gvfs master - en to ug translation catalogue (561 entries)

en:  (invalid encoding)
ug:  (ئىناۋەتسىز كودلاش)

en: %.1f GB
ug: %.1f گىگابايت

en: %.1f MB
ug: %.1f مېگابايت

en: %.1f kB
ug: %.1f كىلوبايت

en: %s (jailbreak)
ug: %s (تۈرمىدىن قاچۇرۇلغان)

en: %s Audio Player
ug: %s ئۈن قويغۇچ

en: %s Camera
ug: %s كامېرا

en: %s Drive
ug: %s قوزغاتقۇچ

en: %s Encrypted
ug: %s شىفىرلانغان

en: %s Encrypted Data
ug: %s شىفىرلانغان سانلىق-مەلۇمات

en: %s File System Service
ug: %s ھۆججەت سىستېما مۇلازىمىتى

en: %s Media
ug: %s ۋاسىتە

en: %s Medium
ug: %s ۋاسىتە

en: %s Volume
ug: %s دىسكىسى

en: %s has been unmounted
ug: %s ئېگەرسىزلىنىپ بولغان

en: %s on %s
ug: ‫%2$s دىكى %1$s

en: %s/%s Drive
ug: %s/%s قوزغاتقۇچ

en: %s: %d: Directory or file exists
ug: %s: %d: مۇندەرىجە ياكى ھۆججەت مەۋجۇت

en: %s: %d: Invalid filename
ug: %s: %d: ئىناۋەتسىز ھۆججەت ئاتى

en: %s: %d: No such file or directory
ug: %s: %d: بۇنداق ھۆججەت ياكى مۇندەرىجە يوق

en: %s: %d: Not Supported
ug: %s: %d: قوللىمايدۇ

en: %s: %s, error writing to stdout
ug: %s: %s ،stdout قا يېزىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: %s: %s: error opening file: %s
ug: %s: %s: ھۆججەت ئېچىش خاتالىقى: %s

en: %s: %s: error opening location: %s
ug: %s: %s: ئورۇن ئېچىش خاتالىقى: %s

en: %s: %s: error reading: %s
ug: %s: %s: ئوقۇش خاتالىقى: %s

en: %s: %s:error closing: %s
ug: %s: %s:يېپىش خاتالىقى: %s

en: %s: missing locations
ug: %s : ئورنى يوقالغان

en: / on %s
ug: / %s دىكى

en: A passphrase is required to access the volume
ug: بۇ دىسكىنى زىيارەت قىلىش ئۈچۈن ئىم كېرەك

en: ATA Drive
ug: ATA قوزغاتقۇچ

en: ATTRIBUTE
ug: خاسلىق

en: ATTRIBUTES
ug: خاسلىقلار

en: Accessing application icons on device failed
ug: ئۈسكۈنىدىكى پروگرامما سىنبەلگىسىنى زىيارەت قىلالمىدى

en: Accounts are unsupported
ug: ھېساباتنى قوللىمايدۇ

en: An invalid username was provided.
ug: ئىناۋەتسىز ئىشلەتكۈچى ئاتى تەمىنلەنگەن.

en: Ancestor directory doesn't exist
ug: ئاتا مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس

en: Append to end of file
ug: ھۆججەت ئاخىرىغا قوش

en: Apple Filing Protocol Service
ug: ئالما(Apple) نىڭ ھۆججەت كېلىشىم مۇلازىمىتى

en: Apple Mobile Device
ug: ئالما كۆچمە ئۈسكۈنىسى

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
ug: ئالما كۆچمە ئۈسكۈنىسى، Jailbroken

en: Attribute not specified
ug: خاسلىق بەلگىلەنمىگەن

en: Audio CD File System Service
ug: ئۈن CD ھۆججەت سىستېما مۇلازىمىتى

en: Audio Disc
ug: ئۈن دىسكا

en: Audio Player
ug: ئۈن قويغۇچ

en: Automount failed: %s
ug: ئاپتوماتىك ئېگەرلەش مەغلۇپ بولدى: "%s --help"

en: Backup existing destination files
ug: نىشاندىكى مەۋجۇت ھۆججەتنى زاپاسلىسۇن

en: Backup file creation failed
ug: زاپاس ھۆججەت قۇرالمىدى

en: Backup file creation failed: %s
ug: زاپاس ھۆججەت قۇرالمىدى: %s

en: Backups are not yet supported.
ug: زاپاسلاشنى تېخى قوللىمايدۇ.

en: Blank Blu-Ray Disc
ug: بوش كۆكنۇر دىسكا

en: Blank Blu-Ray R Disc
ug: بوش كۆكنۇر R دىسكا

en: Blank Blu-Ray RW Disc
ug: بوش كۆكنۇر RW دىسكا

en: Blank CD-R Disc
ug: قۇرۇق CD-R دىسكا

en: Blank CD-ROM Disc
ug: بوش CD_ROM دىسكا

en: Blank CD-RW Disc
ug: قۇرۇق CD-RW دىسكا

en: Blank DVD+R DL Disc
ug: بوش DVD+R DL دىسكا

en: Blank DVD+R Disc
ug: قۇرۇق DVD+R دىسكا

en: Blank DVD+RW Disc
ug: قۇرۇق DVD+RW دىسكا

en: Blank DVD-RAM Disc
ug: قۇرۇق DVD-RAM دىسكا

en: Blank DVD-ROM Disc
ug: بوش DVD-ROM دىسكا

en: Blank DVD-RW Disc
ug: قۇرۇق DVD-RW دىسكا

en: Blank Disc
ug: بوش دىسكا

en: Blank HD DVD Disc
ug: بوش HD DVD دىسكا

en: Blank HD DVD-R Disc
ug: بوش HD DVD-R دىسكا

en: Blank HD DVD-RW Disc
ug: بوش HD DVD-RW دىسكا

en: Blank MO Disc
ug: بوش MO دىسكا

en: Blu-Ray Disc
ug: كۆكنۇر دىسكا

en: Blu-Ray R Disc
ug: كۆكنۇر R دىسكا

en: Blu-Ray RW Disc
ug: كۆكنۇر RW دىسكا

en: Blu-ray
ug: كۆكنۇر

en: Blu-ray-R
ug: كۆكنۇر R

en: Burn
ug: ئوي

en: CD-R Disc
ug: CD-R دىسكا

en: CD-ROM Disc
ug: CD-ROM دىسكا

en: CD-RW Disc
ug: CD-RW دىسكا

en: CD/DVD Creator
ug: CD/DVD ياسىغۇچ

en: Camera
ug: كامېرا

en: Can't copy directory over directory
ug: مۇندەرىجىنى مۇندەرىجىگە كۆچۈرەلمىدى

en: Can't copy file over directory
ug: ھۆججەتنى مۇندەرىجىگە كۆچۈرەلمىدى

en: Can't eject file
ug: ھۆججەتنى قاڭقىتالمىدى

en: Can't find metadata file %s
ug: مېتا سانلىق-مەلۇمات ھۆججىتى %s نى تاپالمىدى

en: Can't handle version %d of GVfsIcon encoding
ug: GVfsIcon كودلاش نەشرى %d نى بىر تەرەپ قىلالمىدى

en: Can't monitor file or directory.
ug: ھۆججەت ياكى مۇندەرىجىنى كۆزىتەلمىدى.

en: Can't mount file
ug: ھۆججەتنى ئېگەرلىيەلمىدى

en: Can't move a shared directory into the Trash
ug: ھەمبەھىر مۇندەرىجىنى ئەخلەتخانىغا يۆتكىگىلى بولمايدۇ

en: Can't move directory into one of its descendants
ug: مۇندەرىجىنى ئۆزىنىڭ ئاستىدىكى مۇندەرىجە يۆتكىگىلى بولمايدۇ

en: Can't move directory over directory
ug: مۇندەرىجىنى مۇندەرىجىگە يۆتكىيەلمەيدۇ

en: Can't move sharepoint into a shared directory
ug: ھەمبەھىر نۇقتىنى ھەمبەھىر مۇندەرىجىگە يۆتكىگىلى بولمايدۇ

en: Can't open directory
ug: مۇندەرىجە ئاچالمىدى

en: Can't open mountable file
ug: ئېگەرلىگىلى بولىدىغان ھۆججەتنى ئاچالمىدى

en: Can't poll file
ug: ھۆججەتنى تەكشۈرەلمىدى

en: Can't recursively copy directory
ug: مۇندەرىجىنى قايتىلانما كۆچۈرەلمەيدۇ

en: Can't recursively move directory
ug: مۇندەرىجىنى قايتىلانما يۆتكىيەلمەيدۇ

en: Can't rename file, filename already exists
ug: ئاتىنى ئۆزگەرتكىلى بولمىدى، ھۆججەت مەۋجۇت ئىكەن

en: Can't rename volume
ug: دىسكىنىڭ ئاتىنى ئۆزگەرتكىلى بولمايدۇ

en: Can't send host identity confirmation
ug: ئاساسىي ئاپپارات كىملىك جەزملەشنى يوللىيالمىدى

en: Can't send password
ug: ئىم يوللىيالمىدى

en: Can't start drive
ug: قوزغاتقۇنى باشلىيالمىدى

en: Can't stop drive
ug: قوزغاتقۇنى توختىتالمىدى

en: Can't unmount file
ug: ھۆججەتنى ئېگەرسىزلىيەلمىدى

en: Can't verify the identity of “%s”.
    This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
ug: كىملىك «%s» تەھقىقلىگىلى بولمىدى.
    بۇ خىل ئەھۋال سىز تۇنجى قېتىم كومپيۇتېرغا تىزىمغا كىرگەندە كۆرۈلىدۇ.
    
    يىراقتىكى كومپيۇتېر يوللىغان كىملىك «%s» . ئەگەر سىز بىخەتەر ئىكەنلىكىگە مۇتلەق ئىشەنسىڭىز داۋاملاشتۇرۇپ، سىستېما باشقۇرغۇچى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Can't write to directory
ug: مۇندەرىجىگە يازالمىدى

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Cancel Login
ug: تىزىمغا كىرىشتىن ۋاز كەچ

en: Cannot allocate new file to append to
ug: قوشىدىغان ھۆججەتكە يېڭى ھۆججەت تەقسىملىيەلمىدى

en: Cannot connect to the system bus
ug: سىستېما باش لىنىيىسىگە باغلىنالمىدى

en: Cannot create gphoto2 context
ug: gphoto2 context قۇرالمىدى

en: Cannot create gudev client
ug: gudev خېرىدارىنى قۇرالمايدۇ

en: Cannot create libhal context
ug: libhal كونتېكىست قۇرالمىدى

en: Cannot delete this entity
ug: مەزكۇر كىرگۈنى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ

en: Cannot find drive %s
ug: %s قوزغاتقۇچنى تاپالمىدى

en: Cannot get LUKS cleartext slave
ug: LUKS ئېنىق تېكىست بېقىندىسىغا ئېرىشەلمىدى

en: Cannot get LUKS cleartext slave from path `%s'
ug: `%s' يولدىن LUKS ئېنىق تېكىست بېقىندىسىغا ئېرىشەلمىدى

en: Cannot get data of file to append to
ug: قوشىدىغان ھۆججەتنىڭ سانلىق-مەلۇماتىغا ئېرىشەلمىدى

en: Cannot initialize libhal
ug: libhal دەسلەپلەشتۈرەلمىدى

en: Cannot make directory in this location
ug: بۇ ئورۇنغا مۇندەرىجە ياسىغىلى بولمايدۇ

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
ug: سانلىق-مەلۇمات باغلىنىشىنى ئاچالمىدى. مۇداپىئە تېمىڭىز يول قويمامدۇ قانداق؟

en: Cannot read file to append to
ug: قوشىدىغان ھۆججەتنى ئوقۇيالمىدى

en: Cannot write to this location
ug: بۇ ئورۇنغا ياشىغىلى بولمايدۇ

en: CompactFlash Drive
ug: CompactFlash قوزغاتقۇچ

en: Computer
ug: كومپيۇتېر

en: Concatenate files and print to the standard output.
ug: ھۆججەتلەرنى بىرىكتۈرۈپ، ئۆلچەملىك چىقىرىشقا چىقىرىپ بېرىدۇ.

en: Connection refused by server
ug: باغلىنىش مۇلازىمېتىر تەرىپىدىن رەت قىلىندى

en: Connection to the device lost
ug: ئۈسكۈنىگە باغلىنىش ئۈزۈلدى

en: Connection unexpectedly went down
ug: باغلىنىش تۇيۇقسىز ئۈزۈلدى

en: Copy one or more files from SOURCE to DEST.
ug: «مەنبە» دىن بىر ياكى بىرقانچە ھۆججەتنى «نىشان» غا كۆچۈرىدۇ.

en: Copy with file
ug: ھۆججەت بىلەن كۆچۈر

en: Could not create request
ug: ئىلتىماس قۇرالمىدى

en: Could not find enclosing mount
ug: يېپىلغان ئېگەرنى تاپالمىدى

en: Could not parse response
ug: ئىنكاسنى يېشەلمىدى

en: Couldn't find matching udev device.
ug: ماس udev كېلىدىغان  ئۈسكۈنىسى تېپىلمىدى.

en: Couldn't get stream file descriptor
ug: ئېقىم ھۆججەت چۈشەندۈرۈش بەلگىسىگە ئېرىشەلمىدى

en: Couldn't load %s on %s
ug: %s نى(%s نىڭدىكى) ئوقۇغىلى بولمىدى

en: Create directories.
ug: مۇندەرىجىلەرنى قۇرىدۇ

en: Create parent directories
ug: ئاتا مۇندەرىجىلەرنى قۇر

en: DEST
ug: نىشان

en: DEVICE
ug: ئۈسكۈنە

en: DVD+R DL Disc
ug: DVD+R DL دىسكا

en: DVD+R Disc
ug: DVD+R دىسكا

en: DVD+RW Disc
ug: DVD+RW دىسكا

en: DVD-RAM Disc
ug: DVD-RAM دىسكا

en: DVD-ROM Disc
ug: DVD-ROM دىسكا

en: DVD-RW Disc
ug: DVD-RW دىسكا

en: Data connection closed
ug: سانلىق-مەلۇمات باغلىشى يېپىلدى

en: Default application for '%s': %s
ug: «%s» ئۈچۈن ئىشلىتىلىدىغان كۆڭۈلدىكى پروگرامما: %s

en: Delete the given files.
ug: كۆرسىتىلگەن ھۆججەتنى ئۆچۈرىدۇ

en: Device requires a software update
ug: ئۈسكۈنە بىر يۇمشاق دېتالنى يېڭىلىشى زۆرۈر

en: Didn't get stream file descriptor
ug: ئېقىم ھۆججەت چۈشەندۈرۈش بەلگىسىگە ئېرىشمىگەن

en: Digital Camera (%s)
ug: رەقەملىك فوتو ئاپپارات (%s)

en: Directory '%s' is not empty
ug: ‹%s›  مۇندەرىجە بوش ئەمەس

en: Directory doesn't exist
ug: مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس

en: Directory not empty
ug: مۇندەرىجە قۇرۇق ئەمەس

en: Directory notification not supported
ug: مۇندەرىجە ئۇقتۇرۇشىنى قوللىمايدۇ

en: Disc
ug: دىسكا

en: Documents on %s
ug: %s نىڭدىكى پۈتۈكلەر

en: Documents on Apple Mobile Device
ug: ئالما كۆچمە ئۈسكۈنىدىكى پۈتۈكلەر

en: Don't follow symbolic links
ug: بەلگىلىك ئۇلىنىشقا ئەگەشمە

en: Don't send single MOVED events
ug: يالغۇز يۆتكەلگەن ھادىسىنى يوللىما

en: Don't start fuse.
ug: fuse قوزغاتما.

en: Drive %s does not contain audio files
ug: %s قوزغاتقۇچتا ئۈن ھۆججىتى يوق

en: Eject
ug: چىقار

en: Eject Anyway
ug: چىقىرىۋەر

en: Empty response
ug: بوش ئىنكاس

en: Empty the trash
ug: ئەخلەتخانىنى قۇرۇقداش

en: Encryption passphrase for %s
ug: %s نىڭ شىفىرلاش ئىمنى

en: End of stream
ug: ئېقىم تامام

en: Enter a passphrase to unlock the volume
    The passphrase is needed to access encrypted data on %s.
ug: ئىم كىرگۈزۈلسە دىسكا قۇلۇپسىزلىنىدۇ.
    %s نىڭدىكى سانلىق-مەلۇماتنى زىيارەت قىلىش ئۈچۈن ئىم كېرەك بولىدۇ.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data on partition %d.
ug: ئىم كىرگۈزۈلسە دىسكا قۇلۇپى ئېچىلىدۇ. «%s» ئۈسكۈنە %d رايوندا شىفىرلانغان سانلىق-مەلۇماتنى ئۆز ئىچىگە ئالغان.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data.
ug: ئىم كىرگۈزۈلسە دىسكا قۇلۇپى ئېچىلىدۇ. «%s» ئۈسكۈنە شىفىرلانغان سانلىق-مەلۇماتنى ئۆز ئىچىگە ئالغان.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device %s contains encrypted data.
ug: ئىم كىرگۈزۈلسە دىسكا قۇلۇپى ئېچىلىدۇ. %s ئۈسكۈنە شىفىرلانغان سانلىق-مەلۇماتنى ئۆز ئىچىگە ئالغان.

en: Enter passphrase for secure key for %s
ug: مەخپىي ئاچقۇچ %s نىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter passphrase for secure key for %s on %s
ug: %2$s دىكى مەخپىي ئاچقۇچ %1$s نىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter password for %s
ug: %s نىڭ ئىمنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter password for %s on %s
ug: %2$s دىكى %1$s ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈڭ

en: Enter your name and password for the server “%s”.
ug: مۇلازىمېتىر «%s» نىڭدا ئىشلىتىدىغان ئاتىڭىز ۋە ئىمىڭىزنى كىرگۈزۈڭ.

en: Enter your password for the server “%s”.
ug: مۇلازىمېتىر «%s» نىڭدا ئىشلىتىدىغان ئىمىڭىزنى كىرگۈزۈڭ.

en: Error closing: %s
ug: يېپىش خاتالىقى: %s

en: Error copying file %s: %s
ug: %s ھۆججەت كۆچۈرۈش خاتالىقى: %s

en: Error creating Avahi resolver: %s
ug: ئاۋاخى(Avahi) يەشكۈچ قۇرۇش خاتالىقى: %s

en: Error creating backup file: %s
ug: زاپاس ھۆججەت قۇرغاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error creating camera
ug: فوتو ئاپپارات قۇرۇشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error creating directory
ug: مۇندەرىجە قۇرغاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error creating directory: %s
ug: مۇندەرىجە قۇرۇش خاتالىقى: %s

en: Error creating file object
ug: ھۆججەت نەڭ قۇرۇشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error deleting directory
ug: مۇندەرىجە ئۆچۈرگەندە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error deleting file
ug: ھۆججەت ئۆچۈرگەندە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error deleting file: %s
ug: ھۆججەت ئۆچۈرگەندە خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
ug: ئاچقۇچ ھالقىسى (%s)دىن ئىناۋەتسىز ئىمنى ئۆچۈرۈشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error ejecting mount: %s
ug: ئېگەرنى چىقىرىشتا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error finding enclosing mount: %s
ug: يېپىق ئېگەردىن خاتالىق بايقىدى: %s

en: Error from 'paranoia' on drive %s
ug: %s قوزغاتقۇچتا 'paranoia' دىن كەلگەن خاتالىق بار

en: Error getting data from file
ug: ھۆججەتتىن سانلىق-مەلۇماتقا ئېرىشىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error getting device information
ug: ئۈسكۈنە ئۇچۇرىغا ئېرىشىشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error getting file
ug: ھۆججەتكە ئېرىشىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error getting writable attributes: %s
ug: يېزىشچان خاسلىققا ئېرىشىش خاتالىقى: %s

en: Error in stream protocol: %s
ug: ئېقىم كېلىشىمى خاتالىقى: %s

en: Error initializing Avahi: %s
ug: ئاۋاخى(Avahi) دەسلەپلەشتۈرۈش خاتالىقى: %s

en: Error initializing camera
ug: فوتو ئاپپاراتنى دەسلەپلەشتۈرگەندە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error loading device information
ug: ئۈسكۈنە ئۇچۇرىنى يۈكلەشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error looking up device information
ug: ئۈسكۈنە ئۇچۇرىنى ئىزدىگەندە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error mounting %s: %s
ug: %s ئېگەرلەشتە خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error mounting location: %s
ug: ئورۇن ئېگەرلەشتە خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error moving file %s: %s
ug: %s ھۆججەت يۆتكەش خاتالىقى: %s

en: Error moving file: %s
ug: ھۆججەت يۆتكەش خاتالىقى: %s

en: Error opening file: %s
ug: ھۆججەت ئېچىش خاتالىقى: %s

en: Error parsing commandline options: %s
ug: بۇيرۇق قۇرى تاللانمىنى يېشىشتە خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error reading stdin
ug: stdin ئوقۇش خاتالىقى

en: Error removing target file: %s
ug: نىشان ھۆججەت يۆتكەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error renaming directory
ug: مۇندەرىجە ئاتىنى ئۆزگەرتىشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error renaming file
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرتكەندە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
ug: "%3$s"  دائىرىدە "%1$s" مۇلازىمىتىنى يېشىشتە "%2$s" خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s". One or more TXT records are missing. Keys required: "%s".
ug: "%3$s"  دائىرىدە "%1$s" مۇلازىمىتىنى يېشىشتە "%2$s" خاتالىق كۆرۈلدى. بىر ياكى بىر قانچە TXT خاتىرە يوقالدى. زۆرۈر شىفىرلىق ئاچقۇچ: "%4$s"

en: Error seeking in stream on camera %s
ug: %s فوتو ئاپپاراتتىكى ئېقىمنى ئىزدىگەندە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error seeking in stream on drive %s
ug: %s قوزغاتقۇچتا ئېقىم ئىزدىگەندە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error setting attribute: %s
ug: خاسلىق تەڭشەش خاتالىقى: %s

en: Error setting file metadata: %s
ug: ھۆججەت مېتا سانلىق-مەلۇماتىنى تەڭشەش خاتالىقى: %s

en: Error setting up camera communications port
ug: فوتو ئاپپارات ئالاقە ئېغىزىنى تەڭشەشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
ug: ئىمنى ئاچقۇچ ھالقىسى (%s)غا ساقلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error trashing file: %s
ug: ھۆججەتنى ئەخلەتخانىغا يۆتكەش خاتالىقى: %s

en: Error unmounting mount: %s
ug: ئېگەرنى ئېگەرسىزلەشتە خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error while getting mount info: %s
ug: ئېگەر ئۇچۇرىغا ئېرىشىشتە خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error writing file
ug: ھۆججەتكە يازغاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error: %s
ug: خاتالىق: %s

en: Error: %s
ug: خاتالىق: %s

en: Etag not available
ug: Etag نى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Failed to create active FTP connection.
ug: ئاكتىپ FTP باغلىنىشى قۇرالمىدى.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
ug: ئاكتىپ FTP باغلىنىشى قۇرالمىدى. بەلكىم يول تاللىغۇچىڭىز قوللىماسلىقى مۇمكىن؟

en: Failed to eject media; one or more volumes on the media are busy.
ug: ۋاسىتىنى قاڭقىتالمىدى؛ ۋاسىتىدىكى بىر ياكى بىر قانچە دىسكا ئالدىراش.

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
ug: ۋاسىتىنى قاڭقىتالمىدى؛ ۋاسىتىدىكى بىر ياكى بىر قانچە دىسكا ئالدىراش.

en: Failed to get file list
ug: ھۆججەت تىزىملىكىگە ئېرىشەلمىدى

en: Failed to get folder list
ug: مۇندەرىجە تىزىملىكىگە ئېرىشەلمىدى

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
ug: %s نىڭ org.gnome.OnlineAccounts.Files ھۆججىتىنى مەغلۇپ بولدى

en: Failed to load info for handler '%s'
ug: تۇتقۇ ‹%s› نىڭ ئۇچۇرىنى ئوقۇش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to mount Windows share: %s
ug: Windows ھەمبەھىرىنى ئېگەرلەش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Failed to retrieve share list from server: %s
ug: مۇلازىمېتىردىن ھەمبەھىر تىزىمىغا ئېرىشىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Failed to set '%s' as the default handler for '%s': %s
ug: ‹%s› نى ‹%s› نىڭ كۆڭۈلدىكى تۇتقۇسى قىلىپ بەلگىلەش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Failure
ug: مەغلۇپ بولدى

en: File Sharing
ug: ھۆججەت ھەمبەھىرلەش

en: File System
ug: ھۆججەت سىستېمىسى

en: File does not exist
ug: ھۆججەت مەۋجۇت ئەمەس

en: File doesn't exist
ug: ھۆججەت مەۋجۇت ئەمەس

en: File exists
ug: ھۆججەت مەۋجۇت

en: File is directory
ug: ھۆججەت مۇندەرىجە

en: File is locked by another user
ug: ھۆججەت باشقا ئىشلەتكۈچى تەرىپىدىن قۇلۇپلانغان

en: File is not open for read access
ug: ھۆججەت ئوقۇيدىغان قىلىپ ئېچىلمىغان

en: File is not open for write access
ug: ھۆججەت يازىدىغان قىلىپ ئېچىلمىغان

en: File not found
ug: ھۆججەت تېپىلمىدى

en: File system is busy
ug: ھۆججەت سىستېمىسى ئالدىراش

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
ug[0]: ھۆججەت سىستېمىسى ئالدىراش: %d ھۆججەت ئېچىلدى

en: Filename contains invalid characters.
ug: ھۆججەت ئاتىدا ئىناۋەتسىز ھەرپ بار.

en: FireWire Drive
ug: FireWire قوزغاتقۇچ

en: Floppy Disk
ug: يۇمشاق دىسكا

en: Floppy Drive
ug: يۇمشاق دىسكا قوزغاتقۇچ

en: Follow symbolic links, mounts and shortcuts
ug: بەلگە ئۇلانمىسى، ئېگەرلەنگەنلەر ۋە تېزلەتمىلەرگە ئەگەش

en: GVFS Daemon
ug: GVFS مۇئەككىلى

en: GVFS Metadata Daemon
ug: GVFS مېتا سانلىق-مەلۇمات مۇئەككىلى

en: GVfs GDU Volume Monitor
ug: GVfs GDU دىسكا كۆزەتكۈچ

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
ug: GVfs UDisk2 دىسكا كۆزەتكۈچ

en: Generic libmtp error
ug: ئادەتتىكى libmtp خاتالىقى

en: Get file system info
ug: ھۆججەت سىستېما ئۇچۇرىغا ئېرىش

en: Get or set the handler for a mime-type.
ug: mime تىپىنىڭ باشقۇرغۇسى(handler)نى بەلگىلەيدۇ ياكى ئالىدۇ.

en: Got EOS
ug: EOS نى ئالدى

en: Got error "%s" from server
ug: مۇلازىمېتىردىن «%s» دېگەن خاتالىقىنى تاپشۇرۇۋالدى

en: Got unknown error code %d from server
ug: مۇلازىمېتىردىن نامەلۇم خاتالىق كودى %d نى تاپشۇرۇۋالدى

en: HANDLER
ug: تۇتقۇ

en: HD DVD Disc
ug: HD DVD دىسكا

en: HD DVD-R Disc
ug: HD DVD-R دىسكا

en: HD DVD-RW Disc
ug: HD DVD-RW دىسكا

en: HTTP Client Error: %s
ug: HTTP خېرىدار خاتالىقى: %s

en: HTTP Error: %s
ug: HTTP خاتالىقى: %s

en: Host closed connection
ug: ئاساسىي ئاپپارات باغلىنىشنى تاقىدى

en: Host key verification failed
ug: ئاساسىي ئاپپارات شىفىرلىق ئاچقۇچ دەلىللەش مەغلۇپ بولدى

en: Hostname not known
ug: ئاساسىي ئاپپارات ئاتى نامەلۇم

en: Identification not found.
ug: كىملىكى تېپىلمىدى.

en: Ignore nonexistent files, never prompt
ug: مەۋجۇت بولمىغان ھۆججەتكە پەرۋا قىلما، ھەرگىز ئەسكەرتمە

en: Insufficient permissions
ug: ئىمتىيازلار يېتەرلىك ئەمەس

en: Internal Apple File Control error
ug: ئالما ئىچكى ھۆججەت باشقۇرۇش ئۇچۇرى خاتالىقى

en: Internal Error (%s)
ug: ئىچكى خاتالىق (%s)

en: Internal error: %s
ug: ئىچكى خاتالىق: %s

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
ug: AFC ئورنى ئىناۋەتسىز: ئىپادە afc://uuid:port-number بولۇشى لازىم

en: Invalid Apple File Control data received
ug: ئىناۋەتسىز ئالما ھۆججەت باشقۇرۇش ئۇچۇرى تاپشۇرۇۋالدى

en: Invalid attribute type %s
ug: ئىناۋەتسىز خاسلىق تىپى %s

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
ug: ئىناۋەتسىز خاسلىق تىپى (uint32 بولۇشى لازىم)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
ug: ئىناۋەتسىز خاسلىق تىپى (uint64 بولۇشى لازىم)

en: Invalid credentials for %s
ug:  %s نىڭ ئىسپاتنامىسى ئىناۋەتسىز

en: Invalid dbus message
ug: ئىناۋەتسىز dbus ئۇچۇرى

en: Invalid file info format
ug: ئىناۋەتسىز ھۆججەت ئۇچۇر فورماتى

en: Invalid filename
ug: ئىناۋەتسىز ھۆججەت ئاتى

en: Invalid filename %s
ug: ئىناۋەتسىز ھۆججەت ئاتى %s

en: Invalid mount spec
ug: ئىناۋەتسىز ئېگەرلەش چۈشەندۈرۈشى

en: Invalid reply
ug: ئىناۋەتسىز ئىنكاس

en: Invalid reply received
ug: ئىناۋەتسىز ئىنكاس تاپشۇرۇۋالدى

en: Invalid return value from %s
ug: قايتۇرغان ئىناۋەتسىز قىممىتى %s

en: Invalid seek type
ug: نامەلۇم ئىزدەش تىپى

en: Items in the trash may not be modified
ug: ئەخلەتخانىدىكى تۈرنى ئۆزگەرتكىلى بولمايدۇ

en: Jaz Drive
ug: Jaz قوزغاتقۇچ

en: Keep with file when moved
ug: يۆتكىگەندە ھۆججەت بىلەن بىرگە ساقلاپ قال

en: LOCATION
ug: ئورۇن

en: List
ug: تىزىم

en: List contents of directories in a tree-like format.
ug: مۇندەرىجە مەزمۇنىنى دەرەخسىمان ھالەتتە كۆرسىتىدۇ.

en: List the contents of the locations.
ug: ئورۇنلاردىكى مەزمۇنلارنى كۆرسىتىدۇ.

en: List writable attributes
ug: يېزىشچان خاسلىق تىزىملىكى

en: Listing applications installed on device failed
ug: ئۈسكىنىدىكى ئورنىتىلغان پروگراممىلارنى تىزىپ كۆرسىتىش مەغلۇپ بولدى.

en: Local Network
ug: يەرلىك تور

en: Location is already mounted
ug: ئورۇن ئېگەرلەنگەن

en: Location is not mountable
ug: ئورۇننى ئېگەرلىگىلى بولمايدۇ

en: Location not specified
ug: ئورۇن بەلگىلەنمىگەن

en: Lockdown Error: Invalid Argument
ug: قۇلۇپلاش خاتالىقى: ئىناۋەتسىز ئۆزگەرگۈچى مىقدار

en: Log In Anyway
ug: تىزىمغا كىرىۋەر

en: Login dialog cancelled
ug: تىزىمغا كىرىش سۆزلەشكۈ ۋاز كېچىلدى

en: MIMETYPE
ug: Mime تىپى

en: MO Disc
ug: MO دىسكا

en: Main daemon for GVFS
ug: GVFS ئاساسىي مۇئەككىلى

en: Malformed DNS-SD encoded_triple '%s'
ug: dns-sd encoded_triple ‹%s› پىچىمى خاتالىقى

en: Malformed host uri.
ug: كومپيۇتېرنىڭ بولمىغۇر uri.

en: Malformed icon identifier '%s'
ug: سىنبەلگە تونۇتۇش بەلگىسى ‹%s› نىڭ فورماتى خاتا

en: Malformed input data for GVfsIcon
ug: GVfsIcon غا كىرگۈزگەن سانلىق-مەلۇمات فورماتى خاتا

en: Mass Storage Drive
ug: زور سىغىملىق ساقلىغۇچ  قوزغاتقۇچ

en: MemoryStick Drive
ug: MemoryStick قوزغاتقۇچ

en: Metadata daemon for GVFS
ug: GVFS نىڭ مېتا سانلىق-مەلۇمات مۇئەككىلى

en: Missing operand
ug: مەشغۇلات يوقالغان

en: Mixed Audio/Data Disc
ug: ئۈن/سانلىق-مەلۇمات ئارىلاش دىسكا

en: Monitor directories for changes.
ug: قىسقۇچلارنىڭ ئۆزگىرىشلىرىنى كۆزىتىدۇ.

en: Monitor events
ug: ھادىسىلەرنى كۆزەت

en: Monitor files for changes.
ug: ھۆججەتلەرنىڭ ئۆزگىرىشلىرىنى كۆزىتىدۇ.

en: Mount as mountable
ug: ئېگەرلىگىلى بولىدىغان قىلىپ ئېگەرلە

en: Mount the locations.
ug: ئورۇننى ئېگەرلەيدۇ.

en: Mount volume with device file
ug: دىسكىنى ئۈسكۈنە ھۆججەتلىرى بىلەن قوشۇپ ئېگەرلەيدۇ

en: Mounted %s at %s
ug: %s نى %s غا ئېگەرلىدى

en: Move files or directories to the trash.
ug: ھۆججەت ياكى مۇندەرىجىلەرنى ئەخلەتخانىغا يۆتكەيدۇ.

en: Move one or more files from SOURCE to DEST.
ug: «مەنبە» دىن بىر ياكى بىرقانچە ھۆججەتنى «نىشان» غا يۆتكەيدۇ.

en: Must specify a single mime-type.
ug: يەككە mime تىپىنى كۆرسىتىپ بېرىش زۆرۈردۇر.

en: Must specify the mime-type followed by the default handler.
ug: كۆڭۈلدىكى باشقۇرغۇدىن كېيىن يەككە mime تىپىنى كۆرسەتمىسە بولمايدۇ

en: Name already exists
ug: ئاتى مەۋجۇت

en: Network
ug: تور

en: Network Location Monitor
ug: تور ئورنى كۆزەتكۈچ

en: Never follow symbolic links
ug: بەلگىلىك ئۇلىنىشقا ئەگەشمىسۇن

en: New name too long
ug: يېڭى ئات بەك ئۇزۇن

en: No MTP devices found
ug: MTP ئۈسكۈنىسى تېپىلمىدى

en: No camera specified
ug: فوتو ئاپپارات بەلگىلەنمىگەن

en: No default applications for '%s'
ug: «%s» ئۈچۈن ئىشلىتىلىدىغان كۆڭۈلدىكى پروگرامما كۆرسىتىلمىگەن

en: No device specified
ug: ئۈسكۈنە بەلگىلەنمىگەن

en: No drive specified
ug: قوزغاتقۇچ بەلگىلەنمىگەن

en: No hostname specified
ug: باش ئاپپارات بەلگىلەنمىگەن

en: No medium in the drive
ug: قوزغاتقۇچتا ۋاسىتە يوق

en: No mount type specified
ug: ئېگەرلەش تىپى بەلگىلەنمىگەن

en: No recommended applications
ug: تەۋسىيىلىك پروگراممىلار يوق

en: No registered applications
ug: خەتلىتىلگەن پروگراممىلار يوق

en: No route to host
ug: ئاساسىي ئاپپاراتقا يول باشلىيالمىدى

en: No space left on server
ug: مۇلازىمېتىردا بوشلۇق قالمىدى

en: No storage volumes found
ug: ساقلاش دىسكىسى تېپىلمىدى

en: No such file
ug: بۇنداق ھۆججەت يوق

en: No such file %s on drive %s
ug: %2$s قوزغاتقۇچتا %1$s ھۆججەت يوق

en: No such file or directory
ug: بۇنداق ھۆججەت ياكى مۇندەرىجە يوق

en: No such file or directory in target path
ug: نىشان يولدا بۇنداق ھۆججەت ياكى مۇندەرىجە يوق

en: No target directory
ug: نىشان مۇندەرىجە يوق

en: No thumbnail for entity '%s'
ug: كىرگۈ ‹%s› نىڭ كىچىك سۈرەتلىرى يوق

en: No volume for device file %s
ug: ئۈسكۈنە ھۆججىتى %s ئىشلىتىدىغان دىسكا يوق

en: No volume specified
ug: دىسكا كۆرسىتىلمىگەن

en: Not a WebDAV enabled share
ug: WebDAV ھەمبەھىرنى قوزغاتمىغان

en: Not a directory
ug: مۇندەرىجە ئەمەس

en: Not a mountable file
ug: ئېگەرلىگىلى بولىدىغان ھۆججەت ئەمەس

en: Not a regular file
ug: ئادەتتىكى ھۆججەت ئەمەس

en: Not enough space on volume
ug: دىسكىدا يېتەرلىك بوشلۇق يوق

en: Not supported
ug: قوللىمايدۇ

en: Not supported (not same directory)
ug: ئىشلەتكىلى بولمايدۇ(ئوخشاش مۇندەرىجە ئەمەس)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
ug: ئىشلەتكىلى بولمايدۇ(مەنبە مۇندەرىجە، بىراق نىشان مەۋجۇت ھۆججەت)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
ug: ئىشلەتكىلى بولمايدۇ(مەنبە بىلەن نىشان ئىككىلىسى مۇندەرىجە)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
ug: ئىشلەتكىلى بولمايدۇ(مەنبە بولسا ھۆججەت، بىراق نىشان مۇندەرىجە)

en: Note: just pipe through cat if you need its formatting options
    like -n, -T or other.
ug: دىققەت: cat نىڭ -n، -T غا ئوخشاش پىچىش ئىقتىدارىنى 
    ئىشلىتىشتە تۇرۇبا ئارقىلىق cat ئىشلىتىپ سۈزۈلىدۇ.

en: Object being moved doesn't exist
ug: يۆتكىلىۋاتقان نەڭ مەۋجۇت ئەمەس

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
ug: يۆتكەۋاتقان نەڭگە ئاتىنى ئۆزگەرتكىلى بولىدىغان بەلگە قويۇلمىغان(RenameInhibit

en: Object with that name already exists
ug: بۇنداق ئات مەۋجۇت

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
ug: بىر ياكى بىر قانچە پروگرامما ئېگەرسىزلەش مەشغۇلاتىنى توسۇۋاتىدۇ.

en: Only create if not existing
ug: مەۋجۇت بولمىغاندا ئاندىن قۇر

en: Open files with the default application that
    is registered to handle files of this type.
ug: مۇشۇ تىپتىكى ھۆججەتلەرنى ئاچىدىغان خەتلىتىلگەن
     پروگراممىنى ئىشلىتىپ ھۆججەتلەرنى ئاچىدۇ.

en: Operation failed
ug: مەشغۇلات مەغلۇپ بولدى

en: Operation not supported by backend
ug: ئارقا ئۇچى قوللىمايدىغان مەشغۇلات

en: Operation not supported, files on different mounts
ug: ھۆججەت ئوخشاش بولمىغان ئېگەرلەش نۇقتىسىدا، بۇ مەشغۇلاتنى قوللىمايدۇ

en: Operation unsupported
ug: بۇ مەشغۇلاتنى قوللىمايدۇ

en: Operation was cancelled
ug: مەشغۇلات بىكار قىلىندى

en: PREFIX
ug: ئالدى قوشۇلغۇچى

en: Page type unknown
ug: بەت تىپى نامەلۇم

en: Password dialog cancelled
ug: ئىم سۆزلەشكۈ ۋاز كېچىلدى

en: Password required for %s
ug: %s ئىم زۆرۈر

en: Password required for share %s on %s
ug: %2$s دىكى %1$s ھەمبەھىرگە ئىم زۆرۈر

en: Permission denied
ug: ھوقۇقىڭىز يەتمىدى

en: Permission denied.
ug: ھوقۇق يوق.

en: Please enter proxy password
ug: ۋاكالەتچى ئىمنى كىرگۈزۈڭ

en: Preserve all attributes
ug: ھەممە خاسلىقنى ساقلاپ قالسۇن

en: Print new etag at end
ug: ئاخىرىغا يېڭى تۇغ باس

en: Prompt before overwrite
ug: قاپلاشتىن ئىلگىرى سورىسۇن

en: Protocol error
ug: كېلىشىم خاتالىقى

en: Query handler for mime-type
ug: mime تىپىنىڭ سۈرۈشتۈرۈش باشقۇرغۇسى(handler)

en: Range lock conflict exists
ug: Range lock conflict مەۋجۇت

en: Read from standard input and save to DEST.
ug: ئۆلچەملىك كىرگۈزۈشتىن ئوقۇپ، ئۇنى «نىشان» غا ساقلايدۇ.

en: Recent
ug: يېقىنقى

en: Recommended applications:
ug: تەۋسىيىلىك پروگراممىلار:

en: Registered applications:
ug: خەتلىتىلگەن پروگراممىلار:

en: Remote Login
ug: يىراقتىن كىرىش

en: Rename a file.
ug: ھۆججەت ئاتىنى ئۆزگەرتىدۇ.

en: Rename successful. New uri: %s
ug: ئات مۇۋەپپەقىيەتلىك ئۆزگەرتىلدى. يېڭى uri: %s

en: Replace old daemon.
ug: كونا مۇئەككەلنى ئالماشتۇرىدۇ.

en: Response invalid
ug: ئىنكاس ئىناۋەتسىز

en: SCHEME
ug: لايىھە

en: SCSI Drive
ug: SCSI قوزغاتقۇچ

en: SD/MMC Drive
ug: SD/MMC قوزغاتقۇچ

en: SOURCE
ug: مەنبە

en: SSH program unexpectedly exited
ug: ssh تاسادىپىي چېكىندى

en: Seek not supported on stream
ug: ئېقىم ئىزدەشنى قوللىمايدۇ

en: Server doesn't support the FPCopyFile operation
ug: مۇلازىمېتىر FPCopyFile مەشغۇلاتىنى قوللىمايدۇ

en: Set a file attribute of LOCATION.
ug: ئورۇننىڭ ھۆججەت خاسلىقىنى بەلگىلەيدۇ.

en: Set handler for mime-type
ug: mime تىپىنىڭ سۈرۈشتۈرۈش باشقۇرغۇسى(handler)نى بەلگىلەش

en: Settable attributes:
ug: تەڭشەشچان خاسلىق:

en: Show completions
ug: تاماملاشنى كۆرسەت

en: Show extra information
ug: قوشۇمچە ئۇچۇرلارنى كۆرسەت

en: Show hidden files
ug: يوشۇرۇن ھۆججەتلەرنى كۆرسەت

en: Show information about locations.
ug: ‹ئورۇن› ھەققىدىكى ئۇچۇرىنى كۆرسىتىدۇ.

en: Show progress
ug: جەريانىنى كۆرسەتسۇن

en: SmartMedia Drive
ug: SmartMedia قوزغاتقۇچ

en: Software RAID Drive
ug: يۇمشاق دېتال RAID قوزغاتقۇچ

en: Source file and/or destination directory doesn't exist
ug: ئەسلى ھۆججەت ياكى نىشان مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس

en: Source file is a directory
ug: ئەسلى ھۆججەت مۇندەرىجە ئىكەن

en: Specify either --query or --set
ug: --query ياكى --set نى كۆرسىتىپ بېرىڭ

en: Start Anyway
ug: قوزغىتىۋەر

en: Start drive in degraded mode?
    Starting a drive in degraded mode means that the drive is no longer tolerant to failures. Data on the drive may be irrevocably lost if a component fails.
ug: قوزغاتقۇچنى دەرىجە تۆۋەنلىتىپ قوزغىتامدۇ؟
    قوزغاتقۇچنى دەرىجە تۆۋەنلىتىپ قوزغاتقاندا قوزغاتقۇچ كاشىلىغا ساقلاپ تۇرمايدىغانلىقىنى بىلدۈرىدۇ. ئەگەر بىر زاپچاستا خاتالىق بولسا قوزغاتقۇچتىكى سانلىق-مەلۇماتلار پۈتۈنلەي يوقىلىدۇ.

en: Symlinks not supported by backend
ug: ئارقا ئۇچ بەلگە ئۇلىنىشىنى قوللىمايدۇ

en: TYPE
ug: تىپى

en: Tape Drive
ug: ماگنىتلىق لېنتا قوزغاتقۇچ

en: Target %s is not a directory
ug: %s نىشان مۇندەرىجە ئەمەس

en: Target directory already exists
ug: نىشان مۇندەرىجە مەۋجۇت

en: Target file already exists
ug: نىشان ھۆججەت مەۋجۇت

en: Target file exists
ug: نىشان ھۆججەت مەۋجۇت

en: Target file is open
ug: نىشان ھۆججەت ئوچۇق ئىكەن

en: Target object doesn't exist
ug: نىشان نەڭ مەۋجۇت ئەمەس

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
ug: نىشان نەڭ(object) گە ئۆچۈرگىلى بولىدىغان بەلگە سېلىنمىغان(DeleteInhibit)

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
ug: نىشان نەڭ(object) گە ئاتىنى ئۆزگەرتكىلى بولىدۇ دېگەن بەلگە سېلىنمىغان(DeleteInhibit)

en: Target object is not a directory
ug: نىشان مۇندەرىجە ئەمەس

en: The FTP server is busy. Try again later
ug: FTP مۇلازىمېتىر ئالدىراش. سەل تۇرۇپ قايتا سىناڭ

en: The attributes to get
ug: ئېرىشكەن خاسلىقلار

en: The command is not supported by the server.
ug: مۇلازىمېتىر بۇ بۇيرۇقنى قوللىمايدۇ.

en: The connection is closed
ug: باغلىنىش تاقالدى

en: The connection is not opened
ug: باغلىنىش ئوچۇق ئەمەس

en: The connection was interrupted
ug: باغلىنىش ئۈزۈلدى

en: The device did not respond
ug: ئۈسكۈنىدە ئىنكاس يوق

en: The device “%s” is locked. Enter the passcode on the device and click “Try again”.
ug: ئۈسكۈنە «%s» قۇلۇپلانغان. ئۈسكۈنە ئىمىنى كىرگۈزۈپ «قايتا سىنا» نى چېكىڭ.

en: The directory is not empty
ug: مۇندەرىجە بوش ئەمەس

en: The etag of the file being overwritten
ug: ھۆججەت تۇغى قاپلىۋېتىلىدۇ

en: The file does not exist or isn't an audio track
ug: ھۆججەت مەۋجۇت ئەمەس ياكى ئۈن يولىدا ئەمەس

en: The file is not a directory
ug: بۇ ھۆججەت مۇندەرىجە ئەمەس

en: The file is not a mountable
ug: بۇ ئېگەرلىگىلى بولىدىغان ھۆججەت ئەمەس

en: The file was externally modified
ug: ھۆججەتنى باشقا پروگرامما ئۆزگەرتكەن

en: The password prompt was cancelled.
ug: ئىم كۆرسەتمىسى ئەمەلدىن قالدۇرۇلدى.

en: The recent folder may not be deleted
ug: ‹يېقىنقى قىسقۇچ›نى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ

en: The server doesn't support passwords longer than %d character. | The server doesn't support passwords longer than %d characters.
ug[0]: مۇلازىمېتىردا ئۇزۇنلۇقى %d ھەرپتىن كۆپ بولغان ئىمنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: The server “%s” doesn't support anonymous access.
ug: نامسىز كىرىشنى مۇلازىمېتىر «%s» قوللىمايدۇ.

en: The specified location is not mounted
ug: بەلگىلەنگەن ئورۇن ئېگەرلەنمىگەن

en: The specified location is not supported
ug: بەلگىلەنگەن ئورۇننى قوللىمايدۇ

en: The trash folder may not be deleted
ug: ئەخلەتخانا قىسقۇچنى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
ug: قۇلۇپسىزلانغان ئۈسكۈنە ئۈستىدە تونۇش ھۆججەت سىستېمىسى يوق ئىكەن

en: Thumb Drive
ug: Thumb قوزغاتقۇچ

en: Timed out resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
ug: "%3$s"  دائىرىدە "%1$s" مۇلازىمىتىنى يېشىشتە "%2$s" ۋاقىت ھالقىدى

en: Timed out running command-line `%s'
ug: ئىجرا بولۇۋاتقاندا تۆۋەندىكى بۇيرۇق قۇرىدا ۋاقىت ئېشىپ كەتتى: «%s»

en: Timed out when logging in
ug: تىزىمغا كىرگەندە ۋاقىت ھالقىدى

en: Too many arguments
ug: ئەركىن ئۆزگەرگۈچىلەر بەك كۆپ

en: Too many files open
ug: ئېچىلغان ھۆججەت بەك كوپ

en: Trash
ug: ئەخلەتخانا

en: Try "%s --help" for more information.
ug: تېخىمۇ كۆپ ئۇچۇرغا "%s --help" نى سىناڭ.

en: Try again
ug: قايتا سىنا

en: Type of the attribute
ug: خاسلىقنىڭ تىپى

en: USB Drive
ug: USB قوزغاتقۇچ

en: USB support missing. Please contact your software vendor
ug: USB قوللىمايدۇ. يۇمشاق دېتال تەمىنلىگۈچى بىلەن ئالاقىلىشىڭ

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
ug: MTP ئۈسكۈنىسىنى ئىزدەۋاتقاندا ئەسلەك تەقسىملىگىلى بولمىدى

en: Unable to connect
ug: باغلىغىلى بولمىدى

en: Unable to connect to MTP device
ug: MTP ئۈسكۈنىسىگە باغلانغىلى بولمىدى

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
ug: مۇلازىمېتىر «%s» غا بېرىلگەن ئىم بىلەن باغلانغىلى بولمىدى.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
ug: مۇلازىمېتىر «%s» غا كىرگىلى بولمىدى. ئالاقىدە مەسىلە كۆرۈلدى.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
ug: مۇلازىمېتىر «%s» غا باغلىنالمىدى. مۇۋاپىق كىملىك دەلىللەش مېخانىزمى يوق.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn't support AFP version 3.0 or later.
ug: مۇلازىمېتىر «%s» غا باغلانغىلى بولمىدى. مۇلازىمېتىر AFP نىڭ 3.0 ياكى ئۇنىڭدىن كېيىنكى نەشرىنى قوللىمايدۇ.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
ug: مۇلازىمېتىرغا باغلانغىلى بولمىدى. ئالاقىدە مەسىلە كۆرۈلدى.

en: Unable to create temporary directory
ug: ۋاقىتلىق مۇندەرىجە قۇرالمىدى

en: Unable to create temporary file
ug: ۋاقىتلىق ھۆججەت قۇرالمىدى

en: Unable to create temporary file (%s)
ug: ۋاقىتلىق ھۆججەت ياسىغىلى بولمىدى(%s)

en: Unable to disconnect from the server.
ug: مۇلازىمېتىردىن ئۈزۈلگىلى بولمىدى.

en: Unable to find supported SSH command
ug: قوللايدىغان ssh بۇيرۇقىنى تاپالمىدى

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
ug: مۇلازىمېتىر «%s» غا بېرىلگەن ئىم بىلەن كىرگىلى بولمىدى.

en: Unable to move metadata keys
ug: مېتا سانلىق-مەلۇمات ئاچقۇچ قىممىتىنى يۆتكىيەلمىدى

en: Unable to open MTP device '%s'
ug: MTP ئۈسكۈنىسى ‹%s› نى ئاچقىلى بولمىدى

en: Unable to open source file for reading
ug: ئەسلى ھۆججەتنى ئوقۇش ئۈچۈن ئاچقىلى بولمىدى

en: Unable to remove metadata keys
ug: مېتا سانلىق-مەلۇمات ئاچقۇچ قىممىتىنى چىقىرىۋېتەلمىدى

en: Unable to set metadata key
ug: مېتا سانلىق-مەلۇمات ئاچقۇچ قىممىتىنى تەڭشىيەلمىدى

en: Unable to spawn SSH program
ug: ssh پروگراممىنى ئىجرا قىلالمىدى

en: Unable to spawn SSH program: %s
ug: ssh پروگراممىنى ئىجرا قىلالمىدى: %s

en: Unable to unset metadata key
ug: مېتا سانلىق-مەلۇمات ئاچقۇچ قىممىتىنى ئەسلىگە قايتۇرالمىدى

en: Unexpected end of stream
ug: ئېقىم تاسادىپىي ئاخىرلاشتى

en: Unexpected host uri format.
ug: ئويلاپمۇ باقمىغان كومپيۇتېر uri پىچىمى.

en: Unexpected reply from server
ug: مۇلازىمېتىر ئويلاشمىغان ئىنكاس قايتۇردى

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
ug: بىر تەرەپ قىلىنمىغان ئالما ھۆججەت باشقۇرۇش خاتالىقى (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
ug: بىر تەرەپ قىلىنمىغان Lockdown خاتالىق (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
ug: بىر تەرەپ قىلىنمىغان libimobiledevice خاتالىقى (%d)

en: Unknown error.
ug: نامەلۇم خاتالىق.

en: Unmount
ug: ئېگەرسىزلەش

en: Unmount Anyway
ug: ئېگەرسىزلەۋەر

en: Unmount all mounts with the given scheme
ug: ھەممە ئېگەرنى بېرىلگەن لايىھە بىلەن قوشۇپ ئېگەرسىزلە

en: Unmounting %s
    Please wait
ug: %s نى ئېگەرسىزلەۋاتىدۇ
    سەل كۈتۈڭ

en: Unnamed Device
ug: نامسىز ئۈسكۈنە

en: Unnamed Drive
ug: ئاتسىز قوزغاتقۇچ

en: Unnamed Drive (%s)
ug: ئاتسىز قوزغاتقۇچ (%s)

en: Unsupported authentication method for %s
ug:  %s نىڭ كىملىك دەلىللەش ئۇسۇلىنى قوللىمايدۇ

en: Unsupported network protocol
ug: قوللىمايدىغان تور كېلىشىمى

en: Unsupported seek type
ug: بۇ ئىزدەش تىپىنى قوللىمايدۇ

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
ug: ئىشلىتىلىشى: %s --spawner dbus-id ئوبيېكت يولى

en: Usage: %s key=value key=value ...
ug: ئىشلىتىلىشى: %s key=value key=value ...

en: Use a long listing format
ug: ئۇزۇن تىزىملىك فورماتى ئىشلەت

en: VALUE
ug: قىممىتى

en: Value not specified
ug: قىممەت بەلگىلەنمىگەن

en: Volume
ug: ئاۋاز مىقدارى

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
ug: دىسكا ئالدىراش
    بىر ياكى بىر قانچە پروگرامما دىسكىنى ئىگىلىۋالغان.

en: Volume is flat and doesn't support directories
ug: دىسكا ئاددىي(تەكشى)، شۇڭا مۇندەرىجىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: Volume is read-only
ug: دىسكىنى ئوقۇشقىلا بولىدۇ

en: WebDAV share
ug: WebDAV ھەمبەھىر

en: When creating, restrict access to the current user
ug: قۇرغاندا، ھازىرقى ئىشلەتكۈچىلا زىيارەت قىلالىسۇن

en: Windows Network
ug: Windows تورى

en: Windows Network File System Service
ug: Windows تور ھۆججەت سىستېما مۇلازىمىتى

en: Windows Shares File System Service
ug: Windows ھەمبەھىر ھۆججەت سىستېما مۇلازىمىتى

en: Windows shares on %s
ug: %s دىكى Windows ھەمبەھىر

en: Writable attribute namespaces:
ug: يېزىشچان خاسلىق ئات بوشلۇقى:

en: Writing data to %s
    Don't unplug until finished
ug: %s غا سانلىق-مەلۇمات يېزىۋاتىدۇ
    تاماملانغۇچە تارتىۋەتمەڭ

en: You can now unplug %s
ug: ئەمدى %s نى تارتىۋەتسىڭىز بولىدۇ

en: Your password has expired.
ug: ئىمىڭىزنىڭ ۋاقتى ئۆتۈپ كېتىپتۇ.

en: Your password needs to be changed.
ug: ئىمىڭىزنى ئۆزگەرتىشىڭىز زۆرۈر.

en: Zip Drive
ug: Zip قوزغاتقۇچ

en: attributes:
ug: خاسلىقى:

en: backups not supported
ug: زاپاسلاشنى قوللىمايدۇ

en: backups not supported yet
ug: تېخى زاپاسلاشنى قوللىمايدۇ

en: cdda mount on %s
ug: %s غا ئېگەرلەنگەن cdda

en: directory
ug: مۇندەرىجە

en: display name: %s
ug: كۆرسىتىش ئاتى: %s

en: edit name: %s
ug: تەھرىر ئاتى: %s

en: error starting mount daemon
ug: ئېگەرلەش مۇئەككىلىنى قوزغىتىشتا خاتالىق كۆرۈلدى

en: gphoto2 mount on %s
ug: %s غا ئېگەرلەنگەن gphoto2

en: gvfs-cat works just like the traditional cat utility, but using gvfs
    locations instead of local files: for example you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location.
ug: مەزكۇر gvfs-cat ئەنئەنىۋى cat پروگراممىسىغا ئوخشىشىپ كېتىدۇ، ئەمما يەرلىك ھۆججەتنى ئىشلەتمەي gvfs ئورنىنى ئىشلىتىدۇ. مەسىلەن: smb://server/resource/file.txt نى ئىشلىتىپ ئورۇن ئۇلىنىشى قىلىدۇ.

en: gvfs-ls is similar to the traditional ls utility, but using gvfs
    locations instead of local files: for example you can use something
    like smb://server/resource/file.txt as location. File attributes can
    be specified with their gvfs name, e.g. standard::icon.
ug: مەزكۇر gvfs-ls ئەنئەنىۋى ls پروگراممىسىغا ئوخشىشىپ كېتىدۇ، ئەمما يەرلىك ھۆججەتنى ئىشلەتمەي gvfs ئورنىنى ئىشلىتىدۇ. مەسىلەن: smb://server/resource/file.txt دېگەندەك ئورۇننى ئىشلەتسە بولىدۇ. ھۆججەت خاسلىقى ئۇلارنىڭ gvfs ئاتى بىلەن كۆرسىتىلىدۇ يەنى standard::icon دېگەندەك.

en: hidden
ug: يوشۇرۇن

en: invalid type
ug: ئىناۋەتسىز تىپ

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
ug: libimobiledevice خاتالىقى: ئىناۋەتسىز ئۆزگەرگۈچى مىقدار

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
ug: libimobiledevice خاتالىقى: ئۈسكۈنە تېپىلمىدى. usbmuxd راستىنىلا توغرا سەپلەنگەنمۇ.

en: libmtp error: %s
ug: libmtp خاتالىق: %s

en: mountable
ug: ئېگەرلىگىلى بولىدۇ

en: mountpoint for %s already running
ug: %s نىڭ ئېگەرلەش نۇقتىسى ئىجرا قىلىنىۋاتىدۇ

en: name: %s
ug: ئاتى: %s

en: overwrite %s?
ug: %s قاپلىۋېتەمسىز؟

en: progress
ug: سۈرئەت

en: regular
ug: ئادەتتىكى

en: shortcut
ug: قىسقا يول

en: size:
ug: چوڭلۇقى:

en: special
ug: ئالاھىدە

en: symlink
ug: بەلگە ئۇلىنىشى

en: type: %s
ug: تىپى: %s

en: unknown
ug: نامەلۇم

en: values must be string or list of strings
ug: قىممىتى ھەرپ بەلگە ياكى ھەرپ بەلگە تىزمىسى بولۇشى لازىم
