gnome-disk-utility - en to uk translation catalogue (737 entries)

en: %2.1f%% (%s) of the data on the device “%s” was unreadable and replaced with zeroes in the created disk image file. This typically happens if the medium is scratched or if there is physical damage to the drive
uk: %2.1f%% (%s) даних на пристрої «%s» були недоступні й замінені на нулі в створеному файлі образа диска. Це зазвичай стається, якщо носій пошкоджено

en: %d day | %d days
uk[0]: %d день
uk[1]: %d дні
uk[2]: %d днів

en: %d hour | %d hours
uk[0]: %d година
uk[1]: %d години
uk[2]: %d годин

en: %d milli-second | %d milli-seconds
uk[0]: %d мілісекунда
uk[1]: %d мілісекунди
uk[2]: %d мілісекунд

en: %d minute | %d minutes
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилини
uk[2]: %d хвилин

en: %d month | %d months
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилини
uk[2]: %d хвилин

en: %d second | %d seconds
uk[0]: %d секунда
uk[1]: %d секунди
uk[2]: %d секунд

en: %d sector | %d sectors
uk[0]: Сектор %d
uk[1]: Сектори %d
uk[2]: Секторів %d

en: %d year | %d years
uk[0]: %d рік
uk[1]: %d роки
uk[2]: %d років

en: %s (Read-Only)
uk: %s (тільки для читання)

en: %s ago
uk: %s тому

en: %s of %s — %s
uk: %s з %s — %s

en: %s unreadable (replaced with zeroes)
uk: %s неможливо прочитати (замінено нулями)

en: %s when decompressed
uk: %s, коли розпаковано

en: %s — %s free (%.1f%% full)
uk: %s — %s вільно (%.1f%% заповнено)

en: %u sample | %u samples
uk[0]: %u вибірка
uk[1]: %u вибірки
uk[2]: %u вибірок

en: (None)
uk: (Немає)

en: --format-device must be used together with --block-device
uk: --format-device потрібно використовувати з --block-device

en: --format-device must not be used together with --restore-disk-image
uk: --format-device не можна поєднувати із --restore-disk-image

en: /etc/crypttab configuration data is malformed
uk: Дані налаштувань /etc/cryp пошкоджено

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 3 hours
uk: 3 години

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: <b>Tip</b>: If you are planning to recycle, sell or give away your old computer or disk, you should use a more thorough erase type to keep your private information from falling into the wrong hands
uk: <b>Підказка</b>: якщо ви плануєте переробити, продати чи віддати ваш старий комп'ютер або диск, слід використовувати суворіший тип стирання, щоб запобігти потраплянню особистої інформації в чужі руки.

en: <b>WARNING</b>: The Secure Erase command may take a very long time to complete, can’t be canceled and may not work properly with some hardware. In the worst case, your drive may be rendered unusable or your system may crash or lock up. Before proceeding, please read the article about <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>ATA Secure Erase</a> and make sure you understand the risks
uk: <b>Увага</b>: команда безпечного стирання може забрати багато часу для здійснення, її неможливо скасувати і може працювати неправильно з певними пристроями. У найгіршому випадку, ваш пристрій може неправильно відтворюватись або система може працювати зі збоями, або замкнутись. Перед тим, прочитайте статтю про <a href='https://ata.wiki.kernel.org/index.php/ATA_Secure_Erase'>безпечне стирання ATA</a> і переконайтесь, що ви справді розумієте ризики

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
uk: Файл з назвою «%s» вже існує. Замінити його?

en: A filesystem repair is not always possible and can cause data loss. Consider backing it up first in order to use forensic recovery tools that retrieve lost files. The operation may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
uk: Виправлення файлової системи є не завжди можливим і може призвести до втрати даних. Перш за все, вам варто створити резервну копію даних для використання інженерних засобів відновлення даних, які здатні відновити файли. Виправлення може бути тривалою справою, особливо якщо на розділі зберігається багато даних.

en: A flag used by the Platform bootloader to determine where the OS should be loaded from. Sometimes the partition with this flag set is referred to as the <i>active</i> partition
uk: Прапорець для платформного завантажування, щоб визначити, звідки операційній системі завантажуватись. Інколи розділ з цим прапорцем посилається на <i>активний</i> розділ

en: AAM Level
uk: Рівень AAM

en: APM Level
uk: Рівень APM

en: ATA Enhanced Secure Erase
uk: Вдосконалене безпечне стирання ATA

en: ATA Secure Erase
uk: Безпечне стирання ATA

en: Access Time
uk: Час доступу

en: Activate selected swap partition
uk: Увімкнути вибраний розділ свопінгу

en: Additional partition options
uk: Додаткові параметри розділу

en: Aggressive spin-down may wear out the drive faster than anticipated. Please check the “Start/Stop Count” SMART attribute from time to time
uk: Агресивне скручування може зношувати носій швидше за очікування. Перевіряйте атрибут «кількість стартів/зупинок» час від часу

en: Airflow Temperature
uk: Температура повітря

en: Airflow temperature of the drive
uk: Температура повітря у пристрої

en: All Files
uk: Усі файли

en: All data on the disk will be lost but may still be recoverable by data recovery services
uk: Усі дані на диску буде втрачено, проте їх можна відновити через служби відновлення даних

en: All data on the disk will be overwritten and will likely not be recoverable by data recovery services
uk: Усі дані на диску буде перезаписано і найімовірніше неможливо відновити через служби відновлення даних

en: All data on the partition will be lost
uk: Усі дані на розділі буде втрачено

en: All existing data will be lost
uk: Усі наявні дані буде втрачено

en: Allocating Disk Image
uk: Виділення простору для образа диска

en: Allow writing to the image
uk: Дозволити записування в образ

en: Amount of high current used to spin up the drive
uk: Значення сильного струму для розкручування диска

en: Amplitude of heads trembling (GMR-head) in running mode
uk: Амплітуда коливання голівок (голівки GMR) у експлуатаційному режимі

en: An easy way to manage your disks
uk: Простий спосіб організування дисків

en: An error occurred
uk: Виникла помилка

en: An error occurred when trying to put the drive into standby mode
uk: Виникла помилка, коли спробували встановити пристрій у режим чергування

en: An error occurred when trying to toggle whether SMART is enabled
uk: Виникла помилка, коли спробували увімкнути SMART

en: An error occurred when trying to wake up the drive from standby mode
uk: Виникла помилка, коли спробували розбудити пристрій з режиму чергування

en: Application Menu
uk: Меню програми

en: Apply Advanced Power Management Settings
uk: Застосувати додаткові параметри керування живленням

en: Apply Automatic Acoustic Management Settings
uk: Застосувати параметри автоматичного керування _обліковими записами

en: Apply Standby Timeout Settings
uk: Параметри відліку режиму чергування

en: Apply Write Cache Settings
uk: Застосувати параметри кешу записування

en: Approximately %s
uk: Приблизно %s

en: Are you sure you want to delete the partition?
uk: Вилучити пристрій?

en: Are you sure you want to format the disk?
uk: Форматувати диск?

en: Are you sure you want to power off the drives?
uk: Вимкнути пристрої?

en: Are you sure you want to write the disk image to the device?
uk: Записати образ диска на пристрій?

en: Assessment
uk: Оцінка

en: At least %s
uk: Щонайменше %s

en: Attach and mount one or more disk image files.
uk: Під'єднати і змонтувати один або декілька файлів образу диска.

en: Attach new _Image…
uk: Під'єднати новий _образ…

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Auto-clear
uk: Автоматичне очищення

en: Average Access Time
uk: Середній час доступу

en: Average Read Rate
uk: Середній блок читання

en: Average Write Rate
uk: Середній блок запису

en: Average efficiency of operations while positioning
uk: Середня ефективність операцій при позиціюванні

en: Average efficiency of the disk
uk: Середня ефективність диска

en: Backing File
uk: Резервне копіювання файла

en: Benchmark
uk: Тестування

en: Benchmark Settings
uk: Параметри тестування

en: Benchmarking involves measuring the transfer rate on various area of the device as well as measuring how long it takes to seek from one random area to another. Please back up important data before using the write benchmark.
uk: Тестування спричиняє вимірювання швидкості перенесення на різні ділянки пристрою так само, як вимірювання тривалості пошуку з однієї випадкової ділянки до іншої. Зробіть копію важливих даних перед використання тестування запису.

en: Benchmarking the write-rate of a disk requires exclusive access to the disk (e.g. the disk or its partitions cannot be mounted or in use) and involves reading data and then writing it back. As a result, the contents of the disk is not changed.
    
    If not checked, the write-part of the benchmark will not be done but on the other hand exclusive access to the device is not needed (e.g. the disk or device can be in use).
uk: Тестування швидкості записування диска потребує особливого доступу до диску (наприклад, диск або його розділи не можна монтувати або використовувати), спричиняє читання даних і записування їх назад. Як наслідок, вміст диска не змінюється.
    
    Якщо не зазначено, частину тестування щодо записування не буде завершено, проте з іншого боку особливий доступ до пристрою не потрібен (наприклад, диск або пристрій можна використовувати).

en: Block device is empty
uk: Блоковий пристрій порожній

en: Btrfs — Copy-on-write Linux Filesystem, for snapshots
uk: Btrfs — файлова система із копіюванням при записі у Linux, для знімків системи

en: C_hange
uk: _Змінити

en: C_heck Filesystem…
uk: Перев_ірити файлову систему…

en: C_onfirm Passphrase
uk: Під_твердити пароль

en: Calibration Retry Count
uk: Кількість спроб калібрування

en: Cannot create a new partition. There are already four primary partitions.
uk: Неможливо створити новий розділ. Уже є чотири первинних розділів.

en: Cannot open “%s” — maybe the volume isn’t mounted?
uk: Неможливо відкрити «%s» — можливо, том не змонтовано?

en: Cannot restore image of size 0
uk: Неможливо відновити образ розміру 0

en: Change Filesystem Label
uk: Змінити мітку файлової системи

en: Change Pa_ssphrase…
uk: З_мінити пароль…

en: Change Passphrase
uk: Змінити пароль

en: Changes ownership of the filesystem to your user and group. The recursive mode does also change the ownership of all subdirectories and files, this can lead to destructive results when the filesystem contains a directory structure where ownership should belong to different users (e.g., a system backup or a filesystem that is accessed by multiple users).
uk: Змінює власника файлової системи на вашого користувача і групу. У рекурсивному режимі право власності буде змінено для усіх підлеглих каталогів та файлів. Це може призвести до руйнівних результатів у файлових системах, де у структурі каталогів права власності мають належати різним користувачам (наприклад, у резервних копіях систем або у файлових системах, доступ до яких має здійснюватися від імені декількох користувачів).

en: Changing the passphrase for this device, will also update the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file
uk: Змінювання паролю для цього пристрою, оновить також пароль, на який посилається файл <i>/etc/crypttab</i>

en: Check this box to see the passphrases entered above
uk: Перевірити це поле, щоб побачити введені вище паролі

en: Click to force re-reading SMART data from the hard disk
uk: Натисніть, щоб примусити перечитувати дані SMART із жорсткого диска

en: Click to start a SMART self-test
uk: Помилка запуску самовипробовування SMART

en: Click to stop the SMART self-test currently in progress
uk: Натисніть, щоб зупинити поточне самовипробовування SMART

en: Click to toggle whether SMART is enabled for the hard disk
uk: Натисніть, щоб увімкнути або вимкнути SMART для жорсткого диска

en: Close
uk: Закрити

en: Closing now stops the running jobs and leads to a corrupt result.
uk: Завершення роботи програми зараз призведе до ушкодженого результату.

en: Compatible with all systems and devices
uk: Сумісний з усіма системами і пристроями

en: Compatible with modern systems and hard disks > 2TB
uk: Сумісний з сучасними системами і жорсткими дисками > 2ТБ

en: Confirm Check
uk: Підтвердження перевірки

en: Confirm Details
uk: Підтвердити подробиці

en: Confirm Repair
uk: Підтвердження виправлення

en: Confirm Taking Ownership
uk: Підтвердження перейняття права власності

en: Confirm passphrase entered above
uk: Підтвердити введений вище пароль

en: Confirm the details of the current volume before proceeding.
uk: Підтвердьте дані щодо поточного тому, перш ніж продовжувати.

en: Connected to another seat
uk: Під'єднано до іншого місця

en: Contents
uk: Складові

en: Copyright © 2008-2013 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2008-2013 David Zeuthen
    Copyright © 2009-2017 The GNOME Project
uk: © Red Hat, Inc., 2008–2013
    © David Zeuthen, 2008–2013
    © Проєкт GNOME, 2009–2017

en: Count of remapped sectors. When the hard drive finds a read/write/verification error, it marks the sector as “reallocated” and transfers data to a special reserved area (spare area)
uk: Кількість переміщених секторів. Коли на жорсткому диску виникає помилка читання/записування/перевіряння, він зазначає сектор, як «переміщений» та передає дані у спеціальну зарезервовану ділянку (запасну ділянку).

en: Cre_ate
uk: С_творити

en: Create Disk Image
uk: Створити образ диска

en: Create Partition
uk: Створити розділ

en: Create partition in unallocated space
uk: Створити розділ на нерозподіленому просторі

en: Creating Disk Image
uk: Створення образа диска

en: Curr_ent Passphrase
uk: П_оточний пароль

en: Current Pending Sector Count
uk: Поточна кількість незавершених секторів

en: Current Size
uk: Поточний розмір

en: Current internal temperature of the drive
uk: Поточна внутрішня температура у градусах Цельсія

en: Custom Format
uk: Інший формат

en: DISK IS LIKELY TO FAIL SOON
uk: ДИСК ІМОВІРНО ВИЙДЕ З ЛАДУ СКОРО

en: Data Address Mark Errors
uk: Помилки позначення адрес даних

en: Data stored in the volume will only be accessible with the correct password. Be careful not to forget it.
uk: Дані, які зберігаються на томі, будуть доступними, лише якщо вказано правильний пароль. Добре запам'ятайте його.

en: Deactivate selected swap partition
uk: Вимкнути вибраний розділ свопінгу

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs
uk: Типова адреса для вікон створення та відновлення образів диска

en: Default location for the Create/Restore disk image dialogs. If blank the ~/Documents folder is used.
uk: Типова адреса для вікон створення та відновлення образів. Якщо нічого немає, використовується тека ~/Документи.

en: Delete selected partition
uk: Вилучити вибраний розділ

en: Destination
uk: Призначення

en: Detach loop device after unmount action
uk: Вилучити циклічний пристрій після дії з демонтування

en: Detach this loop device
uk: Відокремити цей циклічний пристрій

en: Device
uk: Пристрій

en: Device is size 0
uk: Розмір пристрою — 0

en: Disable Write Cache
uk: Вимкнути кеш записування

en: Disk Drives
uk: Драйвера диска

en: Disk Image Mounter
uk: Монтування образів диска

en: Disk Image Writer
uk: Записувач образів диска

en: Disk Image of %s (%s).img
uk: Образ диска %s (%s).img

en: Disk Images (*.img, *.img.xz, *.iso)
uk: Образи диска (*.img, *.img.xz, *.iso)

en: Disk Images (*.img, *.iso)
uk: Образи диска (*.img, *.iso)

en: Disk Shift
uk: Зміщення диска

en: Disk image copying complete
uk: Копіювання образу диска завершено

en: Disk image read error
uk: Помилка читання образа диска

en: Disk is OK
uk: З диском усе гаразд

en: Disk is OK, one attribute failed in the past | Disk is OK, %d attributes failed in the past
uk[0]: Диск справний, %d атрибут був помилковими у минулому
uk[1]: Диск справний, %d атрибути були помилковими у минулому
uk[2]: Диск справний, %d атрибутів були помилковими у минулому

en: Disk is OK, one bad sector | Disk is OK, %d bad sectors
uk[0]: Диск справний, %d поганий сектор
uk[1]: Диск справний, %d погані сектори
uk[2]: Диск справний, %d поганих секторів

en: Disk is OK, one failing attribute is failing | Disk is OK, %d attributes are failing
uk[0]: Диск справний, %d атрибут помилковий
uk[1]: Диск справний, %d атрибути помилкові
uk[2]: Диск справний, %d атрибутів помилкові

en: Disk management utility for GNOME
uk: Засіб керування дисками для GNOME

en: Disk or Device
uk: Диск або пристрій

en: Disks
uk: Диски

en: Disks provides an easy way to inspect, format, partition, and configure disks and block devices.
uk: Диски надають простий спосіб досліджувати, форматувати, розділяти, налаштовувати диски і пристрої.

en: Display _Name
uk: Екранна _назва

en: Don’t overwrite existing data
uk: Не перезаписувати наявні дані

en: Drive Options
uk: Параметри диска

en: Drive S_ettings…
uk: Пара_метри пристрою…

en: Drive Settings
uk: Параметри пристрою

en: Drive’s seek performance during offline operations
uk: Швидкодія пошуку пристрою під час виконання автономних операцій

en: Edit Encr_yption Options…
uk: Редагувати параметри _шифрування…

en: Edit Partition
uk: Редагувати розділ

en: Edit _Filesystem…
uk: Р_едагувати файлову систему…

en: Edit _Mount Options…
uk: Реда_гувати параметри монтування…

en: Eject this disk
uk: Витягнути цей диск

en: Empty
uk: Порожньо

en: Enable Write Cache
uk: Увімкнути кеш записування

en: Enable _recursive mode
uk: Увімкнути _рекурсивний режим

en: Encryption Options
uk: Параметри шифрування

en: Endurance Remaining
uk: Час до зносу

en: Enter Standby After
uk: Ввести режим чергування за

en: Enter current passphrase used to protect the data
uk: Увести поточний пароль для захисту даних

en: Enter new passphrase used to protect the data
uk: Ввести новий пароль для захисту даних

en: Enter passphrase to unlock
uk: Ввести пароль для розблокування

en: Enter passphrase used to protect the data
uk: Вести пароль для захисту даних

en: Erase Multiple Disks
uk: Стерти кілька дисків

en: Erase _Type
uk: Стерти _тип

en: Error aborting SMART self-test
uk: Помилка скасування самостійного тестування SMART

en: Error adding /etc/crypttab entry
uk: Помилка долучення запису /etc/crypttab

en: Error adding new /etc/fstab entry
uk: Помилка долучення старого запису /etc/fstab

en: Error allocating space for disk image file:
uk: Помилка виділення простору для файла образа диска:

en: Error attaching disk image
uk: Помилка під'єднання образу диска

en: Error attaching disk image: %s (%s, %d)
uk: Помилка під'єднання образу диска: %s (%s, %d)

en: Error canceling job
uk: Помилка скасування завдання

en: Error changing passphrase
uk: Помилка змінювання фрази паролю

en: Error connecting to udisks daemon: %s (%s, %d)
uk: Помилка з'єднання до служби udisks: %s (%s, %d)

en: Error creating disk image
uk: Помилка створення образа диска

en: Error creating partition
uk: Помилка створення розділу

en: Error deleting loop device
uk: Помилка вилучення циклічного пристрою

en: Error deleting partition
uk: При знищенні розділу трапилася помилка

en: Error determining size of device:
uk: Помилка визначення розміру пристрою:

en: Error determining size of file
uk: Помилка визначення розміру файла

en: Error disabling autoclear for loop device
uk: Помилка під час спроби вимкнути автоматичне очищення для циклічного пристрою

en: Error ejecting media
uk: Помилка витягування носія

en: Error formatting disk
uk: Помилка форматування диска

en: Error formatting volume
uk: Помилка при форматуванні тому

en: Error locking device
uk: Помилка блокувального пристрою

en: Error looking up block device for %s
uk: Помилка знаходження блокового пристрою для %s

en: Error mounting filesystem
uk: Помилка монтування файлової системи

en: Error mounting filesystem to calculate minimum size
uk: Помилка під час монтування файлової системи для обчислення мінімального розміру

en: Error mounting the filesystem
uk: Помилка під час монтування файлової системи

en: Error opening %s: %s
uk: Помилка відкривання %s: %s

en: Error opening file for reading
uk: Помилка відкриття файла для читання

en: Error opening file for writing
uk: Помилка відкриття файла для записування

en: Error opening “%s”: %m
uk: Помилка відкривання «%s»: %m

en: Error powering off drive
uk: Помилка вимкнення пристрою

en: Error refreshing SMART data
uk: Помилка посилання даних SMART

en: Error removing /etc/crypttab entry
uk: Помилка вилучення запису /etc/crypttab

en: Error removing old /etc/fstab entry
uk: Помилка вилучення старого запису /etc/fstab

en: Error repairing filesystem
uk: Помилка під час виправлення файлової системи

en: Error repairing filesystem after resize
uk: Помилка під час відновлення файлової системи після зміни розміру

en: Error resizing filesystem
uk: Помилка під час зміни розмірів файлової системи

en: Error resizing partition
uk: Помилка під час зміни розмірів розділу

en: Error restoring disk image
uk: Помилка відновлення образа диска

en: Error retrieving configuration data
uk: Помилка одержання даних налаштувань

en: Error setting autoclear flag
uk: Помилка налаштування прапорців автоматичного очищення

en: Error setting configuration
uk: Помилка налаштування параметрів

en: Error setting label
uk: Помилка налаштування мітки

en: Error setting partition flags
uk: Помилка налаштування прапорців розділу

en: Error setting partition name
uk: Помилка налаштування назви розділу

en: Error setting partition type
uk: Помилка налаштування типу розділу

en: Error starting SMART self-test
uk: Помилка запускання самостійного тестування SMART

en: Error starting swap
uk: Помилка запускання свопінгу

en: Error stopping swap
uk: Помилка зупинення свопінгу

en: Error unlocking device
uk: Помилка під час спроби розблокувати пристрій

en: Error unmounting filesystem
uk: Помилка демонтування файлової системи

en: Error updating /etc/crypttab
uk: Помилка оновлення /etc/crypttab

en: Error updating /etc/crypttab entry
uk: Помилка оновлення запису /etc/crypttab

en: Error updating /etc/fstab entry
uk: Помилка оновлення  старого запису /etc/fstab

en: Error while checking filesystem
uk: Помилка під час спроби перевірити файлову систему

en: Error while repairing filesystem
uk: Помилка під час спроби виправити файлову систему

en: Error while taking filesystem ownership
uk: Помилка під час спроби перейняти права власності на файлову систему

en: Error writing file
uk: Помилка при записі до файлу

en: Extended Partition
uk: Розширений розділ

en: Extended Partitions can contain Logical Partitions
uk: Розширені розділи можуть містити логічні розділи

en: F2FS — Flash Storage Linux Filesystem
uk: F2FS — файлова система для флешок у Linux

en: FAILING
uk: ПОМИЛКА

en: Failed in the past
uk: Були відмови у минулому

en: File does not appear to be XZ compressed
uk: Не схоже, що файл стиснено через XZ

en: Filesystem %s on %s could not be repaired.
uk: Не вдалося виправити файлову систему %s на %s.

en: Filesystem %s on %s has been repaired.
uk: Файлову систему %s на %s було відновлено.

en: Filesystem %s on %s is undamaged.
uk: Файлову систему %s на %s не ушкоджено.

en: Filesystem %s on %s needs repairing.
uk: Файлова система %s на %s потребує виправлення.

en: Filesystem _Type
uk: _Тип файлової системи

en: Filesystem damaged
uk: Файлову систему ушкоджено.

en: Filesystem intact
uk: Файлова система лишилася незміненою

en: Fit to size
uk: Підібрати за розміром

en: Flags
uk: Прапорці

en: Flying Height
uk: Змінна висота позиціювання

en: For example: “Angela’s Files” or “Backup”.
uk: Приклади: «Файли Тетяни» або «Резервна копія».

en: For use with _Windows (NTFS)
uk: Для _користування спільно з Windows (NTFS)

en: For use with all _systems and devices (FAT)
uk: Для користування в _усіх системах та пристроях (FAT)

en: Form_at
uk: _Форматувати

en: Format Disk
uk: Форматувати диск

en: Format Volume
uk: Форматувати том

en: Format _Disk…
uk: Форматувати д_иск…

en: Format _Partition…
uk: _Форматувати розділ…

en: Format selected device
uk: Форматувати вибраний пристрій

en: Free Space _Following
uk: Вільного місця _після

en: Frequency of errors while positioning
uk: Частота появи помилок при позиціюванні

en: Frequency of errors while reading from the disk
uk: Частота помилок читання диска

en: Frequency of errors while reading raw data from the disk. A non-zero value indicates a problem with either the disk surface or read/write heads
uk: Частота появи помилок при читанні даних з диска. Ненульове значення вказує на наявність проблем або з дисковою поверхнею або з головками читання/запису.

en: Frequency of mistakes as a result of impact loads
uk: Частота помилок в результаті впливу навантажень

en: G-sense Error Rate
uk: Оцінка помилок G-Sense

en: GB
uk: ГБ

en: GMR Head Amplitude
uk: Амплітуда GMR голівки

en: General time for loading in a drive
uk: Загальний час завантаження у пристрій

en: GiB
uk: ГіБ

en: Go back to main view
uk: Повернутися до головної панелі перегляду

en: Good Block Rate
uk: Кількість резервних блоків

en: Hardware ECC Recovered
uk: Відновлених апаратних помилок ECC

en: Head Flying Hours
uk: Години зміни висоти голівки

en: Height of heads above the disk surface
uk: Відстань між головками та поверхнею диска

en: Hide from _Firmware
uk: Сховати від _мікропрограми

en: High Fly Writes
uk: Запис при високому польоті голівки

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: I_dentify As
uk: _Ідентифікувати як

en: Icon Na_me
uk: Назва пік_тограми

en: If checked, additional authorization is required to mount the device [x-udisks-auth]
uk: Якщо зазначено, додаткова авторизація потрібна для монтування пристрою [x-udisks-auth]

en: If checked, additional authorization is required to unlock the device [x-udisks-auth]
uk: Якщо зазначено, потрібно додаткову авторизацію для розблокування пристрою[x-udisks-auth]

en: If checked, the device is always shown in the user interface no matter what its directory is [x-gvfs-show]
uk: Якщо зазначено, пристрій буде завжди показуватись в інтерфейсі, попри його каталог [x-gvfs-show]

en: If checked, the device will be mounted at system startup [!noauto]
uk: Якщо позначено, пристрій буде монтуватись під час запуску системи [!noauto]

en: If checked, the device will be unlocked at system startup [!noauto]
uk: Якщо позначено, пристрій буде розблоковано під час запуску системи [!noauto]

en: If checked, the loop device will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying file to be modified
uk: Якщо вказано, циклічний пристрій буде лише для читання. Це зручно, коли ви не бажаєте, щоб файл змінювався.

en: If checked, the mount will be read-only. This is useful if you don’t want the underlying disk image to be modified
uk: Якщо вказано, монтування буде лише для читання. Це зручно, коли ви не бажаєте, щоб образ диска змінювався

en: If set, the VeraCrypt PIM (Personal Iterations Multiplier) numeric value to use for this volume.
uk: Якщо позначено, для цього тому буде використано числове значення PIM (Personal Iterations Multiplier) VeraCrypt.

en: If set, the name of the icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-icon=]
uk: Якщо вказано, назва піктограми буде використана для інтерфейсу [x-gvfs-icon=]

en: If set, the name of the symbolic icon to use in the device in the user interface [x-gvfs-symbolic-icon=]
uk: Якщо вказано, назва символічної піктограми буде використана для інтерфейсу [x-gvfs-symbolic-icon=]

en: If set, the name to use for the device in the user interface [x-gvfs-name=]
uk: Якщо вказано, назва пристрою буде використана для інтерфейсу [x-gvfs-name=]

en: If specified
uk: Якщо вказано

en: Ignored, kept for compatibility
uk: Буде проігноровано, зберігається для сумісності

en: Image Size
uk: Розмір образа

en: Image _Size
uk: _Розмір образу

en: Image to Restore
uk: Образ для відновлення

en: In case that the default options do not fit your needs select one of the following filesystems. Be aware of the technical differences and do research about your use case.
uk: Якщо типові параметри не відповідають вашим потребам, виберіть одну із вказаних нижче файлових систем. Зважайте на технічні відмінності — попередньо вивчіть бажані для вас варіанти.

en: Indicates that EFI firmware should ignore the content of the partition and not try to read from it
uk: Вказує на те, що мікропрограма EFI має ігнорувати вміст розділу і не намагатися виконати читання з нього

en: Instead of unlocking this volume, attempt to unlock a secondary volume hidden inside.
uk: Замість розблокування тому спробувати розблокувати вторинний том, який приховано всередині.

en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

en: Invalid PIM
uk: Некоректне значення PIM

en: Invalid compressed data
uk: Неправильно стиснені дані

en: Job
uk: Завдання

en: KiB
uk: КіБ

en: Last Benchmarked
uk: Востаннє тестовано

en: Legacy BIOS _Bootable
uk: _Завантажувальний BIOS

en: Linux Swap Partition
uk: Розділ вивантаження Linux

en: Load Friction
uk: Тертя навантаження

en: Load on drive caused by friction in mechanical parts of the store
uk: Навантаження на пристрій, спричинене тертям механічних частин накопичувача

en: Load-in Time
uk: Час завантаження

en: Load/Unload Cycle Count
uk: Кількість циклів завантаження/вивантаження

en: Load/Unload Retry Count
uk: Кількість спроб завантаження/відвантаження.

en: Loaded Hours
uk: Години роботи

en: Loading on drive caused by numerous recurrences of operations, like reading, recording, positioning of heads, etc
uk: Завантаження приводу спричинене чисельними операціями, які повторюються, наприклад читання, запис, позиціювання головок тощо

en: Location
uk: Адреса

en: Lock selected encrypted partition
uk: Заблокувати вибраний зашифрований розділ

en: Loop device is empty
uk: Циклічний пристрій порожній

en: Loud (Fast)
uk: Гучно (хутко)

en: MB
uk: МБ

en: Manage Drives and Media
uk: Керування дисками та змінними носіями

en: Margin of a channel while reading data.
uk: Межа каналу при читанні даних.

en: Matches any device with the given label
uk: Відповідає будь-якому пристрою із заданими мітками

en: Matches partition %u of any device connected at the given port or address
uk: Відповідає розділу %u будь-якого пристрою, під'єднаного на заданий порт або адресу

en: Matches partition %u of the device with the given vital product data
uk: Відповідає розділу %u пристрою із заданими важливими даними продукту

en: Matches the device with the given UUID
uk: Відповідає пристрою із заданим UUID

en: Matches the given device
uk: Відповідає заданому пристрою

en: Matches the whole disk of any device connected at the given port or address
uk: Відповідає всьому диску будь-якого пристрою, під'єднаного на заданий порт або адресу

en: Matches the whole disk of the device with the given vital product data
uk: Відповідає всьому диску пристрою із заданими важливими даними продукту

en: Media
uk: Носій

en: MiB
uk: МіБ

en: Minimal Size
uk: Мінімальний розмір

en: Mix uppercase and lowercase and try to use a number or two.
uk: Змішуйте великі букви з малими і намагайтесь використовувати цифри.

en: Model
uk: Модель

en: Mount Disk Images
uk: Змонтувати образи диска

en: Mount Opt_ions
uk: _Параметри монтування

en: Mount Options
uk: Параметри монтування

en: Mount _Point
uk: Точка _монтування

en: Mount at system _startup
uk: Монтувати під час зап_уску системи

en: Mount selected partition
uk: Змонтувати вибраний розділ

en: N/A
uk: Недоступний

en: N_ext
uk: _Далі

en: Name
uk: Назва

en: Need more input
uk: Потрібно більше вхідних даних

en: Never
uk: Ніколи

en: New Disk Image
uk: Новий образ диска

en: New _Passphrase
uk: Новий па_роль

en: No Device Selected
uk: Не вибрано жодного пристрою

en: No Filesystem
uk: Немає файлової системи

en: No Media
uk: Немає носія

en: No description for attribute %d
uk: Немає опису для властивості %d

en: No partitioning
uk: Без розділення

en: None
uk: Немає

en: Normalized
uk: Нормалізовано

en: Not enough memory
uk: Бракує пам'яті

en: Number of CRC errors during UDMA mode
uk: Кількість помилок CRC при роботі в UDMA режимі

en: Number of Data Address Mark (DAM) errors (or) vendor-specific
uk: Число помилок позначень адрес даних або ж позначень визначених виробником

en: Number of ECC errors
uk: Кількість помилок ECC

en: Number of ECC on-the-fly errors
uk: Кількість помилок реального часу у кодах з виправленням помилок (ECC)

en: Number of S_amples
uk: Кількість в_ибірки

en: Number of Sampl_es
uk: Кількість в_ибірки

en: Number of Thermal Asperity Rate errors
uk: Кількість помилок рівня температурної суворості

en: Number of attempts to calibrate the device
uk: Кількість спроб калібрування пристрою

en: Number of available reserved blocks as a percentage of the total number of reserved blocks
uk: Кількість доступних резервних блоків як відсоток від загальної кількості резервних блоків

en: Number of buzz routines to spin up the drive
uk: Кількість програм зациклення при обертання диска

en: Number of cycles into landing zone position
uk: Кількість циклів у позиції області паркування

en: Number of errors as a result of impact loads as detected by a shock sensor
uk: Кількість помилок як результат внеску впливу, який виявлено сенсором навантаження

en: Number of errors corrected by software ECC
uk: Кількість помилок, які виправлені за допомогою ECC

en: Number of errors that could not be recovered using hardware ECC
uk: Кількість помилок, які було неможливо виправити за допомогою ECC

en: Number of errors while reading from a disk
uk: Кількість помилок при читанні з диска

en: Number of errors while writing to disk (or) multi-zone error rate (or) flying-height
uk: Кількість помилок про записі на диск (або) багатозонний рейтинг помилок (або) зміні висоти позиціювання

en: Number of hours elapsed in the power-on state
uk: Сума годин перебування у робочому режимі

en: Number of hours in general operational state
uk: Кількість годин у звичайному режимі роботи

en: Number of off-track errors
uk: Кількість помилок виходу з доріжки

en: Number of physical erase cycles completed on the drive as a percentage of the maximum physical erase cycles the drive supports
uk: Число циклів фізичного затирання виконаних у пристрої у вигляді відсотку від максимальної кількості циклів витирання, що підтримується пристроєм

en: Number of power-off or emergency retract cycles
uk: Кількість циклів вимикання або циклів аварійного відводу головок

en: Number of power-off retract events
uk: Кількість подій відведення при знеструмленні

en: Number of power-on events
uk: Кількість подій увімкнення

en: Number of remapping operations. The raw value of this attribute shows the total number of (successful and unsuccessful) attempts to transfer data from reallocated sectors to a spare area
uk: Кількість операцій переміщення. Звичайне значення цього атрибуту показує загальну кількість (успішних та невдалих) спроб переносу даних з перерозподілених секторів у вільну зону

en: Number of retry attempts to spin up
uk: Кількість спроб повторів розкручування вінчестера

en: Number of samples. Bigger number produces a more accurate picture of access time patterns but takes more time.
uk: Кількість вибірки. Більша кількість зумовлює точнішу картину шаблонів часу доступу, проте займає більше часу.

en: Number of samples. Bigger number produces more smooth graphs but the benchmark will take more time.
uk: Кількість вибірок. Більша кількість зумовлює плавніший графік, однак тестування забере більше часу.

en: Number of sectors waiting to be remapped. If the sector waiting to be remapped is subsequently written or read successfully, this value is decreased and the sector is not remapped. Read errors on the sector will not remap the sector, it will only be remapped on a failed write attempt
uk: Кількість секторів, які чекають на завершення переміщення. Якщо сектор, який чекає на переміщення, успішно завершує операції читання/запису, це значення зменшується і сектор не переноситься. Лише помилки запису можуть бути причиною переносу сектору

en: Number of spindle start/stop cycles
uk: Кількість циклів старту/запинки шпинделя

en: Number of times a recording head is flying outside its normal operating range
uk: Скільки разів голівка запису перебувала поза нормальними робочим діапазоном

en: Number of uncorrectable ECC errors
uk: Кількість невиправлених помилок ECC

en: OK
uk: Гаразд

en: Offline
uk: Поза мережею

en: Offline Seek Performance
uk: Швидкодія автономного пошуку

en: Old-Age
uk: Зношений

en: Online
uk: У мережі

en: Only the passphrase referenced by the <i>/etc/crypttab</i> file will be changed. To change the on-disk passphrase, use <i>Change Passphrase…</i>
uk: Лише пароль, який посилається з файла <i>/etc/crypttab</i>, буде змінено. Щоб змінити пароль на диску, скористайтесь <i>Змінити пароль…</i>

en: Opt_ions
uk: _Параметри

en: Options to use when unlocking the device
uk: Параметри розблокування пристрою

en: Other Devices
uk: Інші пристрої

en: Overall Assessment
uk: Загальне оцінювання

en: Overwrite existing data with zeroes
uk: Перезаписати наявні дані з нулями

en: Overwrites existing data, but takes longer.
uk: Перезаписує наявні дані, але є тривалішим.

en: PB
uk: ПБ

en: Partition Type
uk: Тип розділу

en: Partition _Size
uk: _Розмір розділу

en: Partitioning
uk: Розбиття

en: Passphrase File
uk: Файл паролю

en: Passphrase of the device or empty to request from user when setting up the device
uk: Пароль пристрою або порожній з прохання від користувача під часу запуску

[ctx: Password strength]
en: Fair
uk: Достатній

[ctx: Password strength]
en: Good
uk: Непоганий

[ctx: Password strength]
en: Strong
uk: Надійний

[ctx: Password strength]
en: Weak
uk: Слабкий

en: Perform Better
uk: Прискорити

en: Perform _write-benchmark
uk: Протестувати _записування

en: Performance is increased by enabling write caching, but leaves the system susceptible to data loss in the event of a power failure
uk: Швидкодію покращено через увімкнення кешування записів, але залишає систему вразливою до втрати даних за умов проблем із живленням

en: PiB
uk: ПіБ

en: Power Cycle Count
uk: Кількість енергетичних циклів

en: Power off this disk
uk: Вимкнути цей диск

en: Power-On Hours
uk: Час роботи

en: Power-off Retract Count
uk: Кількість циклів повернення при вимкненні

en: Powered On
uk: Працює

en: Pre-Fail
uk: У критичному стані

en: Quantity efforts of the rotating moment of a drive
uk: Кількість спроб обертового моменту приводу

en: Quick
uk: Швидко

en: Quiet (Slow)
uk: Тихо (поволі)

en: Read Channel Margin
uk: Межа каналу читання

en: Read Error Rate
uk: Оцінка помилок читання

en: Read Error Retry Rate
uk: Оцінка проб помилок читання

en: Reallocated Sector Count
uk: Кількість переміщених секторів

en: Reallocation Count
uk: Кількість перерозподілу

en: Refresh
uk: Оновити

en: Rep_air Filesystem…
uk: Випр_авити файлову систему…

en: Repair failed
uk: Невдала спроба виправлення

en: Repair successful
uk: Успішне виправлення

en: Reported Uncorrectable Errors
uk: Виявлено невиправні помилки

en: Require additional authori_zation to mount
uk: Потрібна додаткова автори_зація для монтування

en: Require additional authori_zation to unlock
uk: Потрібно додаткову автори_зацію для розблокування

en: Resi_ze…
uk: З_мірити розмір…

en: Resize Volume
uk: Зміна розмірів тому

en: Resizing a filesystem can lead to data loss. You are advised to backup your data before. The resize operation will take longer if a lot of data has to be moved. The minimal size is calculated according to the current content. Keep additional free space for the filesystem to work fast and reliably.
uk: Зміна розмірів файлової системи може призвести до втрати даних. Перш ніж його виконувати, рекомендуємо вам виконати резервне копіювання важливих для вас даних. Дія зі зміни розмірів файлової системи буде тривалішою, якщо для її виконання слід пересунути багато даних. Мінімальний розмір обчислюється відповідно до поточних відомостей щодо записаних на розділ даних. У файловій системі має бути хоч трохи вільного місця, щоб вона працювала швидше і надійніше.

en: Resizing not ready
uk: Немає готовності до зміни розміру

en: Restore Disk Image
uk: Відновити образ диска

en: Restore disk image
uk: Відновити образ диска

en: Restoring Disk Image
uk: Відновлення образа диска

en: Retrieving DVD keys
uk: Одержання ключів DVD

en: Run Out Cancel
uk: Скасувати витік

en: SELF-TEST FAILED
uk: Не вдалося виконати самотестування

en: SMART Data & Self-Tests
uk: Дані SMART і самостійні тести

en: SMART _Attributes
uk: _Атрибути SMART

en: SMART is not enabled
uk: SMART не ввімкнено

en: SMART is not supported
uk: SMART не підтримується

en: S_etting
uk: П_араметри

en: S_tandby Now
uk: Режим _чергування зараз

en: S_ymbolic Icon Name
uk: Назва си_мволічних піктограм

en: Sample S_ize (MiB)
uk: _Розмір вибірки (МіБ)

en: Sample Size
uk: Розмір вибірки

en: Save Power
uk: Заощадити

en: Save in _Folder
uk: Зберегти в те_ці

en: Seek Error Rate
uk: Оцінка помилок пошуку голівок

en: Seek Timer Performance
uk: Швидкодія лічильника пошуку голівок

en: Select Disk Image to Attach
uk: Вибрати образ диска для під'єднання

en: Select Disk Image to Restore
uk: Вибрати образ диска для відновлення

en: Select Disk Image(s) to Mount
uk: Виберіть образи дисків для монтування

en: Select a Folder
uk: Вибрати теку

en: Select a Keyfile
uk: Виберіть файл ключа

en: Select a device to manage.
uk: Виберіть пристрій для керування.

en: Select a keyfile to unlock this volume
uk: Виберіть файл ключа для розблокування цього тому

en: Select device
uk: Виберіть пристрій

en: Self-assessment
uk: Самооцінювання

en: Self-test Result
uk: Результат самовипробування

en: Self-test in progress
uk: Виконується самостійне тестування

en: Serial Number
uk: Серійний номер

en: Set Password
uk: Встановіть пароль

en: Set options to unlock
uk: Встановити параметри розблокування

en: Set up _read-only loop device
uk: Налаштувати лише для _читання циклічний пристрій

en: Set up _read-only mount
uk: Налаштувати монтування _лише для читання

en: Sh_ow Password
uk: _Показати пароль

en: Shift of disk is possible as a result of strong shock loading in the store, as a result of falling (or) temperature
uk: Зміщення диска є можливим внаслідок сильного раптового навантаження, такого як падіння (або) температури

en: Sho_w Passphrases
uk: _Показати паролі

en: Sho_w in user interface
uk: _Показувати в інтерфейсі

en: Sho_w passphrase
uk: П_оказати пароль

en: Size
uk: Розмір

en: Slow
uk: Повільно

en: Soft ECC correction
uk: Виправлення випадкових помилок ECC

en: Soft Read Error Rate
uk: Оцінка випадкових збоїв при читанні

en: Soft read error rate
uk: Оцінка випадкових помилок при читанні

en: Source
uk: Джерело

en: Spin Buzz
uk: Зациклення при обертанні

en: Spin High Current
uk: Сильний струм обертання

en: Spinup Retry Count
uk: Лічильник повторів розкручування вінчестера

en: Spinup Time
uk: Час запуску

en: Start/Stop Count
uk: Кількість стартів/зупинок

en: Stop running jobs?
uk: Припинити виконання завдань?

en: Switch off <i>User Session Defaults</i> to manage encryption options and passphrase for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/crypttab</b> file
uk: Вимкнути <i>Типові параметри сеансу користувача</i>, щоб організувати параметри шифрування і пароль для пристрою. Параметри відповідають запису в файлі <b>/etc/crypttab</b>

en: Switch off <i>User Session Defaults</i> to manage mount point and mount options for the device. The options correspond to an entry in the <b>/etc/fstab</b> file
uk: Вимкнути <i>Типові параметри сеансу користувача</i>, щоб організувати параметри монтування і пароль для пристрою. Параметри відповідають запису в файлі <b>/etc/fstab</b>

en: TB
uk: ТБ

en: Temperature
uk: Температура

en: Temperature of the drive
uk: Температура пристрою

en: The <b>special device file</b> — use symlinks in the <b>/dev/disk</b> hierarchy to control the scope of the entry
uk: <b>Особливий файл пристрою</b> — використовує символічне посилання на ієрархію <b>/dev/disk</b>, щоб контролювати обсяги записів

en: The GNOME Project
uk: Проект GNOME

en: The amount of data read during the lifetime of the disk
uk: Обсяг прочитаних даних протягом терміну експлуатації диска

en: The amount of data written during the lifetime of the disk
uk: Обсяг даних, які було записано протягом терміну експлуатації диска

en: The check may take a long time, especially if the partition contains a lot of data.
uk: Перевірка може бути тривалою, особливо якщо на розділі зберігається багато даних.

en: The difference to the previous partition size
uk: Різниця із попереднім розміром розділу

en: The directory to mount the device in
uk: Каталог для монтування пристрою в нього

en: The disk image is %s bigger than the target device
uk: Образ диска на %s більший за цільовий пристрій

en: The disk image is %s smaller than the target device
uk: Образ диска на %s менший за цільовий пристрій

en: The encryption passphrase was retrieved from the keyring
uk: Пароль шифрування одержано зі сховища ключів

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
uk: Файл вже існує у «%s». Перезаписування призведе до втрати вмісту.

en: The filesystem type to use
uk: Вибраний тип файлової системи

en: The free space following the partition
uk: Вільне місце після розділу

en: The label matches the existing label
uk: Мітка збігається із наявною міткою

en: The mount options stored in the <b>/etc/fstab</b> file
uk: Параметри монтування зберігаються у файлі <b>/etc/fstab</b>

en: The name to use for the filesystem. This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the /dev/disk/by-label directory.
uk: Назва для файлової системи. Це зручно, коли бажаєте посилатись на пристрій через символічне посилання у каталозі /dev/disk/by-label.

en: The name to use for the unlocked device — the device is set up as the name prefixed with <b>/dev/mapper</b>/
uk: Назва для розблокованих пристроїв — пристрій запускається як префікс до <b>/dev/mapper</b>/

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample.
uk: Кількість МіБ (блоків у 1048576 байтів) для кожного зі зразків читання-запису.

en: The number of MiB (1048576 bytes) to read/write for each sample. Big sample sizes tend to produce more accurate benchmarks at the cost of the benchmark taking more time.
uk: Кількість МіБ (1048576 байтів) для читання і записування кожної вибірки. Великий розмір вибірки сприяє точнішому тестуванню за рахунок того, що це займає більше часу.

en: The number of samples the benchmark will do for the access time test.
uk: Кількість зразків, які буде включено до тестування часу доступу.

en: The number of samples the benchmark will include for the read/write test.
uk: Кількість зразків, які буде включено до тестування читання-запису.

en: The partition name (up to 36 unicode characters). This is useful if you want to refer to the device via a symlink in the <b>/dev/disk/by-partlabel</b> directory
uk: Назва розділу (понад 36 символів). Це зручно, коли бажаєте посилатись на пристрій через символічне посилання у каталозі  <b>/dev/disk/by-partlabel</b>

en: The partition type as a 8-bit unsigned integer
uk: Тип розділу — 8-и бітове непідписане число

en: The partition type represented as a 32-bit <i>GUID</i>
uk: Тип розділу зображено як 32-ох бітний <i>GUID</i>

en: The passphrase matches the existing passphrase
uk: Пароль збігається із наявним паролем

en: The passphrases do not match
uk: Паролі не збігаються

en: The passwords do not match
uk: Паролі не збігаються

en: The size of the image to create
uk: Розмір образу, який слід створити

en: The size of the partition to create
uk: Розмір розділу, який слід створити

en: The special device file — use symlinks in the /dev/disk hierarchy to control the scope of the entry
uk: Особливий файл пристрою — використовує символічне посилання на ієрархію /dev/disk, щоб контролювати обсяги записів

en: The strength of the passphrase
uk: Міцність паролю

en: The system may not work correctly if this entry is modified or removed.
uk: Система може не працювати правильно, якщо цей запис змінено або вилучено.

en: The total number of uncorrectable errors when reading/writing a sector. A rise in the value of this attribute indicates defects of the disk surface and/or problems in the mechanical subsystem
uk: Загальна кількість помилок, які не можна виправити, що виникають при операціях читання/запису в сектор. Збільшення значення цього атрибуту вказує на помилки поверхні диска та/або проблеми у механічній підсистемі

en: The utility %s is missing.
uk: Не вистачає програми %s.

en: Thermal Asperity Rate
uk: Оцінка температурної суворості

en: This filesystem will be automatically unmounted prior to any changes.
uk: Цю файлову систему до внесення змін буде автоматично демонтовано.

en: This is equivalent to Master Boot Record <i>bootable</i> flag. It is normally only used for GPT partitions on MBR systems
uk: Еквівалентне до <i>завантажувальний</i> в основному записі завантаження (MBR). Зазвичай, це лише для розділів GPT на системах MBR

en: This is the last primary partition that can be created.
uk: Це останній первинний розділ, який можна створити.

en: This operation will prepare the system for the following drives to be powered down and removed.
uk: Ця операція підготує систему до пристроїв, які буде вимкнено та вилучено.

en: This volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
uk: Цей том може бути томом VeraCrypt, оскільки містить на перший погляд випадкові дані.

en: Threshold
uk: Поріг

en: Threshold exceeded
uk: Поріг перевищено

en: Threshold not exceeded
uk: Поріг не перевищено

en: Throughput Performance
uk: Пропускна здатність

en: TiB
uk: ТіБ

en: Time needed to spin up the disk
uk: Час, необхідний для запуску диска

en: Time while head is positioning
uk: Час позиціювання голівки

en: To enable or disable the write test.
uk: Увімкнути або вимкнути тестування запису.

en: Torque Amplification Count
uk: Розрахунок підсилення обертового моменту

en: Total LBAs Read
uk: Загалом прочитано LBA

en: Total LBAs Written
uk: Загалом записано LBA

en: Total number of load cycles
uk: Загальна кількість циклів навантаження

en: Transfer Rate
uk: Швидкість перенесення

en: Turn on to configure AAM at startup and when the disk is connected
uk: Дозволити налаштовувати AAM під час запуску й коли диск під'єднано

en: Turn on to configure APM at startup and when the disk is connected
uk: Дозволити налаштовувати APM під час запуску й коли диск під'єднано

en: Turn on to configure Standby Timeout at startup and when the disk is connected
uk: Дозволити налаштовувати відлік режиму чергування під час запуску й коли диск під'єднано

en: Turn on to configure Write Cache setting at startup and when the disk is connected
uk: Дозволити налаштовувати кешу записування під час запуску й коли диск під'єднано

en: Type
uk: Тип

en: UDF — Universal Disk Format, for removable devices on many systems
uk: UDF — Universal Disk Format (універсальний формат дисків), призначено для змінних дисків на багатьох системах

en: UDMA CRC Error Rate
uk: Оцінка помилок CRC UDMA

en: Unallocated Space
uk: Незайнятий простір

en: Uncorrectable ECC Count
uk: Кількість невиправлених помилок ECC

en: Uncorrectable Sector Count
uk: Кількість секторів, які не можна виправити

en: Unlock an encrypted Windows system partition or drive.
uk: Розблокувати зашифрований системних розділ або диск Windows.

en: Unlock selected encrypted partition
uk: Розблокувати вибраний зашифрований розділ

en: Unmount selected partition
uk: Демонтувати вибраний розділ

en: Unnamed (%s).img
uk: Без назви (%s).img

en: Unrecoverable read errors while creating disk image
uk: Помилка невідновного читання під час створення образа диска

en: Updated
uk: Оновлено

en: Updates
uk: Оновлення

en: Us_er Session Defaults
uk: _Типові параметри сеансу користувача

en: Used
uk: Використано

en: Used to indicate that the partition and its contents are required for the OS/Platform to function. Special care should be taken to not delete or overwrite the contents
uk: Вказує, чи розділ і його вміст потрібні для функцій платформи або операційної системи. Особливо слід доглянути, щоб не вилучили або перезаписали вміст

en: Using Disks, you can view SMART data, manage devices, benchmark physical disks, and image USB sticks.
uk: За допомогою «Дисків» ви зможете переглядати дані SMART, керувати пристроями, випробовувати фізичні диски і записувати образи на флешки USB.

en: Value
uk: Значення

en: Vendor Recommended
uk: Рекомендовано виробником

en: View, modify and configure disks and media
uk: Перегляд, змінювання й налаштування дисків і носіїв

en: Volume
uk: Гучність

en: Volume _Name
uk: _Назва тому

en: Volume type
uk: Тип тому

en: Volumes Grid
uk: Сітка томів

en: Waited too long for the filesystem
uk: Надто довге очікування на готовність файлової системи

en: Warning: all data on the volume will be lost
uk: Попередження: усі дані тому буде втрачено

en: Will be created
uk: Буде створено

en: Will be deleted
uk: Буде вилучено

en: Windows _system
uk: С_истема Windows

en: World Wide Name
uk: Світова назва

en: Worst
uk: Найгірше значення

en: Wr_ite Cache
uk: Ке_ш записування

en: Write Disk Images to Devices
uk: Записати образи дисків на пристрій

en: Write Error Rate
uk: Оцінка помилок запису

en: XFS — Linux Filesystem
uk: XFS — файлова система Linux

en: _Abort Benchmark
uk: _Скасувати тестування

en: _About Disks
uk: _Про «Диски»

en: _Attach
uk: _Під'єднати

en: _Attach Disk Image… (.iso, .img)
uk: Під'єднати _образ диска… (.iso, .img)

en: _Benchmark Disk…
uk: П_ротестувати диск…

en: _Benchmark Partition…
uk: Про_тестувати розділ…

en: _Bootable
uk: _Завантажувальний

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: З_акрити

en: _Confirm
uk: Пі_дтвердити

en: _Conveyance
uk: П_еревезення

en: _Create Disk Image…
uk: Створити _образ диска…

en: _Create Partition Image…
uk: С_творити образ розділу…

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Delete Disk Image File
uk: В_илучити файл образа диска

en: _Destination
uk: _Призначення

en: _Difference
uk: _Різниця

en: _Edit Partition…
uk: Р_едагувати розділ…

en: _Erase
uk: _Стерти

en: _Erase…
uk: _Стерти…

en: _Extended
uk: _Розширений

en: _Format
uk: Форм_атувати

en: _Format…
uk: _Форматувати…

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hidden
uk: При_хований

en: _Image to Restore
uk: _Образ для відновлення

en: _Internal disk for use with Linux systems only (Ext4)
uk: _Внутрішній диск для використання лише з систем Linux (Ext4)

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Keyfiles
uk: Файли _ключів

en: _Label
uk: _Мітка

en: _Mount
uk: _Змонтувати

en: _Name
uk: _Назва

en: _New Disk Image…
uk: С_творити образ диска…

en: _Other
uk: _Інше

en: _Partitioning
uk: Поділ на _розділи

en: _Passphrase
uk: _Пароль

en: _Password
uk: _Пароль

en: _Password protect volume (LUKS)
uk: Т_ом, який захищено паролем (LUKS)

en: _Power Off
uk: Ви_мкнути

en: _Previous
uk: _Назад

en: _Replace
uk: _Замінити

en: _Resize
uk: З_мінити розмір

en: _Restore
uk: Від_новити

en: _Restore Disk Image…
uk: Від_новити образ диска…

en: _Restore Partition Image…
uk: Від_новити образ розділу…

en: _SMART Data & Self-Tests…
uk: Д_ані SMART і самоперевірки…

en: _Short
uk: _Короткий

en: _Standby
uk: Режим _чергування

en: _Start Benchmarking…
uk: _Запустити тестування…

en: _Start Benchmark…
uk: _Запустити тестування…

en: _Start Creating…
uk: _Запустити створення…

en: _Start Restoring…
uk: _Запустити відновлення…

en: _Start Self-test
uk: _Запустити самовипробування…

en: _Stop Self-test
uk: З_упинити самовипробування

en: _System Partition
uk: _Системний розділ

en: _Take Ownership…
uk: П_ерейняти право власності…

en: _Type
uk: _Тип

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: _Unlock at system startup
uk: Роз_блоковувати під час запуску системи

en: _Volumes
uk: _Томи

en: _Wake-Up from Standby
uk: Про_кинутись з режиму чергування

[ctx: aam-level]
en: 0 (Disabled)
uk: 0 (вимкнено)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down not permitted)
uk: %d (скручування не дозволено)

[ctx: apm-level]
en: %d (Spin-down permitted)
uk: %d

[ctx: apm-level]
en: 255 (Disabled)
uk: 255 (вимкнено)

[ctx: benchmark-access-time]
en: %.2f msec
uk: %.2f млс

[ctx: benchmark-graph]
en: %3g ms
uk: %3g мс

[ctx: benchmark-graph]
en: %d MB/s
uk: %d МБ/с

[ctx: benchmark-transfer-rate]
en: %s/s
uk: %s/с

[ctx: benchmark-updated]
en: %s (%s ago)
uk: %s (%s тому)

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring access time (%2.1f%% complete)…
uk: Вимірювання час доступу (%2.1f%% завершено)…

[ctx: benchmark-updated]
en: Measuring transfer rate (%2.1f%% complete)…
uk: Вимірювання швидкості перенесення (%2.1f%% завершено)…

[ctx: benchmark-updated]
en: No benchmark data available
uk: Дані тестування недоступні

[ctx: benchmark-updated]
en: Opening Device…
uk: Відкривання пристрою…

[ctx: benchmarking]
en: An error occurred
uk: Виникла помилка

[ctx: benchmarking]
en: Error getting page size: %m
uk: Помилка визначення розміру сторінки: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error getting size of device: %m
uk: Помилка визначення розміру пристрою: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %lld bytes from offset %lld
uk: Помилка попереднього читання %lld байтів від відступу %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error pre-reading %s from offset %s
uk: Помилка попереднього читання %s з відступів %s

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %lld bytes from offset %lld
uk: Помилка читання %lld байтів з відступу %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error reading %s from offset %s
uk: Помилка читання %s з відступів %s

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld
uk: Помилка пошуку до відступу %lld

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %lld: %m
uk: Помилка пошуку до відступу %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Error seeking to offset %s
uk: Помилка пошуку до відступу %s

[ctx: benchmarking]
en: Error syncing (at offset %lld): %m
uk: Помилка синхронізування (на відступі %lld): %m

[ctx: benchmarking]
en: Error writing %lld bytes at offset %lld: %m
uk: Помилка записування %lld байтів на відступі %lld: %m

[ctx: benchmarking]
en: Expected to write %lld bytes, only wrote %lld: %m
uk: Очікувано до записування %lld байтів, записано %lld: %m

en: bytes
uk: байтів

[ctx: confirmation-list-of-devices]
en: Affected Devices
uk: Задіяні пристрої

[ctx: create-inhibit-message]
en: Benchmarking device
uk: Вимірювання швидкодії пристрою

[ctx: create-inhibit-message]
en: Copying device to disk image
uk: Копіювання пристрою на образ диска…

en: disk;drive;volume;harddisk;hdd;disc;cdrom;dvd;partition;iso;image;backup;restore;benchmark;raid;luks;encryption;S.M.A.R.T.;smart;
uk: диск;пристрій;том;жорсткий;хард;вінчестер;дисковод;dvd;розділ;iso;образ;копії;відновити;тестування;raid;luks;шифрування;S.M.A.R.T.;смарт;

[ctx: duration]
en: Less than a minute
uk: Менше за хвилину

[ctx: duration-day-to-month]
en: %s and %s
uk: %s і %s

[ctx: duration-hour-to-day]
en: %s and %s
uk: %s і %s

[ctx: duration-minute-to-hour]
en: %s and %s
uk: %s і %s

[ctx: duration-months-to-year]
en: %s and %s
uk: %s і %s

[ctx: duration-year-to-inf]
en: %s, %s and %s
uk: %s, %s і %s

en: exFAT — Flash Storage Windows Filesystem, used on SDXC cards
uk: exFAT — файлова система для флешок у Windows, використовується для карток SDXC

en: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (built against %d.%d.%d)
uk: gnome-disk-utility %s
    UDisks %s (збірка %d.%d.%d)

[ctx: job-remaining]
en: %s remaining
uk: Залишилось %s

[ctx: job-remaining-with-rate]
en: %s remaining (%s/sec)
uk: Залишилось %s (%s/сек)

en: kB
uk: КБ

[ctx: notify-smart]
en: A hard disk is likely to fail soon.
uk: Жорсткий диск, імовірно, скоро вийде з ладу.

[ctx: notify-smart]
en: Examine
uk: Оглянути

[ctx: notify-smart]
en: Hard Disk Problems Detected
uk: Виявлено проблему жорсткого диска

[ctx: partition type]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: partitioning]
en: Unknown (%s)
uk: Невідомо (%s)

[ctx: restore-inhibit-message]
en: Copying disk image to device
uk: Копіювання образа диска на пристрій

[ctx: shortcut window]
en: Attach an existing disk image
uk: Долучити наявний образ диска

[ctx: shortcut window]
en: Create a new empty disk image
uk: Створити порожній образ диска

[ctx: shortcut window]
en: Disks
uk: Диски

[ctx: shortcut window]
en: Drive
uk: Диск

[ctx: shortcut window]
en: Drive settings
uk: Параметри диска

[ctx: shortcut window]
en: Format the drive
uk: Форматувати диск

[ctx: shortcut window]
en: Format the selected volume
uk: Форматувати позначений том

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Open the application menu
uk: Відкрити меню програми

[ctx: shortcut window]
en: Open the drive menu
uk: Відкрити меню диска

[ctx: shortcut window]
en: Open the volume menu
uk: Відкрити меню тому

[ctx: shortcut window]
en: Partition
uk: Розділ диска

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вийти

[ctx: shortcut window]
en: Restore an image to the disk
uk: Відновити образ на диску

[ctx: shortcut window]
en: SMART data
uk: Дані SMART

[ctx: shortcut window]
en: Unselect current disk
uk: Зняти вибір з поточного диска

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test completed successfully
uk: Останнє самостійне тестування успішно завершено

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test did not complete
uk: Остання самостійне тестування не завершено

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed
uk: Останнє самостійне тестування невдале

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (electrical)
uk: Остання самостійне тестування не вдале (електрика)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (handling)
uk: Остання самостійне тестування не вдале (оброблення)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (read)
uk: Остання самостійне тестування не вдале (читання)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test failed (servo)
uk: Остання самостійне тестування не вдале (механізм)

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was aborted
uk: Останнє самостійне тестування скасовано

[ctx: smart-self-test-result]
en: Last self-test was interrupted
uk: Останнє самостійне тестування перервано

[ctx: smart-self-test-result]
en: Self-test in progress — %d%% remaining
uk: Поступ самостійного тестування — залишилось %d%%

[ctx: smart-self-test-result]
en: Unknown (%s)
uk: Невідомо (%s)

[ctx: standby-value]
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: standby-value]
en: Reserved
uk: Зарезервовано

[ctx: standby-value]
en: Vendor-defined
uk: Визначено виробником

[ctx: volume-content-crypto]
en: Locked
uk: Заблоковано

[ctx: volume-content-crypto]
en: Unlocked
uk: Розблоковано

[ctx: volume-content-fs]
en: Filesystem Root
uk: Корінь файлової системи

[ctx: volume-content-fs]
en: Mounted at %s
uk: Змонтовано на %s

[ctx: volume-content-fs]
en: Not Mounted
uk: Не змонтовано

[ctx: volume-content-swap]
en: Active
uk: Увімкнуто

[ctx: volume-content-swap]
en: Not Active
uk: Вимкнено

[ctx: volume-contents-msdos-ext]
en: Extended Partition
uk: Розширений розділ

[ctx: volume-grid]
en: Extended Partition
uk: Розширений розділ

[ctx: volume-grid]
en: Filesystem
uk: Файлова система

[ctx: volume-grid]
en: Free Space
uk: Вільне місце

[ctx: volume-grid]
en: Partition %u
uk: Розділ %u

[ctx: volume-grid]
en: Partition %u: %s
uk: Розділ %u: %s

[ctx: volume-grid]
en: Swap
uk: Свопінг

en: ← Spindown
uk: ← скручування
