gnome-online-accounts - en to ug translation catalogue (144 entries)

en: %s account
ug: %s ھېسابات

en: A %s account already exists for %s
ug: %s دېگەن ھېسابات ئاللىقاچان %s ئۈچۈن ئىشلىتىلىۋېتىپتۇ

en: An online account needs attention
ug: تور ھېساباتى ئىشلىتىشتە دىققەت قىلىڭ

en: Authentication failed
ug: سالاھىيەت دەلىللەش مەغلۇپ بولدى

en: Authorization response was "%s"
ug: سالاھىيەت دەلىللەش ئىنكاسى «%s» ئىدى

en: C_hat
ug: سۆھبەت(_H)

en: Cale_ndar
ug: يىلنامە(_N):

en: Cannot do SMTP PLAIN without a domain
ug: دائىرە ئاتى يوق ھالەتتە SMTP PLAIN نى قىلغىلى بولمايدۇ

en: Cannot do SMTP PLAIN without a password
ug: ئىمسىز ھالەتتە SMTP PLAIN نى قىلغىلى بولمايدۇ

en: Code: %u - Unexpected response from server
ug: كودى: %u مۇلازىمېتىردىن ئويلاشمىغان ئىنكاس كەلدى

en: Connecting…
ug: باغلىنىۋاتىدۇ…

en: Could not create credential cache for identity
ug: كىملىك ئۈچۈن ئىسپاتنامە غەملىكىنى قۇرغىلى بولمىدى

en: Could not create credential cache: %k
ug: ئىسپاتنامە غەملىكىنى قۇرغىلى بولمىدى: %k

en: Could not erase identity: %k
ug: كىملىكنى ئۆچۈرگىلى بولمىدى: %k

en: Could not find identity
ug: كىملىكنى تاپقىلى بولمىدى

en: Could not find identity credentials in cache: %k
ug: ئىسپاتنامىلەر غەملىكىدىن كىملىكنى تاپقىلى بولمىدى: %k

en: Could not find identity in credential cache: %k
ug: ئىسپاتنامە غەملىكىدىن كىملىكنى تاپقىلى بولمىدى: %k

en: Could not find saved credentials for principal `%s' in keyring
ug: ئاچقۇچ ھالقىسىدىكى ئىشلەتكۈچى ‹%s› نىڭ ساقلانغان ئىسپاتنامىلىرىنى تاپقىلى بولمىدى

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache: %k
ug: ئىسپاتنامىلەر غەملىكىدىن كىملىكنى تاللاپ چىقىشنى تاماملىغىلى بولمىدى: %k

en: Could not get new credentials to renew identity %s: %k
ug: كىملىك %s نى يېڭىلاش ئۈچۈن يېڭى ئىسپاتنامىلەرنى ئالغىلى بولمىدى: %k

en: Could not initialize credentials cache: %k
ug: ئىسپاتنامە غەملىكىنى دەسلەپلەشتۈرگىلى بولمىدى: %k

en: Could not renew identity: %k
ug: كىملىكنى يېڭىلىغىلى بولمىدى: %k

en: Could not renew identity: Not signed in
ug: كىملىكنى يېڭىلىغىلى بولمىدى: تېخى كىرمىگەن

en: Could not sift through identity credentials in cache: %k
ug: ئىسپاتنامىلەر غەملىكىدىن كىملىكنى تاللاپ چىققىلى بولمىدى: %k

en: Could not store new credentials in credentials cache: %k
ug: يېڭى ئىسپاتنامىلەرنى ئىسپاتنامە غەملىكىگە ساقلىغىلى بولمىدى: %k

en: Credentials do not contain access_token
ug: ئىسپاتنامىدە access_token يوق

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
ug: ئىسپاتنامىلەردە access_token ياكى access_token_secret يوق

en: Dialog was dismissed
ug: سۆزلەشكۈ يوق

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
ug: سۆزلەشكۈ يوق (%s، %d):

en: Did not find imap-password with identity `%s' in credentials
ug: ئىسپاتنامىدىن كىملىكى ‹%s› بولغان ئىشلەتكۈچىنىڭ imap-ئىمىنى تاپقىلى بولمىدى

en: Did not find password for principal `%s' in credentials
ug: ئىسپاتنامىلەردىن ئىشلەتكۈچى ‹%s› نىڭ ئىمىنى تاپالمىدى

en: Did not find password with identity `%s' in credentials
ug: ئىسپاتنامىدىن كىملىكى ‹%s› بولغان ئىشلەتكۈچىنىڭ ئىمىنى تاپقىلى بولمىدى

en: Did not find smtp-password in credentials
ug: ئىسپاتنامە ئىچىدىن smtp-ئىمنى تاپقىلى بولمىدى

en: Did not find smtp-password with identity `%s' in credentials
ug: ئىسپاتنامىدىن كىملىكى ‹%s› بولغان ئىشلەتكۈچىنىڭ smtp-ئىمىنى تاپقىلى بولمىدى

en: Didn't find access_token in JSON data
ug: JSON سانلىق-مەلۇماتى ئىچىدىن access_token نى تاپالمىدى

en: Didn't find access_token in non-JSON data
ug: JSON دىن باشقا سانلىق-مەلۇمات ئىچىدىن access_token نى تاپالمىدى

en: Didn't find account email member in JSON data
ug: JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن ھېسابات ئېلخەت ئەزاسىنى تاپالمىدى

en: Didn't find email member in JSON data
ug: JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن email دېگەن ئەزانى تاپالمىدى

en: Didn't find guid member in JSON data
ug: JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن guid دېگەن ئەزانى تاپالمىدى

en: Didn't find id member in JSON data
ug: JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن id ئەزانى تاپالمىدى

en: Didn't find id_str member in JSON data
ug: JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن id_str دېگەن ئەزانى تاپالمىدى

en: Didn't find nickname member in JSON data
ug: JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن nickname دېگەن ئەزانى تاپالمىدى

en: Didn't find profile member in JSON data
ug: JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن profile دېگەن ئەزانى تاپالمىدى

en: Didn't find screen_name member in JSON data
ug: JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن screen_name دېگەن ئەزانى تاپالمىدى

en: Didn't find user member in JSON data
ug: ئىشلەتكۈچى دېگەن ئەزانى JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن تاپالمىدى

en: Didn't find user.id member in JSON data
ug: user.id دېگەن ئەزانى JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن تاپالمىدى

en: Didn't find user.username member in JSON data
ug: user.username دېگەن ئەزانى JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن تاپالمىدى

en: Didn't find user.username._content member in JSON data
ug: ser.username._content دېگەن ئەزانى JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن تاپالمىدى

en: Didn't find value member in JSON data
ug: JSON سانلىق-مەلۇماتىدىن value دېگەن ئەزانى تاپالمىدى

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Enterprise Login (Kerberos)
ug: شىركەتلەر ئۈچۈن كىرىش

en: Enterprise domain or realm name
ug: شىركەت دائىرە ئاتى ياكى realm ئاتى

en: Error connecting to IMAP server
ug: IMAP مۇلازىمېتىرىغا باغلىنىشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
ug: Microsoft Exchange مۇلازىمېتىرغا باغلىنىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error connecting to SMTP server
ug: SMTP مۇلازىمېتىرىغا باغلىنىشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error connecting to enterprise identity server
ug: شىركەت كىملىك مۇلازىمىتىگە باغلىنىشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error connecting to ownCloud server
ug: ownCloud مۇلازىمېتىرىغا باغلىنىشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error getting a Request Token:
ug: ئىلتىماس Token نى ئېلىشتا خاتالىق كۆرۈلدى:

en: Error getting an Access Token:
ug: زىيارەت Token نى ئېلىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى:

en: Error getting identity:
ug: كىملىكنى ئېلىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى:

en: Error parsing response as JSON:
ug: JSON دىن كەلگەن جاۋابنى تەھلىل قىلىشتا خاتالىق كۆرۈلدى:

en: Error parsing result obtained from the keyring:
ug: ئاچقۇچ ھالقىسىدىن تەھلىل نەتىجىگە ئېرىشىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى:

en: Error parsing usercard response as JSON:
ug: JSON دىن كەلگەن usercard جاۋابنى تەھلىل قىلىشتا خاتالىق كۆرۈلدى:

en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
ug: ئەسلى ئىلتىماس token نى ئالغاندا ھالەت 200 بولۇشى كېرەك ئىدى. بىراق %d (%s) دېگەن ھالەتنى تاپشۇرۇپ ئالدى.

en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
ug: ئەسلى زىيارەت token نى ئىلتىماس قىلغاندا ھالەت 200 بولۇشى كېرەك ئىدى. بىراق %d (%s) دېگەن ھالەتنى تاپشۇرۇپ ئالدى.

en: Expected status 200 when requesting guid, instead got status %d (%s)
ug: ئەسلى guid نى ئىلتىماس قىلغاندا ھالەت 200 بولۇشى كېرەك ئىدى. بىراق %d (%s) دېگەن ھالەتنى تاپشۇرۇپ ئالدى.

en: Expected status 200 when requesting name, instead got status %d (%s)
ug: ئەسلى زىيارەت name نى ئىلتىماس قىلغاندا ھالەت 200 بولۇشى كېرەك ئىدى. بىراق %d (%s) دېگەن ھالەتنى تاپشۇرۇپ ئالدى.

en: Expected status 200 when requesting user id, instead got status %d (%s)
ug: ئەسلى ئىشلەتكۈچى كىملىكىنى ئىلتىماس قىلغاندا ھالەت 200 بولۇشى كېرەك ئىدى. بىراق %d (%s) دېگەن ھالەتنى تاپشۇرۇپ ئالدى.

en: Facebook
ug: فېيىسبۇك(Facebook)

en: Failed to delete credentials from the keyring
ug: ئاچقۇچ ھالقىسىدىن ئىسپاتنامىلەرنى ئۆچۈرۈش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
ug: ئاپتوماتىك بايقاش(autodiscover) ئىنكاسىدىن ASUrl ۋە OABUrl نى تېپىش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to find Account element
ug: Account ئېلېمېنتىنى تېپىش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to find Autodiscover element
ug: Autodiscover ئېلېمېنتىنى تېپىش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to find Response element
ug: Response ئېلېمېنتىنى تېپىش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to find a provider for: %s
ug: تۆۋەندىكى تەمىنلىگۈچىنى تېپىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Failed to parse autodiscover response XML
ug: autodiscover نىڭ جاۋاب XML نى تەھلىل قىلىش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to parse email address
ug: ئېلخەت ئادرېسىنى تەھلىل قىلىش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
ug: زىيارەت token (%s، %d) نى يېڭىلاش مەغلۇپ بولدى:

en: Failed to retrieve credentials from the keyring
ug: ئاچقۇچ ھالقىسىدىن ئىسپاتنامىلەرنى ئېلىش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to store credentials in the keyring
ug: ئىسپاتنامىلەرنى ئاچقۇچ ھالقىسىغا ساقلاش مەغلۇپ بولدى

en: GOA %s credentials for identity %s
ug: %2$s سالاھىيەتنىڭ GOA %1$s ئىسپاتنامىلىرى

en: Google
ug: گۇگىل(Google)

en: IMAP _Server
ug: IMAP مۇلازىمېتىر(_S)

en: IMAP and SMTP
ug: IMAP ۋە SMTP

en: Identity service returned invalid key
ug: كىملىك مۇلازىمىتى ئىناۋەتسىز ئاچقۇچ قايتۇردى

en: Initial secret key is invalid
ug: دەسلەپكى مەخپىيەتلىك ئاچقۇچى ئىناۋەتسىز

en: Invalid certificate.
ug: ئىناۋەتسىز گۇۋاھنامە.

en: Invalid imap-password with username `%s' (%s, %d):
ug: ئاتى ‹%s› (%s, %d) بولغان ئىشلەتكۈچىنىڭ imap-ئىمى خاتا:

en: Invalid password with username `%s' (%s, %d):
ug: ئاتى ‹%s› (%s, %d) بولغان ئىشلەتكۈچىنىڭ ئىمى خاتا:

en: Invalid smtp-password with username `%s' (%s, %d):
ug: ئاتى ‹%s› (%s, %d) بولغان ئىشلەتكۈچىنىڭ smtp-ئىمى خاتا:

en: Loading “%s”…
ug: ئوقۇۋاتقىنى «%s» …

en: Log In to Realm
ug: Realm غا كىرىش

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
ug: ئىنكاس قېشى ئىچىدە access_token ياكى access_token_secret يوق

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
ug: ئىنكاس قېشى ئىچىدە request_token ياكى request_token_secret يوق

en: Name
ug: ئاتى

en: Network _Resources
ug: توردىكى مەنبەلەر(_R)

en: No associated identification found
ug: مۇناسىۋەتلىك كىملىكنى تاپقىلى بولمىدى

en: No credentials found in the keyring
ug: ئاچقۇچ ھالقىسىدا ئىسپاتنامىلەرنى يوق ئىكەن

en: None
ug: يوق

en: Online Accounts
ug: توردىكى ھېساباتلار

en: Open Online Accounts...
ug: تور ھېساباتى ئېچىش…

en: Paste authorization code obtained from the <a href="%s">authorization page</a>:
ug: <a href="%s"> سالاھىيەت دەلىللەش بېتى</a> دىن ئېرىشكەن سالاھىيەت دەلىللەش كودىنى چاپلاڭ:

en: Paste token obtained from the <a href="%s">authorization page</a>:
ug: <a href="%s"> سالاھىيەت دەلىللەش بېتى</a> دىن ئېرىشكەن سالاھىيەت دەلىللەش token نى چاپلاڭ:

en: Please enter your password below.
ug: تۆۋەندىكى يەرگە ئىمنى كىرگۈزۈڭ.

en: ProviderType property is not set for account
ug: ھېساباتتا ProviderType خاسلىقى بەلگىلەنمىگەن

en: Provides the org.gnome.OnlinesAccounts name on the session bus
ug: ئەڭگىمە باش لىنىيىسىدە org.gnome.OnlinesAccounts نى تەمىنلەيدۇ

en: Remember this password
ug: بۇ ئىمنى ئەستە تۇت

en: SMTP _Server
ug: SMTP مۇلازىمېتىر(_S)

en: SSL on a dedicated port
ug: بېكىتىلگەن ئېغىزدا SSL

en: STARTTLS after connecting
ug: باغلانغاندىن كېيىن STARTTLS

en: Server does not support PLAIN
ug: مۇلازىمېتىر PLAIN نى قوللىمايدۇ

en: Service not available
ug: مۇلازىمەتنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
ug: گۇۋاھنامە، ئۇنى قايتۇرۇپ ئالغان تورتۇرادىن كەلگىنى بىلەن بىردەك ئەمەس.

en: The certificate has been revoked.
ug: بۇ گۇۋاھنامە بىكار قىلىنغان.

en: The certificate has expired.
ug: ئىسپاتنامىنىڭ ۋاقتى ئوتكەن.

en: The certificate's activation time is still in the future.
ug: گۇۋاھنامىنىڭ ئاكتىپلاش ۋاقتى يەنىلا كەلگۈسى ھالەتتە.

en: The certificate's algorithm is considered insecure.
ug: گۇۋاھنامىنىڭ ھېسابلاش ئۇسۇلى(algorithm) بىخەتەر ئەمەستەك قىلىدۇ.

en: The domain is not valid
ug: بۇ دائىرە ئىناۋەتسىز

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
ug: تور (realm) %s غا كىرىش ئۈچۈن، بىر قىسىم ئۇچۇرلارنى تەمىنلەش كېرەك.

en: The signing certificate authority is not known.
ug: ئىمزالىق گۇۋاھنامە تارقاتقۇچى ئېنىق ئەمەس.

en: Time
ug: ۋاقىت

en: Time to fire
ug: قوزغىتىش ۋاقتى

en: Use for
ug: ئىشلىتىلىش ئورنى

en: User_name
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى(_N)

en: Was asked to login as %s, but logged in as %s
ug: %s دا كىرگەن ئىدى، بىراق %s بولۇپ قالدى

en: Yahoo
ug: ياخۇ

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
ug: سىستېمىنىڭ ۋاقتى توغرا ئەمەس. سىستېمىنىڭ ۋاقىت ۋە چېسلا تەڭشىكىنى تەكشۈرۈڭ.

en: _Contacts
ug: ئالاقەداشلار(_C)

en: _Custom
ug: ئىختىيارى(_C)

en: _Documents
ug: پۈتۈكلەر(_D)

en: _Domain
ug: دائىرە(_D)

en: _E-mail
ug: ئېلخەت(_E)

en: _Encryption
ug: شىفىرلاش(_E)

en: _Files
ug: ھۆججەت(_F)

en: _Ignore
ug: پەرۋا قىلما(_I)

en: _Mail
ug: خەت(_M)

en: _Name
ug: ئاتى(_N)

en: _Password
ug: ئىم(_P)

en: _Photos
ug: سۈرەتلەر(_P)

en: _Server
ug: مۇلازىمېتىر(_S)

en: _Try Again
ug: قايتا سىنا(_T)

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
ug: ensure_credentials_sync نى %s تىپتا ئەمەلگە ئاشۇرالمىدى

en: initial secret passed before secret key exchange
ug: مەخپىي ئاچقۇچنى ئالماشتۇرۇشتىن بۇرۇن دەسلەپكى مەخپىيەتلىك يەتكۈزۈپ بېرىلدى

en: org.gnome.OnlineAccounts.Mail is not available
ug: org.gnome.OnlineAccounts.Mail يوق
