gnome-settings-daemon - en to sk translation catalogue (488 entries)

en: %2$s. You have %1$u try left | %2$s. You have %1$u tries left
sk[0]: %2$s. Máte %1$u zostávajúcich pokusov
sk[1]: %2$s. Máte %1$u zostávajúci pokus
sk[2]: %2$s. Máte %1$u zostávajúce pokusy

en: %i %s %i %s
sk: %i %s a %i %s

en: %i hour | %i hours
sk[0]: %i hodín
sk[1]: %i hodina
sk[2]: %i hodiny

en: %i minute | %i minutes
sk[0]: %i minút
sk[1]: %i minúta
sk[2]: %i minúty

en: %s Requires Authentication
sk: %s vyžaduje overenie totožnosti

en: %s of UPS backup power remaining
sk: Záložný zdroj vydrží %s

en: A dictionary of XSETTINGS to override
sk: Slovník nastavení XSETTINGS na preváženie

en: A list of strings representing the GTK+ modules that will be loaded, usually in addition to conditional and forcibly disabled ones.
sk: Zoznam reťazcov reprezentujúcich moduly GTK+, ktoré budú načítané, zvyčajne okrem podmienených a vynútene zakázaných.

en: A list of strings representing the GTK+ modules that will not be loaded, even if enabled by default in their configuration.
sk: Zoznam reťazcov reprezentujúcich moduly GTK+, ktoré nebudú načítané, aj keď sú podľa ich predvolenej konfigurácie povolené.

en: A list of strings representing the plugins that are allowed to be loaded (default: “all”). This is only evaluated on startup.
sk: Zoznam reťazcov reprezentujúcich zásuvné moduly, ktoré sa môžu načítať (predvolené: „all“ - všetky ). Táto voľba je vyhodnotená len pri štarte.

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
sk: Činiteľ zrýchlenia pohybu myši. Hodnota -1 predstavuje správanie predvolené systémom.

en: Access denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Action Cancelled
sk: Akcia bola zrušená

en: Airplane mode disabled
sk: Režim v lietadle zakázaný

en: Airplane mode enabled
sk: Režim v lietadle povolený

en: Antialiasing
sk: Vyhladzovanie

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
sk: Do vybitia záložného zdroja zostáva približne %s (%.0f %%)

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
sk: Do vybitia záložného zdroja zostáva približne %s (%.0f %%). Obnovte napájanie počítača, aby ste predišli strate údajov.

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
sk: Zostáva približne %s (%.0f %%)

en: Attached computer battery low
sk: Batéria pripojeného počítača je slabá

en: Attached computer is low in power
sk: Pripojený počítač má málo energie

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
sk: Pripojený počítač má málo energie (%.0f %%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
sk: Pripojený počítač má veľmi málo energie (%.0f %%). Ak nebude nabitý, čoskoro sa vypne.

en: Attached computer is very low in power. The device will soon shutdown if not charged.
sk: Pripojený počítač má veľmi málo energie. Ak nebude nabitý, čoskoro sa vypne.

en: Authentication is required to modify the OLED image for a Wacom tablet
sk: Na úpravu obrazu OLED tabletu Wacom sa vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify the laptop brightness
sk: Na úpravu jasu notebooku sa vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify the lit LED for a Wacom tablet
sk: Na úpravu osvetlenia LED tabletu Wacom sa vyžaduje overenie totožnosti

en: Automatic hibernation
sk: Automatická hibernácia

en: Automatic logout
sk: Automatické odhlásenie

en: Automatic suspend
sk: Automatické uspanie

en: Battery critically low
sk: Batéria je veľmi slabá

en: Battery is critically low
sk: Batéria je veľmi slabá

en: Battery is low
sk: Batéria je slabá

en: Battery low
sk: Batéria je slabá

en: Binding
sk: Klávesová skratka

en: Binding for power button.
sk: Klávesová skratka pre tlačidlo napájania.

en: Binding for the custom binding
sk: Klávesová skratka pre vlastnú klávesovú skratku

en: Binding for the magnifier to zoom in
sk: Klávesová skratka na zväčšenie pomocou lupy

en: Binding for the magnifier to zoom out
sk: Klávesová skratka na zmenšenie pomocou lupy

en: Binding to copy a screenshot of a window to clipboard.
sk: Klávesová skratka na skopírovanie snímky okna do schránky.

en: Binding to copy a screenshot of an area to clipboard.
sk: Klávesová skratka na skopírovanie snímky oblasti do schránky.

en: Binding to copy a screenshot to clipboard.
sk: Klávesová skratka na skopírovanie snímky obrazovky do schránky.

en: Binding to cycle the screen brightness.
sk: Klávesová skratka na cyklické prepínanie jasu obrazovky.

en: Binding to decrease the keyboard brightness.
sk: Klávesová skratka na zníženie jasu klávesnice.

en: Binding to decrease the screen brightness.
sk: Klávesová skratka na zníženie jasu obrazovky.

en: Binding to decrease the text size
sk: Klávesová skratka na zmenšenie veľkosti textu

en: Binding to eject an optical disc.
sk: Klávesová skratka na vysunutie optického disku.

en: Binding to hibernate the machine.
sk: Klávesová skratka na hibernovanie stroja..

en: Binding to increase the keyboard brightness.
sk: Klávesová skratka na zvýšenie jasu klávesnice.

en: Binding to increase the screen brightness.
sk: Klávesová skratka na zvýšenie jasu obrazovky.

en: Binding to increase the text size
sk: Klávesová skratka na zväčšenie veľkosti textu

en: Binding to launch GNOME Settings.
sk: Klávesová skratka na spustenie nastavení prostredia GNOME.

en: Binding to launch the calculator.
sk: Klávesová skratka na spustenie kalkulačky.

en: Binding to launch the email client.
sk: Klávesová skratka na spustenie emailového klienta.

en: Binding to launch the help browser.
sk: Klávesová skratka na spustenie prehliadača pomocníka.

en: Binding to launch the media player.
sk: Klávesová skratka na spustenie prehrávača médií.

en: Binding to launch the search tool.
sk: Klávesová skratka na spustenie vyhľadávacieho nástroja.

en: Binding to launch the web browser.
sk: Klávesová skratka na spustenie webového prehliadača.

en: Binding to lock the screen.
sk: Klávesová skratka na uzamknutie obrazovky.

en: Binding to log out.
sk: Klávesová skratka na odhlásenie.

en: Binding to lower the volume with higher precision.
sk: Klávesová skratka na zníženie hlasitosti s vyššou presnosťou.

en: Binding to lower the volume without emitting a sound effect.
sk: Klávesová skratka na tiché zníženie hlasitosti bez vydávania zvukových efektov.

en: Binding to lower the volume.
sk: Klávesová skratka na zníženie hlasitosti.

en: Binding to mute/unmute the microphone.
sk: Klávesová skratka na umlčanie/obnovenie mikrofónu.

en: Binding to mute/unmute the volume without emitting a sound effect.
sk: Klávesová skratka na tiché umlčanie/obnovenie zvuku bez vydávania zvukových efektov.

en: Binding to mute/unmute the volume.
sk: Klávesová skratka na umlčanie/obnovenie zvuku.

en: Binding to open the Home folder.
sk: Klávesová skratka na otvorenie domovského priečinka.

en: Binding to pause playback.
sk: Klávesová skratka na pozastavenie prehrávania.

en: Binding to raise the volume with higher precision.
sk: Klávesová skratka na zvýšenie hlasitosti s vyššou presnosťou.

en: Binding to raise the volume without emitting a sound effect.
sk: Klávesová skratka na tiché zvýšenie hlasitosti bez vydávania zvukových efektov.

en: Binding to raise the volume.
sk: Klávesová skratka na zvýšenie hlasitosti.

en: Binding to record a short video of the screen
sk: Klávesová skratka na zaznamenanie krátkej videonahrávky obrazovky

en: Binding to show current battery status.
sk: Klávesová skratka na zobrazenie stavu batérie.

en: Binding to show the on-screen keyboard
sk: Klávesová skratka na zobrazenie klávesnice na obrazovke

en: Binding to show the screen magnifier
sk: Klávesová skratka na zobrazenie lupy

en: Binding to skip backward in current track.
sk: Klávesová skratka na skok späť v aktuálnej stope.

en: Binding to skip forward in current track.
sk: Klávesová skratka na skok vpred v aktuálnej stope.

en: Binding to skip to next track.
sk: Klávesová skratka na preskočenie na nasledujúcu stopu.

en: Binding to skip to previous track.
sk: Klávesová skratka na preskočenie na predchádzajúcu stopu.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
sk: Klávesová skratka na začatie prehrávania (alebo hrať/pozastaviť).

en: Binding to start the screen reader
sk: Klávesová skratka na spustenie čítačky obrazovky

en: Binding to stop playback.
sk: Klávesová skratka na zastavenie prehrávania.

en: Binding to suspend the machine.
sk: Klávesová skratka na uspanie stroja.

en: Binding to switch the touchpad off.
sk: Klávesová skratka na vypnutie touchpadu.

en: Binding to switch the touchpad on.
sk: Klávesová skratka na zapnutie touchpadu.

en: Binding to take a screenshot of a window.
sk: Klávesová skratka na vytvorenie snímky okna.

en: Binding to take a screenshot of an area.
sk: Klávesová skratka na vytvorenie snímky oblasti.

en: Binding to take a screenshot.
sk: Klávesová skratka na na vytvorenie snímky obrazovky.

en: Binding to toggle airplane mode.
sk: Klávesová skratka na prepínanie režimu v lietadle.

en: Binding to toggle automatic screen orientation.
sk: Klávesová skratka na prepnutie sa na automatické otáčanie obrazovky.

en: Binding to toggle bluetooth airplane mode.
sk: Klávesová skratka na prepínanie režimu v lietadle pre Bluetooth.

en: Binding to toggle random playback mode in media player.
sk: Klávesová skratka na prepnutie sa na náhodné prehrávanie v prehrávači médií.

en: Binding to toggle repeat mode in media player.
sk: Klávesová skratka na prepnutie sa na režim opakovania v prehrávači médií.

en: Binding to toggle the interface contrast
sk: Klávesová skratka na prepnutie kontrastu rozhrania

en: Binding to toggle the keyboard brightness.
sk: Klávesová skratka na prepnutie jasu klávesnice.

en: Binding to toggle the touchpad on/off.
sk: Klávesová skratka na prepnutie zapnutia a vypnutia touchpadu.

en: Bluetooth RF kill
sk: Odpojiť Bluetooth frekvecniu

en: Bluetooth disabled
sk: Bluetooth zakázaný

en: Bluetooth enabled
sk: Bluetooth povolený

en: Button label for OLED display.
sk: Popisok tlačidla zobrazený na OLED displeji.

en: Calculate the sunrise and sunset times automatically, from the current location.
sk: Na základe aktuálnej polohy automaticky vypočíta západ a východ slnka.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cell phone battery low
sk: Batéria mobilného telefónu je slabá

en: Cell phone is low in power
sk: Mobilný telefón má málo energie

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
sk: Mobilný telefón má málo energie (%.0f %%)

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Mobilný telefón má veľmi málo energie (%.0f %%). Ak nebude nabitý, čoskoro prestane fungovať.

en: Cell phone is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Mobilný telefón má veľmi málo energie. Ak nebude nabitý, čoskoro prestane fungovať.

en: Color
sk: Farba

en: Color calibration device added
sk: Pridané zariadenie pre kalibráciu farieb

en: Color calibration device removed
sk: Odobrané zariadenie pre kalibráciu farieb

en: Command
sk: Príkaz

en: Command to run when the binding is invoked
sk: Príkaz, ktorý sa má spustiť, keď je stlačená klávesová skratka

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
sk: Ak ho nezastrčíte, počítač sa čoskoro hibernuje.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
sk: Ak ho nezastrčíte, počítač sa čoskoro vypne.

en: Computer will suspend very soon because of inactivity.
sk: Počítač bude čoskoro uspatý z dôvodu neaktivity.

en: Configuring new printer
sk: Konfiguruje sa nová tlačiareň

en: Copy a screenshot of a window to clipboard
sk: Skopírovať snímku okna do schránky

en: Copy a screenshot of an area to clipboard
sk: Skopírovať snímku oblasti do schránky

en: Copy a screenshot to clipboard
sk: Skopírovať snímku obrazovky do schránky

en: Cover open
sk: Otvorený kryt

en: Credentials required in order to print
sk: Vyžadujú sa poverenia k tlači

en: Custom keybindings
sk: Prispôsobené klávesové skratky

en: Date & Time Settings
sk: Nastavenia dátumu a času

en: Decrease text size
sk: Zmenšiť veľkosť textu

en: Delay between repeats in milliseconds.
sk: Oneskorenie medzi opakovaniami v milisekundách.

en: Dim the screen after a period of inactivity
sk: Stmavenie obrazovky po časovom úseku nečinnosti

en: Disable touchpad while typing
sk: Zakázať touchpad počas písania

en: Disk Space
sk: Diskový priestor

en: Distance before a drag is started.
sk: Vzdialenosť, pri ktorej sa začne ťahanie.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
sk: Vzdialenosť v pixeloch, ktorú musí prejsť ukazovateľ myši pred tým, ako sa aktivuje zrýchlený pohyb myši. Hodnota -1 predstavuje správanie predvolené systémom.

en: Door open
sk: Otvorené dvierka

en: Double click time
sk: Interval dvojitého kliknutia

en: Drag threshold
sk: Prah ťahania

en: Either one of your existing devices has been reconnected or a new one has been plugged in. If you did not do it, check your system for any suspicious device.
sk: Buď bolo jedno z vašich existujúcich zariadení nanovo pripojené alebo bola pripojené nové. Ak ste nič také neurobili, skontrolujte, či v systéme nie sú podozrivé zariadenia.

en: Eject
sk: Vysunúť

en: Empty Trash
sk: Vyprázdniť Kôš

en: Enable horizontal scrolling
sk: Povoliť vodorovné rolovanie

en: Enable mouse clicks with touchpad
sk: Povoliť kliknutia cez touchpad

en: Enable the ALS sensor
sk: Povoliť senzor okolitého osvetlenia

en: Enable this to move the cursor when the user touches the tablet.
sk: Toto povoľte, aby sa kurzor presunul, keď sa používateľ dotkne tabletu.

en: Enable this to restrict the Wacom tablet area to match the aspect ratio of the output.
sk: Toto povoľte, aby ste prinútili tablet Wacom dodržiavať pomer strán výstupu.

en: Enable this to set the tablet to absolute mode.
sk: Toto povoľte, aby sa tablet nastavil do absolútneho režimu.

en: Enable touchpad
sk: Povoliť touchpad

en: Enables middle mouse button emulation through simultaneous left and right button click.
sk: Povolí emuláciu stredného tlačidla myši pomocou súčasného kliknutia ľavým a pravým tlačidlom.

en: Enter PIN to unlock your SIM card
sk: Zadajte PIN na odomknutie vašej karty SIM

en: Enter PUK to unlock your SIM card
sk: Zadajte PUK kód na odomknutie vašej karty SIM

en: Enter a New PIN to unlock your SIM card
sk: Zadajte nový PIN kód na odomknutie vašej karty SIM

en: Examine
sk: Preskúmať

en: File name of the bell sound to be played.
sk: Názov súboru so zvukom zvončeka, ktorý sa má prehrať.

en: Free percentage notify threshold
sk: Prah oznamovania percent voľného miesta

en: Free space notify threshold
sk: Prah neoznamovania voľného miesta

en: GNOME Settings Daemon Color Plugin
sk: Modul Farba pre Démon nastavení GNOME

en: Hardware Airplane Mode
sk: Hardvérový režim v lietadle

en: Hibernate button
sk: Tlačidlo hibernovať

en: Hinting
sk: Dolaďovanie

en: Home folder
sk: Domovský priečinok

en: If the ambient light sensor functionality is enabled.
sk: Či je povolená funkcionalita senzora okolitého svetla.

en: If the night light mode is enabled
sk: Či je povolený nočný režim podsvietenia

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle.
sk: Či má obrazovka stmavnúť kvôli šetreniu energie, keď je počítač nečinný.

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Incorrect password
sk: Nesprávne heslo

en: Increase text size
sk: Zväčšiť veľkosť textu

en: Initial Key Repeat Delay
sk: Počiatočné oneskorenie opakovania kláves

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
sk: Počiatočné oneskorenie opakovania klávesov v milisekundách.

en: Key Repeat Interval
sk: Interval opakovania kláves

en: Key combination for the custom action
sk: Klávesová skratka vlastnej akcie

en: Key combinations for a touchring or touchstrip custom action
sk: Klávesová skratka pre vlastnú akciu dotykového kruhu alebo posuvníka

en: Keyboard Bell Custom Filename
sk: Názov súboru vlastného zvončeka klávesnice

en: Keyboard battery low
sk: Batéria klávesnice je slabá

en: Keyboard brightness down
sk: Znížiť jas klávesnice

en: Keyboard brightness toggle
sk: Prepnúť stav jasu klávesnice

en: Keyboard brightness up
sk: Zvýšiť jas klávesnice

en: Label will be rendered to OLED display belonging to the button
sk: Popisok bude vykreslený na OLED displeji, ktorý patrí k tlačidlu

en: Laptop battery critically low
sk: Batéria notebooku je veľmi slabá

en: Laptop battery low
sk: Batéria notebooku je slabá

en: Launch calculator
sk: Spustiť kalkulačku

en: Launch email client
sk: Spustiť emailového klienta

en: Launch help browser
sk: Spustiť prehliadač pomocníka

en: Launch media player
sk: Spustiť prehrávač médií

en: Launch settings
sk: Spustenie nastavení

en: Launch web browser
sk: Spustiť webový prehliadač

en: Length of a double click in milliseconds.
sk: Dĺžka tolerovanej prestávky pri dvojitom kliknutí v milisekundách.

en: Lid has been closed
sk: Kryt bol zatvorený

en: Lid has been opened
sk: Kryt bol otvorený

en: List of custom keybindings
sk: Zoznam prispôsobených klávesových skratiek

en: List of explicitly disabled GTK+ modules
sk: Zoznam explicitne zakázaných modulov GTK+

en: List of explicitly enabled GTK+ modules
sk: Zoznam explicitne povolených modulov GTK+

en: List of plugins that are allowed to be loaded
sk: Zoznam zásuvných modulov, ktoré sa môžu načítať

en: Lock screen
sk: Uzamknúť obrazovku

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Low Disk Space
sk: Nedostatok diskového priestoru

en: Low Disk Space on “%s”
sk: Nedostatok diskového priestoru na „%s“

en: Magnifier zoom in
sk: Zväčšiť lupou

en: Magnifier zoom out
sk: Zmenšiť lupou

en: Marker supply low
sk: Málo atramentu v kazete

en: Maximum length of screen recordings
sk: Maximálna dĺžka nahrávania obrazovky

en: Media player battery low
sk: Batéria prenosného prehrávača je slabá

en: Media player is low in power
sk: Prenosný prehrávač má málo energie

en: Media player is low in power (%.0f%%)
sk: Prenosný prehrávač má málo energie (%.0f %%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Prenosný prehrávač má veľmi málo energie (%.0f %%). Ak nebude nabitý, čoskoro prestane fungovať.

en: Media player is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Prenosný prehrávač má veľmi málo energie. Ak nebude nabitý, čoskoro prestane fungovať.

en: Microphone mute/unmute
sk: Stlmiť/obnoviť mikrofón

en: Middle button emulation
sk: Emulácia stredného tlačidla

en: Minimum notify period for repeated warnings
sk: Minimálna perióda oznamovania opakovaných upozornení

en: Missing printer driver
sk: Chýba ovládač pre tlačiareň

en: Modify the OLED image for a Wacom tablet
sk: Úprava obrazu OLED tabletu Wacom

en: Modify the laptop brightness
sk: Úprava jasu notebooku

en: Modify the lit LED for a Wacom tablet
sk: Úprava osvetlenia LED tabletu Wacom

en: Motion Threshold
sk: Prah pohybu

en: Mount paths to ignore
sk: Ignorované cesty pripojení

en: Mouse battery low
sk: Batéria myši ja slabá

en: Mouse button orientation
sk: Orientácia tlačidiel myši

en: Mouse wheel emulation button. 0 to disable the feature.
sk: Emulácia kolieska myši tlačidlom. 0 túto funkcionalitu vypne.

en: Name
sk: Názov

en: Name of the custom binding
sk: Názov prispôsobenej klávesovej skratky

en: Natural scrolling
sk: Prirodzené rolovanie

en: New PIN for SIM
sk: Nový PIN kód pre kartu SIM

en: New USB device
sk: Nové zariadenie USB

en: New device detected
sk: Bolo zistené nové zariadenie

en: New device has been detected while the session was not locked. If you did not plug anything, check your system for any suspicious device.
sk: Počas neuzamknutej relácie bolo zistené nové zariadenie. AK ste nič nepripojili, skontrolujte, či v systéme nie sú podozrivé zariadenia.

en: New device has been detected while you were away. It has been blocked because the USB protection is active.
sk: Bolo zistené nové zariadenie, keď ste boli preč. Zariadenie je zablokované, pretože je aktívna ochrana USB.

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
sk: Bolo zistené nové zariadenie keď ste boli preč. Prosím odpojte a pripojte zariadenie znova, ak ho chcete začať používať.

en: Next track
sk: Nasledujúca stopa

en: Night light mode changes the color temperature of your display when the sun has gone down or at preset times.
sk: Režim nočného osvetlenia mení teplotu farieb vášho displeja po západe slnka alebo v prednastavených časov.

en: No connection to phone
sk: Žiadne pripojenie k telefónu

en: No driver for this printer.
sk: Ovládač pre tlačiareň nie je k dispozícii.

en: No printer driver for %s.
sk: Ovládač pre tlačiareň %s nie je k dispozícii.

en: Not connected?
sk: Nepripojená?

en: On AC power
sk: Napájanie zo siete

en: On battery power
sk: Napájanie z batérie

en: On which connections the service is enabled
sk: Na ktorých pripojeniach je služba povolená

en: Operation not allowed
sk: Operácia nie je umožnená

en: Operation not supported
sk: Operácia nie je podporovaná

en: Out of a marker supply
sk: Prázdna kazeta s atramentom

en: Out of paper
sk: Chýba papier

en: PDA battery low
sk: Batéria zariadenia PDA je slabá

en: PDA is low in power
sk: Zariadenie PDA má málo energie

en: PDA is low in power (%.0f%%)
sk: Zariadenie PDA má málo energie (%.0f %%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Zariadenie PDA má veľmi málo energie (%.0f %%). Ak nebude nabité, čoskoro prestane fungovať.

en: PDA is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Zariadenie PDA má veľmi málo energie. Ak nebude nabité, čoskoro prestane fungovať.

en: Paper low
sk: Málo papiera

en: Pause playback
sk: Pozastaviť prehrávanie

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
sk: Prah pre percento voľného miesta prvého upozornenia na nedostatok diskového priestoru. Ak percento voľného miesta klesne pod túto hodnotu, zobrazí sa upozornenie.

en: Phone failure
sk: Zlyhanie telefónu

en: Play (or play/pause)
sk: Hrať (alebo hrať/pozastaviť)

en: Please provide a new PIN for SIM card %s
sk: Prosím zadajte nový PIN kód pre kartu SIM %s

en: Please provide the PIN for SIM card %s
sk: Prosím zadajte PIN pre kartu SIM %s

en: Please provide the PUK for SIM card %s
sk: Prosím zadajte PUK kód pre kartu SIM %s

en: Please wait…
sk: Čakajte, prosím…

en: Possible values are “on”, “off”, and “custom”.
sk: Možné hodnoty sú „on“ (zapnutý), „off“ (vypnutý), „custom“ (vlastný)

en: Power
sk: Napájanie

en: Power button
sk: Tlačidlo napájania

en: Power button action
sk: Akcia tlačidla napájania

en: Precise volume down
sk: Presne znížiť hlasitosť

en: Precise volume up
sk: Presne zvýšiť hlasitosť

en: Previous track
sk: Predchádzajúca stopa

en: Printer added
sk: Tlačiareň bola pridaná

en: Printer configuration error
sk: Chyba nastavenia tlačiarne

en: Printer error
sk: Chyba tlačiarne

en: Printer off-line
sk: Tlačiareň nepripravená

en: Printer report
sk: Oznámenie tlačiarne

en: Printer warning
sk: Upozornenie tlačiarne

en: Printer “%s” has no toner left.
sk: Tlačiarni „%s“ sa minul toner.

en: Printer “%s” is currently off-line.
sk: Tlačiareň „%s“ je aktuálne v režime nepripravená.

en: Printer “%s” is low on a marker supply.
sk: Tlačiareň „%s“ má málo atramentu.

en: Printer “%s” is low on paper.
sk: Tlačiareň „%s“ má málo papiera.

en: Printer “%s” is low on toner.
sk: Tlačiareň „%s“ má málo tonera.

en: Printer “%s” is out of a marker supply.
sk: Tlačiarni „%s“ sa minul atrament.

en: Printer “%s” is out of paper.
sk: Tlačiarni „%s“ sa minul papier.

en: Printer “%s” may not be connected.
sk: Tlačiareň „%s“ asi nie je pripojená.

en: Printer “%s”: “%s”.
sk: Tlačiareň „%s“: „%s“.

en: Printers
sk: Tlačiarne

en: Quiet volume down
sk: Ticho znížiť hlasitosť

en: Quiet volume mute/unmute
sk: Ticho umlčať/obnoviť zvuk

en: Quiet volume up
sk: Ticho zvýšiť hlasitosť

en: RF kill
sk: Odpojiť rádiové frekvecie

en: RGBA order
sk: Poradie RGBA

en: Recalibrate now
sk: Rekalibrovať teraz

en: Recalibration required
sk: Potrebná rekalibrácia

en: Reconnect USB device
sk: Znova pripojte zariadenie USB

en: Record a short video of the screen
sk: Zaznamenať krátku videonahrávku obrazovky

en: Remember NumLock state
sk: Pamätanie stavu NumLock-u

en: SIM PIN required
sk: Vyžaduje sa PIN kód karty SIM

en: SIM PIN2 required
sk: Vyžaduje sa PIN2 kód karty SIM

en: SIM PUK required
sk: Vyžaduje sa PUK kód karty SIM

en: SIM PUK2 required
sk: Vyžaduje sa PUK2 kód karty SIM

en: SIM busy
sk: Karta SIM je zaneprázdnená

en: SIM failure
sk: Zlyhanie karty SIM

en: SIM not inserted
sk: Karta SIM nie je vložená

en: SIM wrong
sk: Karta SIM je zlá

en: Screen brightness cycle
sk: Cyklicky prepínať jas obrazovky

en: Screen brightness down
sk: Znížiť jas obrazovky

en: Screen brightness up
sk: Zvýšiť jas obrazovky

en: Screencast from %d %t.webm
sk: Nahrávka obrazovky z %d %t.webm

en: Screenshot from %s
sk: Snímka obrazovky z %s

en: Screenshot taken
sk: Snímka obrazovky bola zachytená

en: Search
sk: Nájsť

en: Select the touchpad scroll method
sk: Výber spôsobu rolovania touchpadom

en: Select the touchpad scroll method. Supported values are: “disabled”, “edge-scrolling”, “two-finger-scrolling”.
sk: Vyberte si spôsob rolovania touchpadom. Podporované hodnoty sú: „disabled“ (zakázané), „edge-scrolling“ (rolovanie pri okraji), „two-finger-scrolling“ (rolovanie dvoma prstami).

en: Set
sk: Nastaviť

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
sk: Nastavte na TRUE, ak máte problémy s náhodnými stlačeniami touchpadu počas písania.

en: Set this to TRUE to allow horizontal scrolling by the same method selected with the scroll_method key.
sk: Nastavte na TRUE, keď chcete pre vodorovné rolovanie použiť rovnaký spôsob ako je nastavený v kľúči scroll_method.

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
sk: Nastavte na TRUE, keď chcete klikať ťukaním na touchpad.

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
sk: Nastavte na TRUE, keď chcete povoliť všetky touchpady.

en: Set this to TRUE to enable natural (reverse) scrolling for touchpads.
sk: Nastavte na TRUE, keď chcete pre touchpady použiť prirodzené (opačné) rolovanie.

en: Set this to one of “none”, “lock-screen”, or “force-logout”. The action will get performed when the smartcard used for log in is removed.
sk: Nastavte jednu z možností „none“ (nerobiť nič), „lock-screen“ (uzamknúť obrazovku), „force-logout“ (násilne odhlásiť). Táto akcia sa vykoná, keď vytiahnete smart kartu, pomocou ktorej ste sa prihlásili.

en: Set this to the logical button mapping.
sk: Toto nastavte na logické mapovanie tlačidla.

en: Set this to the pressure value at which a stylus click event is generated.
sk: Toto nastavte na hodnotu, pri ktorej sa vygeneruje udalosť pera.

en: Set this to the pressure value at which an eraser click event is generated.
sk: Toto nastavte na hodnotu, pri ktorej sa vygeneruje udalosť gumy.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the area usable by the tools.
sk: Nastavte x1, y1 a x2, y2 použiteľnej oblasti nástrojov.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the eraser.
sk: Nastavte x1, y1 a x2, y2 tlakovej krivky, ktorá sa aplikuje na gumu.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the stylus.
sk: Nastavte x1, y1 a x2, y2 tlakovej krivky, ktorá sa aplikuje na pero.

en: Set this to “none”, “cw” for 90 degree clockwise, “half” for 180 degree, and “ccw” for 90 degree counterclockwise.
sk: Toto nastavte na „none“ pre žiadne otáčanie, na „cw“ pre otočenie o 90 stupňov v smere hodinových ručičiek, „half“ pre otočenie o 180 stupňov, a 'ccw' pre otáčanie o 90 stupňov proti smeru hodinových ručičiek.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Show battery status
sk: Zobraziť stav batérie

en: Single Click
sk: Jednoduché kliknutie

en: Size of the volume step for each volume change
sk: Veľkosť kroku hlasitosti pri každej zmene hlasitosti

en: Size of volume step
sk: Veľkosť kroku hlasitosti

en: Skip backward in current track
sk: Skočiť späť v aktuálnej stope

en: Skip forward in current track
sk: Skočiť vpred v aktuálnej stope

en: Sleep timeout computer when on AC
sk: Časový interval pre uspanie počítača keď je napájaný zo siete

en: Sleep timeout computer when on battery
sk: Časový interval pre uspanie počítača keď je napájaný z batérie

en: Smartcard removal action
sk: Akcia pri vytiahnutí karty Smartcard

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
sk: Zadajte zoznam ciest prípojných bodov, na ktorých bude ignorovaný nedostatok voľného miesta.

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
sk: Zadajte čas v minútach. Nasledujúce upozornenia pre zväzok sa nezobrazia častejšie ako s touto periódou.

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
sk: Zadajte množstvo v GB. Ak je množstvo voľného miesta väčšie než táto hodnota, nebude zobrazené žiadne upozornenie.

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
sk: Zadajte percento, o ktoré sa musí zmenšiť veľkosť voľného miesta pred zobrazením nasledujúceho upozornenia.

en: Static binding for power button.
sk: Nemenná klávesová skratka pre tlačidlo napájania.

en: Static binding to cycle the screen brightness.
sk: Nemenná klávesová skratka na cyklické prepínanie jasu obrazovky.

en: Static binding to decrease the keyboard brightness.
sk: Klávesová skratka na zníženie jasu klávesnice.

en: Static binding to decrease the screen brightness.
sk: Nemenná klávesová skratka na zníženie jasu obrazovky.

en: Static binding to eject an optical disc.
sk: Nemenná klávesová skratka na vysunutie optického disku.

en: Static binding to hibernate the machine.
sk: Nemenná klávesová skratka na hibernovanie stroja..

en: Static binding to increase the keyboard brightness.
sk: Nemenná klávesová skratka na zvýšenie jasu klávesnice.

en: Static binding to increase the screen brightness.
sk: Nemenná klávesová skratka na zvýšenie jasu obrazovky.

en: Static binding to launch GNOME Settings.
sk: Nemenná klávesová skratka na spustenie nastavení prostredia GNOME.

en: Static binding to launch the calculator.
sk: Nemenná klávesová skratka na spustenie kalkulačky.

en: Static binding to launch the email client.
sk: Nemenná klávesová skratka na spustenie emailového klienta.

en: Static binding to launch the media player.
sk: Nemenná klávesová skratka na spustenie prehrávača médií.

en: Static binding to launch the search tool.
sk: Nemenná klávesová skratka na spustenie vyhľadávacieho nástroja.

en: Static binding to launch the web browser.
sk: Nemenná klávesová skratka na spustenie webového prehliadača.

en: Static binding to lock the screen.
sk: Nemenná klávesová skratka na uzamknutie obrazovky.

en: Static binding to lower the volume with higher precision.
sk: Nemenná klávesová skratka na zníženie hlasitosti s vyššou presnosťou.

en: Static binding to lower the volume without emitting a sound effect.
sk: Nemenná klávesová skratka na zníženie hlasitosti bez vydávania zvukových efektov.

en: Static binding to lower the volume.
sk: Nemenná klávesová skratka na zníženie hlasitosti.

en: Static binding to mute/unmute the microphone.
sk: Nemenná klávesová skratka na umlčanie/obnovenie mikrofónu.

en: Static binding to mute/unmute the volume.
sk: Nemenná klávesová skratka na umlčanie zvuku.

en: Static binding to open the Home folder.
sk: Nemenná klávesová skratka na otvorenie domovského priečinka.

en: Static binding to pause playback.
sk: Nemenná klávesová skratka na pozastavenie prehrávania.

en: Static binding to raise the volume with higher precision.
sk: Nemenná klávesová skratka na zvýšenie hlasitosti s vyššou presnosťou.

en: Static binding to raise the volume without emitting a sound effect.
sk: Nemenná klávesová skratka na zvýšenie hlasitosti bez vydávania zvukových efektov.

en: Static binding to raise the volume.
sk: Nemenná klávesová skratka na zvýšenie hlasitosti.

en: Static binding to show current battery status.
sk: Nemenná klávesová skratka na zobrazenie stavu batérie.

en: Static binding to skip backward in current track.
sk: Nemenná klávesová skratka na skok späť v aktuálnej stope.

en: Static binding to skip forward in current track.
sk: Nemenná klávesová skratka na skok vpred v aktuálnej stope.

en: Static binding to skip to next track.
sk: Nemenná klávesová skratka na preskočenie na nasledujúcu stopu.

en: Static binding to skip to previous track.
sk: Nemenná klávesová skratka na preskočenie na predchádzajúcu stopu.

en: Static binding to start playback (or toggle play/pause).
sk: Nemenná klávesová skratka na začatie prehrávania (alebo hrať/pozastaviť).

en: Static binding to stop playback.
sk: Nemenná klávesová skratka na zastavenie prehrávania.

en: Static binding to suspend the machine.
sk: Nemenná klávesová skratka na uspanie stroja.

en: Static binding to switch the touchpad off.
sk: Nemenná klávesová skratka na zapnutie touchpadu.

en: Static binding to switch the touchpad on.
sk: Nemenná klávesová skratka na zapnutie touchpadu.

en: Static binding to toggle airplane mode.
sk: Nemenná klávesová skratka na prepínanie režimu v lietadle.

en: Static binding to toggle automatic screen orientation.
sk: Nemenná klávesová skratka na prepnutie sa na automatické otáčanie obrazovky.

en: Static binding to toggle bluetooth airplane mode.
sk: Nemenná klávesová skratka na prepínanie režimu v lietadle pre Bluetooth.

en: Static binding to toggle random playback mode in media player.
sk: Nemenná klávesová skratka na prepnutie sa na náhodné prehrávanie v prehrávači médií.

en: Static binding to toggle repeat mode in media player.
sk: Nemenná klávesová skratka na prepnutie sa na režim opakovania v prehrávači médií.

en: Static binding to toggle the keyboard brightness.
sk: Nemenná klávesová skratka na prepnutie jasu klávesnice.

en: Static binding to toggle the touchpad on/off.
sk: Nemenná klávesová skratka na prepnutie zapnutia a vypnutia touchpadu.

en: Stop playback
sk: Zastaviť prehrávanie

en: Subsequent free space percentage notify threshold
sk: Prah nasledujúceho oznamovania percent voľného miesta

en: Suspend button
sk: Tlačidlo uspať

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice with “left”, “right” for right-handed, “mouse” to follow the mouse setting.
sk: Hodnota „left“ (ľavý) vymení ľavé a pravé tlačidlo pre ľavákov, „right“ (pravý) nastavenie pre pravákov, „mouse“ (myš) prevezme nastavenia myši.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
sk: Výmena ľavého a pravého tlačidla myši na myšiach pre ľavákov.

en: Switch touchpad off
sk: Vypnúť touchpad

en: Switch touchpad on
sk: Zapnúť touchpad

en: Tablet battery low
sk: Batéria tabletu je slabá

en: Tablet is low in power
sk: Tablet má málo energie

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
sk: Tablet má málo energie (%.0f %%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Tablet má veľmi málo energie (%.0f %%). Ak nebude nabitý, čoskoro prestane fungovať.

en: Tablet is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Tablet má veľmi málo energie. Ak nebude nabitý, čoskoro prestane fungovať.

en: Take a screenshot
sk: Vytvoriť snímku obrazovky

en: Take a screenshot of a window
sk: Vytvoriť snímku okna

en: Take a screenshot of an area
sk: Vytvoriť snímku oblasti

en: Temperature of the display when enabled
sk: Teplota displeja, keď je povolená

en: The action to take when the system power button is pressed. This action is hard-coded (and the setting ignored) on virtual machines (power off) and tablets (suspend).
sk: Akcia, ktorá sa má vykonať pri stlačení tlačidla napájania. Táto akcia je natvrdo naprogramovaná (a nastavenie bude ignorované) pri virtuálnych počítačoch (vypnutie) a tabletoch (uspanie).

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep. A value of 0 means never.
sk: Množstvo času v sekundách bez činnosti, potrebný na to aby počítač pripojený na zdroj napájania prešiel do spánku. Hodnota 0 znamená nikdy.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep. A value of 0 means never.
sk: Množstvo času v sekundách bez činnosti, potrebný na to aby počítač napájaný z batérie prešiel do spánku. Hodnota 0 znamená nikdy.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
sk: Energia batérie klesla pod kritickú úroveň a kým sa úplne vybije, tento počítač sa hibernuje.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
sk: Energia batérie klesla pod kritickú úroveň a kým sa úplne vybije, tento počítač sa vypne.

en: The brightness of the screen when idle
sk: Jas obrazovky pri nečinnosti

en: The cover is open on printer “%s”.
sk: Kryt tlačiarne „%s“ je otvorený.

en: The display “%s” should be recalibrated soon.
sk: Displej „%s“ by mal byť čoskoro rekalibrovaný.

en: The door is open on printer “%s”.
sk: Dvierka tlačiarne „%s“ sú otvorené.

en: The duration a display profile is valid
sk: Doba platnosti profilu displeja

en: The duration a printer profile is valid
sk: Doba platnosti profilu tlačiarne

en: The end time
sk: Čas ukončenia

en: The keyboard shortcut generated when the button is pressed for custom actions.
sk: Klávesová skratka vygenerovaná pri stlačení tlačidla pre vlastné akcie.

en: The keyboard shortcuts generated when a touchring or touchstrip is used for custom actions (up followed by down).
sk: Klávesová skratka vygenerovaná keď sa použije dotykový posuvník alebo dotykový kruh na vlastnú akciu (horný smer nasledovaný dolným).

en: The last detected position
sk: Posledná zistená poloha

en: The list of NetworkManager connections (each one represented with its UUID) on which this service is enabled and started.
sk: Zoznam pripojení správcu siete (každé je reprezentované so svojím identifikátorom UUID), na ktorých je služba povolená a spustená.

en: The maximum length of single screen cast recordings in seconds or 0 for unlimited
sk: Maximálna dĺžka jedného nahrávania obrazovky v sekundách alebo 0 pre neobmedzenú dĺžku

en: The new inserted device has been blocked because the USB protection is active.
sk: Novo vložené zariadenie bolo zablokované, pretože je aktívna ochrana USB.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to “rgba”. Possible values are: “rgb” for red on left (most common), “bgr” for blue on left, “vrgb” for red on top, “vbgr” for red on bottom.
sk: Poradie sub-pixelových prvkov na obrazovke LCD; použije sa len ak je vyhladzovanie nastavené na „rgba“. Možné hodnoty sú: „rgb“ pre červenú vľavo (najbežnejšie), „bgr“ pre modrú vľavo, „vrgb“ pre červenú hore a „vbgr“ pre červenú dole.

en: The printer “%s” should be recalibrated soon.
sk: Tlačiareň „%s“ by mala byť čoskoro rekalibrovaná.

en: The start time
sk: Čas spustenia

en: The type of action triggered by the button being pressed.
sk: Typ akcie, ktorá sa spustí pri stlačení tlačidla.

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no antialiasing, “grayscale” for standard grayscale antialiasing, and “rgba” for subpixel antialiasing (LCD screens only).
sk: Typ vyhladzovania použitý pri vykresľovaní písma. Možné hodnoty sú: „none“ pre žiadne vyhladzovanie, „grayscale“ pre štandardné vyhladzovanie odtieňmi sivej a „rgba“ pre sub-pixelové vyhladzovanie (pre obrazovky LCD).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no hinting and “slight” for fitting only to the Y-axis like Microsoft’s ClearType, DirectWrite and Adobe’s proprietary font rendering engine. Ignores native hinting within the font, generates hints algorithmically. Used on Ubuntu by default. Recommended. The meaning of “medium” and “full” depends on the font format (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) and the installed version of FreeType. They usually try to fit glyphs to both the X and the Y axis (except for .otf: Y-only). This can lead to distortion and/or inconsistent rendering depending on the quality of the font, the font format and the state of FreeType’s font engines.
sk: Typ dolaďovania použitý pri vykresľovaní písiem. Možné hodnoty sú: „none“ pre žiadne dolaďovanie a „slight“ pre prispôsobenie iba osi Y, ako to robí uzavreté výkonné jadro vykresľovania písiem Microsoft ClearType, DirectWrite a Adobe. Ignoruje natívne dolaďovanie v písme, generuje doladenia algoritmicky. Používa sa ako predvolené v distribúcii Ubuntu. Odporúčané. Význam hodnôt „medium“(stredné) a „full“(plné) závisí od formátu písma (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) a nainštalovanej verzii písma typu FreeType. Obvykle sa pokúsi prispôsobiť glyfy obom osám X a Y (okrem formátu .otf: iba os Y). Toto môže viesť k skresleniu a/alebo nestálemu vykresleniu v závislosti od kvality písma, formátu písma a stavu výkonných programov písiem typu FreeType.

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
sk: Typ spánku, ktorý sa má vykonať, keď je počítač nečinný.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.
sk: Na zväzku „%s“ zostáva už len %s diskového priestoru.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
sk: Na zväzku „%s“ zostáva už len %s diskového priestoru. Nejaké miesto môžete uvoľniť vyprázdnením Koša.

en: There is a missing print filter for printer “%s”.
sk: Pre tlačiareň „%s“ chýba tlačový filter.

en: There is a problem on printer “%s”.
sk: Na tlačiarni „%s“ sa vyskytol problém.

en: This computer has only %s disk space remaining.
sk: Na tomto počítači zostáva už len %s diskového priestoru.

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
sk: Na tomto počítači zostáva už len %s diskového priestoru. Nejaké miesto môžete uvoľniť vyprázdnením Koša.

en: This dictionary maps XSETTINGS names to overrides values. The values must be either strings, signed int32s or (in the case of colors), 4-tuples of uint16 (red, green, blue, alpha; 65535 is fully opaque).
sk: Slovník mapuje názvy nastavení XSETTINGS, ktorých hodnoty majú byť prevážené. Hodnoty musia byť buď reťazce alebo 32 bitové celé čísla so znamienkom alebo (v prípade farieb) štvorice 16 bitových celých čísel bez znamienka (červená, zelená, modrá, priehľadnosť; 65535 znamená úplné krytie farby)

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle.
sk: Toto je jas panelu obrazovky notebooku  použitý keď je relácia nečinná.

en: This is the number of days after which the display color profile is considered invalid.
sk: Toto je počet dní, po ktorých sa farebný profil displeja začne považovať za neplatný.

en: This is the number of days after which the printer color profile is considered invalid.
sk: Toto je počet dní, po ktorých sa farebný profil tlačiarne začne považovať za neplatný.

en: This temperature in Kelvin is used to modify the screen tones when night light mode is enabled. Higher values are bluer, lower redder.
sk: Teplota v Kelvinoch sa používa na upravenie odtieňov obrazovky pri povolenom nočnom režime. Vyššie hodnoty sú modrejšie, menej červenšie.

en: Time Zone Updated to %s (%s)
sk: Časové pásmo aktualizované na %s (%s)

en: Toggle automatic screen orientation
sk: Prepnúť na automatické otáčanie obrazu

en: Toggle contrast
sk: Prepnúť kontrast

en: Toggle magnifier
sk: Prepnúť lupu

en: Toggle on-screen keyboard
sk: Prepnúť klávesnicu na obrazovke

en: Toggle random playback mode
sk: Prepnúť na náhodný režim prehrávania

en: Toggle repeat playback mode
sk: Prepnúť na režim opakovania prehrávania

en: Toggle screen reader
sk: Prepnúť čítačku obrazovky

en: Toggle touchpad on/off
sk: Prepnúť zapnutie/vypnutie touchpadu

en: Toner empty
sk: Prázdny toner

en: Toner low
sk: Málo tonera

en: Touchpad button orientation
sk: Orientácia tlačidiel touchpadu

en: UPS Discharging
sk: Záložný zdroj sa vybíja

en: UPS critically low
sk: Záložný zdroj je veľmi slabý

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
sk: Energia záložného zdroja klesla pod kritickú úroveň a kým sa úplne vybije, tento počítač sa hibernuje.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
sk: Energia záložného zdroja klesla pod kritickú úroveň a kým sa úplne vybije, tento počítač sa vypne.

en: UPS low
sk: Záložný zdroj je slabý

en: USB Protection
sk: Ochrana USB

en: USB device blocked
sk: Blokované zariadenie USB

en: Unable to capture a screenshot
sk: Nepodarilo sa zachytiť snímku obrazovky

en: Unknown Error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown amount of UPS backup power remaining
sk: Záložný zdroj má neznáme množstvo energie

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown time
sk: Neznámy čas

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Unlock SIM card
sk: Odomknúť kartu SIM

en: Use the sunrise and sunset
sk: Použiť západ a východ slnka

en: User was not logged in with smartcard.
sk: Používateľ sa neprihlásil pomocou karty smartcard.

en: Volume down
sk: Znížiť hlasitosť

en: Volume mute/unmute
sk: Umlčať/obnoviť zvuk

en: Volume up
sk: Zvýšiť hlasitosť

en: Wacom button action type
sk: Typ akcie tlačidla Wacom

en: Wacom eraser button mapping
sk: Mapovanie tlačidla gumy Wacom

en: Wacom eraser pressure curve
sk: Tlaková krivka gumy Wacom

en: Wacom eraser pressure threshold
sk: Medza tlaku gumy Wacom

en: Wacom stylus absolute mode
sk: Absolútny režim pera Wacom

en: Wacom stylus button mapping
sk: Mapovanie tlačidla pera Wacom

en: Wacom stylus pressure curve
sk: Tlaková krivka pera Wacom

en: Wacom stylus pressure threshold
sk: Medza tlaku pera Wacom

en: Wacom tablet area
sk: Oblasť tabletu Wacom

en: Wacom tablet aspect ratio
sk: Pomer strán tabletu Wacom

en: Wacom tablet rotation
sk: Otáčanie tabletu Wacom

en: Wacom touch feature
sk: Dotyková funkcia Wacom

en: When location services are available this represents the last detected location. The default value is an invalid value to ensure it is always updated at startup.
sk: Keď sú dostupné služby určenia polohy, toto reprezentuje poslednú zistenú polohu. Predvolená hodnota je neplatná hodnota, aby sa zaistilo, že sa vždy aktualizuje pri spustení.

en: When set to true, GNOME will remember the state of the NumLock LED between sessions.
sk: Keď je nastavené na hodnotu true, GNOME si bude pamätať stav indikátora NumLock medzi reláciami.

en: When “night-light-schedule-automatic” is disabled, use this end time in hours from midnight.
sk: Keď je  vypnutý automatický výpočet „night-light-schedule-automatic“, použije sa toto a čas ukončenia v hodinách od polnoci.

en: When “night-light-schedule-automatic” is disabled, use this start time in hours from midnight.
sk: Keď je  vypnutý automatický výpočet „night-light-schedule-automatic“, použije sa toto a čas spustenia v hodinách od polnoci.

en: Whether the tablet’s orientation is locked, or rotated automatically.
sk: Či je orientácia tabletu zamknutá, alebo sa má automaticky otáčať.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
sk: Či sa má pri nečinnosti vykonať hibernovanie, uspanie alebo sa nemá vykonať niť

en: Wireless keyboard is low in power
sk: Bezdrôtová klávesnica má málo energie

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
sk: Bezdrôtová klávesnica má málo energie (%.0f %%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Bezdrôtová klávesnica má veľmi málo energie (%.0f %%). Ak nebude nabitá, čoskoro prestane fungovať.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Bezdrôtová klávesnica má veľmi málo energie. Ak nebude nabitá, čoskoro prestane fungovať.

en: Wireless mouse is low in power
sk: Bezdrôtová myš má málo energie

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
sk: Bezdrôtová myš má málo energie (%.0f %%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Bezdrôtová myš má veľmi málo energie (%.0f %%). Ak nebude nabitá, čoskoro prestane fungovať.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Bezdrôtová myš má veľmi málo energie. Ak nebude nabitá, čoskoro prestane fungovať.

en: You have %u try left | You have %u tries left
sk[0]: Máte %u zostávajúcich pokusov
sk[1]: Máte %u zostávajúci pokus
sk[2]: Máte %u zostávajúce pokusy

en: You will soon log out because of inactivity.
sk: Budete čoskoro odhlásený z dôvodu neaktivity.

en: hour | hours
sk[0]: hodín
sk[1]: hodina
sk[2]: hodiny

en: minute | minutes
sk[0]: minút
sk[1]: minúta
sk[2]: minúty

[ctx: print job]
en: “%s” on %s
sk: „%s“ na %s

[ctx: print job state]
en: Printing
sk: Tlačí sa

[ctx: print job state]
en: Printing aborted
sk: Tlač bola prerušená

[ctx: print job state]
en: Printing canceled
sk: Tlač bola zrušená

[ctx: print job state]
en: Printing completed
sk: Tlač bola dokončená

[ctx: print job state]
en: Printing stopped
sk: Tlač bola zastavená
