
sk: Typ zabezpečenia

en: Wi-Fi Hotspot Active
sk: Prístupový bod Wi-Fi aktívny

[ctx: Wi-Fi Network]
en: _Forget
sk: _Zabudnúť

en: Wi-Fi hotspot allows others to share your internet connection, by creating a Wi-Fi network that they can connect to. To do this, you must have an internet connection through a source other than Wi-Fi.
sk: Prístupový bod Wi-Fi sprístupní ostatným vaše pripojenie k internetu vytvorením siete Wi-Fi, ku ktorej sa môžu pripojiť. Aby to bolo možné uskutočniť, musíte byť pripojený k internetu prostredníctvom iného zdroja ako Wi-Fi.

en: Wi-Fi password is missing.
sk: Chýba heslo k sieti Wi-Fi.

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
sk: Žiadne

en: Wide gamut LCD (CCFL backlight)
sk: LCD so širokým farebným priestorom (technológia podsvietenia CCFL)

en: Wide gamut LCD (RGB LED backlight)
sk: LCD so širokým farebným priestorom (technológia podsvietenia RGB LED)

[ctx: Wifi security]
en: None
sk: Žiadne

en: Windowing System
sk: Systém na správu okien

[ctx: Windowing system (Wayland, X11, or Unknown)]
en: Unknown
sk: Neznámy

en: Windows software
sk: softvér systému Windows

en: Wired
sk: Drôtové

en: Wireless Wan is disabled when airplane mode is on
sk: Bezdrôtové WAN pripojenie je zakázané, keď je zapnutý režim v lietadle.

en: Wireless device does not support Hotspot mode
sk: Bezdrôtové zariadenie nepodporuje režim prístupového bodu

en: Wireless keyboard
sk: Bezdrôtová klávesnica

en: Wireless mouse
sk: Bezdrôtová myš

en: Workspaces
sk: Pracovné priestory

en: Workspaces on _primary display only
sk: Pracovné priestory iba na _hlavnom displeji

en: Workspaces on all d_isplays
sk: Pracovné priestory na všetkých _displejoch

en: Wrong password entered.
sk: Bolo zadané nesprávne heslo.

en: Wrong password entered. You have %1$u try left | Wrong password entered. You have %1$u tries left
sk[0]: Bolo zadané nesprávne heslo. Zostáva vám %1$u pokusov.
sk[1]: Bolo zadané nesprávne heslo. Zostáva vám %1$u pokus.
sk[2]: Bolo zadané nesprávne heslo. Zostávajú vám %1$u pokusy.

en: Year
sk: Rok

en: Yesterday
sk: Včera

en: You are Offline
sk: Ste odpojený

en: You can remove the calibration device.
sk: Môžete odstrániť kalibračné zariadenie.

en: You can use a color profile on different computers, or even create profiles for different lighting conditions.
sk: Farebný profil môžete použiť na rôznych počítačoch, alebo dokonca vytvoriť profily pre rozličné svetelné podmienky.

en: You cannot delete your own account.
sk: Nemôžete odstrániť vlastný účet.

en: You have %u try left | You have %u tries left
sk[0]: Zostáva vám %u pokusov
sk[1]: Zostáva vám %u pokus
sk[2]: Zostávajú vám %u pokusy

en: You may find these instructions on how to use the profile on <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> and <a href="windows">Microsoft Windows</a> systems useful.
sk: Tieto inštrukcie môžete nájsť v sekcii ako užitočne využívať profil v systémoch <a href="linux">GNU/Linux</a>, <a href="osx">Apple OS X</a> a <a href="windows">Microsoft Windows</a>.

en: You will not be able to use your computer while calibration takes place.
sk: Počas kalibrácie nebudete môcť používať váš počítač.

en: Your Account
sk: Váš účet

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
sk: Vaše heslo sa od pôvodného overenia totožnosti zmenilo!

en: Your session needs to be restarted for changes to take effect
sk: Aby sa prejavili zmeny, musíte reštartovať vašu reláciu

en: Zoom Options
sk: Nastavenia lupy

en: Zoom in
sk: Zväčšiť

en: Zoom out
sk: Zmenšiť

en: [PANEL] [ARGUMENT…]
sk: [PANEL] [PARAMETER…]

en: _Access Point Names
sk: _Názvy prístupových bodov

en: _Action:
sk: _Akcia:

en: _Active Screen Edges
sk: _Aktívne rohy obrazovky

en: _Add
sk: P_ridať

en: _Add profile
sk: Pridať pro_fil

en: _Administrator
sk: _Správca

en: _Always Show Accessibility Menu
sk: Vždy zobr_aziť ponuku zjednodušeného ovládania

en: _Apply
sk: _Použiť

en: _Authenticate
sk: _Overiť totožnosť

en: _Automatic
sk: _Automaticky

en: _Automatic Problem Reporting
sk: _Automatické hlásenie problémov

en: _Automatic Suspend
sk: _Automatické uspanie

en: _BSSID
sk: Identifikátor základnej obsluhy (_BSSID)

en: _Bounce Keys
sk: Pos_kakujúce klávesy

en: _Brightness:
sk: _Jas:

en: _Calendar
sk: _Kalendár

en: _Calibrate…
sk: _Kalibrovať…

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Clear History…
sk: Vy_mazať históriu…

en: _Click Assist
sk: Asistované _kliknutie

en: _Cloned Address
sk: _Klonovaná adresa

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: _Computer Name
sk: Názov _počítača

en: _Configuration URL
sk: _URL konfigurácie

en: _Connect to Hidden Network…
sk: _Pripojiť sa k skrytej sieti…

en: _Contrast:
sk: _Kontrast:

en: _Crosshairs:
sk: _Nitkový kríž:

en: _DVD video
sk: V_ideo DVD

en: _Data Roaming
sk: _Dátový roaming

en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: _Delete Files
sk: O_dstrániť súbory

en: _Delete Fingerprints
sk: O_dstrániť odtlačky prstov

en: _Delete Temporary Files…
sk: O_dstrániť dočasné súbory…

en: _Disable if two keys are pressed together
sk: Zakázať _ak sú stlačené dva klávesy naraz

en: _Do Not Disturb
sk: Nevyr_ušovať

en: _Domain
sk: _Doména

en: _Done
sk: _Dokončiť

en: _Double-Click Delay
sk: Oneskorenie _dvojkliku

en: _Dynamic workspaces
sk: _Dynamické pracovné priestory

en: _Empty Trash
sk: _Vyprázdniť kôš

en: _Empty Trash…
sk: _Vyprázdniť kôš…

en: _Enable
sk: Povo_liť

en: _Enable by Keyboard
sk: _Povoliť klávesnicou

en: _Enroll
sk: Zar_egistrovať

en: _FTP Proxy
sk: Sprostredkovateľ _FTP

en: _File Sharing
sk: _Spoločné používanie súborov

en: _Fingerprint Login
sk: Prihlásenie _odtlačkom prsta

en: _Fixed number of workspaces
sk: _Pevný počet pracovných priestorov

en: _Follow mouse cursor
sk: Sledovať kurzor _myši

en: _Forget
sk: _Zabudnúť

en: _Formats
sk: _Formáty

en: _HTTP Proxy
sk: Sprostredkovateľ _HTTP

en: _High Contrast
sk: Vys_oký kontrast

en: _Hot Corner
sk: Aktívny _roh

en: _Hover Click
sk: _Kliknutie zotrvaním

en: _Ignore Hosts
sk: _Ignorovať hostiteľov

en: _Import
sk: _Importovať

en: _Import File…
sk: _Importovať súbor…

en: _Inner authentication
sk: _Vnútorné overenie totožnosti

en: _Keep Files
sk: Po_nechať súbory

en: _Keep magnifier cursor centered
sk: Ud_ržovať kurzor lupy v strede

en: _Key
sk: _Kľúč

en: _Known Wi-Fi Networks
sk: Známe siete _Wi-Fi

en: _Language
sk: _Jazyk

en: _Large Text
sk: _Veľký text

en: _Left index finger
sk: Ľavý _ukazovák

en: _Length:
sk: _Dĺžka:

en: _Locate Pointer
sk: _Lokalizovať ukazovateľ

en: _Lock SIM with PIN
sk: _Uzamknúť kartu SIM pomocou kódu PIN

en: _Lock Screen Notifications
sk: Oznámenia v _uzamknutej obrazovke

en: _MAC Address
sk: Adresa _MAC

en: _Magnification:
sk: _Zväčšenie:

en: _Mail
sk: _Email

en: _Media Sharing
sk: Spoločné používanie _multimédií

en: _Metered connection: has data limits or can incur charges
sk: O_bmedzené pripojenie: má obmedzené dáta alebo sa môžu účtovať poplatky

en: _Mobile Data
sk: _Mobilné dáta

en: _Mouse Keys
sk: _Myš klávesmi

en: _Music player
sk: _Hudobný prehrávač

en: _Name
sk: _Názov

en: _Network Mode
sk: _Režim siete

en: _Never prompt or start programs on media insertion
sk: _Nikdy sa nepýtať ani nespúšťať programy pri vložení nosiča

en: _Next
sk: Ď_alej

en: _No
sk: _Nie

en: _Number of Workspaces
sk: _Počet pracovných priestorov

en: _OK
sk: _Ok

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: _Other Media…
sk: _Ostatné nosiče…

en: _Overlaps mouse cursor
sk: _Prekrývať kurzor myši

en: _Parental Controls
sk: _Rodičovská kontrola

en: _Password
sk: _Heslo

en: _Photos
sk: _Fotografie

en: _Plugged In
sk: _Pripojený k sieti

en: _Private key password
sk: _Heslo súkromného kľúča

en: _Purge Temporary Files
sk: _Vymazať dočasné súbory

en: _Re-enroll this finger…
sk: _Znovu nasnímať tento prst…

en: _Remote Login
sk: V_zdialené prihlásenie

en: _Remove
sk: O_dstrániť

en: _Remove profile
sk: O_dstrániť profil

en: _Rename
sk: _Premenovať

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: _Require Password
sk: Vyžadovať _heslo

en: _Resume
sk: _Pokračovať

en: _Right index finger
sk: P_ravý ukazovák

en: _SIM Lock
sk: Zamknúť kartu _SIM

en: _SSID
sk: Identifikátor obsluhy (_SSID)

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Screen part:
sk: Č_asť obrazovky:

en: _Select
sk: _Vybrať

en: _Set
sk: _Nastaviť

en: _Set for all users
sk: _Nastaviť pre všetkých používateľov

en: _Simulated Secondary Click
sk: _Simulované sekundárne kliknutie

en: _Socks Host
sk: Hostiteľ _Socks

en: _Software
sk: _Softvér

en: _Sound Keys
sk: _Zvukové klávesy

en: _Start
sk: _Začať

en: _Sticky Keys
sk: Lepkavé kláve_sy

en: _Stop Hotspot
sk: _Zastaviť prístupový bod

en: _Test flash
sk: V_yskúšať blikanie

en: _Thickness:
sk: _Hrúbka:

en: _Turn On
sk: _Zapnúť

en: _Turn On Wi-Fi Hotspot…
sk: Zapnúť _prístupový bod Wi-Fi…

en: _Turn off Airplane Mode
sk: Vy_pnúť režim v lietadle

en: _Type
sk: _Typ

en: _Type:
sk: _Typ:

en: _Typing Assist (AccessX)
sk: Asistované _písanie (AccessX)

en: _Unlock
sk: Odo_mknúť

en: _User certificate
sk: _Používateľský certifikát

en: _Username
sk: _Používateľské meno

en: _Video
sk: Vide_o

en: _View details
sk: Zobraz_iť podrobnosti

en: _Visual Alerts
sk: _Vizuálne varovania

en: _White on black:
sk: Čiern_e na bielom:

en: _Yes
sk: Á_no

en: _Zoom
sk: _Lupa

en: application;flatpak;permission;setting;
sk: aplikácia;flatpak;oprávnenie;nastavenie;

en: automatic
sk: automaticky

[ctx: automatic_suspend]
en: 1 hour
sk: 1 hodinu

[ctx: automatic_suspend]
en: 100 minutes
sk: 100 minút

[ctx: automatic_suspend]
en: 15 minutes
sk: 15 minút

[ctx: automatic_suspend]
en: 2 hours
sk: 2 hodiny

[ctx: automatic_suspend]
en: 20 minutes
sk: 20 minút

[ctx: automatic_suspend]
en: 25 minutes
sk: 25 minút

[ctx: automatic_suspend]
en: 30 minutes
sk: 30 minút

[ctx: automatic_suspend]
en: 45 minutes
sk: 45 minút

[ctx: automatic_suspend]
en: 80 minutes
sk: 80 minút

[ctx: automatic_suspend]
en: 90 minutes
sk: 90 minút

en: blank Blu-ray disc
sk: prázdny disk Blu-ray

en: blank CD disc
sk: prázdny disk CD

en: blank DVD disc
sk: prázdny disk DVD

en: blank HD DVD disc
sk: prázdny disk HD DVD

[ctx: blank_screen]
en: 1 minute
sk: 1 minútu

[ctx: blank_screen]
en: 10 minutes
sk: 10 minút

[ctx: blank_screen]
en: 12 minutes
sk: 12 minút

[ctx: blank_screen]
en: 15 minutes
sk: 15 minút

[ctx: blank_screen]
en: 2 minutes
sk: 2 minúty

[ctx: blank_screen]
en: 3 minutes
sk: 3 minúty

[ctx: blank_screen]
en: 4 minutes
sk: 4 minúty

[ctx: blank_screen]
en: 5 minutes
sk: 5 minút

[ctx: blank_screen]
en: 8 minutes
sk: 8 minút

[ctx: blank_screen]
en: Never
sk: Nikdy

[ctx: bounce keys delay]
en: Long
sk: Dlhé

[ctx: bounce keys delay]
en: Short
sk: Krátke

en: bytes
sk: bajtov

en: camera;photos;video;webcam;lock;private;privacy;
sk: kamera;fotoaparát;fotky;fotografie;video;webkamera;zámok;uzamknúť;súkromie;súkromný;súkromná;

en: cellular;wwan;telephony;sim;mobile;
sk: mobil;mobilná;wwan;telefón;telefonovanie;sim;

[ctx: cursor size]
en: Default
sk: Predvolená

[ctx: cursor size]
en: Large
sk: Veľká

[ctx: cursor size]
en: Larger
sk: Väčšia

[ctx: cursor size]
en: Largest
sk: Najväčšia

[ctx: cursor size]
en: Medium
sk: Stredná

en: default;application;preferred;media;
sk: predvolená;predvolený;predvolené;aplikácia;uprednostňovaná;uprednostňovaný;uprednostňované;médium;médiá;nosič,nosiče;

en: device;system;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
sk: zariadenie;systém;predvolené;aplikácia;uprednostňované;cd;dvd;usb;audio;video;disk;vymeniteľný;nosič;médium;médiá;spustenie;samospustenie;automatické;otvorenie;otváranie;

en: device;system;information;hostname;memory;processor;version;default;application;preferred;cd;dvd;usb;audio;video;disc;removable;media;autorun;
sk: zariadenie;systém;informácie;pamäť;procesor;verzia;predvolené;predvolená;aplikácia;cd;dvd;usb;audio;video;disk;vymeniteľný;nosič;médium;médiá;spustenie;samospustenie;automatické;otvorenie;otváranie;

en: diagnostics;crash;
sk: diagnostika;pád;zlyhanie;

[ctx: display setting]
en: Button 1
sk: Tlačidlo č. 1

[ctx: display setting]
en: Button 2
sk: Tlačidlo č. 2

[ctx: display setting]
en: Button 3
sk: Tlačidlo č. 3

[ctx: display setting]
en: Map to Monitor
sk: Priradiť k displeju

[ctx: display setting]
en: Orientation
sk: Orientácia

[ctx: display setting]
en: Resolution
sk: Rozlíšenie

[ctx: display setting]
en: Scale
sk: Mierka

[ctx: dwell click delay]
en: Long
sk: Dlhé

[ctx: dwell click delay]
en: Short
sk: Krátke

[ctx: dwell click threshold]
en: Large
sk: Veľká

[ctx: dwell click threshold]
en: Small
sk: Malá

en: e-book reader
sk: elektronická čítačka kníh

[ctx: hotspot]
en: Hotspot
sk: Prístupový bod

en: hour | hours
sk[0]: hodín
sk[1]: hodina
sk[2]: hodiny

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: %s
sk: neplatný certifikát protokolu EAP-PEAP CA: %s

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: no certificate specified
sk: neplatný certifikát protokolu EAP-PEAP CA: certifikát nebol určený

en: invalid EAP-TLS CA certificate: %s
sk: neplatný certifikát protokolu EAP-TLS CA: %s

en: invalid EAP-TLS CA certificate: no certificate specified
sk: neplatný certifikát protokolu EAP-TLS CA: certifikát nebol určený

en: invalid EAP-TLS private-key: %s
sk: neplatný súkromný kľúč protokolu EAP-TLS: %s

en: invalid EAP-TLS user-certificate: %s
sk: neplatný certifikát používateľa protokolu EAP-TLS: %s

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: %s
sk: neplatný certifikát protokolu EAP-TTLS CA: %s

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: no certificate specified
sk: neplatný certifikát protokolu EAP-TTLS CA: certifikát nebol určený

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: kľúč o dĺžke %zu musí obsahovať iba znaky v kódovaní ascii

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: kľúč o dĺžke %zu musí obsahovať iba hexadecimálne čísla

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: heslo nemôže byť prázdne

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: heslo musí byť kratšie ako 64 znakov

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
sk: neplatný kľúč zabezpečenia wep: nesprávna dĺžka kľúča %zu. Kľúč musí byť o dĺžke buď 5/13 (ascii) alebo 10/26 (hexadecimálne)

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
sk: neplatné zabezpečenie wpa-psk: nedá sa interpretovať 64 bajtový kľúč ako hexadecimálny

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
sk: neplatné zabezpečenie wpa-psk: neplatná dĺžka kľúča %zu. Musí byť o dĺžke [8,63] bajtov alebo 64 hexadecimálnych čísel

[ctx: keybinding]
en: Search
sk: Hľadať

[ctx: keyboard key]
en: Left Alt
sk: Ľavý kláves Alt

[ctx: keyboard key]
en: Left Super
sk: Ľavý kláves Super

[ctx: keyboard key]
en: Menu key
sk: Kláves ponuky

[ctx: keyboard key]
en: Right Alt
sk: Pravý kláves Alt

[ctx: keyboard key]
en: Right Ctrl
sk: Pravý kláves Ctrl

[ctx: keyboard key]
en: Right Super
sk: Pravý kláves Super

en: location;gps;private;privacy;
sk: umiestnenie;lokalita;gps;súkromie;súkromný;

[ctx: lock_screen]
en: 1 hour
sk: 1 hodinu

[ctx: lock_screen]
en: 1 minute
sk: 1 minútu

[ctx: lock_screen]
en: 2 minutes
sk: 2 minúty

[ctx: lock_screen]
en: 3 minutes
sk: 3 minúty

[ctx: lock_screen]
en: 30 minutes
sk: 30 minút

[ctx: lock_screen]
en: 30 seconds
sk: 30 sekúnd

[ctx: lock_screen]
en: 5 minutes
sk: 5 minút

[ctx: lock_screen]
en: Screen Turns Off
sk: vypnutím obrazovky

[ctx: login history week label]
en: %b %e
sk: %e. %b

[ctx: login history week label]
en: %b %e, %Y
sk: %e. %b, %Y

[ctx: measurement format]
en: Imperial
sk: Imperiálne

[ctx: measurement format]
en: Metric
sk: Metrické

en: microphone;recording;application;privacy;
sk: mikrofón;nahrávanie;záznam;zaznamenávanie;aplikácia;súkromie;

en: minute | minutes
sk[0]: minút
sk[1]: minúta
sk[2]: minúty

en: missing EAP password
sk: chýba heslo EAP

en: missing EAP username
sk: chýba používateľské meno protokolu EAP

en: missing EAP-FAST PAC file
sk: chýba súbor PAC protokolu EAP-FAST

en: missing EAP-LEAP password
sk: chýba heslo protokolu EAP-LEAP

en: missing EAP-LEAP username
sk: chýba používateľské meno protokolu EAP-LEAP

en: missing EAP-TLS identity
sk: chýba identita protokolu EAP-TLS

en: missing leap-password
sk: chýba heslo protokolu leap

en: missing leap-username
sk: chýba používateľské meno protokolu leap

en: missing wep-key
sk: chýba kľúč zabezpečenia wep

en: multiple sizes
sk: viac veľkostí

en: never
sk: nikdy

en: no file selected
sk: Nebol vybratý žiadny súbor

en: no prints have been enrolled
sk: žiadne odtlačky neboli nasnímané

[ctx: notifications]
en: Notification _Popups
sk: Vy_skakovacie oznámenia

[ctx: notifications]
en: Show Message C_ontent on Lock Screen
sk: Zobrazovať _obsah správ v uzamknutej obrazovke

[ctx: notifications]
en: Show Message _Content in Popups
sk: Zobrazovať obsah správ vo vyskakova_cích oznámeniach

[ctx: notifications]
en: Sound _Alerts
sk: Zvukové va_rovania

[ctx: notifications]
en: _Lock Screen Notifications
sk: O_známenia v uzamknutej obrazovke

[ctx: notifications]
en: _Notifications
sk: O_známenia

[ctx: print job]
en: Aborted
sk: Prerušená

[ctx: print job]
en: Authentication required
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti

[ctx: print job]
en: Canceled
sk: Zrušená

[ctx: print job]
en: Completed
sk: Dokončená

[ctx: print job]
en: Paused
sk: Pozastavená

[ctx: print job]
en: Pending
sk: Čaká

[ctx: print job]
en: Processing
sk: Spracúva sa

[ctx: print job]
en: Stopped
sk: Zastavená

[ctx: printer state]
en: Does not accept jobs
sk: Neprijíma úlohy

[ctx: printer state]
en: Offline
sk: Vypnutá

[ctx: printer state]
en: Processing
sk: Pracuje

[ctx: printer state]
en: Ready
sk: Pripravená

[ctx: printer state]
en: Stopped
sk: Zastavená

[ctx: printing option]
en: Resolution
sk: Rozlíšenie

[ctx: purge_files]
en: 1 day
sk: 1 deň

[ctx: purge_files]
en: 1 hour
sk: 1 hodina

[ctx: purge_files]
en: 14 days
sk: 14 dní

[ctx: purge_files]
en: 2 days
sk: 2 dni

[ctx: purge_files]
en: 3 days
sk: 3 dni

[ctx: purge_files]
en: 30 days
sk: 30 dní

[ctx: purge_files]
en: 4 days
sk: 4 dni

[ctx: purge_files]
en: 5 days
sk: 5 dní

[ctx: purge_files]
en: 6 days
sk: 6 dní

[ctx: purge_files]
en: 7 days
sk: 7 dní

[ctx: retain_history]
en: 1 day
sk: 1 deň

[ctx: retain_history]
en: 30 days
sk: 30 dní

[ctx: retain_history]
en: 7 days
sk: 7 dní

[ctx: retain_history]
en: Forever
sk: Navždy

en: screen;lock;diagnostics;crash;private;recent;temporary;tmp;index;name;network;identity;privacy;
sk: obrazovka;zámok;uzamknutie;diagnostika;pád;súkromný;nedávny;dočasný;tmp;index;meno;názov;sieť;identita;súkromie;

en: screen;lock;private;privacy;
sk: obrazovka;zámok;uzamknutie;súkromie;súkromná;

[ctx: secondary click]
en: Short
sk: Krátke

[ctx: secondary click delay]
en: Long
sk: Dlhé

[ctx: service is active]
en: Active
sk: Aktívna

[ctx: service is disabled]
en: Off
sk: Vypnutá

[ctx: service is enabled]
en: Enabled
sk: Povolená

[ctx: service is enabled]
en: On
sk: Zapnutá

en: share;sharing;bluetooth;obex;
sk: spoločné používanie;spoločne používať;zdieľať;zdieľanie;sprístupniť;sprístupnenie;bluetooth;obex;

en: share;sharing;ssh;host;name;remote;desktop;media;audio;video;pictures;photos;movies;server;renderer;
sk: spoločné používanie;spoločne používať;ssh;hostiteľ;názov;vzdialený;vzdialená;pracovná plocha;multimédiá;médiá;audio;zvuk;video;obrázky;fotografie;filmy;videá;server;vykreslovač;

[ctx: shortcut window]
en: Cancel search
sk: Zrušenie vyhľadávania

[ctx: shortcut window]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: Go back to previous panel
sk: Prejdenie späť na panel predchádzajúcich

[ctx: shortcut window]
en: Panels
sk: Panely

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sk: Ukončenie

[ctx: shortcut window]
en: Search
sk: Vyhľadávanie

[ctx: slow keys delay]
en: Long
sk: Dlhé

[ctx: slow keys delay]
en: Short
sk: Krátke

en: the device is already claimed by another process
sk: zariadenie je už žiadané iným procesom

en: the device needs to be claimed to perform this action
sk: zariadenie musí byť požiadané o vykonanie tejto akcie

en: today
sk: dnes

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
sk: nedefinovaná chyba v zabezpečení protokolu 802.1X (wpa-eap)

[ctx: universal access, brightness]
en: High
sk: Vysoký

[ctx: universal access, brightness]
en: Low
sk: Nízky

[ctx: universal access, color]
en: Full
sk: Úplná

[ctx: universal access, color]
en: None
sk: Žiadna

[ctx: universal access, contrast]
en: Co_lor
sk: Far_ba

[ctx: universal access, contrast]
en: High
sk: Vysoký

[ctx: universal access, contrast]
en: Low
sk: Nízky

[ctx: universal access, thickness]
en: Thick
sk: Hrubý

[ctx: universal access, thickness]
en: Thin
sk: Tenký

en: unspecified error validating eap-method file
sk: nešpecifikovaná chyba pri overovaní súboru metódy protokolu eap

en: usage;recent;history;files;temporary;tmp;private;privacy;trash;purge;retain;
sk: využitie;nedávne;história;súbory;dočasné;dočasne;tmp;súkromné;súkromie;kôš;čistenie;vysypanie;vysypať;ponechať;uchovať;

[ctx: volume]
en: 100%
sk: 100 %

en: yesterday
sk: včera

en: you do not have permission to perform the action
sk: nemáte oprávnenie na vykonanie tejto akcie
