libgsf master - en to uk translation catalogue (149 entries)

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: %s
    Віддайте команду «%s --help» для виведення повного списку доступних параметрів командного рядка.

en: %s: Error processing file %s: %s
uk: %s: помилка під час обробки файла %s: %s

en: %s: Failed to open %s: %s
uk: %s: не вдалось відкрити %s: %s

en: %s: Failed to recognize %s as an archive
uk: %s: не вдалось розпізнати %s як архів

en: %s: File too large to be memory mapped
uk: %s: файл є надто великим для розміщення у пам'яті

en: %s: Is not a regular file
uk: %s: не є звичайним файлом

en: * cat        output one or more files in archive
uk: * cat        виводить один або декілька файлів в архіві

en: * createole  create OLE archive
uk: * createole  створити архів OLE

en: * createzip  create ZIP archive
uk: * createzip  створити архів ZIP

en: * dump       dump one or more files in archive as hex
uk: * dump       дамп одного або декількох файлів в архіві в шістнадцятковому вигляді

en: * help       list subcommands
uk: * help       список підкоманд

en: * list       list files in archive
uk: * list       список файлів в архіві

en: * listprops  list document properties in archive
uk: * listprops  список властивостей документа в архіві

en: * props      print specified document properties
uk: * props      показ заданих властивостей документа

en: Amount of data remaining
uk: Обсяг решти даних

en: An optional GDateTime representing the time the input was last changed
uk: Необов'язковий запис GDateTime, який вказує на час, коли вхідні дані було востаннє змінено

en: An optional GDateTime representing the time the output was last changed
uk: Необов'язковий запис GDateTime, який вказує на час, коли вихідні дані було востаннє змінено

en: Available subcommands are...
uk: Доступні підкоманди…

en: BZ2 decompress end failed
uk: Помилка завершення розпакування BZ2

en: BZ2 decompress failed
uk: Помилка розпакування BZ2

en: BZ2 decompress init failed
uk: Не вдалося ініціювати розпакування BZ2

en: BZ2 support not enabled
uk: Підтримку BZ2 не увімкнено

en: Big block size
uk: Розмір великих блоків

en: Broken zip file structure
uk: Пошкоджена файлова структура у zip

en: Can the outfile have children
uk: Чи може файл виведених даних мати дочірні

en: Can't find the VBA directory stream
uk: Не вдалося знайти потік даних з каталогу VBA

en: Characters that cause field quoting
uk: Символи, які перемикають режим взяття у лапки

en: Compression Level
uk: Рівень стискання

en: Container
uk: Контейнер

en: Content type
uk: Тип вмісту

en: Corrupt data in the VT_CF property; clipboard data length must be at least 4 bytes, but the data says it only has %s bytes available.
uk: Пошкоджено дані у властивості VT_CF ; розмір даних буфера обміну повинен бути щонайменше 4 байти, але згідно з даними доступно лише %s байтів.

en: Deflate Level
uk: Рівень пакування

en: Display program version
uk: Показати версію програми

en: Does initial or terminal whitespace force quoting?
uk: Чи слід виконувати примусове взяття у лапки за початковим або завершальними пробілом?

en: Duplicate size mismatch
uk: Невідповідність розмірів дубліката

en: End of file
uk: Кінець файла

en: Entry Name
uk: Назва запису

en: Error incorrect zip header
uk: Помилка: некоректний заголовок zip

en: Error reading zip dirent
uk: Помилка при читанні dirent zip

en: Error reading zip header
uk: Помилка читання заголовка zip

en: Error seeking to zip header
uk: Помилка позиціювання на заголовок zip

en: Failed to access child
uk: Не вдалося отримати доступ до дочірнього об'єкта

en: Failed to duplicate input stream
uk: Не вдалося здублювати потік вхідних даних

en: Failed to read from source
uk: Не вдалося прочитати дані з джерела

en: Failed to read longname
uk: Не вдалося прочитати longname

en: Failed to rewind source
uk: Не вдалося змінити позицію у джерелі

en: Fallback
uk: Резервний

en: Inconsistent block allocation table
uk: Несумісна таблиця розподілу блоків

en: Input Charset
uk: Початкове кодування

en: Insufficient memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Invalid MS property section
uk: Некоректний розділ властивості MS

en: Invalid MS property stream header
uk: Некоректний заголовок потоку властивостей MS

en: Invalid MS property stream header or file truncated
uk: Некоректний заголовок потоку властивостей MS або файл було обрізано

en: Invalid gzip header
uk: Некоректний заголовок gzip

en: Invalid longname header
uk: Некоректний заголовок longname

en: Invalid tar header
uk: Некоректний заголовок tar

en: Is Closed
uk: Закритий

en: Is Directory
uk: Чи є каталогом

en: Missing data when reading the %s property; got %s bytes, but %s bytes at least are needed.
uk: При читанні властивості %s не вистачило даних, одержано %s байт, але потрібно %s байтів.

en: Missing id for part in '%s'
uk: Бракує ідентифікатора в «%s»

en: Modification time
uk: Час внесення змін

en: NULL source
uk: Порожнє джерело

en: Name
uk: Назва

en: No OLE2 signature
uk: Немає підпису OLE2

en: No VBA signature
uk: Немає підпису VBA

en: No property named %s
uk: Немає властивості з назвою %s

en: Not enough memory to copy %s bytes of data
uk: Недостатньо пам'яті для копіювання %s байтів даних

en: ODF version
uk: Версія ODF

en: Options
uk: Параметри

en: Output Charset
uk: Кодування результатів

en: Part '%s' in '%s' from '%s' is corrupt!
uk: Частину  «%s» в «%s» з  «%s» пошкоджено!

en: Position
uk: Позиція

en: Pretty print
uk: Форматування за стилем друку

en: Problems making block allocation table
uk: Проблеми зі створенням таблиці розподілу блоків

en: Problems reading directory
uk: Проблеми із читанням каталогу

en: Property "%s" used for multiple types!
uk: Властивість «%s» використано декілька разів!

en: Quote
uk: Лапки

en: Quoting Mode
uk: Режим взяття у лапки

en: Quoting On Whitespace
uk: Лапки при пробілах

en: Quoting Triggers
uk: Перемикачі лапок

en: Raw
uk: Без обробки

en: Remaining
uk: Залишилось

en: Run '%s help' to see a list of subcommands.
uk: Віддайте команду «%s help», щоб переглянути список підкоманд.

en: SUBCOMMAND ARCHIVE...
uk: ПІДКОМАНДА АРХІВ…

en: Seek failed
uk: Помилка позиціювання

en: Separator
uk: Роздільник

en: Should the output auto-indent elements to make reading easier?
uk: Чи слід використовувати автоматичні відступи у оброблених даних для спрощення читання?

en: Sink
uk: Приймач

en: Size
uk: Розмір

en: Size after decompression
uk: Розмір після розпаковування

en: Small block size
uk: Розмір малих блоків

en: Source
uk: Джерело

en: The GsfOutput that stores the Open Package content
uk: GsfOutput, у якому зберігається вміст Open Package

en: The ODF version this object is targeting as an integer like 100
uk: Версія ODF цього об'єкта має бути цілим числом, наприклад 100

en: The archive being interpreted
uk: Архів, обробка якого відбувається

en: The character set to convert from
uk: Кодування, з якого слід виконати перетворення

en: The character set to convert to
uk: Кодування, до якого слід виконати перетворення

en: The clip_data is in %s, but it is smaller than at least %s bytes
uk: Розмір clip_data становить %s, але це менше за мінімальне значення %s  байт

en: The clip_data is in Windows clipboard format, but it is smaller than the required 4 bytes.
uk: Clip_data має формат буфера обміну Windows, але його розмір менший потрібних 4 байти.

en: The content type stored in the root [Content_Types].xml file
uk: Тип вмісту, який зберігається у кореневому файлі [Content_Types].xml

en: The destination for writes
uk: Призначення для запису

en: The end-of-line marker
uk: Позначка кінця рядка

en: The field separator
uk: Роздільник полів

en: The filename of this member in the archive without path
uk: Назва файла цього члену в архіві, без шляху

en: The input's current position
uk: Поточна позиція у вхідних даних

en: The input's name
uk: Назва вхідних даних

en: The input's size
uk: Вхідний розмір

en: The level of compression used, zero meaning none
uk: Використаний рівень стискання. 0 — без стискання

en: The level of deflate compression used, zero meaning none and -1 meaning the zlib default
uk: Рівень використаного пакування deflate. 0 — без пакування; -1 — типовий рівень пакування zlib

en: The output's current position
uk: Поточна позиція у результаті

en: The output's name
uk: Назва результату

en: The output's size
uk: Розмір результату

en: The parent GsfInfile
uk: Батьківський GsfInfile

en: The parent GsfOutfile
uk: Батьківський GsfOutfile

en: The size of the OLE's big blocks
uk: Розмір великих блоків OLE

en: The size of the OLE's small blocks
uk: Розмір малих блоків OLE

en: The source's uncompressed size
uk: Розмір розпакованих даних джерела

en: The string to use for invalid characters
uk: Рядок, який буде використано для некоректних символів

en: The string used for quoting fields
uk: Рядок для взяття у лапки полів

en: Truncated archive
uk: Обрізаний архів

en: Unable to find part id='%s' for '%s'
uk: Не вдалось знайти частину id=«%s» для «%s»

en: Unable to find part with type='%s' for '%s'
uk: Не вдалось знайти частину з type=«%s» для «%s»

en: Unable to initialize BZ2 library
uk: Не вдалося ініціалізувати бібліотеку BZ2

en: Unable to initialize zlib
uk: Не вдалося ініціалізувати zlib

en: Unable to parse VBA header
uk: Не вдалося обробити заголовок VBA

en: Unable to read MS property stream header
uk: Не вдалося прочитати заголовок потоку властивостей MS

en: Uncompressed size not set
uk: Не встановлено розмір розпакованого

en: Unknown VBA version signature 0x%x%x%x%x
uk: Невідомий підпис версії VBA 0x%x%x%x%x

en: Unreasonable block sizes
uk: Неприйнятні розміри блоків

en: Usage: %s %s
uk: Користування: %s %s

en: When to quote fields
uk: Умови взяття полів у лапки

en: Where the archive is written
uk: Куди слід записати архів

en: Where the compressed data comes from
uk: Звідки походять стиснені дані

en: Where the converted data is written
uk: Куди слід записати перетворені дані

en: Where the formatted output is written
uk: Куди має бути записано форматований результат

en: Whether the output is closed
uk: Чи слід закривати результат

en: Whether to read compressed data with no header and no trailer
uk: Чи слід читати запаковані дані без заголовка або завершення

en: Whether to use zip64 format, -1 meaning automatic
uk: Чи слід використовувати формат zip64, -1 — визначити автоматично

en: Whether zip64 is being used
uk: Чи використано zip64

en: Windows DIB or BITMAP format
uk: Формат Windows DIB або BITMAP

en: Windows Enhanced Metafile format
uk: Формат для Windows Enhanced Metafile

en: Windows Metafile format
uk: Формат Windows Metafile

en: end-of-line
uk: кінець рядка

en: failure reading block
uk: помилка при читанні блоку

en: gsf version %d.%d.%d
uk: Версія GSF %d.%d.%d

en: mmap not supported
uk: підтримки mmap не передбачено

en: problem uncompressing stream
uk: проблема із розпакуванням потоку даних

en: truncated source
uk: обрізане джерело даних

en: vba project header problem
uk: Проблема із заголовком проєкту vba
