eog master - en to sl_SI translation catalogue (309 entries)

en:  (invalid Unicode)
sl_SI:  (neveljaven Unicode)

en: %.1f (lens)
sl_SI: %.1f (leča)

en: %a, %d %B %Y
sl_SI: %a, %d. %B %Y

en: %a, %d %B %Y  %X
sl_SI: %a, %d. %B %Y  %X

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
sl_SI[0]: %i × %i točk
sl_SI[1]: %i × %i točka
sl_SI[2]: %i × %i točki
sl_SI[3]: %i × %i točke

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
sl_SI[0]: %i × %i točk  %s    %i%%
sl_SI[1]: %i × %i točka  %s    %i%%
sl_SI[2]: %i × %i točki  %s    %i%%
sl_SI[3]: %i × %i točke  %s    %i%%

en: %lu second | %lu seconds
sl_SI[0]: %lu sekund
sl_SI[1]: %lu sekunda
sl_SI[2]: %lu sekundi
sl_SI[3]: %lu sekunde

en: <b>%f:</b> original filename
sl_SI: <b>%f:</b> izvorno ime

en: <b>%n:</b> counter
sl_SI: <b>%n:</b> števec

en: A trash for “%s” couldn’t be found. Do you want to remove this image permanently?
sl_SI: Smeti za »%s« ni mogoče najti. Ali želite slike trajno izbrisati?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
sl_SI: Vrednost večja kot 0 določi čas v sekundah, za čas, ko slika ostane na ekranu, preden se pokaže naslednja. Vrednost 0 onemogoči samodejno prikazovanje.

en: Activate fullscreen mode with double-click
sl_SI: Omogoča preklop celozaslonskega načina z dvojnim klikom miške

en: Active plugins
sl_SI: Dejavni vstavki

en: All files
sl_SI: Vse datoteke

en: Allow zoom greater than 100% initially
sl_SI: Dovoli privzeto približanje večje kot 100%

en: Aperture
sl_SI: Zaslonka

en: Are you sure you want to move
    the selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
sl_SI[0]: Ali ste prepričani, da želite premakniti
    %d izbranih slik v smeti?
sl_SI[1]: Ali ste prepričani, da želite premakniti
    %d izbrano sliko v smeti?
sl_SI[2]: Ali ste prepričani, da želite premakniti
    %d izbrani sliki v smeti?
sl_SI[3]: Ali ste prepričani, da želite premakniti
    %d izbrane slike v smeti?

en: Are you sure you want to move
    “%s” to the trash?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite premakniti
    »%s« v smeti?

en: Are you sure you want to remove
    the selected image permanently? | Are you sure you want to remove
    the %d selected images permanently?
sl_SI[0]: Ali ste prepričani, da želite trajno
    izbrisati %d izbranih slik?
sl_SI[1]: Ali ste prepričani, da želite trajno
    izbrisati %d izbrano sliko?
sl_SI[2]: Ali ste prepričani, da želite trajno
    izbrisati %d izbrani sliki?
sl_SI[3]: Ali ste prepričani, da želite trajno
    izbrisati %d izbrane slike?

en: Are you sure you want to remove
    “%s” permanently?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite trajno
    izbrisati »%s«?

en: As _background
sl_SI: kot _ozadje

en: As check _pattern
sl_SI: Vzorec _šahovnice

en: As custom c_olor:
sl_SI: Barva _po meri:

en: As custom color:
sl_SI: Barva po meri:

en: At least two file names are equal.
sl_SI: Vsaj dve imeni datotek sta enaki.

en: Automatic orientation
sl_SI: Samodejno usmerjevanje slike

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Both
sl_SI: Oba

en: Browse and rotate images
sl_SI: Brskanje in obračanje slik

en: Bytes
sl_SI: Bajti

en: C_enter:
sl_SI: Sr_edina:

en: Camera
sl_SI: Fotoaparat

en: Changes the visibility of the image gallery pane in the current window
sl_SI: Spremeni prikazovanje pladnja slik galerije v trenutnem oknu.

en: Choose a folder
sl_SI: Izbor mape

en: Close _without Saving
sl_SI: Zapri _brez shranjevanja

en: Close main window without asking to save changes.
sl_SI: Zapri glavno okno brez vprašanja o shranjevanju sprememb.

en: Color for Transparent Areas
sl_SI: Barva za prosojne površine

en: Could not display help for Image Viewer
sl_SI: Pomoči za pregledovalnik slik ni mogoče prikazati

en: Could not load image “%s”.
sl_SI: Ni mogoče odpreti slike »%s«.

en: Could not save image “%s”.
sl_SI: Slike »%s« ni mogoče shraniti.

en: Couldn’t access trash.
sl_SI: Dostop do Smeti ni mogoč.

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
sl_SI: Ni mogoče dodeliti pomnilnika za nalaganje datoteke JPEG

en: Couldn’t create temporary file for saving: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti začasne datoteke za shranjevanje: %s

en: Couldn’t delete file
sl_SI: Ni mogoče izbrisati datoteke

en: Couldn’t retrieve image file
sl_SI: Ni mogoče pridobiti datoteke slike

en: Couldn’t retrieve image file information
sl_SI: Ni mogoče pridobiti podrobnosti slike

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date in statusbar
sl_SI: Datum v vrstici stanja

en: Delay in seconds until showing the next image
sl_SI: Zamik v sekundah pred prikazom naslednje slike.

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are CHECK_PATTERN, COLOR and NONE. If COLOR is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
sl_SI: Vrednost določa kako naj bo prikazana prosojnost. Veljavne vrednosti so CHECK_PATTEREN, COLOR in NONE. Če je izbrana vrednost COLOR, potem uporabljeno barvo določa ključ trans_color.

en: Disable image gallery
sl_SI: Onemogoči galerijo slik

en: Do _not ask again during this session
sl_SI: _To sejo ne vprašaj več

en: EXIF not supported for this file format.
sl_SI: EXIF ni podprta oblika zapisa slike.

en: E_xpand images to fit screen
sl_SI: _Razširi slike na velikost zaslona

en: East
sl_SI: Vzhod

en: Enlarge the image
sl_SI: Približaj sliko

en: Error launching System Settings:
sl_SI: Napaka med zaganjanjem sistemskih nastavitev:

en: Error on deleting image %s
sl_SI: Napaka med brisanjem datoteke %s.

en: Error printing file:
    %s
sl_SI: Napaka med tiskanjem datoteke:
    %s

en: Exposure
sl_SI: Osvetljenost

en: Extrapolate Image
sl_SI: Preslikaj sliko

en: File Name Preview
sl_SI: Predogled imena datoteke

en: File Path Specifications
sl_SI: Določilo poti datoteke

en: File Size
sl_SI: Velikost

en: File format is unknown or unsupported
sl_SI: Zapis datoteke ni znan ali pa ni podprt.

en: Fit the image to the window
sl_SI: Prilagodi sliko velikosti okna

en: Focal Length
sl_SI: Goriščna razdalja

en: Folder
sl_SI: Mapa

en: Fullscreen with double-click
sl_SI: Celozaslonski način z dvojnim klikom

en: GNOME Image Viewer
sl_SI: Pregledovalnik slik GNOME

en: GPS Data
sl_SI: Podatki GPS

en: Go to the first image of the gallery
sl_SI: Skoči na prvo sliko galerije

en: Go to the last image of the gallery
sl_SI: Skoči na zadnjo sliko galerije

en: Go to the next image of the gallery
sl_SI: Skoči na naslednjo sliko galerije

en: Go to the previous image of the gallery
sl_SI: Skoči na predhodno sliko galerije

en: Hide sidebar
sl_SI: Skrij bočno vrstico

en: Horizontal
sl_SI: Vodoravno

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user’s pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da izbirnik datotek pokaže uporabnikovo mapo s slikami z uporabo XDG uporabniških map. Pri onemogočeni možnosti ali pa pri nedoločeni mapi s slikami, pa bo prikazana trenutna delovna mapa.

en: If activated, Eye of GNOME won’t ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči, da program ne bo več zahteval potrditve ob premikanju slik v smeti. Še vedno pa bo zahteval potrditev, kadar da datoteke ne bo mogoče premakniti v smeti in bo slika zato trajno izbrisana.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
sl_SI: V primeru, da je ključ prosojnosti vrednost COLOR, ta ključ določa katera barva naj se uporabi kot prosojna barva.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
sl_SI: V primeru, da je dejavna barva določena s ključem barve-ozadja, bo ta uporabljena kot barva ozadja slike. V kolikor barva ni določena, bo uporabljana barva polnila trenutne teme GTK+.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
sl_SI: V primeru, da vrednost ni izbrana, male slike med prikazovanjem ne bodo raztegnjene na velikost ekrana.

en: If you don’t save, all your changes will be lost.
sl_SI: Če slike ne shranite, bodo spremembe izgubljene.

en: If you don’t save, your changes will be lost.
sl_SI: Če slike ne shranite, bodo spremembe izgubljene.

en: Image
sl_SI: Slika

en: Image Data
sl_SI: Podatki slike

en: Image Enhancements
sl_SI: Prilagajanje slike

en: Image Prope_rties
sl_SI: _Lastnosti slike

en: Image Settings
sl_SI: Nastavitve slik

en: Image Taking Conditions
sl_SI: Pogoji fotografiranja

en: Image View
sl_SI: Pogled slike

en: Image Viewer
sl_SI: Pregledovalnik slik

en: Image Viewer also allows to view the images in a fullscreen slideshow mode or set an image as the desktop wallpaper. It reads the camera tags to automatically rotate your images in the correct portrait or landscape orientation.
sl_SI: Program GNOME Oko omogoča tudi ogled slik v celozaslonskem predstavitvenem načinu in nastavljanje slike za ozadje namizja. Prebere oznake slike in samodejno obrne sliko pokončno ali ležeče.

en: Image Viewer could not determine a supported writable file format based on the filename.
sl_SI: Pregledovalnik slik ne zazna podprte vrste datotek za pisanje na osnovi imena datoteke.

en: Image Viewer is the official image viewer for the GNOME desktop. It integrates with the GTK look and feel of GNOME, and supports many image formats for viewing single images or images in a collection.
sl_SI: Program GNOME Oko je uradni pregledovalnik slik za namizje GNOME in podpira določila oblike in delovanja GTK. Program podpira različne slikovne zapise za ogled posameznih slik in urejenih zbirk.

en: Image Zoom
sl_SI: Približanje slike

en: Image _Gallery
sl_SI: _Galerija slik

en: Image gallery pane position. Set to 0 for bottom; 1 for left; 2 for top; 3 for right.
sl_SI: Položaj pladnja galerije slik. Vrednost 0 določa spodnji del; 1 določa levega; 2 na vrhu; 3 na desni.

en: Image loading failed.
sl_SI: Nalaganje slike ni uspelo.

en: Inches
sl_SI: Cole

en: Interpolate Image
sl_SI: Preslikaj sliko

en: Leave fullscreen mode
sl_SI: Zapusti celozaslonski način

en: List of active plugins. It doesn’t contain the “Location” of the active plugins. See the .eog-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
sl_SI: Seznam dejavnih vstavkov ne vsebuje podatkov »mesta« dejavnega vstavka. Oglejte si .eog-plugin datoteko za podatke o »mestu« vstavka.

en: Loop through the image sequence
sl_SI: Kroži med izbranimi slikami

en: Maker Note
sl_SI: Beležnica

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
sl_SI: S_krij

en: Metering
sl_SI: Umerjanje

en: Millimeters
sl_SI: Milimetri

en: Move to _Trash
sl_SI: Premakni v _smeti

en: Name
sl_SI: Ime

en: No image loaded.
sl_SI: Ni nobene naložene slike.

en: No images found in “%s”.
sl_SI: V »%s« ni mogoče najti slik.

en: None
sl_SI: Brez

en: North
sl_SI: Sever

en: Not Available
sl_SI: Ni na voljo

en: Op_en With…
sl_SI: Odpri s _programom …

en: Open Folder
sl_SI: Odpri mapo

en: Open Image
sl_SI: Odpri sliko

en: Open _With…
sl_SI: Odpri _s programom …

en: Open in a single window, if multiple windows are open the first one is used
sl_SI: Odprto je eno okno. V kolikor je odprtih več oken, je uporabljeno prvo.

en: Open in fullscreen mode
sl_SI: Odpri v celozaslonskem načinu

en: Open in slideshow mode
sl_SI: Odpri v načinu predstavitve

en: Open with _Document Viewer
sl_SI: Odpri s pregledovalnikov _dokumentov

en: Opening image “%s”
sl_SI: Odpiranje slike »%s«

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Other
sl_SI: Ostalo

en: Page Setup
sl_SI: Nastavitev strani

en: Pause or resume the slideshow
sl_SI: Premor ali nadaljevanje predvajanja predstavitve

en: Picture;Slideshow;Graphics;
sl_SI: Slike;Predstavitev;Grafika;Fotografije;oko;eog;

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
sl_SI: Poskusite z drugo pripono datotek, kot na primer .png or .jpg.

en: Plugins
sl_SI: Vstavki

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Prefere_nces
sl_SI: _Možnosti

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Presenter
sl_SI: Predstavljalec

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Prope_rties
sl_SI: _Lastnosti

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: Reload Image
sl_SI: Ponovno naloži sliko

en: Reload current image
sl_SI: Ponovno naloži trenutno sliko

en: Rename from:
sl_SI: Preimenuj iz:

en: Rotate Counter_clockwise
sl_SI: Zavrti _levo

en: Rotate the image 90 degrees to the left
sl_SI: Zavrti sliko za 90 stopinj v levo

en: Rotate the image 90 degrees to the right
sl_SI: Zavrti sliko za 90 stopinj v desno

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
sl_SI: Za popoln seznam možnosti ukazne vrstice zaženite »%s --help«.

en: S_elect the images you want to save:
sl_SI: _Izbor slike za shranjevanje:

en: S_ide Pane
sl_SI: _Bočno okno

en: S_tatus Bar
sl_SI: Vrstico _stanja

en: Save As
sl_SI: Shrani kot

en: Save Image
sl_SI: Shrani sliko

en: Save _As
sl_SI: Shrani _kot

en: Save _As…
sl_SI: Shrani _kot ...

en: Save changes to image “%s” before closing?
sl_SI: Ali želite pred zapiranjem shraniti sliko »%s«?

en: Saving image locally…
sl_SI: Krajevno shranjevanje slike …

en: Saving image “%s” (%u/%u)
sl_SI: Shranjevanje slike »%s« (%u/%u)

en: Scroll wheel zoom
sl_SI: Približanje z drsnikom

en: Sequence
sl_SI: Zaporedno predvajanje

en: Set as Wa_llpaper
sl_SI: Nastavi kot _ozadje namizja

en: Sho_w
sl_SI: Po_kaži

en: Show Containing _Folder
sl_SI: Pokaži vsebujočo _mapo

en: Show Details
sl_SI: Pokaži podrobnosti

en: Show Presen_ter
sl_SI: Pokaži _predstavljalca

en: Show the application’s version
sl_SI: Pokaži različico programa

en: Show the current image in fullscreen mode
sl_SI: Pokaži trenutno sliko v celozaslonskem načinu

en: Show the folder which contains this file in the file manager
sl_SI: Pokaži mapo, ki vsebuje datoteko v upravljalniku datotek

en: Show the image at its normal size
sl_SI: Pokaži sliko v običajni velikosti

en: Show/Hide the image gallery pane scroll buttons.
sl_SI: Pokaži / Skrij drsne gumbe pladnja galerije slik.

en: Show/Hide the image gallery pane.
sl_SI: Pokaži / Skrij okno galerije slik

en: Show/Hide the window side pane.
sl_SI: Pokaži / Skrij stranski pladenj.

en: Show/Hide the window statusbar.
sl_SI: Pokaži / Skrij vrstico stanja.

en: Shows the image date in the window statusbar
sl_SI: Prikaže datum slike v vrstici stanja

en: Shrink or enlarge the current image
sl_SI: Pomanjšaj ali povečaj trenutno sliko

en: Shrink the image
sl_SI: Oddalji sliko

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Sli_deshow
sl_SI: _Predstavitev

en: Slideshow
sl_SI: Predstavitev

en: Smooth images when zoomed _in
sl_SI: Glajenje slik med _približevanjem

en: Smooth images when zoomed _out
sl_SI: Glajenje slik med _oddaljevanjem

en: Some of the selected images can’t be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
sl_SI: Nekaterih izbranih slik ni mogoče premakniti v smeti in bodo trajno izbrisane. Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: South
sl_SI: Jug

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
sl_SI: Začni novo sejo, namesto ponovne uporabe obstoječe seje programa

en: Supported image files
sl_SI: Vse slikovne datoteke

en: Tag
sl_SI: Oznaka

en: Taken on
sl_SI: Prevzeto na

en: Temporary file creation failed.
sl_SI: Napaka med ustvarjanjem trenutne datoteke.

en: The GNOME image viewer.
sl_SI: Pregledovalnik slik za GNOME

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
sl_SI: Barva, ki je uporabljena kot barva ozadja slike. V kolikor možnost uporabi-barvo-ozadja ni določena, bo uporabljana barva polnila trenutne GTK+ teme.

en: The given locations contain no images.
sl_SI: Izbrano mesto ne vsebuje slik.

en: The image whose printing properties will be set up
sl_SI: Slika kateri bodo nastavljene lastnosti tiskanja

en: The image “%s” has been modified by an external application. Would you like to reload it?
sl_SI: Slika »%s« je spremenjena za zunanjim programom. Ali želite sliko ponovno naložiti?

en: The image “%s” has been set as Desktop Background. Would you like to modify its appearance?
sl_SI: Slika »%s« je določena kot ozadje namizja. Ali želite spremeniti njen videz?

en: The information for the page where the image will be printed
sl_SI: Podrobnosti strani, kjer bo natisnjena slika

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
sl_SI: Vrednost približanja pri uporabi srednjega kolesa miške. Vrednost določa korak približanja za vsak premik kolesa. Vrednost 0,05, na primer, poveča sliko za 5% ob vsakem premiku srednjega gumba miške, vrednost 1,00 pa poveča za 100%.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
sl_SI[0]: Odprtih je %d slik s spremembami. Ali naj se spremembe shranijo?
sl_SI[1]: Odprta je %d slika s spremembami. Ali naj se spremembe shranijo?
sl_SI[2]: Odprti sta %d sliki s spremembami. Ali naj se spremembe shranijo?
sl_SI[3]: Odprte so %d slike s spremembami. Ali naj se spremembe shranijo?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    Do you want to open the image with the Document Viewer to see all pages?
sl_SI: Ta slikovna datoteka vsebuje več strani. Program lahko prikaže le prvo stran.
    Ali želite dokument odpreti v pregledovalnik dokumentov?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    You may want to install the Document Viewer to see all pages.
sl_SI: Ta slikovna datoteka vsebuje več strani. Program lahko prikaže le prvo stran.
    Za pregledovanje vseh strani je priporočljivo namestiti pregledovalnik dokumentov.

en: Time
sl_SI: Čas

en: To:
sl_SI: Na:

en: Transformation failed.
sl_SI: Pretvorba ni uspela.

en: Transformation on unloaded image.
sl_SI: Pretvorba na še ne naloženi sliki.

en: Transparency color
sl_SI: Barva prosojnosti

en: Transparency indicator
sl_SI: Določilnik prosojnosti

en: Transparent Parts
sl_SI: Prosojni deli

en: Trash images without asking
sl_SI: Slike vrzi v smeti brez vprašanj

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Use a custom background color
sl_SI: Uporabi barvo ozadja po meri

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Vertical
sl_SI: Navpično

en: Viewing a slideshow
sl_SI: Prikaz diapredstavitve

en: West
sl_SI: Zahod

en: Whether the file chooser should show the user’s pictures folder if no images are loaded.
sl_SI: Ali naj izbirnik datotek pokaže uporabnikovo mapo s slikami, kadar ni naloženih slik.

en: Whether the image gallery pane should be resizable.
sl_SI: Ali naj bo pladenj galerije slik razširljiv ali ne.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
sl_SI: Ali naj bo slika preslikana ob približanju ali ne. Preslikava ustvari zamegljeno sliko in je pogosto nekoliko počasnejše.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
sl_SI: Ali naj bo slika preslikana ob oddaljevanju ali ne. Preslikava ustvari boljšo kakovost slike, vendar je opravilo pogosto nekoliko počasnejše.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
sl_SI: Ali naj bo slika zavrtena samodejno na osnovi EXIF podatkov usmerjenosti.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
sl_SI: Ali naj se srednji gumb miške uporablja za približevanje slike ali ne.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
sl_SI: Ali naj se izbrane slike prikazujejo neprestano.

en: XMP Other
sl_SI: XMP Ostalo

en: XMP Rights Management
sl_SI: XMP upravljanje dovoljenj

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
sl_SI: Ni ustreznih dovoljenj za shranjevanje datoteke.

en: Zoom _Out
sl_SI: _Oddalji

en: Zoom multiplier
sl_SI: Koraki približevanja

en: [FILE…]
sl_SI: [DATOTEKA ...]

en: _About Image Viewer
sl_SI: _O programu

en: _Automatic orientation
sl_SI: _Samodejno usmerjevanje

en: _Best Fit
sl_SI: _Najboljša prilagoditev

en: _Best fit
sl_SI: _Najboljše prilagajanje

en: _Bottom:
sl_SI: _Spodaj:

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: _Destination folder:
sl_SI: _Ciljna mapa:

en: _Filename format:
sl_SI: Zapis _imena datoteke:

en: _First Image
sl_SI: _Prva slika

en: _Height:
sl_SI: _Višina:

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _Image Gallery
sl_SI: _Galerija slik

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice‫

en: _Last Image
sl_SI: _Zadnja sliko

en: _Leave Fullscreen
sl_SI: _Zapusti celozaslonski način

en: _Left:
sl_SI: _Levo:

en: _Loop sequence
sl_SI: _Slike prikazuj v neskončni zanki

en: _Next Image
sl_SI: _Naslednja slika

en: _Normal Size
sl_SI: _Običajna velikost

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: _Open Background Preferences
sl_SI: _Odpri možnosti ozadja

en: _Open…
sl_SI: _Odpri …

en: _Previous Image
sl_SI: _Predhodna slika

en: _Print…
sl_SI: _Natisni ...

en: _Reload
sl_SI: _Ponovno naloži

en: _Replace spaces with underscores
sl_SI: _Zamenjaj presledke z vezaji

en: _Right:
sl_SI: _Desno:

en: _Rotate Clockwise
sl_SI: Zavrti v _desno

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: _Scaling:
sl_SI: _Merilo:

en: _Start counter at:
sl_SI: _Začni števec z:

en: _Time between images:
sl_SI: _Premor med slikami:

en: _Top:
sl_SI: _Zgoraj:

en: _Unit:
sl_SI: _Enota:

en: _Width:
sl_SI: _Širina:

en: _Yes
sl_SI: _Da

en: _Zoom In
sl_SI: _Približaj

en: as is
sl_SI: kot je

[ctx: shortcut window]
en: Actual size
sl_SI: Vrne na prava velikost slike

[ctx: shortcut window]
en: Best fit
sl_SI: Sliko prilagodi oknu

[ctx: shortcut window]
en: Browsing Images
sl_SI: Brskanje slik

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
sl_SI: Zapre vsa okna

[ctx: shortcut window]
en: Close the current window
sl_SI: Zapre trenutno okno

[ctx: shortcut window]
en: Common
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Copy to clipboard
sl_SI: Kopiranja sliko v odložišče

[ctx: shortcut window]
en: Delete image permanently
sl_SI: Trajno izbriše sliko

[ctx: shortcut window]
en: Enter/Leave fullscreen
sl_SI: Pokaže / Skrije celozaslonski prikaz

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
sl_SI: Celozaslonski način

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Go to a random image in the folder
sl_SI: Skoči na naključno sliko v mapi

[ctx: shortcut window]
en: Go to the first image in the folder
sl_SI: Skoči na prvo sliko v mapi

[ctx: shortcut window]
en: Go to the last image in the folder
sl_SI: Skoči na zadnjo sliko v mapi

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next image in the folder
sl_SI: Skoči na naslednjo sliko v mapi

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous image in the folder
sl_SI: Skoči na predhodno sliko v mapi

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
sl_SI: Odpre preglednico bližnjic

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
sl_SI: Premakne predmet v smeti

[ctx: shortcut window]
en: Open an image file
sl_SI: Odpre datoteko slike

[ctx: shortcut window]
en: Open the application manual
sl_SI: Odpre priročnik programa

[ctx: shortcut window]
en: Pause slideshow
sl_SI: Omogoči premor predvajanja

[ctx: shortcut window]
en: Print the current image
sl_SI: Natisne trenutno sliko

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
sl_SI: Zavrti sliko v smeri urinega kazalca

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counterclockwise
sl_SI: Zavrti sliko v nasprotni smeri urinega kazalca

[ctx: shortcut window]
en: Rotation
sl_SI: Vrtenje

[ctx: shortcut window]
en: Save the image
sl_SI: Shrani sliko

[ctx: shortcut window]
en: Save the image with a new file name
sl_SI: Shrani sliko z novim imenom

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down in a large image
sl_SI: Zdrsne navzdol na veliki sliki

[ctx: shortcut window]
en: Scroll left in a large image
sl_SI: Zdrsne v levo na veliki sliki

[ctx: shortcut window]
en: Scroll right in a large image
sl_SI: Zdrsne v desno na veliki sliki

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up in a large image
sl_SI: Zdrsne navzgor na veliki sliki

[ctx: shortcut window]
en: Scrolling
sl_SI: Drsenje

[ctx: shortcut window]
en: Set the image as desktop background
sl_SI: Nastavi sliko kot ozadje namizja

[ctx: shortcut window]
en: Show image properties in sidebar
sl_SI: Pokaže pogovorno okno lastnosti slike

[ctx: shortcut window]
en: Show presenter with separate controls
sl_SI: Pokaži predstavljalca z ločenimi kontrolniki

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the application menu
sl_SI: Pokaže / Skrije programski meni

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the image gallery
sl_SI: Pokaže / Skrije galerijo slik

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the sidebar
sl_SI: Pokaže / Skrije bočno vrstico

[ctx: shortcut window]
en: Start/Stop slideshow
sl_SI: Začne / Zaustavi predvajanje predstavitve

[ctx: shortcut window]
en: Undo
sl_SI: Razveljavi dejanje

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
sl_SI: Približanje

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
sl_SI: Približa pogled

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
sl_SI: Oddalji pogled
