file-roller master - en to sl_SI translation catalogue (302 entries)

en: %d %B %Y, %H:%M
sl_SI: %d. %B %Y, %H:%M

en: %d file remaining | %'d files remaining
sl_SI[0]: %'d preostalih datotek
sl_SI[1]: %'d preostala datoteka
sl_SI[2]: %'d preostali datoteki
sl_SI[3]: %'d preostale datoteke

en: %s Properties
sl_SI: Lastnosti %s

en: A file named “%s” already exists.
    
    %s
sl_SI: Datoteka z imenom »%s« že obstaja.
    
    %s

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
sl_SI: Datoteka z imenom »%s« že obstaja. Ali jo želite zamenjati?

en: A folder named “%s” already exists.
    
    %s
sl_SI: Mapa z imenom »%s« že obstaja.
    
    %s

en: ARCHIVE
sl_SI: ARHIV

[ctx: Action]
en: Add Files
sl_SI: Dodaj datoteke

[ctx: Action]
en: Extract
sl_SI: Odpakiraj

[ctx: Action]
en: Open
sl_SI: Odpri

[ctx: Action]
en: _Extract
sl_SI: _Odpakiraj

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
sl_SI: Dodaj datoteke, vprašaj za ime arhiva in končaj program

en: Add files to the specified archive and quit the program
sl_SI: Dodaj datoteke navedenemu arhivu in končaj program

en: Add only if _newer
sl_SI: _Dodaj le, če so novejše

en: Adding the files to “%s”
sl_SI: Dodajanje datotek v »%s«

en: Adding “%s”
sl_SI: Dodajanje »%s«

en: All archives
sl_SI: Vsi arhivi

en: All files
sl_SI: Vse datoteke

en: An archive manager for GNOME.
sl_SI: Upravljalnik arhivov za GNOME

en: An error occurred while adding files to the archive.
sl_SI: Prišlo je do napake med dodajanjem datotek v arhiv.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
sl_SI: Prišlo je do napake med brisanjem datotek iz arhiva.

en: An error occurred while extracting files.
sl_SI: Prišlo je do napake med odpakiranjem datotek.

en: An error occurred while loading the archive.
sl_SI: Prišlo je do napake med nalaganjem arhiva.

en: An error occurred while renaming the files.
sl_SI: Prišlo je do napake med preimenovanjem datotek.

en: An error occurred while saving the archive.
sl_SI: Prišlo je do napake med shranjevanjem arhiva.

en: An error occurred while testing archive.
sl_SI: Prišlo je do napake med preizkušanjem arhiva.

en: An error occurred while updating the files.
sl_SI: Prišlo je do napake med posodabljanjem datotek.

en: An error occurred.
sl_SI: Prišlo je do napake.

en: Another file with the same name already exists in “%s”.
sl_SI: Druga datoteka z enakim imenom že obstaja v »%s«.

en: Archive Manager
sl_SI: Upravljalnik arhivov

en: Archive Manager (also known as File Roller) is the default GNOME application for opening, creating, and modifying archive and compressed archive files.
sl_SI: Upravljalnik arhivov (znan tudi kot File Roller) je privzet program za upravljanje z arhivi za namizje GNOME, ki podpira odpiranje, ustvarjanje, spreminjanje in upravljanje arhivov in stisnjenih datotek.

en: Archive Manager supports a wide range of different archive files, including:
sl_SI: Upravljalnik arhivov omogoča podporo širokemu naboru različnih arhiviranih datotek:

en: Archive not found
sl_SI: Arhiva ni mogoče najti

en: Archive size:
sl_SI: Velikost arhiva:

en: Archive type not supported.
sl_SI: Vrsta arhiva ni podprta.

en: C_ommand Line Output:
sl_SI: Izpis ukazne _vrstice:

en: C_reate
sl_SI: Ustva_ri

en: Change password visibility
sl_SI: Spremeni vidnost gesla

en: Command exited abnormally.
sl_SI: Ukaz se je zaključil z napako.

en: Command not found.
sl_SI: Ukaza ni mogoče najti.

en: Compress
sl_SI: Zapakiraj

en: Compression level
sl_SI: Raven stiskanja

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very-fast, fast, normal, maximum.
sl_SI: Uporabljena raven stiskanja med dodajanjem datotek v arhiv. Mogoče vrednosti so: zelo hitro, hitro, običajno, največja raven.

en: Compression ratio:
sl_SI: Raven stiskanja:

en: Content size:
sl_SI: Velikost vsebine:

en: Contents
sl_SI: Vsebina

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copying the extracted files to the destination
sl_SI: Kopiranje odpakiranih datotek na ciljno mesto

en: Copying the files from “%s” to “%s”
sl_SI: Kopiranje datotek iz »%s« v »%s«

en: Copying the files to add to “%s”
sl_SI: Kopiranje datotek za dodajanje v »%s«

en: Copyright © 2001–2014 Free Software Foundation, Inc.
sl_SI: Avtorske pravice © 2001-2021 Free Software Foundation, Inc.

en: Could not add the files to the archive
sl_SI: Ni mogoče dodati datotek v arhiv

en: Could not create the archive
sl_SI: Ni mogoče ustvariti arhiva

en: Could not create the destination folder: %s.
sl_SI: Ni mogoče ustvariti ciljne mape: %s.

en: Could not delete the old archive.
sl_SI: Ni mogoče izbrisati starega arhiva.

en: Could not display help
sl_SI: Ni mogoče prikazati pomoči

en: Could not display the folder “%s”
sl_SI: Ni mogoče prikazati mape »%s«

en: Could not find the volume: %s
sl_SI: Ni mogoče najti nosilca: %s

en: Could not load the location
sl_SI: Ni mogoče naložiti mesta

en: Could not open this file type
sl_SI: Ni mogoče odpreti te vrste datoteke

en: Could not open “%s”
sl_SI: Ni mogoče odpreti »%s«

en: Could not perform the operation
sl_SI: Ni mogoče izvesti opravila

en: Could not rename the file
sl_SI: Ni mogoče preimenovati datoteke

en: Could not rename the folder
sl_SI: Ni mogoče preimenovati mape

en: Could not save the archive “%s”
sl_SI: Ni mogoče shraniti arhiva »%s«

en: Create _Archive
sl_SI: Ustvari _arhiv

en: Create _Folder
sl_SI: Ustvari _mapo

en: Create and modify an archive
sl_SI: Ustvari in spremeni arhiv

en: Create destination folder without asking confirmation
sl_SI: Ustvari ciljno mapo, brez spraševanja za potrditev

en: Creating “%s”
sl_SI: Ustvarjanje »%s«

en: Cu_t
sl_SI: I_zreži

en: Cut
sl_SI: Izreži

en: D_eselect All
sl_SI: O_dstrani izbor vsega

en: Decompressing archive
sl_SI: Odpakiranje arhiva

en: Default folder to use for the “--add” and “--extract” commands
sl_SI: Privzeta mapa za uporabo pri ukazih »--add« in »--extract«

en: Default volume size
sl_SI: Privzeta velikost nosilcev

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Deleting files from archive
sl_SI: Brisanje datotek iz arhiva

en: Deleting the files from “%s”
sl_SI: Brisanje datotek iz »%s«

en: Dese_lect All
sl_SI: _Počisti izbor

en: Destination folder “%s” does not exist.
    
    Do you want to create it?
sl_SI: Ciljna mapa »%s« ne obstaja.
    
    Ali jo želite ustvariti?

en: Display path
sl_SI: Pokaži pot

en: Display size
sl_SI: Pokaži velikost

en: Display the path column in the main window.
sl_SI: Pokaži stolpec poti v glavnem oknu.

en: Display the size column in the main window.
sl_SI: Pokaži stolpec velikosti v glavnem oknu.

en: Display the time column in the main window.
sl_SI: Pokaži stolpec časa v glavnem oknu.

en: Display the type column in the main window.
sl_SI: Pokaži stolpec vrste v glavnem oknu.

en: Display time
sl_SI: Pokaži čas

en: Display type
sl_SI: Prikaži vrsto

en: Do not _overwrite newer files
sl_SI: Ne prepiši _novejših datotek

en: Do not overwrite newer files
sl_SI: Ne prepiši novejših datotek

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
sl_SI: Ali želite dodati to datoteko trenutnemu arhivu ali pa jo želite odpreti kot nov arhiv?

en: Do you want to create a new archive with these files?
sl_SI: Ali želite iz teh datotek ustvariti arhiv?

en: E_xclude files:
sl_SI: _Izključi datoteke:

en: Editors
sl_SI: Urejevalniki

en: Encrypt the archive header
sl_SI: Šifriraj glavo arhiva

en: Enter a password for “%s”
sl_SI: Vnesite geslo za »%s«

en: Extract Here
sl_SI: Odpakiraj v to mapo

en: Extract To…
sl_SI: Odpakiraj v ...

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
sl_SI: Odpakiraj datoteke, vprašaj za ciljno mapo in končaj program

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
sl_SI: Odpakiraj datoteke v navedeno mapo in končaj program

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
sl_SI: Odpakiraj vsebino arhiva v navedeno mapo in končaj program

en: Extract the selected archive
sl_SI: Odpakiraj vsebino izbranega arhiva

en: Extract the selected archive to the current position
sl_SI: Odpakiraj vsebino izbranega arhiva na trenutno mesto

en: Extracting the files from “%s”
sl_SI: Odpakiranje datotek iz »%s«

en: Extracting “%s”
sl_SI: Poteka odpakiranje »%s«

en: Extraction completed successfully
sl_SI: Odpakiranje je bilo uspešno zaključeno.

en: Extraction not performed
sl_SI: Odpakiranje ni izvedeno

en: FOLDER
sl_SI: MAPA

[ctx: File]
en: Location
sl_SI: Mesto

[ctx: File]
en: Modified
sl_SI: Spremenjeno

[ctx: File]
en: Name
sl_SI: Ime

[ctx: File]
en: Name:
sl_SI: Ime:

[ctx: File]
en: Size
sl_SI: Velikost

[ctx: File]
en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Find files by name
sl_SI: Najdi datoteke po imenu

en: Folder
sl_SI: Mapa

en: Folders
sl_SI: Mape

en: Getting the file list
sl_SI: Pridobivanje seznama datotek

en: Go to the home location
sl_SI: Pojdi domov

en: Go to the next visited location
sl_SI: Pojdi na naslednje obiskano mesto

en: Go to the previous visited location
sl_SI: Pojdi na predhodno obiskano mesto

en: Go up one level
sl_SI: Pojdi raven višje

en: How to sort files
sl_SI: Kako razvrstiti mape

en: Include _files:
sl_SI: Vključ_i datoteke:

en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

en: Last Output
sl_SI: Zadnji izpis

en: Last modified:
sl_SI: Spremenjeno:

en: List Mode
sl_SI: Način izpisa seznama

en: List of applications entered in the “Open File” dialog and not associated with the file type.
sl_SI: Seznam programov v pogovornem oknu »Odpri datoteko«, ki niso povezani z izbrano vrsto datoteke.

en: Load Options
sl_SI: Naloži možnosti

en: Loading “%s”
sl_SI: Nalaganje »%s«

en: Location
sl_SI: Mesto

en: Location:
sl_SI: Mesto:

en: Moving the files from “%s” to “%s”
sl_SI: Premikanje datotek iz »%s« v »%s«

en: Name column width
sl_SI: Širina stolpca z imenom

en: Name “%s” is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
sl_SI: Ime »%s« ni veljavno, saj ne sme vsebovati znakov %s. Vpišite drugo ime.

en: New Archive
sl_SI: Nov arhiv

en: New name is the same as old one, please type other name.
sl_SI: Novo ime je enako staremu. Vtipkajte drugo ime.

en: New name is void, please type a name.
sl_SI: Novo ime je prazno. Vtipkajte ime.

en: Number of files:
sl_SI: Število datotek:

en: Open _Item Location
sl_SI: Odpri _mesto predmeta

en: Open, modify and create compressed archive files
sl_SI: Odpiranje, spreminjanje in ustvarjanje stisnjenih arhivov

en: Operation completed
sl_SI: Dejanje je končano.

en: Pass_word…
sl_SI: _Geslo ...

en: Password required for “%s”
sl_SI: Zahtevano geslo za »%s«

en: Paste
sl_SI: Prilepi

en: Paste Selection
sl_SI: Prilepi izbor

en: Please use a different name.
sl_SI: Uporabite drugačno ime.

en: Please wait…
sl_SI: Počakajte ...

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: Reading “%s”
sl_SI: Branje »%s«

en: Recompressing archive
sl_SI: Ponovno stiskanje arhiva

en: Recreate the folders stored in the archive
sl_SI: Ponovno ustvari mape shranjene v arhivu

en: Removing “%s”
sl_SI: Odstranjevanje »%s«

en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: Renaming the files in “%s”
sl_SI: Preimenovanje datotek v »%s«

en: Replace _All
sl_SI: Zamenjaj _vse

en: Replace _Nothing
sl_SI: Ne zamenjaj _ničesar

en: Replace file “%s”?
sl_SI: Ali želite prepisati datoteko »%s«?

en: Reset Options
sl_SI: Počisti možnosti

en: S_elect the files you want to update:
sl_SI: _Izberite datoteke za posodobitev:

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Options
sl_SI: Shrani možnosti

en: Save _As…
sl_SI: Shrani _kot ...

en: Saving “%s”
sl_SI: Shranjevanje »%s«

en: Set Pass_word…
sl_SI: Nastavi _geslo ...

en: Show Hidden Files
sl_SI: Pokaži skrite datoteke

en: Show version
sl_SI: Pokaži različico

en: Show/hide the extra options
sl_SI: Pokaži/Skrij dodatne možnosti

en: Side_bar
sl_SI: _Stranska vrstica

en: Sidebar
sl_SI: Stranska vrstica

en: Sort type
sl_SI: Vrsta razvrščanja

en: Split into _volumes of
sl_SI: Razdeli na _enote po

en: Start as a service
sl_SI: Zagon kot storitev

en: Test Result
sl_SI: Rezultat preizkusa

en: Testing “%s”
sl_SI: Preizkušanje »%s«

en: The default size for volumes.
sl_SI: Privzeta velikost nosilcev

en: The default width of the name column in the file list.
sl_SI: Privzeta širina stolpca imena v seznamu datotek.

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
sl_SI: Datoteka že obstaja v mapi »%s«. S prepisom bo izgubljena vsebina ciljne datoteke.

en: The file has been modified with an external application. If you don’t update the file in the archive, all of your changes will be lost. | %d files have been modified with an external application. If you don’t update the files in the archive, all of your changes will be lost.
sl_SI[0]: Najdenih je %d datotek, ki so bile spremenjenje z zunanjim programom. Če datotek ne posodobite, bodo izgubljene vse nedavne spremembe.
sl_SI[1]: Najdena je %d datoteka, ki je bila spremenjenja z zunanjim programom. Če datotek ne posodobite, bodo izgubljene vse nedavne spremembe.
sl_SI[2]: Najdeni sta %d datoteki, ki sta bili spremenjeni z zunanjim programom. Če datotek ne posodobite, bodo izgubljene vse nedavne spremembe.
sl_SI[3]: Najdene so %d datoteke, ki so bile spremenjene z zunanjim programom. Če datotek ne posodobite, bodo izgubljene vse nedavne spremembe.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
sl_SI: Ni nameščenega ukaza za %s datoteke.
    Ali želite poiskati ukaz za to vrsto datotek?

en: There was an internal error trying to search for applications:
sl_SI: Prišlo je do napake med iskanjem programa:

en: This archive type cannot be modified
sl_SI: Te vrste arhiva ni mogoče spreminjati.

en: Type:
sl_SI: Vrsta:

en: Update Files
sl_SI: Posodobi datoteke

en: Update the file “%s” in the archive “%s”?
sl_SI: Ali želite posodobiti datoteko »%s« v arhivu »%s«?

en: Update the files in the archive “%s”?
sl_SI: Ali želite posodobiti datoteke v arhivu »%s«?

en: Updating the files in “%s”
sl_SI: Posodabljanje datotek v »%s«

en: Use the notification system to notify the operation completion
sl_SI: Uporabi obvestilni sistem za obveščanje o končanju opravil

en: Use “all-files” to view all the files in the archive in a single list, use “as-folder” to navigate the archive as a folder.
sl_SI: Možnost »vse-datoteke« omogoča pogled vseh datotek v arhivu v enem seznamu, možnost »kot mapa« pa omogoča brskanje kot pri mapi.

en: View All _Files
sl_SI: Pokaži vse _datoteke

en: View as a F_older
sl_SI: Pokaži kot _mapo

en: View the sidebar
sl_SI: Pokaži stransko vrstico

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
sl_SI: Kakšen kriterij mora biti uporabljen za razvrščanje datotek. Mogoče vrednosti so: ime, velikost, vrsta, čas in pot.

en: Whether to display the sidebar.
sl_SI: Ali naj bo prikazana stranska vrstica.

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
sl_SI: Ali naj se šifrira glava arhiva. V kolikor je ta šifriran, bo za izpis vsebine arhiva zahtevano geslo.

en: Whether to show other options. If set the extra options will be shown.
sl_SI: Izbrana možnost določa prikaz tudi dodatnih možnosti.

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
sl_SI: Možnost določa, kako naj se predmeti razvrstijo. Mogoče vrednosti sta padajoče ali naraščajoče.

[ctx: Window title]
en: Add Files
sl_SI: Dodaj datoteke

[ctx: Window title]
en: Extract
sl_SI: Odpakiraj

[ctx: Window title]
en: Extract archive
sl_SI: Odpakiraj arhiv

[ctx: Window title]
en: Load Options
sl_SI: Možnosti nalaganja

[ctx: Window title]
en: Open
sl_SI: Odpri

[ctx: Window title]
en: Save Options
sl_SI: Možnosti shranjevanja

en: Wrong password.
sl_SI: Napačno geslo.

en: You can’t add an archive to itself.
sl_SI: Arhiva ni mogoče dodati samemu sebi.

en: You don’t have permission to create an archive in this folder
sl_SI: Ni ustreznih dovoljenj za ustvarjanje arhiva v tej mapi

en: You don’t have the right permissions to extract archives in the folder “%s”
sl_SI: Ni ustreznih dovoljenj za odpakiranje arhivov v mapo »%s«

en: You don’t have the right permissions to read files from folder “%s”
sl_SI: Ni ustreznih dovoljenj za branje datotek iz mape »%s«

en: You don’t have the right permissions.
sl_SI: Ni ustreznih dovoljenj.

en: You have to specify an archive name.
sl_SI: Določiti je treba ime arhiva.

en: [read only]
sl_SI: [le za branje]

en: _About
sl_SI: _O programu

en: _About Archive Manager
sl_SI: _O programu

en: _Add
sl_SI: Dod_aj

en: _Add Files…
sl_SI: _Dodaj datoteke ...

en: _All files
sl_SI: _Vse datoteke

en: _Apply
sl_SI: _Uveljavi

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Close
sl_SI: _Zapri

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: _Delete Files…
sl_SI: _Izbriši datoteke ...

en: _Destination folder:
sl_SI: _Ciljna mapa:

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: _Encrypt the file list
sl_SI: _Šifriraj tudi seznam datotek

en: _Encrypt the file list too
sl_SI: _Šifriraj tudi seznam datotek

en: _Exclude folders:
sl_SI: _Izključi mape:

en: _Extract
sl_SI: _Odpakiraj

en: _Extract Files…
sl_SI: _Odpakiraj datoteke ...

en: _Extract…
sl_SI: _Odpakiraj ...

en: _File
sl_SI: _Datoteka

en: _Filename:
sl_SI: _Ime datoteke:

en: _Files:
sl_SI: _Datoteke:

en: _Find
sl_SI: _Najdi

en: _Follow symbolic links
sl_SI: Sledi _simbolnim povezavam

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _Keep directory structure
sl_SI: _Ohrani zgradbo map

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _Location:
sl_SI: _Mesto:

en: _New Archive…
sl_SI: _Nov arhiv ...

en: _New file name:
sl_SI: _Novo ime datoteke:

en: _New folder name:
sl_SI: _Novo ime mape:

en: _OK
sl_SI: _V redu

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: _Open With…
sl_SI: _Odpri z ...

en: _Open the Archive
sl_SI: _Odpri arhiv

en: _Open…
sl_SI: _Odpri ...

en: _Options
sl_SI: _Možnosti

en: _Options Name:
sl_SI: _Ime možnosti:

en: _Other Options
sl_SI: _Ostale možnosti

en: _Password:
sl_SI: _Geslo:

en: _Paste
sl_SI: _Prilepi

en: _Properties
sl_SI: _Lastnosti

en: _Rename
sl_SI: P_reimenuj

en: _Rename…
sl_SI: P_reimenuj ...

en: _Replace
sl_SI: _Zamenjaj

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: _Save As…
sl_SI: _Shrani kot …

en: _Search Command
sl_SI: _Iskalni ukaz

en: _Select All
sl_SI: _Izberi vse

en: _Selected files
sl_SI: _Izbrane datoteke

en: _Show the Files
sl_SI: _Pokaži datoteke

en: _Skip
sl_SI: Pre_skoči

en: _Test Integrity
sl_SI: Preveri celovi_tost

en: _Update
sl_SI: Poso_dobi

en: _View
sl_SI: _Pogled

en: bzip archives (.tar.bz, .tbz)
sl_SI: arhivi bzip (.tar.bz, .tbz)

en: example: *.o; *.bak
sl_SI: na primer: *. *.bak

en: example: *.txt; *.doc
sl_SI: na primer: *.txt; *.doc

en: gzip archives (.tar.gz, .tgz)
sl_SI: arhivi gzip (.tar.gz, .tgz)

[ctx: shortcut window]
en: Archive
sl_SI: Arhivira vsebino

[ctx: shortcut window]
en: Close window
sl_SI: Zapre okno

[ctx: shortcut window]
en: Common
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Create new archive
sl_SI: Ustvari nov arhiv

[ctx: shortcut window]
en: Delete files or folders from an archive
sl_SI: Izbriše predmete iz arhiva

[ctx: shortcut window]
en: Deselect all
sl_SI: Počisti izbor

[ctx: shortcut window]
en: Display the tree view of the folders in the side pane
sl_SI: Pokaže drevesni pogled v bočnem oknu

[ctx: shortcut window]
en: Extract an archive
sl_SI: Odpakira arhiv

[ctx: shortcut window]
en: Find
sl_SI: Odpre iskalno polje

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice‫

[ctx: shortcut window]
en: Open an archive
sl_SI: Odpre arhiv

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Refresh
sl_SI: Osveži

[ctx: shortcut window]
en: Rename file or folder in an archive
sl_SI: Preimenuje predmet v arhivu

[ctx: shortcut window]
en: Save with another name
sl_SI: Shrani z drugim imenom

[ctx: shortcut window]
en: Select all
sl_SI: Izbere vse

[ctx: shortcut window]
en: Show help
sl_SI: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Stop the operation
sl_SI: Zaustavi opravilo

[ctx: shortcut window]
en: View
sl_SI: Pogled

[ctx: shortcut window]
en: View archive properties
sl_SI: Pokaže lastnosti arhiva

[ctx: shortcut window]
en: View the content of an archive as a folder structure
sl_SI: Pokaže vsebino arhiva kot strukturo map

[ctx: shortcut window]
en: View the content of an archive as a list of files
sl_SI: Pokaže vsebino arhiva kot seznam datotek

en: xz archives (.tar.xz)
sl_SI: arhivi xz (.tar.xz)

en: zip archives (.zip)
sl_SI: arhivi zip (.zip)

en: zip;tar;extract;unpack;
sl_SI: zip;tar;ekstrakcija;razširjanje;odpakiranje;pakiranje;arhiv;

en: — Create and modify an archive
sl_SI: – Ustvari in spremeni arhiv

en: “%s” created successfully
sl_SI: Datoteka »%s« je uspešno ustvarjena
