brasero - en to uk translation catalogue (943 entries)

en: "%s" GStreamer plugin could not be found
uk: «%s» не знайдено модуль GStreamer

en: "%s" cannot be added to the selection.
uk: Не вдається додати «%s».

en: "%s" cannot be found.
uk: «%s» не знайдено.

en: "%s" cannot be read
uk: Не вдається прочитати «%s»

en: "%s" cannot be unlocked
uk: Не вдається розблокувати «%s»

en: "%s" cannot write.
uk: Не вдається прочитати «%s»

en: "%s" could not be found
uk: «%s» не знайдено

en: "%s" could not be found in the path
uk: не вдається знайти «%s» за шляхом пошуку

en: "%s" could not be handled by GStreamer.
uk: Не вдається обробити «%s» за допомогою GStreamer.

en: "%s" could not be opened (%s)
uk: Не вдається відкрити «%s» (%s)

en: "%s" could not be opened.
uk: Не вдається відкрити «%s».

en: "%s" did not behave properly
uk: модуль «%s» працює некоректно

en: "%s" does not have a suitable type for video projects.
uk: Тип «%s» не підходить для проєкту відеодиска.

en: "%s" is a recursive symbolic link.
uk: «%s» є рекурсивним символічним посиланням.

en: "%s" is a symbolic link pointing to another program
uk: «%s» це символічним посиланням, що вказує на іншу програму

en: "%s" is busy.
uk: Пристрій «%s» зайнятий.

en: "%s" is not a valid URI
uk: URI «%s» некоректний

en: "%s" is not suitable for audio or video media
uk: Тип «%s» не підходить для проєкту відео та аудіодиска.

en: "%s" was removed from the file system.
uk: Файл «%s» вилучено з файлової системи.

en: "%s": %s
uk: «%s» : %s

en: "%s": loading
uk: «%s»: завантаження

en: "%s": unknown disc image type
uk: «%s»: невідомий тип образу диска

en: %d file can be added (%s) | %d selected files can be added (%s)
uk[0]: %d обраний файл може бути додано (%s)
uk[1]: %d обрані файли може бути додано (%s)
uk[2]: %d обраних файлів може бути додано (%s)

en: %d file is supported (%s) | %d files are supported (%s)
uk[0]: Підтримується %d файл (%s)
uk[1]: Підтримується %d файли (%s)
uk[2]: Підтримується %d файлів (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
uk[0]: Обрано %d файл (%s)
uk[1]: Обрано %d файли (%s)
uk[2]: Обрано %d файлів (%s)

en: %d item | %d items
uk[0]: %d пункт
uk[1]: %d пункти
uk[2]: %d пунктів

en: %d song | %d songs
uk[0]: %d пісня
uk[1]: %d пісні
uk[2]: %d пісень

en: %i MiB of %i MiB
uk: %i МБ з %i МБ

en: %i × %i pixels
uk: %i × %i пікселів

en: %s (%i%% Done)
uk: %s, %i%% виконано

en: %s (GStreamer plugin)
uk: %s (модуль GStreamer)

en: %s (application)
uk: %s (програма)

en: %s (library)
uk: %s (бібліотека)

en: %s element could not be created
uk: Не вдається створити елемент конвеєра %s

en: %s h
uk: %s год

en: %s h %s
uk: %s год %s

en: %s h %s min %s
uk: %s год %s хв %s

en: %s in %s
uk: %s у %s

en: %s min
uk: %s хв

en: %s: "%s"
uk: %s: «%s»

en: %s: %s free
uk: %s: вільно %s

en: %s: %s of free space
uk: %s: вільно %s

en: %s: empty
uk: %s: порожній

en: %s: not enough free space
uk: %s: немає вільного простору

en: %s:%s
uk: %s: %s

en: %s:%s min
uk: %s: %s хв

en: %s:%s:%s
uk: %s: %s: %s

en: (S)VCD successfully burned
uk: (S)VCD успішно записано

en: (loading…)
uk: (завантаження…)

en: <Keep current values>
uk: <зберегти поточне значення>

en: A data integrity test will begin as soon as the disc is inserted.
uk: Перевірка цілісності даних почнеться одразу після того, як носій буде вставлено.

en: A file could not be created at the location specified for temporary files
uk: Не вдається створити файл у вказаному каталозі тимчасових файлів

en: A file with this name already exists in the folder.  Replacing it will overwrite its contents on the disc to be burnt.
uk: Файл з цією назвою вже існує у теці. Заміна перезапише його вміст на диску, який буде записано.

en: A new writable disc will be required once the currently loaded one has been copied.
uk: По закінченню копіювання поточного носія знадобиться новий записуваний носій.

en: A simple to use CD/DVD burning application for GNOME
uk: Програма для запису CD та DVD для середовища GNOME

en: A_ctivate
uk: _Увімкнути

en: About
uk: Про програму

en: Ac_tivate All
uk: Ув_імкнути усі

en: Activate fast blanking, as opposed to a longer, thorough blanking
uk: Використовувати швидке очищення замість повного та ретельного

en: Add a 2 second pause after the track
uk: Додати двох секундну паузу після звукової доріжки

en: Add a splitting point
uk: Додати точку розділення

en: Add files to the project
uk: Додати файли до проєкту

en: Add the files stored in the clipboard
uk: Додати файли з буферу обміну

en: Additional song information
uk: Додаткова інформація про композиції

en: Al_ways Add Such File
uk: Зав_жди додавати такий файл

en: Al_ways Replace
uk: _Завжди замінювати

en: Align left
uk: Вирівняти ліворуч

en: Align right
uk: Вирівняти праворуч

en: All files
uk: Усі файли

en: All files need to be analysed to complete this operation.
uk: Для завершення цієї операції необхідно проаналізувати всі файли проєкту.

en: All required applications and libraries are not installed.
uk: Усі потрібні програми та бібліотеки не встановлено.

en: Allow DAO use
uk: Дозволити використання DAO

en: Allow to add more data to the disc later
uk: Дозволити подальше додавання даних на диск

en: Allows files added to the "CD/DVD Creator Folder" in Nautilus to be burned
uk: Дозволяє створювати диски CD та DVD за допомогою віртуального каталогу у Nautilus

en: Allows files not stored locally to be burned
uk: Дозволяє записувати файли, що не зберігаються локально

en: Always K_eep
uk: Завжди з_берігати

en: An error occurred while detecting silences.
uk: При пошуку тихих ділянок виникла помилка.

en: An error occurred while writing to disc
uk: Під час запису на диск виникла помилка

en: An image could not be created
uk: Не вдається створити образ

en: An image of the disc has been created on your hard drive.
    Burning will begin as soon as a writable disc is inserted.
uk: На жорсткому диску створено образ диску.
    Запис почнеться одразу після вставлення носія для запису.

en: An internal error occurred
uk: Виникла внутрішня помилка

en: An internal error occurred (%s)
uk: Виникла внутрішня помилка (%s)

en: An unknown error occurred
uk: Невідома помилка

en: An unknown error occurred.
uk: Невідома помилка.

en: Analysing "%s"
uk: Аналіз «%s»

en: Analysing audio files
uk: Аналіз звукових файлів

en: Analysing files
uk: Аналіз файлів

en: Analysing track %02i
uk: Аналіз звукової доріжки %02i

en: Analysing video files
uk: Аналіз відеофайлів

en: Another copy will start as soon as you insert a new writable disc. If you do not want to burn another copy, press "Cancel".
uk: Запис іншої копії почнеться одразу, коли буде вставлено новий диск для запису. Якщо не потрібно створювати ще одну копію, натисніть «Скасувати».

en: Appending audio tracks to a CD is not advised.
uk: Не рекомендовано додавати звукові доріжки на диск.

en: Artist
uk: Виконавець

en: Artist:
uk: Виконавець:

en: Aspect ratio:
uk: Співвідношення сторін:

en: Audi_o project
uk: _Аудіодиск

en: Audio %s in %s
uk: Музика %s у %s

en: Audio CD successfully burned
uk: Звуковий компакт-диск успішно записано

en: Audio and data %s in %s
uk: Музика та дані %s у %s

en: Audio and data disc (%s)
uk: Диск з музикою та даними %s

en: Audio disc (%s)
uk: Музичний диск (%s)

en: Audio files
uk: Звукові файли

en: Autodetect
uk: Автоматичне визначення

en: Average drive speed:
uk: Середня швидкість пристрою:

en: BACK COVER
uk: ЗАДНЯ ОБКЛАДИНКА

en: Bac_kground Properties
uk: Властивість _тла

en: Background Properties
uk: Властивості тла

en: Background properties
uk: Властивості тла

en: Bad argument
uk: Неправильний аргумент

en: Blank %s in %s
uk: Порожній %s в %s

en: Blank _Again
uk: _Очистити знову

en: Blank a disc
uk: Очищення диска

en: Blank disc (%s)
uk: Чистий диск (%s)

en: Blank this CD or DVD
uk: Очистити цей диск CD чи DVD

en: Blanking
uk: Очищення

en: Blanks and formats rewritable DVDs and BDs
uk: Очищення та форматування перезаписуваних DVD та BD

en: Blu-ray disc
uk: Диск Blu-ray

en: Bold
uk: Жирний

en: Brasero Disc Burner
uk: Програма для запису дисків Brasero

en: Brasero Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Brasero Plugins
uk: Модулі Brasero

en: Brasero can create, copy and burn Data and Audio CD/DVDs. It fully supports CD-TEXT, multisession and joliet extensions. You can simply drag and drop files from other local applications or from remote shared drives to easily burn them to a disc.
uk: Brasero може створювати, копіювати та записувати музичні CD/DVD або з даними. Повне підтримування CD-TEXT, кілька сеансів і розширення Joliet. Можете перетягувати файли з інших локальних програм або з віддалених ресурсів, щоб легко записувати їх на диск.

en: Brasero is a application to burn CD/DVD for the GNOME Desktop. It is designed to be as simple as possible and has some unique features to enable users to create their discs easily and quickly.
uk: Brasero — програма для записування CD/DVD у стільничному середовищі GNOME. Вона розроблена, щоб бути якнайпростішою, та має кілька особливостей для створення дисків просто й швидко.

en: Brasero is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Brasero розповсюджується зі сподіванням, що програма буде корисною, але без БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть не гарантується ПРИДАТНІСТЬ та ВІДПОВІДНІСТЬ БУДЬ-ЯКИМ ВИМОГАМ. Докладніше про це дивіться GNU General Public License.

en: Brasero is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Brasero  - вільне програмне забезпечення, ви можете розповсюджувати та/або змінювати його на умовах Універсальної Публічної Ліцензії GNU, що опублікована Фондом вільного програмного забезпечення, або версії 2 Ліцензії, або (на ваш розсуд) будь-якої старшої версії.

en: Brasero media burning library
uk: Бібліотека Brasero для роботи з оптичними носіями

en: Brasero notification
uk: Сповіщення Brasero

en: Brasero optical media library
uk: Бібліотека Brasero для роботи з оптичними носіями

en: Brasero project file
uk: Файл проєкту

en: Brasero utilities library
uk: Бібліотека засобів Brasero

en: Brasero will simulate the burning and, if it is successful, go on with actual burning after 10 seconds
uk: Brasero почне симуляцію запису, і якщо вона буде успішною, запис почнеться через 10 секунд

en: Brasero — %s (Audio Disc)
uk: Brasero — %s (звуковий компакт-диск)

en: Brasero — %s (Data Disc)
uk: Brasero — %s (диск з даними)

en: Brasero — %s (Video Disc)
uk: Brasero — %s (відеодиск)

en: Brasero — Disc Copy
uk: Brasero — копіювання диска

en: Brasero — New Audio Disc Project
uk: Brasero — новий проєкт звукового компакт-диска

en: Brasero — New Data Disc Project
uk: Brasero — новий проєкт диска з даними

en: Brasero — New Image File
uk: Brasero — новий файл образа

en: Brasero — New Video Disc Project
uk: Brasero — новий проєкт відеодиска

en: Broken symbolic link
uk: Пошкоджене символічне посилання

en: Browse the file system
uk: Огляд файлової системи

en: Burn _Contents…
uk: Записати _вміст…

en: Burn _Now
uk: Записати _зараз

en: Burn _Several Copies
uk: _Запис кількох дисків

en: Burn _image
uk: Записати _образ

en: Burn an Image File
uk: Записати файл _образу

en: Burn an existing CD/DVD image to disc
uk: Записати наявний образ CD чи DVD на диск

en: Burn as _Data
uk: Записати як _файл

en: Burn as _File
uk: Записати як _файл

en: Burn as _Image
uk: Записати _образ

en: Burn beyond the disc's reported capacity
uk: Записати дані понад вказану ємкість диска

en: Burn the contents of the burn:// URI
uk: Записати вміст burn:// URI

en: Burn the disc
uk: Запис диска

en: Burn the image directly _without saving it to disc
uk: _Записати образ безпосередньо на диск без збереження

en: Burn the selection of files across several media
uk: Записати обрані файли на декілька дисків

en: Burn the specified project and remove it.
    This option is mainly useful for integration with other applications.
uk: Записати заданий проєкт та вилучити його.
    Цей параметр корисний при взаємодії з іншою програмою.

en: Burning (S)VCD
uk: Запис (S)VCD

en: Burning CD
uk: Запис CD

en: Burning CD/DVD
uk: Запис CD/DVD

en: Burning DVD
uk: Запис DVD

en: Burning Disc
uk: Записується диск

en: Burning audio CD
uk: Запис звукового CD

en: Burning data CD
uk: Запис CD з даними

en: Burning data DVD
uk: Запис DVD з даними

en: Burning data disc
uk: Запис диска з даними

en: Burning flags to be used
uk: Прапорці запису, які буде використано

en: Burning image to CD
uk: Запис образу CD

en: Burning image to DVD
uk: Запис образу DVD

en: Burning image to disc
uk: Запис образу диска

en: Burning speed
uk: Швидкість запису

en: Burning video DVD
uk: Запис відео DVD

en: Burning video disc
uk: Запис відеодиска

en: Burns and blanks DVDs and BDs
uk: Запис та очищення DVD та BD

en: Burns, blanks and formats CDs and DVDs
uk: Запис та копіювання CD чи DVD

en: Burns, blanks and formats CDs, DVDs and BDs
uk: Запис, очищення та форматування CD, DVD та BD

en: CD successfully copied
uk: CD успішно скопійовано

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players and CD-Text won't be written.
uk: Існує ймовірність, що CD-RW аудіо диски можуть неправильно відтворюватися на старих програвачах CD, а CD-TEXT не буде записуватися та старих програвачах.

en: CD-RW audio discs may not play correctly in older CD players.
uk: CD-RW аудіо диски можуть неправильно відтворюватися на старих програвачах.

en: CD/DVD Creator
uk: Створення CD/DVD

en: CD/DVD Creator Folder
uk: Каталог для створення CD/DVD

en: C_onfigure
uk: _Налаштувати

en: C_ontinue
uk: Пр_одовжити

en: C_ontinue Burning
uk: _Продовжити запис

en: Cancel loading current project
uk: Скасувати завантаження поточного проєкту

en: Cdrdao image
uk: Образ Cdrdao

en: Center
uk: У центрі

en: Centered
uk: У центрі

en: Change _Extension
uk: З_мінити розширення

en: Check _Again
uk: _Перевірити знову

en: Check data integrity of disc
uk: Перевірити цілісність даних диска

en: Check the data integrity on this CD or DVD
uk: Перевірити цілісність даних цього диска CD чи DVD

en: Checking file integrity
uk: Перевірка цілісності

en: Checks disc integrity after it is burnt
uk: Дозволяє перевірити цілісність даних на диску після запису

en: Checks file integrities on a disc
uk: Дозволяє перевіряти цілісність файлів на диску

en: Choose an image
uk: Вибір зображення

en: Choose plugins for Brasero
uk: Вибрати модулі розширення для Brasero

en: Cl_ose Without Saving
uk: _Закрити без збереження

en: Clear the slices preview
uk: Очистити всі частини зі списку

en: Click here to burn all songs as regular tracks
uk: Натисніть тут для запису усіх пісень як звичайних доріжок

en: Click here to burn all suitable songs as DTS tracks
uk: Натисніть тут для запису усіх пісень як доріжок DTS

en: Click here to import its contents
uk: Натисніть, щоб імпортувати його зміст

en: Click here to select a disc _image
uk: Натисніть, щоб вибрати _образ диска

en: Click to close the side pane
uk: Натисніть, щоб сховати бокову панель

en: Composer:
uk: Композитор:

en: Configure recording options
uk: Параметри запису

en: Contains the absolute path of the directory that was last browsed for images to burn
uk: Містить абсолютний шлях до останнього каталогу, відвіданого для запису образів

en: Contains the list of additional plugins Brasero will use to burn discs. If set to NULL, Brasero will load them all.
uk: Містить список додаткових модулів, які будуть використовуватися для запису дисків. Якщо встановлено у NULL, Brasero завантажить всі модулі.

en: Contains the name of the favourite burn engine suite installed. It will be used if possible.
uk: Містить назви вибраної додаткової програми для запису компакт-дисків. Вона буде використовуватись при можливості.

en: Contains the path to the directory where brasero should store temporary files. If that value is empty, the default directory set for glib will be used.
uk: Містить шлях до каталогу, в якому brasero звичайно зберігає тимчасові файли. Якщо це значення не визначено, буде типово використовуватися каталог для GLib.

en: Continue with the current modified project
uk: Продовжити роботу з поточним зміненим проєктом

en: Converting toc file
uk: Перетворення файлу .toc

en: Converting video file to MPEG2
uk: Перетворення відеофайлу на MPEG2

en: Converts any song file into a format suitable for audio CDs
uk: Vob дозволяє перекодовувати будь-який відеофайл на формат, придатний для відео DVD

en: Converts any video file into a format suitable for video DVDs
uk: Перетворення будь-якого відеофайла у формат, придатний для відео DVD

en: Copies CSS encrypted video DVDs to a disc image
uk: Копіювання CSS, шифрованих DVD у образ диска

en: Copies any disc to a disc image
uk: Копіювати будь-який диск до файла образу

en: Copies, burns and blanks CDs
uk: Копіювання, запис та очищення компакт-дисків

en: Copy #%i has been burned successfully.
uk: Копію #%i успішно записано.

en: Copy CD/DVD
uk: Копіювання CD та DVD

en: Copy Disc
uk: Копіювати диск

en: Copy _Disc…
uk: _Копіювати диск…

en: Copy a Disc
uk: Копіювати диск

en: Copy a disc
uk: Копіювати диск

en: Copy tracks from an audio CD with all associated information
uk: Копіювання доріжки з аудіо CD з усією пов'язаною інформацією

en: Copying CD
uk: Копіювання CD

en: Copying DVD
uk: Копіювання DVD

en: Copying Disc
uk: Копіювання диска

en: Copying audio track
uk: Копіювання звукової доріжки

en: Copying audio track %02d
uk: Копіювання звукової доріжки %02d

en: Copying checksum file
uk: Копіювання файлу контрольної суми

en: Copying data DVD
uk: Копіювання DVD з даними

en: Copying data track
uk: Копіювання доріжки

en: Copying disc
uk: Копіювання диска

en: Copying file
uk: Копіювання файлу

en: Copying files locally
uk: Копіювання файлів на локальну систему

en: Copying video DVD
uk: Копіювання відео DVD

en: Copyright %s
uk: Авторські права %s

en: Corrupted Files
uk: Зіпсовані файли

en: Cover Editor
uk: Редактор обкладинок

en: Cover to use
uk: Обкладинка

en: Create 1:1 copy of a CD/DVD
uk: Створити копію CD чи DVD

en: Create CDs and DVDs
uk: Створення дисків CD чи DVD

en: Create Co_ver
uk: Створити об_кладинку

en: Create _DTS Tracks
uk: Створити доріжки _DTS

en: Create _Image
uk: Створення _образу

en: Create _Regular Tracks
uk: Створити _звичайні доріжки

en: Create a 1:1 copy of an audio CD or a data CD/DVD on your hard disk or on another CD/DVD
uk: Створити точну копію звукового CD, CD або DVD з даними на жорсткому диску або іншому носії

en: Create a CD/DVD containing any type of data that can only be read on a computer
uk: Створити CD чи DVD, що містить різні дані, який може бути прочитаний лише на комп'ютері

en: Create a VCD
uk: Створити VCD

en: Create a Video Project
uk: Створити відеопроєкт

en: Create a copy of this CD or DVD
uk: Створити копію цього диска на CD чи DVD

en: Create a data CD/DVD
uk: Створити CD чи DVD з даними

en: Create a new empty folder
uk: Створити нову порожню теку

en: Create a new project
uk: Створити новий проєкт

en: Create a new project:
uk: Створити новий проєкт:

en: Create a traditional audio CD
uk: Створити традиційний звуковий CD

en: Create a traditional audio CD that will be playable on computers and stereos
uk: Створити традиційний звуковий CD, який можна прослухати на комп'ютері чи стереосистемі

en: Create a video DVD or an SVCD
uk: Створити відео DVD чи SVCD

en: Create a video DVD or an SVCD that is readable on TV readers
uk: Створити відео DVD або SVCD, який можна переглянути у відеопрогравачі

en: Create an Audio Project
uk: Створити звуковий проєкт

en: Create an SVCD
uk: Створити SVCD

en: Create an image file instead of burning
uk: Створити файл образу, а не записувати

en: Create and copy CDs and DVDs
uk: Запис та копіювання CD чи DVD

en: Creates disc images from a file selection
uk: Створити образи дисків з виділених файлів

en: Creates disc images suitable for SVCDs
uk: Запис образів дисків на CD чи DVD

en: Creates disc images suitable for video DVDs
uk: Створити образ диска зручний для відео DVD

en: Creating Image
uk: Створення образу

en: Creating checksum
uk: Створення контрольної суми

en: Creating checksum for image files
uk: Обчислення контрольної суми для файлу образа

en: Creating file layout
uk: Створюється структура файлу

en: Creating image
uk: Створення образу

en: Creating image checksum
uk: Створення контрольної суми

en: Cue image
uk: Образ CUE

en: DEVICE PATH
uk: ШЛЯХ ДО ПРИСТРОЮ

en: DVD successfully copied
uk: DVD успішно скопійовано

en: DVD+R dual layer
uk: DVD+R DL

en: DVD+RW dual layer
uk: DVD+RW DL

en: DVD-R dual layer
uk: DVD-R DL

en: D_ata project
uk: _Диск з даними

en: Data %s in %s
uk: Дані %s у %s

en: Data CD successfully burned
uk: CD з даними успішно записано

en: Data DVD successfully burned
uk: DVD з даними успішно записано

en: Data could not be read (%s)
uk: неможливо прочитати дані (%s)

en: Data could not be written (%s)
uk: Не вдається записати дані (%s)

en: Data disc (%s)
uk: Файли (%s)

en: Delete every occurrence of
uk: Вилучити кожен збіг

en: Delete text
uk: Вилучити текст

en: Description
uk: Опис

en: Design and print covers for CDs
uk: Створити та надрукувати обкладинку для CD

en: Directories cannot be added to video or audio discs
uk: На відео та аудіо диски не можна додавати теки.

en: Directory could not be created (%s)
uk: не вдається створити каталог (%s)

en: Directory to use for temporary files
uk: Каталог для зберігання тимчасових файлів

en: Disc Blanking
uk: Очищення диска

en: Disc Burner
uk: Запис дисків

en: Disc Burner and Copier
uk: Запис і копіювання дисків

en: Disc Burning Setup
uk: Параметри запису диска

en: Disc Checking
uk: Перевірка диска

en: Disc Name:
uk: Назва диска:

en: Disc _copy
uk: _Копіювати диск

en: Disc file
uk: Файл диска

en: Disc image type:
uk: Тип образу диска:

en: Discard the current modified project
uk: Відхилити поточні зміни у проєкті

en: Discard the current modified project ?
uk: Відхилити поточні зміни у проєкті ?

en: Display debug statements on stdout for Brasero burn library
uk: Виводити налагоджувальну інформацію на стандартний вивід для  бібліотеки Brasero

en: Display debug statements on stdout for Brasero media library
uk: Виводити налагоджувальну інформацію на стандартний вивід бібліотеки Brasero

en: Display debug statements on stdout for Brasero utilities library
uk: Показувати зневаджувальну інформацію на стандартний вивід бібліотеки засобів Brasero

en: Display help
uk: Показати довідку

en: Display options for Brasero media library
uk: Показати параметри бібліотеки Brasero

en: Display options for Brasero-burn library
uk: Показати параметри бібліотеки Brasero

en: Display options for Brasero-utils library
uk: Показати параметри бібліотеки засобів Brasero

en: Display playlists and their contents
uk: Списки відтворення та їх зміст

en: Display the projects recently opened
uk: Показати список нещодавно відкритих проєктів

en: Display video, audio and image preview
uk: Показувати зразки відео, звуку та зображень

en: Do you really want to add "%s" to the selection and use the third version of the ISO9660 standard to support it?
uk: Додати «%s» та використовувати 3 рівень стандарту ISO9960 для його підтримки?

en: Do you really want to add "%s" to the selection?
uk: Дійсно додати «%s» до виділеного?

en: Do you really want to blank the current disc?
uk: Дійсно очистити поточний диск?

en: Do you really want to carry on with automatic splitting?
uk: Хочете продовжити використання автоматичного розділення доріжок?

en: Do you really want to choose this location?
uk: Вибрати цю адресу?

en: Do you really want to create a new project and discard the current one?
uk: Дійсно створити новий проєкт та відхилити поточний?

en: Do you really want to empty the current project?
uk: Дійсно очистити поточний проєкт?

en: Do you really want to empty the slices preview?
uk: Дійсно очистить розділення?

en: Do you really want to keep the current extension for the disc image name?
uk: Дійсно зберегти поточне розширення для назви образу диска?

en: Do you really want to quit?
uk: Дійсно вийти?

en: Do you really want to split the track?
uk: Дійсно розділити доріжку?

en: Do you want to add "%s", which is a video file?
uk: Дійсно додати відеофайл «%s»?

en: Do you want to continue anyway?
uk: Продовжити попри все?

en: Do you want to continue with full Windows compatibility disabled?
uk: Продовжити, вимкнувши повну сумісність з Windows?

en: Do you want to create a disc from the contents of the image or with the image file inside?
uk: Хочете створити диск зі змісту образу або помітити файл образу на диск як звичайний файл?

en: Do you want to create an audio CD with DTS tracks?
uk: Створити аудіо компакт-диск з DTS доріжками?

en: Do you want to discard the file selection or add it to the new project?
uk: Скасувати виділення файлів та додати їх до нового проєкту?

en: Do you want to import the session from "%s"?
uk: Імпортувати сеанс запису з «%s»?

en: Do you want to replace "%s"?
uk: Дійсно хочете замінити «%s»?

en: Do you want to replace the disc and continue?
uk: Перезаписати диск і продовжити?

en: Do you want to search for audio files inside the directory?
uk: Знайти звукові файли всередині каталогу?

en: Do you want to search for video files inside the directory?
uk: Виконати пошук відеофайлів у каталозі?

en: Do you want to specify another location for this session or retry with the current location?
uk: Задати інший каталог для цього сеансу або спробувати ще раз?

en: Don't connect to an already-running instance
uk: Не під'єднуйте до вже запущеного примірника

en: Downloading MD5 file
uk: Завантажується файл контрольної суми MD5

en: Drag or copy files below to write them to disc
uk: Перетягніть або скопіюйте файли, щоб записати їх на диск

en: E_ject
uk: _Витягнути

en: E_mpty Project
uk: О_чистити проєкт

en: Edit the track information (start, end, author, etc.)
uk: Змінити інформацію про композицію (початок, кінець, автор, тощо.)

en: Edit the video information (start, end, author, etc.)
uk: Змінити інформацію про відеофайл (початок, кінець, автор, ...)

en: Eject Disc
uk: Витягти диск

en: Eject a disc
uk: _Витягнути диск

en: Ejecting medium
uk: Витягування носія

en: Empty
uk: Порожній

en: Emptying a project will remove all files already added. All the work will be lost. Note that files will not be deleted from their own location, just no longer listed here.
uk: Якщо очистити проєкт, всі зміни будуть втрачені та всі додані файли буде вилучено з проєкту (але вони не будуть вилучені з вашого комп'ютера.

en: Enable file preview
uk: Увімкнути попередній перегляд

en: Enable the "--driver generic-mmc-raw" flag (see cdrdao manual)
uk: Використовувати ключ «--driver generic-mmc-raw» (дивіться документацію cdrdao)

en: Enable the "-immed" flag (see cdrecord manual)
uk: використовувати ключ «-immed» (дивіться документацію cdrecord)

en: Enable the "-immed" flag (see wodim manual)
uk: використовувати ключ «-immed» (дивіться документацію wodim)

en: Enable the "-immed" flag with cdrecord
uk: Увімкнути ключ «-immed» для cdrecord

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: End
uk: Кінець

en: Error parsing playlist "%s".
uk: Помилка при обробці списку програвання «%s».

en: Error while blanking.
uk: Помилка під час очищення.

en: Error while burning.
uk: Помилка під час запису.

en: Error while getting duration
uk: Помилка при обчисленні тривалості

en: Error while loading the project
uk: Помилка при завантаженні проєкту

en: Error while loading the project.
uk: Помилка при завантаженні проєкту.

en: Error while padding file (%s)
uk: Помилка при заповненні файлу (%s)

en: Error while reading video DVD (%s)
uk: Помилка читання відео DVD (%s)

en: Error while retrieving a key used for encryption. You may solve such a problem with one of the following methods: in a terminal either set the proper DVD region code for your CD/DVD player with the "regionset %s" command or run the "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session" command
uk: Помилка при отриманні ключа шифрування. Це можна вирішити одним з таких способів: або встановіть у терміналі відповідний код регіону для програвача CD/DVD за допомогою команди "regionset %s", або виконайте команду "DVDCSS_METHOD=title brasero --no-existing-session"

en: Estimated drive speed:
uk: Швидкість пристрою:

en: Estimated project size: %s
uk: Оцінюваний розмір проєкту: %s

en: Estimated remaining time: %02i:%02i:%02i
uk: Залишилось: %02i:%02i:%02i

en: Estimated size: %s
uk: Приблизний розмір: %s

en: FRONT COVER
uk: ПЕРЕДНЯ ОБКЛАДИНКА

en: Favourite burn engine
uk: Додаткова програма для запису

en: File
uk: Файл

en: File "%s" could not be opened
uk: Не вдається відкрити файл «%s»

en: File "%s" could not be opened (%s)
uk: Не вдається відкрити файл «%s» (%s)

en: File Checksum
uk: Контрольна сума файлів

en: File Downloader
uk: Завантаження файлів

en: File Renaming
uk: Перейменування файлу

en: Files
uk: Файли

en: Filter Options
uk: Параметри фільтру

en: Filter _broken symbolic links
uk: Фільтрувати _деякі символічні посилання

en: Filter _hidden files
uk: Фільтрувати _приховані файли

en: Filtering options
uk: Параметри фільтру

en: Finalizing
uk: Закріплення

en: Font family and size
uk: Гарнітура та розмір шрифту

en: Force Brasero to display the project selection page
uk: Примусово показати сторінку виділення проєкту

en: Format used mostly in Europe
uk: Формат, поширений у Європі

en: Format used mostly on the North American continent
uk: Формат, поширений на Північноамериканському континенті

en: Formatting disc
uk: Розмітка диска

en: Frames (1 second = 75 frames)
uk: Кадри (1 секунда = 75 кадрів)

en: Generates .cue files from audio
uk: Створює файли .cue з аудіо-доріжок

en: Genre
uk: Жанр

en: Getting size
uk: Отримання розміру

en: Gives the length of the pause that should follow the track
uk: Вкажіть тривалість паузи, яку буде додано після звукової доріжки

en: Hashing algorithm to be used:
uk: Використаний алгоритм хешування:

en: Hidden file
uk: Прихований файл

en: Hide the _filtered file list (%d file) | Hide the _filtered file list (%d files)
uk[0]: Сховати список _відфільтрованих файлів (%d файл)
uk[1]: Сховати список _відфільтрованих файлів (%d файли)
uk[2]: Сховати список _відфільтрованих файлів (%d файлів)

en: Horizontal gradient
uk: Горизонтальний градієнт

en: Hours
uk: Години

en: ISO9660 image
uk: Образ ISO9660

en: I_mport
uk: _Імпортувати

en: I_mport %s
uk: _Імпортувати %s

en: I_mport Session
uk: _Імпортувати сеанс

en: I_nsert a Pause
uk: В_ставити паузу

en: If you choose to create a new empty project, all changes will be lost.
uk: Якщо створити новий проєкт, всі зміни буде втрачено.

en: If you choose to create a new empty project, the file selection will be discarded.
uk: Якщо створити новий проєкт, всі зміни буде втрачено.

en: If you choose to keep it, programs may not be able to recognize the file type properly.
uk: Якщо ви збережете його, деякі програми не зможуть правильно розпізнати тип файлу.

en: If you don't save, changes will be permanently lost.
uk: Якщо ви не збережете, всі зміни будуть втрачені остаточно.

en: If you don't, they will be invisible (though still readable).
uk: У іншому випадку, вони будуть невидимими (хоча досі залишаться доступними для читання).

en: If you import them you will be able to see and use them once the current selection of files is burned.
uk: Якщо ви імпортуєте їх, ви зможете бачити та використовувати їх, коли поточні виділені файли будуть записані на диск.

en: If you split the track, the size of the new track will be shorter than 6 seconds and will be padded.
uk: Якщо ви розділити доріжку, розмір нової доріжки буде менше 6 секунд та вона буде некоректною.

en: Image Burning Setup
uk: Налаштування запису образу

en: Image Checksum
uk: Контрольна сума образу

en: Image File
uk: Файл образу

en: Image of CD successfully created
uk: Образ CD успішно створено

en: Image of DVD successfully created
uk: Образ DVD успішно створено.

en: Image path:
uk: Шлях до малюнка:

en: Image style:
uk: Стиль:

en: Image successfully burned to CD
uk: Образ успішно записано на CD

en: Image successfully burned to DVD
uk: Образ успішно записано на DVD

en: Image successfully created
uk: Образ успішно створено

en: Image type:
uk: Тип образу:

en: Images
uk: Зображення

en: Import %s
uk: Імпортувати %s

en: Impossible to link plugin pads
uk: Не вдається з'єднати компоненти конвеєра

en: Impossible to retrieve local file path
uk: Не вдається знайти шлях до локального файлу

en: Impossible to retrieve speeds
uk: Не вдається отримати швидкість

en: Impossible to split more than one song at a time
uk: Неможливо розбити більше однієї композиції одночасно

en: Incompatible command line options used.
uk: Використані несумісні параметри командного рядка

en: Insert
uk: вставити

en: Insert number sequence at beginning
uk: Додавати номер послідовності на початку

en: Insert text
uk: Вставити текст

en: Interrupting the process may make disc unusable.
uk: Переривання процесу може призвести до псування диска.

en: Invalid address
uk: Неправильна адреса

en: Invalid command
uk: Неприпустима команда

en: Invalid field in command
uk: Неправильне поле у команді

en: Invalid parameter in command
uk: Неприпустимий параметр команди

en: Invalid track mode
uk: Неправильний режим доріжки

en: It does not appear to be a valid ISO image
uk: Файл не є припустимим образом диска у форматі ISO

en: It does not exist at the specified location
uk: Він не існує за вказаним місцем

en: It does not seem to be a valid Brasero project
uk: Файл не є проєктом Brasero.

en: It doesn't appear to be a valid disc image or a valid cue file.
uk: Не є припустимим образом диска чи файлом cue.

en: It is a recursive symlink
uk: Є рекурсивним символьним посиланням.

en: Italic
uk: Курсив

en: Key not established
uk: Ключ не встановлено

en: Last _Unsaved Project
uk: Останній _незбережений проєкт

en: Last session import failed
uk: Не вдається імпортувати дані останнього сеансу

en: Leave the disc _open to add other files later
uk: _Залишити диск відкритим для подальшого додавання файлів

en: Length
uk: Час

en: Let you choose your new project
uk: Дозволяє вибрати новий проєкт

en: Load the last project that was not burned and not saved
uk: Завантажити останній проєкт, який не був ані записаний на диск, ані збережений

en: Location for Image File
uk: Каталог для файлу образу

en: Location for Temporary Files
uk: Каталог для тимчасових файлів

en: Location for _Temporary Files
uk: Адреса _тимчасових файлів

en: M_ethod:
uk: _Метод:

en: Make _More Copies
uk: Створити _ще копії

en: Make _Several Copies
uk: Створити _кілька копій

en: Make sure another application is not using it
uk: Перевірте, що інша програма не використовує диск

en: Make sure the appropriate codec is installed
uk: Перевірте, що встановлено відповідний кодек.

en: Maximum speed
uk: Максимальна швидкість

en: Medium Icon
uk: Піктограма носія

en: Menu
uk: Меню

en: Mer_ge
uk: О_б'єднати

en: Merge a selected slice with the next selected one
uk: Об'єднати вибрані частини

en: Merging data is impossible with this disc
uk: Об'єднання даних на цьому диску неможливе

en: Method to be used to split the track
uk: Метод, який буде використовуватися для розділення доріжки

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %%) (see cdrecord manual):
uk: мінімальний рівень заповнення буфера пристрою, у відсотках (дивіться документацію cdrecord):

en: Minimum drive buffer fill ratio (in %) (see wodim manual):
uk: Мінімальний рівень заповнення буфера пристрою, у відсотках (дивіться документацію wodim):

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Movies
uk: Відеофайли

en: Native _format
uk: _Первинний формат

en: Ne_ver Add Such File
uk: _Ніколи не додавати такий файл

en: New _Audio Project
uk: _Звуковий компакт-диск

en: New _Data Project
uk: _Диск з даними

en: New _Folder
uk: Створити _теку

en: New _Video Project
uk: _Відеодиск

en: New disc in the burner holding the source disc
uk: Новий диск у пристрої з диском-джерелом

en: New folder
uk: Нова тека

en: New folder %i
uk: Нова тека %i

en: No MD5 file was given.
uk: Файл з контрольною сумою MD5 не вказано.

en: No burner specified
uk: Не вказано пристрій для запису

en: No checksum file could be found on the disc
uk: На диску не виявлено файл контрольної суми

en: No disc available
uk: Не знайдено дисків

en: No file
uk: Немає файлу

en: No file can be added (%i selected file) | No file can be added (%i selected files)
uk[0]: Файли не можливо додати (вибрано %i файл)
uk[1]: Файли не можливо додати (вибрано %i файли)
uk[2]: Файли не можливо додати (вибрано %i файлів)

en: No file filtered
uk: Файли не відфільтровані

en: No file is supported (%i selected file) | No file is supported (%i selected files)
uk[0]: Файли не підтримуються (вибрано %i файл)
uk[1]: Файли не підтримуються (вибрано %i файли)
uk[2]: Файли не підтримуються (вибрано %i файлів)

en: No file selected
uk: Файли не вибрані

en: No format for the temporary image could be found
uk: Не вдається підібрати формат тимчасового файлу образу

en: No parent could be found in the tree for the path "%s"
uk: Не вдається знайти батьківський каталог за вказаним шляхом «%s»

en: No path was specified for the image output
uk: Не вказано шлях для збереження отриманого образу

en: No preview
uk: Без перегляду

en: No recently used project
uk: Немає недавно відкритих проєктів

en: No silence could be detected
uk: Не вдається знайти тихі ділянки.

en: No source drive specified
uk: Не вказано пристрій-джерело

en: No track information (artist, title, ...) will be written to the disc.
uk: Інформацію про доріжки (виконавець, композитор та таке інше) не буде записано на диск.

en: Normalization
uk: Нормалізація

en: Normalizing tracks
uk: Нормалізація доріжок

en: Not enough space available on the disc
uk: Бракує вільного місця на диску.

en: Not enough space available on the disc (%s available for %s)
uk: Недостатньо вільного місця на диску (%s доступно для %s)

en: Not enough space available on the disc in "%s".
uk: Недостатньо вільного місця на диску у пристрої «%s».

en: Number files according to a pattern
uk: Кількість файлів відповідно до шаблону

en: Number of Songs
uk: Кількість композицій

en: Ongoing blanking process
uk: Очищення диска

en: Ongoing burning process
uk: Запис диска

en: Ongoing checksumming operation
uk: Обчислення контрольної суми

en: Ongoing copying process
uk: Копіювання диска

en: Only _Append
uk: Лише _додати

en: Only one option can be given at a time
uk: Можна вказувати лише один параметр за раз.

en: Only one track at a time can be checked
uk: Лише один диск може перевірятися у кожен момент часу

en: Open Project
uk: Відкрити проєкт

en: Open a New Window
uk: Відкрити нове вікно

en: Open a data project adding the URIs given on the command line
uk: Відкрити проєкт диска з даними, додаючи URI, вказані у командному рядку

en: Open a project
uk: Відкрити проєкт

en: Open a video project adding the URIs given on the command line
uk: Відкрити проєкт відеодиска, додаючи URI, вказані у командному рядку

en: Open an MD5 file
uk: Відкрити файл з контрольною сумою MD5

en: Open an audio project adding the URIs given on the command line
uk: Відкрити проєкт звукового диска, додаючи URI, вказані у командному рядку

en: Open the blank disc dialog
uk: Відкрити вікно очищення диска

en: Open the check disc dialog
uk: Відкрити вікно перевірки диска

en: Open the selected files
uk: Відкрити обрані файли

en: Open the selected video
uk: Відкрити обрані відеофайли

en: Open the specified playlist as an audio project
uk: Відкрити список відтворення як проєкт музичного диска

en: Open the specified project
uk: Відкрити вказаний проєкт

en: Options
uk: Параметри

en: Options for plugin %s
uk: Параметри модуля %s

en: Outrange address
uk: Адреса поза межами

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: PATH TO COVER
uk: Шлях до обкладинки

en: PATH TO DEVICE
uk: ШЛЯХ ДО ПРИСТРОЮ

en: PATH TO IMAGE
uk: ШЛЯХ ДО ОБРАЗУ

en: PLAYLIST
uk: СПИСОК ВІДТВОРЕННЯ

en: PROJECT
uk: ПРОЕКТ

en: P_lugins
uk: _Додатки

en: P_review
uk: _Попередній перегляд

en: Paste files
uk: Вставити файли

en: Pause
uk: Пауза

en: Pause length:
uk: Тривалість паузи:

en: Pick a Color
uk: Вибір кольору

en: Playlists
uk: Списки відтворення

en: Playlists cannot be added to video or audio discs
uk: Список прослуховування не можна додавати на відео та аудіо диски.

en: Please add files to the project.
uk: Додайте файли у проєкт.

en: Please add files.
uk: Додайте файли до проєкту.

en: Please add songs to the project.
uk: Додайте композиції у проєкт.

en: Please add songs.
uk: Додайте композиції до проєкту.

en: Please add videos.
uk: Додайте відео до проєкту.

en: Please choose another CD or DVD or insert a new one.
uk: Виберіть інший пристрій привод або вставте новий диск.

en: Please eject the disc and reload it.
uk: Витягніть диск та вставте його заново.

en: Please eject the disc from "%s" manually.
uk: Витягніть диск з «%s» вручну.

en: Please insert a disc holding data.
uk: Вставте диск з даними.

en: Please insert a disc that is not copy protected.
uk: Вставте диск не захищений від копіювання.

en: Please insert a rewritable disc holding data.
uk: Вставте диск з можливістю перезапису, що містить дані.

en: Please insert a writable CD or DVD if you don't want to write to an image file.
uk: Вставте диск CD чи DVD для запису, якщо не хочете записати образ у файл.

en: Please insert a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
uk: Вставте CD чи DVD з можливістю запису, що має не менше %i МБ вільного місця.

en: Please insert a writable CD or DVD.
uk: Вставте диск CD чи DVD для запису.

en: Please insert a writable CD with at least %i MiB of free space.
uk: Вставте CD з підтримкою запису, що має не менше %i МБ вільного простору.

en: Please insert a writable CD.
uk: Вставте записуваний CD.

en: Please insert a writable DVD with at least %i MiB of free space.
uk: Вставте DVD з підтримкою запису, що має не менше %i МБ вільного місця.

en: Please insert a writable DVD.
uk: Вставте DVD з підтримкою запису.

en: Please install the following manually and try again:
uk: Встановіть наступні програми вручну та спробуйте ще раз:

en: Please install the following required applications and libraries manually and try again:
uk: Встановіть наступні програми та бібліотеки вручну та спробуйте ще раз:

en: Please only add files with video content
uk: Додавайте лише відеофайли

en: Please re-insert the disc in the CD/DVD burner.
uk: Вставте диск у пристрій CD/DVD ще раз.

en: Please replace the disc with a disc holding data.
uk: Замініть диск диском з даними.

en: Please replace the disc with a rewritable disc holding data.
uk: Замініть диск диском з можливістю перезапису, що містить дані.

en: Please replace the disc with a supported CD or DVD.
uk: Замініть диск на підтримуваний CD чи DVD.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD with at least %i MiB of free space.
uk: Замініть диск на CD чи DVD з підтримкою запису, що містить не менше %i МБ вільного місця.

en: Please replace the disc with a writable CD or DVD.
uk: Замініть диск на CD чи DVD з можливістю запису.

en: Please replace the disc with a writable CD with at least %i MiB of free space.
uk: Замініть диск на записуваний CD, що має не менше %i МБ вільного місця.

en: Please replace the disc with a writable CD.
uk: Замініть диск на CD, з можливістю запису.

en: Please replace the disc with a writable DVD with at least %i MiB of free space.
uk: Замініть диск на DVD з підтримкою запису, що має не менш %i МБ вільного місця.

en: Please replace the disc with a writable DVD.
uk: Замініть диск на DVD з підтримкою запису.

en: Please select a disc image.
uk: Виберіть образ диска.

en: Please set it manually
uk: Встановіть його вручну

en: Please type "%s --help" to see all available options
uk: Наберіть «%s --help», щоб побачити всі доступні параметри

en: Please wait until the estimation of the size is completed.
uk: Зачекайте закінчення оцінки розміру проєкту.

en: Please wait while the project is loading.
uk: Завантаження проєкту, зачекайте.

en: Plugin
uk: Модуль

en: Preparing to copy audio disc
uk: Підготовка до копіювання аудіодиска

en: Preparing to write
uk: Підготовка до запису

en: Print
uk: Друк

en: Process "%s" ended with an error code (%i)
uk: процес «%s» завершився з кодом помилки (%i)

en: Progress
uk: Поступ

en: Properties of %s
uk: Властивості %s

en: Quit Brasero
uk: Залишити Brasero

en: R_ename…
uk: Пере_йменувати…

en: Re_move All
uk: В_илучити все

en: Re_place symbolic links
uk: Замінити символічні _посилання

en: Read options could not be created
uk: Не вдається створити параметри читання

en: Readcd/Readom image
uk: Образ Readcd/Readom

en: Real disc burning will take place in 10 seconds.
uk: Запис диска почнеться за 10 секунд.

en: Recent projects:
uk: Недавні проєкти:

en: Recording audio tracks on a rewritable disc is not advised.
uk: Не рекомендовано записувати звукові доріжки на диск із перезаписом.

en: Recursive symbolic link
uk: Рекурсивне символьне посилання

en: Remove all files from the project
uk: Вилучити всі файли з проєкту

en: Remove silences
uk: Вилучити паузи

en: Remove the selected files from the project
uk: Вилучити вибрані файли з проєкту

en: Remove the selected slices
uk: Вилучити вибрані частини

en: Remove the selected videos from the project
uk: Вилучити вибрані відеофайли з проєкту

en: Rename the selected file
uk: Перейменувати виділений файл

en: Rename to
uk: Перейменувати на

en: Renaming mode
uk: Режим перейменування

en: Replace symbolic links by their targets
uk: Замінювати символьні посилання на їх цільові файли чи теки

en: Restore the selected files
uk: Відновити обрані файли

en: Retrieving DVD keys
uk: Отримання ключів DVD

en: Retrieving image format and size
uk: Отримую формат та розмір зображення

en: Rewritable Blu-ray disc
uk: Диск Blu-ray з можливістю перезапису

en: SIDES
uk: БОКИ

en: SVCD image
uk: Образи SVCD

en: Save Current Project
uk: Зберегти поточний проєкт

en: Save Current Session
uk: Зберегти поточний сеанс

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Save current project
uk: Зберегти поточний проєкт

en: Save current project to a different location
uk: Зберегти поточний проєкт у іншому місці

en: Save project as a Brasero audio project
uk: Зберегти проєкт Brasero для звукового диска

en: Save project as a PLS playlist
uk: Зберегти список відтворення у форматі PLS

en: Save project as a plain text list
uk: Зберегти текстовий список файлів проєкту

en: Save project as an M3U playlist
uk: Зберегти список відтворення у форматі M3U

en: Save project as an XSPF playlist
uk: Зберегти список відтворення у форматі XSPF

en: Save project as an iriver playlist
uk: Зберегти список відтворення у форматі iriver

en: Save the changes of current project before closing?
uk: Зберегти зміни у теперішньому проєкті перед закриттям?

en: Scaled
uk: На всю обкладинку

en: Search _Directory
uk: Шукати у _теці

en: Searching for available discs
uk: Пошук доступних дисків

en: Seconds
uk: Секунди

en: Select Disc Image
uk: Вибір образу диска

en: Select Files
uk: Вибрати файли

en: Select Playlist
uk: Виберіть список відтворення

en: Select a disc
uk: Виберіть диск

en: Select a disc image to write
uk: Виберіть образ диска для запису

en: Select a disc to write to
uk: Виберіть диск для запису

en: Select disc to copy
uk: Виберіть диск для копіювання

en: Select one song only please.
uk: Виберіть лише одну композицію.

en: Select the files you want to restore and click on the "Restore" button
uk: Виберіть файли, які хочете відновити та натисніть кнопку «Відновити»

en: Set Bac_kground Properties
uk: Встановити властивості _тла

en: Set a horizontal layout
uk: Встановити горизонтальне розташування

en: Set a vertical layout
uk: Встановити вертикальне розташування

en: Set the directory where to store temporary files
uk: Вкажіть теку для зберігання тимчасових файлів

en: Set the drive to be used for burning
uk: Виберіть пристрій для запису

en: Set the options for file filtering
uk: Вказати параметри фільтрації

en: Set to 0 for MD5, 1 for SHA1 and 2 for SHA256
uk: Встановіть 0 для MD5, 1 для SHA1 і 2 для SHA256

en: Sets consistent sound levels between tracks
uk: Нормалізація дозволяє вказати однаковий рівень гучності для усіх доріжок

en: Should Nautilus extension output debug statements
uk: Чи слід розширенню Nautilus виводити налагоджувальні вирази

en: Should Nautilus extension output debug statements. The value should be set to true if it should.
uk: Чи слід розширенню Nautilus виводити налагоджувальні вирази. Якщо так, потрібно відмітити це поле.

en: Should brasero filter broken symbolic links
uk: Чи слід brasero фільтрувати пошкоджені символічні посилання

en: Should brasero filter broken symbolic links. Set to true, brasero will filter broken symbolic links.
uk: Чи слід brasero фільтрувати пошкоджені символічні посилання. Якщо відмітити, то brasero не буде показувати некоректні посилання.

en: Should brasero filter hidden files
uk: Чи слід brasero фільтрувати приховані файли

en: Should brasero filter hidden files. Set to true, brasero will filter hidden files.
uk: Чи слід brasero фільтрувати приховані файли. Якщо відмітити, то brasero не буде показувати приховані файли.

en: Should brasero replace symbolic links by their target files in the project. Set to true, brasero will replace symbolic links.
uk: Чи слід Brasero замінювати символічні посилання на цільові файли. Якщо відмічено, то Brasero буде замінювати посилання на файли.

en: Should files be renamed to be fully Windows-compatible?
uk: Перейменувати файли для сумісності з Windows?

en: Show a side pane along the project
uk: Показати чи сховати бічну панель

en: Show the _filtered file list (%d file) | Show the _filtered file list (%d files)
uk[0]: Показати список _відфільтрованих файлів (%d файл)
uk[1]: Показати список _відфільтрованих файлів (%d файли)
uk[2]: Показати список _відфільтрованих файлів (%d файлів)

en: Simulation of (S)VCD burning
uk: Симуляція запису (S)VCD

en: Simulation of CD copying
uk: Симуляція копіювання CD

en: Simulation of audio CD burning
uk: Симуляція запису звукового CD

en: Simulation of data CD burning
uk: Симуляція запису CD з даними

en: Simulation of data DVD burning
uk: Симуляція запису DVD з даними

en: Simulation of data DVD copying
uk: Симуляція копіювання DVD з даними

en: Simulation of data disc burning
uk: Симуляція запису диска з даними

en: Simulation of disc copying
uk: Симуляція копіювання диска

en: Simulation of image to CD burning
uk: Симуляція запису образу CD

en: Simulation of image to DVD burning
uk: Симуляція запису образу DVD

en: Simulation of image to disc burning
uk: Симуляція запису образу диска

en: Simulation of video DVD burning
uk: Симуляція запису відео DVD

en: Simulation of video disc burning
uk: Симуляція запису відеодиска

en: Size
uk: Розмір

en: Size Estimation
uk: Оцінка розмір

en: Size mismatch
uk: Невідповідність розміру

en: Slices Preview
uk: Перегляд частин

en: Slicing Method
uk: Метод розділення

en: Solid color
uk: Суцільний колір

en: Some files don't have a suitable name for a fully Windows-compatible CD.
uk: Імена деяких файлів не підходять для CD сумісного з Windows.

en: Some files have invalid filenames
uk: Деякі файли мають неправильну назву

en: Some files may be corrupted on the disc
uk: Деякі файли на диску можуть бути пошкоджені

en: Some of the selected songs are suitable for creating DTS tracks.
    This type of audio CD track provides a higher quality of sound but can only be played by specific digital players.
    Note: if you agree, normalization will not be applied to these tracks.
uk: Деякі з обраних пісень не підходять для створення DTS-доріжок.
    Цей тип доріжок звукового компакт-диска забезпечує кращу якість звуку, але може відтворюватись лише на спеціалізованих цифрових програвачах.
    Примітка: якщо ви згодні, нормалізацію не буде застосовано до цих доріжок.

en: Song Information
uk: Інформація про композицію

en: Song end:
uk: Кінець композиції:

en: Song information for track %02i
uk: Інформація про звукову доріжку %02i

en: Song start:
uk: Початок пісні:

en: Song titles
uk: Назви композицій

en: Space
uk: Заповнення

en: Split
uk: Розділити

en: Split Track
uk: Розділення доріжки

en: Split the selected track
uk: Розділити доріжку на фрагменти

en: Split this track every
uk: Розділити доріжку через

en: Split this track in
uk: Розділити доріжку на

en: Split track for each silence
uk: Розділення доріжки за тихими ділянками

en: Split track in a fixed number of parts
uk: Розділення доріжки на фіксовану кількість частин

en: Split track in parts with a fixed length
uk: Розділення доріжки на частини фіксованої довжини

en: Split track manually
uk: Розділення вручну

en: Start
uk: Початок

en: Start and stop playing
uk: Почати та зупинити відтворення

en: Start burning immediately.
uk: Почати запис негайно.

en: Start to burn the contents of the selection
uk: Почати процес запису обраного вмісту

en: Starting to record
uk: Початок запису

en: Substitute text
uk: Підставити текст

en: Success
uk: Виконано

en: Temporary files
uk: Тимчасові файли

en: Text color
uk: Колір тексту

en: That way, old files from previous sessions will be usable after burning.
uk: Таким чином старі файли з попередніх сеансів запису будуть доступні лише після перезапису.

en: The XID of the parent window
uk: Ідентифікатор XID батьківського вікна

en: The children of this directory will have 7 parent directories.
    Brasero can create an image of such a file hierarchy and burn it but the disc may not be readable on all operating systems.
    Note: Such a file hierarchy is known to work on Linux.
uk: Підкаталог у цьому каталозі має 7 батьківських каталогів.
    Brasero може створювати образ такої файлової системи та записати його, але такий диск може не читатися у деяких операційних системах.
    Відомо лише, що такий носій буде працювати у Linux.

en: The contents of the project changed since it was saved.
uk: Зміст проєкту змінився з моменту його збереження.

en: The currently inserted disc could not be blanked.
uk: Вставлений диск неможливо очистити.

en: The data size is too large for the disc and you must remove files from the selection otherwise.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognised and therefore need overburn option.
    NOTE: This option might cause failure.
uk: Розмір проєкту надто великий для цього диска, треба вилучити деякі файли з проєкту.
    Можливо, використовується компакт диск на 90 або 100 хвилин CD-R(W), який не вдається коректно розпізнати, і він потребує вказування параметра overburn.
    УВАГА: цей режим може призвести до пошкодження диска.

en: The data size is too large for the disc even with the overburn option.
uk: Розмір проєкту надто великий для цього диску, навіть при використанні запису у режимі overburn.

en: The device timed out
uk: Вичерпано час очікування відповіді пристрою

en: The disc could not be ejected though it needs to be removed for the current operation to continue.
uk: Неможливо витягнути диск, хоча він має бути вилучений для продовження поточної операції.

en: The disc in "%s" cannot be ejected
uk: Не вдається виштовхнути диск «%s»

en: The disc in "%s" is empty.
uk: Диск у пристрої «%s» порожній.

en: The disc in "%s" is not rewritable.
uk: Диск у пристрої «%s» не підтримує перезапис.

en: The disc in "%s" is not supported.
uk: Диск у пристрої «%s» не підтримується.

en: The disc in "%s" is not writable.
uk: Диск у пристрої «%s» не підтримує запис.

en: The disc in "%s" needs to be reloaded.
uk: Диск у пристрої «%s» має бути перезавантажений.

en: The disc in the drive holds data.
uk: Диск у пристрої містить дані.

en: The disc is not supported
uk: Диск не підтримується

en: The disc is ready for use.
uk: Диск готовий для використання.

en: The disc mount point could not be retrieved
uk: Не вдається отримати точку монтування диска

en: The disc needs to be reloaded before being recorded
uk: Диск треба перезавантажити перед записом

en: The disc was successfully blanked.
uk: Диск успішно очищено.

en: The drive address could not be retrieved
uk: Не вдається отримати адресу пристрою

en: The drive cannot be locked (%s)
uk: Не вдається заблокувати пристрій (%s)

en: The drive cannot burn
uk: Пристрій не має функцію запису

en: The drive has no rewriting capabilities
uk: У пристрою відсутня можливість перезапису

en: The drive is busy
uk: Пристрій зайнятий

en: The drive is empty
uk: Відсутній диск у пристрої

en: The drive that holds the source disc will also be the one used to record.
uk: Пристрій з носієм-джерелом буде використовуватись для запису носія-дублікату.

en: The file does not appear to be a playlist
uk: Файл не схожий на файл списку відтворення

en: The file integrity check could not be performed.
uk: Не вдається перевірити цілісність файлів.

en: The file integrity check was performed successfully.
uk: Перевірку цілісності файла успішно виконано.

en: The file is empty
uk: Файл порожній

en: The file is not stored locally
uk: файл не зберігається у локальній файловій системі

en: The filesystem on this volume does not support large files (size over 2 GiB).
    This can be a problem when writing DVDs or large images.
uk: Файлова система цього тому не підтримує файли великого розміру (вище 2 ГБ).
    Це може стати проблемою при запису DVD або великих файлів образів.

en: The filesystem you chose to store the temporary image on cannot hold files with a size over 2 GiB
uk: Файлова система, обрана для зберігання тимчасового образу, не може зберігати файли розміром понад 2 ГБ.

en: The following files appear to be corrupted:
uk: Наступні файли виявилися зіпсованими:

en: The format of the disc image could not be identified
uk: Не вдається визначити формат образу диска

en: The image could not be created at the specified location
uk: Не вдається створити образ диска у заданому каталозі

en: The image could not be loaded.
uk: Не вдається завантажити образ.

en: The last browsed folder while looking for images to burn
uk: Остання тека, відвідана при пошуку файлів образів для запису

en: The location you chose to store the image on does not have enough free space for the disc image
uk: За обраним розташуванням немає достатньо вільного простору для зберігання образу диска

en: The location you chose to store the temporary image on does not have enough free space for the disc image (%ld MiB needed)
uk: За обраним розташуванням немає достатньо вільного простору для зберігання тимчасового образу диска (потрібно %ld МБ)

en: The operation cannot be performed.
uk: Не вдається виконати операцію.

en: The priority value for the plugin
uk: Значення пріоритету додатка

en: The project "%s" does not exist
uk: Проєкт «%s» не існує

en: The project could not be opened
uk: Не вдається відкрити проєкт.

en: The project is empty
uk: Проєкт порожній

en: The project is too large for the disc and you must remove files from it.
    You may want to use this option if you're using 90 or 100 min CD-R(W) which cannot be properly recognized and therefore needs the overburn option.
    Note: This option might cause failure.
uk: Розмір проєкту надто великий для цього диска, треба вилучити деякі файли з проєкту.
    Можливо, використовується компакт-диск на 90 або 100 хвилин, який не вдається коректно розпізнати. Може знадобитися режим надлишкового запису.
    УВАГА: цей режим може призвести до пошкодження диска.

en: The project is too large for the disc even with the overburn option.
uk: Розмір проєкту надто великий для цього диска, навіть при записі у режимі overburn.

en: The session could not be imported.
uk: Не вдається імпортувати сеанс.

en: The simulation was successful.
uk: Симуляція завершилась успішно.

en: The size of the file is over 2 GiB. Files larger than 2 GiB are not supported by the ISO9660 standard in its first and second versions (the most widespread ones).
    It is recommended to use the third version of the ISO9660 standard, which is supported by most operating systems, including Linux and all versions of Windows™.
    However, Mac OS X cannot read images created with version 3 of the ISO9660 standard.
uk: Розмір файла понад 2 ГБ. Стандарт ISO9960 у своїх першій та другий версіях (найбільш поширені) не підтримує такі файли.
    Рекомендовано використовувати стандарт ISO9960 третьої версії, який підтримується більшістю операційних систем, зокрема Linux та всі версії Windows™.
    Винятком є MacOS X, яка не може читати образи, створені відповідно до стандарту ISO9960 третьої версії.

en: The size of the volume could not be retrieved
uk: Не вдається створити розмір тому

en: The speed to be used
uk: Швидкості, які буде використано

en: The system is too slow to write the disc at this speed. Try a lower speed
uk: Система надто повільна для запису диска на цій швидкості. Спробуйте меншу швидкість.

en: The track is shorter than 6 seconds
uk: Доріжка коротша ніж 6 секунд

en: The track wasn't split.
uk: Доріжку не було розбито.

en: The track will be padded at its end.
uk: Доріжка буде доповнена з кінця.

en: The type of checksum used for files
uk: Тип контрольної суми для файлів

en: The type of checksum used for images
uk: Тип контрольної суми для образів

en: The version of "%s" is too old
uk: Версія «%s» надто стара

en: There are files already burned on this disc. Would you like to import them?
uk: Є вже записані на диск файли. Імпортувати їх?

en: There are no files to write to disc
uk: Немає файлів для запису на диск

en: There are no songs to write to disc
uk: Немає пісень для запису на диск

en: There are no videos to write to disc
uk: Немає відео для запису на диск

en: There are some files left to burn
uk: Залишилося записати декілька файлів

en: There are some more songs left to burn
uk: Залишилося записати декілька пісень

en: There are some more videos left to burn
uk: Залишилося записати декілька відео

en: There is no disc in "%s".
uk: У пристрої «%s» немає диска.

en: There is no inserted disc to copy.
uk: Носій для копіювання не вставлено.

en: There is no selected disc image.
uk: Не вибрано файл образу диска.

en: There is no space left on the device
uk: На пристрої не залишилось вільного місця

en: There is no track to burn
uk: Немає доріжок для запису

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned
uk: Позначено лише один файл («%s»). Цей файл є образом диска, і його вміст можна записати на диск.

en: There is only one selected file ("%s"). It is the image of a disc and its contents can be burned.
uk: Позначено лише один файл («%s»). Цей файл є образом диска, і його вміст можна записати на диск.

en: There seem to be no corrupted files on the disc
uk: На диску немає пошкоджених файлів

en: This file is a video and therefore only the audio part can be written to the disc.
uk: Цей файл містить відео, лише його звукова доріжка може бути записана на диск.

en: This information will be written to the disc using CD-Text technology. It can be read and displayed by some audio CD players.
uk: Ця інформація може бути записана на диск з використанням технології CD-TEXT, що дає можливість читати її та показувати на деяких програвачах CD.

en: This is not supported by the current active burning backend.
uk: Ця можливість не підтримується поточною системою запису на диск.

en: This value represents the burning flags that were used in such a context the last time.
uk: Це значення показує прапорці запису, які використовувались у подібній ситуації минуло разу.

en: This value represents the speed that was used in such a context the last time.
uk: Це значення показує швидкість, яка використовувалась у подібній ситуації минуло разу.

en: This version of genisoimage is not supported
uk: Ця версія genisoimage не підтримується

en: This version of mkisofs is not supported
uk: поточна версія mkisofs не підтримується

en: This will remove all previous results.
uk: Це призведе до вилучення усіх попередніх результатів.

en: Those names should be changed and truncated to 64 characters.
uk: наступні імена будуть змінені або урізані до 64 символів.

en: Tiled
uk: Черепицею

en: Title
uk: Назва

en: Title:
uk: Назва:

en: To add files to this project click the "Add" button or drag files to this area
uk: Щоб додати файли до проєкту натисніть «Додати» або перетягніть файли у цю область

en: To remove files select them then click on the "Remove" button or press "Delete" key
uk: Для вилучення файлів виділіть їх та натисніть кнопку «Вилучити» або клавішу "Delete"

en: Total time: %02i:%02i:%02i
uk: Загальний час: %02i:%02i:%02i

en: Track
uk: Доріжка

en: Track length:
uk: Тривалість доріжки:

en: Transcoding "%s"
uk: Перекодування «%s»

en: Transcoding song
uk: Перекодування композиції

en: Type
uk: Тип

en: Type mismatch
uk: Невідповідність типу

en: URI of an image file to burn (autodetected)
uk: URI до файлу образу, який має бути записаний

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Unknown character encoding
uk: Невідоме кодування символів

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Unknown song
uk: Невідома композиція

en: Unnamed CD/DVD Drive
uk: Неназваний пристрій CD/DVD

en: Unreadable file
uk: Файл  не читається

en: Use an _MD5 file to check the disc
uk: _Використовувати файл контрольної суми MD5 для перевірки

en: Use an external .md5 file that stores the checksum of a disc
uk: Використовувати зовнішній файл MD5, я якому зберігається контрольна сума диска

en: Use burn_proof (decrease the risk of failures)
uk: _Використовувати burnproof (зменшує риск пошкодження диска)

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord
uk: Використовується разом з аргументом «-immed» для cdrecord

en: Used in conjunction with the "-immed" flag with cdrecord.
uk: Використовується разом з аргументом «-immed» для cdrecord

en: VCD image
uk: Образи VCD

en: VCD type:
uk: Тип VCD:

en: VIDEO_TS directory is missing or invalid
uk: Відсутній або пошкоджений каталог VIDEO_TS

en: Vertical gradient
uk: Вертикальний градієнт

en: Video DVD could not be opened
uk: Не вдається відкрити відео DVD

en: Video DVD image
uk: Образи DVD відео

en: Video DVD successfully burned
uk: Відео DVD успішно записано

en: Video Options
uk: Параметри відео

en: Video disc (%s)
uk: Відеодиск (%s)

en: Video format:
uk: Формат відео:

en: Volume could not be created
uk: Неможливо створити том

en: When several plugins are available for the same task, this value is used to determine which plugin should be given priority. 0 means the plugin's native priority is used. A positive value overrides the plugin's native priority. A negative value disables the plugin.
uk: Коли декілька додатків доступні для однаково завдання, це значення визначає, якому додатку віддається перевага. 0 означає, що звичайний пріоритет додатка. Додатне значення перевищує звичайний пріоритет додатка. Від'ємне значення вимикає додаток.

en: Whether to display file preview. Set to true to use it.
uk: Показувати зразки файлів. Відмітьте, що використовувати цю можливість.

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao
uk: Використовувати ключ «--driver generic-mmc-raw» для cdrdao

en: Whether to use the "--driver generic-mmc-raw" flag with cdrdao. Set to True, brasero will use it; it may be a workaround for some drives/setups.
uk: Використовувати ключ «--driver generic-mmc-raw» для cdrdao. Використання цього ключа дозволяє працювати з деяким пристроєм.

en: Whether to use the "-immed" flag with cdrecord. Use with caution (set to true) as it's only a workaround for some drives/setups.
uk: Чи використовувати ключ «-immed» для cdrecord. Використовуйте (тобто відмічайте) обережно, оскільки це потрібно лише для сумісності з деякими пристроями приводами.

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs
uk: Використовувати ключ «-use-the-force-luke=dao» разом з с growisofs

en: Whether to use the "-use-the-force-luke=dao" flag with growisofs. Set to false, brasero won't use it; it may be a workaround for some drives/setups.
uk: Використовувати ключ «-use-the-force-luke=dao» для growisofs. Скасування цього параметра може допомогти у роботі з деякими пристроями.

en: White list of additional plugins to use
uk: «Білий» список додаткових модулів для використання

en: Would you like to burn beyond the disc's reported capacity?
uk: Записати дані понад встановлену ємкість диска?

en: Would you like to burn the selection of files across several media?
uk: Бажаєте записати обрані файли на декілька носіїв?

en: Writable Blu-ray disc
uk: Диск Blu-ray з можливістю запису

en: Write contents to a CD or DVD
uk: Записати вміст на диск CD чи DVD

en: Write disc image to a CD or DVD
uk: Записати образ диска на CD чи DVD

en: Write to Disc
uk: Записати на диск

en: Writing
uk: Запис

en: Writing CD-Text information
uk: Запис інформації CD-TEXT

en: Writing cue sheet
uk: Запис таблиці cue

en: Writing leadin
uk: Запис початкових даних

en: Writing leadout
uk: Запис завершальних даних

en: Writing track %02i
uk: Записується доріжка %02i

en: Writing track %s
uk: Записується доріжка %s

en: Wrong command line option.
uk: Використані несумісні параметри командного рядка.

en: You do not have the required permission to write at this location
uk: У вас бракує прав для запису у цей каталог

en: You do not have the required permissions to use this drive
uk: Недостатньо прав для використання цього пристрою

en: You may want to free some space on the disc and retry
uk: Звільніть місце на диску та спробувати ще раз

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Brasero; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA
uk: Ви мали отримати копію GNU General Public License разом з цією програмою; якщо це не так, напишіть у Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Your project has not been saved.
uk: Не вдається зберегти проєкт.

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add
uk: _Додати

en: _Add File
uk: _Додати файл

en: _Add Files
uk: _Додати файли

en: _Blank
uk: _Очистити

en: _Blank Disc
uk: О_чистити диск

en: _Blank Disc…
uk: О_чистити диск…

en: _Blank…
uk: _Очистити…

en: _Burn
uk: _Записати

en: _Burn Image…
uk: Записати _образ…

en: _Burn Several Discs
uk: _Запис декілька дисків

en: _Burn…
uk: _Записати…

en: _Cancel Burning
uk: _Скасувати запис

en: _Cancel Loading
uk: _Скасувати завантаження

en: _Change Location
uk: _Змінити теку

en: _Check
uk: _Перевірити

en: _Check Disc…
uk: _Перевірити цілісність диска…

en: _Check Integrity…
uk: Перевірити _цілісність…

en: _Color
uk: _Колір

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Continue
uk: Пр_одовжити

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Copy Disc…
uk: _Копіювати диск…

en: _Cover Editor
uk: Редактор о_бкладинок

en: _Deactivate All
uk: _Вимкнути усі

en: _Disable Full Windows Compatibility
uk: В_имкнути повну сумісність з Microsoft Windows?

en: _Discard
uk: _Відхилити

en: _Discard Changes
uk: _Відкинути зміни

en: _Discard File
uk: _Відкинути файл

en: _Discard File Selection
uk: _Відкинути виділення файлів

en: _Discard Project
uk: _Відхилити проєкт

en: _Don't split
uk: _Не розділяти

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Edit Information…
uk: Змінити _інформацію…

en: _Eject
uk: Вит_ягти

en: _Empty Project
uk: О_чистити проєкт

en: _Fast blanking
uk: _Швидке очищення

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hide changes
uk: _Сховати зміни

en: _Horizontal Layout
uk: _Горизонтальне розміщення

en: _Image
uk: _Малюнок

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: _Keep
uk: _Зберегти

en: _Keep Current Extension
uk: З_берегти поточне розширення

en: _Keep Current Location
uk: З_берегти теперішню адресу

en: _Keep File Selection
uk: З_берегти поточне виділення

en: _List of slices that are to be created:
uk: _Список частин, які будуть створені:

en: _New
uk: _Створити

en: _New Project
uk: _Створити проєкт

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: _Options…
uk: _Параметри…

en: _Overburn
uk: _Надлишковий запис

en: _Project
uk: _Проєкт

en: _Recent Projects
uk: _Недавні проєкти

en: _Remove
uk: В_илучити

en: _Remove Files
uk: В_илучити файли

en: _Rename
uk: Пере_йменувати

en: _Rename for Full Windows Compatibility
uk: _Перейменувати для повної сумісності з Windows

en: _Replace
uk: _Замінити

en: _Replace Disc
uk: _Змінити диск

en: _Restore
uk: _Відновити

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save Log
uk: З_берегти журнал

en: _Search Directory
uk: _Шукати у каталозі

en: _Show Side Panel
uk: _Бічна панель

en: _Show changes
uk: _Показувати зміни

en: _Simulate before burning
uk: Си_мулювати перед записом

en: _Slice
uk: _Розділити

en: _Split
uk: _Розділити

en: _Split Track…
uk: _Розділити доріжку…

en: _Text Color
uk: Колір _тексту

en: _Tools
uk: _Засоби

en: _Vertical Layout
uk: _Вертикальне розміщення

en: _Video project
uk: _Відеодиск

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Write to Disc…
uk: _Записати на диск…

en: at the beginning
uk: на початку

en: at the end
uk: наприкінці

en: by %s
uk: виконує %s

en: cdrdao burning suite
uk: програма запису дисків cdrdao

en: cdrkit burning suite
uk: Комплекс програм для запису дисків cdrkit

en: cdrtools burning suite
uk: Комплекс програм для запису дисків cdrtools

[ctx: disc]
en: Image files
uk: Файли образу

[ctx: disc]
en: Please select another image.
uk: Виберіть інший образ

en: disc;cdrom;dvd;burn;audio;video;
uk: диск;cdrom;dvd;запис;аудіо;відео;

en: growisofs burning suite
uk: Комплекс програм для запису дисків growisofs

en: libburn library could not be initialized
uk: Не вдалося ініціалізувати бібліотеку Libburn

en: libburn track could not be created
uk: Не вдається створити доріжку у Libburn

en: libburnia burning suite
uk: Комплекс програм для запису дисків libburnia

en: libisofs could not be initialized.
uk: Неможливо ініціалізувати бібліотеку Libisofs

en: libisofs reported an error while adding contents to directory "%s" (%x)
uk: Libisofs видала помилку при додаванні змісту каталогу «%s» (%x)

en: libisofs reported an error while adding file at path "%s"
uk: Libisofs видала помилку при додаванні файлу «%s»

en: libisofs reported an error while creating directory "%s"
uk: Libisofs видала помилку при створенні каталогу «%s»

en: parts
uk: частин

[ctx: picture]
en: Image files
uk: Файли образу

[ctx: picture]
en: Please select another image.
uk: Виберіть інший образ

en: seconds
uk: секунд

en: with
uk: на

en: {number}
uk: {число}
