gnome-control-center - en to uk translation catalogue (538 entries)

en: %2$s. You have %1$u try left | %2$s. You have %1$u tries left
uk[0]: %2$s. У вас лишилася %1$u спроба
uk[1]: %2$s. У вас лишилося %1$u спроби
uk[2]: %2$s. У вас лишилося %1$u спроб
uk[3]: %2$s. У вас лишилася %1$u спроба

en: %i hour | %i hours
uk[0]: %i година
uk[1]: %i години
uk[2]: %i годин
uk[3]: %i година

en: %i minute | %i minutes
uk[0]: %i хвилина
uk[1]: %i хвилини
uk[2]: %i хвилин
uk[3]: %i хвилина

en: %s Requires Authentication
uk: %s вимагає засвідчення

en: %s Stopped
uk: Роботу %s зупинено

en: %s of UPS backup power remaining
uk: Залишилось %s з резервного живлення UPS

en: A connected device is low on power
uk: З'єднаний пристрій має обмаль заряду

en: A connected device is low on power (%.0f%%)
uk: З'єднаний пристрій має обмаль заряду (%.0f%%)

en: A connected device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд з'єднаного пристрою надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: A connected device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд з'єднаного пристрою надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: A dictionary of XSETTINGS to override
uk: Словник XSETTINGS для перевизначення

en: A list of strings representing the GTK+ modules that will be loaded, usually in addition to conditional and forcibly disabled ones.
uk: Перелік рядків модулів GTK+, що буде завантажено, а також умовні та примусово вимкнені.

en: A list of strings representing the GTK+ modules that will not be loaded, even if enabled by default in their configuration.
uk: Перелік рядків модулів GTK+, які не буде завантажено, навіть якщо ввімкнено типово в налаштуваннях.

en: A list of strings representing the plugins that are allowed to be loaded (default: “all”). This is only evaluated on startup.
uk: Список рядків, які представляють додатки, що дозволено завантажувати (типово: «all»). Обробка цього значення виконуватиметься лише під часу запуску.

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
uk: Коефіцієнт прискорення для руху миші. Значення «-1» означає «типовий для системи».

en: Access denied
uk: Доступ заборонено

en: Action Cancelled
uk: Дію скасовано

en: Airplane mode disabled
uk: Режим польоту вимкнено

en: Airplane mode enabled
uk: Режим польоту увімкнено

en: Antialiasing
uk: Згладжування

en: Application Stopped
uk: Роботу програми зупинено

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
uk: Приблизно залишилось %s від живлення з UPS (%.0f%%)

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
uk: Приблизно залишилось %s від живлення з UPS (%.0f%%). Відновіть зовнішнє живлення, щоб уникнути втраті даних.

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
uk: Залишилось приблизно %s (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
uk: Приєднаний комп'ютер має обмаль заряду

en: Attached computer is low on power
uk: Приєднаний комп'ютер має обмаль заряду

en: Attached computer is low on power (%.0f%%)
uk: Приєднаний комп'ютер має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Attached computer is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд приєднаного комп'ютера надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Attached computer is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд приєднаного комп'ютера надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Audio device battery low
uk: Низький заряд батареї звукового пристрою

en: Audio device is low on power
uk: Звуковий пристрій має обмаль заряду

en: Audio device is low on power (%.0f%%)
uk: Звуковий пристрій має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Audio device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд звукового пристрою надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Audio device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд звукового пристрою надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Authentication is required to modify the OLED image for a Wacom tablet
uk: Потрібна засвідчення, щоб змінити зображення OLED для планшету Wacom

en: Authentication is required to modify the laptop brightness
uk: Потрібна аутентифікація для зміни яскравості ноутбука

en: Authentication is required to modify the lit LED for a Wacom tablet
uk: Потрібна авторизація, щоб змінити підсвічування LED для планшетів Wacom

en: Automatic hibernation
uk: Автоматично присипати

en: Automatic logout
uk: Автоматично виходити

en: Automatic suspend
uk: Автоматично призупиняти

en: Automatically enable the "power-saver" profile using power-profiles-daemon if the battery is low.
uk: Автоматично вмикати профіль «power-saver» за допомогою power-profiles-daemon, якщо рівень заряду акумулятора є низьким.

en: Battery critically low
uk: Заряд батареї критично низький

en: Battery is critically low
uk: Заряд батареї критично низький

en: Battery is low
uk: Заряд батареї низький

en: Battery low
uk: Заряд батареї низький

en: Binding
uk: Прив'язування

en: Binding for power button.
uk: Прив'язка для кнопки «Живлення».

en: Binding for the custom binding
uk: Прив'язування для своїх

en: Binding for the magnifier to zoom in
uk: Прив'язка лупи для збільшення

en: Binding for the magnifier to zoom out
uk: Прив'язка лупи для зменшення

en: Binding to cycle the screen brightness.
uk: Прив'язка для циклічного перемикання підсвічування клавіатури.

en: Binding to decrease the keyboard brightness.
uk: Прив'язка для зменшення яскравості підсвічування клавіатури.

en: Binding to decrease the screen brightness.
uk: Прив'язка для зменшення яскравості екрана.

en: Binding to decrease the text size
uk: Прив'язка для зменшення розміру тексту

en: Binding to eject an optical disc.
uk: Прив'язка для витягування оптичного диска.

en: Binding to hibernate the machine.
uk: Прив'язка для присипляння комп'ютера.

en: Binding to increase the keyboard brightness.
uk: Прив'язка для збільшення яскравості підсвічування клавіатури.

en: Binding to increase the screen brightness.
uk: Прив'язка для збільшення яскравості екрана.

en: Binding to increase the text size
uk: Прив'язка для збільшення розміру тексту

en: Binding to launch GNOME Settings.
uk: Прив'язка для запуску «Параметрів» GNOME.

en: Binding to launch the calculator.
uk: Прив'язка для запуску калькулятора.

en: Binding to launch the email client.
uk: Прив'язка для запуску поштового клієнта.

en: Binding to launch the help browser.
uk: Прив'язка для запуску довідникової системи.

en: Binding to launch the media player.
uk: Прив'язка для запуску мультимедійного програвача.

en: Binding to launch the search tool.
uk: Прив'язка для запуску утиліти пошуку.

en: Binding to launch the web browser.
uk: Прив'язка для запуску веб-переглядача.

en: Binding to lock the screen.
uk: Прив'язка для блокування екрана.

en: Binding to log out.
uk: Прив'язка для виходу з системи.

en: Binding to lower the volume with higher precision.
uk: Прив'язка для зменшення гучності із високою точністю.

en: Binding to lower the volume without emitting a sound effect.
uk: Прив'язка для зменшення гучності без супроводу звуковим ефектом.

en: Binding to lower the volume.
uk: Прив'язка для зменшення гучності.

en: Binding to mute/unmute the microphone.
uk: Прив'язка для вимикання або вмикання мікрофона.

en: Binding to mute/unmute the volume without emitting a sound effect.
uk: Прив'язка для вимикання або вмикання звуку без супроводу звуковим ефектом.

en: Binding to mute/unmute the volume.
uk: Прив'язка для вимикання або вмикання звуку.

en: Binding to open the Home folder.
uk: Прив'язка для відкриття домашньої теки.

en: Binding to pause playback.
uk: Прив'язка для призупинення відтворення.

en: Binding to raise the volume with higher precision.
uk: Прив'язка для збільшення гучності із високою точністю.

en: Binding to raise the volume without emitting a sound effect.
uk: Прив'язка для збільшення гучності без супроводу звуковим ефектом.

en: Binding to raise the volume.
uk: Прив'язка для збільшення гучності.

en: Binding to show current battery status.
uk: Прив'язка для показу поточного стану заряду акумулятора.

en: Binding to show the on-screen keyboard
uk: Прив'язка для показу екранної клавіатури

en: Binding to show the screen magnifier
uk: Прив'язка для показу екранної лупи

en: Binding to skip backward in current track.
uk: Статична прив'язка для переходу до наступної доріжки.

en: Binding to skip forward in current track.
uk: Прив'язка для прокручування вперед у поточній композиції.

en: Binding to skip to next track.
uk: Прив'язка для переходу до наступної доріжки.

en: Binding to skip to previous track.
uk: Прив'язка для переходу до попередньої доріжки.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
uk: Прив'язка для запуску відтворення (чи перемикання відтворення/пауза)

en: Binding to start the screen reader
uk: Прив'язка для запуску екранного читача

en: Binding to stop playback.
uk: Прив'язка для зупинки відтворення

en: Binding to suspend the machine.
uk: Прив'язка для призупинення роботи комп'ютера.

en: Binding to switch the touchpad off.
uk: Статична прив'язка для вмикання та вимикання сенсорної панелі.

en: Binding to switch the touchpad on.
uk: Статична прив'язка для вмикання сенсорної панелі.

en: Binding to toggle airplane mode.
uk: Прив'язка для вмикання або вимикання режиму польоту.

en: Binding to toggle automatic screen orientation.
uk: Статична прив'язка для вмикання або вимикання автоматичного орієнтування екрана.

en: Binding to toggle bluetooth airplane mode.
uk: Прив'язка для вмикання або вимикання режиму польоту для Bluetooth.

en: Binding to toggle random playback mode in media player.
uk: Прив'язка для вмикання або вимикання відтворення у випадковому порядку у мультимедійному програвачі.

en: Binding to toggle repeat mode in media player.
uk: Прив'язка для вмикання або вимикання режиму повторного відтворення у мультимедійному програвачі.

en: Binding to toggle the interface contrast
uk: Прив'язка для перемикання контрасту інтерфейсу

en: Binding to toggle the keyboard brightness.
uk: Прив'язка для вмикання або вимикання підсвічування клавіатури.

en: Binding to toggle the touchpad on/off.
uk: Прив'язка для вмикання або вимикання сенсорної панелі.

en: Bluetooth RF kill
uk: RF-вимикання Bluetooth

en: Bluetooth device battery low
uk: Пристрій Bluetooth має обмаль заряду

en: Bluetooth device is low on power
uk: Пристрій Bluetooth має обмаль заряду

en: Bluetooth device is low on power (%.0f%%)
uk: Пристрій Bluetooth має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Bluetooth device is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд пристрою Bluetooth надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Bluetooth device is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд пристрою Bluetooth надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Bluetooth disabled
uk: Bluetooth вимкнено

en: Bluetooth enabled
uk: Bluetooth увімкнено

en: Button label for OLED display.
uk: Мітка кнопки для екрана OLED.

en: Calculate the sunrise and sunset times automatically, from the current location.
uk: Обчислювати моменти сходу і заходу сонця автоматично за даними поточного місця перебування.

en: Camera battery low
uk: Камера має обмаль заряду

en: Camera is low on power
uk: Камера має обмаль заряду

en: Camera is low on power (%.0f%%)
uk: Камера має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Camera is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд камери надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Camera is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд камери надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cell phone battery low
uk: Низький заряд батареї мобільного телефону

en: Cell phone is low on power
uk: Телефон має обмаль заряду

en: Cell phone is low on power (%.0f%%)
uk: Телефон має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Cell phone is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд телефону надто низький (%.0f%%). Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Cell phone is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд телефону надто низький. Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Color
uk: Колір

en: Color calibration device added
uk: Пристрій для калібрування кольору додано

en: Color calibration device removed
uk: Пристрій для калібрування кольору додано

en: Command
uk: Команда

en: Command to run when the binding is invoked
uk: Команда для запуску, коли прив'язування викликано

en: Configuring new printer
uk: Налаштування нового принтера

en: Connected device battery is low
uk: Низький заряд батареї з'єднаного пристрою

en: Cover open
uk: Кришку відчинено

en: Credentials required in order to print
uk: Реєстраційні дані, які потрібні для друку

en: Custom keybindings
uk: Власні комбінації клавіш

en: Date & Time Settings
uk: Параметри дати та часу

en: Decrease text size
uk: Зменшити розмір тексту

en: Delay between repeats in milliseconds.
uk: Затримка між повтореннями у мілісекундах.

en: Device memory is nearly full. %s was using a lot of memory and was forced to stop.
uk: Пам'ять пристрою майже заповнено. %s використала надто багато пам'яті. Її роботу примусово припинено.

en: Device memory is nearly full. An Application that was using a lot of memory and was forced to stop.
uk: Пам'ять пристрою майже заповнено. Програма використала надто багато пам'яті. Її роботу примусово припинено.

en: Device memory is nearly full. Virtual Terminal processes were using a lot of memory and were forced to stop.
uk: Пам'ять пристрою майже заповнено. Процеси віртуального термінала використали надто багато пам'яті. Їхню роботу примусово припинено.

en: Dim the screen after a period of inactivity
uk: Тритлумити яскравість екрана після періоду неактивності

en: Disable touchpad while typing
uk: Вимикати сенсорний пристрій при наборі на клавіатурі

en: Disk Space
uk: Місце на диску

en: Distance before a drag is started.
uk: Відстань перед початком перетягування.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
uk: Відстань у пікселях, на яку слід пересунути вказівник, перш ніж буде активовано прискорений рух вказівника миші. Значення «-1» означає «типовий для системи».

en: Door open
uk: Дверці відкрито

en: Double click time
uk: Час подвійного клацання

en: Drag threshold
uk: Поріг перетягування

en: Either one of your existing devices has been reconnected or a new one has been plugged in. If you did not do it, check your system for any suspicious device.
uk: З комп'ютером повторно з'єднано один з ваших наявних пристроїв або з комп'ютером з'єднано новий пристрій. Якщо ніяких нових з'єднань не виконувалося, перевірте, чи не з'явився у системі якийсь підозріливий пристрій.

en: Eject
uk: Витягування

en: Empty Trash
uk: Очистити смітник

en: Enable horizontal scrolling
uk: Увімкнути горизонтальну прокрутку

en: Enable mouse clicks with touchpad
uk: Увімкнути клацання миші на сенсорному пристрої

en: Enable power-saver profile when battery is low
uk: Вмикати профіль заощадження енергії при низькому рівні заряду акумулятора

en: Enable the ALS sensor
uk: Увімкнути датчик ALS

en: Enable this to move the cursor when the user touches the tablet.
uk: Увімкнути це, щоб переміщати курсор, коли користувач доторкається до планшета.

en: Enable this to restrict the Wacom tablet area to match the aspect ratio of the output.
uk: Увімкнути це, щоб обмежити ділянку планшета Wacom для збігання відношення.

en: Enable this to set the tablet to absolute mode.
uk: Увімкнути це, щоб установити планшет на абсолютний режим.

en: Enable touchpad
uk: Увімкнути сенсорну панель

en: Enables middle mouse button emulation through simultaneous left and right button click.
uk: Вмикає емулятор середньої кнопки миші через одночасне натиснення правої і лівої кнопки.

en: Enter PIN to unlock your SIM card
uk: Введіть пін-код для розблокування вашої SIM-картки

en: Enter PUK to unlock your SIM card
uk: Введіть PUK-код для розблокування вашої SIM-картки

en: Enter a New PIN to unlock your SIM card
uk: Введіть новий пін-код для розблокування вашої SIM-картки

en: Examine
uk: Оглянути

en: File name of the bell sound to be played.
uk: Назва файла гудка, який буде відтворено.

en: Free percentage notify threshold
uk: Поріг у відсотках сповіщення про брак вільного місця

en: Free space notify threshold
uk: Поріг сповіщення про брак вільного місця

en: GNOME Settings Daemon Color Plugin
uk: Додаток кольорів для служби параметрів GNOME

en: Game controller battery low
uk: Ігровий контролер має обмаль заряду

en: Game controller is low on power
uk: Ігровий контролер має обмаль заряду

en: Game controller is low on power (%.0f%%)
uk: Ігровий контролер має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Game controller is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд ігрового контролера надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Game controller is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд ігрового контролера надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Hardware Airplane Mode
uk: Апаратний режим польоту

en: Headphones are low on power
uk: Навушники мають обмаль заряду

en: Headphones are low on power (%.0f%%)
uk: Навушники мають обмаль заряду (%.0f%%)

en: Headphones are very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд навушників надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Headphones are very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд навушників надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Headphones battery low
uk: Низький заряд батареї навушників

en: Headset battery low
uk: Гарнітура має обмаль заряду

en: Headset is low on power
uk: Гарнітура має обмаль заряду

en: Headset is low on power (%.0f%%)
uk: Гарнітура має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Headset is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд гарнітури надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Headset is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд гарнітури надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Hibernate button
uk: Кнопка присипляння

en: Hibernating soon unless plugged in.
uk: Комп'ютер незабаром перейде у режим сну, якщо його не приєднати до електромережі.

en: Hinting
uk: Хінтінг

en: Home folder
uk: Домашня тека

en: If the ambient light sensor functionality is enabled.
uk: Визначає, чи увімкнено функціональні можливості датчика розсіяного світла.

en: If the night light mode is enabled
uk: Визначає, чи увімкнено режим нічного освітлення

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle.
uk: Якщо яскравість екрана має бути притлумлено для заощадження живлення, якщо комп'ютер перебуває у стані бездіяльності.

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Incorrect password
uk: Помилковий пароль

en: Increase text size
uk: Збільшити розмір тексту

en: Initial Key Repeat Delay
uk: Початкова затримка повторення клавіш

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
uk: Початкова затримка повторення клавіші у мілісекундах.

en: Key Repeat Interval
uk: Інтервал повторення клавіш

en: Key combination for the custom action
uk: Комбінація клавіш для власних дій

en: Key combinations for a touchring or touchstrip custom action
uk: Комбінації клавіш для власних дій сенсорного кружка та сенсорної смужки

en: Keyboard Bell Custom Filename
uk: Нетипова назва файла гудка клавіатури

en: Keyboard battery low
uk: Низький заряд батареї клавіатури

en: Keyboard brightness down
uk: Зменшити яскравість клавіатури

en: Keyboard brightness toggle
uk: Перемкнути підсвічування клавіатури

en: Keyboard brightness up
uk: Збільшити яскравість клавіатури

en: Label will be rendered to OLED display belonging to the button
uk: Мітка відтворена на відповідній кнопці екрана OLED

en: Launch calculator
uk: Запустити калькулятор

en: Launch email client
uk: Запустити клієнт електронної пошти

en: Launch help browser
uk: Запуск переглядача довідки

en: Launch media player
uk: Запустити мультимедійний програвач

en: Launch settings
uk: Параметри запуску

en: Launch web browser
uk: Запуск переглядача Інтернет

en: Length of a double click in milliseconds.
uk: Довжина подвійного клацання у мілісекундах.

en: Lid has been closed
uk: Панель закрито

en: Lid has been opened
uk: Панель відкрито

en: List of custom keybindings
uk: Перелік власник комбінацій клавіш

en: List of explicitly disabled GTK+ modules
uk: Перелік явно вимкнених модулів GTK+

en: List of explicitly enabled GTK+ modules
uk: Перелік явно ввімкнутих модулів GTK+

en: List of plugins that are allowed to be loaded
uk: Список додатків, які дозволено завантажувати

en: Lock screen
uk: Блокування екрана

en: Log out
uk: Завершення роботи

en: Low Disk Space
uk: Мало місця на файловій системі

en: Low Disk Space on “%s”
uk: Мало місця на диску «%s»

en: Magnifier zoom in
uk: Лупа збільшення

en: Magnifier zoom out
uk: Лупа зменшення

en: Marker supply low
uk: Мало фарби

en: Media player battery low
uk: Низький заряд програвача

en: Media player is low on power
uk: Програвач має обмаль заряду

en: Media player is low on power (%.0f%%)
uk: Програвач має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Media player is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд програвача надто низький (%.0f%%). Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Media player is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд програвача надто низький. Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Microphone mute/unmute
uk: Вимикання/вмикання мікрофона

en: Middle button emulation
uk: Емулятор середньої кнопки

en: Minimum notify period for repeated warnings
uk: Мінімальний період попереджень про брак вільного місця

en: Missing printer driver
uk: Бракує драйвері до принтера

en: Modify the OLED image for a Wacom tablet
uk: Змінити зображення OLED для планшета Wacom

en: Modify the laptop brightness
uk: Змінити яскравість ноутбука

en: Modify the lit LED for a Wacom tablet
uk: Змінити освітлений світлодіод для планшета Wacom

en: Motion Threshold
uk: Поріг руху

en: Mount paths to ignore
uk: Точки монтування, що ігноруються

en: Mouse battery low
uk: Низький заряд батареї миші

en: Mouse button orientation
uk: Орієнтація кнопок миші

en: Mouse wheel emulation button. 0 to disable the feature.
uk: Кнопка емуляції коліщатка миші. 0 — вимкнути емуляцію.

en: Name
uk: Назва

en: Name of the custom binding
uk: Назва власного прив'язування

en: Natural scrolling
uk: Природне гортання

en: New PIN for SIM
uk: Новий пін-код для SIM

en: New USB device
uk: Новий пристрій USB

en: New device detected
uk: Виявлено новий пристрій

en: New device has been detected while the session was not locked. If you did not plug anything, check your system for any suspicious device.
uk: Новий пристрій було виявлено у період, коли сеанс не було заблоковано. Якщо ви не з'єднували із комп'ютером ніяких пристроїв, перевірте, чи немає у системі якихось підозріливих пристроїв.

en: New device has been detected while you were away. It has been blocked because the USB protection is active.
uk: Виявлено новий пристрій протягом вашої відсутності. Його заблоковано, оскільки задіяно захист USB.

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
uk: Виявлено новий пристрій протягом вашої відсутності. Будь ласка, перепід'єднайте пристрій для його використання.

en: Next track
uk: Наступна доріжка

en: Night light mode changes the color temperature of your display when the sun has gone down or at preset times.
uk: Режим нічного освітлення змінює температуру кольорів вашого дисплея, коли немає сонячного освітлення або у визначені вами періоди часу.

en: No connection to phone
uk: Немає з'єднання з телефоном

en: No driver for this printer.
uk: Немає драйверів для цього принтера.

en: No printer driver for %s.
uk: Немає драйверів для принтера %s.

en: Not connected?
uk: Не з’єднано?

en: On AC power
uk: Зовнішнє живлення

en: On battery power
uk: Живлення від батареї

en: On which connections the service is enabled
uk: На яке з'єднання запущено службу

en: Operation not allowed
uk: Дію заборонено

en: Operation not supported
uk: Підтримки дії не передбачено

en: Out of a marker supply
uk: Вичерпано фарбу

en: Out of paper
uk: Немає паперу

en: PDA battery low
uk: Низький заряд батареї КПК

en: PDA is low on power
uk: КПК має обмаль заряду

en: PDA is low on power (%.0f%%)
uk: КПК має обмаль заряду (%.0f%%)

en: PDA is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд КПК надто низький (%.0f%%). Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: PDA is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд КПК надто низький. Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Paper low
uk: Мало паперу

en: Pause playback
uk: Призупинити відтворення

en: Pen battery low
uk: Низький заряд батареї пера

en: Pen is low on power
uk: Перо має обмаль заряду

en: Pen is low on power (%.0f%%)
uk: Перо має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Pen is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд пера надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Pen is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд пера надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
uk: Поріг у відсотках попередження для першого повідомлення про брак вільного місця. Якщо відсоток вільного місця стає нижче за це значення, показується попередження.

en: Phone failure
uk: Помилка телефону

en: Play (or play/pause)
uk: Програвання (або Програвання/Пауза)

en: Please provide a new PIN for SIM card %s
uk: Будь ласка, надайте новий пін-код для SIM-картки %s

en: Please provide the PIN for SIM card %s
uk: Будь ласка, надайте пін-код для SIM-картки %s

en: Please provide the PUK for SIM card %s
uk: Будь ласка, надайте PUK-код для SIM-картки %s

en: Please wait…
uk: Будь ласка, зачекайте…

en: Possible values are “on”, “off”, and “custom”.
uk: Можливі значення — «on», «off» і «custom».

en: Power
uk: Живлення

en: Power button
uk: Кнопка «Живлення»

en: Power button action
uk: Дія кнопки «Живлення»

en: Precise volume down
uk: Точне зменшення гучності

en: Precise volume up
uk: Точне збільшення гучності

en: Previous track
uk: Попередня доріжка

en: Printer added
uk: Принтер додано

en: Printer battery low
uk: Низький заряд батареї принтера

en: Printer configuration error
uk: Помилка налаштування принтера

en: Printer error
uk: Помилка принтера

en: Printer is low on power
uk: Принтер має обмаль заряду

en: Printer is low on power (%.0f%%)
uk: Принтер має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Printer is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд принтера надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Printer is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд принтера надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Printer off-line
uk: Принтер недоступний

en: Printer report
uk: Звіт принтера

en: Printer warning
uk: Попередження принтера

en: Printer “%s” has no toner left.
uk: У принтері «%s» закінчився тонер.

en: Printer “%s” is currently off-line.
uk: Принтер «%s» вимкнено чи від'єднано.

en: Printer “%s” is low on a marker supply.
uk: У принтері «%s» закінчується фарба.

en: Printer “%s” is low on paper.
uk: У принтері «%s» закінчується папір.

en: Printer “%s” is low on toner.
uk: У принтері «%s» закінчується тонер.

en: Printer “%s” is out of a marker supply.
uk: У принтері «%s» закінчилась фарба.

en: Printer “%s” is out of paper.
uk: У принтері «%s» закінчився папір.

en: Printer “%s” may not be connected.
uk: Можливо, принтер «%s» не підключений.

en: Printer “%s”: “%s”.
uk: Принтер «%s»: «%s».

en: Printers
uk: Принтери

en: Quiet volume down
uk: Тихе зменшення гучності

en: Quiet volume mute/unmute
uk: Тихе вимикання або вмикання звуку

en: Quiet volume up
uk: Тихе збільшення гучності

en: RF kill
uk: RF-вимикання

en: RGBA order
uk: Порядок RGBA

en: Recalibrate now
uk: Відкалібрувати зараз знову

en: Recalibration required
uk: Потрібно відкалібрувати ще раз

en: Reconnect USB device
uk: Повторно з'єднати пристрій USB

en: Remember NumLock state
uk: Запам'ятовувати стан NumLock

en: Remote battery low
uk: Низький заряд батареї пульту керування

en: Remote is low on power
uk: Пульт керування має обмаль заряду

en: Remote is low on power (%.0f%%)
uk: Пульт керування має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Remote is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд пульту віддаленого керування надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Remote is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд пульту віддаленого керування надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: SIM PIN required
uk: Потрібен пін-код SIM

en: SIM PIN2 required
uk: Потрібен PIN2-код SIM

en: SIM PUK required
uk: Потрібен PUK-код SIM

en: SIM PUK2 required
uk: Потрібен PUK2-код SIM

en: SIM busy
uk: SIM зайнято

en: SIM failure
uk: Помилка SIM

en: SIM not inserted
uk: SIM не вставлено

en: SIM wrong
uk: Неправильний SIM

en: Scanner battery low
uk: Сканер має обмаль заряду

en: Scanner is low on power
uk: Сканер має обмаль заряду

en: Scanner is low on power (%.0f%%)
uk: Сканер має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Scanner is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд сканера надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Scanner is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд сканера надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Screen brightness cycle
uk: Цикл яскравості екрана

en: Screen brightness down
uk: Зменшити яскравість

en: Screen brightness up
uk: Збільшити яскравість

en: Search
uk: Пошук

en: Select the touchpad scroll method
uk: Виберіть для сенсорного пристрою спосіб прокручування

en: Select the touchpad scroll method. Supported values are: “disabled”, “edge-scrolling”, “two-finger-scrolling”.
uk: Виберіть спосіб гортання за допомогою сенсорного пристрою. Підтримувані значення: «disabled», «edge-scrolling», «two-finger-scrolling».

en: Set
uk: Встановити

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
uk: Відмітьте цей параметр, якщо у вас виникають проблеми з випадковим натисканням на сенсорну панель при наборі тексту на клавіатурі.

en: Set this to TRUE to allow horizontal scrolling by the same method selected with the scroll_method key.
uk: Відмітьте цей параметр, щоб дозволити горизонтальну прокрутку обраним у ключі scroll_method методом.

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
uk: Відмітьте цей параметр, щоб мати змогу виконувати клацання мишею на сенсорному пристрої.

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
uk: Вкажіть цей параметр, щоб увімкнути усі сенсорні пристрої.

en: Set this to TRUE to enable natural (reverse) scrolling for touchpads.
uk: Встановіть тут значення «TRUE», щоб увімкнути природне (обернене) гортання для сенсорних панелей.

en: Set this to one of “none”, “lock-screen”, or “force-logout”. The action will get performed when the smartcard used for log in is removed.
uk: Вкажіть щось з набору «none», «lock-screen» або «force-logout». Дія виконається, коли вилучено смарткартку для входу в систему.

en: Set this to the logical button mapping.
uk: Вкажіть це для логічного відбиття кнопки.

en: Set this to the pressure value at which a stylus click event is generated.
uk: Вкажіть це до значення тиску, на якому породжено дію натиску стилуса.

en: Set this to the pressure value at which an eraser click event is generated.
uk: Вкажіть це до значення тиску, на якому породжено дію натиску гумки.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the area usable by the tools.
uk: Вкажіть це до 1, y1 і x2, y2 ділянки придатної для інструментів.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the eraser.
uk: Вкажіть це до 1, y1 і x2, y2 кривих натиску застосованих для гумки.

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the stylus.
uk: Вкажіть це до 1, y1 і x2, y2 кривих натиску застосованих для стилуса.

en: Set this to “none”, “cw” for 90 degree clockwise, “half” for 180 degree, and “ccw” for 90 degree counterclockwise.
uk: Вкажіть «none», «cw» для 90 градусів за годинниковою стрілкою, «half» для 180 градусів, і «ccw» для 90 градусів проти годинникової.

en: Settings
uk: Параметри

en: Show battery status
uk: Показати стан акумулятора

en: Shutting down soon unless plugged in.
uk: Комп'ютер незабаром буде вимкнено, якщо його не приєднати до електромережі.

en: Single Click
uk: Одинарний клац

en: Size of the volume step for each volume change
uk: Розмір кроку гучності для кожної зміни гучності

en: Size of volume step
uk: Розмір кроку гучності

en: Skip backward in current track
uk: Прокрутити назад у поточній композиції

en: Skip forward in current track
uk: Прокручування вперед у поточній композиції

en: Sleep timeout computer when on AC
uk: Час очікування перед переходом до сну під час живлення від мережі

en: Sleep timeout computer when on battery
uk: Час очікування перед переходом до сну під час живлення від акумулятора

en: Smartcard removal action
uk: Вилучення смарткартки

en: Speaker battery low
uk: Низький заряд батареї гучномовця

en: Speaker is low on power
uk: Гучномовець має обмаль заряду

en: Speaker is low on power (%.0f%%)
uk: Гучномовець має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Speaker is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд гучномовця надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Speaker is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд гучномовця надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
uk: Вкажіть список точок монтування, що ігноруються у попередженні про брак вільного місця.

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
uk: Вкажіть час у хвилинах. Подальші попередження про заповнення тому не виводитимуться частіше ніж цей період.

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
uk: Вкажіть величину у гігабайтах. Якщо вільного простору більше ніж це значення, попередження про брак вільного місця не показуватиметься.

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
uk: Вкажіть на скільки відсотків має зменшитися вільне місце, перед виведенням наступного попередження.

en: Static binding for power button.
uk: Статична прив'язка для кнопки «Живлення».

en: Static binding to cycle the screen brightness.
uk: Статична прив'язка для циклічного перемикання підсвічування клавіатури.

en: Static binding to decrease the keyboard brightness.
uk: Статична прив'язка для зменшення яскравості підсвічування клавіатури.

en: Static binding to decrease the screen brightness.
uk: Статична прив'язка для зменшення яскравості екрана.

en: Static binding to eject an optical disc.
uk: Статична прив'язка для витягування оптичного диска.

en: Static binding to hibernate the machine.
uk: Статична прив'язка для присипляння системи.

en: Static binding to increase the keyboard brightness.
uk: Статична прив'язка для збільшення яскравості підсвічування клавіатури.

en: Static binding to increase the screen brightness.
uk: Статична прив'язка для збільшення яскравості екрана.

en: Static binding to launch GNOME Settings.
uk: Статична прив'язка для запуску «Параметрів» GNOME.

en: Static binding to launch the calculator.
uk: Статична прив'язка для запуску калькулятора.

en: Static binding to launch the email client.
uk: Статична прив'язка для запуску поштового клієнта.

en: Static binding to launch the media player.
uk: Статична прив'язка для запуску мультимедійного програвача.

en: Static binding to launch the search tool.
uk: Статична прив'язка для запуску утиліти пошуку.

en: Static binding to launch the web browser.
uk: Статична прив'язка для запуску вебпереглядача.

en: Static binding to lock the screen.
uk: Статична прив'язка для блокування екрана.

en: Static binding to lower the volume with higher precision.
uk: Статична прив'язка для зменшення гучності із високою точністю.

en: Static binding to lower the volume without emitting a sound effect.
uk: Статична прив'язка для зменшення гучності без супроводу звуковим ефектом.

en: Static binding to lower the volume.
uk: Статична прив'язка для зменшення гучності.

en: Static binding to mute/unmute the microphone.
uk: Статична прив'язка для вимикання або вмикання мікрофона.

en: Static binding to mute/unmute the volume.
uk: Статична прив'язка для вимикання або вмикання звуку.

en: Static binding to open the Home folder.
uk: Статична прив'язка для відкриття домашньої теки.

en: Static binding to pause playback.
uk: Статична прив'язка для призупинення відтворення.

en: Static binding to raise the volume with higher precision.
uk: Статична прив'язка для збільшення гучності із високою точністю.

en: Static binding to raise the volume without emitting a sound effect.
uk: Статична прив'язка для збільшення гучності без супроводу звуковим ефектом.

en: Static binding to raise the volume.
uk: Статична прив'язка для збільшення гучності.

en: Static binding to show current battery status.
uk: Статична прив'язка для показу поточного стану заряду акумулятора.

en: Static binding to skip backward in current track.
uk: Статична прив'язка для прокручування назад у поточній композиції.

en: Static binding to skip forward in current track.
uk: Статична прив'язка для прокручування вперед у поточній композиції.

en: Static binding to skip to next track.
uk: Статична прив'язка для переходу до наступної доріжки.

en: Static binding to skip to previous track.
uk: Статична прив'язка для переходу до попередньої доріжки.

en: Static binding to start playback (or toggle play/pause).
uk: Статична прив'язка для запуску відтворення (чи перемикання відтворення/пауза)

en: Static binding to stop playback.
uk: Статична прив'язка для зупинення відтворення.

en: Static binding to suspend the machine.
uk: Статична прив'язка для призупинення роботи системи.

en: Static binding to switch the touchpad off.
uk: Статична прив'язка для вимикання сенсорної панелі.

en: Static binding to switch the touchpad on.
uk: Статична прив'язка для вмикання сенсорної панелі.

en: Static binding to toggle airplane mode.
uk: Статична прив'язка для вмикання або вимикання режиму польоту.

en: Static binding to toggle automatic screen orientation.
uk: Статична прив'язка для вмикання або вимикання автоматичного орієнтування екрана.

en: Static binding to toggle bluetooth airplane mode.
uk: Статична прив'язка для вмикання або вимикання режиму польоту для Bluetooth.

en: Static binding to toggle random playback mode in media player.
uk: Статична прив'язка для вмикання або вимикання відтворення у випадковому порядку у мультимедійному програвачі.

en: Static binding to toggle repeat mode in media player.
uk: Статична прив'язка для вмикання або вимикання режиму повторного відтворення у мультимедійному програвачі.

en: Static binding to toggle the keyboard brightness.
uk: Статична прив'язка для вмикання або вимикання підсвічування клавіатури.

en: Static binding to toggle the touchpad on/off.
uk: Статична прив'язка для вмикання або вимикання сенсорної панелі.

en: Stop playback
uk: Зупинити відтворення

en: Subsequent free space percentage notify threshold
uk: Подальший поріг у відсотках для сповіщення про брак вільного місця

en: Suspend button
uk: Кнопка призупинення

en: Suspending soon because of inactivity.
uk: Комп'ютер буде призупинено дуже скоро через тривалу бездіяльність.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice with “left”, “right” for right-handed, “mouse” to follow the mouse setting.
uk: Поміняти місцями ліву і праву кнопки для створення миші для шульги. «left», «right» для правої руки, «mouse» — скористатися параметрами миші.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
uk: Поміняти місцями ліву і праву кнопки для створення миші для шульги.

en: Switch touchpad off
uk: Вимкнути сенсорну панель

en: Switch touchpad on
uk: Увімкнути сенсорну панель

en: Tablet battery low
uk: Планшет має обмаль заряду

en: Tablet is low on power
uk: Планшет має обмаль заряду

en: Tablet is low on power (%.0f%%)
uk: Планшет має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Tablet is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд планшета надто низький (%.0f%%). Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Tablet is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд планшета надто низький. Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Temperature of the display when enabled
uk: Температура кольорів дисплея, якщо увімкнено

en: The action to take when the system power button is pressed. This action is hard-coded (and the setting ignored) on virtual machines (power off) and tablets (suspend).
uk: Дія, яку слід виконати, якщо натиснуто кнопку «Живлення». Цю дію жорстко визначено (і значення параметра буде проігноровано) для віртуальних машин (вимикання) і планшетів (призупинення роботи).

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep. A value of 0 means never.
uk: Часовий проміжок у секундах, протягом якого у системі не повинно спостерігатися активності у системі при живлення від мережі, щоб комп'ютер було переведено у стан сну. Значення «0» означає «ніколи».

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep. A value of 0 means never.
uk: Часовий проміжок у секундах, протягом якого у системі не повинно спостерігатися активності у системі при живлення від акумулятора, щоб комп'ютер було переведено у стан сну. Значення «0» означає «ніколи».

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
uk: Рівень заряду батареї нижче за критичний і комп'ютер буде переведено у стан сну.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
uk: Рівень заряду батареї нижче за критичний і комп'ютер буде вимкнено.

en: The brightness of the screen when idle
uk: Яскравість екрана у сталі бездіяльності

en: The cover is open on printer “%s”.
uk: У принтері «%s» відкрито кришку.

en: The display “%s” should be recalibrated soon.
uk: Екран «%s» невдовзі слід повторно калібрувати.

en: The door is open on printer “%s”.
uk: У принтері «%s» відкрито дверці.

en: The duration a display profile is valid
uk: Тривалість дійсності профілю екрана

en: The duration a printer profile is valid
uk: Тривалість дійсності профілю принтера

en: The end time
uk: Час завершення

en: The keyboard shortcut generated when the button is pressed for custom actions.
uk: Клавіатурне скорочення було породжено, коли клавішу натиснуто для власної дії.

en: The keyboard shortcuts generated when a touchring or touchstrip is used for custom actions (up followed by down).
uk: Скорочення клавіш було породжено, коли touchring або touchstrip використовувалось власні дії (вверх іде до низу)

en: The last detected position
uk: Останнє визначене місце перебування

en: The list of NetworkManager connections (each one represented with its UUID) on which this service is enabled and started.
uk: Перелік з'єднань NetworkManager (кожне має своє UUID), на яку цю службу зав'язано та запущено.

en: The new inserted device has been blocked because the USB protection is active.
uk: Новий вставлений пристрій було заблоковано, оскільки активним є захист USB.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to “rgba”. Possible values are: “rgb” for red on left (most common), “bgr” for blue on left, “vrgb” for red on top, “vbgr” for red on bottom.
uk: Порядок субпіксельних елементів на екрані LCD; лише якщо встановлено тип згладжування «rgba». Можливі значення: «rgb» (червоний ліворуч, найчастіше), «bgr» (синій ліворуч), «vrgb» (червоний згори), «vbgr» (червоний знизу).

en: The printer “%s” should be recalibrated soon.
uk: Принтер «%s» невдовзі слід повторно калібрувати.

en: The start time
uk: Час початку

en: The type of action triggered by the button being pressed.
uk: Тип дій викликаних кнопками, натискаючи їх.

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no antialiasing, “grayscale” for standard grayscale antialiasing, and “rgba” for subpixel antialiasing (LCD screens only).
uk: Тип згладжування, що використовується при растеризації шрифтів. Можливі значення: «none» — без згладжування, «grayscale» — стандартне чорно-біле згладжування, «rgba» — субпіксельне згладжування (лише рідкокристалічні екрани).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no hinting and “slight” for fitting only to the Y-axis like Microsoft’s ClearType, DirectWrite and Adobe’s proprietary font rendering engine. Ignores native hinting within the font, generates hints algorithmically. Used on Ubuntu by default. Recommended. The meaning of “medium” and “full” depends on the font format (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) and the installed version of FreeType. They usually try to fit glyphs to both the X and the Y axis (except for .otf: Y-only). This can lead to distortion and/or inconsistent rendering depending on the quality of the font, the font format and the state of FreeType’s font engines.
uk: Тип хінтінгу, яким слід скористатися для обробки зображень символів шрифту. Можливі значення: «none» — без хінтінгу і «slight» — для встановлення відповідності за віссю Y, подібно до пропрієтарних рушіїв обробки шрифтів Microsoft ClearType, DirectWrite і Adobe. Призводить до ігнорування природного хінтінгу у шрифті — хінтінг буде визначено за алгоритмом. Використовується типово в Ubuntu. Рекомендовано. Значення «medium» і «full» залежить від формату шрифту (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) і встановленої версії FreeType. Їхнє використання призводить до коригування символів за обома вісями, X та Y (окрім .otf — там коригування виконується лише за віссю Y). Це може призвести до викривлення і/або різнорідності вигляду символів, залежно від якості шрифту, формату шрифту та стану рушіїв шрифтів FreeType.

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
uk: Тип присипляння, який буде використано, якщо на комп'ютері не спостерігається активності.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.
uk: На томі «%s» залишилось лише %s дискового простору.

en: The volume “%s” has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
uk: У томі «%s» залишилось тільки %s вільного місця. Можете трохи вивільнити місце, спорожнивши смітник.

en: There is a missing print filter for printer “%s”.
uk: Не вистачає фільтра друку для принтера «%s».

en: There is a problem on printer “%s”.
uk: Проблема з принтером «%s».

en: This computer has only %s disk space remaining.
uk: На комп'ютері залишилось лише %s дискового простору.

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
uk: На цьому комп'ютері залишилось тільки %s вільного місця. Можете трохи вивільнити місце, спорожнивши смітник.

en: This dictionary maps XSETTINGS names to overrides values. The values must be either strings, signed int32s or (in the case of colors), 4-tuples of uint16 (red, green, blue, alpha; 65535 is fully opaque).
uk: Цей словник пов'язує назви XSETTINGS із значеннями перевизначення. Значеннями мають бути або рядки, 32-бітові цілі числа із знаком, або (у випадку кольорів), кортежі з 4 значень uint16 (червоний, зелений, синій, канал прозорості; 65535 — повністю непрозорий).

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle.
uk: Це яскравість панелі екрана ноутбука у стані бездіяльності сеансу.

en: This is the number of days after which the display color profile is considered invalid.
uk: Це кількість днів, опісля яких профіль кольору екрана вважається недійсним.

en: This is the number of days after which the printer color profile is considered invalid.
uk: Це кількість днів, опісля яких профіль кольору принтера вважається недійсним.

en: This temperature in Kelvin is used to modify the screen tones when night light mode is enabled. Higher values are bluer, lower redder.
uk: Це температура кольорів дисплея у кельвінах, яку буде використано для зміни тонів екрана, якщо увімкнено режим нічного освітлення. Вищі значення — синіші кольори, у яких менше червоної складової.

en: Time Zone Updated to %s (%s)
uk: Часовий пояс оновлено до %s (%s)

en: Toggle automatic screen orientation
uk: Перемкнути автоматичне орієнтування екрана

en: Toggle contrast
uk: Змінити контраст

en: Toggle magnifier
uk: Увімкнути екранний збільшувач

en: Toggle on-screen keyboard
uk: Увімкнути екранну клавіатуру

en: Toggle random playback mode
uk: Перемкнути режим відтворення у випадковому порядку

en: Toggle repeat playback mode
uk: Перемкнути режим повторного відтворення

en: Toggle screen reader
uk: Перемкнути читання з екрана

en: Toggle touchpad on/off
uk: Перемикання сенсорної панелі

en: Toner empty
uk: Тонера немає

en: Toner low
uk: Мало тонера

en: Touchpad battery low
uk: Низький заряд батареї сенсорної панелі

en: Touchpad button orientation
uk: Орієнтація кнопок сенсорної панелі

en: Touchpad is low on power
uk: Сенсорна панель має обмаль заряду

en: Touchpad is low on power (%.0f%%)
uk: Сенсорна панель має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Touchpad is very low on power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд сенсорної панелі надто низький (%.0f%%). Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Touchpad is very low on power. The device will soon shutdown if not charged.
uk: Заряд сенсорної панелі надто низький. Пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: UPS Discharging
uk: Розряджання UPS

en: UPS critically low
uk: Заряд UPS критично низький

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
uk: Заряд UPS нижче за критичний рівень і комп'ютер буде переведено у стан сну.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
uk: Заряд UPS нижче за критичний рівень і комп'ютер буде вимкнено.

en: UPS low
uk: Низький заряд UPS

en: USB Protection
uk: Захист USB

en: USB device blocked
uk: Пристрій USB заблоковано

en: Unknown Error
uk: Невідома помилка

en: Unknown amount of UPS backup power remaining
uk: Залишилось невідома кількість заряду у резервному живленні UPS

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown time
uk: Невідомий час

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Unlock SIM card
uk: Розблокувати SIM-картку

en: Use the sunrise and sunset
uk: Використовувати схід і захід сонця

en: User was not logged in with smartcard.
uk: Користувач не ввійшов через смарт-карту.

en: Virtual Terminal Stopped
uk: Зупинено віртуальний термінал

en: Volume down
uk: Зменшення гучності.

en: Volume mute/unmute
uk: Вимикання/вмикання звуку

en: Volume up
uk: Збільшення гучності

en: Wacom button action type
uk: Ти дій кнопок Wacom

en: Wacom eraser button mapping
uk: Відбиття кнопок гумки Wacom

en: Wacom eraser pressure curve
uk: Крива натиску гумки Wacom

en: Wacom eraser pressure threshold
uk: Поріг натиску гумки Wacom

en: Wacom stylus absolute mode
uk: Абсолютний режим стилуса Wacom

en: Wacom stylus button mapping
uk: Відбиття кнопок стилуса Wacom

en: Wacom stylus pressure curve
uk: Криві натиску стилуса Wacom

en: Wacom stylus pressure threshold
uk: Поріг натиску стилуса Wacom

en: Wacom tablet area
uk: Ділянка планшета Wacom

en: Wacom tablet aspect ratio
uk: Відношення планшета Wacom

en: Wacom tablet rotation
uk: Обертання планшета Wacom

en: Wacom touch feature
uk: Дотичні можливості Wacom

en: When location services are available this represents the last detected location. The default value is an invalid value to ensure it is always updated at startup.
uk: Якщо доступні служби визначення місця перебування, буде використано визначене місце перебування. Типовим є некоректне значення для забезпечення безумовного оновлення під час запуску системи.

en: When set to true, GNOME will remember the state of the NumLock LED between sessions.
uk: Якщо встановлено значення «true», GNOME запам'ятовуватиме стан перемикача NumLock між сеансами.

en: When “night-light-schedule-automatic” is disabled, use this end time in hours from midnight.
uk: Якщо вимкнено «night-light-schedule-automatic», використовувати цей час завершення, відлік якого виконуватиметься від опівночі у годинах.

en: When “night-light-schedule-automatic” is disabled, use this start time in hours from midnight.
uk: Якщо вимкнено «night-light-schedule-automatic», використовувати цей час початку, відлік якого виконуватиметься від опівночі у годинах.

en: Whether the tablet’s orientation is locked, or rotated automatically.
uk: Чи орієнтацію планшетів заблоковано, чи поворот здійснюватиметься автоматично.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
uk: Визначає, що слід робити — присипляти систему, призупиняти її роботу чи нічого не робити, якщо система неактивна

en: Wireless keyboard is low on power
uk: Бездротова клавіатура має обмаль заряду

en: Wireless keyboard is low on power (%.0f%%)
uk: Бездротова клавіатура має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд радіоклавіатури надто низький (%.0f%%). Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Wireless keyboard is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд радіоклавіатури надто низький. Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Wireless mouse is low on power
uk: Бездротова миша має обмаль заряду

en: Wireless mouse is low on power (%.0f%%)
uk: Бездротова миша має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low on power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд радіомишки надто низький (%.0f%%). Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Wireless mouse is very low on power. This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд радіомишки надто низький. Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: You have %u try left | You have %u tries left
uk[0]: У вас лишилася %u спроба
uk[1]: У вас лишилося %u спроби
uk[2]: У вас лишилося %u спроб
uk[3]: У вас лишилася одна спроба

en: You will soon log out because of inactivity.
uk: Скоро сеанс буде покинуто через тривалу бездіяльність.

en: hour | hours
uk[0]: година
uk[1]: години
uk[2]: години
uk[3]: година

en: minute | minutes
uk[0]: хвилина
uk[1]: хвилини
uk[2]: хвилини
uk[3]: хвилина

[ctx: print job]
en: “%s” on %s
uk: «%1$s» на %2$s

[ctx: print job state]
en: Printing
uk: Друкування

[ctx: print job state]
en: Printing aborted
uk: Друкування перервано

[ctx: print job state]
en: Printing canceled
uk: Друкування скасовано

[ctx: print job state]
en: Printing completed
uk: Друкування завершено

[ctx: print job state]
en: Printing stopped
uk: Принтер зупинено
