rygel master - en to sr translation catalogue (301 entries)

en:  must be 1
sr:  mora biti 1

en: @REALNAME@’s media
sr: Medija korisnika „@REALNAME@“

en: @id must be set to "" in CreateObject call
sr: @id mora biti postavljen na "" u pozivu napravi predmet

en: A module named %s is already loaded
sr: Modul pod nazivom „%s“ je već učitan

en: Action Failed
sr: Radnja nije uspela

en: Add a directory to the list of shared directories
sr: Dodajte direktorijum na spisak deljenih direktorijuma

en: Add a network interface Rygel should serve files on
sr: Dodajte mrežni uređaj na kome Rigel treba da poslužuje datoteke

en: Add network interface
sr: Dodaj mrežni uređaj

en: Add shared directory
sr: Dodaj deljeni direktorijum

en: Albums
sr: Albumi

en: All
sr: Sve

en: Another instance of Rygel is already running. Not starting.
sr: Drugi primerak Rigela je već pokrenut. Ne pokrećem se.

en: Artist
sr: Izvođač

en: Artists
sr: Izvođači

en: Bad URI: %s
sr: Loša putanja: %s

en: Bad current tag value.
sr: Loša vrednost tekuće oznake.

en: Bad new tag value.
sr: Loša vrednost nove oznake.

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
sr: Mogu da obradim samo MediaObjects (MediaFileItems) stavke koje su zasnovane na datoteci

en: Cannot browse children on item
sr: Nisam uspeo da pregledam porod na stavci

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
sr: Ne mogu da napravim razred „%s“: Nije podržano

en: Cannot create references to containers
sr: Ne mogu da napravim upute do sadržalaca

en: Cannot create restricted item
sr: Ne mogu da napravim ograničenu stavku

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
sr: Ne mogu da pokrenem radnju „NSPotraži“: Naziv domaćina je prazan

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
sr: Ne mogu da pokrenem radnju „Ping“: Domaćin je prazan

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
sr: Ne mogu da pokrenem radnju „Prati rutu“: Domaćin je prazan

en: Cannot upgrade from version %d
sr: Ne mogu da nadogradim sa izdanja %d

en: Can’t add containers in %s
sr: Ne mogu da dodam sadržaoce u „%s“

en: Can’t create items in %s
sr: Ne mogu da napravim stavku u „%s“

en: Can’t process URI %s with protocol %s
sr: Ne mogu da obradim putanju „%s“ preko protokola %s

en: Can’t remove containers in %s
sr: Ne mogu da uklonim sadržaoce u „%s“

en: Can’t remove items in %s
sr: Ne mogu da uklonim stavke u „%s“

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
sr: Zarezom razdvojeni spisak parova domen:nivo. Pogledajte rigel(1) za pojedinosti

en: Comments not allowed in XML
sr: Napomene nisu dozvoljene unutar IksML-a

en: ContainerID missing
sr: Nedostaje lb sadržaoca

en: Could not create GStreamer player
sr: Ne mogu da napravim Gstrimerov puštač

en: Could not create GstElement for URI %s
sr: Ne mogu da napravim element Gstrimera za putanju „%s“

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
sr: Ne mogu da napravim podešavanje pretvarača. Vašoj instalaciji Gstrimera možda nedostaje priključak

en: Could not determine protocol for %s
sr: Ne mogu da odredim protokol za „%s“

en: Could not determine protocol for URI %s
sr: Ne mogu da odredim protokol za putanju „%s“

en: Could not find object %d in cache
sr: Ne mogu da pronađem predmet %d u ostavi

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
sr: Ne mogu da pronađem predmet „%s“ ili njegovog roditelja. Baza podataka nije dosledna

en: Could not load plugin: %s
sr: Ne mogu da učitam priključak: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
sr: Ne mogu da se pretplatim na signale Tragača: %s

en: Couldn’t create data source for %s
sr: Ne mogu da napravim izvor podataka za „%s“

en: DLNA profile “%s” not supported
sr: DLNA profil „%s“ nije podržan

en: Database upgrade failed: %s
sr: Nadogradnja baze podataka nije uspela: %s

en: Disable plugin
sr: Isključite priključak

en: Disable transcoding
sr: Isključuje pretvaranje

en: Disallow deletion
sr: Onemogućuje brisanje

en: Disallow upload
sr: Onemogućuje slanje

en: Display version number
sr: Prikazuje broj izdanja

en: Engine Path
sr: Putanja pogona

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
sr: Greška stvaranja posrednika D-sabirnice za ACL: %s

en: Error fetching object “%s” from database: %s
sr: Nisam uspeo da preuzmem „%s“ iz baze podataka: %s

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
sr: Greška iz sadržaoca „%s“ pri pokušaju pronalaženja novo dodatog predmeta pratioca „%s“ u njemu: %s

en: Error from pipeline %s: %s
sr: Greška u procesnom lancu „%s“: %s

en: Error getting all values for “%s”: %s
sr: Greška dobavljanja svih vrednosti za „%s“: %s

en: Error getting item count under category “%s”: %s
sr: Greška dobavljanja broja stavki u kategoriji „%s“: %s

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
sr: Greška preslušavanja sadržaja fascikle „%s“: %s

en: Error removing object from database: %s
sr: Nisam uspeo da uklonim objekat iz baze podataka: %s

en: Error while opening SQLite database %s: %s
sr: Greška otvaranja SKuLajt baze podataka %s: %s

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
sr: Spoljni dostavljač %s nije obezbedio obavezno svojstvo „%s“

en: Failed to access resource at %s: %s
sr: Nisam uspeo da pristupim izvorištu na „%s“: %s

en: Failed to add %s to file blacklist: %s
sr: Nisam uspeo da ubacim %s na crni spisak datoteka: %s

en: Failed to add album art for %s: %s
sr: Nisam uspeo da dodam omot albuma za „%s“: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
sr: Nisam uspeo da dodam stavku sa IB-om %s: %s

en: Failed to add object: %s
sr: Nisam uspeo da dodam objekat: %s

en: Failed to browse “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da razgledam „%s“: %s

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da obrazujem putanju za fasciklu „%s“: %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
sr: Nisam uspeo da napravim izvor podataka Gstrimera za „%s“: %s

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
sr: Nisam uspeo da napravim koreni uređaj za „%s“. Razlog: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
sr: Nisam uspeo da napravim vezu Tragača: %s

en: Failed to create a Tracker connection: %s
sr: Nisam uspeo da napravim vezu pratioca: %s

en: Failed to create database schema: %s
sr: Nisam uspeo da napravim šemu baze podataka: %s

en: Failed to create indices: %s
sr: Nisam uspeo da napravim sadržaje: %s

en: Failed to create item under “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da napravim stavku unutar „%s“: %s

en: Failed to create media art extractor: %s
sr: Nisam uspeo da napravim objekat za izvlačenje multimedijalnih podataka: %s

en: Failed to create object under “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da napravim predmet unutar „%s“: %s

en: Failed to create pipeline
sr: Nisam uspeo da napravim spojku

en: Failed to create preferences dialog: %s
sr: Nisam uspeo da pokrenem prozorče sa postavkama: %s

en: Failed to create root device factory: %s
sr: Nisam uspeo da napravim fabriku korenih uređaja: %s

en: Failed to destroy object “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da uništim objekat „%s“: %s

en: Failed to discover URI %s: %s
sr: Nisam uspeo da otkrijem URI %s: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da numerišem fasciklu „%s“: %s

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da nađem tačku unosa funkcije „%s“ u „%s“: %s

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
sr: Nisam uspeo da nađem „lsdvd“ izvršni na putanji. Izvlačenje DVD-a neće biti dostupno

en: Failed to find media art for %s: %s
sr: Nisam uspeo da nađem omot albuma za „%s“: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
sr: Nisam uspeo da nasilno ponovo popišem sve, zarad popravljanja baze: %s

en: Failed to generate playlist
sr: Nisam uspeo da stvorim spisak za puštanje

en: Failed to get MAC address for %s: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim MAK adresu za „%s“: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim vezu pratioca: %s

en: Failed to get a socket: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim priključnicu: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim broj poroda propitanog sadržaoca: %s

en: Failed to get child count: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim broj pratioca: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim porod sadržaoca „%s“: %s

en: Failed to get log level from configuration: %s
sr: Nisam uspeo da dobijem nivo upisa u dnevnik iz podešavanja: %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da dobijem prvobitnu putanju za „%s“: %s

en: Failed to get reset token
sr: Nisam uspeo da dobavim žeton za ponovno postavljanje

en: Failed to get update IDs: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim IB-ove ažuriranja: %s

en: Failed to get whether URI %s is blacklisted: %s
sr: Nisam uspeo da utvrdim da li je putanja „%s“ na crnom spisku: %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
sr: Nisam uspeo da utvrdim da li je stavka %s pod čuvanjem: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
sr: Nisam uspeo da prirodno zaustavim proces. Šaljem signal za ubistvo (KILL)

en: Failed to harvest file %s: %s
sr: Nisam uspeo da pokupim datoteku %s: %s

en: Failed to import file from %s: %s
sr: Nisam uspeo da uvezem datoteku iz „%s“: %s

en: Failed to link %s to %s
sr: Nisam uspeo da vežem „%s“ za „%s“

en: Failed to link pad %s to %s
sr: Nisam uspeo da vežem podmetač „%s“ za „%s“

en: Failed to load module from path “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da učitam module iz putanje „%s“: %s

en: Failed to load plugin %s: %s
sr: Ne mogu da učitam priključak %s: %s

en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da učitam podešavanja korisnika iz datoteke „%s“: %s

en: Failed to load user configuration: %s
sr: Nisam uspeo da učitam podešavanja korisnika: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
sr: Nisam uspeo da obeležim stavku %s kao pod čuvanjem (%d): %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
sr: Nisam uspeo da nadgledam datoteku „%s“ — %s

en: Failed to move dotfile %s: %s
sr: Nisam uspeo da premestim skrivenu datoteku %s: %s

en: Failed to open plugins folder: “%s”
sr: Nisam uspeo da otvorim fasciklu priključaka: „%s“

en: Failed to parse commandline args: %s
sr: Nisam uspeo da obradim argumente u naredbi: %s

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
sr: Nisam uspeo da istrajem u vezi ServiceResetToken-a: %s

en: Failed to query ACL: %s
sr: Nisam uspeo da pošaljem AKL upit: %s

en: Failed to query content type for “%s”
sr: Nisam uspeo da zakažem ovaj sadržaj na „%s“

en: Failed to query database: %s
sr: Nisam uspeo da propitam bazu podataka: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
sr: Nisam uspeo da propitam podatke o datoteci „%s“: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
sr: Nisam uspeo da pročitam izlaz greške sa „%s“: %s

en: Failed to read from pipe: %s
sr: Nisam uspeo da pročitam iz cevi: %s

en: Failed to read standard output from %s: %s
sr: Nisam uspeo da pročitam standardni izlaz sa „%s“: %s

en: Failed to remove entry: %s
sr: Nisam uspeo da uklonim unos: %s

en: Failed to remove file %s: %s
sr: Nisam uspeo da uklonim datoteku „%s“: %s

en: Failed to remove object: %s
sr: Nisam uspeo da uklonim objekat: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
sr: Nisam uspeo da uklonim virtuelne fascikle: %s

en: Failed to roll back transaction: %s
sr: Nisam uspeo da vratim stanje prenosa: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da sačuvam podešavanja u datoteku „%s“: %s

en: Failed to save object: %s
sr: Nisam uspeo da sačuvam objekat: %s

en: Failed to search in “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da tražim unutar „%s“: %s

en: Failed to seek
sr: Nisam uspeo da premotam

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
sr: Nisam uspeo da premotam do pomeraja „%lld:%lld“

en: Failed to send command to child: %s
sr: Nisam uspeo da pošaljem naredbu detetu: %s

en: Failed to send error to parent: %s
sr: Nisam uspeo da pošaljem grešku roditelju: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
sr: Nisam uspeo da podesim spisak KS-a za datoteku „%s“ — %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
sr: Nisam uspeo da podesim početni spisak KS-a za datoteku „%s“ — %s

en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
sr: Nisam uspeo da podesim praćenje datoteke za „%s“: %s

en: Failed to shut down other Rygel instance: %s
sr: Nisam uspeo da zaustavim drugi primerak Rigela: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
sr: Nisam uspeo da pokrenem uslugu Rigela: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
sr: Nisam uspeo da pokrenem uslugu pratioca: %s. Priključak je isključen.

en: Failed to stop Rygel service: %s
sr: Nisam uspeo da zaustavim uslugu Rigela: %s

en: Failed to update object “%s”: %s
sr: Nisam uspeo da ažuriram objekat „%s“: %s

en: Failed to write modified description to %s
sr: Nisam uspeo da zapišem izmenjeni opis u „%s“

en: Files & Folders
sr: Datoteke i fascikle

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
sr: Opcije koje ne smeju biti postavljene kada su pronađene u „dlnaManaged“

en: GStreamer Player
sr: Gstrimerov plejer

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
sr: Nisam našao element Gstrimera za čitanje izvora dvd-a (dvdreadsrc). Podrška DVD-a ne radi

en: Genre
sr: Žanr

en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
sr: HTTPSeekRequest vrsta %s nije podržana

en: Illegal MIME-type
sr: Neispravna MIME vrsta

en: Illegal seek target
sr: Neispravna meta premotavanja

en: Incompatible schema… cannot proceed
sr: Nespojiva šema... ne može se nastaviti

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
sr: Nedosledna baza: stavka %s nema roditelja %s

en: Invalid Arguments
sr: Neispravan argument

en: Invalid Channel
sr: Neispravan kanal

en: Invalid InstanceID
sr: Neispravan IB primerka

en: Invalid Name
sr: Neispravan naziv

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
sr: Neispravan zahtev (podržani su samo „GET“ i „HEAD“)

en: Invalid Test State “%s”
sr: Neispravno stanje probe „%s“

en: Invalid UI filter: %s
sr: Neispravan filter KS-a: %s

en: Invalid URI without prefix: %s
sr: Neispravna putanja bez prefiksa: %s

en: Invalid URI “%s”
sr: Neispravna putanja „%s“

en: Invalid argument
sr: Neispravan argument

en: Invalid command received, ignoring
sr: Primljena je neispravna naredba, zanemarujem je

en: Invalid connection reference
sr: Neispravna uputa na vezu

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
sr: Neispravna baza podataka, ne mogu da pošaljem upit tabeli „sqlite_master“: %s

en: Invalid date format: %s
sr: Neispravan zapis datuma: %s

en: Invalid date: %s
sr: Neispravan datum: %s

en: Invalid number of arguments
sr: Neispravan broj argumenata

en: Invalid range
sr: Neispravan opseg

en: Invalid search criteria given
sr: Zadat je nevažeći uslov pretrage

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
sr: Neispravan upnp:razred dat u napravi predmet

en: MAC and network type querying not implemented
sr: Propitivanje MAK-a i vrste mreže nije primenjeno

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
sr: PMRIS uređaj na „%s“ je samo za čitanje. Zanemarujem.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
sr: „MediaEngine.init“ nije pozvan. Ne mogu da nastavim.

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
sr: Izmena metapodataka predmeta „%s“ koji je proizašao iz ograničenog predmeta „%s“ nije dopušteno

en: Metadata modification of object %s not allowed
sr: Menjanje metapodataka objekta „%s“ nije dozvoljeno

en: Missing ContainerID argument
sr: Nedostaje argument lb sadržaoca

en: Missing filter
sr: Nedostaje propusnik

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
sr: Modul „%s“ ne može da se poveže na sabirnicu sesije D-sabirnice. Zanemarujem…

en: Music
sr: Muzika

en: Network Interfaces
sr: Mrežni uređaji

en: Networks:
sr: Mreže:

en: New plugin “%s” available
sr: Dostupan je novi priključak „%s“

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
sr: Nema ACL odstupne politike. Koristiću „allow“

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
sr: Nema ACL odstupne politike. Koristiću „deny“

en: No D-Bus thumbnailer available
sr: Nije dostupan sličičar D-sabirnice

en: No D-Bus thumbnailer service available
sr: Nije dostupna usluga sličičara D-sabirnice

en: No Such Test
sr: Nema takve probe

en: No media engine found.
sr: Nisam pronašao medijski pogon.

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
sr: Nema predmeta u DIDL-Lajtu sa klijenta: „%s“

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
sr[0]: Nisam našao priključke za %d sekundu; odustajem…
sr[1]: Nisam našao priključke za %d sekunde; odustajem…
sr[2]: Nisam našao priključke za %d sekundi; odustajem…
sr[3]: Nisam našao priključke za jednu sekundu; odustajem…

en: No subtitle available
sr: Nema odgovarajućeg titla

en: No such container
sr: Nema takvog sadržaoca

en: No such file transfer
sr: Ne postoji ovaj prenos

en: No such object
sr: Ne postoji takav objekat

en: No thumbnail available
sr: Nije dostupan umanjeni prikaz

en: No thumbnail available. Generation requested.
sr: Nema dostupnih minijatura. Zatraženo pravljenje istih.

en: No thumbnailer available: %s
sr: Nije dostupan sličičar: %s

en: No value available
sr: Vrednost nije dostupna

en: No value available for “%s/%s”
sr: Nije dostupna vrednost za „%s/%s“

en: No value available for “%s”
sr: Nije dostupna vrednost za „%s“

en: No value set for “%s/enabled”
sr: Nije postavljena vrednost za „%s/omogućeno“

en: No value set for “%s/title”
sr: Nije postavljena vrednost za „%s/naslov“

en: No writable URI for %s available
sr: Nisu dostupne upisive putanje za „%s“

en: Not Applicable
sr: Nije primenljivo

en: Not found
sr: Nisam pronašao

en: Not implemented
sr: Nije primenjeno

en: Not supported
sr: Nije podržano

en: Object ID missing
sr: Nedostaje IB objekta

en: Object creation in %s not allowed
sr: Nije dozvoljeno pravljenje objekta unutar „%s“

en: Object is missing the @restricted attribute
sr: Objektu nedostaje atribut „@restricted“ (ograničen)

en: Object removal from %s not allowed
sr: Uklanjanje objekta sa „%s“ nije dozvoljeno

en: ObjectID argument missing
sr: Nedostaje argument lb predmeta

en: Only byte-based seek supported
sr: Podržano je samo premotavanje zasnovano na bajtu

en: Parameter count mismatch.
sr: Neslaganje broja parametara.

en: Pictures
sr: Slike

en: Play mode not supported
sr: Režim puštanja nije podržan

en: Play speed not supported
sr: Brzina puštanja nije podržana

en: Playlists
sr: Spiskovi numera

en: Playspeed not supported
sr: Brzina puštanja nije podržana

en: Plugin Path
sr: Putanja priključka

en: Plugin module %s does not exist
sr: Modul priključka „%s“ ne postoji

en: Port
sr: Priključnik

en: Problem parsing playlist: %s
sr: Greška obrade spiska numera: %s

en: Process check_async failed: %s
sr: Proces „check_async“ nije uspeo: %s

en: Process died while handling URI %s
sr: Proces je pukao prilikom rada sa putanjom „%s“

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
sr: Guranje podataka u nepraznu stavku „%s“ nije dozvoljeno

en: Read from child failed: %s
sr: Ne mogu da pročitam dete: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
sr: Dobio sam loše formulisan odgovor %s od deteta…

en: Received invalid string from child: %s
sr: Dobio sam neispravnu nisku od deteta: %s

en: Removal of object %s not allowed
sr: Uklanjanje objekta „%s“ nije dozvoljeno

en: Remove a directory from the list of shared directories
sr: Uklonite direktorijum sa spiska deljenih direktorijuma

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
sr: Uklonite mrežni uređaj na kome Rigel ne treba više da poslužuje datoteke

en: Remove network interface
sr: Ukloni mrežni uređaj

en: Remove shared directory
sr: Ukloni deljeni direktorijum

en: Replace currently running instance of Rygel
sr: Zameni trenutno pokrenuti primerak Rigela

en: Requested item “%s” not found
sr: Nisam pronašao zahtevanu stavku „%s“

en: Required element %s missing
sr: Potreban element „%s“ ne postoji

en: Resource not found
sr: Izvorište nije nađeno

en: Rygel
sr: Rigel

en: Rygel Preferences
sr: Postavke za Rigel

en: Rygel v%s starting…
sr: Rigel v%s se pokreće…

en: Seek mode not supported
sr: Način premotavanja nije podržan

en: Seeking not supported
sr: Premotavanje nije podržano

en: Select folders
sr: Izaberite fascikle

en: Set plugin options
sr: Postavite mogućnosti priključka

en: Set plugin titles
sr: Postavite naziv priključka

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
sr: Postavljanje podprocesa za izvlačenje nije uspelo: %s

en: Shared media
sr: Deljeni mediji

en: Shut down remote Rygel reference
sr: Ugasi upute udaljenog Rigela

en: Shutting down remote Rygel instance
sr: Gasim primerak udaljenog Rigela

en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
sr: Preskačem URI %s, izvlačenje u potpunosti neuspelo: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
sr: Preskačem nepodržano polje za ređanje: %s

en: Speed not supported
sr: Brzina nije podržana

en: State “%s” Precludes Cancel
sr: Stanje „%s“ sprečava otkazivanje

en: Successfully destroyed object “%s”
sr: Uspešno uništen objekt „%s“

en: Successfully updated object “%s”
sr: Uspešno je ažuriran objekat „%s“

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
sr: Izdanje „%d“ pronađene baze podataka je novije nego naše podržano izdanje „%d“

en: Thumbnailing not supported
sr: Pravljenje sličica nije podržano

en: Title %d
sr: Naslov %d

en: Titles
sr: Naslovi

en: Transition not available
sr: Prenos nije dostupan

en: Tried to change read-only property.
sr: Pokušah da izmenim svojstva samo čitanja.

en: Tried to delete required tag.
sr: Pokušah da obrišem zahtevanu oznaku.

en: UPnP class “%s” not supported
sr: UPnP razred „%s“ nije podržan

en: UPnP/DLNA Preferences
sr: UPnP/DLNA postavke

en: UPnP/DLNA Services
sr: UPnP DLNA usluge

en: URI “%s” invalid for importing contents to
sr: Putanja „%s“ za uvoz sadržaja nije ispravna

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
sr: Ne mogu da obradim podatke ikonice — neočekivan čvor: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
sr: Ne mogu da obradim podatke protokola — neočekivana osobina: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
sr: Ne mogu da obradim podatke protokola — neočekivan čvor: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
sr: Ne mogu da obradim podatke sučelja - neočekivan čvor: %s

en: Unable to parse UI list file %s
sr: Ne mogu da obradim datoteku UI spiska „%s“

en: Unable to parse device profile data: %s
sr: Ne mogu da obradim podatke profila uređaja: %s

en: Unknown
sr: Nepoznato

en: Unknown MediaContainer resource: %s
sr: Neispravno izvorište Medijskog sadržaoca: %s

en: Unknown error.
sr: Nepoznata greška.

en: Unsupported seek type
sr: Nepodržana vrsta premotavanja

en: Unsupported type %s
sr: Nepodržana vrsta „%s“

en: Use configuration file instead of user configuration
sr: Koristi datoteku podešavanja umesto podešavanja korisnika

en: Value of “%s” out of range
sr: Vrednost za „%s“ je izvan opsega

en: Videos
sr: Snimci

en: Warning from pipeline %s: %s
sr: Upozorenje iz procesnog lanca „%s“: %s

en: Will not monitor file changes
sr: Neće nadgledati izmene datoteke

en: Wrong Test Type
sr: Pogrešna vrsta probe

en: Year
sr: Godina

en: Years
sr: Godine

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
sr: Izgleda da u vašoj instalaciji Gstrimera nedostaje element „playbin“. Rigelova primena Gstrimerovog iscrtavača ne može da radi bez njega

en: [Plugin] group not found
sr: [Priključak] nisam pronašao grupu

en: _Share media through DLNA
sr: _Deli medije kroz DLNA

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
sr: dc:naslov ne sme biti prazan u pozivu napravi predmet

en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
sr: medijskiserver;medijskiiscrtavač;deli;audio;zvuk;video;snimak;slike;

en: upnp:class not supported in %s
sr: upnp:razred nije podržan u „%s“

en: upnp:createClass value not supported
sr: upnp:vrednost napravi razred nije podržana

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
sr: - pomoćni Rigelov program za metapodataka

en: “%s” harvested
sr: „%s“ je požnjet

en: “ContainerID” agument missing.
sr: Nedostaje argument „lb sadržaoca“.

en: “Elements” argument missing.
sr: Nedostaje argument „elementi“.

en: “ObjectID” argument missing.
sr: Nedostaje argument lb predmeta.
