gnome-contacts - en to sr translation catalogue (212 entries)

en: %d Selected | %d Selected
sr[0]: %d изабран
sr[1]: %d изабрана
sr[2]: %d изабраних
sr[3]: Један изабран

en: %llu Selected | %llu Selected
sr[0]: %llu изабран
sr[1]: %llu изабрана
sr[2]: %llu изабраних
sr[3]: Један изабран

en: %s at %s
sr: %s у организацији %s

en: A contacts manager for GNOME
sr: Гномов управник контактима

en: AOL Instant Messenger
sr: АОЛ брзи гласник (AOL IM)

en: About Contacts
sr: О Контактима

en: Add email
sr: Додај е-пошту

en: Add name
sr: Додај име

en: Add phone number
sr: Додај број телефона

en: Address
sr: Адреса

en: Address Books
sr: Именици

en: Alias
sr: Алијас

en: All Contacts
sr: Сви контакти

en: An error occurred reading the file '%s'
sr: Догодила се грешка приликом читања датотеке „%s“

en: Assistant
sr: Помоћник

en: Avatar
sr: Аватар

en: Back
sr: Назад

en: Birthday
sr: Рођендан

en: Browse for more pictures
sr: Потражите још слика

en: By continuing, you will import %u contact | By continuing, you will import %u contacts
sr[0]: Настављањем радње, увешћете %u контакт
sr[1]: Настављањем радње, увешћете %u контакта
sr[2]: Настављањем радње, увешћете %u контаката
sr[3]: Настављањем радње, увешћете %u контакт

en: C_ontinue
sr: _Настави

en: Calendar event
sr: Календарски догађај

en: Callback
sr: Повратни позив

en: Cancel
sr: Откажи

en: Cancel Selection
sr: Откажи изабрано

en: Cancel Setup And Quit
sr: Откажи подешавање и изађи

en: Car
sr: Кола

en: Change
sr: Измени

en: Change Address Book
sr: Измените именик

en: Change Addressbook
sr: Измени именик

en: Change Birthday
sr: Промени рођендан

en: Change avatar
sr: Измени аватар

en: City
sr: Град

en: Company
sr: Предузеће

en: Complete setup
sr: Доврши подешавање

en: Contact not found
sr: Контакт није пронађен

en: Contacts
sr: Контакти

en: Contacts Setup
sr: Подешавање контаката

en: Contacts can't find the configured primary address book. You might experience issues creating or editing contacts
sr: Контакти не могу наћи подешени главни именик. Можда стварање и уређивање контаката неће радити како треба

en: Contacts edit view
sr: Преглед уређивања Контаката

en: Contacts filled with contacts
sr: Контакти попуњени са контактима

en: Contacts in selection mode
sr: Контакти у режиму одабира

en: Contacts keeps and organize your contacts information. You can create, edit, delete and link together pieces of information about your contacts. Contacts aggregates the details from all your sources providing a centralized place for managing your contacts.
sr: Контакти чува и сређује податке ваших контаката. Можете да стварате, уређујете, бришете и свезујете заједно делове података о вашим контактима. Контакти обједињује појединости са свих ваших извора обезбеђујући средишње место за управљање вашим контактима.

en: Contacts setup view
sr: Преглед подешавања Контаката

en: Contacts will also integrate with online address books and automatically link contacts from different online sources.
sr: Контакти ће се такође сјединити са именицима на мрежи и самостално ће повезати контакте са различитих извора на мрежи.

en: Contacts with no contacts.
sr: Контакти без контаката.

en: Continue Import?
sr: Наставити увоз?

en: Country
sr: Земља

en: Create new contact
sr: Направи нови контакт

en: Day
sr: Дан

en: Delete Contact
sr: Обриши контакт

en: Deleting %d contact | Deleting %d contacts
sr[0]: Бришем %d контакт
sr[1]: Бришем %d контакта
sr[2]: Бришем %d контаката
sr[3]: Бришем један контакт

en: Done
sr: Урађено

en: Edit Contact
sr: Уреди контакт

en: Editing %s
sr: Уређујем „%s“

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Error reading file
sr: Грешка приликом читања датотеке

en: Export
sr: Извези

en: Export Selected Contacts
sr: Извези изабране контакте

en: Export to file
sr: Извези у датотеку

en: Extension
sr: Наставак

en: Facebook
sr: Фејсбук

en: Failed to set avatar.
sr: Нисам успео да поставим аватар.

en: Favorites
sr: Омиљени

en: Favourite
sr: Омиљено

en: Fax
sr: Факс

en: First Name
sr: Име

en: First-time setup done.
sr: Подешавање првог пута је урађено.

en: Full name
sr: Име и презиме

en: Gadu-Gadu
sr: Гаду-Гаду

en: Gender
sr: Пол

en: Go To _Preferences
sr: Иди у _поставке

en: Google
sr: Гугл

en: Google Talk
sr: Гугл разговор (Google Talk)

en: Group
sr: Група

en: Help
sr: Помоћ

en: Home
sr: Кућа

en: Home Fax
sr: Кућни факс

en: IBM Lotus Sametime
sr: ИБМ Лотус сејмтајм (IBM Lotus Sametime)

en: ICQ
sr: ИЦКу (ICQ)

en: IRC
sr: ИРЦ

en: ISDN
sr: ИСДН

en: If the window size has not been changed by the user yet this will be used as the initial value for the height of the window.
sr: Ако величину прозора још није променио корисник, ово ће бити коришћено као почетна вредност за висину прозора.

en: If the window size has not been changed by the user yet this will be used as the initial value for the width of the window.
sr: Ако величину прозора још није променио корисник, ово ће бити коришћено као почетна вредност за ширину прозора.

en: If this is set to true, the list of contacts will be sorted on their surnames. Otherwise, it will be sorted on the first names of the contacts.
sr: Ако је ово тачно, списак контаката ће бити поређан по презименима. У супротном, биће поређани по имену.

en: Import
sr: Увези

en: Importing contacts from '%s'
sr: Увозим контакте из „%s“

en: Import…
sr: Увези…

en: Instant messaging
sr: Тренутне поруке

en: Is the window fullscreen
sr: Да ли је прозор увећан

en: Is the window maximized?
sr: Да ли је прозор увећан?

en: Is this the same person as %s from %s?
sr: Да ли је ово иста особа као и особа „%s“ из „%s“?

en: Is this the same person as %s?
sr: Да ли је ово иста особа као и особа „%s“?

en: Jabber
sr: Џабер (Jabber)

en: Keyboard Shortcuts
sr: Пречице на тастатури

en: Label
sr: Натпис

en: Link
sr: Веза

en: Link Contacts
sr: Увежи контакте

en: Link Selected Contacts Together
sr: Обједини изабране контакте

en: Linked %d contact | Linked %d contacts
sr[0]: Увезујем %d контакт
sr[1]: Увезујем %d контакта
sr[2]: Увезујем %d контаката
sr[3]: Увезујем један контакт

en: Linked Accounts
sr: Спојени налози

en: List Contacts By:
sr: Поређај контакте по:

en: Livejournal
sr: Лајвжурнал (Livejournal)

en: Loading
sr: Учитавам

en: Local Address Book
sr: Локални именик

en: Local Contact
sr: Локални контакт

en: Local ID
sr: Локални ИБ

en: Local network
sr: Локална мрежа

en: MXit
sr: МИксит (MXit)

en: Mark as favorite
sr: Означи као омиљено

en: Menu
sr: Мени

en: Mobile
sr: Мобилни

en: Month
sr: Месец

en: MySpace
sr: МајСпејс (MySpace)

en: Napster
sr: Напстер

en: New Contact
sr: Нови контакт

en: New contacts will be added to the selected address book.
    You are able to view and edit contacts from other address books.
sr: Нови контакти ће бити додати у изабрани именик.
    Можете да прегледате и да уређујете контакте из других именика.

en: New contacts will be added to the selected address book. You are able to view and edit contacts from other address books.
sr: Нови контакти ће бити додати у изабрани именик. Можете да прегледате и да уређујете контакте из других именика.

en: Nickname
sr: Надимак

en: No Camera Detected
sr: Камера није откривена

en: No contact with email address %s found
sr: Није пронађен ниједан контакт са адресом е-поште %s

en: No contact with id %s found
sr: Није пронађен ниједан контакт са иб-ом %s

en: No contacts found
sr: Нисам нашао контакте

en: Note
sr: Белешка

en: Novell Groupwise
sr: Новел Гроупвајз (Novell Groupwise)

en: Opens the Online Accounts panel in GNOME Settings
sr: Отвори површ налога на мрежи у Гномовим подешавањима

en: Organisation
sr: Организација

en: Other
sr: Остало

en: Ovi Chat
sr: Ови ћаскање (Ovi Chat)

en: PO box
sr: Поштанско сандуче

en: Pager
sr: Пејџер

en: Personal
sr: Лично

en: Phone number
sr: Број телефона

en: Please select your main address book: this is where new contacts will be added. If you keep your contacts in an online account, you can add them using the online accounts settings.
sr: Изаберите ваш главни именик. У њему ћемо додавати нове контакте. Ако чувате ваше контакте на неком мрежном налогу, можете га додати преко подешавања налога на мрежи.

en: Preferences
sr: Поставке

en: Primary Address Book
sr: Главни именик

en: Primary address book not found
sr: Главни именик није пронађен

en: Radio
sr: Радио

en: Remove
sr: Уклони

en: Role
sr: Улога

en: SILC
sr: СИЛЦ

en: Select Items
sr: Изабери ставке

en: Select a Contact
sr: Изаберите контакт

en: Select a File…
sr: Изабери датотеку…

en: Select a new avatar
sr: Изабери нови аватар

en: Select contact file
sr: Изабери датотеку са контактима

en: Send an email to %s
sr: Пошаљи е-поруку на адресу „%s“

en: Set
sr: Постави

en: Set Birthday
sr: Постави рођендан

en: Set to true after the user has run the first-time setup wizard.
sr: Постави на тачно након што корисник прође кроз чаробњака за прво коришћење програма.

en: Show More
sr: Прикажи више

en: Show contact with this email address
sr: Приказује контакт са овом адресом е-поште

en: Show contact with this individual id
sr: Приказује контакт са овим појединачним иб-ом

en: Show contacts with the given filter
sr: Приказује контакте са датим филтером

en: Show on the map
sr: Прикажи на мапи

en: Show the current version of Contacts
sr: Прикажи тренутно издање Контакта

en: Skype
sr: Скајп

en: Sort contacts on surname.
sr: Поређај контакте по презимену.

en: State/Province
sr: Држава/покрајина

en: Stores if the window is currently maximized.
sr: Чува да ли је прозор увећан тренутно.

en: Street
sr: Улица

en: Structured name
sr: Структурирано име

en: Surname
sr: Презиме

en: TTY
sr: ТТВ (TTY)

en: Take a Picture…
sr: Сними слику…

en: Telephony
sr: Телефонија

en: Telex
sr: Телекс

en: Tencent QQ
sr: Тенсент КуКу (Tencent QQ)

en: The GNOME Project
sr: Гном пројекат

en: The default height of the contacts window.
sr: Подразумевана висина прозора контаката.

en: The default width of the contacts window.
sr: Подразумевана ширина прозора контаката.

en: The imported file does not seem to contain any contacts
sr: Увезена датотека не садржи ниједан контакт

en: Their birthday is today! 🎉
sr: Данас је контакту рођендан! 🎉

en: Trepia
sr: Трепја (Trepia)

en: Type to search
sr: Упишите да потражите

en: Unlink
sr: Развежи

en: Unlinking contacts
sr: Развезујем контакте

en: Unmark as favorite
sr: Скини ознаку омиљеног

en: Unnamed Person
sr: Безимена особа

en: Visit website
sr: Посети веб страницу

en: Web service
sr: Веб услуга

en: Website
sr: Веб страница

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Work
sr: Посао

en: Work Fax
sr: Пословни факс

en: Yahoo! Messenger
sr: Јаху! дописник

en: Year
sr: Година

en: You can link contacts by selecting them from the contacts list
sr: Можете ручно да спојите контакте бирајући их са списка контаката

en: Zephyr
sr: Зефир (Zephyr)

en: Zip/Postal Code
sr: Поштански број

en: _Add
sr: _Додај

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Done
sr: _Готово

en: _Export
sr: _Извези

en: _OK
sr: У _реду

en: _Online Accounts
sr: Нал_ози на мрежи

en: _Open
sr: _Отвори

en: _Quit
sr: _Изађи

en: _Undo
sr: _Опозови

en: contacts.vcf
sr: контакти.vcf

en: friends;address book;
sr: пријатељи;адресар;именик;prijatelji;adresar;imenik;friends;address book;

[ctx: shortcut window]
en: Create a new contact
sr: Стварање новог контакта

[ctx: shortcut window]
en: Help
sr: Помоћ

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
sr: Отвори мени

[ctx: shortcut window]
en: Overview
sr: Преглед

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sr: Затварање програма

[ctx: shortcut window]
en: Search
sr: Претрага

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
sr: Списак пречица

en: sip
sr: сип

en: vCard files
sr: вКарта датотеке

en: © 2011 Red Hat, Inc.
    © 2011-2020 The Contacts Developers
sr: © 2011 Ред Хет (Red Hat, Inc.)
    © 2011-2020 Програмери Гномових Контаката
