zenity master - en to sl_SI translation catalogue (198 entries)

en: --%s is not supported for this dialog
sl_SI: --%s ni podprt v tem pogovornem oknu

en: About zenity
sl_SI: O programu

en: Activate directory-only selection
sl_SI: Omogoči izbor le map

en: Activate save mode
sl_SI: Omogoči način shranjevanja

en: Add a new Calendar in forms dialog
sl_SI: Dodaj nov koledar v pogovorno okno obrazca

en: Add a new Entry in forms dialog
sl_SI: Dodaj nov vnos v pogovorno okno obrazca

en: Add a new List in forms dialog
sl_SI: Dodaj nov seznam v pogovorno okno obrazca

en: Add a new Password Entry in forms dialog
sl_SI: Dodaj nov vnos gesla v pogovorno okno obrazca

en: Add a new combo box in forms dialog
sl_SI: Dodaj novo spustno polje v pogovorno okno obrazca

en: Add a new entry
sl_SI: Dodaj nov vnos

en: Add an extra button
sl_SI: Dodaj dodatni gumb

en: Adjust the scale value
sl_SI: Prilagodi vrednost merila

en: All updates are complete.
sl_SI: Vse posodobitve so končane.

en: Allow changes to text
sl_SI: Dovoli spremembe v besedilu

en: Allow multiple files to be selected
sl_SI: Dovoli izbrati več datotek

en: Allow multiple rows to be selected
sl_SI: Dovoli izbor več vrstic

en: An error has occurred.
sl_SI: Prišlo je do napake!

en: Are you sure you want to proceed?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: Auto scroll the text to the end. Only when text is captured from stdin
sl_SI: Samodejno zdrsi besedilo do konca. Le kadar je besedilo zajeto preko standardnega vhoda

en: COLUMN
sl_SI: STOLPEC

en: C_alendar:
sl_SI: Koled_ar:

en: Calendar field name
sl_SI: Ime polja koledarja

en: Calendar options
sl_SI: Možnosti koledarja

en: Calendar selection
sl_SI: Izbor koledarja

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Change list default search function searching for text in the middle, not on the beginning
sl_SI: Spremeni seznam privzetih iskalnih funkcij za besedilo na sredini in ne na začetku.

en: Color selection options
sl_SI: Možnosti izbire barv

en: Combo box field name
sl_SI: Ime spustnega polja

en: Confirm file selection if filename already exists
sl_SI: Potrdi izbor datotek, v kolikor ime datoteke že obstaja

en: Could not parse command from stdin
sl_SI: Ukaza iz standardnega vhoda ni mogoče razčleniti.

en: Could not parse message
sl_SI: Sporočila ni mogoče razčleniti

en: DAY
sl_SI: DAN

en: Dismiss the dialog when 100% has been reached
sl_SI: Opusti pogovorno okno, ko je doseženih 100%

en: Display calendar dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno koledarja

en: Display color selection dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno izbire barv

en: Display dialog boxes from shell scripts
sl_SI: Pokaži pogovorna okna lupinskih skript

en: Display error dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno napake

en: Display file selection dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno izbire datoteke

en: Display forms dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno obrazca

en: Display info dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno podatkov

en: Display list dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno seznama

en: Display notification
sl_SI: Pokaži obvestilo

en: Display password dialog
sl_SI: Prikaži pogovorno okno gesla

en: Display progress indication dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno napredka opravila

en: Display question dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno vprašanja

en: Display scale dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno merila

en: Display text entry dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno vnos besedila

en: Display text information dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno podatkov o besedilu

en: Display the username option
sl_SI: Prikaži možnost uporabniškega imena

en: Display warning dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno opozorila

en: Do not enable Pango markup
sl_SI: Ne omogoči oblikovanja Pango

en: Do not enable text wrapping
sl_SI: Ne omogoči preloma besedila

en: Do not enable user interaction with the WebView. Only works if you use --html option
sl_SI: Ne omogoči interakcije uporabnika z WebView. Možnost deluje le, če je izbrana možnost --html.

en: Enable HTML support
sl_SI: Omogoči podporo HTML

en: Enable an I read and agree checkbox
sl_SI: Omogoči označna polja potrditve strinjanja in branja

en: Enable ellipsizing in the dialog text. This fixes the high window size with long texts
sl_SI: Omogoči okrajševanje besedil pogovornih oken. Možnost razreši velikosti oken z veliko besedila.

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error options
sl_SI: Možnosti napak

en: Estimate when progress will reach 100%
sl_SI: Oceni, kdaj bo napredek dosegel vrednost 100 %.

en: FILENAME
sl_SI: Ime datoteke

en: Field name
sl_SI: Ime polja

en: File selection options
sl_SI: Možnosti izbire datoteke

en: Forms dialog
sl_SI: Pogovorno okno obrazca

en: Forms dialog options
sl_SI: Možnosti pogovornega okna obrazca

en: General options
sl_SI: Splošne možnosti

en: Give Cancel button focus by default
sl_SI: Gumb Prekliči naj bo privzeto v žarišču

en: HEIGHT
sl_SI: VIŠINA

en: Hide Cancel button
sl_SI: Skrij gumb za preklic

en: Hide a specific column
sl_SI: Skrij določen stolpec

en: Hide the column headers
sl_SI: Skrij glave stolpcev

en: Hide the entry text
sl_SI: Skrij začetno besedilo

en: Hide value
sl_SI: Skrij vrednost

en: ICON-NAME
sl_SI: Ime ikone

en: ICONPATH
sl_SI: POTIKONE

en: Info options
sl_SI: Možnosti info

en: Information
sl_SI: Podrobnosti

en: Invalid value for a boolean typed hint.
    Supported values are 'true' or 'false'.
sl_SI: Neveljavna logična vrednost namiga.
    Dovoljeni vrednosti sta »prav« in »napak«.

en: Kill parent process if Cancel button is pressed
sl_SI: Uniči nadrejeno opravilo, kadar je pritisnjen gumb za preklic

en: List field and header name
sl_SI: Polje seznama in ime glave

en: List of values for List
sl_SI: Seznam vrednosti za seznam

en: List of values for columns
sl_SI: Seznam vrednosti za stolpce

en: List of values for combo box
sl_SI: Seznam vrednosti spustnega polja

en: List of values separated by |
sl_SI: Seznam vrednosti ločen z znakom |

en: List options
sl_SI: Možnosti seznama

en: Listen for commands on stdin
sl_SI: Poslušaj ukaze na stdin

en: MONTH
sl_SI: MESEC

en: Maximum value must be greater than minimum value.
sl_SI: Največja vrednost mora biti večja od najmanjše.

en: Miscellaneous options
sl_SI: Razne možnosti

en: NAME | PATTERN1 PATTERN2 ...
sl_SI: IME | VZOREC1 VZOREC2 ...

en: NUMBER
sl_SI: ŠTEVILKA

en: No column titles specified for List dialog.
sl_SI: Za pogovorno okno seznama ni določenih naslovov stolpcev.

en: Notification icon options
sl_SI: Možnosti ikone obvestil

en: OK
sl_SI: V redu

en: Open file
sl_SI: Odpri datoteko

en: PATTERN
sl_SI: VZOREC

en: PERCENTAGE
sl_SI: ODSTOTEK

en: Password dialog options
sl_SI: Možnosti pogovornega okna gesla

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Print a specific column (Default is 1. 'ALL' can be used to print all columns)
sl_SI: Natisni določen stolpec (privzeto je izbrana možnost 1. Za izpis vseh stolpcev lahko uporabite 'ALL')

en: Print partial values
sl_SI: Natisni delne vrednosti

en: Print version
sl_SI: Izpiši različico

en: Progress
sl_SI: Napredek

en: Progress options
sl_SI: Možnosti prikaza napredka

en: Pulsate progress bar
sl_SI: Vrstica napredka naj utripa

en: Question
sl_SI: Vprašanje

en: Question options
sl_SI: Možnosti vprašanja

en: Running...
sl_SI: Zagnano ...

en: SEPARATOR
sl_SI: LOČILNIK

en: Scale options
sl_SI: Možnosti merila

en: Select a date from below.
sl_SI: Spodaj izberite datum.

en: Select items from the list
sl_SI: Izberite predmete iz seznama.

en: Select items from the list below.
sl_SI: Izberite predmete iz spodnjega seznama.

en: Set a filename filter
sl_SI: Nastavi filter imen datotek

en: Set an URL instead of a file. Only works if you use --html option
sl_SI: Nastavi naslov URL namesto datoteke. Deluje le z uporabo možnosti --html

en: Set dialog timeout in seconds
sl_SI: Nastavitev časovnega zamika pogovornega okna v sekundah

en: Set initial percentage
sl_SI: Nastavi začetni odstotek

en: Set initial value
sl_SI: Nastavi začetno vrednost

en: Set maximum value
sl_SI: Nastavi največjo vrednost

en: Set minimum value
sl_SI: Nastavi najmanjšo vrednost

en: Set output separator character
sl_SI: Nastavi znak za ločevanje izhoda

en: Set step size
sl_SI: Nastavi velikost koraka

en: Set the calendar day
sl_SI: Nastavi dan na koledarju

en: Set the calendar month
sl_SI: Nastavi mesec na koledarju

en: Set the calendar year
sl_SI: Nastavi leto na koledarju

en: Set the color
sl_SI: Nastavi barvo

en: Set the column header
sl_SI: Nastavi glavo stolpca

en: Set the dialog icon
sl_SI: Nastavi ikono pogovornega okna

en: Set the dialog text
sl_SI: Nastavi besedilo pogovornega okna

en: Set the dialog title
sl_SI: Nastavi naziv pogovornega okna

en: Set the entry text
sl_SI: Nastavi začetno besedilo

en: Set the filename
sl_SI: Nastavi ime datoteke

en: Set the format for the returned date
sl_SI: Nastavi oblikovanje vrnjenega datuma

en: Set the height
sl_SI: Nastavi višino

en: Set the label of the Cancel button
sl_SI: Nastavi naziv gumba Prekliči

en: Set the label of the OK button
sl_SI: Nastavi naziv gumba V redu

en: Set the modal hint
sl_SI: Nastavi splošni namig

en: Set the notification hints
sl_SI: Nastavi besedila namigov obvestil

en: Set the notification text
sl_SI: Nastavi besedilo obvestila

en: Set the parent window to attach to
sl_SI: Nastavi nadrejeno okno za pripenjanje

en: Set the text font
sl_SI: Določitev pisave besedila

en: Set the width
sl_SI: Nastavi širino

en: Set the window icon
sl_SI: Nastavi ikono okna

en: Show calendar options
sl_SI: Pokaži možnosti koledarja

en: Show color selection options
sl_SI: Pokaži možnosti izbire barv

en: Show error options
sl_SI: Pokaži možnosti napak

en: Show file selection options
sl_SI: Pokaži možnosti izbire datotek

en: Show forms dialog options
sl_SI: Pokaži možnosti pogovornega okna obrazca

en: Show general options
sl_SI: Pokaži splošne možnosti

en: Show info options
sl_SI: Pokaži možnosti info

en: Show list options
sl_SI: Pokaži možnosti seznama

en: Show miscellaneous options
sl_SI: Pokaži razne možnosti

en: Show notification icon options
sl_SI: Pokaži možnosti ikone obvestil

en: Show password dialog options
sl_SI: Pokaži možnosti pogovornega okna gesla

en: Show progress options
sl_SI: Pokaži možnosti prikaza napredka

en: Show question options
sl_SI: Pokaži možnosti vprašanja

en: Show scale options
sl_SI: Pokaži možnosti merila

en: Show text entry options
sl_SI: Pokaži možnosti vnosa besedila

en: Show text information options
sl_SI: Pokaži možnosti podatkov besedila

en: Show the columns header
sl_SI: Pokaži glave stolpcev

en: Show the palette
sl_SI: Pokaži paleto

en: Show warning options
sl_SI: Pokaži možnosti opozorila

en: Suppress OK and Cancel buttons
sl_SI: Prepreči delovanje gumbov V redu in Prekliči

en: TEXT
sl_SI: BESEDILO

en: TIMEOUT
sl_SI: ZAKASNITEV

en: TITLE
sl_SI: NAZIV

en: Text View
sl_SI: Besedilni pogled

en: Text entry options
sl_SI: Možnosti vnosa besedila

en: Text information options
sl_SI: Možnosti podatkov besedila

en: This option is not available. Please see --help for all possible usages.
sl_SI: Ta možnost ni na voljo. Za pregled vseh mogočih uporab si oglejte --help.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU Lesser General Public License for more details.
sl_SI: Program je na voljo v upanju, da bo uporaben, vendar je BREZ VSAKRŠNEGA JAMSTVA; tudi brez jamstva o USTREZNOSTI ZA PRODAJO ali PRIMERNOSTI ZA UPORABO. Za več podrobnosti si glejte besedilo Splošnega javnega dovoljenja (GNU GPL).

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sl_SI: Program je prosta programska oprema; lahko ga širite in/ali spreminjate pod pogoji manj splošnega dovoljenja GNU (GNU LGPL), kot ga je objavila ustanova Free Software Foundation; bodisi različice 2 ali (po vaši izbiri) katerekoli poznejše različice.

en: Time remaining: %lu:%02lu:%02lu
sl_SI: Preostal čas: %lu:%02lu:%02lu

en: Two or more dialog options specified
sl_SI: Določeni sta dve ali več možnosti pogovornega okna

en: Type your password
sl_SI: Vpišite geslo.

en: Type your username and password
sl_SI: Vpišite uporabniško ime in geslo

en: URL
sl_SI: Naslov URL

en: Unknown hint name. Skipping.
sl_SI: Neznano ime namiga. Namig bo preskočen.

en: Unsupported hint. Skipping.
sl_SI: Nepodprta vrsta namiga. Namig bo preskočen.

en: Use an image for the first column
sl_SI: Uporabi sliko za prvi stolpec

en: Use check boxes for the first column
sl_SI: Uporabi označna polja za prvi stolpec

en: Use radio buttons for the first column
sl_SI: Uporabi izbirne gumbe za prvi stolpec

en: Username:
sl_SI: Uporabniško ime:

en: VALUE
sl_SI: VREDNOST

en: Value out of range.
sl_SI: Vrednost je izven območja.

en: WIDTH
sl_SI: ŠIRINA

en: WINDOW
sl_SI: OKNO

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: Warning options
sl_SI: Možnosti opozorila

en: YEAR
sl_SI: LETO

en: You must specify a dialog type. See 'zenity --help' for details
sl_SI: Določiti je treba vrsto pogovornega okna. Za podrobnosti si oglejte pomoč »zenity --help«

en: You should have received a copy of the GNU Lesser General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
sl_SI: Skupaj s tem programom bi morali prejeti izvod manj splošnega dovoljenja GNU (GNU LGPL); v primeru, da ga niste, pišite na Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: You should use only one List dialog type.
sl_SI: Uporabiti bi morali le eno vrsto pogovornega okna seznama.

en: Zenity notification
sl_SI: Obvestila Zenity

en: _Cancel
sl_SI: Pre_kliči

en: _Enter new text:
sl_SI: _Vpišite novo besedilo:

en: _No
sl_SI: _Ne

en: _OK
sl_SI: V _redu

en: _Yes
sl_SI: _Da
