brasero - en to sr translation catalogue (959 entries)

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
sr: Не могу да нађем „%s“ прикључак ГСтримера

en: "%s" cannot be added to the selection.
sr: Не могу да додам „%s“ у избор.

en: "%s" cannot be found.
sr: Не могу да нађем „%s“.

en: "%s" cannot be read
sr: Не могу да прочитам „%s“

en: "%s" cannot be unlocked
sr: Не могу да откључам „%s“

en: "%s" cannot write.
sr: Уређај „%s“ не може да нарезује дискове.

en: "%s" could not be found
sr: Не могу да нађем „%s“

en: "%s" could not be found in the path
sr: „%s“ не може бити пронађена у путањи

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
sr: ГСтример не може да отвори „%s“.

en: "%s" could not be opened (%s)
sr: Не могу да отворим „%s“ (%s)

en: "%s" could not be opened.
sr: Не могу да отворим „%s“.

en: "%s" did not behave properly
sr: „%s“ се не понаша како треба

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
sr: „%s“ нема одговарајућу врсту за видео пројекте.

en: "%s" is a recursive symbolic link.
sr: „%s“ је дубинска симболичка веза.

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
sr: „%s“ је симболичка веза која показује на други програм

en: "%s" is busy.
sr: „%s“ је заузет.

en: "%s" is not a valid URI
sr: „%s“ није исправна путања

en: "%s" is not suitable for audio or video media
sr: „%s“ не одговара за звучни или видео диск

en: "%s" was removed from the file system.
sr: „%s“ је уклоњена са система.

en: "%s": %s
sr: „%s“: %s

en: "%s": loading
sr: „%s“: учитавам

en: "%s": unknown disc image type
sr: „%s“: непозната врста одраза диска

en: %.1f× (BD)
sr: %.1f× (БД)

en: %.1f× (BD) %.1f× (DVD) %.1f× (CD)
sr: %.1f× (БД) %.1f× (ДВД) %.1f× (ЦД)

en: %.1f× (CD)
sr: %.1f× (ЦД)

en: %.1f× (DVD)
sr: %.1f× (ДВД)

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
sr[0]: %d изабрана датотека може бити додата (%s)
sr[1]: %d изабране датотеке могу бити додате (%s)
sr[2]: %d изабраних датотека могу бити додате (%s)
sr[3]: %d изабрана датотека може бити додата (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
sr[0]: %d датотека је подржанa (%s)
sr[1]: %d датотеке су подржане (%s)
sr[2]: %d датотека су подржане (%s)
sr[3]: %d датотека је подржанa (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
sr[0]: %d изабрана датотека (%s)
sr[1]: %d изабране датотекe (%s)
sr[2]: %d изабраних датотека (%s)
sr[3]: %d изабрана датотека (%s)

en: %d item | %d items
sr[0]: %d ставка
sr[1]: %d ставке
sr[2]: %d ставки
sr[3]: %d ставка

en: %d song | %d songs
sr[0]: %d песма
sr[1]: %d песме
sr[2]: %d песама
sr[3]: %d песма

en: %i MiB of %i MiB
sr: %i MiB од %i MiB

en: %i × %i pixels
sr: %i × %i пиксела

en: %s (%i%% Done)
sr: %s (завршено је %i%%)

en: %s (GStreamer plugin)
sr: %s (прикључак Гстримера)

en: %s (application)
sr: %s (програм)

en: %s (library)
sr: %s (библиотека)

en: %s element could not be created
sr: Не могу да направим елемент %s

en: %s h
sr: %s сат(а)

en: %s h %s
sr: %s сат(а) %s

en: %s h %s min %s
sr: %s сат(а) %s минут(а) %s

en: %s in %s
sr: %s у %s

en: %s min
sr: %s минут(а)

en: %s: "%s"
sr: %s: „%s“

en: %s: %s free
sr: %s: %s је слободно

en: %s: %s of free space
sr: %s: %s слободног простора

en: %s: empty
sr: %s: празно

en: %s: not enough free space
sr: %s: нема довољно слободног простора

en: %s:%s min
sr: %s:%s минут(а)

en: (S)VCD successfully burned
sr: (С)ВЦД је успешно нарезан

en: (loading…)
sr: (учитавам…)

en: <Keep current values>
sr: <Задржи текуће вредности>

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
sr: Провера исправности ће започети чим убаците диск.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
sr: Не могу да направим датотеку на место одређено за привремене датотеке

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
sr: Датотека са овим називом већ постоји у фасцикли.  Уколико је замените преписаћете њен садржај на диску који ће бити нарезан.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
sr: Након умножавања података са тренутног диска потребно је да убаците нови диск за нарезивање.

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
sr: Једноставан програм за резање ЦД и ДВД дискова у Гном окружењу

en: A_ctivate
sr: _Укључи

en: About
sr: О програму

en: Ac_tivate All
sr: У_кључи све

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
sr: Укључите брзо брисање дискова уместо спорог, потпуног брисања

en: Add a 2 second pause after the track
sr: Додајте 2 секунде паузе после нумере

en: Add a splitting point
sr: Додај тачку поделе

en: Add files to the project
sr: Додајте датотеке у пројекат

en: Add the files stored in the clipboard
sr: Додајте датотеке из оставе

en: Additional song information
sr: Додатни подаци о нумери

en: Al_ways Add Such File
sr: _Увек додај такву датотеку

en: Al_ways Replace
sr: Увек заме_ни

en: Align left
sr: Поравнај на лево

en: Align right
sr: Поравнај на десно

en: All files
sr: Све датотеке

en: All files need to be analysed to complete this operation.
sr: Морам да прегледам све додате датотеке како бих извршио ову радњу.

en: All required applications and libraries are not installed.
sr: Нису инсталиране све потребне библиотеке и програми.

en: Allow DAO use
sr: Дозволи ДАО

en: Allow to add more data to the disc later
sr: Дозвољава касније додавање података на диск

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
sr: Дозвољава нарезивање датотека из „Фасцикла за израду дискова“ у Наутилусу

en: Allows files not stored locally to be burned
sr: Омогућава резање датотека које нису сачуване локално

en: Always K_eep
sr: _Увек задржи

en: An error occurred while detecting silences.
sr: Дошло је до грешке при тражењу тишина.

en: An error occurred while writing to disc
sr: Дошло је до грешке приликом нарезивања на диск

en: An image could not be created
sr: Не могу да направим одраз

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
sr: Направљен је одраз диска на локалном чврстом диску.
    Нарезивање ће започети чим убаците уписив диск.

en: An internal error occurred
sr: Дошло је до грешке унутар програма

en: An internal error occurred (%s)
sr: Дошло је до грешке унутар програма (%s)

en: An unknown error occurred
sr: Дошло је до непознате грешке

en: An unknown error occurred.
sr: Дошло је до непознате грешке.

en: Analysing "%s"
sr: Анализирам „%s“

en: Analysing audio files
sr: Анализирам звучне датотеке

en: Analysing files
sr: Анализирам датотеке

en: Analysing track %02i
sr: Анализирам нумеру %02i

en: Analysing video files
sr: Анализирам видео датотеке

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
sr: Чим убаците уписив диск започеће нарезивање. Уколико не желите да нарежете још један диск кликните на „Откажи“.

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
sr: Додавање нумера на диск није препоручљиво.

en: Artist
sr: Извођач

en: Artist:
sr: Извођач:

en: Aspect ratio:
sr: Однос размере:

en: Audi_o project
sr: _Звучни пројекат

en: Audio %s in %s
sr: Звук %s у %s

en: Audio CD successfully burned
sr: Звучни диск је успешно нарезан

en: Audio and data %s in %s
sr: Звук и подаци %s у %s

en: Audio and data disc (%s)
sr: Диск са звуком и подацима (%s)

en: Audio disc (%s)
sr: Звучни диск (%s)

en: Audio files
sr: Звучне датотеке

en: Autodetect
sr: Сам препознај

en: Average drive speed:
sr: Просечна брзина резања:

en: BACK COVER
sr: Задњи омот

en: Bac_kground Properties
sr: _Особине за позадину

en: Background Properties
sr: Особине позадине

en: Background properties
sr: Особине позадине

en: Bad argument
sr: Лош аргумент

en: Blank %s in %s
sr: Избриши %s у %s

en: Blank _Again
sr: Обриши _поново

en: Blank a disc
sr: Обришите убачени диск

en: Blank disc (%s)
sr: Празан диск (%s)

en: Blank this CD or DVD
sr: Обришите убачени ЦД или ДВД диск

en: Blanking
sr: Бришем

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
sr: Брише и форматира преписиве ДВД и БД дискове

en: Blu-ray disc
sr: Блу реј диск

en: Bold
sr: Подебљано

en: Brasero
sr: Бразеро

en: Brasero Disc Burner
sr: Бразеро писач дискова

en: Brasero Homepage
sr: Матична страница Бразера

en: Brasero Plugins
sr: Прикључци Бразера

en: Brasero can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
sr: Бразеро може да ствара, умножава и нарезује ЦД/ДВД података и звука. У потпуности подржава ЦД-ТЕКСТ, више сесија и жолиет проширења. Можете једноставно да превучете и да убаците датотеке из других месних програма или са удаљених дељених уређаја да бисте их нарезали на диск.

en: Brasero is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
sr: Бразеро је програм за резање ЦД/ДВД-а за Гномову радну површ. Осмишљен је да буде што једноставнији и има неке јединствене функције да омогући корисницима да лако и брзо направе своје дискове.

en: Brasero is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sr: Бразеро се расподељује у нади да ће бити од користи, али БЕЗ ИКАКВИХ ГАРАНЦИЈА; чак и без подразумеване гаранције КОРИСНОСТИ или ПРИЛАГОЂЕНОСТИ ОДРЕЂЕНОЈ НАМЕНИ.  Погледајте Гнуову општу јавну лиценцу за више детаља.

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sr: Бразеро је слободан програм; можете да га прослеђујете и/или мењате под одредбама Гнуове опште јавне лиценце коју је објавила задужбина слободног софтвера; било издања 2 те дозволе, или (према вашем мишљењу) било ког каснијег издања.

en: Brasero media burning library
sr: Бразерова библиотека за резање

en: Brasero notification
sr: Бразерова обавештења

en: Brasero optical media library
sr: Бразерова збирка оптичких медијума

en: Brasero project file
sr: Датотека Бразеровог пројекта

en: Brasero utilities library
sr: Збирка Бразерових алатки

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
sr: Бразеро ће симулирати нарезивање и, уколико симулација успе, наставити са стварним нарезивањем након 10 секунди

en: Brasero — %s (Audio Disc)
sr: Бразеро — %s (звучни диск)

en: Brasero — %s (Data Disc)
sr: Бразеро — %s (диск са подацима)

en: Brasero — %s (Video Disc)
sr: Бразеро — %s (видео диск)

en: Brasero — Disc Copy
sr: Бразеро — умножавање диска

en: Brasero — New Audio Disc Project
sr: Бразеро — нови звучни пројекат

en: Brasero — New Data Disc Project
sr: Бразеро — нови пројекат са подацима

en: Brasero — New Image File
sr: Бразеро — нови одраз

en: Brasero — New Video Disc Project
sr: Бразеро — нови видео пројекат

en: Broken symbolic link
sr: Неисправна симболичка веза

en: Browse the file system
sr: Разгледајте систем датотека

en: Burn _Contents…
sr: Нарежи _садржај…

en: Burn _Now
sr: Нарежи _сада

en: Burn _Several Copies
sr: Нарежи _више примерака

en: Burn _image
sr: Нарезивање _одраза

en: Burn an Image File
sr: Нарежите датотеку одраза

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
sr: Нарежите постојећи ЦД/ДВД одраз на диск

en: Burn as _Data
sr: Нарежи као _податак

en: Burn as _File
sr: Нарежи као _датотеку

en: Burn as _Image
sr: Нарежи као _одраз

en: Burn beyond the disc's reported capacity
sr: Нарежите више података од пријављеног капацитета диска

en: Burn the contents of the burn:// URI
sr: Нарезује садржај путање „burn://“

en: Burn the disc
sr: Нарежите диск

en: Burn the image directly _without saving it to disc
sr: _Нарежи одраз директно без писања на тврди диск

en: Burn the selection of files across several media
sr: Нарежите изабране датотеке на неколико празних дискова

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
sr: Нарезује изабрани пројекат и уклања га.
                                               Ова опција се углавном користи за обједињавање са другим програмима.

en: Burning (S)VCD
sr: Нарезујем (С)ВЦД

en: Burning CD
sr: Нарезујем ЦД

en: Burning CD/DVD
sr: Нарезујем ЦД/ДВД

en: Burning DVD
sr: Нарезујем ДВД

en: Burning Disc
sr: Нарезујем диск

en: Burning audio CD
sr: Нарезујем звучни диск

en: Burning data CD
sr: Нарезујем податаке на ЦД

en: Burning data DVD
sr: Нарезујем податаке на ДВД

en: Burning data disc
sr: Нарезујем податке на диск

en: Burning flags to be used
sr: Опције нарезивања

en: Burning image to CD
sr: Нарезујем одраз на ЦД

en: Burning image to DVD
sr: Нарезујем одраз на ДВД

en: Burning image to disc
sr: Нарезујем одраз на диск

en: Burning speed
sr: Брзина резања

en: Burning video DVD
sr: Нарезујем видео ДВД

en: Burning video disc
sr: Нарезујем видео на диск

en: Burns and blanks DVDs and BDs
sr: Нарезује и брише ДВД и БД дискове

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
sr: Нарезује, брише и форматира ЦД и ДВД дискове

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
sr: Нарезује, брише и форматира ЦД, ДВД и БД дискове

en: CD successfully copied
sr: ЦД је успешно умножен

en: CD-R
sr: Уписив ЦД

en: CD-ROM
sr: ЦД-РОМ

en: CD-RW
sr: Преписив ЦД

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
sr: Преписиви звучни дискови не раде исправно у старијим уређајима, а ЦД-ТЕКСТ неће бити уписан на њима.

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
sr: Преписив звучни диск можда неће радити у старијим ЦД уређајима.

en: CD/DVD Creator
sr: ЦД/ДВД Творац

en: CD/DVD Creator Folder
sr: Фасцикла за израду дискова

en: C_onfigure
sr: По_деси

en: C_ontinue
sr: _Настави

en: C_ontinue Burning
sr: _Настави нарезивање

en: Cancel loading current project
sr: Зауставите учитавање тренутног пројекта

en: Cdrdao image
sr: Cdrdao одраз

en: Center
sr: На средини

en: Centered
sr: На средини

en: Change _Extension
sr: _Промени наставак

en: Check _Again
sr: Провери _поново

en: Check data integrity of disc
sr: Проверите исправност података на диску

en: Check the data integrity on this CD or DVD
sr: Проверите исправност података на ЦД или ДВД диску

en: Checking file integrity
sr: Проверавам исправност датотека

en: Checks disc integrity after it is burnt
sr: Проверава исправност података на диску након нарезивања

en: Checks file integrities on a disc
sr: Проверава исправност датотека на диску

en: Choose an image
sr: Изаберите слику

en: Choose plugins for Brasero
sr: Изаберите прикључке за Бразеро

en: Cl_ose Without Saving
sr: Затвори _без чувања

en: Clear the slices preview
sr: Очисти преглед делова

en: Click here to burn all songs as regular tracks
sr: Изаберите ово да нарежете све песме као обичне нумере

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
sr: Изаберите ово да нарежете све одговарајуће песме као ДТС нумере

en: Click here to import its contents
sr: Кликните овде да увезете његов садржај

en: Click here to select a disc _image
sr: Кликните овде да изаберете _одраз диска

en: Click to close the side pane
sr: Кликни за сакривање бочне површи

en: Composer:
sr: Композитор:

en: Configure recording options
sr: Подесите опције за резање

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
sr: Садржи апсолутну путању фасцикле која је последња разгледана у потрази за одразима за нарезивање

en: Contains the list of additional plugins Brasero will use to burn discs. If set to NULL, Brasero will load them all.
sr: Садржи списак осталих прикључака које ће Бразеро користити за нарезивање дискова. Уколико ниједан није изабран, Бразеро ће учитати све прикључке.

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
sr: Садржи назив омиљеног инсталираног програма за нарезивање дискова. Биће коришћен уколико је могуће.

en: Contains the path to the directory where brasero should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
sr: Садржи путању до директоријума за чување привремених датотека. Уколико није постављено користи се подразумевани Глиб директоријум.

en: Continue with the current modified project
sr: Настави са тренутно измењеним пројектом

en: Converting toc file
sr: Претварам тоц датотеку

en: Converting video file to MPEG2
sr: Претварам видео датотеку у МПЕГ2

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
sr: Прилагођава звучне датотеке за упис на звучни диск

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
sr: Пребацује видео датотеке у формат спреман за видео ДВД

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
sr: Умножава видео ДВД заштићен ЦСС шифровањем у одраз диска

en: Copies any disc to a disc image
sr: Умножава било који диск у одраз

en: Copies, burns and blanks CDs
sr: Умножава, нарезује и брише ЦД дискове

en: Copy #%i has been burned successfully.
sr: Умножак #%i је успешно нарезан.

en: Copy CD/DVD
sr: Умножите ЦД и ДВД дискове

en: Copy Disc
sr: Умножи диск

en: Copy _Disc…
sr: _Умножи диск…

en: Copy a Disc
sr: Умножите диск

en: Copy a disc
sr: Умножава диск

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
sr: Умножава песме са звучног диска заједно са њиховим подацима

en: Copying CD
sr: Умножавам ЦД

en: Copying DVD
sr: Умножавам ДВД

en: Copying Disc
sr: Умножавам диск

en: Copying audio track
sr: Умножавам нумеру

en: Copying audio track %02d
sr: Умножавам нумеру %02d

en: Copying checksum file
sr: Умножавам датотеку за проверу

en: Copying data DVD
sr: Умножавам ДВД са подацима

en: Copying data track
sr: Умножавам нумеру са подацима

en: Copying disc
sr: Умножавам диск

en: Copying file
sr: Умножавам датотеку

en: Copying files locally
sr: Умножавам датотеке у рачунар

en: Copying video DVD
sr: Умножавам видео ДВД

en: Copyright %s
sr: Ауторско право — %s

en: Corrupted Files
sr: Оштећене датотеке

en: Cover Editor
sr: Уредник омота

en: Cover to use
sr: Омот за коришћење

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
sr: Направите 1:1 умножак диска

en: Create CDs and DVDs
sr: Направите ЦД и ДВД дискове

en: Create Co_ver
sr: Направи _омот

en: Create _DTS Tracks
sr: Направи _ДТС нумере

en: Create _Image
sr: _Направи одраз

en: Create _Regular Tracks
sr: Направи _обичне нумере

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
sr: Направите 1:1 умножак звучног или диска са подацима на други диск или као одраз на самом рачунару

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
sr: Направите ЦД/ДВД са било каквим подацима који могу бити читљиви једино на рачунару

en: Create a VCD
sr: Направи ВЦД

en: Create a Video Project
sr: Направите видео пројекат

en: Create a copy of this CD or DVD
sr: Нравите умножак убаченог ЦД или ДВД диска

en: Create a data CD/DVD
sr: Започиње нови ЦД/ДВД са подацима

en: Create a new empty folder
sr: Направите нову празну фасциклу

en: Create a new project
sr: Направите нови пројекат

en: Create a new project:
sr: Направите нови пројекат:

en: Create a traditional audio CD
sr: Направите традиционални звучни диск

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
sr: Направите традиционални звучни диск који ће бити читљив на музичким стубовима и рачунарима

en: Create a video DVD or an SVCD
sr: Направите видео ДВД или СВЦД диск

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
sr: Направите видео ДВД или СВЦД диск који можете прочитати на свим ТВ апаратима

en: Create an Audio Project
sr: Направите звучни пројекат

en: Create an SVCD
sr: Направи СВЦД

en: Create an image file instead of burning
sr: Прави одраз диска уместо нарезивања

en: Create and copy CDs and DVDs
sr: Правите и умножавајте ЦД и ДВД дискове

en: Creates disc images from a file selection
sr: Прави одраза диска од изабраних датотека

en: Creates disc images suitable for SVCDs
sr: Прави одраз прилагођен СВЦД дисковима

en: Creates disc images suitable for video DVDs
sr: Прави одраз диска спреман за видео ДВД

en: Creating Image
sr: Правим одраз

en: Creating checksum
sr: Правим суму за проверу

en: Creating checksum for image files
sr: Правим суму за проверу одраза

en: Creating file layout
sr: Правим распоред датотека

en: Creating image
sr: Правим одраз

en: Creating image checksum
sr: Правим суму за проверу одраза

en: Cue image
sr: Cue одраз

en: DEVICE PATH
sr: ПУТАЊА УРЕЂАЈА

en: DVD successfully copied
sr: ДВД је успешно умножен

en: DVD+R
sr: Уписив ДВД+

en: DVD+R dual layer
sr: Двослојни уписив ДВД+

en: DVD+RW
sr: Преписив ДВД+

en: DVD+RW dual layer
sr: Двослојни преписив ДВД+

en: DVD-R
sr: Уписив ДВД-

en: DVD-R dual layer
sr: Двослојни уписив ДВД-

en: DVD-RAM
sr: ДВД-РАМ

en: DVD-ROM
sr: ДВД-РОМ

en: DVD-RW
sr: Преписив ДВД-

en: D_ata project
sr: Пројекат _са подацима

en: Data %s in %s
sr: Подаци %s у %s

en: Data CD successfully burned
sr: ЦД са подацима је успешно нарезан

en: Data DVD successfully burned
sr: ДВД са подацима је успешно нарезан

en: Data could not be read (%s)
sr: Не могу да прочитам податке (%s)

en: Data could not be written (%s)
sr: Не могу да нарежем податке (%s)

en: Data disc (%s)
sr: Диск (%s)

en: Delete every occurrence of
sr: Обриши свако појављивање

en: Delete text
sr: Обриши текст

en: Description
sr: Опис

en: Design and print covers for CDs
sr: Направите и штампајте омоте за ЦД

en: Directories cannot be added to video or audio discs
sr: Не можете да додате директоријуме на видео или звучне дискове

en: Directory could not be created (%s)
sr: Не могу да направим директоријум (%s)

en: Directory to use for temporary files
sr: Директоријум за привремене датотеке

en: Disc Blanking
sr: Брисање диска

en: Disc Burner
sr: Резање дискова

en: Disc Burner and Copier
sr: Програм за резање и умножавање дискова

en: Disc Burning Setup
sr: Поставке за нарезивање диска

en: Disc Checking
sr: Провера диска

en: Disc Name:
sr: Назив диска:

en: Disc _copy
sr: _Умножавање дискова

en: Disc file
sr: Датотека диска

en: Disc image type:
sr: Врста одраза диска:

en: Discard the current modified project
sr: Одбаци тренутно измењени пројекат

en: Discard the current modified project ?
sr: Да одбацим тренутно измењени пројекат ?

en: Display debug statements on stdout for Brasero burn library
sr: Исписује поруке о грешкама у Бразеровим библиотекама за резање на стандардни излаз

en: Display debug statements on stdout for Brasero media library
sr: Приказује поруке о грешкама у Бразеровој медијској збирци на стандардном излазу

en: Display debug statements on stdout for Brasero utilities library
sr: Исписује стање прочишћавања у библиотеци Бразерових алатки на стандардни излаз

en: Display help
sr: Прикажите помоћ

en: Display options for Brasero media library
sr: Приказује опције Бразерове медијске збирке

en: Display options for Brasero-burn library
sr: Приказује опције Бразерове библиотеке за резање

en: Display options for Brasero-utils library
sr: Приказује могућности библиотеке Бразерових алатки

en: Display playlists and their contents
sr: Прикажите спискове нумера и њихов садржај

en: Display the projects recently opened
sr: Прикажите недавно отваране пројекте

en: Display video, audio and image preview
sr: Прикажите преглед видеа, звука и слика

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
sr: Да ли желите да додате „%s“ у избор користећи треће издање ISO9660 стандарда?

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
sr: Да ли заиста желите да додате „%s“ у избор?

en: Do you really want to blank the current disc?
sr: Да ли заиста желите да обришете диск?

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
sr: Да ли заиста желите да наставите са самосталном поделом?

en: Do you really want to choose this location?
sr: Да ли заиста желите да изаберете ово место?

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
sr: Да ли заиста желите да направите нови пројекат и занемарите тренутни?

en: Do you really want to empty the current project?
sr: Да ли заиста желите да испразните тренутни пројекат?

en: Do you really want to empty the slices preview?
sr: Да ли заиста желите да испразните преглед делова?

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
sr: Да ли заиста желите да задржите тренутни наставак уз назив одраза диска?

en: Do you really want to quit?
sr: Да ли заиста желите да изађете?

en: Do you really want to split the track?
sr: Да ли стварно желите да поделите нумеру?

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
sr: Да ли желите да додате видео датотеку „%s“?

en: Do you want to continue anyway?
sr: Да ли ипак желите да наставим?

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
sr: Да наставим без потпуне сагласности са Виндоузом?

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
sr: Да ли желите да направите диск из садржаја одраза или диск који садржи одраз?

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
sr: Да ли желите да направите звучни ЦД са ДТС нумерама?

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
sr: Да ли да занемарим изабране датотеке или да их додам у нови пројекат?

en: Do you want to import the session from "%s"?
sr: Да ли желите да увезете сесију из „%s“?

en: Do you want to replace "%s"?
sr: Да ли желите да замените „%s“?

en: Do you want to replace the disc and continue?
sr: Да ли да заменим диск и наставим упис?

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
sr: Да ли желите да тражите звучне датотеке унутар директоријума?

en: Do you want to search for video files inside the directory?
sr: Да ли желите да тражите видео датотеке унутар директоријума?

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
sr: Да ли желите да изаберете ново место за ову сесију или да покушам поново овде?

en: Don't connect to an already-running instance
sr: Не повезује се са већ покренутим Бразером

en: Downloading MD5 file
sr: Преузимам МД5 датотеку

en: Drag or copy files below to write them to disc
sr: Овде превуците или умножите ставке за резање на диск

en: E_ject
sr: И_збаци

en: E_mpty Project
sr: _Испразни пројекат

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
sr: Уредите податке о нумери (почетак, крај, аутор, итд.)

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
sr: Уредите податке о видеу (почетак, крај, аутор, итд.)

en: Eject Disc
sr: Избаците диск

en: Eject a disc
sr: Избаците диск

en: Ejecting medium
sr: Избацујем диск

en: Empty
sr: Празно

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
sr: Пражњење пројекта ће уклонити датотеке које су већ додате. Сав посао ће бити изгубљен. Датотеке неће бити уклоњене са њихових путања, само више неће бити приказане овде.

en: Enable file preview
sr: Укључује преглед датотека

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
sr: Укључи опцију „--driver generic-mmc-raw“ (погледајте упутство за „cdrdao“)

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
sr: Укључи опцију „-immed“ (погледајте упутство за „cdrecord“)

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
sr: Укључи опцију „-immed“ (погледајте упутство за „wodim“)

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
sr: Укључи „-immed“ уз „cdrecord“

en: Enabled
sr: Укључен

en: End
sr: Крај

en: Error parsing playlist "%s".
sr: Грешка обраде списка нумера „%s“.

en: Error while blanking.
sr: Грешка приликом брисања.

en: Error while burning.
sr: Грешка приликом нарезивања.

en: Error while getting duration
sr: Грешка при добављању трајања

en: Error while loading the project
sr: Грешка током учитавања пројекта

en: Error while loading the project.
sr: Грешка током учитавања пројекта.

en: Error while padding file (%s)
sr: Грешка у допуњавању датотеке (%s)

en: Error while reading video DVD (%s)
sr: Грешка при читању видео ДВД-а (%s)

en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session" command
sr: Грешка приликом добављања кључа за шифровање. Можете решити овај проблем тако што ћете у терминалу да поставите исправан ДВД код региона за ваш ЦД/ДВД уређај наредбом „regionset %s“ или тако што ћете да покрените Бразеро наредбом „DVDCSS_METHOD=наслов brasero --no-existing-session“

en: Estimated drive speed:
sr: Тренутна брзина резања:

en: Estimated project size: %s
sr: Процењена величина: %s

en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
sr: Преостало време: %02i:%02i:%02i

en: Estimated size: %s
sr: Процењена величина: %s

en: FRONT COVER
sr: Предњи омот

en: Favourite burn engine
sr: Омиљени програм за нарезивање

en: File
sr: Датотека

en: File "%s" could not be opened
sr: Не могу да отворим датотеку „%s“

en: File "%s" could not be opened (%s)
sr: Не могу да отворим датотеку „%s“ (%s)

en: File Checksum
sr: Сума провере датотека

en: File Downloader
sr: Преузимање датотека

en: File Renaming
sr: Преименовање датотека

en: Files
sr: Датотеке

en: Filter Options
sr: Опције занемаривања

en: Filter _broken symbolic links
sr: Занемари _оштећене симболичке везе

en: Filter _hidden files
sr: Занемари _скривене датотеке

en: Filtering options
sr: Опције занемаривања

en: Finalizing
sr: Завршавам

en: Font family and size
sr: Врста и величина словног лика

en: Force Brasero to display the project selection page
sr: Приморава програм да прикаже страницу за избор пројекта

en: Format used mostly in Europe
sr: Формат који се највише користи у Европи

en: Format used mostly on the North American continent
sr: Формат који се највише користи у Северној Америци

en: Formatting disc
sr: Форматирам диск

en: Frames (1 second = 75 frames)
sr: Кадрова (1 секунда = 75 кадра)

en: Generates .cue files from audio
sr: Ствара „.cue“ датотеке из звука

en: Genre
sr: Жанр

en: Getting size
sr: Прибављам величину

en: Gives the length of the pause that should follow the track
sr: Одређује трајање паузе након нумере

en: Hashing algorithm to be used:
sr: Алгоритам за шифровање:

en: Hidden file
sr: Скривена датотека

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
sr[0]: _Сакриј списак занемарених датотека (%d датотека)
sr[1]: _Сакриј списак занемарених датотека (%d датотеке)
sr[2]: _Сакриј списак занемарених датотека (%d датотека)
sr[3]: _Сакриј списак занемарених датотека (%d датотека)

en: Horizontal gradient
sr: Водоравни прелив

en: Hours
sr: Сати

en: ISO9660 image
sr: ISO9660 одраз

en: I_mport
sr: _Увези

en: I_mport %s
sr: _Увези %s

en: I_mport Session
sr: У_вези сесију

en: I_nsert a Pause
sr: У_метни паузу

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
sr: Ако изаберете да направите нови празан пројекат, све измене ће бити изгубљене.

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
sr: Ако изаберете да направите нови празан пројекат, изабране датотеке ће бити одбачене.

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
sr: Уколико изаберете да га задржите, програми можда неће исправно препознати врсту датотеке.

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
sr: Ако не сачувате, измене ће бити трајно изгубљене.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
sr: У супротном их нећете видети (иако су оне и даље читљиве).

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
sr: Уколико их увезете, моћи ћете да их видите и користите након што нарежете изабране датотеке на диск.

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
sr: Уколико поделите нумеру, дужина нове нумере ће бити краћа од 6 секунди и биће обложена.

en: Image Burning Setup
sr: Подешавање за резање одраза

en: Image Checksum
sr: Сума за проверу одраза

en: Image File
sr: Датотека одраза

en: Image of CD successfully created
sr: Одраз ЦД диска је успешно направљен

en: Image of DVD successfully created
sr: Одраз ДВД диска је успешно направљен

en: Image path:
sr: Путања до слике:

en: Image style:
sr: Врста слике:

en: Image successfully burned to CD
sr: Одраз је успешно нарезан на ЦД

en: Image successfully burned to DVD
sr: Одраз је успешно нарезан на ДВД

en: Image successfully created
sr: Одраз је успешно направљен

en: Image type:
sr: Врста одраза:

en: Images
sr: Слике

en: Import %s
sr: Увези %s

en: Impossible to link plugin pads
sr: Не могу да повежем подлоге прикључака

en: Impossible to retrieve local file path
sr: Не могу да добавим путању до локалне датотеке

en: Impossible to retrieve speeds
sr: Не могу да утврдим брзине

en: Impossible to split more than one song at a time
sr: Не могу да поделим више нумера одједном

en: Incompatible command line options used.
sr: Употребљене су неподржане опције линије наредби.

en: Insert
sr: Уметни

en: Insert number sequence at beginning
sr: Уметни број секвенце на почетку

en: Insert text
sr: Уметни текст

en: Interrupting the process may make disc unusable.
sr: Прекидање овог процеса може учинити диск нечитљивим.

en: Invalid address
sr: Неисправна адреса

en: Invalid command
sr: Неисправна наредба

en: Invalid field in command
sr: Погрешно поље у наредби

en: Invalid parameter in command
sr: Неисправан параметар у наредби

en: Invalid track mode
sr: Неисправан режим стазе

en: It does not appear to be a valid ISO image
sr: Ово не изгледа као исправан ИСО одраз

en: It does not exist at the specified location
sr: Не постоји на наведеном месту

en: It does not seem to be a valid Brasero project
sr: Ово не изгледа као исправан Бразеров пројекат

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
sr: Ово не изгледа као исправан одраз диска или „cue“ датотека.

en: It is a recursive symlink
sr: Ово је дубинска симболичка веза

en: Italic
sr: Искошено

en: Key not established
sr: Кључ није успостављен

en: Last _Unsaved Project
sr: Последњи _несачувани пројекат

en: Last session import failed
sr: Није успео увоз последње сесије

en: Leave the disc _open to add other files later
sr: _Остави отворен диск за касније додавање датотека

en: Length
sr: Трајање

en: Let you choose your new project
sr: Дозвољава да изаберете нови пројекат

en: Load the last project that was not burned and not saved
sr: Учитајте последњи пројекат који није нарезан или сачуван

en: Location for Image File
sr: Путања до датотеке са одразом

en: Location for Temporary Files
sr: Путања до привремених датотека

en: Location for _Temporary Files
sr: Пу_тања до привремених датотека

en: MD5
sr: МД5

en: M_ethod:
sr: _Начин:

en: Make _More Copies
sr: _Направи још примерака

en: Make _Several Copies
sr: Направи _више примерака

en: Make sure another application is not using it
sr: Проверите да га не користи неки други програм

en: Make sure the appropriate codec is installed
sr: Уверите се да је инсталиран потребан кодек

en: Maximum speed
sr: Највећа брзина

en: Medium Icon
sr: Слика за диск

en: Menu
sr: Изборник

en: Mer_ge
sr: _Споји

en: Merge a selected slice with the next selected one
sr: Спојите изабрани део са наредним изабраним

en: Merging data is impossible with this disc
sr: Не можете да додате податке на овај диск

en: Method to be used to split the track
sr: Начин за поделу стазе

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
sr: Најмањи однос пуњења међумеморије уређаја (у %%) (погледајте упутство за „cdrecord“):

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
sr: Најмањи однос пуњења међумеморије уређаја (у %) (погледајте упутство за „wodim“):

en: Minutes
sr: Минута

en: Movies
sr: Филмови

en: Native _format
sr: Изворни _формат

en: Ne_ver Add Such File
sr: _Никад не додај такву датотеку

en: New _Audio Project
sr: Нови _звучни пројекат

en: New _Data Project
sr: Нови пројекат са _подацима

en: New _Folder
sr: Нова _фасцикла

en: New _Video Project
sr: Нови _видео пројекат

en: New disc in the burner holding the source disc
sr: Изворни диск у истом уређају као и циљни

en: New folder
sr: Нова фасцикла

en: New folder %i
sr: Нова фасцикла %i

en: No MD5 file was given.
sr: Није одређена МД5 датотека.

en: No burner specified
sr: Није изабран уређај за нарезивање

en: No checksum file could be found on the disc
sr: Не постоји датотека за проверу суме на диску

en: No disc available
sr: Нема доступних дискова

en: No file
sr: Нема датотеке

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
sr[0]: Датотека не може бити додата (%i изабрана датотека)
sr[1]: Датотеке не могу бити додате (%i изабране датотеке)
sr[2]: Датотеке не могу бити додате (%i изабраних датотека)
sr[3]: Датотека не може бити додата (%i изабрана датотека)

en: No file filtered
sr: Нема занемарених датотека

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
sr[0]: Датотека није подржана (%i изабрана датотека)
sr[1]: Датотеке нису подржане (%i изабране датотеке)
sr[2]: Датотеке нису подржане (%i изабраних датотека)
sr[3]: Датотека није подржана (%i изабрана датотека)

en: No file selected
sr: Датотека није изабрана

en: No format for the temporary image could be found
sr: Не постоји формат за привремени одраз диска

en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
sr: Није нађен родитељски директоријум у стаблу путање „%s“

en: No path was specified for the image output
sr: Није одређена путања за излазни одраз

en: No preview
sr: Нема прегледа

en: No recently used project
sr: Нема скорашњих пројеката

en: No silence could be detected
sr: Не могу да нађем тишину

en: No source drive specified
sr: Није изабран изворни уређај

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
sr: Подаци о нумери (извођау, композитору, ...) неће бити нарезани на диск.

en: Normalization
sr: Нормализација

en: Normalizing tracks
sr: Нормализујем нумере

en: Not enough space available on the disc
sr: Нема довољно слободног простора на диску

en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
sr: Нема довољно простора на диску (%s је доступно за %s)

en: Not enough space available on the disc in "%s".
sr: Нема довољно слободног простора на диску у „%s“.

en: Number files according to a pattern
sr: Нумериши датотеке према шаблону

en: Number of Songs
sr: Број нумера

en: Ongoing blanking process
sr: Текући процес брисања

en: Ongoing burning process
sr: Текуће процес нарезивања

en: Ongoing checksumming operation
sr: Текући процес провере суме

en: Ongoing copying process
sr: Текући процес умножавања

en: Only _Append
sr: Само _додај

en: Only one option can be given at a time
sr: Можете задати само једну наредбу одједном

en: Only one track at a time can be checked
sr: Можете проверити само једну нумеру одједном

en: Open Project
sr: Отворите пројекат

en: Open a New Window
sr: Отворите нови прозор

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
sr: Отвара пројекат са подацима додајући путање дате у линији наредби

en: Open a project
sr: Отворите пројекат

en: Open a video project adding the URIs given on the command line
sr: Отвара видео пројекат додајући путање дате у линији наредби

en: Open an MD5 file
sr: Отворите МД5 датотеку

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
sr: Отвара звучни пројекат додајући путање дате у линији наредби

en: Open the blank disc dialog
sr: Отвара прозорче за брисање диска

en: Open the check disc dialog
sr: Отвара прозорче за проверу диска

en: Open the selected files
sr: Отворите изабране датотеке

en: Open the selected video
sr: Отвори изабрани видео

en: Open the specified playlist as an audio project
sr: Отвара списак нумера као звучни пројекат

en: Open the specified project
sr: Отвара наведени пројекат

en: Options
sr: Могућности

en: Options for plugin %s
sr: Опције прикључка „%s“

en: Outrange address
sr: Адреса је ван опсега

en: PATH
sr: ПУТАЊА

en: PATH TO COVER
sr: ПУТАЊА ДО ОМОТА

en: PATH TO DEVICE
sr: ПУТАЊА ДО УРЕЂАЈА

en: PATH TO IMAGE
sr: ПУТАЊА ДО ОДРАЗА

en: PLAYLIST
sr: СПИСАК ПЕСАМА

en: PROJECT
sr: ПРОЈЕКАТ

en: P_lugins
sr: При_кључци

en: P_review
sr: _Преглед

en: Paste files
sr: Убаци датотеке

en: Pause
sr: Паузирај

en: Pause length:
sr: Дужина паузе:

en: Pick a Color
sr: Изаберите боју

en: Playlists
sr: Спискови нумера

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
sr: Не можете да додате листе на видео или звучне дискове

en: Please add files to the project.
sr: Додајте датотеке у пројекат.

en: Please add files.
sr: Додајте датотеке.

en: Please add songs to the project.
sr: Додајте нумере у пројекат.

en: Please add songs.
sr: Додајте песме.

en: Please add videos.
sr: Додајте видео.

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
sr: Изаберите други ЦД или ДВД или убаците нови.

en: Please eject the disc and reload it.
sr: Избаците диск и поново га учитајте.

en: Please eject the disc from "%s" manually.
sr: Молим избаците диск из „%s“.

en: Please insert a disc holding data.
sr: Убаците диск који садржи податке.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
sr: Убаците диск који није заштићен од умножавања.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
sr: Убаците преписив диск који садржи податке.

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
sr: Убаците уписив ЦД или ДВД уколико не желите да направите одраз диска.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
sr: Убаците уписив ЦД или ДВД са најмање %i MiB слободног простора.

en: Please insert a writable CD or DVD.
sr: Убаците уписив ЦД или ДВД диск.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
sr: Убаците уписив ЦД са најмање %i MiB слободног простора.

en: Please insert a writable CD.
sr: Убаците уписив ЦД.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
sr: Убаците уписив ДВД са најмање %i MiB слободног простора.

en: Please insert a writable DVD.
sr: Убаците уписив ДВД.

en: Please install the following manually and try again:
sr: Инсталирајте следеће алате и покушајте поново:

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
sr: Инсталирајте потребне програме и библиотеке и покушајте поново:

en: Please only add files with video content
sr: Додајте само датотеке са видео садржајем

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
sr: Поново убаците диск у ЦД/ДВД уређај.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
sr: Замените диск оним који већ садржи податке.

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
sr: Замените диск преписивим диском који садржи податке.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
sr: Замените диск подржаним ЦД или ДВД диском.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
sr: Замените диск уписивим ЦД или ДВД диском са најмање %i MiB слободног простора.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
sr: Замените диск уписивим ЦД или ДВД диском.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
sr: Замените диск уписивим ЦД диском са најмање %i MiB слободног простора.

en: Please replace the disc with a writable CD.
sr: Замените тренутни диск уписивим ЦД диском.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
sr: Замените диск уписивим ДВД диском са најмање %i MiB слободног простора.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
sr: Замените диск уписивим ДВД диском.

en: Please select a disc image.
sr: Изаберите одраз диска.

en: Please set it manually
sr: Унесите ово ручно

en: Please type "%s --help" to see all available options
sr: Упишите „%s --help“ за списак доступних опција

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
sr: Сачекајте док не проценим величину података.

en: Please wait while the project is loading.
sr: Сачекајте док се пројекат учита.

en: Plugin
sr: Прикључак

en: Preparing to copy audio disc
sr: Припремам се да умножим звучни диск

en: Preparing to write
sr: Припремам се за писање

en: Print
sr: Штампај

en: Process "%s" ended with an error code (%i)
sr: Процес „%s“ се завршио са грешком (%i)

en: Progress
sr: Напредак

en: Properties of %s
sr: Поставке за %s

en: Quit Brasero
sr: Изађите из Бразера

en: R_ename…
sr: _Преименуј…

en: Re_move All
sr: У_клони све

en: Re_place symbolic links
sr: Замени симболичке _везе

en: Read options could not be created
sr: Не могу да направим опције за читање

en: Readcd/Readom image
sr: Readcd/Readom одраз

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
sr: Право нарезивање диска ће почети за 10 секунди.

en: Recent projects:
sr: Скорашњи пројекти:

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
sr: Нарезивање нумера на преписив диск није препоручљиво.

en: Recursive symbolic link
sr: Дубинска симболичка везе

en: Remove all files from the project
sr: Уклоните све датотеке из пројекта

en: Remove silences
sr: Уклони тишине

en: Remove the selected files from the project
sr: Уклоните изабране датотеке из пројекта

en: Remove the selected slices
sr: Уклони изабране делове

en: Remove the selected videos from the project
sr: Уклоните изабране видео датотеке из пројекта

en: Rename the selected file
sr: Преименујте изабрану датотеку

en: Rename to
sr: Преименуј у

en: Renaming mode
sr: Режим преименовања

en: Replace symbolic links by their targets
sr: Замењује симболичке везе њиховим метама

en: Restore the selected files
sr: Вратите изабране датотеке

en: Retrieving DVD keys
sr: Прикупљам ДВД кључеве

en: Retrieving image format and size
sr: Преузимам величину и формат одраза

en: Rewritable Blu-ray disc
sr: Преписив Блу реј диск

en: SHA1
sr: СХА1

en: SHA256
sr: СХА256

en: SIDES
sr: Стране

en: SVCD image
sr: СВЦД одраз

en: Save Current Project
sr: Сачувајте текући пројекат

en: Save Current Session
sr: Сачувај тренутну сесију

en: Save _As…
sr: Сачувај _као…

en: Save current project
sr: Сачувајте текући пројекат

en: Save current project to a different location
sr: Сачувајте текући пројекат на друго место

en: Save project as a Brasero audio project
sr: Сачувај као Бразеров звучни пројекат

en: Save project as a PLS playlist
sr: Сачувај пројекат као ПЛС списак нумера

en: Save project as a plain text list
sr: Сачувај пројекат као списак обичног текста

en: Save project as an M3U playlist
sr: Сачувај пројекат као М3У списак нумера

en: Save project as an XSPF playlist
sr: Сачувај пројекат као ИксСПФ списак нумера

en: Save project as an iriver playlist
sr: Сачувај пројекат као Иривер списак нумера

en: Save the changes of current project before closing?
sr: Да сачувам измене текућег пројекта пре затварања?

en: Scaled
sr: Раширено

en: Search _Directory
sr: Претражи _директоријум

en: Searching for available discs
sr: Тражим доступне дискове

en: Seconds
sr: Секунди

en: Select Disc Image
sr: Изаберите одраз диска

en: Select Files
sr: Изаберите датотеке

en: Select Playlist
sr: Изаберите списак нумера

en: Select a disc
sr: Изаберите диск

en: Select a disc image to write
sr: Изаберите одраз диска за нарезивање

en: Select a disc to write to
sr: Изаберите диск за нарезивање

en: Select disc to copy
sr: Изаберите диск за умножавање

en: Select one song only please.
sr: Изаберите само једну нумеру.

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
sr: Изаберите датотеке које желите да повратите притиском на дугме „Поврати“

en: Set Bac_kground Properties
sr: Постави _особине за позадину

en: Set a horizontal layout
sr: Подесите водоравни распоред

en: Set a vertical layout
sr: Подесите усправни распоред

en: Set the directory where to store temporary files
sr: Подесите директоријум за смештај привремених датотека

en: Set the drive to be used for burning
sr: Поставља уређај који ће бити коришћен за нарезивање

en: Set the options for file filtering
sr: Подесите опције за занемаривање датотека

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
sr: Поставите на 0 за „MD5“, на 1 за „SHA1“ или на 2 за „SHA256“

en: Sets consistent sound levels between tracks
sr: Подешава исту јачину звука у свим нумерама

en: Should Nautilus extension output debug statements
sr: Да ли проширење Наутилуса да исписује поруке о уклањању грешака

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
sr: Да ли ће проширење Наутилуса да исписује поруке о уклањању грешака? Изаберите ову опцију ако то желите.

en: Should brasero filter broken symbolic links
sr: Да ли Бразеро да занемари оштећене симболичке везе

en: Should brasero filter broken symbolic links. Set to true, brasero will filter broken symbolic links.
sr: Да ли ће Бразеро да занемари оштећене симболичке везе. Изаберите ову опцију, и Бразеро неће узимати у обзир оштећене симболичке везе.

en: Should brasero filter hidden files
sr: Да ли Бразеро да занемари скривене датотеке

en: Should brasero filter hidden files. Set to true, brasero will filter hidden files.
sr: Да ли ће Бразеро да занемари скривене датотеке. Изаберите ову опцију, и Бразеро неће узимати у обзир скривене датотеке.

en: Should brasero replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, brasero will replace symbolic links.
sr: Да ли ће Бразеро да замени симболичке везе њиховим циљним датотекама. Изаберите ову опцију, и Бразеро ће заменити симболичке везе.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
sr: Да ли да преименујем датотеке ради сагласности са Виндоузом?

en: Show a side pane along the project
sr: Прикажите бочну површ уз пројекат

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
sr[0]: _Прикажи списак занемарених датотека (%d датотека)
sr[1]: _Прикажи списак занемарених датотека (%d датотеке)
sr[2]: _Прикажи списак занемарених датотека (%d датотека)
sr[3]: Прика_жи списак занемарених датотека (%d датотека)

en: Simulation of (S)VCD burning
sr: Симулација нарезивања (С)ВЦД диска

en: Simulation of CD copying
sr: Симулација умножавања ЦД-а

en: Simulation of audio CD burning
sr: Симулација нарезивања звучног диска

en: Simulation of data CD burning
sr: Симулација нарезивања података на ЦД

en: Simulation of data DVD burning
sr: Симулација нарезивања података на ДВД

en: Simulation of data DVD copying
sr: Симулација умножавања података на ДВД-а

en: Simulation of data disc burning
sr: Симулација нарезивања података на диск

en: Simulation of disc copying
sr: Симулација умножавања диска

en: Simulation of image to CD burning
sr: Симулација нарезивања одраза на ЦД

en: Simulation of image to DVD burning
sr: Симулација нарезивања одраза на ДВД

en: Simulation of image to disc burning
sr: Симулација нарезивања одраза на диск

en: Simulation of video DVD burning
sr: Симулација нарезивања видеа на ДВД

en: Simulation of video disc burning
sr: Симулација нарезивања видеа на диск

en: Size
sr: Величина

en: Size Estimation
sr: Процена величине

en: Size mismatch
sr: Величина се не поклапа

en: Slices Preview
sr: Преглед делова

en: Slicing Method
sr: Начин деобе

en: Solid color
sr: Једнобојно

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
sr: Неке датотеке немају одговарајуће називе како би диск био сагласан са Виндоузом.

en: Some files have invalid filenames
sr: Неке датотеке имају неисправне називе

en: Some files may be corrupted on the disc
sr: Неке датотеке на диску су можда оштећене

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
sr: Неке изабране песме је могуће нарезати као ДТС.
    Ова врста звучног диска омогућава висок квалитет снимка, али се може слушати само на одређеним уређајима.
    Напомена: на ДТС песмама неће бити нормализовна јачина звука.

en: Song Information
sr: Подаци о нумери

en: Song end:
sr: Крај нумере:

en: Song information for track %02i
sr: Подаци о нумери %02i

en: Song start:
sr: Почетак нумере:

en: Song titles
sr: Наслови нумера

en: Space
sr: Место

en: Split
sr: Подели

en: Split Track
sr: Подели нумеру

en: Split the selected track
sr: Поделите изабрану нумеру

en: Split this track every
sr: Подели ову нумеру сваких

en: Split this track in
sr: Подели ову нумеру на

en: Split track for each silence
sr: Подели нумеру за сваку тишину

en: Split track in a fixed number of parts
sr: Подели нумеру на исти број делова

en: Split track in parts with a fixed length
sr: Подели нумеру на делове исте дужине

en: Split track manually
sr: Ручно подели нумеру

en: Start
sr: Почетак

en: Start and stop playing
sr: Пусти и заустави

en: Start burning immediately.
sr: Одмах започиње резање.

en: Start to burn the contents of the selection
sr: Започните резање изабраног садржаја

en: Starting to record
sr: Започињем нарезивање

en: Substitute text
sr: Замени текст

en: Success
sr: Успешно

en: Temporary files
sr: Привремене датотеке

en: Text color
sr: Боја текста

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
sr: На овај начин ће старе датотеке из претходне сесије бити употребљиве након резања.

en: The XID of the parent window
sr: ИксИБ родитељског прозора за Бразеро

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Brasero can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
sr: Поддиректоријум овог директоријума ће имати 7 родитељска директоријума.
    Бразеро може да направи одраз са оваквом структуром и да га нареже на диск, али можда нећете моћи да прочитате диск на свим оперативним системима.
    Примедба: Оваква структура датотека је подржана на Линуксу.

en: The contents of the project changed since it was saved.
sr: Садржај пројекта је промењен од последњег чувања.

en: The currently inserted disc could not be blanked.
sr: Не могу да обришем диск који сте убацили.

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
sr: Подаци су превелики за један диск па је потребно да уклоните неке датотеке.
    Можете да користите ову могућност уколико користите ЦД од 90 или 100 минута који није исправно препознат па је потребно прекорачење величине за нарезивање.
    ПРИМЕДБА: Ова опција може изазвати неуспешно нарезивање.

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
sr: Има превише података за један диск чак и уз могућност прекорачења величине.

en: The device timed out
sr: Време уређаја је истекло

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
sr: Не могу да избацим диск, иако је то неопходно како бих наставио тренутну радњу.

en: The disc in "%s" cannot be ejected
sr: Не могу да избацим диск из „%s“

en: The disc in "%s" is empty.
sr: Диск у „%s“ је празан.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
sr: Диск у „%s“ није преписив.

en: The disc in "%s" is not supported.
sr: Диск у „%s“ није подржан.

en: The disc in "%s" is not writable.
sr: Диск у „%s“ није уписив.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
sr: Диск у „%s“ мора бити поново учитан.

en: The disc in the drive holds data.
sr: Убачени диск садржи податке.

en: The disc is not supported
sr: Диск није подржан

en: The disc is ready for use.
sr: Диск је спреман за употребу.

en: The disc mount point could not be retrieved
sr: Не могу да пронађем путању за монтирање

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
sr: Морате поново да учитате диск пре нарезивања

en: The disc was successfully blanked.
sr: Диск је успешно обрисан.

en: The drive address could not be retrieved
sr: Не могу да очитам адресу уређаја

en: The drive cannot be locked (%s)
sr: Не могу да закључам уређај (%s)

en: The drive cannot burn
sr: Уређај не може да нарезује дискове

en: The drive has no rewriting capabilities
sr: Уређај не подржава преписиве дискове

en: The drive is busy
sr: Уређај је заузет

en: The drive is empty
sr: Уређај је празан

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
sr: Уређај са изворним диском се такође користи и за нарезивање новог диска.

en: The file does not appear to be a playlist
sr: Датотека не изгледа као списак нумера

en: The file integrity check could not be performed.
sr: Није могуће извршити проверу исправности датотеке.

en: The file integrity check was performed successfully.
sr: Провера исправности датотеке је успешно обављена.

en: The file is empty
sr: Датотека је празна

en: The file is not stored locally
sr: Датотека није ускладиштена локално

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
sr: Систем датотека на овом диску не подржава велике датотеке (преко 2 GiB).
    Ово може да буде проблем при нарезивању на ДВД или стварању великих одраза.

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
sr: Изабрани систем датотека за чување привремених одраза не подржава датотеке веће од 2 GiB

en: The following files appear to be corrupted:
sr: Следеће датотеке изгледају оштећене:

en: The format of the disc image could not be identified
sr: Не могу да одредим врсту одраза диска

en: The image could not be created at the specified location
sr: Не могу да направим одраз на изабраном месту

en: The image could not be loaded.
sr: Не могу да учитам слику.

en: The last browsed folder while looking for images to burn
sr: Последња разгледана фасцикла у време претраге за одразима за нарезивање

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
sr: Изабрано место за складиште нема довољно слободног простора за смештање одраза диска

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
sr: Изабрано место за складиште нема довољно слободног простора за смештање одраза (потребно је %ld MiB)

en: The operation cannot be performed.
sr: Не могу да извршим ову радњу.

en: The priority value for the plugin
sr: Вредност значаја прикључка

en: The project "%s" does not exist
sr: Не постоји пројекат „%s“

en: The project could not be opened
sr: Не могу да отворим пројекат

en: The project is empty
sr: Пројекат је празан

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
sr: Пројекат је превелик за диск и зато морате да уклоните неке датотеке.
    Можете да користите ову могућност уколико користите ЦД од 90 или 100 минута који није исправно препознат па је потребно укључити прекорачење величине за нарезивање.
    Напомена: Ова опција може изазвати неуспешно нарезивање.

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
sr: Пројекат је превелик за овај диск и уз могућност прекорачења величине.

en: The session could not be imported.
sr: Не могу да увезем сесију.

en: The simulation was successful.
sr: Симулација је била успешна.

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
sr: Величина датотеке прелази 2 GiB. Ово није подржано првим и другим (најкоришћенијим) издањима ISO9660 стандарда.
    Препоручљиво је да користите треће издање ISO9660 стандарда који је подржан од стране већине оперативних система, укључујући Линукс и сва издања Виндоуза.
    Изузетак је МекОС Икс који не може да чита треће издање овог стандарда.

en: The size of the volume could not be retrieved
sr: Не могу да одредим величину диска

en: The speed to be used
sr: Брзина уписа података

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
sr: Систем је сувише спор за резање диска овом брзином. Пробајте да смањите брзину

en: The track is shorter than 6 seconds
sr: Нумера је краћа од 6 секунди

en: The track wasn't split.
sr: Нумера није подељена.

en: The track will be padded at its end.
sr: Нумери ће бити уметнут завршетак.

en: The type of checksum used for files
sr: Врста суме за проверу датотека

en: The type of checksum used for images
sr: Врста суме за проверу одраза

en: The version of "%s" is too old
sr: Ово издање „%s“ је застарело

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
sr: Већ постоје датотеке на диску. Желите ли да их увезете?

en: There are no files to write to disc
sr: Нема датотека за нарезивање на диск

en: There are no songs to write to disc
sr: Нема песама за нарезивање на диск

en: There are no videos to write to disc
sr: Нема видеа за нарезивање на диск

en: There are some files left to burn
sr: Неке датотеке су преостале за нарезивање

en: There are some more songs left to burn
sr: Неке песме су преостале за нарезивање

en: There are some more videos left to burn
sr: Неки видео снимци су преостали за нарезивање

en: There is no disc in "%s".
sr: Нема диска у „%s“.

en: There is no inserted disc to copy.
sr: Није убачен диск за умножавање.

en: There is no selected disc image.
sr: Није изабран одраз диска.

en: There is no space left on the device
sr: Нема више простора на уређају

en: There is no track to burn
sr: Нема стазе за нарезивање

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
sr: Изабрана је само једна датотека („%s“). Ово је одраз диска, који можете нарезати

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
sr: Изабрана је само једна датотека („%s“). Ово је одраз, који можете нарезати на диск.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
sr: Изгледа да нема оштећених датотека на диску

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
sr: Ово је видео датотека, те ће само њен звучни део бити нарезан на диск.

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
sr: Податак ће бити нарезан на диск као ЦД-Текст. Тако може бити прочитан и приказан на неким ЦД уређајима.

en: This is not supported by the current active burning backend.
sr: Ово није подржано тренутно изабраним програмима за нарезивање.

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
sr: Ова вредност представља опције које су биле последњи пут коришћене.

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
sr: Ова вредност представља брзину уписа која је била последњи пут коришћена.

en: This version of genisoimage is not supported
sr: Није подржано ово „genisoimage“ издање

en: This version of mkisofs is not supported
sr: Није подржано ово „mkisofs“ издање

en: This will remove all previous results.
sr: Ово ће уклонити све претходне резултате.

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
sr: Ови називи ће бити промењени и скраћени на 64 знака.

en: Tiled
sr: Поплочано

en: Title
sr: Наслов

en: Title:
sr: Наслов:

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
sr: Да додате датотеке у пројекат кликните на дугме „Додај“ или их превуците овде

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
sr: Да уклоните датотеке из пројекта изаберите их и кликните на дугме „Уклони“ или притисните тастер „Обриши“

en: Total time: %02i:%02i:%02i
sr: Протекло време: %02i:%02i:%02i

en: Track
sr: Нумера

en: Track length:
sr: Трајање нумере:

en: Transcoding "%s"
sr: Прекодирам „%s“

en: Transcoding song
sr: Прекодирам песме

en: Type
sr: Врста

en: Type mismatch
sr: Врста се не поклапа

en: URI of an image file to burn (autodetected)
sr: Путања до одраза (самопрепознато)

en: Underline
sr: Подвучено

en: Unknown character encoding
sr: Непознато кодирање знакова

en: Unknown error
sr: Непозната грешка

en: Unknown error.
sr: Непозната грешка.

en: Unknown song
sr: Непозната нумера

en: Unnamed CD/DVD Drive
sr: Безимени ЦД/ДВД уређај

en: Unreadable file
sr: Нечитљива датотека

en: Use an _MD5 file to check the disc
sr: Користи МД5 _датотеку за проверу диска

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
sr: Користи спољну „.md5“ датотеку која садржи суму за проверу диска

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
sr: Ко_ристи проверу резања (смањује ризик од неуспеха)

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
sr: Користи се у садејству са опцијом „-immed“ уз „cdrecord“

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
sr: Користи се у садејству са опцијом „-immed“ уз „cdrecord“.

en: VCD image
sr: ВЦД одраз

en: VCD type:
sr: ВЦД врста:

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
sr: „VIDEO_TS“ директоријум не постоји или је неисправан

en: Vertical gradient
sr: Усправни прелив

en: Video DVD could not be opened
sr: Не могу да отворим видео ДВД

en: Video DVD image
sr: Одраз видео ДВД диска

en: Video DVD successfully burned
sr: Видео ДВД је успешно нарезан

en: Video Options
sr: Поставке видеа

en: Video disc (%s)
sr: Видео диск (%s)

en: Video format:
sr: Врста видеа:

en: Volume could not be created
sr: Не могу да направим диск

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
sr: Када је доступно више прикључака који обављају исти задатак, ова вредност одређује ком прикључку ће бити дата предност. 0 значи да ће бити коришћена задата предност прикључка. Позитивне вредности преписују задату предност прикључка. Негативне вредности искључују коришћење прикључка.

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
sr: Да ли ће бити приказан преглед датотека. Изаберите ову опцију да бисте је користили.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
sr: Да ли да користи опцију „--driver generic-mmc-raw“ уз „cdrdao“

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, brasero will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
sr: Да ли ће бити коришћена опција „--driver generic-mmc-raw“ уз „cdrdao“. Изаберите је, и бразеро ће је користити; ово може бити начин за заобилажење проблема са одређеним уређајима или подешавањима.

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
sr: Да ли ће бити коришћена опција „-immed“ уз „cdrecord“. Користите уз опрез (изаберите је) јер је ово само начин заобилажења проблема са одређеним уређајима или подешавањима.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
sr: Да ли да користи опцију „-use-the-force-luke=dao“ уз „growisofs“

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
sr: Да ли ће бити коришћена опција „-use-the-force-luke=dao“ уз „growisofs“. Поништите избор, и бразеро је неће користити; ово може бити начин за заобилажење проблема са одређеним уређајима или подешавањима.

en: White list of additional plugins to use
sr: Списак осталих прикључака за коришћење

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
sr: Да ли желите да нарежете више од пријављеног капацитета диска?

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
sr: Да ли желите да нарежете изабране датотеке на више дискова?

en: Writable Blu-ray disc
sr: Уписив Блу реј диск

en: Write contents to a CD or DVD
sr: Нарежите садржај на ЦД или ДВД диск

en: Write disc image to a CD or DVD
sr: Нарежите одраз диска на ЦД или ДВД диск

en: Write to Disc
sr: Нарежи на диск

en: Writing
sr: Нарезујем

en: Writing CD-Text information
sr: Уписујем ЦД-ТЕКСТ податке

en: Writing cue sheet
sr: Уписујем „cue“ табелу

en: Writing leadin
sr: Уписујем улаз

en: Writing leadout
sr: Уписујем излаз

en: Writing track %02i
sr: Нарезујем нумеру %02i

en: Writing track %s
sr: Нарезујем нумеру %s

en: Wrong command line option.
sr: Неисправна опција линије наредби.

en: You do not have the required permission to write at this location
sr: Немате потребне дозволе за упис на овом месту

en: You do not have the required permissions to use this drive
sr: Немате потребне дозволе за коришћење овог уређаја

en: You may want to free some space on the disc and retry
sr: Можете ослободити нешто места на диску и покушати поново

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Brasero; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
sr: Требало је да примите примерак Гнуове опште јавне лиценце уз Бразеро; ако нисте, пишите Задужбини слободног софтвера на адресу: „Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA“

en: Your project has not been saved.
sr: Ваш пројекат није сачуван.

en: [URI] [URI] …
sr: [путања] [путања] …

en: _About
sr: _О програму

en: _Add
sr: _Додај

en: _Add File
sr: _Додај датотеку

en: _Add Files
sr: _Додај датотеке

en: _Blank
sr: _Обриши

en: _Blank Disc
sr: _Обриши диск

en: _Blank Disc…
sr: _Обриши диск…

en: _Blank…
sr: _Обриши…

en: _Burn
sr: _Нарежи

en: _Burn Image…
sr: Нарежи _одраз…

en: _Burn Several Discs
sr: _Нарежи више дискова

en: _Burn…
sr: _Нарежи…

en: _Cancel Burning
sr: _Откажи нарезивање

en: _Cancel Loading
sr: _Откажи учитавање

en: _Change Location
sr: _Промени место

en: _Check
sr: _Провери

en: _Check Disc…
sr: _Провери диск…

en: _Check Integrity…
sr: Провери испра_вност…

en: _Color
sr: _Боја

en: _Contents
sr: _Садржај

en: _Continue
sr: _Настави

en: _Copy
sr: _Умножи

en: _Copy Disc…
sr: _Умножи диск…

en: _Cover Editor
sr: _Уредник омота

en: _Deactivate All
sr: И_скључи све

en: _Disable Full Windows Compatibility
sr: _Искључи пуну сагласност са Виндоузом

en: _Discard
sr: _Одбаци

en: _Discard Changes
sr: _Одбаци измене

en: _Discard File
sr: _Одбаци датотеку

en: _Discard File Selection
sr: _Одбаци датотеке

en: _Discard Project
sr: _Одбаци пројекат

en: _Don't split
sr: _Не дели

en: _Edit
sr: _Уређивање

en: _Edit Information…
sr: _Уреди податке…

en: _Eject
sr: _Избаци

en: _Empty Project
sr: Испра_зни пројекат

en: _Fast blanking
sr: _Брзо брисање

en: _Help
sr: По_моћ

en: _Hide changes
sr: _Сакриј измене

en: _Horizontal Layout
sr: _Водоравни распоред

en: _Image
sr: _Слика

en: _Import
sr: _Увези

en: _Keep
sr: За_држи

en: _Keep Current Extension
sr: _Задржи тренутни наставак

en: _Keep Current Location
sr: _Задржи тренутно место

en: _Keep File Selection
sr: _Задржи датотеке

en: _List of slices that are to be created:
sr: _Списак делова за прављење:

en: _New
sr: _Нови

en: _New Project
sr: _Нови пројекат

en: _Open
sr: _Отвори

en: _Open…
sr: _Отвори…

en: _Options…
sr: _Опције…

en: _Overburn
sr: _Прекорачи величину

en: _Project
sr: Про_јекат

en: _Recent Projects
sr: _Скорашњи пројекти

en: _Remove
sr: _Уклони

en: _Remove Files
sr: _Уклони датотеке

en: _Rename
sr: _Преименуј

en: _Rename for Full Windows Compatibility
sr: _Преименуј ради сагласности са Виндоузом

en: _Replace
sr: За_мени

en: _Replace Disc
sr: _Замени диск

en: _Restore
sr: _Поврати

en: _Save
sr: _Сачувај

en: _Save Log
sr: _Сачувај дневник

en: _Search Directory
sr: _Претражи директоријум

en: _Show Side Panel
sr: _Прикажи бочну површ

en: _Show changes
sr: _Прикажи измене

en: _Simulate before burning
sr: _Симулирај пре нарезивања

en: _Slice
sr: _Део

en: _Split
sr: По_дели

en: _Split Track…
sr: По_дели нумеру…

en: _Text Color
sr: _Боја текста

en: _Tools
sr: _Алати

en: _Vertical Layout
sr: _Усправни распоред

en: _Video project
sr: _Видео пројекат

en: _View
sr: Пре_глед

en: _Write to Disc…
sr: _Нарежи на диск…

en: at the beginning
sr: на почетак

en: at the end
sr: на крај

en: by %s
sr: од %s

en: cdrdao burning suite
sr: Пакет за резање „cdrdao“

en: cdrkit burning suite
sr: Пакет за резање „cdrkit“

en: cdrtools burning suite
sr: Пакет за резање „cdrtools“

[ctx: disc]
en: Image files
sr: Датотека одраза

[ctx: disc]
en: Please select another image.
sr: Изаберите други одраз диска.

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
sr: диск;цд-ром;двд;нарежи;аудио;звук;видео;снимак;

en: growisofs burning suite
sr: Пакет за резање „growisofs“

en: libburn library could not be initialized
sr: Не могу да покренем „libburn“ библиотеку

en: libburn track could not be created
sr: Не могу да направим „libburn“ нумеру

en: libburnia burning suite
sr: Пакет за резање „libburnia“

en: libisofs could not be initialized.
sr: Не могу да покренем „libisofs“.

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
sr: „libisofs“ је пријавио грешку при додавању садржаја у директоријум „%s“ (%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
sr: „libisofs“ је пријавио грешку при додавању датотеке у путању „%s“

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
sr: „libisofs“ је пријавио грешку при прављењу директоријума „%s“

en: parts
sr: делова

[ctx: picture]
en: Image files
sr: Слике

[ctx: picture]
en: Please select another image.
sr: Изаберите другу слику.

en: seconds
sr: секунди

en: with
sr: са

en: {number}
sr: {број}
