gnome-keyring - en to ug translation catalogue (233 entries)

en: %d bit | %d bits
ug[0]: %d بىت

en: - View certificate and key files
ug: - گۇۋاھنامە ۋە ئاچقۇچ ھۆججىتىنى كۆرۈش

en: A file already exists with this name.
ug: بۇنداق ئاتتىكى ھۆججەت مەۋجۇت.

en: Access Prompt
ug: زىيارەت كۆرسەتمىسى

en: Algorithm
ug: ئالگورىزىم

en: Allowed Purposes
ug: ئىجازەت بېرىلگەن ئىشلىتىش ئورۇنلىرى

en: Another prompt is already in progress
ug: باشقا بىر كۆرسەتمە كۆرسىتىلىۋاتىدۇ

en: Attribute
ug: خاسلىق

en: Authenticate
ug: كىملىك دەلىللەش

en: Automatically chosen
ug: ئاپتوماتىك تاللانغان

en: Automatically unlock this keyring whenever I'm logged in
ug: تىزىمغا كىرگەن ۋاقتىمدا بۇ ئاچقۇچ  ھالقىسى ھەمىشە قۇلۇپسىزلانسۇن

en: Basic Constraints
ug: ئاساسىي چەكلىمىلەر

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Cannot display a file of this type.
ug: بۇ تىپتىكى ھۆججەتنى كۆرسەتكىلى بولمايدۇ

en: Cannot import because there are no compatible importers
ug: ماس كېلىدىغان ئىمپورت قىلغۇچ بولمىغاچقا ئىمپورت قىلغىلى بولمىدى

en: Capabilities
ug: ئىقتىدارى

en: Casual certification of key
ug: ئاچقۇچنىڭ ۋاقىتلىق گۇۋاھنامىسى

en: Certificate
ug: گۇۋاھنامە

en: Certificate Authority
ug: گۇۋاھنامە ئىجازىتى

en: Certificate Fingerprints
ug: گۇۋاھنامە بارماق ئىزى

en: Certificate Request
ug: گۇۋاھنامە ئىلتىماسى

en: Certificate Viewer
ug: گۇۋاھنامە كۆرگۈ

en: Certificate files
ug: گۇۋاھنامە ھۆججەتلىرى

en: Certificate request
ug: گۇۋاھنامە ئىلتىماسى

en: Certificate signature
ug: گۇۋاھنامە ئىمزاسى

en: Certification revocation signature
ug: گۇۋاھنامىنى بىكار قىلىش ئىمزاسى

en: Certify
ug: ئىسپاتلاش

en: Challenge
ug: تەۋەككۈل قىل

en: Class
ug: تىپ

en: Client Authentication
ug: خېرىدار ئىسپاتنامىسى‏

en: Code Signing
ug: كود ئىمزاسى

en: Comment
ug: ئىزاھات

en: Common Name
ug: ئادەتتىكى ئات

en: Confirm:
ug: جەزملەش:

en: Continue
ug: داۋاملاشتۇر

en: Could not display '%s'
ug: ‹%s› نى كۆرسەتكىلى بولمىدى

en: Could not display file
ug: ھۆججەتنى كۆرسەتكىلى بولمىدى

en: Could not parse invalid or corrupted data.
ug: ئىناۋەتسىز ياكى بۇزۇلغان سانلىق-مەلۇماتنى تەھلىل قىلالمىدى.

en: Couldn't build public key
ug: ئاممىۋى ئاچقۇچ ھاسىللىغىلى بولمىدى

en: Couldn't export the certificate.
ug: گۇۋاھنامىنى ئېكسپورت قىلغىلى بولمىدى

en: Couldn't find a place to store the pinned certificate
ug: قادالغان گۇۋاھنامىنى ساقلايدىغان ئورۇننى تاپالمىدى

en: Couldn't initialize PKCS#11 module: %s
ug: PKCS#11 بۆلىكىنى دەسلەپلەشتۈرۈشكە بولمىدى: %s

en: Couldn't initialize registered PKCS#11 modules: %s
ug: خەتلىتىلگەن PKCS#11 بۆلىكىنى دەسلەپلەشتۈرۈشكە بولمىدى: %s

en: Couldn't setup PKCS#11 module: %s
ug: PKCS#11 بۆلىكىنى ئورناتقىلى بولمىدى: %s

en: Country
ug: دۆلەت

en: Country of Citizenship
ug: دۆلەت تەۋەلىكى

en: Country of Residence
ug: تۇرۇۋاتقان دۆلىتى

en: Created
ug: قۇرغان ۋاقتى

en: Critical
ug: ئاچقۇچلۇق

en: DN Qualifier
ug: DN چەكلىگۈچى

en: Data encipherment
ug: سانلىق-مەلۇمات شىفىرى

en: Date of Birth
ug: تۇغۇلغان ۋاقتى

en: Digital signature
ug: رەقەملىك ئىمزا

en: Directory Name
ug: مۇندەرىجە ئاتى

en: Disabled
ug: ئىناۋەتسىز قىلىنغان

en: Distrusted
ug: گۇمانلىق

en: Do you want to replace it with a new file?
ug: ئۇنى يېڭى ھۆججەت بىلەن ئالماشتۇرسۇنمۇ؟

en: Domain Component
ug: دائىرە دېتالى

en: EDI Party Name
ug: EDI باشقا ئاتى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Email Address
ug: ئېلخەت ئادرېسلىرى

en: Email Protection
ug: ئېلخەت قوغداش

en: Encrypt
ug: شىفىر

en: Error loading PKCS#11 module: %s
ug: PKCS#11 بۆلىكىنى ئوقۇشتا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Expired
ug: ۋاقتى ئوتكەن

en: Expires
ug: ۋاقتى ئۆتتى

en: Expiry
ug: ئىناۋەتلىك ۋاقتى

en: Export certificate
ug: گۇۋاھنامىنى ئېكسپورت قىلىش

en: Exportable
ug: چىقارغىلى بولىدۇ

en: Extended Key Usage
ug: كېڭەيتىلمە شىفىرلىق ئاچقۇچ دائىرىسى

en: Extension
ug: كېڭەيتىلمە

en: Fingerprint
ug: بارماق ئىزى

en: Fingerprints
ug: بارماق ئىزلىرى

en: Fully trusted
ug: تولۇق ئىشەنچلىك

en: GCR Certificate and Key Viewer
ug: GCR گۇۋاھنامە ۋە ئاچقۇچ كۆرگۈ

en: Gender
ug: جىنسى

en: Generation Qualifier
ug: مەشغۇلات چەكلىگۈچى

en: Generic certification of key
ug: ئاچقۇچنىڭ ئادەتتىكى گۇۋاھنامىسى

en: Given Name
ug: بېرىلگەن ئاتى

en: GnuPG Keyring
ug: GnuPG ئاچقۇچ ھالقىسى

en: GnuPG Keyring: %s
ug: GnuPG ئاچقۇچ ھالقىسى: %s

en: Gnupg process exited with code: %d
ug: Gnupg ئىجراسى ئاخىرلاشتى، ئاخىرلىشىش كودى: %d

en: Gnupg process was terminated with signal: %d
ug: Gnupg ئىجراسى توختىدى، توختاش كودى: %d

en: IP Address
ug: ‍IP ئادرېس:

en: Identifier
ug: بەلگە

en: Identity
ug: سالاھىيەت

en: Import
ug: ئىمپورت قىل

en: Import failed
ug: ئىمپورت قىلىش مەغلۇپ بولدى

en: Import is in progress...
ug: ئىمپورت قىلىنىۋاتىدۇ…

en: Import settings
ug: ئىمپورت قىلىش تەڭشەكلىرى

en: Import to: %s
ug: بۇنىڭغا ئىمپورت قىلىنىدۇ: %s

en: Imported
ug: ئەكىردى

en: Imported to: %s
ug: بۇنىڭغا ئىمپورت قىلىندى: %s

en: In order to import, please enter the password.
ug: ئىمپورت قىلىش ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈڭ:

en: Initializing...
ug: دەسلەپلەشتۈرۈۋاتىدۇ…

en: Initials
ug: قىسقارتىلمىسى

en: Invalid
ug: ئىناۋەتسىز

en: Invalid PKCS#11 module: %s
ug: ئىناۋەتسىز PKCS#11 بۆلىكى: %s

en: Issued Certificate
ug: تارقاتقان گۇۋاھنامە

en: Issuer Name
ug: تارقاتقۇچى ئاتى

en: Key
ug: ئاچقۇچ

en: Key Algorithm
ug: ئاچقۇچ ئالگورىزىمى

en: Key ID
ug: ئاچقۇچ كىملىكى

en: Key Identifier
ug: ئاچقۇچ كىملىكى

en: Key Parameters
ug: شىفىرلىق ئاچقۇچ پارامېتىرى

en: Key SHA1 Fingerprint
ug: SHA1 ئاچقۇچىنىڭ بارماق ئىزى

en: Key Size
ug: شىفىرلىق ئاچقۇچ چوڭلۇقى

en: Key Usage
ug: ئاچقۇچنىڭ ئىشلىتىلىشى

en: Key agreement
ug: ئاچقۇچ كېلىشىمى

en: Key encipherment
ug: ئاچقۇچ شىفىرى

en: Key revocation signature
ug: ئاچقۇچنى بىكار قىلىش ئىمزاسى

en: Label:
ug: ئەن:

en: Local only
ug: يەرلىكلا

en: Locality
ug: ئورۇن

en: Lock this keyring after
ug: بۇ ئاچقۇچ ھالقىسىنى قۇلۇپلا

en: Lock this keyring if idle for
ug: بوش قالغان ۋاقىتتا ئاچقۇچ ھالقىسىنى قۇلۇپلا

en: Lock this keyring when I log out
ug: تىزىمدىن چىققان ۋاقىتتا ئاچقۇچ ھالقىسىنى قۇلۇپلا

en: MD2 with RSA
ug: MD2 بىلەن شىفىرلانغانRSA

en: MD5 with RSA
ug: MD5 بىلەن شىفىرلانغانRSA

en: Marginally trusted
ug: ئازراق ئىشەنچلىك

en: Max Path Length
ug: يولنىڭ ئەڭ چوڭ ئۇزۇنلۇقى

en: Name
ug: ئاتى

en: No
ug: ياق

en: No data to import
ug: ئىمپورت قىلىدىغان سانلىق-مەلۇمات يوق

en: Not Valid After
ug: بۇندىن كېيىن ئىناۋەتسىز

en: Not Valid Before
ug: بۇندىن بۇرۇن ئىناۋەتسىز

en: Organization
ug: ئورگان

en: Organizational Unit
ug: ئىدارىسى

en: Other Name
ug: باشقا ئاتلار

en: Owner trust
ug: ئىگىسىنىڭ ئىشەنچى

en: PEM files
ug: PEM ھۆججەتلىرى

en: PGP Key
ug: PGP ئاچقۇچ

en: Password
ug: ئىم

en: Password cannot be blank
ug: ئىم قۇرۇق بولسا بولمايدۇ

en: Password:
ug: ئىم:

en: Passwords do not match.
ug: ئىم ماس كەلمىدى.

en: Persona certification of key
ug: ئاچقۇچنىڭ Persona گۇۋاھنامىسى

en: Place of Birth
ug: تۇغۇلغان ئورنى

en: Positive certification of key
ug: ئاچقۇچنىڭ ئىشەنچلىك گۇۋاھنامىسى

en: Primary key binding signature
ug: ئاساسىي ئاچقۇچنىڭ باغلاش ئىمزاسى

en: Private DSA Key
ug: DSA  شەخسىي ئاچقۇچى

en: Private Key
ug: مەخپىي ئاچقۇچ

en: Private RSA Key
ug: RSA شەخسىي ئاچقۇچى

en: Pseudonym
ug: تەخەللۇسى

en: Public DSA Key
ug: DSA ئاممىۋى ئاچقۇچ

en: Public Key
ug: ئاممىۋى شىفىرلىق ئاچقۇچ

en: Public Key Info
ug: ئاممىۋى ئاچقۇچ ئۇچۇرى

en: Public Subkey
ug: ئاممىۋى تارماق ئاچقۇچ

en: Reason
ug: سەۋەب

en: Registered ID
ug: خەتلەتكەن كىملىكى

en: Revocation Key
ug: بىكار قىلىش ئاچقۇچى

en: Revocation list signature
ug: ئىناۋەتسىز تىزىمنىڭ ئىمزاسى

en: Revoked
ug: بىكار قىلىنغان

en: SHA1 with DSA
ug: SHA1 بىلەن شىفىرلانغانDSA

en: SHA1 with RSA
ug: SHA1 بىلەن شىفىرلانغانRSA

en: Secret Key
ug: مەخپىي ئاچقۇچ

en: Secret Subkey
ug: مەخپىي تارماق ئاچقۇچ

en: Serial Number
ug: تەرتىپ نومۇرى

en: Server Authentication
ug: مۇلازىمېتىر ئىسپاتنامىسى

en: Show the application's version
ug: پروگراممىنىڭ نەشرىنى كۆرسەت

en: Sign
ug: ئىمزا

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Signature Algorithm
ug: ئىمزا ئالگورىزىمى

en: Signature Parameters
ug: ئىمزا پارامېتىرى

en: Signature directly on key
ug: ئاچقۇچقا بىۋاسىتە قويۇش

en: Signature of a binary document
ug: ئىككىلىك پۈتۈكنىڭ ئىمزاسى

en: Signature of a canonical text document
ug: كانونىكال(canonical) تېكىست پۈتۈكىنىڭ ئىمزاسى

en: Size
ug: چوڭلۇقى

en: Standalone signature
ug: تەنھا ئىمزا

en: State
ug: ھالەت

en: Street
ug: كوچا

en: Strength
ug: كۈچلۈكلۈك

en: Subject Alternative Names
ug: تېمىنىڭ زاپاس ئاتى

en: Subject Key Identifier
ug: باش تېما ئاچقۇچ كىملىكى

en: Subject Name
ug: تېما ئاتى

en: Subkey binding signature
ug: تارماق ئاچقۇچنىڭ باغلاش ئىمزاسى

en: Subkey revocation signature
ug: تاماق ئاچقۇچنى بىكار قىلىش ئىمزاسى

en: Surname
ug: تەگات

en: Telephone Number
ug: تېلېفون نومۇرى

en: The URI does not have the 'pkcs11' scheme.
ug: مەزكۇر URI نىڭ ‹pkcs11› لايىھىسى يوق.

en: The URI has a bad version number.
ug: مەزكۇر URI نىڭ نەشر نومۇرى توغرا ئەمەس.

en: The URI has bad syntax.
ug: مەزكۇر URI نىڭ گرامماتىكىسى توغرا ئەمەس.

en: The URI has invalid encoding.
ug: مەزكۇر URI نىڭ كودلىنىشى ئىناۋەتسىز.

en: The contents are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
ug: مەزكۇر مەزمۇن قۇلۇپلانغان. مەزمۇننى كۆرۈش ئۈچۈن توغرا بولغان ئىمنى كىرگۈزۈڭ.

en: The contents of '%s' are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
ug: ‹%s› نىڭ مەزمۇنى قۇلۇپلانغان. مەزمۇننى كۆرۈش ئۈچۈن توغرا بولغان ئىمنى كىرگۈزۈڭ.

en: The data is locked
ug: مەلۇمات قۇلۇپلاقلىق

en: The information in this key has not yet been verified
ug: مەزكۇر ئاچقۇچتىكى ئۇچۇرلار تېخى تەكشۈرۈلمىگەن

en: The key cannot be used to sign the request
ug: ئىلتىماسقا ئىمزا قويۇشتا بۇ ئاچقۇچنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: The operation was cancelled
ug: مەشغۇلاتتىن ۋاز كەچتى

en: The operation was cancelled.
ug: مەشغۇلاتتىن ۋاز كەچتى.

en: The password was incorrect
ug: ئىم توغرا ئەمەس

en: The stream was closed
ug: مەزكۇر ئېقىم يېپىلغان

en: The user cancelled the operation
ug: ئىشلەتكۈچى مەشغۇلاتنى ئەمەلدىن قالدۇردى

en: Third-party confirmation signature
ug: ئۈچىنچى تەرەپ تەھقىقلەش ئىمزاسى

en: This key has been disabled
ug: مەزكۇر ئاچقۇچ ئىناۋەتسىز قىلىنغان

en: This key has been revoked
ug: مەزكۇر ئاچقۇچ بىكار قىلىنغان

en: This key has expired
ug: مەزكۇر ئاچقۇچنىڭ ۋاقتى ئوتكەن

en: This key is distrusted
ug: مەزكۇر ئاچقۇچ گۇمانلىق

en: This key is fully trusted
ug: مەزكۇر ئاچقۇچ تولۇق ئىشەنچلىك

en: This key is invalid
ug: مەزكۇر ئاچقۇچ ئىناۋەتسىز

en: This key is marginally trusted
ug: مەزكۇر ئاچقۇچ ئازراق ئىشەنچلىك

en: This key is ultimately trusted
ug: مەزكۇر ئاچقۇچ ئاخىرغىچە ئىشەنچلىك

en: Time Stamping
ug: ۋاقىت تامغىسى

en: Timestamp signature
ug: ۋاقىت-چېسلا ئىمزاسى

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Token:
ug: ماياق:

en: Type
ug: تىپى

en: Ultimately trusted
ug: ئاخىرغىچە ئىشەنچلىك

en: Undefined trust
ug: ئېنىق بولمىغان ئىشەنچ

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Unlock
ug: قۇلۇپسىزلا

en: Unlock access to passwords and other secrets
ug: ئىم ۋە باشقا مەخپىيەتلىكلەرنى زىيارەت قىلىش ئۈچۈن قۇلۇپسىزلا

en: Unlock: %s
ug: قۇلۇپسىزلا: %s

en: Unrecognized or unavailable attributes for key
ug: ئاچقۇچنىڭ خاسلىقى نامەلۇم ياكى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Unrecognized or unsupported data.
ug: تونۇتۇلمىغان ياكى قوللىمايدىغان تەپسىلات

en: Unsupported key type for certificate request
ug: گۇۋاھنامە ئىلتىماسىنىڭ ئاچقۇچ تىپىنى قوللىمايدۇ

en: Usages
ug: ئىشلىتىشى

en: User Attribute
ug: ئىشلەتكۈچى خاسلىقى

en: User ID
ug: ئىشلەتكۈچى ID

en: Value
ug: قىممەت

en: Verified by
ug: دەلىللىگۈچى

en: Version
ug: نەشرى

en: X400 Address
ug: X400 ئادرېسى

en: Yes
ug: ھەئە

en: [file...]
ug: [ھۆججەت…]

en: _Details
ug: تەپسىلاتلار(_D)

en: _Replace
ug: ئالماشتۇر(_R)

[ctx: column]
en: Expires
ug: ۋاقتى ئۆتتى

[ctx: column]
en: Issued By
ug: تارقاتقۇچى

[ctx: column]
en: Key ID
ug: ئاچقۇچ كىملىكى

[ctx: column]
en: Name
ug: ئاتى

en: minutes
ug: مىنۇت
