eog - en to uk translation catalogue (308 entries)

en:  (invalid Unicode)
uk:  (некоректний символ Unicode)

en: %.1f (35mm film)
uk: %.1f (35мм плівка)

en: %.1f (lens)
uk: %.1f (лінза)

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
uk[0]: %i × %i піксель
uk[1]: %i × %i пікселі
uk[2]: %i × %i пікселів

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
uk[0]: %i × %i точку  %s    %i%%
uk[1]: %i × %i точки  %s    %i%%
uk[2]: %i × %i точок  %s    %i%%

en: %lu second | %lu seconds
uk[0]: %lu секунда
uk[1]: %lu секунди
uk[2]: %lu секунд

en: <b>%f:</b> original filename
uk: <b>%f:</b> початкову назву файлу

en: <b>%n:</b> counter
uk: <b>%n:</b> лічильник

en: A trash for “%s” couldn’t be found. Do you want to remove this image permanently?
uk: Неможливо знайти смітника для «%s». Остаточно вилучити це зображення?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
uk: Значення більше 0 визначає кількість секунд, яку зображення лишатиметься на екрані перед автоматичною появою наступного. Нуль вимикає автоматичний перегляд.

en: Activate fullscreen mode with double-click
uk: Увімкнути повноекранний режим подвійним клацанням

en: Active plugins
uk: Увімкнути додатки

en: All files
uk: Всі файли

en: Allow zoom greater than 100% initially
uk: Дозволяти початковий масштаб більше 100%

en: Aperture
uk: Діафрагма

en: Are you sure you want to move
    the selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
uk[0]: Перемістити
    %d вибране зображення у смітник?
uk[1]: Перемістити
    %d вибраних зображення у смітник?
uk[2]: Перемістити
    %d вибраних зображень у смітник?

en: Are you sure you want to move
    “%s” to the trash?
uk: Перемістити «%s» у смітник?

en: Are you sure you want to remove
    the selected image permanently? | Are you sure you want to remove
    the %d selected images permanently?
uk[0]: Вилучити %d вибране зображення безповоротно?
uk[1]: Вилучити %d вибраних зображення безповоротно?
uk[2]: Вилучити %d вибраних зображень безповоротно?

en: Are you sure you want to remove
    “%s” permanently?
uk: Вилучити «%s» остаточно?

en: As _background
uk: Колір _тла

en: As check _pattern
uk: У вигляді _клітчатого поля

en: As custom c_olor:
uk: _Іншим кольором:

en: As custom color:
uk: Як власний колір:

en: At least two file names are equal.
uk: Є принаймні два файли з однаковою назвою.

en: Automatic orientation
uk: Автоматичне орієнтування

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Both
uk: Горизонтально та вертикально

en: Browse and rotate images
uk: Перегляд та обертання зображень

en: Bytes
uk: Байти

en: C_enter:
uk: _Центрувати:

en: Camera
uk: Фотоапарат

en: Changes the visibility of the image gallery pane in the current window
uk: Змінює видимість панелі галереї зображень у поточному вікні

en: Choose a folder
uk: Вибрати каталог

en: Close _without Saving
uk: Закрити _без збереження

en: Close main window without asking to save changes.
uk: Закрити головне вікно без запитання про зберігання змін.

en: Color for Transparent Areas
uk: Колір прозорих ділянок

en: Could not display help for Image Viewer
uk: Неможливо показати довідку для переглядача зображень

en: Could not load image “%s”.
uk: Неможливо завантажити зображення «%s».

en: Could not save image “%s”.
uk: Неможливо зберегти зображення «%s».

en: Couldn’t access trash.
uk: Неможливо одержати доступ до смітника.

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
uk: Неможливо виділити пам'ять для завантаження файла у форматі JPEG

en: Couldn’t create temporary file for saving: %s
uk: Неможливо створити тимчасовий файл для збереження: %s

en: Couldn’t delete file
uk: Неможливо вилучити файл

en: Couldn’t retrieve image file
uk: Неможливо одержати файл зображення

en: Couldn’t retrieve image file information
uk: Неможливо одержати інформацію про файл зображення

en: Date
uk: Дата

en: Date in statusbar
uk: Дата у рядку стану

en: Delay in seconds until showing the next image
uk: Затримка у секундах перед наступним зображенням

en: Details
uk: Подробиці

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are CHECK_PATTERN, COLOR and NONE. If COLOR is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
uk: Визначає, як потрібно позначати прозорість. Правильними значеннями є  CHECK_PATTERN, COLOR і NONE. Якщо вибрано COLOR, то ключ кольору, яким позначатиметься прозорість, буде визначати значення.

en: Disable image gallery
uk: Вимкнути галерею зображень

en: Do _not ask again during this session
uk: _Не запитувати знову протягом цього сеансу

en: EXIF not supported for this file format.
uk: Для цього формату файлів EXIF не підтримується.

en: E_xpand images to fit screen
uk: Роз_ширювати зображення до розміру вікна

en: East
uk: Схід

en: Enlarge the image
uk: Збільшити зображення

en: Error launching System Settings:
uk: помилка запуску системних налаштувань:

en: Error on deleting image %s
uk: Помилка при вилученні зображення %s

en: Error printing file:
    %s
uk: Помилка при друкуванні файла:
    %s

en: Exposure
uk: Експозиція

en: Extrapolate Image
uk: Екстраполювати зображення

en: File Name Preview
uk: Перегляд назви файла

en: File Path Specifications
uk: Визначення шляху файла

en: File Size
uk: Розмір файла

en: File format is unknown or unsupported
uk: Формат файла невідомий або не підтримується

en: Fit the image to the window
uk: Розмістити зображення цілком у вікні

en: Focal Length
uk: Фокусна відстань

en: Folder
uk: Тека

en: Fullscreen with double-click
uk: На весь екран подвійним клацанням

en: GNOME Image Viewer
uk: Переглядач зображень GNOME

en: GPS Data
uk: Дані GPS

en: Go to the first image of the gallery
uk: Перейти до першої галереї зображень

en: Go to the last image of the gallery
uk: Перейти до останньої галереї зображень

en: Go to the next image of the gallery
uk: Перейти до наступної галереї зображень

en: Go to the previous image of the gallery
uk: Перейти до попередньої галереї зображень

en: Hide sidebar
uk: Приховати бічну панель

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user’s pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
uk: Якщо ввімкнено й у активному вікні не завантажено зображення, вікно вибору файлів показуватиме теку користувача для малюнків, зі спеціальних каталогів XDG. Якщо вимкнено або теку малюнків не встановлено, показуватиметься поточний каталог.

en: If activated, Eye of GNOME won’t ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
uk: Якщо активне, «Око GNOME» не запитуватиме підтвердження при переміщенні зображень до смітника. Однак, ви будете отримувати запити у випадку, якщо файли не можна перенести до смітника, а натомість їх пропонується вилучити.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
uk: Якщо ключ transparency має значення COLOR, то цей ключ визначає колір, яким позначатиметься прозорість.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
uk: Якщо ввімкнено, вказаний колір у ключі background-color буде використано для заповнення ділянки за зображенням. Якщо не вказано, поточна тема GTK+ визначить колір заливання.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
uk: Якщо не позначено, то малі зображення не будуть розтягуватись до розмірів екрана на початку.

en: If you don’t save, all your changes will be lost.
uk: Якщо ви не збережете, усі зміни буде втрачено.

en: If you don’t save, your changes will be lost.
uk: Якщо ви не збережете, зміни будуть втрачені.

en: Image
uk: Зображення

en: Image Data
uk: Дані зображення

en: Image Enhancements
uk: Покращення зображень

en: Image Prope_rties
uk: В_ластивості зображення

en: Image Settings
uk: Параметри зображення

en: Image Taking Conditions
uk: Умови зйомки зображення

en: Image View
uk: Перегляд зображення

en: Image Viewer
uk: Перегляд зображень

en: Image Viewer also allows to view the images in a fullscreen slideshow mode or set an image as the desktop wallpaper. It reads the camera tags to automatically rotate your images in the correct portrait or landscape orientation.
uk: «Перегляд зображень» також дозволяють переглядати зображення у повноекранному режимі показу слайдів або встановлювати зображення як стільничні шпалери. Він читає мітки камери для автоматичного обертання зображення в правильній орієнтації.

en: Image Viewer could not determine a supported writable file format based on the filename.
uk: Переглядач зображень не може визначити підтримуваний записуваний формат файла, який засновано на назві файла.

en: Image Viewer is the official image viewer for the GNOME desktop. It integrates with the GTK look and feel of GNOME, and supports many image formats for viewing single images or images in a collection.
uk: «Перегляд зображень» — офіційний переглядач зображень у стільничному середовищі GNOME. Він інтегрований з GTK і GNOME, підтримує чимало форматів для переглядання зображень або збірок.

en: Image Zoom
uk: Масштаб зображення

en: Image _Gallery
uk: Галерея _зображень

en: Image gallery pane position. Set to 0 for bottom; 1 for left; 2 for top; 3 for right.
uk: Положення панелі галереї зображень. Встановіть 0 — знизу; 1 — ліворуч; 2 — згори; 3 — праворуч.

en: Image loading failed.
uk: Помилка завантаження зображення.

en: Inches
uk: Дюйми

en: Interpolate Image
uk: Інтерполювати зображення

en: Leave fullscreen mode
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: List of active plugins. It doesn’t contain the “Location” of the active plugins. See the .eog-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
uk: Список увімкнутих додатків. У списку не міститься «адреси» додатків. Щоб дізнатись «адресу» певного додатка дивіться файл .eog-plugin".

en: Loop through the image sequence
uk: Циклічна послідовність зображень

en: Maker Note
uk: Примітка автора

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
uk: _Сховати

en: Metering
uk: Вимірювання

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Move to _Trash
uk: Перемістити у _смітник

en: Name
uk: Назва

en: No image loaded.
uk: Зображення не завантажено.

en: No images found in “%s”.
uk: Зображення не знайдено у «%s».

en: None
uk: Немає

en: North
uk: Північ

en: Not Available
uk: Немає доступу

en: Op_en With…
uk: Від_крити за допомогою…

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Open Image
uk: Відкрити зображення

en: Open _With…
uk: Відкрити _у програмі…

en: Open in a single window, if multiple windows are open the first one is used
uk: Відкрите в одному вікно, якщо кілька вікон відкрито і перше використовується

en: Open in fullscreen mode
uk: Відкрити у повноекранному режимі

en: Open in slideshow mode
uk: Відкрити у режимі показу слайдів

en: Open with _Document Viewer
uk: Відкрити через переглядач _документів

en: Opening image “%s”
uk: Відкриття зображення «%s»

en: Options
uk: Параметри

en: Other
uk: Інше

en: Page Setup
uk: Параметри сторінки

en: Pause or resume the slideshow
uk: Зупинити або відновити показ слайдів

en: Picture;Slideshow;Graphics;
uk: Малюнок;Слайд;Графіки;

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
uk: Спробуйте різні розширення файлів, наприклад .png чи .jpg.

en: Plugins
uk: Додатки

en: Position
uk: Положення

en: Prefere_nces
uk: П_араметри

en: Preferences
uk: Параметри

en: Presenter
uk: Презентація

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Prope_rties
uk: В_ластивості

en: Properties
uk: Властивості

en: Reload Image
uk: Перезавантажити зображення

en: Reload current image
uk: Перезавантажити поточне зображення

en: Rename from:
uk: Перейменувати:

en: Rotate Counter_clockwise
uk: Обернути _проти годинникової стрілки

en: Rotate the image 90 degrees to the left
uk: Обернути зображення проти годинникової стрілки на 90 градусів

en: Rotate the image 90 degrees to the right
uk: Обернути зображення за годинниковою стрілкою на 90 градусів

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
uk: Виконайте «%s --help», щоб побачити повний перелік параметрів командного рядка.

en: S_elect the images you want to save:
uk: В_иберіть зображення, які треба зберегти:

en: S_ide Pane
uk: Бі_чна панель

en: S_tatus Bar
uk: _Рядок стану

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Save _As
uk: Зберегти _як

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Save changes to image “%s” before closing?
uk: Зберегти зміни у зображенні «%s» перед закриттям?

en: Saving image locally…
uk: Збереження зображення локально…

en: Saving image “%s” (%u/%u)
uk: Збереження зображення «%s» (%u/%u)

en: Scroll wheel zoom
uk: Масштабувати обертання колеса миші

en: Sequence
uk: Послідовність

en: Set as Wa_llpaper
uk: Встановити як _шпалери

en: Sho_w
uk: По_каз

en: Show Containing _Folder
uk: Показати вміст _теки

en: Show Details
uk: Показати подробиці

en: Show Presen_ter
uk: Показа_ти презентацію

en: Show the application’s version
uk: Показати версію програми

en: Show the current image in fullscreen mode
uk: Показати зображення у повноекранному режимі

en: Show the folder which contains this file in the file manager
uk: Показати теку, яка містить цей файл у файловому менеджері

en: Show the image at its normal size
uk: Показати зображення зі звичайними розмірами

en: Show/Hide the image gallery pane scroll buttons.
uk: Показати/сховати кнопки прокручування панелі галереї.

en: Show/Hide the image gallery pane.
uk: Показувати/приховувати панель галереї зображень.

en: Show/Hide the window side pane.
uk: Показати чи приховати бічну панель.

en: Show/Hide the window statusbar.
uk: Показати чи приховати рядок стану вікна.

en: Shows the image date in the window statusbar
uk: Показати чи приховати дату у рядку стану

en: Shrink or enlarge the current image
uk: Зменшити або збільшити поточне зображення

en: Shrink the image
uk: Зменшити зображення

en: Size
uk: Розмір

en: Sli_deshow
uk: Показ _слайдів

en: Slideshow
uk: Показ слайдів

en: Smooth images when zoomed _in
uk: Згладжувати зображення при збільшенні _масштабу

en: Smooth images when zoomed _out
uk: Згладжувати зображення при зменшенні _масштабу

en: Some of the selected images can’t be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
uk: Деякі з вибраних зображень не можна перенести до смітника, а тому їх буде вилучено остаточно. Продовжити?

en: South
uk: Південь

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
uk: Запускати новий екземпляр замість використання наявного

en: Supported image files
uk: Підтримувані файли зображень

en: Tag
uk: Мітка

en: Taken on
uk: Знято

en: Temporary file creation failed.
uk: Помилка при створенні тимчасового файлу.

en: The GNOME image viewer.
uk: Програма перегляду зображень для GNOME.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
uk: колір, який використовується для заливання ділянки за зображенням. Якщо ключ use-background-color не встановлено, колір натомість визначить тема GTK+.

en: The given locations contain no images.
uk: Вказані місця не містять зображень.

en: The image whose printing properties will be set up
uk: Зображення, для якого будуть налаштовані властивості друку

en: The image “%s” has been modified by an external application. Would you like to reload it?
uk: Зображення «%s» змінено через іншу програму. Оновити його?

en: The image “%s” has been set as Desktop Background. Would you like to modify its appearance?
uk: Зображення «%s» встановлено як тло стільниці. Змінити його вигляд?

en: The information for the page where the image will be printed
uk: Інформація про сторінку, на якій буде надруковане зображення

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
uk: Множник, що застосовується при використанні колеса миші для зміни масштабу. Це значення визначає крок зміни масштабу при кожній русі прокручування. Наприклад, 0.05 означає збільшення на 5% для кожної події прокручування, а 1.00 — збільшення на 100%.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
uk[0]: У %d зображенні є незбережені зміни. Зберегти їх перед закриттям?
uk[1]: У %d зображеннях є незбережені зміни. Зберегти їх перед закриттям?
uk[2]: У %d зображеннях є незбережені зміни. Зберегти їх перед закриттям?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    Do you want to open the image with the Document Viewer to see all pages?
uk: Це зображення містить кілька сторінок. Переглядач зображень показує тільки першу.
    Бажаєте відкрити зображення через переглядач документів, щоб побачити всі сторінки?

en: This image contains multiple pages. Image Viewer displays only the first page.
    You may want to install the Document Viewer to see all pages.
uk: Це зображення містить кілька сторінок. Переглядач зображень показує тільки першу.
    Вам слід встановити переглядач документів, щоб побачити всі сторінки.

en: Time
uk: Час

en: To:
uk: На:

en: Transformation failed.
uk: Помилка при перетворенні.

en: Transformation on unloaded image.
uk: Перетворення для не завантаженого зображення.

en: Transparency color
uk: Колір прозорості

en: Transparency indicator
uk: Індикатор прозорості

en: Transparent Parts
uk: Прозорі елементи

en: Trash images without asking
uk: Знищувати зображення не питаючи дозволу

en: Type
uk: Тип

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Use a custom background color
uk: Використати власний колір тла

en: Value
uk: Значення

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Viewing a slideshow
uk: Переглядання слайдами

en: West
uk: Захід

en: Whether the file chooser should show the user’s pictures folder if no images are loaded.
uk: Чи у вікні вибору файла слід показувати зображення з теки малюнків, якщо зображення не завантажено у програмі.

en: Whether the image gallery pane should be resizable.
uk: Чи можна змінювати розмір панелі галереї зображень.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
uk: Визначає, чи потрібно екстраполювати зображення коли змінюється його масштаб. В результаті можна отримати кращу якість при сповільненні роботи, на відміну від неекстрапольованих зображень.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
uk: Визначає, чи потрібно інтерполювати зображення коли змінюється його масштаб. В результаті можна отримати кращу якість при сповільненні роботи, на відміну від неінтерпольованих зображень.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
uk: Чи повинно зображення автоматично обертатись відповідно до даних EXIF.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
uk: Чи використовувати прокручування колеса для зміни масштабу.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
uk: Визначає, що потрібно показувати послідовність зображень у нескінченному циклі.

en: XMP Other
uk: Інше XMP

en: XMP Rights Management
uk: Керування правами XMP

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
uk: У вас немає прав потрібних для збереження файла.

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Zoom multiplier
uk: Коефіцієнт збільшення

en: [FILE…]
uk: [ФАЙЛ…]

en: _About Image Viewer
uk: _Про «Перегляд зображень»

en: _Automatic orientation
uk: _Автоматичне орієнтування

en: _Best Fit
uk: _Оптимізувати

en: _Best fit
uk: _Якнайкраще влаштувати

en: _Bottom:
uk: З_низу:

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Copy
uk: _Скопіювати

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Destination folder:
uk: _Цільова тека:

en: _Filename format:
uk: _Формат назви файла:

en: _First Image
uk: П_ерше зображення

en: _Height:
uk: _Висота:

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Image Gallery
uk: Галерея _зображень

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Last Image
uk: _Останнє зображення

en: _Leave Fullscreen
uk: Вийти з _повноекранного режиму

en: _Left:
uk: З_ліва:

en: _Loop sequence
uk: _Циклічна послідовність

en: _Next Image
uk: _Наступне зображення

en: _Normal Size
uk: _Нормальний розмір

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Open Background Preferences
uk: _Відкрити налаштування тла

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: _Previous Image
uk: _Попереднє зображення

en: _Print…
uk: Над_рукувати…

en: _Reload
uk: _Перезавантажити

en: _Replace spaces with underscores
uk: За_мінювати пробіли на підкреслення

en: _Right:
uk: С_права:

en: _Rotate Clockwise
uk: Обернути _за годинниковою стрілкою

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Scaling:
uk: _Масштаб:

en: _Start counter at:
uk: По_чинати відлік з:

en: _Time between images:
uk: _Затримка між зображеннями:

en: _Top:
uk: З_верху:

en: _Unit:
uk: _Одиниця:

en: _Width:
uk: _Ширина:

en: _Yes
uk: _Так

en: _Zoom In
uk: З_більшити

en: as is
uk: як є

[ctx: shortcut window]
en: Actual size
uk: Справжній розмір

[ctx: shortcut window]
en: Best fit
uk: Якнайкраще влаштувати

[ctx: shortcut window]
en: Browsing Images
uk: Переглядання зображень

[ctx: shortcut window]
en: Close all windows
uk: Закрити всі вікна

[ctx: shortcut window]
en: Close the current window
uk: Закрити поточне вікно

[ctx: shortcut window]
en: Common
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати до буфера

[ctx: shortcut window]
en: Delete image permanently
uk: Остаточно вилучити зображення

[ctx: shortcut window]
en: Enter/Leave fullscreen
uk: Перемкнути повноекранний режим

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen
uk: На весь екран

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальне

[ctx: shortcut window]
en: Go to a random image in the folder
uk: Перейти до випадкового зображення у теці

[ctx: shortcut window]
en: Go to the first image in the folder
uk: Перейти до першого зображення у теці

[ctx: shortcut window]
en: Go to the last image in the folder
uk: Перейти до останнього зображення у теці

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next image in the folder
uk: Перейти до наступного зображення у теці

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous image in the folder
uk: Перейти до попереднього зображення у теці

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
uk: Пересунути до смітника

[ctx: shortcut window]
en: Open an image file
uk: Відкрити зображення

[ctx: shortcut window]
en: Open the application manual
uk: Відкрити посібник програми

[ctx: shortcut window]
en: Pause slideshow
uk: Призупинити показ слайдів

[ctx: shortcut window]
en: Print the current image
uk: Надрукувати поточне зображення

[ctx: shortcut window]
en: Rotate clockwise
uk: Обернути за годинниковою стрілкою

[ctx: shortcut window]
en: Rotate counterclockwise
uk: Обернути проти годинникової стрілки

[ctx: shortcut window]
en: Rotation
uk: Орієнтація

[ctx: shortcut window]
en: Save the image
uk: Зберегти зображення

[ctx: shortcut window]
en: Save the image with a new file name
uk: Зберегти зображення з новою назвою

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down in a large image
uk: Гортати вниз на великому зображенні

[ctx: shortcut window]
en: Scroll left in a large image
uk: Гортати ліворуч на великому зображенні

[ctx: shortcut window]
en: Scroll right in a large image
uk: Гортати праворуч на великому зображенні

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up in a large image
uk: Гортати вгору на великому зображенні

[ctx: shortcut window]
en: Scrolling
uk: Гортання

[ctx: shortcut window]
en: Set the image as desktop background
uk: Встановити зображення як тло

[ctx: shortcut window]
en: Show image properties in sidebar
uk: Показати властивості зображення на бічній панелі

[ctx: shortcut window]
en: Show presenter with separate controls
uk: Показати презентацію із окремими засобами керування

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the application menu
uk: Показати або приховати меню програми

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the image gallery
uk: Показати/приховати галерею зображень

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide the sidebar
uk: Показати/прибрати бічну панель

[ctx: shortcut window]
en: Start/Stop slideshow
uk: Запустити/зупинити показ слайдів

[ctx: shortcut window]
en: Undo
uk: Скасувати

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
uk: Масштаб

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
uk: Наблизити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
uk: Віддалити
