shotwell-0.15 - en to sl translation catalogue (861 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
sl[0]: 
    
    In %d drugih.
sl[1]: 
    
    In %d druga.
sl[2]: 
    
    In %d drugi.
sl[3]: 
    
    In %d druge.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
sl: 
    
    Ali želite nadaljevati z izvažanjem?

en:  _pixels
sl: _točk

en: %.1f seconds
sl: %.1f sekund

en: %a %b %d
sl: %d.%m.

en: %a %b %d, %Y
sl: %a, %d.%m.%Y

en: %d Event | %d Events
sl[0]: %d dogodkov
sl[1]: %d dogodek
sl[2]: %d dogodka
sl[3]: %d dogodki

en: %d Photo | %d Photos
sl[0]: %d fotografij
sl[1]: %d fotografija
sl[2]: %d fotografiji
sl[3]: %d fotografije

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
sl[0]: %d fotografij/videoposnetkov
sl[1]: %d fotografija/videoposnetk
sl[2]: %d fotografiji/videoposnetka
sl[3]: %d fotografije/videoposnetki

en: %d Video | %d Videos
sl[0]: %d videoposnetkov
sl[1]: %d videoposnetek
sl[2]: %d videoposnetka
sl[3]: %d videoposnetki

en: %d hour | %d hours
sl[0]: %d ur
sl[1]: %d ura
sl[2]: %d uri
sl[3]: %d ure

en: %d minute | %d minutes
sl[0]: %d minut
sl[1]: %d minuta
sl[2]: %d minuti
sl[3]: %d minute

en: %d second | %d seconds
sl[0]: %d sekund
sl[1]: %d sekunda
sl[2]: %d sekundi
sl[3]: %d sekunde

en: %d, %Y
sl: %d.%m. %Y

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
sl: %d.%m.%Y, %H.%M.%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
sl: %d.%m.%Y, %H.%M.%S

en: %s Database
sl: Podatkovna zbirka %s

en: %s does not exist.
sl: %s ne obstaja.

en: %s does not support the file format of
    %s.
sl: %s ne podpira vrste datoteke
    %s.

en: %s is not a file.
sl: %s ni datoteka.

en: %s or Better
sl: %s ali boljše

en: '%s' isn't a valid response to an OAuth authentication request
sl: '%s' ni veljaven odziv na OAuth zahtevo za avtentikacijo

en: (Help)
sl: (Pomoč)

en: (None)
sl: (Brez)

en: (and %d more)
sl: (in %d več)

en: 1 day
sl: 1 dan

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
sl[0]: %d podvojenih fotografij ni bilo uvoženih:
sl[1]: %d podvojena fotografija ni bila uvožena:
sl[2]: %d podvojeni fotografiji nista bili uvoženi:
sl[3]: %d podvojene fotografije niso bile uvožene:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
sl[0]: %d podvojenih fotografij/videoposnetkov ni bilo uvoženih:
sl[1]: %d podvojena fotografija/videoposnetek ni bil uvožen:
sl[2]: %d podvojeni fotografiji/videoposnetka nista bila uvožena:
sl[3]: %d podvojene fotografije/videoposnetki niso bili uvoženi:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
sl[0]: %d podvojenih videoposnetkov ni bilo uvoženih:
sl[1]: %d podvojen videoposnetek ni bil uvožen:
sl[2]: %d podvojena videoposnetka nista bila uvožena:
sl[3]: %d podvojeni videoposnetki niso bili uvoženi:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
sl[0]: Uvoz %d datotek je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:
sl[1]: Uvoz %d datoteke je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:
sl[2]: Uvoz %d datotek je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:
sl[3]: Uvoz %d datotek je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
sl[0]: Uvoz %d datotej je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[1]: Uvoz %d datoteke je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[2]: Uvoz %d datotek je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[3]: Uvoz %d datotek je spodletel zaradi napake fotoaparata:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
sl[0]: Uvoz %d datotek je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme
sl[1]: Uvoz %d datoteke je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:
sl[2]: Uvoz %d datotek je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:
sl[3]: Uvoz %d datotek je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
sl[0]: %d datotek je bilo izpuščenih zaradi preklica uporabnika:
sl[1]: %d datoteka je bila izpuščena zaradi preklica uporabnika:
sl[2]: %d datoteki sta bili izpuščeni zaradi preklica uporabnika:
sl[3]: %d datoteke so bili preskočene zaradi preklica uporabnika:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
sl[0]: %d ne slikovnih datotek je izpuščenih.
sl[1]: %d ne slikovna datoteka je izpuščena.
sl[2]: %d ne slikovni datoteki sta izpuščeni.
sl[3]: %d ne slikovne datoteke so izpuščene.

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
sl[0]: Uvoz %d fotografij je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni mogoče pisati:
sl[1]: Uvoz %d fotografije je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni mogoče pisati:
sl[2]: Uvoz %d fotografij je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni mogoče pisati:
sl[3]: Uvoz %d fotografij je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni mogoče pisati:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
sl[0]: Uvoz %d fotografij je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[1]: Uvoz %d fotografije je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[2]: Uvoz %d fotografij je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[3]: Uvoz %d fotografij je spodletel zaradi napake fotoaparata:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
sl[0]: Uvoz %d fotografij je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme
sl[1]: Uvoz %d fotografije je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:
sl[2]: Uvoz %d fotografij je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:
sl[3]: Uvoz %d fotografij je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
sl[0]: %d fotografij je izpuščenih zaradi preklica uporabnika:
sl[1]: %d fotografija je izpuščena zaradi preklica uporabnika:
sl[2]: %d fotografiji sta izpuščeni zaradi preklica uporabnika:
sl[3]: %d fotografije so izpuščene zaradi preklica uporabnika:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
sl[0]: %d fotografij je uspešno uvoženih.
sl[1]: %d fotografija je uspešno uvožena.
sl[2]: %d fotografiji sta uspešno uvoženi.
sl[3]: %d fotografije so uspešno uvožene.

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
sl[0]: Uvoz %d fotografij/videoposnetkov je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:
sl[1]: Uvoz %d fotografije/videoposnetka je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:
sl[2]: Uvoz %d fotografij/videoposnetkov je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:
sl[3]: Uvoz %d fotografij/videoposnetkov je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
sl[0]: Uvoz %d fotografij/videoposnetkov je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[1]: Uvoz %d fotografije/videoposnetka je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[2]: Uvoz %d fotografij/videoposnetkov je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[3]: Uvoz %d fotografij/videoposnetkov je spodletel zaradi napake fotoaparata:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
sl[0]: Uvoz %d fotografij/videoposnetkov je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme
sl[1]: Uvoz %d fotografije/videoposnetka je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:
sl[2]: Uvoz %d fotografij/videoposnetkov je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:
sl[3]: Uvoz %d fotografij/videoposnetkov je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
sl[0]: %d fotografij/videoposnetkov je bilo izpuščenih zaradi preklica uporabnika:
sl[1]: %d fotografija/videoposnetek je bil izpuščen zaradi preklica uporabnika:
sl[2]: %d fotografiji/videoposnetka sta bila izpuščena zaradi preklica uporabnika:
sl[3]: %d fotografije/videoposnetki so bili izpuščeni zaradi preklica uporabnika:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
sl[0]: %d fotografij/videoposnetkov je bilo uspešno uvoženih.
sl[1]: %d fotografija/videoposnetek je bil uspešno uvožen.
sl[2]: %d fotografiji/videoposnetka sta uspešno uvožena.
sl[3]: %d fotografije/videoposnetki so bili uspešno uvoženi.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
sl[0]: %d nepodprtih fotografij je bilo izpuščenih:
sl[1]: %d nepodprta fotografija je izpuščena:
sl[2]: %d nepodprti fotografiji sta izpuščeni:
sl[3]: %d nepodprte fotografije so izpuščene:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
sl[0]: Uvoz %d videoposnetkov je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:
sl[1]: Uvoz %d videoposnetka je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:
sl[2]: Uvoz %d videoposnetkov je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:
sl[3]: Uvoz %d videoposnetkov je spodletel, ker v mapo knjižnice fotografij ni bilo mogoče pisati:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
sl[0]: Uvoz %d videoposnetkov je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[1]: Uvoz %d videoposnetka je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[2]: Uvoz %d videoposnetkov je spodletel zaradi napake fotoaparata:
sl[3]: Uvoz %d videoposnetkov je spodletel zaradi napake fotoaparata:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
sl[0]: Uvoz %d videoposnetkov je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme
sl[1]: Uvoz %d videoposnetka je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:
sl[2]: Uvoz %d videoposnetkov je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:
sl[3]: Uvoz %d videoposnetkov je spodletel zaradi napake datoteke ali strojne opreme:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
sl[0]: %d videoposnetkov je bilo izpuščenih zaradi preklica uporabnika:
sl[1]: %d videoposnetek je bil izpuščen zaradi preklica uporabnika:
sl[2]: %d videoposnetka sta bila izpuščena zaradi preklica uporabnika:
sl[3]: %d videoposnetki so bili izpuščeni zaradi preklica uporabnika:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
sl[0]: %d videoposnetkov je bilo uspešno uvoženih.
sl[1]: %d videoposnetek je bil uspešno uvožen.
sl[2]: %d videoposnetka sta bila uspešno uvožena.
sl[3]: %d videoposnetkov so bili uspešno uvoženi.

en: 11 x 14 in.
sl: 11 x 14 palcev

en: 16 images per page
sl: 16 slik na stran

en: 16 x 20 in.
sl: 16 x 20 palcev

en: 2 images per page
sl: 2 sliki na stran

en: 2048 x 1536 pixels
sl: 2048 x 1536 točk

en: 24 Hr
sl: 24 urna

en: 32 images per page
sl: 32 slik na stran

en: 4 images per page
sl: 4 slike na stran

en: 4 x 6 in.
sl: 4 x 6 palcev

en: 4096 x 3072 pixels
sl: 4096 x 3072 točk

en: 5 x 7 in.
sl: 5 x 7 palcev

en: 6 images per page
sl: 6 slik na stran

en: 8 images per page
sl: 6 slik na stran

en: 8 x 10 in.
sl: 8 x 10 palcev

en: <b>Pixel Resolution</b>
sl: <b>Ločljivost v pikslih</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
sl: <b>Natisnjena velikost slike</b>

en: <b>Titles</b>
sl: <b>Naslovi</b>

en: A _new album named:
sl: _Novemu albumu z imenom:

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell's library.  Shotwell cannot continue.
    
    %s
sl: Med dostopanjem do knjižnice Shotwell je prišlo do napake. Shotwell ne more nadaljevati.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can't continue.
sl: Datoteka potrebna za objavo ni na voljo. Objave na Facebook ni mogoče nadaljevati.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can't continue.
sl: Datoteka potrebna za objavo ni na voljo. Objave na Flickr ni mogoče nadaljevati.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can't continue.
sl: Datoteka potrebna za objavo ni na voljo. Objave na Picasa ni mogoče nadaljevati.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Youtube can't continue.
sl: Datoteka potrebna za objavo ni na voljo. Objave na Youtube ni mogoče nadaljevati.

en: AM
sl: DOP

en: Access _type:
sl: _Vrsta dostopa:

en: Add Tag "%s"
sl: Dodaj oznako "%s"

en: Add Tags
sl: Dodajanje oznak

en: Add Tags "%s" and "%s"
sl: Dodaj oznaki "%s" in "%s"

en: Add _Tags...
sl: Dodaj _oznake ...

en: Adjust
sl: Prilagodi

en: Adjust Date and Time
sl: Prilagodi datum in čas

en: Adjust the photo's color and tone
sl: Prilagodi barvo in ton fotografije

en: Adjust the size of the thumbnails
sl: Prilagodi velikost sličic

en: Adjusting Date and Time
sl: Prilagajanje datuma in časa

en: Admins
sl: Administratorji

en: Admins, Family
sl: Administratorji, družina

en: Admins, Family, Friends
sl: Administratorji, družina, prijatelji

en: Admins, Family, Friends, Contacts
sl: Administratorji, družina, prijatelji, kontakti

en: All + _Rejected
sl: Vse in _zavrnjene

en: All photo source files are missing.
sl: Manjkajo vse izvorne datoteke fotografije.

en: An _existing album:
sl: _Obstoječemu albumu:

en: An _existing category:
sl: _Obstoječi kategoriji:

en: Angle:
sl: Kot:

en: Any text
sl: Katerokoli besedilo

en: Artist:
sl: Umetnik:

en: Authorization _Number:
sl: Overitveno _število:

en: Auto-importing photos...
sl: Samodejno uvažanje fotografij ...

en: Automatically improve the photo's appearance
sl: Samodejno izboljša videz fotografije

en: Back
sl: Nazaj

en: Blinds
sl: Roleta

en: Blogs:
sl: Blogi:

en: By Exposure _Date
sl: Po _datumu zajema

en: By _Rating
sl: Po _oceni

en: By _Title
sl: Po _naslovu

en: Camera
sl: Fotoaparat

en: Camera error
sl: Napaka fotoaparata

en: Camera make:
sl: Znamka fotoaparata:

en: Camera model:
sl: Model fotoaparata:

en: Cameras
sl: Fotoaparati

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
sl: Izbrane datoteke F-Spot podatkovne baze ni mogoče odpreti: datoteka ne obstaja ali pa ni F-Spot podatkovna baza

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
sl: Izbrane datoteke F-Spot podatkovne baze ni mogoče odpreti: Shotwell ne podpira te različice F-Spot podatkovne baze

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
sl: Izbrane datoteke F-Spot podatkovne baze ni mogoče prebrati: napaka pri branju tabele slik

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
sl: Izbrane datoteke F-Spot podatkovne baze ni mogoče prebrati: napaka pri branju tabele oznak

en: Change slideshow settings
sl: Spremeni nastavitve diapredstavitve

en: Change the rating of your photo
sl: Spremeni oceno vaše fotografije

en: Chess
sl: Šah

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
sl: Izberite <span weight="bold">Datoteka %s Uvozi iz mape</span>

en: Circle
sl: Krog

en: Circles
sl: Krogi

en: Clock
sl: Ura

en: Close _without Saving
sl: Zapri _brez shranjevanja

en: Close the red-eye tool
sl: Zapri orodje rdečih oči

en: Co_py Photos
sl: _Kopiraj fotografije

en: Combine events into a single event
sl: Združi dogodke v en dogodek

en: Comment
sl: Komentar

en: Comment:
sl: Komentar:

en: Con_tinue
sl: Na_daljuj

en: Connect a camera to your computer and import
sl: Povežite fotoaparat s svojim računalnikom in uvozite fotografije

en: Continue the slideshow
sl: Nadaljuj z diapredstavitvijo

en: Contrast Expansion
sl: Razširitev kontrasta

en: Copyright 2009-2013 Yorba Foundation
sl: Avtorske pravice 2009-2013 Yorba Foundation

en: Copyright 2010 Maxim Kartashev, Copyright 2011-2013 Yorba Foundation
sl: Avtorske pravice 2010 Maxim Karatshev, Avtorske pravice 2011-2013 Yorba Foudnation

en: Copyright 2010+ Evgeniy Polyakov <zbr@ioremap.net>
sl: Avtorske pravice 2010+ Evgeniy Polyakov <zbr@ioremap.net>

en: Copyright 2012 BJA Electronics
sl: Avtorske pravice 2012 BJA Electronics

en: Copyright:
sl: Avtorske pravice:

en: Core Data Import Services
sl: Glaven servis za uvoz podatkov

en: Core Publishing Services
sl: Jedrne storitve objavljanja

en: Core Slideshow Transitions
sl: Jedri prehodi predstavite v

en: Could not load UI: %s
sl: UI ni  mogoče naložiti: %s

en: Create Tag
sl: Ustvari oznako

en: Create a _new album named:
sl: Ustvari _nov album z imenom:

en: Creating New Event
sl: Ustvarjanje novega dogodka

en: Creating album %s...
sl: Ustvarjanje albuma %s...

en: Creating album...
sl: Ustvarjanje albuma ...

en: Crop
sl: Obreži

en: Crop the photo's size
sl: Obreži velikost fotografije

en: Crumble
sl: Zdrobi

en: Current
sl: Trenutno

en: Custom
sl: Po meri

en: D_escending
sl: _Padajoče

en: Data Imports
sl: Uvozi podatkov

en: Database error
sl: Napaka podatkovne zbirke

en: Database file:
sl: Datoteka podatkovne zbirke:

en: Date
sl: Datum

en: Date:
sl: Datum:

en: De_fault:
sl: _Privzeto:

en: Decrease Rating
sl: Zmanjšaj oceno

en: Decrease the magnification of the photo
sl: Zmanjša povečavo fotografije

en: Decrease the magnification of the thumbnails
sl: Zmanjša povečavo sličic

en: Decreasing ratings
sl: Zmanjšanje ocen

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete Search
sl: Izbriši iskanje

en: Delete Search "%s"
sl: Izbriši iskanje "%s"

en: Delete Tag
sl: Izbriše oznako

en: Delete Tag "%s"
sl: Izbriše oznako "%s"

en: Delete all photos in the trash
sl: Izbriše vse fotografije v smeteh

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
sl[0]: Ali želite teh %d datotek izbrisati iz fotoaparata?
sl[1]: Ali želite izbrisati %d datoteko iz fotoaparata?
sl[2]: Ali želite te %d datoteki izbrisati iz fotoaparata?
sl[3]: Ali želite te %d datoteke izbrisati iz fotoaparata?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
sl[0]: Ali naj se izbriše %d slik iz fotoaparata?
sl[1]: Ali naj se izbriše %d slika iz fotoaparata?
sl[2]: Ali naj se izbriše %d sliki iz fotoaparata?
sl[3]: Ali naj se izbriše %d slike iz fotoaparata?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
sl[0]: Ali želite izbrisati %d fotografij/videoposnetkov iz fotoaparata?
sl[1]: Ali želite izbrisati %d fotografijo/videoposnetek iz fotoaparata?
sl[2]: Ali želite izbrisati %d fotografiji/videoposnetka iz fotoaparata?
sl[3]: Ali želite izbrisati %d fotografije/videoposnetke iz fotoaparata?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
sl[0]: Ali želite izbrisati %d videoposnetkov iz fotoaparata?
sl[1]: Ali želite izbrisati %d videoposnetek iz fotoaparata?
sl[2]: Ali želite izbrisati %d videoposnetka iz fotoaparata?
sl[3]: Ali želite izbrisati %d videoposnetke iz fotoaparata?

en: Deleting Photos
sl: Brisanje fotografij

en: Deleting...
sl: Brisanje ...

en: Developer:
sl: Razvijalec:

en: Disable _comments
sl: Onemogoči _komentarje

en: Disk failure
sl: Okvara diska

en: Disk full
sl: Disk je poln

en: Display
sl: Zaslon

en: Display %s
sl: Prikaži %s

en: Display %s or Better
sl: Prikaže %s ali boljše

en: Display basic information for the selection
sl: Pokaže osnovne podatke za izbiro

en: Display each photo's rating
sl: Prikaže ocene vsake fotografije

en: Display each photo's tags
sl: Prikaže oznake vsake fotografije

en: Display extended information for the selection
sl: Pokaže razširjene podatke za izbiro

en: Display the comment of each photo
sl: Prikaži komentar vsake fotografije

en: Display the search bar
sl: Pokaži iskalno vrstico

en: Display the title of each photo
sl: Prikaže naslov vsake fotografije

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
sl: Povlecite in spustite fotografije na okno Shotwell

en: Duplicate
sl: Podvoji

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
sl: Podvojene slike/videoposnetki niso uvoženi:

en: Duplicating photos
sl: Podvajanje fotografij

en: Duration:
sl: Trajanje:

en: E_xtended Information
sl: R_azširjeni podatki

en: E_xternal photo editor:
sl: Z_unanji urejevalnik fotografij:

en: Edit Comment
sl: Uredi komentar

en: Edit Title
sl: Uredi naslov

en: Edit _Comment...
sl: Uredi _komentar...

en: Edit _Title...
sl: Uradi _naslov ...

en: Empty T_rash
sl: _Izprazni smeti

en: Empty Trash
sl: Izprazni smeti

en: Emptying Trash...
sl: Praznjenje smeti ...

en: Enhance
sl: Izboljšaj

en: Enhancing
sl: Izboljševanje

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
sl: Vpišite URL vaše Piwigo slikovne knjižnice skupaj z uporabniškim imenom in geslom povezanim za vašim Piwigo računom za to knjižnico.

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
sl: Vnesite potrditveno število, ki se pojavi po prijavi v Flickr s spletnem brskalnikom.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
sl: Vpišite uporabniško ime in geslo povezano z vašim Tumblr računom.

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
sl: Napaka med dostopom do datoteke podatkovne zbirke:
     %s
    
    Napaka je bila: 
    %s

en: Error loading UI file %s: %s
sl: Napaka med nalaganjem uporabniškega vmesnika datoteke %s: %s

en: Error while saving to %s: %s
sl: Napaka med shranjevanjem v: %s: %s

en: Even_ts
sl: Dogod_ki

en: Event %s
sl: Dogodek %s

en: Event name
sl: Ime dogodka

en: Events
sl: Dogodki

en: Everyone
sl: Vsem

en: Example:
sl: Primer:

en: Export
sl: Izvozi

en: Export Photo
sl: Izvozi fotografijo

en: Export Photo/Video
sl: Izvozi fotografijo ali videoposnetek

en: Export Photos
sl: Izvozi fotografije

en: Export Photos/Videos
sl: Izvozi fotografije/videoposnetke

en: Export Video
sl: Izvozi videoposnetek

en: Export Videos
sl: Izvozi videoposnetke

en: Export metadata
sl: Izvozi metapodatke

en: Exporting
sl: Izvažanje

en: Exposure
sl: Osvetljenost

en: Exposure bias:
sl: Pristranost osvetlitve:

en: Exposure date:
sl: Datum zajema:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
sl: Čas osvetlitve bo premaknjen nazaj za
    %d %s, %d %s, %d %s in %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
sl: Čas osvetlitve bo premaknjen naprej za
    %d %s, %d %s, %d %s in %d %s.

en: Exposure time:
sl: Čas zajema:

en: Exposure:
sl: Osvetljenost:

en: Extended Information
sl: Razširjeni podatki

en: External Editors
sl: Zunanji urejevalniki

en: External _RAW editor:
sl: Zunanji urejevalnik _RAW:

en: F-Spot library: %s
sl: F-Spot knjižnica: %s

en: Fade
sl: Pojemanje

en: Family only
sl: Samo družina

en: Fetching account information...
sl: Pridobivanje podrobnosti računa ...

en: Fetching photo information
sl: Pridobivanje podatkov o fotografiji

en: Fetching preview for %s
sl: Pridobivanje predogleda za %s

en: File %s already exists.  Replace?
sl: Datoteka %s že obstaja. Ali naj se zamenja?

en: File already exists in database
sl: Datoteka že obstaja v podatkovni zbirki

en: File error
sl: Napaka datoteke

en: File name
sl: Ime datoteke

en: File size:
sl: Velikost datoteke:

en: File write error
sl: Napaka zapisovanja datoteke

en: Files Not Imported Because They Weren't Recognized as Photos or Videos:
sl: Datoteke niso bile uvožene, ker niso bile prepoznane kot fotografije ali videoposnetki:

en: Fill the entire page
sl: Zapolni celotno stran

en: Filter Photos
sl: Filtrira fotografije

en: Find
sl: Najdi

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
sl: Najdite sliko z vnosom besedila, ki se pojavi v njenem imenu ali oznakah

en: Find photos and videos by search criteria
sl: Najdi fotografije in videoposnetke po iskalnih kriterijih

en: Fit to _Page
sl: Prilagodi _strani

en: Flag
sl: Označi z zastavico

en: Flag selected photos
sl: Označi izbrane fotografije z zastavicami

en: Flag state
sl: Zastavica stanja

en: Flagged
sl: Z zastavico

en: Flash:
sl: Bliskavica:

en: Flip Hori_zontally
sl: Zrcali vo_doravno

en: Flip Horizontally
sl: Zrcali vodoravno

en: Flip Verti_cally
sl: Zrcali _navpično

en: Flip Vertically
sl: Zrcali navpično

en: Flipping Horizontally
sl: Zrcaljenje vodoravno

en: Flipping Vertically
sl: Zrcaljenje navpično

en: Focal length:
sl: Goriščna razdalja:

en: Folders
sl: Mape

en: Friends
sl: Prijatelji

en: Friends & family only
sl: Le prijateljem in moji družini

en: Friends only
sl: Samo prijatelji

en: From:
sl: Od:

en: Fulls_creen
sl: _Celozaslonski način

en: GPS latitude:
sl: Geografska širina GPS:

en: GPS longitude:
sl: Geografska dolžina GPS:

en: Generate desktop background slideshow
sl: Ustvari diapredstavitev ozadja namizje

en: Go to the next photo
sl: Skoči na naslednjo fotografijo

en: Go to the previous photo
sl: Skoči na predhodno fotografijo

en: Height
sl: Višina

en: Hide photos already imported
sl: Skrij že uvožene fotografije

en: High (%d%%)
sl: Visoka (%d%%)

en: How long each photo is shown on the desktop background
sl: Kako dolgo je vsaka fotografija prikazana v ozadju namizja

en: Image Settings
sl: Nastavitve slike

en: Import Complete
sl: Uvoz je končan

en: Import From Application
sl: Uvozi iz programa

en: Import From Folder
sl: Uvozi iz mape

en: Import From _Application...
sl: Uvozi iz _programa ...

en: Import Results Report
sl: Uvozi poročilo o rezultatih

en: Import _All
sl: Uvozi _vse

en: Import _Selected
sl: Uvozi _izbrane

en: Import all the photos into your library
sl: Uvozi vse fotografije v vašo knjižnico

en: Import media _from:
sl: Uvozi predstavnost _iz:

en: Import photos from disk to library
sl: Uvozi fotografije iz diska v knjižnico

en: Import photos from your %s library
sl: Uvozi fotografije iz vaše knjižnice %s

en: Import the selected photos into your library
sl: Uvozi izbrane fotografije iz vaše knjižnice

en: Import to Library
sl: Uvozi v knjižnico

en: Imported %s
sl: Uvoženo %s

en: Imported failed (%d)
sl: Uvoz je spodletel (%d)

en: Importing
sl: Uvažanje

en: Importing from %s can't continue because an error occurred:
sl: Uvažanje iz %s se ne more nadaljevati, ker je prišlo do napake:

en: Importing...
sl: Uvažanje ...

en: Increase Rating
sl: Povečaj oceno

en: Increase the magnification of the photo
sl: Poveča povečavo fotografije

en: Increase the magnification of the thumbnails
sl: Poveča povečavo sličic

en: Increasing ratings
sl: Povečanje ocen

en: Invalid URL
sl: Napačen URL

en: Invalid User Name or Password
sl: Napačno uporabniško ime ali geslo

en: Invalid pattern
sl: Neveljaven vzorec

en: Items:
sl: Predmeti:

en: Just me
sl: Samo meni

en: L_ist album in public gallery
sl: _Pokaži album v javni galeriji

en: Large (2048 pixels)
sl: Velika (2048 točk)

en: Last Import
sl: Zadnji uvoz

en: Leave _Fullscreen
sl: _Zapusti celozaslonski način

en: Leave fullscreen
sl: Zapusti celozaslonski način

en: Letter (8.5 x 11 in.)
sl: Pismo (8.5 x 11 in.)

en: Library
sl: Knjižnica

en: Library Location
sl: Mesto knjižnice

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
sl: Omeji število prikazanih fotografij na osnovi filtra

en: Loading Shotwell
sl: Nalaganje programa

en: Location:
sl: Mesto:

en: Logging in...
sl: Prijavljanje ...

en: Login
sl: Prijava

en: Logout
sl: Odjava

en: Lose changes to %s?
sl: Zavrzi spremembe %s?

en: Low (%d%%)
sl: Nizka (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
sl: Uporabi fotografijo za naslovnico dogodka

en: Make _Key Photo for Event
sl: Uporabi fotografijo za _naslovnico dogodka

en: Make a duplicate of the photo
sl: Ustvari dvojnik fotografije

en: Manually select an F-Spot database file to import:
sl: Ročno izberite datoteko F-Spot podatkovne baze za uvoz:

en: Maximum (%d%%)
sl: Največja (%d%%)

en: Media type
sl: Vrsta medija

en: Medium (%d%%)
sl: Srednja (%d%%)

en: Medium (1024 x 768 pixels)
sl: Srednja (1024 x 768 točk)

en: Merge
sl: Združi

en: Merging
sl: Združevanje

en: Metadata
sl: Metapodatki

en: Metric Wallet (9 x 13 cm)
sl: Metrična denarnica (9 x 13 cm)

en: Missing Files
sl: Manjkajoče datoteke

en: Modif_y Tags...
sl: Sp_remeni oznake ...

en: Modify Tags
sl: Spremeni oznake

en: Move Photos
sl: Premakni fotografije

en: Move Photos to Trash
sl: Premakni fotografije v smeti

en: Move Tag "%s"
sl: Premakni oznako "%s"

en: Move photos to an event
sl: Premakni fotografije na dogodek

en: Move the photos to the Shotwell trash
sl: Premakni fotografije v smeti Shotwell

en: Move the selected photos back into the library
sl: Premakne izbrane fotografije nazaj v knjižnico

en: Moving Photos to New Event
sl: Premikanje fotografij na nov dogodek

en: Moving Photos to Trash
sl: Premikanje fotografij v smeti

en: Name:
sl: Ime:

en: Ne_w Saved Search...
sl: _Novo shranjeno iskanje...

en: New Event
sl: Nov dogodek

en: New _Tag...
sl: Nova _oznaka ...

en: Next
sl: Naslednja

en: Next Photo
sl: Naslednja fotografija

en: Next photo
sl: Naslednja fotografija

en: No Event
sl: Brez dogodka

en: No events
sl: Ni dogodkov

en: No events found
sl: Ni najdenih dogodkov

en: No photos or videos imported.
sl: Fotografije ali videoposnetki niso bili uvoženi.

en: No photos/videos
sl: Ni fotografij/videov

en: No photos/videos found
sl: Ni najdenih fotografij/videov

en: None
sl: Brez

en: Not a file
sl: Ni datoteka

en: Not an image file
sl: Ni slikovna datoteka

en: Notecard (3 x 5 in.)
sl: Beležka (3 x 5 palcev)

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
sl[0]: Naslednjih izvirnih fotografij ni mogoče prilagoditi.
sl[1]: Ene izvirne fotografije ni mogoče prilagoditi.
sl[2]: Dveh izvirnih fotografij ni mogoče prilagoditi.
sl[3]: Treh izvirnih fotografij ni mogoče prilagoditi.

en: Only _Remove
sl: Le _odstrani

en: Only display photos that have not been imported
sl: Pokaži le fotografije, ki niso bile uvožene

en: Only show photos with a rating of %s
sl: Pokaži le fotografije z oceno %s

en: Only show photos with a rating of %s or better
sl: Pokaži le fotografije z oceno %s ali boljšo

en: Open With E_xternal Editor
sl: Odpri z _zunanjim urejevalnikom

en: Open With RA_W Editor
sl: Odpri z urejevalnikom R_AW

en: Open the selected photo's directory in the file manager
sl: Odpre mapo izbrane fotografije v upravljalniku datotek

en: Open the selected videos in the system video player
sl: Odpre izbrane videoposnetke v sistemskemu predvajalniku videoposnetkov

en: Original Size
sl: Izvirna velikost

en: Original dimensions:
sl: Izvirne mere:

en: Original photo could not be adjusted.
sl: Izvirne fotografije ni mogoče prilagoditi.

en: Original size
sl: Izvirna velikost

en: Original:
sl: Izvirno:

en: PM
sl: POP

en: Path to Shotwell's private data
sl: Pot do Shotwell-ovih zasebnih podatkov

en: Pause
sl: Premor

en: Pause the slideshow
sl: Naredi premor diapredstavitve

en: Photo Manager
sl: Upravljalnik fotografij

en: Photo Viewer
sl: Pregledovalnik fotografij

en: Photo _size preset:
sl: Predložena _velikost slike:

en: Photo _size:
sl: _Velikost slike:

en: Photo size:
sl: Velikost fotografije:

en: Photo source file missing: %s
sl: Izvirna datoteka fotografije manjka: %s

en: Photos
sl: Fotografije

en: Photos _visible to:
sl: Fotografije so _vidne:

en: Photos and videos _visible to:
sl: Fotografije in videoposnetki so _vidni:

en: Photos cannot be exported to this directory.
sl: Fotografij ni mogoče izvoziti v to mapo.

en: Photos cannot be imported from this directory.
sl: Iz te mape ni mogoče uvoziti fotografij.

en: Photos will appear in:
sl: Fotografije se bodo pojavile v:

en: Photos will be _visible by:
sl: Fotografije bodo lahko _videli:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn't Copy Them into its Library:
sl: Fotografije/videoposnetki niso bili uvoženi, ker jih Shotwell ni mogel kopirati v svojo knjižnico:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren't in a Format Shotwell Understands:
sl: Fotografije/videoposnetki niso bili uvoženi, ker niso bili v zapisu, ki ga Shotwell razume:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
sl: Uvoz fotografij/videoposnetkov je spodletel zaradi napak fotoaparata:

en: Pictures
sl: Slike

en: Pin Toolbar
sl: Pripni orodno vrstico

en: Pin the toolbar open
sl: Pripni odprto orodno vrstico

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
sl: Pripni okvir za obrezovanje na sliko med pokončno in ležečo postavitvijo strani

en: Play
sl: Predvajaj

en: Play a slideshow
sl: Predvaja diapredstavitev

en: Please close any other application using the camera.
sl: Zaprite druge programe, ki uporabljajo fotoaparat.

en: Please unmount the camera.
sl: Odklopite fotoaparat.

en: Plugins
sl: Vstavki

en: Postcard (10 x 15 cm)
sl: Razglednica (10 x 15 cm)

en: Preparing for login...
sl: Pripravljanje na prijavo ...

en: Preparing for upload
sl: Pripravljanje na pošiljanje

en: Preparing to auto-import photos...
sl: Pripravljanje na samodejen uvoz fotografij ...

en: Preparing to import
sl: Pripravljanje na uvoz

en: Preparing to import...
sl: Pripravljanje na uvoz ...

en: Previous Photo
sl: Predhodna fotografija

en: Previous photo
sl: Predhodna fotografija

en: Print image _title
sl: Natisni _naslov slike

en: Print the photo to a printer connected to your computer
sl: Natisne fotografijo s tiskalnikom povezanim z vašim računalnikom

en: Printing...
sl: Tiskanje ...

en: Private
sl: Zasebno

en: Pu_blish...
sl: O_bjavi ...

en: Public listed
sl: Javno na seznamu

en: Public unlisted
sl: Javno a ne na seznamu

en: Publish
sl: Objavi

en: Publish Photos
sl: Objavi fotografije

en: Publish Photos and Videos
sl: Objavi fotografije in videoposnetke

en: Publish Videos
sl: Objavi videoposnetke

en: Publish photos _to:
sl: Objavi fotografije _na:

en: Publish photos and videos _to
sl: Objavi fotografije in videoposnetke _na

en: Publish to an e_xisting album:
sl: Objavi v o_bstoječi album:

en: Publish to various websites
sl: Objavi na različnih spletnih straneh

en: Publish videos _to
sl: Objavi videoposnetke _na

en: Publishing
sl: Objavljanje

en: Publishing to %s can't continue because an error occurred:
sl: Objavljanja na %s ni mogoče nadaljevati, ker je prišlo do napake:

en: RAW Developer
sl: Razvijalec RAW

en: RAW Photos
sl: Fotografije RAW

en: RAW photos
sl: Fotografije RAW

en: R_emove From Library
sl: O_dstrani iz knjižnice

en: R_ename imported files to lowercase
sl: P_reimenuj uvožene datoteke v male črke

en: Random
sl: Naključno

en: Rate %s
sl: Ocena %s

en: Rate Rejected
sl: Oceni kot zavrnjeno

en: Rate Unrated
sl: Oceni kot neocenjeno

en: Rating
sl: Ocena

en: Re_name Event...
sl: Pr_eimenuj dogodek ...

en: Re_name Tag "%s"...
sl: Preime_nuj oznako "%s" ...

en: Re_name...
sl: Preime_nuj ...

en: Re_vert External Edit
sl: Po_vrni zunanje urejanje

en: Re_vert External Edits
sl: Po_vrni več zunanjih urejanj

en: Re_vert to Original
sl: Po_vrni na izvirnik

en: Recommended (1600 x 1200 pixels)
sl: Priporočena ( 1600 x 1200 točk)

en: Red-eye
sl: Popravek rdečih oči

en: Redo
sl: Uveljavi

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
sl: Zmanjša ali odstrani učinek rdečih oči na fotografiji

en: Rejected
sl: Zavrnjeno

en: Rejected Only
sl: Le zavrnjene

en: Rejected _Only
sl: _Le zavrnjene

en: Remove From Library
sl: Odstrani iz knjižnice

en: Remove Photo From Library
sl: Odstrani fotografijo iz knjižnice

en: Remove Photos From Library
sl: Odstrani fotografije iz knjižnice

en: Remove Tag "%s" From Photo
sl: Odstrani oznako "%s" iz fotografije

en: Remove Tag "%s" From Photos
sl: Odstrani oznako "%s" iz fotografij

en: Remove Tag "%s" From _Photo
sl: Odstrani oznako "%s" iz _fotografije

en: Remove Tag "%s" From _Photos
sl: Odstrani oznako "%s" iz _fotografij

en: Remove any ratings
sl: Odstrani vse ocene

en: Remove any red-eye effects in the selected region
sl: Odstrani morebitne učinke rdečih oči v izbranemu področju

en: Remove the selected photos from the library
sl: Odstrani izbrane fotografije iz knjižnice

en: Remove the selected photos from the trash
sl: Odstrani izbrane fotografije iz smeti

en: Removing Event
sl: Odstranjevanje dogodka

en: Removing Photo From Library
sl: Odstranjevanje fotografije iz knjižnice

en: Removing Photos From Library
sl: Odstranjevanje fotografij iz knjižnice

en: Removing duplicated photos
sl: Odstranjevanje podvojenih fotografij

en: Removing photos/videos from camera
sl: Odstranjevanje fotografij/videoposnetkov iz fotoaparata

en: Rename Event
sl: Preimenuj dogodek

en: Rename Search "%s" to "%s"
sl: Preimenuje iskanje "%s" v "%s"

en: Rename Tag "%s" to "%s"
sl: Preimenuj oznako "%s" v "%s"

en: Replace _All
sl: Zamenjaj _vse

en: Reset Colors
sl: Ponastavi barve

en: Reset all color adjustments to original
sl: Ponastavi vse prilagoditve barve na izvirno

en: Restore Photos from Trash
sl: Obnovi fotografije iz smeti

en: Restore the photos back to the Shotwell library
sl: Obnovi fotografije nazaj v knjižnico Shotwell

en: Restoring Photos From Trash
sl: Obnavljanje fotografij iz smeti

en: Restoring previous RAW developer
sl: Obnavljanje predhodnega razvijalca RAW

en: Restoring previous rating
sl: Obnavljanje predhodnih ocen

en: Return to current photo dimensions
sl: Vrni se na trenutne mere fotografije

en: Revert External E_dits
sl: Povrni zunanja urej_anja

en: Revert External Edit?
sl: Ali želite povrniti zunanje urejanje?

en: Revert External Edits?
sl: Ali želite povrniti zunanja urejanja?

en: Revert to Original
sl: Povrni na izvirnik

en: Revert to the master photo
sl: Povrni na glavno fotografijo

en: Reverting
sl: Povrnitev

en: Rotate
sl: Zavrti

en: Rotate Left
sl: Zavrti levo

en: Rotate Right
sl: Zavrti desno

en: Rotate _Left
sl: Zavrti _levo

en: Rotate _Right
sl: Zavrti _desno

en: Rotate the photos left
sl: Zavrti fotografije levo

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
sl: Zavrti fotografije desno (pritisnite Ctrl za vrtenje levo)

en: Rotating
sl: Vrtenje

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sl: Za popoln seznam možnosti ukazne vrstice zaženite '%s --help'.

en: S_lideshow
sl: P_redstavitev

en: Saturation
sl: Nasičenost

en: Saturation:
sl: Nasičenost:

en: Save As
sl: Shrani kot

en: Save Details
sl: Shrani podrobnosti

en: Save Details...
sl: Shrani podrobnosti...

en: Save _As...
sl: Shrani _kot ...

en: Save photo
sl: Shrani fotografijo

en: Save photo with a different name
sl: Shrani fotografijo pod drugim imenom

en: Saved Search
sl: Shranjeno iskanje

en: Saved Searches
sl: Shranjena iskanja

en: Screen
sl: Zaslon

en: Search
sl: Iskanje

en: Select _All
sl: Izberi _vse

en: Select all items
sl: Izberi vse predmete

en: Send T_o...
sl: _Pošlji...

en: Send To
sl: Pošlji na

en: Send _To...
sl: Pošlji _na ...

en: Set Developer
sl: Nastavi razvijalec

en: Set Rating
sl: Nastavi oceno

en: Set _all photos/videos to this time
sl: Nastavi _vse fotografije/videoposnetke na ta čas

en: Set as Desktop Slideshow
sl: Nastavi kot diapredstavitev namizja

en: Set as _Desktop Background
sl: Slika kot _ozadje namizja

en: Set as _Desktop Slideshow...
sl: Nastavi kot _diapredstavitev namizja ...

en: Set rating to %s
sl: Nastavi oceno na %s

en: Set rating to rejected
sl: Nastavi oceno kot zavrnjeno

en: Set selected image to be the new desktop background
sl: Nastavi izbrano sliko za novo ozadje namizja

en: Set the crop for this photo
sl: Nastavi obrez za to fotografijo

en: Setting Photos to Previous Event
sl: Nastavljanje fotografij na predhodni dogodek

en: Setting RAW developer
sl: Nastavljanje razvijalca RAW

en: Setting as rejected
sl: Nastavljanje kot zavrnjeno

en: Setting as unrated
sl: Nastavljanje kot neocenjeno

en: Setting rating to %s
sl: Nastavljanje ocene na %s

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Shadows
sl: Sence

en: Shadows:
sl: Sence:

en: Shotwell Connect
sl: Povezava Shotwell

en: Shotwell Preferences
sl: Možnosti Shotwell

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
sl: Shotwell lahko kopira ali premakne fotografije v mapo vaše knjižnice, ali pa jih uvozi brez kopiranja.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
sl: Shotwell ne more kontaktirati vaše Piwigo slikovne knjižnice. Prosimo preverite URL, ki ste ga vnesli.

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
sl: Shotwell ne more objaviti izbranih elementov, ker nima vključenega združljivega vtičnika za objavljanje. To popravite tako, da izberete <b>Uredi %s nastavitve</b> in vključite enega ali več vičnikov za objavljanje v zavihku <b>Vtičniki</b>.

en: Shotwell couldn't create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
sl: Shotwell ne more ustvariti datoteke za urejanje te fotografije, ker nimate dovoljenj za pisanje v %s.

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
sl: Shotwell je našel %d slik v F-Spot knjižnici in jih trenutno uvaža. Dvojniki bodo avtomatično zaznani ter odstranjeni.
    
    To pogovorno okno lahko zaprete in začnete uporabljati Shotwell medtem pa se bo uvažanje odvijalo v ozadju.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
sl: Shotwell je nastavljen, da uvozi vaše fotografije v vašo domačo mapo.

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it.  Continue?
sl: Za dostop do fotoaparata je treba napravo najprej odklopiti iz datotečnega sistema. Ali želite nadaljevati?

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
sl: Shotwell ni mogel predvajati izbranega videoposnetka:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d).  For more information please check the Shotwell Wiki at %s
sl: S programom Shotwell ni bilo mogoče nadgraditi vaše knjižnice fotografij iz različice %s (shema %d) na %s (shema %d). Za več podrobnosti preverite wiki Shotwell na %s

en: Show all photos
sl: Prikaže vse fotografije

en: Show all photos, including rejected
sl: Pokaži vse fotografije vključno z zavrnjenimi

en: Show each photo for
sl: Pokaži vsako fotografijo za

en: Show in File Mana_ger
sl: Pokaži v upravljalniku da_totek

en: Show only rejected photos
sl: Pokaži le zavrnjene fotografije

en: Show t_itle
sl: Pokaži _naslov

en: Show the application's version
sl: Prikaži različico aplikacije

en: Size:
sl: Velikost:

en: Slide
sl: Drsenje

en: Slideshow
sl: Diapredstavitev

en: Slideshow Transitions
sl: Prehodi predstavitve

en: Small (640 x 480 pixels)
sl: Majhna (640 x 480 točk)

en: Software:
sl: Program:

en: Sort _Events
sl: Razvrsti _dogodke

en: Sort _Photos
sl: Razvrsti _fotografije

en: Sort photos by exposure date
sl: Razvrsti fotografije po datumu zajema

en: Sort photos by rating
sl: Razvrsti fotografije po oceni

en: Sort photos by title
sl: Razvrsti fotografije po naslovu

en: Sort photos in a descending order
sl: Razvrsti fotografije v padajočem vrstnem redu

en: Sort photos in an ascending order
sl: Razvrsti fotografije v naraščajočem vrstnem redu

en: Square
sl: Kvadrat

en: Squares
sl: Kvadrati

en: Standard (720 pixels)
sl: Standardna (720 točk)

en: Starting import, please wait...
sl: Začenjanje uvoza, prosimo počakajte ...

en: Stop importing photos
sl: Zaustavi uvažanje fotografij

en: Straighten
sl: Poravnava

en: Straighten the photo
sl: Poravnaj fotografijo

en: Stripes
sl: Črte

en: Success
sl: Uspešno

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
sl[0]: Zamenjava razvijalca bo razveljavila vse spremebe, ki ste jih na tej sliki naredili v Shotwellu
sl[1]: Zamenjava razvijalca bo razveljavila vse spremebe, ki ste jih na teh slikah naredili v Shotwellu
sl[2]: Zamenjava razvijalca bo razveljavila vse spremebe, ki ste jih na teh slikah naredili v Shotwellu
sl[3]: Zamenjava razvijalca bo razveljavila vse spremebe, ki ste jih na teh slikah naredili v Shotwellu

en: T_ools
sl: O_rodja

en: Ta_gs
sl: Ozna_ke

en: Tag
sl: Oznaka

en: Tag Photo as "%s"
sl: Označi fotografijo kot "%s"

en: Tag Photos as "%s"
sl: Označi fotografije kot "%s"

en: Tag the selected photo as "%s"
sl: Označi izbrano fotografijo kot "%s"

en: Tag the selected photos as "%s"
sl: Označi izbrane fotografije kot "%s"

en: Tags
sl: Oznake

en: Tags (separated by commas):
sl: Oznake (ločene z vejicami):

en: Temperature
sl: Temperatura

en: Temperature:
sl: Temperatura:

en: Testing connection to Facebook...
sl: Preizkušanje povezave s Facebook ...

en: The camera is locked by another application.  Shotwell can only access the camera when it's unlocked.  Please close any other application using the camera and try again.
sl: Fotoaparat je zaklenil drug program. Shotwell lahko do fotoaparata dostopa le, ko je odklenjen. Zaprite druge programe, ki uporabljajo fotoaparat in poskusite ponovno.

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
sl[0]: %d fotografij/videoposnetkov ni mogoče izbrisati.
sl[1]: %d fotografije/videoposnetka ni mogoče izbrisati.
sl[2]: %d fotografij/videoposnetkov ni mogoče izbrisati.
sl[3]: %d fotografij/videoposnetkov ni mogoče izbrisati.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash.  Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash.  Delete these files?
sl[0]: %d fotografij/videoposnetkov ni mogoče premakniti v smeti namizja. Ali želite te datoteke izbrisati?
sl[1]: %d fotografije/videoposnetka ni mogoče premakniti v smeti namizja. Ali želite to datoteko izbrisati?
sl[2]: %d fotografij/videoposnetkov ni mogoče premakniti v smeti namizja. Ali želite ti datoteki izbrisati?
sl[3]: %d fotografij/videoposnetkov ni mogoče premakniti v smeti namizja. Ali želite te datoteke izbrisati?

en: The selected photo was successfully published.
sl: Izbrana fotografija je bila uspešno objavljena.

en: The selected photos were successfully published.
sl: Izbrane fotografije so bile uspešno objavljene.

en: The selected photos/videos were successfully published.
sl: Izbrane fotografije/videoposnetki so bili uspešno objavljeni.

en: The selected video was successfully published.
sl: Izbrani video je bil uspešno objavljen.

en: The selected videos were successfully published.
sl: Izbrani videoposnetki so bili uspešno objavljeni.

en: This will destroy all changes made to the external file.  Continue? | This will destroy all changes made to %d external files.  Continue?
sl[0]: To bo uničilo vse spremembe narejene na %d zunanjih datotekah. Ali želite nadaljevati?
sl[1]: To bo uničilo vse spremembe narejene na %d zunanji datoteki. Ali želite nadaljevati?
sl[2]: To bo uničilo vse spremembe narejene na %d zunanjih datotekah. Ali želite nadaljevati?
sl[3]: To bo uničilo vse spremembe narejene na %d zunanjih datotekah. Ali želite nadaljevati?

en: This will remove the photo from the library.  Continue? | This will remove %d photos from the library.  Continue?
sl[0]: To bo odstranilo %d fotografij iz knjižnice. Ali naj program nadaljuje?
sl[1]: To bo odstranilo %d fotografijo iz knjižnice. Ali naj program nadaljuje?
sl[2]: To bo odstranilo %d fotografiji iz knjižnice. Ali naj program nadaljuje?
sl[3]: To bo odstranilo %d fotografije iz knjižnice. Ali naj program nadaljuje?

en: This will remove the photo from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
sl[0]: Odstranjenih bo %d fotografij iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
sl[1]: Odstranjena bo %d fotografija iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
sl[2]: Odstranjeni bosta %d fotografiji iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
sl[3]: Odstranjene bodo %d fotografije iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
sl[0]: Odstranjenih bo %d fotografij/videoposnetkov iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
sl[1]: Odstranjena bo %d fotografija/videoposnetek iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
sl[2]: Odstranjeni bosta %d fotografiji/videoposnetka iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
sl[3]: Odstranjene bodo %d fotografije/videoposnetki iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: This will remove the saved search "%s".  Continue?
sl: To bo odstranilo shranjeno iskanje "%s". Ali želite nadaljevati?

en: This will remove the tag "%s" from one photo.  Continue? | This will remove the tag "%s" from %d photos.  Continue?
sl[0]: Odstranjena bo oznaka "%s" iz %d fotografij. Ali želite nadaljevati?
sl[1]: Odstranjena bo oznaka "%s" iz %d fotografije. Ali želite nadaljevati?
sl[2]: Odstranjena bo oznaka "%s" iz %d fotografij. Ali želite nadaljevati?
sl[3]: Odstranjena bo oznaka "%s" iz %d fotografij. Ali želite nadaljevati?

en: This will remove the video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
sl[0]: Odstranjenih bo %d videoposnetkov iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
sl[1]: Odstranjena bo %d videoposnetkov iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
sl[2]: Odstranjeni bosta %d videoposnetka iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
sl[3]: Odstranjeni bodo %d videoposnetki iz vaše knjižnice Shotwell. Ali želite datoteke tudi premakniti v smeti svojega namizja?
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Time Adjustment Error
sl: Napaka prilagoditve časa

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
sl[0]: Prilagoditev časa ni mogoče uveljaviti na naslednjih slikovnih datotekah.
sl[1]: Prilagoditev časa ni mogoče uveljaviti na naslednji slikovni datoteki.
sl[2]: Prilagoditev časa ni mogoče uveljaviti na naslednjih slikovnih datotekah.
sl[3]: Prilagoditev časa ni mogoče uveljaviti na naslednjih slikovnih datotekah.

en: Time:
sl: Čas:

en: Tint
sl: Črnilo

en: Tint:
sl: Črnilo:

en: Title
sl: Naslov

en: Title:
sl: Naslov:

en: To get started, import photos in any of these ways:
sl: Za začetek uvozite fotografije na enega od naslednjih načinov:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
sl: Za poskus uvoza iz druge storitve jo izberite iz zgornjega menija.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
sl: Poskusite objaviti na drugo storitev, ki jo izberete iz zgornjega menija.

en: To:
sl: Za:

en: Today
sl: Danes

en: Transition d_elay:
sl: Za_mik prehoda:

en: Trash
sl: Smeti

en: Trash is empty
sl: Smeti so prazne

en: TumblrPublisher: start( ): can't start; this publisher is not restartable.
sl: TumblrPublisher: start( ): ni mogoče zagnati; tega objavljalnika ni mogoče ponovno zagnati.

en: Type
sl: Vrsta

en: Un_flag
sl: Odstrani _zastavico

en: Unable to create cache directory %s: %s
sl: Predpomnilniške mape %s ni mogoče kreirati: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
sl: Ni mogoče ustvariti mape podatkov %s: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
sl: Ni mogoče ustvariti podmape podatkov %s: %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
sl: Ni mogoče ustvariti začasne mape %s: %s

en: Unable to decode file
sl: Datoteke ni mogoče dekodirati

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
sl[0]: Zaradi napak iz fotoaparata ni mogoče izbrisati %d fotografij/videoposnetkov.
sl[1]: Zaradi napak iz fotoaparata ni mogoče izbrisati %d fotografije/videoposnetka.
sl[2]: Zaradi napak iz fotoaparata ni mogoče izbrisati %d fotografij/videoposnetkov.
sl[3]: Zaradi napak iz fotoaparata ni mogoče izbrisati %d fotografij/videoposnetkov.

en: Unable to display FAQ: %s
sl: Ni mogoče prikazati pogosto zastavljenih vprašanj: %s

en: Unable to display help: %s
sl: Ni mogoče prikazati pomoči: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
sl[0]: %d fotografij ni mogoče podvojiti zaradi napak datotek
sl[1]: %d fotografije ni mogoče podvojiti zaradi napake datoteke
sl[2]: %d fotografij ni mogoče podvojiti zaradi napak datotek
sl[3]: %d fotografij ni mogoče podvojiti zaradi napak datotek

en: Unable to export %s: %s
sl: %s ni mogoče izvoziti: %s

en: Unable to export background to %s: %s
sl: Ozadja ni mogoče izvoziti v %s: %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
sl: Naslednje fotografije ni mogoče izvoziti zaradi napake datoteke.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
sl: Iz fotoaparata ni mogoče pridobiti slik za predogled:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
sl: Ni mogoče ustvariti začasne datoteke za %s: %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
sl: Ni mogoče zagnati Nautilus Send-To: %s

en: Unable to launch editor: %s
sl: Ni mogoče zagnati urejevalnika: %s

en: Unable to lock camera: %s
sl: Fotoaparata ni mogoče zakleniti: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
sl: Ni mogoče opazovati %s: Ni mapa (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
sl: Navigacija do podatkovne baze hroščev ni mogoča: %s

en: Unable to open in file manager: %s
sl: Ni mogoče odpreti v upravljalniku datotek: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
sl: Ni mogoče odpreti/ustvariti podatkovne zbirke fotografij %s: koda napake %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
sl: Ni mogoče pripraviti diapredstavitve namizja: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
sl: Fotografije ni mogoče natisniti:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
sl: Ni mogoče obdelati posodobitev nadziranja: %s

en: Unable to publish
sl: Ni mogoče objaviti

en: Unable to rename search to "%s" because the search already exists.
sl: Iskanja ni mogoče preimenovati v "%s", ker iskanje že obstaja.

en: Unable to rename tag to "%s" because the tag already exists.
sl: Oznake ni mogoče preimenovati v "%s", ker oznaka že obstaja.

en: Unable to unmount camera.  Try unmounting the camera from the file manager.
sl: Fotoaparata ni mogoče odklopiti. Poskusite odklopiti fotoaparat v upravljalniku datotek.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
sl: Datoteke podatkovne zbirke fotografij ni mogoče zapisati:
     %s

en: Unconstrained
sl: Brez omejitev

en: Undated
sl: Brez datuma

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Undoing Date and Time Adjustment
sl: Razveljavljanje prilagoditve datuma in časa

en: Undoing Enhance
sl: Razveljavljanje izboljšanja

en: Undoing Flip Horizontally
sl: Razveljavljanje vodoravnega zrcaljenja

en: Undoing Flip Vertically
sl: Razveljavljanje navpičnega zrcaljenja

en: Undoing Revert
sl: Razveljavljanje povrnitve

en: Undoing Rotate
sl: Razveljavljanje vrtenja

en: Unflag
sl: Odstrani zastavico

en: Unflag selected photos
sl: Odstrani zastavice izbranih fotografij

en: Unknown error attempting to verify Shotwell's database: %s
sl: Med poskusom preverjanja podatkovne zbirke Shotwell je prišlo do neznane napake: %s

en: Unmerging
sl: Odstrani združitev

en: Unmodified
sl: Nespremenjeno

en: Unmounting...
sl: Odklapljanje ...

en: Unrated
sl: Neocenjeno

en: Unsupported file format
sl: Nepodprta vrsta datoteke

en: Updating library...
sl: Posodabljanje knjižnice ...

en: Upload _size:
sl: _Velikost pošiljanja:

en: Uploading %d of %d
sl: Pošiljanje %d od %d

en: Use a _standard size:
sl: Uporabi _običajno velikost pisave:

en: Use a c_ustom size:
sl: Uporabi velikost pisave po _meri:

en: User _name
sl: Uporabniško _ime

en: User aborted import
sl: Uporabnik je preklical uvoz

en: Verifying authorization...
sl: Potrjevanje overitve ...

en: Video privacy _setting:
sl: Nastavitve _zasebnosti videoposnetkov:

en: Videos
sl: Videoposnetki

en: Videos _visible to:
sl: Videoposnetki so _vidni:

en: Videos and new photo albums _visible to:
sl: Videoposnetki in novi albumi fotografij so _vidni:

en: Videos will appear in '%s'
sl: Videi se bodo pojavili v '%s'

en: Videos will appear in:
sl: Video se bo pojavil v:

en: View Eve_nt for Photo
sl: Oglej si dogo_dek za fotografijo

en: Visit the Yandex.Fotki web site
sl: Obiščite speltišeč Yandex.Fotki

en: Visit the Yorba web site
sl: Obišči spletišče Yorba

en: Wallet (2 x 3 in.)
sl: Denarnica (2 x 3 palce)

en: Welcome to Shotwell!
sl: Dobrodošli v Shotwell!

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
sl: Dobrodošli v servis za uvoz F-Spot knjižnice.
    
    Prosimo izberite knjižnjico za uvoz tako, da izberete eno od obstoječih knjižnjic, ki jih je našel Shotwell ali tako, da izberete alternativno datoteko F-Spot podatkovne baze.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
sl: Dobrodošli v servis za uvoz F-Spot knjižnice.
    
    Prosimo izberite datoteko F-Spot podatkovne baze.

en: Welcome!
sl: Dobrodošli!

en: Where would you like to publish the selected photos?
sl: Kje želite objaviti izbrane fotografije?

en: Width
sl: Širina

en: Width or height
sl: Višina ali širina

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
sl: Zapiši oznake, naslov in druge _metapodatke v datoteke fotografij

en: Writing metadata to files...
sl: Zapisovanje metapodatkov v datoteke ...

en: Year%sMonth
sl: Leto%sMesec

en: Year%sMonth%sDay
sl: Leto%sMesec%sDan

en: Year%sMonth-Day
sl: Leto%sMesec-Dan

en: Year-Month-Day
sl: Leto-Mesec-Dan

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: You are logged into Facebook as %s.
sl: V Facebook ste prijavljeni kot %s.

en: You are logged into Flickr as %s.
sl: V Flickr ste prijavljeni kot %s.

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
sl: Prijavljeni ste v spletne albume Picasa kot %s.

en: You are logged into Tumblr as %s.
sl: V Tumblr ste prijavljeni kot %s.

en: You are logged into Tumblr as (name).
    
    (this label's string is populated and set inside the code, 
    so changes made here will not display)
sl: V Tumblr ste prijavljeni kot (ime).
    
    (besedilo te oznake polni in nastavlja znotraj kode, 
    zato spremembe narejene tukaj ne bodo vidne)

en: You are logged into YouTube as %s.
sl: V YouTube ste prijavljeni kot %s.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don't yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
sl: Trenutno niste prijavljeni v Facebook.
    
    V primeru da nimate računa Facebook ga lahko ustvarite med opravilom prijave. Med prijavo vas lahko Povezava Shotwell vpraša za dovoljenje za pošiljanje fotografij in objavo na vaš vir. Povezava Shotwell ta dovoljenja potrebuje za delovanje.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Login to log into Flickr in your Web browser.  You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
sl: Trenutno niste prijavljeni v Flickr.
    
    Kliknite prijava za prijavo v Flickr s spletnim brskalnikom.  Shotwell Connect boste morali overiti za povezavo z računom Flickr.

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Login to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
sl: Trenutno niste prijavljeni v Picasa Web Albums.
    
    Kliknite Prijava za prijavo v Picasa Web Albums v vašem spletnem brskalniku. Morali boste dovoliti Shotwell Connect za povezavo z vašim Picasa Web Albums računom.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
sl: Trenutno niste prijavljeni v Yandex.Fotki.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
sl: Trenutno niste prijavljeni v YouTube.
    
    Za nadaljevanje morate imeti račun Google nastavljen za uporabo z YouTube. Večino računov lahko nastavite z vsaj eno prijavo na YouTube s spletnim brskalnikom.

en: You can also import photos in any of these ways:
sl: Fotografije lahko uvozite tudi na enega od naslednjih načinov:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
sl: Vstavki za uvoz podatkov niso omogočeni.
    
    Za uporabo zmožnosti Uvoz iz programa morate imeti omogočen vsaj en vstavek uvoza podatkov. Vstavke lahko omogočite v pogovornem oknu Možnosti.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
sl: Med to sejo Shotwell ste se že prijavili in odjavili iz Facebook.
    Za nadaljevanje objavljanja na Facebook končajte in ponovno zaženite Shotwell in ponovno poskusite z objavo.

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
sl: Med to sejo Shotwell ste se že prijavili in odjavili iz Flickr.
    Za nadaljevanje objavljanja na FIickr končajte in ponovno zaženite Shotwell in z objavo poskusite ponovno.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
sl: Vaš račun Flickr Pro vam dovoljuje neomejeno pošiljanje.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month, you have %d megabytes remaining in your upload quota.
sl: Vaš brezplačni račun Flickr omejuje količino podatkov, ki jo lahko pošljete na mesec.
    Ta mesec vam do porabe omejitve ostaja še %d megabajtov.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
sl: Vaša knjižnica fotografij ni združljiva s to različico programa Shotwell. Videti je, da je bila ustvarjena z različico %s (shema %d), uporabljate pa različico %s (shema %d). Počistite svojo knjižnico z izbrisom %s in ponovnim uvozom svojih fotografij.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please use the latest version of Shotwell.
sl: Vaša knjižnica fotografij ni združljiva s to različico programa Shotwell.  Videti je, da je bila ustvarjena z različico %s (shema %d), uporabljate pa različico %s (shema %d). Uporabite zadnjo različico Shotwell.

en: Zoom _100%
sl: Povečava _100%

en: Zoom _200%
sl: Povečava _200%

en: Zoom _In
sl: _Približaj

en: Zoom _Out
sl: O_ddalji

en: Zoom the photo to fit on the screen
sl: Približa fotografijo do prileganja zaslonu

en: [FILE]
sl: [DATOTEKA]

en: _About
sl: _O programu

en: _Add Tags...
sl: _Dodaj oznake

en: _Adjust
sl: _Prilagodi

en: _Adjust Date and Time...
sl: _Prilagodi datum in čas ...

en: _Albums (or write new):
sl: _Albumi (ali napišite nove):

en: _All Photos
sl: _Vse fotografije

en: _Ascending
sl: N_araščajoče

en: _Autosize:
sl: _Samodejna velikost

en: _Background:
sl: _Ozadje:

en: _Basic Information
sl: _Osnovni podatki

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Comments
sl: _Komentarji

en: _Contents
sl: _Vsebina

en: _Crop
sl: _Obreži

en: _Decrease
sl: _Zmanjšaj

en: _Delay:
sl: _Zamik:

en: _Delete
sl: _Izbriši

en: _Delete Tag "%s"
sl: _Izbriši oznako "%s"

en: _Developer
sl: _Razvijalec

en: _Directory structure:
sl: Struktura map:

en: _Don't show this message again
sl: _Sporočila ne pokaži več

en: _Duplicate
sl: Po_dvoji

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Edit...
sl: _Uredi ...

en: _Email address
sl: _Epoštni naslov

en: _Enhance
sl: _Izboljšaj

en: _Export...
sl: _Izvozi ...

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Filter Photos
sl: _Filtriraj fotografije

en: _Find
sl: _Poišči

en: _Find...
sl: _Najdi ...

en: _Flag
sl: Označi z_zastavico

en: _Forbid downloading original photo
sl: _Prepovej prejem izvirne fotografije

en: _Format:
sl: _Vrsta zapisa:

en: _Frequently Asked Questions
sl: _Pogosto zastavljena vprašanja

en: _Help
sl: Pomo_č

en: _Import
sl: _Uvozi

en: _Import From Folder...
sl: _Uvozi iz mape ...

en: _Import in Place
sl: _Uvozi na mesto

en: _Import photos from your %s folder
sl: _Uvozi fotografije iz mape %s

en: _Import photos to:
sl: _Uvozi fotografije v:

en: _Increase
sl: _Povečaj

en: _Keep
sl: _Obdrži

en: _Login
sl: _Prijava

en: _Logout
sl: _Odjava

en: _Match
sl: _Ujemanje

en: _Match photo aspect ratio
sl: _Ujemanje razmerja stranic fotografije

en: _Merge Events
sl: _Združi dogodke

en: _Modify original file
sl: _Spremeni izvirno datoteko

en: _Modify original files
sl: _Spremeni izvirne datoteke

en: _Modify original photo file
sl: _Spremeni originalno datoteko slike

en: _Modify original photo files
sl: _Spremeni originalne datoteke slik

en: _Move to Trash
sl: _Premakni v smeti

en: _Name of search:
sl: _Ime iskanja:

en: _New
sl: _Novo

en: _New Event
sl: _Nov dogodek

en: _Next Photo
sl: _Naslednja fotografija

en: _Output photo at:
sl: _Izvozi fotografijo na:

en: _Password
sl: _Geslo

en: _Pattern:
sl: _Vzorec:

en: _Photo
sl: _Fotografija

en: _Photos
sl: _Fotografije

en: _Play Video
sl: _Predvajaj videoposnetek

en: _Preferences
sl: _Možnosti

en: _Previous Photo
sl: _Predhodna fotografija

en: _Print...
sl: Na_tisni ...

en: _Publish
sl: O_bjavi

en: _Quality:
sl: _Kakovost:

en: _Quit
sl: _Končaj

en: _Ratings
sl: _Ocene

en: _Red-eye
sl: _Rdeče oči

en: _Redo
sl: _Uveljavi

en: _Rejected
sl: _Zavrnjeno

en: _Remember Password
sl: _Zapomni si geslo

en: _Remove
sl: _Odstrani

en: _Rename...
sl: P_reimenuj ...

en: _Replace
sl: _Zamenjaj

en: _Report a Problem...
sl: _Prijavi težavo...

en: _Reset
sl: _Ponastavi

en: _Restore
sl: _Obnovi

en: _Save
sl: _Shrani

en: _Save a Copy
sl: _Shrani kopijo

en: _Scaling constraint:
sl: Omejitev _spremembe velikosti:

en: _Search Bar
sl: _Iskalna vrstica

en: _Set Rating
sl: Nastavi _oceno

en: _Shift photos/videos by the same amount
sl: _Zamakni fotografije/videoposnetke za enako količino

en: _Skip
sl: Pre_skoči

en: _Stop Import
sl: _Zaustavi uvoz

en: _Straighten
sl: _Poravnaj

en: _Switch Developer
sl: _Zamenjaj razvijalca

en: _Titles
sl: _Naslovi

en: _Transition effect:
sl: Učinek _prehoda:

en: _Trash File | _Trash Files
sl[0]: _Premakni več datotek v smeti
sl[1]: _Premakni datoteko v smeti
sl[2]: _Premakni datoteki v smeti
sl[3]: _Premakni datoteke v smeti

en: _URL of your Piwigo photo library
sl: _URL vaše knjižnice fotografij Piwigo

en: _Undo
sl: _Razveljavi

en: _Unmount
sl: _Odklopi

en: _Unrated
sl: _Neocenjeno

en: _View
sl: _Pogled

en: _Watch library directory for new files
sl: _Opazuj mapo knjižnice za nove datoteke

en: a raw photo
sl: surova fotografija

en: a video
sl: videoposnetek

en: all
sl: vse

en: and
sl: in

en: and higher
sl: in višja

en: and lower
sl: in nižja

en: any
sl: katerikoli

en: any photo
sl: katerakoli fotografija

en: black
sl: črna

en: contains
sl: vsebuje

en: day | days
sl[0]: dni
sl[1]: dan
sl[2]: dni
sl[3]: dni

en: does not contain
sl: ne vsebuje

en: ends with
sl: se konča z

en: error message:
sl: sporočilo napake:

en: flagged
sl: označeno

en: hour | hours
sl[0]: ur
sl[1]: ura
sl[2]: uri
sl[3]: ure

en: in.
sl: palcev

en: is
sl: je

en: is after
sl: je za

en: is before
sl: je pred

en: is between
sl: je med

en: is exactly
sl: je natanko

en: is not
sl: ni

en: is not set
sl: ni določeno

en: label
sl: oznaka

en: minute | minutes
sl[0]: minut
sl[1]: minuta
sl[2]: minuti
sl[3]: minute

en: modified
sl: spremenjeno

en: none
sl: ničesar

en: not flagged
sl: ni označeno

en: of the following:
sl: od naslednjih:

en: only
sl: samo

en: period of time
sl: časovno obdobje

en: pixels per inch
sl: točk na palec

en: second | seconds
sl[0]: sekund
sl[1]: sekunda
sl[2]: sekundi
sl[3]: sekunde

en: seconds
sl: sekund

en: starts with
sl: se začne z

en: untitled
sl: neimenovano

en: white
sl: bela
