clutter master - en to sl_SI translation catalogue (673 entries)

en: %s compilation failed: %s
sl_SI: prevajanje %s je spodletelo: %s

en: A list of style attributes to apply to the contents of the actor
sl_SI: Seznam slogovnih atributov za uveljavitev vsebine predmeta

en: Accept Focus
sl_SI: Sprejmi žarišče

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Activatable
sl_SI: Zagonljiv

en: Actor
sl_SI: Predmet

en: Add an effect to be applied on the actor
sl_SI: Dodajanje učinka predmeta

en: Adds a constraint to the actor
sl_SI: Dodajanje omejitev predmeta

en: Adds an action to the actor
sl_SI: Dodajanje dejanja predmeta

en: Align Axis
sl_SI: Poravnaj os

en: Alignment of the actor’s content
sl_SI: Poravnava vsebine predmeta

en: Allocate extra space for the child
sl_SI: Dodeli dodaten prostor za podrejeni predmet

en: Allocate extra space for the child in horizontal axis
sl_SI: Dodeli dodaten prostor za podrejeni predmet na vodoravni osi

en: Allocate extra space for the child in vertical axis
sl_SI: Dodeli dodaten prostor za podrejeni predmet na navpični osi

en: Allocation
sl_SI: Dodelitev

en: Alpha
sl_SI: Alfa

en: Alpha Object to drive the behaviour
sl_SI: Alfa predmet za vodenje obnašanja

en: Alpha value
sl_SI: Vrednost alfe

en: Alpha value as computed by the alpha
sl_SI: Vrednost alfe je izračunana z alfo

en: Anchor Gravity
sl_SI: Sidro poravnave

en: Anchor X
sl_SI: Sidro X

en: Anchor Y
sl_SI: Sidro Y

en: Angle Begin
sl_SI: Začetni kot

en: Angle End
sl_SI: Končni kot

en: Angle x tilt
sl_SI: X nagib kota

en: Angle y tilt
sl_SI: Y nagib kota

en: Angle z tilt
sl_SI: Z nagib kota

en: Animatable
sl_SI: Za animiranje

en: Attributes
sl_SI: Atributi

en: Audio Volume
sl_SI: Glasnost zvoka

en: Auto Resize
sl_SI: Samodejno prilagajanje velikosti

en: Auto Reverse
sl_SI: Samodejno obračanje

en: Auto sync size of actor to underlying pixbuf dimensions
sl_SI: Samodejna velikost usklajevanja predmeta za podpornih mer bitnih slik

en: Automatic Updates
sl_SI: Samodejno posodabljanje

en: Axis
sl_SI: Os

en: Axis of rotation
sl_SI: Os vrtenja

en: Back Material
sl_SI: Hrbtno gradivo

en: Backend
sl_SI: Zaledje

en: Background Color Set
sl_SI: Nastavitev barve ozadja

en: Background color
sl_SI: Barva ozadja

en: Border Color
sl_SI: Barva obrobe

en: Border Width
sl_SI: Širina obrobe

en: Brightness
sl_SI: Svetlost

en: Buffer
sl_SI: Medpomnilnik

en: Buffer Fill
sl_SI: Zapolnjenost medpomnilnika

en: Can Seek
sl_SI: Iskanje omogočeno

en: Center
sl_SI: Središče

en: Center X
sl_SI: Središče X

en: Center Y
sl_SI: Središče Y

en: Center Z
sl_SI: Središče Z

en: Center of ellipse
sl_SI: Središče elipse

en: Center point for rotation around the Z axis
sl_SI: Sredina točke za vrtenje okoli osi Z

en: Child Transform
sl_SI: Preoblikovanje podrejenega predmeta

en: Child Transform Set
sl_SI: Preoblikovanje podrejenega predmeta je določeno

en: Children transformation matrix
sl_SI: Matrika preoblikovanja podrejenega predmeta

en: Clip
sl_SI: Izrez

en: Clip Rectangle
sl_SI: Pravokotnik porezave

en: Clip to Allocation
sl_SI: Izrez za dodelitev

en: Clutter Options
sl_SI: Možnosti Cluttra

en: Clutter debugging flags to set
sl_SI: Clutterjeve razhroščevalne zastavice, ki naj bodo dvignjene

en: Clutter debugging flags to unset
sl_SI: Cluttterjeve razhroščevalne zastavice, ki naj bodo spuščene

en: Cogl Material
sl_SI: Material Cogl

en: Cogl Texture
sl_SI: Tekstura Cogl

en: Color
sl_SI: Barva

en: Color Set
sl_SI: Nabor barv

en: Color of the font used by the text
sl_SI: Barva pisave, ki jo uporablja besedilo

en: Column Homogeneous
sl_SI: Homogeni stolpci

en: Column Number
sl_SI: Številka stolpca

en: Column Spacing
sl_SI: Razmik med stolpci

en: Column Span
sl_SI: Razpon stolpca

en: Column spacing
sl_SI: Prostor med stolpci

en: Compiled
sl_SI: Kodno prevedeno

en: Constrains the dragging to a rectangle
sl_SI: Omeji vleko na pravokotnik

en: Constraints
sl_SI: Omejitve

en: Constraints the dragging to an axis
sl_SI: Omejitve vlečenja na osi

en: Constraints the panning to an axis
sl_SI: Omeji zamikanje na os

en: Constraints the zoom to an axis
sl_SI: Omeji približevanje na os

en: Container
sl_SI: Vsebnik

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Content Box
sl_SI: Okvirjen prostor

en: Content Gravity
sl_SI: Poravnava vsebine

en: Content Repeat
sl_SI: Ponavljanje vsebine

en: Contrast
sl_SI: Kontrast

en: Control how line-wrapping is done
sl_SI: Nadzor preloma vrstic

en: Coordinate
sl_SI: Koordinata

en: Could not find a suitable CoglWinsys for a GdkDisplay of type %s
sl_SI: Ni mogoče najti ustreznega predmeta CoglWinsys za vrsto GdkDisplay %s

en: Could not initialize Gdk
sl_SI: Ni mogoče zagnati okolja Gdk

en: Current progress of the playback
sl_SI: Trenutni napredek predvajanja

en: Currently set state, (transition to this state might not be complete)
sl_SI: Trenutno nastavljeno stanje (prehod na to stanje morda ni popoln)

en: Cursor Color
sl_SI: Barva kazalce

en: Cursor Color Set
sl_SI: Nastavitev barv kazalke

en: Cursor Position
sl_SI: Položaj kazalca

en: Cursor Size
sl_SI: Velikost kazalca

en: Cursor Visible
sl_SI: Viden kazalec

en: Deceleration
sl_SI: Upočasnitev

en: Decode image data files inside a thread to reduce blocking when loading images from disk
sl_SI: Dekodiraj sliko podatkovnih datotek v niti za zmanjšanje oviranja med nalaganjem slik z diska

en: Default frame rate
sl_SI: Privzeta hitrost sličic

en: Default horizontal alignment for the actors inside the layout manager
sl_SI: Privzeta vodoravna poravnava predmetov v upravljalniku razporeditev

en: Default transition duration
sl_SI: Privzeto trajanje prehoda

en: Default vertical alignment for the actors inside the layout manager
sl_SI: Privzeta navpična poravnava predmetov v upravljalniku razporeditev

en: Delay
sl_SI: Časovni zamik

en: Delay before start
sl_SI: Časovni zamik pred začetkom

en: Delegate object for painting the actor’s content
sl_SI: Določitev načina izrisa vsebine predmeta

en: Depth
sl_SI: Globina

en: Destroyed
sl_SI: Uničeno

en: Detach the transition when completed
sl_SI: Odstrani prehod po končanju

en: Device Manager
sl_SI: Upravljalnik naprav

en: Device Mode
sl_SI: Način naprave

en: Device Type
sl_SI: Vrsta naprave

en: Direction
sl_SI: Smer

en: Direction for the text
sl_SI: Smer besedila

en: Direction of rotation
sl_SI: Smer vrtenja

en: Direction of the text
sl_SI: Smer besedila

en: Direction of the timeline
sl_SI: Smer časovnega poteka

en: Disable Slicing
sl_SI: Onemogoči razrezovanje

en: Disable XInput support
sl_SI: Onemogoči podporo XInput

en: Disable mipmapping on text
sl_SI: Pri besedilu izklopi mipmap

en: Double Click Distance
sl_SI: Razmik dvojnega klika

en: Double Click Time
sl_SI: Čas dvojnega klika

en: Drag Area
sl_SI: Vlečno območje

en: Drag Area Set
sl_SI: Vlečno območje je določeno

en: Drag Axis
sl_SI: Os vlečenja

en: Drag Handle
sl_SI: Ročica vlečenja

en: Drag Threshold
sl_SI: Prag vleke

en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: Duration of the animation, in milliseconds
sl_SI: Trajanje animacije v milisekundah

en: Duration of the timeline in milliseconds
sl_SI: Trajanje časovnega poteka v milisekundah.

en: Easing Duration
sl_SI: Trajanje blaženja

en: Easing Mode
sl_SI: Način blaženja

en: Editable
sl_SI: Uredljivo

en: Effect
sl_SI: Učinek

en: Ellipsize
sl_SI: Elipsiraj

en: Enable accessibility
sl_SI: Omogoči dostopnost

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: End Angle
sl_SI: Končni kot

en: End Depth
sl_SI: Končna globina

en: Expand
sl_SI: Razširi

en: Extra space at the bottom
sl_SI: Dodaten prostor na dnu

en: Extra space at the left
sl_SI: Dodaten prostor na levi strani

en: Extra space at the right
sl_SI: Dodaten prostor na desni strani

en: Extra space at the top
sl_SI: Dodaten prostor zgoraj

en: Factor
sl_SI: Faktor

en: Factor applied to the momentum when starting the interpolated phase
sl_SI: Faktor za pospešek ob začetku interpolirane faze

en: Failed to load the image data
sl_SI: Nalaganje podatkov slike je spodletelo

en: Filename
sl_SI: Ime datoteke

en: Filename Set
sl_SI: Urejanje imena datoteke

en: Filter Quality
sl_SI: Kvaliteta filtra

en: Final Value
sl_SI: Končna vrednost

en: Final angle
sl_SI: Končni kot kot

en: Final depth to apply
sl_SI: Končna globina

en: Final opacity level
sl_SI: Končna raven prekrivnosti

en: Final scale on the X axis
sl_SI: Končna velikost na X osi

en: Final scale on the Y axis
sl_SI: Končna velikost na Y osi

en: Final value of the interval
sl_SI: Končna vrednost razmika

en: First Child
sl_SI: Prvi podrejen predmet

en: Fixed X
sl_SI: Stalen X

en: Fixed Y
sl_SI: Stalen Y

en: Fixed position set
sl_SI: Stalen položaj je nastavljen

en: Flags controlling when to flatten the actor into a single image
sl_SI: Ali naj se predmet splošči v enojno sliko

en: Fog
sl_SI: Megla

en: Font Antialias
sl_SI: Glajenje robov pisave

en: Font Color
sl_SI: Barva pisave

en: Font DPI
sl_SI: Vrednost DPI pisave

en: Font Description
sl_SI: Opis pisave

en: Font Hint Style
sl_SI: Slog glajenja pisave

en: Font Hinting
sl_SI: Glajenje pisave

en: Font Name
sl_SI: Ime pisave

en: Font Subpixel Order
sl_SI: Podtočkovni red pisave

en: Fontconfig configuration timestamp
sl_SI: Časovni žig prilagoditev za fontconfig

en: Forced X position of the actor
sl_SI: Vsiljen položaj X predmeta

en: Forced Y position of the actor
sl_SI: Vsiljen Y položaj predmeta

en: Forced minimum height request for the actor
sl_SI: Vsiljena najmanjša zahteva višine za predmet

en: Forced minimum width request for the actor
sl_SI: Vsiljena najmanjša zahteva širine za predmet

en: Forced natural height request for the actor
sl_SI: Vsiljena naravna višina za predmet

en: Forced natural width request for the actor
sl_SI: Vsiljena zahteva naravne širine za predmet

en: Forces the underlying texture to be singular and not made of smaller space saving individual textures
sl_SI: Vsili, da je spodnja tekstura posamezna in ni sestavljena in manjših posameznih tekstur, ki prihranijo prostor

en: Fragment Source
sl_SI: Vir kosa

en: Fragment shader
sl_SI: Senčenje delcev

en: From Edge
sl_SI: Od roba

en: Fullscreen Set
sl_SI: Celozaslonska nastavitev

en: Has Border
sl_SI: Ima obrobo

en: Has Clip
sl_SI: Ima izrez

en: Has Cursor
sl_SI: Ima kazalec

en: Has Pointer
sl_SI: Ima kazalec

en: Height
sl_SI: Višina

en: Height of ellipse
sl_SI: Višina elipse

en: Height of the actor
sl_SI: Višina predmeta

en: Held
sl_SI: Zadržano

en: Homogeneous
sl_SI: Homogeno

en: Horizontal Alignment
sl_SI: Vodoravna poravnava

en: Horizontal Drag Threshold
sl_SI: Prag vodoravnega vlečenja

en: Horizontal Expand
sl_SI: Vodoravno razširjanje

en: Horizontal Fill
sl_SI: Vodoravna zapolnitev

en: Horizontal Tiles
sl_SI: Vodoravne ploščice

en: Horizontal alignment for the actor inside the layout manager
sl_SI: Vodoravna poravnava predmeta v upravljalniku razporeditve

en: Horizontal alignment of the actor within the cell
sl_SI: Vodoravna poravnava predmeta znotraj celice

en: Horizontal repeat
sl_SI: Vodoravno ponavljanje

en: Horizontal scale center
sl_SI: Vodoravno merilo sredine

en: How long to show the last input character in hidden entries
sl_SI: Kako dolgo naj bo prikazan zadnji vpisan znak pri vpisovanje skritih vnosov gesla.

en: How many times the timeline should repeat
sl_SI: Kolikokrat naj se časovnica ponovi

en: How the timeline should compute the progress
sl_SI: Kako naj časovnica izračunava napredek opravila

en: Id
sl_SI: ID

en: If TRUE, the columns are all the same width
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da imajo vsi stolpci enako širino

en: If TRUE, the rows are all the same height
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da imajo vse vrstice enako višino

en: If composite window redirects are set to Automatic (or Manual if false)
sl_SI: Ali so preusmeritve sestavljenega okna nastavljene na samodejne (ali ročne, če je napak)

en: If non-zero, use this character to display the actor’s contents
sl_SI: V kolikor vrednost ni nič, uporabi to lastnost za prikaz vsebine predmeta

en: If set, wrap the lines if the text becomes too wide
sl_SI: Izbrana možnost prelomi vrstice, če je besedilo preširoko

en: If the texture should be kept in sync with any pixmap changes.
sl_SI: Ali naj se tekstura obdrži usklajena z morebitnimi spremembami večbitnih sličic.

en: If this is an override-redirect window
sl_SI: Ali je to okno preusmeritve prepisa

en: If window has been destroyed
sl_SI: Ali je okno uničeno

en: If window is mapped
sl_SI: Ali je okno preslikano

en: Initial Value
sl_SI: Začetna vrednost

en: Initial acceleration factor
sl_SI: Začetni faktor pospeška

en: Initial angle
sl_SI: Začetni kot

en: Initial depth to apply
sl_SI: Začetna globina

en: Initial opacity level
sl_SI: Začetna raven prekrivnosti

en: Initial scale on the X axis
sl_SI: Začetna velikost na X osi

en: Initial scale on the Y axis
sl_SI: Začetna velikost na Y osi

en: Initial value of the interval
sl_SI: Začetna vrednost razmika

en: Interpolate
sl_SI: Interpoliraj

en: Interval
sl_SI: Razmik

en: Justify
sl_SI: Obojestranska poravnava

en: Keep Aspect Ratio
sl_SI: Ohrani razmerje velikosti

en: Keep the aspect ratio of the texture when requesting the preferred width or height
sl_SI: Obdrži razmerje velikosti teksture pri zahtevanju prednostne širine ali višine

en: Key Focus
sl_SI: Žarišče tipke

en: Last Child
sl_SI: Zadnji podrejeni predmet

en: Layout Manager
sl_SI: Upravljalnik razporeditev

en: Left attachment
sl_SI: Leva priloga

en: Length of the text currently in the buffer
sl_SI: Dolžina besedila, ki je trenutno v medpomnilniku

en: Line Alignment
sl_SI: Poravnava vrstice

en: Line wrap
sl_SI: Prelom vrstic

en: Line wrap mode
sl_SI: Način preloma vrstic

en: Load asynchronously
sl_SI: Naloži asinhrono

en: Load data asynchronously
sl_SI: Naloži podatke asinhrono

en: Load files inside a thread to avoid blocking when loading images from disk
sl_SI: Naloži datoteke v nit za izogibanje blokiranja pri nalaganju slik z diska

en: Long Press Duration
sl_SI: Trajanje doglega pritiska gumba

en: Long Press Threshold
sl_SI: Prag dolgega pritiska gumba

en: Loop
sl_SI: Zanka

en: Magnification Filter
sl_SI: FIlter približanja

en: Make X calls synchronous
sl_SI: Časovno uskladi klice X

en: Make all warnings fatal
sl_SI: Vsa opozorila naj bodo usodna

en: Manager
sl_SI: Upravljalnik

en: Mapped
sl_SI: Preslikano

en: Margin Bottom
sl_SI: Spodnji rob

en: Margin Left
sl_SI: Levi rob

en: Margin Right
sl_SI: Desni rob

en: Margin Top
sl_SI: Zgornji rob

en: Max Length
sl_SI: Največja dolžina

en: Maximum Column Width
sl_SI: Največja širina stolpca

en: Maximum Row Height
sl_SI: Največja višina vrstice

en: Maximum height for each row
sl_SI: Največja višina vsake vrstice

en: Maximum length
sl_SI: Največja dolžina

en: Maximum length of the text inside the actor
sl_SI: Največja dolžina besedila predmeta

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
sl_SI: Največje število znakov v tem vnosu. Vrednost nič določa neomejeno število.

en: Maximum waste area of a sliced texture
sl_SI: Največje odvečno področje razrezane teksture

en: Maximum width for each column
sl_SI: Največja širina vsakega stolpca

en: Min Height
sl_SI: Najmanjša višina

en: Min Width
sl_SI: Najmanjša širina

en: Minification Filter
sl_SI: Filter oddaljevanja

en: Minimum Column Width
sl_SI: Najmanjša širina stolpca

en: Minimum Row Height
sl_SI: Najmanjša višina vrstice

en: Minimum height for each row
sl_SI: Najmanjša višina vsake vrstice

en: Minimum height set
sl_SI: Najmanjša nastavljena višina

en: Minimum width for each column
sl_SI: Najmanjša širina vsakega stolpca

en: Minimum width set
sl_SI: Najmanjša nastavljena širina

en: Mode
sl_SI: Način

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name of the actor
sl_SI: Ime predmeta

en: Natural Height
sl_SI: Naravna višina

en: Natural Width
sl_SI: Naravna širina

en: Natural height set
sl_SI: Nastavljena naravna višina

en: Natural width set
sl_SI: Nastavljena naravna širina

en: No Clear Hint
sl_SI: Ni jasnega namiga

en: Number of Axes
sl_SI: Število osi

en: Number of touch points
sl_SI: Število dotičnih točk

en: Number touch points
sl_SI: Število dotičnih točk

en: Object
sl_SI: Objekt

en: Object to which the animation applies
sl_SI: Predmet na katerega se animacija nanaša

en: Offscreen
sl_SI: Izven zaslona

en: Offscreen redirect
sl_SI: Izven-zaslonska preusmeritev

en: Offset
sl_SI: Odmik

en: Opacity
sl_SI: Prekrivnost

en: Opacity End
sl_SI: Končna prekrivnost

en: Opacity Start
sl_SI: Začetna prekrivnost

en: Opacity of an actor
sl_SI: Prekrivnost predmeta

en: Orientation
sl_SI: Usmerjenost

en: Pack Start
sl_SI: Začni pakiranje

en: Pan Axis
sl_SI: Zamakni os

en: Password Character
sl_SI: Lastnost gesla

en: Password Hint Time
sl_SI: Čas namiga za geslo

en: Path
sl_SI: Pot

en: Perspective
sl_SI: Perspektiva

en: Perspective projection parameters
sl_SI: Perspektiva nastavitvenih parametrov

en: Pick With Alpha
sl_SI: Izbira z alfo

en: Pivot Point
sl_SI: Vrtilna točka

en: Pivot Point Z
sl_SI: Vrtilna točka Z

en: Pixel Format
sl_SI: Oblika točke

en: Pixmap
sl_SI: Sličica

en: Pixmap Depth
sl_SI: Globina sličice

en: Pixmap height
sl_SI: Višina sličice

en: Pixmap width
sl_SI: Širina sličice

en: Playing
sl_SI: Predvajanje

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Position on the Z axis
sl_SI: Položaj na Z osi

en: Pressed
sl_SI: Pritisnjeno

en: Product ID
sl_SI: ID izdelka

en: Progress
sl_SI: Napredek

en: Progress Mode
sl_SI: Način napredka

en: Progress mode
sl_SI: Način napredka

en: Property Name
sl_SI: Ime lastnosti

en: Rate at which the interpolated panning will decelerate in
sl_SI: Vrednost, s katero se bo interpolirani zamik pojenjal

en: Reactive
sl_SI: Ponovno omogoči

en: Realized
sl_SI: Realizirano

en: Remove on Complete
sl_SI: Odstrani po končanju

en: Rendering quality used when drawing the texture
sl_SI: Kakovost izrisovanja, ki se uporabi pri izrisu teksture

en: Repeat Count
sl_SI: Ponovi štetje

en: Repeat the contents rather than scaling them horizontally
sl_SI: Ponovi vsebino namesto vodoravnega raztegovanja

en: Repeat the contents rather than scaling them vertically
sl_SI: Ponovi vsebino namesto navpičnega raztegovanja

en: Request Mode
sl_SI: Način zahteve

en: Rotation Angle X
sl_SI: Vrtenje kota X

en: Rotation Angle Y
sl_SI: Vrtenje kota Y

en: Rotation Angle Z
sl_SI: Vrtenje kota Z

en: Rotation Center X
sl_SI: Vrtenje sredine X

en: Rotation Center Y
sl_SI: Vrtenje sredine Y

en: Rotation Center Z
sl_SI: Vrtenje sredine Z

en: Rotation Center Z Gravity
sl_SI: Sredina poravnave vrtenja po osi Z

en: Row Homogeneous
sl_SI: Homogena vrstica

en: Row Number
sl_SI: Številka vrstice

en: Row Spacing
sl_SI: Razmik med vrsticami

en: Row Span
sl_SI: Razpon vrstice

en: Row spacing
sl_SI: Prostor med vrsticami

en: Scale Center X
sl_SI: Merilo sredine X

en: Scale Center Y
sl_SI: Merilo sredine Y

en: Scale Factor
sl_SI: Določilo povečave

en: Scale Factor Set
sl_SI: Nastavitev določila povečave

en: Scale Gravity
sl_SI: Vrednost poravnave

en: Scale X
sl_SI: Merilo X

en: Scale Y
sl_SI: Merilo Y

en: Scale Z
sl_SI: Merilo Z

en: Scale factor on the X axis
sl_SI: Faktor merila na osi X

en: Scale factor on the Y axis
sl_SI: Faktor merila na osi Y

en: Scale factor on the Z axis
sl_SI: Faktor merila na osi Z

en: Scroll Mode
sl_SI: Način drsenja

en: Selectable
sl_SI: Izberljivo

en: Selected Text Color
sl_SI: Barva izbora

en: Selected Text Color Set
sl_SI: Nastavljena barva izbora

en: Selection Color
sl_SI: Barva izbora

en: Selection Color Set
sl_SI: Nastavljena barva izbora

en: Selection-bound
sl_SI: Meja Izbora

en: Sets the clip region to track the actor’s allocation
sl_SI: Nastavi območje izreza za sledenje dodelitve predmeta

en: Settings for the depth cueing
sl_SI: Nastavitve globinske izravnave

en: Shader Type
sl_SI: Vrsta senčilnika

en: Shape actor with alpha channel when picking
sl_SI: Predmet oblike s kanalom alfa pri izbiranju

en: Should the timeline automatically restart
sl_SI: Ali naj se časovni potek samodejno ponovno zažene

en: Show Clutter Options
sl_SI: Prikaže možnosti Cluttra

en: Show frames per second
sl_SI: Prikaži število sličic na sekundo (fps)

en: Show on set parent
sl_SI: Pokaži na nastavljenem nadrejenem predmetu

en: Single Line Mode
sl_SI: Enovrstični način

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Snap to grid
sl_SI: Povleci na mrežo

en: Source
sl_SI: Vir

en: Source of fragment shader
sl_SI: Vir senčilnika kosa

en: Source of vertex shader
sl_SI: Vir vrha senčilnika

en: Spacing
sl_SI: Razmik

en: Spacing between children
sl_SI: Razmik med podrejenimi elementi

en: Spacing between columns
sl_SI: razmik med stolpci

en: Spacing between rows
sl_SI: Razmik med vrsticami

en: Specifies the actor to be cloned
sl_SI: Navede predmet za kloniranje

en: Stage Title
sl_SI: Naziv postavitve

en: Start Angle
sl_SI: Začetni kot

en: Start Depth
sl_SI: Globina začetka

en: State
sl_SI: Stanje

en: Subtitle Font Name
sl_SI: Ime pisave podnapisov

en: Subtitle URI
sl_SI: URI podnapisov

en: Surface
sl_SI: Površina

en: Surface Height
sl_SI: Višina površine

en: Surface Width
sl_SI: Širina površine

en: Surface height
sl_SI: Višina površine

en: Surface width
sl_SI: Širina površine

en: Sync size of actor
sl_SI: Velikost usklajevanja predmeta

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Text Direction
sl_SI: Smer besedila

en: Text length
sl_SI: Dolžina besedila

en: The Clutter backend
sl_SI: Ozadnji program Clutter

en: The ClutterBackend of the device manager
sl_SI: ClutterZaledje upravljalnika naprav

en: The ClutterPath object representing the path to animate along
sl_SI: Predmet ClutterPath predstavlja pot za skupno animiranje

en: The Cogl pixel format to use
sl_SI: Oblike točke Cogl za uporabo

en: The X11 Pixmap to be bound
sl_SI: Večbitna sličica X11 za vezavo

en: The X11 Window to be bound
sl_SI: Okno X11 za vezavo

en: The actor attached to the meta
sl_SI: Predmet je pritrjen na meta predmet

en: The actor that is being dragged
sl_SI: Predmet, ki je povlečen

en: The actor wrapped by this data
sl_SI: Predmet, ki je ovit s podatki

en: The actor’s allocation
sl_SI: Dodelitev predmeta

en: The actor’s background color
sl_SI: Barva ozadja predmeta

en: The actor’s first child
sl_SI: Prvi podrejeni predmet

en: The actor’s last child
sl_SI: Zadnji podrejeni predmet

en: The actor’s position on the Z axis
sl_SI: Položaj premeta na osi Z

en: The actor’s request mode
sl_SI: Način zahteve predmeta

en: The alignment factor, between 0.0 and 1.0
sl_SI: Faktor poravnave med 0.0 in 1.0

en: The alignment of the actor on the X axis within its allocation
sl_SI: Poravnava nadrejenega predmeta na osi X znotraj dodeljenega prostora.

en: The alignment of the actor on the Y axis within its allocation
sl_SI: Poravnava nadrejenega predmeta na osi Y znotraj dodeljenega prostora.

en: The alpha used by the animation
sl_SI: Alfa, ki jo uporablja animacija

en: The amount of space between two consecutive columns
sl_SI: Količina prostora med zaporednima stolpcema

en: The amount of space between two consecutive rows
sl_SI: Količina prostora med zaporednima vrsticama

en: The anchor point as a ClutterGravity
sl_SI: Točka sidra poravnave

en: The animatable object
sl_SI: Animiran predmet

en: The axis to align the position to
sl_SI: Os za poravnavo položaja na

en: The backend instance
sl_SI: Primerek zaledja

en: The backend of type “%s” does not support creating multiple stages
sl_SI: Ozadnji program vrste »%s« ne podpira ustvarjanja več ravni dejanj

en: The background color of the box
sl_SI: Barva ozadja polja

en: The bounding box of the actor’s content
sl_SI: Okvirjen prostor vsebine predmeta

en: The brightness change to apply
sl_SI: Spremembe svetlosti za uveljavitev

en: The buffer for the text
sl_SI: Medpomnilnik besedila

en: The center of scaling
sl_SI: Sredina merila

en: The clip region for the actor
sl_SI: Območje izreza za predmet

en: The color of the border of the rectangle
sl_SI: Barva obrobe pravokotnika

en: The color of the rectangle
sl_SI: Barva pravokotnika

en: The color of the stage
sl_SI: Barva postavitve

en: The column number to attach the left side of the child to
sl_SI: Številka stolpca, na katerega je pripeta leva stran podrejenega gradnika

en: The column the widget resides in
sl_SI: Stolpec v katerem je postavljen gradnik

en: The container that created this data
sl_SI: Vsebnik, ki je ustvaril to datoteko

en: The contents of the buffer
sl_SI: Vsebina medpomnilnika

en: The contrast change to apply
sl_SI: Spremembe kontrasta za uveljavitev

en: The coordinate to bind
sl_SI: Koordinata za vezavo

en: The currently key focused actor
sl_SI: Trenutna tipka predmeta v žarišču

en: The cursor position
sl_SI: Položaj kazalca

en: The cursor position of the other end of the selection
sl_SI: Položaj kazalke drugega konca izbora

en: The depth (in number of bits) of the pixmap bound to this texture
sl_SI: Globina (v bitih) večbitne sličice, ki je vezana na to teksturo

en: The desaturation factor
sl_SI: Faktor odstranitve zasičenosti

en: The description of the default font, as one that could be parsed by Pango
sl_SI: Opis privzete pisave, ki jo lahko razčleni sistem Pango

en: The device manager instance
sl_SI: Primerek upravitelja naprav

en: The distance between clicks necessary to detect a multiple click
sl_SI: Razmik med kliki za zaznavanje večkratnega klika

en: The distance the cursor should travel before starting to drag
sl_SI: Pot, ki naj jo kazalka prepotuje, preden začne delovati vleka predmeta

en: The duration of the animation
sl_SI: Trajanje animacije

en: The duration of the animations
sl_SI: Trajanje animacije

en: The duration of the stream, in seconds
sl_SI: Trajanje pretoka v sekundah

en: The easing mode of the animations
sl_SI: Način blaženja animacij

en: The edge of the actor that should be snapped
sl_SI: Rob predmeta, ki je povlečen

en: The edge of the source that should be snapped
sl_SI: Rob vira, ki je povlečen

en: The fill level of the buffer
sl_SI: Raven zapolnjenosti pomnilnika

en: The filter used when increasing the size of the content
sl_SI: Filter, uporabljen za približanje vsebine

en: The filter used when reducing the size of the content
sl_SI: Filter, uporabljen za oddaljevanje vsebine

en: The font description to be used
sl_SI: Opis pisave, ki se uporablja

en: The font to be used by the text
sl_SI: Pisava, ki jo uporablja besedilo

en: The font used to display subtitles
sl_SI: Pisava, uporabljena za prikaz podnapisov

en: The height of the Cairo surface
sl_SI: Višina površine Cairo

en: The height of the canvas
sl_SI: Višina platna slike.

en: The height of the pixmap bound to this texture
sl_SI: Višina večbitne sličice za vezavo na to teksturo

en: The height of the underlying wayland surface
sl_SI: Višina podporne površine wayland

en: The horizontal amount of pixels required to start dragging
sl_SI: Vodoravna količina slikovnih točk zahtevanih za začetek vlečenja

en: The horizontal trigger distance used by the action
sl_SI: Vodoravna razdalja sprožilnika, ki ga določa dejanje

en: The interval of values to transition
sl_SI: Razmik vrednosti za prehod

en: The manager that created this data
sl_SI: Upravljalnik, ki je ustvaril te podatke

en: The material to be used when painting the back of the actor
sl_SI: Gradivo, ki bo uporabljeno za slikanje hrbtne strani predmeta

en: The maximum threshold before a long press is cancelled
sl_SI: Največji prag preden je dogotrajni pritisk gumba preklican

en: The minimum duration for a long press gesture to be recognized
sl_SI: Najkrajše trajanje dolgega pritiska gumba pred prepoznavanjem poteze

en: The minimum duration of a long press to recognize the gesture
sl_SI: Najkrajše trajanje dolgega pritiska gumba za prepoznavanje poteze

en: The mode of the animation
sl_SI: Način animacije

en: The mode of the device
sl_SI: Način naprave

en: The name of the device
sl_SI: Ime naprave

en: The name of the meta
sl_SI: Ime mete

en: The name of the property to animate
sl_SI: Ime lastnosti za animiranje

en: The number of axes on the device
sl_SI: Število osi na napravi

en: The number of columns that a child spans
sl_SI: Število stolpcev, ki jih zaseda podrejeni predmet

en: The number of columns the widget should span
sl_SI: Število stolpcev preko katerih je razpet gradnik

en: The number of horizontal tiles
sl_SI: Število vodoravnih ploščic

en: The number of rows that a child spans
sl_SI: Število vrstic, ki jih zaseda podrejeni predmet

en: The number of rows the widget should span
sl_SI: Število vrstic preko katerih je razpet gradnik

en: The number of vertical tiles
sl_SI: Število navpičnih ploščic

en: The object controlling the layout of an actor’s children
sl_SI: Predmet, ki nadzira porazdelitev podrejenih predmetov

en: The offset along the path, between -1.0 and 2.0
sl_SI: Odmik od poti, med -1.0 in 2.0

en: The offset in pixels to apply to the binding
sl_SI: Odmik v slikovnih točkah za uveljavitev vezave

en: The offset in pixels to apply to the constraint
sl_SI: Odmik v slikovnih točkah za uveljavitev omejitev

en: The orientation of the layout
sl_SI: Usmerjenost razporeditve

en: The path of the currently parsed file
sl_SI: Pot do trenutno razčlenjene datoteke

en: The path of the file containing the image data
sl_SI: Pot do datoteke, ki vsebuje podatke o sliki

en: The path used to constrain an actor
sl_SI: Pod uporabljena za omejitev predmeta

en: The point around which the scaling and rotation occur
sl_SI: Točka, okoli katere se vrši sprememba merila in sukanje

en: The position of the origin of the actor
sl_SI: Položaj začetka gradnika

en: The preferred alignment for the string, for multi-line text
sl_SI: Prednostna poravnava niza za večvrstično besedilo

en: The preferred place to ellipsize the string
sl_SI: Prednostno mesto za elipsiranje niza

en: The repeat policy for the actor’s content
sl_SI: Načela ponavljanja vsebine predmeta

en: The resolution of the font, in 1024 * dots/inch, or -1 to use the default
sl_SI: Ločljivost pisave, določena kot 1024 * točk/palec, ali pa -1 za uporabo privzete vrednosti.

en: The rotation angle on the X axis
sl_SI: Vrtenje kota na osi X

en: The rotation angle on the Y axis
sl_SI: Vrtenje kota na osi Y

en: The rotation angle on the Z axis
sl_SI: Vrtenje kota na osi Z

en: The rotation center on the X axis
sl_SI: Vrtenje sredine na osi X

en: The rotation center on the Y axis
sl_SI: Vrtenje sredine na osi Y

en: The rotation center on the Z axis
sl_SI: Vrtenje sredine na osi Z

en: The row number to attach the top side of a child widget to
sl_SI: Številka vrstice, na katero je pripet vrh podrejenega gradnika

en: The row the widget resides in
sl_SI: Vrstica v kateri je postavljen gradnik

en: The scaling factor for the surface
sl_SI: Določilo povečave površine

en: The scaling factor to be applied to windows
sl_SI: Določilo razmerja povečave, ki bo uporabljeno pri izrisu okna

en: The scrolling direction
sl_SI: Smer drsenja

en: The size of the actor
sl_SI: Velikost gradnika

en: The source of the alignment
sl_SI: Vir poravnave

en: The source of the binding
sl_SI: Vir vezave

en: The source of the constraint
sl_SI: Vir omejitev

en: The spacing between columns
sl_SI: Prazen prostor med stolpci

en: The spacing between rows
sl_SI: Prazen prostor med vrsticami

en: The style of hinting (hintnone, hintslight, hintmedium, hintfull)
sl_SI: Slog glajenja robov (brez, delno, srednje in polno)

en: The text to render
sl_SI: Besedilo, ki bo izrisano

en: The time between clicks necessary to detect a multiple click
sl_SI: Časovni razmik med kliki za zaznavanje večkratnega klika

en: The timeline of the animation
sl_SI: Časovnica animacije

en: The timeline used by the animation
sl_SI: Časovnica, ki jo uporablja animacija

en: The tint to apply
sl_SI: Črnilo za uveljavitev

en: The translation domain used to localize string
sl_SI: Uporabljena domena prevajanja za krajevno prilagajanje niza

en: The trigger edge used by the action
sl_SI: Rob sprožilnika, ki ga določa dejanje

en: The type of shader used
sl_SI: Vrsta uporabljenega senčilnika

en: The type of subpixel antialiasing (none, rgb, bgr, vrgb, vbgr)
sl_SI: Vrsta podtočkovnega glajenja robov (brez, rgb, bgr, vrgb, vbgr)

en: The type of the device
sl_SI: Vrsta naprave

en: The type of the values in the interval
sl_SI: Vrsta vrednosti v razmiku

en: The underlying Cogl material handle used to draw this actor
sl_SI: Podporni ročnik materiala Cogl za izris tega predmeta

en: The underlying Cogl texture handle used to draw this actor
sl_SI: Podporni ročnik teksture Cogl za izris tega predmeta

en: The underlying wayland surface
sl_SI: Podporna površina wayland

en: The unique name of the binding pool
sl_SI: Edinstveno ime obsega vezave

en: The vertical amount of pixels required to start dragging
sl_SI: Navpična količina slikovnih točk zahtevanih za začetek vlečenja

en: The vertical trigger distance used by the action
sl_SI: Navpična razdalja sprožilnika, ki ga določa dejanje

en: The visible region of the actor
sl_SI: Vidno območje za predmet

en: The volume of the audio
sl_SI: Glasnost zvoka

en: The width of the Cairo surface
sl_SI: Širina površine Cairo

en: The width of the border of the rectangle
sl_SI: Širina obrobe pravokotnika

en: The width of the canvas
sl_SI: Širina platna slike.

en: The width of the cursor, in pixels
sl_SI: Širina kazalca, v slikovnih točkah

en: The width of the pixmap bound to this texture
sl_SI: Širina večbitne sličice za vezavo na to teksturo

en: The width of the underlying wayland surface
sl_SI: Širina podporne površine wayland

en: Threshold Trigger Edge
sl_SI: Prag območja robu sprožilnika

en: Threshold Trigger Horizontal Distance
sl_SI: Prag razdalje vodoravnega sprožilnika

en: Threshold Trigger Vertical Distance
sl_SI: Prag razdalje navpičnega sprožilnika

en: Tile Waste
sl_SI: Odvečne ploščice

en: Tilt of the ellipse around x axis
sl_SI: Nagib elipse okoli x osi

en: Tilt of the ellipse around y axis
sl_SI: Nagib elipse okoli y osi

en: Tilt of the ellipse around z axis
sl_SI: Nagib elipse okoli z osi

en: Timeline
sl_SI: Časovnica

en: Timeline used by the alpha
sl_SI: Časovnica, ki jo uporablja alfa

en: Timestamp of the current fontconfig configuration
sl_SI: Časovni žig trenutne prilagoditve fontconfig

en: Tint
sl_SI: Črnilo

en: Title
sl_SI: Naslov

en: To Edge
sl_SI: Do roba

en: Top attachment
sl_SI: Vrhnja priloga

en: Transform
sl_SI: Preoblikovanje

en: Transform Set
sl_SI: Preoblikovanje je nastavljeno

en: Transformation matrix
sl_SI: Matrika preoblikovanja

en: Translation Domain
sl_SI: Domena prevajanja

en: Translation X
sl_SI: Translacija X

en: Translation Y
sl_SI: Translacija Y

en: Translation Z
sl_SI: Translacija Z

en: Translation along the X axis
sl_SI: Translacija vzdolž osi X

en: Translation along the Y axis
sl_SI: Translacija vzdolž osi Y

en: Translation along the Z axis
sl_SI: Translacija vzdolž osi Z

en: URI of a media file
sl_SI: URI večpredstavnostne datoteke

en: URI of a subtitle file
sl_SI: URI datoteke s podnapisi

en: Unable to initialize the Clutter backend: no available drivers found.
sl_SI: Ni mogoče zagnati ozadnjega programa Clutter: ni ustreznih gonilnikov.

en: Unable to load image data
sl_SI: Ni mogoče naložiti podatkov slike

en: Unique identifier of the device
sl_SI: Edinstveno določilo naprave

en: Use Alpha
sl_SI: Uporabi alfo

en: Use Animations
sl_SI: Uporabi animacije

en: Use Fog
sl_SI: Uporabi meglo

en: Use markup
sl_SI: Uporabi označevanje

en: Use “fuzzy” picking
sl_SI: Uporabi »mehko« izbiranje

en: User Resizable
sl_SI: Uporabnik lahko spreminja velikost

en: Value Type
sl_SI: Vrsta vrednosti

en: Vendor ID
sl_SI: ID ponudnika

en: Vertex Source
sl_SI: Vir vrha

en: Vertex shader
sl_SI: Senčenje vertex

en: Vertical
sl_SI: Navpično

en: Vertical Alignment
sl_SI: Navpična poravnava

en: Vertical Drag Threshold
sl_SI: Prag navpičnega vlečenja

en: Vertical Expand
sl_SI: Navpično razširjanje

en: Vertical Fill
sl_SI: Navpična zapolnitev

en: Vertical Tiles
sl_SI: Navpične ploščice

en: Vertical alignment for the actor inside the layout manager
sl_SI: Navpična poravnava predmeta v upravljalniku razporeditev

en: Vertical alignment of the actor within the cell
sl_SI: Navpična poravnava predmeta znotraj celice

en: Vertical repeat
sl_SI: Navpično ponavljanje

en: Vertical scale center
sl_SI: Navpično merilo sredine

en: Visible
sl_SI: Vidno

en: Whether each item should receive the same allocation
sl_SI: Ali naj vsi predmeti prejmejo enako dodelitev

en: Whether extra horizontal space should be assigned to the actor
sl_SI: Ali naj se gradniku dodeli dodatni vodoravni prostor

en: Whether extra vertical space should be assigned to the actor
sl_SI: Ali naj se gradniku dodeli dodatni navpični prostor

en: Whether interpolated events emission is enabled.
sl_SI: Ali naj bo oddajanje interpoliranih dogodkov omogočeno

en: Whether layout changes should be animated
sl_SI: Ali naj bodo spremembe v razporeditvi animirane

en: Whether or not the text includes Pango markup
sl_SI: Ali naj besedilo vsebuje označevanje Pango

en: Whether pressing return causes the activate signal to be emitted
sl_SI: Ali naj se ob pritisku vračalke omogoči signal za oddajanje

en: Whether the :filename property is set
sl_SI: Ali je lastnost :filename nastavljena

en: Whether the actor contains the pointer of an input device
sl_SI: Ali predmet vsebuje kazalnik vhodne naprave

en: Whether the actor has a clip set
sl_SI: Ali ima predmet nastavljen izrez

en: Whether the actor has been realized
sl_SI: Ali je predmet izveden

en: Whether the actor is playing
sl_SI: Ali se predmet predvaja

en: Whether the actor is reactive to events
sl_SI: Ali je predmet omogočen v dogodkih

en: Whether the actor is shown when parented
sl_SI: Ali je predmet prikazan, ko je nastavljen na nadrejeni predmet

en: Whether the actor is visible or not
sl_SI: Ali je predmet viden ali ne

en: Whether the actor will be painted
sl_SI: Ali bo predmet naslikan

en: Whether the animation should loop
sl_SI: Ali naj se animacija ponavlja

en: Whether the background color is set
sl_SI: Ali je barva ozadja nastavljena

en: Whether the child should receive priority when the container is allocating spare space on the horizontal axis
sl_SI: Ali naj podrejeni predmet dobi prednost, ko vsebnik dodeljuje preostali prostor na vodoravni osi

en: Whether the child should receive priority when the container is allocating spare space on the vertical axis
sl_SI: Ali naj podrejeni predmet dobi prednost, ko vsebnik dodeljuje preostali prostor na navpični osi

en: Whether the child-transform property is set
sl_SI: Ali je lastnost preoblikovanja podrejenega predmeta nastavljena

en: Whether the clickable has a grab
sl_SI: Ali naj ima kliknjeno zagrabek

en: Whether the clickable should be in pressed state
sl_SI: Ali naj bo kliknjeno v pritisnjenem stanju

en: Whether the current stream is seekable
sl_SI: Ali je po trenutnem pretoku mogoče iskati

en: Whether the cursor color has been set
sl_SI: Ali je bila barva kazalca nastavljena

en: Whether the device has a cursor
sl_SI: Ali naj ima naprava kazalec

en: Whether the device is enabled
sl_SI: Ali naj bo naprava omogočena

en: Whether the direction should be reversed when reaching the end
sl_SI: Ali naj se smer obrne ob dosegu konca

en: Whether the drag area is set
sl_SI: Ali je vlečno območje nastavljeno

en: Whether the input cursor is visible
sl_SI: Ali naj je vnosni kazalec viden

en: Whether the layout should be homogeneous, i.e. all children get the same size
sl_SI: Ali naj bo postavitev homogena; na primer: podrejeni predmeti so enake velikosti

en: Whether the layout should be vertical, rather than horizontal
sl_SI: Ali naj bo osnutek raje navpičen kot vodoraven

en: Whether the main stage is fullscreen
sl_SI: Ali je glavna postavitev celozaslonska

en: Whether the main stage should be rendered offscreen
sl_SI: Ali naj bo glavna postavitev izrisana izven zaslona

en: Whether the meta is enabled
sl_SI: Ali je meta omogočena

en: Whether the mouse pointer is visible on the main stage
sl_SI: Ali je miškin kazalec viden na glavni postavitvi

en: Whether the rectangle should have a border
sl_SI: Ali naj ima pravokotnik obrobo

en: Whether the scale-factor property is set
sl_SI: Ali je določena lastnost določila povečave

en: Whether the selected text color has been set
sl_SI: Ali je bila barva izbire nastavljena

en: Whether the selection color has been set
sl_SI: Ali je bila barva izbire nastavljena

en: Whether the shader is compiled and linked
sl_SI: Ali je senčilnik kodno preveden in povezan

en: Whether the shader is enabled
sl_SI: Ali je senčilnik omogočen

en: Whether the stage is able to be resized via user interaction
sl_SI: Ali lahko uporabnik spreminja velikost postavitve

en: Whether the stage should accept focus on show
sl_SI: Ali naj postavitev potrdi žarišče na prikazu

en: Whether the stage should clear its contents
sl_SI: Ali naj postavitev počisti svojo vsebino

en: Whether the surface should match the allocation
sl_SI: Ali naj se površina ujema z dodelitvijo

en: Whether the text is editable
sl_SI: Ali naj je besedilo uredljivo

en: Whether the text is selectable
sl_SI: Ali naj je besedilo izberljivo

en: Whether the text should be a single line
sl_SI: Ali naj je besedilo v eni vrstici

en: Whether the text should be justified
sl_SI: Ali naj je besedilo obojestransko poravnano

en: Whether the transform property is set
sl_SI: Ali je lastnost preoblikovanja nastavljena

en: Whether to enable depth cueing
sl_SI: Ali naj se omogoči globinska izravnava

en: Whether to honour the alpha component of the stage color
sl_SI: Ali naj se upošteva alfa sestavni del barve postavitve

en: Whether to pack items at the start of the box
sl_SI: Ali se zapakirajo predmeti na začetku polja

en: Whether to use antialiasing (1 to enable, 0 to disable, and -1 to use the default)
sl_SI: Ali naj bo uporabljeno glajenje (1 za omogočanje, 0 za onemogočanje in -1 za uporabo privzete vrednosti)

en: Whether to use fixed positioning for the actor
sl_SI: Ali naj se za predmet uporabi stalen položaj

en: Whether to use hinting (1 to enable, 0 to disable and -1 to use the default)
sl_SI: Ali naj bo uporabljeno glajenje pisav (1 za omogočanje, 0 za onemogočanje in -1 za uporabo privzete vrednosti)

en: Whether to use the min-height property
sl_SI: Ali naj se uporabi lastnost najmanjša višina

en: Whether to use the min-width property
sl_SI: Ali naj se uporabi lastnost najmanjša širina

en: Whether to use the natural-height property
sl_SI: Ali naj se uporabi lastnost naravna višina

en: Whether to use the natural-width property
sl_SI: Ali naj se uporabi lastnost naravna širina

en: Width
sl_SI: Širina

en: Width of the actor
sl_SI: Širina predmeta

en: Width of the ellipse
sl_SI: Širina elipse

en: Window
sl_SI: Okno

en: Window Mapped
sl_SI: Preslikave okna

en: Window Override Redirect
sl_SI: Preusmeritev prepisa okna

en: Window Redirect Automatic
sl_SI: Samodejna preusmeritev okna

en: Window Scaling Factor
sl_SI: Določilo razmerja povečave

en: Window X
sl_SI: Okno X

en: Window Y
sl_SI: Okno Y

en: X Alignment
sl_SI: Poravnava X

en: X End Scale
sl_SI: X končno velikost

en: X Expand
sl_SI: Razširi X

en: X Start Scale
sl_SI: X začetna velikost

en: X coordinate
sl_SI: Koordinata X

en: X coordinate of the actor
sl_SI: X koordinata predmeta

en: X coordinate of the anchor point
sl_SI: X koordinata točke sidra

en: X coordinate of the center of rotation
sl_SI: X koordinata središča vrtenja

en: X display to use
sl_SI: Zaslon X, ki naj bo uporabljen

en: X position of window on screen according to X11
sl_SI: X položaj okna na zaslonu, kot ga opredeli X11

en: X screen to use
sl_SI: Zaslon X, ki naj bo uporabljen

en: Y Alignment
sl_SI: Poravnava Y

en: Y End Scale
sl_SI: Y končna velikost

en: Y Expand
sl_SI: Razširi Y

en: Y Start Scale
sl_SI: Y začetna velikost

en: Y coordinate
sl_SI: Koordinata Y

en: Y coordinate of the actor
sl_SI: Y koordinata predmeta

en: Y coordinate of the anchor point
sl_SI: Y koordinata točke sidra

en: Y coordinate of the center of rotation
sl_SI: Y koordinata središča vrtenja

en: Y position of window on screen according to X11
sl_SI: Y položaj okna na zaslonu, kot ga opredeli X11

en: YUV textures are not supported
sl_SI: Teksture YUV niso podprte

en: YUV2 textures are not supported
sl_SI: Teksture YUV2 niso podprte

en: Z Position
sl_SI: Položaj Z

en: Z component of the pivot point
sl_SI: Sestavni del vrtilne točke

en: Z coordinate of the center of rotation
sl_SI: Z koordinata središča vrtenja

en: Zoom Axis
sl_SI: Približaj po osi
