rygel master - en to sl_SI translation catalogue (300 entries)

en:  must be 1
sl_SI:  mora biti 1

en: %s transfer mode not supported for '%s'
sl_SI: Način prenosa %s ni na voljo za »%s«.

en: @REALNAME@’s media
sl_SI: Uporabnika @REALNAME@

en: @id must be set to "" in CreateObject call
sl_SI: @id mora biti nastavljen na "" pri klicu ustvarjanja predmeta

en: A module named %s is already loaded
sl_SI: Modul z imenom %s je že naložen.

en: Action Failed
sl_SI: Dejanje je spodletelo

en: Add a directory to the list of shared directories
sl_SI: Dodaj mapo na seznam map v souporabi

en: Add a network interface Rygel should serve files on
sl_SI: Dodaj omrežni vmesnik, na katerem naj program Rygel hrani datoteke.

en: Add network interface
sl_SI: Dodaj omrežni vmesnik

en: Add shared directory
sl_SI: Dodaj mapo v souporabo

en: Albums
sl_SI: Albumi

en: All
sl_SI: Vse

en: Artist
sl_SI: Izvajalec

en: Artists
sl_SI: Izvajalci

en: Bad URI: %s
sl_SI: Slab naslov URI: %s

en: Bad current tag value.
sl_SI: Neveljavna trenutna vrednost oznake

en: Bad new tag value.
sl_SI: Napačna vrednost nove oznake.

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
sl_SI: Podprto je le obdelovanje datotečnih predstavnih predmetov

en: Cannot browse children on item
sl_SI: Ni mogoče brskati podrejenih predmetov

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
sl_SI: Ni mogoče ustvariti predmeta razreda »%s«: možnost ni podprta

en: Cannot create references to containers
sl_SI: Ni mogoče ustvariti sklicev na vsebnike

en: Cannot create restricted item
sl_SI: Ni mogoče ustvari omejenega predmeta

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
sl_SI: Ni mogoče zagnati ukaza »nslookup«: polje gostitelja ni navedeno

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
sl_SI: Ni mogoče zagnati ukaza »ping«: polje gostitelja ni navedeno

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
sl_SI: Ni mogoče zagnati ukaza »traceroute«: polje gostitelja ni navedeno

en: Cannot upgrade from version %d
sl_SI: Nadgradnja neposredno z različice %d ni mogoča

en: Can’t add containers in %s
sl_SI: Ni mogoče dodajanje vsebnikov v %s

en: Can’t create items in %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti predmeta v %s

en: Can’t process URI %s with protocol %s
sl_SI: Ni mogoče uporabiti naslova URI %s s protokolom %s

en: Can’t remove containers in %s
sl_SI: Ni mogoče odstraniti vsebnikov iz %s

en: Can’t remove items in %s
sl_SI: Ni mogoče odstraniti predmetov iz %s

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
sl_SI: Z vejico ločen seznam parov domena:raven. Za več podrobnosti si oglejte rygel(1) ...

en: Comments not allowed in XML
sl_SI: Opombe v XML niso dovoljene

en: ContainerID missing
sl_SI: Manjka ID vsebnika

en: Could not create GStreamer player
sl_SI: Ni mogoče ustvariti predvajalnika GStreamer

en: Could not create GstElement for URI %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti predmeta GstElement za naslov URI %s

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
sl_SI: Ni mogoče ustvariti nastavitev prekodirnika. Nastavitvi GStrimer morda manjkajo vstavki.

en: Could not determine protocol for %s
sl_SI: Ni mogoče določiti protokola za %s

en: Could not determine protocol for URI %s
sl_SI: Ni mogoče določiti protokola za naslov URI %s

en: Could not find object %d in cache
sl_SI: V predpomnilniku ni mogoče najti predmeta %d

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
sl_SI: Ni mogoče najti predmeta %s ali nadrejenega predmeta. Podatkovna zbirka je morda okvarjena.

en: Could not load plugin: %s
sl_SI: Vstavka ni mogoče naložiti: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti naročil na signale programa tracker: %s

en: Couldn’t create data source for %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti podatkovnega vira za %s

en: DLNA profile “%s” not supported
sl_SI: Profil DLNA »%s« ni podprt

en: Database upgrade to v18 failed: %s
sl_SI: Nadgradnja podatkovne zbirke na različico 18 je spodletela: %s

en: Disable plugin
sl_SI: Onemogoči vstavek

en: Disable transcoding
sl_SI: Ne dovoli prekodiranja

en: Disallow deletion
sl_SI: Ne dovoli brisanja

en: Disallow upload
sl_SI: Ne dovoli pošiljanja

en: Display version number
sl_SI: Pokaži številko različice

en: Engine Path
sl_SI: Pot programnika

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
sl_SI: Napaka ustvarjanja posredniškega vodila DBus za ACL: %s

en: Error fetching object “%s” from database: %s
sl_SI: Napaka med pridobivanjem predmeta »%s« iz podatkovne zbirke: %s

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
sl_SI: Napaka vsebnika »%s« med poskusom iskanja na novo dodanih predmetov »%s«: %s

en: Error from pipeline %s: %s
sl_SI: Napaka iz cevovoda %s: %s

en: Error getting all values for “%s”: %s
sl_SI: Napaka pridobivanja vseh vrednosti za »%s«: %s

en: Error getting item count under category “%s”: %s
sl_SI: Napaka med pridobivanjem števila predmetov pod kategorijo »%s«: %s

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
sl_SI: Napaka med izpisovanjem vsebine mape »%s«: %s

en: Error removing object from database: %s
sl_SI: Napaka med odstranjevanjem predmeta iz podatkovne zbirke: %s

en: Error while opening SQLite database %s: %s
sl_SI: Prišlo je do napake med odpiranjem podatkovne zbirke %s: %s.

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
sl_SI: Zunanji ponudnik %s je brez nastavitve obvezne lastnosti »%s«

en: Failed to access resource at %s: %s
sl_SI: Dostop do vira pri %s je spodletel: %s

en: Failed to add %s to ignored files: %s
sl_SI: Dodajanje %s na seznam prezrtih datotek je spodletelo: %s

en: Failed to add album art for %s: %s
sl_SI: Dodajanje slike albuma za %s je spodletelo: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
sl_SI: Dodajanje predmeta z ID %s je spodletelo: %s

en: Failed to add object: %s
sl_SI: Dodajanje predmeta je spodletelo: %s

en: Failed to browse “%s”: %s
sl_SI: Brskanje »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
sl_SI: Izgradnja naslova URI za mapo »%s« je spodletela: %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
sl_SI: Ustvarjanje podatkovnega vira GStreamer za %s je spodletelo: %s

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
sl_SI: Ustvarjanje RootDevice za %s je spodletelo: Vzrok: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
sl_SI: Ustvarjanje povezave s programom Tracker je spodletelo: %s

en: Failed to create a Tracker connection: %s
sl_SI: Ustvarjanje povezave Tracker je spodletelo: %s

en: Failed to create database schema: %s
sl_SI: Ustvarjanje sheme podatkovne zbirke je spodletelo: %s

en: Failed to create indices: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti kazal: %s

en: Failed to create item under “%s”: %s
sl_SI: Ustvarjanje predmeta pod »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to create media art extractor: %s
sl_SI: Ustvarjanje razširjevalnika grafičnih dodatkov predstavne vsebine je spodletelo: %s

en: Failed to create object under “%s”: %s
sl_SI: Predmeta ni mogoče ustvariti pod »%s«: %s.

en: Failed to create pipeline
sl_SI: Ustvarjanje cevovoda je spodletelo

en: Failed to create preferences dialog: %s
sl_SI: Ustvarjanje pogovornega okna možnosti je spodletelo: %s

en: Failed to create root device factory: %s
sl_SI: Ustvarjanje tovarne korenske naprave je spodletelo: %s

en: Failed to destroy object “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče uničiti predmeta »%s«: %s

en: Failed to discover URI %s: %s
sl_SI: Pridobivanje izvirnega URI %s je spodletelo: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče oštevilčiti mape »%s«: %s

en: Failed to extract meta-data for file %s
sl_SI: Branje meta metapodatkov za datoteko %s je spodletelo

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
sl_SI: Iskanje funkcije vstopne točke »%s« v »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
sl_SI: Iskanje binarne datoteke lsdvd je spodletelo. Pridobivanje podatkov vsebine DVD ne bo na voljo.

en: Failed to find media art for %s: %s
sl_SI: Iskanje grafičnih dodatkov predstavne vsebine za %s je spodletelo: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
sl_SI: Ponovno ustvarjanje kazal za popravljanje podatkovne zbirke je spodletelo: %s

en: Failed to generate playlist
sl_SI: Ustvarjanje seznama predvajanja je spodletelo

en: Failed to get MAC address for %s: %s
sl_SI: Pridobivanje naslova MAC za %s je spodletelo: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
sl_SI: Pridobivanje povezave je spodletelo: %s

en: Failed to get a socket: %s
sl_SI: Pridobivanje vtiča je spodletelo: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
sl_SI: Štetje podrejenih predmetov vsebnika poizvedbe je spodletelo: %s

en: Failed to get child count: %s
sl_SI: Štetje podrejenih predmetov je spodletelo: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
sl_SI: Štetje podrejenih predmetov vsebnika %s je spodletelo: %s

en: Failed to get log level from configuration: %s
sl_SI: Pridobivanje ravni dnevnika iz nastavitev je spodletelo: %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
sl_SI: Pridobivanje izvirnega URI za »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to get reset token
sl_SI: Pridobivanja žetona ponastavitve je spodletelo

en: Failed to get update IDs: %s
sl_SI: Posodabljanje podatkov ID je spodletelo: %s

en: Failed to get whether URI %s is ignored: %s
sl_SI: Pridobivanje podatka, ali je naslov URI %s prezrt, je spodletelo: %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
sl_SI: Pridobivanje podatek o varovanju predmeta %s je spodletelo: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
sl_SI: Običajno ustavljanje opravila je spodletelo. Uporabljen bo ukaz KILL.

en: Failed to harvest file %s: %s
sl_SI: Pridobivanje datoteke %s je spodletelo: %s

en: Failed to import file from %s: %s
sl_SI: Uvažanje datoteke iz %s je spodletelo: %s

en: Failed to link %s to %s
sl_SI: Povezovanje %s z %s je spodletelo

en: Failed to link pad %s to %s
sl_SI: Napaka med povezovanjem %s z %s

en: Failed to load module from path “%s”: %s
sl_SI: Nalaganje modula iz poti »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to load plugin %s: %s
sl_SI: Nalaganje vstavka %s je spodletelo: %s

en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
sl_SI: Nalaganje nastavitev iz datoteke »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to load user configuration: %s
sl_SI: Nalaganje uporabniških nastavitev je spodletelo: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
sl_SI: Označevanje predmeta %s kot varovanega je spodletelo (%d): %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
sl_SI: Nadzor datoteke %s je spodletel: %s

en: Failed to move dotfile %s: %s
sl_SI: Premikanje skrite datoteke %s je spodletelo: %s

en: Failed to open plugins folder: “%s”
sl_SI: Odpiranje mape z vstavki je spodletelo: »%s«

en: Failed to parse commandline args: %s
sl_SI: Razčlenjevanje argumentov ukazne vrstice je spodletelo: %s

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
sl_SI: Funkcija ServiceResetToken je spodletela: %s

en: Failed to query ACL: %s
sl_SI: Poizvedba ACL je spodletela: %s

en: Failed to query content type for “%s”
sl_SI: Poizvedba o vrsti vsebine za »%s« je spodletela

en: Failed to query database: %s
sl_SI: Poizvedovanje podatkovne zbirke je spodletelo: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
sl_SI: Napaka med poizvedovanjem podrobnosti datoteke %s: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
sl_SI: Branje odziva napake odvoda %s je spodletelo: %s

en: Failed to read from pipe: %s
sl_SI: Ni mogoče prebrati iz cevi: %s

en: Failed to read standard output from %s: %s
sl_SI: Branje odziva standardnega odvoda %s je spodletelo: %s

en: Failed to remove entry: %s
sl_SI: Odstranitev vnosa je spodletela: %s

en: Failed to remove file %s: %s
sl_SI: Odstranjevanje datoteke %s je spodletelo: %s

en: Failed to remove object: %s
sl_SI: Odstranjevanje predmeta je spodletelo: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
sl_SI: Odstranjevanje navideznih map je spodletelo %s

en: Failed to roll back transaction: %s
sl_SI: Povrnitev prenosa je spodletelo: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
sl_SI: Shranjevanje podatkov nastavitev v datoteko »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to save object: %s
sl_SI: Shranjevanje predmeta je spodletelo: %s

en: Failed to search in “%s”: %s
sl_SI: Iskanje v »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to seek
sl_SI: Iskanje je spodletelo

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
sl_SI: Iskanje na odmik %lld:%lld je spodletelo

en: Failed to send command to child: %s
sl_SI: Ni mogoče poslati ukaza na podrejeno opravilo: %s

en: Failed to send error to parent: %s
sl_SI: Pošiljanje napake nadrejenemu opravilu je spodletelo: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
sl_SI: Nastavljanje podatka UIList za datoteko %s – %s je spodletelo.

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
sl_SI: Nastavljanje začetnega seznama vmesnika za datoteko %s – %s je spodletelo.

en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
sl_SI: Nastavljanje nadzornika datoteke za %s je spodletelo: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
sl_SI: Začenjanje storitve Rygel je spodletelo: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
sl_SI: Začenjanje storitve Tracker je spodletelo: %s. Vstavek je onemogočen.

en: Failed to stop Rygel service: %s
sl_SI: Zaustavljanje storitve Rygel je spodletelo: %s

en: Failed to update object “%s”: %s
sl_SI: Posodabljanje predmeta »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to write modified description to %s
sl_SI: Zapisovanje spremenjenega zapisa v %s je spodletelo

en: Files & Folders
sl_SI: Datoteke in mape

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
sl_SI: Zastavic ni mogoče nastaviti na mestih, ki so že označena z »dlnaManaged«

en: GStreamer Player
sl_SI: Predvajalnik GStreamer

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
sl_SI: Predmeta GStreamer »dvdreadsrc« ni mogoče najti. Podpora za predvajanje vsebine DVD ne bo delovala.

en: Genre
sl_SI: Zvrst

en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
sl_SI: Nepodprta vrsta zahteve %s

en: Illegal MIME-type
sl_SI: Neveljavna vrsta MIME

en: Illegal seek target
sl_SI: Neveljaven cilj iskanja

en: Incompatible schema… cannot proceed
sl_SI: Neskladna shema … ni mogoče nadaljevati.

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
sl_SI: Neskladna podatkovna zbirka: predmet %s je brez nadrejenega predmeta %s

en: Invalid Arguments
sl_SI: Neveljavni argumenti

en: Invalid Channel
sl_SI: Neveljaven kanal

en: Invalid InstanceID
sl_SI: Neveljaven InstanceID

en: Invalid Name
sl_SI: Neveljavno ime

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
sl_SI: Neveljavna zahteva (podprti sta le GET in HEAD)

en: Invalid Test State “%s”
sl_SI: Neveljavno stanje testa »%s«

en: Invalid UI filter: %s
sl_SI: Neveljaven filter vmesnika: %s

en: Invalid URI without prefix: %s
sl_SI: Neveljaven naslov URI brez predpone: %s

en: Invalid URI “%s”
sl_SI: Neveljaven naslov URI »%s«

en: Invalid argument
sl_SI: Neveljaven argument

en: Invalid command received, ignoring
sl_SI: Prejet je neveljaven odziv ukazne vrstice. Dejanje bo prezrto.

en: Invalid connection reference
sl_SI: Neveljaven sklic povezave

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
sl_SI: Neveljavna podatkovna zbirka; ni mogoče iskati po razpredelnici SQlite: %s

en: Invalid date format: %s
sl_SI: Neveljaven zapis datuma: %s

en: Invalid date: %s
sl_SI: Neveljaven datum: %s

en: Invalid number of arguments
sl_SI: Neveljavno število argumentov

en: Invalid range
sl_SI: Neveljaven obseg

en: Invalid search criteria given
sl_SI: Podani kriteriji niso veljaveni

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
sl_SI: Neveljavna vrednost uPnP: razred je podan v predmetu CreateObject

en: MAC and network type querying not implemented
sl_SI: Poizvedovanje vrste omrežja in naslova MAC ni podprto

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
sl_SI: Vmesnik MPRIS pri %s je nastavljen le za branje. Opravilo bo prezrto.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
sl_SI: Predmet MediaEngine.init ni klican, zato ni mogoče nadaljevati.

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
sl_SI: Spreminjanje metapodatkov predmeta %s, ki je podrejeni predmet %s, ni dovoljeno

en: Metadata modification of object %s not allowed
sl_SI: Spreminjanje metapodatkov predmeta %s ni dovoljeno

en: Missing ContainerID argument
sl_SI: Manjka argument za ID vsebnika

en: Missing filter
sl_SI: Manjka filter

en: Module '%s' conflicts with already loaded module '%s'. Skipping
sl_SI: Modul »%s« je v sporu z že naloženim modulom »%s«. Opravilo bo prekinjeno.

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
sl_SI: Povezovanje modula »%s« z vodilom seje D-Bus je spodletelo. Opravilo bo prezrto …

en: Music
sl_SI: Glasba

en: Network Interfaces
sl_SI: Omrežni vmesniki

en: Networks:
sl_SI: Omrežja:

en: New plugin “%s” available
sl_SI: Na voljo je nov vstavek »%s«

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
sl_SI: Ni najdenega povrnitvenega pravila ACL. Uporabljena bo možnost »dovoli«.

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
sl_SI: Ni najdenega povrnitvenega pravila ACL. Uporabljena bo možnost »zavrni«.

en: No D-Bus thumbnailer available
sl_SI: Ustvarjalnik sličic vodila D-Bus ni na voljo.

en: No D-Bus thumbnailer service available
sl_SI: Ustvarjalnik sličic vodila D-Bus ni na voljo

en: No Such Test
sl_SI: Ni takega testa

en: No media engine found.
sl_SI: Ni najdenega programnika predstavnosti.

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
sl_SI: Ni predmetov v DIDL-Lite od odjemalca: »%s«

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
sl_SI[0]: V %d sekundah ni bilo najdenega nobenega vstavka, zato bo iskanje prekinjeno …
sl_SI[1]: V %d sekundi ni bilo najdenega nobenega vstavka, zato bo iskanje prekinjeno …
sl_SI[2]: V %d sekundah ni bilo najdenega nobenega vstavka, zato bo iskanje prekinjeno …
sl_SI[3]: V %d sekundah ni bilo najdenega nobenega vstavka, zato bo iskanje prekinjeno …

en: No subtitle available
sl_SI: Ni podnapisov na voljo

en: No such container
sl_SI: Ni takega vsebnika

en: No such file transfer
sl_SI: Ni takšnega prenosa datotek

en: No such object
sl_SI: Ni takšnega predmeta

en: No thumbnail available
sl_SI: Sličice niso na voljo

en: No thumbnail available. Generation requested.
sl_SI: Sličice niso na voljo. Njihova tvorba je zahtevana.

en: No thumbnailer available: %s
sl_SI: Ustvarjalnik sličic ni na voljo: %s

en: No value available
sl_SI: Na voljo ni nobene vrednosti

en: No value available for “%s/%s”
sl_SI: Ni vrednosti na voljo za »%s/%s«

en: No value available for “%s”
sl_SI: Za »%s« ni na voljo nobene vrednosti

en: No value set for “%s/enabled”
sl_SI: Ni nastavljene vrednosti za »%s/enabled«

en: No value set for “%s/title”
sl_SI: Ni vrednosti za parameter »%s/naziv«

en: No writable URI for %s available
sl_SI: Za %s ni na voljo zapisljivega naslova URI

en: Not Applicable
sl_SI: Ni primerno

en: Not found
sl_SI: Ni najden

en: Not implemented
sl_SI: Ni podprto

en: Not supported
sl_SI: Ni podprto

en: Object ID missing
sl_SI: Manjka ID predmeta

en: Object creation in %s not allowed
sl_SI: Ustvarjanje predmeta v %s ni dovoljeno

en: Object is missing the @restricted attribute
sl_SI: Predmetu manjka atribut @restricted

en: Object removal from %s not allowed
sl_SI: Odstranjevanje predmeta iz %s ni dovoljeno

en: ObjectID argument missing
sl_SI: Manjka argument ID predmeta

en: Only byte-based seek supported
sl_SI: Podprto je le iskanje po bajtih

en: Parameter count mismatch.
sl_SI: Neujemanje števila parametrov.

en: Pictures
sl_SI: Slike

en: Play mode not supported
sl_SI: Način predvajanja ni podprt

en: Play speed not supported
sl_SI: Hitrost predvajanja ni podprta

en: Playlists
sl_SI: Seznami predvajanja

en: Playspeed not supported
sl_SI: Spreminjanje hitrosti predvajanja ni podporto

en: Plugin Path
sl_SI: Pot vstavka

en: Plugin module %s does not exist
sl_SI: Modul vstavka %s ne obstaja.

en: Port
sl_SI: Vrata

en: Problem parsing playlist: %s
sl_SI: Napaka razčlenjevanja seznama predvajanja: %s

en: Process check_async failed: %s
sl_SI: Opravilo preverjanja usklajevanja (check_async) je spodletelo: %s

en: Process died while handling URI %s
sl_SI: Opravilo je nepričakovano končano med razreševanjem naslova URI %s

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
sl_SI: Objavljanje podatkov na predmet »%s«, ki ni prazen, ni dovoljeno

en: Range end value %lld is smaller than range start value %lld: '%s'
sl_SI: Obseg in vrednost %lld je manjša od obsega začetne vrednosti %lld: »%s«

en: Read from child failed: %s
sl_SI: Brenje podrejenega procesa je spodletelo: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
sl_SI: Pridobljen je napačno oblikovan odzivi niz %s podrejenega procesa …

en: Received invalid string from child: %s
sl_SI: Prejet je neveljaven niz podrejenega predmeta: %s

en: Removal of object %s not allowed
sl_SI: Odstranjevanje predmeta %s ni dovoljeno

en: Remove a directory from the list of shared directories
sl_SI: Odstrani mapo iz seznama map v souporabi

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
sl_SI: Odstrani omrežni vmesnik, na katerem je program Rygel hranil datoteke.

en: Remove network interface
sl_SI: Odstrani omrežni vmesnik

en: Remove shared directory
sl_SI: Odstrani mapo v souporabi

en: Requested item “%s” not found
sl_SI: Zahtevanega predmeta »%s« ni mogoče najti

en: Required element %s missing
sl_SI: Zahtevan element %s manjka

en: Resource not found
sl_SI: Vira ni mogoče najti

en: Rygel Preferences
sl_SI: Možnosti Rygel

en: Rygel v%s starting…
sl_SI: Začenjanje programa Rygel v%s …

en: Seek mode not supported
sl_SI: Način iskanja ni podprt

en: Seeking not supported
sl_SI: Iskanje ni podprto

en: Select folders
sl_SI: Izbor map

en: Set plugin options
sl_SI: Nastavi možnosti vstavka

en: Set plugin titles
sl_SI: Nastavi naslove vstavkov

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
sl_SI: Nastavljanje podopravila pridobivanja podatkov je spodletelo: %s

en: Shared media
sl_SI: Predstavne vsebine v souporabi

en: Shut down remote Rygel reference
sl_SI: Izklopi oddaljeni sklic programa Rygel.

en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
sl_SI: Naslov URI %s bo izpuščen; razširjanje je povsem spodletelo: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
sl_SI: Nepodprto polje razvrščanja je izpuščeno: %s

en: Speed not supported
sl_SI: Hitrost predvajanja ni podprta

en: State “%s” Precludes Cancel
sl_SI: Stanje »%s« zahteva preklic

en: Successfully destroyed object “%s”
sl_SI: Uspešno uničen predmet »%s«

en: Successfully updated object “%s”
sl_SI: Predmet »%s« je uspešno posodobljen

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
sl_SI: Različica »%d« zaznane podatkovne zbirke je novejša od podprte različice »%d«

en: Thumbnailing not supported
sl_SI: Ustvarjanje sličic ni podprto!

en: Title %d
sl_SI: Naslov %d

en: Titles
sl_SI: Naslovi

en: Transition not available
sl_SI: Prehod ni na voljo

en: Tried to change read-only property.
sl_SI: Izveden je nedovoljen poskus spreminjanja lastnosti le za branje.

en: Tried to delete required tag.
sl_SI: Izveden je nedovoljen poskus izbrisa zahtevane oznake.

en: UPnP class “%s” not supported
sl_SI: Razred UPnP »%s« ni podprt.

en: UPnP/DLNA Preferences
sl_SI: Možnosti UPnP/DLNA

en: UPnP/DLNA Services
sl_SI: Storitve UPnP/DLNA

en: URI “%s” invalid for importing contents to
sl_SI: Naslov URI »%s« je neveljaven za uvažanje vsebine

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
sl_SI: Ni mogoče razčleniti podatkov ikone – nepričakovano vozlišče: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
sl_SI: Ni mogoče razčleniti podatkov protokola – nepričakovan atribut: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
sl_SI: Ni mogoče razčleniti podatkov protokola – nepričakovano vozlišče: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
sl_SI: Ni mogoče razčleniti podatkov vmesnika – nepričakovano vozlišče: %s

en: Unable to parse UI list file %s
sl_SI: Ni mogoče razčleniti datoteke seznama vmesnika %s

en: Unable to parse device profile data: %s
sl_SI: Ni mogoče razčleniti podatkov profila naprave: %s

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Unknown MediaContainer resource: %s
sl_SI: Neznan vir vsebnika predstavne vsebine: %s

en: Unknown error.
sl_SI: Neznana napaka.

en: Unsupported seek type
sl_SI: Nepodprta vrsta iskanja

en: Unsupported type %s
sl_SI: Nepodprta vrsta %s

en: Use configuration file instead of user configuration
sl_SI: Uporabi nastavitveno datoteko namesto uporabniških nastavitev

en: Value of “%s” out of range
sl_SI: Vrednost »%s« je izven obsega

en: Videos
sl_SI: Video

en: Warning from pipeline %s: %s
sl_SI: Opozorilo iz cevovoda %s: %s

en: Will not monitor file changes
sl_SI: Ne bo nadziral sprememb datoteke

en: Wrong Test Type
sl_SI: Napačna vrsta testa

en: Year
sl_SI: Leto

en: Years
sl_SI: Leta

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin3” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
sl_SI: Namestitev GStreamer ni popolna, saj manjka knjižnica »playbin3«. Izrisovalnik GStreamer Rygel brez tega predmeta ne more delovati.

en: [Plugin] group not found
sl_SI: Skupine [vstavka ]ni mogoče najti

en: _Share media through DLNA
sl_SI: Souporaba preko _DLNA

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
sl_SI: dc:naslov ne sme biti prazno polje pri klicu ustvarjanja predmeta

en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
sl_SI: predstavni strežnik;predstavni izrisovalnik;souporaba;zvok;slika;fotografije;video;

en: upnp:class not supported in %s
sl_SI: upnp: razred ni podprt v %s

en: upnp:createClass value not supported
sl_SI: upnp: vrednost createClass ni podprta.

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
sl_SI:  – program za pridobivanje metapodatkov

en: “%s” harvested
sl_SI: »%s« zbrano

en: “ContainerID” agument missing.
sl_SI: Manjka argument »ID vsebnika«

en: “Elements” argument missing.
sl_SI: Manjka argument »predmetov«

en: “ObjectID” argument missing.
sl_SI: Manjka argument »ID predmeta«.
