file-roller - en to uk translation catalogue (303 entries)

en: %d file remaining | %'d files remaining
uk[0]: %d файл залишився
uk[1]: %d файла залишилося
uk[2]: %d файлів залишилося

en: %s Properties
uk: Властивості архіву «%s»

en: A file named “%s” already exists.
    
    %s
uk: Файл з назвою «%s» вже існує.
    
    %s

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
uk: Файл з назвою «%s» вже існує. Замінити його?

en: A folder named “%s” already exists.
    
    %s
uk: Тека з назвою «%s» вже існує.
    
    %s

en: ARCHIVE
uk: АРХІВ

[ctx: Action]
en: Add Files
uk: Додати файли

[ctx: Action]
en: Extract
uk: Розпакувати

[ctx: Action]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: Action]
en: _Extract
uk: _Розпакувати

en: Actions
uk: Дії

en: Add
uk: Додати

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
uk: Додати файли у архів із запитом назви архіву і вийти.

en: Add files to the specified archive and quit the program
uk: Додати файли у вказаний архів і вийти

en: Add only if _newer
uk: Додавати лише о_новлені файли

en: Adding the files to “%s”
uk: Додавання файлів до «%s»

en: Adding “%s”
uk: Додавання «%s»

en: All archives
uk: Всі архіви

en: All files
uk: Всі файли

en: An archive manager for GNOME.
uk: Менеджер архівів для середовища GNOME.

en: An error occurred while adding files to the archive.
uk: Помилка при додаванні файлів у архів.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
uk: Помилка при видаленні файлів з архіву.

en: An error occurred while extracting files.
uk: Помилка при розпаковуванні файлів.

en: An error occurred while loading the archive.
uk: Помилка при завантаженні архіву.

en: An error occurred while renaming the files.
uk: Трапилась помилка протягом перейменування файлів.

en: An error occurred while saving the archive.
uk: Помилка при збереженні архіву.

en: An error occurred while testing archive.
uk: Помилка при перевірці архіву.

en: An error occurred while updating the files.
uk: Трапилась помилка протягом оновлення файлів.

en: An error occurred.
uk: Помилка.

en: Another file with the same name already exists in “%s”.
uk: Інший файл з такою ж назвою вже існує в «%s».

en: Archive Manager
uk: Менеджер архівів

en: Archive Manager (also known as File Roller) is the default GNOME application for opening, creating, and modifying archive and compressed archive files.
uk: Менеджер архівів (ще відомий як File Roller) — типова програма GNOME для відкривання, створення та редагування архівів і архівованих файлів.

en: Archive Manager supports a wide range of different archive files, including:
uk: Менеджер архівів підтримує широкий діапазон різних архівованих файлів, зокрема:

en: Archive not found
uk: Архів не знайдено

en: Archive size:
uk: Розмір архіву:

en: Archive type not supported.
uk: Непідтримуваний тип архіву.

en: C_ommand Line Output:
uk: Вивід _командного рядка:

en: C_reate
uk: С_творити

en: Change password visibility
uk: Змінити видимість паролю

en: Command exited abnormally.
uk: Робота програми завершилась некоректно.

en: Command not found.
uk: Потрібної команди не знайдено.

en: Compress
uk: Стиснення

en: Compression level
uk: Рівень стиснення

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very-fast, fast, normal, maximum.
uk: рівень стиснення використовується при доданні файлів у архів. Можливі значення: very-fast, fast, normal, maximum.

en: Compression ratio:
uk: Рівень стиснення:

en: Content size:
uk: Розмір вмісту:

en: Contents
uk: Зміст

en: Copy
uk: _Копіювати

en: Copying the extracted files to the destination
uk: Копіювання розпакованих файлів до призначеного місця

en: Copying the files from “%s” to “%s”
uk: Копіювання файлів з «%s» до «%s»

en: Copying the files to add to “%s”
uk: Копіювання файлів, які слід додати до «%s»

en: Copyright © 2001–2014 Free Software Foundation, Inc.
uk: © 2001-2014 Free Software Foundation, Inc.

en: Could not add the files to the archive
uk: Не вдалось додати файли до архіву

en: Could not create the archive
uk: Не вдалось створити архів

en: Could not create the destination folder: %s.
uk: Не вдалось створити цільову теку: %s.

en: Could not delete the old archive.
uk: Не вдалось видалити старий архів.

en: Could not display help
uk: Не вдалось показати довідку

en: Could not display the folder “%s”
uk: Не вдалось показати теку «%s»

en: Could not find the volume: %s
uk: Не вдалось знайти том: «%s»

en: Could not load the location
uk: Неможливо завантажити цю адресу

en: Could not open this file type
uk: Не вдалось відкрити цей тип архіву

en: Could not open “%s”
uk: Не вдалось відкрити «%s»

en: Could not perform the operation
uk: Не вдалось виконати операцію

en: Could not rename the file
uk: Не вдалось перейменувати архів

en: Could not rename the folder
uk: Не вдалось перейменувати теку

en: Could not save the archive “%s”
uk: Не вдалось зберегти архів «%s»

en: Create _Archive
uk: Створити _архів

en: Create _Folder
uk: Створити _теку

en: Create and modify an archive
uk: Програма створення та зміни архівів

en: Create destination folder without asking confirmation
uk: Створювати цільову теку, не вимагаючи підтвердження

en: Creating “%s”
uk: Створення «%s»

en: Cu_t
uk: Вирі_зати

en: Cut
uk: Вирізати

en: D_eselect All
uk: _Нічого не вибирати

en: Decompressing archive
uk: Розтискання архіву

en: Default folder to use for the “--add” and “--extract” commands
uk: Типова тека для використання з командами «--add» і «--extract»

en: Default volume size
uk: Типовий розмір тому

en: Delete
uk: Вилучити

en: Deleting files from archive
uk: Видалення файлів з архіву

en: Deleting the files from “%s”
uk: Вилучення файлів з «%s»

en: Dese_lect All
uk: _Зняти виділення

en: Destination folder “%s” does not exist.
    
    Do you want to create it?
uk: Теки призначення «%s» не існує.
    
    Створити її?

en: Display path
uk: Показати шлях

en: Display size
uk: Показати розмір

en: Display the path column in the main window.
uk: Показати стовпець шляху в головному вікні.

en: Display the size column in the main window.
uk: Покази стовпець розміру в головному вікні.

en: Display the time column in the main window.
uk: Показати стовпець часу в головному вікні.

en: Display the type column in the main window.
uk: Показати стовпець типу в головному вікні.

en: Display time
uk: Показати час

en: Display type
uk: Показати тип

en: Do not _overwrite newer files
uk: Не п_ерезаписувати новіші файли

en: Do not overwrite newer files
uk: Не перезаписувати новіші файли

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
uk: Додати цей файл у поточний архів, чи відкрити його як новий?

en: Do you want to create a new archive with these files?
uk: Створити новий архів і додати в нього виділені файли?

en: E_xclude files:
uk: Н_е враховуючи файли:

en: Editors
uk: Редактори

en: Encrypt the archive header
uk: Зашифрувати заголовок архіву

en: Enter a password for “%s”
uk: Вкажіть пароль до «%s»

en: Extract Here
uk: Розпакувати сюди

en: Extract To…
uk: Розпакувати до…

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
uk: Розпакувати файли із запитом назви цільової теки і вийти.

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
uk: Розпакувати у вказану теку і вийти.

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
uk: Розпакувати вміст архівів до вказаної теки і вийти з програми.

en: Extract the selected archive
uk: Розпакувати виділений архів

en: Extract the selected archive to the current position
uk: Розпакувати вибраній архів у поточній позиції

en: Extracting the files from “%s”
uk: Розпакування файлів з «%s»

en: Extracting “%s”
uk: Розпакування «%s»

en: Extraction completed successfully
uk: Розпакування успішно завершено

en: Extraction not performed
uk: Розпаковування не здійснено

en: FOLDER
uk: ТЕКА

[ctx: File]
en: Location
uk: Адреса

[ctx: File]
en: Modified
uk: Змінено

[ctx: File]
en: Name
uk: Назва

[ctx: File]
en: Name:
uk: Назва:

[ctx: File]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: File]
en: Type
uk: Тип

en: File Roller
uk: Архіватор файлів

en: Find files by name
uk: Знаходити файли за назвою

en: Folder
uk: Тека

en: Folders
uk: Теки

en: Getting the file list
uk: Отримується список файлів

en: Go to the home location
uk: Перейти у домашній каталог

en: Go to the next visited location
uk: Перейти до наступного відвіданого місця

en: Go to the previous visited location
uk: Перейти до раніше відвіданого місця

en: Go up one level
uk: Піднятись рівнем вище

en: How to sort files
uk: Як впорядковувати файли

en: Include _files:
uk: В_ключати файли:

en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Last Output
uk: Журнал повідомлень

en: Last modified:
uk: Остання зміна:

en: List Mode
uk: Режим списку

en: List of applications entered in the “Open File” dialog and not associated with the file type.
uk: Список програм, які введено у вікні «Відкрити файл» і пов'язано з типом файла.

en: Load Options
uk: Завантажити параметри

en: Loading “%s”
uk: Завантаження «%s»

en: Location
uk: Шлях

en: Location:
uk: Шлях:

en: MB
uk: МБ

en: Moving the files from “%s” to “%s”
uk: Перенесення файлів з «%s» до «%s»

en: Name column width
uk: Ширина назви стовпця

en: Name “%s” is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
uk: Назва «%s» недійсна, бо містить щонайменше один із таких символів: %s. Введіть іншу назву.

en: New Archive
uk: Створити архів

en: New name is the same as old one, please type other name.
uk: Нова назва така ж як і стара, введіть інакшу.

en: New name is void, please type a name.
uk: Нова назва недійсна, введіть назву.

en: Number of files:
uk: Кількість файлів:

en: Open _Item Location
uk: Відкрити _місце пункту

en: Open, modify and create compressed archive files
uk: Відкриття, редагування та створення архівів

en: Operation completed
uk: Операцію завершено

en: Pass_word…
uk: Паро_ль…

en: Password required for “%s”
uk: Потрібен пароль для «%s»

en: Paste
uk: Вставити

en: Paste Selection
uk: Вставити виділене

en: Please use a different name.
uk: Вкажіть іншу назву.

en: Please wait…
uk: Заждіть…

en: Properties
uk: Властивості

en: Reading “%s”
uk: Читання «%s»

en: Recompressing archive
uk: Перестискання архіву

en: Recreate the folders stored in the archive
uk: Відновити теки, збережені в архіві

en: Removing “%s”
uk: Вилучення «%s»

en: Rename
uk: Перейменування

en: Renaming the files in “%s”
uk: Перейменування файлів у «%s»

en: Replace _All
uk: Замінити _все

en: Replace _Nothing
uk: _Нічого не замінювати

en: Replace file “%s”?
uk: Замінити файл «%s»?

en: Reset Options
uk: Скинути параметри

en: S_elect the files you want to update:
uk: _Виберіть файли, які треба оновити:

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Options
uk: Зберегти параметри

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Saving “%s”
uk: Збереження «%s»

en: Set Pass_word…
uk: Вказати паро_ль…

en: Show Hidden Files
uk: Показати приховані файли

en: Show version
uk: Показати версію

en: Show/hide the extra options
uk: Показати/приховати додаткові пункти

en: Side_bar
uk: _Бічна панель

en: Sidebar
uk: Бічна панель

en: Sort type
uk: Впорядкувати тип

en: Split into _volumes of
uk: Розділити на _томи розміром

en: Start as a service
uk: Запустити як службу

en: Test Result
uk: Результат перевірки

en: Testing “%s”
uk: Випробування «%s»

en: The default size for volumes.
uk: Типовий розмір для томів.

en: The default width of the name column in the file list.
uk: Типова ширина назви стовпця у списку файлів.

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
uk: Файл уже існує в «%s». Замінювання призведе до втрати вмісту.

en: The file has been modified with an external application. If you don’t update the file in the archive, all of your changes will be lost. | %d files have been modified with an external application. If you don’t update the files in the archive, all of your changes will be lost.
uk[0]: %d файл змінено зовнішньою програмою. Якщо ви не оновите версію файла в архіві, всі ваші зміни буде втрачено.
uk[1]: %d файли змінено зовнішньою програмою. Якщо ви не оновите версію файлів у архіві, всі ваші зміни буде втрачено.
uk[2]: %d файлів змінено зовнішньою програмою. Якщо ви не оновите версію файлів у архіві, всі ваші зміни буде втрачено.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
uk: Для файлів %s не встановлено команди.
    Знайти команду, що відкриває цей файл?

en: There was an internal error trying to search for applications:
uk: Внутрішня помилка при спробі запуску програми:

en: This archive type cannot be modified
uk: Тип архіву не може бути змінений

en: Type:
uk: Тип:

en: Update Files
uk: Оновити файли

en: Update the file “%s” in the archive “%s”?
uk: Оновити файл «%s» в архіві «%s»?

en: Update the files in the archive “%s”?
uk: Оновити файли у архіві «%s»?

en: Updating the files in “%s”
uk: Оновлення файлів у «%s»

en: Use the notification system to notify the operation completion
uk: Використовувати систему сповіщень, щоб сповіщати про завершення операцій

en: Use “all-files” to view all the files in the archive in a single list, use “as-folder” to navigate the archive as a folder.
uk: Використайте «all-files», щоб переглянути всі файли у архіві у єдиному списку. Використайте «as-folder», щоб переміщатись по архіву як теці.

en: View All _Files
uk: Показувати список _файлів

en: View as a F_older
uk: Показувати як _теку

en: View the sidebar
uk: Показувати бічну панель

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
uk: Які критерії потрібно використовувати для впорядкування файлів. Можливі значення: name, size, type, time, path.

en: Whether to display the sidebar.
uk: Чи показувати бічну стану.

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
uk: Чи шифрувати заголовок архіву. Якщо заголовок зашифровано, потрібно пароль, щоб також перелічити вміст архіву.

en: Whether to show other options. If set the extra options will be shown.
uk: Чи показувати інші пункти. Якщо встановлено, інші пункти не буде показано.

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
uk: Чи впорядковувати за напрямком зростанням, чи спаданням. Можливі значення: ascending, descending.

[ctx: Window title]
en: Add Files
uk: Додати файли

[ctx: Window title]
en: Extract
uk: Розпакувати

[ctx: Window title]
en: Extract archive
uk: Розпакувати архів

[ctx: Window title]
en: Load Options
uk: Завантажити параметри

[ctx: Window title]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: Window title]
en: Save Options
uk: Зберегти параметри

en: Wrong password.
uk: Хибний пароль.

en: You can’t add an archive to itself.
uk: Не можна додавати архів до самого себе.

en: You don’t have permission to create an archive in this folder
uk: У вас недостатньо прав для створення архівів у цій теці

en: You don’t have the right permissions to extract archives in the folder “%s”
uk: У вас недостатньо прав для розпаковування архівів до теки «%s»

en: You don’t have the right permissions to read files from folder “%s”
uk: У вас недостатньо прав для зчитування файлів з теки «%s»

en: You don’t have the right permissions.
uk: У вас недостатньо прав.

en: You have to specify an archive name.
uk: Необхідно вказати назву архіву.

en: [read only]
uk: [лише для зчитування]

en: _About
uk: _Про програму

en: _About Archive Manager
uk: _Про менеджер архівів

en: _Add
uk: Д_одати

en: _Add Files…
uk: _Додати файли…

en: _All files
uk: _Всі файли

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delete
uk: _Вилучити

en: _Delete Files…
uk: В_илучити файли…

en: _Destination folder:
uk: _Цільова тека:

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Encrypt the file list
uk: _Шифрувати список файлів

en: _Encrypt the file list too
uk: _Шифрувати також список файлів

en: _Exclude folders:
uk: Н_е враховуючи теки:

en: _Extract
uk: _Розпакувати

en: _Extract Files…
uk: _Розпакувати файли…

en: _Extract…
uk: _Розпакувати…

en: _File
uk: _Файл

en: _Filename:
uk: _Файл:

en: _Files:
uk: _Файли:

en: _Find
uk: З_найти

en: _Follow symbolic links
uk: _Переходити за символічними посиланнями

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Keep directory structure
uk: _Зберегти структуру каталогу

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Location:
uk: _Адреса:

en: _New Archive…
uk: _Створити архів…

en: _New file name:
uk: _Нова назва файла:

en: _New folder name:
uk: _Нова назва теки:

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Open With…
uk: Відкрити _через…

en: _Open the Archive
uk: _Відкрити архів

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: _Options
uk: _Параметри

en: _Options Name:
uk: Назва _параметрів:

en: _Other Options
uk: _Інші параметри

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: _Rename
uk: Перей_менувати

en: _Rename…
uk: Пере_йменувати…

en: _Replace
uk: _Замінити

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save As…
uk: Зберегти _як…

en: _Search Command
uk: Команда _пошуку

en: _Select All
uk: Ви_брати все

en: _Selected files
uk: Виді_лені файли

en: _Show the Files
uk: _Показати файли

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: _Test Integrity
uk: Перевірити _цілісність

en: _Update
uk: _Оновити

en: _View
uk: П_ерегляд

en: bzip archives (.tar.bz, .tbz)
uk: Архіви bzip (.tar.bz, .tbz)

en: example: *.o; *.bak
uk: (приклад: *.o; *.bak)

en: example: *.txt; *.doc
uk: приклад: *.txt; *.doc

en: gzip archives (.tar.gz, .tgz)
uk: Архіви gzip (.tar.gz, .tgz)

[ctx: shortcut window]
en: Archive
uk: Архівувати

[ctx: shortcut window]
en: Close window
uk: Закрити вікно

[ctx: shortcut window]
en: Common
uk: Типове

[ctx: shortcut window]
en: Create new archive
uk: Створити архів

[ctx: shortcut window]
en: Delete files or folders from an archive
uk: Вилучити файли або теки з архіву

[ctx: shortcut window]
en: Deselect all
uk: Зняти позначення з усіх

[ctx: shortcut window]
en: Display the tree view of the folders in the side pane
uk: Показати панель ієрархії тек на бічній панелі

[ctx: shortcut window]
en: Extract an archive
uk: Видобування з архіву

[ctx: shortcut window]
en: Find
uk: Знайти

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Open an archive
uk: Відкриття архіву

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: shortcut window]
en: Refresh
uk: Оновити

[ctx: shortcut window]
en: Rename file or folder in an archive
uk: Перейменувати файл або теку в архіві

[ctx: shortcut window]
en: Save with another name
uk: Зберегти з іншою назвою

[ctx: shortcut window]
en: Select all
uk: Вибрати все

[ctx: shortcut window]
en: Show help
uk: Показати довідку

[ctx: shortcut window]
en: Stop the operation
uk: Припинити виконання дії

[ctx: shortcut window]
en: View
uk: Переглянути

[ctx: shortcut window]
en: View archive properties
uk: Переглянути властивості архіву

[ctx: shortcut window]
en: View the content of an archive as a folder structure
uk: Показати вміст архіву як структуру тек

[ctx: shortcut window]
en: View the content of an archive as a list of files
uk: Показати вміст архіву як список файлів

en: xz archives (.tar.xz)
uk: Архіви xz (.tar.xz)

en: zip archives (.zip)
uk: Архіви zip (.zip)

en: zip;tar;extract;unpack;
uk: zip;tar;архів;розпакувати;

en: — Create and modify an archive
uk: – Створити або змінити архів

en: “%s” created successfully
uk: «%s» успішно створено
